Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

Zgłoszenia zaakceptowane:

Nr Status zgłoszenia
Daty korekty i utworzenia
Zawodnik Koń Konkursy
129 ENTRY ACCEPTED 2019-04-02 14:38:47
2019-04-02 13:41:22
Sylwester Januszewski BOSS
  • 1x 3/L/
128 ENTRY ACCEPTED 2019-04-02 16:20:45
2019-04-02 13:40:09
Sylwester Januszewski CHARIOT
  • 1x 5/2*/
127 ENTRY ACCEPTED 2019-04-02 14:38:46
2019-04-02 13:37:31
Wiktoria Grzejdziak SONGO BAIO
  • 1x 2/LL85/
126 ENTRY ACCEPTED 2019-04-02 11:39:04
2019-04-02 10:38:26
Zuzanna Społowicz WOODY ALLEN
  • 1x 3/L/
125 ENTRY ACCEPTED 2019-04-02 11:39:04
2019-04-02 10:37:23
Artur Społowicz WYBIEG
  • 1x 2/LL85/
124 ENTRY ACCEPTED 2019-04-02 11:39:03
2019-04-02 10:35:31
Artur Społowicz ROSA SORDIA
  • 1x 2/LL85/
123 ENTRY ACCEPTED 2019-04-02 11:39:02
2019-04-02 10:34:40
Artur Społowicz BANKIER
  • 1x 5/2*/
122 ENTRY ACCEPTED 2019-04-02 11:39:02
2019-04-02 10:03:10
Grzegorz Gburzyński PAGANINI
  • 1x 2/LL85/
121 ENTRY ACCEPTED 2019-04-03 17:31:24
2019-04-02 09:10:21
Dominika Leśniewska F. EGON
  • 1x 2/LL85/
120 ENTRY ACCEPTED 2019-04-02 08:36:13
2019-04-02 07:46:16
Filip Dziuba SAFARI
  • 1x 5/2*/
119 ENTRY ACCEPTED 2019-04-02 07:15:57
2019-04-01 21:59:32
Jan Warzywoda BEL ESPRIT
  • 1x 1/LL70/
118 ENTRY ACCEPTED 2019-04-02 07:16:30
2019-04-01 21:50:42
Anita Milczarek KORA
  • 1x 1/LL70/
117 ENTRY ACCEPTED 2019-04-02 07:16:35
2019-04-01 21:28:20
Anita Rosenkiewicz ROVIGO
  • 1x 3/L/
116 ENTRY ACCEPTED 2019-04-02 07:16:40
2019-04-01 20:35:36
Jakub Danis ARSEN PONY SPORT
  • 1x 2/LL85/
115 ENTRY ACCEPTED 2019-04-02 07:16:44
2019-04-01 19:00:17
Klaudia Kanicka LADY PANK
  • 1x 1/LL70/
114 ENTRY ACCEPTED 2019-04-02 07:16:48
2019-04-01 18:52:41
Natalia Anopczenko AFISZ
  • 2x 4/1*/
113 ENTRY ACCEPTED 2019-04-02 07:16:53
2019-04-01 15:54:26
Jan Kamiński PRIMAVERA
  • 2x 3/L/
112 ENTRY ACCEPTED 2019-04-02 07:17:12
2019-04-01 14:08:05
Patrycja Soroczyńska JAWOREK
  • 1x 1/LL70/
111 ENTRY ACCEPTED 2019-04-02 23:18:16
2019-04-01 09:45:37
Diana Jaroszkiewicz TEXAS DE SOULIGNAC
  • 1x 1/LL70/
110 ENTRY ACCEPTED 2019-04-01 13:54:22
2019-04-01 07:24:31
Amelia Wodzicka GARDEN M
  • 1x 3/L/
109 ENTRY ACCEPTED 2019-04-01 13:54:24
2019-03-31 21:28:35
Wojciech Kowalik Jm'04 CZERTO
  • 1x 2/LL85/
108 ENTRY ACCEPTED 2019-04-01 13:54:23
2019-03-31 14:56:26
Gabriela Stachowiak INES M
  • 1x 4/1*/
107 ENTRY ACCEPTED 2019-04-01 13:54:28
2019-03-31 14:55:16
Paulina Selega WIEDŹMIN
  • 1x 4/1*/
106 ENTRY ACCEPTED 2019-03-30 17:00:04
2019-03-30 16:27:15
Kaja Pruszkowska JAREMA
  • 1x 3/L/
105 ENTRY ACCEPTED 2019-03-30 16:13:07
2019-03-30 16:01:30
Anna Krukowska APOKALIPSA M
  • 1x 4/1*/
104 ENTRY ACCEPTED 2019-03-30 16:13:09
2019-03-30 16:00:50
Jerzy Krukowski HARRISTOWN
  • 1x 4/1*/
103 ENTRY ACCEPTED 2019-03-30 16:13:19
2019-03-30 16:00:05
Jerzy Krukowski CRAFTY BUSINESS
  • 1x 4/1*/
102 ENTRY ACCEPTED 2019-03-30 16:13:23
2019-03-30 15:59:02
Jerzy Krukowski DO WE LIKE HIM
  • 1x 3/L/
101 ENTRY ACCEPTED 2019-04-01 13:54:25
2019-03-30 12:18:13
Hanna Szeliga GREAT CHANCE
  • 1x 1/LL70/
100 ENTRY ACCEPTED 2019-03-30 15:47:08
2019-03-30 10:33:01
Halszka Witkowska CZAMIR ARON
  • 1x 3/L/
99 ENTRY ACCEPTED 2019-03-29 22:00:08
2019-03-29 17:53:59
Kamil Skupień DONNA SUMMER M
  • 1x 5/2*/
98 ENTRY ACCEPTED 2019-03-29 22:00:48
2019-03-29 17:52:44
Kamil Skupień DELICIEUX M
  • 1x 3/L/
97 ENTRY ACCEPTED 2019-03-28 22:05:33
2019-03-28 21:46:12
Zofia Steczowicz J'02 CHARLIE REGENT
  • 1x 3/L/
96 ENTRY ACCEPTED 2019-03-28 22:05:59
2019-03-28 21:44:25
Lidia Rębkowska Jm'05 KIRGIZ
  • 1x 2/LL85/
95 ENTRY ACCEPTED 2019-03-28 22:06:03
2019-03-28 19:57:20
Patrycja Pastuszek SAHARA
  • 1x 2/LL85/
94 ENTRY ACCEPTED 2019-03-28 22:06:08
2019-03-28 19:52:19
Anna Pachla BANKIET
  • 1x 3/L/
93 ENTRY ACCEPTED 2019-03-28 22:06:14
2019-03-28 17:28:57
Marta Jaroszewska ROSITAS
  • 1x 3/L/
92 ENTRY ACCEPTED 2019-03-28 22:06:19
2019-03-28 17:03:13
Zuzanna Rudziejewska EMINOR
  • 1x 3/L/
91 ENTRY ACCEPTED 2019-03-28 12:30:55
2019-03-28 11:15:05
Wiktoria Okupny Jm'04 LOGOS GR. E
  • 1x 3/L/
90 ENTRY ACCEPTED 2019-03-28 12:30:51
2019-03-28 11:13:02
Wiktoria Okupny Jm'04 DIELEILA
  • 1x 3/L/
86 ENTRY ACCEPTED 2019-03-28 12:30:35
2019-03-28 07:17:30
Artur Karczmarek DRAKA
  • 1x 2/LL85/
85 ENTRY ACCEPTED 2019-03-28 12:30:23
2019-03-28 07:15:43
Artur Karczmarek KALABRIA
  • 1x 2/LL85/
84 ENTRY ACCEPTED 2019-03-28 12:30:21
2019-03-28 07:13:33
Jarosław Sulowski ESKADA
  • 1x 3/L/
83 ENTRY ACCEPTED 2019-03-28 12:30:19
2019-03-28 07:10:51
Dariusz Sulowski JUNO
  • 1x 2/LL85/
82 ENTRY ACCEPTED 2019-03-28 12:30:17
2019-03-28 07:08:00
Dariusz Sulowski BON JOVI
  • 1x 3/L/
81 ENTRY ACCEPTED 2019-04-02 07:17:22
2019-03-28 06:04:04
Paulina Kaczmarz - Chojnacka J'01 CHEEROKE
  • 1x 3/L/
80 ENTRY ACCEPTED 2019-03-27 20:58:32
2019-03-27 20:43:20
Julia Praga J'02 POLAŃCZYK
  • 1x 3/L/
79 ENTRY ACCEPTED 2019-03-27 20:58:40
2019-03-27 20:13:26
Konstancja Wasilewska KAMERUN
  • 1x 2/LL85/
78 ENTRY ACCEPTED 2019-03-27 20:58:51
2019-03-27 20:00:48
Klaudia Jasnos DAKOTA II
  • 1x 2/LL85/
77 ENTRY ACCEPTED 2019-03-27 16:49:01
2019-03-27 13:35:13
Grażyna Niezgoda INKLUZ
  • 1x 1/LL70/
76 ENTRY ACCEPTED 2019-03-27 09:05:02
2019-03-27 07:31:40
Daria Feliks SZALONY CHICCO
  • 1x 2/LL85/
75 ENTRY ACCEPTED 2019-04-05 09:17:48
2019-03-26 22:07:03
Anna Przysada CEROUSINA B
  • 1x 3/L/
74 ENTRY ACCEPTED 2019-03-27 06:50:49
2019-03-26 21:46:55
Wiktoria Szynkiewicz HATTRICK
  • 1x 3/L/
73 ENTRY ACCEPTED 2019-03-27 09:05:05
2019-03-26 21:38:39
Anna Przysada FERDINAND
  • 1x 4/1*/
71 ENTRY ACCEPTED 2019-03-26 20:46:11
2019-03-26 17:04:04
Joanna Sławik KALIOPE
  • 1x 3/L/
70 ENTRY ACCEPTED 2019-03-26 20:47:03
2019-03-26 14:12:17
Daniel Zawadzki DAR-S
  • 2x 4/1*/
69 ENTRY ACCEPTED 2019-03-26 20:47:12
2019-03-26 13:13:13
Marta Krzemińska SAKRAMENTO J
  • 1x 2/LL85/
68 ENTRY ACCEPTED 2019-03-26 20:47:17
2019-03-26 06:26:38
Jolanta Tarczyńska MISS AGENT
  • 1x 2/LL85/
67 ENTRY ACCEPTED 2019-03-26 20:47:21
2019-03-26 06:19:15
Jolanta Tarczyńska CHECKPOINT
  • 1x 2/LL85/
66 ENTRY ACCEPTED 2019-03-26 20:47:27
