Check out the beta version of our new website: LiveJumping.com

Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

HZO DiM Kwalifikacja Cavaliada Future
JKS SALIO, 22-24.10.2021

# Status
Updated / Creation date
Rider Horse Competitions
133 ACCEPTED 2021-10-19 10:28:24
2021-10-19 08:44:01
Gabriela Galińska RAMIKA
  • 2x 11/L/ 100cm Duże Konie Styl jeźdźca
  • 2x 15/L/ 100cm Duże Konie Dokładności Art 238.1.1
132 ACCEPTED 2021-10-19 10:28:18
2021-10-19 00:15:24
Julia Wąsiewicz MARINO
  • 1x 11/L/ 100cm Duże Konie Styl jeźdźca
  • 1x 12/P/ 110cm Duże Konie Styl jeźdźca
131 ACCEPTED 2021-10-19 10:28:12
2021-10-18 21:58:51
Natalia Brzozowska FINISH
  • 2x 11/L/ 100cm Duże Konie Styl jeźdźca
  • 2x 15/L/ 100cm Duże Konie Dokładności Art 238.1.1
  • 1x 39/L/P/N/100/110/120cm Konkurs pocieszenia Duże Konie Dokładności Art 238.1.1
130 ACCEPTED 2021-10-19 10:27:28
2021-10-18 10:12:26
Maria Padalak CHERRY CORVUS D
  • 2x 8/P/ 110cm Kuce i Małe Konie Zwykły Art 238.2.1
129 ACCEPTED 2021-10-19 10:27:15
2021-10-18 06:13:20
Anna Jankowska MAGNAT
  • 2x 3/LL/LL 60cm Kuce Dokładności Art 238.1.1
128 ACCEPTED 2021-10-17 16:23:54
2021-10-17 15:14:47
Hanna Ciepłucha SATISFACTION
  • 2x 7/L/ 100cm Kuce i Małe Konie Zwykły Art 238.2.1
127 ACCEPTED 2021-10-17 16:23:50
2021-10-17 15:09:14
Alicja Matusewicz WIMBLEDON
  • 1x 12/P/ 110cm Duże Konie Styl jeźdźca
  • 1x 26/P/ 110cm Styl jeźdźca
  • 1x 35/P/P1/ 110/115cm Finał Rundy Mł i JM Zwykły z rozgrywką Art 238.2.2
126 ACCEPTED 2021-10-17 11:34:00
2021-10-17 11:07:46
Barbara Kościelska CACHADILLO
  • 1x 13/N/ 120cm Duże Konie Styl jeźdźca
  • 1x 27/N/ 120cm Styl jeźdźca
125 ACCEPTED 2021-10-17 11:33:47
2021-10-17 10:33:36
Gabriela Ratajska KIND REGARDS DE SPAN
  • 2x 11/L/ 100cm Duże Konie Styl jeźdźca
  • 2x 15/L/ 100cm Duże Konie Dokładności Art 238.1.1
124 ACCEPTED 2021-10-17 11:34:06
2021-10-16 19:48:53
Klaudia Siucińska SIR PAUILLAC
  • 1x 13/N/ 120cm Duże Konie Styl jeźdźca
123 ACCEPTED 2021-10-17 11:34:11
2021-10-16 17:33:32
Jagna Grabowska RITA
  • 1x 6/LL/LL 90cm Kuce i Małe Konie Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 7/L/ 100cm Kuce i Małe Konie Zwykły Art 238.2.1
122 ACCEPTED 2021-10-17 11:34:15
2021-10-16 17:32:38
Jagna Grabowska MALTA
  • 1x 11/L/ 100cm Duże Konie Styl jeźdźca
  • 1x 12/P/ 110cm Duże Konie Styl jeźdźca
121 ACCEPTED 2021-10-17 11:34:20
2021-10-16 13:37:47
Maja Selmaj ERYK PONY SPORT
  • 1x 4/LL/LL 70cm Kuce Dokładności Art 238.1.1
  • 1x 5/LL/LL 80cm Kuce Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 22/LL/ 70cm Styl jeźdźca
  • 1x 23/LL/ 80cm Styl jeźdźca
120 ACCEPTED 2021-10-17 11:34:24
2021-10-16 12:04:40
Natasza Słowińska DAGA
  • 1x 4/LL/LL 70cm Kuce Dokładności Art 238.1.1
  • 1x 5/LL/LL 80cm Kuce Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 22/LL/ 70cm Styl jeźdźca
  • 1x 23/LL/ 80cm Styl jeźdźca
119 ACCEPTED 2021-10-17 11:34:28
2021-10-16 10:42:33
Natalia Kręgielska DANTE S
  • 1x 11/L/ 100cm Duże Konie Styl jeźdźca
  • 1x 12/P/ 110cm Duże Konie Styl jeźdźca
  • 1x 15/L/ 100cm Duże Konie Dokładności Art 238.1.1
  • 1x 16/P/ 110cm Duże Konie Zwykły Art 238.2.1
118 ACCEPTED 2021-10-17 11:34:34
2021-10-16 05:22:17
Wiktoria Pinocy ANAPON MOONLIGHT STAR
  • 1x 2/LL/LL 50cm Kuce Dokładności Art 238.1.1
  • 1x 20/LL/ 50cm Styl jeźdźca
  • 1x 29/LL/ 50cm Finał Grupy A-0 Zwykły z rozgrywką Art 238.2.2
117 ACCEPTED 2021-10-17 11:34:38
2021-10-15 23:52:29
Anna Romanowska POSEJDON
  • 1x 2/LL/LL 50cm Kuce Dokładności Art 238.1.1
  • 1x 3/LL/LL 60cm Kuce Dokładności Art 238.1.1
  • 1x 20/LL/ 50cm Styl jeźdźca
  • 1x 21/LL/ 60cm Styl jeźdźca
  • 2x 29/LL/ 50cm Finał Grupy A-0 Zwykły z rozgrywką Art 238.2.2
116 ACCEPTED 2021-10-15 17:39:41
2021-10-15 17:00:00
Tola Świerczyńska PETIT A PETIT
  • 1x 8/P/ 110cm Kuce i Małe Konie Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 35/P/P1/ 110/115cm Finał Rundy Mł i JM Zwykły z rozgrywką Art 238.2.2
115 ACCEPTED 2021-10-15 17:39:42
2021-10-15 16:59:39
Tola Świerczyńska ANDORA
  • 1x 8/P/ 110cm Kuce i Małe Konie Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 9/N/ 120cm Kuce i Małe Konie Zwykły Art 238.2.1
114 ACCEPTED 2021-10-15 17:39:44
2021-10-15 16:02:45
Irmina Szybka PANDA
  • 1x 7/L/ 100cm Kuce i Małe Konie Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 25/L/ 100cm Styl jeźdźca
  • 1x 38/LL/L/50/60/70/80/90/100 cm Konkurs pocieszenia Kuce i Małe Konie Dokładności Art 238.1.1
113 ACCEPTED 2021-10-15 14:25:19
2021-10-15 12:22:05
Zofia Lewandowska LA PAZ
  • 2x 12/P/ 110cm Duże Konie Styl jeźdźca
  • 2x 26/P/ 110cm Styl jeźdźca
112 ACCEPTED 2021-10-15 08:56:43
2021-10-14 22:22:14
Zofia Ciszek ZUCCHERO A VELO
  • 1x 23/LL/ 80cm Styl jeźdźca
  • 1x 24/LL/ 90cm Styl jeźdźca
  • 1x 31/LL/ 85cm Finał Grupy A-2 Zwykły z rozgrywką Art 238.2.2
111 ACCEPTED 2021-10-14 15:51:58
2021-10-14 14:05:04
Roksana Nawrocka PENNY LANE
  • 1x 13/N/ 120cm Duże Konie Styl jeźdźca
110 ACCEPTED 2021-10-14 15:52:00
2021-10-14 14:04:42
Roksana Nawrocka GENF
  • 1x 13/N/ 120cm Duże Konie Styl jeźdźca
109 ACCEPTED 2021-10-14 15:52:03
2021-10-14 14:04:22
Roksana Nawrocka CHENOA
  • 1x 13/N/ 120cm Duże Konie Styl jeźdźca
108 ACCEPTED 2021-10-13 09:58:48
2021-10-13 09:06:01
Zofia Janusz EMMA
  • 1x 23/LL/ 80cm Styl jeźdźca
  • 1x 31/LL/ 85cm Finał Grupy A-2 Zwykły z rozgrywką Art 238.2.2
107 ACCEPTED 2021-10-13 09:58:49
2021-10-12 21:41:46
Aleksandra Śledziewska TROFARTH JIM
  • 1x 6/LL/LL 90cm Kuce i Małe Konie Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 7/L/ 100cm Kuce i Małe Konie Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 24/LL/ 90cm Styl jeźdźca
  • 1x 25/L/ 100cm Styl jeźdźca
  • 1x 33/L1/ 105cm Finał Grupy DBis Zwykły z rozgrywką Art 238.2.2
106 ACCEPTED 2021-10-12 21:40:16
2021-10-12 21:38:42
Oliwia Dobrosielska OONAGH
  • 1x 3/LL/LL 60cm Kuce Dokładności Art 238.1.1
  • 1x 4/LL/LL 70cm Kuce Dokładności Art 238.1.1
  • 1x 21/LL/ 60cm Styl jeźdźca
  • 1x 22/LL/ 70cm Styl jeźdźca
  • 1x 38/LL/L/50/60/70/80/90/100 cm Konkurs pocieszenia Kuce i Małe Konie Dokładności Art 238.1.1
105 ACCEPTED 2021-10-12 21:40:27
2021-10-12 21:37:33
Magdalena Zaręba KING
  • 1x 4/LL/LL 70cm Kuce Dokładności Art 238.1.1
  • 1x 5/LL/LL 80cm Kuce Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 22/LL/ 70cm Styl jeźdźca
  • 1x 23/LL/ 80cm Styl jeźdźca
  • 1x 31/LL/ 85cm Finał Grupy A-2 Zwykły z rozgrywką Art 238.2.2
104 ACCEPTED 2021-10-12 11:00:29
2021-10-12 10:42:58
Nel Skotarczak DARCO LAZAR
  • 2x 11/L/ 100cm Duże Konie Styl jeźdźca
  • 1x 15/L/ 100cm Duże Konie Dokładności Art 238.1.1
  • 1x 16/P/ 110cm Duże Konie Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 35/P/P1/ 110/115cm Finał Rundy Mł i JM Zwykły z rozgrywką Art 238.2.2
103 ACCEPTED 2021-10-12 11:00:32
2021-10-12 10:42:11
Nel Skotarczak KARIKA
  • 2x 11/L/ 100cm Duże Konie Styl jeźdźca
  • 1x 15/L/ 100cm Duże Konie Dokładności Art 238.1.1
  • 1x 16/P/ 110cm Duże Konie Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 35/P/P1/ 110/115cm Finał Rundy Mł i JM Zwykły z rozgrywką Art 238.2.2
102 ACCEPTED 2021-10-15 08:56:44
2021-10-11 23:40:07
Jakub Malinowski ILONUS
  • 1x 13/N/ 120cm Duże Konie Styl jeźdźca
  • 1x 17/N/ 120cm Duże Konie Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 36/N1/ 125cm Grand Prix Dzieci Zwykły z rozgrywką Art 238.2.2
101 ACCEPTED 2021-10-12 09:06:44
2021-10-11 23:38:46
Michalina Jach STARPOWER CAPTAIN
  • 1x 23/LL/ 80cm Styl jeźdźca
  • 1x 24/LL/ 90cm Styl jeźdźca
  • 1x 31/LL/ 85cm Finał Grupy A-2 Zwykły z rozgrywką Art 238.2.2
100 ACCEPTED 2021-10-12 09:06:46
2021-10-11 23:38:04
Michalina Jach KRESKA
  • 1x 23/LL/ 80cm Styl jeźdźca
  • 1x 24/LL/ 90cm Styl jeźdźca
  • 1x 31/LL/ 85cm Finał Grupy A-2 Zwykły z rozgrywką Art 238.2.2
99 ACCEPTED 2021-10-11 20:34:02
2021-10-11 20:29:14
Wiktoria Stanisławczyk BERGS
  • 1x 4/LL/LL 70cm Kuce Dokładności Art 238.1.1
  • 1x 5/LL/LL 80cm Kuce Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 22/LL/ 70cm Styl jeźdźca
  • 1x 23/LL/ 80cm Styl jeźdźca
  • 2x 31/LL/ 85cm Finał Grupy A-2 Zwykły z rozgrywką Art 238.2.2
98 ACCEPTED 2021-10-11 20:34:08
2021-10-11 20:04:29
Stanisław Krawczyk COELENHAGE’S SALLY
  • 2x 19/LL/ 50cm Zabawowy Regulamin DiM
97 ACCEPTED 2021-10-11 13:11:16
2021-10-11 13:06:13
Wiktoria Von Mauberg COEDNEWYDD PEPSI
  • 1x 25/L/ 100cm Styl jeźdźca
  • 1x 33/L1/ 105cm Finał Grupy DBis Zwykły z rozgrywką Art 238.2.2
96 ACCEPTED 2021-10-11 22:59:59
2021-10-11 09:03:32
Aleksandra Kępka FINISZ
  • 2x 22/LL/ 70cm Styl jeźdźca
  • 1x 23/LL/ 80cm Styl jeźdźca
  • 1x 31/LL/ 85cm Finał Grupy A-2 Zwykły z rozgrywką Art 238.2.2
95 ACCEPTED 2021-10-19 10:27:07
2021-10-11 08:42:25
Marta Frukacz MELODIA
  • 2x 3/LL/LL 60cm Kuce Dokładności Art 238.1.1
  • 1x 30/LL/ 70cm Finał Grupy A-1 Zwykły z rozgrywką Art 238.2.2
94 ACCEPTED 2021-10-11 07:33:57
2021-10-10 22:39:16
Roza Laskowska LUKRECJA
  • 2x 1/LL/Zabawowy Regulamin DiM
  • 2x 19/LL/ 50cm Zabawowy Regulamin DiM
93 ACCEPTED 2021-10-19 10:26:59
2021-10-10 22:38:30
Julian Laskowski EQUUS
  • 1x 3/LL/LL 60cm Kuce Dokładności Art 238.1.1
  • 1x 4/LL/LL 70cm Kuce Dokładności Art 238.1.1
  • 1x 21/LL/ 60cm Styl jeźdźca
  • 1x 22/LL/ 70cm Styl jeźdźca
  • 1x 38/LL/L/50/60/70/80/90/100 cm Konkurs pocieszenia Kuce i Małe Konie Dokładności Art 238.1.1
92 ACCEPTED 2021-10-10 21:48:12
2021-10-10 20:56:13
Zofia Krzeszewska VALES BLUERAY
  • 1x 22/LL/ 70cm Styl jeźdźca
  • 1x 23/LL/ 80cm Styl jeźdźca
