Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

Zgłoszenia zaakceptowane:

Nr Status zgłoszenia
Daty korekty i utworzenia
Zawodnik Koń Konkursy
27 ENTRY ACCEPTED 2018-02-03 17:13:10
2018-02-02 22:20:09
Mateusz Sputowski BORA
  • 2x 10/wschodzące gwiazdy/towarzyski 90 cm dokładności bez rozgrywki Art. 238.1.1
  • 1x 11/młode talenty/towarzyski 100 cm dokładności bez rozgrywki Art. 238.1.1
26 ENTRY ACCEPTED 2018-02-03 17:12:50
2018-02-02 22:17:12
Emilia Krześlak MYSZA
  • 1x 8/nowicjusze/towarzyski 70 cm dokładności bez rozgrywki Art. 238.1.1
  • 2x 9/amatorzy/towarzyski 80 cm dokładności bez rozgrywki Art. 238.1.1
25 ENTRY ACCEPTED 2018-02-03 17:12:38
2018-02-02 22:13:55
Olga Kałużna PERSJUSZ
  • 2x 9/amatorzy/towarzyski 80 cm dokładności bez rozgrywki Art. 238.1.1
24 ENTRY ACCEPTED 2018-02-02 07:07:21
2018-02-01 21:31:07
Maja Margasińska COBAISHA
  • 1x 8/nowicjusze/towarzyski 70 cm dokładności bez rozgrywki Art. 238.1.1
  • 1x 9/amatorzy/towarzyski 80 cm dokładności bez rozgrywki Art. 238.1.1
23 ENTRY ACCEPTED 2018-02-02 07:07:32
2018-02-01 21:25:06
Martyna Filipczak DECOLA
  • 2x 8/nowicjusze/towarzyski 70 cm dokładności bez rozgrywki Art. 238.1.1
22 ENTRY ACCEPTED 2018-02-02 07:07:45
2018-02-01 21:23:39
Jan Warzywoda BEL ESPRIT
  • 1x 9/amatorzy/towarzyski 80 cm dokładności bez rozgrywki Art. 238.1.1
  • 1x 10/wschodzące gwiazdy/towarzyski 90 cm dokładności bez rozgrywki Art. 238.1.1
21 ENTRY ACCEPTED 2018-02-02 07:08:07
2018-02-01 11:46:43
Monika Chodacka CINDERELLA
  • 2x 7/debiuty/towarzyski 50 cm dokładności bez rozgrywki Art. 238.1.1
17 ENTRY ACCEPTED 2018-02-02 07:09:20
2018-01-31 22:02:32
Otylia Nowakowska CHANEL
  • 2x 7/debiuty/towarzyski 50 cm dokładności bez rozgrywki Art. 238.1.1
  • 1x 8/nowicjusze/towarzyski 70 cm dokładności bez rozgrywki Art. 238.1.1
16 ENTRY ACCEPTED 2018-01-31 12:07:49
2018-01-31 11:02:27
Hanna Masztakow KOMO
  • 1x 7/debiuty/towarzyski 50 cm dokładności bez rozgrywki Art. 238.1.1
  • 2x 8/nowicjusze/towarzyski 70 cm dokładności bez rozgrywki Art. 238.1.1
15 ENTRY ACCEPTED 2018-01-31 12:08:01
2018-01-31 11:01:49
Marta Olczak PARYS
  • 1x 9/amatorzy/towarzyski 80 cm dokładności bez rozgrywki Art. 238.1.1
  • 1x 10/wschodzące gwiazdy/towarzyski 90 cm dokładności bez rozgrywki Art. 238.1.1
14 ENTRY ACCEPTED 2018-01-31 12:08:14
2018-01-31 11:01:16
Agnieszka Snycerz PUNNAR
  • 1x 10/wschodzące gwiazdy/towarzyski 90 cm dokładności bez rozgrywki Art. 238.1.1
  • 1x 11/młode talenty/towarzyski 100 cm dokładności bez rozgrywki Art. 238.1.1
13 ENTRY ACCEPTED 2018-01-31 12:08:25
2018-01-31 11:00:47
Karolina Stępień TOSKA
  • 1x 9/amatorzy/towarzyski 80 cm dokładności bez rozgrywki Art. 238.1.1
  • 1x 10/wschodzące gwiazdy/towarzyski 90 cm dokładności bez rozgrywki Art. 238.1.1
12 ENTRY ACCEPTED 2018-01-31 12:08:36
2018-01-31 11:00:12
Julka Kempska AVANTI
  • 2x 8/nowicjusze/towarzyski 70 cm dokładności bez rozgrywki Art. 238.1.1
  • 1x 9/amatorzy/towarzyski 80 cm dokładności bez rozgrywki Art. 238.1.1
11 ENTRY ACCEPTED 2018-01-30 21:29:09
2018-01-30 20:26:33
Zuzanna Stempor PASAT
  • 2x 8/nowicjusze/towarzyski 70 cm dokładności bez rozgrywki Art. 238.1.1
10 ENTRY ACCEPTED 2018-01-30 07:02:40
2018-01-29 20:11:43
Judyta Ziółkowska KAZAR M
  • 1x 9/amatorzy/towarzyski 80 cm dokładności bez rozgrywki Art. 238.1.1
  • 1x 10/wschodzące gwiazdy/towarzyski 90 cm dokładności bez rozgrywki Art. 238.1.1
9 ENTRY ACCEPTED 2018-01-29 19:08:50
2018-01-29 16:32:31
