Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

Zgłoszenia zaakceptowane:

Nr Status zgłoszenia
Daty korekty i utworzenia
Zawodnik Koń Konkursy
60 ENTRY ACCEPTED 2017-08-16 21:21:46
2017-08-16 20:08:43
Jan Terelak WOKSANA
  • 2x 5/LL/towarzyski 60 cm dokładności bez rozgrywki Art. 238.1.1
59 ENTRY ACCEPTED 2017-08-16 21:21:53
2017-08-16 20:06:38
Gabriela Łagodzińska AMELIE JOLLY
  • 2x 5/LL/towarzyski 60 cm dokładności bez rozgrywki Art. 238.1.1
  • 1x 6/LL/towarzyski 80 cm dokładności bez rozgrywki Art. 238.1.1
58 ENTRY ACCEPTED 2017-08-16 19:30:19
2017-08-16 16:59:01
Nikola Krajewska EPOS
  • 1x 8/L/dokładności bez rozgrywki Art. 238.1.1
  • 1x 9/P/dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 12/L/zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 13/P/o wzrastającym stopniu trudności z jokerem Art. 269.5
57 ENTRY ACCEPTED 2017-08-16 19:30:03
2017-08-16 16:56:34
Adrianna Izmajłowicz GOOD MADDOX
  • 1x 6/LL/towarzyski 80 cm dokładności bez rozgrywki Art. 238.1.1
  • 1x 8/L/dokładności bez rozgrywki Art. 238.1.1
  • 1x 11/LL/towarzyski 80 cm dokładności bez rozgrywki Art. 238.1.1
  • 1x 12/L/zwykły Art. 238.2.1
56 ENTRY ACCEPTED 2017-08-16 19:29:42
2017-08-15 22:33:29
Katarzyna Kiliańska BERA
  • 1x 9/P/dwufazowy Art. 274.5.3
55 ENTRY ACCEPTED 2017-08-16 19:29:22
2017-08-15 21:58:08
Klara Kiliańska BLACK MAGIC WOMAN
  • 2x 6/LL/towarzyski 80 cm dokładności bez rozgrywki Art. 238.1.1
54 ENTRY ACCEPTED 2017-08-16 19:28:59
2017-08-15 21:57:25
Jemma Jones BORNEO
  • 1x 9/P/dwufazowy Art. 274.5.3
53 ENTRY ACCEPTED 2017-08-16 19:28:43
2017-08-15 21:57:05
Jemma Jones LUNA
  • 1x 9/P/dwufazowy Art. 274.5.3
52 ENTRY ACCEPTED 2017-08-16 19:28:17
2017-08-15 21:41:15
Paulina Sobolewska DESTINO
  • 2x 5/LL/towarzyski 60 cm dokładności bez rozgrywki Art. 238.1.1
51 ENTRY ACCEPTED 2017-08-16 19:27:56
2017-08-15 21:32:30
Milena Białobrzewska ESKORTEZA
  • 1x 6/LL/towarzyski 80 cm dokładności bez rozgrywki Art. 238.1.1
  • 1x 7/L/licencyjny Art.6 reg. PZJ
  • 1x 11/LL/towarzyski 80 cm dokładności bez rozgrywki Art. 238.1.1
  • 1x 12/L/zwykły Art. 238.2.1
50 ENTRY ACCEPTED 2017-08-15 20:02:00
2017-08-15 19:29:03
Mateusz Leszczyński KUADLINO
  • 2x 8/L/dokładności bez rozgrywki Art. 238.1.1
49 ENTRY ACCEPTED 2017-08-17 07:52:18
2017-08-15 18:02:23
Maja Margasińska PYRRUS
  • 2x 6/LL/towarzyski 80 cm dokładności bez rozgrywki Art. 238.1.1
  • 2x 11/LL/towarzyski 80 cm dokładności bez rozgrywki Art. 238.1.1
48 ENTRY ACCEPTED 2017-08-15 20:02:08