  • 1x 31/LL/ 85cm Finał Grupy A-2 Zwykły z rozgrywką Art 238.2.2
91 ACCEPTED 2021-10-10 21:48:15
2021-10-10 20:39:59
Julia Kowalska WIKTOR
  • 2x 11/L/ 100cm Duże Konie Styl jeźdźca
  • 2x 15/L/ 100cm Duże Konie Dokładności Art 238.1.1
  • 1x 39/L/P/N/100/110/120cm Konkurs pocieszenia Duże Konie Dokładności Art 238.1.1
90 ACCEPTED 2021-10-10 20:09:01
2021-10-10 20:03:27
Michalina Chodakowska MARKIZA
  • 1x 5/LL/LL 80cm Kuce Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 6/LL/LL 90cm Kuce i Małe Konie Zwykły Art 238.2.1
  • 2x 24/LL/ 90cm Styl jeźdźca
  • 2x 38/LL/L/50/60/70/80/90/100 cm Konkurs pocieszenia Kuce i Małe Konie Dokładności Art 238.1.1
89 ACCEPTED 2021-10-10 17:42:37
2021-10-10 17:09:08
Lena Janiszewska CONWAY H
  • 2x 11/L/ 100cm Duże Konie Styl jeźdźca
88 ACCEPTED 2021-10-10 17:42:40
2021-10-10 17:08:19
Lena Janiszewska PRIDE OF BALLYMORE
  • 1x 5/LL/LL 80cm Kuce Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 6/LL/LL 90cm Kuce i Małe Konie Zwykły Art 238.2.1
87 ACCEPTED 2021-10-10 17:42:43
2021-10-10 16:42:51
Nina Ambroziak DŻARNA
  • 1x 24/LL/ 90cm Styl jeźdźca
  • 1x 25/L/ 100cm Styl jeźdźca
  • 1x 33/L1/ 105cm Finał Grupy DBis Zwykły z rozgrywką Art 238.2.2
86 ACCEPTED 2021-10-10 17:42:45
2021-10-10 16:27:54
Zofia Kaczmarczyk VULCANO
  • 1x 6/LL/LL 90cm Kuce i Małe Konie Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 7/L/ 100cm Kuce i Małe Konie Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 24/LL/ 90cm Styl jeźdźca
  • 1x 25/L/ 100cm Styl jeźdźca
  • 1x 33/L1/ 105cm Finał Grupy DBis Zwykły z rozgrywką Art 238.2.2
85 ACCEPTED 2021-10-10 15:43:15
2021-10-10 14:20:52
Zofia Reimann FRANKENHOEH'S MYLORD
  • 2x 22/LL/ 70cm Styl jeźdźca
  • 1x 30/LL/ 70cm Finał Grupy A-1 Zwykły z rozgrywką Art 238.2.2
84 ACCEPTED 2021-10-10 15:43:16
2021-10-10 14:20:02
Zofia Reimann RICARDA
  • 2x 20/LL/ 50cm Styl jeźdźca
  • 1x 29/LL/ 50cm Finał Grupy A-0 Zwykły z rozgrywką Art 238.2.2
83 ACCEPTED 2021-10-10 15:43:20
2021-10-10 14:05:48
Roksana Frączkowska VENEZIA
  • 2x 15/L/ 100cm Duże Konie Dokładności Art 238.1.1
82 ACCEPTED 2021-10-10 10:26:45
2021-10-10 09:58:42
Tomasz Goszczyński HALNY
  • 1x 30/LL/ 70cm Finał Grupy A-1 Zwykły z rozgrywką Art 238.2.2
81 ACCEPTED 2021-10-10 10:26:47
2021-10-10 09:58:12
Tomasz Goszczyński CAJERO
  • 1x 30/LL/ 70cm Finał Grupy A-1 Zwykły z rozgrywką Art 238.2.2
80 ACCEPTED 2021-10-10 08:34:44
2021-10-09 21:24:05
Amelia Lewkowicz FORSTER
  • 1x 15/L/ 100cm Duże Konie Dokładności Art 238.1.1
  • 1x 16/P/ 110cm Duże Konie Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 35/P/P1/ 110/115cm Finał Rundy Mł i JM Zwykły z rozgrywką Art 238.2.2
79 ACCEPTED 2021-10-09 21:16:50
2021-10-09 18:26:59
Nell Sówka OSADKOWSKI SATINO
  • 2x 13/N/ 120cm Duże Konie Styl jeźdźca
  • 1x 17/N/ 120cm Duże Konie Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 18/C/ 130cm Duże Konie Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 36/N1/ 125cm Grand Prix Dzieci Zwykły z rozgrywką Art 238.2.2
78 ACCEPTED 2021-10-09 17:01:19
2021-10-09 16:31:05
Aleksandra Kępka BIOTOP BOJTORIAN
  • 2x 24/LL/ 90cm Styl jeźdźca
  • 1x 31/LL/ 85cm Finał Grupy A-2 Zwykły z rozgrywką Art 238.2.2
77 ACCEPTED 2021-10-09 09:51:33
2021-10-09 06:54:55
Zofia Kamińska PASJONATA AMIGO
  • 2x 22/LL/ 70cm Styl jeźdźca
  • 1x 30/LL/ 70cm Finał Grupy A-1 Zwykły z rozgrywką Art 238.2.2
76 ACCEPTED 2021-10-17 11:34:43
2021-10-08 11:42:35
Liliana Brzykcy GOLDEN MOMENT
  • 2x 4/LL/LL 70cm Kuce Dokładności Art 238.1.1
  • 1x 5/LL/LL 80cm Kuce Zwykły Art 238.2.1
75 ACCEPTED 2021-10-07 19:05:26
2021-10-07 17:57:04
Gabriela Romanowska HAPPY DAY
  • 2x 6/LL/LL 90cm Kuce i Małe Konie Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 24/LL/ 90cm Styl jeźdźca
  • 1x 25/L/ 100cm Styl jeźdźca
  • 1x 31/LL/ 85cm Finał Grupy A-2 Zwykły z rozgrywką Art 238.2.2
74 ACCEPTED 2021-10-07 19:05:29
2021-10-07 17:56:30
Anna Romanowska ERO
  • 2x 4/LL/LL 70cm Kuce Dokładności Art 238.1.1
  • 2x 22/LL/ 70cm Styl jeźdźca
  • 1x 30/LL/ 70cm Finał Grupy A-1 Zwykły z rozgrywką Art 238.2.2
73 ACCEPTED 2021-10-07 14:19:21
2021-10-07 11:32:10
Wiktoria Kowalczyk EVO
  • 1x 6/LL/LL 90cm Kuce i Małe Konie Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 7/L/ 100cm Kuce i Małe Konie Zwykły Art 238.2.1
  • 2x 25/L/ 100cm Styl jeźdźca
  • 1x 33/L1/ 105cm Finał Grupy DBis Zwykły z rozgrywką Art 238.2.2
72 ACCEPTED 2021-10-10 17:42:48
2021-10-06 18:45:29
Maja Karolina Szara ELI
  • 1x 2/LL/LL 50cm Kuce Dokładności Art 238.1.1
  • 1x 3/LL/LL 60cm Kuce Dokładności Art 238.1.1
  • 1x 20/LL/ 50cm Styl jeźdźca
  • 1x 21/LL/ 60cm Styl jeźdźca
  • 2x 29/LL/ 50cm Finał Grupy A-0 Zwykły z rozgrywką Art 238.2.2
71 ACCEPTED 2021-10-06 17:19:43
2021-10-06 16:15:01
Wiktoria Troć LOTOS
  • 1x 12/P/ 110cm Duże Konie Styl jeźdźca
  • 1x 13/N/ 120cm Duże Konie Styl jeźdźca
70 ACCEPTED 2021-10-06 17:19:46
2021-10-06 14:00:43
Zuzanna Sowińska ZOLKA
  • 1x 23/LL/ 80cm Styl jeźdźca
  • 1x 24/LL/ 90cm Styl jeźdźca
  • 1x 38/LL/L/50/60/70/80/90/100 cm Konkurs pocieszenia Kuce i Małe Konie Dokładności Art 238.1.1
69 ACCEPTED 2021-10-06 13:10:10
2021-10-06 10:07:45
Gaja Kazimierczak AILLE CLOONEY
  • 1x 5/LL/LL 80cm Kuce Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 23/LL/ 80cm Styl jeźdźca
  • 1x 31/LL/ 85cm Finał Grupy A-2 Zwykły z rozgrywką Art 238.2.2
68 ACCEPTED 2021-10-14 12:00:53
2021-10-05 16:17:49
Carla Moczkowska ANAPON BLACK BEAUTY
  • 2x 5/LL/LL 80cm Kuce Zwykły Art 238.2.1
  • 2x 23/LL/ 80cm Styl jeźdźca
  • 1x 31/LL/ 85cm Finał Grupy A-2 Zwykły z rozgrywką Art 238.2.2
67 ACCEPTED 2021-10-14 12:00:55
2021-10-05 16:17:04
Mia Moczkowska MENTOS
  • 2x 5/LL/LL 80cm Kuce Zwykły Art 238.2.1
  • 2x 23/LL/ 80cm Styl jeźdźca
  • 2x 31/LL/ 85cm Finał Grupy A-2 Zwykły z rozgrywką Art 238.2.2
66 ACCEPTED 2021-10-04 20:21:31
2021-10-04 20:16:29
Magdalena Marciniak CASSIMERO
  • 1x 11/L/ 100cm Duże Konie Styl jeźdźca
  • 1x 12/P/ 110cm Duże Konie Styl jeźdźca
  • 1x 15/L/ 100cm Duże Konie Dokładności Art 238.1.1
  • 1x 16/P/ 110cm Duże Konie Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 35/P/P1/ 110/115cm Finał Rundy Mł i JM Zwykły z rozgrywką Art 238.2.2
65 ACCEPTED 2021-10-04 20:21:33
2021-10-04 20:15:15
Hanna Marciniak LEON
  • 1x 11/L/ 100cm Duże Konie Styl jeźdźca
  • 1x 12/P/ 110cm Duże Konie Styl jeźdźca
  • 1x 15/L/ 100cm Duże Konie Dokładności Art 238.1.1
  • 1x 16/P/ 110cm Duże Konie Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 39/L/P/N/100/110/120cm Konkurs pocieszenia Duże Konie Dokładności Art 238.1.1
64 ACCEPTED 2021-10-04 16:03:59
2021-10-04 15:29:22
Maja Mirek KILLASPIC LADY
  • 2x 23/LL/ 80cm Styl jeźdźca
  • 1x 31/LL/ 85cm Finał Grupy A-2 Zwykły z rozgrywką Art 238.2.2
63 ACCEPTED 2021-10-04 12:13:58
2021-10-04 11:33:27
Zofia Sztajnert SUBLIEM'S MILANO
  • 2x 24/LL/ 90cm Styl jeźdźca
  • 1x 31/LL/ 85cm Finał Grupy A-2 Zwykły z rozgrywką Art 238.2.2
62 ACCEPTED 2021-10-04 11:31:43
2021-10-04 11:30:59
Roksana Frączkowska IMPRESA MISS NANDO
  • 2x 24/LL/ 90cm Styl jeźdźca
  • 1x 31/LL/ 85cm Finał Grupy A-2 Zwykły z rozgrywką Art 238.2.2
61 ACCEPTED 2021-10-04 10:47:19
2021-10-04 09:40:09
Natalia Przybyła CASH AND FLY
  • 1x 12/P/ 110cm Duże Konie Styl jeźdźca
  • 1x 13/N/ 120cm Duże Konie Styl jeźdźca
60 ACCEPTED 2021-10-04 10:47:21
2021-10-04 09:39:46
Natalia Przybyła SAFARI SUNDANCE
  • 2x 7/L/ 100cm Kuce i Małe Konie Zwykły Art 238.2.1
59 ACCEPTED 2021-10-04 10:47:26
2021-10-04 09:38:42
Agata Przybyła APASJONATA CON AMORE
  • 1x 3/LL/LL 60cm Kuce Dokładności Art 238.1.1
  • 1x 4/LL/LL 70cm Kuce Dokładności Art 238.1.1
58 ACCEPTED 2021-10-04 10:47:28
2021-10-04 09:08:54
Julia Nazarewicz TANGO
  • 1x 21/LL/ 60cm Styl jeźdźca
  • 1x 22/LL/ 70cm Styl jeźdźca
  • 1x 30/LL/ 70cm Finał Grupy A-1 Zwykły z rozgrywką Art 238.2.2
57 ACCEPTED 2021-10-04 06:47:30
2021-10-03 22:53:44
Natalia Urbańska JUDSON
  • 2x 11/L/ 100cm Duże Konie Styl jeźdźca
  • 2x 15/L/ 100cm Duże Konie Dokładności Art 238.1.1
56 ACCEPTED 2021-10-04 06:47:33
2021-10-03 22:52:22
Julia Koszuta ARAMIDA
  • 2x 7/L/ 100cm Kuce i Małe Konie Zwykły Art 238.2.1
  • 2x 15/L/ 100cm Duże Konie Dokładności Art 238.1.1
55 ACCEPTED 2021-10-19 10:26:45
2021-10-03 21:03:35
Julian Laskowski ROYAL MAGIC 18
  • 1x 3/LL/LL 60cm Kuce Dokładności Art 238.1.1
  • 1x 4/LL/LL 70cm Kuce Dokładności Art 238.1.1
  • 1x 21/LL/ 60cm Styl jeźdźca
  • 1x 22/LL/ 70cm Styl jeźdźca
  • 1x 38/LL/L/50/60/70/80/90/100 cm Konkurs pocieszenia Kuce i Małe Konie Dokładności Art 238.1.1
54 ACCEPTED 2021-10-03 17:32:43
2021-10-03 14:33:25
Julia Parda JARICO A-Z
  • 1x 12/P/ 110cm Duże Konie Styl jeźdźca
  • 1x 13/N/ 120cm Duże Konie Styl jeźdźca
53 ACCEPTED 2021-10-03 17:32:45
2021-10-03 14:32:57
Julia Parda CHEYENNE
  • 1x 12/P/ 110cm Duże Konie Styl jeźdźca
  • 1x 13/N/ 120cm Duże Konie Styl jeźdźca
52 ACCEPTED 2021-10-03 17:32:48
2021-10-03 14:21:03
Patrycja Przybysz CORSKEAGH BOY
  • 2x 6/LL/LL 90cm Kuce i Małe Konie Zwykły Art 238.2.1
  • 2x 25/L/ 100cm Styl jeźdźca
  • 2x 33/L1/ 105cm Finał Grupy DBis Zwykły z rozgrywką Art 238.2.2
51 ACCEPTED 2021-10-03 17:32:51
2021-10-03 12:40:02
Maria Glonek ZIBI
  • 2x 5/LL/LL 80cm Kuce Zwykły Art 238.2.1
  • 2x 23/LL/ 80cm Styl jeźdźca
  • 1x 31/LL/ 85cm Finał Grupy A-2 Zwykły z rozgrywką Art 238.2.2
50 ACCEPTED 2021-10-03 17:32:53
2021-10-03 12:39:01
Maria Glonek GAIRE
  • 2x 5/LL/LL 80cm Kuce Zwykły Art 238.2.1
49 ACCEPTED 2021-10-03 17:32:56
2021-10-03 12:38:01
