Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

Zgłoszenia zaakceptowane:

Nr Status zgłoszenia
Daty korekty i utworzenia
Zawodnik Koń Konkursy
169 ENTRY ACCEPTED 2019-08-15 08:48:12
2019-08-15 08:48:12
Antoni Szmytka EROS D’HOYO
  • 1x R4/P/zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 2/MR/Runda Brązowa (Mała) zwykły nr art. 238.2.1
168 ENTRY ACCEPTED 2019-08-15 08:47:00
2019-08-15 08:47:00
Michalina Szmytka CAXAIS DO SUL
  • 1x 3/ŚR/Runda Srebrna (Średnia) dwufazowy nr art. 274.1.5.3
  • 1x 4/DR/Runda Złota (Duża) zwykły nr art. 238.2.1
167 ENTRY ACCEPTED 2019-08-15 08:45:12
2019-08-15 08:45:12
Oliwia Ostrowska VIWA
  • 2x R3/L/dwufazowy Art. 274.1.5.3
166 ENTRY ACCEPTED 2019-08-12 10:07:38
2019-08-09 22:37:14
Jan Warzywoda BEL ESPRIT
  • 2x R6/LL80/80 cm z trafieniem w normę czasu (zgodnie z regulaminem skoków)
165 ENTRY ACCEPTED 2019-08-12 10:07:31
2019-08-09 19:42:27
Judyta Koczorowska BOSS
  • 1x 2/MR/Runda Brązowa (Mała) zwykły nr art. 238.2.1
164 ENTRY ACCEPTED 2019-08-12 10:07:24
2019-08-09 19:40:56
Bogusz Dąbrowski FANTAZY L
  • 1x 2/MR/Runda Brązowa (Mała) zwykły nr art. 238.2.1
  • 1x 3/ŚR/Runda Srebrna (Średnia) dwufazowy nr art. 274.1.5.3
162 ENTRY ACCEPTED 2019-08-12 10:07:08
2019-08-09 13:56:57
Jakub Dołhun WESFALIA
  • 1x 2/MR/Runda Brązowa (Mała) zwykły nr art. 238.2.1
  • 1x 3/ŚR/Runda Srebrna (Średnia) dwufazowy nr art. 274.1.5.3
161 ENTRY ACCEPTED 2019-08-12 10:07:01
2019-08-09 13:56:27
Jakub Dołhun KOLA
  • 1x 2/MR/Runda Brązowa (Mała) zwykły nr art. 238.2.1
  • 1x 3/ŚR/Runda Srebrna (Średnia) dwufazowy nr art. 274.1.5.3
160 ENTRY ACCEPTED 2019-08-12 10:06:53
2019-08-09 13:55:27
Beata Grzesiek AKORD
  • 1x R1/LL60/60 cm z trafieniem w normę czasu (zgodnie z regulaminem skoków)
  • 1x R2/LL80/80 cm z trafieniem w normę czasu (zgodnie z regulaminem skoków)
158 ENTRY ACCEPTED 2019-08-12 10:06:28
2019-08-09 13:46:26
Anna Michalska LAVITA-L
  • 1x R1/LL60/60 cm z trafieniem w normę czasu (zgodnie z regulaminem skoków)
  • 2x R2/LL80/80 cm z trafieniem w normę czasu (zgodnie z regulaminem skoków)
  • 1x R5/LL60/60 cm z trafieniem w normę czasu (zgodnie z regulaminem skoków)
  • 2x R6/LL80/80 cm z trafieniem w normę czasu (zgodnie z regulaminem skoków)
  • 1x R9/LL60/60 cm z trafieniem w normę czasu (zgodnie z regulaminem skoków)
  • 1x R10/LL80/80 cm z trafieniem w normę czasu (zgodnie z regulaminem skoków)
157 ENTRY PRE-APPROVED 2019-08-12 10:06:17
2019-08-09 12:29:40
Sylwia Początek NELLY
  • 1x 1A/4-latki/Runda MK 4-l elim. MPMK z oceną stylu konia
  • 1x 5A/4-latki/Runda MK 4-l elim. MPMK z oceną stylu konia
156 ENTRY ACCEPTED 2019-08-12 10:05:55
2019-08-09 10:43:46
Weronika Kolęda ASZANTI
  • 2x R9/LL60/60 cm z trafieniem w normę czasu (zgodnie z regulaminem skoków)
155 ENTRY PRE-APPROVED 2019-08-12 10:05:32
2019-08-09 10:40:44
Michał Tyszko DŻIPP ANDIAMO
  • 1x 1A/4-latki/Runda MK 4-l elim. MPMK z oceną stylu konia
154 ENTRY PRE-APPROVED 2019-08-12 10:05:06
2019-08-09 10:40:06
Michał Tyszko SUBOCZ
  • 1x 1A/4-latki/Runda MK 4-l elim. MPMK z oceną stylu konia
153 ENTRY PRE-APPROVED 2019-08-12 10:04:21
2019-08-09 10:09:19
Klara Weber IMPRESA MISS NANDO
  • 2x R3/L/dwufazowy Art. 274.1.5.3
152 ENTRY PRE-APPROVED 2019-08-12 10:03:56
2019-08-09 10:04:25
Amelia Krywult QUALITO Z
  • 1x 2/MR/Runda Brązowa (Mała) zwykły nr art. 238.2.1
  • 1x R4/P/zwykły Art. 238.2.1
151 ENTRY ACCEPTED 2019-08-12 10:03:27
2019-08-09 10:03:40
Amelia Krywult DANTOS
  • 1x 2/MR/Runda Brązowa (Mała) zwykły nr art. 238.2.1
  • 1x R4/P/zwykły Art. 238.2.1
150 ENTRY ACCEPTED 2019-08-12 10:03:12
2019-08-09 10:02:37
Maja Gutorska RUBIN
  • 1x 2/MR/Runda Brązowa (Mała) zwykły nr art. 238.2.1
  • 1x R4/P/zwykły Art. 238.2.1
149 ENTRY PRE-APPROVED 2019-08-09 07:17:12
2019-08-08 22:47:20
Julia Chudzik PREZYDENT II W
  • 2x R3/L/dwufazowy Art. 274.1.5.3
  • 2x R7/L/zwykły Art. 238.2.1
  • 1x R11/L/dwufazowy Art. 274.1.5.3
148 ENTRY PRE-APPROVED 2019-08-09 07:16:46
2019-08-08 22:29:43
Karol Chrzanowski GOETHE
  • 1x 2/MR/Runda Brązowa (Mała) zwykły nr art. 238.2.1
  • 1x 6/MR/Runda Brązowa (Mała) dwufazowy nr art. 274.1.5.3
  • 1x 10/MR/Finał Rundy Brązowej (Małej) dwufazowy nr art. 274.1.5.3
147 ENTRY ACCEPTED 2019-08-09 07:16:17
2019-08-08 22:28:51
Karol Chrzanowski ECHO MK
  • 1x 2/MR/Runda Brązowa (Mała) zwykły nr art. 238.2.1
  • 1x 6/MR/Runda Brązowa (Mała) dwufazowy nr art. 274.1.5.3
  • 1x 10/MR/Finał Rundy Brązowej (Małej) dwufazowy nr art. 274.1.5.3
146 ENTRY ACCEPTED 2019-08-09 07:16:07
2019-08-08 22:28:23
Karol Chrzanowski BANOVEY
  • 1x 2/MR/Runda Brązowa (Mała) zwykły nr art. 238.2.1
  • 1x 3/ŚR/Runda Srebrna (Średnia) dwufazowy nr art. 274.1.5.3
  • 1x 6/MR/Runda Brązowa (Mała) dwufazowy nr art. 274.1.5.3
  • 1x 7/ŚR/Runda Srebrna (Średnia) zwykły nr art. 238.2.1
  • 1x 11/ŚR/Finał Rundy Srebrnej (Średniej) Z rozgrywką nr art. 238.2.2
145 ENTRY ACCEPTED 2019-08-09 07:15:55
2019-08-08 22:27:36
Karol Chrzanowski EKWADOR
  • 1x 2/MR/Runda Brązowa (Mała) zwykły nr art. 238.2.1
  • 1x 6/MR/Runda Brązowa (Mała) dwufazowy nr art. 274.1.5.3
  • 1x 10/MR/Finał Rundy Brązowej (Małej) dwufazowy nr art. 274.1.5.3
144 ENTRY PRE-APPROVED 2019-08-09 07:15:46
2019-08-08 22:26:44
Jan Chrzanowski MEADOW
  • 1x 3/ŚR/Runda Srebrna (Średnia) dwufazowy nr art. 274.1.5.3
  • 1x 4/DR/Runda Złota (Duża) zwykły nr art. 238.2.1
  • 1x 7/ŚR/Runda Srebrna (Średnia) zwykły nr art. 238.2.1
  • 1x 8/DR/Runda Złota (Duża) dwufazowy nr art.274.1.5.3
  • 1x 11/ŚR/Finał Rundy Srebrnej (Średniej) Z rozgrywką nr art. 238.2.2
143 ENTRY ACCEPTED 2019-08-09 07:15:21
2019-08-08 22:26:05
Jan Chrzanowski MISTER KANNAN
  • 1x 2/MR/Runda Brązowa (Mała) zwykły nr art. 238.2.1
  • 1x R4/P/zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 6/MR/Runda Brązowa (Mała) dwufazowy nr art. 274.1.5.3
  • 1x R8/P/dwufazowy Art. 274.1.5.3
  • 1x 10/MR/Finał Rundy Brązowej (Małej) dwufazowy nr art. 274.1.5.3
142 ENTRY ACCEPTED 2019-08-09 07:15:07
2019-08-08 22:25:19
Jan Chrzanowski GAMBIT-O
  • 1x 2/MR/Runda Brązowa (Mała) zwykły nr art. 238.2.1
  • 1x 3/ŚR/Runda Srebrna (Średnia) dwufazowy nr art. 274.1.5.3
  • 1x 6/MR/Runda Brązowa (Mała) dwufazowy nr art. 274.1.5.3
  • 1x 7/ŚR/Runda Srebrna (Średnia) zwykły nr art. 238.2.1
  • 1x 11/ŚR/Finał Rundy Srebrnej (Średniej) Z rozgrywką nr art. 238.2.2
141 ENTRY ACCEPTED 2019-08-09 07:14:53
2019-08-08 22:24:36
Justyna Flankowska NOW OR NEVER KDW Z
  • 2x R3/L/dwufazowy Art. 274.1.5.3
  • 2x R7/L/zwykły Art. 238.2.1
  • 2x R11/L/dwufazowy Art. 274.1.5.3
140 ENTRY ACCEPTED 2019-08-09 07:14:41
2019-08-08 22:18:25
Otylia Nowakowska A'LEYLA LOU
  • 2x R2/LL80/80 cm z trafieniem w normę czasu (zgodnie z regulaminem skoków)
  • 2x R6/LL80/80 cm z trafieniem w normę czasu (zgodnie z regulaminem skoków)
  • 1x R10/LL80/80 cm z trafieniem w normę czasu (zgodnie z regulaminem skoków)
139 ENTRY PRE-APPROVED 2019-08-09 07:14:27
2019-08-08 22:17:44
Agnieszka Wierzbołowska-Staszak DECOLA
  • 2x R7/L/zwykły Art. 238.2.1
  • 1x R11/L/dwufazowy Art. 274.1.5.3
138 ENTRY PRE-APPROVED 2019-08-09 07:14:00
2019-08-08 22:16:52
Maria Sakrajda DECOLA
  • 1x R2/LL80/80 cm z trafieniem w normę czasu (zgodnie z regulaminem skoków)
  • 1x R3/L/dwufazowy Art. 274.1.5.3
  • 2x R7/L/zwykły Art. 238.2.1
  • 1x R11/L/dwufazowy Art. 274.1.5.3
137 ENTRY ACCEPTED 2019-08-09 07:13:17
2019-08-08 22:15:56
Milena Kołodziejczyk KEES
  • 2x 1A/4-latki/Runda MK 4-l elim. MPMK z oceną stylu konia
  • 2x 5A/4-latki/Runda MK 4-l elim. MPMK z oceną stylu konia
  • 1x R11/L/dwufazowy Art. 274.1.5.3
133 ENTRY ACCEPTED 2019-08-08 21:35:07
2019-08-08 15:29:08
Kaja Januszkiewicz TJUNMIRA LA NEBBIA
  • 1x R2/LL80/80 cm z trafieniem w normę czasu (zgodnie z regulaminem skoków)
  • 1x R3/L/dwufazowy Art. 274.1.5.3
  • 1x R7/L/zwykły Art. 238.2.1
  • 1x R8/P/dwufazowy Art. 274.1.5.3
132 ENTRY ACCEPTED 2019-08-08 21:34:55
2019-08-08 14:51:31
Nina Milczarek PICASSO
  • 1x 2/MR/Runda Brązowa (Mała) zwykły nr art. 238.2.1
  • 1x 3/ŚR/Runda Srebrna (Średnia) dwufazowy nr art. 274.1.5.3
131 ENTRY ACCEPTED 2019-08-08 14:44:25
2019-08-08 11:17:34
Raman Kastsetski DIEGO
  • 1x 2/MR/Runda Brązowa (Mała) zwykły nr art. 238.2.1
  • 1x 3/ŚR/Runda Srebrna (Średnia) dwufazowy nr art. 274.1.5.3
  • 1x 6/MR/Runda Brązowa (Mała) dwufazowy nr art. 274.1.5.3
  • 1x 7/ŚR/Runda Srebrna (Średnia) zwykły nr art. 238.2.1
  • 1x 11/ŚR/Finał Rundy Srebrnej (Średniej) Z rozgrywką nr art. 238.2.2
130 ENTRY ACCEPTED 2019-08-08 14:44:17
2019-08-08 11:17:05
Raman Kastsetski PICCOLO
  • 1x 2/MR/Runda Brązowa (Mała) zwykły nr art. 238.2.1
  • 1x 3/ŚR/Runda Srebrna (Średnia) dwufazowy nr art. 274.1.5.3
  • 1x 6/MR/Runda Brązowa (Mała) dwufazowy nr art. 274.1.5.3
  • 1x 7/ŚR/Runda Srebrna (Średnia) zwykły nr art. 238.2.1
  • 1x 11/ŚR/Finał Rundy Srebrnej (Średniej) Z rozgrywką nr art. 238.2.2
129 ENTRY ACCEPTED 2019-08-08 14:44:08
2019-08-08 11:15:59
Tomasz Chentkowski PRESTON
  • 1x 2/MR/Runda Brązowa (Mała) zwykły nr art. 238.2.1
  • 1x 3/ŚR/Runda Srebrna (Średnia) dwufazowy nr art. 274.1.5.3
  • 1x 6/MR/Runda Brązowa (Mała) dwufazowy nr art. 274.1.5.3
  • 1x 7/ŚR/Runda Srebrna (Średnia) zwykły nr art. 238.2.1
  • 1x 10/MR/Finał Rundy Brązowej (Małej) dwufazowy nr art. 274.1.5.3
  • 1x 11/ŚR/Finał Rundy Srebrnej (Średniej) Z rozgrywką nr art. 238.2.2
128 ENTRY PRE-APPROVED 2019-08-08 14:43:59
2019-08-08 11:13:38
Tomasz Chentkowski CORONER
  • 1x 2/MR/Runda Brązowa (Mała) zwykły nr art. 238.2.1
  • 1x R4/P/zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 6/MR/Runda Brązowa (Mała) dwufazowy nr art. 274.1.5.3
  • 1x R8/P/dwufazowy Art. 274.1.5.3
  • 1x 10/MR/Finał Rundy Brązowej (Małej) dwufazowy nr art. 274.1.5.3
127 ENTRY PRE-APPROVED 2019-08-08 14:43:35
2019-08-08 11:12:24
Tomasz Chentkowski JAGER
  • 1x R3/L/dwufazowy Art. 274.1.5.3
