Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

Zgłoszenia zaakceptowane:

Nr Status zgłoszenia
Daty korekty i utworzenia
Zawodnik Koń Konkursy
124 ENTRY ACCEPTED 2017-09-26 21:15:58
2017-09-26 16:12:10
Jakub Kubiak EL DŻAMARA
  • 1x 7/P-MR/I półfinał JUNIORZY
123 ENTRY ACCEPTED 2017-09-26 21:18:26
2017-09-26 13:44:23
Monika Czechowicz ODYSEJA
  • 2x 16/LL/towarzyski 80cm dokładności bez rozgrywki Art. 238.1.1
122 ENTRY ACCEPTED 2017-09-26 08:19:09
2017-09-25 23:25:48
Agata Kopera IWA
  • 2x 5/L/dokładności bez rozgrywki Art. 238.1.1
  • 2x 20/L/szkoleniowy Art. 238.1.2
121 ENTRY ACCEPTED 2017-09-26 08:19:16
2017-09-25 21:03:30
Anna Ortyl QUATTRO M
  • 2x 5/L/dokładności bez rozgrywki Art. 238.1.1
120 ENTRY ACCEPTED 2017-09-26 08:19:21
2017-09-25 20:31:35
Kamil Grzelczyk BORA
  • 1x 9/N/zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 10/C/zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 23/N/dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 26/C/dwufazowy Art. 274.5.3
119 ENTRY ACCEPTED 2017-09-26 08:19:25
2017-09-25 20:17:58
Aneta Klawe IL DE FONSE
  • 1x 6/P/zwykły Art.238.2.1
  • 1x 9/N/zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 23/N/dwufazowy Art. 274.5.3
118 ENTRY ACCEPTED 2017-09-26 08:19:30
2017-09-25 17:07:05
Zofia Raczyńska CYRANO
  • 1x 4/L-MR/I półfinał JUNIORZY MŁODSI
  • 1x 13/L-MR/II półfinał JUNIORZY MŁODSI
  • 1x 19/L-MR/FINAŁ JUNIORZY MŁODSI - dwunawrotowy
117 ENTRY ACCEPTED 2017-09-26 08:19:35
2017-09-25 13:35:10
Patryk Górecki ŁYSKACZ
  • 1x 2/LL-MR/I półfinał AMATORZY (70cm)
  • 1x 11/LL-MR/II półfinał AMATORZY (75cm)
  • 1x 17/LL-MR/FINAŁ AMATORZY (80cm) – dwunawrotowy
116 ENTRY ACCEPTED 2017-09-26 08:19:46
2017-09-25 10:53:57
Olga Sorokina REWIZJON
  • 1x 8/N-MR/I półfinał SENIORZY
  • 1x 15/C-MR/II półfinał SENIORZY
115 ENTRY ACCEPTED 2017-09-26 08:19:52
2017-09-25 10:53:24
Wiktoria Matusiak SARAGOSSA ZK
  • 1x 7/P-MR/I półfinał JUNIORZY
  • 1x 14/N-MR/II półfinał JUNIORZY
114 ENTRY ACCEPTED 2017-09-26 08:19:56
2017-09-25 10:52:52
Wiktoria Matusiak ALCES
  • 1x 7/P-MR/I półfinał JUNIORZY
  • 1x 14/N-MR/II półfinał JUNIORZY
113 ENTRY ACCEPTED 2017-09-26 08:20:01
2017-09-25 09:41:48
Dawid Kotecki STRZAŁKA
  • 2x 16/LL/towarzyski 80cm dokładności bez rozgrywki Art. 238.1.1
112 ENTRY ACCEPTED 2017-09-26 08:20:05
2017-09-25 09:41:33
Oliwia Kosma DUMKA
  • 2x 16/LL/towarzyski 80cm dokładności bez rozgrywki Art. 238.1.1
111 ENTRY ACCEPTED 2017-09-26 21:18:44
2017-09-25 09:40:59
Dawid Kotecki BIZEL
  • 2x 1/LL/towarzyski 80cm dokładności bez rozgrywki Art. 238.1.1
  • 2x 16/LL/towarzyski 80cm dokładności bez rozgrywki Art. 238.1.1
110 ENTRY ACCEPTED 2017-09-26 08:20:15
2017-09-25 09:38:42
Malena Kotecka DUMKA
  • 2x 1/LL/towarzyski 80cm dokładności bez rozgrywki Art. 238.1.1
109 ENTRY ACCEPTED 2017-09-26 08:20:27
2017-09-25 09:38:23
Oliwia Kot PLAMKA
  • 2x 1/LL/towarzyski 80cm dokładności bez rozgrywki Art. 238.1.1
108 ENTRY ACCEPTED 2017-09-26 08:20:36
2017-09-25 09:37:46
Magdalena Roza LIBERIA
  • 1x 1/LL/towarzyski 80cm dokładności bez rozgrywki Art. 238.1.1
  • 2x 5/L/dokładności bez rozgrywki Art. 238.1.1
107 ENTRY ACCEPTED 2017-09-26 08:20:40
2017-09-25 08:30:58
Ludmiła Siergiej-Krysztofiak ERINA
  • 1x 5/L/dokładności bez rozgrywki Art. 238.1.1
  • 1x 6/P/zwykły Art.238.2.1
106 ENTRY ACCEPTED 2017-09-26 08:20:44
2017-09-25 08:30:12
Aleksandra Pliem-Perka JUNIOR
  • 1x 3/LL-MR/I półfinał MŁODZICY
  • 1x 12/LL-MR/II półfinał MŁODZICY
105 ENTRY ACCEPTED 2017-09-26 08:20:48
2017-09-25 08:29:03
Aleksandra Pliem-Perka TANGO
  • 1x 3/LL-MR/I półfinał MŁODZICY
  • 1x 12/LL-MR/II półfinał MŁODZICY
104 ENTRY ACCEPTED 2017-09-26 08:20:54
2017-09-25 08:27:46
Ludmiła Siergiej-Krysztofiak RAPHAELLA P
  • 1x 8/N-MR/I półfinał SENIORZY
  • 1x 15/C-MR/II półfinał SENIORZY
103 ENTRY ACCEPTED 2017-09-26 08:20:59
2017-09-25 08:26:50
Ludmiła Siergiej-Krysztofiak GIMMICK FIELD
  • 1x 6/P/zwykły Art.238.2.1
  • 1x 8/N-MR/I półfinał SENIORZY
102 ENTRY ACCEPTED 2017-09-26 08:21:03
2017-09-25 08:25:32
Ludmiła Siergiej-Krysztofiak JAMAL VAN ORTI
  • 1x 15/C-MR/II półfinał SENIORZY
101 ENTRY ACCEPTED 2017-09-26 08:21:08
2017-09-25 08:15:19
Julia Burnos DONAT
  • 1x 7/P-MR/I półfinał JUNIORZY
  • 1x 14/N-MR/II półfinał JUNIORZY
100 ENTRY ACCEPTED 2017-09-26 08:21:14
2017-09-25 08:14:18
Julia Burnos CORJANA P
  • 1x 7/P-MR/I półfinał JUNIORZY
  • 1x 14/N-MR/II półfinał JUNIORZY
99 ENTRY ACCEPTED 2017-09-26 08:21:28
2017-09-25 07:45:03
Adrianna Ostrowska ENDLESS LOVE
  • 1x 8/N-MR/I półfinał SENIORZY
98 ENTRY ACCEPTED 2017-09-26 08:21:31
2017-09-25 07:44:38
Adrianna Ostrowska ELBERO H
  • 1x 10/C/zwykły Art. 238.2.1
97 ENTRY ACCEPTED 2017-09-24 22:31:28
2017-09-24 22:30:35
Maciej Makarewicz TARANTELLA
  • 1x 7/P-MR/I półfinał JUNIORZY
  • 1x 14/N-MR/II półfinał JUNIORZY
  • 1x 24/N-MR/FINAŁ JUNIORZY - dwunawrotowy
96 ENTRY ACCEPTED 2017-09-24 22:31:01
2017-09-24 21:35:35
Sylwester Majdziński SZUN
  • 1x 9/N/zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 23/N/dwufazowy Art. 274.5.3
95 ENTRY ACCEPTED 2017-09-24 22:31:45
2017-09-24 21:33:46
Sylwester Majdziński JANE VON ROCHERATH
  • 2x 5/L/dokładności bez rozgrywki Art. 238.1.1
  • 1x 20/L/szkoleniowy Art. 238.1.2
94 ENTRY ACCEPTED 2017-09-24 22:32:12
2017-09-24 21:32:14
Mateusz Majdziński FOKUS
  • 1x 4/L-MR/I półfinał JUNIORZY MŁODSI
  • 1x 13/L-MR/II półfinał JUNIORZY MŁODSI
  • 1x 19/L-MR/FINAŁ JUNIORZY MŁODSI - dwunawrotowy
93 ENTRY ACCEPTED 2017-09-24 22:33:46
2017-09-24 14:06:25
Klaudia Kalinowska IGOR
  • 1x 2/LL-MR/I półfinał AMATORZY (70cm)
  • 1x 11/LL-MR/II półfinał AMATORZY (75cm)
  • 1x 17/LL-MR/FINAŁ AMATORZY (80cm) – dwunawrotowy
92 ENTRY ACCEPTED 2017-09-24 12:24:18
2017-09-24 12:05:53
Maja Marchwicka SILVANA
  • 2x 1/LL/towarzyski 80cm dokładności bez rozgrywki Art. 238.1.1
  • 2x 16/LL/towarzyski 80cm dokładności bez rozgrywki Art. 238.1.1
91 ENTRY ACCEPTED 2017-09-24 12:24:22
2017-09-24 12:04:59
Maja Marchwicka SZAFIR "M"
  • 1x 7/P-MR/I półfinał JUNIORZY
  • 1x 14/N-MR/II półfinał JUNIORZY
  • 1x 24/N-MR/FINAŁ JUNIORZY - dwunawrotowy
90 ENTRY ACCEPTED 2017-09-24 11:00:26
2017-09-23 23:34:04
Adam Ciechański CLEAR TO JUMP ST GYVAN Z
  • 1x 6/P/zwykły Art.238.2.1
  • 1x 9/N/zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 22/P/dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 23/N/dwufazowy Art. 274.5.3
89 ENTRY ACCEPTED 2017-09-24 11:00:42
2017-09-23 23:33:10
Adam Lenic GAJA
  • 1x 2/LL-MR/I półfinał AMATORZY (70cm)
