Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

Zgłoszenia zaakceptowane:

Nr Status zgłoszenia
Daty korekty i utworzenia
Zawodnik Koń Konkursy
143 ENTRY ACCEPTED 2018-07-24 16:42:49
2018-07-23 23:19:57
Katarzyna Milewska MALINA
  • 1x 2/LL85/
142 ENTRY ACCEPTED 2018-07-24 16:42:53
2018-07-23 22:22:11
Mariusz Kleniuk SOPLICA
  • 1x 4/P/
141 ENTRY ACCEPTED 2018-07-24 16:42:57
2018-07-23 22:21:31
Mariusz Kleniuk SZACH MAT
  • 1x 5/1*/
140 ENTRY ACCEPTED 2018-07-24 16:43:01
2018-07-23 22:20:56
Mariusz Kleniuk GEISHA
  • 1x 5/1*/
139 ENTRY ACCEPTED 2018-07-24 16:43:06
2018-07-23 21:46:25
Paweł Warszawski HATTERIA II
  • 1x 4/P/
138 ENTRY ACCEPTED 2018-07-24 16:43:10
2018-07-23 21:45:58
Paweł Warszawski ATLANTA
  • 1x 3/L/
137 ENTRY ACCEPTED 2018-07-24 16:43:13
2018-07-23 21:45:24
Paweł Warszawski HUMMER
  • 1x 5/1*/
136 ENTRY ACCEPTED 2018-07-24 16:43:31
2018-07-23 21:44:55
Paweł Warszawski DELICJA
  • 1x 5/1*/
135 ENTRY ACCEPTED 2018-07-24 16:43:34
2018-07-23 21:44:28
Paweł Warszawski ALEX
  • 1x 5/1*/
134 ENTRY ACCEPTED 2018-07-24 16:43:38
2018-07-23 20:23:23
Julia Imioło CAMARO
  • 1x 4/P/
133 ENTRY ACCEPTED 2018-07-24 16:43:43
2018-07-23 16:23:21
Martyna Kucharska ASCAN
  • 1x 4/P/
132 ENTRY ACCEPTED 2018-07-24 16:43:47
2018-07-23 16:06:54
Aleksa Karlińska SYMFONIA M
  • 1x 3/L/
131 ENTRY ACCEPTED 2018-07-24 16:43:51
2018-07-23 16:05:19
Aleksa Karlińska REMIKS
  • 1x 3/L/
130 ENTRY ACCEPTED 2018-07-24 16:44:10
2018-07-23 12:34:30
Ewelina Żołna ŁAZAR
  • 1x 2/LL85/
129 ENTRY ACCEPTED 2018-07-24 16:44:14
2018-07-23 12:28:06
Julia Sopińska ORIESKA
  • 1x 3/L/
128 ENTRY ACCEPTED 2018-07-24 16:44:19
2018-07-23 11:13:52
Artur Społowicz DOLCE BIE
  • 1x 3/L/
127 ENTRY ACCEPTED 2018-07-24 16:44:23
2018-07-23 11:13:13
Zuzanna Społowicz WOODY ALLEN
  • 1x 2/LL85/
126 ENTRY ACCEPTED 2018-07-24 16:44:26
2018-07-23 11:12:27
Patrycja Urbaniak EROIKA
  • 1x 2/LL85/
125 ENTRY ACCEPTED 2018-07-24 16:44:41
2018-07-23 11:11:38
Victoria Glomb ROSSIR
  • 1x 2/LL85/
124 ENTRY ACCEPTED 2018-07-24 16:44:44
2018-07-23 10:47:46
Iga Szostak NIL
  • 1x 3/L/
123 ENTRY ACCEPTED 2018-07-24 16:44:48
2018-07-23 09:21:21
Sandra Miszta NONA D
  • 1x 4/P/
122 ENTRY ACCEPTED 2018-07-24 16:44:51
2018-07-23 00:26:15
Sylwester Januszewski CHARIOT
  • 1x 4/P/
121 ENTRY ACCEPTED 2018-07-24 16:44:54
2018-07-23 00:25:45
Sylwester Januszewski SONGO BAIO
  • 1x 3/L/
120 ENTRY ACCEPTED 2018-07-24 16:45:16
2018-07-23 00:25:05
Sylwester Januszewski BOSS
  • 1x 3/L/
119 ENTRY ACCEPTED 2018-07-24 16:45:20
2018-07-22 22:59:54
Paulina Selega WIEDŹMIN
  • 1x 3/L/
118 ENTRY ACCEPTED 2018-07-24 16:45:24
2018-07-22 22:06:09
Weronika Sławińska PERFECTO
  • 1x 2/LL85/
117 ENTRY ACCEPTED 2018-07-24 16:45:28
2018-07-22 21:28:38
Zuzanna Wójcicka NANDO
  • 1x 1/LL70/towarzyski
116 ENTRY ACCEPTED 2018-07-22 21:14:10
2018-07-22 16:22:26
Marta Polkowska MARKO
  • 1x 3/L/
115 ENTRY ACCEPTED 2018-07-22 21:14:16
2018-07-22 14:53:44
Ksawery Śniegucki SKOVGAARDENS LIONHEART
  • 1x 2/LL85/
114 ENTRY ACCEPTED 2018-07-22 21:14:20
2018-07-22 14:26:20
Weronika Sławińska RHEAGO
  • 1x 5/1*/
113 ENTRY ACCEPTED 2018-07-22 21:14:25
2018-07-22 14:22:45
Marta Kopczyńska NUMBER ONE
  • 1x 2/LL85/
112 ENTRY ACCEPTED 2018-07-22 21:14:28
2018-07-22 14:07:40
Agnieszka Cywicka NORDICA
  • 1x 3/L/
111 ENTRY ACCEPTED 2018-07-22 21:14:33
2018-07-22 12:33:35
Jan Mossakowski LASCAR
  • 1x 3/L/
110 ENTRY ACCEPTED 2018-07-22 21:14:37
2018-07-22 12:32:51
Jan Mossakowski LOTOS
  • 1x 4/P/
109 ENTRY ACCEPTED 2018-07-22 21:14:41
2018-07-22 09:47:26
Jarosław Sulowski ESKADA
  • 1x 3/L/
108 ENTRY ACCEPTED 2018-07-22 21:14:46
2018-07-22 09:45:37
Artur Karczmarek KALABRIA
  • 1x 3/L/
107 ENTRY ACCEPTED 2018-07-22 21:14:49
2018-07-22 07:35:43
Joanna Sławik KALIOPE
  • 1x 3/L/
106 ENTRY ACCEPTED 2018-07-22 21:14:53
2018-07-22 07:08:36
Zbigniew Kowalkowski ARABIKA
  • 1x 3/L/
104 ENTRY ACCEPTED 2018-07-22 21:15:02
2018-07-21 21:48:06
Joanna Sławik KALIOPE
  • 1x 3/L/
103 ENTRY ACCEPTED 2018-07-22 21:15:06
2018-07-21 12:48:47
Ewa Lewandowska RAMZES
  • 1x 4/P/
102 ENTRY ACCEPTED 2018-07-22 21:15:10
2018-07-21 12:13:16
Halszka Witkowska CZAMIR ARON
  • 1x 3/L/
101 ENTRY ACCEPTED 2018-07-22 21:15:14
2018-07-21 09:42:53
Agnieszka Nawrot MARKIZA
  • 1x 5/1*/
100 ENTRY ACCEPTED 2018-07-22 21:15:17
2018-07-21 07:22:31
Bartosz Wyrwa NOTA
  • 1x 2/LL85/
99 ENTRY ACCEPTED 2018-07-22 21:15:22
2018-07-20 22:07:18
Jan Warzywoda BEL ESPRIT
  • 1x 2/LL85/
98 ENTRY ACCEPTED 2018-07-22 21:15:26
2018-07-20 20:26:42
Ksawery Śniegucki EMILIA OF CHIN
  • 1x 4/P/
97 ENTRY ACCEPTED 2018-07-22 21:15:35
2018-07-20 12:31:25
Ksawery Śniegucki GOLDEN GIRL
  • 1x 3/L/
96 ENTRY ACCEPTED 2018-07-22 21:16:11
2018-07-19 18:05:23
Emilia Dratwińska ALIBI
  • 1x 4/P/
95 ENTRY ACCEPTED 2018-07-22 21:16:14
2018-07-19 14:42:36
Klaudia Jasnos DAKOTA II
  • 1x 2/LL85/
94 ENTRY ACCEPTED 2018-07-22 21:16:18
2018-07-19 14:31:37
Patrycja Zubko LORD VULKAN
  • 1x 4/P/
93 ENTRY ACCEPTED 2018-07-22 21:16:22
2018-07-19 14:31:15
Patrycja Zubko CYKLON
  • 1x 5/1*/
92 ENTRY ACCEPTED 2018-07-22 21:16:26
2018-07-19 14:27:12
Filip Dziuba CORMINTTA
  • 1x 4/P/
91 ENTRY ACCEPTED 2018-07-22 21:16:30
2018-07-19 13:15:45
Natalia Domagała ZARIM
  • 1x 3/L/
90 ENTRY ACCEPTED 2018-07-22 21:16:35
2018-07-19 13:10:24
Natalia Rodź DEBRA
  • 1x 2/LL85/
89 ENTRY ACCEPTED 2018-07-22 21:16:40
2018-07-19 13:07:55
Karolina Damska STAMFORD
  • 1x 2/LL85/
88 ENTRY ACCEPTED 2018-07-22 21:16:44
2018-07-18 18:36:54
Wiktoria Szynkiewicz HATTRICK
  • 1x 5/1*/
87 ENTRY ACCEPTED 2018-07-22 21:16:48
2018-07-18 18:29:35
Michał Hycki SUMMER M
  • 1x 3/L/
86 ENTRY ACCEPTED 2018-07-22 21:16:51
2018-07-18 18:28:50
Michał Hycki MOONSHINE
  • 1x 5/1*/
85 ENTRY ACCEPTED 2018-07-22 21:16:55
2018-07-18 17:09:03
Joanna Durka DAMASZEK
  • 1x 4/P/
84 ENTRY ACCEPTED 2018-07-22 21:16:59
2018-07-18 15:52:36
Zbigniew Witczak FLAMA
  • 1x 3/L/
83 ENTRY ACCEPTED 2018-07-22 21:17:03
2018-07-18 13:05:51
Hanna Krzyżanowska KORA
  • 1x 1/LL70/towarzyski
82 ENTRY ACCEPTED 2018-07-22 21:17:07
2018-07-18 10:13:43
Zofia Zawadzińska IZOLACJA M
  • 1x 4/P/
81 ENTRY ACCEPTED 2018-07-22 21:17:42
2018-07-18 10:13:05
Zofia Zawadzińska NEJRAN
  • 1x 4/P/
80 ENTRY ACCEPTED 2018-07-22 21:17:46
2018-07-18 10:12:18
Hanna Szeliga DONNA EWITA
  • 1x 3/L/
79 ENTRY ACCEPTED 2018-07-22 21:17:51
2018-07-18 10:11:15
Magdalena Paraszczuk ITAMARA M
  • 1x 5/1*/
78 ENTRY ACCEPTED 2018-07-22 21:17:54
2018-07-18 10:10:31
Klaudia Jaromin EMS
  • 1x 1/LL70/towarzyski
77 ENTRY ACCEPTED 2018-07-22 21:17:58
2018-07-18 10:09:46
Wirginia Dąbrowska EL DJAZAIR
