Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

Zgłoszenia zaakceptowane:

Nr Status zgłoszenia
Daty korekty i utworzenia
Zawodnik Koń Konkursy
120 ENTRY ACCEPTED 2018-05-23 16:28:30
2018-05-22 23:21:57
Olga Półtorak MOJRA JJ
  • 1x 1/LL70/
119 ENTRY ACCEPTED 2018-05-23 16:28:34
2018-05-22 22:50:56
Aleksandra Wójcicka MONSUN
  • 1x 2/LL85/
118 ENTRY ACCEPTED 2018-05-23 16:28:38
2018-05-22 22:31:37
Alexandra Grahl-Madsen VANCOUVER
  • 1x 4/P/
117 ENTRY ACCEPTED 2018-05-23 16:28:46
2018-05-22 22:20:47
Katarzyna Olejniczak MY JOY JJ
  • 1x 1/LL70/
116 ENTRY ACCEPTED 2018-05-23 16:28:51
2018-05-22 21:54:23
Natalia Habel HADES PONYSPORT
  • 1x 1/LL70/
115 ENTRY ACCEPTED 2018-05-23 16:28:55
2018-05-22 21:52:19
Natalia Habel SMOK
  • 1x 1/LL70/
114 ENTRY ACCEPTED 2018-05-23 16:28:59
2018-05-22 21:45:54
Aleksandra Stańska LORD SOMERSBY
  • 1x 3/L/
113 ENTRY ACCEPTED 2018-05-23 16:29:02
2018-05-22 21:45:13
Aleksandra Stańska JUVENTIS
  • 1x 4/P/
112 ENTRY ACCEPTED 2018-05-23 16:29:06
2018-05-22 20:35:50
Jolanta Tarczyńska MIRAH
  • 1x 3/L/
111 ENTRY ACCEPTED 2018-05-23 16:29:25
2018-05-22 20:19:19
Patrycja Pastuszek SAHARA
  • 1x 2/LL85/
110 ENTRY ACCEPTED 2018-05-23 16:29:29
2018-05-22 17:40:46
Joanna Sławik KALIOPE
  • 1x 1/LL70/
109 ENTRY ACCEPTED 2018-05-23 16:29:35
2018-05-22 15:38:54
Karolina Ślązak TORES-P
  • 1x 5/1*/
108 ENTRY ACCEPTED 2018-05-23 16:29:39
2018-05-22 15:23:53
Hanna Szeliga DONNA EWITA
  • 1x 3/L/
107 ENTRY ACCEPTED 2018-05-23 16:29:43
2018-05-22 15:22:04
Klaudia Jaromin EMS
  • 1x 1/LL70/
106 ENTRY ACCEPTED 2018-05-23 16:29:47
2018-05-22 13:18:54
Łukasz Sikorski MEKINTOSZ J
  • 1x 3/L/
105 ENTRY ACCEPTED 2018-05-23 16:29:51
2018-05-22 13:18:35
Łukasz Sikorski ARAMIS KP
  • 1x 3/L/
104 ENTRY ACCEPTED 2018-05-23 16:29:57
2018-05-22 11:34:10
Idalia Popławska AL'JAZZ
  • 1x 1/LL70/
103 ENTRY ACCEPTED 2018-05-23 16:30:01
2018-05-22 08:00:32
Julianna Fabijaniak BACARDI MK
  • 1x 2/LL85/
102 ENTRY ACCEPTED 2018-05-23 16:30:04
2018-05-22 01:42:35
Alina Mikołajczyk ALARM
  • 1x 3/L/
101 ENTRY ACCEPTED 2018-05-23 16:30:07
2018-05-22 00:19:44
Agnieszka Urbanowicz VISCONTI
  • 1x 2/LL85/
100 ENTRY ACCEPTED 2018-05-23 16:30:11
2018-05-21 21:13:32
Karolina Ślązak TORES-P
  • 1x 5/1*/
99 ENTRY ACCEPTED 2018-05-23 16:30:15
2018-05-21 19:25:29
Hanna Pawłowska FIDŻI
  • 1x 2/LL85/
98 ENTRY ACCEPTED 2018-05-23 16:30:25
2018-05-21 17:12:15
Marta Dziak-Gierlicz SZENILA
  • 1x 5/1*/
97 ENTRY ACCEPTED 2018-05-23 16:30:29
2018-05-21 16:24:46
Julia Gąsiorek INTERIA
  • 1x 3/L/
96 ENTRY ACCEPTED 2018-05-23 16:31:17
2018-05-21 16:22:50
Marta Perquy ARMADA
  • 1x 2/LL85/
95 ENTRY ACCEPTED 2018-05-23 16:31:21
2018-05-21 16:22:28
Kamila Kozon FALLEN
  • 1x 5/1*/
94 ENTRY ACCEPTED 2018-05-23 16:31:23
2018-05-21 16:22:02
Weronika Porębska BONESTA
  • 1x 2/LL85/
93 ENTRY ACCEPTED 2018-05-23 16:31:27
2018-05-21 16:21:28
Włodzimierz Gieryszewski DINA
  • 1x 5/1*/
92 ENTRY ACCEPTED 2018-05-23 16:31:30
2018-05-21 16:20:57
Karina Dzięgielewska JOS
  • 1x 3/L/
91 ENTRY ACCEPTED 2018-05-23 16:31:33
2018-05-21 16:20:33
Zofia Michalak LIBERTY LIFE
  • 1x 3/L/
90 ENTRY ACCEPTED 2018-05-23 16:31:37
2018-05-21 16:19:29
Sebastian Król FOXI
  • 1x 2/LL85/
89 ENTRY ACCEPTED 2018-05-23 16:31:42
2018-05-21 13:47:28
Marta Pietrkiewicz MARINA
  • 1x 2/LL85/
88 ENTRY ACCEPTED 2018-05-23 16:31:45
2018-05-21 10:36:19
Pola Gajzler JASPER
  • 1x 2/LL85/
87 ENTRY ACCEPTED 2018-05-23 16:31:48
2018-05-21 10:35:55
Monika Binerowska CHIRON
  • 1x 2/LL85/
86 ENTRY ACCEPTED 2018-05-23 16:31:52
2018-05-21 10:33:56
Zuzanna Zwolak CABALLO H
  • 1x 3/L/
83 ENTRY ACCEPTED 2018-05-23 16:31:56
2018-05-20 23:11:05
Maja Wodzicka HARLEY
  • 1x 1/LL70/
82 ENTRY ACCEPTED 2018-05-23 16:31:59
2018-05-20 23:10:30
Amelia Wodzicka GARDEN M
  • 1x 3/L/
81 ENTRY ACCEPTED 2018-05-23 16:32:03
2018-05-20 21:32:10
Maria Adamek GRUBIANIN
  • 1x 3/L/
80 ENTRY ACCEPTED 2018-05-23 16:32:06
2018-05-20 20:52:24
Rafał Okupny DIELEILA
  • 1x 4/P/
79 ENTRY ACCEPTED 2018-05-23 16:32:10
2018-05-20 15:44:38
Daria Dąbrowska KAMPARI
  • 1x 2/LL85/
78 ENTRY ACCEPTED 2018-05-23 16:32:18
2018-05-20 13:27:41
Sandra Miszta NONA D
  • 1x 3/L/
77 ENTRY ACCEPTED 2018-05-23 16:32:22
2018-05-20 12:15:22
Marta Krzemińska DRUID
  • 1x 2/LL85/
76 ENTRY ACCEPTED 2018-05-23 16:32:26
2018-05-20 08:35:28
Małgorzata Świderek-Baran EPIKUR
  • 1x 5/1*/
75 ENTRY ACCEPTED 2018-05-23 16:32:29
2018-05-20 08:35:06
Antoni Baran VERSUS
  • 1x 4/P/
74 ENTRY ACCEPTED 2018-05-23 11:07:03
2018-05-20 08:30:37
Mateusz Rodak AKR
  • 1x 2/LL85/
73 ENTRY ACCEPTED 2018-05-23 11:06:47
2018-05-19 20:08:17
Kaja Pruszkowska JAREMA
  • 1x 3/L/
72 ENTRY ACCEPTED 2018-05-23 11:06:31
2018-05-19 19:17:45
Magdalena Kowalska RAMADAN
  • 1x 5/1*/
70 ENTRY ACCEPTED 2018-05-23 11:06:13
2018-05-19 18:36:01
Magdalena Kopczyńska DODA
  • 1x 3/L/
69 ENTRY ACCEPTED 2018-05-23 11:05:58
2018-05-19 18:35:18
Magdalena Kopczyńska NUMBER ONE
  • 1x 2/LL85/
68 ENTRY ACCEPTED 2018-05-23 11:05:36
2018-05-19 18:34:36
Weronika Sławińska PERFECTO
  • 1x 2/LL85/
67 ENTRY ACCEPTED 2018-05-23 11:05:20
2018-05-19 18:33:49
Weronika Sławińska RHEAGO
  • 1x 4/P/
66 ENTRY ACCEPTED 2018-05-19 13:38:08
2018-05-19 13:05:46
Aleksandra Gierz ŁARENNE