  • 1x R4/P/zwykły Art. 238.2.1
  • 1x R7/L/zwykły Art. 238.2.1
  • 1x R8/P/dwufazowy Art. 274.1.5.3
  • 1x R11/L/dwufazowy Art. 274.1.5.3
  • 1x R12/P/o wzrastającym stopniu trudności z jokerem Art. 269.5
126 ENTRY ACCEPTED 2019-08-08 10:57:54
2019-08-08 10:37:31
Zofia Lewandowska CARMEN
  • 2x R3/L/dwufazowy Art. 274.1.5.3
  • 2x R7/L/zwykły Art. 238.2.1
  • 1x R11/L/dwufazowy Art. 274.1.5.3
125 ENTRY ACCEPTED 2019-08-08 10:57:46
2019-08-08 10:36:55
Zuzanna Olawa Vel Olawińska DALIA
  • 2x R3/L/dwufazowy Art. 274.1.5.3
  • 2x R7/L/zwykły Art. 238.2.1
  • 1x R11/L/dwufazowy Art. 274.1.5.3
124 ENTRY ACCEPTED 2019-08-08 07:27:31
2019-08-07 22:02:46
Michał Tyszko CARIBOU
  • 1x 3/ŚR/Runda Srebrna (Średnia) dwufazowy nr art. 274.1.5.3
  • 1x 4/DR/Runda Złota (Duża) zwykły nr art. 238.2.1
123 ENTRY ACCEPTED 2019-08-07 15:31:43
2019-08-07 14:59:09
Anna Jagielak OLTEN
  • 1x R2/LL80/80 cm z trafieniem w normę czasu (zgodnie z regulaminem skoków)
  • 1x R3/L/dwufazowy Art. 274.1.5.3
  • 2x R7/L/zwykły Art. 238.2.1
  • 2x R11/L/dwufazowy Art. 274.1.5.3
122 ENTRY ACCEPTED 2019-08-07 15:31:32
2019-08-07 14:31:25
Sebastian Bąk KOKORICO
  • 2x R3/L/dwufazowy Art. 274.1.5.3
  • 2x R7/L/zwykły Art. 238.2.1
121 ENTRY ACCEPTED 2019-08-07 15:31:20
2019-08-07 14:30:25
Sebastian Bąk CORIANDER VAN'T LOZERHOF Z
  • 2x R3/L/dwufazowy Art. 274.1.5.3
  • 2x R7/L/zwykły Art. 238.2.1
120 ENTRY ACCEPTED 2019-08-07 15:31:02
2019-08-07 14:28:46
Sebastian Bąk EL CAPONE
  • 1x 2/MR/Runda Brązowa (Mała) zwykły nr art. 238.2.1
  • 1x 3/ŚR/Runda Srebrna (Średnia) dwufazowy nr art. 274.1.5.3
  • 1x 6/MR/Runda Brązowa (Mała) dwufazowy nr art. 274.1.5.3
  • 1x 7/ŚR/Runda Srebrna (Średnia) zwykły nr art. 238.2.1
  • 1x 11/ŚR/Finał Rundy Srebrnej (Średniej) Z rozgrywką nr art. 238.2.2
119 ENTRY ACCEPTED 2019-08-07 12:25:39
2019-08-07 12:15:43
Łukasz Appel ISABEAU
  • 1x 2/MR/Runda Brązowa (Mała) zwykły nr art. 238.2.1
118 ENTRY PRE-APPROVED 2019-08-07 11:23:08
2019-08-07 10:59:14
Paulina Sobolewska DESTINO
  • 2x R7/L/zwykły Art. 238.2.1
  • 2x R11/L/dwufazowy Art. 274.1.5.3
117 ENTRY PRE-APPROVED 2019-08-06 23:24:41
2019-08-06 23:22:39
Katarzyna Sendalska MONTENEA Z
  • 2x R2/LL80/80 cm z trafieniem w normę czasu (zgodnie z regulaminem skoków)
116 ENTRY PRE-APPROVED 2019-08-06 23:24:02
2019-08-06 23:18:56
Julia Kuszelewska DELI
  • 2x R3/L/dwufazowy Art. 274.1.5.3
115 ENTRY ACCEPTED 2019-08-06 23:23:04
2019-08-06 23:18:19
Andrzej Głoskowski TRACJA
  • 1x 3/ŚR/Runda Srebrna (Średnia) dwufazowy nr art. 274.1.5.3
114 ENTRY PRE-APPROVED 2019-08-06 23:23:32
2019-08-06 23:17:43
Andrzej Głoskowski OLZA
  • 1x R4/P/zwykły Art. 238.2.1
113 ENTRY ACCEPTED 2019-08-09 10:04:59
2019-08-06 23:16:40
Andrzej Głoskowski MERLIN VAN'T HEIKE
  • 1x 3/ŚR/Runda Srebrna (Średnia) dwufazowy nr art. 274.1.5.3
112 ENTRY ACCEPTED 2019-08-06 23:22:40
2019-08-06 23:15:47
Andrzej Głoskowski DUCATI
  • 1x 4/DR/Runda Złota (Duża) zwykły nr art. 238.2.1
111 ENTRY ACCEPTED 2019-08-06 23:22:30
2019-08-06 23:15:18
Andrzej Głoskowski CENTROPLAST-DINAR
  • 1x 3/ŚR/Runda Srebrna (Średnia) dwufazowy nr art. 274.1.5.3
110 ENTRY ACCEPTED 2019-08-06 23:22:18
2019-08-06 23:14:52
Andrzej Głoskowski CASTIGO DE AMOR
  • 1x 3/ŚR/Runda Srebrna (Średnia) dwufazowy nr art. 274.1.5.3
109 ENTRY PRE-APPROVED 2019-08-06 23:20:37
2019-08-06 23:14:11
Maja Borzęcka CARENZA
  • 1x R4/P/zwykły Art. 238.2.1
108 ENTRY ACCEPTED 2019-08-06 23:20:02
2019-08-06 23:13:44
Maja Borzęcka ISSOS
  • 2x R3/L/dwufazowy Art. 274.1.5.3
107 ENTRY ACCEPTED 2019-08-06 23:19:53
2019-08-06 22:06:17
Małgorzata Głuchowska SUPREME
  • 1x R3/L/dwufazowy Art. 274.1.5.3
  • 1x R4/P/zwykły Art. 238.2.1
106 ENTRY PRE-APPROVED 2019-08-06 23:19:41
2019-08-06 22:05:27
Małgorzata Głuchowska CANTURA M
  • 1x R3/L/dwufazowy Art. 274.1.5.3
  • 1x R4/P/zwykły Art. 238.2.1
105 ENTRY ACCEPTED 2019-08-06 22:05:14
2019-08-06 19:16:31
Maja Zielińska HRABIANKA C
  • 2x R3/L/dwufazowy Art. 274.1.5.3
104 ENTRY ACCEPTED 2019-08-06 22:04:59
2019-08-06 19:16:08
Hubert Suchta BANQUISE DE RIVERLAND
  • 2x R3/L/dwufazowy Art. 274.1.5.3
103 ENTRY ACCEPTED 2019-08-06 22:04:40
2019-08-06 19:15:40
Monika Rudy BABILONIA
  • 1x R3/L/dwufazowy Art. 274.1.5.3
  • 1x R4/P/zwykły Art. 238.2.1
102 ENTRY ACCEPTED 2019-08-06 22:04:23
2019-08-06 19:15:15
Wiktoria Roefler APOLLO S
  • 1x R3/L/dwufazowy Art. 274.1.5.3
  • 1x R4/P/zwykły Art. 238.2.1
101 ENTRY ACCEPTED 2019-08-06 22:04:01
2019-08-06 19:14:44
Maja Oryga -Siwiak FLORIS T
  • 1x R4/P/zwykły Art. 238.2.1
100 ENTRY ACCEPTED 2019-08-06 22:03:43
2019-08-06 19:14:20
Urszula Oryga - Siwiak HIDALGO
  • 1x R1/LL60/60 cm z trafieniem w normę czasu (zgodnie z regulaminem skoków)
  • 1x R2/LL80/80 cm z trafieniem w normę czasu (zgodnie z regulaminem skoków)
99 ENTRY ACCEPTED 2019-08-06 22:03:21
2019-08-06 19:13:42
Maria Kolankowska LIBERO A
  • 2x R3/L/dwufazowy Art. 274.1.5.3
98 ENTRY ACCEPTED 2019-08-06 22:02:58
2019-08-06 19:13:11
Marie Janekovic DIANITA-H
  • 1x 3/ŚR/Runda Srebrna (Średnia) dwufazowy nr art. 274.1.5.3
97 ENTRY ACCEPTED 2019-08-06 22:02:34
2019-08-06 19:12:47
Michał Kubiak HIGH BOOTS D'IVE Z
  • 1x 1A/4-latki/Runda MK 4-l elim. MPMK z oceną stylu konia
96 ENTRY ACCEPTED 2019-08-06 22:02:04
2019-08-06 19:12:15
Grzegorz Kubiak FLORYDA
  • 1x R3/L/dwufazowy Art. 274.1.5.3
95 ENTRY ACCEPTED 2019-08-06 22:01:49
2019-08-06 19:11:44
Michał Kubiak GALAKTYKA
  • 1x 4/DR/Runda Złota (Duża) zwykły nr art. 238.2.1
94 ENTRY ACCEPTED 2019-08-06 22:01:36
2019-08-06 19:11:23
Grzegorz Kubiak ANTYLYA
  • 1x 2/MR/Runda Brązowa (Mała) zwykły nr art. 238.2.1
93 ENTRY PRE-APPROVED 2019-08-06 22:01:05
2019-08-06 19:10:59
Grzegorz Kubiak CARLO R
  • 1x 2/MR/Runda Brązowa (Mała) zwykły nr art. 238.2.1
  • 1x 3/ŚR/Runda Srebrna (Średnia) dwufazowy nr art. 274.1.5.3
92 ENTRY ACCEPTED 2019-08-06 22:00:28
2019-08-06 19:10:35
Grzegorz Kubiak HERAS VAN'T VERAHOF
  • 1x 3/ŚR/Runda Srebrna (Średnia) dwufazowy nr art. 274.1.5.3
  • 1x 4/DR/Runda Złota (Duża) zwykły nr art. 238.2.1
91 ENTRY ACCEPTED 2019-08-06 22:00:06
2019-08-06 19:01:50
Dariusz Garstka PARAMETR
  • 1x 1A/4-latki/Runda MK 4-l elim. MPMK z oceną stylu konia
  • 1x 5A/4-latki/Runda MK 4-l elim. MPMK z oceną stylu konia
90 ENTRY PRE-APPROVED 2019-08-06 21:58:59
2019-08-06 18:19:35
Łukasz Appel COOL DE REVEL
  • 1x 1A/4-latki/Runda MK 4-l elim. MPMK z oceną stylu konia
89 ENTRY ACCEPTED 2019-08-06 21:58:10
2019-08-06 18:14:25
Łukasz Appel V-STAR D’IVE Z
  • 1x 2/MR/Runda Brązowa (Mała) zwykły nr art. 238.2.1
88 ENTRY ACCEPTED 2019-08-06 21:57:52
2019-08-06 18:13:55
Łukasz Appel OREO D.R.
  • 1x 2/MR/Runda Brązowa (Mała) zwykły nr art. 238.2.1
87 ENTRY ACCEPTED 2019-08-06 21:57:38
2019-08-06 18:13:25
Łukasz Appel JACKPOT B
  • 1x 2/MR/Runda Brązowa (Mała) zwykły nr art. 238.2.1
86 ENTRY ACCEPTED 2019-08-06 21:57:19
2019-08-06 16:07:35
Wiktoria Matusiak NORMAN ZK
  • 1x R3/L/dwufazowy Art. 274.1.5.3
  • 1x R4/P/zwykły Art. 238.2.1
85 ENTRY ACCEPTED 2019-08-06 21:56:59
2019-08-06 16:07:05
Olga Sorokina HAPPY BOY M
  • 1x R4/P/zwykły Art. 238.2.1
84 ENTRY ACCEPTED 2019-08-06 21:56:44
2019-08-06 16:06:44
Olga Sorokina BOLGHERI ZK
  • 1x 3/ŚR/Runda Srebrna (Średnia) dwufazowy nr art. 274.1.5.3
82 ENTRY ACCEPTED 2019-08-06 21:56:28
2019-08-06 16:05:58
Andrei Shalohin ILLOUCHIN NH
  • 1x 3/ŚR/Runda Srebrna (Średnia) dwufazowy nr art. 274.1.5.3
81 ENTRY ACCEPTED 2019-08-06 21:56:12
2019-08-06 16:05:41
Andrei Shalohin ISCO
  • 1x 3/ŚR/Runda Srebrna (Średnia) dwufazowy nr art. 274.1.5.3
80 ENTRY ACCEPTED 2019-08-06 21:55:53
2019-08-06 16:05:19
Andrei Shalohin IOWA
  • 1x 3/ŚR/Runda Srebrna (Średnia) dwufazowy nr art. 274.1.5.3
79 ENTRY ACCEPTED 2019-08-06 21:55:28
2019-08-06 16:04:33
Andrei Shalohin ASKARIA
  • 1x 3/ŚR/Runda Srebrna (Średnia) dwufazowy nr art. 274.1.5.3
  • 1x 4/DR/Runda Złota (Duża) zwykły nr art. 238.2.1
78 ENTRY ACCEPTED 2019-08-06 21:55:04
2019-08-06 15:22:21
Aniela Szlufik HELIA VAN DE HEIHOEK
  • 1x 2/MR/Runda Brązowa (Mała) zwykły nr art. 238.2.1
  • 1x 3/ŚR/Runda Srebrna (Średnia) dwufazowy nr art. 274.1.5.3
  • 1x 7/ŚR/Runda Srebrna (Średnia) zwykły nr art. 238.2.1
  • 1x 11/ŚR/Finał Rundy Srebrnej (Średniej) Z rozgrywką nr art. 238.2.2
76 ENTRY ACCEPTED 2019-08-06 21:54:46
2019-08-06 12:38:21
Łukasz Troszczyński CLARK
  • 1x 1/5-latki/Runda MK 5-l elim. MPMK z oceną stylu konia
75 ENTRY ACCEPTED 2019-08-06 21:54:15
2019-08-06 12:37:48
Łukasz Troszczyński LARUM
  • 1x 1/5-latki/Runda MK 5-l elim. MPMK z oceną stylu konia
74 ENTRY ACCEPTED 2019-08-06 21:53:54
2019-08-06 12:37:08
Łukasz Troszczyński ZADAR
  • 1x 1/5-latki/Runda MK 5-l elim. MPMK z oceną stylu konia
73 ENTRY ACCEPTED 2019-08-06 21:53:36
2019-08-06 12:36:18
Łukasz Troszczyński CATLIN
  • 1x 1/5-latki/Runda MK 5-l elim. MPMK z oceną stylu konia
72 ENTRY ACCEPTED 2019-08-06 21:53:10
2019-08-06 12:35:32
Łukasz Troszczyński ZABAWA
  • 1x 1/5-latki/Runda MK 5-l elim. MPMK z oceną stylu konia
71 ENTRY ACCEPTED 2019-08-06 21:52:54
2019-08-06 12:35:07
Łukasz Troszczyński CORDOBA
  • 1x 1/5-latki/Runda MK 5-l elim. MPMK z oceną stylu konia
70 ENTRY ACCEPTED 2019-08-06 21:52:37
2019-08-06 12:34:27
Łukasz Troszczyński GANGES
  • 1x 1/5-latki/Runda MK 5-l elim. MPMK z oceną stylu konia
69 ENTRY ACCEPTED 2019-08-06 21:52:18
2019-08-06 11:20:57
Olga Celska HIP HOP
  • 1x 2/MR/Runda Brązowa (Mała) zwykły nr art. 238.2.1
  • 1x 3/ŚR/Runda Srebrna (Średnia) dwufazowy nr art. 274.1.5.3
  • 1x 6/MR/Runda Brązowa (Mała) dwufazowy nr art. 274.1.5.3
  • 1x 7/ŚR/Runda Srebrna (Średnia) zwykły nr art. 238.2.1
  • 1x 11/ŚR/Finał Rundy Srebrnej (Średniej) Z rozgrywką nr art. 238.2.2
68 ENTRY ACCEPTED 2019-08-06 21:52:02
2019-08-06 09:15:06
Agnieszka Karcz ZAGOŃCZYK
  • 1x R4/P/zwykły Art. 238.2.1
67 ENTRY ACCEPTED 2019-08-06 21:51:44
2019-08-06 09:12:37
Agnieszka Karcz ZADYMKA
