Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

Zgłoszenia zaakceptowane:

Nr Status zgłoszenia
Daty korekty i utworzenia
Zawodnik Koń Konkursy
77 ENTRY ACCEPTED 2018-03-09 19:06:56
2018-03-09 09:27:50
Iga Ostrowska JUDSON
  • 1x 4/L/szkoleniowy na styl jeźdźca Art.238.1.2
  • 1x 5/P/zwykły Art.238.2.1
76 ENTRY ACCEPTED 2018-03-08 20:53:23
2018-03-08 20:48:41
Natalia Urbańska KARRERA
  • 2x 1/LL/towarzyski 70cm dokładności bez rozgrywki Art. 238.1.1
75 ENTRY ACCEPTED 2018-03-08 20:53:46
2018-03-08 20:35:27
Adrianna Ostrowska SATISFACTION
  • 2x 1/LL/towarzyski 70cm dokładności bez rozgrywki Art. 238.1.1
74 ENTRY ACCEPTED 2018-03-08 20:54:05
2018-03-08 20:34:41
Adrianna Ostrowska IMBIR
  • 2x 2/LL/towarzyski 80cm dokładności bez rozgrywki Art. 238.1.1
73 ENTRY ACCEPTED 2018-03-08 20:54:29
2018-03-08 20:34:00
Damian Rytych HEROS
  • 2x 2/LL/towarzyski 80cm dokładności bez rozgrywki Art. 238.1.1
72 ENTRY ACCEPTED 2018-03-08 20:54:42
2018-03-08 20:33:16
Damian Rytych FINLANDIA
  • 2x 1/LL/towarzyski 70cm dokładności bez rozgrywki Art. 238.1.1
71 ENTRY ACCEPTED 2018-03-08 20:54:57
2018-03-08 20:32:29
Damian Rytych PRIMA PRO
  • 1x 4/L/szkoleniowy na styl jeźdźca Art.238.1.2
70 ENTRY ACCEPTED 2018-03-08 20:55:10
2018-03-08 20:31:58
Damian Rytych FARTON
  • 2x 3/LL/towarzyski 90cm dokładności bez rozgrywki Art. 238.1.1
69 ENTRY ACCEPTED 2018-03-08 20:55:26
2018-03-08 20:12:36
Olga Kałużna NIRVANA
  • 2x 2/LL/towarzyski 80cm dokładności bez rozgrywki Art. 238.1.1
68 ENTRY ACCEPTED 2018-03-08 20:55:37
2018-03-08 20:11:57
Adrianna Ostrowska KASTOR VAN DE NOORDHEUVEL
  • 1x 4/L/szkoleniowy na styl jeźdźca Art.238.1.2
  • 1x 5/P/zwykły Art.238.2.1
67 ENTRY ACCEPTED 2018-03-07 22:42:35
2018-03-07 20:35:37
Kacper Roswag KASHMIR DE REVE
  • 2x 2/LL/towarzyski 80cm dokładności bez rozgrywki Art. 238.1.1
66 ENTRY ACCEPTED 2018-03-07 20:32:16
2018-03-07 20:27:05
Nina Siarkiewicz MONSUN
  • 2x 1/LL/towarzyski 70cm dokładności bez rozgrywki Art. 238.1.1
  • 2x 2/LL/towarzyski 80cm dokładności bez rozgrywki Art. 238.1.1
65 ENTRY ACCEPTED 2018-03-07 20:32:42
2018-03-07 16:08:19
Barbara Frontczak BUHAWI
  • 2x 2/LL/towarzyski 80cm dokładności bez rozgrywki Art. 238.1.1
  • 2x 3/LL/towarzyski 90cm dokładności bez rozgrywki Art. 238.1.1
  • 2x 9/LL/towarzyski 80cm dokładności bez rozgrywki Art. 238.1.1
  • 2x 10/LL/towarzyski 90cm dokładności bez rozgrywki Art. 238.1.1
64 ENTRY ACCEPTED 2018-03-07 20:33:05
2018-03-07 15:18:05
Judyta Ziółkowska KAZAR M
  • 1x 2/LL/towarzyski 80cm dokładności bez rozgrywki Art. 238.1.1
  • 1x 3/LL/towarzyski 90cm dokładności bez rozgrywki Art. 238.1.1
  • 1x 9/LL/towarzyski 80cm dokładności bez rozgrywki Art. 238.1.1
  • 1x 10/LL/towarzyski 90cm dokładności bez rozgrywki Art. 238.1.1
63 ENTRY ACCEPTED 2018-03-07 14:13:21
2018-03-07 11:00:23
Dorota Anszpergier EASY MK
  • 1x 9/LL/towarzyski 80cm dokładności bez rozgrywki Art. 238.1.1
  • 2x 10/LL/towarzyski 90cm dokładności bez rozgrywki Art. 238.1.1
62 ENTRY ACCEPTED 2018-03-07 14:13:35
2018-03-07 10:59:28
Zuzanna Cieślak CARAVELLA
  • 1x 8/LL/towarzyski 70cm dokładności bez rozgrywki Art. 238.1.1
  • 2x 9/LL/towarzyski 80cm dokładności bez rozgrywki Art. 238.1.1
60 ENTRY ACCEPTED 2018-03-08 20:55:58
2018-03-06 23:44:56
Aleksandra Pliem-Perka TANGO
  • 2x 3/LL/towarzyski 90cm dokładności bez rozgrywki Art. 238.1.1
59 ENTRY ACCEPTED 2018-03-08 20:56:16
2018-03-06 23:44:00
Martyna Pliem-Perka JUNIOR
  • 2x 1/LL/towarzyski 70cm dokładności bez rozgrywki Art. 238.1.1
  • 2x 8/LL/towarzyski 70cm dokładności bez rozgrywki Art. 238.1.1
58 ENTRY ACCEPTED 2018-03-07 14:14:24
2018-03-06 21:56:42
Hanna Masztakow KOMO
  • 2x 1/LL/towarzyski 70cm dokładności bez rozgrywki Art. 238.1.1
  • 1x 2/LL/towarzyski 80cm dokładności bez rozgrywki Art. 238.1.1
57 ENTRY ACCEPTED 2018-03-08 20:56:31
2018-03-06 21:50:26
Wiktor Helbich MICHAEL KNIGHT
  • 1x 3/LL/towarzyski 90cm dokładności bez rozgrywki Art. 238.1.1
  • 1x 4/L/szkoleniowy na styl jeźdźca Art.238.1.2
56 ENTRY ACCEPTED 2018-03-06 21:41:48
2018-03-06 20:08:24
Jakub Kubiak QUILIBET
  • 1x 5/P/zwykły Art.238.2.1
  • 1x 6/N/dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 12/P/o wzrastającym stopniu trudności z jokerem (zwykły) Art. 269.5
