Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

Zgłoszenia zaakceptowane:

Nr Status zgłoszenia
Daty korekty i utworzenia
Zawodnik Koń Konkursy
137 ENTRY ACCEPTED 2017-08-02 19:19:42
2017-07-25 23:41:06
Patrycja Pastuszek SAHARA
  • 1x 3/L/
136 ENTRY ACCEPTED 2017-08-02 19:20:08
2017-07-25 23:24:09
Ewa Chomicz HUZAR II
  • 1x 3/L/
135 ENTRY ACCEPTED 2017-08-02 19:21:03
2017-07-25 22:49:46
Jarosław Wygachiewicz HIDALGO CXI
  • 1x 2/LL/
134 ENTRY ACCEPTED 2017-08-02 19:21:27
2017-07-25 22:48:49
Jarosław Wygachiewicz GALA
  • 1x 4/P/
133 ENTRY ACCEPTED 2017-08-02 19:22:23
2017-07-25 22:12:45
Natalia Karcz CEKIN
  • 1x 2/LL/
132 ENTRY ACCEPTED 2017-08-02 19:22:28
2017-07-25 21:26:52
Mariusz Kleniuk SECT MASINI
  • 1x 5/CNC1*/
131 ENTRY ACCEPTED 2017-08-02 20:02:20
2017-07-25 21:26:38
Mariusz Kleniuk SZACH MAT
  • 1x 4/P/
130 ENTRY ACCEPTED 2017-08-02 20:02:24
2017-07-25 21:26:25
Mariusz Kleniuk GEISHA
  • 1x 4/P/
129 ENTRY ACCEPTED 2017-08-02 20:02:29
2017-07-25 20:52:13
Aleksandra Stańska RAPSODIA
  • 1x 5/CNC1*/
128 ENTRY ACCEPTED 2017-08-02 20:02:33
2017-07-25 20:51:54
Aleksandra Stańska GEVIN
  • 1x 5/CNC1*/
127 ENTRY ACCEPTED 2017-08-02 20:02:37
2017-07-25 20:22:20
Laura Radziszewska A-CARMEN
  • 1x 1/Mini LL/
126 ENTRY ACCEPTED 2017-08-02 20:02:42
2017-07-25 20:11:47
Alexandra Grahl-Madsen VANCOUVER
  • 1x 3/L/
125 ENTRY ACCEPTED 2017-08-02 20:02:46
2017-07-25 20:10:03
Anna Sobańska CASSENS COCO VALENTINA
  • 1x 4/P/
124 ENTRY ACCEPTED 2017-08-02 20:02:51
2017-07-25 16:18:42
Milena Kot NEGRO AVHARRO
  • 1x 4/P/
123 ENTRY ACCEPTED 2017-08-02 20:02:55
2017-07-25 13:54:32
Agnieszka Nawrot MARKIZA
  • 1x 5/CNC1*/
122 ENTRY ACCEPTED 2017-08-02 20:03:00
2017-07-25 08:57:33
Piotr Rachwał MY FUNNY VALENTINE
  • 1x 4/P/
121 ENTRY ACCEPTED 2017-08-02 20:03:07
2017-07-25 08:57:08
Piotr Rachwał GOUDELOUP
  • 1x 3/L/
120 ENTRY ACCEPTED 2017-08-02 20:03:11
2017-07-25 03:30:52
Dariusz Sulowski LITTLE PRINCESS
  • 1x 3/L/
119 ENTRY ACCEPTED 2017-08-02 20:03:15
2017-07-25 03:29:43
Dariusz Sulowski BRAVE HEART S
  • 1x 4/P/
118 ENTRY ACCEPTED 2017-08-02 20:03:22
2017-07-25 00:26:29
Marcin Kaminski PETER S COURT
  • 1x 3/L/
117 ENTRY ACCEPTED 2017-08-02 20:03:28
2017-07-24 23:38:10
Małgorzata Kołkowicz ELURIDA
  • 1x 2/LL/
116 ENTRY ACCEPTED 2017-08-02 20:03:32
2017-07-24 23:33:48
Paweł Warszawski HATTERIA II
  • 1x 3/L/
115 ENTRY ACCEPTED 2017-08-02 20:03:40
2017-07-24 23:33:31
Paweł Warszawski ASHANTI
  • 1x 3/L/
114 ENTRY ACCEPTED 2017-08-02 20:03:45
2017-07-24 23:33:16
Paweł Warszawski HUMMER
  • 1x 4/P/
113 ENTRY ACCEPTED 2017-08-02 20:03:50
2017-07-24 23:32:59
Paweł Warszawski SENTIDO
  • 1x 5/CNC1*/
112 ENTRY ACCEPTED 2017-08-02 20:03:56
2017-07-24 23:32:36
Paweł Warszawski DELICJA
  • 1x 5/CNC1*/
111 ENTRY ACCEPTED 2017-08-02 20:04:03
2017-07-24 23:32:20
Paweł Warszawski APORT
  • 1x 5/CNC1*/
110 ENTRY ACCEPTED 2017-08-02 20:04:08
2017-07-24 22:00:30
Magdalena Walewska Królikiewicz CYKLAMEN
  • 1x 3/L/
109 ENTRY ACCEPTED 2017-08-02 20:04:14
2017-07-24 22:00:01
Ewa Schweitzer Wojcieszek ATALANTA
  • 1x 4/P/
108 ENTRY ACCEPTED 2017-08-02 20:04:20
2017-07-24 21:42:07
Agnieszka Rąbca CA IRAH
  • 1x 5/CNC1*/
107 ENTRY ACCEPTED 2017-08-02 20:04:24
2017-07-24 21:39:11
Jarosław Obórka LOTOS
  • 1x 3/L/
106 ENTRY ACCEPTED 2017-08-02 20:04:29
2017-07-24 20:22:48
Artur Gierlicz SZENILA
  • 1x 4/P/
105 ENTRY ACCEPTED 2017-08-02 20:04:36
2017-07-24 20:16:02
Marta Dziak-Gierlicz COSTANZA
  • 1x 3/L/
104 ENTRY ACCEPTED 2017-08-02 20:04:40
2017-07-24 17:55:59
Julia Sobiepańska EVER FOR EVER
  • 1x 2/LL/
103 ENTRY ACCEPTED 2017-08-02 20:04:45
2017-07-24 16:48:51
Magdalena Paraszczuk UNISONO
  • 1x 4/P/
102 ENTRY ACCEPTED 2017-08-02 20:04:48
2017-07-24 16:47:40
Magdalena Paraszczuk ITAMARA
  • 1x 3/L/
101 ENTRY ACCEPTED 2017-08-02 20:04:52
2017-07-24 16:46:53
Hanna Szeliga MG POLACO
  • 1x 3/L/
99 ENTRY ACCEPTED 2017-08-02 20:04:58
2017-07-24 16:44:12
Michał Hycki ABSTYNENCJA
  • 1x 3/L/
98 ENTRY ACCEPTED 2017-08-02 20:06:58
2017-07-24 14:21:34
Emilia Krzemińska HUSARIA
  • 1x 2/LL/
97 ENTRY ACCEPTED 2017-08-02 20:07:04
2017-07-24 14:20:59
Anna Kozak JAMAJKA
  • 1x 4/P/
96 ENTRY ACCEPTED 2017-08-02 20:07:08
2017-07-24 14:17:41
Wioleta Hajnos DONNA DORADA
  • 1x 4/P/
95 ENTRY ACCEPTED 2017-08-02 20:07:13
2017-07-24 12:05:43
Małgorzata Lewandowska BACH
  • 1x 2/LL/
94 ENTRY ACCEPTED 2017-08-02 20:07:17
2017-07-24 12:00:59
Jacek Gałczyński ISKRA
  • 1x 4/P/
93 ENTRY ACCEPTED 2017-08-02 20:07:21
2017-07-24 12:00:19
Jacek Gałczyński ALARM
  • 1x 3/L/
92 ENTRY ACCEPTED 2017-08-02 20:07:25
2017-07-24 11:56:53
Liwia Król CYTAT
  • 1x 3/L/
91 ENTRY ACCEPTED 2017-08-02 20:07:33
2017-07-24 11:48:55
Aleksandra Radomska DEBIUT
  • 1x 3/L/
90 ENTRY ACCEPTED 2017-08-02 20:07:39
2017-07-24 10:12:00
Marcin Kaminski PETER S COURT
  • 1x 3/L/
89 ENTRY ACCEPTED 2017-08-02 20:07:43
2017-07-24 09:10:15
Julia Imioło CAMARO
  • 1x 4/P/
88 ENTRY ACCEPTED 2017-08-02 20:07:47
2017-07-24 09:07:10
Zuzanna Rudziejewska EMINOR
  • 1x 3/L/
87 ENTRY ACCEPTED 2017-08-02 20:07:53
2017-07-24 06:23:27
Grażyna Niezgoda DONOWAN
  • 1x 3/L/
86 ENTRY ACCEPTED 2017-08-02 20:07:59
2017-07-23 22:07:31
Anna Kibler -Matysiak KORA
  • 1x 2/LL/
85 ENTRY ACCEPTED 2017-08-02 20:08:03
2017-07-23 21:28:05
Piotr Piasecki BACHUS BH II
  • 1x 3/L/
84 ENTRY ACCEPTED 2017-08-02 20:08:08
2017-07-23 21:25:53
Piotr Piasecki PEREZ
  • 1x 3/L/
83 ENTRY ACCEPTED 2017-08-02 20:08:13
2017-07-23 18:46:55
Zofia Dmuchowska SISI
  • 1x 3/L/
82 ENTRY ACCEPTED 2017-08-02 20:08:17
2017-07-23 18:46:13
Małgorzata Świderek-Baran EPIKUR
  • 1x 5/CNC1*/
81 ENTRY ACCEPTED 2017-08-02 20:08:22
2017-07-23 18:45:43
Antoni Baran VERSUS
  • 1x 3/L/
80 ENTRY ACCEPTED 2017-08-02 20:08:27
2017-07-23 18:44:57
Antoni Baran VAINQUEUR DU ROUET
  • 1x 3/L/
79 ENTRY ACCEPTED 2017-08-02 20:08:32
2017-07-23 18:41:09
Karolina Ślązak TORES P
  • 1x 4/P/
78 ENTRY ACCEPTED 2017-08-02 20:08:37
2017-07-23 18:03:28
Agnieszka Zuchniak ASTERA
  • 1x 4/P/
76 ENTRY ACCEPTED 2017-08-02 20:08:44
2017-07-23 15:11:14
Marcel Ważyński GLADIATOR
  • 1x 4/P/
75 ENTRY ACCEPTED 2017-08-02 20:08:48
2017-07-23 15:10:53
Magdalena Zajcew ŁOTR
  • 1x 3/L/
74 ENTRY ACCEPTED 2017-08-02 20:08:53
2017-07-23 14:09:26
Aleksandra Benc PROMYK
  • 1x 3/L/
73 ENTRY ACCEPTED 2017-08-02 20:08:58
2017-07-23 11:16:00
Aleksandra Malicka-Nowacka SYDNEY
