Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

Zgłoszenia zaakceptowane:

Nr Status zgłoszenia
Daty korekty i utworzenia
Zawodnik Koń Konkursy
81 ENTRY ACCEPTED 2018-08-16 14:09:32
2018-08-16 13:50:57
Adrianna Ostrowska G-CARES
  • 2x 2/L/dokładności bez rozgrywki Art. 238.1.1
80 ENTRY ACCEPTED 2018-08-15 12:41:10
2018-08-14 21:52:56
Milena Kołodziejczyk PYRRUS
  • 2x 4/LL/80 cm dokładności bez rozgrywki Art. 238.1.1
79 ENTRY ACCEPTED 2018-08-15 12:41:11
2018-08-14 21:51:34
Nina Terkiewicz PYRRUS
  • 2x 2/L/dokładności bez rozgrywki Art. 238.1.1
78 ENTRY ACCEPTED 2018-08-15 12:41:13
2018-08-14 21:51:02
Martyna Cichuta COBAISHA
  • 2x 2/L/dokładności bez rozgrywki Art. 238.1.1
77 ENTRY ACCEPTED 2018-08-15 12:41:14
2018-08-14 19:40:19
Jakub Słoma KASTET
  • 2x 4/LL/80 cm dokładności bez rozgrywki Art. 238.1.1
75 ENTRY ACCEPTED 2018-08-15 12:41:16
2018-08-14 18:25:12
Aleksandra Grudzień LYANNA
  • 2x 1/LL/80 cm dokładności bez rozgrywki Art. 238.1.1
  • 1x 2/L/dokładności bez rozgrywki Art. 238.1.1
74 ENTRY ACCEPTED 2018-08-15 12:41:17
2018-08-14 17:37:18
Cyryl Rosiak GIMMICK FIELD
  • 2x 1/LL/80 cm dokładności bez rozgrywki Art. 238.1.1
73 ENTRY ACCEPTED 2018-08-15 12:41:18
2018-08-14 16:17:37
Barbara Frontczak BUHAWI
  • 2x 2/L/dokładności bez rozgrywki Art. 238.1.1
  • 2x 5/L/szkoleniowa Art. 238.1.2
72 ENTRY ACCEPTED 2018-08-15 12:41:19
2018-08-14 13:43:39
Jacek Lasota INDIANA-UWE
  • 1x 2/L/dokładności bez rozgrywki Art. 238.1.1
  • 1x 3/P/zwykły Art.238.2.1
  • 1x 6/P/dwufazowy Art. 274.5.3
71 ENTRY ACCEPTED 2018-08-15 12:41:21
2018-08-14 13:19:41
Agata Stryjkowska BŁAWATEK
  • 2x 1/LL/80 cm dokładności bez rozgrywki Art. 238.1.1
70 ENTRY ACCEPTED 2018-08-15 12:41:22
2018-08-14 13:19:11
Agata Stryjkowska BEATRYCZE
  • 1x 1/LL/80 cm dokładności bez rozgrywki Art. 238.1.1
69 ENTRY ACCEPTED 2018-08-14 07:44:36
2018-08-13 22:21:51
Roksana Galanciak KORD
  • 1x 1/LL/80 cm dokładności bez rozgrywki Art. 238.1.1
  • 2x 2/L/dokładności bez rozgrywki Art. 238.1.1
  • 2x 5/L/szkoleniowa Art. 238.1.2
68 ENTRY ACCEPTED 2018-08-14 07:44:38
2018-08-13 22:21:06
Zuzanna Cieślak CARAVELLA
  • 1x 1/LL/80 cm dokładności bez rozgrywki Art. 238.1.1
  • 2x 2/L/dokładności bez rozgrywki Art. 238.1.1
  • 1x 4/LL/80 cm dokładności bez rozgrywki Art. 238.1.1
  • 2x 5/L/szkoleniowa Art. 238.1.2
66 ENTRY ACCEPTED 2018-08-13 21:26:48
2018-08-13 13:19:12
Łukasz Troszczyński CANOSSA
  • 1x 9/L/zwykły Art. 238.2.1
65 ENTRY ACCEPTED 2018-08-13 21:26:56
2018-08-13 13:14:23
Łukasz Troszczyński COLOMBINA
  • 1x 9/L/zwykły Art. 238.2.1
64 ENTRY ACCEPTED 2018-08-13 21:27:03
2018-08-13 13:13:04
Łukasz Troszczyński TRACJA
  • 1x 3/P/zwykły Art.238.2.1
  • 1x 9/L/zwykły Art. 238.2.1
63 ENTRY ACCEPTED 2018-08-14 07:44:40
2018-08-13 13:03:46
Krzysztof Wierzbicki OLZA
  • 1x 3/P/zwykły Art.238.2.1
62 ENTRY ACCEPTED 2018-08-13 21:27:07
2018-08-13 12:20:38
Marta Fisiak RAVIVIA P
  • 2x 1/LL/80 cm dokładności bez rozgrywki Art. 238.1.1
  • 2x 4/LL/80 cm dokładności bez rozgrywki Art. 238.1.1
61 ENTRY ACCEPTED 2018-08-13 21:27:09
2018-08-13 11:54:45
Łukasz Troszczyński EPIGRAM
  • 2x 2/L/dokładności bez rozgrywki Art. 238.1.1
60 ENTRY ACCEPTED 2018-08-13 21:27:10
2018-08-13 11:52:40
Łukasz Troszczyński LACJUM
  • 2x 2/L/dokładności bez rozgrywki Art. 238.1.1
59 ENTRY ACCEPTED 2018-08-13 21:27:11
2018-08-13 11:25:20
Olga Mac FARAON
  • 2x 2/L/dokładności bez rozgrywki Art. 238.1.1
58 ENTRY ACCEPTED 2018-08-13 21:27:13
2018-08-13 09:07:50
Zofia Raczyńska CYRANO
  • 2x 5/L/szkoleniowa Art. 238.1.2
57 ENTRY ACCEPTED 2018-08-13 21:27:14
2018-08-13 08:53:52
Joanna Rosicka-Tyszko ZEGNO D'IVE Z
  • 2x 2/L/dokładności bez rozgrywki Art. 238.1.1
55 ENTRY ACCEPTED 2018-08-11 20:41:13
2018-08-11 10:38:52
Alicja Rosak DAMA SERCA
  • 1x 2/L/dokładności bez rozgrywki Art. 238.1.1
  • 1x 3/P/zwykły Art.238.2.1