  • 1x 11/LL-MR/II półfinał AMATORZY (75cm)
  • 1x 17/LL-MR/FINAŁ AMATORZY (80cm) – dwunawrotowy
88 ENTRY ACCEPTED 2017-09-24 11:00:58
2017-09-23 19:18:20
Alicja Rosak DAMA SERCA
  • 1x 4/L-MR/I półfinał JUNIORZY MŁODSI
  • 1x 13/L-MR/II półfinał JUNIORZY MŁODSI
  • 1x 19/L-MR/FINAŁ JUNIORZY MŁODSI - dwunawrotowy
87 ENTRY ACCEPTED 2017-09-24 11:01:15
2017-09-23 01:39:31
Łukasz Giełwanowski ROXY
  • 1x 2/LL-MR/I półfinał AMATORZY (70cm)
  • 1x 11/LL-MR/II półfinał AMATORZY (75cm)
  • 1x 17/LL-MR/FINAŁ AMATORZY (80cm) – dwunawrotowy
86 ENTRY ACCEPTED 2017-09-22 19:16:46
2017-09-22 10:27:33
Antoni Szmytka JACUZZY
  • 2x 5/L/dokładności bez rozgrywki Art. 238.1.1
85 ENTRY ACCEPTED 2017-09-21 21:16:30
2017-09-20 20:39:47
Jan Warzywoda BEL ESPRIT
  • 2x 1/LL/towarzyski 80cm dokładności bez rozgrywki Art. 238.1.1
  • 2x 16/LL/towarzyski 80cm dokładności bez rozgrywki Art. 238.1.1
84 ENTRY ACCEPTED 2017-09-21 21:17:51
2017-09-20 14:08:00
Patrycja Markiewicz PODIAVOLA
  • 1x 4/L-MR/I półfinał JUNIORZY MŁODSI
  • 1x 13/L-MR/II półfinał JUNIORZY MŁODSI
  • 1x 19/L-MR/FINAŁ JUNIORZY MŁODSI - dwunawrotowy
83 ENTRY ACCEPTED 2017-09-20 13:59:48
2017-09-20 10:48:23
Klara Kozioł SCYTIA
  • 1x 7/P-MR/I półfinał JUNIORZY
81 ENTRY ACCEPTED 2017-09-26 08:21:36
2017-09-19 20:50:56
Michalina Sierakowska GWIAZDECZKA-TABUN
  • 1x 2/LL-MR/I półfinał AMATORZY (70cm)
  • 1x 11/LL-MR/II półfinał AMATORZY (75cm)
  • 1x 17/LL-MR/FINAŁ AMATORZY (80cm) – dwunawrotowy
80 ENTRY ACCEPTED 2017-09-20 14:00:23
2017-09-19 20:50:19
Gabriela Ratajska JAGIENKA
  • 1x 2/LL-MR/I półfinał AMATORZY (70cm)
  • 1x 11/LL-MR/II półfinał AMATORZY (75cm)
  • 1x 17/LL-MR/FINAŁ AMATORZY (80cm) – dwunawrotowy
79 ENTRY ACCEPTED 2017-09-20 14:00:35
2017-09-19 20:49:52
Gabriela Ratajska PASJONATA LOTAR
  • 1x 2/LL-MR/I półfinał AMATORZY (70cm)
  • 1x 11/LL-MR/II półfinał AMATORZY (75cm)
  • 1x 17/LL-MR/FINAŁ AMATORZY (80cm) – dwunawrotowy
78 ENTRY ACCEPTED 2017-09-26 08:21:41
2017-09-19 20:49:13
Julia Koziczak GEWALIA
  • 1x 2/LL-MR/I półfinał AMATORZY (70cm)
  • 1x 11/LL-MR/II półfinał AMATORZY (75cm)
  • 1x 17/LL-MR/FINAŁ AMATORZY (80cm) – dwunawrotowy
76 ENTRY ACCEPTED 2017-09-20 14:01:21
2017-09-19 20:46:56
Michalina Dańczak HELGA
  • 1x 2/LL-MR/I półfinał AMATORZY (70cm)
  • 1x 11/LL-MR/II półfinał AMATORZY (75cm)
  • 1x 17/LL-MR/FINAŁ AMATORZY (80cm) – dwunawrotowy
75 ENTRY ACCEPTED 2017-09-20 14:01:42
2017-09-19 20:46:27
Julia Chmaj GINARETTI H
  • 2x 1/LL/towarzyski 80cm dokładności bez rozgrywki Art. 238.1.1
  • 2x 16/LL/towarzyski 80cm dokładności bez rozgrywki Art. 238.1.1
74 ENTRY ACCEPTED 2017-09-20 14:01:55
2017-09-19 20:45:58
Julia Chmaj JUTRZENKA
  • 2x 5/L/dokładności bez rozgrywki Art. 238.1.1
  • 2x 20/L/szkoleniowy Art. 238.1.2
73 ENTRY ACCEPTED 2017-09-20 14:02:12
2017-09-19 20:44:28
Dorota Anszpergier EASY MK
  • 1x 2/LL-MR/I półfinał AMATORZY (70cm)
  • 1x 11/LL-MR/II półfinał AMATORZY (75cm)
  • 1x 17/LL-MR/FINAŁ AMATORZY (80cm) – dwunawrotowy
72 ENTRY ACCEPTED 2017-09-19 17:21:47
2017-09-18 23:20:49
Jagoda Jaworska ARCAN
  • 1x 7/P-MR/I półfinał JUNIORZY
  • 1x 14/N-MR/II półfinał JUNIORZY
  • 1x 24/N-MR/FINAŁ JUNIORZY - dwunawrotowy
71 ENTRY ACCEPTED 2017-09-19 17:22:35
2017-09-18 23:19:54
Julia Durkiewicz NIRVANA
  • 1x 7/P-MR/I półfinał JUNIORZY
  • 1x 14/N-MR/II półfinał JUNIORZY
  • 1x 24/N-MR/FINAŁ JUNIORZY - dwunawrotowy
70 ENTRY ACCEPTED 2017-09-19 17:22:59
2017-09-18 12:26:09
Paulina Skrzyńska ARIELKA
  • 1x 2/LL-MR/I półfinał AMATORZY (70cm)
  • 1x 11/LL-MR/II półfinał AMATORZY (75cm)
  • 1x 17/LL-MR/FINAŁ AMATORZY (80cm) – dwunawrotowy
69 ENTRY ACCEPTED 2017-09-19 17:23:38
2017-09-17 17:41:52
Paulina Maćczak ZAPPA
  • 1x 2/LL-MR/I półfinał AMATORZY (70cm)
  • 1x 11/LL-MR/II półfinał AMATORZY (75cm)
  • 1x 17/LL-MR/FINAŁ AMATORZY (80cm) – dwunawrotowy
68 ENTRY ACCEPTED 2017-09-19 17:23:57
2017-09-17 17:39:11
Mateusz Maćczak CZECZEN
  • 1x 2/LL-MR/I półfinał AMATORZY (70cm)
  • 1x 11/LL-MR/II półfinał AMATORZY (75cm)
  • 1x 17/LL-MR/FINAŁ AMATORZY (80cm) – dwunawrotowy
67 ENTRY ACCEPTED 2017-09-19 17:24:10
2017-09-17 17:12:50
Anna Lipińska F.ADERMIE
  • 1x 8/N-MR/I półfinał SENIORZY
  • 1x 15/C-MR/II półfinał SENIORZY
  • 1x 25/C-MR/FINAŁ SENIORZY - dwunawrotowy
66 ENTRY ACCEPTED 2017-09-19 17:24:33
2017-09-17 14:09:49
Iga Ostrowska JUDSON
  • 1x 8/N-MR/I półfinał SENIORZY
  • 1x 15/C-MR/II półfinał SENIORZY
65 ENTRY ACCEPTED 2017-09-19 17:24:52
2017-09-17 14:08:56
Adrianna Ostrowska ZARIM
  • 1x 6/P/zwykły Art.238.2.1
64 ENTRY ACCEPTED 2017-09-26 08:21:46
2017-09-17 14:08:25
Adrianna Ostrowska SIR LURON
  • 1x 8/N-MR/I półfinał SENIORZY
63 ENTRY ACCEPTED 2017-09-19 17:25:22
2017-09-17 14:07:05
Adrianna Ostrowska SECRETTO
  • 1x 9/N/zwykły Art. 238.2.1
62 ENTRY ACCEPTED 2017-09-19 17:25:46
2017-09-17 14:06:07
Adrianna Ostrowska RUDBEKIA
  • 1x 9/N/zwykły Art. 238.2.1
61 ENTRY ACCEPTED 2017-09-19 17:26:18
2017-09-17 14:05:35
Adrianna Ostrowska PRIMA PRO
  • 1x 5/L/dokładności bez rozgrywki Art. 238.1.1
60 ENTRY ACCEPTED 2017-09-19 17:26:34
2017-09-17 14:04:30
Adrianna Ostrowska ANDORA
  • 1x 6/P/zwykły Art.238.2.1
59 ENTRY ACCEPTED 2017-09-19 17:27:07
2017-09-17 14:03:58
Wiktoria Kowalczyk ARKADA
  • 1x 2/LL-MR/I półfinał AMATORZY (70cm)
  • 1x 11/LL-MR/II półfinał AMATORZY (75cm)
  • 1x 17/LL-MR/FINAŁ AMATORZY (80cm) – dwunawrotowy
58 ENTRY ACCEPTED 2017-09-19 17:27:25
2017-09-17 14:03:04
Mariusz Andrzejczak PERSJUSZ
  • 1x 2/LL-MR/I półfinał AMATORZY (70cm)
  • 1x 11/LL-MR/II półfinał AMATORZY (75cm)
  • 1x 17/LL-MR/FINAŁ AMATORZY (80cm) – dwunawrotowy
57 ENTRY ACCEPTED 2017-09-26 08:21:53
2017-09-17 08:01:31
Emilia Gromek BRUTUS
  • 1x 2/LL-MR/I półfinał AMATORZY (70cm)
  • 1x 11/LL-MR/II półfinał AMATORZY (75cm)
  • 1x 17/LL-MR/FINAŁ AMATORZY (80cm) – dwunawrotowy
56 ENTRY ACCEPTED 2017-09-19 17:27:56
2017-09-16 20:45:11
Maja Margasińska PYRRUS
  • 2x 1/LL/towarzyski 80cm dokładności bez rozgrywki Art. 238.1.1
  • 2x 16/LL/towarzyski 80cm dokładności bez rozgrywki Art. 238.1.1
55 ENTRY ACCEPTED 2017-09-19 17:28:09
2017-09-16 17:05:10
Maja Gutorska AROMAT
  • 2x 5/L/dokładności bez rozgrywki Art. 238.1.1
54 ENTRY ACCEPTED 2017-09-19 17:28:25
2017-09-16 16:01:55
Maja Borzęcka FRYKAS
  • 1x 3/LL-MR/I półfinał MŁODZICY
  • 1x 12/LL-MR/II półfinał MŁODZICY
  • 1x 18/LL-MR/FINAŁ MŁODZICY - dwunawrotowy
53 ENTRY ACCEPTED 2017-09-19 17:28:39
2017-09-15 19:41:51
Agnieszka Wierzbołowska-Staszak PRESTIŻ BER
  • 2x 16/LL/towarzyski 80cm dokładności bez rozgrywki Art. 238.1.1