  • 1x 3/L/
65 ENTRY ACCEPTED 2018-05-19 13:38:12
2018-05-18 21:33:17
Piotr Piasecki DESERT GENERAL
  • 1x 3/L/
64 ENTRY ACCEPTED 2018-05-18 18:00:59
2018-05-18 17:43:46
Jarosław Sulowski ESKADA
  • 1x 2/LL85/
63 ENTRY ACCEPTED 2018-05-23 11:05:06
2018-05-18 14:46:56
Wiktoria Okupny LOGOS
  • 1x 3/L/
62 ENTRY ACCEPTED 2018-05-18 11:02:03
2018-05-18 09:59:48
Agnieszka Kopka SAKRAMENTO J
  • 1x 3/L/
61 ENTRY ACCEPTED 2018-05-18 11:02:05
2018-05-18 09:59:28
Agnieszka Kopka EMMA
  • 1x 3/L/
60 ENTRY ACCEPTED 2018-05-18 11:02:09
2018-05-18 09:58:53
Agnieszka Kopka BAZYLIA
  • 1x 5/1*/
59 ENTRY ACCEPTED 2018-05-18 11:02:13
2018-05-17 21:54:20
Martyna Szwarc NATAN
  • 1x 2/LL85/
58 ENTRY ACCEPTED 2018-05-18 11:02:17
2018-05-17 21:36:18
Paulina Selega WIEDŹMIN
  • 1x 2/LL85/
57 ENTRY ACCEPTED 2018-05-18 11:03:12
2018-05-17 11:01:44
Halszka Witkowska CZAMIR ARON
  • 1x 2/LL85/
56 ENTRY ACCEPTED 2018-05-18 11:02:20
2018-05-17 09:45:54
Marta Orłowska NAOMI II C
  • 1x 3/L/
55 ENTRY ACCEPTED 2018-05-18 11:03:19
2018-05-17 09:45:32
Marta Orłowska GENESIS KG
  • 1x 5/1*/
54 ENTRY ACCEPTED 2018-05-18 11:03:23
2018-05-17 08:35:47
Julia Praga POLAŃCZYK
  • 1x 2/LL85/
53 ENTRY ACCEPTED 2018-05-18 11:03:28
2018-05-17 08:35:23
Julia Praga BEN-HUR
  • 1x 3/L/
52 ENTRY ACCEPTED 2018-05-18 11:03:34
2018-05-17 08:22:51
Wiesław Bako WIDAM
  • 1x 4/P/
51 ENTRY ACCEPTED 2018-05-16 23:20:35
2018-05-16 23:01:24
Sylwester Januszewski RAFAEL
  • 1x 2/LL85/
50 ENTRY ACCEPTED 2018-05-16 23:20:48
2018-05-16 23:00:45
Sylwester Januszewski CHARIOT
  • 1x 4/P/
49 ENTRY ACCEPTED 2018-05-16 23:21:02
2018-05-16 23:00:11
Sylwester Januszewski BOSS
  • 1x 2/LL85/
48 ENTRY ACCEPTED 2018-05-16 23:21:13
2018-05-16 22:59:25
Wiktoria Grzejdziak SONGO BAIO
  • 1x 3/L/
47 ENTRY ACCEPTED 2018-05-23 11:04:43
2018-05-16 22:23:59
Oliwia Rapa EX LADY
  • 1x 3/L/
46 ENTRY ACCEPTED 2018-05-16 23:21:38
2018-05-16 09:34:44
Kamil Skupień DONNA SUMMER M
  • 1x 4/P/
45 ENTRY ACCEPTED 2018-05-16 23:21:51
2018-05-16 09:34:20
Kamil Skupień DOLLAR BOY M
  • 1x 4/P/
44 ENTRY ACCEPTED 2018-05-16 23:22:04
2018-05-16 09:33:51
Kamil Skupień DELICIEUX M
  • 1x 4/P/
43 ENTRY ACCEPTED 2018-05-15 22:16:22
2018-05-15 21:29:52
Marcel Ważyński GLADIATOR
  • 1x 4/P/
42 ENTRY ACCEPTED 2018-05-15 22:17:02
2018-05-15 20:56:13
Zofia Steczowicz MERLE
  • 1x 2/LL85/
41 ENTRY ACCEPTED 2018-05-15 22:17:20
2018-05-15 20:54:54
Joanna Durka DAMASZEK
  • 1x 4/P/
40 ENTRY ACCEPTED 2018-05-15 22:17:35
2018-05-15 20:53:50
Maurycy Wyżykowski JACK BLACK
  • 1x 4/P/
39 ENTRY ACCEPTED 2018-05-15 22:18:02
2018-05-15 20:52:43
Natalia Kotyra MADRYT
  • 1x 3/L/
38 ENTRY ACCEPTED 2018-05-15 22:18:38
2018-05-15 20:51:30
Patrycja Świetlik MAŁA MI PONYSPORT
  • 1x 2/LL85/
37 ENTRY ACCEPTED 2018-05-15 22:18:52
2018-05-15 20:43:37
Natasza Wostal AVENIDO
  • 1x 3/L/
36 ENTRY ACCEPTED 2018-05-15 22:19:15
2018-05-15 20:43:16
Tomasz Pastwa SZABLON
  • 1x 4/P/
35 ENTRY ACCEPTED 2018-05-15 22:19:35
2018-05-15 20:42:58
Tomasz Pastwa MOEL
  • 1x 3/L/
34 ENTRY ACCEPTED 2018-05-15 22:19:59
2018-05-15 20:42:37
Wiktoria Redek FIRLEJ
  • 1x 3/L/
33 ENTRY ACCEPTED 2018-05-15 22:15:54
2018-05-15 16:33:29
Natasza Wostal DOLCE VITA
  • 1x 5/1*/
32 ENTRY ACCEPTED 2018-05-14 22:14:19
2018-05-14 20:21:55
Marek Wajda LARKIN
  • 1x 4/P/
31 ENTRY ACCEPTED 2018-05-14 22:14:33
2018-05-14 20:20:14
Marek Wajda MEQINI
  • 1x 5/1*/
30 ENTRY ACCEPTED 2018-05-23 11:02:52
2018-05-14 20:19:47
Marek Wajda GWIAZDA BOGUSŁAWIC
  • 1x 4/P/
29 ENTRY ACCEPTED 2018-05-14 22:15:08
2018-05-14 20:19:21
Marek Wajda DIAMANT BOY
  • 1x 3/L/
28 ENTRY ACCEPTED 2018-05-14 22:15:28
2018-05-14 16:57:37
Anna Krukowska APOKALIPSA M
  • 1x 4/P/
27 ENTRY ACCEPTED 2018-05-14 22:15:42
2018-05-14 16:55:03
Jerzy Krukowski HARRISTOWN
  • 1x 4/P/
26 ENTRY ACCEPTED 2018-05-14 22:16:04
2018-05-14 16:54:35
Jerzy Krukowski DO WE LIKE HIM
  • 1x 3/L/
25 ENTRY ACCEPTED 2018-05-14 22:16:29
2018-05-14 16:54:03
Jerzy Krukowski CRAFTY BUISNESS
  • 1x 4/P/
21 ENTRY ACCEPTED 2018-05-14 22:17:37
2018-05-14 08:03:56
Marta Dziak-Gierlicz JASNY ELSING
  • 1x 3/L/
20 ENTRY ACCEPTED 2018-05-14 22:17:51
2018-05-14 08:00:20
Artur Gierlicz MR. MAGIC
  • 1x 2/LL85/
19 ENTRY ACCEPTED 2018-05-14 22:18:04
2018-05-14 07:59:56
Artur Gierlicz EMILIUSZ
  • 1x 2/LL85/
18 ENTRY ACCEPTED 2018-05-14 22:18:14
2018-05-14 07:19:19
Dariusz Sopiński ORIESKA
  • 1x 2/LL85/
17 ENTRY ACCEPTED 2018-05-14 22:18:32
2018-05-13 23:20:25
Alicja Tropiło ORDA II
  • 1x 4/P/
16 ENTRY ACCEPTED 2018-05-14 22:18:44
2018-05-13 21:12:25
Weronika Król LISMAKEEGAN CHESTER
  • 1x 4/P/
15 ENTRY ACCEPTED 2018-05-23 11:02:33
2018-05-13 21:11:57
Weronika Król KEMARA
  • 1x 3/L/
14 ENTRY ACCEPTED 2018-05-14 22:19:11
2018-05-13 17:59:45
Julia Sobiepańska EVER FOR EVER
  • 1x 3/L/
13 ENTRY ACCEPTED 2018-05-10 22:57:34
2018-05-10 16:09:53
Agnieszka Kowalska HAGANA
  • 1x 3/L/
11 ENTRY ACCEPTED 2018-05-09 11:21:47
2018-05-08 18:04:30
Sara Zduńczyk WINTER LAKE
  • 1x 5/1*/
10 ENTRY ACCEPTED 2018-05-09 11:21:58
2018-05-07 09:17:45
Piotr Piasecki ARON
  • 1x 3/L/
9 ENTRY ACCEPTED 2018-05-09 11:22:18
2018-05-06 20:29:01
Piotr Piasecki PEREZ
  • 1x 4/P/
8 ENTRY ACCEPTED 2018-05-09 11:22:31
2018-05-06 20:24:38
Anna Królikowska ROMINA