54 ENTRY ACCEPTED 2018-08-15 12:41:24
2018-08-10 23:34:01
Wiktor Helbich MARINO
  • 1x 1/LL/80 cm dokładności bez rozgrywki Art. 238.1.1
  • 2x 2/L/dokładności bez rozgrywki Art. 238.1.1
53 ENTRY ACCEPTED 2018-08-11 20:41:38
2018-08-10 21:42:02
Mateusz Karczemny WINNETOU
  • 2x 5/L/szkoleniowa Art. 238.1.2
  • 2x 8/L/licencyjny Art.6 reg. PZJ
52 ENTRY ACCEPTED 2018-08-11 20:41:40
2018-08-10 20:40:01
Aleksandra Hejduk PEDRO
  • 2x 2/L/dokładności bez rozgrywki Art. 238.1.1
50 ENTRY ACCEPTED 2018-08-11 20:41:44
2018-08-10 15:03:56
Wiktoria Perz GRAL
  • 1x 3/P/zwykły Art.238.2.1
49 ENTRY ACCEPTED 2018-08-11 20:41:45
2018-08-10 12:50:42
Hubert Kostrzewski KASHMIR HIPPICA
  • 2x 1/LL/80 cm dokładności bez rozgrywki Art. 238.1.1
48 ENTRY ACCEPTED 2018-08-11 20:41:47
2018-08-09 22:41:54
Jan Warzywoda BEL ESPRIT
  • 2x 5/L/szkoleniowa Art. 238.1.2
  • 2x 9/L/zwykły Art. 238.2.1
47 ENTRY ACCEPTED 2018-08-11 20:41:49
2018-08-09 22:32:38
Julia Burnos DONAT
  • 1x 3/P/zwykły Art.238.2.1
46 ENTRY ACCEPTED 2018-08-11 20:41:50
2018-08-09 22:32:26
Julia Burnos CORJANA P
  • 1x 3/P/zwykły Art.238.2.1
45 ENTRY ACCEPTED 2018-08-11 20:41:52
2018-08-09 21:24:42
Wiktoria Troć RASPBERRY
  • 1x 2/L/dokładności bez rozgrywki Art. 238.1.1
  • 1x 3/P/zwykły Art.238.2.1
44 ENTRY ACCEPTED 2018-08-11 20:41:53
2018-08-09 20:19:03
Jacek Grzywacz ZET-ŻĄDŁO
  • 1x 3/P/zwykły Art.238.2.1
  • 1x 6/P/dwufazowy Art. 274.5.3
43 ENTRY ACCEPTED 2018-08-11 20:41:55
2018-08-09 20:17:09
Jacek Grzywacz CZAKRA
  • 1x 3/P/zwykły Art.238.2.1
  • 1x 6/P/dwufazowy Art. 274.5.3
42 ENTRY ACCEPTED 2018-08-11 20:41:56
2018-08-09 18:57:38
Sylwester Majdziński SZUN
  • 1x 6/P/dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 10/P/o wzrastającym stopniu trudności z jokerem Art. 269.5
41 ENTRY ACCEPTED 2018-08-11 20:41:58
2018-08-09 18:57:00
Sylwester Majdziński LITSE PANGAARDENHOF
  • 1x 5/L/szkoleniowa Art. 238.1.2
  • 1x 6/P/dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 9/L/zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 10/P/o wzrastającym stopniu trudności z jokerem Art. 269.5
40 ENTRY ACCEPTED 2018-08-11 20:42:00
2018-08-09 18:56:05
Sylwester Majdziński JANE VON ROCHERATH
  • 1x 5/L/szkoleniowa Art. 238.1.2
  • 1x 6/P/dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 9/L/zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 10/P/o wzrastającym stopniu trudności z jokerem Art. 269.5
39 ENTRY ACCEPTED 2018-08-11 20:42:02
2018-08-09 08:37:09
Klara Kozioł JASNY JAR
  • 2x 1/LL/80 cm dokładności bez rozgrywki Art. 238.1.1
  • 2x 4/LL/80 cm dokładności bez rozgrywki Art. 238.1.1
  • 1x 7/LL/80 cm dokładności bez rozgrywki Art. 238.1.1
38 ENTRY ACCEPTED 2018-08-11 20:42:03
2018-08-08 21:02:40
Paulina Lewandowska KARMELOWY KRÓL
  • 1x 5/L/szkoleniowa Art. 238.1.2
  • 1x 6/P/dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 10/P/o wzrastającym stopniu trudności z jokerem Art. 269.5
37 ENTRY ACCEPTED 2018-08-11 20:42:05
2018-08-08 16:52:14
Paula Tronina HERCULES
  • 1x 3/P/zwykły Art.238.2.1
35 ENTRY ACCEPTED 2018-08-11 20:42:09
2018-08-07 22:59:52
Mateusz Sputowski BORA
  • 1x 2/L/dokładności bez rozgrywki Art. 238.1.1
  • 1x 3/P/zwykły Art.238.2.1
  • 1x 5/L/szkoleniowa Art. 238.1.2
  • 1x 6/P/dwufazowy Art. 274.5.3
34 ENTRY ACCEPTED 2018-08-11 20:42:11
2018-08-07 22:59:18
Jowita Lubicka FUKS
  • 1x 2/L/dokładności bez rozgrywki Art. 238.1.1
  • 1x 3/P/zwykły Art.238.2.1
  • 1x 5/L/szkoleniowa Art. 238.1.2
  • 1x 6/P/dwufazowy Art. 274.5.3
33 ENTRY ACCEPTED 2018-08-11 20:42:13
2018-08-07 22:58:44
Patryk Mordaka GOLDEN II
  • 1x 3/P/zwykły Art.238.2.1
32 ENTRY ACCEPTED 2018-08-13 07:19:39
2018-08-07 22:58:15
Patryk Mordaka DIARADO BOY II
  • 1x 3/P/zwykły Art.238.2.1
31 ENTRY ACCEPTED 2018-08-11 20:42:16
2018-08-07 22:57:30
Anna Białas GILLETTE
  • 1x 2/L/dokładności bez rozgrywki Art. 238.1.1
  • 1x 3/P/zwykły Art.238.2.1