  • 1x 13/N/zwykły Art. 238.2.1
55 ENTRY ACCEPTED 2018-03-06 21:42:10
2018-03-06 19:54:52
Jan Warzywoda BEL ESPRIT
  • 2x 1/LL/towarzyski 70cm dokładności bez rozgrywki Art. 238.1.1
  • 2x 9/LL/towarzyski 80cm dokładności bez rozgrywki Art. 238.1.1
54 ENTRY ACCEPTED 2018-03-06 21:42:24
2018-03-06 18:33:28
Marta Dembińska KING OCTOBER
  • 2x 2/LL/towarzyski 80cm dokładności bez rozgrywki Art. 238.1.1
  • 1x 3/LL/towarzyski 90cm dokładności bez rozgrywki Art. 238.1.1
  • 1x 9/LL/towarzyski 80cm dokładności bez rozgrywki Art. 238.1.1
  • 2x 10/LL/towarzyski 90cm dokładności bez rozgrywki Art. 238.1.1
53 ENTRY ACCEPTED 2018-03-06 21:43:09
2018-03-06 18:12:46
Aleksandra Szulc GENIUSZ
  • 2x 1/LL/towarzyski 70cm dokładności bez rozgrywki Art. 238.1.1
52 ENTRY ACCEPTED 2018-03-06 21:43:27
2018-03-06 18:12:15
Karolina Stępień TOSKA
  • 2x 4/L/szkoleniowy na styl jeźdźca Art.238.1.2
51 ENTRY ACCEPTED 2018-03-06 21:43:42
2018-03-06 18:11:44
Karolina Stępień NOVITA
  • 1x 2/LL/towarzyski 80cm dokładności bez rozgrywki Art. 238.1.1
  • 1x 3/LL/towarzyski 90cm dokładności bez rozgrywki Art. 238.1.1
50 ENTRY ACCEPTED 2018-03-06 21:43:55
2018-03-06 18:11:05
Julka Kempska AVANTI
  • 2x 1/LL/towarzyski 70cm dokładności bez rozgrywki Art. 238.1.1
  • 1x 2/LL/towarzyski 80cm dokładności bez rozgrywki Art. 238.1.1
49 ENTRY ACCEPTED 2018-03-08 20:56:43
2018-03-06 17:14:12
Wiktoria Troć RASPBERRY
  • 1x 3/LL/towarzyski 90cm dokładności bez rozgrywki Art. 238.1.1
  • 1x 4/L/szkoleniowy na styl jeźdźca Art.238.1.2
48 ENTRY ACCEPTED 2018-03-06 18:08:52
2018-03-06 11:19:04
Katarzyna Sendalska BED BOY
  • 1x 3/LL/towarzyski 90cm dokładności bez rozgrywki Art. 238.1.1
  • 2x 4/L/szkoleniowy na styl jeźdźca Art.238.1.2
47 ENTRY ACCEPTED 2018-03-06 18:09:02
2018-03-06 11:18:33
Maja Borzęcka JC'S DESIGN DAISY MAY
  • 1x 1/LL/towarzyski 70cm dokładności bez rozgrywki Art. 238.1.1
  • 2x 2/LL/towarzyski 80cm dokładności bez rozgrywki Art. 238.1.1
46 ENTRY ACCEPTED 2018-03-06 18:09:15
2018-03-06 11:17:53
Maja Borzęcka FRYKAS
  • 2x 3/LL/towarzyski 90cm dokładności bez rozgrywki Art. 238.1.1
  • 1x 4/L/szkoleniowy na styl jeźdźca Art.238.1.2
45 ENTRY ACCEPTED 2018-03-06 18:09:27
2018-03-06 11:17:08
Magdalena Polczyk TOYOTA
  • 2x 1/LL/towarzyski 70cm dokładności bez rozgrywki Art. 238.1.1
  • 2x 2/LL/towarzyski 80cm dokładności bez rozgrywki Art. 238.1.1
44 ENTRY ACCEPTED 2018-03-06 18:09:39
2018-03-06 08:05:44
Julia Górska PUNNAR
  • 2x 1/LL/towarzyski 70cm dokładności bez rozgrywki Art. 238.1.1
43 ENTRY ACCEPTED 2018-03-06 07:23:22
2018-03-06 07:16:04
Paweł Kaliciński WILLIE
  • 1x 4/L/szkoleniowy na styl jeźdźca Art.238.1.2
  • 1x 5/P/zwykły Art.238.2.1
42 ENTRY ACCEPTED 2018-03-06 07:23:34
2018-03-06 07:15:37
Paweł Kaliciński GUUS VAN'T KATTENBOS
  • 1x 6/N/dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 7/C/zwykły Art.238.2.1
41 ENTRY ACCEPTED 2018-03-06 07:23:46
2018-03-06 07:15:08
Paweł Kaliciński FAMATA B
  • 1x 6/N/dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 7/C/zwykły Art.238.2.1
40 ENTRY ACCEPTED 2018-03-06 07:23:57
2018-03-06 07:14:41
Paweł Kaliciński ELDORENUS Z
  • 1x 6/N/dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 7/C/zwykły Art.238.2.1
39 ENTRY ACCEPTED 2018-03-06 07:24:08
2018-03-06 07:14:16
Urszula Kalicińska GRANDA
  • 1x 4/L/szkoleniowy na styl jeźdźca Art.238.1.2
  • 1x 5/P/zwykły Art.238.2.1
38 ENTRY ACCEPTED 2018-03-06 07:24:19
2018-03-06 07:13:53
Urszula Kalicińska DISCOVER-S
  • 1x 6/N/dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 7/C/zwykły Art.238.2.1
  • 1x 13/N/zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 14/C/zwykły Art. 238.2.1
37 ENTRY ACCEPTED 2018-03-06 07:23:09
2018-03-05 22:38:18
Karolina Sołtys ERA
  • 2x 1/LL/towarzyski 70cm dokładności bez rozgrywki Art. 238.1.1
  • 1x 2/LL/towarzyski 80cm dokładności bez rozgrywki Art. 238.1.1
36 ENTRY ACCEPTED 2018-03-05 22:20:42
2018-03-05 21:07:05
Patryk Mordaka GOLDEN II
  • 1x 4/L/szkoleniowy na styl jeźdźca Art.238.1.2
  • 1x 5/P/zwykły Art.238.2.1
35 ENTRY ACCEPTED 2018-03-05 22:20:23
2018-03-05 21:05:41
Patryk Mordaka CHIANTOS
  • 1x 4/L/szkoleniowy na styl jeźdźca Art.238.1.2
  • 1x 5/P/zwykły Art.238.2.1