Emilia Ziętal ZUMICO
  • 2x 4/LL/LL 70cm Kuce Dokładności Art 238.1.1
  • 2x 22/LL/ 70cm Styl jeźdźca
48 ACCEPTED 2021-10-03 12:04:34
2021-10-03 11:52:39
Oliwia Ostrowska DIAMENT
  • 1x 13/N/ 120cm Duże Konie Styl jeźdźca
  • 1x 14/C/ 130cm Duże Konie Styl jeźdźca
  • 1x 17/N/ 120cm Duże Konie Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 18/C/ 130cm Duże Konie Zwykły Art 238.2.1
47 ACCEPTED 2021-10-03 12:04:36
2021-10-03 11:51:54
Oliwia Ostrowska ENDLESS LOVE
  • 1x 12/P/ 110cm Duże Konie Styl jeźdźca
  • 1x 13/N/ 120cm Duże Konie Styl jeźdźca
  • 1x 27/N/ 120cm Styl jeźdźca
  • 1x 28/C/ 130cm Styl jeźdźca
  • 1x 37/C/C1/ 130/135cm Finał Rundy Jr i Mł Zwykły z rozgrywką Art 238.2.2
46 ACCEPTED 2021-10-03 12:04:39
2021-10-03 11:50:40
Oliwia Ostrowska BERENIKA
  • 1x 12/P/ 110cm Duże Konie Styl jeźdźca
  • 1x 13/N/ 120cm Duże Konie Styl jeźdźca
  • 1x 26/P/ 110cm Styl jeźdźca
  • 1x 27/N/ 120cm Styl jeźdźca
  • 1x 35/P/P1/ 110/115cm Finał Rundy Mł i JM Zwykły z rozgrywką Art 238.2.2
45 ACCEPTED 2021-10-12 09:06:47
2021-10-02 09:23:25
Zofia Janusz JAGIENKA
  • 2x 24/LL/ 90cm Styl jeźdźca
  • 1x 31/LL/ 85cm Finał Grupy A-2 Zwykły z rozgrywką Art 238.2.2
44 ACCEPTED 2021-10-01 23:27:02
2021-10-01 22:20:51
Zofia Wierucka CYKOR
  • 1x 4/LL/LL 70cm Kuce Dokładności Art 238.1.1
  • 1x 5/LL/LL 80cm Kuce Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 22/LL/ 70cm Styl jeźdźca
  • 1x 23/LL/ 80cm Styl jeźdźca
  • 1x 30/LL/ 70cm Finał Grupy A-1 Zwykły z rozgrywką Art 238.2.2
43 ACCEPTED 2021-10-01 23:27:04
2021-10-01 22:20:11
Maria Wierucka SANTA
  • 2x 4/LL/LL 70cm Kuce Dokładności Art 238.1.1
  • 2x 22/LL/ 70cm Styl jeźdźca
  • 1x 30/LL/ 70cm Finał Grupy A-1 Zwykły z rozgrywką Art 238.2.2
42 ACCEPTED 2021-10-01 23:27:07
2021-10-01 22:19:33
Maria Wierucka IKONA
  • 2x 2/LL/LL 50cm Kuce Dokładności Art 238.1.1
  • 2x 20/LL/ 50cm Styl jeźdźca
  • 1x 29/LL/ 50cm Finał Grupy A-0 Zwykły z rozgrywką Art 238.2.2
41 ACCEPTED 2021-10-01 18:29:14
2021-10-01 15:10:24
Gabriela Ponurski CAPRIOLE
  • 1x 8/P/ 110cm Kuce i Małe Konie Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 26/P/ 110cm Styl jeźdźca
  • 1x 27/N/ 120cm Styl jeźdźca
  • 1x 34/N/ 120cm Grand Prix Grupa DiE Zwykły z rozgrywką Art 238.2.2
40 ACCEPTED 2021-10-01 09:47:40
2021-10-01 09:33:02
Nadia Ambroziak Q 7
  • 1x 16/P/ 110cm Duże Konie Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 17/N/ 120cm Duże Konie Zwykły Art 238.2.1
39 ACCEPTED 2021-10-09 21:16:53
2021-09-30 22:07:53
Stanisław Woźniak COELENHAGE’S SALLY
  • 2x 3/LL/LL 60cm Kuce Dokładności Art 238.1.1
  • 1x 22/LL/ 70cm Styl jeźdźca
  • 1x 30/LL/ 70cm Finał Grupy A-1 Zwykły z rozgrywką Art 238.2.2
38 ACCEPTED 2021-10-01 07:37:17
2021-09-30 22:06:59
Piotr Woźniak CINDYS PURPLE RAIN
  • 1x 4/LL/LL 70cm Kuce Dokładności Art 238.1.1
  • 1x 5/LL/LL 80cm Kuce Zwykły Art 238.2.1
  • 2x 23/LL/ 80cm Styl jeźdźca
  • 1x 31/LL/ 85cm Finał Grupy A-2 Zwykły z rozgrywką Art 238.2.2
37 ACCEPTED 2021-10-01 07:37:19
2021-09-30 22:06:07
Piotr Woźniak OSTEN
  • 1x 5/LL/LL 80cm Kuce Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 6/LL/LL 90cm Kuce i Małe Konie Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 23/LL/ 80cm Styl jeźdźca
  • 1x 24/LL/ 90cm Styl jeźdźca
  • 1x 31/LL/ 85cm Finał Grupy A-2 Zwykły z rozgrywką Art 238.2.2
36 ACCEPTED 2021-10-01 07:37:22
2021-09-30 22:05:10
Stanisław Woźniak THREE-B-TWEET
  • 1x 4/LL/LL 70cm Kuce Dokładności Art 238.1.1
  • 1x 5/LL/LL 80cm Kuce Zwykły Art 238.2.1
  • 2x 23/LL/ 80cm Styl jeźdźca
  • 1x 31/LL/ 85cm Finał Grupy A-2 Zwykły z rozgrywką Art 238.2.2
35 ACCEPTED 2021-10-09 21:16:55
2021-09-30 22:04:14
Pola Lewczyk KILBRIDE MELODY MAKER
  • 1x 5/LL/LL 80cm Kuce Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 6/LL/LL 90cm Kuce i Małe Konie Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 23/LL/ 80cm Styl jeźdźca
  • 1x 24/LL/ 90cm Styl jeźdźca
  • 1x 31/LL/ 85cm Finał Grupy A-2 Zwykły z rozgrywką Art 238.2.2
34 ACCEPTED 2021-10-01 07:37:32
2021-09-30 22:03:34
Weronika Kotowicz LEIPZIG STAR
  • 2x 11/L/ 100cm Duże Konie Styl jeźdźca
  • 2x 15/L/ 100cm Duże Konie Dokładności Art 238.1.1
  • 1x 39/L/P/N/100/110/120cm Konkurs pocieszenia Duże Konie Dokładności Art 238.1.1
33 ACCEPTED 2021-09-30 22:01:34
2021-09-30 20:36:46
Maria Szuba AUGUST
  • 1x 11/L/ 100cm Duże Konie Styl jeźdźca
  • 1x 12/P/ 110cm Duże Konie Styl jeźdźca
  • 2x 27/N/ 120cm Styl jeźdźca
  • 2x 36/N1/ 125cm Grand Prix Dzieci Zwykły z rozgrywką Art 238.2.2
32 ACCEPTED 2021-09-30 13:33:04
2021-09-30 13:20:57
Kalina Sierakowska HELABA D'INSEGOTTE
  • 2x 23/LL/ 80cm Styl jeźdźca
  • 1x 31/LL/ 85cm Finał Grupy A-2 Zwykły z rozgrywką Art 238.2.2
31 ACCEPTED 2021-09-30 11:36:15
2021-09-29 19:44:22
Oliwia Białkowska TAMARYSZEK
  • 1x 4/LL/LL 70cm Kuce Dokładności Art 238.1.1
  • 1x 5/LL/LL 80cm Kuce Zwykły Art 238.2.1
30 ACCEPTED 2021-09-29 19:35:25
2021-09-29 18:54:44
Elżbieta Jodłowska ORCHIDEA KG
  • 2x 11/L/ 100cm Duże Konie Styl jeźdźca
  • 2x 15/L/ 100cm Duże Konie Dokładności Art 238.1.1
  • 2x 39/L/P/N/100/110/120cm Konkurs pocieszenia Duże Konie Dokładności Art 238.1.1
29 ACCEPTED 2021-09-29 15:36:36
2021-09-29 15:17:37
Lena Anna Tokarz SISSI ZAGORKA
  • 1x 5/LL/LL 80cm Kuce Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 6/LL/LL 90cm Kuce i Małe Konie Zwykły Art 238.2.1
28 ACCEPTED 2021-09-29 15:36:39
2021-09-29 15:16:56
Lena Anna Tokarz OSCAR
  • 1x 5/LL/LL 80cm Kuce Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 6/LL/LL 90cm Kuce i Małe Konie Zwykły Art 238.2.1
27 ACCEPTED 2021-09-29 14:14:11
2021-09-29 14:08:51
Amelia Lewkowicz UNIC DE L'AUBONNIERE
  • 1x 12/P/ 110cm Duże Konie Styl jeźdźca
  • 1x 13/N/ 120cm Duże Konie Styl jeźdźca
  • 1x 16/P/ 110cm Duże Konie Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 17/N/ 120cm Duże Konie Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 36/N1/ 125cm Grand Prix Dzieci Zwykły z rozgrywką Art 238.2.2
26 ACCEPTED 2021-09-29 14:14:13
2021-09-29 14:08:10
Zuzanna Sławińska MELODIA
  • 2x 4/LL/LL 70cm Kuce Dokładności Art 238.1.1
  • 2x 22/LL/ 70cm Styl jeźdźca
  • 1x 30/LL/ 70cm Finał Grupy A-1 Zwykły z rozgrywką Art 238.2.2
25 ACCEPTED 2021-09-29 14:14:15
2021-09-29 14:07:16
Liliana Brzykcy LEON
  • 2x 4/LL/LL 70cm Kuce Dokładności Art 238.1.1
  • 2x 22/LL/ 70cm Styl jeźdźca
  • 1x 30/LL/ 70cm Finał Grupy A-1 Zwykły z rozgrywką Art 238.2.2
24 ACCEPTED 2021-10-13 09:58:52
2021-09-29 13:33:21
Olga Rodziak RONDO'S BLACK BOY
  • 2x 4/LL/LL 70cm Kuce Dokładności Art 238.1.1
23 ACCEPTED 2021-09-29 14:05:16
2021-09-29 13:26:59
Maja Dąbrowska KRAKERS
  • 1x 5/LL/LL 80cm Kuce Zwykły Art 238.2.1
22 ACCEPTED 2021-09-29 14:05:18
2021-09-29 13:26:06
Maja Dąbrowska HONEY
  • 2x 12/P/ 110cm Duże Konie Styl jeźdźca
21 ACCEPTED 2021-10-19 10:26:38
2021-09-29 13:25:38
Maja Dąbrowska BUSZKA
  • 1x 4/LL/LL 70cm Kuce Dokładności Art 238.1.1
  • 1x 5/LL/LL 80cm Kuce Zwykły Art 238.2.1
20 ACCEPTED 2021-09-29 14:05:20
2021-09-29 13:21:27
Maria Baranowicz MARINA
  • 2x 4/LL/LL 70cm Kuce Dokładności Art 238.1.1
19 ACCEPTED 2021-09-29 14:05:21
2021-09-29 13:06:24
Magdalena Karabasz BALTICA
  • 2x 4/LL/LL 70cm Kuce Dokładności Art 238.1.1
18 ACCEPTED 2021-10-19 10:26:30
2021-09-29 12:41:26
Nina Musiał SHUGARKA
  • 2x 13/N/ 120cm Duże Konie Styl jeźdźca
  • 1x 17/N/ 120cm Duże Konie Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 36/N1/ 125cm Grand Prix Dzieci Zwykły z rozgrywką Art 238.2.2
17 ACCEPTED 2021-09-29 13:02:10
2021-09-29 12:40:53
Ignacy Luboński ALF
  • 2x 2/LL/LL 50cm Kuce Dokładności Art 238.1.1
  • 1x 20/LL/ 50cm Styl jeźdźca
  • 1x 29/LL/ 50cm Finał Grupy A-0 Zwykły z rozgrywką Art 238.2.2
16 ACCEPTED 2021-09-29 13:02:13
2021-09-29 12:39:54
Nell Sówka BEN GUN
  • 1x 8/P/ 110cm Kuce i Małe Konie Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 27/N/ 120cm Styl jeźdźca
  • 1x 34/N/ 120cm Grand Prix Grupa DiE Zwykły z rozgrywką Art 238.2.2
15 ACCEPTED 2021-09-29 13:02:15
2021-09-29 12:30:44
Julia Koźbiał ANJO DIAMOND RAVER
  • 1x 14/C/ 130cm Duże Konie Styl jeźdźca
  • 1x 28/C/ 130cm Styl jeźdźca
  • 1x 37/C/C1/ 130/135cm Finał Rundy Jr i Mł Zwykły z rozgrywką Art 238.2.2
14 ACCEPTED 2021-09-29 13:02:28
2021-09-29 12:03:14
Marcel Wiśniewski TOUAREG
  • 2x 6/LL/LL 90cm Kuce i Małe Konie Zwykły Art 238.2.1
  • 2x 24/LL/ 90cm Styl jeźdźca
  • 1x 31/LL/ 85cm Finał Grupy A-2 Zwykły z rozgrywką Art 238.2.2
13 ACCEPTED 2021-09-29 10:31:22
2021-09-29 10:03:24
Jakub Mroczek R-FOOD CARMELA A-Z
  • 1x 4/LL/LL 70cm Kuce Dokładności Art 238.1.1
  • 1x 5/LL/LL 80cm Kuce Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 22/LL/ 70cm Styl jeźdźca
  • 1x 23/LL/ 80cm Styl jeźdźca
  • 1x 31/LL/ 85cm Finał Grupy A-2 Zwykły z rozgrywką Art 238.2.2
12 ACCEPTED 2021-10-17 11:09:52
2021-09-29 10:02:56
Jakub Mroczek JUULTJE
  • 1x 5/LL/LL 80cm Kuce Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 6/LL/LL 90cm Kuce i Małe Konie Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 23/LL/ 80cm Styl jeźdźca
  • 1x 24/LL/ 90cm Styl jeźdźca
  • 1x 31/LL/ 85cm Finał Grupy A-2 Zwykły z rozgrywką Art 238.2.2
11 ACCEPTED 2021-09-29 09:00:40
2021-09-29 08:41:14
Alicja Olaszek PRINCE POLO
  • 1x 5/LL/LL 80cm Kuce Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 6/LL/LL 90cm Kuce i Małe Konie Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 23/LL/ 80cm Styl jeźdźca
  • 1x 24/LL/ 90cm Styl jeźdźca
  • 1x 31/LL/ 85cm Finał Grupy A-2 Zwykły z rozgrywką Art 238.2.2