  • 1x 5/L/szkoleniowa Art. 238.1.2
  • 1x 6/P/dwufazowy Art. 274.5.3
30 ENTRY ACCEPTED 2018-08-11 20:42:18
2018-08-07 22:57:02
Anna Białas FINISH
  • 2x 2/L/dokładności bez rozgrywki Art. 238.1.1
  • 2x 9/L/zwykły Art. 238.2.1
29 ENTRY ACCEPTED 2018-08-11 20:42:20
2018-08-07 22:56:23
Anna Białas GERY
  • 1x 3/P/zwykły Art.238.2.1
28 ENTRY ACCEPTED 2018-08-11 20:42:22
2018-08-07 22:20:05
Adam Grzegorzewski I'M SPECIAL TOO DHH
  • 1x 1/LL/80 cm dokładności bez rozgrywki Art. 238.1.1
27 ENTRY ACCEPTED 2018-08-11 20:42:24
2018-08-07 22:17:04
Adam Grzegorzewski ISSEM
  • 1x 3/P/zwykły Art.238.2.1
26 ENTRY ACCEPTED 2018-08-11 20:42:25
2018-08-07 22:16:44
Adam Grzegorzewski DANTE
  • 1x 3/P/zwykły Art.238.2.1
25 ENTRY ACCEPTED 2018-08-07 20:35:05
2018-08-07 15:13:47
Łukasz Appel INTERNATIONAL
  • 1x 3/P/zwykły Art.238.2.1
24 ENTRY ACCEPTED 2018-08-07 20:35:09
2018-08-07 12:58:31
Magdalena Zajcew SANRAJS
  • 1x 2/L/dokładności bez rozgrywki Art. 238.1.1
  • 1x 3/P/zwykły Art.238.2.1
  • 1x 5/L/szkoleniowa Art. 238.1.2
  • 1x 6/P/dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 10/P/o wzrastającym stopniu trudności z jokerem Art. 269.5
23 ENTRY ACCEPTED 2018-08-07 20:35:13
2018-08-07 11:01:18
Julia Kuszelewska DELI
  • 2x 2/L/dokładności bez rozgrywki Art. 238.1.1
22 ENTRY ACCEPTED 2018-08-07 20:35:16
2018-08-06 21:04:25
Nina Milczarek PICASSO
  • 1x 3/P/zwykły Art.238.2.1
21 ENTRY ACCEPTED 2018-08-07 20:35:33
2018-08-06 21:03:55
Jakub Dołhun KOLA
  • 1x 3/P/zwykły Art.238.2.1
20 ENTRY ACCEPTED 2018-08-07 20:35:37
2018-08-06 21:03:29
Jakub Dołhun WESFALIA
  • 1x 3/P/zwykły Art.238.2.1
19 ENTRY ACCEPTED 2018-08-15 12:41:27
2018-08-06 12:33:50
Adrianna Ostrowska KAROLA BS
  • 1x 1/LL/80 cm dokładności bez rozgrywki Art. 238.1.1
18 ENTRY ACCEPTED 2018-08-07 20:35:43
2018-08-06 12:32:15
Adrianna Ostrowska FINLANDIA
  • 1x 2/L/dokładności bez rozgrywki Art. 238.1.1
17 ENTRY ACCEPTED 2018-08-07 20:35:47
2018-08-06 12:22:43
Damian Rytych ZAMBIA
  • 1x 1/LL/80 cm dokładności bez rozgrywki Art. 238.1.1
16 ENTRY ACCEPTED 2018-08-16 14:09:34
2018-08-06 12:22:02
Hanna Klimczyk PRIMA PRO
  • 2x 1/LL/80 cm dokładności bez rozgrywki Art. 238.1.1
15 ENTRY ACCEPTED 2018-08-16 14:09:36
2018-08-06 12:21:39
Natalia Urbańska FARTON
  • 2x 1/LL/80 cm dokładności bez rozgrywki Art. 238.1.1
14 ENTRY ACCEPTED 2018-08-07 20:36:17
2018-08-06 12:21:15
Damian Rytych IMBIR
  • 2x 2/L/dokładności bez rozgrywki Art. 238.1.1
13 ENTRY ACCEPTED 2018-08-16 14:09:37
2018-08-06 12:20:41
Damian Rytych SATISFACTION
  • 1x 2/L/dokładności bez rozgrywki Art. 238.1.1
12 ENTRY ACCEPTED 2018-08-16 14:09:39
2018-08-06 12:20:08
Damian Rytych HEROS
  • 2x 1/LL/80 cm dokładności bez rozgrywki Art. 238.1.1
11 ENTRY ACCEPTED 2018-08-07 20:36:30
2018-08-06 12:19:19
Adrianna Ostrowska DIAMENT
  • 1x 3/P/zwykły Art.238.2.1
10 ENTRY ACCEPTED 2018-08-15 12:41:29
2018-08-06 12:18:42
Olga Kałużna NIRVANA
  • 2x 1/LL/80 cm dokładności bez rozgrywki Art. 238.1.1
9 ENTRY ACCEPTED 2018-08-07 20:38:36
2018-08-06 12:18:06
Mariusz Andrzejczak BOSTON
  • 2x 1/LL/80 cm dokładności bez rozgrywki Art. 238.1.1
8 ENTRY ACCEPTED 2018-08-04 12:17:55
2018-08-02 23:13:39
Katarzyna Sendalska BED BOY
  • 1x 1/LL/80 cm dokładności bez rozgrywki Art. 238.1.1
  • 1x 2/L/dokładności bez rozgrywki Art. 238.1.1
7 ENTRY ACCEPTED 2018-08-04 12:18:04
2018-08-02 23:13:10
Magdalena Polczyk TOYOTA
  • 1x 2/L/dokładności bez rozgrywki Art. 238.1.1
  • 1x 3/P/zwykły Art.238.2.1
6 ENTRY ACCEPTED 2018-08-04 12:18:04
2018-08-02 23:12:21
Maja Gutorska RUBIN
  • 1x 2/L/dokładności bez rozgrywki Art. 238.1.1
  • 1x 3/P/zwykły Art.238.2.1
4 ENTRY ACCEPTED 2018-08-04 12:18:10
2018-08-02 23:10:41
Zofia Filipiak EROTYKA
  • 2x 1/LL/80 cm dokładności bez rozgrywki Art. 238.1.1
3 ENTRY ACCEPTED 2018-08-04 12:18:14
2018-08-02 23:10:10
Alicja Filipiak AROMAT
