Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

Zgłoszenia zaakceptowane:

Nr Status zgłoszenia
Daty korekty i utworzenia
Zawodnik Koń Konkursy
137 ENTRY PRE-APPROVED 2018-04-09 22:10:29
2018-04-05 08:20:26
Wiktoria Grzejdziak BOSS
  • 1x 1d/LL85/
136 ENTRY PRE-APPROVED 2018-04-09 22:01:54
2018-04-05 08:13:51
Sylwester Januszewski RAFAEL
  • 1x 1d/LL85/
135 ENTRY ACCEPTED 2018-04-05 08:29:29
2018-04-05 08:02:12
Sylwester Januszewski CHARIOT
  • 1x 2b/L/
134 ENTRY ACCEPTED 2018-04-05 08:29:18
2018-04-05 07:53:38
Wiktoria Grzejdziak SONGO BAIO
  • 1x 2b/L/
133 ENTRY ACCEPTED 2018-04-04 07:05:43
2018-04-03 23:12:05
Zuzanna Brzeczkowski PIELGRZYM
  • 1x 1d/LL85/
132 ENTRY ACCEPTED 2018-04-04 07:05:56
2018-04-03 22:52:15
Wiktoria Glomb AFISZ
  • 1x 1d/LL85/
131 ENTRY ACCEPTED 2018-04-04 07:06:09
2018-04-03 22:23:24
Victoria Glomb DREAMER
  • 1x 1b/LL70 DK/
130 ENTRY ACCEPTED 2018-04-03 21:34:56
2018-04-03 21:31:58
Martyna Szwarc NATAN
  • 1x 1d/LL85/
129 ENTRY ACCEPTED 2018-04-03 21:25:52
2018-04-03 21:01:46
Paulina Kaczmarz - Chojnacka CHEEROKE
  • 1x 2b/L/
128 ENTRY ACCEPTED 2018-04-03 21:26:16
2018-04-03 20:35:46
Jan Warzywoda BEL ESPRIT
  • 1x 1d/LL85/
127 ENTRY ACCEPTED 2018-04-03 21:26:35
2018-04-03 19:39:28
Piotr Piasecki TOLEDO
  • 1x 2b/L/
126 ENTRY ACCEPTED 2018-04-03 21:26:47
2018-04-03 18:52:47
Nina Dubowska KINDER PONYSPORT
  • 1x 1a/LL70 Kuce/
125 ENTRY ACCEPTED 2018-04-03 21:28:37
2018-04-03 14:03:39
Ada Waszczuk FAWOREK
  • 1x 1c/LL85 Kuce/
124 ENTRY ACCEPTED 2018-04-03 21:29:12
2018-04-03 14:03:09
Antonina Popiel SPINWAY MEMENTO
  • 1x 1c/LL85 Kuce/
123 ENTRY ACCEPTED 2018-04-03 21:29:23
2018-04-03 14:02:40
Zofia Pogodzińska SONAR
  • 1x 1b/LL70 DK/
122 ENTRY ACCEPTED 2018-04-03 21:29:42
2018-04-03 14:02:14
Hanna Pogodzińska SENEGAL M
  • 1x 4b/1*/
121 ENTRY ACCEPTED 2018-04-03 21:29:54
2018-04-03 14:01:46
Hanna Pogodzińska AGITANIA
  • 1x 2b/L/
120 ENTRY ACCEPTED 2018-04-03 21:30:17
2018-04-03 14:01:11
Magdalena Adamska MERIDO
  • 1x 2b/L/
119 ENTRY ACCEPTED 2018-04-03 21:30:34
2018-04-03 09:15:15
Zofia Złotnicka PASJONATA ALWARO
  • 1x 1c/LL85 Kuce/
118 ENTRY ACCEPTED 2018-04-03 21:30:47
2018-04-02 21:32:18
Zuzanna Społowicz WOODY ALLEN
  • 1x 1a/LL70 Kuce/
117 ENTRY ACCEPTED 2018-04-03 21:35:10
2018-04-02 21:31:34
Artur Społowicz BANKIER
  • 1x 4b/1*/
116 ENTRY ACCEPTED 2018-04-03 21:35:30
2018-04-02 21:22:24
Wojciech Piasecki ACAPULCO
  • 1x 2b/L/
115 ENTRY ACCEPTED 2018-04-03 21:35:50
2018-04-02 21:21:52
Helena Zagała CONTENDRO LADY
  • 1x 4b/1*/
114 ENTRY ACCEPTED 2018-04-03 21:36:05
2018-04-02 18:59:07
Kamil Skupień DOLLAR BOY M
  • 1x 2b/L/
113 ENTRY ACCEPTED 2018-04-03 21:36:18
2018-04-02 18:54:39
Kamil Skupień DELICIEUX M
  • 1x 2b/L/
112 ENTRY ACCEPTED 2018-04-03 21:36:35
2018-04-02 18:35:54
Julia Sobiepańska EVER FOR EVER
  • 1x 1d/LL85/
111 ENTRY ACCEPTED 2018-04-03 21:36:49
2018-04-02 17:26:51
Małgorzata Korycka WELUR
  • 1x 2b/L/
110 ENTRY ACCEPTED 2018-04-03 21:37:02
2018-04-02 17:26:17
Małgorzata Korycka NANCY
  • 1x 2b/L/
109 ENTRY ACCEPTED 2018-04-03 21:37:15
2018-04-02 16:25:31
Patrycja Pastuszek SAHARA
  • 1x 1b/LL70 DK/
108 ENTRY ACCEPTED 2018-04-03 21:37:37
2018-04-02 13:35:54
Wiktoria Redek TOSCA
  • 1x 1c/LL85 Kuce/
107 ENTRY ACCEPTED 2018-04-03 21:37:53
2018-04-02 11:35:36
Łukasz Częścik PEP TALK
  • 1x 3b/P/
106 ENTRY ACCEPTED 2018-04-03 21:38:08
2018-04-01 01:31:40
Weronika Rozbiewska CIALDINI
  • 1x 2b/L/
105 ENTRY ACCEPTED 2018-04-03 21:38:26
2018-04-01 01:31:05
Zofia Palczewska GRACIA
  • 1x 2b/L/
104 ENTRY ACCEPTED 2018-04-03 21:38:42
2018-04-01 01:30:40
Klara Krasnodębska CONTINA
  • 1x 2b/L/
103 ENTRY ACCEPTED 2018-04-03 21:39:41
2018-04-01 01:29:05
Mikołaj Charpin DANCE BOY
  • 1x 3b/P/
102 ENTRY ACCEPTED 2018-04-03 21:40:06
2018-03-31 22:26:34
Filip Dziuba SAFARI
  • 1x 2b/L/
101 ENTRY ACCEPTED 2018-04-03 21:40:20
2018-03-31 22:25:20
Filip Dziuba CORMINTTA
  • 1x 4b/1*/
100 ENTRY ACCEPTED 2018-04-03 21:40:42
2018-03-31 22:02:07
Weronika Sławińska PERFECTO
  • 1x 1d/LL85/
99 ENTRY ACCEPTED 2018-04-04 07:05:29
2018-03-31 21:58:43
Magdalena Kopczyńska DODA
  • 1x 1d/LL85/
98 ENTRY ACCEPTED 2018-04-03 21:39:20
2018-03-31 21:58:40
Pola Gajzler JASPER
  • 1x 1d/LL85/
97 ENTRY ACCEPTED 2018-04-03 21:38:56
2018-03-31 21:58:00
Weronika Sławińska RHEAGO
  • 1x 3b/P/
96 ENTRY ACCEPTED 2018-04-03 21:34:39
2018-03-31 17:49:03
Monika Binerowska CHIRON
  • 1x 1d/LL85/
95 ENTRY ACCEPTED 2018-04-03 21:33:55
2018-03-31 16:11:11
Jakub Żuchowicki ARON
  • 1x 1b/LL70 DK/
94 ENTRY ACCEPTED 2018-04-03 21:33:28
2018-03-31 16:10:43
Katarzyna Żuchowicka CHOPIN
  • 1x 1a/LL70 Kuce/
93 ENTRY ACCEPTED 2018-03-31 08:31:34
2018-03-30 22:23:12
Aleksandra Stańska JUVENTIS
  • 1x 2b/L/
92 ENTRY ACCEPTED 2018-03-31 08:31:38
2018-03-30 22:21:56
Aleksandra Stańska RAPSODIA
  • 1x 4b/1*/
91 ENTRY ACCEPTED 2018-03-30 16:02:35
2018-03-30 09:21:37
Weronika Krzyśpiak ENIGMA
  • 1x 2b/L/
90 ENTRY ACCEPTED 2018-03-30 16:02:15
2018-03-30 00:03:02
Sandra Miszta NONA D
  • 1x 2b/L/
89 ENTRY ACCEPTED 2018-03-29 20:22:01
2018-03-29 15:38:32
Aleksandra Pacek HAGIRIA
  • 1x 1b/LL70 DK/
88 ENTRY ACCEPTED 2018-03-29 20:22:20
2018-03-29 13:09:11
Maria Adamek GRUBIANIN
  • 1x 1d/LL85/
87 ENTRY ACCEPTED 2018-03-29 20:22:46
2018-03-29 11:53:19
Weronika Krzyśpiak ELITA
  • 1x 4b/1*/
86 ENTRY ACCEPTED 2018-03-29 20:23:06
2018-03-29 08:52:57
Zbigniew Kowalkowski MIRAH
  • 1x 1d/LL85/
85 ENTRY ACCEPTED 2018-03-29 20:23:18
2018-03-28 22:21:06
Anna Przysada NAWIS
  • 1x 2b/L/
84 ENTRY ACCEPTED 2018-03-29 20:23:33
2018-03-28 22:20:01
Anna Przysada FERDINAND
  • 1x 3b/P/
83 ENTRY ACCEPTED 2018-03-29 20:23:51
2018-03-28 12:25:23
Zofia Klimaszewska DANIA EWITA
  • 1x 1c/LL85 Kuce/
82 ENTRY ACCEPTED 2018-03-29 20:24:04
2018-03-28 12:23:07
Zofia Klimaszewska CARAT
  • 1x 2b/L/
81 ENTRY ACCEPTED 2018-04-03 21:33:11
2018-03-28 10:53:54
Karina Dzięgielewska JOS
  • 1x 2a/L Kuce/
80 ENTRY ACCEPTED 2018-03-29 20:24:27
2018-03-28 10:44:37
Marta Perquy ARMADA
  • 1x 1d/LL85/
79 ENTRY ACCEPTED 2018-04-03 21:32:46
2018-03-28 10:11:25
Zofia Michalak LIBERTY LIFE
  • 1x 1d/LL85/
78 ENTRY ACCEPTED 2018-03-29 20:24:54
2018-03-28 10:10:53
Jakub Sosnowski JEDYNKA
  • 1x 1d/LL85/
77 ENTRY ACCEPTED 2018-03-29 20:25:08
2018-03-28 10:10:31
Włodzimierz Gieryszewski DINA
  • 1x 4b/1*/
76 ENTRY ACCEPTED 2018-03-29 20:25:22
2018-03-28 10:10:12
Olga Blusiewicz-Serwin ARNOLD
  • 1x 1d/LL85/
75 ENTRY ACCEPTED 2018-03-29 20:25:50
2018-03-28 09:45:34