34 ENTRY ACCEPTED 2018-03-05 22:20:17
2018-03-05 21:03:34
Mateusz Sputowski BORA
  • 2x 4/L/szkoleniowy na styl jeźdźca Art.238.1.2
33 ENTRY ACCEPTED 2018-03-05 22:20:11
2018-03-05 21:01:40
Maria Mordaka FINLANDIA
  • 1x 2/LL/towarzyski 80cm dokładności bez rozgrywki Art. 238.1.1
  • 2x 3/LL/towarzyski 90cm dokładności bez rozgrywki Art. 238.1.1
32 ENTRY ACCEPTED 2018-03-05 22:20:06
2018-03-05 20:59:20
Anna Lipińska FUKS
  • 2x 4/L/szkoleniowy na styl jeźdźca Art.238.1.2
31 ENTRY ACCEPTED 2018-03-05 22:20:01
2018-03-05 20:58:10
Anna Lipińska FINISH
  • 2x 2/LL/towarzyski 80cm dokładności bez rozgrywki Art. 238.1.1
30 ENTRY ACCEPTED 2018-03-05 22:19:24
2018-03-05 20:57:30
Emilia Krześlak MYSZA
  • 2x 2/LL/towarzyski 80cm dokładności bez rozgrywki Art. 238.1.1
29 ENTRY ACCEPTED 2018-03-05 22:19:19
2018-03-05 18:00:30
Mateusz Kroc ATRAKCJA
  • 1x 3/LL/towarzyski 90cm dokładności bez rozgrywki Art. 238.1.1
  • 1x 5/P/zwykły Art.238.2.1
  • 1x 11/L/dokładności bez rozgrywki Art.238.1.1
  • 1x 12/P/o wzrastającym stopniu trudności z jokerem (zwykły) Art. 269.5
28 ENTRY ACCEPTED 2018-03-05 17:41:28
2018-03-04 20:47:08
Sylwester Majdziński SZUN
  • 1x 13/N/zwykły Art. 238.2.1
27 ENTRY ACCEPTED 2018-03-05 17:41:03
2018-03-04 20:46:35
Sylwester Majdziński JANE VON ROCHERATH
  • 2x 11/L/dokładności bez rozgrywki Art.238.1.1
  • 1x 12/P/o wzrastającym stopniu trudności z jokerem (zwykły) Art. 269.5
26 ENTRY ACCEPTED 2018-03-04 15:29:04
2018-03-04 15:28:33
Mariusz Andrzejczak BOSTON
  • 2x 2/LL/towarzyski 80cm dokładności bez rozgrywki Art. 238.1.1
25 ENTRY ACCEPTED 2018-03-04 15:29:07
2018-03-04 15:22:10
Adrianna Ostrowska SECRETTO
  • 1x 6/N/dwufazowy Art. 274.5.3
23 ENTRY ACCEPTED 2018-03-04 15:29:14
2018-03-04 15:19:59
Adrianna Ostrowska ANDORA
  • 1x 5/P/zwykły Art.238.2.1
22 ENTRY ACCEPTED 2018-03-03 19:06:34
2018-03-03 11:52:10
Zofia Kotas GRECJA
  • 2x 1/LL/towarzyski 70cm dokładności bez rozgrywki Art. 238.1.1
  • 1x 2/LL/towarzyski 80cm dokładności bez rozgrywki Art. 238.1.1
21 ENTRY ACCEPTED 2018-03-02 20:54:15
2018-03-02 16:26:49
Maria Sakrajda DECOLA
  • 2x 8/LL/towarzyski 70cm dokładności bez rozgrywki Art. 238.1.1
19 ENTRY ACCEPTED 2018-03-02 20:55:14
2018-03-02 11:16:53
Tomasz Paradowski HARNAŚ
  • 1x 4/L/szkoleniowy na styl jeźdźca Art.238.1.2
  • 1x 5/P/zwykły Art.238.2.1
  • 1x 11/L/dokładności bez rozgrywki Art.238.1.1
  • 1x 12/P/o wzrastającym stopniu trudności z jokerem (zwykły) Art. 269.5
18 ENTRY ACCEPTED 2018-03-02 20:55:50
2018-03-01 18:58:28
Klaudia Siucińska GRENADA
  • 1x 5/P/zwykły Art.238.2.1
  • 1x 6/N/dwufazowy Art. 274.5.3
17 ENTRY ACCEPTED 2018-03-02 20:56:04
2018-03-01 17:35:23
Małgorzata Sajda UCCELLA
  • 1x 4/L/szkoleniowy na styl jeźdźca Art.238.1.2
  • 1x 5/P/zwykły Art.238.2.1
16 ENTRY ACCEPTED 2018-03-02 20:56:32
2018-03-01 17:34:27
Emilia Pękal AMANDA
  • 1x 3/LL/towarzyski 90cm dokładności bez rozgrywki Art. 238.1.1
  • 1x 4/L/szkoleniowy na styl jeźdźca Art.238.1.2
15 ENTRY ACCEPTED 2018-03-02 20:56:51
2018-02-28 20:33:23
Anastazja Broniatowska QINGHAI V
  • 1x 5/P/zwykły Art.238.2.1
  • 1x 6/N/dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 12/P/o wzrastającym stopniu trudności z jokerem (zwykły) Art. 269.5
  • 1x 13/N/zwykły Art. 238.2.1
14 ENTRY ACCEPTED 2018-03-02 20:57:04
2018-02-28 20:33:00
Anastazja Broniatowska JANTAR
  • 1x 5/P/zwykły Art.238.2.1
  • 1x 11/L/dokładności bez rozgrywki Art.238.1.1
  • 1x 12/P/o wzrastającym stopniu trudności z jokerem (zwykły) Art. 269.5
9 ENTRY ACCEPTED 2018-03-02 20:57:16
2018-02-26 10:20:00
Nina Terkiewicz PYRRUS
  • 1x 9/LL/towarzyski 80cm dokładności bez rozgrywki Art. 238.1.1
  • 2x 10/LL/towarzyski 90cm dokładności bez rozgrywki Art. 238.1.1
8 ENTRY ACCEPTED 2018-03-04 20:27:54
2018-02-26 10:19:23
Otylia Nowakowska CHANEL
  • 1x 1/LL/towarzyski 70cm dokładności bez rozgrywki Art. 238.1.1
  • 2x 2/LL/towarzyski 80cm dokładności bez rozgrywki Art. 238.1.1
  • 1x 8/LL/towarzyski 70cm dokładności bez rozgrywki Art. 238.1.1
  • 2x 9/LL/towarzyski 80cm dokładności bez rozgrywki Art. 238.1.1
7 ENTRY ACCEPTED 2018-03-04 20:28:07
2018-02-26 10:18:57
Maja Margasińska COBAISHA
  • 1x 2/LL/towarzyski 80cm dokładności bez rozgrywki Art. 238.1.1