2017-08-15 14:22:04
Damian Rytych CHOUETTE Z
  • 1x 4/P/zwykły Art. 238.2.1
47 ENTRY ACCEPTED 2017-08-15 20:02:14
2017-08-15 11:26:46
Agnieszka Wierzbołowska-Staszak PRESTIŻ BER
  • 2x 1/LL/towarzyski 60 cm dokładności bez rozgrywki Art. 238.1.1
  • 1x 2/LL/towarzyski 80 cm dokładności bez rozgrywki Art. 238.1.1
  • 1x 10/LL/towarzyski 60 cm dokładności bez rozgrywki Art. 238.1.1
  • 2x 11/LL/towarzyski 80 cm dokładności bez rozgrywki Art. 238.1.1
45 ENTRY ACCEPTED 2017-08-14 22:36:15
2017-08-14 14:24:52
Jowita Lubicka DUETTE B.
  • 1x 4/P/zwykły Art. 238.2.1
44 ENTRY ACCEPTED 2017-08-14 22:36:31
2017-08-14 11:55:22
Mariusz Andrzejczak PERSJUSZ
  • 1x 1/LL/towarzyski 60 cm dokładności bez rozgrywki Art. 238.1.1
  • 1x 5/LL/towarzyski 60 cm dokładności bez rozgrywki Art. 238.1.1
  • 1x 10/LL/towarzyski 60 cm dokładności bez rozgrywki Art. 238.1.1
43 ENTRY ACCEPTED 2017-08-14 22:36:45
2017-08-14 11:21:12
Dawid Kotecki STRZAŁKA
  • 1x 1/LL/towarzyski 60 cm dokładności bez rozgrywki Art. 238.1.1
  • 1x 2/LL/towarzyski 80 cm dokładności bez rozgrywki Art. 238.1.1
42 ENTRY ACCEPTED 2017-08-14 22:36:58
2017-08-14 11:20:51
Oliwia Kosma DUMKA
  • 1x 1/LL/towarzyski 60 cm dokładności bez rozgrywki Art. 238.1.1
  • 1x 2/LL/towarzyski 80 cm dokładności bez rozgrywki Art. 238.1.1
41 ENTRY ACCEPTED 2017-08-14 22:37:13
2017-08-14 10:59:12
Jakub Kubiak EL DŻAMARA
  • 1x 4/P/zwykły Art. 238.2.1
40 ENTRY ACCEPTED 2017-08-14 22:37:29
2017-08-14 10:58:13
Zuzanna Bald ERMONA
  • 1x 8/L/dokładności bez rozgrywki Art. 238.1.1
  • 1x 9/P/dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 12/L/zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 13/P/o wzrastającym stopniu trudności z jokerem Art. 269.5
39 ENTRY ACCEPTED 2017-08-14 22:37:42
2017-08-14 07:41:06
Katarzyna Kamola WERMUT
  • 1x 8/L/dokładności bez rozgrywki Art. 238.1.1
  • 1x 9/P/dwufazowy Art. 274.5.3
38 ENTRY ACCEPTED 2017-08-14 22:37:55
2017-08-13 20:56:02
Natalia Kot AWANTAŻ
  • 2x 7/L/licencyjny Art.6 reg. PZJ
37 ENTRY ACCEPTED 2017-08-13 12:53:01
2017-08-12 21:01:17
Piotr Dalewski GERONIMO
  • 2x 2/LL/towarzyski 80 cm dokładności bez rozgrywki Art. 238.1.1
  • 2x 6/LL/towarzyski 80 cm dokładności bez rozgrywki Art. 238.1.1
  • 2x 11/LL/towarzyski 80 cm dokładności bez rozgrywki Art. 238.1.1
36 ENTRY ACCEPTED 2017-08-14 22:36:02
2017-08-12 15:09:27
Justyna Bojarska NOTIS
  • 1x 6/LL/towarzyski 80 cm dokładności bez rozgrywki Art. 238.1.1
  • 2x 7/L/licencyjny Art.6 reg. PZJ
35 ENTRY ACCEPTED 2017-08-12 12:58:41