10 ACCEPTED 2021-09-29 09:00:42
2021-09-29 07:41:09
Iga Sekuła MAIDI
  • 2x 22/LL/ 70cm Styl jeźdźca
  • 1x 30/LL/ 70cm Finał Grupy A-1 Zwykły z rozgrywką Art 238.2.2
9 ACCEPTED 2021-10-05 15:38:00
2021-09-28 22:27:58
Iga Chojowska BENETON
  • 2x 22/LL/ 70cm Styl jeźdźca
  • 1x 30/LL/ 70cm Finał Grupy A-1 Zwykły z rozgrywką Art 238.2.2
8 ACCEPTED 2021-09-28 22:04:25
2021-09-28 22:02:43
Ewa Kwiatkowska WYRWIGROSZ
  • 1x 11/L/ 100cm Duże Konie Styl jeźdźca
  • 1x 12/P/ 110cm Duże Konie Styl jeźdźca
  • 1x 25/L/ 100cm Styl jeźdźca
  • 1x 26/P/ 110cm Styl jeźdźca
  • 1x 39/L/P/N/100/110/120cm Konkurs pocieszenia Duże Konie Dokładności Art 238.1.1
7 ACCEPTED 2021-09-28 22:04:28
2021-09-28 22:02:18
Ewa Kwiatkowska WIEDŹMIRA
  • 1x 8/P/ 110cm Kuce i Małe Konie Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 9/N/ 120cm Kuce i Małe Konie Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 26/P/ 110cm Styl jeźdźca
  • 1x 27/N/ 120cm Styl jeźdźca
  • 1x 39/L/P/N/100/110/120cm Konkurs pocieszenia Duże Konie Dokładności Art 238.1.1
6 ACCEPTED 2021-09-28 22:04:31
2021-09-28 22:01:50
Ewa Kwiatkowska BERNIKLA
  • 1x 11/L/ 100cm Duże Konie Styl jeźdźca
  • 1x 12/P/ 110cm Duże Konie Styl jeźdźca
  • 1x 25/L/ 100cm Styl jeźdźca
  • 1x 26/P/ 110cm Styl jeźdźca
  • 1x 39/L/P/N/100/110/120cm Konkurs pocieszenia Duże Konie Dokładności Art 238.1.1
5 ACCEPTED 2021-10-11 09:53:44
2021-09-28 20:54:04
Małgorzata Babczyńska PLUTO75
  • 1x 16/P/ 110cm Duże Konie Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 17/N/ 120cm Duże Konie Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 35/P/P1/ 110/115cm Finał Rundy Mł i JM Zwykły z rozgrywką Art 238.2.2
4 ACCEPTED 2021-10-11 09:53:45
2021-09-28 20:52:08
Małgorzata Babczyńska LOUGH DERG MAY FLY (GATEAU HELLO DOLLY)
  • 1x 26/P/ 110cm Styl jeźdźca
  • 1x 27/N/ 120cm Styl jeźdźca
  • 1x 34/N/ 120cm Grand Prix Grupa DiE Zwykły z rozgrywką Art 238.2.2
3 ACCEPTED 2021-09-28 15:24:02
2021-09-28 12:57:30
Karolina Chmielewska RAMZES
  • 1x 4/LL/LL 70cm Kuce Dokładności Art 238.1.1
  • 1x 5/LL/LL 80cm Kuce Zwykły Art 238.2.1
  • 2x 22/LL/ 70cm Styl jeźdźca
  • 1x 30/LL/ 70cm Finał Grupy A-1 Zwykły z rozgrywką Art 238.2.2
2 ACCEPTED 2021-09-28 13:55:47
2021-09-28 12:56:31
Oliwia Melich KANTJE’S ELTON
  • 1x 6/LL/LL 90cm Kuce i Małe Konie Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 7/L/ 100cm Kuce i Małe Konie Zwykły Art 238.2.1
  • 2x 25/L/ 100cm Styl jeźdźca
  • 1x 33/L1/ 105cm Finał Grupy DBis Zwykły z rozgrywką Art 238.2.2
1 ACCEPTED 2021-10-15 17:39:45
2021-09-28 12:56:05
Julia Peszek VIKITA CHABAUDIERE
  • 2x 11/L/ 100cm Duże Konie Styl jeźdźca
  • 2x 15/L/ 100cm Duże Konie Dokładności Art 238.1.1
No. Rider Club
Year of birth
National Equ.Fed. ID
FEI ID
1. Ambroziak Nadia SKJ Beckersport Laszczki
2005 (J.)
O053977
10226741
2. Ambroziak Nina SKJ Beckersport Laszczki
2007 (JM.)
O053978
3. Babczyńska Małgorzata BPK - SLA
2009 (JM.)
O045328
4. Baranowicz Maria KJ Cavallino Brzoza
2010 (Mł.)
O059381
5. Białkowska Oliwia KJ Cavallino
2010 (Mł.)
O057939
6. Brzozowska Natalia Sp KJ Horseprofi Łódź
2010 (Mł.)
O059429
7. Brzykcy Liliana KJ Podkowa Gruszczyn
2011 (Mł.)
O060389
8. Chmielewska Karolina BPK - MAZ
2011 (Mł.)
O061830
9. Chodakowska Michalina Stow. SKJ Bobrowy Staw
2007 (JM.)
O050807
10. Chojowska Iga BPK - SLA
2010 (Mł.)
O054009
11. Ciepłucha Hanna Stow.J. Napoleońska Zagroda
2006 (JM.)
O051409
12. Ciszek Zofia Klub Jeździecki Akademia Kucania
2010 (Mł.)
O051053
13. Dąbrowska Maja KJ Cavallino Brzoza
2008 (JM.)
O048025
14. Dobrosielska Oliwia KJ Czarny Dunajec
2005 (J.)
O062441
15. Frączkowska Roksana KJ Infernal Team Golesze
2009 (JM.)
O059412
16. Frukacz Marta KJ Golden Dream Łódź
2012 (Mł.)
O061242
17. Galińska Gabriela ŁKJ
2011 (Mł.)
brak
18. Glonek Maria Stow.J. Napoleońska Zagroda
2009 (JM.)
O062986
19. Goszczyński Tomasz KS Jumping Events Poznań
2013 (Mł.)
O062184
20. Grabowska Jagna KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego
2004 (J.)
O037891
21. Jach Michalina KJ Herkules Wapno
2010 (Mł.)
O060611
22. Janiszewska Lena JKS Salio Besiekierz Rudny
2009 (JM.)
O049333
23. Jankowska Anna Klub Jeździecki Chrobry
2008 (JM.)
O062172
24. Janusz Zofia KJ Akademia Kucania Dawidy
2009 (JM.)
O057823
25. Jodłowska Elżbieta Kj Facimiech
2002 (MJ.)
O038072
26. Kaczmarczyk Zofia Polish Pony Club Tomaszkowo
2007 (JM.)
O054519
27. Kamińska Zofia KJ Ranczo Kołata
2011 (Mł.)
O059116
28. Karabasz Magdalena KJ Cavallino Brzoza
2006 (JM.)
O039021
29. Karwatka Magdalena KJ Podkowa Gruszczyn
2005 (J.)
O047576
30. Kazimierczak Gaja KJ Janowice
2011 (Mł.)
O058812
31. Kępka Aleksandra KJ Ranczo Kołata
2009 (JM.)
O059649
32. Kościelska Barbara KJ Leśna Podkowa Damaszka
2004 (J.)
O039081
33. Koszuta Julia Stow.J. Napoleońska Zagroda
2007 (JM.)
O052861
34. Kotowicz Weronika KJ Salio
2010 (Mł.)
O056870
35. Kowalczyk Wiktoria BPK (MAZ)
2008 (JM.)
O061232
36. Kowalska Julia SKJ HORSEPROFI Łódź
2008 (JM.)
O058299
37. Koźbiał Julia KJ Facimiech
2003 (J.)
O048290
38. Krawczyk Stanisław *
2014 (Mł.)
Brak
39. Kręgielska Natalia Tuszyński KJ Garbówek
2009 (JM.)
O048927
40. Krzeszewska Zofia Klub Jeździecki Akademia Kucania
2010 (Mł.)
O064947
41. Kwiatkowska Ewa JKS Salio Besiekierz Rudny
2008 (JM.)
O059631
42. Laskowska Roza Klub Uczelniany AZS Uniwersytetu Warszawskiego
2013 (Mł.)
PZJ O067046
43. Laskowski Julian Klub Uczelniany AZS Uniwersytetu Warszawskiego
2009 (JM.)
O067045
44. Lewandowska Zofia Klub Jeździecki Stajnia Jarużyn
2009 (JM.)
O061884
45. Lewczyk Pola Fund. KJ Zbyszko Nowosolna
2010 (Mł.)
O053843
46. Lewkowicz Amelia KJ Podkowa Gruszczyn
2008 (JM.)
O053641
47. Luboński Ignacy KJ Podkowa Gruszczyn
2013 (Mł.)
O065118
48. Malinowski Jakub Stow. Pomagaj Pomagać Różaland Słupno
2007 (JM.)
O054129
49. Marciniak Hanna ŁKJ Łódź
2005 (J.)
O052952
50. Marciniak Magdalena ŁKJ Łódź
2007 (JM.)
O047585
51. Matusewicz Alicja KJ Bracia Romanowscy
2006 (JM.)
O046676
52. Melich Oliwia Sportowy Klub Jeździecki Beckersport
2008 (JM.)
O051059
53. Mirek Maja KJ Infernal Team Golesze
2010 (Mł.)
O062693
54. Moczkowska Carla KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego
2009 (JM.)
O058183
55. Moczkowska Mia Klub Uczelniany AZS Uniwersytetu Warszawskiego
2011 (Mł.)
brak
56. Moczkowska Mia KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego
2011 (Mł.)
O058184
57. Mroczek Jakub Polish Pony Club Tomaszkowo
2010 (Mł.)
O052047
58. Musiał Nina KJ Podkowa Gruszczyn
2008 (JM.)
O060490
59. Nawrocka Roksana bpk
2008 (JM.)
O046352
60. Nazarewicz Julia JKS Barłomino
2011 (Mł.)
O062418
61. Olaszek Alicja SKJ Horseprofi Łódź
2009 (JM.)
O055650
62. Ostrowska Oliwia Stow.J. Napoleońska Zagroda
2006 (JM.)
O052862
63. Padalak Maria SKJ Sopot
2006 (JM.)
O041037
64. Parda Julia Polish Pony Club Tomaszkowo
2007 (JM.)
O038604
65. Peszek Julia SKJ Beckersport Laszczki
2009 (JM.)
O057364
66. Pinocy Wiktoria JKS EquiVerso
2012 (Mł.)
O064922
67. Pluskota Nicole JUKS Abakus
2008 (JM.)
O061350
68. Ponurski Gabriela KJ Facimiech
2007 (JM.)
O057821
69. Przybyła Agata KS SYDOW Riding Team
2011 (Mł.)
O060170
70. Przybyła Natalia KS SYDOW Riding Team
2009 (JM.)
O052034
71. Przybysz Patrycja SKJ Beckersport Laszczki
2006 (JM.)
O060507
72. Ratajska Gabriela JKS Salio Besiekierz Rudny
2005 (J.)
O036019
73. Reimann Zofia UKJ Reimann Team Karlino
2013 (Mł.)
O060358
74. Rodziak Olga KJ Cavallino Brzoza
2011 (Mł.)
O061894
75. Romanowska Anna UKS Primo Kozery
2012 (Mł.)
O058685
76. Romanowska Gabriela UKS Primo Kozery
2009 (JM.)
O052504
77. Sekuła Iga KJ Akademia Kucania Dawidy
2010 (Mł.)
O062153
616098100048382
78. Selmaj Maja Łódzki Klub Jeździecki
2009 (JM.)
O066188
79. Sierakowska Kalina KJ Akademia Kucania
2011 (Mł.)
O060237
80. Siucińska Klaudia ŁKJ Łódź
2001 (MJ.)
O035603
81. Skotarczak Nel KJ Podkowa Gruszczyn
2009 (JM.)
O049131
82. Śledziewska Aleksandra SKJ Beckersport Laszczki
2008 (JM.)
O057801
83. Sławińska Zuzanna KJ Podkowa Gruszczyn
2011 (Mł.)
O059496
84. Słowińska Natasza Łódzki Klub Jeździecki
2010 (Mł.)
O065694
85. Sowińska Zuzanna BPK (MAZ)
2008 (JM.)
O063053
86. Sówka Nell KJ Podkowa Gruszczyn
2008 (JM.)
O049296
87. Stanisławczyk Wiktoria Tuszyński KJ Garbówek
2012 (Mł.)
O064919
88. Świerczyńska Tola TKJ Garbówek
2008 (JM.)
O051646
89. Szara Maja Karolina BPK - MAZ
2011 (Mł.)
O062919
90. Sztajnert Zofia KJ Infernal Team Golesze
2010 (Mł.)
O059242
91. Szuba Maria KJ Facimiech
2007 (JM.)
O050972
92. Szybka Irmina KJ Janowice
2001 (MJ.)
O044404
93. Tokarz Lena Anna KJ Cavallino Brzoza
2007 (JM.)
O053959
94. Tracz Martyna JKS Salio Besiekierz Rudny
2013 (Mł.)
O063723
95. Troć Wiktoria KJ Salio Biesiekierz Rudny
2003 (J.)
O042931
96. Urbańska Natalia Stow.J. Napoleońska Zagroda
2007 (JM.)
O050219
97. Von Mauberg Wiktoria St. Warszawski KJ
2007 (JM.)
O040063
98. Wąsiewicz Julia Łódzki Klub Jeździecki
2005 (J.)
O044689
99. Wernerowicz Karolina KJ Akademia Kucania Dawidy
2008 (JM.)
O053405
100. Wierucka Maria RIO GRANDE Krosinko
2012 (Mł.)
O059330
101. Wierucka Zofia RIO GRANDE Krosinko
2011 (Mł.)
O057409
102. Wiśniewski Marcel SKJ Golden Dream Łódź
2009 (JM.)
O059701
103. Woźniak Piotr ŁKJ Łódź
2010 (Mł.)
O062371
104. Woźniak Stanisław ŁKJ Łódź
2011 (Mł.)
O058369
105. Zaręba Magdalena KJ Czarny Dunajec
2011 (Mł.)
O058772
106. Ziętal Emilia Stow.J. Napoleońska Zagroda
2010 (Mł.)
O062985
No. Horse number Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin National Equ.Fed. ID Passport number FEI Passport
1.