  • 1x 2/LL85/
7 ENTRY ACCEPTED 2018-05-18 14:37:22
2018-05-05 17:52:41
Dagmara Wilczewska LARGO
  • 1x 5/1*/
6 ENTRY ACCEPTED 2018-05-03 21:41:08
2018-05-02 19:48:43
Diego Pieniaszek MENCZESTER
  • 1x 5/1*/
5 ENTRY ACCEPTED 2018-05-03 21:40:56
2018-05-02 19:48:25
Diego Pieniaszek LINTON
  • 1x 5/1*/
4 ENTRY ACCEPTED 2018-04-30 21:47:34
2018-04-30 07:18:16
Jolanta Tarczyńska IGA
  • 1x 4/P/
3 ENTRY ACCEPTED 2018-04-30 21:47:39
2018-04-30 07:17:42
Jolanta Tarczyńska ARABIKA
  • 1x 3/L/
2 ENTRY ACCEPTED 2018-04-30 21:47:45
2018-04-30 07:17:19
Wiktoria Szynkiewicz HATTRICK
  • 1x 5/1*/
No. Rider Club
Year of birth
PZJ
FEI ID
1. Adamek Maria LZJ Drama Zbrosławice
2003 (JM.)
0046030
2. Bako Wiesław UKS Military
S
O003377
3. Baran Antoni KJ Aromer Józefin
2002 (J.)
O025129
4. Binerowska Monika AKJ Trójmiasto
2004 (JM.)
O047538
5. Dąbrowska Daria KJ Dworek Okuniew
2002 (J.)
O035588
6. Dąbrowska Wirginia KJ Szarża im. 8 Pułku Ułanów ks. J. Poniatowskiego
2006 (JM.)
O040326
7. Durka Joanna St. SKJ Grobice
1997 (MJ.)
O027147
8. Dziak-Gierlicz Marta SKJ Grobice
S
O002140
9. Dzięgielewska Karina St. KSK Stare Babice
2004 (JM.)
O036256
10. Fabijaniak Julianna KJ Aromer Józefin
2002 (J.)
O032393
11. Gąsiorek Julia Stowarzyszenie Klub Sportów Konnych Stare Babice
2004 (JM.)
O040083
12. Gierlicz Artur SKJ Grobice
S
O002615
13. Gierz Aleksandra KJ Aromer Józefin
2002 (J.)
O028780
14. Grahl-Madsen Alexandra Bez Przynależności Klubowej M A L
2000 (J.)
O026912
15. Grzejdziak Wiktoria TKJ Garbówek
2004 (JM.)
O041393
16. Habel Natalia KJ PONYSPORT
2004 (JM.)
brak
17. Januszewski Sylwester TKJ Garbówek
S
O001126
18. Jaromin Klaudia Klub Jeździecki Szarża im. 8 Pułku Ułanów ks. Józefa Poniatowskiego
2006 (JM.)
O048946
19. Kaźmierczak Łukasz Sopocki KJ
S
O001045
20. Kopczyńska Magdalena bpk
1997 (MJ.)
O012085
21. Kopka Agnieszka KJ Aromer Józefin
S
O001469
22. Kotyra Natalia St. SKJ Grobice
2003 (JM.)
O027148
23. Kowalska Agnieszka WKJ Lublin
S
O018466
24. Kowalska Magdalena KJ Facimiech
S
O13326
25. Kozon Kamila St. KSK Stare Babice
1999 (MJ.)
O031652
26. Król Sebastian Stowarzyszenie Klub Sportów Konnych Stare Babice
S
brak
27. Król Weronika Stowarzyszenie KSK Stare Babice
2004 (JM.)
O033577
28. Królikowska Anna SKJ Beckersport Raszyn
S
O003192
29. Krukowska Anna Rakowiec Kwidzyn
2002 (J.)
brak
30. Krukowski Jerzy Rakowiec Kwidzyn
S
brak
31. Michalak Zofia St. KSK Stare Babice
2017 (Mł.)
O045772
32. Mikołajczyk Alina KJ Facimiech
S
O019284
33. Miszta Sandra SKJ Grobice
1997 (MJ.)
O023611
34. Okupny Rafał St. SKJ Grobice
2002 (J.)
O037546
35. Olejniczak Katarzyna Uczniowski Klub Sportowy Szkoła Jazdy Konnej PA TA TAJ
S
O026552
36. Orłowska Marta Sopocki KJ
S
O013234
37. Pastuszek Patrycja LKJ Hippologia Strzegom
S
O009687
38. Pastwa Tomasz Pomorska liga jeździecka
1997 (MJ.)
O032468
39. Pawłowska Hanna LKJ Gabon Walewice
2002 (J.)
O037401
40. Perquy Marta Stowarzyszenie Klub Sportów Konnych Stare Babice
2001 (J.)
O036259
41. Piasecki Piotr KJ Aromer Józefin
S
O000491
42. Pietrkiewicz Marta KJ Dworek Okuniew
S
O009887
43. Płaczkowska Agnieszka Brak przynależności
S
O011406
44. Popławska Idalia UKS SJK Patataj
S
O019229
45. Porębska Weronika St. KSK Stare Babice
2000 (J.)
O033580
46. Praga Julia JKS Equita Świętochów
2002 (J.)
O035142
47. Rapa Oliwia KJ Aromer Józefin
2003 (JM.)
O043881
48. Redek Wiktoria Stowarzyszenie SKJ Grobice
2004 (JM.)
O031764
49. Rodak Mateusz Milanowska Fundacja na rzecz Sportu i Edukacji
1997 (MJ.)
O45594
50. Selega Paulina LKJ Moszna
S
O018802
51. Sikorski Łukasz KJ Aromer Józefin
S
O002708
10107608
52. Skupień Kamil LKJ Moszna
S
O033468
53. Ślązak Karolina LZJ Drama Zbrosławice
2004 (JM.)
BRAK
54. Sławik Joanna bpk
2004 (JM.)
1573/18
55. Sławińska Weronika WLKS Krakus Swoszowice
1997 (MJ.)
O007471
56. Sobiepańska Julia JKS Salio Besiekierz Rudny
2000 (J.)
O028768
10164031
57. Sopiński Dariusz KJ Dziecinów
S
O014340
58. Stańska Aleksandra KJ PonySport
2000 (J.)
O012725
10118361
59. Steczowicz Zofia Stowarzyszenie SKJ Grobice
2002 (J.)
O037425
60. Sulowski Jarosław LKS Białka
S
O003802
61. Świderek-Baran Małgorzata KJ Aromer Józefin
S
O003195
62. Świetlik Patrycja St. SKJ Grobice
2003 (JM.)
O039864
63. Szeliga Hanna KJ SZARŻAKlub Jezdziecki SZARŻA im. 8 Pułku Ułanów ks. J.Poniatowskiego
2004 (JM.)
O037366
64. Szwarc Martyna BPK - MAZ
S
O005618
65. Szynkiewicz Wiktoria LZJ Drama Zbrosławice
1999 (MJ.)
O026417
66. Tarczyńska Jolanta LZJ Drama Zbrosławice
S
O022487
67. Tropiło Alicja KJ Dziecinów Sp. z o. o.
2001 (J.)
O031302
68. Wajda Marek KJ Dworek Okuniew
S
O002116
69. Ważyński Marcel LKJ Gabon Walewice
S
O040073
70. Wilczewska Dagmara Gdyńskie Towarzystwo Hippiczne
S
O002964
71. Wodzicka Amelia LKJ Moszna
2003 (JM.)
O041350
72. Wodzicka Maja LKJ Moszna
2007 (Mł.)
O047155
73. Wójcicka Aleksandra UKS SJK PATATAJ
S
O026566
74. Wostal Natasza Pomorska liga jeździecka
2003 (JM.)
O035505
75. Wyżykowski Maurycy St. SKJ Grobice
2003 (JM.)
O028338
76. Zduńczyk Sara Sopocki Klub Jeździecki
2000 (J.)
O028652
77. Zwolak Zuzanna AKJ Trójmiasto
2001 (J.)
O043531
No. Horse numer Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin Owner / Breeder National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