2017-08-11 21:31:01
Maria Kosmalewicz CASTINERA NF
  • 1x 3/L/szkoleniowy Art. 238.1.2
  • 1x 4/P/zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 8/L/dokładności bez rozgrywki Art. 238.1.1
  • 1x 9/P/dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 13/P/o wzrastającym stopniu trudności z jokerem Art. 269.5
34 ENTRY ACCEPTED 2017-08-12 12:58:37
2017-08-11 17:10:50
Maria Rzepkowska JOLLY JOE
  • 2x 2/LL/towarzyski 80 cm dokładności bez rozgrywki Art. 238.1.1
  • 1x 3/L/szkoleniowy Art. 238.1.2
  • 2x 6/LL/towarzyski 80 cm dokładności bez rozgrywki Art. 238.1.1
  • 1x 8/L/dokładności bez rozgrywki Art. 238.1.1
33 ENTRY ACCEPTED 2017-08-12 12:58:31
2017-08-11 17:01:44
Maria Rzepkowska LAZUR
  • 2x 2/LL/towarzyski 80 cm dokładności bez rozgrywki Art. 238.1.1
  • 2x 6/LL/towarzyski 80 cm dokładności bez rozgrywki Art. 238.1.1
32 ENTRY ACCEPTED 2017-08-12 12:58:27
2017-08-11 00:45:10
Bogusz Dąbrowski FANTAZY L
  • 1x 4/P/zwykły Art. 238.2.1
31 ENTRY ACCEPTED 2017-08-12 12:58:23
2017-08-11 00:43:58
Bogusz Dąbrowski HERMA
  • 1x 4/P/zwykły Art. 238.2.1
30 ENTRY ACCEPTED 2017-08-12 12:58:14
2017-08-11 00:43:12
Judyta Koczorowska NERGAL
  • 1x 3/L/szkoleniowy Art. 238.1.2
  • 1x 4/P/zwykły Art. 238.2.1
29 ENTRY ACCEPTED 2017-08-12 12:58:07
2017-08-10 19:06:05
Mateusz Sputowski MYSZA
  • 2x 2/LL/towarzyski 80 cm dokładności bez rozgrywki Art. 238.1.1
  • 2x 6/LL/towarzyski 80 cm dokładności bez rozgrywki Art. 238.1.1
28 ENTRY ACCEPTED 2017-08-12 12:58:03
2017-08-10 19:05:28
Anna Białas GERY
  • 1x 4/P/zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 9/P/dwufazowy Art. 274.5.3
27 ENTRY ACCEPTED 2017-08-12 12:57:40
2017-08-10 19:01:24
Anna Białas GOLDEN II
  • 1x 4/P/zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 9/P/dwufazowy Art. 274.5.3
26 ENTRY ACCEPTED 2017-08-12 12:57:20
2017-08-10 19:00:35
Anna Białas DIARADO BOY II
  • 2x 2/LL/towarzyski 80 cm dokładności bez rozgrywki Art. 238.1.1
  • 1x 6/LL/towarzyski 80 cm dokładności bez rozgrywki Art. 238.1.1
  • 2x 8/L/dokładności bez rozgrywki Art. 238.1.1
25 ENTRY ACCEPTED 2017-08-12 12:57:16
2017-08-10 11:23:54
Magdalena Roza LIBERIA
  • 1x 8/L/dokładności bez rozgrywki Art. 238.1.1
  • 1x 9/P/dwufazowy Art. 274.5.3
24 ENTRY ACCEPTED 2017-08-12 12:57:12
2017-08-09 20:56:41
Zuzanna Kumorek SALVATOR M
  • 1x 4/P/zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 9/P/dwufazowy Art. 274.5.3
23 ENTRY ACCEPTED 2017-08-12 12:57:08
2017-08-09 17:53:50
Adrianna Ostrowska ANDORA
  • 1x 4/P/zwykły Art. 238.2.1