112

AILLE CLOONEY NN IRL 2015 wałach siwa/kuc:144 F: NN
M: NN
K030735 3720030068444433
2.

68

ALF KUC POL 1996 Ogier izabelowata/kuc:kuc:ku F: nn / nn
M: nn / nn
K008028 POL999640013896
3.

34

ANAPON BLACK BEAUTY WELSH COB POL 2015 klacz kara/kuc:140 F: Sydenham George/ Llanarth Lloyd George
M: Coednewwydd Madonna/ Coednewydd Expres
K028854 826046020174914
4.

161

ANAPON MOONLIGHT STAR KUC WALIJSKI POL 2016 wałach kara/kuc:120 F: Karlos II
M: Anapon Moonlight
Brak 616013610076416
5.

150

ANDORA SP POL 2012 klacz skarogniada/172 F: Qulester / Quinar Z
M: Ambrozja / Gilette
K021855 616009590011412
6.

70

ANJO DIAMOND RAVER AES POL 2010 wałach gniada/168 F: Corea
M: Anjo Forn Bel
K023808 826002100022503 105RJ82
7.

106

APASJONATA CON AMORE KUC POL 2008 wałach gniada/kuc:kuc:ku F: Casperhof's Freddy
M: Bokkesprong Camelia
K020178 013610175508
8.

103

ARAMIDA WLKP POL 2015 klacz kasztanowata/170 F: Midas / Furore
M: Arabika / Contender Son
K028104 A0001679S
9.

83

AUGUST KWPN NED 2005 wałach gniada/170 F: Lupicor
M: Paulien
K011423 528210000677576
10.

75

BALTICA KUC POL 2016 klacz myszata/kuc:147 F: Falck / Ijssezvziedt's Fabian
M: Karina MW
K029218 616013520071716
11.

69

BEN GUN KUC POL 2009 wałach ciemnogniada/kuc:149 F: Durello Top / Durello
M: Bunia / Bolero
K021760 616013640053309
12.

10

BENETON KUC WALIJSKI POL 2012 wałach gniada/kuc:129 F: Tobi
M: Bella / Szaman
K023005 616013610071112
13.

95

BERENIKA SP POL 2015 klacz siwa/167 F: Imequyl / Luron
M: Bella / Lord Liberator
K032045 616009590118815
14.

135

BERGS KUC POL 2012 klacz kasztanowata/kuc:140 F: NN
M: NN
K022041 K022041
15.

174

BERGS-AUG09-61 DM II KUC NED 2009 Klacz kasztanowata/kuc:140 F: NN
M: NN
K022041
16.

62

BERNIKLA WLKP POL 2015 klacz kasztanowata/162 F: Chellanos Boy
M: Berenika / Cap De B'Neville
K029125 616007610089215
17.

119

BIOTOP BOJTORIAN KUC POL 2011 wałach ciemnogniada/kuc:146 F: BALENO
M: BUZAVIRAG
K032778 HUN M PO110180000
18.

16

BUSZKA KUC POL 2011 klacz gniada/kuc:144 F: Rob Roy
M: Bunia
K030320 616013640076811
19.

153

CACHADILLO HOL GER 2011 wałach gniada/174 F: Cachas / Caretino
M: Natura / Candillo
K019772 DE421000240311
20.

175

CACHASSIMO HOL. 2015 Wałach gn. F: Cachas/Caretino
M: P-Calvana Pro/Calvados II
K030436 DE421000753015
21.

123

CAJERO PONY POL 2004 wałach gniada/kuc:124 F: nn / nn
M: nn / nn
K009557 616999611504104
22.

176

CALISIA SP POL 2015 Klacz gn. F: F-One USA ex Faro / Toulon
M: Caldera / Calico
23.

89

CAPRIOLE Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2009 klacz gniada/mk:156 F: Candiavolo
M: Gazelle
K020568 616009690171209
24.

171

CARAJON HAN. 2009 Wałach gn. F: Canstakko/Canturo
M: Franja/For Keeps
K032581 DE431313905409
25.

104

CASH AND FLY OLDENBURSKA GER 2012 wałach siwa/172 F: Cashmaker
M: Golden Fly/Celano
K031554 DE418181072312
26.

110

CASSIMERO HOL. GER 2014 ogier skarogniada/165 F: Centurion / Cormint
M: Nora VII / Briscar
K030630 DE 421000138214
27.

146

CHENOA HAN GER 2012 klacz siwa/174 F: Cassini II / Capitol I
M: Lara My Love / Landor S
K031511 DE431312003212
28.

166

CHERRY CORVUS D SP POL 2014 wałach gniada/165 F: Corvus Z
M: Chocolett
K028499 616009530041914
29.

97

CHEYENNE SP. POL 2011 wałach skarogniada/168 F: Etos / Santiego
M: Cegura / Gosler
K025055 616009600047411
30.

84

CINDYS PURPLE RAIN CONNEMARA IRL 2016 klacz siwa/kuc:148 F: Derrada Owen
M: Cregduff Cindy
K033010 372004000033530
31.

29

COEDNEWYDD PEPSI WELSH COB GBR 2010 Ogier kara/kuc:142 cm F: Coednewydd Express
M: Coednewydd Felicity
K022590 826046010087798 105XU95
32.

22

COELENHAGE’S SALLY KUC WALIJSKI NED 2003 klacz siwa/kuc:120 F: *
M: *
Brak Brak
33.

127

CONWAY H WESTF GER 2012 wałach kasztanowata/178 F: Catoki / Cambridge
M: Any Way / Arpeggio
K031075 DE4414107577312
34.

98

CORSKEAGH BOY CONNEMARA POL 2014 wałach skarogniada/kuc:146 F: Rosscon Castle King
M: Wild Thing / Pride Oithe West
K030646 3720041000159003
35.

90

CYKOR KUC POL 2009 wałach siwa/kuc:130 F: Carmana's Neptun / Breeton Dai
M: Plamka / Borysław
K020057 POL013600071409
36.

159

DAGA KUC POL 2011 klacz kara/kuc:147 F: Dublet
M: Milka
K026933 61601358000881111
37.

160

DANTE S NIEM.SPORT. POL 2010 wałach kara/167 F: Diarado/ Diamant De Semilly
M: Georgina Plus S/ Louis
K017218 DE 4458790050-10
38.

138

DARCO LAZAR OLDENBURSKA POL 2016 ogier gniada/165cm F: Darco/ Lugano van La Roche
M: Velvet Lazar/Verdi
K029315 DE433330872516
39.

93

DIAMENT SP POL 2013 Wałach kasztanowata/- F: Landos II / Lord
M: Doltella / Elvis
K022773 616009592048813
40.

129

DŻARNA TYP SZLACH. POL 2002 klacz gniada/kuc:149 F: NN
M: NN
K018849 POL999540127802
41.

37

ELI KUC POL 2010 wałach gniada/kuc:120 F: NN
M: NN
K032404 616999610283310
42.

142

EMMA KUC FELIŃSKI POL 2007 klacz bułana/kuc:140 F: Romus
M: Empatia
K020362 POL013580665307
43.

94

ENDLESS LOVE KWPN NED 2009 Wałach ciemnogniada F: Warrant / Numero Uno
M: Ajelsinaa / Burggraaf
K018683 528003200905392 104TO53
44.

30

EQUUS KUC FELIŃSKI POL 2003 wałach siwa/kuc:138 F: Nico-K
M: Eufemia / Pepton
K016844 013570144003
45.

117

ERO KUC POL 2009 wałach siwa/kuc:120 F: Lollypop / Jantar
M: Elwira / Amor
K027538 616013590107609
46.

158

ERYK PONY SPORT KUC POL 2010 wałach gniada/kuc:148 F: Nico-k
M: Eufemina
K013361 616013570344907
47.

115

EVO KM POL 2012 wałach gniada/kuc:149 F: Strayer's Samson
M: Euforia
K022467 616013670113712
48.

167

FINISH SP POL 2014 wałach gniada/167 F: Imequyl/Luron
M: Falanga/Fanimo
K024999 616009591022814
49.

48

FINISZ KUC POL 2010 ogier siwa/kuc:148 F: Falk / Ilsselvliedt's Fabian
M: Ksantia / nn
K018746 616013520054110 105TO19
50.