  • 1x 4/P/
72 ENTRY ACCEPTED 2017-08-02 20:09:03
2017-07-22 11:40:19
Julia Bronś WENA
  • 1x 3/L/
70 ENTRY ACCEPTED 2017-08-02 20:09:09
2017-07-21 20:11:36
Jolanta Tarczyńska ŻABKA
  • 1x 3/L/
69 ENTRY ACCEPTED 2017-08-02 20:09:15
2017-07-21 20:11:14
Jolanta Tarczyńska TANGER
  • 1x 5/CNC1*/
68 ENTRY ACCEPTED 2017-08-02 20:09:18
2017-07-21 20:07:18
Jolanta Tarczyńska IGA
  • 1x 4/P/
67 ENTRY ACCEPTED 2017-08-02 20:09:23
2017-07-21 20:06:50
Tomasz Szynkiewiczz BONA
  • 1x 1/Mini LL/
66 ENTRY ACCEPTED 2017-08-02 20:09:29
2017-07-21 20:06:16
Wiktoria Szynkiewicz HATTRICK
  • 1x 4/P/
65 ENTRY ACCEPTED 2017-08-02 20:09:34
2017-07-21 15:19:40
Zbigniew Witczak MIRAH
  • 1x 2/LL/
64 ENTRY ACCEPTED 2017-08-02 20:09:38
2017-07-21 11:45:42
Zuzanna Jankowska MAGIC BOY
  • 1x 3/L/
63 ENTRY ACCEPTED 2017-08-02 20:09:44
2017-07-21 11:44:58
Zuzanna Jankowska FIGURA
  • 1x 3/L/
62 ENTRY ACCEPTED 2017-08-02 20:09:48
2017-07-21 11:07:14
Jan Warzywoda BEL ESPRIT
  • 1x 2/LL/
61 ENTRY ACCEPTED 2017-08-02 20:09:53
2017-07-21 09:44:41
Joanna Banatkiewicz PRZEDŚWIT BARAŻ
  • 1x 4/P/
60 ENTRY ACCEPTED 2017-08-02 20:09:58
2017-07-21 09:08:46
Joanna Pawlak JEDWABNY PYŁ
  • 1x 5/CNC1*/
59 ENTRY ACCEPTED 2017-08-02 20:11:36
2017-07-20 19:23:38
Julia Witkowska KSENA
  • 1x 3/L/
58 ENTRY ACCEPTED 2017-08-02 20:11:40
2017-07-20 19:22:44
Julia Witkowska CHESTER
  • 1x 4/P/
57 ENTRY ACCEPTED 2017-08-02 20:11:44
2017-07-20 19:19:28
Magdalena Niesłuchowska CHICCO D'ORO K
  • 1x 3/L/
56 ENTRY ACCEPTED 2017-08-02 20:11:47
2017-07-20 13:11:08
Włodzimierz Gieryszewski DINA
  • 1x 5/CNC1*/
55 ENTRY ACCEPTED 2017-08-02 20:11:52
2017-07-20 13:10:44
Kamila Kozon FALLEN
  • 1x 5/CNC1*/
53 ENTRY ACCEPTED 2017-08-02 20:11:56
2017-07-20 09:58:19
Piotr Piasecki ORDA II
  • 1x 5/CNC1*/
52 ENTRY ACCEPTED 2017-08-02 20:12:00
2017-07-20 09:57:47
Piotr Piasecki DESERT GENERAL
  • 1x 5/CNC1*/
51 ENTRY ACCEPTED 2017-08-02 20:12:07
2017-07-20 08:54:23
Marcin Miętus TERRA INCOGNITA
  • 1x 3/L/
50 ENTRY ACCEPTED 2017-08-02 20:12:13
2017-07-20 08:54:07
Marcin Miętus ANTONINA
  • 1x 3/L/
49 ENTRY ACCEPTED 2017-08-02 20:12:17
2017-07-19 21:24:45
Małgorzata Korycka CANVALENCIA
  • 1x 5/CNC1*/
48 ENTRY ACCEPTED 2017-08-02 20:12:21
2017-07-19 13:48:44
Magdalena Kowalska RAMADAN
  • 1x 4/P/
47 ENTRY ACCEPTED 2017-08-02 20:12:26
2017-07-19 06:53:18
Marta Dziak - Gierlicz ELDORADO
  • 1x 2/LL/
46 ENTRY ACCEPTED 2017-08-02 20:12:33
2017-07-19 06:41:21
Marta Dziak - Gierlicz ENIGMA
  • 1x 4/P/
45 ENTRY ACCEPTED 2017-08-02 20:12:39
2017-07-19 01:11:51
Aleksandra Wójcicka MONSUN
  • 1x 2/LL/
44 ENTRY ACCEPTED 2017-08-02 20:12:42
2017-07-18 22:00:55
Maurycy Wyżykowski JACK BLACK
  • 1x 3/L/
43 ENTRY ACCEPTED 2017-08-02 20:14:34
2017-07-18 21:59:06
Marta Jaroszewska ROSITAS
  • 1x 3/L/
42 ENTRY ACCEPTED 2017-08-02 20:14:40
2017-07-18 21:30:02
Sandra Miszta NONA D
  • 1x 4/P/
41 ENTRY ACCEPTED 2017-08-02 20:14:47
2017-07-18 21:24:52
Zofia Steczowicz MERLE
  • 1x 1/Mini LL/
40 ENTRY ACCEPTED 2017-08-02 20:14:50
2017-07-18 21:23:40
Wiktoria Redek TOSCA
  • 1x 2/LL/
39 ENTRY ACCEPTED 2017-08-02 20:14:55
2017-07-18 21:12:55
Urszula Milewska ŁANIA
  • 1x 4/P/
38 ENTRY ACCEPTED 2017-08-02 20:14:59
2017-07-18 12:39:09
Jagoda Turczyńska KONTINA
  • 1x 5/CNC1*/
37 ENTRY ACCEPTED 2017-08-02 20:15:03
2017-07-18 12:38:24
Jagoda Turczyńska AWA
  • 1x 5/CNC1*/
36 ENTRY ACCEPTED 2017-08-02 20:15:08
2017-07-18 12:38:05
Joanna Mandecka-Turczyńska EROTYK
  • 1x 4/P/
35 ENTRY ACCEPTED 2017-08-02 20:15:12
2017-07-17 22:22:59
Amelia Kupczyk ARSEN
  • 1x 3/L/
34 ENTRY ACCEPTED 2017-08-02 20:15:17
2017-07-17 19:45:31
Piotr Skierkowski BASTION
  • 1x 4/P/
33 ENTRY ACCEPTED 2017-08-02 20:15:22
2017-07-17 16:56:21
Alina Talik-Przechrzta QUILETTA
  • 1x 3/L/
32 ENTRY ACCEPTED 2017-08-02 20:15:28
2017-07-17 13:21:05
Marta Musiałek ROMINA
  • 1x 4/P/
31 ENTRY ACCEPTED 2017-08-02 20:15:31
2017-07-17 13:20:23
Katarzyna Bekiesz HAWANA
  • 1x 4/P/
30 ENTRY ACCEPTED 2017-08-02 20:15:35
2017-07-17 08:13:53
Katarzyna Skrzypczak HORUS
  • 1x 5/CNC1*/
29 ENTRY ACCEPTED 2017-08-02 20:15:39
2017-07-17 08:13:41
Katarzyna Skrzypczak BE MY LIFE TOP
  • 1x 5/CNC1*/
28 ENTRY ACCEPTED 2017-08-02 20:15:43
2017-07-17 05:44:45
Weronika Krzyśpiak ELITA
  • 1x 5/CNC1*/
27 ENTRY ACCEPTED 2017-08-02 20:15:47
2017-07-16 22:26:38
Dominik Pieniaszek FOR FUTURE
  • 1x 4/P/
26 ENTRY ACCEPTED 2017-08-02 20:15:51
2017-07-16 22:26:22
Diego Pieniaszek MENCZESTER
  • 1x 4/P/
25 ENTRY ACCEPTED 2017-08-02 20:15:56
2017-07-16 22:26:10
Diego Pieniaszek LINTON
  • 1x 4/P/
24 ENTRY ACCEPTED 2017-08-02 20:16:01
2017-07-16 21:17:40
Martyna Szwarc NATAN
  • 1x 2/LL/
23 ENTRY ACCEPTED 2017-08-02 20:17:47
2017-07-16 18:44:29
Marek Wajda GWIAZDA BOGUSŁAWIC
  • 1x 4/P/
22 ENTRY ACCEPTED 2017-08-02 20:17:51
2017-07-16 18:41:49
Marek Wajda KAMPARI
  • 1x 2/LL/
21 ENTRY ACCEPTED 2017-08-02 20:18:00
2017-07-16 18:41:16
Marek Wajda LARKIN
  • 1x 4/P/
20 ENTRY ACCEPTED 2017-08-02 20:18:04
2017-07-15 15:50:56
Roksana Fortuniak GEA-S
  • 1x 5/CNC1*/
19 ENTRY ACCEPTED 2017-08-02 20:18:09
2017-07-15 15:30:36
Aleksandra Pacek HAGIRIA
  • 1x 1/Mini LL/
18 ENTRY ACCEPTED 2017-08-02 20:18:14
2017-07-15 13:20:25
Alicja Tropiło EX LADY
  • 1x 3/L/
17 ENTRY ACCEPTED 2017-08-02 20:18:18
2017-07-13 21:05:50
Martyna Mitrowska BORYS
  • 1x 3/L/
16 ENTRY ACCEPTED 2017-08-02 20:18:22
2017-07-12 22:22:29
Patrycja Zubko LORD VULKAN
  • 1x 2/LL/
15 ENTRY ACCEPTED 2017-08-02 20:18:26
2017-07-12 22:22:10
Patrycja Zubko CYKLON
  • 1x 5/CNC1*/
14 ENTRY ACCEPTED 2017-08-02 20:18:31
2017-07-11 22:30:45
Patrycja Świetlik MARSYLIA
  • 1x 1/Mini LL/
13 ENTRY ACCEPTED 2017-08-02 20:18:36
2017-07-10 20:24:37
Patrycja Tabisz ASSADUR
  • 1x 5/CNC1*/
11 ENTRY ACCEPTED 2017-08-02 20:18:48
2017-07-09 20:01:34
Kornelia Redek FIRLEJ
  • 1x 3/L/
10 ENTRY ACCEPTED 2017-08-02 20:18:55
2017-07-09 20:00:19
Wiktoria Redek BIBA
  • 1x 2/LL/
9 ENTRY ACCEPTED 2017-08-02 20:19:02
2017-07-08 16:13:57
Magda Mirosz LAVER
  • 1x 3/L/
8 ENTRY ACCEPTED 2017-08-02 20:19:20
2017-07-07 13:56:38
Joanna Szwajcowska ASHANTI SOLIER
  • 1x 3/L/
7 ENTRY ACCEPTED 2017-08-02 20:19:24
2017-07-03 21:53:15
Aurelia Zdanowska CYNA
  • 1x 3/L/
6 ENTRY ACCEPTED 2017-08-02 20:19:28
2017-07-01 17:29:59
Natalia Kotyra MADRYT
  • 1x 3/L/
5 ENTRY ACCEPTED 2017-08-02 20:19:32
2017-07-01 17:27:23