22 ENTRY ACCEPTED 2017-08-09 17:52:37
2017-08-09 15:55:47
Jagoda Jaworska ARCAN
  • 1x 4/P/zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 9/P/dwufazowy Art. 274.5.3
21 ENTRY ACCEPTED 2017-08-09 17:52:40
2017-08-09 14:07:16
Weronika Polaczek LESTRUSESE
  • 1x 3/L/szkoleniowy Art. 238.1.2
  • 1x 4/P/zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 8/L/dokładności bez rozgrywki Art. 238.1.1
  • 1x 9/P/dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 13/P/o wzrastającym stopniu trudności z jokerem Art. 269.5
20 ENTRY ACCEPTED 2017-08-08 20:28:20
2017-08-08 09:23:00
Małgorzata Koszucka CLAYTMAN
  • 2x 3/L/szkoleniowy Art. 238.1.2
19 ENTRY ACCEPTED 2017-08-08 20:28:24
2017-08-08 09:22:09
Małgorzata Koszucka CALLIHALL
  • 1x 4/P/zwykły Art. 238.2.1
16 ENTRY ACCEPTED 2017-08-08 20:29:35
2017-08-07 17:36:01
Alicja Rosak DAMA SERCA
  • 1x 8/L/dokładności bez rozgrywki Art. 238.1.1
  • 1x 9/P/dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 12/L/zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 13/P/o wzrastającym stopniu trudności z jokerem Art. 269.5
15 ENTRY ACCEPTED 2017-08-08 20:28:36
2017-08-07 15:54:35
Jan Warzywoda BEL ESPRIT
  • 2x 2/LL/towarzyski 80 cm dokładności bez rozgrywki Art. 238.1.1
  • 1x 6/LL/towarzyski 80 cm dokładności bez rozgrywki Art. 238.1.1
  • 2x 11/LL/towarzyski 80 cm dokładności bez rozgrywki Art. 238.1.1
14 ENTRY ACCEPTED 2017-08-16 19:27:34
2017-08-07 14:58:56
Julia Lambert MARGO - S
  • 1x 2/LL/towarzyski 80 cm dokładności bez rozgrywki Art. 238.1.1
  • 1x 8/L/dokładności bez rozgrywki Art. 238.1.1
  • 1x 11/LL/towarzyski 80 cm dokładności bez rozgrywki Art. 238.1.1
11 ENTRY ACCEPTED 2017-08-06 16:47:01
2017-08-06 13:09:41
Magdalena Rajpal LIBERADO S
  • 1x 8/L/dokładności bez rozgrywki Art. 238.1.1
  • 1x 9/P/dwufazowy Art. 274.5.3
10 ENTRY ACCEPTED 2017-08-08 20:29:22
2017-08-05 14:33:36
Julia Górska ISMENA
  • 1x 2/LL/towarzyski 80 cm dokładności bez rozgrywki Art. 238.1.1
  • 1x 3/L/szkoleniowy Art. 238.1.2
  • 1x 6/LL/towarzyski 80 cm dokładności bez rozgrywki Art. 238.1.1
  • 1x 7/L/licencyjny Art.6 reg. PZJ
9 ENTRY ACCEPTED 2017-08-02 19:16:06
2017-08-02 11:11:11
Zuzanna Zasada EMAN
  • 1x 5/LL/towarzyski 60 cm dokładności bez rozgrywki Art. 238.1.1
7 ENTRY ACCEPTED 2017-08-09 17:52:45
2017-07-31 11:03:04
Wiktoria Kowalczyk PRIMA PRO
  • 1x 2/LL/towarzyski 80 cm dokładności bez rozgrywki Art. 238.1.1
6 ENTRY ACCEPTED 2017-08-02 19:14:57
2017-07-31 11:02:34
Adrianna Ostrowska ZARIM