52 ENTRY ACCEPTED 2017-09-15 19:37:48
2017-09-13 19:41:18
Klaudia Siucińska GRENADA
  • 1x 7/P-MR/I półfinał JUNIORZY
  • 1x 14/N-MR/II półfinał JUNIORZY
  • 1x 24/N-MR/FINAŁ JUNIORZY - dwunawrotowy
51 ENTRY ACCEPTED 2017-09-15 19:38:00
2017-09-13 19:18:05
Małgorzata Krawczyk BARS
  • 2x 1/LL/towarzyski 80cm dokładności bez rozgrywki Art. 238.1.1
  • 2x 16/LL/towarzyski 80cm dokładności bez rozgrywki Art. 238.1.1
50 ENTRY ACCEPTED 2017-09-15 19:38:12
2017-09-13 14:03:11
Damian Rytych RUBIN
  • 1x 8/N-MR/I półfinał SENIORZY
  • 1x 15/C-MR/II półfinał SENIORZY
49 ENTRY ACCEPTED 2017-09-15 19:38:24
2017-09-13 14:02:05
Damian Rytych PICASSO
  • 1x 5/L/dokładności bez rozgrywki Art. 238.1.1
  • 1x 6/P/zwykły Art.238.2.1
48 ENTRY ACCEPTED 2017-09-15 19:38:36
2017-09-13 14:01:27
Damian Rytych GWINEA BISSAU
  • 1x 8/N-MR/I półfinał SENIORZY
  • 1x 15/C-MR/II półfinał SENIORZY
47 ENTRY ACCEPTED 2017-09-15 19:38:47
2017-09-13 14:00:06
Damian Rytych CHOUETTE Z
  • 1x 6/P/zwykły Art.238.2.1
  • 1x 9/N/zwykły Art. 238.2.1
46 ENTRY ACCEPTED 2017-09-15 19:38:58
2017-09-13 13:59:26
Damian Rytych AKROPOL
  • 1x 5/L/dokładności bez rozgrywki Art. 238.1.1
  • 1x 6/P/zwykły Art.238.2.1
45 ENTRY ACCEPTED 2017-09-20 13:59:36
2017-09-13 13:30:15
Jowita Lubicka DUETTE B.
  • 1x 7/P-MR/I półfinał JUNIORZY
  • 1x 14/N-MR/II półfinał JUNIORZY
  • 1x 24/N-MR/FINAŁ JUNIORZY - dwunawrotowy
44 ENTRY ACCEPTED 2017-09-15 19:39:25
2017-09-13 12:02:16
Julia Lambert MARGO - S
  • 1x 2/LL-MR/I półfinał AMATORZY (70cm)
  • 1x 11/LL-MR/II półfinał AMATORZY (75cm)
  • 1x 17/LL-MR/FINAŁ AMATORZY (80cm) – dwunawrotowy
43 ENTRY ACCEPTED 2017-09-19 17:28:51
2017-09-13 09:57:49
Antoni Szmytka ELIXIR DE LA ESPERANCE
  • 1x 7/P-MR/I półfinał JUNIORZY
  • 1x 14/N-MR/II półfinał JUNIORZY
  • 1x 24/N-MR/FINAŁ JUNIORZY - dwunawrotowy
42 ENTRY ACCEPTED 2017-09-15 19:39:50
2017-09-12 21:47:00
Eliza Zawadzka BRAVE HEART 8
  • 1x 3/LL-MR/I półfinał MŁODZICY
  • 1x 12/LL-MR/II półfinał MŁODZICY
  • 1x 18/LL-MR/FINAŁ MŁODZICY - dwunawrotowy
41 ENTRY ACCEPTED 2017-09-15 19:37:27
2017-09-12 21:45:56
Eliza Zawadzka EGZORCYSTA
  • 1x 3/LL-MR/I półfinał MŁODZICY
  • 1x 12/LL-MR/II półfinał MŁODZICY
  • 1x 18/LL-MR/FINAŁ MŁODZICY - dwunawrotowy
40 ENTRY ACCEPTED 2017-09-11 23:17:36
2017-09-11 22:11:14
Patryk Mordaka QUITANA
  • 1x 7/P-MR/I półfinał JUNIORZY
  • 1x 14/N-MR/II półfinał JUNIORZY
39 ENTRY ACCEPTED 2017-09-11 23:17:52
2017-09-11 22:10:24
Patryk Mordaka GOLDEN II
  • 1x 7/P-MR/I półfinał JUNIORZY
  • 1x 13/L-MR/II półfinał JUNIORZY MŁODSI
37 ENTRY ACCEPTED 2017-09-11 23:18:19
2017-09-11 22:08:55
Patryk Mordaka CHIANTOS
  • 2x 5/L/dokładności bez rozgrywki Art. 238.1.1
36 ENTRY ACCEPTED 2017-09-11 23:18:32
2017-09-11 22:08:19
Mateusz Sputowski MYSZA
  • 1x 3/LL-MR/I półfinał MŁODZICY
  • 1x 12/LL-MR/II półfinał MŁODZICY
35 ENTRY ACCEPTED 2017-09-26 08:21:57
2017-09-11 22:05:36
Anna Białas GERY
  • 1x 5/L/dokładności bez rozgrywki Art. 238.1.1
  • 1x 6/P/zwykły Art.238.2.1
  • 1x 22/P/dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 23/N/dwufazowy Art. 274.5.3
34 ENTRY ACCEPTED 2017-09-11 23:18:56
2017-09-11 22:01:32
Anna Białas DIARADO BOY II
  • 2x 5/L/dokładności bez rozgrywki Art. 238.1.1
  • 2x 20/L/szkoleniowy Art. 238.1.2
33 ENTRY ACCEPTED 2017-09-11 23:19:08
2017-09-11 18:22:52
Tamara Tybulczuk SZAMBELAN
  • 1x 4/L-MR/I półfinał JUNIORZY MŁODSI
  • 1x 13/L-MR/II półfinał JUNIORZY MŁODSI
32 ENTRY ACCEPTED 2017-09-11 23:19:27
2017-09-11 18:22:19
Tamara Tybulczuk REGIEL
  • 1x 4/L-MR/I półfinał JUNIORZY MŁODSI
  • 1x 13/L-MR/II półfinał JUNIORZY MŁODSI
31 ENTRY ACCEPTED 2017-09-11 23:19:40
2017-09-10 12:56:54
Michalina Szmytka CAXAIS DO SUL
  • 1x 6/P/zwykły Art.238.2.1
  • 1x 9/N/zwykły Art. 238.2.1
30 ENTRY ACCEPTED 2017-09-11 23:19:55
2017-09-10 12:56:08
Michalina Szmytka CARLINA I
  • 1x 5/L/dokładności bez rozgrywki Art. 238.1.1
  • 1x 6/P/zwykły Art.238.2.1
29 ENTRY ACCEPTED 2017-09-15 19:37:02
2017-09-10 06:53:54
Jakub Dołhun WESFALIA
  • 1x 5/L/dokładności bez rozgrywki Art. 238.1.1
28 ENTRY ACCEPTED 2017-09-11 23:20:22
2017-09-10 06:52:48
Jakub Dołhun KOLA
  • 1x 7/P-MR/I półfinał JUNIORZY
26 ENTRY ACCEPTED 2017-09-09 14:04:43
2017-09-08 00:54:57
Pola Wawrzyniak ISSOS
  • 1x 4/L-MR/I półfinał JUNIORZY MŁODSI
  • 1x 13/L-MR/II półfinał JUNIORZY MŁODSI
25 ENTRY ACCEPTED 2017-09-09 14:04:48
2017-09-08 00:54:20
Pola Wawrzyniak DIMPLE
  • 1x 4/L-MR/I półfinał JUNIORZY MŁODSI
  • 1x 13/L-MR/II półfinał JUNIORZY MŁODSI
24 ENTRY ACCEPTED 2017-09-09 14:04:52
2017-09-08 00:53:36
Katarzyna Sendalska BED BOY
  • 2x 5/L/dokładności bez rozgrywki Art. 238.1.1
23 ENTRY ACCEPTED 2017-09-09 14:04:57
2017-09-08 00:52:35
Magdalena Polczyk ARON
  • 1x 5/L/dokładności bez rozgrywki Art. 238.1.1
  • 1x 6/P/zwykły Art.238.2.1
22 ENTRY ACCEPTED 2017-09-09 14:05:02
2017-09-08 00:51:53
Nina Milczarek RISOTTO
  • 1x 7/P-MR/I półfinał JUNIORZY
  • 1x 14/N-MR/II półfinał JUNIORZY
21 ENTRY ACCEPTED 2017-09-09 14:05:06
2017-09-08 00:51:11
Nina Milczarek CYANDRA
  • 1x 7/P-MR/I półfinał JUNIORZY
  • 1x 14/N-MR/II półfinał JUNIORZY
19 ENTRY ACCEPTED 2017-09-11 23:20:34
2017-09-08 00:49:15
Amelia Krywult CHERROKEE
  • 1x 6/P/zwykły Art.238.2.1
  • 1x 9/N/zwykły Art. 238.2.1
18 ENTRY ACCEPTED 2017-09-09 14:05:18
2017-09-08 00:48:30
Paula Grzesiek AKORD
  • 1x 7/P-MR/I półfinał JUNIORZY
  • 1x 14/N-MR/II półfinał JUNIORZY
17 ENTRY ACCEPTED 2017-09-09 14:05:23
2017-09-08 00:47:49
Aleksandra Grudzień TISSOT
  • 1x 5/L/dokładności bez rozgrywki Art. 238.1.1
  • 1x 6/P/zwykły Art.238.2.1
16 ENTRY ACCEPTED 2017-09-09 14:05:27
2017-09-08 00:46:54
Andrzej Głoskowski BACHELOR LAD
  • 1x 10/C/zwykły Art. 238.2.1
15 ENTRY ACCEPTED 2017-09-09 14:05:30
2017-09-08 00:40:59
Salih Barlas DUCATI
  • 1x 6/P/zwykły Art.238.2.1
  • 1x 9/N/zwykły Art. 238.2.1
14 ENTRY ACCEPTED 2017-09-07 21:48:00
2017-09-07 18:16:36
Ewelina Szczepanik PABLO I
  • 1x 8/N-MR/I półfinał SENIORZY
  • 1x 15/C-MR/II półfinał SENIORZY
  • 1x 25/C-MR/FINAŁ SENIORZY - dwunawrotowy
13 ENTRY ACCEPTED 2017-09-07 21:48:06
2017-09-07 18:15:52
Ewelina Szczepanik COCAINA VRS
  • 1x 6/P/zwykły Art.238.2.1
  • 1x 9/N/zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 22/P/dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 23/N/dwufazowy Art. 274.5.3
12 ENTRY ACCEPTED 2017-09-07 21:48:11
2017-09-07 16:04:35
Tomasz Paradowski HARNAŚ
  • 1x 6/P/zwykły Art.238.2.1