  • 1x 3/ŚR/Runda Srebrna (Średnia) dwufazowy nr art. 274.1.5.3
65 ENTRY PRE-APPROVED 2019-08-06 21:50:44
2019-08-06 08:32:54
Leszek Nieużyła LET’S MAKE MONEY
  • 1x 4/DR/Runda Złota (Duża) zwykły nr art. 238.2.1
  • 1x 8/DR/Runda Złota (Duża) dwufazowy nr art.274.1.5.3
  • 1x 12/DR/Finał Rundy Złotej (Dużej) GRAND PRIX nr art. 238.2.2
64 ENTRY PRE-APPROVED 2019-08-06 21:49:36
2019-08-06 08:32:18
Leszek Nieużyła KARTOUCH VAN DE PLATAANHOEVE
  • 1x 2/MR/Runda Brązowa (Mała) zwykły nr art. 238.2.1
  • 1x 6/MR/Runda Brązowa (Mała) dwufazowy nr art. 274.1.5.3
  • 1x 10/MR/Finał Rundy Brązowej (Małej) dwufazowy nr art. 274.1.5.3
63 ENTRY ACCEPTED 2019-08-06 21:48:34
2019-08-05 23:06:27
Michał Tyszko E-COFERTINA
  • 1x 2/MR/Runda Brązowa (Mała) zwykły nr art. 238.2.1
62 ENTRY PRE-APPROVED 2019-08-06 21:48:15
2019-08-05 23:04:50
Michał Tyszko TREASURE QUEEN Z
  • 1x 2/MR/Runda Brązowa (Mała) zwykły nr art. 238.2.1
  • 1x 3/ŚR/Runda Srebrna (Średnia) dwufazowy nr art. 274.1.5.3
61 ENTRY PRE-APPROVED 2019-08-06 21:47:10
2019-08-05 23:03:23
Michał Tyszko COLINERO
  • 1x 4/DR/Runda Złota (Duża) zwykły nr art. 238.2.1
60 ENTRY ACCEPTED 2019-08-06 21:45:14
2019-08-05 23:02:57
Michał Tyszko CASCADEUCE
  • 1x 2/MR/Runda Brązowa (Mała) zwykły nr art. 238.2.1
59 ENTRY ACCEPTED 2019-08-06 21:44:55
2019-08-05 23:01:43
Michał Tyszko BIQUEEN
  • 1x 3/ŚR/Runda Srebrna (Średnia) dwufazowy nr art. 274.1.5.3
  • 1x 4/DR/Runda Złota (Duża) zwykły nr art. 238.2.1
57 ENTRY PRE-APPROVED 2019-08-06 21:44:05
2019-08-05 15:48:05
Klaudia Siarkiewicz HIGHCLASS CAVALLO H
  • 1x 2/MR/Runda Brązowa (Mała) zwykły nr art. 238.2.1
  • 1x 6/MR/Runda Brązowa (Mała) dwufazowy nr art. 274.1.5.3
  • 1x 10/MR/Finał Rundy Brązowej (Małej) dwufazowy nr art. 274.1.5.3
55 ENTRY ACCEPTED 2019-08-06 21:42:53
2019-08-04 20:01:18
Damian Rytych PRIMA PRO
  • 1x 2/MR/Runda Brązowa (Mała) zwykły nr art. 238.2.1
  • 1x R4/P/zwykły Art. 238.2.1
54 ENTRY PRE-APPROVED 2019-08-06 21:42:30
2019-08-04 20:00:21
Damian Rytych SATISFACTION
  • 2x 1/5-latki/Runda MK 5-l elim. MPMK z oceną stylu konia
53 ENTRY ACCEPTED 2019-08-06 21:41:13
2019-08-04 19:58:54
Adrianna Ostrowska OMARA VD WELLINGTON
  • 2x 1/5-latki/Runda MK 5-l elim. MPMK z oceną stylu konia
52 ENTRY ACCEPTED 2019-08-06 21:39:44
2019-08-04 19:57:42
Adrianna Ostrowska ENDLESS LOVE
  • 1x 3/ŚR/Runda Srebrna (Średnia) dwufazowy nr art. 274.1.5.3
  • 1x 4/DR/Runda Złota (Duża) zwykły nr art. 238.2.1
51 ENTRY ACCEPTED 2019-08-06 21:39:10
2019-08-04 19:57:14
Adrianna Ostrowska ELBERO H
  • 1x 3/ŚR/Runda Srebrna (Średnia) dwufazowy nr art. 274.1.5.3
50 ENTRY ACCEPTED 2019-08-06 21:38:49
2019-08-04 19:52:14
Adrianna Ostrowska DIAMENT
  • 1x 2/MR/Runda Brązowa (Mała) zwykły nr art. 238.2.1
  • 1x 3/ŚR/Runda Srebrna (Średnia) dwufazowy nr art. 274.1.5.3
49 ENTRY ACCEPTED 2019-08-06 21:38:29
2019-08-04 19:51:30
Adrianna Ostrowska CAMPARI
  • 1x 1/5-latki/Runda MK 5-l elim. MPMK z oceną stylu konia
  • 1x R3/L/dwufazowy Art. 274.1.5.3
48 ENTRY ACCEPTED 2019-08-06 21:36:32
2019-08-04 19:50:06
Adrianna Ostrowska ANDORA
  • 1x 2/MR/Runda Brązowa (Mała) zwykły nr art. 238.2.1
  • 1x 3/ŚR/Runda Srebrna (Średnia) dwufazowy nr art. 274.1.5.3
47 ENTRY ACCEPTED 2019-08-06 21:36:13
2019-08-04 19:49:46
Oliwia Ostrowska FINLANDIA
  • 2x R3/L/dwufazowy Art. 274.1.5.3
46 ENTRY PRE-APPROVED 2019-08-06 21:35:50
2019-08-04 18:43:38
Dagmara Rajchel MORIS-L
  • 1x R3/L/dwufazowy Art. 274.1.5.3
  • 1x R4/P/zwykły Art. 238.2.1
  • 1x R7/L/zwykły Art. 238.2.1
  • 1x R8/P/dwufazowy Art. 274.1.5.3
  • 1x R11/L/dwufazowy Art. 274.1.5.3
  • 1x R12/P/o wzrastającym stopniu trudności z jokerem Art. 269.5
45 ENTRY ACCEPTED 2019-08-06 21:34:57
2019-08-04 18:31:52
Zuzanna Chwalińska CORAZON 58
  • 1x 2/MR/Runda Brązowa (Mała) zwykły nr art. 238.2.1
  • 1x R4/P/zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 6/MR/Runda Brązowa (Mała) dwufazowy nr art. 274.1.5.3
  • 1x R8/P/dwufazowy Art. 274.1.5.3
  • 1x 10/MR/Finał Rundy Brązowej (Małej) dwufazowy nr art. 274.1.5.3
44 ENTRY ACCEPTED 2019-08-06 21:34:33
2019-08-04 18:26:36
Zuzanna Chwalińska ENDO
  • 1x 3/ŚR/Runda Srebrna (Średnia) dwufazowy nr art. 274.1.5.3
  • 1x 7/ŚR/Runda Srebrna (Średnia) zwykły nr art. 238.2.1
  • 1x 11/ŚR/Finał Rundy Srebrnej (Średniej) Z rozgrywką nr art. 238.2.2
43 ENTRY ACCEPTED 2019-08-06 21:33:50
2019-08-04 18:24:50
Zuzanna Chwalińska EUFORIA PW
  • 1x R3/L/dwufazowy Art. 274.1.5.3
  • 1x R4/P/zwykły Art. 238.2.1
  • 1x R7/L/zwykły Art. 238.2.1
  • 1x R8/P/dwufazowy Art. 274.1.5.3
  • 1x R12/P/o wzrastającym stopniu trudności z jokerem Art. 269.5
42 ENTRY ACCEPTED 2019-08-07 11:22:41
2019-08-03 19:21:02
Natalia Kot SALAMON DON DARCO
  • 1x 2/MR/Runda Brązowa (Mała) zwykły nr art. 238.2.1
  • 1x R4/P/zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 6/MR/Runda Brązowa (Mała) dwufazowy nr art. 274.1.5.3
  • 1x 10/MR/Finał Rundy Brązowej (Małej) dwufazowy nr art. 274.1.5.3
41 ENTRY ACCEPTED 2019-08-07 11:22:29
2019-08-03 19:20:21
Natalia Kot AWANTAŻ
  • 1x 2/MR/Runda Brązowa (Mała) zwykły nr art. 238.2.1
  • 1x R4/P/zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 6/MR/Runda Brązowa (Mała) dwufazowy nr art. 274.1.5.3
  • 1x 10/MR/Finał Rundy Brązowej (Małej) dwufazowy nr art. 274.1.5.3
40 ENTRY ACCEPTED 2019-08-03 21:00:08
2019-08-03 16:20:35
Tomasz Kumorek GOSTERA
  • 1x 3/ŚR/Runda Srebrna (Średnia) dwufazowy nr art. 274.1.5.3
  • 1x 4/DR/Runda Złota (Duża) zwykły nr art. 238.2.1
39 ENTRY ACCEPTED 2019-08-03 21:00:06
2019-08-03 16:20:04
Zuzanna Kumorek SALVATOR M
  • 1x 2/MR/Runda Brązowa (Mała) zwykły nr art. 238.2.1
38 ENTRY ACCEPTED 2019-08-03 09:49:05
2019-08-02 21:35:56
Maja Bella Friedman SWEET NOISE-M
  • 1x 2/MR/Runda Brązowa (Mała) zwykły nr art. 238.2.1
  • 1x 3/ŚR/Runda Srebrna (Średnia) dwufazowy nr art. 274.1.5.3
  • 1x 6/MR/Runda Brązowa (Mała) dwufazowy nr art. 274.1.5.3
  • 1x 7/ŚR/Runda Srebrna (Średnia) zwykły nr art. 238.2.1
  • 1x 11/ŚR/Finał Rundy Srebrnej (Średniej) Z rozgrywką nr art. 238.2.2
37 ENTRY ACCEPTED 2019-08-03 09:48:37
2019-08-02 13:40:18
Ewelina Szczepanik CANBERRA
  • 1x R3/L/dwufazowy Art. 274.1.5.3
  • 1x R4/P/zwykły Art. 238.2.1
  • 1x R7/L/zwykły Art. 238.2.1
  • 1x R8/P/dwufazowy Art. 274.1.5.3
  • 1x R11/L/dwufazowy Art. 274.1.5.3
  • 1x R12/P/o wzrastającym stopniu trudności z jokerem Art. 269.5
36 ENTRY ACCEPTED 2019-08-12 10:02:54
2019-08-02 11:38:38
Maja Wałach PLASTYK
  • 2x R2/LL80/80 cm z trafieniem w normę czasu (zgodnie z regulaminem skoków)
  • 2x R6/LL80/80 cm z trafieniem w normę czasu (zgodnie z regulaminem skoków)
35 ENTRY ACCEPTED 2019-08-04 13:02:41
2019-08-02 11:37:40
Maja Wałach EPIZOD "M"
  • 1x R2/LL80/80 cm z trafieniem w normę czasu (zgodnie z regulaminem skoków)
  • 1x R3/L/dwufazowy Art. 274.1.5.3
  • 1x R6/LL80/80 cm z trafieniem w normę czasu (zgodnie z regulaminem skoków)
  • 1x R7/L/zwykły Art. 238.2.1
32 ENTRY ACCEPTED 2019-08-01 16:23:35
2019-08-01 12:27:38
Paulina Misior JUST CHERRY
  • 1x 3/ŚR/Runda Srebrna (Średnia) dwufazowy nr art. 274.1.5.3
  • 1x 7/ŚR/Runda Srebrna (Średnia) zwykły nr art. 238.2.1
  • 1x 11/ŚR/Finał Rundy Srebrnej (Średniej) Z rozgrywką nr art. 238.2.2
31 ENTRY ACCEPTED 2019-08-01 16:23:25
2019-08-01 10:59:29
Jagoda Kuszka ESKOBAR
  • 2x R3/L/dwufazowy Art. 274.1.5.3
30 ENTRY PRE-APPROVED 2019-07-31 23:15:49
2019-07-31 20:09:42
Monika Gajda LA CORSON
  • 2x R1/LL60/60 cm z trafieniem w normę czasu (zgodnie z regulaminem skoków)
29 ENTRY ACCEPTED 2019-07-31 16:24:32
2019-07-31 14:52:34
Alicja Węgrzyn KIA
  • 1x 2/MR/Runda Brązowa (Mała) zwykły nr art. 238.2.1
  • 1x R4/P/zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 6/MR/Runda Brązowa (Mała) dwufazowy nr art. 274.1.5.3
  • 1x R8/P/dwufazowy Art. 274.1.5.3
  • 1x R12/P/o wzrastającym stopniu trudności z jokerem Art. 269.5
28 ENTRY ACCEPTED 2019-07-31 16:24:16
2019-07-31 13:24:28
Anna Lipińska F.ADERMIE
  • 1x 2/MR/Runda Brązowa (Mała) zwykły nr art. 238.2.1
  • 1x 6/MR/Runda Brązowa (Mała) dwufazowy nr art. 274.1.5.3
  • 1x 10/MR/Finał Rundy Brązowej (Małej) dwufazowy nr art. 274.1.5.3
27 ENTRY ACCEPTED 2019-07-31 13:12:34
2019-07-31 13:08:26
Tomasz Wójtowicz ULISSES
  • 1x 3/ŚR/Runda Srebrna (Średnia) dwufazowy nr art. 274.1.5.3
  • 1x 8/DR/Runda Złota (Duża) dwufazowy nr art.274.1.5.3
  • 1x 12/DR/Finał Rundy Złotej (Dużej) GRAND PRIX nr art. 238.2.2
26 ENTRY ACCEPTED 2019-07-31 13:12:21
2019-07-31 13:07:07
Tomasz Wójtowicz SHATTI
  • 1x 2/MR/Runda Brązowa (Mała) zwykły nr art. 238.2.1
  • 1x 6/MR/Runda Brązowa (Mała) dwufazowy nr art. 274.1.5.3
  • 1x 10/MR/Finał Rundy Brązowej (Małej) dwufazowy nr art. 274.1.5.3
25 ENTRY ACCEPTED 2019-07-31 13:05:48
2019-07-31 12:58:50
Tomasz Wójtowicz IRTYSZ
  • 1x 3/ŚR/Runda Srebrna (Średnia) dwufazowy nr art. 274.1.5.3
  • 1x 8/DR/Runda Złota (Duża) dwufazowy nr art.274.1.5.3
  • 1x 11/ŚR/Finał Rundy Srebrnej (Średniej) Z rozgrywką nr art. 238.2.2
24 ENTRY ACCEPTED 2019-07-31 13:05:33
2019-07-31 12:57:45
Tomasz Wójtowicz BALOUSSINIA
  • 1x 2/MR/Runda Brązowa (Mała) zwykły nr art. 238.2.1
  • 1x 6/MR/Runda Brązowa (Mała) dwufazowy nr art. 274.1.5.3
  • 1x 10/MR/Finał Rundy Brązowej (Małej) dwufazowy nr art. 274.1.5.3
23 ENTRY ACCEPTED 2019-08-06 09:17:34
2019-07-31 09:22:20
Aleksandra Grudzień LYANNA
  • 1x R3/L/dwufazowy Art. 274.1.5.3
  • 1x R4/P/zwykły Art. 238.2.1
22 ENTRY ACCEPTED 2019-07-30 21:31:43
2019-07-30 19:27:44
Marta Szrajer EMAELA
  • 1x 1/5-latki/Runda MK 5-l elim. MPMK z oceną stylu konia
  • 1x 5/5-latki/Runda MK 5-l elim. MPMK z oceną stylu konia
  • 1x 9/5-latki/Runda MK 5-l elim. MPMK z oceną stylu konia
21 ENTRY PRE-APPROVED 2019-07-30 21:31:25
2019-07-30 18:43:10
Anna Jagielak LANCERO C
  • 1x 2/MR/Runda Brązowa (Mała) zwykły nr art. 238.2.1
  • 1x 6/MR/Runda Brązowa (Mała) dwufazowy nr art. 274.1.5.3