  • 1x 2/LL85/
75 ENTRY ACCEPTED 2018-07-22 21:18:02
2018-07-17 21:13:59
Julianna Fabijaniak BACARDI MK
  • 1x 3/L/
74 ENTRY ACCEPTED 2018-07-22 21:18:06
2018-07-17 21:10:36
Oliwia Rapa EX LADY
  • 1x 3/L/
73 ENTRY ACCEPTED 2018-07-22 21:18:10
2018-07-17 20:56:26
Katarzyna Skrzypczak HORUS
  • 1x 5/1*/
72 ENTRY ACCEPTED 2018-07-22 21:18:15
2018-07-17 20:56:06
Katarzyna Skrzypczak BE MY LIFE TOP
  • 1x 4/P/
71 ENTRY ACCEPTED 2018-07-22 21:18:19
2018-07-17 20:55:46
Katarzyna Skrzypczak FEANOR MAGIC
  • 1x 3/L/
70 ENTRY ACCEPTED 2018-07-22 21:18:24
2018-07-17 18:03:28
Jagoda Kazana SO-WIC
  • 1x 4/P/
69 ENTRY ACCEPTED 2018-07-22 21:18:27
2018-07-17 10:49:41
Aleksandra Radomska DEBIUT
  • 1x 4/P/
68 ENTRY ACCEPTED 2018-07-22 21:18:36
2018-07-16 22:40:49
Weronika Lewandowska BIRMA
  • 1x 1/LL70/towarzyski
67 ENTRY ACCEPTED 2018-07-22 21:18:39
2018-07-16 13:41:47
Wioleta Hajnos RIPLEY
  • 1x 1/LL70/towarzyski
66 ENTRY ACCEPTED 2018-07-22 21:18:43
2018-07-16 13:40:04
Emilia Krzemińska HUSARIA
  • 1x 3/L/
65 ENTRY ACCEPTED 2018-07-22 21:18:47
2018-07-16 13:39:42
Justyna Krupa WILLIE BOY
  • 1x 2/LL85/
64 ENTRY ACCEPTED 2018-07-22 21:19:17
2018-07-16 13:39:16
Aleksandra Krok KING
  • 1x 2/LL85/
63 ENTRY ACCEPTED 2018-07-22 21:19:21
2018-07-16 13:38:44
Wioleta Hajnos DONNA RIVENDELL
  • 1x 3/L/
62 ENTRY ACCEPTED 2018-07-22 21:19:24
2018-07-16 11:05:17
Weronika Krzyśpiak ENIGMA
  • 1x 4/P/
61 ENTRY ACCEPTED 2018-07-22 21:19:27
2018-07-16 08:35:58
Julia Praga POLAŃCZYK
  • 1x 3/L/
60 ENTRY ACCEPTED 2018-07-22 21:19:31
2018-07-16 08:34:57
Julia Praga BEN-HUR
  • 1x 4/P/
59 ENTRY ACCEPTED 2018-07-22 21:19:34
2018-07-16 08:07:00
Marta Dziak-Gierlicz JASNY ELSING
  • 1x 4/P/
58 ENTRY ACCEPTED 2018-07-22 21:19:37
2018-07-16 00:04:41
Katarzyna Kostarczyk FIONA
  • 1x 4/P/
57 ENTRY ACCEPTED 2018-07-22 21:19:40
2018-07-15 18:15:11
Klaudia Mościcka IRON
  • 1x 2/LL85/
56 ENTRY ACCEPTED 2018-07-22 21:19:43
2018-07-15 15:53:43
Daria Feliks SZALONY CHICCO
  • 1x 2/LL85/
55 ENTRY ACCEPTED 2018-07-22 21:19:46
2018-07-15 15:53:06
Daria Feliks ELECTRA MK
  • 1x 1/LL70/towarzyski
54 ENTRY ACCEPTED 2018-07-22 21:19:49
2018-07-13 22:13:28
Marek Wajda NUBIA MPM
  • 1x 2/LL85/
53 ENTRY ACCEPTED 2018-07-15 15:43:51
2018-07-13 22:12:25
Marek Wajda DIAMANT BOY
  • 1x 4/P/
52 ENTRY ACCEPTED 2018-07-15 15:43:46
2018-07-13 22:12:01
Marek Wajda GWIAZDA BOGUSŁAWIC
  • 1x 5/1*/
51 ENTRY ACCEPTED 2018-07-15 15:43:41
2018-07-13 22:11:38
Marek Wajda MEQINI
  • 1x 5/1*/
50 ENTRY ACCEPTED 2018-07-15 15:43:37
2018-07-13 22:11:12
Marek Wajda LARKIN
  • 1x 5/1*/
49 ENTRY ACCEPTED 2018-07-15 15:43:33
2018-07-13 16:58:51
Wiktoria Redek FIRLEJ
  • 1x 3/L/
48 ENTRY ACCEPTED 2018-07-13 09:06:56
2018-07-12 21:44:13
Zofia Steczowicz CHARLIE REGENT
  • 1x 3/L/
47 ENTRY ACCEPTED 2018-07-13 09:06:59
2018-07-12 21:43:18
Katarzyna Steczowicz MERLE
  • 1x 1/LL70/towarzyski
46 ENTRY ACCEPTED 2018-07-13 09:07:03
2018-07-12 21:42:07
Maria Steczowicz WILHELM
  • 1x 1/LL70/towarzyski
45 ENTRY ACCEPTED 2018-07-13 09:07:07
2018-07-12 16:19:41
Agnieszka Zuchniak ASTERA
  • 1x 5/1*/
44 ENTRY ACCEPTED 2018-07-13 09:07:13
2018-07-12 01:07:12
Daniel Zawadzki DAR-S
  • 1x 3/L/
43 ENTRY ACCEPTED 2018-07-13 09:07:17
2018-07-11 18:00:31
Dominika Warmus HANNIBAL-WM
  • 1x 1/LL70/towarzyski
42 ENTRY ACCEPTED 2018-07-13 09:07:35
2018-07-11 18:00:05
Dominika Warmus CERVELLE-WM
  • 1x 1/LL70/towarzyski
41 ENTRY ACCEPTED 2018-07-13 09:07:40
2018-07-11 10:38:58
Filip Dziuba SAFARI
  • 1x 3/L/
40 ENTRY ACCEPTED 2018-07-13 09:07:46
2018-07-11 10:38:37
Filip Dziuba O-CARMEN
  • 1x 3/L/
39 ENTRY ACCEPTED 2018-07-13 09:07:55
2018-07-10 22:01:09
Anna Pachla BANKIET
  • 1x 2/LL85/
38 ENTRY ACCEPTED 2018-07-13 09:07:58
2018-07-10 17:59:00
Zofia Michalak LIBERTY LIFE
  • 1x 3/L/
37 ENTRY ACCEPTED 2018-07-13 09:08:04
2018-07-10 12:25:10
Diego Pieniaszek MENCZESTER
  • 1x 5/1*/
36 ENTRY ACCEPTED 2018-07-13 09:08:19
2018-07-10 12:24:44
Diego Pieniaszek LINTON
  • 1x 5/1*/
35 ENTRY ACCEPTED 2018-07-13 09:08:22
2018-07-09 19:23:48
Zbigniew Kowalkowski MIRAH
  • 1x 3/L/
34 ENTRY ACCEPTED 2018-07-09 18:46:11
2018-07-09 18:38:28
Mateusz Rodak AKR
  • 1x 3/L/
33 ENTRY ACCEPTED 2018-07-09 18:46:14
2018-07-09 08:07:57
Artur Gierlicz EMILIUSZ
  • 1x 2/LL85/
32 ENTRY ACCEPTED 2018-07-09 18:46:17
2018-07-09 08:07:28
Marta Dziak-Gierlicz COSTANZA
  • 1x 4/P/
31 ENTRY ACCEPTED 2018-07-09 18:46:20
2018-07-08 14:02:43
Maria Adamek GRUBIANIN
  • 1x 3/L/
30 ENTRY ACCEPTED 2018-07-09 18:46:23
2018-07-08 10:21:05
Jan Kamiński WELUR
  • 1x 4/P/
29 ENTRY ACCEPTED 2018-07-09 18:46:26
2018-07-08 10:20:45
Aleksander Kadłubowski GOLDEN WIND
  • 1x 2/LL85/
28 ENTRY ACCEPTED 2018-07-09 18:46:30
2018-07-08 10:20:26
Aleksander Kadłubowski ESCULAP
  • 1x 2/LL85/
27 ENTRY ACCEPTED 2018-07-07 21:15:15
2018-07-05 21:13:34
Klaudia Gawdzik NIKE
  • 1x 3/L/
26 ENTRY ACCEPTED 2018-07-07 21:16:59
2018-07-05 13:43:19
Grzegorz Gburzyński PAGANINI
  • 1x 2/LL85/
25 ENTRY ACCEPTED 2018-07-04 22:28:24
2018-07-04 15:45:17
Artur Gierlicz NICE SILVER
  • 1x 1/LL70/towarzyski
24 ENTRY ACCEPTED 2018-07-22 21:19:53
2018-07-03 21:02:08
Justyna Kociankowska GÓRALKA
  • 1x 3/L/
23 ENTRY ACCEPTED 2018-07-22 21:20:12
2018-07-03 21:00:39
Justyna Kociankowska ARGUS
  • 1x 3/L/
22 ENTRY ACCEPTED 2018-07-03 23:46:08
2018-07-02 22:59:21
Urszula Milewska ŁANIA
  • 1x 4/P/
21 ENTRY ACCEPTED 2018-07-03 23:46:23
2018-07-02 08:49:32
Aleksandra Gierz ŁARENNE
  • 1x 4/P/
19 ENTRY ACCEPTED 2018-07-22 21:20:15
2018-07-02 01:50:47
Marta Zawada NORMA
  • 1x 5/1*/
18 ENTRY ACCEPTED 2018-07-22 21:20:18
2018-07-02 01:48:27
Marta Zawada DEMARA
  • 1x 5/1*/
17 ENTRY ACCEPTED 2018-07-03 23:47:34
2018-07-01 23:23:26
Lidia Rębkowska MARSYLIA
  • 1x 1/LL70/towarzyski
16 ENTRY ACCEPTED 2018-07-03 23:47:52
2018-07-01 22:44:25
Patrycja Świetlik MAŁA MI PONYSPORT
  • 1x 2/LL85/
15 ENTRY ACCEPTED 2018-07-03 23:48:07
2018-07-01 22:42:31
Natalia Kotyra MADRYT
  • 1x 4/P/
14 ENTRY ACCEPTED 2018-07-03 23:47:17
2018-07-01 22:40:55
Maurycy Wyżykowski JACK BLACK
  • 1x 4/P/
12 ENTRY ACCEPTED 2018-06-30 00:06:17
2018-06-29 10:41:47
Joanna Gardulska ASHANTI SOLIER
  • 1x 4/P/
11 ENTRY ACCEPTED 2018-06-30 00:05:50
2018-06-28 15:35:25
Agnieszka Urbanowicz VISCONTI
  • 1x 3/L/
10 ENTRY ACCEPTED 2018-06-30 00:05:34
2018-06-27 11:19:14
Dagmara Wilczewska LARGO
  • 1x 5/1*/
9 ENTRY ACCEPTED 2018-06-27 09:07:31
2018-06-26 10:35:02
Alicja Tropiło ORDA II
  • 1x 4/P/
8 ENTRY ACCEPTED 2018-06-27 09:07:34
2018-06-25 18:09:00
Magda Mirosz LAVER
  • 1x 4/P/
7 ENTRY ACCEPTED 2018-07-22 21:20:22
2018-06-25 17:54:07