73

AKR Wlkp/poch.trk. POL 2012 Wałach gniada F: Czarczaf / Ogar
M: Agitacja / Hamlet Go
O: Marta Ciechowicz
B: SK Liski
K020777 616007600221212
2.

101

AL'JAZZ XX POL 2010 Ogier ciemnogniada F: Jazzman
M: Almera
O: Jacek Jankowski
B: Jacek Jankowski
brak 616POL10006964T
3.

99

ALARM SP POL 2013 Ogier inna/168 F: Ormuz
M: Alabama
O: Dariusz Mikołajczyk
B: Stadnina Koni Racot
K023303 616009610104913 brak
4.

32

APOKALIPSA M XX POL 2003 Klacz kasztanowata F: Paradys
M: Amhara
O: S.K. Moszna
B: S.K.Moszna
brak
5.

13

ARABIKA Małopolska POL 2010 Klacz kasztanowata F: Efekt
M: Aragona
O: Zbigniew Kowalkowski
B: SK Janów Podlaski
K019147
6.

102

ARAMIS HUN HUN 2011 Wałach gniada F: Condor
M: Amanda
O: W Cuglach s.c.
B: Real-Szall Bt.
K021780
7.

92

ARMADA SP POL 2011 Klacz siwa F: Alvaro / Ahorn Z
M: Aloubetta / Bajou Du Rouet
O: Natalia Perquy
B: Wechta sp. z o.o.
K021137 616009610171911
8.

19

ARON SP POL 2005 Wałach ciemnogniada F: Imequyl
M: Aronia
O: Jakub Żuchowicki
B: -
K011039
9.

40

AVENIDO WLKP POL 2011 Wałach gniada F: Le Mistral /
M: Avia / Biskwit
O: Krzysztof Pastwa
B: Stanisław Laskowski
K021386 616007610102811
10.