  • 1x 9/N/zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 22/P/dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 23/N/dwufazowy Art. 274.5.3
11 ENTRY ACCEPTED 2017-09-07 21:48:16
2017-09-07 16:03:43
Julia Paradowska MAXIMUS ZK
  • 1x 7/P-MR/I półfinał JUNIORZY
  • 1x 14/N-MR/II półfinał JUNIORZY
  • 1x 24/N-MR/FINAŁ JUNIORZY - dwunawrotowy
9 ENTRY ACCEPTED 2017-09-07 21:48:29
2017-09-07 12:11:15
Vladimir Zaytsev AGA
  • 1x 5/L/dokładności bez rozgrywki Art. 238.1.1
  • 1x 6/P/zwykły Art.238.2.1
  • 1x 20/L/szkoleniowy Art. 238.1.2
  • 1x 22/P/dwufazowy Art. 274.5.3
8 ENTRY ACCEPTED 2017-09-07 21:48:38
2017-09-07 12:10:41
Anna Woźna GRANDA
  • 1x 5/L/dokładności bez rozgrywki Art. 238.1.1
  • 1x 6/P/zwykły Art.238.2.1
  • 1x 20/L/szkoleniowy Art. 238.1.2
  • 1x 22/P/dwufazowy Art. 274.5.3
7 ENTRY ACCEPTED 2017-09-06 20:09:12
2017-09-06 19:10:54
Irmina Szybka E-MAIL
  • 1x 2/LL-MR/I półfinał AMATORZY (70cm)
  • 1x 11/LL-MR/II półfinał AMATORZY (75cm)
  • 1x 17/LL-MR/FINAŁ AMATORZY (80cm) – dwunawrotowy
5 ENTRY ACCEPTED 2017-09-24 11:01:53
2017-09-04 22:24:00
Sebastian Bąk ECHO MK
  • 1x 9/N/zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 10/C/zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 23/N/dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 26/C/dwufazowy Art. 274.5.3
4 ENTRY ACCEPTED 2017-09-24 11:02:16
2017-09-04 22:23:12
Sebastian Bąk KOCANKA
  • 1x 9/N/zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 10/C/zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 23/N/dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 26/C/dwufazowy Art. 274.5.3
3 ENTRY ACCEPTED 2017-09-24 11:02:52
2017-09-04 22:21:22
Sebastian Bąk EL CAPONE
  • 1x 8/N-MR/I półfinał SENIORZY
  • 1x 15/C-MR/II półfinał SENIORZY
  • 1x 25/C-MR/FINAŁ SENIORZY - dwunawrotowy
2 ENTRY ACCEPTED 2017-09-24 11:02:34
2017-09-04 22:18:41
Sebastian Bąk DIGISPORT CAMILLE DE DIAMANT
  • 1x 8/N-MR/I półfinał SENIORZY
  • 1x 15/C-MR/II półfinał SENIORZY
  • 1x 25/C-MR/FINAŁ SENIORZY - dwunawrotowy
1 ENTRY ACCEPTED 2017-09-05 10:37:27
2017-09-04 20:26:10
Magdalena Rajpal LIBERADO S
  • 1x 5/L/dokładności bez rozgrywki Art. 238.1.1
  • 1x 6/P/zwykły Art.238.2.1
  • 1x 20/L/szkoleniowy Art. 238.1.2
  • 1x 22/P/dwufazowy Art. 274.5.3
No. Rider Club
Year of birth
PZJ
FEI ID
1. Andrzejczak Mariusz Stowarzyszenie Jeździeckie Napoleońska Zagroda
S
Brak
2. Anszpergier Dorota KJ HorseProfi
S
0035543
3. Bąk Sebastian bpk
S
O003232
4. Barlas Salih TUszyński KJ Garboówek
S
O037642
5. Białas Anna Bogusławicki KJ
S
O004792
6. Borzęcka Maja KS Happy Horse Moszczenica
2005 (JM.)
O042854
7. Burnos Julia JKS Salio Besiekierz Rudny
2001 (J.)
O036136
8. Chmaj Julia BPK
2003 (JM.)
Brak
9. Ciechański Adam CSJ Equestro Łódź
1996 (MJ.)
O044282
10. Czechowicz Monika KJ Arabika Łódź
S
O033516
11. Dańczak Michalina BPK
2007 (Mł.)
brak
12. Dołhun Jakub Tuszyński KJ Garbówek
1999 (J.)
O034618
13. Durkiewicz Julia Łódzki Klub Jeździecki
1999 (J.)
O014362
14. Giełwanowski Łukasz .
S
brak
15. Głoskowski Andrzej KJ Agro-Handel Śrem
S
O001125
16. Górecki Patryk bpk
2004 (JM.)
brak
17. Gromek Emilia Horseprofi
brak
18. Grudzień Aleksandra Tuszyński KJ Garbówek
S
O005048
19. Grzelczyk Kamil KJ Szumlakowscy-Cysterny Brzeg
S
O009181
20. Grzesiek Paula Tuszyński KJ Garbówek
2000 (J.)
O034398
21. Gutorska Maja KJ SO Łąck
2001 (J.)
O036925
22. Jaworska Jagoda Łódzki Klub Jeździecki
1999 (J.)
O028676
23. Kalinowska Klaudia Stajnia Bukowiec
2003 (JM.)
brak
brak
24. Klawe Aneta St. Agro-Aves Gajewniki
S
O025805
25. Kopera Agata CSJ Equestro Łódź
1997 (MJ.)
O036348
26. Kot Oliwia BPK
2003 (JM.)
brak
27. Kotecka Malena bpk
2007 (Mł.)
brak
28. Kotecki Dawid bpk
2004 (JM.)
brak
29. Kowalczyk Wiktoria St. J Napoleońska Zagroda
2001 (J.)
O035246
30. Koziczak Julia BPK
2006 (Mł.)
brak
31. Kozioł Klara Tuszyński KJ Garbówek
2005 (JM.)
O032416
32. Krawczyk Małgorzata Bractwo Konne Św. Marcina
S
brak
33. Krywult Amelia TKJ Garbówek
2004 (JM.)
O036779
34. Kubiak Jakub Bogusławicki KJ
2000 (J.)
O026764
35. Lambert Julia Bogusławicki KJ
2001 (J.)
O033600
36. Lenic Adam CSJ EQUESTRO ŁÓDŹ
S
brak
37. Lipińska Anna Fundacja KJ Zbyszko
1998 (MJ.)
O020738
38. Lubicka Jowita KJ Salio Besiekierz Rudny
1999 (J.)
O023050
39. Maćczak Mateusz Sportowy Klub Jeździecki HORSEPROFI
S
O019680
40. Maćczak Paulina Sportowy Klub Jeździecki HORSEPROFI
S
O008250
41. Majdziński Mateusz TKJ GARBÓWEK
2002 (JM.)
BRAK
42. Majdziński Sylwester Tuszyński KJ Garbówek
S
O022995
43. Makarewicz Maciej Klub Jeździecki Arabika Łódź
2000 (J.)
O033520
44. Marchwicka Maja KJ Zbyszko Wiączyń Dolny
2005 (JM.)
O032501
45. Margasińska Maja Klub Sportowy Happy Horse
2000 (J.)
brak
46. Markiewicz Patrycja TKJ Garbówek
2003 (JM.)
Brak
47. Matusiak Wiktoria FKJ Zbyszko
2000 (J.)
O034069
48. Milczarek Nina Tuszyński KJ Garbówek
2000 (J.)
O026267
49. Mordaka Patryk Bogusławicki KJ
2000 (J.)
O019196
50. Ortyl Anna Bogusławicki KJ
S
O044509
51. Ostrowska Adrianna St. J Napoleońska Zagroda
1996 (MJ.)
O009229
52. Ostrowska Iga SJ Napoleońska Zagroda
1997 (MJ.)
O012499
53. Paradowska Julia SKJ Horseprofi Łódź
1999 (J.)
O033511
54. Paradowski Tomasz SKJ Horseprofi Łódź
S
O024449
55. Pliem-Perka Aleksandra JKS Salio Besiekierz Rudny
2006 (Mł.)
O035554
56. Polczyk Magdalena Tuszyński KJ Garbówek
S
O028673
57. Raczyńska Zofia Łódzki Klub Jeździecki
2002 (JM.)
BRAK
58. Rajpal Magdalena KJ Arabika Łódź
S
O012577
59. Ratajska Gabriela bpk
2005 (JM.)
O036019
60. Rosak Alicja SKJ Horseprofi Łódź
2002 (JM.)
O041550
61. Roza Magdalena KJ Arabika Łódź
S
O021048
62. Rytych Damian Bogusławicki KJ
S
O001066
63. Sendalska Katarzyna Tuszyński KJ Garbówek
S
O025213
64. Sierakowska Michalina bkp
2007 (Mł.)
brak
65. Siergiej-Krysztofiak Ludmiła JKS Salio Besiekierz Rudny
S
O006439
66. Siucińska Klaudia Łódzki KJ
2001 (J.)
O035603
67. Skrzyńska Paulina Stajnia Bukowiec
2004 (JM.)
brak
68. Sorokina Olga FKJ Zbyszko Wiączyń Dolny
S
O026608
10055654
69. Sputowski Mateusz Bogusławicki KJ
2006 (Mł.)
O041775
70. Szczepanik Ewelina Tuszyński KJ Garbówek
S
O010008
71. Szmytka Antoni Tuszyński KJ Garbówek
2000 (J.)
O039640
72. Tybulczuk Tamara ŁKJ
2004 (JM.)
O032672
73. Warzywoda Jan NAPOLEOŃSKA ZAGRODA
S
O040499
74. Wawrzyniak Pola Tuszyński KJ Garbówek
2004 (JM.)
O039971
75. Wierzbołowska-Staszak Agnieszka Klub Sportowy Happy Horse
S
O002558
76. Zawadzka Eliza KJ Golden Dream Łódź
2006 (Mł.)
O032673
No. Horse numer Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin Owner / Breeder National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