121

FORSTER KWPN POL 2010 wałach siwa/171 F: Corland / Cor De La Bryere
M: Mabelle / Goodtimes
K018747 528003201008789
51.

124

FRANKENHOEH'S MYLORD WELSH PONY POL 2004 ogier ciemnokasztanowata/kuc:131 F: Den Bramel's Baye / Rowol's Poko
M: Ayubowan's Imke / Steenhorst Juan
K030515 DE410101018904
52.

100

GAIRE TARKEN LTU 2014 klacz gniada/156 F: Ice Age /
M: Galuota / Luitas
K031461 LTU002520277614
53.

8

GATEAU HELLO DOLLY (LOUGH DERG MAY FLY) CONNEMARA POL 2011 klacz bułana/kuc:147 F: Capparoe Lad
M: Lough Owel Carrowmore Las/High Peak
K029249 M326088
54.

145

GENF BWP POL 2006 wałach gniada/170 F: Cadillac van de helle
M: Kannelle Z
K011089 BEL-W-256905-BWP
55.

39

GOLDEN MOMENT DRP GER 2009 wałach kasztanowata/kuc:146 F: Golden Dream
M: Padija
K029410 DE441411227909
56.

172

GRECJA TYP PRYMITYWNY POL 2009 Klacz kara/kuc:128 F: NN
M: NN
-- 616999630274209
57.

52

GRUPO PROM VIOX W KWPN POL 2002 wałach gniada/170 F: Kojak / Pit I
M: Petra Faith / Armstrong
K025198 0201826
58.

122

HALNY WALIJSKA POL 2012 ogier gniada/kuc:129 F: Apasjonata rubicon
M: Hawana
K021205 616013610071212
59.

116

HAPPY DAY NEW FOREST NED 2012 klacz bułana/kuc:147 F: Rivaldo H / Kantje's Ronaldo
M: Amalia / Berkhof's Higgledy Piggledy
K030336 528018020122241
60.

82

HELABA D'INSEGOTTE KUC BELGIJSKI BEL 2003 klacz skarogniada/kuc:138 F: Orchid's Deamii
M: Zorka
K030254 BELP218254BWP
61.

73

HONEY WLKP POL 2012 klacz gniada/. F: Dilmar / Maram
M: Hipnoza / Grafit
K031718 616007520079412
62.

92

IKONA KUC POL 2000 klacz skarogniada/kuc:115 F: nn / nn
M: nn / nn
K007301 POL999611032300
63.

54

ILONUS SP POL 2004 wałach gniada/174 F: Turbud Quirinus / Pavarotti V/de Helle
M: Ilona / Windwurf
K009692 POL009640019504 105AZ43
64.

108

IMPRESA MISS NANDO KUC POL 2009 klacz siwa/kuc:148 F: Nando Super
M: Imka
K026535 POL 013 52 00349 09
65.

27

JAGIENKA KUC POL 2008 klacz gniada/kuc:141 F: Strayer's Samson / Wester Aikema's Nando
M: Koekoekshof Jannique / Corbyon
K023715 POL013670006908
66.

96

JARICO A-Z SP. POL 2012 wałach gniada/172 F: Carrico / Catoki
M: Joda / Enjoy Plan
K026742 616009600248412
67.

102

JUDSON M. POL 2005 wałach ciemnogniada F: Saganek / Sajan
M: Judyta / Judex
K010745 POL006590181905 103PF73
68.

66

JUULTJE KUC POL 2012 klacz kara/kuc:133 F: NN
M: NN
K023955 528015120120189
69.

58

KANTJE’S ELTON NEW FOREST NED 2009 wałach kasztanowata/kuc:147 F: Orchid’s Romario ll
M: Kantje’s Rowena
K026540 528210002312033
70.

139

KARIKA KOŃ MAŁY POL 2005 klacz gniada/mk:153 F: Dobry / Bruk
M: Karina / Admirał
K016321 POL013520005405
71.

23

KILBRIDE MELODY MAKER CONNEMARA IRL 2016 klacz siwa/kuc:148 F: .M.M Miller
M: I Love You Melody
- M2-372004000033097
72.

32

KILLASPIC LADY ISH IRL 2013 klacz gniada/kuc:146 F: Killaspic Braveheart
M: Shanacnuck Lady
Brak -
73.

45

KIND REGARDS DE SPAN KWPN POL 2015 wałach gniada/mk:mk:156 F: DURANGO VDL
M: GOUVERNANTE DE SPAN
K027476 528003201508978
74.

141

KING KUC POL 2010 Wałach kasztanowata/kuc:kuc:ku F: Orion / Genius
M: Kalifornia / Minos
K022888 Kalifornia / Minos
75.

177

KODEINA WLKP. 2015 Klacz siwa F: Olympic Star
M: Kadin/Tioman Island
K029683 616007670067915
76.

72

KRAKERS KUC POL 2016 wałach siwa/kuc:137 F: Piktogram / Niels
M: Kalinka
K030509 616013520071616
77.

137

KRESKA KM POL 2010 Klacz kasztanowata/mk:mk:mk:1 F: Fikus / Angelo
M: Kuszka / Oktan
K020861 616013640040510
78.

148

LA PAZ SP POL 2005 wałach ciemnogniada/176 F: Palegro
M: Lansada
K012016 009510224605
79.

87

LEIPZIG STAR Litewska Czysta Krew LTU 2007 wałach ciemnogniada/161 F: Lucky Star
M: Rinata-S
K024852 012238
80.

78

LEON KUC POL 2005 wałach kara/kuc:127 F: nn / nn
M: nn / nn
K019289 616999610260905
81.

111

LEON PKSP POL 2012 wałach gniada/168 F: Bischof L / Bachus
M: Lolanca / Lord Calidos
K020655 616009590170412
82.

113

LOTOS M. POL 2013 wałach gniada/168 F: Diokles / Haracz
M: Lawenda / Jalienny
K023828 616006591044713
83.

134

LUKRECJA KUC POL 2006 klacz ciemnogniada/kuc:120 F: Lukas / H-S Jason
M: Gwiazdka
K014456 POL013570279206
84.

165

MAGNAT KUC POL 2017 wałach gniada/kuc:138 F: Trzy Po Trzy
M: Montana
K031919 A0021840S
85.

64

MAIDI KUC POL 2012 klacz ciemnokasztanowata/kuc:129 F: Max
M: Mika
K025715 616013570174212
86.

157

MALTA TYP SZLACHETY POL 2011 klacz gniada/167 F: Nn
M: Nn
K030339 616999610254111
87.

74

MARINA KUC POL 2005 klacz srokata/kuc:125 F: Hertz / Zefir
M: Malwa / Ren
K021036 POL013610128305
88.

168

MARINO SP POL 2006 wałach ciemnogniada/168 F: Rumianek
M: Miranda
K011139 POL009590018306 11461
89.

131

MARKIZA KOŃ MAŁY POL 2014 klacz siwa/kuc:145 F: Faktor / Lord Star
M: Marjac's Rianne / Steehorst Freelance
K031356 616013510283114
90.

77

MELODIA KUC POL 2008 klacz kasztanowata/kuc:128 F: Frankeshoes Mylord / Den Brand's Baye
M: Megan'B / Falk
K020303 POL 013 52 01433 08
91.

49

MELODIA KUC POL 2011 klacz gniada/kuc:130 F: Hornmoor's Davey
M: Mżawka
K020505 616013530059811
92.

35

MENTOS KUC POL 2008 wałach gniada/kuc:137 F: Novator/ Pepton
M: Modena II/ Wersal
K021624 616013660745308
93.

140

OONAGH TINKER POL 2016 klacz kara/kuc:134 F: NN
M: NN
K031152 826073001853498
94.

81

ORCHIDEA KG SP POL 2011 klacz gniada/.. F: Concreto
M: Orlika Baja KG
K026002 ..
95.

120

OSADKOWSKI SATINO OS POL 2009 wałach kasztanowata/161 F: Singulord Joter / Singulord Joter II
M: Balista / Balou du Rouet
K019252 DE418180685209
96.

80

OSCAR KUC BELGIJSKI POL 2010 wałach gniada/kuc:141 F: Cadet
M: Fleur
K024966 056002P00710373
97.

85

OSTEN KUC SWE 2011 wałach dereszowata/kuc:148 F: NN
M: NN
K031544 752001000118303
98.

151

PANDA SP POL 2004 klacz siwa/kuc:149 F: Piramidon
M: Mgiełka
K026646 999590485304
99.

118

PASJONATA AMIGO KUC WALIJSKI POL 2009 wałach gniada/kuc:130 F: Tijd Vlijt's Santiago / Telynau Souza
M: Anja / Tijd Vlijt's Survival
K018348 POL013610020809
100.

144

PENNY LANE HAN GER 2012 klacz jasnokasztanowata/175 F: Perigueux / Perpignon
M: Proconda / Provider
K024572 DE 431314305612
101.

149

PETIT A PETIT WLKP POL 2012 klacz kara/169 F: Bolshoi / Favoritas
M: Panama / Clear to Jump St Gyvan Z
K023305 616 007 61 01182 12
102.

7

PLUTO75 WESTFALE POL 2011 wałach ciemnogniada/160 F: Plot Blue
M: Iris
K032974 DE441410475511
103.

162

POSEJDON KUC WALIJSKI POL 2006 wałach kasztanowata/kuc:119 F: Anero
M: Penelopa
K024691 013540129406
104.

128

PRIDE OF BALLYMORE ISH POL 2015 klacz siwa/kuc: F: NN
M: NN
K028298 372414020041055
105.

63

PRINCE POLO KUC POL 2015 wałach gniada/kuc:149 F: Rolex / Martell
M: Pola
K027493 616013540074515
106.

173

PTYŚ SP POL 2006 Wałach kasztanowata F: Song / Elmero
M: Plamka /
K020845 POL009530160006 104XC89
107.

88

Q 7 HOL POL 05.05.210 wałach ciemnogniada/174 F: Quarz
M: Mona X
K019363 DE421000509510
108.

65

R-FOOD CARMELA A-Z KUC WALIJSKI POL 2015 klacz izabelowata/kuc:133 F: Tijd Vlijt's VICTOR
M: R-CARMELITA
K030776 616013600253
109.

169

RAMIKA SP POL 2016 klacz gniada/165 F: Paco
M: Ramona
K028907 616009610034516
110.

59

RAMZES KUC POL 2013 wałach kasztanowata/kuc:127 F: NN
M: NN
K030369 6169995921000613
111.

125

RICARDA Welsh Mountain Pony POL 2001 klacz kasztanowatodereszowata/kuc:kuc:ku F: RIEKARDO
M: HAUPTSTUTBUCH MUSI
K029876 427270090002
112.

156

RITA KUC POL 2013 Klacz gniada/kuc:146 F: Nn
M: Nn
K028978 616999610147113
113.

15

RONDO'S BLACK BOY KUC WALIJSKI NED 2005 ogier kara/kuc:130 F: Casperhof's Freddy
M: Lucie's Heidi
K027864 5280170500840
114.

31

ROYAL MAGIC 18 Deutsches Reltpony POL 2007 wałach ciemnogniada/kuc:143 F: Rashing Boy
M: Marie
K032880 DE 455 8701979 07
115.

105

SAFARI SUNDANCE KUC POL 2005 klacz kara/kuc:kuc:ku F: NN
M: NN
K025216 52800300026066
116.

91

SANTA KUC POL 2011 klacz gniada/kuc:117 F: Prezes /
M: Sindi /
K024725 616013610038911
117.

164

SATISFACTION SP POL 2014 ogier gniada/168 F: Cacao Courcelle
M: Serbina / Lando
K026361 616009592005714
118.

11

SHUGARKA LTUWB LTU 2012 klacz kasztanowata/165 F: Shandor 34 / Singular Joter
M: Palet-P / Le Mans
K030583 LTU005170128112
119.

155

SIR PAUILLAC SP POL 2011 wałach gniada/165 F: Pauillac De Meia Lua / Jalisco B
M: Szlachta / Luron
K022389 616009590185511
120.

79

SISSI ZAGORKA KUC POL 2011 klacz kasztanowata/kuc:140 F: Emigrant / Samurai
M: Sonia
K029882 616013610148711
121.

136

STARPOWER CAPTAIN DRP GER 2012 wałach kasztanowata/146 F: nn / nn
M: nn / nn
K032431 DE422220035712
122.

109

SUBLIEM'S MILANO NEW FOREST PONY POL 2014 wałach gniada/kuc:148 F: Reekamp's Slogan
M: Eikenhorst's Stella / Mikel
K030398 528018020141035
123.

20

TAMARYSZEK .KUC POL 2008 wałach gniada/kuc:144 F: Golden Dancing
M: Torina / Nando
K023949 013640081708
124.

107

TANGO KUC WALIJSKI POL 2007 wałach gniada/kuc:124 F: Timo
M: Shira
K030537 POL 0136101994
125.

86

THREE-B-TWEET KUC POL 2006 wałach ciemnogniada/137 F: Camillo / Dante
M: Three Star Orchid / Three-B-Ocean
K022625 POL 013 53 00531 06
126.

71

TOUAREG Niemiecki Kuc Wierzchowy POL 2004 ogier skarogniada/kuc:149 F: Domingo / Top Dark Dream
M: Tosca / Ardahan
K010253 POL013640007704
127.

143

TROFARTH JIM WELSH COB POL 2011 wałach gniada/kuc:147 F: Powysvalley Monteray
M: Trofarth Betsan
K030242 826046010092123
128.