100

BACARDI MK SP POL 2009 Klacz kasztanowata F: Nabucho du Serein / Ryon d'Anzex
M: Bonita V (ex Bonita) / Dantes
O: Łukasz Sikorski
B: Marek Kucharski
K023668 616009600378809
11.

55

BEN-HUR XX POL 1999 Wałach gniada F: Freedom`s Choice
M: Belisama
O: Paulina Tonczak
B: SK Rzeczna
K007195 POL999660005099
12.

91

BONESTA HAN. GER 2007 Klacz gniada F: Banesto
M: Palina
O: Dorota Brzozowska-Rucka
B:
brak
13.

51

BOSS WLKP POL 2013 Wałach gniada F: SAN LUIS
M: BOGOTA
O: WIKTORIA GRZEJDZIAK
B: SK RACOT
BRAK
14.

119

BRONCO SP. POL 2011 Wałach siwa F: Talent Charboniere / Diamant de Semilly
M: Barka / Jarabub
O: Łukasz Kaźmierczak
B: Łukasz Kaźmierczak
brak
15.

83

CABALLO H Wlkp/poch.trk. POL 2011 Wałach kasztanowata F: Likwor
M: Centuria / Sedan
O: Iwona Zwolak
B: Agnieszka Rąbca
K019000 616007530219911
16.

52

CHARIOT XX POL 2013 Ogier gniada F: Sorbie Tower
M: Czeneka / Winds of Light
O: Sylwester Januszewski
B: SK Krasne
K023636 616POL13007994T
17.

117

CHARLIE REGENT XX POL 2012 Wałach kasztanowata F: Dżahar
M: Czakra
O: Klaudia Fabicka
B: Anna Milewska
K021925
18.

84

CHIRON TRK. POL 2008 Wałach gniada F: Malmo / Pigmalion
M: Cypia / Pigmalion
O: Agnieszka Rąbca
B: Agnieszka Rąbca
K012816 POL732010035408
19.

29

CRAFTY BUISNESS XX IRL 2011 Wałach gniada F: Bushranger
M: Champion Tipster
O: Monika Bartosiweicz
B: Thomas Cahalan
brak
20.

44

DAMASZEK SP POL 2010 Wałach gniada F: Imequyl / Luron
M: Dekada / Grey
O: Iwona Kotyra
B: Iwona Kotyra
K021698 616009660588710
21.

47

DELICIEUX M SP POL 2013 Klacz gniada F: Contendor
M: Duola / Omen
O: Stadnina Koni Moszna
B: Stadnina Koni Moszna
brak
22.

65

DESERT GENERAL XX GBR 2008 Wałach kasztanowata F: Bahamian Bounty
M: Desert Flower / Green Desert
O: x
B: GBR
K015725 8260GB45116184T
23.

33

DIAMANT BOY Westf. GER 2013 Wałach ciemnogniada F: Diarado's Boy / Diarado
M: Loreana / Lamoureux I
O: Bogusław Kondek
B: Martina Wirtz
K024519 DE441410969013
24.

11

DIELEILA SP POL 2010 Klacz kasztanowata F: Califax / Calido I
M: D Nadia / Liberado
O: Małgorzata Okupny
B: Staniek Diter
K018104 616009540099610
25.

30

DO WE LIKE HIM XX IRL 2010 Wałach gniada F: Beneficial
M: Pattern Queen
O: Monika Bartosiweicz
B: Owen Hickey
brak
26.

70

DODA Szlachetny Koń POL 2007 Klacz kasztanowata F: Quinten
M: Doris
O: Magdalena Kopczyńska
B: Nowak Kazimierz
brak
27.

36

DOLCE VITA SP POL 2008 Klacz gniada/176 F: Dżentelmen
M: Drachma
O: Patrycja Wostal
B: Wostal
K014425 POL 009530217708
28.

105

DONNA EWITA Kuc Drp POL 2006 Klacz gniada/kuc:145 F: VIP Ewita
M: Dally
O: Hanna Szeliga
B: Wiesław Apanasewicz
K019279 POL013670111306
29.

49

DONNA SUMMER M XX POL 2012 Klacz kasztanowata F: Rhodesian Winner
M: Donna Polonia / Colonel Collins
O: Stadnina Koni Moszna
B: Stadnina Koni Moszna
K021473 616POL12007859T
30.

118

EL DJAZAIR OO POL 2000 Ogier c.gniada/kuc:144 F: Fawor
M: Ematina
O: Mikołaj Rey
B: SK Michałów
K007937 09600
31.

26

EMILIUSZ XO POL 2012 Wałach kasztanowata F: Chesnut Park Allthat Jazz
M: Emina
O: Marta Dziak-Gierlicz
B: Sk Janow Podlaski
K023696 616006580249712
32.

63

EMMA SP POL 2009 Klacz ciemnogniada F: -
M: -
O: -
B: -
brak
33.

104

EMS OO POL 2002 Ogier gniada/kuc: F: Witalis
M: Eufemia
O: Mikołaj Rey
B: Barbara Guniewicz
K025490
34.

75

EPIKUR SP POL 2004 Wałach gniada F: Revel / Animo
M: Epoka / Ogar
O: Małgorzata Świderek-Baran
B: Henryk MIanowski
K009469 POL009660027504 103GT79
35.

9

ESKADA XO/M. POL 2014 Klacz kara F: Baryt / Decoration
M: Esencja / Jalienny
O: SK Białka
B: SK Janów Podlaski
K025248 616 006 580 271 814
36.

22

EVER FOR EVER SP POL 2006 Wałach kasztanowata F: Ererbus / Conteder
M: Diatermia / Wagram
O: Dominika Sobiepańska
B: Andrzej Lemański
K014106 POL 009590176206
37.

10

EX LADY SP POL 2003 Klacz kara/164 F: Cooper / Cassini I
M: Elita / Tabun
O: Beata Rapa
B: Inez Lendo
K010521 POL009600203003
38.

94

FALLEN M. POL 2005 Wałach gniada F: Top Gun / Prince Igon
M: Fonda / Łowicz
O: Robert Kozon
B: Agnieszka Komoterska
K012322 POL006510023805
39.

96

FIDŻI SP POL 2008 Klacz gniada F: Cisoń
M: Figa / Ozarro
O: Hanna Pawłowska
B: Stadnina Koni Walewice Sp. z o. o.
K013398 009590155908
40.

37

FIRLEJ MŁP POL 2008 Wałach gniada/162 F: Nabucho du Serein
M: Fortuna
O: Reko-Klima Agnieszka Redek
B: Iwona Kotyra
K019855 POL 006660086308
41.

87

FOXI Wielkopolska POL 2002 Klacz siwa F: Agar
M: Fakira
O: Sebastian Król
B: prywatny
K014126
42.

81

GARDEN M SP POL 2012 Wałach siwa/mk:153 F: Corrado Boy / Corrado I
M: Garda / Omen
O: Stadnina Koni Moszna
B: Stadnina Koni Moszna
K023035 616009690071812
43.

57

GENESIS KG SP POL 2009 Klacz ciemnogniada F: Codec /
M: Glueckchen K / Metternich
O: Marta Orłowska
B: Grzegorz Komin
K021952 616009610175909
44.