Marta Dembińska KING OCTOBER
  • 1x 8/nowicjusze/towarzyski 70 cm dokładności bez rozgrywki Art. 238.1.1
  • 2x 9/amatorzy/towarzyski 80 cm dokładności bez rozgrywki Art. 238.1.1
8 ENTRY ACCEPTED 2018-01-29 19:08:36
2018-01-28 20:57:00
Małgorzata Sajda LEGROS
  • 1x 8/nowicjusze/towarzyski 70 cm dokładności bez rozgrywki Art. 238.1.1
  • 1x 9/amatorzy/towarzyski 80 cm dokładności bez rozgrywki Art. 238.1.1
7 ENTRY ACCEPTED 2018-01-28 17:30:35
2018-01-28 16:33:12
Irmina Szybka E-MAIL
  • 2x 10/wschodzące gwiazdy/towarzyski 90 cm dokładności bez rozgrywki Art. 238.1.1
  • 1x 11/młode talenty/towarzyski 100 cm dokładności bez rozgrywki Art. 238.1.1
6 ENTRY ACCEPTED 2018-01-27 21:19:40
2018-01-26 19:00:28
Karina Belaja ARAMIS
  • 1x 10/wschodzące gwiazdy/towarzyski 90 cm dokładności bez rozgrywki Art. 238.1.1
  • 1x 11/młode talenty/towarzyski 100 cm dokładności bez rozgrywki Art. 238.1.1
5 ENTRY ACCEPTED 2018-01-22 21:36:25
2018-01-22 13:39:41
Zuzanna Matysiak HEYDA
  • 1x 8/nowicjusze/towarzyski 70 cm dokładności bez rozgrywki Art. 238.1.1
  • 2x 9/amatorzy/towarzyski 80 cm dokładności bez rozgrywki Art. 238.1.1
4 ENTRY ACCEPTED 2018-01-22 21:36:10
2018-01-21 15:22:15
Matylda Szrajer WOLLINGS LION KING
  • 2x 8/nowicjusze/towarzyski 70 cm dokładności bez rozgrywki Art. 238.1.1
3 ENTRY ACCEPTED 2018-01-22 21:35:54
2018-01-21 14:44:42
Maja Łazarska RÓŻA
  • 2x 8/nowicjusze/towarzyski 70 cm dokładności bez rozgrywki Art. 238.1.1
  • 1x 9/amatorzy/towarzyski 80 cm dokładności bez rozgrywki Art. 238.1.1
2 ENTRY ACCEPTED 2018-01-22 21:35:29
2018-01-21 14:43:07
Marusia Jaroszek ISUBR
  • 2x 7/debiuty/towarzyski 50 cm dokładności bez rozgrywki Art. 238.1.1
  • 1x 8/nowicjusze/towarzyski 70 cm dokładności bez rozgrywki Art. 238.1.1
1 ENTRY ACCEPTED 2018-01-21 13:34:26
2018-01-20 13:50:30
Zofia Kotas GRECJA
  • 2x 8/nowicjusze/towarzyski 70 cm dokładności bez rozgrywki Art. 238.1.1
No. Rider Club
Year of birth
PZJ
FEI ID
1. Belaja Karina Bpk
S
Brak
2. Chodacka Monika Stowarzyszenie ranczo w dolinie
2003 (JM.)
Brak
3. Dembińska Marta BPK
S
Brak
4. Filipczak Martyna Klub Sportowy Happy Horse
2005 (JM.)
brak
5. Jaroszek Marusia Stajnia Pasat Wielki Bór
2005 (JM.)
Brak
6. Kałużna Olga Stowarszyszenie Jeździeckie Napoleońska Zagroda
2001 (J.)
Brak
7. Kempska Julka Stowarzyszenie ranczo w dolinie
2002 (J.)
Brak
8. Kotas Zofia Bpk
2005 (JM.)
Brak
9. Krześlak Emilia bpk
2006 (JM.)
brak
10. Łazarska Maja Róża Team Zommo
2002 (J.)
BP
11. Margasińska Maja Klub Sportowy Happy Horse
2000 (J.)
brak
12. Masztakow Hanna Stowarzyszenie Ranczo w Dolinie
2005 (JM.)
0043276
13. Matysiak Zuzanna Stajnia Pasat Wielki Bór
2005 (JM.)
BP
14. Nowakowska Otylia Klub Sportowy Happy Horse
2005 (JM.)
brak
15. Olczak Marta Stowarzyszenie Ranczo w Dolinie
2000 (J.)
0038372
16. Sajda Małgorzata Kielecki Klub Jeździecki
S
brak
17. Snycerz Agnieszka Stowarzyszenie ranczo w dolinie
S
Brak
18. Sputowski Mateusz Bogusławicki KJ
2006 (JM.)
O041775
19. Stempor Zuzanna KJ Rancho Zrębice
2006 (JM.)
brak
20. Stępień Karolina Stowarzyszenie Ranczo w Dolinie
2001 (J.)
0044373
21. Szrajer Matylda Kielecki Klub Jeździecki
2008 (Mł.)
O040972
22. Szybka Irmina KJ Janowice
2001 (J.)
O044404
23. Warzywoda Jan NAPOLEOŃSKA ZAGRODA
S
O040499
24. Ziółkowska Judyta BKJ Bogusławice
S
O009940
No. Horse numer Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin Owner / Breeder National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