105

AKORD SP POL 2010 Wałach kasztanowata F: Imequyl / Luron
M: Armenia / Ever For Pleasure
O: Beata Grzesiek
B: Krzysztof Kluzowski
K017200 616009590142410
2.

83

AKROPOL SP POL 2012 Wałach gniada F: Qulester
M: Armenia
O: Roman Jagieliński
B: K.Kluzowski
brak
3.

16

ALCES MŁP POL 2002 Wałach gniada F: Bolivar / Rahman
M: Awia / Fedrus
O: Zbigniew Kruk
B: Bogusław Dąbrowski
K013414 POL006550033602
4.

70

ANDORA SP POL 2012 Klacz ciemnogniada F: Qulester /
M: Ambrozja / Gilette
O: Aneta Ostrowska
B: K. Kluzowski
K021855 616009590011412
5.

58

ARCAN SP POL 2000 Wałach siwa F: Lambado / Levantos I I
M: Arabela / Labirynt
O: Tomasz Cajdler
B: Lucjan Kosnowicz
K007738 009640014500
6.

60

ARIELKA Deutsches Reitpony POL 2013 Klacz kara/kuc:142 F: Aragano G
M: Nicola
O: Olga Sosińska-Majko
B: Olga Sosińska-Majko
brak DE 434340743513
7.

74

AROMAT WLKP POL 2006 Wałach kasztanowata F: Helanis / Cantanis
M: Adina / Pan Franek
O: Dariusz Bulzacki
B: Dariusz Bulzacki
K013698 616007600156206
8.

102

ARON SP POL 2009 Ogier kasztanowata F: Imequyl / Luron
M: Ambrozja / Gilette
O: Andrzej Głoskowski
B: Krzysztof Kluzowski
K014114 616009590088309
9.

107

BACHELOR LAD ISH IRL 2008 Wałach gniada F: Ars Vivendi / Acord II
M: Tullahyland Lyllie / Ruffo
O: Klaudia Bulzacka
B:
K018434 372414005064060 104OY54
10.

78

BARS Wielkopolska POL 2009 Wałach ciemnogniada F: Saganek
M: Bella Dona
O: Paweł Moczkowski
B: brak
brak
11.

101

BED BOY OLD POL 2009 Wałach siwa F: Burberry / Balou Du Rouet
M: Dreau / Dollar Dela Pierre (ex Tlaloc La Silla)
O: Katarzyna Sendalska
B:
K015557 DE433331040409
12.

48

BEL ESPRIT Małopolsjka POL 2013 Ogier ciemnogniada/169 F: HUZAR
M: BELLA VISTA
O: JAN WARZYWODA
B: STADNINA KONI WALEWICE
BRAK 616006591045913
13.

3

BIZEL Wielkopolska POL 2003 Wałach kara/172 F: Demut
M: Bizancja
O: Janusz Zuchora
B: Połomski Zdzisław
brak POL 007611109303
14.

10

BORA SP POL 2010 Klacz bułana F: Brak
M: Brak
O: Kazimierz Mordaka
B: Polska
Brak
15.

86

BRAVE HEART 8 DRP GER 2008 Wałach ciemnogniada/kuc:136 F: Benneton Boy / Benetton S
M: Rosa Fee / Mac Geyver N
O: Aneta Zawadzka
B: Pferdestammbuch Schleswig-Holstein
K020456 DE422.220042208
16.

6

BRUTUS SP POL 2009 Wałach siwa F: Arianin
M: Burgundia
O: Emilia Gromek
B: -
brak
17.

96

CAXAIS DO SUL OLD POL 2011 Klacz biała F: Cartogran
M: Contilone
O: Małuszyńska
B: Małuszyńska
K022150
18.

95

CHERROKEE OLD GER 2006 Wałach gniada F: Cranach / Contender
M: La Centa / Cento
O: Amelia Krywult
B:
K011619 DE418180061006
19.

90

CHIANTOS SP POL 2010 Wałach gniada F: Chacco-Blue / Chambertin
M: Chianta / Calipso II
O: Kazimierz Mordaka
B: Staniek Diter
K020116 616009540097410
20.

82

CHOUETTE Z ZANG POL 2010 Klacz ciemnogniada F: Casado V't Gelutt Z / Cadence Van't Gelutt Z
M: Quartz Van't Hulsbos / Latano I
O: Roman Jagieliński
B: J. Melchior
K019446 056015Z55706810
21.

43

CLEAR TO JUMP ST GYVAN Z ZANG BEL 2002 Ogier gniada F: Carnute / Oberon Du Moulin
M: Volage De Choisy / Jalisco B
O: Adam Ciechański
B: Maria Ghysens-Vanlangenaeker
K009530 Z528002 103FH55
22.

110

COCAINA VRS SP POL 2011 Klacz ciemnogniada F: Pablo
M: Corfina
O: Dariusz michalak
B: Dariusz michalak
Brak
23.

28

CORJANA P SP POL 2008 Klacz siwa F: Correro / Claudio
M: Calippa / Landos
O: Julia Burnos
B: Witold Polowczyk
K018636 POL009610010408
24.

104

CYANDRA HOL GER 2004 Klacz ciemnogniada F: Contender / Calypso II
M: P-Lyandra / Lavaletto
O: Tomasz Milczarek
B:
K014412 DE421000254404
25.

12

CYRANO DSP POL 2011 Wałach gniada/171 F: Levistano
M: Cyferka
O: Zosia Raczyńska
B: S,K, Bielin
BRAK DE456570239611
26.

63

CZECZEN SP POL 1997 Wałach gniada F: Larysz
M: Czeszka
O: Małgorzata Gołębiowska
B: Zbigniew Kosiński
brak
27.

45

DAMA SERCA MŁP POL 2007 Klacz gniada F: Emetyt /
M: Dama Dworu / Pick Wick
O: Hubert Rosak
B: SK Walewice
K013403 616006590280207
28.

92

DIARADO BOY II OLD POL 2013 Wałach kara/165 F: Diarado
M: Hanna Obolensky M
O: Marcin Wolski
B: Xxxxxxx
DE433331014513 DE 433331014513
29.

40

DIGISPORT CAMILLE DE DIAMANT Hosztyńska POL 2009 Wałach gniada F: Clarimo
M: Uthlande
O: Daniel Winnicki
B: Roerden Zg Kirsten, Olaf
brak
30.

100

DIMPLE OLD POL 2009 Ogier gniada F: Diarado / Diamant De Semilly
M: Queen De Revel / Quidam`s Rubin
O:
B:
K015243 DE418180155809 104WI94
31.

27

DONAT SP POL 2007 Wałach kasztanowata F: Sprint / Trawant
M: Dąbrówka / Romualdo
O: Julia Burnos
B: Leszek Pilarski
K018422 009540174307
32.

50

DUETTE B. KWPN POL 2008 Klacz gniada F: O'Brien / Peter Pan
M: Solo / Celano
O: Aliaksandr Sarachau
B: M. J. Nieberg
K020618 528003000806859
33.

18

DUMKA SP POL 2006 Klacz srokata/mk:150 F: Hort /
M: Dolina / Hazard
O: Janusz Zuchora
B: Janusz Zuchora
K023206 009580544006
34.