46

GLADIATOR M. POL 2008 Wałach siwa F: Nabucho Du Serein / Ryon d'Anzex xo
M: Gladiola / First Des Termes
O: Marcel Ważyński
B: Stadnina Koni Walewice
K021748 006590153808
45.

80

GRUBIANIN Małopolska POL 21.04.2005 Wałach gniada/167 F: Banita
M: Graffa
O: Katarzyna Adamek
B: Stadnina koni Ochaby
K010894 11329
46.

8

GWIAZDA BOGUSŁAWIC SP POL 2012 Klacz ciemnogniada F: Emetyt / Kwartet
M: Galaxia / Qulester
O: Dominika Dymińska
B: SO Bogusławice
K021591 616009590166612
47.

112

HADES PONYSPORT KUC POL 2013 Wałach siwa/kuc: F: -
M: -
O: Barbara Guniewicz
B: -
brak
48.

21

HAGANA M. POL 2003 Klacz gniada F: Matador / Manhattan
M: Hellada / Mat
O: Beata Kowalska
B: Leszek Brzeziński
K012038 POL006580019703
49.

82

HARLEY Kuc Walijski POL 2007 Wałach gniada/kuc:123 F: Hormons Davy
M: Hawana / Bernstein
O: Stadnina Koni Moszna
B: Danuta Berezowska
K014732 POL013530131607
50.

31

HARRISONTOWN XX GBR 2010 Wałach kasztanowata F: Bering
M: New Abbey
O: Monika Bartosiweicz
B: Juddomonte FArms
brak
51.

12

HATTRICK SP POL 2012 Wałach siwa F: Carlos OZ / Cantus
M: Hellana / Liban
O: Tomasz Szynkiewicz
B: J. W. Jendzio
K021746 616009640083312
52.

14

IGA SP POL 2009 Klacz siwa/170 F: Bajou Du Rouet / Baloubet Du Rouet
M: Izolda / Mangan
O: Tomasz Tarczyński
B: Piotr Ryszka
K016542 616999540181109
53.

93

INTERIA Małopolska POL 2008 Klacz gniada F: Irak
M: Hawajka
O: Sylwia Gąsiorek
B: prywatny
brak
54.

43

JACK BLACK XX POL 2010 Wałach kara F: Roulette
M: Jama / Royall Court
O: Anna Wyżykowska
B: Andrzej Walicki
K017681 616POL10006814T
55.

28

JASNY ELSING Małopolska POL 2013 Ogier kasztanowata/166 F: El Bonillo
M: Jasna Gwiazda
O: Zuber Jan
B: Zuber Jan
brak 616006630012713
56.

89

JOS KUC POL 2002 Wałach siwa/kuc:137 F: Kanclerz / Demon Club
M: Marjons Jannine / Abberthomes Hello- B
O: Anna Izabela Dzięgielewska
B: Zdzisław Śniegucki
K007091 616013670037502
57.

109

JUVENTIS WLKP POL 2013 Klacz gniada F: Top Gun / Prince Ig'or
M: Jessica-Pro / Pro Savage
O: NN
B: Brak
K023816
58.

107

KALIOPE Małopolska POL 2012 Klacz ciemnogniada F: San Moritz
M: Kora
O: Sara Dańczak
B: Sławomir Solecki
2582/18 ABC
59.

78

KAMPARI SP POL 2006 Klacz gniada F: Rhytmus S / Rheingold
M: Kutia / Basten
O: Piotr Dąbrowski
B: Mirosław Marczak
K022763 POL009660501006
60.

4

KEMARA SP POL 2003 Klacz kasztanowata F: Maram / Aram
M: Keti / Pigmalion
O: Katarzyna Witaszewska - Król
B: Henryka Kapinos
K013761 POL009530070103
61.

2

LARGO Wielkopolska Poch. Trk POL 2002 Wałach gniada/170 F: Ignam
M: Linka
O: Contra Sp. z o.o.
B: Romanowski Marek
K010996 11386
62.

35

LARKIN HOL. GER 2011 Ogier gniada F: Loran / Lord
M: Miss Condina / Lorentin
O: Bogusław Kondek
B: Roma Kosicka
K020989 DE421000691411
63.

88

LIBERTY LIFE WLKP POL 2009 Wałach siwa F: Ojciec: Lord Liberator / Littorio
M: Latorośl
O: Katarzyna Dembska
B: Latorość / Mangan
K019317 616007610238709
64.

23

LISMAKEEGAN CHESTER ISH IRL 2008 Wałach kasztanowata F: Mohill Treble C / Mohill Cavalier Clover
M: Lismakeegan Pressure / Legal Pressure
O: Katarzyna Witaszewska - Król
B: Luke O'Connor
K023670 372414004955830
65.

110

LORD SOMERSBY SP POL 2014 Wałach siwa F: Lord Liberator
M: Sielanka
O: Piotr Dumański
B: Piotr Dumański
Brak
66.

66

ŁARENNE M. POL 2013 Wałach ciemnogniada F: El Bonillo / Berlin Bej
M: Łuna / Brando
O: Katarzyna Gierz
B: Marta Mirowska
K023040 616006630023113
67.

42

MADRYT SP POL 2009 Wałach gniada F: Imequyl / Luron
M: Marsylia / First des Termes
O: Iwona Kotyra
B: Iwona Kotyra
K019638 616009660558309
68.

41

MAŁA MI PONYSPORT KUC POL 2012 Klacz kasztanowata/kuc:140 F: NN
M: NN
O: Barbara Guniewicz
B: NN
K022959 6169996102193
69.

86

MARINA SP POL 2003 Klacz ciemnogniada F: Harnaś
M: Montana
O: Jadwiga Wolniewicz
B: Zbigniew Janas
K009470 POL009660731203
70.

103

MEKINTOSZ J SP POL 2010 Wałach gniada F: Karbon
M: Miss Sally
O: W Cuglach s.c.
B: Big Consulting Bertrand le Guern
Brak
71.

1

MIRAH Małopolska POL 2013 Wałach gniada F: Huzar
M: Miranda
O: Zbigniew Kowalkowski
B: SK Walewice
K023909
72.

38

MOEL Małopolska POL 2013 Wałach gniada F: Noel
M: Malia
O: Wostal
B: Marcin Kaszubowski
K024706
73.

115

MONSUN Typ Szlachetny POL 2000 Wałach siwa F: NN
M: NN
O: Aleksandra Wójcicka
B: NN
K020138
74.

27

MR.MAGIC Oldbg. POL 2013 Wałach gniada F: Mighty Magic
M: Menada/ Nuriev
O: Marta Dziak-Gierlicz
B: Jacek Kowerski
brak DE433331702313
75.

113

MY JOY JJ PKSP POL 2009 Klacz inna F: Jazzman
M: Mela
O: Jacek Jankowski
B: Jacek Jankowski
brak
76.

58

NAOMI II C SP POL 2013 Klacz gniada F: Corrado Boy / Corrado I
M: Nancy / Concert
O: M. Orłowski
B: M. Ćwik
K024898 616009520026612
77.