Natalia Anopczenko AFISZ
  • 1x 4/P/
6 ENTRY ACCEPTED 2018-07-22 21:20:26
2018-06-24 21:09:14
Magdalena Kołek SECT MASINI
  • 1x 3/L/
5 ENTRY ACCEPTED 2018-07-22 21:20:30
2018-06-24 16:13:50
Julia Witkowska KSENA
  • 1x 4/P/
4 ENTRY ACCEPTED 2018-06-27 09:07:49
2018-06-24 16:11:28
Julia Witkowska CHESTER
  • 1x 4/P/
3 ENTRY ACCEPTED 2018-06-27 09:07:53
2018-06-23 22:30:15
Marta Jaroszewska ROSITAS
  • 1x 3/L/
No. Rider Club
Year of birth
PZJ
FEI ID
1. Adamek Maria LZJ Drama Zbrosławice
2003 (JM.)
0046030
2. Anopczenko Natalia KJ Jaroszówka
1999 (MJ.)
O033045
3. Cywicka Agnieszka KJ Facimiech
S
O020334
4. Dąbrowska Wirginia KJ Szarża im. 8 Pułku Ułanów ks. J. Poniatowskiego
2006 (JM.)
O040326
5. Damska Karolina Kj Aromer
2002 (J.)
Brak
6. Dratwińska Emilia Jurajski LKJ Udórz
2002 (J.)
O032599
7. Durka Joanna St. SKJ Grobice
1997 (MJ.)
O027147
8. Dziak-Gierlicz Marta SKJ Grobice
S
O002140
9. Dziuba Filip KJ Jaroszówka
2000 (J.)
O040608
10. Fabijaniak Julianna KJ Aromer Józefin
2002 (J.)
O032393
11. Gardulska Joanna KJ Facimiech
S
O019351
12. Gawdzik Klaudia KJ Aromer Józefin
2006 (JM.)
O044546
13. Gburzyński Grzegorz Stowarzyszenie SKJ Grobice
S
O049026
14. Gierlicz Artur Stowarzyszenie SKJ Grobice
S
O002615
15. Gierlicz Artur SKJ Grobice
S
O002615
16. Glomb Victoria KJ Jaroszówka
2001 (J.)
O026511
17. Grzejdziak Wiktoria TKJ Garbówek
2004 (JM.)
O041393
18. Hajnos Wioleta KJ Czarny Dunajec
S
O005061
19. Hycki Michał Klub Jezdziecki SZARŻA im. 8 Pułku Ułanów ks. J.Poniatowskiego
S
O012756
10085657
20. Imioło Julia KJ Facimiech
1998 (MJ.)
O028245
21. Januszewski Sylwester TKJ Garbówek
S
O001126
22. Jaromin Klaudia Klub Jeździecki Szarża im. 8 Pułku Ułanów ks. Józefa Poniatowskiego
2006 (JM.)
O048946
23. Jaroszewska Marta KJ Bingo Człekówka
S
O003611
24. Jasnos Klaudia bpk
S
LZRWZJ/1693/18
25. Kadłubowski Aleksander KJ Strzała Krubiczew
S
O003700
26. Kamiński Jan Milanowska Fundacja na Rzecz Edukacji i Sportu
S
O003136
27. Karczmarek Artur LKS Białka
S
O002482
28. Kazana Jagoda Kaszubskie St. Promowania Sportów Konnych
2001 (J.)
O020469
29. Kociankowska Justyna Milanowska Fundacja na Rzecz Edukacji i Sportu
2003 (JM.)
O038517
30. Kopczyńska Marta bpk
2001 (J.)
brak
31. Kopka Agnieszka KJ Aromer Józefin
S
O001469
32. Kostarczyk Katarzyna KJ Facimiech
2001 (J.)
O024479
33. Kotyra Natalia St. SKJ Grobice
2003 (JM.)
O027148
34. Krok Aleksandra KJ Czarny Dunajec
2005 (JM.)
O043321
35. Krukowska Anna Rakowiec Kwidzyn
2002 (J.)
brak
36. Krukowski Jerzy Rakowiec Kwidzyn
S
brak
37. Krupa Justyna KJ Czarny Dunajec
2006 (JM.)
O043322
38. Krzemińska Emilia Klub Jeździecki Czarny Dunajec
2003 (JM.)
O043670
39. Krzyśpiak Weronika KJ Dziecinów
1997 (MJ.)
O025285
40. Krzyżanowska Hanna KJ Aromer
2005 (JM.)
Brak
41. Kucharska Martyna KJ Jaroszówka
2002 (J.)
O026512
42. Lewandowska Ewa Gdyńskie Towarzystwo Hippiczne
S
O014039
43. Lewandowska Weronika Akademia Jeździecka Dąbrowica
2005 (JM.)
O038650
44. Michalak Zofia Brak
2005 (JM.)
O045772
45. Milewska Katarzyna Stowarzyszenie Jeździeckie Poster
S
O020500
46. Milewska Urszula KJK Pod Żubrem Niepołomice
2001 (J.)
O018830
47. Miszta Sandra SKJ Grobice
1997 (MJ.)
O023611
48. Mościcka Klaudia KJ Aromer
2001 (J.)
0048875
49. Mossakowski Jan KJ Stajnia z Kopytem
S
O003414
50. Pachla Anna paczoltowice equestrian centre krakow
S
none
51. Paraszczuk Magdalena Klub Jezdziecki SZARŻA im. 8 Pułku Ułanów ks. J.Poniatowskiego
2000 (J.)
O023920
52. Pieniaszek Diego Pomorska Liga Jeździecka w Dziemianach
2003 (JM.)
O039628
53. Pogodzińska Hanna UKS Akademia Jeździectwa
2001 (J.)
O013515
54. Pogodzińska Zofia UKS Akademia Jeźdzectwa
1999 (MJ.)
O013514
55. Polkowska Marta UKS Military
S
O033633
56. Popiel Antonina UKS Akademia Jeździectwa
2006 (JM.)
O045278
57. Praga Julia JKS Equita Świętochów
2002 (J.)
O035142
58. Radomska Aleksandra UKS Military Kąck
S
O021629
59. Rapa Oliwia KJ Aromer Józefin
2003 (JM.)
O043881
60. Rębkowska Lidia Stowarzyszenie SKJ Grobice
2005 (JM.)
brak
61. Rodak Mateusz Milanowska Fundacja na rzecz Sportu i Edukacji
1997 (MJ.)
O45594
62. Rodź Natalia KJ Aromer Józefin
2005 (JM.)
O047927
63. Selega Paulina LKJ Moszna
S
O018802
64. Skrzypczak Katarzyna KJ Facimiech
S
O004487
65. Sławik Joanna bpk
2004 (JM.)
2582/18 ABC
66. Sławińska Weronika WLKS Krakus Swoszowice
1997 (MJ.)
O007471
67. Śniegucki Ksawery Konie Sportowe Gillmaier
S
O003263
68. Śniegucki Ksawery KS Gillmaier
S
O003263
69. Sopińska Julia Klub Jeździecki Dziecinów
1999 (MJ.)
O013680
70. Społowicz Artur KJ Jaroszówka
S
O000841
10003676
71. Społowicz Zuzanna KJ Jaroszówka
2007 (Mł.)
O036095
72. Stachowiak Tomasz LKJ Moszna
S
O000593
73. Steczowicz Katarzyna Stowarzyszenie SKJ Grobice
2004 (JM.)
Brak
74. Steczowicz Maria Stowarzyszenie SKJ Grobice
2007 (Mł.)
brak
75. Steczowicz Zofia Stowarzyszenie SKJ Grobice
2002 (J.)
O037425
76. Sulowski Jarosław LKS Białka
S
O003802
77. Świetlik Patrycja St. SKJ Grobice
2003 (JM.)
O039864
78. Sypuła Aleksandra KJ Podkowa Leśna
1999 (MJ.)
79. Szeliga Hanna KJ SZARŻAKlub Jezdziecki SZARŻA im. 8 Pułku Ułanów ks. J.Poniatowskiego
2004 (JM.)
O037366
80. Szostak Iga Kociewski KJ Polar
2003 (JM.)
O029098
81. Szulkowska Agata Klub Jeździecki Aromer
1998 (MJ.)
O041633
82. Szwarc Martyna BPK - MAZ
S
O005618
83. Tropiło Alicja KJ Dziecinów Sp. z o. o.
2001 (J.)
O031302
84. Urbaniak Patrycja KJ Jaroszówka
2007 (Mł.)
O047431
85. Urbanowicz Agnieszka Brak przynależności
S
O011406
86. Wajda Marek KJ Dworek Okuniew
S
O002116
87. Warszawski Paweł St. J Baborówko
S
O001113
88. Warzywoda Jan NAPOLEOŃSKA ZAGRODA
S
O040499
89. Wilczewska Dagmara Gdyńskie Towarzystwo Hippiczne
S
O002964
90. Witczak Zbigniew LKJ Gabon Walewice
S
O006571
91. Witkowska Halszka KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego
S
O002295
92. Witkowska Julia SKJ Beckersport Raszyn
2005 (JM.)
O032986
93. Wójcicka Zuzanna Agroturystyka Safari
2001 (J.)
brak
94. Wyrwa Bartosz KJ Liljówka Stęszewko
S
O009173
95. Wyżykowski Maurycy Stowarzyszenie SKJ Grobice
2003 (JM.)
O028338
96. Zawada Marta SKJ WJ Piaseccy Equestrian Małszewo
2002 (J.)
O033204
97. Zawadzińska Zofia Klub Jezdziecki SZARŻA im. 8 Pułku Ułanów ks. J.Poniatowskiego
S
O005735
98. Zawadzki Daniel Polska Akademia Jeździecka
S
O034607
99. Żołna Ewelina KJ Facimiech
S
O020271
100. Zubko Patrycja St. J Baborówko
S
O020587
101. Zuchniak Agnieszka Milanowska Fundacja Na Rzecz Edukacji i Sportu
1999 (MJ.)
O024420
No. Horse numer Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin Owner / Breeder National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