2019-03-25 18:12:37
Sylwia Zarzycka-Cybulska RAMZES
  • 1x 3/L/
65 ENTRY ACCEPTED 2019-03-26 20:47:33
2019-03-25 14:44:08
Marek Wajda LARKIN
  • 1x 4/1*/
64 ENTRY ACCEPTED 2019-03-26 20:47:53
2019-03-25 14:43:47
Marek Wajda DIAMANT BOY
  • 1x 4/1*/
63 ENTRY ACCEPTED 2019-03-26 20:47:59
2019-03-25 14:43:08
Marek Wajda MEQINI
  • 1x 5/2*/
62 ENTRY ACCEPTED 2019-03-26 20:48:08
2019-03-25 14:42:05
Marek Wajda NUBIA MPM
  • 1x 2/LL85/
61 ENTRY ACCEPTED 2019-03-27 20:58:56
2019-03-25 12:25:03
Julia Wesoła PIELGRZYM
  • 1x 2/LL85/
60 ENTRY ACCEPTED 2019-03-26 20:48:31
2019-03-25 12:21:59
Aleksandra Pańczyk ACAPULCO
  • 1x 3/L/
59 ENTRY ACCEPTED 2019-03-26 20:48:37
2019-03-25 12:20:50
Zofia Złotnicka NORMA
  • 1x 3/L/
58 ENTRY ACCEPTED 2019-03-26 20:48:46
2019-03-25 12:19:50
Zofia Palczewska GOBLIN
  • 1x 2/LL85/
57 ENTRY ACCEPTED 2019-03-26 20:48:53
2019-03-25 12:18:52
Weronika Rozbiewska SZENILA
  • 1x 4/1*/
55 ENTRY ACCEPTED 2019-03-26 20:49:14
2019-03-25 12:16:47
Marta Zawada DEMARA
  • 1x 5/2*/
54 ENTRY ACCEPTED 2019-03-26 20:49:18
2019-03-25 12:02:39
Joanna Gardulska ASHANTI SOLIER
  • 1x 4/1*/
53 ENTRY ACCEPTED 2019-03-24 21:11:14
2019-03-24 19:04:47
Hanna Szeliga DONNA EWITA
  • 1x 2/LL85/
52 ENTRY ACCEPTED 2019-03-24 21:11:16
2019-03-24 19:02:43
Wirginia Dąbrowska EL DJAZAIR
  • 1x 2/LL85/
51 ENTRY ACCEPTED 2019-03-24 21:11:17
2019-03-24 19:01:04
Wirginia Dąbrowska IZONIA M
  • 1x 3/L/
50 ENTRY ACCEPTED 2019-03-24 18:44:02
2019-03-24 16:01:50
Helena Struss BONA FIDE
  • 1x 3/L/
49 ENTRY ACCEPTED 2019-03-24 18:44:06
2019-03-24 13:02:59
Magda Mirosz LAVER
  • 1x 5/2*/
47 ENTRY ACCEPTED 2019-03-24 18:44:11
2019-03-24 08:01:37
Małgorzata Świderek-Baran ERUDYCJA
  • 1x 3/L/
46 ENTRY ACCEPTED 2019-03-24 18:44:14
2019-03-24 07:58:58
Antoni Baran VERSUS
  • 1x 3/L/
45 ENTRY ACCEPTED 2019-03-24 18:44:17
2019-03-24 07:30:27
Weronika Krzyśpiak ENIGMA
  • 1x 4/1*/
44 ENTRY ACCEPTED 2019-03-26 11:43:03
2019-03-23 17:06:25
Dagmara Wilczewska DULANA
  • 1x 2/LL85/
43 ENTRY ACCEPTED 2019-03-26 11:42:28
2019-03-23 17:05:47
Dagmara Wilczewska LARGO
  • 1x 5/2*/
41 ENTRY ACCEPTED 2019-03-24 18:44:44
2019-03-23 16:13:19
Wiktoria Redek ABSTYNENCJA M
  • 1x 2/LL85/
40 ENTRY ACCEPTED 2019-03-24 18:44:53
2019-03-23 16:05:10
Julianna Fabijaniak J'02 DO-RE-MI
  • 1x 2/LL85/
39 ENTRY ACCEPTED 2019-03-24 18:44:59
2019-03-23 15:56:54
Agata Kotynia GALA
  • 1x 2/LL85/
38 ENTRY ACCEPTED 2019-03-24 18:45:01
2019-03-23 15:43:03
Oliwia Pandel PEREGRIN
  • 1x 3/L/
37 ENTRY ACCEPTED 2019-04-01 13:54:28
2019-03-23 15:40:35
Klaudia Jaromin EMS
  • 1x 1/LL70/
36 ENTRY ACCEPTED 2019-03-24 18:45:13
2019-03-23 13:53:08
Nina Dubowska Jm'05 BURZAN
  • 1x 2/LL85/
35 ENTRY ACCEPTED 2019-03-23 13:29:45
2019-03-22 20:14:23
Emilia Krzemińska HUSARIA
  • 1x 3/L/
34 ENTRY ACCEPTED 2019-03-23 13:30:25
2019-03-22 20:04:20
Zofia Zawadzińska NEJRAN
  • 1x 4/1*/
33 ENTRY ACCEPTED 2019-03-23 13:51:08
2019-03-22 19:53:13
Justyna Krupa WILLIE BOY
  • 1x 2/LL85/
32 ENTRY ACCEPTED 2019-03-24 18:45:20
2019-03-22 19:52:47
Aleksandra Krok KING
  • 1x 2/LL85/
31 ENTRY ACCEPTED 2019-03-24 18:45:23
2019-03-22 19:52:23
Karolina Krasoń DRACO
  • 1x 3/L/
30 ENTRY ACCEPTED 2019-03-24 18:45:27
2019-03-22 19:51:58
Justyna Krasoń BOUWERSHOF RIFALCO
  • 1x 2/LL85/
29 ENTRY ACCEPTED 2019-03-24 18:45:33
2019-03-22 19:50:57
Wioleta Hajnos DONNA RIVENDELL
  • 1x 3/L/
28 ENTRY ACCEPTED 2019-03-24 18:45:36
2019-03-22 10:55:25
Katarzyna Kostarczyk FIONA
  • 1x 4/1*/
27 ENTRY ACCEPTED 2019-03-22 10:01:48
2019-03-22 08:50:25
Krzysztof Koch ACHA
  • 1x 2/LL85/
26 ENTRY ACCEPTED 2019-03-22 10:02:12
2019-03-22 08:43:37
Ewelina Żołna ATAK
  • 1x 2/LL85/
25 ENTRY ACCEPTED 2019-03-22 10:02:37
2019-03-22 08:38:21
Jakub Sosnowski JEDYNKA
  • 1x 2/LL85/
24 ENTRY ACCEPTED 2019-03-22 10:02:51
2019-03-22 08:34:27
Natalia Rapacka-Zimny J'02 GREASE LIGHTNING
  • 1x 2/LL85/
23 ENTRY ACCEPTED 2019-03-22 10:03:03
2019-03-22 08:34:10
Kamila Kozon EVIT SOON
  • 1x 2/LL85/
22 ENTRY ACCEPTED 2019-03-22 10:03:12
2019-03-22 08:33:42
Kamila Kozon FALLEN
  • 1x 4/1*/
21 ENTRY ACCEPTED 2019-03-22 10:03:22
2019-03-22 07:46:38
Katarzyna Żuchowicka DESERT GENERAL
  • 1x 2/LL85/
20 ENTRY ACCEPTED 2019-03-22 10:03:27
2019-03-22 07:45:43
Katarzyna Żuchowicka CHOPIN
  • 1x 2/LL85/
19 ENTRY ACCEPTED 2019-03-22 10:03:34
2019-03-22 07:44:52
Anna Królikowska ROMINA
  • 1x 3/L/
18 ENTRY ACCEPTED 2019-03-22 10:03:41
2019-03-22 07:43:17
Piotr Piasecki BANITKA
  • 1x 2/LL85/
17 ENTRY ACCEPTED 2019-03-22 10:03:49
2019-03-22 07:42:19
Piotr Piasecki PEREZ
  • 1x 5/2*/
16 ENTRY ACCEPTED 2019-03-22 10:03:53
2019-03-22 07:07:08
Agnieszka Cywicka NORDICA
  • 1x 3/L/
15 ENTRY ACCEPTED 2019-03-22 10:03:57
2019-03-22 07:06:42
Agnieszka Cywicka POKER
  • 1x 3/L/
14 ENTRY ACCEPTED 2019-03-21 21:09:13
2019-03-21 20:20:49
Ewelina Falkowska JUSIS
  • 1x 3/L/
13 ENTRY ACCEPTED 2019-03-21 21:09:21
2019-03-21 19:44:46
Klaudia Gawdzik M'06 NIKE
  • 1x 4/1*/
12 ENTRY ACCEPTED 2019-03-21 21:09:29
2019-03-21 17:08:23
Łukasz Sikorski BACARDI MK
  • 1x 3/L/
11 ENTRY ACCEPTED 2019-03-21 21:09:36
2019-03-21 16:42:20
Aleksandra Gierz J'02 ŁARENNE
  • 1x 4/1*/
10 ENTRY ACCEPTED 2019-03-21 21:09:46
2019-03-21 16:27:35
Natalia Rodź ADMIRAŁ
  • 1x 3/L/
9 ENTRY ACCEPTED 2019-03-21 21:10:00
2019-03-21 16:27:08
Lena Kurzyńska LIVELLO
  • 1x 3/L/
8 ENTRY ACCEPTED 2019-03-21 21:10:09
2019-03-21 16:19:29
Karolina Damska STAMFORD
  • 1x 2/LL85/
7 ENTRY ACCEPTED 2019-03-21 21:10:18
2019-03-21 16:12:58
Oliwia Rapa EX LADY
  • 1x 3/L/
6 ENTRY ACCEPTED 2019-03-21 21:10:34
2019-03-21 16:06:50
Nikolina Czuchaj J'03 BENEFIS
  • 1x 5/2*/
5 ENTRY ACCEPTED 2019-03-26 20:49:23
2019-03-21 14:08:03
Marta Perquy J'01 ARMADA
  • 1x 2/LL85/
4 ENTRY ACCEPTED 2019-03-21 21:11:03
2019-03-21 13:09:16
Alicja Tropiło EREZ M
  • 1x 4/1*/
3 ENTRY ACCEPTED 2019-03-21 21:11:10
2019-03-21 13:08:26
Alicja Tropiło ORDA II
  • 1x 5/2*/
2 ENTRY ACCEPTED 2019-03-21 21:11:17
2019-03-21 11:15:43
Julia Sopińska ONEDINE DS
  • 1x 2/LL85/
1 ENTRY ACCEPTED 2019-03-21 21:11:24
2019-03-21 11:15:00
Julia Sopińska ORIESKA
  • 1x 5/2*/