61

NATAN Typ Szlachetny POL 1999 Ogier ciemnogniada F: Denis
M: Neska
O: Martyna Szwarc
B: nn
K023855 POL999660739400
78.

77

NONA D SP POL 2012 Klacz ciemnogniada F: Le Duc / Lord Alexander
M: Notebook / Double Alleged
O: Sandra Miszta
B: Roman Drabiński
K022134 616009670026812
79.

69

NUMBER ONE KUC POL 2002 Wałach siwa/kuc:147 F: Niko-k
M: Nikotyna
O: Marek Kopczyński
B: Stański Mariusz
K021369
80.

24

ORDA II Polski Koń Gorącokrwisty Sp POL 2007 Klacz kasztanowata F: Love Affair
M: Orsini AD
O: Jakub Tropiło
B: Wojciech Górnicki
12420
81.

25

ORIESKA SP POL 2007 Klacz gniada F: König Sobieski / Riske Me
M: Oriola / Cabrol
O: Dariusz Sopiński
B: SK Nowelice
K010942 POL0096400333807
82.

18

PEREZ M. POL 2012 Wałach kasztanowata F: Berlin Bej / Elsing
M: Palestra / Modern
O: Joanna Perzyna
B: Roman Miedziak
K022045 616006580084112
83.

68

PERFECTO WLKP. POL 2013 Wałach ciemnogniada F: Exmoor
M: Pelisa
O: Zuzanna Sławińska
B: Karina Sowińska
brak
84.

53

RAFAEL PKSP POL 2014 Wałach siwa F: ORMUZ
M: RAFA
O: SYLWESTER JANUSZEWSKI
B: SK RACOT
BRAK
85.

71

RAMADAN SP POL 2004 Wałach gniada F: Desant
M: Rahma
O: Hanna Koziej
B: Hanna Koziej
K011714
86.

67

RHEAGO Typ Szlachetny POL 2010 Wałach kasztanowata F: Pauillac de Meia Lua
M: Rachela
O: Weronika Sławińska
B: Halina Krais
K019818
87.

17

ROMINA SP POL 2009 Klacz kara F: Landino / Landgraf I
M: Rewelacja / Emetyt
O: Anna Królikowska
B: Ireneusz Skowroński
K023397 616009590190809
88.

108

SAHARA OLD POL 2007 Klacz kasztanowata/170 F: Sanyo /
M: Silvios Linda /
O: Patrycja Pastuszek
B: Małgorzata i Tomasz Siergiej
K019686 DE418181540807
89.

64

SAKRAMENTO J SP POL 2011 Wałach kara F: Karbon
M: Sankcja
O: W Cuglach s.c.
B: Big Consulting Bertrand Le Guern
brak
90.

111

SMOK Huculska POL 2003 Wałach gniada/kuc: F: -
M: -
O: Barbara Guniewicz
B: -
brak
91.

50

SONGO BAIO S.I. ITA 2011 Wałach gniada F: Concoral
M: Golden Ladu / Cyrus-B
O: WIKTORIA GRZEJDZIAK
B: CARBONI GAVINO
K021727 144537
92.

39

SZABLON XX POL 2012 Wałach siwa F: San Moritz
M: Sztaluga Snow Kid
O: Patrycja Wostal
B: SK Widzów Anna Tyszko
K021310
93.

95

SZENILA SP POL 2006 Klacz gniada F: Carry son
M: Soja
O: Wojtak Natalie
B: ...............
11713 11713
94.

106

TORES-P SP POL 2010 Wałach ciemnogniada F: Ron Wiliam
M: Tamira-P
O: Roman Sysak
B: B.Parkitny
brak
95.

114

VANCOUVER SP POL 2010 Wałach ciemnogniada F: Domel / Lagrain
M: Venita / Etos
O: Alexandra Grahl-Madsen
B: Diter Staniek
K020534 616009540098810
96.

74

VERSUS SP POL 2009 Wałach kasztanowata F: Bajou du Rouet / Baloubet du Rouet
M: Wedeta / Aragonit
O: Małgorzata Świderek-Baran
B: Małgorzata Świderek-Baran
K023408 616007661576409
97.

98

VISCONTI SP POL 2000 Wałach ciemnogniada F: Le Voltaire
M: Ventura
O: Agnieszka Płaczkowska
B: SK Moszna
K005969 POL009690008200
98.

54

WIDAM KPWN POL 2003 Wałach ciemnogniada F: Gidam
M: Iloltie
O: Wiesław Bako
B: Wiesław Bako
K008565 5280030303948
99.

60

WIEDŹMIN Małopolska POL 2012 Wałach gniada F: DaVinci
M: Wiedźma
O: Tomasz Stachowiak
B: Anna Modelewska
K025315
100.