57

EASY MK SP POL 2013 Klacz gniada F: RASH
M: ECHEVERIA
O: Dorota Anszpergier
B: Marek Kucharski
brak
35.

87

EGZORCYSTA KUC POL 2003 Wałach siwa/kuc:140 F: Ewrim / Eukaliptus
M: Liza / nn
O: Aneta Zawadzka
B:
K012364 POL013611069903
36.

39

EL CAPONE KWPN POL 2009 Ogier gniada F: Heartbreaker
M: Winning Girl
O: Sebastian Bąk, Tina Mc Dermott
B: Tina Mc Dermott
brak
37.

1

EL DŻAMARA SP POL 2008 Klacz kasztanowata F: Maram / Aram
M: El Dżaha / Dżahil
O: Jakub Kubiak
B: SK Prudnik
K016595 00969001110408
38.

30

ELBERO H KWPN NED 2009 Klacz siwa F: Odermus R / Calido
M: Niporto / Libero H
O: SO Bogusławice
B:
K020078 528003200908142 104SQ56
39.

29

ENDLESS LOVE KWPN NED 2009 Wałach ciemnogniada F: Warrant / Numero Uno
M: Ajelsinaa / Burggraaf
O: Adrianna Ostrowska
B:
K018683 528003200905392 104TO53
40.

21

ERINA KWPN NED 2009 Klacz gniada F: Van Gogh / Numero Uno
M: Sarina / Furore
O: Łukasz Wyszkowski
B: R .A. Wassenaar
K018060 528003200903752
41.

120

ERMONA SP POL 2005 Klacz gniada F: Erebus
M: Inbra / Faust Z
O: Anna Bald
B: Witold Bieniek
K010113 616009590070805
42.

64

F.ADERMIE KWPN NED 2010 Klacz gniada F: Bustique / Indoctro
M: V.Adermie 13 / Rash R
O: Anna Lipińska
B:
K020403 528003201006544
43.

35

FOKUS WLKP POL 2002 Wałach ciemnogniada F: Harwest / Indoctro
M: Flora / Step
O: Sylwester Majdziński
B: Rafał Krzyżański
K006991 POL007590086902
44.

119

FOREST sp POL 2010 wałach gniada F: Qulester
M: Turbud Fabel
O:
B:
45.

75

FRYKAS KUC POL 2005 Wałach tarantowata/kuc:136 F: Taternik / Orkisz
M: Firma / Wampir
O: Paweł Borzęcki
B: Andrzej Kuświk
K010697 POL013610073605
46.

44

GAJA WLKP POL 2002 Klacz gniada F: Eskudo
M: Gaisa
O: Justyna Kroc
B: Pol
brak
47.

5

GERY SP POL 2012 Wałach siwa F: Bischof L / Bachus
M: Grenada / Imequyl
O: Kazimierz Mordaka
B: Kazimierz Mordaka
K020665 616009590145612
48.

7

GEWALIA Typ Szlachetny POL 2000 Klacz ciemnogniada F: NN
M: NN
O: Monika Fojtuch
B: NN
LKRWZJ/1059/16
49.

25

GIMMICK FIELD KWPN NED 2011 Wałach siwa/168 F: Zirocco Blue VDL /
M: Rikina-Field / Ahorn
O: Łukasz Wyszkowski
B:
K018789 528003201105821
50.

55

GINARETTI H KWPN NLD 2001 Klacz gniada F: Andretti
M: Historie
O: Aneta Chmaj
B: H. Van De Heuvel
brak
51.

89

GOLDEN II SP POL 2012 Wałach kasztanowata F: Imequyl / Luron
M: Garstka / Sędzia
O: Kazimierz Mordaka
B: Kazimierz Mordaka
K020666 616009590145712
52.

77

GRENADA SP POL 2008 Klacz kasztanowata F: Imequyl / Luron
M: Garstka / Sędzia
O: Rafał Siuciński
B: Mordaka Kazimierz
K014164 POL009590009208
53.

8

GWIAZDECZKA- TABUN Koń Mały POL 2006 Klacz gniada F: Jasmon
M: Gwiazdka
O: Sebastian Bąk
B: Myśliński Stanisław
brak
54.

81

GWINEA BISSAU SP POL 2007 Klacz kara F: Carenzo / Calido I
M: Georgina / Grannus
O: Roman Jagieliński
B: Lech Adamowicz
K012907 616009580872907
55.

111

HARNAŚ MŁP POL 2005 Wałach gniada F: Top Gun / Prince IG OR
M: Harda / Sebastian
O: Tomasz Paradowski
B: SK Walewice
K017728 POL006590182505
56.

54

HELGA KUV POL 2005 Klacz siwa/kuc:124 F: nn/nn
M: nn/nn
O: Sebastian Bąk
B:
K020775 999590180102
57.

36

IGOR Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2002 Wałach gniada/179 F: CZUWAJ
M: IGA
O: Olga Majko
B: elbest Bełchatów
brak 616009590004402
58.

11

IL DE FONSE SP POL 2012 Wałach siwa F: Corrado boy
M: Isna
O: Aneta Klawe
B: Katarzyna Bawłowicz
Brak
59.

99

ISSOS WLKP POL 2003 Wałach siwa F: Cedrus / Ogar
M: Idea / Aspirant
O: Andrzej Głoskowski
B: SK Liski
K009527 POL007600110603
60.

4

IWA SP POL 2003 Klacz kasztanowata F: Wisol/
M: Irka/
O: Mateusz Kroc
B:
K014458 POL009590223203
61.

52

JAGIENKA Kuc Walijski POL 2008 Klacz gniada/kuc: F: Strayers Samson
M: Koekoekehof Jannique
O: Andrzej Gos
B: Zdzisław Śniegucki
K023715
62.

26

JAMAL VAN ORTI BWP BEL 2009 Wałach ciemnogniada F: Toulon / Heartbreaker
M: Beau Reve Van Orti / Quidam De Revel
O: Łukasz Wyszkowski
B: Johan Van Oost
K018394 056002W00293017
63.

34

JANE VON ROCHERATH Belgisch Warmbloedpaard BEL 2009 Klacz gniada F: CICERO/CARTHAGO
M: GINA VON ROCHERATH/NONSTOP
O: Majdzińska Anna
B:
K018829 056-002-W00292665
64.

65

JUDSON MŁP POL 2005 Wałach ciemnogniada F: Saganek / Sajan
M: Judyta / Judex
O: Aneta Ostrowska
B: SK Walewice
K010745 POL006590181905 103PF73
65.

22

JUNIOR KUC POL 2006 Wałach ciemnogniada/kuc: F: NN
M: NN
O:
B:
K016458 616999590267306
66.

56

JUTRZENKA WLKP POL 2004 Klacz ciemnogniada F: Winword / Neshad
M: Justa / Pistolet
O: Andrzej Gos
B: Andrzej Gos
K016962 POL007640020404
67.

118

KARRERA trak POL 2006 klacz gniada F: Apogej
M: Kliwia
O: Katarzyna i Przemysław Bolescy
B:
POL732010027606
68.

41

KOCANKA WLKP POL 2004 Klacz siwa F: Winword
M: Kordula
O: Artur Poprawa
B: Andrzej Gos
LKPZJ/1618/16
69.

98

KOLA SP POL 2009 Wałach gniada F: Clear To Jump ST Gyvan Z / Carnute
M: Kolia / Imequyl
O: Jarosław Dołhun
B: Krzysztof Tyszko
K015556 616009540044809
70.

116

LIBERADO S PKSP POL 2009 Wałach siwa/170 F: Liberado / Libertino I
M: Saga / Fly High
O: Magdalena Rajpal
B: Rafał Skorupka
K020173 616009610127709
71.

20

LIBERIA SP POL 2009 Klacz kasztanowata F: Wanderkoning Star II / Wanderkoenig
M: Little Less Conversation / Litas-star
O: Magdalena Roza
B: Przemysław Tomeczko
K017206 616009670142809
72.

13

ŁYSKACZ MŁP POL 1998 Ogier gniada F: Sebastian
M: Łada
O: Jarosław Górecki
B: Stadnina Koni Walewice
brak
73.

84

MARGO - S SP POL 1998 Klacz gniada F: Oder /
M: Melisa /
O: Julia Lambert
B: Paweł Sobecki
brak
74.

112

MAXIMUS ZK SP POL 2011 Wałach siwa/170 F: Cancoon / Colman
M: Miss Sajgon L / Lansjer L
O: Tomasz Paradowski
B: Zbigniew Kruk
K019919 616009590205211
75.

91

MYSZA KUC POL 2004 Klacz inna F: nn / nn
M: nn / nn
O: Kazimierz Mordaka
B:
K020706 616999590528304
76.

2

ODYSEJA KUC POL 2013 Klacz gniada/kuc:148 F: STRAYER'S SAMSON
M: OMBRETTA
O: Janusz Zuchora
B: SK Jaroszówka
K023209 616013670098913
77.

109

PABLO I OLD GER 2004 Wałach ciemnogniada F: Pik Labionics / Pik Bube
M: Ondra / Cor De Brillant
O: Anna Michalak
B:
K008687 DE433330321904 102XR90
78.

53

PASJONATA LOTAR KUC POL 2009 Wałach kasztanowata/kuc:130 F: TIJD VLIJT'S SANTIAGO
M: TIJD VLIJT'S LAVENDEL
O: Karolina Ratajska
B: -
K020776 POL616013610206709
79.

80

PICASSO SP POL 2012 Wałach kasztanowata F: Imequyl / Luron
M: Piawa / Wandervogel II
O: Roman Jagieliński
B: Aneta Ostrowska
K020801 616009590104512
80.

19

PLAMKA Typ Szlachetny POL 2010 Klacz srokata/mk:150 F: Hornet
M: Paloma
O: Janusz Zuchora
B: Janusz Zuchora
K023208 616999590265110
81.

49

PODIAVOLA SP POL 2010 Wałach siwa F: Condiavolo
M: Brak
O: Rudiger Wassibauer
B: Rudiger Wassibauer
Brak
82.