  • 2x 3/LL/towarzyski 90cm dokładności bez rozgrywki Art. 238.1.1
6 ENTRY ACCEPTED 2018-02-28 20:19:39
2018-02-26 10:18:01
Martyna Filipczak DECOLA
  • 1x 1/LL/towarzyski 70cm dokładności bez rozgrywki Art. 238.1.1
  • 2x 2/LL/towarzyski 80cm dokładności bez rozgrywki Art. 238.1.1
5 ENTRY ACCEPTED 2018-03-02 20:53:59
2018-02-26 10:17:22
Martyna Cichuta COBAISHA
  • 1x 9/LL/towarzyski 80cm dokładności bez rozgrywki Art. 238.1.1
  • 2x 10/LL/towarzyski 90cm dokładności bez rozgrywki Art. 238.1.1
4 ENTRY ACCEPTED 2018-02-28 20:19:50
2018-02-25 21:06:57
Zuzanna Zasada EMAN
  • 1x 1/LL/towarzyski 70cm dokładności bez rozgrywki Art. 238.1.1
3 ENTRY ACCEPTED 2018-02-28 20:19:53
2018-02-24 17:25:00
Julia Paradowska MAXIMUS ZK
  • 1x 5/P/zwykły Art.238.2.1
  • 1x 6/N/dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 12/P/o wzrastającym stopniu trudności z jokerem (zwykły) Art. 269.5
  • 1x 13/N/zwykły Art. 238.2.1
1 ENTRY ACCEPTED 2018-02-24 07:31:45
2018-02-23 22:48:45
Anna Woźna GRANDA
  • 1x 4/L/szkoleniowy na styl jeźdźca Art.238.1.2
  • 1x 5/P/zwykły Art.238.2.1
No. Rider Club
Year of birth
PZJ
FEI ID
1. Andrzejczak Mariusz Stowarzyszenie Jeździeckie Napoleońska Zagroda
S
Brak
2. Anszpergier Dorota KJ HorseProfi
S
0035543
3. Borzęcka Maja KJ Infernal Team
2015 (Mł.)
01234
4. Broniatowska Anastazja KJ Trachy Sośnicowice
1999 (MJ.)
O009485
10092457
5. Cichuta Martyna Klub Sportowy Happy Horse
2001 (J.)
O038441
6. Cieślak Zuzanna Stowarzyszenie R&S STABLES
2001 (J.)
brak
7. Dembińska Marta BPK
S
Brak
8. Filipczak Martyna Klub Sportowy Happy Horse
2005 (JM.)
O049112
9. Frontczak Barbara KS Happy Horse
2003 (JM.)
Brak
10. Gorska Julka Stowarzyszenie ranczo w dolinie
2005 (JM.)
Brak
11. Helbich Wiktor JKS SALIO
2001 (J.)
O047941
12. Kalicińska Urszula Stowarzyszenie Warszawski KJ
S
O003724
13. Kaliciński Paweł Stowarzyszenie Warszawski KJ
S
O002026
14. Kałużna Olga Stowarszyszenie Jeździeckie Napoleońska Zagroda
2001 (J.)
Brak
15. Kempska Julka Stowarzyszenie ranczo w dolinie
2002 (J.)
Brak
16. Kotas Zofia Bpk
2005 (JM.)
Brak
17. Kroc Mateusz CSJ Equestro Łódź
S
O005223
18. Krześlak Emilia KJ INFERNAL TEAM
2006 (JM.)
O048393
19. Kubiak Jakub KJ SO Łąck
2000 (J.)
O026764
10165106
20. Lipińska Anna Fundacja KJ Zbyszko
1998 (MJ.)
0020738
21. Majdziński Sylwester Tuszyński KJ Garbówek
S
O022995
22. Margasińska Maja Klub Sportowy Happy Horse
2000 (J.)
O045163
23. Masztakow Hanna Stowarzyszenie Ranczo w Dolinie
2005 (JM.)
0043276
24. Mordaka Maria KJ INFERNAL TEAM
2005 (JM.)
O048392
25. Mordaka Patryk KJ INFERNAL TEAM
2000 (J.)
O019196
26. Nowakowska Otylia Klub Sportowy Happy Horse
2005 (JM.)
O045544
27. Ostrowska Adrianna St. Jeździeckie Napoleńska Zagroda
S
O009229
28. Ostrowska Iga SJ Napoleońska Zagroda
1997 (MJ.)
brak
29. Paradowska Julia SKJ Horseprofi Łódź
1999 (MJ.)
O033511
30. Paradowski Tomasz SKJ Horseprofi Łódź
S
O024449
31. Pękal Emilia Kielecki Klub Jeździecki
2003 (JM.)
O041691
32. Pliem-Perka Aleksandra JKS Salio Besiekierz Rudny
2006 (JM.)
O035554
33. Pliem-Perka Martyna JKS Salio Besiekierz Rudny
2009 (Mł.)
BRAK
34. Polczyk Magdalena KJ Infernal Team
S
O028673
35. Roswag Kacper bpk
S
brak
36. Rytych Damian Stowarzyszenie Jeździeckie Napoleońska Zagroda
S
Brak
37. Sajda Małgorzata Kielecki Klub Jeździecki
S
O004661
38. Sakrajda Maria Klub Sportowy Happy Horse
2005 (JM.)
brak
39. Sendalska Katarzyna KJ Infernal Team
S
O025213
40. Siarkiewicz Nina BPK
2006 (JM.)
Brak
41. Siucińska Klaudia Łódzki KJ
2001 (J.)
O035603
42. Sołtys Karolina bpk
2004 (JM.)
brak
43. Sputowski Mateusz KJ INFERNAL TEAM
2006 (JM.)
O041775
44. Stępień Karolina Stowarzyszenie Ranczo w Dolinie
2001 (J.)
0044373
45. Szulc Aleksandra Stowarzyszenie ranczo w dolinie
2003 (JM.)
Brak
46. Terkiewicz Nina Klub Sportowy Happy Horse
2000 (J.)
O038440
47. Troć Wiktoria Klub Jeździecki Salio
2003 (JM.)
O042931
48. Urbańska Natalia ...
2007 (Mł.)
Brak
49. Warzywoda Jan NAPOLEOŃSKA ZAGRODA
S
O040499
50. Woźna Anna SKJ Horseprofi Łódź
S
O006568
51. Zasada Zuzanna Brak
2001 (J.)
Brak
52. Ziółkowska Judyta BKJ Bogusławice
S
O009940
No. Horse numer Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin Owner / Breeder National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