No. Rider Club
Year of birth
PZJ
FEI ID
1. Adamek Maria LZJ Drama Zbrosławice
2003 (J.)
0046030
2. Anopczenko Natalia KJ Jaroszówka
1999 (MJ.)
O033045
3. Baran Antoni KJ Aromer Józefin
2002 (J.)
O025129
4. Chmielińska Aleksandra LKJ Hippologia Strzegom
2000 (MJ.)
O030592
5. Cywicka Agnieszka KJ Facimiech
S
O020334
6. Czuchaj Nikolina Klub Jeździecki Aromer
2003 (J.)
O043868
7. Dąbrowska Wirginia KJ Szarża im. 8 Pułku Ułanów ks. J. Poniatowskiego
2006 (JM.)
O040326
8. Damska Karolina KJ Aromer Józefin
2002 (J.)
O043880
9. Danis Jakub Lkj Moszna
2006 (JM.)
Brak
10. Dubowska Nina UKS ,,Vacat Eventing Sulbiny''
2005 (JM.)
O045589
11. Dziuba Filip KJ Jaroszówka
2000 (MJ.)
O040608
12. Fabijaniak Julianna KJ Aromer Józefin
2002 (J.)
O032393
13. Falkowska Ewelina KJ Aromer Józefin
2005 (JM.)
O041596
14. Feliks Daria LZJ DRAMA Zbrosławice
2005 (JM.)
Brak
15. Gardulska Joanna KJ Facimiech
S
O019351
16. Gawdzik Klaudia KJ Aromer Józefin
2006 (JM.)
O044546
17. Gburzyński Grzegorz Equikam Sp. z o.o.
S
O049026
18. Gierz Aleksandra KJ Aromer Józefin
2002 (J.)
O028780
19. Grzejdziak Wiktoria TKJ Garbówek
2004 (JM.)
O041393
20. Hajnos Wioleta KJ Czarny Dunajec
S
O005061
21. Januszewski Sylwester TKJ Garbówek
S
O001126
22. Jaromin Klaudia Klub Jeździecki Szarża im. 8 Pułku Ułanów ks. Józefa Poniatowskiego
2006 (JM.)
O048946
23. Jaroszewska Marta KJ Bingo Człekówka
S
O003611
24. Jaroszkiewicz Diana Stowarzyszenie Sportowy Klub Jeździecki Grobice
2006 (JM.)
O047175
25. Jasnos Klaudia bpk
S
Brak
26. Kaczmarz - Chojnacka Paulina KJ Aldragho Piaseczno
2001 (J.)
O035648
27. Kamiński Jan Equikam Sp. z o.o.
S
O003136
28. Karczmarek Artur LKS Białka
S
O002482
29. Kleniuk Mariusz LKJ Hippologia Strzegom
S
O000856
30. Koch Krzysztof Towarzystwo 8 Pułku Ułanów Ks. Józefa Poniatowskiego
S
brak
31. Kopka-Sikorska Agnieszka KJ Aromer Józefin
S
O001469
32. Kostarczyk Katarzyna KJ Facimiech
2001 (J.)
O024479
33. Kotynia Agata Klub Jeździecki Szarża im. 8 Pułku Ułanów ks. J. Poniatowskiego
S
O036868
34. Kozon Kamila St. KSK Stare Babice
1999 (MJ.)
O031652
35. Krajewska Izabela Pomorska Liga Jeździecka
S
O007622
36. Krasoń Justyna Klub Jeździecki Czarny Dunajec
2006 (JM.)
O041301
37. Krasoń Karolina Klub Jeździecki Czarny Dunajec
2001 (J.)
O029301
38. Krok Aleksandra KJ Czarny Dunajec
2005 (JM.)
O043321
39. Królikowska Anna SKJ Beckersport Raszyn
S
O003192
40. Krukowska Anna KJ Rakowiec-Kwidzyn
2002 (J.)
O040284
41. Krukowski Jerzy KJ Rakowiec-Kwidzyn
S
O000895
42. Krupa Justyna KJ Czarny Dunajec
2006 (JM.)
O043322
43. Krzemińska Marta KJ Aromer Józefin
S
O027474
44. Kurzyńska Lena KJ Aromer Józefin
2005 (JM.)
O043680
45. Leśniewska Dominika Gdyńskie Towarzystwo Hippiczne
S
O037858
46. Milczarek Anita KJ Aromer
S
O049015
47. Mirosz Magda UKS Vacat Eventing Sulbiny
S
O008241
48. Niezgoda Grażyna Gabon Walewice
S
O006208
49. Okupny Wiktoria SKJ Grobice
2004 (JM.)
O037547
50. Pachla Anna paczoltowice equestrian centre krakow
S
none
51. Palczewska Zofia SKJ WJ Piaseccy Equestrian Małszewo
2003 (J.)
O037690
52. Pańczyk Aleksandra SKJ WJ Piaseccy Equestrian
2005 (JM.)
brak
53. Pandel Oliwia Klub Jezdziecki SZARŻA im. 8 Pułku Ułanów ks. J.Poniatowskiego
2004 (JM.)
O036430
54. Pastuszek Patrycja LKJ Hippologia Strzegom
S
O009687
55. Perquy Marta St. KSK Stare Babice
2001 (J.)
O036259
56. Piasecki Piotr KJ Aromer Józefin
S
O000491
57. Praga Julia JKS Equita Świętochów
2002 (J.)
O035142
58. Przysada Anna Racocki Klub Jeździecki
2001 (J.)
O023278
59. Rapa Oliwia UKS ,,Vacat Eventing Sulbiny''
2003 (J.)
O043881
60. Rapacka-Zimny Natalia St. KSK Stare Babice
2002 (J.)
O031630
61. Rębkowska Lidia SKJ Grobice
2005 (JM.)
O049955
62. Redek Wiktoria UKS. Vacat Eventing Sulbiny
2004 (JM.)
0031764
63. Rodź Natalia KJ Aromer
2005 (JM.)
O047927
64. Rosenkiewicz Anita Szwadron
S
O004286
65. Rozbiewska Weronika SKJ WJ Piaseccy Equestrian Małszewo
2003 (J.)
O035120
66. Rudziejewska Zuzanna Equikam Sp. z o.o.
1998 (MJ.)
O025134
67. Selega Paulina LKJ Moszna
S
O018802
68. Sikorski Łukasz KJ Aromer Józefin
S
O002708
10107608
69. Skupień Kamil LKJ Moszna
S
O033468
70. Sławik Joanna bpk
2004 (JM.)
4978/19ABC
71. Sopińska Julia KJ Dziecinów
1999 (MJ.)
O013680
72. Soroczyńska Patrycja KJ Czarny Dunajec
2006 (JM.)
.
73. Sosnowski Jakub St. KSK Stare Babice
2002 (J.)
O035818
74. Społowicz Artur KJ Jaroszówka
S
O000841
10003676
75. Społowicz Zuzanna KJ Jaroszówka
2007 (JM.)
O036095
76. Stachowiak Gabriela Lkj Moszna
2003 (J.)
O034038
77. Steczowicz Zofia Stowarzyszenie SKJ Grobice
2002 (J.)
O037425
78. Struss Helena SJ Poster Piaseczno
2001 (J.)
O024331
79. Sulowski Dariusz LKS Białka
S
O000605
80. Sulowski Jarosław LKS Białka
S
O003802
81. Świderek-Baran Małgorzata KJ Aromer Józefin
S
O003195
82. Szeliga Hanna KJ SZARŻAKlub Jezdziecki SZARŻA im. 8 Pułku Ułanów ks. J.Poniatowskiego
2004 (JM.)
O037366
83. Szynkiewicz Wiktoria LZJ Drama Zbrosławice
1999 (MJ.)
O026417
84. Tarczyńska Jolanta LZJ Drama Zbrosławice
S
O022487
85. Tropiło Alicja KJ Dziecinów Sp. z o. o.
2001 (J.)
O031302
86. Wajda Marek KJ Dworek Okuniew
S
O002116
87. Warzywoda Jan NAPOLEOŃSKA ZAGRODA
S
O040499
88. Wasilewska Konstancja SKJ WJ Piaseccy Equestrian
1998 (MJ.)
brak
89. Ważyński Marcel LKJ Gabon Walewice
S
O040073
90. Wesoła Julia SKJ WJ Piaseccy Equestrian
2001 (J.)
brak
91. Wilczewska Dagmara Gdyńskie Towarzystwo Hippiczne
S
O002964
92. Witkowska Halszka KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego
S
O002295
93. Wodzicka Amelia LKJ Moszna
2003 (J.)
O041350
94. Zarzycka-Cybulska Sylwia JKS Sokóle
S
O003902
95. Zawada Marta SKJ WJ Piaseccy Equestrian Małszewo
2002 (J.)
O033204
96. Zawadzińska Zofia Klub Jeździecki Hipodrom Five Oaks
S
O005735
97. Zawadzki Daniel Polska Akademia Jeździecka
S
O034607
98. Złotnicka Zofia SKJ WJ Piaseccy Equestrian Małszewo
2005 (JM.)
O035457
99. Żołna Ewelina KJ Facimiech
S
O020271
100. Żuchowicka Katarzyna SHS Grobice
2007 (JM.)
O039387
No. Horse numer Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin Owner / Breeder National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