Martyna Kucharska ASCAN
  • 1x 4b/1*/
74 ENTRY ACCEPTED 2018-03-28 09:43:22
2018-03-27 19:48:40
Anita Rosenkiewicz ROVIGO
  • 1x 3b/P/
73 ENTRY ACCEPTED 2018-03-27 19:26:28
2018-03-27 14:54:17
Hanna Szeliga DONNA EWITA
  • 1x 1c/LL85 Kuce/
72 ENTRY ACCEPTED 2018-03-27 19:27:16
2018-03-27 14:53:39
Oliwia Pandel PEREGRIN
  • 1x 1c/LL85 Kuce/
71 ENTRY ACCEPTED 2018-03-27 19:28:34
2018-03-27 10:45:29
Kaja Pruszkowska JAREMA
  • 1x 1d/LL85/
70 ENTRY ACCEPTED 2018-03-27 19:28:51
2018-03-26 21:09:24
Oliwia Rapa EX LADY
  • 1x 1d/LL85/
69 ENTRY ACCEPTED 2018-03-27 19:29:02
2018-03-26 20:29:27
Ewelina Falkowska KASZMIR
  • 1x 1b/LL70 DK/
68 ENTRY ACCEPTED 2018-03-27 19:29:17
2018-03-26 17:24:35
Klaudia Gawdzik SARACEN
  • 1x 1b/LL70 DK/
67 ENTRY ACCEPTED 2018-03-27 19:29:32
2018-03-25 22:42:06
Julianna Fabijaniak BACARDI MK
  • 1x 1d/LL85/
66 ENTRY ACCEPTED 2018-04-03 21:32:28
2018-03-25 21:58:27
Emilia Krzemińska HUSARIA
  • 1x 1d/LL85/
65 ENTRY ACCEPTED 2018-03-26 12:35:32
2018-03-25 21:51:07
Joanna Witosińska SAHARA
  • 1x 4b/1*/
64 ENTRY ACCEPTED 2018-03-26 12:35:28
2018-03-25 21:50:32
Joanna Witosińska NIMBUS
  • 1x 2b/L/
63 ENTRY ACCEPTED 2018-03-26 12:35:23
2018-03-25 20:48:36
Alicja Tropiło ORDA II
  • 1x 2b/L/
62 ENTRY ACCEPTED 2018-03-27 19:29:56
2018-03-25 13:17:48
Nikolina Czuchaj BENEFIS
  • 1x 1d/LL85/
61 ENTRY ACCEPTED 2018-03-24 20:03:36
2018-03-24 18:59:28
Marta Dziak-Gierlicz SZENILA
  • 1x 3b/P/
60 ENTRY ACCEPTED 2018-03-24 20:03:51
2018-03-24 18:59:01
Marta Dziak-Gierlicz EKOLOG
  • 1x 4b/1*/
59 ENTRY ACCEPTED 2018-03-24 20:04:06
2018-03-24 15:57:20
Wiktoria Okupny LOGOS
  • 1x 2b/L/
58 ENTRY ACCEPTED 2018-03-24 20:04:18
2018-03-24 15:56:17
Rafał Okupny DIELEILA
  • 1x 2b/L/
57 ENTRY ACCEPTED 2018-03-24 20:05:02
2018-03-24 09:24:58
Zuzanna Rudziejewska EMINOR
  • 1x 2b/L/
56 ENTRY ACCEPTED 2018-03-24 20:05:33
2018-03-24 08:39:54
Katarzyna Skrzypczak HORUS
  • 1x 3b/P/
55 ENTRY ACCEPTED 2018-03-24 20:06:02
2018-03-24 08:39:32
Katarzyna Skrzypczak BE MY LIFE TOP
  • 1x 2b/L/
54 ENTRY ACCEPTED 2018-03-24 20:06:28
2018-03-23 14:28:31
Dagmara Wilczewska LARGO
  • 1x 4b/1*/
53 ENTRY ACCEPTED 2018-03-24 20:06:41
2018-03-23 12:23:20
Jolanta Tarczyńska IGA
  • 1x 2b/L/
52 ENTRY ACCEPTED 2018-03-27 19:30:09
2018-03-23 12:22:17
Jolanta Tarczyńska ARABIKA
  • 1x 1d/LL85/
51 ENTRY ACCEPTED 2018-03-24 21:41:19
2018-03-23 12:21:37
Wiktoria Szynkiewicz HATTRICK
  • 1x 3b/P/
50 ENTRY ACCEPTED 2018-03-24 21:41:34
2018-03-23 10:09:34
Magda Mirosz LAVER
  • 1x 3b/P/
49 ENTRY ACCEPTED 2018-03-23 06:47:54
2018-03-22 20:16:23
Alexandra Grahl-Madsen VANCOUVER
  • 1x 2b/L/
48 ENTRY ACCEPTED 2018-03-23 06:48:09
2018-03-22 18:51:31
Piotr Piasecki PEREZ
  • 1x 2b/L/
47 ENTRY ACCEPTED 2018-03-27 19:30:21
2018-03-22 18:50:59
Piotr Piasecki LAURENTIO
  • 1x 1d/LL85/
43 ENTRY ACCEPTED 2018-03-27 19:30:56
2018-03-22 18:47:49
Anna Królikowska ROMINA
  • 1x 1d/LL85/
42 ENTRY ACCEPTED 2018-03-24 20:03:25
2018-03-22 08:51:19
Julia Witkowska CHESTER
  • 1x 2a/L Kuce/
41 ENTRY ACCEPTED 2018-03-23 06:49:42
2018-03-22 06:41:15
Marcel Ważyński GLADIATOR
  • 1x 3b/P/
40 ENTRY ACCEPTED 2018-04-03 21:32:05
2018-03-21 20:17:00
Amelia Kupczyk MONITO
  • 2x 1b/LL70 DK/
39 ENTRY ACCEPTED 2018-03-23 06:50:12
2018-03-21 18:10:38
Artur Karczmarek KALABRIA
  • 1x 1b/LL70 DK/
37 ENTRY ACCEPTED 2018-03-23 06:50:22
2018-03-21 18:03:44
Jarosław Sulowski ESKADA
  • 1x 1b/LL70 DK/
36 ENTRY ACCEPTED 2018-03-23 06:50:35
2018-03-21 18:02:58
Dariusz Sulowski BRAVE HEART S
  • 1x 3b/P/
35 ENTRY ACCEPTED 2018-03-23 06:50:47
2018-03-21 18:01:01
Dariusz Sulowski BON JOVI
  • 1x 1b/LL70 DK/
34 ENTRY ACCEPTED 2018-03-23 06:50:57
2018-03-21 17:55:50
Agnieszka Cywicka POKER
  • 1x 2b/L/
33 ENTRY ACCEPTED 2018-03-23 06:51:09
2018-03-21 17:53:22
Agnieszka Cywicka NORDICA
  • 1x 2b/L/
32 ENTRY ACCEPTED 2018-03-23 06:51:23
2018-03-21 17:09:38
Małgorzata Świderek-Baran ERUDYCJA
  • 1x 2b/L/
31 ENTRY ACCEPTED 2018-03-23 06:51:34
2018-03-21 17:08:49
Antoni Baran VERSUS
  • 1x 2b/L/
30 ENTRY ACCEPTED 2018-03-23 06:51:52
2018-03-21 17:08:05
Antoni Baran VAINQUEUR DU ROUET
  • 1x 2b/L/
29 ENTRY ACCEPTED 2018-03-23 06:52:02
2018-03-21 17:04:52
Antoni Baran EPIKUR
  • 1x 2b/L/
28 ENTRY ACCEPTED 2018-03-23 06:52:16
2018-03-21 15:39:10
Weronika Król LISMAKEEGAN CHESTER
  • 1x 2b/L/
27 ENTRY ACCEPTED 2018-03-23 06:52:27
2018-03-21 15:37:43
Weronika Król KEMARA
  • 1x 2b/L/
26 ENTRY ACCEPTED 2018-03-23 06:52:39
2018-03-21 12:24:58
Ewa Schweitzer Wojcieszek ATALANTA
  • 1x 3b/P/
25 ENTRY ACCEPTED 2018-03-23 06:52:50
2018-03-21 11:51:16
Zofia Zawadzińska NEJRAN
  • 1x 4b/1*/
24 ENTRY ACCEPTED 2018-03-23 06:53:00
2018-03-21 11:48:38
Zofia Zawadzińska IZOLACJA M
  • 1x 2b/L/
23 ENTRY ACCEPTED 2018-03-23 06:53:24
2018-03-21 11:47:25
Hanna Szeliga MG POLACO
  • 1x 2b/L/
22 ENTRY ACCEPTED 2018-03-23 06:53:34
2018-03-21 11:46:25
Michał Hycki ABSTYNENCJA M
  • 1x 4b/1*/
21 ENTRY ACCEPTED 2018-03-23 06:53:46
2018-03-21 11:45:56
Magdalena Paraszczuk ITAMARA M
  • 1x 4b/1*/
20 ENTRY ACCEPTED 2018-03-23 06:54:10
2018-03-21 11:44:03
Wirginia Dąbrowska EL DJAZAIR
  • 1x 1a/LL70 Kuce/
19 ENTRY ACCEPTED 2018-03-23 06:54:35
2018-03-21 10:59:32
Joanna Gardulska ASHANTI SOLIER
  • 1x 2b/L/
18 ENTRY ACCEPTED 2018-03-21 07:22:48
2018-03-19 15:59:55
Agnieszka Nawrot MARKIZA
  • 1x 3b/P/
17 ENTRY ACCEPTED 2018-04-03 21:31:47
2018-03-19 15:59:52
Zuzanna Zwolak CABALLO H
  • 1x 2b/L/
16 ENTRY ACCEPTED 2018-03-21 07:23:08
2018-03-19 11:45:24
Marek Wajda GWIAZDA BOGUSŁAWIC
  • 1x 3b/P/
15 ENTRY ACCEPTED 2018-03-29 20:26:02
2018-03-19 11:41:40
Marek Wajda KAMPARI
  • 1x 1d/LL85/
14 ENTRY ACCEPTED 2018-03-29 20:26:13
2018-03-19 11:41:11
Marek Wajda NUBIA MPM
  • 1x 1d/LL85/
13 ENTRY ACCEPTED 2018-03-29 20:26:25
2018-03-19 11:40:29
Marek Wajda DIAMANT BOY
  • 1x 1d/LL85/
12 ENTRY ACCEPTED 2018-03-21 07:23:48
2018-03-19 11:39:40
Marek Wajda LARKIN
  • 1x 3b/P/
11 ENTRY ACCEPTED 2018-03-21 07:23:57
2018-03-19 11:39:08
Marek Wajda MEQINI
  • 1x 3b/P/
10 ENTRY ACCEPTED 2018-03-21 07:24:07
2018-03-19 10:50:36
Marek Wajda GWIAZDA BOGUSŁAWIC
  • 1x 3b/P/
8 ENTRY ACCEPTED 2018-03-21 07:24:26
2018-03-18 22:14:18
Justyna Kociankowska GÓRALKA
  • 1x 2b/L/
6 ENTRY ACCEPTED 2018-03-21 07:24:45
2018-03-18 21:03:56
Justyna Krasoń RAMZES
  • 1x 1a/LL70 Kuce/
5 ENTRY ACCEPTED 2018-03-21 07:24:55
2018-03-18 21:02:23
Justyna Krupa WILLIE BOY
  • 1x 1a/LL70 Kuce/
4 ENTRY ACCEPTED 2018-03-21 07:25:04
2018-03-18 21:01:56