76

PRESTIŻ BER Małopolska POL 2010 Ogier gniada F: Łowca
M: Promenada
O: Agnieszka Wierzbołowska-Staszak
B: Jacek Kosacki
brak
83.

69

PRIMA PRO WLKP POL 2011 Klacz kara F: Pro Savage /
M: Pogonia / Dłużnik
O: Aneta Ostrowska
B: Mirosław Janik
K021440 616007590006511
84.

73

PYRRUS Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2005 Wałach kara/165 F: Rumianek
M: Panna
O: Klub Sportowy Happy Horse
B: Stankiewicz Jarosław
Brak POL 009 66 04421 05
85.

9

QUATTRO M SP POL 2007 Ogier kasztanowata F: Tores /
M: Queen / Qumbal
O: Anna Ortyl
B: Jarosław Maciołek
K013416 POL009590087107
86.

88

QUITANA OLD GER 2007 Klacz gniada F: Cola / Contender
M: Quanta / Quidams Rubin
O: Kazimierz Mordaka
B: Małgorzata i Tomasz Siergiej
K013363 DE418181540907 104QF63
87.

24

RAPHAELLA P SP POL 2008 Klacz siwa F: Correro / Claudio
M: Rebella / Landos
O: Witold Polowczyk
B: Witold Polowczyk
K018637 POL009610010308
88.

94

REGIEL Malopolska POL 1998 Ogier gniada F: Arcus
M: Rea
O: Sławomir Grzelczyk
B: SO Boguslawice
K004155 POL006590012098
89.

14

REWIZJON SP POL 2007 Ogier srokata F: Wizjoner / Rytm
M: Rozeta / Limaryn
O: Zbigniew Kruk
B: Jan Krzyżoszczak
K011200 POL009610099507 104AH98
90.

103

RISOTTO SP POL 2007 Wałach kasztanowata F: Imequyl / Luron
M: Rudzianka / Arcus
O: Roman Jagieliński
B:
K013503 POL009590047507
91.

46

ROXY SP POL 2013 Klacz gniada/165 F: First Fighter
M: Rapsodia
O: Łukasz Giełwanowski
B: Mateusz Tomczak
brak
92.

79

RUBIN SP POL 2008 Wałach kasztanowata F: Imequyl / Luron
M: Rudzianka / Arcus
O: Jacek Jagieliński
B: Jacek Jagieliński
K013348 POL009590099408
93.

15

SARAGOSSA ZK SP POL 2011 Klacz siwa F: Dakar Z / Dutch Capitol
M: Sarasota / Enfield
O: Zbigniew Kruk
B: Zbigniew Kruk
K020397 616009590205811
94.

51

SCYTIA SP POL 2009 Klacz siwa/163 F: Caliro /
M: Sukcesja / Drawid
O: Emilia Olczak-Kozioł
B: Mieczysław Chomiak
K022427 616009530299009
95.

67

SECRETTO SP POL 2011 Wałach kasztanowata F: Pauillac De Meia Lua /
M: Serbia / Empik
O: Aneta Ostrowska
B: Aneta Ostrowska
K021438 616009590117611
96.

37

SILVANA SP POL 2011 Klacz gniada F: Wencco
M: Satyna
O: Stanisław Marchwicki
B: Sławomir Grzelczyk
Brak
97.

31

SIR LURON SP POL 2007 Ogier gniada F: Luron / Guidam
M: Salwa / Lando
O: SO Boguslawice
B: SK Ochaby
K013449 POL009540094607
98.

17

STRZAŁKA TS POL 2004 Klacz srokata F: nn / nn
M: nn / nn
O: Janusz Zuchora
B:
K021544 POL999630308604
99.

38

SZAFIR M SP POL 2006 Wałach gniada F: SO IN LOVE
M: SELENE M
O: Jacek Bogalecki
B: SK Moszna
11912
100.

93

SZAMBELAN SP POL 2004 Wałach gniada F: Balisco II / Quidam De Revel
M: Szaki / Kissovo
O: Sławomir Grzelczyk
B: Do Ochaby
K009294 POL009540174904
101.

33

SZUN Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2006 Wałach siwa F: ELF
M: SZLEJA
O: Sylwester Majdziński
B: Stańczak Jerzy
K013497 12300
102.

23

TANGO KUC POL 2005 Wałach ciemnogniada/kuc: F: Turbud Quirinus / Pavarotti Van De Helle
M: Tangana / Angelo
O:
B:
K014650 POL013640028005
103.

32

TARANTELLA Wielkopolska POL 2008 Klacz gniada/173 F: Clear To Jump St Gyvan Z
M: Terakota
O: Anna Wosińska
B: Justyna Kubik
K021846 POL 007 59 00076 08
104.

106

TISSOT SP POL 2004 Wałach siwa F: nn / nn
M: nn / nn
O: Andrzej Głoskowski
B:
K010646 POL999611517904
105.

85

WESFALIA SP POL 2010 Klacz gniada F: Quaide Cassin / Cassini I
M: Wisła / Izjum
O: Sławomir Łagun
B: Sławomir Łagun
K020299 616009640020010 104XZ77
106.

62

ZAPPA Typ Szlachetny POL 2006 Klacz kasztanowata F: NN
M: NN
O: paulina Maćczak
B: dariusz maćczak
K013406
107.