Joanna Durka DAMASZEK
  • 1x 4/P/
3 ENTRY ACCEPTED 2017-08-02 20:19:37
2017-06-27 21:01:39
Sylwia Zarzycka-Cybulska RAMZES
  • 1x 4/P/
2 ENTRY ACCEPTED 2017-08-02 20:19:42
2017-06-27 10:27:53
Marek Wajda GWIAZDA BOGUSŁAWIC
  • 1x 4/P/
1 ENTRY ACCEPTED 2017-08-02 20:19:47
2017-06-27 10:27:38
Dominika Dymińska BANDITA
  • 1x 5/CNC1*/
No. Rider Club
Year of birth
PZJ
FEI ID
1. Banatkiewicz Joanna JKS Dako-Galant Skibno
2001 (J.)
O032765
2. Baran Antoni KJ Aromer Józefin
2002 (JM.)
O025129
3. Bekiesz Katarzyna WKJ Lublin SJ Stajnia Dębina
S
O018524
4. Benc Aleksandra LKS STRAGONA STRZEGOM
2000 (J.)
O035016
5. Bronś Julia Klub Jeździecki Jaroszówka
1998 (MJ.)
O009469
6. Chomicz Ewa SJ Baborówko
S
O034710
7. Dąbrowska Wirginia KJ Szarża im. 8 Pułku Ułanow Ks. Józefa Poniatowsk
2006 (Mł.)
O040326
8. Dmuchowska Zofia BPK (MAZ)
1998 (MJ.)
O026437
9. Durka Joanna Stowarzyszenie SKJ Grobice
1997 (MJ.)
O027147
10. Dymińska Dominika LKJ Gabon Walewice
S
O003531
11. Dziak - Gierlicz Marta Klub Jeździecki Janów Podlaski
S
Z002140
10010130
12. Fortuniak Roksana KJ Jaroszówka
1997 (MJ.)
O019851
13. Gałczyński Jacek Racocki KJ
S
O000137
14. Gierlicz Artur Kj Janow Podlaski
S
O002615
15. Gieryszewski Włodzimierz St. KSK Stare Babice
S
O005021
16. Grahl-Madsen Alexandra Klub Jeździecki Facimiech
2000 (J.)
O026912
17. Grzejdziak Wiktoria BKJ BOGUSŁAWICE
2004 (JM.)
O041393
18. Hajnos Wioleta KJ Czarny Dunajec
S
O005061
19. Hycki Michał Klub Jezdziecki SZARŻA im. 8 Pułku Ułanów ks. J.Poniatowskiego
1996 (MJ.)
O012756
10085657
20. Imioło Julia KJ Facimiech
1998 (MJ.)
O028245
21. Jankowska Zuzanna UKS SJK PATATAJ
S
Z003743
22. Januszewski Sylwester BKJ BOGUSŁAWICE
S
O001126
23. Jaroszewska Marta KJ Bingo
S
R4651/17
24. Kaminski Marcin Milanowska fundacja na rzecz edukacji i sportu
S
brak
25. Kaźmierczak Łukasz Sopocki KJ
S
O001045
26. Kibler -Matysiak Anna KJ Bingo
S
O032688
27. Kleniuk Mariusz LKJ Hippologia Strzegom
S
O000856
28. Kociankowska Justyna Stowarzyszenie Klub Sportów Konnych Stare Babice
2003 (JM.)
O038517
29. Kołkowicz Małgorzata KJ Gabon Walewice
S
O020947
30. Korycka Małgorzata bpk
S
1034/15
31. Kot Milena AKJ Trójmiasto
2002 (JM.)
O030673
32. Kotyra Natalia Stowarzyszenie SKJ Grobice
2003 (JM.)
O027148
33. Kowalska Magdalena KJ. Facimiech
S
O013326
34. Kozak Anna Klub Jeździecki Czarny Dunajec
1998 (MJ.)
O033430
35. Kozon Kamila St. KSK Stare Babice
1999 (J.)
O031652
36. Krukowska Anna Róża
37. Krukowski Jerzy KJ Rakowiec Kwidzyn
O000895
38. Krzemińska Emilia Klub Jeździecki Czarny Dunajec
2003 (JM.)
O043670
39. Krzyśpiak Weronika KJ DZIECINÓW
1997 (MJ.)
O025285
40. Kupczyk Amelia Pony Sport Wieliczka
2004 (JM.)
O036435
41. Lewandowska Małgorzata Racocki KJ
S
O042101
42. Malicka-Nowacka Aleksandra Racocki KJ
S
O008624
43. Mandecka-Turczyńska Joanna KJ Facimiech
S
O000388
10045058
44. Miętus Marcin KJ Facimiech
S
O037527
45. Milewska Urszula Klub Jazdy Konnej Pod Żubrem w Niepołomicach
2001 (J.)
O018830
46. Mirosz Magda SKJ Beckersport
S
O008241
47. Miszta Sandra Stowarzyszenie SKJ Grobice
1997 (MJ.)
O023611
48. Mitrowska Martyna SKJ Bobrowy Staw
2002 (JM.)
O036853
49. Mokrzycka Amelia Ludowy Klub Sportowy Stragona w Strzegomiu
2002 (JM.)
O039254
50. Musiałek Marta WKJ Lublin SJ Stajnia Dębina
S
O041703
51. Nawrot Agnieszka KJ Facimiech
1997 (MJ.)
O011306
52. Niesłuchowska Magdalena KJ Aldragho Piaseczno
S
O004211
53. Niezgoda Grażyna KJ Uniglob Gozdów
S
O006208
54. Obórka Jarosław LKJ Gabon Walewice
S
O001114
55. Olszewski Tomasz St. KSK Stare Babice
S
O005398
56. Pacek Aleksandra KJ Dziecinów Sp. z o.o.
2002 (JM.)
O038244
57. Paraszczuk Magdalena Klub Jezdziecki SZARŻA im. 8 Pułku Ułanów ks. J.Poniatowskiego
2000 (J.)
O023920
58. Pawlak Joanna KJ Jaroszówka
S
O003134
59. Piasecki Piotr KJ Aromer Józefin
S
O000491
60. Pieniaszek Diego KJ Stado Ogierów Starogard Gdański
2003 (JM.)
O039628
61. Pogodzińska Hanna UKS Akademia Jeździectwa
2001 (J.)
O013515
62. Prowotorow Michalina Uczniowski Klub Sportowy Akademia Jeździectwa
2001 (J.)
O027470
63. Rąbca Agnieszka Akademicki KJ Trójmiasto
S
O009817
64. Rachwał Piotr KJ Equus Węgrzce
S
O025098
65. Radomska Aleksandra UKS Military Kąck
S
O021629
66. Redek Kornelia Stowarzyszenie SKJ Grobice
2002 (JM.)
O031763
67. Redek Wiktoria Stowarzyszenie SKJ Grobice
2004 (JM.)
O031764
68. Rudziejewska Zuzanna Polski Polo Klub
1998 (MJ.)
O025134
69. Rutkowski Paweł KJ Łąck
70. Skierkowski Piotr Sopocki Klub Jeździecki
S
O001828
71. Skrzypczak Katarzyna KJ Facimiech
S
O004487
72. Ślązak Karolina LZJ Drama Zbrosławice
2004 (JM.)
Brak
73. Sobańska Anna Stowarzyszenie Jeździeckie Baborówko
S
O008606
74. Sobiepańska Julia JKS Salio
2000 (J.)
O028768
75. Stańska Aleksandra KJ PonySport
2000 (J.)
O012725
10118361
76. Steczowicz Zofia Stowarzyszenie SKJ Grobice
2002 (JM.)
O037425
77. Sulowski Dariusz WKJ Lublin SJ Sulowski Team
S
O000605
78. Świetlik Patrycja Stowarzyszenie SKJ Grobice
2003 (JM.)
O039864
79. Szeliga Hanna KJ SZARŻAKlub Jezdziecki SZARŻA im. 8 Pułku Ułanów ks. J.Poniatowskiego
2004 (JM.)
O037366
80. Szwajcowska Joanna KJ Facimiech
S
O019351
81. Szwarc Martyna nz
S
O005618
82. Tabisz Patrycja LKJ Hippologia Strzegom
1996 (MJ.)
O013674
83. Tomkiel Dominika Uczniowski Klub Sportowy Akademia Jeździectwa
2002 (JM.)
O027920
84. Tropiło Alicja KJ Dziecinów Sp. z o. o.
2001 (J.)
O031302
85. Turczyńska Jagoda KJ Facimiech
S
O004036
86. Wajda Marek KJ Dworek Okuniew
S
O002116
87. Wajda Marek KJ Dworek Okuniew
S
Z002116
88. Warszawski Paweł St. J Baborówko
S
O001113
89. Warzywoda Jan NAPOLEOŃSKA ZAGRODA
S
O040499
90. Waszczuk Adrianna Uczniowski Klub Sportowy Akademia Jeździectwa
2001 (J.)
O034584
91. Witczak Zbigniew LKJ Gabon Walewice
S
O006571
92. Witkowska Julia SKJ Beckersport Raszyn
2005 (JM.)
O032986
93. Wójcicka Aleksandra UKS SJK PATATAJ
1996 (MJ.)
Brak
94. Wyżykowski Maurycy Stowarzyszenie SKJ Grobice
2003 (JM.)
O028338
95. Zagała Helena Sportowy Klub Jeździecki Beckersport
2000 (J.)
O024940
96. Zajcew Magdalena LKJ Gabon Walewice
2000 (J.)
O022014
97. Zawada Marta Klub Jeździecki Aldragho
2002 (JM.)
O033204
98. Zubko Patrycja St. J Baborówko
S
O020587
99. Zuchniak Agnieszka KJ Szwadron Jazdy RP Warszawa
1999 (J.)
O024420
No. Horse numer Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin Owner / Breeder National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