  • 1x 10/MR/Finał Rundy Brązowej (Małej) dwufazowy nr art. 274.1.5.3
20 ENTRY ACCEPTED 2019-07-30 10:49:07
2019-07-30 10:35:48
Maria Pietrusińska CZĄBER MASTER FILM
  • 1x 3/ŚR/Runda Srebrna (Średnia) dwufazowy nr art. 274.1.5.3
19 ENTRY ACCEPTED 2019-07-30 10:48:55
2019-07-30 10:35:05
Maria Pietrusińska A'LUMINAR MASTER FILM
  • 1x 3/ŚR/Runda Srebrna (Średnia) dwufazowy nr art. 274.1.5.3
  • 1x 4/DR/Runda Złota (Duża) zwykły nr art. 238.2.1
18 ENTRY PRE-APPROVED 2019-07-30 10:48:43
2019-07-30 10:28:25
Magdalena Ziajkowska PIPPA VD HEFFINCK
  • 2x 1A/4-latki/Runda MK 4-l elim. MPMK z oceną stylu konia
  • 2x 5A/4-latki/Runda MK 4-l elim. MPMK z oceną stylu konia
17 ENTRY ACCEPTED 2019-07-31 10:34:13
2019-07-30 09:46:40
Piotr Szmytkowski TIGRINA
  • 1x 3/ŚR/Runda Srebrna (Średnia) dwufazowy nr art. 274.1.5.3
  • 1x 7/ŚR/Runda Srebrna (Średnia) zwykły nr art. 238.2.1
  • 1x 11/ŚR/Finał Rundy Srebrnej (Średniej) Z rozgrywką nr art. 238.2.2
16 ENTRY ACCEPTED 2019-07-31 10:35:15
2019-07-30 09:45:48
Piotr Szmytkowski FELINE WM
  • 1x 3/ŚR/Runda Srebrna (Średnia) dwufazowy nr art. 274.1.5.3
  • 1x 4/DR/Runda Złota (Duża) zwykły nr art. 238.2.1
  • 1x 7/ŚR/Runda Srebrna (Średnia) zwykły nr art. 238.2.1
  • 1x 8/DR/Runda Złota (Duża) dwufazowy nr art.274.1.5.3
  • 1x 11/ŚR/Finał Rundy Srebrnej (Średniej) Z rozgrywką nr art. 238.2.2
15 ENTRY ACCEPTED 2019-07-29 22:19:16
2019-07-29 21:53:02
Julia Ptaszyńska DIACONTINA
  • 1x 1/5-latki/Runda MK 5-l elim. MPMK z oceną stylu konia
  • 1x 5/5-latki/Runda MK 5-l elim. MPMK z oceną stylu konia
  • 1x 9/5-latki/Runda MK 5-l elim. MPMK z oceną stylu konia
14 ENTRY PRE-APPROVED 2019-07-29 16:29:11
2019-07-29 15:44:34
Sara Susperregui-Stempkowska ELMO EZ
  • 1x 2/MR/Runda Brązowa (Mała) zwykły nr art. 238.2.1
13 ENTRY PRE-APPROVED 2019-07-29 16:28:52
2019-07-29 15:44:11
Karolina Rychter GOLDEN BOY
  • 1x 1/5-latki/Runda MK 5-l elim. MPMK z oceną stylu konia
12 ENTRY PRE-APPROVED 2019-07-29 16:27:46
2019-07-29 15:43:10
Natasza Kryszeń FUNNY KG
  • 1x 2/MR/Runda Brązowa (Mała) zwykły nr art. 238.2.1
11 ENTRY PRE-APPROVED 2019-07-29 16:27:24
2019-07-29 15:42:46
Barbara Kozińska THIMOTE
  • 1x 2/MR/Runda Brązowa (Mała) zwykły nr art. 238.2.1
10 ENTRY PRE-APPROVED 2019-07-29 16:26:43
2019-07-29 15:42:17
Helena Hamera TULLAMORE DEW
  • 1x 2/MR/Runda Brązowa (Mała) zwykły nr art. 238.2.1
9 ENTRY PRE-APPROVED 2019-07-31 16:46:23
2019-07-29 15:41:43
Paulina Antczak-Jakubek EVITA
  • 1x 2/MR/Runda Brązowa (Mała) zwykły nr art. 238.2.1
8 ENTRY PRE-APPROVED 2019-07-28 22:41:36
2019-07-28 15:21:19
Klara Kozioł CENAR
  • 1x 2/MR/Runda Brązowa (Mała) zwykły nr art. 238.2.1
  • 1x 3/ŚR/Runda Srebrna (Średnia) dwufazowy nr art. 274.1.5.3
7 ENTRY ACCEPTED 2019-07-28 22:41:02
2019-07-28 15:19:28
Klara Kozioł VOILA
  • 1x 1A/4-latki/Runda MK 4-l elim. MPMK z oceną stylu konia
  • 1x 5A/4-latki/Runda MK 4-l elim. MPMK z oceną stylu konia
6 ENTRY ACCEPTED 2019-07-28 22:40:50
2019-07-28 12:26:09
Wiktoria Troć RAPHAELLA P
  • 1x 2/MR/Runda Brązowa (Mała) zwykły nr art. 238.2.1
5 ENTRY ACCEPTED 2019-07-28 22:40:20
2019-07-28 12:23:25
Wiktoria Troć RASPBERRY
  • 1x 2/MR/Runda Brązowa (Mała) zwykły nr art. 238.2.1
4 ENTRY PRE-APPROVED 2019-07-28 22:40:01
2019-07-28 12:19:49
Ludmiła Siergiej-Krysztofiak MICHAEL KNIGHT
  • 1x 2/MR/Runda Brązowa (Mała) zwykły nr art. 238.2.1
3 ENTRY PRE-APPROVED 2019-07-28 22:39:08
2019-07-28 12:17:50
Ludmiła Siergiej-Krysztofiak ARAFAT
  • 1x 3/ŚR/Runda Srebrna (Średnia) dwufazowy nr art. 274.1.5.3
  • 1x 4/DR/Runda Złota (Duża) zwykły nr art. 238.2.1
2 ENTRY ACCEPTED 2019-07-28 22:37:56
2019-07-27 20:29:34
Justyna Kopko ECLIPSE DE CAVILLY
  • 2x 1/5-latki/Runda MK 5-l elim. MPMK z oceną stylu konia
  • 2x 5/5-latki/Runda MK 5-l elim. MPMK z oceną stylu konia
  • 2x 9/5-latki/Runda MK 5-l elim. MPMK z oceną stylu konia
1 ENTRY ACCEPTED 2019-07-28 22:37:29
2019-07-27 20:26:37
Justyna Kopko RÓŻYCZKA
  • 2x 1A/4-latki/Runda MK 4-l elim. MPMK z oceną stylu konia
  • 2x 5A/4-latki/Runda MK 4-l elim. MPMK z oceną stylu konia
No. Rider Club
Year of birth
National ID/Number
FEI ID
1. Antczak-Jakubek Paulina BPK (MAZ)
2004 (JM.)
O050385
2. Appel Łukasz Tuszyński KJ Garbówek
S
O001440
3. Bąk Sebastian St. R&S STABLES
S
O003232
4. Bernagiewicz Robert BPK
5. Borzęcka Maja KJ Infernal Team
2005 (JM.)
O042854
6. Celska Olga SKJ Beckersport Raszyn
1999 (MJ.)
O026797
7. Chentkowski Tomasz KJ Welt Opypy
S
O002465
8. Chrzanowski Jan KJ Ślęża Wrocław
S
O000807
9. Chrzanowski Karol KJ Ślęża
2003 (J.)
O040158
10. Chudzik Julia KJ Bielik Grzegorzewice
2005 (JM.)
O039428
11. Chwalińska Zuzanna Stowarzyszenie KJ Legia Kozielska
2003 (J.)
O045740
12. Dąbrowski Bogusz LKJ przy SK Mieczownica
S
O001430
13. Dołhun Jakub KJ Infernal Team
1999 (MJ.)
O034618
14. Flankowska Justyna bpk
S
O038733
15. Florkiewicz Agata St. KS Chojnów
S
O020377
16. Friedman Maja Bella St. R&S STABLES
2003 (J.)
O031354
10183554
17. Gajda Monika Stowarzyszenie Jeździeckie Napoleońska Zagroda
S
Brak
18. Galanciak Roksana St. R&S Stables
2002 (J.)
O038135
19. Garstka Dariusz KJ SO Łąck
S
O000140
20. Głoskowski Andrzej KJ Agro-Handel Śrem
S
O001125
21. Głuchowska Małgorzata KJ Podkowa Leśna
2002 (J.)
O031654
22. Grudzień Aleksandra Tuszyński KJ Garbówek
S
O005048
23. Grzesiek Beata KJ Infernal Team
2000 (MJ.)
Brak
24. Gutorska Maja KJ Infernal Team
2001 (J.)
O036925
25. Hamera Helena BPK (MAZ)
2004 (JM.)
O035566
26. Jagielak Anna KJ Aldragho Józefosław
S
O019271
27. Janekovic Marie KJ J.J. Darboven Rumia
2000 (MJ.)
O020386
28. Januszkiewicz Kaja Stowarzyszenie J Stajnia Podolszyn
2006 (JM.)
O049107
29. Jaworska Antonina Tuszyński Klub Jeździecki Garbówek
2005 (JM.)
O043819
30. Karcz Agnieszka KJ Janów Podlaski
1999 (MJ.)
O019434
31. Kastsetski Raman KJ Welt Opypy
S
O054435
32. Koczorowska Judyta LKJ przy SK Mieczownica
S
O006984
33. Kolankowska Maria bpk
2005 (JM.)
O044127
34. Kolęda Weronika Bez Przynależności Klubowej
2001 (J.)
brak
35. Kołodziejczyk Milena Klub Sportowy Happy Horse
2005 (JM.)
brak
36. Kopko Justyna JKS Olsza
S
O003096
37. Kot Natalia bpk
2002 (J.)
O044046
38. Kozińska Barbara BPK (MAZ)
2001 (J.)
O030953
39. Kozioł Klara Tuszyński KJ Garbówek
2005 (JM.)
O032416
40. Kryszeń Natasza BPK (MAZ)
2004 (JM.)
O050244
41. Krywult Amelia KJ Infernal Team
2004 (JM.)
O036779
42. Kubiak Grzegorz KJ SO Łąck
S
O000283
43. Kubiak Jakub KJ SO Łąck
2000 (MJ.)
O026764
10165106
44. Kubiak Michał Sobieski Jumping Team Gdańsk
S
O002631
45. Kuczeriszka Aniela Stowarzyszenie KS Chojnów
2004 (JM.)
O040853
46. Kumorek Tomasz KJ Zbrosławice
S
O000324
47. Kumorek Zuzanna KJ Zbrosławice
2002 (J.)
O035265
48. Kuszka Jagoda KJ Zbrosławice
2001 (J.)
O027311
49. Lewandowska Zofia SKJ Horseprofi Łódź
2006 (JM.)
O042827
50. Lipińska Anna Fundacja KJ Zbyszko Wiączyń Dolny
1998 (MJ.)
O020738
51. Matusiak Wiktoria FKJ Zbyszko Wiączyń Dolny
2000 (MJ.)
O034069
52. Miazga Aleksandra BPK
S
O005342
53. Michalska Anna Tuszyński Klub Jeździecki Garbówek
2007 (JM.)
O048675
54. Milczarek Nina KJ Infernal Team
2000 (MJ.)
O026267
55. Misior Paulina KJ Akademia Kucania Dawidy
2002 (J.)
O031610
10185239
56. Nieużyła Leszek KJ J.J. Darboven Rumia
S
O004155
57. Nowakowska Otylia Klub Sportowy Happy Horse
2005 (JM.)
O045544
58. Olawa Vel Olawińska Zuzanna SKJ Horseprofi Łódź
2005 (JM.)
O052913
59. Oleszkiewicz Lena Klub Jeździecki Aldragho
2005 (JM.)
O039679
60. Oleszkiewicz Nina Klub Jeździecki Aldragho
2003 (J.)
O039837
61. Oryga - Siwiak Urszula bpk
2005 (JM.)
O042187
62. Oryga -Siwiak Maja BPK (MAZ)
2003 (J.)
O042186
63. Ostrowska Adrianna St. J Napoleńska Zagroda
S
O009229
64. Ostrowska Oliwia St. J Napoleońska Zagroda
2006 (JM.)
O052862
65. Pająk Maciej KJ Infernal Team
2005 (JM.)
brak
66. Pietrusińska Maria SKF KS Master Film Wilcza Góra
S
O003164
67. Początek Sylwia WKJ Lublin / SJ Zawieprzyce
S
O018489
68. Ptaszyńska Julia KJ Plejada
2005 (JM.)
O037854
69. Rajchel Dagmara Stowarzyszenie KJ Legia Kozielska
S
O006240
70. Roefler Wiktoria BPK (MAZ)
2005 (JM.)
O048238
71. Rudy Monika WKJ Lublin
S
O022452
72. Rychter Karolina BPK (MAZ)
2004 (JM.)
O054889
73. Rytych Damian St. J Napoleońska Zagroda
S
O001066
74. Sendalska Katarzyna KJ Infernal Team
S
O025213
75. Shalohin Andrei FKJ Zbyszko Więczyń Dolny
S
O021942
10055652
76. Siarkiewicz Klaudia Stowarzyszenie Warszawski KJ
S
O002862
77. Siejek Michał KJ Akademia Kucania Dawidy
S
O008830
78. Siergiej-Krysztofiak Ludmiła JKS Salio Besiekierz Rudny
S
O006439
79. Sobolewska Paulina BPK (LOD)
S
O006758
80. Sorokina Olga FKJ Zbyszko Wiączyń Dolny
S
O026608
10055654
81. Susperregui-Stempkowska Sara BPK (MAZ)
2003 (J.)
O034160
82. Szczepanik Ewelina Tuszyński KJ Garbówek
S
O010008
83. Szlufik Aniela Tuszyński KJ Garbówek
2002 (J.)
O034333
84. Szmytka Antoni St. Agro-Aves Gajewniki
2000 (MJ.)
O039640
85. Szmytka Michalina St. Agro-Aves Gajewniki
1998 (MJ.)
O022309
86. Szmytkowski Piotr KJ Plejada Tarczyn
S
O000615
10119995
87. Szrajer Marta Kielecki KJ
S
O001883
10015749
88. Tomaszewski Antoni JKS Equita Świętochów
S
O001385
89. Troć Wiktoria KJ Salio Biesiekierz Rudny
2003 (J.)
O042931
90. Tronina Paula Soymax Horse Team
2000 (MJ.)
O036143
91. Troszczyński Łukasz KS Nad Wigrami Mikołajewo
S
O002068
92. Tyszko Michał Tuszyński KJ Garbówek
S
O003576
93. Wałach Maja KJ Dobrzyniec
2007 (JM.)
O046357
94. Warzywoda Jan NAPOLEOŃSKA ZAGRODA
S
O040499
95. Węgrzyn Alicja Tuszyński KJ Garbówek
2002 (J.)
O038871
96. Wierzbołowska-Staszak Agnieszka KS Happy Horse
S
O002558
97. Wójtowicz Tomasz WKJ Lublin
S
O000830
98. Ziajkowska Magdalena St. KF KJ Hippica Polonia Słupno
S
O003437
99. Zielińska Maja St. KS Chojnów
2004 (JM.)
O048249
No. Horse numer Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin Owner / Breeder National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