117

ZARA F:
M:
O:
B:
Rider Club
Competition
Prize
Białas Anna Bogusławicki KJ
100
50
SUM:
150.00
Ciechański Adam CSJ Equestro Łódź
50
150
SUM:
200.00
Głoskowski Andrzej KJ Agro-Handel Śrem
350
SUM:
350.00
Grzelczyk Kamil KJ Szumlakowscy-Cysterny Brzeg
100
SUM:
100.00
Kubiak Jakub Bogusławicki KJ
300
SUM:
300.00
Lipińska Anna Fundacja KJ Zbyszko
100
SUM:
100.00
Marchwicka Maja KJ Zbyszko Wiączyń Dolny
400
SUM:
400.00
Matusiak Wiktoria FKJ Zbyszko
150
SUM:
150.00
Milczarek Nina Tuszyński KJ Garbówek
500
SUM:
500.00
Ostrowska Adrianna St. J Napoleońska Zagroda
350
100
SUM:
450.00
Paradowski Tomasz SKJ Horseprofi Łódź
250
SUM:
250.00
Pliem-Perka Aleksandra JKS Salio Besiekierz Rudny
200
200
SUM:
400.00
Polczyk Magdalena Tuszyński KJ Garbówek
50
SUM:
50.00
Rajpal Magdalena KJ Arabika Łódź
150
SUM:
150.00
Rytych Damian Bogusławicki KJ
50
250
SUM:
300.00
Siergiej-Krysztofiak Ludmiła JKS Salio Besiekierz Rudny
130
250
SUM:
380.00
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Andrzejczak Mariusz
Stowarzyszenie Jeździeckie Napoleońska Zagroda
KARRERA (118)
2017-09-30
1
2017-09-30
1
2017-10-01
7
Anszpergier Dorota
KJ HorseProfi
EASY MK (57)
2017-09-30
13
2017-09-30
1
2017-10-01
11
Bąk Sebastian
bpk
2017-09-30
11
2017-09-30
2017-09-30
5
2017-09-30
7
2017-10-01
3
KOCANKA (41)
2017-10-01
2017-10-01
Barlas Salih
TUszyński KJ Garboówek
FOREST (119)
2017-09-30
10
2017-09-30
15
2017-10-01
2
2017-10-01
9
Białas Anna
Bogusławicki KJ
GERY (5)
2017-09-30
1
2017-09-30
5
2017-10-01
3
100
2017-10-01
4
50
2017-09-30
2017-09-30
17
2017-10-01
12
2017-10-01
3
Borzęcka Maja
KS Happy Horse Moszczenica
FRYKAS (75)
2017-09-30
1
2017-09-30
1
2017-10-01
1
Burnos Julia
JKS Salio Besiekierz Rudny
DONAT (27)
2017-09-30
2
2017-09-30
11
2017-10-01
10
2017-09-30
3
2017-09-30
1
2017-10-01
8
Chmaj Julia
BPK
2017-09-30
2017-09-30
2017-10-01
2017-10-01
2017-09-30
2017-09-30
2017-10-01
2017-10-01
Ciechański Adam
CSJ Equestro Łódź
2017-09-30
4
50
2017-09-30
2
150
2017-10-01
12
2017-10-01
16
Czechowicz Monika
KJ Arabika Łódź
2017-10-01
19
2017-10-01
17
Dańczak Michalina
BPK
HELGA (54)
2017-09-30
1
2017-09-30
Dołhun Jakub
Tuszyński KJ Garbówek
2017-09-30
11
2017-09-30
16
2017-10-01
10
2017-10-01
8
KOLA (98)
2017-09-30
13
2017-09-30
7
2017-10-01
4
Durkiewicz Julia
Łódzki Klub Jeździecki
ERMONA (120)
2017-09-30
1
2017-09-30
2017-10-01
Giełwanowski Łukasz
.
ROXY (46)
2017-09-30
1
2017-09-30
12
2017-10-01
5
Głoskowski Andrzej
KJ Agro-Handel Śrem
2017-09-30
2
2017-10-01
1
350
Górecki Patryk
bpk
2017-09-30
1
2017-09-30
1
2017-10-01
4
Gromek Emilia
Horseprofi
BRUTUS (6)
2017-09-30
13
2017-09-30
12
2017-10-01
10
Grudzień Aleksandra
Tuszyński KJ Garbówek
TISSOT (106)
2017-09-30
13
2017-09-30
13
2017-10-01
3
2017-10-01
16
Grzelczyk Kamil
KJ Szumlakowscy-Cysterny Brzeg
BORA (10)
2017-09-30
3
100
2017-09-30
3
2017-10-01
12
2017-10-01
5
Grzesiek Paula
Tuszyński KJ Garbówek
AKORD (105)
2017-09-30
9
2017-09-30
3
2017-10-01
Gutorska Maja
KJ SO Łąck
AROMAT (74)
2017-09-30
1
2017-09-30
1
2017-10-01
8
2017-10-01
13
Jaworska Jagoda
Łódzki Klub Jeździecki
ARCAN (58)
2017-09-30
6
2017-09-30
4
2017-10-01
5
Kalinowska Klaudia
Stajnia Bukowiec
IGOR (36)
2017-09-30
1
2017-09-30
1
2017-10-01
13
Klawe Aneta
St. Agro-Aves Gajewniki
2017-09-30
11
2017-09-30
6
2017-10-01
6
Kopera Agata
CSJ Equestro Łódź
IWA (4)
2017-09-30
2017-09-30
2017-10-01
2017-10-01
Kot Oliwia
BPK
PLAMKA (19)
2017-09-30
2017-09-30
2017-10-01
2017-10-01
Kotecka Malena
bpk
DUMKA (18)
2017-09-30
1
2017-09-30
9
2017-10-01
1
2017-10-01
1
Kotecki Dawid
bpk
BIZEL (3)
2017-09-30
2017-09-30
1
2017-10-01
18
2017-10-01
1
2017-10-01
16
2017-10-01
1
Kowalczyk Wiktoria
St. J Napoleońska Zagroda
2017-09-30
1
2017-09-30
12
2017-10-01
5
Koziczak Julia
BPK
2017-09-30
13
2017-09-30
1
2017-10-01
9
Kozioł Klara
Tuszyński KJ Garbówek
SCYTIA (51)
2017-09-30
17
2017-09-30
13
2017-10-01
14
Krawczyk Małgorzata
Bractwo Konne Św. Marcina
BARS (78)
2017-09-30
2017-09-30
2017-10-01
2017-10-01
Krywult Amelia
TKJ Garbówek
2017-09-30
10
2017-09-30
4
2017-10-01
10
2017-10-01
14
Kubiak Jakub
Bogusławicki KJ
2017-09-30
5
2017-09-30
6
2017-10-01
3
300
Lambert Julia
Bogusławicki KJ
2017-09-30
2017-09-30
Lenic Adam
CSJ EQUESTRO ŁÓDŹ
GAJA (44)
2017-09-30
1
2017-09-30
2017-10-01
15
Lipińska Anna
Fundacja KJ Zbyszko
2017-09-30
1
2017-09-30
2017-10-01
3
100
Lubicka Jowita
KJ Salio Besiekierz Rudny
2017-09-30
11
2017-09-30
10
2017-10-01
7
Maćczak Mateusz
Sportowy Klub Jeździecki HORSEPROFI
CZECZEN (63)
2017-09-30
13
2017-09-30
15
2017-10-01
12
Maćczak Paulina
Sportowy Klub Jeździecki HORSEPROFI
ZAPPA (62)
2017-09-30
17
2017-09-30
1
2017-10-01
8
Majdziński Mateusz
TKJ GARBÓWEK
FOKUS (35)
2017-09-30
4
2017-09-30
5
2017-10-01
4
Majdziński Sylwester
Tuszyński KJ Garbówek
SZUN (33)
2017-09-30
7
2017-10-01
2017-09-30
1
2017-09-30
1
2017-10-01
9
Makarewicz Maciej
Klub Jeździecki Arabika Łódź
2017-09-30
15
2017-09-30
14
2017-10-01
11
Marchwicka Maja
KJ Zbyszko Wiączyń Dolny
SILVANA (37)
2017-09-30
1
2017-09-30
1
2017-10-01
1
2017-10-01
13
2017-09-30
8
2017-09-30
8
2017-10-01
2
400
Margasińska Maja
Klub Sportowy Happy Horse
PYRRUS (73)
2017-09-30
1
2017-09-30
9
2017-10-01
1
2017-10-01
1
Markiewicz Patrycja
TKJ Garbówek
2017-09-30
2
2017-09-30
2
2017-10-01
3
Matusiak Wiktoria
FKJ Zbyszko
2017-09-30
2017-09-30
16
2017-10-01
8
ALCES (16)
2017-09-30
14
2017-09-30
18
2017-10-01
2
150
Milczarek Nina
Tuszyński KJ Garbówek
RISOTTO (103)
2017-09-30
2017-09-30
5
2017-10-01
1
500
CYANDRA (104)
2017-09-30
7
2017-09-30
Mordaka Patryk
Bogusławicki KJ
QUITANA (88)
2017-09-30
10
2017-09-30
17
2017-10-01
8
2017-09-30
18
2017-09-30
15
2017-10-01
15
2017-10-01
13
2017-09-30
14
2017-09-30
16
2017-10-01
11
2017-10-01
18
Ortyl Anna
Bogusławicki KJ
2017-09-30
16
2017-09-30
15
Ostrowska Adrianna
St. J Napoleońska Zagroda
2017-09-30
3
2017-09-30
2
2017-10-01
2
2017-09-30
1
350
2017-09-30
8
2017-09-30
9
2017-10-01
3
2017-09-30
8
2017-10-01
15
ANDORA (70)
2017-09-30
3
100
2017-10-01
14
ZARA (117)
2017-09-30
2017-09-30
1
2017-10-01
1
2017-10-01
1
Ostrowska Iga
SJ Napoleońska Zagroda
JUDSON (65)
2017-09-30
9
2017-09-30
1
2017-10-01
7
Paradowska Julia
SKJ Horseprofi Łódź
2017-09-30
4
2017-09-30
9
2017-10-01
6
Paradowski Tomasz
SKJ Horseprofi Łódź
HARNAŚ (111)
2017-09-30
14
2017-09-30
9
2017-10-01
17
2017-10-01
1
250
Pliem-Perka Aleksandra
JKS Salio Besiekierz Rudny
ERINA (21)
2017-09-30
1
200
2017-10-01
1
200
JUNIOR (22)
2017-09-30
3
2017-10-01
1
TANGO (23)
2017-09-30
5
2017-09-30
1
2017-10-01
1
Polczyk Magdalena
Tuszyński KJ Garbówek
ARON (102)
2017-09-30
2017-09-30
1
2017-10-01
5
2017-10-01
4
50
Raczyńska Zofia
Łódzki Klub Jeździecki
CYRANO (12)
2017-09-30
5
2017-09-30
8
2017-10-01
6
Rajpal Magdalena
KJ Arabika Łódź
2017-09-30
1
2017-09-30
12
2017-10-01
6
2017-10-01
2
150
Ratajska Gabriela
bpk
2017-09-30
1
2017-09-30
1
2017-09-30
1
2017-09-30
1
2017-10-01
3
Rosak Alicja
SKJ Horseprofi Łódź
2017-09-30
8
2017-09-30
6
2017-10-01
5
Roza Magdalena
KJ Arabika Łódź
LIBERIA (20)
2017-09-30
9
2017-09-30
2017-09-30
1
Rytych Damian
Bogusławicki KJ
RUBIN (79)
2017-09-30
2
2017-09-30
2017-10-01
4
PICASSO (80)
2017-09-30
11
2017-09-30
6
2017-10-01
5
50
2017-09-30
2017-09-30
3
2017-10-01
2
250
2017-09-30
8
2017-09-30
5
2017-10-01
11
2017-10-01
4
AKROPOL (83)
2017-09-30
1
2017-09-30
9
2017-10-01
5
Sendalska Katarzyna
Tuszyński KJ Garbówek
BED BOY (101)
2017-09-30
1
2017-09-30
1
2017-10-01
2017-10-01
6
Sierakowska Michalina
bkp
2017-09-30
1
2017-09-30
1
2017-10-01
13
Siergiej-Krysztofiak Ludmiła
JKS Salio Besiekierz Rudny
2017-09-30
4
2017-09-30
4
2017-10-01
2017-10-01
2017-09-30
2
130
2017-09-30
1
250
2017-10-01
11
2017-10-01
9
2017-09-30
10
2017-09-30
6
2017-10-01
6
Siucińska Klaudia
Łódzki KJ
GRENADA (77)
2017-09-30
12
2017-09-30
2
2017-10-01
13
Skrzyńska Paulina
Stajnia Bukowiec
ARIELKA (60)
2017-09-30
1
2017-09-30
1
2017-10-01
2
Sorokina Olga
FKJ Zbyszko Wiączyń Dolny
2017-09-30
6
2017-09-30
8
2017-10-01
5
Sputowski Mateusz
Bogusławicki KJ
MYSZA (91)
2017-09-30
4
2017-09-30
2
2017-10-01
3
Szczepanik Ewelina
Tuszyński KJ Garbówek
PABLO I (109)
2017-09-30
7
2017-09-30
5
2017-10-01
1
2017-09-30
7
2017-09-30
10
2017-10-01
7
2017-10-01
8
Szmytka Antoni
Tuszyński KJ Garbówek
2017-09-30
19
2017-09-30
12
2017-10-01
12
Tybulczuk Tamara
ŁKJ
2017-09-30
7
2017-09-30
7
2017-10-01
6
REGIEL (94)
2017-09-30
3
2017-09-30
4
2017-10-01
2
Warzywoda Jan
NAPOLEOŃSKA ZAGRODA
2017-09-30
13
2017-09-30
9
2017-10-01
14
2017-10-01
1
Wawrzyniak Pola
Tuszyński KJ Garbówek
ISSOS (99)
2017-09-30
1
2017-09-30
1
2017-10-01
7
DIMPLE (100)
2017-09-30
6
2017-09-30
3
2017-10-01
1
Wierzbołowska-Staszak Agnieszka
Klub Sportowy Happy Horse
2017-10-01
20
2017-10-01
14
Zawadzka Eliza
KJ Golden Dream Łódź
2017-09-30
2
2017-09-30
3
2017-10-01
2
2017-09-30
1
2017-09-30
2017-10-01
1
2017-10-01
1

Number of Riders: 76

Number of Horses: 107

The sum of prizes: 4 230.00

Competition results developed by: SO Bogusławice
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: H2-052014-1, PHUP Jackland Jacek Ostrowski)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2017
design and realization: signus.pl