22

AMANDA Halfinger POL 2007 Klacz kasztanowata/kuc:145 F: Silver / Silberpfeil
M: Arleta / Achele
O: Wojciech Ciepliński
B: Miejski Ogród Zoologiczny Wrocław
K023720 POL013670073507
2.

27

ANDORA SP POL 2012 Klacz ciemnogniada F: Qulester / Quinar
M: Ambrozja / Gilette
O: Aneta Ostrowska
B: K. Kluzowski
K021855 616009590011412
3.

32

ATRAKCJA SP POL 2006 Klacz gniada F: Alcatraz /
M: Altaya /
O: Mateusz Kroc
B:
K023455 616009640071606
4.

52

AVANTI Typ Szlachetny POL 2006 Wałach kasztanowata/165 F: Lyskacz
M: Ascania
O: Krzysztof Kempski
B: Mirosław Kaczor
Brak
5.

51

BED BOY OLD POL 2009 Wałach siwa F: Burberry / Balou Du Rouet
M: Dreau / Dollar Dela Pierre (ex Tlaloc La Silla)
O: Katarzyna Sendalska
B:
K015557 DE433331040409
6.

57

BEL ESPRIT Małopolsjka POL 2013 Ogier ciemnogniada/169 F: HUZAR
M: BELLA VISTA
O: JAN WARZYWODA
B: STADNINA KONI WALEWICE
BRAK 616006591045913
7.

37

BORA SP POL 2007 Klacz bułana F: Liberatto P / Corofini
M: Bossa / Floren
O: Kazimierz Mordaka
B: Marian Dolata
K013437 POL007610174307 104QF57
8.

29

BOSTON Małopolska POL 2010 Wałach gniada F: Falkon
M: Boliwia
O: SO Boguslawice
B: ..
Brak
9.

63

BUHAWI Typ Szlachetny POL 2009 Wałach inna/mk: F: Monsun
M: Enja
O: Barbara Frontczak
B: NN
brak
10.

60

CARAVELLA SP POL 2007 Klacz ciemnogniada F: Aravel II
M: Callie
O: Violetta Jodłowska Cieślak
B: Wiese Piotr
Brak
11.

3

CHANEL Kuc Walisjki POL 2010 Klacz inna/kuc: F: Willow Tree Twice
M: Bokkesprong Camelia
O: Agnieszka Wierzbołowska-Staszak
B: Paweł Karpiński
brak
12.

38

CHIANTOS SP POL 2010 Wałach gniada F: Chacco-Blue / Chambertin
M: Chianta / Calipso II
O: Kazimierz Mordaka
B: Staniek Diter
K020116 616009540097410
13.

21

COBAISHA Hanowerska POL 2007 Klacz gniada F: Colambo
M: Aisha
O: Sławomir Frontczak
B: Jorn Merzdorf
brak
14.

17

DECOLA Koń Pogrubiony POL 2011 Klacz kara F: Aktyw
M: Deborah
O: Milena Paszkiewicz
B: Krzysztof Nowotka
brak
15.

41

DISCOVER-S KWPN NED 2008 Wałach gniada F: Zacharov / Clinton
M: Zally / Santo Amigo
O: Piotr Kaliciński
B:
K018315 528003000805374
16.

61

EASY MK SP POL 2013 Klacz gniada F: RASH
M: ECHEVERIA
O: Dorota Anszpergier
B: Marek Kucharski
brak
17.

43

ELDORENUS Z ZANG NED 2011 Ogier gniada F: Eldorado Van De Zeshoek / Clinton
M: Catharena Z / Carthago Z
O: Piotr Kaliciński
B:
K019570 056015Z55622711
18.

18

EMAN SP POL 2010 Wałach siwa/165 F: Harcmistrz
M: Emara
O: Tomasz Bartczak
B: Grzegorz Krysicki
Brak
19.

40

ERA Małopolska POL 2005 Klacz kasztanowata/mk: F: Emet
M: Enigma
O: Zbigniew Pedryc
B: Stanisław Jaromin
brak
20.

44

FAMATA B KWPN NED 2010 Klacz siwa F: Lucky Boy / Lavall II
M: Tamata / Nijinski
O: Piotr Kaliciński
B:
K018950 528003201011753
21.

69

FARTON SP POL 2013 Wałach kasztanowata F: Landos II
M: Fortuna
O: A. Ostrowska
B: L. Bieniek
brak
22.

34

FINISH SP POL 2014 Wałach gniada F: IMEQUYL
M: FALANGA
O: Kazimierz Mordaka
B: MORDAKA KAZIMIERZ
K024999
23.

36

FINLANDIA SP POL 2009 Klacz gniada F: Imequyl / Luron
M: Falanga / Fanimo
O: Kazimierz Mordaka
B: Kazimierz Mordaka
K016865 616009590230709
24.