52

ABSTYNENCJA M Pełna Krew Angielska POL 2011 Klacz gniada/167 F: Rhodesian Winner
M: Adoracja
O: Reko-Klima Agnieszka Redek
B: SK Moszna sp. z.o.o.
K024004 616POL11007380T
2.

5

ACAPULCO PKSP POL 2009 Wałach kasztanowata F: Chery Cordial
M: Asfera
O: Anna Pańczyk
B: Łukasz Jończyk
brak
3.

29

ACHA Małopolska POL 2013 Klacz gniada/170 F: Minaret
M: Anes
O: Koch
B: Świerk
brak 616006570046913
4.

16

ADMIRAŁ XO POL 2004 Wałach gniada/180 F: Vis Versa
M: Aragona
O: Artur Rodź
B: SK Janów Podlaski
10470
5.

120

AFISZ MŁP POL 2011 Wałach ciemnogniada F: Awans /
M: Astella / Veritas G
O: Magdalena Anopczenko
B: SK Janów Podlaski
K021354 616006580309811
6.

106

APOKALIPSA M SP POL 2003 Klacz kasztanowata F: Paradys
M: Amhara
O: SK Moszna
B: SK Moszna
K008607
7.

1

ARMADA SP POL 2011 Klacz siwa F: Alvaro / Ahorn Z
M: Aloubetta / Bajou Du Rouet
O: Natalia Perquy
B: Wechta sp. z o.o.
K021137 616009610171911
8.

118

ARSEN PONY SPORT SP POL 2009 Wałach siwa/mk:155 F: Nn
M: Nn
O: Anna Wójcik Pruszynska
B: Barbara Guniewicz
Brak 616999570304909
9.

79

ASHANTI SOLIER Małopolska POL 2012 Klacz siwa F: Lubań
M: Alkaida
O: Joanna Gardulska
B: Jarosław Pawlik
K022334
10.

30

ATAK Małopolska POL 2015 Ogier kasztanowata/170 F: Hindus
M: Aruba
O: Koch
B: Świerk
brak 6160006570050315
11.

38

BANITKA SP POL 2011 Klacz ciemnogniada/170 F: Banita
M: Bretania N
O: Piotr Piasecki
B: Zygmunt Jendrzejczyk
K024765
12.

124

BANKIER MŁP POL 2011 Wałach ciemnogniada/169 F: Awans / Vis Versa
M: Baszkiria / Emir
O: Trening Koni Artur Społowicz
B: SK Janów Podlaski
K021353 61600653031221
13.

100

BANKIET Malopolska POL 2012 Wałach biała F: frazes
M: biesiada
O: anna pachla
B: stadnina koni walewice
616006590203912
14.

137

BAZYLIA SP POL 2009 Klacz ciemnogniada F: INDOCTRO
M: Bretania
O: Agnieszka Kopka
B: BRAK
K020076
15.

115

BEL ESPRIT Małopolsjka POL 2013 wałach ciemnogniada/169 F: HUZAR
M: BELLA VISTA
O: JAN WARZYWODA
B: STADNINA KONI WALEWICE
K023172 616006591045913
16.

24

BENEFIS Wielkopolska POL 2002 Wałach gniada/160 F: Czumak
M: Bengalia
O: Nikolina Czuchaj
B: Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna Kotlin
K008670 POL007611002502
17.

87

BON JOVI SP POL 2014 Ogier gniada F: Stilios han. / Sandro Hit old.
M: Bonaqua sp / West han.
O: Dariusz Sulowski
B: Dariusz Sulowski
K024775 616 009 580 068 314
18.

45

BONA FIDE WLKP POL 2009 Klacz gniada F: Czarownik xx / Freedom's Choice
M: Benetta / Quamiro
O: Jakub Tropiło
B: SK Racot
K020056 616007610219309
19.

129

BOSS WLKP POL 2013 Wałach gniada F: SAN LUIS
M: BOGOTA
O: WIKTORIA GRZEJDZIAK
B: SK RACOT
K025343
20.