  • 1x 4/P/zwykły Art. 238.2.1
5 ENTRY ACCEPTED 2017-08-02 19:14:37
2017-07-31 11:02:06
Wiktoria Kowalczyk ARKADA
  • 2x 2/LL/towarzyski 80 cm dokładności bez rozgrywki Art. 238.1.1
No. Rider Club
Year of birth
PZJ
FEI ID
1. Andrzejczak Mariusz Stowarzyszenie Jeździeckie Napoleońska Zagroda
S
Brak
2. Bald Zuzanna JKS Salio Besiekierz Rudny
1998 (MJ.)
O032676
3. Białas Anna Bogusławicki KJ
S
O004792
4. Białobrzewska Milena ŁKJ
1997 (MJ.)
brak
5. Dalewski Piotr BPK
1996 (MJ.)
brak
6. Górska Julia KJ Baskil
2001 (J.)
brak
7. Izmajłowicz Adrianna KJ Victoria Bierzewice
2001 (J.)
O035568
8. Jaworska Jagoda Łódzki Klub Jeździecki
1999 (J.)
O028676
9. Jones Jemma Stowarzyszenie KS Chojnów
2003 (JM.)
O031298
10. Kamola Katarzyna KJ Equest Łąck
2000 (J.)
O031414
11. Kiliańska Katarzyna Stowarzyszenie KS Chojnów
2001 (J.)
O033625
12. Kiliańska Klara Stowarzyszenie KS Chojnów
2007 (Mł.)
O040214
13. Kosma Oliwia bpk
2005 (JM.)
brak
14. Kosmalewicz Maria JKS Fer Więckowice
2001 (J.)
O038495
15. Koszucka Małgorzata KJ Wechta Rosnówko
S
O009341
16. Kot Natalia EKO
2002 (JM.)
Brak
17. Kotecki Dawid bpk
2004 (JM.)
brak
18. Kowalczyk Wiktoria St. J Napoleońska Zagroda
2001 (J.)
O035246
19. Krajewska Nikola KJ SO Łąck
2003 (JM.)
O039521
20. Kubiak Jakub Bogusławicki KJ
2000 (J.)
O026764
21. Kumorek Zuzanna KJ SZWADRON BARDA JANKOWICE
2002 (JM.)
O035265
22. Lambert Julia Bogusławicki KJ
2001 (J.)
O033600
23. Leszczyński Mateusz Fundacja Klub Jeździecki Zbyszko
S
O013303
24. Lubicka Jowita KJ Salio Besiekierz Rudny
1999 (J.)
O023050
25. Łagodzińska Gabriela niezrzeszony
2002 (JM.)
BRAK
26. Margasińska Maja Klub Sportowy Happy Horse
2000 (J.)
brak
27. Mordaka Patryk Bogusławicki KJ
2000 (J.)
O019196
28. Ostrowska Adrianna St. J Napoleońska Zagroda
1996 (MJ.)
O009229
29. Polaczek Weronika JKS Barda-Szwadron Jankowice
2001 (J.)
0033395
30. Rajpal Magdalena KJ Arabika Łódź
S
O012577
31. Rosak Alicja SKJ Horseprofi Łódź
2002 (JM.)
O041550
32. Roza Magdalena KJ Arabika Łódź
S
O021048
33. Rytych Damian Bogusławicki KJ
S
O001066
34. Rzepkowska Maria ŁKJ
2001 (J.)
R027014
35. Sobolewska Paulina Bogusławicki KJ
S
O006758
36. Sputowski Mateusz Bogusławicki KJ
2006 (Mł.)
O041775
37. Terelak Jan niezrzeszony
2004 (JM.)
brak
38. Warzywoda Jan NAPOLEOŃSKA ZAGRODA
S
O040499
39. Wierzbołowska-Staszak Agnieszka Klub Sportowy Happy Horse
S
brak
No. Horse numer Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin Owner / Breeder National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