71

FINLANDIA SP POL 2014 Klacz gniada F: Qulester
M: Finola Cord
O: A Ostrowska
B: A Ostrowska
Brak
25.

49

FRYKAS KUC POL 2005 Wałach tarantowata F: Taternik
M: Firma
O: Małgorzata Samborska-Borzęcka
B: xxx
K010697
26.

35

FUKS SP POL 2013 Wałach gniada F: Pauillac De Meia Lua / Jalisco B
M: Finlandia / Imequyl
O: Kazimierz Mordaka
B: Kazimierz Mordaka
K022752 616009591054713
27.

55

GENIUSZ SP POL 1998 Klacz siwa/170 F: Rytm
M: Genewa
O: Gospdarstwo agroturystyczne ranczo w dolinie
B: Sk nowa wioska
K003674 616009660547298
28.

39

GOLDEN II SP POL 2012 Wałach kasztanowata F: Imequyl / Luron
M: Garstka / Sędzia
O: Kazimierz Mordaka
B: Kazimierz Mordaka
K020666 616009590145712
29.

15

GRANDA SP POL 2005 Klacz siwa F: Konig Sobieski
M: Grandessa
O: Anna Woźna
B: Nowa Wioska
brak
30.

42

GRANDA KWPN POL 2011 Klacz gniada F: Carambole / Cassini I
M: Beau Molga / Quidam De Revel
O: Piotr Kaliciński
B: Piotr Kaliciński
K019571 528003201109638
31.

24

GRENADA SP POL 2008 Klacz kasztanowata F: Imequyl / Luron
M: Garstka / Sędzia
O: Rafał Siuciński
B: Mordaka Kazimierz
K014164 POL009590009208
32.

45

GUUS VAN'T KATTENBOS KWPN NED 2011 Ogier siwa F: Zirocco Blue VDL / Mr. Blue
M: Civanta K-P / Odermus R
O: Piotr Kaliciński
B:
K018949 528003201103255
33.

25

HARNAŚ MŁP POL 2005 Wałach gniada F: Top Gun / Prince IG OR
M: Harda / Sebastian
O: Tomasz Paradowski
B: SK Walewice
K017728 POL006590182505
34.

72

HEROS SP POL 2014 Ogier siwa F: Qulester
M: Hulanka
O: A Ostrowska
B: A Ostrowska
Brak
35.

73

IMBIR SP POL 2013 Wałach gniada F: Pauillac de meia lua
M: Ismena
O: A Ostrowska
B: A Ostrowska
Brak
36.

30

JANE VON ROCHERATH Belgisch Warmbloedpaard BEL 2009 Klacz gniada F: CICERO/CARTHAGO
M: GINA VON ROCHERATH/NONSTOP
O: Majdzińska Anna
B:
K018829 056-002-W00292665
37.

19

JANTAR BWB POL 2009 Wałach kasztanowata F: Cicero Van De Maltahoeve / Orlando
M: Turbud Ironia / Tempo
O: Beata Broniatowska
B: Turbud Sp. z o. o.
K015428 056002W00293936 104QW44
38.

50

JC'S DESIGN DAISY MAY Appaloosa GBR 2009 Klacz ciemnogniada F: A Design Legend
M: Orions Ace Girl
O: Małgorzata Samborska-Borzęcka
B: xxx
K024865
39.

76

JUDSON MŁP POL 2005 Wałach gniada F: Saganek
M: Judyta
O: Aneta Ostrowska
B: SK Walewice
K010745
40.

12

JUNIOR KUC POL 2006 Wałach ciemnogniada/kuc:125 F: nn / nn
M: nn / nn
O: Janusz Pliem-Perka
B:
K016458 616999590267306
41.

75

KARRERA TRAK POL 2006 Klacz gniada F: Apogej/
M: Kliwia/
O:
B:
brak
42.

65

KASHMIR DE REVE OLD POL 2001 Wałach gniada F: Xxxxxx
M: Xxxxxx
O: Xxxxxx
B: Xxxxxx
Brak
43.

67

KASTOR VAN DE NOORDHEUVEL BWP POL 2010 Wałach gniada F: Boris van het kluizebos
M: Valelaika vd noordheuvel
O: A Ostrowska
B: Bwp
Brak
44.

62

KAZAR M SP POL 2012 Ogier gniada/160 F: Solaris
M: Kastelka
O: Jarosław Maciołek
B: Jarosław Maciołek
Brak 616009590218512
45.

56

KING OCTOBER Pełna Krew Angielska POL 2012 Wałach gniada F: October
M: Kortina Royal
O: Marta Dembińska
B: Krzysztof Litwiniak
Brak
46.

59

KOMO WLKP POL 2012 Wałach kasztanowata F: Maaik
M: Kwerenda
O: Robert snycerz
B: Jan soltysiak
Brak
47.

16

MAXIMUS ZK SP POL 2011 Wałach siwa/170 F: Cancoon / Colman
M: Miss Sajgon L / Lansjer L
O: Tomasz Paradowski
B: Zbigniew Kruk
K019919 616009590205211
48.

11

MICHAEL KNIGHT KWPN GER 2009 Wałach gniada F: --
M: --
O: Łukasz Wyszkowski
B: --
BRAK
49.

64

MONSUN KUC POL 2007 Wałach biała/kuc:127 F: HARBIN
M: MOLI
O: Kazimierz Mordaka
B: Kuriata Andrzej
brak POL 013 67 00748 07
50.

33

MYSZA KUC POL 2004 Klacz inna F: nn / nn
M: nn / nn
O: Kazimierz Mordaka
B:
K020706 616999590528304
51.

68

NIRVANA SP POL 2008 Klacz gniada F: Lover boy
M: New Star
O: A Ostrowska
B: .
Brak
52.

53

NOVITA SP POL 2006 Klacz gniada F: Lover Boy
M: New Star
O: Snycerz Krzysztof
B: Leszczyński Wiesław
K013510 POL009590202606
53.

77

PASAT MŁP POL 1997 Wałach kasztanowata F: Bonaparte/
M: Panama/
O: Andrzej Dębski
B: Grabowski Sławomir
brak POL006540031997
54.

70

PRIMA PRO WLKP POL 2011 Klacz kara F: Pro Savage /
M: Pogonia / Dłużnik
O: Aneta Ostrowska
B: Mirosław Janik
K021440 616007590006511
55.