59

BOUWERSHOF RIFALCO WELSH NED 2009 Wałach bułana/kuc:147 F: Heitrak's Marvin
M: Bouwershof Diamant
O: Honorata Krasoń
B: Holandia
brak
21.

56

BURZAN XX POL 2006 Wałach gniada F: All Hands On Deck
M: Błyskawica / Diatmar
O: Natalie Wojtak
B: Tomasz i Dorota Drażba
K010700 POL060000004331
22.

7

CEROUSINA B Meklenburska POL 2012 Klacz siwa/166 F: Cerousi
M: Maxima
O: Agnieszka Przysada
B: Helga Bruemmer
K026702 DE 427270261212
23.

15

CHARIOT XX POL 2013 Ogier gniada F: Sorbie Tower
M: Czeneka / Winds of Light
O: Sylwester Januszewski
B: SK Krasne
K023636 616POL13007994T
24.

97

CHARLIE REGENT XX POL 2011 Wałach kasztanowata F: Dżahar
M: Czakra
O: Monika Steczowicz
B: Anna Milewska
K021925
25.

69

CHECKPOINT HANN POL 2012 Wałach gniada/171 F: Check In
M: Hauptstutbuch Enny
O: Tomasz Tarczyński
B: De
K026621
26.

10

CHEEROKE TRK. POL 2008 Klacz ciemnogniada F: Gluosnis xx / Gerodot
M: Charyzma / Ignam
O: Iwona Kaczmarz
B: Marek Romanowski
K016938 POL732010030508
27.

36

CHOPIN DRP GER 1998 Wałach kasztanowata/kuc:148 F: Churchill / Tetworth Crimsin Lake
M: Wlona / Werbenfunk
O: Jakub Żuchowicki
B: -
K024469 DE335350353898
28.

136

CORMINTTA HOL GER 2010 Klacz ciemnogniada/168 F: Cormint I / Calido I / Cantus
M: Katinka VI / Calato / Capitol I
O: Filip Dziuba
B: Dora Meifort
K023021 DE421000343410
29.

108

CRAFTY BUSINESS Pełna Krew Angielska IRL 2011 Wałach gniada F: Bushranger
M: Champion Tipster
O: Monika Bartosiewicz
B: Thomas Cahalan & Sophie Hayley
K023873
30.

105

CZAMIR ARON SP POL 2012 Wałach siwa F: Lotos / Levantos II
M: Czamira / Rulon
O: Halszka Witkowska
B: Krzysztof Szczepaniak
K024847 616009610094212
31.

85

DAKOTA II SP POL 2009 Klacz siwa F: Hetman
M: Dubeltówka
O: Klaudia Jasnos
B: Jerzy Hławiczka
brak
32.

66

DAR-S Szlachetna Półkrew POL 2008 Wałach gniada F: Vandamme/Guidam s.f.
M: Canadian Winter xx
O: Daniel Zawadzki
B: Kazimierz Skrzypczyński
K018837
33.

104

DELICIEUX M SP POL 2013 Klacz gniada F: Contendor
M: Duola / Omen
O: Stadnina Koni Moszna
B: Stadnina Koni Moszna
K024584
34.

78

DEMARA SP POL 2010 Klacz gniada F: Emar/
M: Durette Z/
O: Grzegorz Zawada
B:
K018078 616009610138810
35.

35

DESERT GENERAL XX GBR 2008 Wałach kasztanowata/165 F: Bahamian Bounty
M: Desert Flower / Green Desert
O: Jakub Żuchowicki
B: GBR
K015725 8260GB45116184T
36.

72

DIAMANT BOY Westf. GER 2013 Wałach ciemnogniada F: Diarado's Boy / Diarado
M: Loreana / Lamoureux I
O: Bogusław Kondek
B: Martina Wirtz
K024519 DE441410969013
37.

95

DIELEILA SP POL 2010 Klacz kasztanowata F: Califax / Calido I
M: D Nadia / Liberado
O: Małgorzata Okupny
B: Diter Staniek
K018104 616009540099610
38.

109

DO WE LIKE HIM Pełna Krew Angielska IRL 2010 Wałach ciemnogniada F: Beneficial
M: Pattern Queen
O: Monika Bartosiewicz
B: Owen Hickey
K023871
39.

53

DO-RE-MI Szlachetna Półkrew POL 2012 Wałach skarogniada/166 F: Cassilio
M: Dekadencja
O: Łukasz Sikorski
B: Łukasz Sikorski
K023845 616009661163012
40.

62

DONNA EWITA Kuc Drp POL 2006 Klacz gniada/kuc:145 F: VIP Ewita
M: Dally
O: Hanna Szeliga
B: Wiesław Apanasewicz
K019279 POL013670111306
41.

60

DONNA RIVENDELL SP POL 2013 Klacz siwa F: Powój
M: Damara I
O: Wioleta Hajnos
B: Wioleta Hajnos
K025257
42.

103

DONNA SUMMER M XX POL 2012 Klacz kasztanowata F: Rhodesian Winner
M: Donna Polonia / Colonel Collins
O: Stadnina Koni Moszna
B: Stadnina Koni Moszna
K021473 616POL12007859T
43.

58

DRACO Trakeńska POL 2008 Wałach ciemnogniada/175 F: Karatas
M: Dragonia
O: Tomasz Gąsowski
B: Tomasz Gąsowski
K017889 POL 732 01 00467 08
44.

91

DRAKA XO/M. POL 2014 Klacz ciemnogniada F: Huzar / Jalienny
M: Diversa / Vis Versa
O: SK Białka
B: SK Walewice
K024728 616 006 590 035 214
45.

50

DULANA Hanowerska POL 2011 Klacz kasztanowata/170 F: Hot Shot xx
M: Hauptstuthbuch Delight
O: Contra Sp. z o.o.
B: Hans Chr. Brodersen
K017307 DE431316692111
46.

63

EL DJAZAIR OO POL 2000 Ogier ciemnogniada/kuc:144 F: Fawor
M: Ematina
O: Mikołaj Rey
B: SK Michałów
K007937 09600
47.

102

EMINOR MŁP POL 2007 Wałach kasztanowata F: Devin Du Maury / Quatar De Plape
M: Emina / Divisor
O: Agnieszka Rudziejewska
B: SK Janów Podlaski
K015631 POL006580420107
48.

140

EMMA wlkp POL 2010 klacz sk.gn. F: Etos
M: Etolia
O: Agnieszka Kopka
B: Cezary Senderowski
K023844 616007600308510
49.

4

EMS OO POL 2002 Ogier gniada/kuc:143 F: Witalis
M: Eufemia
O: Mikołaj Rey
B: Barbara Guniewicz
K025490 616999570290402
50.

25

EREZ M SP POL 2007 Wałach gniada/172 F: Montbard XX
M: Elegia
O: Jakub Tropiło
B: SK Moszna
K014898 12374
51.

47

ERUDYCJA SP POL 2014 Klacz gniada F: Albaran / Sure Blade
M: Erotyka / Palegro
O: Małgorzata Świderek- Baran
B: Eco-Abi Ewa Fabińska
K024727 616009510135814
52.

89

ESKADA XO/M. POL 2014 Klacz kara F: Baryt / Decoration
M: Esencja / Jalienny
O: SK Białka
B: SK Janów Podlaski
K025248 616 006 580 271 814
53.

33

EVIT SOON Czeski Gorącokrwisty CZE 2013 Wałach kasztanowata/170 F: 1739 Chambers
M: Evita
O: Robert Kozon
B: prywatny
Brak Brak
54.

23

EX LADY SP POL 2003 Klacz kara/165 F: Cooper / Cassini I
M: Elita / Tabun
O: Beata Rapa
B: Inez Lendo
K010521 POL009600203003
55.

122

F. EGON Koń Szlachetna Półkrew POL 2006 Wałach gniada/166 F: Regon
M: Fantazja
O: Dominika Leśniewska
B: Eugeniusz Pawłyna
K027355 POL 009 53 02585 06
56.

34

FALLEN M. POL 2005 Wałach gniada F: Top Gun / Prince Igon
M: Fonda / Łowicz
O: Robert Kozon
B: Agnieszka Komoterska
K012322 POL006510023805
57.

8

FERDINAND KWPN NED 2010 Wałach kasztanowata/168 F: ARTHOS R
M: RISETTE
O: Agnieszka Przysada
B: H. Brinkman
K025092 528003201003476 105TC24
58.

135

FIGA MŁP POL 2009 Klacz kasztanowata F: Dam - Dam
M: Finka
O: Katarzyna Adamek
B: Jarosław Kawalec
K022598
59.

61

FIONA MŁP POL 2005 Klacz gniada F: Floret / Kulbak
M: Missouri / Paszkwil
O: Aleksandra Strońska
B: Zdzisław Banaszczak
K015680 POL006660560405 104WI98
60.