19

ARAMIS SP POL 2006 Wałach gniada F: Ludger
M: Alchemia
O: Dorota Brzezinska-Grabarczyk
B:
Pol 009680056006
2.

13

AVANTI Typ Szlachetny POL 2006 Wałach kasztanowata/165 F: Lyskacz
M: Ascania
O: Krzysztof Kempski
B: Mirosław Kaczor
Brak
3.

6

BEL ESPRIT Małopolsjka POL 2013 Ogier ciemnogniada/169 F: HUZAR
M: BELLA VISTA
O: JAN WARZYWODA
B: STADNINA KONI WALEWICE
BRAK 616006591045913
4.

1

BORA SP POL 2007 Klacz bułana F: Liberatto P / Corofini
M: Bossa / Floren
O: Kazimierz Mordaka
B: Marian Dolata
K013437 POL007610174307 104QF57
5.

8

CHANEL Kuc Walisjki POL 2010 Klacz inna/kuc: F: Willow Tree Twice
M: Bokkesprong Camelia
O: Agnieszka Wierzbołowska-Staszak
B: Paweł Karpiński
brak
6.

7

CINDERELLA Typ Szlachetny POL 22.04.2011 Klacz siwa/165 F: Louis
M: Centima
O: Robert Snycerz
B: Statkiewicz dominika
Brak 616999590271011
7.

4

COBAISHA Hanowerska POL 2007 Klacz gniada F: Colambo
M: Aisha
O: Sławomir Frontczak
B: Jorn Merzdorf
brak
8.

5

DECOLA Koń Pogrubiony POL 2011 Klacz kara F: Aktyw
M: Deborah
O: Milena Paszkiewicz
B: Krzysztof Nowotka
brak
9.

18

E-MAIL SP POL 2000 Wałach siwa/170 F: Leandro
M: Emiza
O: Irmina Szybka
B: Janusz Strzechowski
K005968 009590041800
10.

24

GRECJA Nn Kuc POL 2009 Klacz kara/kuc:130 F: Nn
M: Nn
O: Zbig
B: Nn
Brak
11.

20

HEYDA Małopolska POL 2004 Klacz gniada F: Dzielżan
M: Haisa
O: Zuzanna Graowska
B: SK Walewice
006590415504
12.

23

ISUBR Malopolska POL 03.06.2000 Wałach gniada/168 F: Mondocane
M: Idylla
O: Zuzanna Grabowska
B: Slawomir Grabowski
brak 006540019600
13.

15

KAZAR M SP POL 2012 Ogier gniada/160 F: Solaris
M: Kastelka
O: Jarosław Maciołek
B: Jarosław Maciołek
Brak 616009590218512
14.

16

KING OCTOBER Pełna Krew Angielska POL 2012 Wałach gniada F: October
M: Kortina Royal
O: Marta Dembińska
B: Krzysztof Litwiniak
Brak
15.

9

KOMO WLKP POL 2012 Wałach kasztanowata F: Maaik
M: Kwerenda
O: Robert snycerz
B: Jan soltysiak
Brak
16.

17

LEGROS SP POL 2013 Wałach ciemnogniada F: VAN GOGH
M: LIZYSTRATA L
O: Wojciech Ciepliński
B: Wojciech Ciepliński
brak
17.

2

MYSZA KUC POL 2004 Klacz inna F: nn / nn
M: nn / nn
O: Kazimierz Mordaka
B:
K020706 616999590528304
18.

10

PARYS SP POL 2009 Wałach ciemnogniada/165 F: Saganek
M: Paloma
O: ROBERT olczak
B: Fraszczyk wlodzimierz
K022914
19.