47

PUNNAR WLKP POL 2004 Wałach ciemnogniada/165 F: Arianin
M: Puna
O: Snycerz ROBERT
B: Szablinski marek
Brak Pol 007600096504
56.

2

PYRRUS SP POL 2005 Wałach kara F: Rumianek
M: Panna
O: Klub Sportowy Happy Horse
B: Jarosław Stankiewicz
brak
57.

20

QINGHAI V DV DNK 2005 Ogier kara/165 F: Quebec /
M: Chess V /
O: Anastazja Broniatowska
B: Viegaard Stutteri
brak
58.

58

QUILIBET HOL GER 2003 Wałach ciemnogniada F: Quinar / Quidam De Revel
M: Najade II / Leandro
O: Jakub Kubiak
B: Jessen Frank
K014795 DE421000369903
59.

10

RASPBERRY Szlachetna Półkrew POL 2009 Klacz gniada F: Aravel II
M: Rowa
O: Katarzyna Orzechowska-Troć
B: Jakub Wieczorek
KO17788
60.

74

SATISFACTION SP POL 2014 Ogier gniada F: Cacao Courcelle
M: Serbina
O: A Ostrowska
B: A Ostrowska
Brak
61.

28

SECRETTO SP POL 2011 Wałach kasztanowata F: Pauillac De Meia Lua / Jalisco B
M: Serbia / Empik
O: Aneta Ostrowska
B: Aneta Ostrowska
K021438 616009590117611 105PN16
62.

31

SZUN Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2006 Wałach siwa F: ELF
M: SZLEJA
O: Sylwester Majdziński
B: Stańczak Jerzy
K013497 12300
63.

66

TANGO KUC POL 2005 Wałach ciemnogniada/kuc:144 F: Turbud Quirinus / Pavarotti Van De Helle
M: Tangana / Angelo
O: Janusz Pliem-Perka
B: SK Nowielice
K014650 POL013640028005
64.

54

TOSKA SP POL 2007 Klacz gniada/178 F: Cotton club
M: Tuluza
O: Daniel Stępień
B: Janowski marcin
K018244 Pol 009610083307
65.

48

TOYOTA SP POL 2011 Klacz kasztanowata F: Imequyl
M: xx
O: Magdalena Polczyk
B: xxx
xx
66.

23

UCCELLA HAN GER 2012 Klacz gniada F: Uccello / Now or Never M
M: Suerte / Stalypso
O: Małgorzata Sajda
B: Hannelore Weygand
K022365 DE431314611812
67.