Aleksandra Krok KING
  • 1x 1a/LL70 Kuce/
3 ENTRY ACCEPTED 2018-03-21 07:25:15
2018-03-18 21:01:21
Anna Kozak JAMAJKA
  • 1x 3b/P/
2 ENTRY ACCEPTED 2018-03-21 07:25:31
2018-03-18 21:00:55
Wioleta Hajnos DONNA DORADA
  • 1x 3b/P/
1 ENTRY ACCEPTED 2018-03-21 07:25:42
2018-03-18 19:41:01
Karolina Ślązak TORES-P
  • 1x 3b/P/
No. Rider Club
Year of birth
PZJ
FEI ID
1. Adamek Maria LZJ Drama Zbrosławice
2003 (JM.)
0046030
2. Adamska Magdalena UKS Akademia Jeździectwa
2002 (J.)
O036225
3. Baran Antoni KJ Aromer Józefin
2002 (J.)
O025129
4. Blusiewicz-Serwin Olga Stowarzyszenie Klub Sportów Konnych Stare Babice
S
O008573
5. Brzeczkowska Zuzanna SKJ WJ Piaseccy Equestrian
2002 (J.)
brak
6. Charpin Mikołaj SKJ WJ Piaseccy Equestrian
2002 (J.)
O033574
7. Chmielińska Aleksandra LKJ Hippologia Strzegom
2000 (J.)
O030592
8. Cywicka Agnieszka KJ Facimiech
S
O020334
9. Częścik Łukasz SJ Poster Piaseczno
S
O004937
10. Czuchaj Nikolina Klub Jeździecki Aromer
2003 (JM.)
O043868
11. Dąbrowska Wirginia KJ Szarża im. 8 Pułku Ułanów ks. J. Poniatowskiego
2006 (JM.)
O040326
12. Dziak-Gierlicz Marta Stowarzyszenie SKJ Grobice
S
O002140
13. Dzięgielewska Karina St. KSK Stare Babice
2004 (JM.)
O036256
14. Dziuba Filip KJ Jaroszówka
2000 (J.)
O040608
15. Fabijaniak Julianna KJ Aromer
2002 (J.)
O032393
16. Falkowska Ewelina KJ Aromer
2005 (JM.)
25469/16
17. Gardulska Joanna KJ Facimiech
S
O019351
18. Gawdzik Klaudia KJ Aromer
2006 (JM.)
0044546
19. Glomb Victoria KJ Jaroszówka
2001 (J.)
O026511
20. Grądzka Natalia SKJ WJ Piaseccy Equestrian
O039139
21. Grahl-Madsen Alexandra Bez Przynależności Klubowej M A L
2000 (J.)
O026912
22. Grzejdziak Wiktoria TKJ Garbówek
2004 (JM.)
O041393
23. Hajnos Wioleta KJ Czarny Dunajec
S
O005061
24. Hycki Michał Klub Jezdziecki SZARŻA im. 8 Pułku Ułanów ks. J.Poniatowskiego
S
O012756
10085657
25. Januszewski Sylwester TKJ Garbówek
S
O001126
26. Kaczmarz - Chojnacka Paulina KJ Aldragho Piaseczno
2001 (J.)
O035648
27. Karczmarek Artur LKS BIAŁKA
S
O002482
28. Kleniuk Mariusz LKJ Hippologia Strzegom
S
O000856
29. Klimaszewska Zofia Stowarzyszenie Klub Sportów Konnych Stare Babice
S
O013052
30. Kociankowska Justyna Milanowska Fundacja na Rzecz Edukacji i Sportu
2003 (JM.)
O038517
31. Kopczyńska Magdalena bpk
1997 (MJ.)
O012085
32. Korycka Małgorzata Milanowska Fundacja na rzecz Edukacji i Sportu
S
0000000
33. Kowalik Wojciech SKJ Bobrowy Staw
2004 (JM.)
O038819
34. Kowalkowski Zbigniew Klub Jeździecki Jaroszówka
S
O033470
35. Kozak Anna Klub Jeździecki Czarny Dunajec
1998 (MJ.)
O033430
36. Krasnodębska Klara SKJ WJ Piaseccy Equestrian
2002 (J.)
O029039
37. Krasoń Justyna Klub Jeździecki Czarny Dunajec
2006 (JM.)
O041301
38. Krok Aleksandra KJ Czarny Dunajec
2005 (JM.)
O043321
39. Król Weronika St. KSK Stare Babice
2004 (JM.)
O033577
40. Krupa Justyna KJ Czarny Dunajec
2006 (JM.)
O043322
41. Krzemińska Emilia Klub Jeździecki Czarny Dunajec
2003 (JM.)
O043670
42. Krzyśpiak Weronika KJ DZIECINÓW
1997 (MJ.)
O025285
43. Kucharska Martyna KJ Jaroszówka
2002 (J.)
O026512
44. Kupczyk Amelia Pony Sport Wieliczka
2004 (JM.)
O036435
45. Kurzyńska Lena KJ Aromer
2005 (JM.)
46. Michalak Zofia St. KSK Stare Babice
2017 (Mł.)
O045772
47. Mirosz Magda Stowarzyszenie SKJ Grobice
S
Brak
48. Miszta Sandra SKJ Grobice
1997 (MJ.)
brak
49. Nawrot Agnieszka KJ Facimiech
1997 (MJ.)
O011306
50. Okupny Rafał St. SKJ Grobice
2002 (J.)
O037546
51. Okupny Wiktoria St. SKJ Grobice
2004 (JM.)
O037547
52. Olszewski Tomasz Jeździecki Klub Sportowy Olsza
S
53. Pacek Aleksandra KJ Dziecinów Sp. z o.o.
2002 (J.)
O038244
54. Palczewska Zofia SKJ WJ Piaseccy Equestrian
2003 (JM.)
O037690
55. Pandel Oliwia Klub Jezdziecki SZARŻA im. 8 Pułku Ułanów ks. J.Poniatowskiego
2004 (JM.)
O036430
56. Paraszczuk Magdalena Klub Jezdziecki SZARŻA im. 8 Pułku Ułanów ks. J.Poniatowskiego
2000 (J.)
O023920
57. Perquy Marta Stowarzyszenie Klub Sportów Konnych Stare Babice
2001 (J.)
O036259
58. Pertkiewicz Laura Jeździecki Klub Sportowy Olsza
2004 (JM.)
O040145
59. Piasecki Piotr KJ Aromer Józefin
S
O000491
60. Piasecki Wojciech SKJ WJ Piaseccy Equestrian Warszawa
S
O002135
61. Pogodzińska Hanna UKS Akademia Jeździectwa
2001 (J.)
O013515
62. Pogodzińska Zofia UKS Akademia Jeźdzectwa
1999 (MJ.)
O013514
63. Pruszkowska Kaja KJ Aromer
2001 (J.)
None
64. Przysada Anna Racocki Klub Jeździecki
2001 (J.)
O023278
65. Rapa Oliwia KJ Aromer Józefin
2003 (JM.)
0043881
66. Redek Wiktoria Stowarzyszenie SKJ Grobice
2004 (JM.)
O031764
67. Rodź Natalia KJ Aromer
68. Rozbiewska Weronika SKJ WJ Piaseccy Equestrian
2003 (JM.)
O035120
69. Rudziejewska Zuzanna Brak
1998 (MJ.)
Brak
70. Skrzypczak Katarzyna KJ Facimiech
S
O004487
71. Skupień Kamil LKJ Moszna
S
O033468
72. Ślązak Karolina LZJ Drama Zbrosławice
2004 (JM.)
O026120
73. Sławińska Weronika WLKS Krakus Swoszowice
1997 (MJ.)
O007471
74. Sobiepańska Julia JKS Salio
2000 (J.)
O028768
10164031
75. Sosnowski Jakub St. KSK Stare Babice
2002 (J.)
O035818
76. Społowicz Artur KJ Jaroszówka
S
O000841
10003676
77. Społowicz Zuzanna KJ Jaroszówka
2007 (Mł.)
O036095
78. Stańska Aleksandra KJ PonySport
2000 (J.)
O012725
10118361
79. Sulowski Dariusz WKJ Lublin SJ Sulowski Team
S
O000605
80. Świderek-Baran Małgorzata KJ Aromer Józefin
S
O003195
81. Szeliga Hanna KJ SZARŻAKlub Jezdziecki SZARŻA im. 8 Pułku Ułanów ks. J.Poniatowskiego
2004 (JM.)
O037366
82. Szwarc Martyna nz
S
O005618
83. Szynkiewicz Wiktoria LZJ Drama Zbrosławice
1999 (MJ.)
O026417
84. Tarczyńska Jolanta LZJ Drama Zbrosławice
S
O022487
85. Tropiło Alicja KJ Dziecinów Sp. z o. o.
2001 (J.)
O031302
86. Wajda Marek KJ Dworek Okuniew
S
O002116
87. Warzywoda Jan NAPOLEOŃSKA ZAGRODA
S
O040499
88. Waszczuk Ada UKS Akademia Jeździectwa
2001 (J.)
O034584
89. Ważyński Marcel LKJ Gabon Walewice
S
O040073
90. Wilczewska Dagmara Gdyńskie Towarzystwo Hippiczne
S
O002964
91. Witkowska Julia SKJ Beckersport Raszyn
2005 (JM.)
O032986
92. Witosińska Joanna KJ Hipodrom Five Oaks
2000 (J.)
O026722
93. Zagała Helena SKJ WJ Piaseccy Equestrian
2000 (J.)
O024940
94. Zawadzińska Zofia Klub Jezdziecki SZARŻA im. 8 Pułku Ułanów ks. J.Poniatowskiego
S
O005735
95. Złotnicka Zofia SKJ WJ Piaseccy Equestrian
2005 (JM.)
O035457
96. Żuchowicka Katarzyna St. KJ Legia Kozielska Warszawa
2007 (Mł.)
O039387
97. Żuchowicki Jakub St. KJ Legia Kozielska Warszawa
S
O039878
No. Horse numer Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin Owner / Breeder National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