14

PASAT MŁP POL 1997 Wałach kasztanowata F: Bonaparte/
M: Panama/
O: Andrzej Dębski
B: Grabowski Sławomir
brak POL006540031997
20.

3

PERSJUSZ SP POL 2002 Wałach F: Szron
M: Persja
O: Aneta Ostrowska
B: SK Udorz
K008932
21.

11

PUNNAR WLKP POL 2004 Wałach ciemnogniada/165 F: Arianin
M: Puna
O: Snycerz ROBERT
B: Szablinski marek
Brak Pol 007600096504
22.

22

RÓŻA Wielkopolska POL 2010 Klacz gniada/176 F: Fatim
M: Rawka
O: Paweł zomerfeld
B: Józef Nowak
K022760 616007540033610
23.

12

TOSKA SP POL 2007 Klacz gniada/178 F: Cotton club
M: Tuluza
O: Daniel Stępień
B: Janowski marcin
K018244 Pol 009610083307
24.

21

WOLLINGS LION KING Kuc Walijski NLD 2004 Wałach siwa/kuc:123 F: Steehorst Celeration / Eyarth Harlequin
M: Horsegata Linett / Pendock Peregrine
O: Herbert Szrajer
B: H. Bleker
K012216 5280170401229
Rider Club
Competition
Prize
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Belaja Karina
Bpk
ARAMIS (19)
2018-02-04
1
2018-02-04
5
Chodacka Monika
Stowarzyszenie ranczo w dolinie
2018-02-04
2018-02-04
Dembińska Marta
BPK
2018-02-04
14
2018-02-04
1
2018-02-04
1
Filipczak Martyna
Klub Sportowy Happy Horse
DECOLA (5)
2018-02-04
17
2018-02-04
11
Jaroszek Marusia
Stajnia Pasat Wielki Bór
ISUBR (23)
2018-02-04
5
2018-02-04
2
2018-02-04
Kałużna Olga
Stowarszyszenie Jeździeckie Napoleońska Zagroda
2018-02-04
1
2018-02-04
1
Kempska Julka
Stowarzyszenie ranczo w dolinie
AVANTI (13)
2018-02-04
2018-02-04
19
2018-02-04
1
Kotas Zofia
Bpk
GRECJA (24)
2018-02-04
12
2018-02-04
10
2018-02-04
14
Krześlak Emilia
bpk
MYSZA (2)
2018-02-04
1
2018-02-04
1
2018-02-04
1
Łazarska Maja
Róża Team Zommo
RÓŻA (22)
2018-02-04
1
2018-02-04
1
2018-02-04
1
Margasińska Maja
Klub Sportowy Happy Horse
2018-02-04
18
2018-02-04
1
Masztakow Hanna
Stowarzyszenie Ranczo w Dolinie
KOMO (9)
2018-02-04
4
2018-02-04
1
2018-02-04
1
Matysiak Zuzanna
Stajnia Pasat Wielki Bór
HEYDA (20)
2018-02-04
16
2018-02-04
2018-02-04
1
Nowakowska Otylia
Klub Sportowy Happy Horse
CHANEL (8)
2018-02-04
3
2018-02-04
1
2018-02-04
1
Olczak Marta
Stowarzyszenie Ranczo w Dolinie
PARYS (10)
2018-02-04
2018-02-04
2018-02-04
1
Sajda Małgorzata
Kielecki Klub Jeździecki
LEGROS (17)
2018-02-04
13
2018-02-04
1
Snycerz Agnieszka
Stowarzyszenie ranczo w dolinie
PUNNAR (11)
2018-02-04
6
2018-02-04
1
Sputowski Mateusz
Bogusławicki KJ
BORA (1)
2018-02-04
1
2018-02-04
2018-02-04
1
2018-02-04
4
Stempor Zuzanna
KJ Rancho Zrębice
PASAT (14)
2018-02-04
1
2018-02-04
1
Stępień Karolina
Stowarzyszenie Ranczo w Dolinie
TOSKA (12)
2018-02-04
1
2018-02-04
Szrajer Matylda
Kielecki Klub Jeździecki
2018-02-04
15
2018-02-04
1
Szybka Irmina
KJ Janowice
E-MAIL (18)
2018-02-04
5
2018-02-04
1
2018-02-04
1
Warzywoda Jan
NAPOLEOŃSKA ZAGRODA
2018-02-04
13
2018-02-04
Ziółkowska Judyta
BKJ Bogusławice
KAZAR M (15)
2018-02-04
2018-02-04

Number of Riders: 24

Number of Horses: 24

The sum of prizes: 0.00

Competition results developed by: SO Bogusławice
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: H2-052014-1, PHUP Jackland Jacek Ostrowski)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2018
design and realization: signus.pl