39

ABSTYNENCJA XX POL 2011 Klacz gniada/167 F: Rhodesian Winner
M: Adoracja
O: SK Moszna sp. z o.o.
B: SK Moszna sp. z o.o.
K024004
2.

45

ALARM SP POL 2013 Ogier ciemnogniada F: Ormuz xx /
M: Alabama /Elmero
O: SK Racot
B: SK Racot
K023303 616009610104913
3.

85

ANTONINA Oldenburg POL 2010 Klacz gniada F: Canstakko
M: Artemida
O: Wojciech Mikołajski
B: Małgorzata i Tomasz Siergiej
K023267 DE 418180167510
4.

134

ANTYGRAVITY sp POL 2010 klacz gniada F: Landor
M: Askaria
O:
B:
K017374 616009520019910
5.

17

APORT MŁP POL 2011 Ogier siwa/164 F: Frazes / Sebastian
M: Awelana / Arcus
O: Bogusław Dąbrowski
B: Bogusław Dąbrowski
K020269 616006550053711
6.

100

ARSEN TS POL 2009 Wałach siwa F: nn/nn
M: nn/nn
O: Barbara Guniewicz
B: Barbara Guniewicz PonySport
K022202 616999570304909
7.

21

ASHANTI Małopolska POL 2013 Klacz gniada F: Huzar
M: Arkadia/Jurand
O: Aleksander Łój
B: Aleksander Łój
K023836
8.

125

ASHANTI SOLIER Małopolska POL 2012 Klacz siwa F: Lubań
M: Alkaida
O: Joanna Szwajcowska
B: Jarosław Pawlik
K022334
9.

121

ASSADUR MŁP POL 2007 Wałach ciemnogniada F: Dounba /
M: Assunta / Kwartet
O: Anna Tabisz
B: SK Janów Podlaski
K014019 POL00680421507
10.

60

ASTERA SP POL 2006 Klacz siwa F: Liguster / Czandor
M: Arieta / Trachit
O: Agnieszka Zuchniak
B: SK Nowielice Sp. z o. o.
K012308 POL009640058506
11.

43

BACH WLKP POL 2010 Wałach gniada F: Barbur /
M: Babolna / Antokol
O: Magorzata Lewndowska
B: SK Pępowo
K022043 616007610103410
12.

53

BACHUS BH II SP POL 2011 Ogier ciemnogniada F: Elf
M: Bila BH
O: Magdalena Litaszewska
B: Bogna Hupa
K021963
13.

131

BANDITA M POL 2008 Wałach kara F: Awans
M: Błyskawica
O: Dominika Dymińska
B: Tomasz Drażba
K012306
14.

101

BASTION Małopolska POL 2006 Wałach gniada F: Top Gun
M: Bakwarta
O: Piotr Skierkowski
B: SK Ochaby
K010293
15.

106

BE MY LIFE TOP SP POL 2006 Wałach F: Long Life
M: Baszta
O: Ewa Skrzypczak
B: Wojciech Guzik
K010445
16.

74

BEL ESPRIT Małopolsjka POL 2013 Ogier ciemnogniada/169 F: HUZAR
M: BELLA VISTA
O: JAN WARZYWODA
B: STADNINA KONI WALEWICE
BRAK 616006591045913
17.