39

ABSTYNENCJA M XX POL 2011 Klacz gniada/167 F: Rhodesian Winner
M: Adoracja
O: SK Moszna sp. z o.o.
B: SK Moszna sp. z o.o.
K024004
2.

115

ACAPULCO PKSP POL 2009 Wałach kasztanowata F: Chery Cordial
M: Asfera
O: Anna Pańczyk
B: Łukasz Jończyk
brak
3.

131

AFISZ MŁP POL 2011 Wałach ciemnogniada F: Awans /
M: Astella / Veritas G
O: Magdalena Anopczenko
B: SK Janów Podlaski
K021354 616006580309811
4.

120

AGITANIA SP POL 2011 Klacz gniada/175 F: Analog
M: Astma
O: Jarosław Pogodziński
B: Bogusław Sobczyński
K019821
5.

16

ARABIKA Małopolska POL 2010 Klacz kasztanowata F: Efekt
M: Aragona
O: Zbigniew Kowalkowski
B: SK Janów Podlaski
K019147
6.

82

ARMADA Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2011 Klacz siwa F: Alvaro
M: Aloubetta
O: Natalia Perquy
B: Wechta
K021137
7.

79

ARNOLD Pełna Krew Angielska POL 2009 Wałach kasztanowata F: Jam Hetman
M: Arietta
O: Olga Blusiewicz-Serwin
B: SK Iwno
K022789
8.

95

ARON SP POL 2005 Wałach ciemnogniada F: Imequl / Luron
M: Aronia / Dixieland
O: Jakub Żuchowicki
B:
K011039 POL009540044005 104KI28
9.

58

ASHANTI SOLIER Małopolska POL 2012 Klacz siwa F: Lubań
M: Alkaida
O: Joanna Gardulska
B: Jarosław Pawlik
K022334
10.

19

BACCARDI MK SP POL 2009 Klacz kasztanowata F: Nabucho du Serein
M: Bonita V (ex Bonita)
O: Łukasz Sikorski
B: MK Filice
brak
11.

116

BANKIER MŁP POL 2011 Wałach ciemnogniada/169 F: Awans / Vis Versa
M: Baszkiria / Emir
O: Trening Koni Artur Społowicz
B: SK Janów Podlaski
K021353 61600653031221
12.

64

BE MY LIFE TOP SP POL 2006 Wałach F: Long Life
M: Baszta
O: Ewa Skrzypczak
B: Wojciech Guzik
K010445
13.

127

BEL ESPRIT Małopolsjka POL 2013 Ogier ciemnogniada/169 F: HUZAR
M: BELLA VISTA
O: JAN WARZYWODA
B: STADNINA KONI WALEWICE
BRAK 616006591045913
14.

17

BENEFIS Wielkopolska POL 2002 Wałach gniada/160 F: Czumak
M: Bengalia
O: Nikolina Czuchaj
B: Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna Kotlin
K008670 POL007611002502
15.