3

AMELIE JOLLY HOL GER 2005 Klacz gniada F: Acordelli
M: Fary-Lake
O: Gabriela Łagodzińska
B: Andreas Traub
BRAK
2.

38

ANDORA SP POL 2012 Klacz ciemnogniada F: Qulester /
M: Ambrozja / Gilette
O: Aneta Ostrowska
B: K. Kluzowski
K021855 616009590011412
3.

40

ARCAN SP POL 2000 Wałach siwa F: Lambado
M: Arabela
O: Tomasz Cajdler
B: Lucjan Kosnowicz
K007738
4.

50

ARKADA WLKP POL 2013 Klacz ciemnogniada F: Pauillac De Meia Lua / Qulester
M: Arkadia / Czad
O: Aneta Ostrowska
B: Aneta Ostrowska
K022772 616007592000413
5.

24

AWANTAŻ Małopolska POL 25.03.2010 Wałach gniada/165cm F: Frazes
M: Awelana
O: Łukasz Kot
B: Bogusław Dąbrowski
Brak 616006550027110
6.

46

BEL ESPRIT Małopolsjka POL 2013 Ogier ciemnogniada/169 F: HUZAR
M: BELLA VISTA
O: JAN WARZYWODA
B: STADNINA KONI WALEWICE
BRAK 616006591045913
7.

7

BERA WLKP POL 2009 Klacz gniada F: Caretino K / Caretino
M: Bezela / Eskudo
O: Alicja Kiliańska
B: SK Pępowo
K021271 616007610129809
8.

9

BLACK MAGIC WOMAN KUC POL 2013 Klacz dereszowata/kuc: F: nn / nn
M: nn / nn
O: Alina Kiliańska
B:
K023961 616999660475513
9.

8

BORNEO SP POL 2009 Wałach gniada F: Placido / Animo
M: Baronesse Picadilly / Prinz Pablo
O: Anna Jones
B: Witold Szydełko
K015280 616009670134909
10.

28

CASTINERA NF HOL POL 2011 Klacz siwa F: Castelan I / Casiro I
M: Lira II / Julio Mariner
O: Natalia Włodarczak-Kubiak
B:
K021453 DE421000011411
11.

51

CELTIC BOY sp POL 2011 ogier gniada F: Alvaro
M: Celtia II
O:
B:
K019094 616009610171711
12.

14

CHOUETTE Z ZANG POL 2010 Klacz ciemnogniada F: Casado V't Gelutt Z / Cadence Van't Gelutt Z
M: Quartz Van't Hulsbos / Latano I
O: Roman Jagieliński
B: J. Melchior
K019446 056015Z55706810
13.

42

CLAYTMAN HOL POL 2012 Ogier siwa F: Canturo / Cantus
M: Luzie II / Lordano
O: Wechta Sp. z o. o.
B: Hansen Johannes
K020605 DE421000188512
14.

45

DAMA SERCA MŁP POL 2007 Klacz gniada F: Emetyt /
M: Dama Dworu / Pick Wick
O: Hubert Rosak
B: SK Walewice
K013403 616006590280207
15.

11

DESTINO Małopolska POL 2013 Ogier siwa F: Dionizos
M: Druzja
O: Eugeniusz Sobolewski
B: Bieńko Maria
brak
16.

36

DIARADO BOY II OLD POL 2013 Wałach kara/165 F: Diarado
M: Hanna Obolensky M
O: Marcin Wolski
B: Xxxxxxx
DE433331014513 DE 433331014513
17.

16

DUETTE B. KWPN POL 2008 Klacz gniada F: O'Brien / Peter Pan
M: Solo / Celano
O: Aliaksandr Sarachau
B: M. J. Nieberg
K020618 528003000806859
18.

19

DUMKA SP POL 2006 Klacz srokata/mk:150 F: Hort /
M: Dolina / Hazard
O: Janusz Zuchora
B: Janusz Zuchora
K023206 009580544006
19.

20

EL DŻAMARA SP POL 2008 Klacz kasztanowata F: Maram / Aram
M: El Dżaha / Dżahil
O: Jakub Kubiak
B: SK Prudnik
K016595 00969001110408
20.

4

EPOS SP POL 1999 Ogier ciemnogniada F: Le Voltaire / Voltaire
M: Eneida / Fanimo
O: SO Łąck
B: SK Moszna
K005344 POL009660075099
21.