117

BORYS Xx Pełna Krew Angielska POL 2003 Wałach kasztanowata/160 F: GLIMMERMAN
M: BRUNILDE
O: AGATA MITROWSKA
B: KAZIMIERZ ROGOWSKI
K020947 POL030000002032
18.

26

BRAVE HEART S PKSP POL 2012 Wałach gniada/167 F: Sword xx/Glimmermann xx
M: Bonaqua/West han.
O: Dariusz Sulowski
B: Dariusz Sulowski
K020975 616 009 580 356 012
19.

31

CA IRAH WLKP POL 2010 Klacz kasztanowata F: Likwor / Agar
M: Centuria / Sedan
O: Agnieszka Rąbca
B: Agnieszka Rąbca
K017364 616007530115910
20.

49

CAMARO Meklemburska POL 2001 Wałach ciemnogniada/170 cm F: Cabrol Amicor
M: Lakara
O: Ewa Imioło
B: Gabriele Sellmann
K006852 DE 427274022201
21.

86

CANVALENCIA Oldenburska DEU 2011 Klacz gniada F: verdi
M: canberra
O: Beata Korycka
B: x
K022540
22.

13

CASSENS COCO VALENTINA Hanowerska GER 2010 Klacz gniada F: Canstakko
M: Carsten Carla/Calido
O: Anna Sobańska
B: Marion und Carsten Voss
K021055
23.

138

CERTUM xx POL 1998 wałach gniada F: Omen
M: Cymbarka
O:
B:
K006017 POL980000003135
24.

154

CHARIOT xo POL 2013 Ogier gniada F: SORBIE TOWER
M: CZENEKA
O: SYLWESTER JANUSZEWSKI
B: -
K023636 616POL13007994T
25.

78

CHESTER DRP GER 2000 Wałach gniada/kuc: F: Cocky Man/ Cocky Dundee
M: Dorina/Durello
O: Eliza Witkowska
B: Niemcy
K015343 DE441410851900
26.

79

CHICCO D'ORO K OLD. POL 2003 Wałach kasztanowata F: Cockpit
M: Ramona E
O: Magdalena Niesłuchowska
B: Niemcy
K007847
27.

132

CONTENDRO LADY westf. GER 2008 klacz skarogniada F: Contendro I
M: Rubin Lady
O:
B:
K015497 DE441411981308
28.

34

COSTANZA Włoska Gorącokrwista ITA 2013 Klacz gniada/165 F: caskarii
M: Introversa delle Roane / Maigueside
O: marta dziak-gierlicz
B: chiara fabiani
K023695 380007000150083
29.

136

CRAFTY BUSINESS XX IRL 2011 Wałach gniada/166 F: BUSHRANGER
M: CHAMPION TIPSTER
O: MONIKA BARTOSZEWICZ, JERZY KRUKOWSKI
B: THOMAS CAHALAN & SOPHIE HAYLEY
K023873 372IRE45176893T
30.

119

CYKLON SP POL 2004 Wałach kasztanowata/163 F: Cisoń / Czubaryk
M: Cyranka / Genius
O: Patrycja Zubko
B: Aleksandra Nowak
K014793 POL009611535004
31.

128

DAMASZEK SP POL 2010 Wałach gniada F: Imequyl
M: Dekada
O: Iwona Kotyra
B: Iwona Kotyra
K021698
32.

47

DEBIUT WLKP POL 2005 Wałach kasztanowata F: Burgund
M: Dializa
O: Adam Malita
B: Polska
K010672 11231
33.

18

DELICJA XX POL 2011 Klacz gniada F: Sorbie Tower / Soviet Lad
M: Drobnostka / Saphir
O: SK Iwno
B: SK Iwno
K021380 616POL11007116T
34.

133

DEMARA sp POL 2010 klacz gniada F: Emar
M: Durette Z
O:
B:
K018078 616009610138810
35.

83

DESERT GENERAL XX GBR 2008 Wałach kasztanowata F: Bahamian Bounty
M: Desert Flower
O: x
B: GBR
K015725
36.

80

DINA Westfalska POL 2009 Klacz gniada F: Bumerang / Loxley
M: Doni Consor / Consor
O: Włodzimierz Gieryszewski
B:
K018987 DE441411193509
37.

137

DO WE LIKE HIM xx 2010 wałach gniada F: Beneficial
M: Patter Quine
O:
B:
K023871 372IRE45173601T
38.

42

DONNA DORADA Małoplska POL 2010 Klacz ciemnogniada/175 F: Barnaba
M: Doga
O: Wioleta Hajnos
B: Stanisław Chomiczewski
K016676
39.

51

DONOWAN MŁP POL 2008 Wałach siwa F: Cisoń
M: Doris Day
O: Grażyna Niezgoda
B: SK Walewice
K014052 POL006590154808
40.

152

EL DJAZAIR oo POL 2000 ogier c.gniada F: Fawor
M: Ematina
O: Mikołaj Rey
B:
K007937 POL000000000919
41.

88

ELDORADO Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2013 Wałach siwa F: ZINEDINE
M: EPOKA
O: MIANOWSKI HENRYK
B: MIANOWSKI HENRYK
BRAK 616009660573413
42.

107

ELITA SP POL 2006 Klacz kasztanowata F: Ever For Pleasure
M: Epoka
O: Mianowski Henryk
B: Mianowski Henryk
K010266
43.

28

ELURIDA SP POL 2006 Klacz gniada/164 F: Day Dream II S
M: Ethel
O: Małgorzata Kołkowicz
B: Justyna Jończyk
K010749 616009530061706
44.

50

EMINOR MŁP POL 2007 Wałach kasztanowata F: Devin du Maury
M: Emina
O: Agnieszka Rudziejewska
B: Janów Podlaski
K015631
45.

89

ENIGMA SP POL 2012 Klacz siwa F: CASSILIO
M: EPONA
O: MIANOWSKI HENRYK
B: MIANOWSKI HENRYK
K020771 616009661085412
46.

99

EROTYK SP POL 2011 Ogier siwa/169 F: Tjungske / Carthago Z
M: Erotyka / Elmero
O: Joanna Mandecka-Turczyńska
B: SK Racot
K019002 616009610116511
47.

35

EVER FOR EVER Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2006 Wałach kasztanowata F: Erebus
M: Diatermia
O: Dominika Sobiepańska
B: Andrzej Lemański
12766 POL 009590176206
48.

116

EX LADY SP POL 2003 Klacz ciemnogniada F: Cooper / Cassini I
M: Elita / Tabun
O: Jakub Tropiło
B: Inez Lendo
K010521 POL009600203003
49.

156

EXODUS-W SP POL 2003 Ogier siwa/174 F: GLUCKSPILZ
M: ENDYWIA
O: SYLWESTER JANUSZEWSKI
B: WOS
K018719
50.

81

FALLEN Małopolska POL 2005 Wałach gniada F: Top Gun / Prince Igon
M: Fonda / Łowicz
O: Robert Kozon
B: Agnieszka Komoterska
K012322 POL006510023805
51.

144

FAWOREK kuc POL 1997 wałach kasztanowata F: nn
M: nn
O: Jarosław Pogodziński
B: Krzysztof Jaworski
K005318
52.

73

FIGURA SP POL 2004 Klacz kara F: Golden Boy
M: Fala
O: Jacek Jankowski
B: Stadnina Koni Rzeczna
brak
53.

122

FIRLEJ MŁP POL 2008 Wałach gniada/162 F: Nabucho du Serein
M: Fortuna
O: Reko-Klima Agnieszka Redek
B: Iwona Kotyra
K019855 POL 006660086308
54.

142

FLEETING S SP POL 2001 Klacz kasztanowata F: Power Prince
M: Fog drift
O: Igor Prowotorow
B: S. Stanisz
K010461
55.

115

GEA-S SP POL 2003 Klacz gniada/168 F: Power Prince / Pilot
M: Gloria Bid / Baby Bid
O: Cezary Fortuniak
B: Mirosław Stanisz
K011456 POL009670123503
56.

8

GEISHA SP POL 2011 Klacz ciemnogniada/160 F: Huzar /
M: Geravela / Aravel Waro
O: Mariusz Kleniuk
B: Mariusz Kleniuk
K020159 616009590271711
57.

10

GEVIN SP POL 2011 Wałach gniada F: Vector
M: Dolmet Glamour
O: Aleksandra Stańska
B: -
K021069
58.

149

GÓRALKA Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2002 Klacz gniada F: Revel
M: Ghana
O: Agnieszka Kociankowska
B: Stadnina Koni Rzeczna
K015978
59.

24

GOUDELOUP KWPN POL 2011 Wałach kara/170 F: Riant
M: Ornate
O: Piotr Rachwał
B: Piotr Rachwał
K021281
60.