5

AFISZ MŁP POL 2011 Wałach ciemnogniada F: Awans /
M: Astella / Veritas G
O: Magdalena Anopczenko
B: SK Janów Podlaski
K021354 616006580309811
2.

150

AGITANIA SP POL 2011 Klacz gniada/175 F: Analog
M: Astma
O: Jarosław Pogodziński
B: Bogusław Sobczyński
K019821
3.

37

AKR Wlkp/poch.trk. POL 2012 Wałach gniada/172 F: Czarczaf / Ogar
M: Agitacja / Hamlet Go
O: Marta Ciechowicz
B: SK Liski
K020777 616007600221212
4.

134

ALEX HOL POL 2011 Ogier gniada F: Acodetto / Acorado
M: Haamoon / Leonid
O: Wechta Equestrian
B:
K019095 DE421000097011
5.

95

ALIBI MŁP POL 2006 Wałach gniada/158 F: Kamp / Berlin Bej
M: Animozja / Arak
O: Arkadiusz Dratwiński Biuro Doradztwa Gospodarczego
B: SK Udórz
K020732 POL006540045706
6.

158

APOKALIPSA M XX POL 2003 Klacz kasztanowata F: Paradys
M: Amhara
O: S.K. Moszna
B: S.K.Moszna
brak
7.

10

ARGUS M. POL 2009 Ogier kasztanowata F: Katon / Wiedeń
M: Arabia / Decoration
O: Sławomir Dziubiński
B: Katarzyna Podkańska-Dziubińska
K017768 616006580574209
8.

132

ASCAN MŁP POL 2009 Wałach ciemnogniada F: Dounba / Kaldoun
M: Astella / Veritas 6 (Quidam D'Or)
O: Artur Społowicz
B: SK Janów
K015251 616006580658309
9.

21

ASHANTI SOLIER Małopolska POL 2012 Klacz siwa F: Lubań
M: Alkaida
O: Joanna Gardulska
B: Jarosław Pawlik
K022334
10.

48

ASTERA SP POL 2006 Klacz siwa F: Liguster
M: Arieta
O: Agnieszka Zuchniak
B: SK Nowielice
K012308
11.

137

ATLANTA MŁP POL 2014 Klacz kara F: Huzar / Jalienny
M: Amira / Jurand
O: Aleksander Łój
B: Aleksander Łój
brak 616006580158914
12.

146

BABY YOU THINK xx IRL 2014 klacz ciemnogniada F: So You Think
M: Bravada
O: Agnieszka Kopka
B: Irlandia
K026283 372IRE45229105T
13.

100

BACARDI MK SP POL 2009 Klacz kasztanowata F: Nabucho du Serein / Ryon d'Anzex
M: Bonita V (ex Bonita) / Dantes
O: Łukasz Sikorski
B: Marek Kucharski
K023668 616009600378809
14.