76

UNIC DE L'AUBONNIERE SF FRA 2008 wałach gniada/168 F: L'AMOUR DU BOIS
M: BELLA D'ANGOUTE
K032658 08065404F
129.

132

VALES BLUERAY KUC CONNEMARA IRL 2008 wałach siwa/kuc:148 F: VALES BLUE REBEL
M: VALES MOLLY
K024184 826082-001201313
130.

126

VENEZIA SP POL 2013 klacz gniada/165 F: Quality Time / Quantum
M: V Emy / Verdi
K022602 616 009 51 02545 13
131.

152

VIKITA CHABAUDIERE SF FRA 2009 klacz gniada/170 F: Toulon
M: Kita Chabaudiere
K033102 0
132.

130

VULCANO MAŁY KOŃ POL 2016 wałach kasztanowata/kuc:148 F: Duranto Z / Prinsenhof's Dino
M: Vanilia / Wicher
K030285 616 013 53 00266 16
133.

61

WIEDŹMIRA M. POL 2013 klacz siwa/165 F: Ramadan/Lirnik
M: Wiedźma/Diabełek
K023441 616006690058213
134.

133

WIKTOR WIELKOPOLSKA POL 2014 Wałach gniada/164 F: Almanzor L
M: Wiki
K027202 616007600053314
135.

154

WIMBLEDON WLKP POL 2015 wałach gniada/175 F: Almanzor L /
M: Wigonia / Makart
K028468 616007600048415
136.

60

WYRWIGROSZ M. POL 2013 wałach gniada/165 F: Irches / Chef Supreme
M: Wygrana / Grey
K023443 616006690058613
137.

99

ZIBI KUC POL 2015 ogier izabelowata/kuc:132 F: El-Willow Michael
M: Zagadka / Apasjonata Rubikon
K031459 616013590118915
138.

114

ZOLKA TYP. SZLACH. POL 2008 klacz siwa/kuc:148 F: Samir / Nur
M: Zefirynka / Eksponat
K030954 POL999661421206
139.

147

ZUCCHERO A VELO KUC POL 2011 ogier gniada/kuc:kuc:14 F: Malbrom/Luron
M: Lhs's Zanadiqua / Krimh
K023354 616013661439611
140.