  • 2x 1/LL/80 cm dokładności bez rozgrywki Art. 238.1.1
2 ENTRY ACCEPTED 2018-08-04 12:18:20
2018-08-02 23:09:41
Maja Borzęcka ISSOS
  • 2x 2/L/dokładności bez rozgrywki Art. 238.1.1
1 ENTRY ACCEPTED 2018-07-26 07:04:36
2018-07-25 19:08:54
Agata Stryjkowska COMTESS
  • 1x 2/L/dokładności bez rozgrywki Art. 238.1.1
  • 1x 3/P/zwykły Art.238.2.1
  • 1x 5/L/szkoleniowa Art. 238.1.2
  • 1x 6/P/dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 9/L/zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 10/P/o wzrastającym stopniu trudności z jokerem Art. 269.5
No. Rider Club
Year of birth
PZJ
FEI ID
1. Andrzejczak Mariusz St. J Napoleońska Zagroda
S
O048702
2. Appel Łukasz Dom Koni Lazar
S
O001440
3. Białas Anna KJ Infernal Team Golesze Duże
S
O004792
4. Borzęcka Maja KJ Infernal Team
2015 (Mł.)
O042854
5. Burnos Julia JKS Salio Besiekierz Rudny
2001 (J.)
O036136
6. Cichuta Martyna Klub Sportowy Happy Horse
2001 (J.)
O038441
7. Cieślak Zuzanna St. R&S Stables
2001 (J.)
O038479
8. Dołhun Jakub KJ Infernal Team
1999 (MJ.)
O034618
9. Filipiak Alicja KJ Infernal Team
2005 (JM.)
O050053
10. Filipiak Zofia KJ Infernal Team
2005 (JM.)
O050054
11. Fisiak Marta BPK
S
O004344
12. Frontczak Barbara KS Happy Horse
2003 (JM.)
O034120
13. Galanciak Roksana St. R&S Stables
2002 (J.)
O038135
14. Grudzień Aleksandra Tuszyński Klub Jeździecki Garbówek
S
O005048
15. Grzegorzewski Adam St. Agro-Aves Gajewniki
1998 (MJ.)
O011420
16. Grzywacz Jacek KJ J.J. Darboven
S
O001013
17. Gutorska Maja KJ Infernal Team
2001 (J.)
O036925
18. Hejduk Aleksandra JKS Salio
2003 (JM.)
brak
19. Helbich Wiktor JKS Salio Besiekierz Rudny
2001 (J.)
O047941
20. Kałużna Olga St. J Napoleońska Zagroda
2001 (J.)
O048700
21. Karczemny Mateusz BPK (MAZ)
S
O046675
22. Klimczyk Hanna Stowarzyszenie Jeździeckie Napoleońska Zagroda
2001 (J.)
B
23. Kołodziejczyk Milena Klub Sportowy Happy Horse
2005 (JM.)
brak
24. Kostrzewski Hubert KJ SK Krzywopłoty
S
O002339
25. Kozioł Klara Tuszyński KJ Garbówek
2005 (JM.)
O032416
26. Kuszelewska Julia KJ Infernal Team
2000 (J.)
O035585
27. Lasota Jacek St. J Napoleońska Zagroda
S
O009929
28. Lewandowska Paulina Łódzki Klub Jeździecki
S
brak
29. Lubicka Jowita KJ Infernal Team
1999 (MJ.)
O023050
30. Mac Olga Tuszyński Klub Jeździecki Garbówek
S
O003460
31. Majdziński Sylwester Tuszyński KJ Garbówek
S
O022995
32. Milczarek Nina KJ Infernal Team
2000 (J.)
O026267
33. Mordaka Maria KJ INFERNAL TEAM
2005 (JM.)
O048392
34. Mordaka Patryk KJ Infernal Team Golesze Duże
2000 (J.)
O019196
35. Ostrowska Adrianna St. J Napoleńska Zagroda
S
O009229
36. Perz Wiktoria bpk
2000 (J.)
O044315
37. Polczyk Magdalena KJ Infernal Team
S
O028673
38. Raczyńska Zofia Łódzki klub jeździecki
2002 (J.)
O001611
39. Rosak Alicja SKJ Horseprofi Łódź
2002 (J.)
O041550
40. Rosiak Cyryl JKS Salio
2004 (JM.)
brak
41. Rosicka-Tyszko Joanna Tuszyński KJ Garbówek
S
O001931
42. Rytych Damian St. J Napoleońska Zagroda
S
O001066
43. Sendalska Katarzyna KJ Infernal Team
S
O025213
44. Słoma Jakub SKJ Horseprofi Łódź
1998 (MJ.)
2855817
45. Sputowski Mateusz KJ Infernal Team Golesze Duże
2006 (JM.)
O041775
46. Stryjkowska Agata KU AZS Politechniki Warszawskiej
S
O004152
10084777
47. Stryjkowska Agata KU AZS Politechniki Warszawskiej
S
O004152
48. Terkiewicz Nina Klub Sportowy Happy Horse
2000 (J.)
O038440
49. Troć Wiktoria KJ Salio Biesiekierz Rudny
2003 (JM.)
O042931
50. Tronina Paula Soymax Horse Team
2000 (J.)
O036143
51. Troszczyński Łukasz KS Nad Wigrami Mikołajewo
S
O002068
52. Urbańska Natalia ...
2007 (Mł.)
Brak
53. Warzywoda Jan NAPOLEOŃSKA ZAGRODA
S
O040499
54. Wierzbicki Krzysztof KS Nad Wigrami Mikołajewo
S
O006317
55. Zajcew Magdalena LKJ Gabon Walewice
2000 (J.)
O022014
No. Horse numer Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin Owner / Breeder National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