20

WINTER LAKE Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2011 Wałach gniada F: HBC Lake Bid
M: Witara
O:
B: Mariusz Grabowski
K019448
Rider Club
Competition
Prize
Dziak-Gierlicz Marta SKJ Grobice
750
SUM:
750.00
Januszewski Sylwester TKJ Garbówek
150
SUM:
150.00
Krukowski Jerzy Rakowiec Kwidzyn
350
SUM:
350.00
Okupny Rafał St. SKJ Grobice
250
SUM:
250.00
Orłowska Marta Sopocki KJ
900
SUM:
900.00
Ślązak Karolina LZJ Drama Zbrosławice
300
SUM:
300.00
Sławińska Weronika WLKS Krakus Swoszowice
450
SUM:
450.00
Świderek-Baran Małgorzata KJ Aromer Józefin
500
SUM:
500.00
Tropiło Alicja KJ Dziecinów Sp. z o. o.
600
SUM:
600.00
Wilczewska Dagmara Gdyńskie Towarzystwo Hippiczne
250
SUM:
250.00
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Adamek Maria
LZJ Drama Zbrosławice
2018-06-02
Bako Wiesław
UKS Military
WIDAM (54)
2018-06-02
17
Baran Antoni
KJ Aromer Józefin
VERSUS (74)
2018-06-02
18
Binerowska Monika
AKJ Trójmiasto
CHIRON (84)
2018-06-02
16
Dąbrowska Daria
KJ Dworek Okuniew
KAMPARI (78)
2018-06-02
5
Dąbrowska Wirginia
KJ Szarża im. 8 Pułku Ułanów ks. J. Poniatowskiego
2018-06-02
9
Durka Joanna
St. SKJ Grobice
2018-06-02
6
Dziak-Gierlicz Marta
SKJ Grobice
2018-06-02
1
SZENILA (95)
2018-06-02
2
750
Dzięgielewska Karina
St. KSK Stare Babice
JOS (89)
2018-06-02
29
Fabijaniak Julianna
KJ Aromer Józefin
2018-06-02
2
Gąsiorek Julia
Stowarzyszenie Klub Sportów Konnych Stare Babice
INTERIA (93)
2018-06-02
17
Gierlicz Artur
SKJ Grobice
2018-06-02
10
2018-06-02
21
Gierz Aleksandra
KJ Aromer Józefin
2018-06-02
19
Grahl-Madsen Alexandra
Bez Przynależności Klubowej M A L
VANCOUVER (114)
2018-06-02
23
Grzejdziak Wiktoria
TKJ Garbówek
2018-06-02
30
Habel Natalia
KJ PONYSPORT
SMOK (111)
2018-06-02
2018-06-02
1
Januszewski Sylwester
TKJ Garbówek
BOSS (51)
2018-06-02
CHARIOT (52)
2018-06-02
5
150
RAFAEL (53)
2018-06-02
15
Jaromin Klaudia
Klub Jeździecki Szarża im. 8 Pułku Ułanów ks. Józefa Poniatowskiego
EMS (104)
2018-06-02
Kaźmierczak Łukasz
Sopocki KJ
BRONCO (119)
2018-06-02
15
Kopczyńska Magdalena
bpk
2018-06-02
22
DODA (70)
2018-06-02
20
Kopka Agnieszka
KJ Aromer Józefin
EMMA (63)
2018-06-02
21
2018-06-02
27
Kotyra Natalia
St. SKJ Grobice
MADRYT (42)
2018-06-02
8
Kowalska Agnieszka
WKJ Lublin
HAGANA (21)
2018-06-02
15
Kowalska Magdalena
KJ Facimiech
RAMADAN (71)
2018-06-02
9
Kozon Kamila
St. KSK Stare Babice
FALLEN (94)
2018-06-02
10
Król Sebastian
Stowarzyszenie Klub Sportów Konnych Stare Babice
FOXI (87)
2018-06-02
23
Król Weronika
Stowarzyszenie KSK Stare Babice
KEMARA (4)
2018-06-02
8
2018-06-02
12
Królikowska Anna
SKJ Beckersport Raszyn
ROMINA (17)
2018-06-02
27
Krukowska Anna
Rakowiec Kwidzyn
2018-06-02
9
Krukowski Jerzy
Rakowiec Kwidzyn
2018-06-02
2018-06-02
5
2018-06-02
3
350
Michalak Zofia
St. KSK Stare Babice
2018-06-02
24
Mikołajczyk Alina
KJ Facimiech
ALARM (99)
2018-06-02
16
Miszta Sandra
SKJ Grobice
NONA D (77)
2018-06-02
22
Okupny Rafał
St. SKJ Grobice
2018-06-02
4
250
Olejniczak Katarzyna
Uczniowski Klub Sportowy Szkoła Jazdy Konnej PA TA TAJ
MY JOY JJ (113)
2018-06-02
Orłowska Marta
Sopocki KJ
2018-06-02
1
900
2018-06-02
31
Pastuszek Patrycja
LKJ Hippologia Strzegom
SAHARA (108)
2018-06-02
17
Pastwa Tomasz
Pomorska liga jeździecka
MOEL (38)
2018-06-02
10
SZABLON (39)
2018-06-02
16
Pawłowska Hanna
LKJ Gabon Walewice
FIDŻI (96)
2018-06-02
6
Perquy Marta
Stowarzyszenie Klub Sportów Konnych Stare Babice
ARMADA (92)
2018-06-02
25
Piasecki Piotr
KJ Aromer Józefin
PEREZ (18)
2018-06-02
14
ARON (19)
2018-06-02
1
2018-06-02
9
Pietrkiewicz Marta
KJ Dworek Okuniew
MARINA (86)
2018-06-02
24
Płaczkowska Agnieszka
Brak przynależności
2018-06-02
3
Popławska Idalia
UKS SJK Patataj
AL'JAZZ (101)
2018-06-02
3
Porębska Weronika
St. KSK Stare Babice
BONESTA (91)
2018-06-02
4
Praga Julia
JKS Equita Świętochów
BEN-HUR (55)
2018-06-02
7
Rapa Oliwia
KJ Aromer Józefin
EX LADY (10)
2018-06-02
Redek Wiktoria
Stowarzyszenie SKJ Grobice
FIRLEJ (37)
2018-06-02
6
Rodak Mateusz
Milanowska Fundacja na rzecz Sportu i Edukacji
AKR (73)
2018-06-02
12
Selega Paulina
LKJ Moszna
2018-06-02
7
Sikorski Łukasz
KJ Aromer Józefin
ARAMIS (102)
2018-06-02
2018-06-02
26
Skupień Kamil
LKJ Moszna
2018-06-02
19
2018-06-02
12
Ślązak Karolina
LZJ Drama Zbrosławice
TORES-P (106)
2018-06-02
4
300
Sławik Joanna
bpk
KALIOPE (107)
2018-06-02
2
Sławińska Weronika
WLKS Krakus Swoszowice
RHEAGO (67)
2018-06-02
2
450
2018-06-02
14
Sobiepańska Julia
JKS Salio Besiekierz Rudny
2018-06-02
13
Sopiński Dariusz
KJ Dziecinów
ORIESKA (25)
2018-06-02
18
Stańska Aleksandra
KJ PonySport
JUVENTIS (109)
2018-06-02
13
2018-06-02
25
Steczowicz Zofia
Stowarzyszenie SKJ Grobice
2018-06-02
20
Sulowski Jarosław
LKS Białka
ESKADA (9)
2018-06-02
19
Świderek-Baran Małgorzata
KJ Aromer Józefin
EPIKUR (75)
2018-06-02
3
500
Świetlik Patrycja
St. SKJ Grobice
2018-06-02
26
Szeliga Hanna
KJ SZARŻAKlub Jezdziecki SZARŻA im. 8 Pułku Ułanów ks. J.Poniatowskiego
2018-06-02
28
Szwarc Martyna
BPK - MAZ
NATAN (61)
2018-06-02
11
Szynkiewicz Wiktoria
LZJ Drama Zbrosławice
2018-06-02
7
Tarczyńska Jolanta
LZJ Drama Zbrosławice
MIRAH (1)
2018-06-02
18
ARABIKA (13)
2018-06-02
2
IGA (14)
2018-06-02
Tropiło Alicja
KJ Dziecinów Sp. z o. o.
ORDA II (24)
2018-06-02
1
600
Wajda Marek
KJ Dworek Okuniew
2018-06-02
8
2018-06-02
3
LARKIN (35)
2018-06-02
10
Ważyński Marcel
LKJ Gabon Walewice
2018-06-02
11
Wilczewska Dagmara
Gdyńskie Towarzystwo Hippiczne
LARGO (2)
2018-06-02
5
250
Wodzicka Amelia
LKJ Moszna
2018-06-02
4
Wodzicka Maja
LKJ Moszna
HARLEY (82)
2018-06-02
4
Wójcicka Aleksandra
UKS SJK PATATAJ
MONSUN (115)
2018-06-02
13
Wostal Natasza
Pomorska liga jeździecka
2018-06-02
8
AVENIDO (40)
2018-06-02
11
Wyżykowski Maurycy
St. SKJ Grobice
2018-06-02
7
Zduńczyk Sara
Sopocki Klub Jeździecki
2018-06-02
6
Zwolak Zuzanna
AKJ Trójmiasto
2018-06-02
14

Number of Riders: 77

Number of Horses: 100

The sum of prizes: 4 500.00

Competition results developed by: SO Bogusławice
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: H2-052014-1, PHUP Jackland Jacek Ostrowski)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2018
design and realization: signus.pl