54

GALA WLKP POL 2012 Klacz kara/170 F: Etos
M: Gejsza
O: Szyszka Krzysztof
B: Pawlikowski Grzegorz
K027329 616007610169412
61.

111

GARDEN M SP POL 2012 Wałach siwa/mk:153 F: Corrado Boy / Corrado I
M: Garda / Omen
O: Stadnina Koni Moszna
B: Stadnina Koni Moszna
K023035 616009690071812
62.

131

GEISHA SP POL 2011 Klacz ciemnogniada/165 F: Huzar /
M: Geravela / Aravel Waro
O: Mariusz Kleniuk
B: Mariusz Kleniuk
K020159 616009590271711
63.

76

GOBLIN X POL 2011 Klacz gniada/167 F: x
M: x
O: Ewa Dejnarowicz
B: x
x x
64.

32

GREASE LIGHTNING KWPN POL 2011 Klacz inna F: Chalord / Chalan
M: Tristian Utica / Graan Corrado
O: Barbara Rapacka-Zimny
B: Holandia
K024783 528003201101213
65.

11

GREAT CHANCE XX IRL 2014 Klacz gniada/158 F: Fast Company
M: Grand Oir
O: PW OKSZA Anna Rey
B: N. Hartery Irlandia
brak 372IRE45217573T
66.

134

GRUBIANIN Małopolska POL 21.04.2005 Wałach gniada/167 F: Banita
M: Graffa
O: Katarzyna Adamek
B: Stadnina koni Ochaby
K010894 11329
67.

107

HARRISTOWN Pełna Krew Angielska GBR 2010 Wałach kasztanowata F: Bering
M: New Abbey
O: Monika Bartosiewicz
B: Juddomonte Farms Ltd
K023872
68.

80

HATTRICK SP POL 2012 Wałach siwa F: Carlos DZ
M: Hellana
O: Tomasz Szynkiewicz
B: J.W. Jendzio
K021746 616009640083312
69.

112

INES M XX POL 2011 Klacz gniada F: Rhodesian Winner
M: Izara
O: Sk Moszna
B: Sk Moszna
K021474
70.

82

INKLUZ Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2013 Wałach gniada/162 F: Santiago
M: Inwencja
O: Grażyna Niezgoda
B: Michał Odważny
brak
71.

64

IZONIA XX POL 2011 Klacz gniada/160 F: Rhodesian Winner
M: Inwazja
O: SK Moszna sp. z o.o.
B: SK Moszna sp. z o.o.
K024079 616POL11007389T
72.

142

JAROSZÓWKA niem.sport. POL 2009 klacz gniada F: Wanderfurst
M: Jarama
O: Iwona Chmielińśka
B: Piotr Krzyżanowski
K012417 DE455870365707
73.

13

JAWOREK Małopolska POL 2003 Wałach siwa/mk:156 F: Wig
M: Jankesa
O: Mikołaj Rey
B: .
. .
74.

31

JEDYNKA WLKP POL 2003 Klacz gniada F: Empiryk /
M: Janowa / Wiadukt
O: Natalia Perquy
B: SK Kadyny
K015758 POL009600094003
75.

88

JUNO XO/M. POL 2014 Klacz kara F: Huzar / Jalienny
M: Julita / Divisor xx
O: SK Białka
B: SK Walewice
K025249 616 006 590 035 414
76.

17

JUSIS SP POL 2006 Klacz siwa/167cm F: Spartakus
M: Juta
O: Agnieszka Falkowska
B: Remigiusz Makowski
11797 Pol00966050006
77.

90

KALABRIA XO/M. POL 2014 Klacz gniada F: Efekt / Veritas 6
M: Karoca / Divisov xx
O: SK Białka
B: SK Janów Podlaski
K025250 616 006 580 272 014
78.

65

KALIOPE Małopolska POL 2012 Klacz ciemnogniada/165cm F: San Moritz
M: Kora
O: Sara Dańczak
B: Sławomir Solecki
1996/19AB 616 006 54 01226 12
79.

84

KAMERUN SP POL 2011 Ogier gniada/172 F: X
M: X
O: SK Rzeczna
B: SK Rzeczna
Brak X
80.

57

KING KUC POL 2010 Wałach kasztanowata/kuc:138 F: Orion / Genius
M: Kalifornia / Minos
O: Dorota Krok
B: Antoni Cwajda
K022888 Kalifornia / Minos
81.

98

KIRGIZ SP POL 2006 Wałach ciemnogniada F: Dan
M: Kama
O: Iwona Kotyra
B: Anna Francuz
brak
82.

130

KONTRA wlkp POL 2013 klacz gniada F: CONCORD
M: KLEO
O: Izabela Krajewska
B:
K027408 616007530083913
83.

116

KORA SP POL 2003 Klacz gniada/NN F: NN
M: NN
O: W Cuglach s.c.
B: NN
- -
84.

51

LARGO Wielkopolska Poch. Trk POL 2002 Wałach gniada/170 F: Ignam
M: Linka
O: Contra Sp. z o.o.
B: Romanowski Marek
K010996 11386
85.

71

LARKIN HOL. GER 2011 Ogier gniada F: Loran / Lord
M: Miss Condina / Lorentin
O: Bogusław Kondek
B: Roma Kosicka
K020989 DE421000691411
86.

46

LAVER M. POL 2010 Wałach ciemnogniada F: Heron / Zoon
M: Lawa / Awans
O: Dorota Mirosz
B: Marzena Sadowska-Tomaśko
K016947 616006690025110
87.

21

LIVELLO Haflinger POL 2003 Wałach izabelowata/mk:141 F: Stony S.V. / Star
M: Lora / Narvis
O: Agnieszka Kurzyńska
B: Jan Bittala
K019025 203001830257803
88.

96

LOGOS SP POL 2002 Wałach skarogniada/mk:156 F: Saganek / Sajan
M: Lepta / Lafet
O: Małgorzata Okupny
B: Agata Jasińska
K007817 616009661015202
89.

20

ŁARENNE M. POL 2013 Wałach ciemnogniada F: El Bonillo / Berlin Bej
M: Łuna / Brando
O: Katarzyna Gierz
B: Marta Mirowska
K023040 616006630023113
90.

141

MALAYSIA BEAT xx GER 2013 wałach kara F: Electric Beat
M: Kedah
O:
B:
K027331 276GER000350110
91.

73

MEQINI SP POL 2011 Wałach siwa F: Quidam's Hero / Quidam's Rubin
M: Modelka / Cavallo
O: Stanisław Choiński
B: Artur Dąbrowski
K019213 616009680010011
92.

139

MIRADOR m POL 2014 wałach c.gn. F: Huzar
M: Miranda
O:
B:
K026476 616006590054014
93.

68

MISS AGENT SP POL 2015 Klacz bułana/166 F: Baksik
M: Misterka
O: Karolina Rodek Musiał
B: X
LKRWZJ/130/19 616009540009415
94.

42

NEJRAN Pełna Krew Angielska POL 2011 Ogier gniada F: Sorbie Tower
M: Nowela
O: Zofia Zawadzińska
B: SK Iwno
LKPZJ/1892/17
95.

18

NIKE SP POL 2006 Klacz kasztanowata F: Sprint / Trawant
M: Nel / Hipovit
O: Adam Gawdzik
B: Leszek Pilarski
K017149 Pół 009540098606
96.

40

NORDICA Traken POL 2006 Klacz gniada/169 F: Gluosnis
M: Niasa
O: Agnieszka Cywicka
B: Tomasz Gąsowski
K012533 732 01 00203 06
97.

75

NORMA SP POL 2004 Klacz gniada F: Revel / Animo
M: Nasturcja / Seul
O: Jagoda Olszewska
B: SK Rzeczna
K014856 POL009600000904
98.

74

NUBIA MPM WLKP POL 2014 Klacz ciemnogniada F: CRUZEIRO L
M: Nawara
O: Marcin Skoneczny
B: Mantai Paweł
-
99.

27

ONEDINE DS SP POL 2013 Klacz ciemnogniada F: Zinedine
M: Ofelia
O: Dariusz Sopiński
B: Dariusz Sopiński
Brak
100.

26

ORDA II Polski Koń Gorącokrwisty Sp POL 2007 Klacz kasztanowata F: Love Affair
M: Orsini AD
O: Jakub Tropiło
B: Wojciech Górnicki
12420
101.

28

ORIESKA SP POL 2007 Klacz gniada F: König Sobieski / Riske Me
M: Oriola / Cabrol
O: Dariusz Sopiński
B: SK Nowielice
K010942 POL009640033807
102.

123

PAGANINI SP POL 2012 Wałach gniada F: Quasimodo van de Molendreef
M: Palmira
O: Grzegorz Gburzyński
B: Eco-Abi
K024817
103.