16

AROMAT WLKP POL 2006 Wałach kasztanowata F: Helanis / Cantanis
M: Adina / Pan Franek
O: Klaudia Bulzacka
B:
K013698 616007600156206
2.

78

BEATRYCZE MAŁ POL 2014 Klacz kara/mk: F: Emetyt
M: Birma
O: Aneta Ostrowska
B: Aneta Ostrowska
Brak
3.

20

BED BOY OLD POL 2009 Wałach siwa F: Burberry / Balou Du Rouet
M: Dreau / Dollar Dela Pierre (ex Tlaloc La Silla)
O: Katarzyna Sendalska
B:
K015557 DE433331040409
4.

37

BEL ESPRIT Małopolsjka POL 2013 Ogier ciemnogniada/169 F: HUZAR
M: BELLA VISTA
O: JAN WARZYWODA
B: STADNINA KONI WALEWICE
BRAK 616006591045913
5.

77

BŁAWATEK Typ Szlach POL 2014 Wałach kasztanowata/kuc: F: Sir Luron
M: Bajdurka
O: Aneta Ostrowska
B: Aneta Ostrowska
K026360
6.

49

BORA SP POL 2007 Klacz bułana F: Liberatto P / Corofini
M: Bossa / Floren
O: Kazimierz Mordaka
B: Marian Dolata
K013437 POL007610174307 104QF57
7.

21

BOSTON MŁP POL 2010 Wałach gniada F: Falkon /
M: Boliwia / nn
O: SO Boguslawice
B:
K025618 616006540033210
8.

75

BUHAWI Typ Szlachetny POL 2009 Wałach inna/mk: F: Monsun
M: Enja
O: Barbara Frontczak
B: NN
brak
9.

58

CANOSSA SP POL 2012 Klacz gniada F: Quality Time / Quantum
M: C Dinette / Cantos
O: SK Nas Wigrami
B: SK Nad Wigrami
K022785 616009510343112
10.

68

CARAVELLA SP POL 2007 Klacz ciemnogniada F: Aravel II / Luron
M: Callie Z / Calvin Z
O: Violetta Jodłowska Cieślak
B: Piotr Wiese
K016223 POL009610190207
11.

71

COBAISHA Hanowerska POL 2007 Klacz gniada F: Colambo
M: Aisha
O: Sławomir Frontczak
B: Jorn Merzdorf
brak
12.

59

COLOMBINA SP POL 2012 Klacz gniada F: Action Breaker / Heartbreaker
M: C Dalandro-Retto / Colandro
O: SK Nad Wigrami
B: SK Nad Wigrami
K022587 616009510342712
13.

14

COMTESS OS GER 2013 Klacz gniada F: Conthargos
M: Sangria
O: Lachert Architekci od pokoleń
B: Ulrich Henschke
K024215 DE418180535413
14.

39

CORJANA P SP POL 2008 Klacz siwa F: Correro / Claudio
M: Calippa / Landos
O: Julia Burnos
B: Witold Polowczyk
K018636 POL009610010408
15.

65

CYRANO DSP POL 2011 Wałach gniada F: Levistano
M: Cyferka
O: Zofia Raczyńska
B: SK Bielin
brak DE456570239611
16.

42

CZAKRA SP POL 2011 Klacz gniada/166 F: Lord Star / Lord
M: Czarina / Turbud Quirinus
O: Stanisław Malek
B: Robert Nagórski
K022162 616009530069111
17.

32

DAMA SERCA MŁP POL 2007 Klacz gniada F: Emetyt /
M: Dama Dworu / Pick Wick
O: Hubert Rosak
B: SK Walewice
K013403 616006590280207
18.

57

DANTE SP POL 2011 Wałach siwa F: X
M: X
O: X
B: X
X
19.

29

DELI SP POL 2008 Klacz kasztanowata F: Landos II
M: Dumka / Makam
O: Paweł Kuszelewski
B: -
K016300
20.

22

DIAMENT SP POL 2013 Wałach kasztanowata F: Landos II /
M: Doltella / Elvis
O: Aneta Ostrowska
B: L. Bieniek
K022773 616009592048813
21.

11

DIARADO BOY II OLD POL 2013 Wałach kara/165 F: Diarado
M: Hanna Obolensky M
O: Marcin Wolski
B: Xxxxxxx
DE433331014513 DE 433331014513
22.

38

DONAT SP POL 2007 Wałach kasztanowata F: Sprint / Trawant
M: Dąbrówka / Romualdo
O: Julia Burnos
B: Leszek Pilarski
K018422 POL009540174307
23.

62

EPIGRAM SP POL 2014 Wałach kasztanowata F: Arezzo /
M: Erynia / Palegro
O: SK Nad Wigrami
B: SK Nad Wigrami
K025943
24.

17

EROTYKA SP POL 2010 Klacz siwa F: Song / Elmero
M: Evita / Egzamin
O: Fera Alicja Czyżyk
B: Piernicka Ewa
K017229 616009530336310
25.