52

BON JOVI PKSP POL 2014 Ogier gniada/164 F: STILIOS han./Sandro Hit old.
M: BONAQUA PKSP/West han.
O: DARIUSZ SULOWSKI
B: DARIUSZ SULOWSKI
K024775 616 009 580 068 314
16.

136

BOSS WLKP POL 2013 Wałach gniada F: SAN LUIS
M: BOGOTA
O: WIKTORIA GRZEJDZIAK
B: SK RACOT
17.

53

BRAVE HEART S PKSP POL 2012 Wałach gniada/167 F: SWORDxx/Glimmermann xx
M: BONAQUA PKSP/West han.
O: DARIUSZ SULOWSKI
B: DARIUSZ SULOWSKI
K020975 616 009 580 356 012
18.

83

CARAT Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2001 Wałach gniada F: Calderon
M: Ara
O: Zofia Klimaszewska
B: Zbigniew Koperski
K009186
19.

134

CHARIOT XX POL 2013 Ogier gniada F: SORBIE TOWER
M: CZENEKA
O: SYLWESTER JANUSZEWSKI
B: SK KRASNE
K023636
20.

128

CHEEROKE TRK. POL 2008 Klacz ciemnogniada F: Gluosnis
M: Charyzma / Ignam
O: Iwona Kaczmarz
B: Marek Romanowski
K016938
21.

10

CHESTER DRP GER 2000 Wałach gniada/kuc: F: Cocky Man/ Cocky Dundee
M: Dorina/Durello
O: Eliza Witkowska
B: Niemcy
K015343 DE441410851900
22.

94

CHOPIN DRP GER 1998 Wałach kasztanowata/148 F: Churchill / Tetworth Crimsin Lake
M: Wlona / Werbenfunk
O: Jakub Żuchowicki
B: Spreckelmeyer Andr.
K024469 DE 335 350353898
23.

105

CIALDINI SP POL 2011 Wałach gniada/168 F: Che Guevara L / Cassini I
M: Costa Rica L / Wessex
O: Katarzyna Rozbiewska
B:
K020347 616009610193411
24.

114

CONTENDRO LADY WESTF POL 2008 Klacz gniada/163 F: Contendro I / Contender
M: Rubin Lady / Rotspon
O: Sven Zagała
B: Elżbieta Mallert
K015497 DE441411981308 104ZY81
25.

103

CONTINA OLD POL 2010 Klacz gniada F: Cecotto's As
M: Ally
O: Krasnodębski
B: x
K020729
26.

100

CORMINTTA HOL GER 2010 Klacz ciemnogniada/168 F: Cormint I / Calido I / Cantus
M: Katinka VI / Calato / Capitol I
O: Filip Dziuba
B: Dora Meifort
K023021 DE421000343410
27.

102

DANCE BOY Meklenburska POL 2009 Wałach kasztanowata F: Elite D'olympic
M: Lady
O: Agnieszka Ert - Eberdt
B: Ute Halfar
K020991
28.

84

DANIA EWITA KUC POL 2006 Klacz gniada/kuc:148 F: V.I.P.
M: Dani
O: Horseworks Włodzimierz Gieryszewski
B: Wiesław Apanasewicz
K016543
29.

148

DEKO wlkp POL 2007 wałach gniada F: Contendus
M: Doba
O:
B:
K020363 616007610177107
30.

112

DELICIEUX M SP POL 2013 Klacz gniada F: Contendor
M: Duola / Omen
O: Stadnina Koni Moszna
B: Stadnina Koni Moszna
brak
31.

140

DEMON DEL KUC POL 2007 Wałach ciemnogniada/kuc:140 F: NN
M: NN
O: Mariusz Piotr Pertkiewicz
B: brak
K019469 616999661961007
32.

3

DIAMANT BOY Westf. GER 2013 Wałach ciemnogniada F: Diatado's Boy
M: Lorena
O: Bogusław Kondek
B: Martina Wirtz
brak
33.

68

DIELEILA SP POL 2010 Klacz kasztanowata F: Califax / Calido I
M: D Nadia / Liberado
O: Małgorzata Okupny
B: Staniek Diter
K018104 616009540099610
34.

24

DODA Szlachetny Koń POL 2007 Klacz kasztanowata F: Quinten
M: Doris
O: Magdalena Kopczyńska
B: Nowak Kazimierz
brak
35.

113

DOLLAR BOY M XX POL 2008 Wałach kasztanowata F: Zafonium (xx)
M: Dolriada (xx) po Llandaff (xx)
O: STADNINA KONI MOSZNA
B: STADNINA KONI MOSZNA
BRAK
36.

25

DONNA DORADA Małoplska POL 2010 Klacz ciemnogniada/175 F: Barnaba
M: Doga
O: Wioleta Hajnos
B: Stanisław Chomiczewski
K016676
37.

8

DONNA EWITA Kuc Drp POL 2006 Klacz gniada/kuc:145 F: VIP Ewita
M: Dally
O: Hanna Szeliga
B: Wiesław Apanasewicz
K019279 POL013670111306
38.

130

DREAMER Deutsches Sportpferd POL 2013 Wałach siwa F: No Limit
M: Demagogia
O: Stadnina Koni Jaroszówka Sp. z o.o.
B: Stadnina Koni Jaroszówka Sp. z o.o.
2056/18 DE 455879110513
39.

69

EKOLOG MŁP POL 2007 Ogier ciemnogniada/178 F: Dounba / Kaldoun
M: Ekspansja J P / Veritas 6 / Quidam D Or
O: SK Janów Podlaski
B: SK Janów Podlaski
K011951 POL006580420607 103YT75
40.

37

EL DJAZAIR OO POL 2000 Ogier /kuc:144 F: Fawor
M: Ematina
O: Mikołaj Rey
B: SK Michałów
K007937 09600
41.

88

ELITA SP POL 2006 Klacz kasztanowata F: Ever For Pleasure
M: Epoka
O: Mianowski Henryk
B: Mianowski Henryk
K010266
42.

66

EMINOR Małopolska POL 2007 Wałach kasztanowata F: Devin du Maury
M: Emina
O: Agnieszka Rudziejewska
B: Janów Podlaski
Brak
43.

23

ENIGMA SP POL 2012 Klacz siwa F: CASSILIO
M: EPONA
O: MIANOWSKI HENRYK
B: MIANOWSKI HENRYK
K020771 616009661085412
44.

49

ERUDYCJA SP POL 2014 Klacz gniada F: ALBARAN
M: EROTYKA
O: MAŁGORZATA ŚWIDEREK-BARAN
B: NAD WIGRAMI
123456
45.

54

ESKADA Xo/młp. POL 2014 Klacz kara/167 F: BARYT/DEKORATION
M: ESENCJA/JALIENNY
O: SK BIAŁKA
B: SK JANÓW PODLASKI
K025248 616 006 580 271 814
46.

111

EVER FOR EVER Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2006 Wałach kasztanowata F: Erebus
M: Diatermia
O: Dominika Sobiepańska
B: Andrzej Lemański
K014106 POL 009590176206
47.

20

EX LADY SP POL 2003 Klacz kara/164 F: Cooper / Cassini I
M: Elita / Tabun
O: Beata Rapa
B: Inez Lendo
K010521 POL009600203003
48.

124

FAWOREK KUC POL 1997 Wałach F: nn
M: nn
O: Jarosław Pogodziński
B: Krzysztof Jaworski
K005318
49.

85

FERDINAND KWPN NED 2010 Wałach kasztanowata F: ARTHOS R
M: RISETTE
O: Agnieszka Przysada
B: H. Brinkman
K025092
50.

145

GEISHA SP POL 2011 Klacz ciemnogniada/160 F: Huzar /
M: Geravela / Aravel Waro
O: Mariusz Kleniuk
B: Mariusz Kleniuk
K020159 616009590271711
51.

56

GLADIATOR MŁP. POL 2008 Wałach siwa F: Nabucho Du Serein
M: Gladiola
O: Marcel Ważyński
B: Stadnina Koni Walewice
K021748
52.

30

GÓRALKA SP POL 2002 Klacz gniada F: Revel
M: Ghana
O: Agnieszka Zelent-Kociankowska
B: SK Rzeczna
K015978
53.

104

GRACIA weg.pólkrew HUN 2010 Klacz gniada F: Disco d`Or
M: Hizelgo
O: Ewa Dejnarowicz-Polczewska
B:
K016473 HUNKMF101780000
54.

89

GRUBIANIN Małopolska POL 21.04.2005 Wałach gniada/167 F: Banita
M: Graffa
O: Katarzyna Adamek
B: Stadnina koni Ochaby
K010894 11329
55.

34

GWIAZDA BOGUSŁAWIC SP POL 2012 Klacz ciemnogniada F: Emetyt
M: Galaxia
O: Dominika Dymińska
B: SO Bogusławice
-
56.

90

HAGIRIA SP POL 2007 Klacz gniada/163 F: Grikos
M: Hajfa
O: Monika Pacek
B: Artur Kiempa
KO13814 POL009530053907
57.