55

PEREGRIN M POL 2007 Wałach gniada/kuc:145 F: El Djazair
M: Plamka
O: Anna Rey
B: Mikołaj Rey
K012355 POL01357027900712266
104.

39

PEREZ M. POL 2012 Wałach kasztanowata F: Berlin Bej / Elsing
M: Palestra / Modern
O: Katarzyna Witaszewska-Król
B: Roman Miedziak
K022045 616006580084112
105.

86

PIELGRZYM SP POL 2005 Wałach gniada F: Landor / Lacatraz
M: Pisanka / Maram
O: Tomasz Szałaj
B: Diter Staniek
K010482 POL009540042705
106.

41

POKER Małopolska POL 2006 Wałach kara/168 F: HEBAB
M: PEREŁKA
O: Agnieszka Cywicka
B: Wojciech Ciesielczuk
K012758 POL 006 58 04534 06
107.

83

POLAŃCZYK SP POL 2009 Wałach gniada F: Imequyl / Luron
M: Praga / Dolus
O: Barbara Praga
B: Barbara Praga
K022368 616009661639209
108.

121

PRIMAVERA OLD POL 2011 Klacz kasztanowata/170 F: Prinzenadel/Peking
M: Granstina/Zatinus
O: Agnieszka Zelent-Kociankowska
B: Antonius Kessing
K022724 DE433330606011
109.

70

RAMZES SP POL 2003 Wałach siwa F: Roland
M: Westa / Wytok
O: Sylwia Zarzycka-Cybulska
B: Piotr Marszałkowski
K014633
110.

143

RED HOT CHILI PEPPER M wlkp POL 2013 klacz c.gn. F: Vulkan L
M: Ramona
O: Iwona Chmielińska
B:
K026842 616007610121113
111.

37

ROMINA SP POL 2009 Klacz kara F: Landino / Landgraf I
M: Rewelacja / Emetyt
O: Anna Królikowska
B: Ireneusz Skowroński
K023397 616009590190809
112.

125

ROSA SORDIA SP POL 2014 Klacz ciemnogniada/172 F: Sword
M: Rossa Brenna
O: Artur Społowicz
B: Sk Prudnik sp.z o.o.
K026939 616009690060114
113.

101

ROSITAS SP POL 2009 Wałach kasztanowata F: Sword xx / Glimmerman
M: Rosita / Top Gun
O: Marta Jaroszewska
B: SK Prudnik
K017271 616009690137109
114.

117

ROVIGO SP POL 2000 Ogier gniada F: Le Voltaire
M: Rosa Bella
O: Anita Rosenkiewicz
B: Moszna
K011748
115.

14

SAFARI TS POL 2012 Klacz ciemnogniada/164 F: X
M: X
O: Filip Dziuba
B: Sylwester Kosiński
K024557 616999682006912
116.

99

SAHARA OLD POL 2007 Klacz kasztanowata/170 F: Sanyo /
M: Silvios Linda /
O: Patrycja Pastuszek
B: Małgorzata i Tomasz Siergiej
K019686 DE418181540807
117.

67

SAKRAMENTO J SP POL 2011 Wałach skarogniada/165 F: Karbon
M: Sankcja
O: W Cuglach
B: -
K025720 616009600282111
118.

128

SONGO BAIO S.I. ITA 2011 Wałach gniada F: Concoral
M: Golden Ladu / Cyrus-B
O: WIKTORIA GRZEJDZIAK
B: CARBONI GAVINO
K021727 144537
119.

132

SOPLICA SP POL 2011 Klacz kasztanowata F: PAUILLAC DE MEIA LUA
M: SKADENA
O: Dorota Jagła - Buczek
B: Stadnina Koni Ochaby
K025161
120.

22

STAMFORD XX POL 2010 Wałach skarogniada F: Royal Court
M: Sachmet / Who Knows
O: Agnieszka Kopka
B: B.M. Tomaszewski
K026284 616POL10006873T
121.

81

SZALONY CHICCO SP POL 2009 Wałach gniada F: Chicago I Z
M: Szalona Queen
O: Adrian Feliks
B: SK Ochaby
Brak
122.

77

SZENILA SP POL 2006 Klacz skarogniada/172 F: Carry Son
M: Soja
O: Katarzyna Rozbiewska
B: SK Racot
brak 11713
123.

12

TEXAS DE SOULIGNAC Connemara POL 2007 Wałach siwa/kuc:145 F: Caryl de Beauchamp
M: Jolie Coeur
O: Edyta Jaroszkiewicz
B: Nn
K027118 07322805D
124.

48

VERSUS SP POL 2009 Wałach kasztanowata F: Bajou du Rouet / Baloubet du Rouet
M: Wedeta / Aragonit
O: Małgorzata Świderek-Baran
B: Małgorzata Świderek-Baran
K023408 616007661576409
125.

114

WIEDŹMIN Małopolska POL 2012 Wałach gniada F: DaVinci
M: Wiedźma
O: Tomasz Stachowiak
B: Anna Modelewska
K025315
126.

44

WILLIE BOY KUC IRL 2009 Wałach gniada/kuc:148 F: nn / nn
M: nn / nn
O: Krupa Marzena
B:
K020498 372140316825874
127.

127

WOODY ALLEN KUC POL 2013 Wałach siwa/kuc:141 F: nn
M: nn
O: Artur Społowicz
B: nn
K024553 616999670107514
128.