21

ERMONA SP POL 2005 Klacz gniada F: Erebus
M: Inbra / Faust Z
O: Anna Bald
B: Witold Bieniek
K010113 616009590070805
22.

12

ESKORTEZA Małopolska POL 2011 Klacz gniada F: Awans
M: Eskapada
O: Milena Białobrzewska
B: SK Janów Podlaski
brak
23.

25

GERONIMO SP POL 2004 Ogier ciemnogniada F: RAYMOND
M: GITTANE
O: Andrzej Jaroszczyk
B: Władysław Lopuszynski
12538 12538
24.

34

GERY SP POL 2012 Wałach siwa F: Bischof L / Bachus
M: Grenada / Imequyl
O: Kazimierz Mordaka
B: Kazimierz Mordaka
K020665 616009590145612
25.

35

GOLDEN II SP POL 2012 Wałach kasztanowata F: Imequyl / Luron
M: Garstka / Sędzia
O: Kazimierz Mordaka
B: Kazimierz Mordaka
K020666 616009590145712
26.

5

GOOD MADDOX SP POL 2006 Wałach kasztanowata F: Good Luck /
M: Madda / nn
O: Adrianna Izmajłowicz
B: Mirosław Glamowski
K015836 POL009520129406
27.

44

ISMENA Szlachetna Półkrew POL 2009 Klacz gniada/167 F: Imequyl
M: Izolda
O: Mariusz Górski
B: Aneta Ostrowska
K016530
28.

27

JOLLY JOE SP POL 2009 Klacz gniada F: CARPEDIEM
M: JENNIFER
O: Agnieszka Rzepkowska
B: Renata Marocka
K020457 616009530351109
29.

13

KUADLINO MŁP POL 2013 Wałach gniada/170 F: Huzar
M: Kalina
O: Generoforma sp. Z O.O
B: Agnieszka Suchorzewska
K022672
30.

26

LAZUR KUC POL 2008 Wałach kasztanowata/kuc:144 F: DACAPO 154
M: LANDMAN`S SAMANTA
O: AGNIESZKA RZEPKOWSKA
B: M.J
K016459 013660526608
31.

41

LESTRUSESE Włoski Koń Wierzchowy ITA 2004 Wałach kasztanowata F: Ksar-Sitte
M: Zeja
O: Mariusz Polaczek
B: Lunesu Pietro Paolo JR.
129641
32.

47

LIBERADO S PKSP POL 2009 Wałach siwa/170 F: Liberado / Libertino I
M: Saga / Fly High
O: Magdalena Rajpal
B: Rafał Skorupka
K020173 616009610127709
33.

37

LIBERIA SP POL 2009 Klacz kasztanowata F: Wanderkoning Star II / Wanderkoenig
M: Little Less Conversation / Litas-star
O: Magdalena Roza
B: Przemysław Tomeczko
K017206 616009670142809
34.

6

MARGO - S SP POL 1998 Klacz gniada F: Oder /
M: Melisa /
O: Julia Lambert
B: Paweł Sobecki
brak
35.

33

MYSZA KUC POL 2004 Klacz inna F: nn / nn
M: nn / nn
O: Kazimierz Mordaka
B:
K020706 616999590528304
36.

17

PERSJUSZ SP POL 2002 Wałach F: Szron
M: Persja
O: Aneta Ostrowska
B: SK Udorz
K008932
37.

15

PRESTIŻ BER Małopolska POL 2010 Ogier gniada F: Łowca
M: Promenada
O: Agnieszka Wierzbołowska-Staszak
B: Jacek Kosacki
brak
38.

39

PRIMA PRO WLKP POL 2011 Klacz kara F: Pro Savage /
M: Pogonia / Dłużnik
O: Aneta Ostrowska
B: Mirosław Janik
K021440 616007590006511
39.

1

PYRRUS Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2005 Wałach kara/165 F: Rumianek
M: Panna
O: Klub Sportowy Happy Horse
B: Stankiewicz Jarosław
Brak POL 009 66 04421 05
40.