64

FARAON SP POL 2004 Wałach F: Marino
M: Falabella
O: Urszula Beck
B:
K014814
26.

5

FARTON SP POL 2013 Wałach kasztanowata F: Landos II /
M: Fortuna /
O: Adrianna Ostrowska
B: L. Bieniek
K022771 616009592048913
27.

53

FINISH SP POL 2014 Wałach gniada F: Imequyl / Luron
M: Falanga / Fanimo
O: Kazimierz Mordaka
B: Kazimierz Mordaka
K024999 616009591022814
28.

25

FINLANDIA SP POL 2014 Klacz gniada F: Qulester /
M: Finola Cord / Concord
O: Adrianna Ostrowska
B: Adrianna Ostrowska
K025610 616009592005814
29.

50

FUKS SP POL 2013 Wałach gniada F: Pauillac De Meia Lua / Jalisco B
M: Finlandia / Imequyl
O: Kazimierz Mordaka
B: Kazimierz Mordaka
K022752 616009591054713
30.

80

G-CARES SP POL 2008 Klacz gniada F: Cartouche
M: Gini
O: Agnieszka Gruca
B: Jerzy Różecki
K020742
31.

54

GERY SP POL 2012 Wałach siwa F: Bischof L / Bachus
M: Grenada / Imequyl
O: Kazimierz Mordaka
B: Kazimierz Mordaka
K020665 616009590145612
32.

52

GILLETTE SP POL 2013 Wałach kasztanowata F: Imequyl / Luron
M: Garstka / Sędzia
O: Kazimierz Mordaka
B: Kazimierz Mordaka
K022753 616009591054813
33.

74

GIMMICK FIELD KWPN POL 2011 Wałach siwa F: Zirocco Blue VDL
M: Rikina-Field
O: Cyryl Rosiak
B: Cyryl Rosiak
brak
34.

51

GOLDEN II SP POL 2012 Wałach kasztanowata F: Imequyl / Luron
M: Garstka / Sędzia
O: Kazimierz Mordaka
B: Kazimierz Mordaka
K020666 616009590145712
35.

35

GRAL SP POL 2003 Wałach gniada F: Luron / Guidam
M: Gawra / Dżentelmen
O: Narcyz Perz
B: Krzysztof Pałyska
K010158 POL009600186203
36.

48

HERCULES SP POL 2012 Wałach gniada F: Clavius
M: Heraja
O: Paula Tronina
B: Violetta Nojman
K022156
37.

3

HEROS SP POL 2014 Ogier siwa F: Qulester /
M: Hulanka / Hetman
O: Adrianna Ostrowska
B: Adrianna Ostrowska
K025609 616009592006114
38.

55

I'M SPECIAL TOO DHH KWPN NED 2013 Wałach kasztanowata F: Uda Ssara /
M: I'M Special De Muze / Emilion
O: BWG Stables
B:
K024675 528003201308255
39.

23

IMBIR SP POL 2013 Wałach gniada F: Pauillac De Meia Lua /
M: Ismena / Imequyl
O: Adrianna Ostrowska
B: Adrianna Ostrowska
K025611 616009592000513
40.

76

INDIANA-UWE SP POL 2008 Wałach kasztanowata/172 F: Imequyl / Luron
M: Irlandia / Ilasso
O: Jacek Lasota
B: Anetta Ostrowska
K014625 POL009590074608
41.

31

INTERNATIONAL KWPN NED 2013 Wałach siwa F: Biscayo
M: K-Nola
O: Wanda Szmyt
B: J. Van Kooten BV
Brak
42.

56

ISSEM KWPN POL 2013 Klacz kasztanowata F: Quality Time / Quantum
M: Elle / Clinton
O: Sylwia Grzegorzewska
B:
K024674 528003201301430 106BH73
43.

15

ISSOS WLKP POL 2003 Wałach siwa F: Cedrus / Ogar
M: Idea / Aspirant
O: Andrzej Głoskowski
B: SK Liski
K009527 POL007600110603
44.

45

JANE VON ROCHERATH BWP BEL 2009 Klacz gniada F: Cicero / Carthago
M: Gina Von Rocherath / Nonstop
O: Anna Majdzińska
B:
K018829 056002W00292665
45.

46

JASNY JAR SP POL 2014 Wałach gniada F: JAREMA
M: JASNA GWIAZDA
O: Emilia Olczak-Kozioł
B: JAN ZUBER
BRAK
46.

47

KARMELOWY KRÓL SP POL 2005 Wałach kasztanowata/164 F: Love Affair
M: Kaloe
O: Paulina Lewandowska
B: Andrzej Herman
brak
47.

7

KAROLA BS WEST POL 2014 Klacz kasztanowata F: Kannan
M: Daylight
O: SO Bogusławice
B: DE
Brak
48.

36

KASHMIR HIPPICA OS POL 2012 Ogier kasztanowata F: Kannan
M: Hippica
O: Z. Kostrzewski
B: E. Kostrzewska
Brak
49.

72

KASTET Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2008 Wałach siwa F: Cisoń
M: Kasta
O: Justyna Kołodziejska Słoma
B: Stadnina Koni Walewice
brak
50.

27

KOLA SP POL 2009 Wałach gniada F: Clear To Jump ST Gyvan Z / Carnute
M: Kolia / Imequyl
O: Jarosław Dołhun
B: SK Widzów
K015556 616009540044809
51.

67

KORD TRAK POL 2010 Wałach siwa/mk: F: Naszad /
M: Kocanka / Winword / Neshad
O: Krzysztof Galanciak
B: Andrzej Gos
bak
52.

63

LACJUM SP POL 2014 Wałach gniada F: Vittorio /
M: La Callas Z /
O: SK Nad Wigrami
B: SK Nad Wigrami
K025942
53.

44

LITSE PANGAARDENHOF BWP BEL 2011 Wałach gniada F: For Passion D'ive Z Z644007
M: Quandretta Pangaardenhof
O: Anna Majdzińska
B: Belgia
056-002-W00298853
54.