141

A'LEYLA LOU DRP GER 2013 Klacz gniada/kuc:147 F: Aramis N / Antares N
M: Zoe Tuam / Mouka-Tuam
O: Jarosław Nowakowski
B: ...
K025628 427270047913
2.

35

A'LUMINAR MF HOL GER 2010 Wałach gniada/168 F: Larimar/Lavall II
M: Quanta/Quidam's Rubin
O: Rafał Kowalski
B: Małgorzata Siergiej
K019679 DE 421000595010
3.

160

AKORD SP POL 2010 Wałach kasztanowata F: Imequyl / Luron
M: Armenia / Ever For Pleasure
O: Beata Grzesiek
B: Krzysztof Kluzowski
K017200 616009590142410
4.

59

ANDORA SP POL 2012 Klacz ciemnogniada F: Qulester / Quinar
M: Ambrozja / Gilette
O: Aneta Ostrowska
B: K. Kluzowski
K021855 616009590011412
5.

100

ANTYLYA MŁP POL 2013 Klacz kasztanowata F: Szkrab / Arcus
M: Akustyka / Jung
O: Adrian Boczkowski
B: Aleksander Łój
K024088 616006580220913
6.

108

APOLLO S KWPN NED 2005 Wałach gniada F: Indoctro / Capitol I
M: Ratharina / Libero H
O: Marek Roefler
B:
K011632 5280030505434
7.

19

ARAFAT WLKP POL 2011 Wałach kasztanowata/172 F: Turbud Quirinus
M: Arabeska
O: -
B: -
K022376 --
8.

86

ASKARIA Niem. Sportowa GER 2012 Klacz siwa/- F: Askari / Acord II
M: Kandice / Kolibri
O: Zbigniew Kruk
B: Kai Uwe Fricke
K024533 DE456370055112
9.

157

ASZANTI Śląska POL 2014 Klacz skarogniada/165 F: Nomen
M: Axa
O: Dubiela Wiesław
B: Kudlik Paweł
brak 616008591022014
10.

5

AWANTAŻ Małopolska POL 25.03.2010 Wałach gniada/165cm F: Frazes
M: Awelana
O: Łukasz Kot
B: Bogusław Dąbrowski
K020799 616006550027110
11.

109

BABILONIA SP POL 2011 Klacz gniada F: Bischof L / Bachus
M: Brendy / Liverpool
O: Monika Rudy
B:
K019544 616009580503811
12.

188

BACO KWPN NED 2006 wałach kasztanowata F: Tangelo van du Zuuthoeve
M: Lababe van Hamme
O: B.Bril
B:
K026277 5280030607377
13.

40

BALOUSSNIA OLD POL 2011 Klacz gniada/- F: Baloussini / Baloubet Du Rout
M: Straciatella / Stalypso
O: Stanisław Procajło
B: Stanisław Procajło
K024112 DE41818250011
14.

147

BANOVEY KWPN NED 2006 Wałach siwa/165 F: Sydney /
M: Janova / Casanova
O: Justyna Całka
B: -
K015378 5280030606048
15.

165

BEL ESPRIT Małopolsjka POL 2013 Ogier ciemnogniada/169 F: HUZAR
M: BELLA VISTA
O: JAN WARZYWODA
B: STADNINA KONI WALEWICE
K023172 616006591045913
16.

69

BIQUEEN HOL GER 2009 Klacz siwa/167 F: Quirado / Quidam De Revel
M: Pretty Woman / Limbus
O: Łukasz Kamiński
B:
K024276 DE421000119209
17.

90

BOLGHERI ZK SP POL 2013 Wałach siwa/- F: Nice Boy / Lancer II
M: Bryza / Palant
O: Zbigniew Kruk
B: Zbigniew Kruk
K023105 616009590014513
18.

164

BOSS MŁP POL 2008 Wałach gniada F: Winer / Empik
M: Boliwia / Lap Bej
O: SK Mieczownica
B: SK Mieczownica
K015741 616006610279508
19.

195

CALLIA-L sp POL 2012 Klacz siwa F: Lescibard L / Lennon
M: Conchita L / Cruzeiro L
O: Jerzy Korona
B:
K020570 616009610079912
20.

60

CAMPARI SP POL 2014 Wałach gniada F: Caretino K / Caretino
M: Cikillis / Cavalier
O: Adrianna Ostrowska
B: Piotr Dumański
K025608 616009690044714
21.

49

CANBERRA SP POL 2012 Klacz gniada F: Rytm /
M: Corvetta / Giacomo
O: Ewelina Szczepanik
B:
K027322 616007520034112
22.

112

CANTURA M Oldenburska GER 2005 Klacz skarogniada F: Canturo
M: Anneke
O: Joanna Głuchowska
B: Paul Muller
K016641 DE433336921705
23.

115

CARENZA OLD POL 2009 Klacz kara/172 F: Carenzo
M: Newada
O: Małgorzata Samborska-Borzecka
B: Gerard Grutza
K018026 Xcc
24.

129

CARIBOU HOL GER 2012 Wałach siwa F: Cachas / Caretino
M: Zofia I / Contender
O: Joanna Rosicka-Tyszko
B:
K024574 DE421000206612
25.

99

CARLO R HOL GER 2010 Wałach siwa F: Carlos DZ / Cantus
M: Fidele Deern / Coriolan
O: Beata Wcisło
B: Anneliese Siebert
K018382
26.

131

CARMEN SP POL 2013 Klacz gniada F: Pablo / Pik Labionics
M: Corfina / Cranach
O: Dariusz Michalak
B: Dariusz Michalak
K023061 616009591003312
27.

181

CARTO BOY OLD GER 2010 wałach gniada/165 F: Cartoon
M: Saronja
O: Karolina Osieka
B:
DE418184016410
28.

172

CASANOVA Holsztyn NED 2011 Wałach gniada/174 F: Carrino
M: S-Dream Girl
O: Joanna Lehmann
B: N
K026113 DE421000119911
29.

70

CASCADEUCE HOL POL 2014 Klacz gniada F: Cascadello I / Casall
M: Zora XII / Corrado I
O: Kajetan Wałecki
B: Reimer Detlef
K025961 DE421000147614
30.

116

CASTIGO DE AMOR HOL POL 2013 Ogier siwa F: Cascadello I / Casall
M: S-Con Line / Con Air
O: Karolina Dulęba
B:
K023882 421000071313
31.

192

CAXAIS DO SUL OLD POL 2011 Klacz biała F: Catogran / Carthago
M: Contilone / Baloubet Du Rouet
O: Joanna Małuszyńska
B: Joanna Małuszyńska
K022150 DE418184034211
32.

24

CENAR Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2008 Wałach kasztanowata/167 F: Lando
M: Celika
O: Jurkiewicz Jan
B: Jurkiewicz Jan
K014731
33.

117

CENTROPLAST-DINAR SP POL 2008 Wałach gniada/- F: Qulester /
M: Dixi / Dixan
O: PPH Centoplast Sp. z o. o.
B: Arkadiusz Hamczyk
K013390 POL009590280708
34.

166

CHACCALL OLD GER 2015 wałach gniada F: Casallco / Casall
M: Chaccizia / Chacco Blue
O: Robert Bernagiewicz
B: Gestut Lewitz
K027789 DE 418185006015
35.

185

CHERROKEE OLD GER 2006 Wałach gniada F: Cranach / Contender
M: La Centa / Cento
O: Amelia Krywult
B:
K011619 DE418180061006
36.

184

CINDERELLA SP POL 2007 Klacz kara/167 F: Empire /
M: Candy Girl II PG /
O: Włodzimierz Ptaszyński
B: Remigiusz Makowski
K018783 POL009660451007
37.

9

COLINERO OLD POL 2012 Ogier ciemnogniada/180 F: Cola
M: Elvita
O: Marzena Falarz
B: Polska
K021311 K021311
38.

96

COOL DE REVEL Holsztyn GER 2015 Ogier siwa/172 F: Colman / Carthago
M: Z-Quidam's L / Quidam De Revel
O: Wanda Szmyt
B: Gempf Hans-Hermann
Brak DE421000028715
39.

56

CORAZON 58 Holsztyńska GER 2010 Klacz gniada// F: Catoki
M: Sanita
O: Maciej Chwaliński
B: /
K023077 DE421000596110
40.

126

CORIANDER VAN'T LOZERHOF Z ZANG BEL 2015 Wałach gniada/172 F: Corydon Van't T&L /
M: Gracieuse vd Thijshove (WANDOR VAN DE MISPELAERE)
O: Sebastian Bąk
B: LOZERHOF BVBA
brak 056015Z55748015
41.

133

CORONER SP POL 2013 Ogier gniada F: Solaris
M: Coco Chanel
O: Remigiusz Makowski
B: Remigiusz Makowski
K025637
42.

180

CORTAZAR sp POL 2013 ogier kasztanowata F: Quality Time
M: Contessa
O: Nad Wigrami
B: Nad Wigrami
K022581 616009510253313
43.

36

CZĄBER SP POL 2007 Wałach gniada/167 F: Maram / Aram
M: Czaruta / Czatownik
O: Rafał Kowalski
B: Staszczak Małgorzata
K012952 POL009610200007
44.

130

DALIA MŁP POL 2011 Klacz gniada/165 F: Browar
M: Dąbrowa / Enjoy Plan
O: Marcin Olawinski
B: SKi Iwno
K020297 616006610076511
45.

16

DALLOUSINA M OS GER 2010 Klacz gniada F: Balloussini / Baloubet Du Rouet
M: Dollar Girl / Lanacar
O: Grzegorz Kubiak
B:
K024299 DE481810131110
46.

152

DANTOS KWPN POL 2008 Wałach gniada/- F: Cantos / Contender
M: Tomke H / Nairobi
O: Rinaldo Kiecoń
B: -
K014234 528003000806018
47.

198

DERBY DE BREKKA s.f. FRA 2013 Wałach gniada F: Salto de L'Isle / Hurlevent de
M: Licorne des Parts / Verdi
O: Luiza Oleszkiewicz
B: Francja
K028257 13415968A
48.

123

DESTINO MŁP POL 2013 Ogier siwa/- F: Dionizos
M: Druzja
O: Eugeniusz Sobolewski
B: Bieńko Maria
K027629
49.

31

DIACONTINA HAN GER 2014 Klacz siwa/165 F: Diacontinus / Diarado
M: Elysa / Embassy I
O: Włodzimierz Ptaszyński
B: Andreas Klobke
K026084 DE431311405414
50.

61

DIAMENT SP POL 2013 Wałach kasztanowata/- F: Landos II / Lord
M: Doltella / Elvis
O: Aneta Ostrowska
B: L. Bieniek
K022773 616009592048813
51.

104

DIANITA-H KWPN NED 2008 Klacz gniada/- F: Cantos / Contender
M: Unita-H / Indoctro
O: Borno Janekovic
B: -
K021590 528003000809008
52.

136

DIEGO SP POL 2007 Wałach kasztanowata F: Wieland / Werenfels
M: Dolores / Welt Gang
O: Remigiusz Makowski
B: Remigiusz Makowski
K012119 POL009660449007
53.

194

DJARVI B kwpn NED 2008 klacz kara F: Zento / Quasimodo Z
M: Passe Partout B / Karlstad
O: KS Nad Wigrami
B: L. Bethlehem
K012079 528003000804968
54.

118

DUCATI OLD GER 2010 Wałach gniada F: Diarado / Diamant De Semilly
M: Loreley / Lapis Lazuli
O: Salih Barlas
B:
K017712 DE418180634810
55.

178

DŻENTELMEN sp POL 2015 wałach gniada/165 F: Elvaro / Calvaro Z
M: DŻINGER / Grand Presidium
O: Stadnina Koni Nad Wigrami
B:
K026914 616009510236815
56.

72

E-COFERTINA HOL POL 2012 Klacz gniada F: Lordanos / Landos
M: Nefertina / Baldini I
O: Roma Kosicka
B: Hodowla Koni Holsztyńskich Kosiccy Róża
K025445 DE421000600613
57.

148

ECHO MK SP POL 2010 Klacz ciemnogniada F: Carry Son / Carry
M: Echeveria / Landos
O: Marek Kucharski
B: Marek Kucharski
K020351 616009600231310
58.

18

ECLIPSE DE CAVILLY SF FRA 2014 Klacz gniada/170 F: Arlem Andalou / Baloubet Du Rouet
M: Uriane De Cavilly
O: Justyna Kopko
B: Louis Clerot
brak 250001 14548818R
59.

146

EKWADOR SP POL 2007 Wałach gniada F: Cajero / Caretino
M: Enigma / Le Voltaire
O: Joanna Jankowska
B: Małgorzata Grygier
K016485 POL009610114707
60.

125

EL CAPONE KWPN POL 2009 Ogier gniada F: Heartbreaker / Nimmerdor
M: Wnning Girl / Indorado
O: Sebastian Bąk, Tina Mc Dermott
B: Tina Mc Dermott
K023908 528003200912983 105GB16
61.

62

ELBERO H KWPN NED 2009 Klacz siwa F: Odermus R / Calido
M: Niporto / Libero H
O: SO Bogusławice
B:
K020078 528003200908142 104SQ56
62.

38

EMAELA SP POL 2014 Klacz gniada F: Messenger / Montender
M: Emarilla / Decoration
O: Marta Szrajer
B: SK Janów Podlaski
K025986 616009580271514
63.