42

BANKIET Malopolska POL 2012 Wałach biała F: frazes
M: biesiada
O: anna pachla
B: stadnina koni walewice
616006590203912
15.

143

BAZYLIA SP POL 2009 Klacz ciemnogniada F: INDOCTRO
M: Bretania
O: Agnieszka Kopka
B: BRAK
K020076
16.

74

BE MY LIFE TOP SP POL 2006 Wałach F: Long Life
M: Baszta
O: Ewa Skrzypczak
B: Wojciech Guzik
K010445
17.

98

BEL ESPRIT Małopolsjka POL 2013 Ogier ciemnogniada/169 F: HUZAR
M: BELLA VISTA
O: JAN WARZYWODA
B: STADNINA KONI WALEWICE
BRAK 616006591045913
18.

62

BEN-HUR XX POL 1999 Wałach gniada F: Freedom`s Choice
M: Belisama
O: Paulina Tonczak
B: SK Rzeczna
K007195 POL999660005099
19.

70

BIRMA Deutsche Reitpony POL 2007 Klacz gniada/kuc:137 F: Durello Top
M: Banitka
O: Edyta Lewandowska
B: Tomasz Kowala
K016340 12162 12162
20.

119

BOSS WLKP POL 2013 Wałach gniada F: SAN LUIS
M: BOGOTA
O: WIKTORIA GRZEJDZIAK
B: SK RACOT
K025343
21.

133

CAMARO Meklemburska POL 2001 Wałach ciemnogniada/170 cm F: Cabrol Amicor
M: Lakara
O: Ewa Imioło
B: Gabriele Sellmann
K006852 DE 427274022201
22.

121

CHARIOT XX POL 2013 Ogier gniada F: Sorbie Tower
M: Czeneka / Winds of Light
O: Sylwester Januszewski
B: SK Krasne
K023636 616POL13007994T
23.

51

CHARLIE REGENT XX POL 2011 Wałach kasztanowata F: Dżahar
M: Czakra
O: Monika Steczowicz
B: Anna Milewska
K021925
24.

16

CHESTER DRP GER 2000 Wałach gniada/kuc:149 F: Cocky Man / Cocky Dundee
M: Dorina / Durello
O: Eliza Witkowska
B:
K015343 DE441410851900
25.

12

CORMINTTA HOL GER 2010 Klacz ciemnogniada/168 F: Cormint I / Calido I / Cantus
M: Katinka VI / Calato / Capitol I
O: Filip Dziuba
B: Dora Meifort
K023021 DE421000343410
26.

35

COSTANZA Włoska Gorącokrwista ITA 2013 Klacz gniada/165 F: caskarii
M: Introversa delle Roane / Maigueside
O: marta dziak-gierlicz
B: chiara fabiani
K023695 380007000150083
27.

156

CRAFTY BUISNESS XX IRL 2011 Wałach gniada F: Bushranger
M: Champion Tipster
O: Monika Bartosiweicz
B: Thomas Cahalan
brak
28.

92

CYKLON SP POL 2004 Wałach kasztanowata/163 F: Cisoń / Czubaryk
M: Cyranka / Genius
O: Patrycja Zubko
B: Aleksandra Nowak
K014793 POL009611535004
29.

102

CZAMIR ARON SP POL 2012 Wałach siwa F: Lotos / Levantos II
M: Czamira / Rulon
O: Halszka Witkowska
B: Krzysztof Szczepaniak
K024847 616009610094212
30.

94

DAKOTA II SP POL 2009 Klacz siwa F: Hetman
M: Dubeltówka
O: Klaudia Jasnos
B: Jerzy Hławiczka
brak
31.

85

DAMASZEK SP POL 2010 Wałach gniada F: Imequyl / Luron
M: Dekada / Grey
O: Iwona Kotyra
B: Iwona Kotyra
K021698 616009660588710
32.

47

DAR-S Szlachetna Półkrew POL 2008 Wałach gniada F: Vandamme/Guidam s.f.
M: Canadian Winter xx
O: Daniel Zawadzki
B: Kazimierz Skrzypczyński
K018837
33.

71

DEBIUT WLKP POL 2005 Wałach kasztanowata F: Burgund / Juriste
M: Dializa / Germanic
O: Adam Malita
B: Tadeusz Piórkowski
K010672 11231
34.

90

DEBRA SP POL 2011 Klacz gniada F: Marino
M: Dorada
O: Agnieszka Kopka
B: SK Rzeczna
K024440
35.

135

DELICJA XX POL 2011 Klacz gniada F: Sorbie Tower / Soviet Lad
M: Drobnostka / Saphir
O: Henryk Święcicki
B: SK Iwno
K021380 616POL11007116T
36.

7

DEMARA SP POL 2010 Klacz gniada F: Emar/
M: Durette Z/
O: Grzegorz Zawada
B:
K018078 616009610138810
37.

56

DIAMANT BOY Westf. GER 2013 Wałach ciemnogniada F: Diarado's Boy / Diarado
M: Loreana / Lamoureux I
O: Bogusław Kondek
B: Martina Wirtz
K024519 DE441410969013
38.

155

DO WE LIKE HIM XX IRL 2010 Wałach gniada F: Beneficial
M: Pattern Queen
O: Monika Bartosiweicz
B: Owen Hickey
brak
39.

154

DO-RE-MI sp POL 2012 wałach sk.gn. F: Casillo
M: Dekadencja
O:
B:
K023845 616009661163012
40.

127

DOLCE BIE Małopolska POL 2014 Wałach kasztanowata F: Biegacz
M: Dolce Vita
O: Katarzyna Społowicz
B: SK Prudnik
K025622 616006690058314
41.

80

DONNA EWITA Kuc Drp POL 2006 Klacz gniada/kuc:145 F: VIP Ewita
M: Dally
O: Hanna Szeliga
B: Wiesław Apanasewicz
K019279 POL013670111306
42.

65

DONNA RIVENDELL SP POL 2013 Klacz siwa F: Powój
M: Damara I
O: Wioleta Hajnos
B: Wioleta Hajnos
K025257
43.

77

EL DJAZAIR OO POL 2000 Ogier ciemnogniada/kuc:144 F: Fawor
M: Ematina
O: Mikołaj Rey
B: SK Michałów
K007937 09600
44.

161

ELABORAT m POL 2006 ogier c.gn. F: Aspan
M: Elandra
O:
B:
K011746 POL006580467106
45.

97

EMILIA OF CHIN Holsteiner GER 2012 Klacz tarantowata F: Chin Champ
M: Naomi XXII
O: Laura Gillmaier
B: Stall Burgard ZG
brak
46.

36

EMILIUSZ XO POL 2012 Wałach kasztanowata F: Chesnut Park Allthat Jazz
M: Emina
O: Marta Dziak-Gierlicz
B: Sk Janow Podlaski
K023696 616006580249712
47.

144

EMMA SP POL 2009 Klacz ciemnogniada F: -
M: -
O: -
B: -
brak
48.

78

EMS OO POL 2002 Ogier gniada/kuc: F: Witalis
M: Eufemia
O: Mikołaj Rey
B: Barbara Guniewicz
K025490
49.

64

ENIGMA SP POL 2012 Klacz siwa F: Cassilio / Cassini I
M: Epona / Weltstein
O: Henryk MIanowski
B: Henryk MIanowski
K020771 616009661085412
50.

125

EROIKA KUC POL 2002 Klacz dereszowata/kuc:140 F: Dżagar
M: Eureka
O: Tomasz Kowala
B: Nn
K009180 10397
51.

31

ESCULAP Małopolak POL 2014 Ogier ciemnogniada F: Stilios
M: Elba po Narcyz
O: Dziubiński Sławomir
B: Podkańska-Dziubińska Katarzyna
brak
52.

108

ESKADA XO/M. POL 2014 Klacz kara F: Baryt / Decoration
M: Esencja / Jalienny
O: SK Białka
B: SK Janów Podlaski
K025248 616 006 580 271 814
53.

76

EX LADY SP POL 2003 Klacz kara/164 F: Cooper / Cassini I
M: Elita / Tabun
O: Beata Rapa
B: Inez Lendo
K010521 POL009600203003
54.

73

FEANOR MAGIC Małopolska POL 2014 Wałach ciemnogniada/mk: F: Mighty Magic
M: Fabia
O: Magdalena Tulej
B: Magdalena Tulej
K025876
55.

159

FILOZOFIA kuc nn 0000 klacz kara F: nn
M: nn
O: TKKF Podkowa
B:
POL999660399497
56.

60

FIONA MŁP POL 2005 Klacz gniada F: Floret / Kulbak
M: Missouri / Paszkwil
O: Aleksandra Strońska
B: Zdzisław Banaszczak
K015680 POL006660560405 104WI98
57.

84

FLAMA Małopolska POL 2014 Klacz ciemnogniada F: Huzar
M: Flawia
O: SK Walewice
B: SK Walewice
K0000000000
58.