130

GWIAZDA BOGUSŁAWIC SP POL 2012 Klacz kara F: Emetyt
M: Galaxia
O: Dominika Dymińska
B: SO Bogusławice
K021591
61.

16

HAGIRIA SP POL 2007 Klacz gniada/163 F: Grikos
M: Hajfa
O: Monika Pacek
B: Artur Kiempa
K013814 POL009530053907
62.

135

HARRISTOWN XX GBR 2010 Wałach kasztanowata/166 F: BERING
M: SADLER'S WELLS
O: MONIKA BARTOSZEWICZ, JERZY KRUKOWSKI
B: JUDDMONTE FARMS LTD
K023872 8260GB45123824T
63.

22

HATTERIA II Małopolska POL 2013 Klacz ciemnogniada F: Huzar
M: Hatta/ Grey
O: Nowak Tomasz
B: Nowak Tomasz
00
64.

104

HAWANA PKSP POL 2004 Klacz siwa F: Czempion
M: Hetera
O: Katarzyna Bekiesz
B: Jerzy Thiede
K015258 POL009580068104
65.

105

HORUS Małopolska POL 2005 Wałach gniada F: Emetyt
M: Hańcza
O: Katarzyna Skrzypczak
B: Paweł Adamczyk
K014566
66.

20

HUMMER Małopolska POL 2012 Wałach kara F: Efekt
M: Hatta II/Grey
O: Nowak Tomasz
B: Nowak Tomasz
K021497
67.

40

HUSARIA SP POL 1999 Klacz kasztanowata F: Cisoń
M: Humana
O: Krzysztof Krzemiński
B: .
K023228
68.

2

HUZAR II Małopolski POL 2012 Wałach kara F: Huzar
M: Hortensja
O: Chomicz Ewa
B: Rysak Grzegorz
K022180 616006580471212
69.

44

ISKRA SP POL 2009 Klacz kasztanowata/167 F: Czarownik xx
M: Isaura/Cotton Club
O: Stadnina Koni Racot sp.z o.o.
B: S.K.Racot
K016031 616009610219109
70.

37

ITAMARA XX POL 2012 Klacz gniada/165 F: Needham's Fort
M: Izara
O: Mikołaj Rey
B: SK Moszna sp. z o.o.
K023616 616POL12007857T
71.

153

IZYDOR wlkp POL 2013 wałach kasztan F: Sokrates
M: Inguri
O:
B:
K023164 616007610017613
72.

91

JACK BLACK XX POL 2010 Wałach kara F: Roulette
M: Jama
O: Anna Wyżykowska
B: Andrzej Walicki
K017681 616POL10006814T
73.

41

JAMAJKA Małopolska POL 2002 Klacz ciemnogniada/174 F: Emetyt
M: Jawa
O: Anna Kozak
B: SK Walewice
K007117
74.

157

JASNY ELSING młp POL 2013 ogier kasztanowata F: El Bonillo
M: Jasna Gwiazda
O:
B:
K023930 616006630012713
75.

76

JEDWABNY PYŁ SP POL 2007 Wałach kasztanowata/172 F: Moravia / Monsieur
M: Jedwabna / Country Club
O: Joanna Pawlak
B: Wiesław Kryszyłowicz
K011179 POL009670151207
76.

113

KAMPARI SP POL 2006 Klacz gniada/164 F: Rhytmus S
M: Kutia
O: Piotr Dąbrowski
B: Mirosław Marczak
K022763
77.

145

KEMARA Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2003 Klacz kasztanowata F: Maram / Aram
M: Keti / Pigmalion
O: Katarzyna Witaszewska - Król
B: Henryka Kapinos
K013761 POL009530070103
78.

97

KONTINA SP POL 2009 Klacz gniada F: Contendor
M: Karmen po Silver
O: Joanna Mandecka-Turczyńska
B: Czarny Mieczysłąw
K016481 616009680104309
79.

52

KORA SP POL 1996 Klacz tarantowata F: Bruk
M: Kaseta
O: Aneta Szymczak
B: Mieczysław Konkol
K019457
80.

77

KSENA SP POL 2012 Klacz ciemnogniada F: Fred
M: Karotka
O: Robert Witkowski
B: Rafał Putz
K020974 616009520045612
81.

114

LARKIN HOL. GER 2011 Ogier gniada F: Loran
M: Miss Condina
O: Bogusław Kondek
B: Roma Kosicka
K020989 DE421000691411
82.

124

LAVER MŁP POL 2010 Wałach ciemnogniada/173 F: Heron / Zoon
M: Lawa / Awans
O: Dorota Mirosz
B: Marzena Sadowska-Tomaśko
K016947 616006690025110
83.

110

LINTON Wiolkopolska POL 2010 Ogier gniada F: heleris
M: lemioniada
O: Stado Ogierów Starogard Gdańśki
B: Stado Liski
K017466 616007600248210
84.

25

LITTLE PRINCESS Oldenburska POL 2012 Klacz gniada/161 F: La Calidad holst./Lancer II
M: Laikawurt./Limelight old.
O: Mariusz Janiszek
B: Mariusz Janiszek
K021813 DE 473 730 695 912
85.

118

LORD VULKAN SP POL 2013 Wałach kasztanowata F: Vulkan L
M: Lili
O: Patrycja Zubko
B: Bartosz Szymborski
LKRWZJ/1932/17
86.

32

LOTOS Małopolska POL 2013 Ogier gniada F: Diokles
M: Lawenda
O: Stadnina Koni Walewice
B: Stadnina Koni Walewice
K023828
87.

96

ŁANIA Małopolska POL 2001 Klacz gniada/mk: F: Banita
M: Łosza
O: Piotr Milewski
B: Gospodarstwo Rolne Hławiczka
K011711 11640
88.

62

ŁOTR MŁP. POL 2009 Ogier gniada F: Diabełek
M: Łysica
O: Stadnina Koni Walewice
B: Stadnina Koni Walewice
brak
89.

127

MADRYT SP POL 2009 Wałach gniada/163 F: Imequyl
M: Marsylia / First des Termes
O: Iwona Kotyra
B: Iwona Kotyra
K019638 616009660558309
90.

72

MAGIC BOY XX POL 2000 Wałach gniada F: In Camera
M: Muddy's Girl
O: Jacek Jankowski
B: Mieczysław Mełnicki
08408
91.

15

MARKIZA MŁP POL 2005 Klacz kasztanowata F: Cyborg / Frombork
M: Marka / Bachus
O: Agnieszka Nawrot
B: Małgorzata Lepper
K012145 POL006640031605
92.

120

MARSYLIA MŁP POL 1999 Klacz siwa/158 F: First des Termes
M: Batuta
O: Dariusz Kotyra
B: Krzysztof Kraszewski
K020034
93.

109

MENCZESTER WLKP POL 2010 Wałach ciemnogniada F: Bakalar /
M: Magia / Atlas Bawaria
O: Marcin Pieniaszek
B: Mariusz Gauza
K021512 616007610218710
94.

94

MERLE HAFL GER 2004 Klacz kasztanowata/kuc:148 F: Abendsturm
M: Maiglockchem
O: Monika Steczowicz
B: De
K022777 DE434340246804
95.

38

MG POLACO Pre - Andaluzyjska ESP 2005 Ogier siwa/154 F: Elegido XI
M: Polaca VII
O: Mikołaj Rey
B: Yeguada del Hierro de la Magdalena Hiszpania
K011573 19010100243000311676 11676
96.

71

MIRAH Małopolska POL 2013 Ogier ciemnogniada/169 F: Huzar
M: Miranda
O: SK Walewice
B: SK Walewice
1 616006591045213
97.

90

MONSUN Typ Szlachetny POL 2000 Wałach siwa F: NN
M: NN
O: Aleksandra Wójcicka
B: NN
Brak
98.

23

MY FUNNY VALENTINE Wielkopolska POL 2012 Klacz gniada/174 F: Dilmar
M: Carmen
O: Piotr Rachwał
B: J. Charyton
K021285 616007520056712
99.

111

NATAN Typ Szlachetny POL 1999 Ogier inna F: Denis
M: Neska
O: Martyna Szwarc
B: nn
K023855
100.

14

NEGRO AVHARRO WLKP POL 2010 Wałach kasztanowata F: Likwor/Agar
M: Nowia/Papkin
O: Agnieszka Rąbca
B: Agnieszka Rąbca
K017458 616007530184910
101.

93

NONA D SP POL 2012 Klacz ciemnogniada/168 F: NN
M: NN
O: Sandra Miszta
B: Nieznany
brak
102.

82

ORDA II SP POL 2007 Klacz kasztanowata F: Love Affair
M: Orsini AD
O: Joanna Perzyna
B: Wojciech Górnicki
K018118
103.

151

PAN GRAND EWITA sp POL 2000 wałach gniada F: Grand
M: Pokusa
O:
B:
K009215 POL009670039300
104.