64

ENDLESS LOVE KWPN NED 2009 Wałach ciemnogniada F: Warrant / Numero Uno
M: Ajelsinaa / Burggraaf
O: Adrianna Ostrowska
B:
K018683 528003200905392 104TO53
64.

55

ENDO SP POL 2008 Wałach gniada F: Placido/Animo
M: Enigma/Le Voltaire
O: Maciej Chwalinski
B: Ewa Niestrawska
K014243 POL009610146308
65.

3

EPIZOD M Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2003 Wałach siwa/170 F: Paradys
M: Epopeja
O: Joanna Łąka-Wałach
B: Stadnina Koni Moszna
K013345 616009690043003
66.

193

EROS D’HOYO SBS BEL 2010 Wałach ciemnogniada/167 F: Cliff /
M: Rafale Du Seigneur / Parco
O: Joanna Matuszyńska
B: Thibaud D’Echallens
K025191 056007000E48447
67.

46

ESKOBAR SP POL 2014 Wałach skarogniada/175 F: Carlos DZ
M: Europa
O: Piotr Kaliciński
B: Stefan Dziewięcki
K025190 616009610018414
68.

54

EUFORIA PW SP POL 2010 Klacz kara F: Empire
M: Elfa
O: Pamela Wolska
B: Pamela Wolska
K024453 616009661360410
69.

25

EVITA KWPN NED 2009 Klacz kasztanowata F: Tangelo Van De Zuuthoeve
M: Perettie-B
O: Agnieszka Antczak
B: Holandia
K025855
70.

44

F.ADERMIE KWPN NED 2010 Klacz gniada F: Bustique / Indoctro
M: V.Adermie 13 / Rash R
O: Anna Lipińska
B: Hendrix Stal
K020403 528003201006544
71.

163

FANTAZY L SP POL 2011 Wałach kasztanowata F: Corleolord L / Corleograf
M: Fiona L / Favory De Vitrac
O: Bogusz Dąbrowski
B: KJ Aleksander Elizówka
K019902 616009580270111
72.

32

FELINE WM HAN GER 2011 Klacz siwa/173 F: Contendros / Contendro I
M: Larissa / Landjunge
O: Piotr Szmytkowski
B: Bernd Werner-Mohr
K023128 DE431310391711
73.

58

FINLANDIA SP POL 2014 Klacz gniada F: Qulester /
M: Finola Cord / Concord
O: Adrianna Ostrowska
B: Adrianna Ostrowska
K025610 616009592005814
74.

107

FLORIS T BWP BEL 2008 Wałach gniada F: Action-Breaker / Heartbreaker
M: Cjussica T / Kashmir Van't Schuttershof
O: Anna Siwiak
B:
K023846 10368E
75.

102

FLORYDA SP POL 2014 Klacz kasztanowata/170 F: Zinedine / Guidam
M: Febrina / Casmir Z
O: Michał Kubiak
B: Michał Kubiak
K028196 616009670080914
76.

28

FUNNY KG SP POL 2011 Wałach ciemnogniada/168 F: Bolshoi
M: Finezja KG / Kastet
O: Marcin Kryszeń
B: Grzegorz Komin
K020664
77.

101

GALAKTYKA SP POL 2009 Klacz kara F: Clinton / Corrado I
M: Gala / Palegro
O: Michał Kubiak
B: SK Nad Wigrami
K013984 616009510414309 104HO89
78.

168

GAMBIT PKSP POL 2014 Ogier gniada F: Kannan / Voltaire
M: Ginger/Landjonker S
O: Antoni Tomaszewski
B: Antoni Tomaszewski
K027608 616009661019414
79.

143

GAMBIT-O KWPN BEL 2011 Wałach gniada F: Vleut / Quick Star
M: Odonja / Indoctro
O: Zbigniew Jankowski
B:
K020355 528003201102664 105ZD95
80.

199

GLENLO FIONNUALA kuc conn. IRL 2011 Klacz bul. F: Kilmullen Fionn / Abbeyleix Fi
M: Pocahontas / Glenayre Mystical
O: Luiza Oleszkiewicz
B:
K024190 372004000025626
81.

29

GOLDEN BOY SP POL 2015 Wałach skarogniada/167 F: Farmer
M: Goldmarie / Carry Gold
O: -
B: -
K027687 .
82.

52

GOSTERA SP POL 2007 Klacz gniada F: Qulester / Quinar
M: Godella / Luron
O: Henryk Barda
B: SK Prudnik
K012504 POL009690082307
83.

167

GUCCI KWPN NED 2011 klacz ciemnogniada F: Flamenco de Semilly
M: Boderna B / Colandro
O: Grzegorz Kuczeriszka
B:
K018947 528003201111006
84.

171

HAMILTON KWPN NED 2012 wałach siwa F: Cartano / Carthago
M: C'est Sym Bien / Contact V
O: Lindsey Davies Miller
B: J. Smeets
K021796 528003201208360
85.

91

HAPPY BOY M KWPN NED 2012 Wałach kasztanowata F: Charisma / Stakkato
M: Kalibra / Ulster
O: Zbigniew Kruk
B: J.H Mittendorff Hoofdweg 149 7782 DE KRIM
K023262 528003201205110
86.

170

HASSLING-KETLING PKSP POL 2014 ogier kara F: Kannan
M: Hellenika
O: Antoni Tomaszewski
B: Antoni Tomaszewski
616 009 6610196 14
87.

85

HELIA VAN DE HEIHOEK BWP BEL 2007 Klacz gniada/Brak F: MASSIMO
M: OBELIA D'06/SAYGON
O: Michał Kaźmierczak
B: Peter Linmans
K018993 BELW260753BWP
88.

98

HERAS VAN'T VERAHOF BWP BEL 2007 Wałach kasztanowata/168 F: Carabas vd Wateringhoeve / Toulon
M: Southern Queen / South Gale
O: Gerd Poels
B: P. Van Damme de Smet
K020084 BELW261350BWP
89.

186

HERCULES SP POL 2012 Wałach gniada F: Clavius
M: Heraja
O: Paula Tronina
B: xxx
K022156 616009640047612
90.

106

HIDALGO KUC ITA 2003 Wałach srokata/kuc: F: nn / nn
M: nn / nn
O: Anna Siwiak
B:
K022201 380011013003735
91.

103

HIGH BOOTS D'IVE Z Z BEL 2015 Ogier kasztanowata/163 F: Harley VDL / Heartbreaker
M: Delilah d'Ive Z / Darco
O: Grzegorz Kubiak
B: Stable d'Ive
K028197 056015Z55762715
92.

68

HIGHCLASS CAVALLO H KWPN NED 2012 Ogier siwa F: Corland
M: Lena
O: Klaudia Siarkiewicz
B: H. Peereboom
K021145
93.

77

HIP HOP SP POL 2006 Wałach kasztanowata/165 F: Luron / Guidam
M: Hrabina W / Carlon
O: Jarosław Celski
B: Marek Sutnik
K010615 POL009600061006
94.

111

HRABIANKA C SP POL 2011 Klacz ciemnogniada/164 F: Conquest Boy / Contendro I
M: Hrabina C / Caletto's Son
O: Zofia Dutkiewicz
B: Witold Brodewicz
K018491 616009660841211
95.

89

ILLOUCHIN NH KWPN NED 2013 Klacz ciemnogniada F: Zapatero VDL / Chin Chin
M: Tereedom VDL / Baloubet
O: Zbigniew Kruk
B: J. Scott
K023832 528003201309487
96.

87

IOWA KWPN NED 2013 Ogier kasztanowata F: Zavall VDL / Casall
M: Dersina / Indoctro
O: Zbigniew Kruk
B: J. F. Abbring Onneresweg 2 9755 Onnen
K023264 528003201303545
97.

41

IRTYSZ SP POL 2011 Wałach gniada F: Palermo / Paradiesfalter
M: Iza - Boo / Lanjonker S
O: Tomasz Wojtowicz
B: Jacek Tokarski
K018903 616009580593111
98.

124

ISABEAU KWPN NED 2013 Klacz gniada F: Andiamo / Animo
M: Landgrafin / Lancer II
O: Łukasz Appel
B: E. Berkhof Paarden BV
K024295 528003201308586
99.

88

ISCO KWPN NED 2013 Ogier gniada F: Quasimodo vd Molendreef / Heartbreaker
M: Nalve / Burgraff
O: Zbigniew Kruk
B: H.G Mosman-Rohe
K023263 528003201307642
100.

114

ISSOS WLKP POL 2003 Wałach siwa F: Cedrus / Ogar
M: Idea / Aspirant
O: Andrzej Głoskowski
B: SK Liski
K009527 POL007600110603
101.

93

JACKPOT B KWPN NED 2014 Ogier kasztanowata F: Flamenco De Semilly / Le Tot De Semilly
M: Big Star BZ / Big Star
O: Klaudia Siarkiewicz
B: Boeve V.O.F
K025133 528003201408881
102.

132

JAGER SP POL 2013 Ogier siwa/168 F: Stakkato Top
M: Jasmin
O: Remigiusz Makowski
B: Remigiusz Makowski
Brak
103.

47

JUST CHERRY SP POL 2010 Klacz kasztanowata/169 F: Iluzjon / Luron
M: Jejmościanka / Justin Damiro
O: Paulina Misior
B: Karolina Ferenstein
K017745 616009600228110
104.

139

KEES KWPN POL 2015 Wałach gniada/162 F: Rodrigoo vdl
M: Ines
O: Kołodziejczyk Grzegorz
B: 901296 Ned pools paardencemtrum spzoo
brak 616 0939 002444 19
105.

45

KIA SP POL 2011 Klacz kasztanowata F: Gawor / Apasz
M: Kurosava / Hower
O: Renata Węgrzyn
B: Anna Pianka
K021414 616009661575611
106.

127

KOKORICO KWPN NED 2015 Ogier kasztanowata/166 F: I'm Special De Muze /
M: Zeta Jones B / Lupicor
O: Sebastian Bąk
B: Bloem
brak 528003201509930
107.

161

KOLA SP POL 2009 Wałach gniada F: Clear To Jump ST Gyvan Z / Carnute
M: Kolia / Imequyl
O: Jarosław Dołhun
B: SK Widzów
K015556 616009540044809
108.

174

KORD TRAK POL 2010 Wałach siwa/mk: F: Aktyw
M: Kocanka / Winword / Neshad
O: Krzysztof Galanciak
B: Andrzej Gos
K025082 732010051310
109.

1

LA CORSON SP POL 2014 Ogier siwa/167 F: Contender Son/ Contender
M: La Cora/ Lord Caletto
O: Monika Gajda
B: Piotr Wilczewsk
Brak
110.

37

LANCERO C CDE ESP 2010 Wałach siwa F: Lucky Boy
M: Indra 05
O: Anna Jagielak
B: Yeguada Cuesta
K026442
111.

159

LAVITA-L SP POL 2010 Klacz gniada/168 F: Alvarez 17
M: Lawa
O: Michalska Paulina
B: Liberski Jan
K018953 616009670071810
112.

74

LET’S MAKE MONEY OLD POL 2007 Klacz gniada/. F: Ludwigs As
M: Annabella / Aircraft
O: Jerzy Korona
B: -
K022727 -
113.

105

LIBERO A HOL GER 2007 Wałach gniada/165 F: Larius W / Landgraf I
M: Lira II / Julio Mariner xx
O: Maria Kolankowska
B: Niemcy
K012634 DE421000017907
114.

39

LYANNA OLD POL 2012 Klacz gniada F: Lyjanero / Landos
M: Newada / Dido
O: Aleksandra Grudzień
B: Gerard Grutza
K024566 DE433330857412
115.

145

MEADOW BWP BEL 2012 Klacz ciemnogniada F: Horion De libersart /
M: Ischa /
O: Anna i Jan Chrzanowski
B:
K022913
116.

169

MELLECHOWICZ PKSP POL 2014 Ogier gniada F: Hippica Koh-J-Noor
M: Milady
O: Antoni Tomaszewski
B: Antoni Tomaszewski
K027607 616009661363214
117.

119

MERLIN VAN'T HEIKE BWP CZE 2012 Wałach gniada F: Epleaser Van't Heike / For Pleasure
M: Bellinde Van't Goovahof / Grandeur
O: Izabela Gutorska
B:
K024495 056002W00302716
118.

20

MICHAEL KNIGHT KWPN GER 2009 Wałach gniada F: --
M: --
O: Łukasz Wyszkowski
B: --
K022871
119.

144

MISTER KANNAN BWP POL 2012 Wałach ciemnogniada/165 F: Kannan
M: Ramona
O: Jankowski Zbigniew
B: Belgia
Brak FEI 106JL83
120.

122

MONTENEA Z Z POL 2012 Klacz gniada/175 F: Montender
M: Carenza
O: Katarzyna Sendalska
B: Xxx
K024037
121.

57

MORIS-L SP POL 2014 Wałach ciemnogniada/- F: Graf Stepp
M: Marcisa / Lord Star
O: Jerzy Korona
B: -
K027932 -
122.

158

NELLY SP POL 2015 Klacz kara/- F: Rammstein / Rheinsberg
M: Nanette / Decamerone
O: Karol Lipka
B: Agnieszka Babiarz-Grzesiuk
K028225 616009580118115
123.

92

NORMAN ZK SP POL 2014 Wałach gniada F: Landino / Landgraf I
M: Never Losingr / Pilet
O: Zbigniew Kruk
B: Zbigniew Kruk
K025275 616009591004914
124.

142

NOW OR NEVER KDW Z ZANG BEL 2012 Wałach gniada/174 F: Numero Uno / Libero H
M: Anjala / Kannan
O: Justyna Flankowska
B: -
K023027 056015Z55805412
125.

128

OLTEN WLKP POL 2014 Wałach kara/167 F: Etos
M: Olimpiada / Czarczaf
O: Anna Maria Jagielak
B: SK Liski
K028127 616007600220214
126.

11

OLZA SP POL 2012 Klacz gniada/165 F: Zambesi
M: O De Corp
O: SK Nad Wigrami
B: Eco-Abi Ewa Fabinska
Xxx Xxc
127.

65

OMARA VD WELLINGTON BWP POL 2014 Klacz gniada/170 F: Jenson vant meulenhof
M: KAREN VAN D'ABDIJHOEVE
O: So Boguslawice
B: Belgia
K027435 Brak
128.

94

OREO D.R. BWP BEL 2014 Ogier kara F: Kannan / Voltaire
M: Bright Eyes VD Smis Z / Balougran
O: Wanda Szmyt
B: Reinout Delagaye
K025758 056002W00308872
129.

97

PARAMETR WLKP POL 2015 Stalion black/- F: Eloquent
M: Parodia / Heleris
O: SO Łąck
B: SK Liski
K027739 616007600198615
130.

137

PICASSO SP POL 2012 Wałach kasztanowata F: Imequyl / Luron
M: Piawa / Wandervogel II
O: Nina Milczarek
B:
K020801 616009590104512
131.

135

PICCOLO SP POL 2008 Ogier gniada F: Empire / Embassy I
M: Poussette Z / Pucci
O: Remigiusz Makowski
B: Remigiusz Makowski
K015893 POL009660212408
132.

34

PIPPA VD HEFFINCK Belgisch Warmbloedpaard BEL 2015 Klacz kasztanowata/167 F: For Pleasure
M: Casilla vd Heffinck
O: Krzysztof Pyszkiewicz
B: Belgia
Brak Brak
133.

4

PLASTYK MŁP POL 2011 Wałach gniada/kuc:148 F: Planet
M: Kropka
O: Joanna Łąka-Wałach
B: Andrzej Gajos
K021860 616 006550152311
134.