96

GOLDEN GIRL Deutsches Sportpferd GER 2014 Klacz gniada F: Chaman
M: Golden Queen
O: Ludwig Gillmaier
B: Erich Schrotzlmair
brak
59.

11

GÓRALKA SP POL 2002 Klacz gniada F: Revel / Animo
M: Ghana / Demon Club
O: Agnieszka Zelent-Kociankowska
B: SK Rzeczna
K015978 POL009600101202
60.

34

GRUBIANIN Małopolska POL 21.04.2005 Wałach gniada/167 F: Banita
M: Graffa
O: Katarzyna Adamek
B: Stadnina koni Ochaby
K010894 11329
61.

55

GWIAZDA BOGUSŁAWIC SP POL 2012 Klacz ciemnogniada F: Emetyt / Kwartet
M: Galaxia / Qulester
O: Dominika Dymińska
B: SO Bogusławice
K021591 616009590166612
62.

157

HARRISONTOWN XX GBR 2010 Wałach kasztanowata F: Bering
M: New Abbey
O: Monika Bartosiweicz
B: Juddomonte FArms
brak
63.

138

HATTERIA II MŁP POL 2013 Klacz ciemnogniada F: Huzar / Jalienny
M: Hatta II / Grey
O: Nowak Tomasz
B: Nowak Tomasz
K023985 616006580415613
64.

88

HATTRICK SP POL 2012 Wałach siwa F: Carlos DZ
M: Hellana
O: Tomasz Szynkiewicz
B: J.W. Jendzio
K021746 616009640083312
65.

75

HORUS Małopolska POL 2005 Wałach gniada F: Emetyt
M: Hańcza
O: Katarzyna Skrzypczak
B: Paweł Adamczyk
K014566
66.

136

HUMMER Małopolska POL 2012 Wałach kara F: Efekt
M: Hatta II/Grey
O: Nowak Tomasz
B: Nowak Tomasz
K021497
67.

68

HUSARIA SP POL 1999 Klacz kasztanowata F: Cisoń
M: Humana
O: Krzysztof Krzemiński
B: .
K023228
68.

59

IRON Wielkopolska POL 2006 Wałach kasztanowata F: Chef Supreme
M: Izana
O: Łukasz Sikorski
B: Stadnina Koni Racot
Brak
69.

79

ITAMARA M XX POL 2012 Klacz gniada/165 F: Needham's Fort
M: Izara
O: Mikołaj Rey
B: SK Moszna sp. z o.o.
K023616 616POL12007857T
70.

82

IZOLACJA M XX POL 2012 Klacz gniada/162 F: Rhodesian Winner
M: Isola Bene
O: SK Moszna sp. z o.o.
B: SK Moszna sp. z o. o.
K024221 616POL12007850T
71.

22

JACK BLACK XX POL 2010 Wałach kara F: Roulette
M: Jama / Royall Court
O: Anna Wyżykowska
B: Andrzej Walicki
K017681 616POL10006814T
72.

61

JASNY ELSING Małopolska POL 2013 Ogier kasztanowata/166 F: El Bonillo
M: Jasna Gwiazda
O: Zuber Jan
B: Zuber Jan
K023930 616006630012713
73.

104

KALIOPE Małopolska POL 2012 Klacz ciemnogniada F: San Moritz
M: Kora
O: Sławomir Solecki
B: Sławomir Solecki
2582/18 ABC
74.

66

KING KUC POL 2010 Wałach kasztanowata/kuc:138 F: Orion / Genius
M: Kalifornia / Minos
O: Dorota Krok
B: Antoni Cwajda
K022888 Kalifornia / Minos
75.

83

KORA SP POL 2003 Klacz gniada F: NN
M: NN
O: W cuglach s.c.
B: Nieznany
Bram
76.

3

KSENA SP POL 2012 Klacz ciemnogniada F: Fred / Colorado
M: Karotka / Qumball
O: Robert Witkowski
B: Rafał Putz
K020974 616009520045612
77.

19

LARGO Wielkopolska Poch. Trk POL 2002 Wałach gniada/170 F: Ignam
M: Linka
O: Contra Sp. z o.o.
B: Romanowski Marek
K010996 11386
78.

53

LARKIN HOL. GER 2011 Ogier gniada F: Loran / Lord
M: Miss Condina / Lorentin
O: Bogusław Kondek
B: Roma Kosicka
K020989 DE421000691411
79.

110

LASCAR Małopolska POL 2014 Ogier siwa F: Huzar
M: Lotta
O: Michał Wolski
B: Michał Wolski
K025996
80.

41

LIBERTY LIFE WLKP POL 2009 Wałach siwa F: Lord Liberator
M: Latorośl
O: Katarzyna Dembska
B: R P
K019317 616 007 61 02387 09
81.

39

LINTON Wiolkopolska POL 2010 Ogier gniada F: heleris
M: lemioniada
O: Stado Ogierów Starogard Gdańśki
B: Stado Liski
K017466 616007600248210
82.

93

LORD VULKAN SP POL 2013 Wałach kasztanowata F: Vulkan L / Vulkano
M: Lili / Lennon
O: Patrycja Zubko
B: Bartosz Szymborski
K023104 616009610190913
83.

109

LOTOS Małopolska POL 2013 Ogier gniada F: Huzar
M: Lotta
O: Michał Wolski
B: Michał Wolski
K023959
84.

27

ŁANIA M. POL 2001 Klacz gniada/mk: F: Banita / Arcus
M: Łosza / Grog
O: Piotr Milewski
B: Gospodarstwo Rolne Hławiczka
K011711 11640
85.

129

ŁAZAR Małopolska POL 2014 Ogier siwa F: Frazes
M: Łotwa
O: Ewelina Żołna
B: Nowak Tomasz
K024035
86.

23

MADRYT SP POL 2009 Wałach gniada F: Imequyl / Luron
M: Marsylia / First des Termes
O: Iwona Kotyra
B: Iwona Kotyra
K019638 616009660558309
87.

142

MALINA Małopolska POL 2012 Klacz kasztanowata F: Derkacz / Ping Pong
M: Murka L / Lubań
O: Agnieszka Gmyrek-Świderska
B: n/n
K023139
88.

24

MAŁA MI PONYSPORT KUC POL 2012 Klacz kasztanowata/kuc:140 F: NN
M: NN
O: Barbara Guniewicz
B: NN
K022959 6169996102193
89.

115

MARKO SP POL 2012 Wałach gniada F: Liberado
M: Macciavella
O: Marta Polkowska
B: Marek Strzyż
K021611 616009610167112
90.

25

MARSYLIA MŁP POL 1999 Klacz siwa/158 F: First des Termes
M: Batuta
O: Dariusz Kotyra
B: Krzysztof Kraszewski
K020034
91.

54

MEQINI SP POL 2011 Wałach siwa F: Quidam's Hero / Quidam's Rubin
M: Modelka / Cavallo
O: Stanisław Choiński
B: Artur Dąbrowski
K019213 616009680010011
92.

50

MERLE HAFL GER 2004 Klacz kasztanowata/kuc:148 F: Abendsturm
M: Maiglockchem
O: Monika Steczowicz
B: De
K022777 DE434340246804
93.

86

MOONSHINE XX POL 2010 Wałach kara F: Fly to The Stars
M: Madera
O: Mikołaj Rey
B: Janusz Szweycer
K017725 12637
94.

116

NANDO TS POL 2010 Wałach gniada F: Emmen /
M: Nastazja /
O: Edyta Kowalska
B: Zenon Czech
brak 616999590165810
95.

147

NATAN Typ Szlachetny POL 1999 Ogier ciemnogniada F: Denis
M: Neska
O: Martyna Szwarc
B: nn
K023855 POL999660739400
96.

28

NICE SILVER XX POL 2012 Wałach siwa/165 F: Silver Whistle
M: Notariana
O: Iwona Kotyra
B: Tomasz Misiowiec
Brak
97.

30

NIKE SP POL 2006 Klacz kasztanowata F: Sprint / Trawant
M: Nel / Hipovit
O: Adam Gawdzik
B: Leszek Pilarski
K017149 Pół 009540098606
98.

123

NIL Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2005 Ogier gniada/167cm F: Le Voltaire
M: Newada
O: Iga Szostak
B: Stadnina Skarbu Państwa Kadyny
K010249 009 60 01 611 05
99.

122

NONA D SP POL 2012 Klacz ciemnogniada F: Le Duc / Lord Alexander
M: Notebook / Double Alleged
O: Sandra Miszta
B: Roman Drabiński
K022134 616009670026812
100.

111

NORDICA Traken POL 2006 Klacz gniada/169 F: Gluosnis
M: Niasa
O: Agnieszka Cywicka
B: Tomasz Gąsowski
K012533 732 01 00203 06
101.

8

NORMA SP POL 2004 Klacz gniada F: Revel / Animo
M: Nasturcja / Seul
O: Jagoda Olszewska
B: SK Rzeczna
K014856 POL009600000904
102.