73

LYANNA OLD POL 2012 Klacz gniada F: Lyjanero
M: Newada
O: Aleksandra Grudzień
B: Gerard Grutza
Brak
55.

8

MARINO Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2006 Wałach ciemnogniada F: Rumianek
M: Miranda
O: Marcin Helbich
B: Mirosław Sadowski
11461 POL009590018306
56.

79

NIRVANA SP POL 2008 Klacz gniada F: Lover Boy /
M: New Star / Jankes
O: Adrianna Ostrowska
B:
K013447 POL009590284008
57.

69

OLZA SP POL 2012 Klacz gniada F: Zambesi / Heartbreaker
M: O De Corp / Ol Metta
O: SK Nad Wigrami
B: SK Nad Wigrami
K022592 616009510386512
58.

34

PEDRO WLKP POL 2011 Wałach gniada F: GUFFI / GRANDEUR
M: POEZJA / PERSONA
O: Radosław Hejduk
B: Justyna Brzozowska - Wiśniewska
brak 616007520036811
59.

28

PICASSO SP POL 2012 Wałach kasztanowata F: Imequyl / Luron
M: Piawa / Wandervogel II
O: Nina Milczarek
B:
K020801 616009590104512
60.

6

PRIMA PRO WLKP POL 2011 Klacz kara F: Pro Savage /
M: Pogonia / Dłużnik
O: Aneta Ostrowska
B: Mirosław Janik
K021440 616007590006511
61.

70

PYRRUS SP POL 2005 Wałach kara F: Rumianek /
M: Panna /
O: KS Happy Horse
B: Jarosław Stankiewicz
brak
62.

40

RASPBERRY SP POL 2009 Klacz gniada F: Aravel II / Luron
M: Rowa / Rotspon
O: Katarzyna Orzechowska-Troć
B: Jakub Wieczorek
K017788 616009590268009
63.

61

RAVIVIA P SP POL 2014 Klacz siwa/160 F: CORIANO'S ASS
M: RAPHAELLA P
O: MARTA FISIAK
B: WITOLD POLOWCZYK
BRAK 616 009 61 00085 14
64.

18

RUBIN SP POL 2008 Wałach kasztanowata F: Imequyl / Luron
M: Rudzianka / Arcus
O: Roman Jagieliński
B:
K013348 POL009590099408
65.

30

SANRAJS SP POL 2006 Wałach kara F: Quite Last
M: Selvina / Elvis
O: Włodzimierz Zajcew
B: Mirosław Kaczor
K022278
66.

4

SATISFACTION SP POL 2014 Ogier gniada F: Cacao Courcelle
M: Serbina
O: A Ostrowska
B: A Ostrowska
Brak
67.

43

SZUN SP POL 2006 Wałach siwa F: Elf / Fanimo
M: Szleja / Jarabub
O: Sylwester Majdziński
B: Jerzy Stańczak
K013497 POL009590057706
68.

19

TOYOTA SP POL 2011 Klacz kasztanowata F: Imequyl / Luron
M: Talwara / Loxley
O: Magdalena Polczyk
B:
K025142 61600951039511
69.

60

TRACJA SP POL 2013 Klacz gniada F: Spartacus / Stakkato
M: T CHicatora / Triple
O: SK Nad Wigrami
B: SK Nad Wigrami
K022584 616009510253413
70.

26

WESFALIA SP POL 2010 Klacz gniada F: Quaide Cassin / Cassini I
M: Wisła / Izjum
O: Jarosław Dołhun
B: Sławomi Łagun
K020299 616009640020010 104XZ77
71.

33

WINNETOU KWPN NED 2003 Wałach kasztanowata F: Indorado / Corrado I
M: Goldstern / Ahorn
O: Marta Kotlarska
B: -
K009862 5280030305238 102XR45
72.

24

ZAMBIA SP POL 2014 Klacz gniada F: Qulester
M: Zara
O: A Ostrowska
B: A Ostrowska
K026359
73.

66

ZEGNO D'IVE Z Zangersheide POL 2014 Wałach siwa F: Zirocco Blue VDL
M: Quilana D'ive Z
O: Agnieszka Nowak
B: holandia
brak
74.