197

POLIVERS wlkp POL 2015 Wałach sk.gn. F: Sword
M: Prima Pro
O:
B:
K028341 616007590023415
135.

150

PREZYDENT II W SP POL 2004 Wałach ciemnogniada F: Desant SP
M: Prymulka
O: Grzegorz Chudzik
B: -
K008876
136.

67

PRIMA PRO WLKP POL 2011 Klacz kara F: Pro Savage /
M: Pogonia / Dłużnik
O: Aneta Ostrowska
B: Mirosław Janik
K021440 616007590006511
137.

176

PRIMAVERA sp POL 2007 klacz F: Love Affair
M: Panama
O: Anna Kosmowska
B: Jarosław Stankiewicz
POL 009 66 06543 07
138.

153

QUALITO Z Z POL 2011 Wałach gniada/175 F: Quinar Z
M: Charcolle Z
O: Xxx
B: Xxx
K022816
139.

189

QUILIBET HOL GER 2003 Wałach ciemnogniada F: Quinar / Quidam De Revel
M: Najade II / Leandro
O: Jakub Kubiak
B: Jessen Frank
K014795 DE421000369903
140.

22

RAPHAELLA P SP POL 2008 Klacz siwa/168 F: Correro / Claudio
M: Rebella / Landos
O: Katarzyna Orzechowska-Troć
B: Wojciech Polowczyk
K018637 POL009610010308
141.

21

RASPBERRY SP POL 2009 Klacz gniada F: Aravel II / Luron
M: Rowa / Rotspon
O: Katarzyna Orzechowska-Troć
B: Jakub Wieczorek
K017788 616009590268009
142.

177

RODRIGO CASSIN wlkp POL 2010 wałach gniada F: Quaide Cassin
M: Rewia
O: Adrianna Stempkowska
B: Janusz Skorupa
K018536 616007640081610
143.

17

RÓŻYCZKA SP POL 2015 Klacz kara/165 F: King Size / Rubin
M: Roxi / Skaner-A
O: Justyna Kopko
B: Dymek Piotr
K028338 616007660322415
144.

151

RUBIN SP POL 2008 Wałach kasztanowata F: Imequyl / Luron
M: Rudzianka / Arcus
O: Roman Jagieliński
B:
K013348 POL009590099408
145.

6

SALAMON DON DARCO Węgierski Koń Sportowy POL 09.04.2010 Wałach gniada/175 F: Salamon
M: Széplak XI Szépség
O: Łukasz Kot
B: -
K021765 HUNMTA100050000
146.

51

SALVATOR M SP POL 2004 Wałach gniada/173 F: Sokrates / Corrado I
M: Samarkanda / Le Voltaire
O: Zuzanna Kumorek
B: SK Moszna
K009584 POL009690012004
147.

66

SATISFACTION SP POL 2014 Ogier gniada F: Cacao Courcelle
M: Serbina / Lando
O: A Ostrowska
B: A Ostrowska
K026361 616009592005714
148.

42

SHATTI HAN POL 2013 Ogier ciemnogniada F: Sir Shutterfly / Silvio I
M: Walburga / Werther
O: Tomasz Wójtowicz
B: Marta Roszkiewicz
K023051 DE431319616713
149.

155

SUBOCZ SP POL 2015 Ogier gniada/172 F: Cantero
M: Souvenir / Landjonker
O: Michał Tyszko
B: M. Chomiak
K028311 616009530152815
150.

113

SUPREME Hanowerska POL 2009 Klacz kara/165 F: Edgar
M: Vorbuch 2
O: Joanna Głuchowska
B: Brak
K023966 DE431319633809
151.

50

SWEET NOISE-M SP POL 2009 Wałach kasztanowata/mk:157 F: Cento Sohn / Cento
M: Sedapura / Last Tycoon
O: Marek Friedman
B: Krzysztof Stelmaszyk
K016290 616009530086909
152.

196

TEN ANKERS SHEELAHOM New Forest POL 2013 Ogier gniada/kuc:139 F: Vivenne’s vision of freedom
M: Sheelah
O: Magdalena Hałas
B: Brak
K026254
153.

27

THIMOTE HESKA GER 2005 Wałach ciemnogniada F: nn
M: nn
O: Aleksandra Janiec
B: Niemcy
K025507
154.

33

TIGRINA SP POL 2013 Klacz siwa/174 F: Cascadello / Casall
M: Tinta / Calido II
O: Piotr Szmytkowski
B: Marek Romanowski
K024063 616009600155113
155.

190

TILEXA Z ZANG POL 2007 Klacz gniada F: Tjungske / Carthago Z
M: Lexa / Fedor
O: Joanna Wypchło
B:
K012639 Z550107
156.

138

TJUNMIRA LA NEBBIA WLKP POL 2010 Klacz siwa/164cm F: Tjungske / Carthago Z
M: Robertina / Quamiro
O: Małgorzata Januszkiewicz
B: SK Racot
K021851 616007610059710
157.

120

TRACJA SP POL 2013 Klacz gniada/168 F: Spartacus / Stakkato
M: Spartacus / Stakkato
O: Stadnina Koni Nad Wigrami
B: Eco-Abi Ewa Fabińska
K022584 616009510253413
158.

71

TREASURE QUEEN Z ZANG POL 2010 Klacz gniada/167 F: Treasure Z
M: Warrior Queen
O: Paweł Jarosz
B: Z
K018495 K018495
159.

26

TULLAMORE DEW OLD POL 2011 Wałach kasztanowata F: Tangelo Van De Zuuthoeve
M: Foria
O: Dorota Heidrich
B: Małgorzata i Tomasz Siergiej
K019496
160.

43

ULISSES SP POL 2008 Wałach gniada/- F: Rammstein / Rheinsberg
M: Urabelle / Germus R
O: Tomasz Wojtowicz
B: Krzysztof Ciechoński
K012028 POL009580333708
161.

182

UTA SP POL 2013 Klacz gniada F: Zambesi / Heartbreaker
M: U Cassara (NDL) / Utopie
O: SK Nad Wigrami
B: SK Nad Wigrami
K024614 616009510253713
162.

95

V-STAR D’IVE Z ZANG BEL 2014 Ogier gniada F: Vigo D’Arsouilles / Nabab De Reve
M: True Star D’Ive / Quick Star
O: Wanda Szmyt
B: Isabelle Van Eeckhout
K025756 056015Z55651114
163.

187

VELCO SITTE sBs POL 2005 Wałach gniada F: Parco / Darco
M: Insel Sitte / Major de la Cour
O: Marcin Wypchło
B: Daniel BOUDRENGHIEN
K022682 056007000V39755
164.

191

VIWA SP POL 2010 Klacz kasztanowata/162 F: Love Affair
M: Valencia
O: SO Bogusławice
B: Pol
Brak 616009664000381
165.

23

VOILA SP POL 2015 Klacz gniada/165 F: Cantero /
M: Volterra / Van Helsing
O: Emilia Olczak-Kozioł
B: Mieczysław Chomiak
K027116 616009530152915
166.

162

WESFALIA SP POL 2010 Klacz gniada/- F: Quaide Cassin / Cassini I
M: Wisła / Izjum
O: Jarosław Dołhun
B: Sławomi Łagun
K020299 616009640020010
167.

173

Wilson MK sp POL 2015 ogier gniada F: Bolero de Ravel / Bachus
M: W.Charon / Haarlem
O: Marek Kucharski
B: Marek Kucharski
K027714 616009600207615
168.

179

ZACHĘTA SP POL 2014 Klacz gniada/169 F: Carambole /
M: Z Farina / Zacharov
O: SK Nad Wigrami
B: SK Nad Wigrami
K026921 616009510135114
169.

82

ZADAR SP POL 2014 Wałach siwa/180 F: Action-Breaker / Heartbreaker
M: Evette ex Evette / Zavall VDL
O: SK Nad Wigrami
B: SK Nad Wigrami
K026846 616009510238014
170.

75

ZADYMKA SP POL 2007 Klacz ciemnogniada F: Contender Son / Contender
M: Zaduma / Autokrata
O: Katarzyna Karcz
B: Katarzyna Karcz
K012109 POL009580166907
171.