61

HATTRICK SP POL 2012 Wałach siwa F: Carlos OZ / Cantus
M: Hellana / Liban
O: Tomasz Szynkiewicz
B: J. W. Jendzio
K021746 616009640083312
58.

139

HORSEHEATH DIAMOND LAD ISH 2009 wałach gniada F: Carric Diamond Lad
M: Ballacraine
O:
B:
K025368 372414005171435
59.

65

HORUS Małopolska POL 2005 Wałach gniada F: Emetyt
M: Hańcza
O: Katarzyna Skrzypczak
B: Paweł Adamczyk
K014566
60.

18

HUSARIA SP POL 1999 Klacz kasztanowata F: Cisoń
M: Humana
O: Krzysztof Krzemiński
B: .
K023228
61.

62

IGA SP POL 2009 Klacz siwa/170 F: Bajou Du Rouet / Baloubet Du Rouet
M: Izolda / Mangan
O: Tomasz Tarczyński
B: Piotr Ryszka
K016542 616999540181109
62.

38

ITAMARA M XX POL 2012 Klacz gniada/165 F: Needham's Fort
M: Izara
O: Mikołaj Rey
B: SK Moszna sp. z o.o.
K023616 616POL12007857T
63.

41

IZOLACJA M XX POL 2012 Klacz gniada/162 F: Rhodesian Winner
M: Isola Bene
O: SK Moszna sp. z o.o.
B: SK Moszna sp. z o. o.
K024221 616POL12007850T
64.

26

JAMAJKA Małopolska POL 2002 Klacz ciemnogniada/174 F: Emetyt
M: Jawa
O: Anna Kozak
B: SK Walewice
K007117
65.

76

JAREMA SP POL 2008 Wałach gniada F: MARAM
M: JARMILA
O: Beata Brandebura-Pruszkowska
B: -
K012350 11845
66.

141

JAROSZÓWKA niem.sport. POL 2009 klacz gniada F: Wanderfurst
M: Jarama
O: Iwona Chmielińśka
B: Piotr Krzyżanowski
K012417 DE455870365707
67.

81

JEDYNKA Wielkopolska POL 2003 Klacz gniada F: Empiryk /
M: Janowa / Wiadukt
O: Natalia Perquy
B:
K015758 POL009600094003
68.

22

JOS KUC POL 2002 Wałach inna/kuc:137,5 F: Kanclerz / Demon Club
M: Matka: Marjons Jannine / Abberthomes Hello- B
O: Anna Izabela Dzięgielewska
B: Zdzisław Śniegucki
K007091 616013670037502
69.

93

JUVENTIS WLKP POL 2013 Klacz gniada F: Top Gun / Prince Ig'or
M: Jessica-Pro / Pro Savage
O: NN
B: Brak
K023816
70.

55

KALABRIA Xo/młp. POL 2014 Klacz gniada/165 F: EFEKT/VERITAS
M: KAROCA/DIVISOR xx
O: SK BIAŁKA
B: SK JANÓW PODLASKI
K025250 616 006 580 272 014
71.

5

KAMPARI SP POL 2006 Klacz gniada/164 F: Rhytmus S
M: Kutia
O: Piotr Dąbrowski
B: Mirosław Marczak
K022763
72.

75

KASZMIR SP POL 2006 Wałach kasztanowata F: Bohun
M: Kasandra
O: Nieznany
B: brak
brak
73.

44

KEMARA SP POL 2003 Klacz kasztanowata F: Maram / Aram
M: Keti / Pigmalion
O: Katarzyna Witaszewska - Król
B: Henryka Kapinos
K013761 POL009530070103
74.

27

KING KUC POL 2010 Wałach kasztanowata/kuc:138 F: Orion / Genius
M: Kalifornia / Minos
O: Dorota Krok
B: Antoni Cwajda
K022888 Kalifornia / Minos
75.

63

LARGO Wielkopolska Poch. Trk POL 2002 Wałach gniada/170 F: Ignam
M: Linka
O: Contra Sp. z o.o.
B: Romanowski Marek
K010996 11386
76.

33

LARKIN HOL. GER 2011 Ogier gniada F: Loran
M: Miss Condina
O: Bogusław Kondek
B: Roma Kosicka
K020989 DE421000691411
77.

15

LAURENTIO SP POL 2012 Wałach gniada F: Solaris
M: Laurentia L
O: Joanna Perzyna
B: -
brak
78.

60

LAVER MŁP POL 2010 Wałach ciemnogniada/173 F: Heron / Zoon
M: Lawa / Awans
O: Dorota Mirosz
B: Marzena Sadowska-Tomaśko
K016947 616006690025110
79.

21

LIBERTY LIFE WLKP POL 2009 Wałach siwa F: Ojciec: Lord Liberator / Littorio
M: Latorośl
O: Katarzyna Dembska
B: Latorość / Mangan
K019317 616007610238709
80.

45

LISMAKEEGAN CHESTER Irish Sport Horse IRL 2008 Wałach kasztanowata F: Mohill Treble C / Mohill Cavalier Clover
M: Lismakeegan Pressure / Legal Pressure
O: Katarzyna Witaszewska - Król
B: Luke O'Connor
K023670 372414004955830
81.

142

LIVELLO hafl 2003 kasztanowata F: Stony S.V.
M: Lora
O:
B:
K019025 203001830257803
82.

67

LOGOS SP POL 2002 Wałach inna/mk:156 F: Saganek / Sajan
M: Lepta / Lafet
O: Małgorzata Okupny
B: Agata Jasińska
K007817 616009661015202
83.

35

MARKIZA MŁP POL 2005 Klacz kasztanowata F: Cyborg / Frombork
M: Marka / Bachus
O: Agnieszka Nawrot
B: Małgorzata Lepper
K012145 POL006640031605
84.

32

MEQINI SP POL 2011 Wałach siwa F: Quidam's Hero
M: Modelka / Cavallo
O: Stanisław Choiński
B: Artur Dąbrowski
K019213
85.

119

MERIDO SP POL 1998 Wałach gniada F: Elmero/Ramiro Z
M: Mera/Anapolis
O: Jarosław Pogodziński
B: SK Racot
K006666 616009660491898 08671
86.

87

MIRAH Małopolska POL 2013 Wałach gniada F: Huzar
M: Miranda
O: Zbigniew Kowalkowski
B: SK Walewice
K023909
87.

9

MONITO Anglo-Arabska POL 2012 Wałach siwa F: San Louis
M: Moldau III
O: Anna Wójcik-Pruszyńska
B: Janów Podlaski
K022640
88.

109

NANCY SP POL 2013 Klacz kasztanowata F: Czamal / Fetysz
M: Nagietka
O: Adam Borowski/ Marcin Kamiński
B: Adam Borowski
PZJ LKPZJ/3108/17 616009610129413
89.

129

NATAN Typ Szlachetny POL 1999 Ogier inna F: Denis
M: Neska
O: Martyna Szwarc
B: nn
K023855
90.

86

NAWIS MŁP POL 2004 Wałach gniada/164 F: Vis Versa / Iago C
M: Nastka / Askar
O: Agnieszka Przysada
B: SO Białka
K009135 POL006580181904
91.

42

NEJRAN XX POL 2011 Ogier F: Sorbie Tower
M: Nowela
O: Zofia Zawadzińska
B: Iwno
K021028
92.

147

NIKE sp POL 2006 klacz kasztanowata F: Sprint
M: Nel
O:
B:
K017149 POL009540098606
93.

72

NIMBUS Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2012 Wałach gniada F: Marino
M: Nasada
O: Zbigniew Witosiński
B: Stado Ogierów Starogard Gdański
brak
94.

91

NONA D SP POL 2012 Klacz ciemnogniada F: LE DUC
M: NOTEBOOK
O: Sandra Miszta
B: Roman Drabiński
LKPZJ/2018/18
95.

50

NORDICA Traken POL 2006 Klacz gniada/169 F: Gluosnis
M: Niasa
O: Agnieszka Cywicka
B: Tomasz Gąsowski
K012533 732 01 00203 06
96.

4

NUBIA MPM WLKP POL 2014 Klacz ciemnogniada F: CRUZEIRO L
M: Nawara
O: Marcin Skoneczny
B: Mantai Paweł
-
97.

71

ORDA II Polski Koń Gorącokrwisty Sp POL 2007 Klacz kasztanowata F: Love Affair
M: Orsini AD
O: Jakub Tropiło
B: Wojciech Górnicki
12420
98.

143

PAKIET Małopolska POL 2003 Wałach kara/165 F: Emetyt
M: Pandora
O: Piotr Dąbrowski
B: Maciej Krawczyk
K008560 POL006660123503
99.

118

PASJONATA ALWARO Kuc Walijski POL 2010 Wałach gniada/kuc:134 F: Tijd Vlijt's Santiago
M: Anja
O: Łukasz Złotnicki
B: -
K018963
100.

106

PEP TALK XX GBR 2009 Wałach gniada F: Scorpion
M: Like A Bird
O: Łukasz Częścik
B: -
K024944
101.