46

WILLIE SP POL 2012 Ogier gniada F: Cola
M: Wortuna
O: Paweł Kaliciński
B: Adam Sosnowski
K022982
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Andrzejczak Mariusz
Stowarzyszenie Jeździeckie Napoleońska Zagroda
BOSTON (29)
2018-03-10
20
2018-03-10
1
2018-03-11
15
2018-03-11
Anszpergier Dorota
KJ HorseProfi
EASY MK (61)
2018-03-11
1
2018-03-11
13
2018-03-11
Borzęcka Maja
KJ Infernal Team
FRYKAS (49)
2018-03-10
1
2018-03-10
1
2018-03-10
2018-03-10
1
2018-03-10
1
2018-03-10
1
Broniatowska Anastazja
KJ Trachy Sośnicowice
JANTAR (19)
2018-03-10
2018-03-11
16
2018-03-11
10
2018-03-10
18
2018-03-10
10
2018-03-10
6
2018-03-11
8
2018-03-11
7
Cichuta Martyna
Klub Sportowy Happy Horse
2018-03-11
1
2018-03-11
20
2018-03-11
1
Cieślak Zuzanna
Stowarzyszenie R&S STABLES
2018-03-11
1
2018-03-11
1
2018-03-11
Dembińska Marta
BPK
2018-03-10
20
2018-03-10
1
2018-03-10
17
2018-03-11
1
2018-03-11
1
2018-03-11
13
Filipczak Martyna
Klub Sportowy Happy Horse
DECOLA (17)
2018-03-10
25
2018-03-10
31
2018-03-10
1
Frontczak Barbara
KS Happy Horse
BUHAWI (63)
2018-03-10
28
2018-03-10
20
2018-03-11
20
2018-03-11
13
2018-03-10
13
2018-03-11
1
Gorska Julka
Stowarzyszenie ranczo w dolinie
PUNNAR (47)
2018-03-10
1
2018-03-10
18
Helbich Wiktor
JKS SALIO
2018-03-10
2018-03-10
17
2018-03-11
13
2018-03-11
14
Kalicińska Urszula
Stowarzyszenie Warszawski KJ
2018-03-10
5
2018-03-10
2
2018-03-11
4
2018-03-11
1
160
GRANDA (42)
2018-03-10
7
2018-03-10
11
2018-03-11
1
2018-03-11
9
Kaliciński Paweł
Stowarzyszenie Warszawski KJ
2018-03-10
2
300
2018-03-10
3
2018-03-11
3
2018-03-11
8
2018-03-10
3
200
2018-03-10
1
120
2018-03-11
10
2018-03-11
2
2018-03-10
1
400
2018-03-10
1
300
2018-03-11
1
300
2018-03-11
3
200
WILLIE (46)
2018-03-10
1
2018-03-10
6
2018-03-11
4
2018-03-11
1
Kałużna Olga
Stowarszyszenie Jeździeckie Napoleońska Zagroda
NIRVANA (68)
2018-03-10
1
2018-03-10
1
2018-03-11
1
2018-03-11
20
Kempska Julka
Stowarzyszenie ranczo w dolinie
AVANTI (52)
2018-03-10
1
2018-03-10
1
2018-03-10
1
Kotas Zofia
Bpk
PASAT (77)
2018-03-10
1
2018-03-10
2018-03-10
Kroc Mateusz
CSJ Equestro Łódź
2018-03-10
2018-03-10
2018-03-11
2018-03-11
Krześlak Emilia
KJ INFERNAL TEAM
MYSZA (33)
2018-03-10
1
2018-03-10
1
2018-03-11
2018-03-11
1
2018-03-11
24
2018-03-11
13
Kubiak Jakub
KJ SO Łąck
2018-03-10
5
2018-03-10
4
2018-03-11
2
300
2018-03-11
Lipińska Anna
Fundacja KJ Zbyszko
FINISH (34)
2018-03-10
2018-03-10
28
2018-03-11
2018-03-11
1
Majdziński Sylwester
Tuszyński KJ Garbówek
2018-03-11
2018-03-11
2018-03-11
SZUN (31)
2018-03-11
Margasińska Maja
Klub Sportowy Happy Horse
2018-03-10
20
2018-03-10
17
2018-03-10
17
Masztakow Hanna
Stowarzyszenie Ranczo w Dolinie
KOMO (59)
2018-03-10
2018-03-10
2018-03-10
Mordaka Maria
KJ INFERNAL TEAM
2018-03-10
1
2018-03-10
1
2018-03-10
1
2018-03-11
2018-03-11
1
2018-03-11
1
Mordaka Patryk
KJ INFERNAL TEAM
FUKS (35)
2018-03-10
8
2018-03-10
12
2018-03-11
1
2018-03-11
1
2018-03-10
4
2018-03-10
13
2018-03-11
6
2018-03-11
9
2018-03-10
3
2018-03-10
2
200
2018-03-11
5
2018-03-11
11
Nowakowska Otylia
Klub Sportowy Happy Horse
CHANEL (3)
2018-03-10
2018-03-10
2018-03-10
2018-03-11
6
2018-03-11
2018-03-11
Ostrowska Adrianna
St. Jeździeckie Napoleńska Zagroda
ANDORA (27)
2018-03-10
7
2018-03-11
5
2018-03-10
7
2018-03-10
4
2018-03-11
4
2018-03-10
2
2018-03-10
4
100
2018-03-11
12
IMBIR (73)
2018-03-10
1
2018-03-10
30
2018-03-11
2018-03-11
2018-03-10
22
2018-03-10
1
2018-03-11
2018-03-11
Ostrowska Iga
SJ Napoleońska Zagroda
JUDSON (76)
2018-03-10
3
150
2018-03-11
1
400
Paradowska Julia
SKJ Horseprofi Łódź
2018-03-10
15
2018-03-10
9
2018-03-11
3
100
2018-03-11
13
Paradowski Tomasz
SKJ Horseprofi Łódź
HARNAŚ (25)
2018-03-10
4
2018-03-10
14
2018-03-11
1
2018-03-11
11
Pękal Emilia
Kielecki Klub Jeździecki
AMANDA (22)
2018-03-10
1
2018-03-10
8
2018-03-11
2018-03-11
14
Pliem-Perka Aleksandra
JKS Salio Besiekierz Rudny
TANGO (66)
2018-03-10
2018-03-10
13
2018-03-11
2018-03-11
23
Pliem-Perka Martyna
JKS Salio Besiekierz Rudny
JUNIOR (12)
2018-03-10
1
2018-03-10
1
2018-03-11
1
2018-03-11
1
Polczyk Magdalena
KJ Infernal Team
TOYOTA (48)
2018-03-10
1
2018-03-10
2018-03-10
1
2018-03-10
1
Roswag Kacper
bpk
2018-03-10
1
2018-03-10
1
2018-03-11
1
2018-03-11
2018-03-11
13
2018-03-11
1
Rytych Damian
Stowarzyszenie Jeździeckie Napoleońska Zagroda
FARTON (69)
2018-03-10
1
2018-03-10
1
2018-03-11
1
2018-03-11
1
2018-03-10
12
2018-03-10
4
2018-03-11
13
2018-03-11
1
2018-03-10
18
2018-03-10
18
2018-03-11
1
2018-03-11
1
HEROS (72)
2018-03-10
27
2018-03-10
20
2018-03-11
1
2018-03-11
13
Sajda Małgorzata
Kielecki Klub Jeździecki
UCCELLA (23)
2018-03-10
14
2018-03-10
9
2018-03-11
2
200
2018-03-11
1
Sakrajda Maria
Klub Sportowy Happy Horse
DECOLA (17)
2018-03-11
2018-03-11
1
Sendalska Katarzyna
KJ Infernal Team
BED BOY (51)
2018-03-10
2018-03-10
2018-03-10
2018-03-10
13
Siarkiewicz Nina
BPK
MONSUN (64)
2018-03-10
1
2018-03-10
2018-03-10
20
2018-03-10
1
2018-03-11
2018-03-11
1
2018-03-11
1
Siucińska Klaudia
Łódzki KJ
GRENADA (24)
2018-03-10
12
2018-03-10
8
2018-03-11
7
2018-03-11
6
Sołtys Karolina
bpk
ERA (40)
2018-03-10
1
2018-03-10
1
2018-03-10
1
Sputowski Mateusz
KJ INFERNAL TEAM
BORA (37)
2018-03-10
15
2018-03-10
8
2018-03-11
1
2018-03-11
1
Stępień Karolina
Stowarzyszenie Ranczo w Dolinie
NOVITA (53)
2018-03-10
20
2018-03-10
1
TOSKA (54)
2018-03-10
1
2018-03-10
1
Szulc Aleksandra
Stowarzyszenie ranczo w dolinie
GENIUSZ (55)
2018-03-10
18
2018-03-10
1
Terkiewicz Nina
Klub Sportowy Happy Horse
PYRRUS (2)
2018-03-11
16
2018-03-11
1
2018-03-11
1
Troć Wiktoria
Klub Jeździecki Salio
2018-03-10
1
2018-03-10
8
2018-03-11
1
2018-03-11
1
Urbańska Natalia
...
KARRERA (75)
2018-03-10
1
2018-03-10
1
2018-03-11
1
2018-03-11
7
Warzywoda Jan
NAPOLEOŃSKA ZAGRODA
2018-03-10
24
2018-03-10
1
2018-03-11
14
2018-03-11
1
Woźna Anna
SKJ Horseprofi Łódź
GRANDA (15)
2018-03-10
15
2018-03-10
8
Zasada Zuzanna
Brak
EMAN (18)
2018-03-10
22
2018-03-10
1
Ziółkowska Judyta
BKJ Bogusławice
KAZAR M (62)
2018-03-10
1
2018-03-10
13
2018-03-11
1
2018-03-10
1
2018-03-11
17
2018-03-11
12

Number of Riders: 52

Number of Horses: 67

The sum of prizes: 3 430.00

Competition results developed by: SO Bogusławice
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: H2-052014-1, PHUP Jackland Jacek Ostrowski)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2018
design and realization: signus.pl