76

ZAGOŃCZYK SP POL 2013 Wałach kasztanowata F: Ever For Pleasure
M: Zawiejka
O: Katarzyna Karcz
B: Katarzyna Karcz
K026082 616 009 58 02809 13
Rider Club
Competition
Prize
Antczak-Jakubek Paulina BPK (MAZ)
100
75
SUM:
175.00
Appel Łukasz Tuszyński KJ Garbówek
100
150
1200
SUM:
1450.00
Bąk Sebastian St. R&S STABLES
300
SUM:
300.00
Celska Olga SKJ Beckersport Raszyn
20
SUM:
20.00
Chentkowski Tomasz KJ Welt Opypy
80
100
SUM:
180.00
Chrzanowski Jan KJ Ślęża Wrocław
300
SUM:
300.00
Głoskowski Andrzej KJ Agro-Handel Śrem
50
25
SUM:
75.00
Kopko Justyna JKS Olsza
50
SUM:
50.00
Kot Natalia bpk
200
20
50
SUM:
270.00
Kozioł Klara Tuszyński KJ Garbówek
50
150
SUM:
200.00
Kubiak Jakub KJ SO Łąck
50
100
50
200
SUM:
400.00
Kubiak Michał Sobieski Jumping Team Gdańsk
500
200
SUM:
700.00
Lipińska Anna Fundacja KJ Zbyszko Wiączyń Dolny
100
SUM:
100.00
Matusiak Wiktoria FKJ Zbyszko Wiączyń Dolny
25
SUM:
25.00
Nieużyła Leszek KJ J.J. Darboven Rumia
50
400
SUM:
450.00
Oryga -Siwiak Maja BPK (MAZ)
20
25
SUM:
45.00
Ostrowska Adrianna St. J Napoleńska Zagroda
400
750
SUM:
1150.00
Pietrusińska Maria SKF KS Master Film Wilcza Góra
25
100
SUM:
125.00
Początek Sylwia WKJ Lublin / SJ Zawieprzyce
100
SUM:
100.00
Ptaszyńska Julia KJ Plejada
20
SUM:
20.00
Roefler Wiktoria BPK (MAZ)
25
SUM:
25.00
Shalohin Andrei FKJ Zbyszko Więczyń Dolny
25
SUM:
25.00
Siejek Michał KJ Akademia Kucania Dawidy
200
SUM:
200.00
Siergiej-Krysztofiak Ludmiła JKS Salio Besiekierz Rudny
100
275
50
SUM:
425.00
Sorokina Olga FKJ Zbyszko Wiączyń Dolny
150
20
SUM:
170.00
Szmytka Antoni St. Agro-Aves Gajewniki
300
SUM:
300.00
Szmytkowski Piotr KJ Plejada Tarczyn
500
100
SUM:
600.00
Troć Wiktoria KJ Salio Biesiekierz Rudny
300
SUM:
300.00
Tronina Paula Soymax Horse Team
20
SUM:
20.00
Tyszko Michał Tuszyński KJ Garbówek
200
1000
200
300
SUM:
1700.00
Wójtowicz Tomasz WKJ Lublin
150
50
SUM:
200.00
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Antczak-Jakubek Paulina
BPK (MAZ)
EVITA (25)
2019-08-16
4
100
2019-08-16
33
2019-08-16
2019-08-17
4
75
Appel Łukasz
Tuszyński KJ Garbówek
2019-08-16
19
2019-08-17
33
2019-08-16
10
2019-08-17
5
100
2019-08-16
5
2019-08-17
34
2019-08-16
1
2019-08-17
3
150
2019-08-17
5
ISABEAU (124)
2019-08-16
2
2019-08-17
1
CASANOVA (172)
2019-08-16
1
1200
2019-08-17
2019-08-18
Bąk Sebastian
St. R&S STABLES
2019-08-17
41
EL CAPONE (125)
2019-08-16
1
2019-08-17
20
2019-08-16
3
300
2019-08-17
20
2019-08-18
2019-08-16
26
2019-08-16
2019-08-17
15
2019-08-17
KOKORICO (127)
2019-08-16
20
2019-08-16
Bernagiewicz Robert
BPK
CHACCALL (166)
2019-08-16
23
2019-08-16
Borzęcka Maja
KJ Infernal Team
ISSOS (114)
2019-08-16
2019-08-16
2019-08-17
11
2019-08-17
3
CARENZA (115)
2019-08-16
16
2019-08-17
13
Celska Olga
SKJ Beckersport Raszyn
HIP HOP (77)
2019-08-16
14
2019-08-17
12
2019-08-16
35
2019-08-17
11
20
2019-08-18
Chentkowski Tomasz
KJ Welt Opypy
JAGER (132)
2019-08-16
5
80
2019-08-17
3
100
2019-08-18
2019-08-18
CORONER (133)
2019-08-16
28
2019-08-18
2019-08-17
23
Chrzanowski Jan
KJ Ślęża Wrocław
2019-08-16
32
2019-08-16
27
GAMBIT-O (143)
2019-08-16
27
2019-08-17
5
2019-08-16
21
2019-08-18
2019-08-16
18
2019-08-17
2019-08-18
2019-08-17
24
MEADOW (145)
2019-08-16
5
300
2019-08-16
19
2019-08-18
Chrzanowski Karol
KJ Ślęża
EKWADOR (146)
2019-08-16
37
2019-08-18
2019-08-17
28
BANOVEY (147)
2019-08-16
12
2019-08-17
15
2019-08-16
2019-08-17
39
2019-08-18
ECHO MK (148)
2019-08-16
26
2019-08-18
2019-08-17
15
Chudzik Julia
KJ Bielik Grzegorzewice
2019-08-18
2019-08-16
9
2019-08-16
2019-08-17
2019-08-17
Chwalińska Zuzanna
Stowarzyszenie KJ Legia Kozielska
2019-08-16
24
2019-08-17
2019-08-16
2
2019-08-17
1
2019-08-18
ENDO (55)
2019-08-16
2019-08-18
2019-08-17
40
2019-08-16
2019-08-16
Dąbrowski Bogusz
LKJ przy SK Mieczownica
FANTAZY L (163)
2019-08-16
30
2019-08-16
36
2019-08-17
2019-08-17
Dołhun Jakub
KJ Infernal Team
KOLA (161)
2019-08-16
2019-08-16
28
2019-08-17
3
WESFALIA (162)
2019-08-16
8
2019-08-16
12
2019-08-17
Flankowska Justyna
bpk
2019-08-18
2019-08-17
25
2019-08-17
Florkiewicz Agata
St. KS Chojnów
2019-08-16
37
2019-08-16
2019-08-17
2019-08-17
Friedman Maja Bella
St. R&S STABLES
2019-08-16
41
2019-08-16
Gajda Monika
Stowarzyszenie Jeździeckie Napoleońska Zagroda
2019-08-16
1
2019-08-16
3
2019-08-17
7
2019-08-18
Galanciak Roksana
St. R&S Stables
KORD (174)
2019-08-16
2019-08-16
36
2019-08-17
27
2019-08-17
Garstka Dariusz
KJ SO Łąck
2019-08-17
2019-08-16
6
2019-08-17
Głoskowski Andrzej
KJ Agro-Handel Śrem
OLZA (11)
2019-08-16
21
2019-08-17
8
50
2019-08-16
24
2019-08-17
2019-08-16
11
25
2019-08-17
11
DUCATI (118)
2019-08-16
13
2019-08-17
2019-08-16
15
2019-08-17
16
TRACJA (120)
2019-08-16
30
2019-08-17
10
2019-08-16
17
2019-08-16
2019-08-16
12
2019-08-16
Głuchowska Małgorzata
KJ Podkowa Leśna
CANTURA M (112)
2019-08-16
26
2019-08-16
7
2019-08-17
26
2019-08-17
2019-08-18
SUPREME (113)
2019-08-16
30
2019-08-16
13
2019-08-17
22
2019-08-18
Grudzień Aleksandra
Tuszyński KJ Garbówek
LYANNA (39)
2019-08-16
31
2019-08-16
10
2019-08-17
26
Grzesiek Beata
KJ Infernal Team
AKORD (160)
2019-08-16
2
2019-08-16
10
2019-08-17
2019-08-17
Gutorska Maja
KJ Infernal Team
RUBIN (151)
2019-08-16
2019-08-16
17
2019-08-17
12
Hamera Helena
BPK (MAZ)
2019-08-16
36
2019-08-17
14
Jagielak Anna
KJ Aldragho Józefosław
2019-08-16
35
2019-08-18
2019-08-17
30
OLTEN (128)
2019-08-18
2019-08-16
21
2019-08-17
19
2019-08-17
2019-08-16
Janekovic Marie
KJ J.J. Darboven Rumia
DIANITA-H (104)
2019-08-16
26
2019-08-16
16
2019-08-17
19
Januszkiewicz Kaja
Stowarzyszenie J Stajnia Podolszyn
2019-08-16
1
2019-08-17
2019-08-16
22
2019-08-17
Jaworska Antonina
Tuszyński Klub Jeździecki Garbówek
2019-08-17
2
2019-08-17
12
Karcz Agnieszka
KJ Janów Podlaski
ZADYMKA (75)
2019-08-16
22
2019-08-17
2019-08-16
12
2019-08-17
35
Kastsetski Raman
KJ Welt Opypy
PICCOLO (135)
2019-08-16
23
2019-08-18
2019-08-17
DIEGO (136)
2019-08-16
40
2019-08-17
22
2019-08-18
Koczorowska Judyta
LKJ przy SK Mieczownica
BOSS (164)
2019-08-16
25
2019-08-16
11
2019-08-17
37
Kolankowska Maria
bpk
LIBERO A (105)
2019-08-16
38
2019-08-16
2019-08-17
4
2019-08-17
Kolęda Weronika
Bez Przynależności Klubowej
ASZANTI (157)
2019-08-18
Kołodziejczyk Milena
Klub Sportowy Happy Horse
KEES (139)
2019-08-17
2019-08-18
2019-08-16
Kopko Justyna
JKS Olsza
2019-08-17
6
2019-08-16
7
2019-08-17
6
50
2019-08-16
5
2019-08-17
3
2019-08-18
Kot Natalia
bpk
2019-08-16
38
2019-08-16
2
200
2019-08-18
2019-08-17
9
20
2019-08-16
33
2019-08-16
6
50
2019-08-18
2019-08-17
26
Kozińska Barbara
BPK (MAZ)
THIMOTE (27)
2019-08-16
34
2019-08-16
36
2019-08-17
5
2019-08-17
28
Kozioł Klara
Tuszyński KJ Garbówek
VOILA (23)
2019-08-17
7
2019-08-16
3
2019-08-17
5
50
CENAR (24)
2019-08-16
7
2019-08-16
4
150
2019-08-17
Kryszeń Natasza
BPK (MAZ)
2019-08-16
27
2019-08-16
3
2019-08-16
2019-08-17
27
Krywult Amelia
KJ Infernal Team
DANTOS (152)
2019-08-16
2019-08-16
14
2019-08-17
19
2019-08-17
QUALITO Z (153)
2019-08-16
39
2019-08-16
20
2019-08-17
25
Kubiak Grzegorz
KJ SO Łąck
2019-08-16
10
2019-08-16
20
2019-08-17
2019-08-17
CARLO R (99)
2019-08-16
2019-08-16
32
2019-08-17
17
2019-08-17
8
ANTYLYA (100)
2019-08-16
24
2019-08-17
19
Kubiak Jakub
KJ SO Łąck
2019-08-16
2019-08-17
7
50
BACO (188)
2019-08-16
33
2019-08-17
QUILIBET (189)
2019-08-16
8
100
2019-08-17
TILEXA Z (190)
2019-08-16
2019-08-16
7
50
2019-08-17
2
200
Kubiak Michał
Sobieski Jumping Team Gdańsk
GALAKTYKA (101)
2019-08-16
3
500
2019-08-17
FLORYDA (102)
2019-08-16
32
2019-08-17
16
2019-08-16
3
2019-08-17
2
200
2019-08-17
1
BABILONIA (109)
2019-08-16
13
2019-08-17
22
Kuczeriszka Aniela
Stowarzyszenie KS Chojnów
GUCCI (167)
2019-08-16
11
2019-08-16
2019-08-17
10
2019-08-17
Kumorek Tomasz
KJ Zbrosławice
GOSTERA (52)
2019-08-16
27
2019-08-17
2019-08-17
Kumorek Zuzanna
KJ Zbrosławice
2019-08-16
20
2019-08-17
31
Kuszka Jagoda
KJ Zbrosławice
ESKOBAR (46)
2019-08-16
6
2019-08-16
2019-08-17
2019-08-17
Lewandowska Zofia
SKJ Horseprofi Łódź
CARMEN (131)
2019-08-18
2019-08-16
12
2019-08-16
13
2019-08-17
9
2019-08-17
Lipińska Anna
Fundacja KJ Zbyszko Wiączyń Dolny
2019-08-16
4
2019-08-18
2019-08-17
4
100
Matusiak Wiktoria
FKJ Zbyszko Wiączyń Dolny
2019-08-16
29
2019-08-16
25
2019-08-17
3
2019-08-17
7
25
Miazga Aleksandra
BPK
Wilson MK (173)
2019-08-17
3
2019-08-17
Michalska Anna
Tuszyński Klub Jeździecki Garbówek
LAVITA-L (159)
2019-08-16
2019-08-16
2019-08-16
2019-08-18
2019-08-18
Milczarek Nina
KJ Infernal Team
PICASSO (137)
2019-08-16
16
2019-08-17
Misior Paulina
KJ Akademia Kucania Dawidy
2019-08-17
13
2019-08-18
2019-08-16
12
Nieużyła Leszek
KJ J.J. Darboven Rumia
ENDO (55)
2019-08-17
24
MORIS-L (57)
2019-08-16
34
2019-08-17
6
50
2019-08-16
4
400
2019-08-17
2019-08-18
CALLIA-L (195)
2019-08-16
34
2019-08-18
2019-08-17
21
Nowakowska Otylia
Klub Sportowy Happy Horse
2019-08-17
8
2019-08-17
4
Olawa Vel Olawińska Zuzanna
SKJ Horseprofi Łódź
DALIA (130)
2019-08-18
2019-08-16
5
2019-08-16
2019-08-17
2
2019-08-17
Oleszkiewicz Lena
Klub Jeździecki Aldragho
2019-08-17
7
2019-08-17
29
Oleszkiewicz Nina
Klub Jeździecki Aldragho
2019-08-17
11
2019-08-17
21
Oryga - Siwiak Urszula
bpk
HIDALGO (106)
2019-08-16
2019-08-16
Oryga -Siwiak Maja
BPK (MAZ)
FLORIS T (107)
2019-08-16
10
20
2019-08-17
8
25
2019-08-17
Ostrowska Adrianna
St. J Napoleńska Zagroda
ANDORA (59)
2019-08-16
17
2019-08-16
18
2019-08-17
21
DIAMENT (61)
2019-08-16
6
2019-08-16
37
2019-08-17
1
400
2019-08-17
17
2019-08-16
2019-08-16
2019-08-16
1
750
2019-08-17
2019-08-17
2019-08-16
Ostrowska Oliwia
St. J Napoleońska Zagroda
2019-08-16
30
2019-08-16
2019-08-17
2019-08-17
24
VIWA (191)
2019-08-16
8
2019-08-16
2019-08-17
2019-08-17
Pająk Maciej
KJ Infernal Team
CHERROKEE (185)
2019-08-16
19
2019-08-16
2019-08-17
8
2019-08-17
Pietrusińska Maria
SKF KS Master Film Wilcza Góra
2019-08-16
11
2019-08-16
10
25
2019-08-17
CZĄBER (36)
2019-08-16
6
100
2019-08-17
4
Początek Sylwia
WKJ Lublin / SJ Zawieprzyce
NELLY (158)
2019-08-17
4
2019-08-16
3
2019-08-16
3
2019-08-17
4
100
Ptaszyńska Julia
KJ Plejada
2019-08-16
3
2019-08-17
4
2019-08-18
2019-08-16
42
2019-08-17
10
20
2019-08-16
1
2019-08-16
33
2019-08-17
23
2019-08-17
20
Rajchel Dagmara
Stowarzyszenie KJ Legia Kozielska
MORIS-L (57)
2019-08-18
2019-08-16
29
2019-08-17
18
2019-08-18
Roefler Wiktoria
BPK (MAZ)
APOLLO S (108)
2019-08-16
2019-08-16
18
2019-08-17
21
2019-08-17
9
25
Rudy Monika
WKJ Lublin
BABILONIA (109)
2019-08-16
2019-08-16
2019-08-18
Rychter Karolina
BPK (MAZ)
2019-08-16
24
2019-08-16
2019-08-17
16
2019-08-17
Rytych Damian
St. J Napoleońska Zagroda
CAMPARI (60)
2019-08-16
2019-08-16
31
2019-08-17
13
2019-08-17
2019-08-16
2
2019-08-16
35
2019-08-17
4
2019-08-16
2019-08-16
POLIVERS (197)
2019-08-17
2
2019-08-17
1
Sendalska Katarzyna
KJ Infernal Team
2019-08-17
5
2019-08-17
6
Shalohin Andrei
FKJ Zbyszko Więczyń Dolny
ASKARIA (86)
2019-08-16
13
2019-08-17
16
IOWA (87)
2019-08-16
9
25
2019-08-17
36
ISCO (88)
2019-08-16
25
2019-08-17
2019-08-16
14
2019-08-17
7
2019-08-17
Siarkiewicz Klaudia
Stowarzyszenie Warszawski KJ
2019-08-16
31
2019-08-18
2019-08-17
14
Siejek Michał
KJ Akademia Kucania Dawidy
HAMILTON (171)
2019-08-16
7
200
2019-08-17
2019-08-18
Siergiej-Krysztofiak Ludmiła
JKS Salio Besiekierz Rudny
ARAFAT (19)
2019-08-16
9
2019-08-16
8
100
2019-08-17
2019-08-17
2019-08-16
23
2019-08-16
28
2019-08-17
1
275
2019-08-17
6
50
Sobolewska Paulina
BPK (LOD)
DESTINO (123)
2019-08-18
2019-08-17
2019-08-17
6
Sorokina Olga
FKJ Zbyszko Wiączyń Dolny
2019-08-16
4
150
2019-08-17
2019-08-16
8
20
2019-08-17
23
Susperregui-Stempkowska Sara
BPK (MAZ)
2019-08-17
2019-08-17
Szczepanik Ewelina
Tuszyński KJ Garbówek
2019-08-16
13
2019-08-17
17
2019-08-18
2019-08-16
35
2019-08-17
9
2019-08-18
Szlufik Aniela
Tuszyński KJ Garbówek
2019-08-16
11
2019-08-17
9
2019-08-16
29
2019-08-18
Szmytka Antoni
St. Agro-Aves Gajewniki
2019-08-16
2019-08-16
2019-08-17
2019-08-17
2
300
Szmytka Michalina
St. Agro-Aves Gajewniki
2019-08-16
2019-08-17
2019-08-17
Szmytkowski Piotr
KJ Plejada Tarczyn
2019-08-16
14
2019-08-17
2
2019-08-17
2019-08-16
2
500
2019-08-18
TIGRINA (33)
2019-08-16
7
100
2019-08-18
ZADAR (82)
2019-08-16
2019-08-16
28
2019-08-17
20
2019-08-17
Szrajer Marta
Kielecki KJ
EMAELA (38)
2019-08-16
4
2019-08-17
2
2019-08-18
2019-08-16
18
Tomaszewski Antoni
JKS Equita Świętochów
GAMBIT (168)
2019-08-17
2019-08-17
11
2019-08-17
14
2019-08-17
12
2019-08-17
22
2019-08-17
Troć Wiktoria
KJ Salio Biesiekierz Rudny
2019-08-16
2019-08-16
25
2019-08-17
2019-08-17
13
2019-08-16
32
2019-08-16
1
300
2019-08-17
2019-08-17
27
Tronina Paula
Soymax Horse Team
HERCULES (186)
2019-08-16
15
2019-08-16
9
20
2019-08-17
18
2019-08-17
38
Troszczyński Łukasz
KS Nad Wigrami Mikołajewo
2019-08-16
2
2019-08-16
4
2019-08-17
8
2019-08-17
ZACHĘTA (179)
2019-08-16
14
2019-08-16
2019-08-17
14
CORTAZAR (180)
2019-08-16
22
2019-08-17
15
CARTO BOY (181)
2019-08-16
19
2019-08-17
10
UTA (182)
2019-08-16
29
2019-08-16
16
2019-08-17
DJARVI B (194)
2019-08-16
17
2019-08-17
6
Tyszko Michał
Tuszyński KJ Garbówek
2019-08-16
6
200
2019-08-17
BIQUEEN (69)
2019-08-16
2
1000
2019-08-16
38
2019-08-17
2019-08-16
21
2019-08-16
1
2019-08-17
1
2019-08-17
2019-08-16
22
2019-08-17
23
2019-08-16
3
2019-08-17
3
200
CARIBOU (129)
2019-08-16
15
2019-08-16
31
2019-08-17
SUBOCZ (155)
2019-08-16
1
2019-08-16
6
2019-08-17
1
300
2019-08-17
2
Wałach Maja
KJ Dobrzyniec
2019-08-16
5
2019-08-16
4
2019-08-17
2019-08-17
2019-08-18
2019-08-16
9
2019-08-16
7
2019-08-17
1
2019-08-17
10
2019-08-18
Warzywoda Jan
NAPOLEOŃSKA ZAGRODA
2019-08-17
2019-08-17
Węgrzyn Alicja
Tuszyński KJ Garbówek
KIA (45)
2019-08-16
2019-08-16
23
2019-08-17
25
2019-08-17
29
2019-08-18
Wierzbołowska-Staszak Agnieszka
KS Happy Horse
PRIMAVERA (176)
2019-08-17
Wójtowicz Tomasz
WKJ Lublin
2019-08-16
9
2019-08-18
2019-08-17
18
2019-08-16
3
150
2019-08-17
5
50
IRTYSZ (41)
2019-08-17
2019-08-16
2019-08-18
2019-08-17
25
SHATTI (42)
2019-08-16
15
2019-08-18
2019-08-17
32
2019-08-16
15
2019-08-17
24
ULISSES (43)
2019-08-18
2019-08-16
34
2019-08-17
18
2019-08-17
Ziajkowska Magdalena
St. KF KJ Hippica Polonia Słupno
2019-08-16
11
2019-08-16
8
2019-08-17
2019-08-17
Zielińska Maja
St. KS Chojnów
2019-08-16
16
2019-08-16
2019-08-17
17
2019-08-17

Number of Riders: 99

Number of Horses: 171

The sum of prizes: 10 100.00

Competition results developed by: SO Bogusławice
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: H2-052014-1, PHUP Jackland Jacek Ostrowski)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2019
design and realization: signus.pl