7

PEREGRIN M POL 2007 Wałach gniada/kuc:145 F: El Djazair
M: Plamka
O: Anna Rey
B: Mikołaj Rey
K012355 POL01357027900712266
102.

57

PEREZ MŁP POL 2012 Wałach kasztanowata F: Berlin Bej
M: Palestra
O: Joanna Perzyna
B: PL
K022045
103.

132

PIELGRZYM SP POL 2005 Wałach gniada F: Landor/
M: Pisanka/
O: Tomasz Szałaj
B:
K010482
104.

149

POKER m POL 2009 wałach gniada F: Efekt
M: Plecionka
O: Artur Społowicz
B:
K016952 616006580658009
105.

51

POKER Małopolska POL 2006 Wałach kara/168 F: HEBAB
M: PEREŁKA
O: Agnieszka Cywicka
B: Wojciech Ciesielczuk
K012758 POL 006 58 04534 06
106.

135

RAFAEL PKSP POL 2014 Wałach siwa F: ORMUZ
M: RAFA
O: SYLWESTER JANUSZEWSKI
B: SK RACOT
107.

29

RAMZES Kuc Feliński POL 2000 Wałach srokata/kuc:147 F: Inbred
M: Rakieta
O: Barbara Kapturkiewicz
B: KJ Kapriola - Choiny
K006200 616013570092700
108.

92

RAPSODIA Małopolska POL 2009 Klacz gniada F: Hindus
M: Roksana
O: Aleksandra Stańska
B: -
K019854
109.

97

RHEAGO Typ Szlachetny POL 2010 Wałach kasztanowata F: Pauillac de Meia Lua
M: Rachela
O: Weronika Sławińska
B: Halina Krais
K019818
110.

11

ROMINA SP POL 2009 Klacz kara F: Landino
M: Rewelacja
O: Anna Królikowska
B: Ireneusz Skowroński
K023397
111.

101

SAFARI Typ Szlachetny POL 12.04.2012 Klacz ciemnogniada/164 F: NN
M: NN
O: Filip Dziuba
B: Sylwester Kosiński
K024557 616999682006912
112.

73

SAHARA Małopolska POL 2005 Klacz gniada F: Mar Bej
M: Semida
O: Zbigniew Witosiński
B: Kazimierz Chotkowski
K013632 12717
113.

74

SARACEN kuc POL 2004 Wałach kasztanowata/kuc: F: NN
M: NN
O: W Cuglach s.c. Agnieszka Kopka
B: Łukasz Sikorski
Brak
114.

121

SENEGAL M SP POL 2009 Wałach gniada F: Montbard
M: Sofia
O: Jarosław Pogodziński
B: SK Moszna
K015869
115.

122

SONAR SP POL 2013 Wałach kara F: San Luis
M: Sonka
O: Jarosław Pogodziński
B: SK Racot
brak
116.

133

SONGO BAIO S.I. ITA 2011 Wałach gniada F: CONCORAL
M: GOLDEN LADU
O: WIKTORIA GRZEJDZIAK
B: CARBONI GAVINO
K021727
117.

146

SZACH MAT WLKP POL 2007 Wałach siwa F: Karbit / Rubin
M: Szarfa / Harding
O: Karlvik Oy Ratsastuskeskus
B: Anna Więckowska
K022094 616007520136807
118.

70

SZENILA SP POL 2006 Klacz gniada F: Carry son
M: Soja
O: Wojtak Natalie
B: ...............
11713 11713
119.

138

SZMULA sp POL 2013 klacz gniada F: Telco
M: Samira
O:
B:
K024178 616009640050413
120.

126

TOLEDO TRAK POL 2010 Wałach kasztanowata F: Gluosnis
M: Tessa
O: Agnieszka Kozon
B: Adam Krysiak
K019369
121.

36

TORES-P SP POL 2010 Wałach ciemnogniada/ok 172cm F: Ron Wiliam
M: Tamira-P
O: Roman Sysak
B: B.Parkitny
brak
122.

107

TOSCA KM POL 2004 Klacz kasztanowata/mk: F: Dante / Falk
M: Tritti / Dethmer
O: Reko-Klima Agnieszka Redek
B: Katarzyna Kowalczewska
K009324 POL01366084610
123.

47

VAINQUEUR DU ROUET SP POL 2007 Wałach gniada F: Bajou Du Rouet / Baloubet Du Rouet
M: Wedeta / Aragonit
O: Małgorzata Świderek-Baran
B: Małgorzata Świderek-Baran
K011881 POL009660250007
124.

59

VANCOUVER SP POL 2010 Wałach ciemnogniada F: Domel / Lagrain
M: Venita / Etos
O: Alexandra Grahl-Madsen
B: Diter Staniek
K020534 616009540098810
125.

110

WELUR SP POL 2013 Wałach ciemnogniada F: Markies V
M: Wolica
O: Marcin Kamiński
B: SK Rzeczna
PZJ LKPZJ/695/18
126.

28

WILLIE BOY KUC IRL 2009 Wałach gniada/kuc:148 F: nn / nn
M: nn / nn
O: Krupa Marzena
B:
K020498 372140316825874
127.