41

ZET-ŻĄDŁO SP POL 2010 Wałach gniada F: Emar / Maram
M: Zorza / Aravel II
O: Stanisław Malek
B: Roman Barlik
K018480 616009610138610
Rider Club
Competition
Prize
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Andrzejczak Mariusz
St. J Napoleońska Zagroda
BOSTON (21)
2018-08-17
2018-08-17
Appel Łukasz
Dom Koni Lazar
2018-08-17
Białas Anna
KJ Infernal Team Golesze Duże
2018-08-18
2018-08-18
FINISH (53)
2018-08-17
2018-08-17
2018-08-19
2018-08-19
GERY (54)
2018-08-17
Borzęcka Maja
KJ Infernal Team
ISSOS (15)
2018-08-17
2018-08-17
Burnos Julia
JKS Salio Besiekierz Rudny
DONAT (38)
2018-08-17
2018-08-17
Cichuta Martyna
Klub Sportowy Happy Horse
2018-08-17
2018-08-17
Cieślak Zuzanna
St. R&S Stables
2018-08-17
2018-08-17
2018-08-17
2018-08-18
2018-08-18
2018-08-18
Dołhun Jakub
KJ Infernal Team
2018-08-17
KOLA (27)
2018-08-17
Filipiak Alicja
KJ Infernal Team
AROMAT (16)
2018-08-17
2018-08-17
Filipiak Zofia
KJ Infernal Team
EROTYKA (17)
2018-08-17
2018-08-17
Fisiak Marta
BPK
2018-08-17
2018-08-17
2018-08-18
2018-08-18
Frontczak Barbara
KS Happy Horse
BUHAWI (75)
2018-08-17
2018-08-17
2018-08-18
2018-08-18
Galanciak Roksana
St. R&S Stables
KORD (67)
2018-08-17
2018-08-17
2018-08-17
2018-08-18
2018-08-18
Grudzień Aleksandra
Tuszyński Klub Jeździecki Garbówek
LYANNA (73)
2018-08-17
2018-08-17
2018-08-17
Grzegorzewski Adam
St. Agro-Aves Gajewniki
2018-08-17
ISSEM (56)
2018-08-17
DANTE (57)
2018-08-17
Grzywacz Jacek
KJ J.J. Darboven
2018-08-17
2018-08-18
CZAKRA (42)
2018-08-17
2018-08-18
Gutorska Maja
KJ Infernal Team
RUBIN (18)
2018-08-17
2018-08-17
Hejduk Aleksandra
JKS Salio
PEDRO (34)
2018-08-17
2018-08-17
Helbich Wiktor
JKS Salio Besiekierz Rudny
MARINO (8)
2018-08-17
2018-08-17
2018-08-17
Kałużna Olga
St. J Napoleońska Zagroda
NIRVANA (79)
2018-08-17
2018-08-17
Karczemny Mateusz
BPK (MAZ)
2018-08-18
2018-08-18
2018-08-19
2018-08-19
Klimczyk Hanna
Stowarzyszenie Jeździeckie Napoleońska Zagroda
2018-08-17
2018-08-17
Kołodziejczyk Milena
Klub Sportowy Happy Horse
PYRRUS (70)
2018-08-18
2018-08-18
Kostrzewski Hubert
KJ SK Krzywopłoty
2018-08-17
2018-08-17
Kozioł Klara
Tuszyński KJ Garbówek
2018-08-17
2018-08-17
2018-08-18
2018-08-18
2018-08-19
Kuszelewska Julia
KJ Infernal Team
DELI (29)
2018-08-17
2018-08-17
Lasota Jacek
St. J Napoleońska Zagroda
2018-08-17
2018-08-17
2018-08-18
Lewandowska Paulina
Łódzki Klub Jeździecki
2018-08-18
2018-08-18
2018-08-19
Lubicka Jowita
KJ Infernal Team
FUKS (50)
2018-08-17
2018-08-17
2018-08-18
2018-08-18
Mac Olga
Tuszyński Klub Jeździecki Garbówek
FARAON (64)
2018-08-18
2018-08-18
Majdziński Sylwester
Tuszyński KJ Garbówek
SZUN (43)
2018-08-18
2018-08-19
2018-08-18
2018-08-18
2018-08-19
2018-08-19
2018-08-18
2018-08-18
2018-08-19
2018-08-19
Milczarek Nina
KJ Infernal Team
PICASSO (28)
2018-08-17
Mordaka Maria
KJ INFERNAL TEAM
2018-08-17
2018-08-17
Mordaka Patryk
KJ Infernal Team Golesze Duże
2018-08-17
2018-08-17
Ostrowska Adrianna
St. J Napoleńska Zagroda
2018-08-17
DIAMENT (22)
2018-08-17
2018-08-17
G-CARES (80)
2018-08-17
2018-08-17
Perz Wiktoria
bpk
GRAL (35)
2018-08-17
Polczyk Magdalena
KJ Infernal Team
TOYOTA (19)
2018-08-17
2018-08-17
Raczyńska Zofia
Łódzki klub jeździecki
CYRANO (65)
2018-08-18
2018-08-18
Rosak Alicja
SKJ Horseprofi Łódź
2018-08-17
2018-08-17
Rosiak Cyryl
JKS Salio
2018-08-17
2018-08-17
Rosicka-Tyszko Joanna
Tuszyński KJ Garbówek
2018-08-17
2018-08-17
Rytych Damian
St. J Napoleońska Zagroda
HEROS (3)
2018-08-17
2018-08-17
2018-08-17
IMBIR (23)
2018-08-17
2018-08-17
ZAMBIA (24)
2018-08-17
Sendalska Katarzyna
KJ Infernal Team
BED BOY (20)
2018-08-17
2018-08-17
Słoma Jakub
SKJ Horseprofi Łódź
KASTET (72)
2018-08-18
2018-08-18
Sputowski Mateusz
KJ Infernal Team Golesze Duże
BORA (49)
2018-08-17
2018-08-17
2018-08-18
2018-08-18
Stryjkowska Agata
KU AZS Politechniki Warszawskiej
COMTESS (14)
2018-08-17
2018-08-17
2018-08-18
2018-08-18
2018-08-19
2018-08-19
Stryjkowska Agata
KU AZS Politechniki Warszawskiej
2018-08-17
2018-08-17
2018-08-17
Terkiewicz Nina
Klub Sportowy Happy Horse
PYRRUS (70)
2018-08-17
2018-08-17
Troć Wiktoria
KJ Salio Biesiekierz Rudny
2018-08-17
2018-08-17
Tronina Paula
Soymax Horse Team
2018-08-17
Troszczyński Łukasz
KS Nad Wigrami Mikołajewo
CANOSSA (58)
2018-08-19
2018-08-19
TRACJA (60)
2018-08-17
2018-08-19
EPIGRAM (62)
2018-08-17
2018-08-17
LACJUM (63)
2018-08-17
2018-08-17
Urbańska Natalia
...
FARTON (5)
2018-08-17
2018-08-17
Warzywoda Jan
NAPOLEOŃSKA ZAGRODA
2018-08-18
2018-08-18
2018-08-19
2018-08-19
Wierzbicki Krzysztof
KS Nad Wigrami Mikołajewo
OLZA (69)
2018-08-17
Zajcew Magdalena
LKJ Gabon Walewice
SANRAJS (30)
2018-08-17
2018-08-17
2018-08-18
2018-08-18
2018-08-19

Number of Riders: 55

Number of Horses: 74

The sum of prizes: 0.00

Competition results developed by: SO Bogusławice
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: H2-052014-1, PHUP Jackland Jacek Ostrowski)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2018
design and realization: signus.pl