126

WYBIEG MŁP POL 2014 Wałach kasztanowata/163 F: Biegacz
M: Wygrana
O: Artur Społowicz
B: SK Prudnik
K026940 616006690059714
Rider Club
Competition
Prize
Mirosz Magda UKS Vacat Eventing Sulbiny
300
SUM:
300.00
Piasecki Piotr KJ Aromer Józefin
500
SUM:
500.00
Skupień Kamil LKJ Moszna
890
SUM:
890.00
Sopińska Julia KJ Dziecinów
750
SUM:
750.00
Wajda Marek KJ Dworek Okuniew
260
SUM:
260.00
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Adamek Maria
LZJ Drama Zbrosławice
GRUBIANIN (134)
2019-04-14
2
FIGA (135)
2019-04-14
34
Anopczenko Natalia
KJ Jaroszówka
AFISZ (120)
2019-04-14
13
Baran Antoni
KJ Aromer Józefin
VERSUS (48)
2019-04-14
20
Chmielińska Aleksandra
LKJ Hippologia Strzegom
2019-04-14
7
Cywicka Agnieszka
KJ Facimiech
NORDICA (40)
2019-04-14
28
POKER (41)
2019-04-14
8
Czuchaj Nikolina
Klub Jeździecki Aromer
BENEFIS (24)
2019-04-14
Dąbrowska Wirginia
KJ Szarża im. 8 Pułku Ułanów ks. J. Poniatowskiego
2019-04-14
5
2019-04-14
1
IZONIA (64)
2019-04-14
22
Damska Karolina
KJ Aromer Józefin
2019-04-14
35
Danis Jakub
Lkj Moszna
2019-04-14
29
Dubowska Nina
UKS ,,Vacat Eventing Sulbiny''
BURZAN (56)
2019-04-14
2
Dziuba Filip
KJ Jaroszówka
SAFARI (14)
2019-04-14
14
CORMINTTA (136)
2019-04-14
Fabijaniak Julianna
KJ Aromer Józefin
2019-04-14
8
Falkowska Ewelina
KJ Aromer Józefin
JUSIS (17)
2019-04-14
15
Feliks Daria
LZJ DRAMA Zbrosławice
2019-04-14
Gardulska Joanna
KJ Facimiech
2019-04-14
2
Gawdzik Klaudia
KJ Aromer Józefin
NIKE (18)
2019-04-14
Gburzyński Grzegorz
Equikam Sp. z o.o.
PAGANINI (123)
2019-04-14
Gierz Aleksandra
KJ Aromer Józefin
2019-04-14
10
Grzejdziak Wiktoria
TKJ Garbówek
2019-04-14
27
Hajnos Wioleta
KJ Czarny Dunajec
2019-04-14
6
Januszewski Sylwester
TKJ Garbówek
CHARIOT (15)
2019-04-14
BOSS (129)
2019-04-14
27
Jaromin Klaudia
Klub Jeździecki Szarża im. 8 Pułku Ułanów ks. Józefa Poniatowskiego
EMS (4)
2019-04-14
5
2019-04-14
1
Jaroszewska Marta
KJ Bingo Człekówka
ROSITAS (101)
2019-04-14
19
Jaroszkiewicz Diana
Stowarzyszenie Sportowy Klub Jeździecki Grobice
2019-04-14
6
2019-04-14
2
Jasnos Klaudia
bpk
2019-04-14
7
Kaczmarz - Chojnacka Paulina
KJ Aldragho Piaseczno
2019-04-14
17
Kamiński Jan
Equikam Sp. z o.o.
PRIMAVERA (121)
2019-04-14
1
Karczmarek Artur
LKS Białka
2019-04-14
14
DRAKA (91)
2019-04-14
24
Kleniuk Mariusz
LKJ Hippologia Strzegom
GEISHA (131)
2019-04-14
6
SOPLICA (132)
2019-04-14
11
2019-04-14
31
Koch Krzysztof
Towarzystwo 8 Pułku Ułanów Ks. Józefa Poniatowskiego
ACHA (29)
2019-04-14
37
Kopka-Sikorska Agnieszka
KJ Aromer Józefin
BAZYLIA (137)
2019-04-14
6
EMMA (140)
2019-04-14
Kostarczyk Katarzyna
KJ Facimiech
FIONA (61)
2019-04-14
Kotynia Agata
Klub Jeździecki Szarża im. 8 Pułku Ułanów ks. J. Poniatowskiego
GALA (54)
2019-04-14
39
Kozon Kamila
St. KSK Stare Babice
2019-04-14
32
FALLEN (34)
2019-04-14
16
Krajewska Izabela
Pomorska Liga Jeździecka
KONTRA (130)
2019-04-14
34
Krasoń Justyna
Klub Jeździecki Czarny Dunajec
2019-04-14
16
Krasoń Karolina
Klub Jeździecki Czarny Dunajec
DRACO (58)
2019-04-14
1
Krok Aleksandra
KJ Czarny Dunajec
KING (57)
2019-04-14
25
2019-04-14
5
Królikowska Anna
SKJ Beckersport Raszyn
ROMINA (37)
2019-04-14
Krukowska Anna
KJ Rakowiec-Kwidzyn
2019-04-14
3
Krukowski Jerzy
KJ Rakowiec-Kwidzyn
2019-04-14
8
2019-04-14
2019-04-14
Krupa Justyna
KJ Czarny Dunajec
2019-04-14
11
2019-04-14
3
Krzemińska Marta
KJ Aromer Józefin
2019-04-14
Kurzyńska Lena
KJ Aromer Józefin
LIVELLO (21)
2019-04-14
35
2019-04-14
2
Leśniewska Dominika
Gdyńskie Towarzystwo Hippiczne
F. EGON (122)
2019-04-14
38
Milczarek Anita
KJ Aromer
KORA (116)
2019-04-14
7
Mirosz Magda
UKS Vacat Eventing Sulbiny
LAVER (46)
2019-04-14
4
300
Niezgoda Grażyna
Gabon Walewice
INKLUZ (82)
2019-04-14
3
Okupny Wiktoria
SKJ Grobice
2019-04-14
13
LOGOS (96)
2019-04-14
4
Pachla Anna
paczoltowice equestrian centre krakow
BANKIET (100)
2019-04-14
33
Palczewska Zofia
SKJ WJ Piaseccy Equestrian Małszewo
GOBLIN (76)
2019-04-14
6
Pańczyk Aleksandra
SKJ WJ Piaseccy Equestrian
2019-04-14
25
Pandel Oliwia
Klub Jezdziecki SZARŻA im. 8 Pułku Ułanów ks. J.Poniatowskiego
2019-04-14
21
2019-04-14
1
Pastuszek Patrycja
LKJ Hippologia Strzegom
SAHARA (99)
2019-04-14
30
Perquy Marta
St. KSK Stare Babice
ARMADA (1)
2019-04-14
Piasecki Piotr
KJ Aromer Józefin
BANITKA (38)
2019-04-14
26
PEREZ (39)
2019-04-14
3
500
Praga Julia
JKS Equita Świętochów
2019-04-14
11
Przysada Anna
Racocki Klub Jeździecki
2019-04-14
7
2019-04-14
5
Rapa Oliwia
UKS ,,Vacat Eventing Sulbiny''
EX LADY (23)
2019-04-14
22
Rapacka-Zimny Natalia
St. KSK Stare Babice
2019-04-14
36
Rębkowska Lidia
SKJ Grobice
KIRGIZ (98)
2019-04-14
19
Redek Wiktoria
UKS. Vacat Eventing Sulbiny
2019-04-14
13
Rodź Natalia
KJ Aromer
2019-04-14
18
Rosenkiewicz Anita
Szwadron
ROVIGO (117)
2019-04-14
32
Rozbiewska Weronika
SKJ WJ Piaseccy Equestrian Małszewo
SZENILA (77)
2019-04-14
4
Rudziejewska Zuzanna
Equikam Sp. z o.o.
EMINOR (102)
2019-04-14
26
Selega Paulina
LKJ Moszna
WIEDŹMIN (114)
2019-04-14
15
Sikorski Łukasz
KJ Aromer Józefin
2019-04-14
23
Skupień Kamil
LKJ Moszna
2019-04-14
1
890
2019-04-14
3
Sławik Joanna
bpk
KALIOPE (65)
2019-04-14
18
Sopińska Julia
KJ Dziecinów
2019-04-14
3
ORIESKA (28)
2019-04-14
2
750
Soroczyńska Patrycja
KJ Czarny Dunajec
JAWOREK (13)
2019-04-14
Sosnowski Jakub
St. KSK Stare Babice
JEDYNKA (31)
2019-04-14
20
Społowicz Artur
KJ Jaroszówka
BANKIER (124)
2019-04-14
11
2019-04-14
31
WYBIEG (126)
2019-04-14
4
Społowicz Zuzanna
KJ Jaroszówka
2019-04-14
2019-04-14
Stachowiak Gabriela
Lkj Moszna
INES M (112)
2019-04-14
7
Steczowicz Zofia
Stowarzyszenie SKJ Grobice
2019-04-14
12
Struss Helena
SJ Poster Piaseczno
2019-04-14
23
Sulowski Dariusz
LKS Białka
2019-04-14
24
JUNO (88)
2019-04-14
17
Sulowski Jarosław
LKS Białka
ESKADA (89)
2019-04-14
30
Świderek-Baran Małgorzata
KJ Aromer Józefin
2019-04-14
29
Szeliga Hanna
KJ SZARŻAKlub Jezdziecki SZARŻA im. 8 Pułku Ułanów ks. J.Poniatowskiego
2019-04-14
2
2019-04-14
15
2019-04-14
4
Szynkiewicz Wiktoria
LZJ Drama Zbrosławice
2019-04-14
16
Tarczyńska Jolanta
LZJ Drama Zbrosławice
2019-04-14
33
2019-04-14
1
Tropiło Alicja
KJ Dziecinów Sp. z o. o.
EREZ M (25)
2019-04-14
12
ORDA II (26)
2019-04-14
9
Wajda Marek
KJ Dworek Okuniew
LARKIN (71)
2019-04-14
9
2019-04-14
1
MEQINI (73)
2019-04-14
5
260
2019-04-14
Warzywoda Jan
NAPOLEOŃSKA ZAGRODA
2019-04-14
4
Wasilewska Konstancja
SKJ WJ Piaseccy Equestrian
KAMERUN (84)
2019-04-14
28
Ważyński Marcel
LKJ Gabon Walewice
MIRADOR (139)
2019-04-14
12
Wesoła Julia
SKJ WJ Piaseccy Equestrian
2019-04-14
9
Wilczewska Dagmara
Gdyńskie Towarzystwo Hippiczne
DULANA (50)
2019-04-14
40
LARGO (51)
2019-04-14
10
Witkowska Halszka
KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego
2019-04-14
Wodzicka Amelia
LKJ Moszna
GARDEN M (111)
2019-04-14
5
Zarzycka-Cybulska Sylwia
JKS Sokóle
RAMZES (70)
2019-04-14
10
Zawada Marta
SKJ WJ Piaseccy Equestrian Małszewo
DEMARA (78)
2019-04-14
8
Zawadzińska Zofia
Klub Jeździecki Hipodrom Five Oaks
NEJRAN (42)
2019-04-14
Zawadzki Daniel
Polska Akademia Jeździecka
DAR-S (66)
2019-04-14
14
Złotnicka Zofia
SKJ WJ Piaseccy Equestrian Małszewo
NORMA (75)
2019-04-14
9
Żołna Ewelina
KJ Facimiech
ATAK (30)
2019-04-14
Żuchowicka Katarzyna
SHS Grobice
2019-04-14
21
CHOPIN (36)
2019-04-14
10
2019-04-14
2

Number of Riders: 100

Number of Horses: 128

The sum of prizes: 2 700.00

Competition results developed by: SO Bogusławice
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: H2-052014-1, PHUP Jackland Jacek Ostrowski)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2019
design and realization: signus.pl