54

PEREZ MŁP POL 2012 Wałach kasztanowata F: Berlin Bej
M: Palestra
O: Joanna Perzyna
B: PL
K022045
105.

48

PETER S COURT Pełnej Krwi Angielskiej POL 2004 Ogier gniada F: Royal Court
M: Peter s Princess
O: Marcin Kamiński
B: żółkiewka
brak
106.

159

POLA sp POL 2006 klacz kasztanowata F: Aravel II
M: Pauli
O:
B:
K010699 11248
107.

158

PORTOS Szlachetna Półkrew POL 2008 Wałach siwa F: Guidam
M: Petra
O: Ciszek Marek
B: Barlik Roman
K011993 POL009610219308
108.

63

PROMYK M POL 2001 Wałach siwa F: Atej
M: Prosna
O: Oliwia Salyga
B: Oliwia Salyga
K008633
109.

143

PROTON SP POL 2007 Wałach gniada F: nn
M: nn
O: Aneta Tomkiel
B:
110.

75

PRZEDŚWIT BARAŻ SP POL 2010 Ogier ciemnogniada/167 F: Dresk / Przedświt XII-4
M: Beta / Leandro
O: Agnieszka Banatkiewicz
B: SK Kalników
K019179 616009630079610
111.

87

RAMADAN SP POL 2003 Wałach ciemnogniada F: Desant
M: Rahma
O: Hanna Koziej
B: Hanna Koziej
K011714 POL009540066203
112.

103

ROMINA PKSP POL 2003 Klacz gniada F: Burgund
M: Rosana
O: Katarzyna Bekiesz
B: Andrzej Majchrzak
K015259
113.

92

ROSITAS SP POL 2009 Wałach kasztanowata F: Sword
M: Rosita
O: Marta Jaroszewska
B: SK Prudnik
K017271
114.

1

SAHARA OLD POL 2007 Klacz kasztanowata/170 F: Sanyo /
M: Silvios Linda /
O: Patrycja Pastuszek
B: Małgorzata i Tomasz Siergiej
K019686 DE418181540807
115.

6

SECT MASINI XX POL 2011 Wałach gniada F: Masini
M: Skawica
O: Edyta Bauer
B: Artur Bober
K020036
116.

141

SENEGAL M SP POL 2009 Wałach gniada F: Montbard
M: Sofia
O: Jarosław Pogodziński
B: SK Moszna
brak
117.

19

SENTIDO Małopolska POL 2011 Ogier gniada F: Huzar
M: Sorbona/Emir
O: Nowak Tomasz
B: Nowak Tomasz
brak
118.

55

SISI WLKP POL 2007 Klacz siwa F: Pink Floyd Hl
M: Sinjanna / Justin Damiro
O: Barbara Pawłowska
B: Karolina Ferenstein
K013271
119.

155

SONGO BAIO S.I. ITA 2011 Wałach gniada F: CONCORAL
M: GOLDEN LADU
O: WIKTORIA GRZEJDZIAK
B: CARBONI GAVINO
K021727
120.

64

SYDNEY SP POL 2012 Klacz gniada F: Bolshoi / Favoritas
M: Simone / Corland
O: Antoni Dahlke
B: Antoni Dahlke
K023220 616009610147712
121.

7

SZACH MAT WLKP POL 2007 Wałach siwa F: Karbit / Rubin
M: Szarfa / Harding
O: Karlvik Oy Ratsastuskeskus
B: Anna Więckowska
K022094 616007520136807
122.

33

SZENILA SP POL 2006 Klacz gniada F: Carry son
M: Soja
O: Wojtak Natalie
B: ...............
11713 11713
123.

146

SZMULA sp POL 2013 klacz gniada F: Telco
M: Samira
O:
B:
K024178 616009640050413
124.

84

TERRA INCOGNITA XX POL 2005 Klacz kasztanowata F: Llandaff (USA)
M: Tozzia
O: Agata Szołdra
B: BHT Animal Trade
K023266 POL050000003860
125.

59

TORES P SP POL 2010 Wałach ciemnogniada F: Ron Wiliam
M: Tamira P
O: Roman Sysak
B: B Parkitny
Brak
126.

95

TOSCA KM POL 2004 Klacz kasztanowata/mk: F: Dante / Falk
M: Tritti / Dethmer
O: Reko-Klima Agnieszka Redek
B: Katarzyna Kowalczewska
K009324 POL01366084610
127.

36

UNISONO XX POL 2005 Ogier /166 F: Delator
M: Urania
O: Mikołaj Rey
B: SK Jaroszówka
K011698 12355
128.

58

VAINQUEUR DU ROUET SP POL 2007 Wałach gniada F: Bajou Du Rouet / Baloubet Du Rouet
M: Wedeta / Aragonit
O: Małgorzata Świderek-Baran
B: Małgorzata Świderek-Baran
K011881 POL009660250007
129.

12

VANCOUVER SP POL 2010 Wałach ciemnogniada F: Domel
M: Venita
O: Alexandra Grahl-Madsen
B: Okręgowy Związek Hodowców Koni we Wrocławiu
K020534
130.

57

VERSUS SP POL 2009 Wałach kasztanowata/171 F: Bajou du Rouuet
M: wedeta
O: Małgorzata Świderek-Baran
B: Małgorzata Świderek-Baran
ku23408 616007661576409
131.