101

ZUMICO KUC POL 2017 ogier izabelowata/kuc:131 F: El-Willow Michael
M: Zagadka / Apasjonata Rubikon
K030807 616013592079317
Rider Club
Competition
Prize
Chojowska Iga BPK - SLA
Nagrody rzeczowe
Frączkowska Roksana KJ Infernal Team Golesze
Nagrody rzeczowe
Goszczyński Tomasz KS Jumping Events Poznań
Nagrody rzeczowe
Jach Michalina KJ Herkules Wapno
Nagrody rzeczowe
Janiszewska Lena JKS Salio Besiekierz Rudny
Nagrody rzeczowe
Janusz Zofia KJ Akademia Kucania Dawidy
Nagrody rzeczowe
Nagrody rzeczowe
Kaczmarczyk Zofia Polish Pony Club Tomaszkowo
Nagrody rzeczowe
Kamińska Zofia KJ Ranczo Kołata
Nagrody rzeczowe
Kazimierczak Gaja KJ Janowice
Nagrody rzeczowe
Kępka Aleksandra KJ Ranczo Kołata
Nagrody rzeczowe
Kościelska Barbara KJ Leśna Podkowa Damaszka
Nagrody rzeczowe
Kręgielska Natalia Tuszyński KJ Garbówek
Nagrody rzeczowe
Lewandowska Zofia Klub Jeździecki Stajnia Jarużyn
Nagrody rzeczowe
Lewkowicz Amelia KJ Podkowa Gruszczyn
Nagrody rzeczowe
Luboński Ignacy KJ Podkowa Gruszczyn
Nagrody rzeczowe
Malinowski Jakub Stow. Pomagaj Pomagać Różaland Słupno
Nagrody rzeczowe
Melich Oliwia Sportowy Klub Jeździecki Beckersport
Nagrody rzeczowe
Mroczek Jakub Polish Pony Club Tomaszkowo
Nagrody rzeczowe
Musiał Nina KJ Podkowa Gruszczyn
Nagrody rzeczowe
Nawrocka Roksana bpk
Nagrody rzeczowe
Nagrody rzeczowe
Nazarewicz Julia JKS Barłomino
Nagrody rzeczowe
Ostrowska Oliwia Stow.J. Napoleońska Zagroda
Nagrody rzeczowe
Nagrody rzeczowe
Reimann Zofia UKJ Reimann Team Karlino
Nagrody rzeczowe
Nagrody rzeczowe
Romanowska Anna UKS Primo Kozery
Nagrody rzeczowe
Romanowska Gabriela UKS Primo Kozery
Nagrody rzeczowe
Skotarczak Nel KJ Podkowa Gruszczyn
Nagrody rzeczowe
Sówka Nell KJ Podkowa Gruszczyn
Nagrody rzeczowe
Nagrody rzeczowe
Szuba Maria KJ Facimiech
Nagrody rzeczowe
Tokarz Lena Anna KJ Cavallino Brzoza
Nagrody rzeczowe
Troć Wiktoria KJ Salio Biesiekierz Rudny
Nagrody rzeczowe
Wierucka Maria RIO GRANDE Krosinko
Nagrody rzeczowe
Wierucka Zofia RIO GRANDE Krosinko
Nagrody rzeczowe
Woźniak Stanisław ŁKJ Łódź
Nagrody rzeczowe
Zaręba Magdalena KJ Czarny Dunajec
Nagrody rzeczowe
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Ambroziak Nadia
SKJ Beckersport Laszczki
Q 7 (88)
2021-10-23
9
2021-10-23
13
2021-10-24
8
Ambroziak Nina
SKJ Beckersport Laszczki
DŻARNA (129)
2021-10-23
2021-10-24
2021-10-23
2021-10-23
3
2021-10-23
4
Babczyńska Małgorzata
BPK - SLA
2021-10-23
8
2021-10-23
6
2021-10-24
7
2021-10-23
2
2021-10-23
2021-10-24
Baranowicz Maria
KJ Cavallino Brzoza
MARINA (74)
2021-10-22
1
2021-10-22
19
2021-10-23
2021-10-23
2021-10-24
Białkowska Oliwia
KJ Cavallino
2021-10-22
1
2021-10-22
19
2021-10-23
2
2021-10-23
1
2021-10-24
11
Brzozowska Natalia
Sp KJ Horseprofi Łódź
FINISH (167)
2021-10-22
2
2021-10-22
4
2021-10-23
1
2021-10-23
25
Brzykcy Liliana
KJ Podkowa Gruszczyn
2021-10-22
2021-10-22
1
2021-10-22
7
2021-10-23
18
2021-10-23
21
2021-10-24
25
LEON (78)
2021-10-22
2021-10-22
2021-10-23
2021-10-23
2
2021-10-24
13
Chmielewska Karolina
BPK - MAZ
RAMZES (59)
2021-10-22
1
2021-10-22
10
2021-10-23
28
2021-10-23
9
2021-10-24
8
Chodakowska Michalina
Stow. SKJ Bobrowy Staw
MARKIZA (131)
2021-10-22
2021-10-22
2021-10-23
2021-10-23
2021-10-24
Chojowska Iga
BPK - SLA
BENETON (10)
2021-10-23
2
2021-10-23
2021-10-24
7
Nagrody rzeczowe
Ciepłucha Hanna
Stow.J. Napoleońska Zagroda
2021-10-22
15
2021-10-22
32
2021-10-23
11
2021-10-23
1
2021-10-24
1
Ciszek Zofia
Klub Jeździecki Akademia Kucania
2021-10-23
1
2021-10-23
1
2021-10-24
12
Dąbrowska Maja
KJ Cavallino Brzoza
BUSZKA (16)
2021-10-22
1
2021-10-22
4
2021-10-23
8
2021-10-23
1
2021-10-24
1
KRAKERS (72)
2021-10-22
6
2021-10-23
5
2021-10-24
HONEY (73)
2021-10-22
20
2021-10-22
5
2021-10-23
1
2021-10-23
6
2021-10-24
8
Dobrosielska Oliwia
KJ Czarny Dunajec
OONAGH (140)
2021-10-22
2021-10-23
2021-10-23
2021-10-22
6
2021-10-23
6
Frączkowska Roksana
KJ Infernal Team Golesze
2021-10-24
1
Nagrody rzeczowe
2021-10-23
1
2021-10-23
VENEZIA (126)
2021-10-23
1
2021-10-23
11
2021-10-24
1
Frukacz Marta
KJ Golden Dream Łódź
MELODIA (49)
2021-10-22
7
2021-10-22
1
2021-10-24
15
Galińska Gabriela
ŁKJ
RAMIKA (169)
2021-10-22
35
2021-10-22
30
2021-10-23
11
2021-10-23
1
2021-10-24
1
Glonek Maria
Stow.J. Napoleońska Zagroda
ZIBI (99)
2021-10-22
21
2021-10-22
2021-10-23
2021-10-24
2021-10-23
27
2021-10-24
1
GAIRE (100)
2021-10-22
13
2021-10-22
2021-10-22
6
2021-10-23
12
2021-10-23
15
2021-10-24
7
Goszczyński Tomasz
KS Jumping Events Poznań
HALNY (122)
2021-10-24
6
Nagrody rzeczowe
CAJERO (123)
2021-10-24
Grabowska Jagna
KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego
RITA (156)
2021-10-22
2
2021-10-22
2021-10-23
20
2021-10-23
5
2021-10-24
7
MALTA (157)
2021-10-22
23
2021-10-22
27
2021-10-23
11
2021-10-23
17
2021-10-24
Jach Michalina
KJ Herkules Wapno
2021-10-23
21
2021-10-23
13
2021-10-24
14
KRESKA (137)
2021-10-23
15
2021-10-23
1
2021-10-24
4
Nagrody rzeczowe
Janiszewska Lena
JKS Salio Besiekierz Rudny
CONWAY H (127)
2021-10-22
15
2021-10-22
23
2021-10-23
2021-10-23
11
2021-10-23
10
2021-10-24
11
2021-10-22
17
2021-10-22
3
2021-10-23
17
2021-10-23
17
2021-10-24
4
Nagrody rzeczowe
Jankowska Anna
Klub Jeździecki Chrobry
MAGNAT (165)
2021-10-22
8
2021-10-22
4
2021-10-23
31
2021-10-23
25
2021-10-24
1
Janusz Zofia
KJ Akademia Kucania Dawidy
2021-10-23
15
2021-10-23
1
2021-10-24
1
Nagrody rzeczowe
EMMA (142)
2021-10-23
21
2021-10-24
3
Nagrody rzeczowe
Jodłowska Elżbieta
Kj Facimiech
2021-10-23
2021-10-23
Kaczmarczyk Zofia
Polish Pony Club Tomaszkowo
VULCANO (130)
2021-10-22
5
2021-10-23
9
2021-10-24
3
Nagrody rzeczowe
Kamińska Zofia
KJ Ranczo Kołata
2021-10-23
15
2021-10-23
2
2021-10-24
3
Nagrody rzeczowe
Karabasz Magdalena
KJ Cavallino Brzoza
BALTICA (75)
2021-10-22
1
2021-10-22
23
2021-10-23
21
2021-10-23
26
2021-10-24
1
Karwatka Magdalena
KJ Podkowa Gruszczyn
PTYŚ (173)
2021-10-22
12
2021-10-22
27
2021-10-23
1
2021-10-23
Kazimierczak Gaja
KJ Janowice
2021-10-22
3
2021-10-23
8
2021-10-24
7
Nagrody rzeczowe
Kępka Aleksandra
KJ Ranczo Kołata
FINISZ (48)
2021-10-23
21
2021-10-23
2021-10-23
2021-10-24
2021-10-23
5
2021-10-23
10
2021-10-24
2
Nagrody rzeczowe
Kościelska Barbara
KJ Leśna Podkowa Damaszka
2021-10-22
3
2021-10-23
2
2021-10-24
1
Nagrody rzeczowe
Koszuta Julia
Stow.J. Napoleońska Zagroda
ARAMIDA (103)
2021-10-23
2021-10-23
2021-10-22
23
2021-10-22
36
Kotowicz Weronika
KJ Salio
2021-10-22
37
2021-10-22
28
2021-10-23
27
2021-10-23
1
Kowalczyk Wiktoria
BPK (MAZ)
EVO (115)
2021-10-22
4
2021-10-22
3
2021-10-23
8
2021-10-23
1
2021-10-24
Kowalska Julia
SKJ HORSEPROFI Łódź
WIKTOR (133)
2021-10-22
23
2021-10-22
28
2021-10-23
1
2021-10-23
25
2021-10-24
1
Koźbiał Julia
KJ Facimiech
2021-10-22
13
2021-10-23
Krawczyk Stanisław
*
2021-10-23
1
2021-10-23
1
Kręgielska Natalia
Tuszyński KJ Garbówek
DANTE S (160)
2021-10-22
8
2021-10-22
5
2021-10-24
2
Nagrody rzeczowe
Kręgielska Nikola
Tuszyński KJ Garbówek
2021-10-22
1
2021-10-22
1
2021-10-24
9
Krzeszewska Zofia
Klub Jeździecki Akademia Kucania
2021-10-23
9
2021-10-23
1
2021-10-24
10
Kwiatkowska Ewa
JKS Salio Besiekierz Rudny
2021-10-22
15
2021-10-22
24
2021-10-24
11
2021-10-22
14
2021-10-22
4
2021-10-23
13
2021-10-23
4
2021-10-24
10
2021-10-22
20
2021-10-22
22
2021-10-23
2021-10-23
7
2021-10-24
9
Laskowska Roza
Klub Uczelniany AZS Uniwersytetu Warszawskiego
LUKRECJA (134)
2021-10-22
1
2021-10-22
2
2021-10-23
2021-10-23
Laskowski Julian
Klub Uczelniany AZS Uniwersytetu Warszawskiego
EQUUS (30)
2021-10-22
4
2021-10-22
19
2021-10-23
7
2021-10-23
2021-10-24
2021-10-22
2021-10-22
1
2021-10-23
3
2021-10-23
18
2021-10-24
1
Lewandowska Zofia
Klub Jeździecki Stajnia Jarużyn
LA PAZ (148)
2021-10-22
5
2021-10-22
5
2021-10-24
4
Nagrody rzeczowe
Lewczyk Pola
Fund. KJ Zbyszko Nowosolna
2021-10-22
11
2021-10-22
2021-10-23
15
2021-10-23
2021-10-24
22
Lewkowicz Amelia
KJ Podkowa Gruszczyn
2021-10-22
1
2021-10-22
1
2021-10-23
22
2021-10-23
3
2021-10-24
8
FORSTER (121)
2021-10-23
11
2021-10-23
2
2021-10-24
3
Nagrody rzeczowe
Luboński Ignacy
KJ Podkowa Gruszczyn
ALF (68)
2021-10-22
1
2021-10-22
1
2021-10-23
3
2021-10-24
3
Nagrody rzeczowe
Malinowski Jakub
Stow. Pomagaj Pomagać Różaland Słupno
ILONUS (54)
2021-10-22
17
2021-10-23
2021-10-24
2
Nagrody rzeczowe
Marciniak Hanna
ŁKJ Łódź
LEON (111)
2021-10-22
33
2021-10-22
24
2021-10-23
11
2021-10-23
2021-10-24
1
Marciniak Magdalena
ŁKJ Łódź
CASSIMERO (110)
2021-10-22
8
2021-10-22
24
2021-10-23
14
2021-10-24
13
2021-10-23
18
Matusewicz Alicja
KJ Bracia Romanowscy
WIMBLEDON (154)
2021-10-22
12
2021-10-24
12
2021-10-22
5
2021-10-23
3
Melich Oliwia
Sportowy Klub Jeździecki Beckersport
2021-10-22
12
2021-10-22
2
2021-10-23
1
2021-10-23
1
2021-10-24
2
Nagrody rzeczowe
Mirek Maja
KJ Infernal Team Golesze
2021-10-23
26
2021-10-23
8
2021-10-24
23
Moczkowska Carla
KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego
2021-10-22
2021-10-22
2021-10-23
2021-10-23
Moczkowska Mia
Klub Uczelniany AZS Uniwersytetu Warszawskiego
2021-10-24
2021-10-24
Moczkowska Mia
KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego
MENTOS (35)
2021-10-22
2021-10-22
2021-10-23
18
2021-10-23
18
2021-10-24
19
Mroczek Jakub
Polish Pony Club Tomaszkowo
2021-10-23
12
2021-10-24
5
Nagrody rzeczowe
2021-10-22
16
JUULTJE (66)
2021-10-22
1
2021-10-23
20
2021-10-24
18
Musiał Nina
KJ Podkowa Gruszczyn
2021-10-22
1
2021-10-23
9
2021-10-24
4
Nagrody rzeczowe
2021-10-22
10
Nawrocka Roksana
bpk
2021-10-22
2021-10-23
5
2021-10-23
1
2021-10-24
1
Nagrody rzeczowe
GENF (145)
2021-10-22
2021-10-23
1
2021-10-23
10
2021-10-24
2
Nagrody rzeczowe
CHENOA (146)
2021-10-22
2021-10-23
18
2021-10-23
Nazarewicz Julia
JKS Barłomino
TANGO (107)
2021-10-23
2
2021-10-23
21
2021-10-24
5
Nagrody rzeczowe
Olaszek Alicja
SKJ Horseprofi Łódź
2021-10-22
1
2021-10-22
8
2021-10-24
13
2021-10-23
5
2021-10-23
Ostrowska Oliwia
Stow.J. Napoleońska Zagroda
DIAMENT (93)
2021-10-22
10
2021-10-22
1
2021-10-23
14
2021-10-23
4
2021-10-24
3
Nagrody rzeczowe
2021-10-22
22
2021-10-22
18
2021-10-24
5
Nagrody rzeczowe
2021-10-23
12
2021-10-23
21
Padalak Maria
SKJ Sopot
2021-10-22
5
2021-10-22
3
Parda Julia
Polish Pony Club Tomaszkowo
2021-10-22
1
2021-10-22
13
2021-10-23
4
2021-10-23
7
2021-10-24
7
2021-10-22
20
2021-10-22
12
2021-10-23
11
2021-10-23
16
2021-10-24
Peszek Julia
SKJ Beckersport Laszczki
2021-10-22
20
2021-10-22
15
2021-10-23
11
2021-10-23
11
Pinocy Wiktoria
JKS EquiVerso
2021-10-22
2021-10-23
2021-10-24
Pluskota Nicole
JUKS Abakus
2021-10-22
2021-10-22
2021-10-23
2021-10-23
2021-10-24
Ponurski Gabriela
KJ Facimiech
2021-10-22
2
2021-10-23
1
2021-10-24
2021-10-22
2021-10-22
2021-10-22
12
Przybyła Agata
KS SYDOW Riding Team
2021-10-22
2021-10-22
1
2021-10-22
1
2021-10-23
3
2021-10-23
18
2021-10-24
11
Przybyła Natalia
KS SYDOW Riding Team
2021-10-22
1
2021-10-22
6
2021-10-23
24
2021-10-23
5
2021-10-24
6
2021-10-22
2
2021-10-23
5
2021-10-23
5
2021-10-24
Przybysz Patrycja
SKJ Beckersport Laszczki
2021-10-22
11
2021-10-24
2021-10-22
4
2021-10-23
23
2021-10-23
10
Ratajska Gabriela
JKS Salio Besiekierz Rudny
2021-10-22
12
2021-10-22
4
2021-10-23
1
2021-10-23
12
2021-10-24
Reimann Zofia
UKJ Reimann Team Karlino
2021-10-23
9
2021-10-23
9
2021-10-24
2
Nagrody rzeczowe
RICARDA (125)
2021-10-23
5
2021-10-23
6
2021-10-24
2
Nagrody rzeczowe
Rodziak Olga
KJ Cavallino Brzoza
2021-10-22
19
2021-10-22
1
2021-10-23
9
2021-10-23
17
2021-10-24
12
Romanowska Anna
UKS Primo Kozery
ERO (117)
2021-10-22
2021-10-22
2021-10-24
2021-10-23
3
2021-10-23
5
2021-10-24
5
POSEJDON (162)
2021-10-22
2021-10-22
2021-10-23
2
2021-10-23
1
2021-10-24
4
Nagrody rzeczowe
Romanowska Gabriela
UKS Primo Kozery
HAPPY DAY (116)
2021-10-22
9
2021-10-23
10
2021-10-24
6
Nagrody rzeczowe
2021-10-22
1
2021-10-23
5
Sekuła Iga
KJ Akademia Kucania Dawidy
MAIDI (64)
2021-10-23
9
2021-10-23
2021-10-24
14
Selmaj Maja
Łódzki Klub Jeździecki
2021-10-22
1
2021-10-22
18
2021-10-23
2
2021-10-23
1
2021-10-24
9
Sierakowska Kalina
KJ Akademia Kucania
2021-10-23
1
2021-10-23
1
2021-10-24
26
Siucińska Klaudia
ŁKJ Łódź
2021-10-22
18
2021-10-22
14
2021-10-23
20
2021-10-23
15
2021-10-24
9
Skotarczak Nel
KJ Podkowa Gruszczyn
2021-10-22
33
2021-10-22
8
2021-10-23
11
2021-10-23
19
2021-10-24
KARIKA (139)
2021-10-23
11
2021-10-23
15
2021-10-24
1
Nagrody rzeczowe
2021-10-22
2021-10-22
8
2021-10-22
2
Śledziewska Aleksandra
SKJ Beckersport Laszczki
2021-10-22
7
2021-10-22
5
2021-10-23
10
2021-10-23
11
2021-10-24
Sławińska Zuzanna
KJ Podkowa Gruszczyn
MELODIA (77)
2021-10-22
2021-10-22
2021-10-23
2
2021-10-23
2
2021-10-24
10
Słowińska Natasza
Łódzki Klub Jeździecki
DAGA (159)
2021-10-22
19
2021-10-22
12
2021-10-23
21
2021-10-23
12
2021-10-24
21
Sowińska Zuzanna
BPK (MAZ)
ZOLKA (114)
2021-10-23
31
2021-10-23
22
2021-10-24
10
Sówka Nell
KJ Podkowa Gruszczyn
BEN GUN (69)
2021-10-22
1
2021-10-23
1
2021-10-24
1
Nagrody rzeczowe
2021-10-22
12
2021-10-23
11
2021-10-23
1
2021-10-24
3
Nagrody rzeczowe
2021-10-22
6
Stanisławczyk Wiktoria
Tuszyński KJ Garbówek
2021-10-22
1
2021-10-22
14
2021-10-23
2021-10-24
2021-10-23
30
Świerczyńska Tola
TKJ Garbówek
2021-10-22
18
2021-10-22
15
2021-10-23
19
ANDORA (150)
2021-10-22
5
2021-10-22
3
2021-10-23
8
Szara Maja Karolina
BPK - MAZ
ELI (37)
2021-10-22
2021-10-22
2021-10-23
2021-10-23
2021-10-24
Sztajnert Zofia
KJ Infernal Team Golesze
2021-10-23
13
2021-10-23
5
2021-10-24
20
Szuba Maria
KJ Facimiech
AUGUST (83)
2021-10-24
5
Nagrody rzeczowe
2021-10-22
6
2021-10-22
6
2021-10-23
11
Szybka Irmina
KJ Janowice
PANDA (151)
2021-10-22
2021-10-23
Tokarz Lena Anna
KJ Cavallino Brzoza
2021-10-22
15
2021-10-22
10
2021-10-23
19
2021-10-24
1
Nagrody rzeczowe
OSCAR (80)
2021-10-22
20
2021-10-22
1
2021-10-23
29
2021-10-23
27
2021-10-24
9
Tracz Martyna
JKS Salio Besiekierz Rudny
GRECJA (172)
2021-10-22
1
2021-10-22
8
2021-10-23
29
2021-10-23
21
2021-10-24
9
Troć Wiktoria
KJ Salio Biesiekierz Rudny
LOTOS (113)
2021-10-22
14
2021-10-22
15
2021-10-23
17
2021-10-23
2
2021-10-24
4
Nagrody rzeczowe
Trocikowska Zuzanna
JKS Majątek Kaniewo
BOSS (163)
2021-10-22
20
2021-10-22
18
2021-10-24
Urbańska Natalia
Stow.J. Napoleońska Zagroda
JUDSON (102)
2021-10-23
2021-10-23
2021-10-22
15
CALISIA (176)
2021-10-23
11
2021-10-23
11
2021-10-24
1
Von Mauberg Wiktoria
St. Warszawski KJ
2021-10-23
2021-10-24
2021-10-23
11
Wąsiewicz Julia
Łódzki Klub Jeździecki
MARINO (168)
2021-10-22
4
2021-10-22
14
2021-10-23
1
2021-10-23
23
2021-10-24
1
Wernerowicz Karolina
KJ Akademia Kucania Dawidy
CARAJON (171)
2021-10-23
16
2021-10-23
3
2021-10-24
6
Wierucka Maria
RIO GRANDE Krosinko
SANTA (91)
2021-10-22
2021-10-22
IKONA (92)
2021-10-22
1
2021-10-22
2021-10-23
1
2021-10-24
1
Nagrody rzeczowe
Wierucka Zofia
RIO GRANDE Krosinko
CYKOR (90)
2021-10-22
1
2021-10-23
1
2021-10-24
1
Nagrody rzeczowe
Wiśniewski Marcel
SKJ Golden Dream Łódź
TOUAREG (71)
2021-10-22
2021-10-23
2021-10-23
2021-10-24
24
Wlaźniak Marika
JKS Salio
KAZAR M (57)
2021-10-22
2021-10-22
Woźniak Piotr
ŁKJ Łódź
2021-10-22
1
2021-10-22
9
2021-10-23
1
2021-10-23
28
2021-10-24
16
OSTEN (85)
2021-10-22
5
2021-10-22
2021-10-23
8
2021-10-23
2021-10-24
17
Woźniak Stanisław
ŁKJ Łódź
2021-10-22
1
2021-10-22
2021-10-23
2021-10-24
4
Nagrody rzeczowe
2021-10-22
1
2021-10-22
2021-10-23
29
2021-10-23
21
2021-10-24
15
Zaręba Magdalena
KJ Czarny Dunajec
KING (141)
2021-10-22
1
2021-10-22
2021-10-23
15
2021-10-23
15
2021-10-24
8
Nagrody rzeczowe
Ziętal Emilia
Stow.J. Napoleońska Zagroda
ZUMICO (101)
2021-10-22
24
2021-10-22
1
2021-10-23
32
2021-10-23
18
2021-10-24
1

Number of Riders: 106

Number of Horses: 140

The sum of prizes: 0.00

Competition results developed by: SALIO
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: H2-042015-1, Mniej Grawitacji - Jacek Hrabski)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2021
design and realization: signus.pl