99

NOTA XX POL 2014 Klacz ciemnogniada F: Indy Champ /
M: Nemi / Saphir
O: SK Iwno
B: SK Golejewko
K025651 616POL140082775
103.

13

NUBIA MPM WLKP POL 2014 Klacz ciemnogniada F: CRUZEIRO L
M: Nawara
O: Marcin Skoneczny
B: Mantai Paweł
-
104.

112

NUMBER ONE KUC POL 2002 Wałach siwa/kuc:147 F: Niko-k
M: Nikotyna
O: Marek Kopczyński
B: Stański Mariusz
K021369
105.

18

ORDA II Polski Koń Gorącokrwisty Sp POL 2007 Klacz kasztanowata F: Love Affair
M: Orsini AD
O: Jakub Tropiło
B: Wojciech Górnicki
12420
106.

128

ORIESKA SP POL 2007 Klacz gniada F: Konig Sobieski
M: Oriola
O: Dariusz Sopiński
B: SK Nowielice
K010942
107.

29

PAGANINI SP POL 2012 Wałach gniada F: Quasimodo van de Molendreef
M: Palmira
O: Grzegorz Gburzyński
B: Eco-Abi
K024817
108.

117

PERFECTO WLKP. POL 2013 Wałach ciemnogniada F: Exmoor
M: Pelisa
O: Zuzanna Sławińska
B: Karina Sowińska
brak
109.

63

POLAŃCZYK SP POL 2009 Wałach gniada F: Imequyl / Luron
M: Praga / Dolus
O: Barbara Praga
B: Barbara Praga
K022368 616009661639209
110.

103

RAMZES Szlachetna Półkrew POL 2012 Wałach ciemnogniada F: Lord Star
M: Rącza
O: Tomasz Styn
B: Tomasz Styn
K021461
111.

113

RHEAGO Typ Szlachetny POL 2010 Wałach kasztanowata F: Pauillac de Meia Lua
M: Rachela
O: Weronika Sławińska
B: Halina Krais
K019818
112.

69

RIPLEY SP POL 2014 Klacz siwa F: Ulco
M: Rivera
O: .
B: .
brak
113.

15

ROSITAS SP POL 2009 Wałach kasztanowata F: Sword xx / Glimmerman
M: Rosita / Top Gun
O: Marta Jaroszewska
B: SK Prudnik
K017271 616009690137109
114.

124

ROSSIR Małopolska POL 2013 Wałach kasztanowata F: Irches
M: Rosita
O: Artur Społowicz
B: SK Prudnik
K025621 616006690058013
115.

44

SAFARI TS POL 2012 Klacz ciemnogniada/164 F: nn / nn
M: nn / nn
O: Filip Dziuba
B: Sylwester Kosiński
K024557 616999682006912
116.

145

SAKRAMENTO J SP POL 2011 Wałach kara F: Karbon
M: Sankcja
O: W Cuglach s.c.
B: Big Consulting Bertrand Le Guern
brak
117.

114

SKOVGAARDENS LIONHEART OLD. POL 2012 Wałach ciemnogniada F: Lionell
M: Esmeralda
O: Ryszard Gołębiowski
B: -
K025302
118.

72

SO-WIC TS POL 2011 Wałach kara F: Somah-Geli /
M: Wicara H.I. / Placido
O: Mieszko Wędrowski
B: Mieszko Wędrowski
K023251 616999530011411
119.

152

SONAR SP POL 2013 Wałach kara F: San Luis
M: Sonka
O: Jarosław Pogodziński
B: SK Racot
brak
120.

120

SONGO BAIO S.I. ITA 2011 Wałach gniada F: Concoral
M: Golden Ladu / Cyrus-B
O: WIKTORIA GRZEJDZIAK
B: CARBONI GAVINO
K021727 144537
121.

153

SPINWAY MEMENTO Conemara GBR 1998 Ogier siwa F: Spinway Keepsake
M: Majestic Queen
O: Igor Prowotorow
B: Anglia
K004793 POL013660486698
122.

89

STAMFORD Pelna Krew Angielska POL 2010 Wałach gniada/mk: F: Royal Court
M: Sachmet
O: Agnieszka Kopka
B: B.M. Tomaszewski
Brak
123.

87

SUMMER M SP POL 2014 Wałach ciemnogniada F: Casillo
M: Soleil M
O: SK Moszna Sp. z o. o.
B: SK Moszna Sp. z o. o.
K025493
124.

20

VISCONTI SP POL 2000 Wałach ciemnogniada F: Le Voltaire
M: Ventura
O: Agnieszka Płaczkowska
B: SK Moszna
K005969 POL009690008200
125.

33

WELUR SP POL 2013 Wałach ciemnogniada F: Markies V
M: Wolica / Life And Liberty
O: Marcin Kamiński
B: SK Rzeczna
K023761 616009600164413
126.

118

WIEDŹMIN Małopolska POL 2012 Wałach gniada F: DaVinci
M: Wiedźma
O: Tomasz Stachowiak
B: Anna Modelewska
K025315
127.

49

WILHELM KUC POL 2004 Wałach siwa/kuc:128 F: NN
M: NN
O: Monika Steczowicz
B: NN
brak
128.

67

WILLIE BOY KUC IRL 2009 Wałach gniada/kuc:148 F: nn / nn
M: nn / nn
O: Krupa Marzena
B:
K020498 372140316825874
129.

126

WOODY ALLEN KUC POL 2013 Wałach siwa/kuc:141 F: nn
M: nn
O: Artur Społowicz
B: nn
K024553 616999670107514
130.