65

WENA SP POL 2008 Klacz siwa F: Parys
M: Wizja
O: Michał Bronś
B: Piotr Koch
K015067
Rider Club
Competition
Prize
Gałczyński Jacek Racocki KJ
400
SUM:
400.00
Kleniuk Mariusz LKJ Hippologia Strzegom
120
SUM:
120.00
Mandecka-Turczyńska Joanna KJ Facimiech
150
SUM:
150.00
Pawlak Joanna KJ Jaroszówka
180
SUM:
180.00
Piasecki Piotr KJ Aromer Józefin
500
400
SUM:
900.00
Skierkowski Piotr Sopocki Klub Jeździecki
100
SUM:
100.00
Ślązak Karolina LZJ Drama Zbrosławice
250
SUM:
250.00
Warszawski Paweł St. J Baborówko
300
300
SUM:
600.00
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Banatkiewicz Joanna
JKS Dako-Galant Skibno
2017-08-06
27
Baran Antoni
KJ Aromer Józefin
VERSUS (57)
2017-08-06
35
2017-08-06
Bekiesz Katarzyna
WKJ Lublin SJ Stajnia Dębina
HAWANA (104)
2017-08-06
34
Benc Aleksandra
LKS STRAGONA STRZEGOM
PROMYK (63)
2017-08-06
19
Bronś Julia
Klub Jeździecki Jaroszówka
WENA (65)
2017-08-06
15
Chomicz Ewa
SJ Baborówko
2017-08-06
Dąbrowska Wirginia
KJ Szarża im. 8 Pułku Ułanow Ks. Józefa Poniatowsk
2017-08-06
4
Dmuchowska Zofia
BPK (MAZ)
SISI (55)
2017-08-06
11
Durka Joanna
Stowarzyszenie SKJ Grobice
DAMASZEK (128)
2017-08-06
23
Dymińska Dominika
LKJ Gabon Walewice
BANDITA (131)
2017-08-06
9
Dziak - Gierlicz Marta
Klub Jeździecki Janów Podlaski
2017-08-06
39
2017-08-06
22
ENIGMA (89)
2017-08-06
7
Fortuniak Roksana
KJ Jaroszówka
GEA-S (115)
2017-08-06
12
Gałczyński Jacek
Racocki KJ
ISKRA (44)
2017-08-06
1
400
ALARM (45)
2017-08-06
8
Gierlicz Artur
Kj Janow Podlaski
SZENILA (33)
2017-08-06
15
Gieryszewski Włodzimierz
St. KSK Stare Babice
DINA (80)
2017-08-06
11
Grahl-Madsen Alexandra
Klub Jeździecki Facimiech
2017-08-06
30
Grzejdziak Wiktoria
BKJ BOGUSŁAWICE
2017-08-06
EXODUS-W (156)
2017-08-06
9
Hajnos Wioleta
KJ Czarny Dunajec
2017-08-06
20
Hycki Michał
Klub Jezdziecki SZARŻA im. 8 Pułku Ułanów ks. J.Poniatowskiego
2017-08-06
6
Imioło Julia
KJ Facimiech
CAMARO (49)
2017-08-06
18
Jankowska Zuzanna
UKS SJK PATATAJ
2017-08-06
31
FIGURA (73)
2017-08-06
40
Januszewski Sylwester
BKJ BOGUSŁAWICE
IZYDOR (153)
2017-08-06
3
CHARIOT (154)
2017-08-06
26
Jaroszewska Marta
KJ Bingo
ROSITAS (92)
2017-08-06
36
Kaminski Marcin
Milanowska fundacja na rzecz edukacji i sportu
2017-08-06
37
Kaźmierczak Łukasz
Sopocki KJ
PORTOS (158)
2017-08-06
14
Kibler -Matysiak Anna
KJ Bingo
KORA (52)
2017-08-06
8
Kleniuk Mariusz
LKJ Hippologia Strzegom
SAHARA (1)
2017-08-06
7
2017-08-06
5
120
2017-08-06
8
GEISHA (8)
2017-08-06
10
Kociankowska Justyna
Stowarzyszenie Klub Sportów Konnych Stare Babice
GÓRALKA (149)
2017-08-06
29
Kołkowicz Małgorzata
KJ Gabon Walewice
ELURIDA (28)
2017-08-06
14
Korycka Małgorzata
bpk
2017-08-06
15
POLA (159)
2017-08-06
7
Kot Milena
AKJ Trójmiasto
2017-08-06
Kotyra Natalia
Stowarzyszenie SKJ Grobice
MADRYT (127)
2017-08-06
24
Kowalska Magdalena
KJ. Facimiech
RAMADAN (87)
2017-08-06
Kozak Anna
Klub Jeździecki Czarny Dunajec
JAMAJKA (41)
2017-08-06
19
Kozon Kamila
St. KSK Stare Babice
FALLEN (81)
2017-08-06
Krukowska Anna Róża
CERTUM (138)
2017-08-06
10
Krukowski Jerzy
KJ Rakowiec Kwidzyn
2017-08-06
4
2017-08-06
20
2017-08-06
Krzemińska Emilia
Klub Jeździecki Czarny Dunajec
HUSARIA (40)
2017-08-06
12
Krzyśpiak Weronika
KJ DZIECINÓW
ELITA (107)
2017-08-06
8
Kupczyk Amelia
Pony Sport Wieliczka
ARSEN (100)
2017-08-06
27
Lewandowska Małgorzata
Racocki KJ
BACH (43)
2017-08-06
6
Malicka-Nowacka Aleksandra
Racocki KJ
SYDNEY (64)
2017-08-06
9
Mandecka-Turczyńska Joanna
KJ Facimiech
EROTYK (99)
2017-08-06
4
150
Miętus Marcin
KJ Facimiech
2017-08-06
42
2017-08-06
Milewska Urszula
Klub Jazdy Konnej Pod Żubrem w Niepołomicach
ŁANIA (96)
2017-08-06
21
Mirosz Magda
SKJ Beckersport
LAVER (124)
2017-08-06
25
Miszta Sandra
Stowarzyszenie SKJ Grobice
NONA D (93)
2017-08-06
30
Mitrowska Martyna
SKJ Bobrowy Staw
BORYS (117)
2017-08-06
Mokrzycka Amelia
Ludowy Klub Sportowy Stragona w Strzegomiu
2017-08-06
13
Musiałek Marta
WKJ Lublin SJ Stajnia Dębina
ROMINA (103)
2017-08-06
26
Nawrot Agnieszka
KJ Facimiech
MARKIZA (15)
2017-08-06
20
Niesłuchowska Magdalena
KJ Aldragho Piaseczno
2017-08-06
14
Niezgoda Grażyna
KJ Uniglob Gozdów
DONOWAN (51)
2017-08-06
10
Obórka Jarosław
LKJ Gabon Walewice
LOTOS (32)
2017-08-06
12
Olszewski Tomasz
St. KSK Stare Babice
KEMARA (145)
2017-08-06
6
SZMULA (146)
2017-08-06
4
Pacek Aleksandra
KJ Dziecinów Sp. z o.o.
HAGIRIA (16)
2017-08-06
2
Paraszczuk Magdalena
Klub Jezdziecki SZARŻA im. 8 Pułku Ułanów ks. J.Poniatowskiego
UNISONO (36)
2017-08-06
32
ITAMARA (37)
2017-08-06
34
Pawlak Joanna
KJ Jaroszówka
2017-08-06
4
180
Piasecki Piotr
KJ Aromer Józefin
2017-08-06
32
PEREZ (54)
2017-08-06
1
ORDA II (82)
2017-08-06
1
500
2017-08-06
2
400
Pieniaszek Diego
KJ Stado Ogierów Starogard Gdański
2017-08-06
22
LINTON (110)
2017-08-06
14
Pogodzińska Hanna
UKS Akademia Jeździectwa
SENEGAL M (141)
2017-08-06
Prowotorow Michalina
Uczniowski Klub Sportowy Akademia Jeździectwa
2017-08-06
Rąbca Agnieszka
Akademicki KJ Trójmiasto
CA IRAH (31)
2017-08-06
18
Rachwał Piotr
KJ Equus Węgrzce
2017-08-06
33
2017-08-06
21
Radomska Aleksandra
UKS Military Kąck
DEBIUT (47)
2017-08-06
11
Redek Kornelia
Stowarzyszenie SKJ Grobice
FIRLEJ (122)
2017-08-06
16
Redek Wiktoria
Stowarzyszenie SKJ Grobice
TOSCA (95)
2017-08-06
2
Rudziejewska Zuzanna
Polski Polo Klub
EMINOR (50)
2017-08-06
23
Rutkowski Paweł
KJ Łąck
2017-08-06
41
Skierkowski Piotr
Sopocki Klub Jeździecki
BASTION (101)
2017-08-06
5
100
Skrzypczak Katarzyna
KJ Facimiech
HORUS (105)
2017-08-06
19
2017-08-06
Ślązak Karolina
LZJ Drama Zbrosławice
TORES P (59)
2017-08-06
3
250
Sobańska Anna
Stowarzyszenie Jeździeckie Baborówko
2017-08-06
11
Sobiepańska Julia
JKS Salio
2017-08-06
3
Stańska Aleksandra
KJ PonySport
GEVIN (10)
2017-08-06
Steczowicz Zofia
Stowarzyszenie SKJ Grobice
MERLE (94)
2017-08-06
Sulowski Dariusz
WKJ Lublin SJ Sulowski Team
2017-08-06
33
2017-08-06
24
Świetlik Patrycja
Stowarzyszenie SKJ Grobice
MARSYLIA (120)
2017-08-06
1
Szeliga Hanna
KJ SZARŻAKlub Jezdziecki SZARŻA im. 8 Pułku Ułanów ks. J.Poniatowskiego
2017-08-06
9
Szwajcowska Joanna
KJ Facimiech
2017-08-06
28
Szwarc Martyna
nz
NATAN (111)
2017-08-06
13
Tabisz Patrycja
LKJ Hippologia Strzegom
ASSADUR (121)
2017-08-06
16
Tomkiel Dominika
Uczniowski Klub Sportowy Akademia Jeździectwa
PROTON (143)
2017-08-06
38
Tropiło Alicja
KJ Dziecinów Sp. z o. o.
EX LADY (116)
2017-08-06
18
Turczyńska Jagoda
KJ Facimiech
KONTINA (97)
2017-08-06
12
Wajda Marek
KJ Dworek Okuniew
KAMPARI (113)
2017-08-06
1
LARKIN (114)
2017-08-06
31
Wajda Marek
KJ Dworek Okuniew
2017-08-06
17
Warszawski Paweł
St. J Baborówko
APORT (17)
2017-08-06
3
300
DELICJA (18)
2017-08-06
6
SENTIDO (19)
2017-08-06
13
HUMMER (20)
2017-08-06
2
300
ASHANTI (21)
2017-08-06
3
2017-08-06
2
Warzywoda Jan
NAPOLEOŃSKA ZAGRODA
2017-08-06
17
Waszczuk Adrianna
Uczniowski Klub Sportowy Akademia Jeździectwa
FAWOREK (144)
2017-08-06
5
Witczak Zbigniew
LKJ Gabon Walewice
MIRAH (71)
2017-08-06
7
Witkowska Julia
SKJ Beckersport Raszyn
KSENA (77)
2017-08-06
17
CHESTER (78)
2017-08-06
25
Wójcicka Aleksandra
UKS SJK PATATAJ
MONSUN (90)
2017-08-06
15
Wyżykowski Maurycy
Stowarzyszenie SKJ Grobice
2017-08-06
13
Zagała Helena
Sportowy Klub Jeździecki Beckersport
2017-08-06
10
Zajcew Magdalena
LKJ Gabon Walewice
ŁOTR (62)
2017-08-06
5
Zawada Marta
Klub Jeździecki Aldragho
DEMARA (133)
2017-08-06
29
2017-08-06
28
Zubko Patrycja
St. J Baborówko
2017-08-06
16
CYKLON (119)
2017-08-06
17
Zuchniak Agnieszka
KJ Szwadron Jazdy RP Warszawa
ASTERA (60)
2017-08-06
16

Number of Riders: 99

Number of Horses: 131

The sum of prizes: 2 700.00

Competition results developed by: SO Bogusławice
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: H2-052014-1, PHUP Jackland Jacek Ostrowski)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2017
design and realization: signus.pl