117

WOODY ALLEN KUC POL 2013 Wałach siwa/kuc:141 F: nn
M: nn
O: Artur Społowicz
B: nn
K024553 616999670107514
Rider Club
Competition
Prize
Chmielińska Aleksandra LKJ Hippologia Strzegom
500
SUM:
500.00
Kleniuk Mariusz LKJ Hippologia Strzegom
250
600
SUM:
850.00
Mirosz Magda Stowarzyszenie SKJ Grobice
350
SUM:
350.00
Skrzypczak Katarzyna KJ Facimiech
150
SUM:
150.00
Ślązak Karolina LZJ Drama Zbrosławice
450
SUM:
450.00
Społowicz Artur KJ Jaroszówka
900
SUM:
900.00
Stańska Aleksandra KJ PonySport
300
SUM:
300.00
Wilczewska Dagmara Gdyńskie Towarzystwo Hippiczne
250
SUM:
250.00
Zagała Helena SKJ WJ Piaseccy Equestrian
750
SUM:
750.00
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Adamek Maria
LZJ Drama Zbrosławice
2018-04-15
10
Adamska Magdalena
UKS Akademia Jeździectwa
MERIDO (119)
2018-04-15
32
Baran Antoni
KJ Aromer Józefin
2018-04-15
Blusiewicz-Serwin Olga
Stowarzyszenie Klub Sportów Konnych Stare Babice
ARNOLD (79)
2018-04-15
22
Brzeczkowska Zuzanna
SKJ WJ Piaseccy Equestrian
PIELGRZYM (132)
2018-04-15
Charpin Mikołaj
SKJ WJ Piaseccy Equestrian
DANCE BOY (102)
2018-04-15
Chmielińska Aleksandra
LKJ Hippologia Strzegom
2018-04-15
3
500
Cywicka Agnieszka
KJ Facimiech
NORDICA (50)
2018-04-15
POKER (51)
2018-04-15
15
Częścik Łukasz
SJ Poster Piaseczno
PEP TALK (106)
2018-04-15
8
Czuchaj Nikolina
Klub Jeździecki Aromer
BENEFIS (17)
2018-04-15
16
Dąbrowska Wirginia
KJ Szarża im. 8 Pułku Ułanów ks. J. Poniatowskiego
2018-04-15
2
2018-04-15
4
Dziak-Gierlicz Marta
Stowarzyszenie SKJ Grobice
EKOLOG (69)
2018-04-15
7
SZENILA (70)
2018-04-15
15
Dzięgielewska Karina
St. KSK Stare Babice
JOS (22)
2018-04-15
2
2018-04-15
3
Dziuba Filip
KJ Jaroszówka
CORMINTTA (100)
2018-04-15
SAFARI (101)
2018-04-15
21
Fabijaniak Julianna
KJ Aromer
2018-04-15
27
Falkowska Ewelina
KJ Aromer
KASZMIR (75)
2018-04-15
17
Gardulska Joanna
KJ Facimiech
2018-04-15
2
Gawdzik Klaudia
KJ Aromer
NIKE (147)
2018-04-15
14
Glomb Victoria
KJ Jaroszówka
AFISZ (131)
2018-04-15
24
Grądzka Natalia
SKJ WJ Piaseccy Equestrian
DEKO (148)
2018-04-15
31
Grahl-Madsen Alexandra
Bez Przynależności Klubowej M A L
2018-04-15
31
Grzejdziak Wiktoria
TKJ Garbówek
2018-04-15
29
Hajnos Wioleta
KJ Czarny Dunajec
2018-04-15
9
Hycki Michał
Klub Jezdziecki SZARŻA im. 8 Pułku Ułanów ks. J.Poniatowskiego
2018-04-15
6
Januszewski Sylwester
TKJ Garbówek
CHARIOT (134)
2018-04-15
13
RAFAEL (135)
2018-04-15
32
BOSS (136)
2018-04-15
26
Kaczmarz - Chojnacka Paulina
KJ Aldragho Piaseczno
CHEEROKE (128)
2018-04-15
10
Karczmarek Artur
LKS BIAŁKA
2018-04-15
8
Kleniuk Mariusz
LKJ Hippologia Strzegom
GEISHA (145)
2018-04-15
4
250
SZACH MAT (146)
2018-04-15
1
600
Klimaszewska Zofia
Stowarzyszenie Klub Sportów Konnych Stare Babice
CARAT (83)
2018-04-15
18
2018-04-15
5
2018-04-15
23
Kociankowska Justyna
Milanowska Fundacja na Rzecz Edukacji i Sportu
2018-04-15
11
Kopczyńska Magdalena
bpk
DODA (24)
2018-04-15
15
Korycka Małgorzata
Milanowska Fundacja na rzecz Edukacji i Sportu
NANCY (109)
2018-04-15
36
WELUR (110)
2018-04-15
35
Kowalik Wojciech
SKJ Bobrowy Staw
PAKIET (143)
2018-04-15
14
Kowalkowski Zbigniew
Klub Jeździecki Jaroszówka
MIRAH (87)
2018-04-15
20
Kozak Anna
Klub Jeździecki Czarny Dunajec
JAMAJKA (26)
2018-04-15
7
Krasnodębska Klara
SKJ WJ Piaseccy Equestrian
CONTINA (103)
2018-04-15
8
Krasoń Justyna
Klub Jeździecki Czarny Dunajec
RAMZES (29)
2018-04-15
5
2018-04-15
11
Krok Aleksandra
KJ Czarny Dunajec
KING (27)
2018-04-15
7
2018-04-15
15
Król Weronika
St. KSK Stare Babice
KEMARA (44)
2018-04-15
9
2018-04-15
26
Krupa Justyna
KJ Czarny Dunajec
2018-04-15
4
2018-04-15
7
Krzemińska Emilia
Klub Jeździecki Czarny Dunajec
HUSARIA (18)
2018-04-15
19
Krzyśpiak Weronika
KJ DZIECINÓW
ENIGMA (23)
2018-04-15
ELITA (88)
2018-04-15
9
Kucharska Martyna
KJ Jaroszówka
DREAMER (130)
2018-04-15
10
Kupczyk Amelia
Pony Sport Wieliczka
MONITO (9)
2018-04-15
5
Kurzyńska Lena
KJ Aromer
LIVELLO (142)
2018-04-15
3
2018-04-15
6
Michalak Zofia
St. KSK Stare Babice
2018-04-15
8
Mirosz Magda
Stowarzyszenie SKJ Grobice
LAVER (60)
2018-04-15
3
350
Miszta Sandra
SKJ Grobice
NONA D (91)
2018-04-15
30
Nawrot Agnieszka
KJ Facimiech
MARKIZA (35)
2018-04-15
6
Okupny Rafał
St. SKJ Grobice
2018-04-15
17
Okupny Wiktoria
St. SKJ Grobice
LOGOS (67)
2018-04-15
20
Olszewski Tomasz
Jeździecki Klub Sportowy Olsza
SZMULA (138)
2018-04-15
25
2018-04-15
5
Pacek Aleksandra
KJ Dziecinów Sp. z o.o.
HAGIRIA (90)
2018-04-15
2
Palczewska Zofia
SKJ WJ Piaseccy Equestrian
GRACIA (104)
2018-04-15
Pandel Oliwia
Klub Jezdziecki SZARŻA im. 8 Pułku Ułanów ks. J.Poniatowskiego
2018-04-15
3
2018-04-15
12
Paraszczuk Magdalena
Klub Jezdziecki SZARŻA im. 8 Pułku Ułanów ks. J.Poniatowskiego
2018-04-15
8
Perquy Marta
Stowarzyszenie Klub Sportów Konnych Stare Babice
ARMADA (82)
2018-04-15
Pertkiewicz Laura
Jeździecki Klub Sportowy Olsza
DEMON DEL (140)
2018-04-15
4
2018-04-15
21
Piasecki Piotr
KJ Aromer Józefin
ROMINA (11)
2018-04-15
9
2018-04-15
33
PEREZ (57)
2018-04-15
4
TOLEDO (126)
2018-04-15
16
Piasecki Wojciech
SKJ WJ Piaseccy Equestrian Warszawa
ACAPULCO (115)
2018-04-15
1
Pogodzińska Hanna
UKS Akademia Jeździectwa
AGITANIA (120)
2018-04-15
13
SENEGAL M (121)
2018-04-15
11
Pogodzińska Zofia
UKS Akademia Jeźdzectwa
SONAR (122)
2018-04-15
13
Pruszkowska Kaja
KJ Aromer
JAREMA (76)
2018-04-15
6
Przysada Anna
Racocki Klub Jeździecki
2018-04-15
10
NAWIS (86)
2018-04-15
34
Rapa Oliwia
KJ Aromer Józefin
EX LADY (20)
2018-04-15
11
Redek Wiktoria
Stowarzyszenie SKJ Grobice
TOSCA (107)
2018-04-15
1
2018-04-15
2
Rodź Natalia
KJ Aromer
SARACEN (74)
2018-04-15
2018-04-15
Rozbiewska Weronika
SKJ WJ Piaseccy Equestrian
CIALDINI (105)
2018-04-15
3
Rudziejewska Zuzanna
Brak
EMINOR (66)
2018-04-15
22
Skrzypczak Katarzyna
KJ Facimiech
2018-04-15
19
HORUS (65)
2018-04-15
5
150
Skupień Kamil
LKJ Moszna
2018-04-15
24
2018-04-15
12
Ślązak Karolina
LZJ Drama Zbrosławice
TORES-P (36)
2018-04-15
2
450
Sławińska Weronika
WLKS Krakus Swoszowice
RHEAGO (97)
2018-04-15
Sobiepańska Julia
JKS Salio
2018-04-15
7
Sosnowski Jakub
St. KSK Stare Babice
JEDYNKA (81)
2018-04-15
18
Społowicz Artur
KJ Jaroszówka
BANKIER (116)
2018-04-15
10
POKER (149)
2018-04-15
1
900
Społowicz Zuzanna
KJ Jaroszówka
2018-04-15
6
2018-04-15
12
Stańska Aleksandra
KJ PonySport
2018-04-15
4
300
2018-04-15
27
Sulowski Dariusz
WKJ Lublin SJ Sulowski Team
2018-04-15
3
2018-04-15
12
ESKADA (54)
2018-04-15
9
Świderek-Baran Małgorzata
KJ Aromer Józefin
2018-04-15
29
Szeliga Hanna
KJ SZARŻAKlub Jezdziecki SZARŻA im. 8 Pułku Ułanów ks. J.Poniatowskiego
2018-04-15
2018-04-15
Szwarc Martyna
nz
NATAN (129)
2018-04-15
4
Szynkiewicz Wiktoria
LZJ Drama Zbrosławice
2018-04-15
Tarczyńska Jolanta
LZJ Drama Zbrosławice
ARABIKA (16)
2018-04-15
5
IGA (62)
2018-04-15
6
Tropiło Alicja
KJ Dziecinów Sp. z o. o.
ORDA II (71)
2018-04-15
23
Wajda Marek
KJ Dworek Okuniew
2018-04-15
13
2018-04-15
30
2018-04-15
1
MEQINI (32)
2018-04-15
16
LARKIN (33)
2018-04-15
14
2018-04-15
11
Warzywoda Jan
NAPOLEOŃSKA ZAGRODA
2018-04-15
25
Waszczuk Ada
UKS Akademia Jeździectwa
FAWOREK (124)
2018-04-15
2018-04-15
Ważyński Marcel
LKJ Gabon Walewice
2018-04-15
17
Wilczewska Dagmara
Gdyńskie Towarzystwo Hippiczne
LARGO (63)
2018-04-15
5
250
Witkowska Julia
SKJ Beckersport Raszyn
CHESTER (10)
2018-04-15
1
2018-04-15
33
Witosińska Joanna
KJ Hipodrom Five Oaks
NIMBUS (72)
2018-04-15
28
SAHARA (73)
2018-04-15
12
Zagała Helena
SKJ WJ Piaseccy Equestrian
2018-04-15
2
750
Zawadzińska Zofia
Klub Jezdziecki SZARŻA im. 8 Pułku Ułanów ks. J.Poniatowskiego
2018-04-15
7
NEJRAN (42)
2018-04-15
Złotnicka Zofia
SKJ WJ Piaseccy Equestrian
2018-04-15
6
2018-04-15
28
Żuchowicka Katarzyna
St. KJ Legia Kozielska Warszawa
CHOPIN (94)
2018-04-15
1
2018-04-15
1
Żuchowicki Jakub
St. KJ Legia Kozielska Warszawa
ARON (95)
2018-04-15
14

Number of Riders: 97

Number of Horses: 127

The sum of prizes: 4 500.00

Competition results developed by: SO Bogusławice
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: H2-052014-1, PHUP Jackland Jacek Ostrowski)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2018
design and realization: signus.pl