151

ZAPOLATA kuc 2012 wałach siwa F: nn
M: nn
O:
B:
K025929 826608200170234
Rider Club
Competition
Prize
Dziak-Gierlicz Marta SKJ Grobice
600
450
SUM:
1050.00
Śniegucki Ksawery Konie Sportowe Gillmaier
250
SUM:
250.00
Warszawski Paweł St. J Baborówko
900
300
150
SUM:
1350.00
Wilczewska Dagmara Gdyńskie Towarzystwo Hippiczne
500
SUM:
500.00
Wyżykowski Maurycy Stowarzyszenie SKJ Grobice
350
SUM:
350.00
Zubko Patrycja St. J Baborówko
750
SUM:
750.00
Zuchniak Agnieszka Milanowska Fundacja Na Rzecz Edukacji i Sportu
250
SUM:
250.00
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Adamek Maria
LZJ Drama Zbrosławice
2018-08-04
15
Anopczenko Natalia
KJ Jaroszówka
AFISZ (5)
2018-08-04
16
Cywicka Agnieszka
KJ Facimiech
NORDICA (111)
2018-08-04
32
Dąbrowska Wirginia
KJ Szarża im. 8 Pułku Ułanów ks. J. Poniatowskiego
2018-08-04
8
2018-08-04
2
Damska Karolina
Kj Aromer
2018-08-04
23
Dratwińska Emilia
Jurajski LKJ Udórz
ALIBI (95)
2018-08-04
33
Durka Joanna
St. SKJ Grobice
2018-08-04
15
Dziak-Gierlicz Marta
SKJ Grobice
2018-08-04
1
600
2018-08-04
2
450
Dziuba Filip
KJ Jaroszówka
2018-08-04
6
SAFARI (44)
2018-08-04
Fabijaniak Julianna
KJ Aromer Józefin
2018-08-04
Gardulska Joanna
KJ Facimiech
2018-08-04
23
Gawdzik Klaudia
KJ Aromer Józefin
NIKE (30)
2018-08-04
20
Gburzyński Grzegorz
Stowarzyszenie SKJ Grobice
2018-08-04
Gierlicz Artur
Stowarzyszenie SKJ Grobice
2018-08-04
1
Gierlicz Artur
SKJ Grobice
2018-08-04
1
Glomb Victoria
KJ Jaroszówka
ROSSIR (124)
2018-08-04
Grzejdziak Wiktoria
TKJ Garbówek
2018-08-04
16
Hajnos Wioleta
KJ Czarny Dunajec
2018-08-04
10
RIPLEY (69)
2018-08-04
Hycki Michał
Klub Jezdziecki SZARŻA im. 8 Pułku Ułanów ks. J.Poniatowskiego
2018-08-04
9
2018-08-04
19
Imioło Julia
KJ Facimiech
CAMARO (133)
2018-08-04
19
Januszewski Sylwester
TKJ Garbówek
BOSS (119)
2018-08-04
23
CHARIOT (121)
2018-08-04
21
Jaromin Klaudia
Klub Jeździecki Szarża im. 8 Pułku Ułanów ks. Józefa Poniatowskiego
EMS (78)
2018-08-04
2
2018-08-04
1
Jaroszewska Marta
KJ Bingo Człekówka
ROSITAS (15)
2018-08-04
17
Jasnos Klaudia
bpk
2018-08-04
6
Kadłubowski Aleksander
KJ Strzała Krubiczew
ESCULAP (31)
2018-08-04
12
Kamiński Jan
Milanowska Fundacja na Rzecz Edukacji i Sportu
WELUR (33)
2018-08-04
26
Karczmarek Artur
LKS Białka
ELABORAT (161)
2018-08-04
6
Kazana Jagoda
Kaszubskie St. Promowania Sportów Konnych
SO-WIC (72)
2018-08-04
Kociankowska Justyna
Milanowska Fundacja na Rzecz Edukacji i Sportu
ARGUS (10)
2018-08-04
8
2018-08-04
13
Kopczyńska Marta
bpk
2018-08-04
9
2018-08-04
3
Kopka Agnieszka
KJ Aromer Józefin
BAZYLIA (143)
2018-08-04
22
EMMA (144)
2018-08-04
18
2018-08-04
24
2018-08-04
17
Kostarczyk Katarzyna
KJ Facimiech
FIONA (60)
2018-08-04
29
Kotyra Natalia
St. SKJ Grobice
MADRYT (23)
2018-08-04
11
Krok Aleksandra
KJ Czarny Dunajec
KING (66)
2018-08-04
2018-08-04
Krukowska Anna
Rakowiec Kwidzyn
2018-08-04
12
Krukowski Jerzy
Rakowiec Kwidzyn
2018-08-04
27
2018-08-04
8
2018-08-04
20
Krupa Justyna
KJ Czarny Dunajec
2018-08-04
13
2018-08-04
5
Krzemińska Emilia
Klub Jeździecki Czarny Dunajec
HUSARIA (68)
2018-08-04
28
Krzyśpiak Weronika
KJ Dziecinów
ENIGMA (64)
2018-08-04
28
Krzyżanowska Hanna
KJ Aromer
KORA (83)
2018-08-04
6
Kucharska Martyna
KJ Jaroszówka
ASCAN (132)
2018-08-04
13
Lewandowska Ewa
Gdyńskie Towarzystwo Hippiczne
RAMZES (103)
2018-08-04
7
Lewandowska Weronika
Akademia Jeździecka Dąbrowica
BIRMA (70)
2018-08-04
2018-08-04
Michalak Zofia
Brak
2018-08-04
Milewska Katarzyna
Stowarzyszenie Jeździeckie Poster
MALINA (142)
2018-08-04
3
Milewska Urszula
KJK Pod Żubrem Niepołomice
ŁANIA (27)
2018-08-04
22
Miszta Sandra
SKJ Grobice
NONA D (122)
2018-08-04
27
Mościcka Klaudia
KJ Aromer
IRON (59)
2018-08-04
Mossakowski Jan
KJ Stajnia z Kopytem
LOTOS (109)
2018-08-04
30
LASCAR (110)
2018-08-04
10
Pachla Anna
paczoltowice equestrian centre krakow
BANKIET (42)
2018-08-04
5
Paraszczuk Magdalena
Klub Jezdziecki SZARŻA im. 8 Pułku Ułanów ks. J.Poniatowskiego
2018-08-04
Pieniaszek Diego
Pomorska Liga Jeździecka w Dziemianach
LINTON (39)
2018-08-04
12
Pogodzińska Hanna
UKS Akademia Jeździectwa
AGITANIA (150)
2018-08-04
31
ZAPOLATA (151)
2018-08-04
12
2018-08-04
1
Pogodzińska Zofia
UKS Akademia Jeźdzectwa
SONAR (152)
2018-08-04
31
Polkowska Marta
UKS Military
MARKO (115)
2018-08-04
Popiel Antonina
UKS Akademia Jeździectwa
2018-08-04
7
2018-08-04
1
Praga Julia
JKS Equita Świętochów
BEN-HUR (62)
2018-08-04
30
2018-08-04
4
Radomska Aleksandra
UKS Military Kąck
DEBIUT (71)
2018-08-04
14
Rapa Oliwia
KJ Aromer Józefin
EX LADY (76)
2018-08-04
11
Rębkowska Lidia
Stowarzyszenie SKJ Grobice
2018-08-04
5
Rodak Mateusz
Milanowska Fundacja na rzecz Sportu i Edukacji
AKR (37)
2018-08-04
21
Rodź Natalia
KJ Aromer Józefin
DEBRA (90)
2018-08-04
20
Selega Paulina
LKJ Moszna
WIEDŹMIN (118)
2018-08-04
29
Skrzypczak Katarzyna
KJ Facimiech
2018-08-04
33
2018-08-04
HORUS (75)
2018-08-04
13
Sławik Joanna
bpk
KALIOPE (104)
2018-08-04
Sławińska Weronika
WLKS Krakus Swoszowice
RHEAGO (113)
2018-08-04
9
PERFECTO (117)
2018-08-04
19
Śniegucki Ksawery
Konie Sportowe Gillmaier
2018-08-04
3
2018-08-04
4
250
Śniegucki Ksawery
KS Gillmaier
2018-08-04
24
Sopińska Julia
Klub Jeździecki Dziecinów
ORIESKA (128)
2018-08-04
7
Społowicz Artur
KJ Jaroszówka
DOLCE BIE (127)
2018-08-04
2
Społowicz Zuzanna
KJ Jaroszówka
2018-08-04
11
2018-08-04
4
Stachowiak Tomasz
LKJ Moszna
2018-08-04
10
Steczowicz Katarzyna
Stowarzyszenie SKJ Grobice
MERLE (50)
2018-08-04
2018-08-04
Steczowicz Maria
Stowarzyszenie SKJ Grobice
WILHELM (49)
2018-08-04
2018-08-04
Steczowicz Zofia
Stowarzyszenie SKJ Grobice
2018-08-04
16
Sulowski Jarosław
LKS Białka
ESKADA (108)
2018-08-04
25
Świetlik Patrycja
St. SKJ Grobice
2018-08-04
18
2018-08-04
6
Sypuła Aleksandra
KJ Podkowa Leśna
FILOZOFIA (159)
2018-08-04
3
2018-08-04
2
Szeliga Hanna
KJ SZARŻAKlub Jezdziecki SZARŻA im. 8 Pułku Ułanów ks. J.Poniatowskiego
2018-08-04
14
2018-08-04
2
Szostak Iga
Kociewski KJ Polar
NIL (123)
2018-08-04
4
Szulkowska Agata
Klub Jeździecki Aromer
DO-RE-MI (154)
2018-08-04
2
Szwarc Martyna
BPK - MAZ
NATAN (147)
2018-08-04
26
Tropiło Alicja
KJ Dziecinów Sp. z o. o.
ORDA II (18)
2018-08-04
6
Urbaniak Patrycja
KJ Jaroszówka
EROIKA (125)
2018-08-04
21
2018-08-04
7
Urbanowicz Agnieszka
Brak przynależności
2018-08-04
5
Wajda Marek
KJ Dworek Okuniew
2018-08-04
LARKIN (53)
2018-08-04
MEQINI (54)
2018-08-04
8
2018-08-04
11
2018-08-04
32
Warszawski Paweł
St. J Baborówko
ALEX (134)
2018-08-04
1
900
DELICJA (135)
2018-08-04
4
300
HUMMER (136)
2018-08-04
7
ATLANTA (137)
2018-08-04
1
2018-08-04
5
150
Warzywoda Jan
NAPOLEOŃSKA ZAGRODA
2018-08-04
15
Wilczewska Dagmara
Gdyńskie Towarzystwo Hippiczne
LARGO (19)
2018-08-04
3
500
Witczak Zbigniew
LKJ Gabon Walewice
FLAMA (84)
2018-08-04
34
Witkowska Halszka
KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego
2018-08-04
18
Witkowska Julia
SKJ Beckersport Raszyn
KSENA (3)
2018-08-04
17
CHESTER (16)
2018-08-04
25
2018-08-04
1
Wójcicka Zuzanna
Agroturystyka Safari
NANDO (116)
2018-08-04
4
Wyrwa Bartosz
KJ Liljówka Stęszewko
NOTA (99)
2018-08-04
22
Wyżykowski Maurycy
Stowarzyszenie SKJ Grobice
2018-08-04
3
350
Zawada Marta
SKJ WJ Piaseccy Equestrian Małszewo
DEMARA (7)
2018-08-04
10
NORMA (8)
2018-08-04
Zawadzińska Zofia
Klub Jezdziecki SZARŻA im. 8 Pułku Ułanów ks. J.Poniatowskiego
2018-08-04
Zawadzki Daniel
Polska Akademia Jeździecka
DAR-S (47)
2018-08-04
9
Żołna Ewelina
KJ Facimiech
ŁAZAR (129)
2018-08-04
14
Zubko Patrycja
St. J Baborówko
CYKLON (92)
2018-08-04
2
750
2018-08-04
24
Zuchniak Agnieszka
Milanowska Fundacja Na Rzecz Edukacji i Sportu
ASTERA (48)
2018-08-04
5
250

Number of Riders: 101

Number of Horses: 130

The sum of prizes: 4 500.00

Competition results developed by: SO Bogusławice
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: H2-052014-1, PHUP Jackland Jacek Ostrowski)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2018
design and realization: signus.pl