53

QUITANA OLD GER 2007 Klacz gniada F: Cola / Contender
M: Quanta / Quidams Rubin
O: Kazimierz Mordaka
B: Małgorzata i Tomasz Siergiej
K013363 DE418181540907 104QF63
41.

32

SALVATOR M SP POL 2004 Wałach gniada/173 F: Sokrates
M: Samarkanda
O: Zuzanna Kumorek
B: SK MOSZNA
K009584
42.

18

STRZAŁKA TS POL 2004 Klacz srokata F: nn / nn
M: nn / nn
O: Janusz Zuchora
B:
K021544 POL999630308604
43.

22

WERMUT WLKP POL 2011 Wałach kasztanowata F: Lew/
M: Wygrana/
O: Marcin Wieczorkowski
B: Gospodarstwo Agroturystyczne Lidia Woźniczka
brak
44.

2

WOKSANA PKSP POL 2008 Klacz kasztanowata F: ANDOS
M: WOKANDA
O: NIKOLA KRAJEWSKA
B: SIWEK ROMAN
BRAK
45.

52

WOODY SP POL 2005 Wałach kasztanowata F: Erebus / Contender
M: Whoopy / Weinberg
O: Ewa Błada-Kosmalewicz
B: Władysław Giza
K009824 POL009540080305 103WV92
46.

49

ZARIM SP POL 2012 Wałach siwa F: Imequyl /
M: Zara /
O: Aneta Ostrowska
B: Aneta Ostrowska
K022770 616009590104412
Rider Club
Competition
Prize
Jaworska Jagoda Łódzki Klub Jeździecki
150
SUM:
150.00
Jones Jemma Stowarzyszenie KS Chojnów
250
SUM:
250.00
Kiliańska Katarzyna Stowarzyszenie KS Chojnów
100
SUM:
100.00
Kosmalewicz Maria JKS Fer Więckowice
200
SUM:
200.00
Krajewska Nikola KJ SO Łąck
175
SUM:
175.00
Kubiak Jakub Bogusławicki KJ
350
SUM:
350.00
Kumorek Zuzanna KJ SZWADRON BARDA JANKOWICE
300
SUM:
300.00
Ostrowska Adrianna St. J Napoleońska Zagroda
75
280
SUM:
355.00
Rajpal Magdalena KJ Arabika Łódź
200
SUM:
200.00
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Andrzejczak Mariusz
Stowarzyszenie Jeździeckie Napoleońska Zagroda
2017-08-18
1
2017-08-19
2017-08-20
1
Bald Zuzanna
JKS Salio Besiekierz Rudny
ERMONA (21)
2017-08-19
9
2017-08-19
18
2017-08-20
2017-08-20
4
Białas Anna
Bogusławicki KJ
GERY (34)
2017-08-18
10
2017-08-19
6
2017-08-18
8
2017-08-19
8
2017-08-18
16
2017-08-18
13
2017-08-19
14
2017-08-19
1
Białobrzewska Milena
ŁKJ
2017-08-19
1
2017-08-19
2017-08-20
1
Dalewski Piotr
BPK
2017-08-18
1
2017-08-18
1
2017-08-19
1
2017-08-19
1
2017-08-20
1
2017-08-20
Górska Julia
KJ Baskil
ISMENA (44)
2017-08-18
1
2017-08-18
2
2017-08-19
2017-08-19
Izmajłowicz Adrianna
KJ Victoria Bierzewice
2017-08-19
7
2017-08-19
1
2017-08-20
1
Jaworska Jagoda
Łódzki Klub Jeździecki
ARCAN (40)
2017-08-18
3
150
2017-08-19
12
Jones Jemma
Stowarzyszenie KS Chojnów
BORNEO (8)
2017-08-19
2
250
Kamola Katarzyna
KJ Equest Łąck
WERMUT (22)
2017-08-19
1
2017-08-19
11
Kiliańska Katarzyna
Stowarzyszenie KS Chojnów
BERA (7)
2017-08-19
5
100
Kiliańska Klara
Stowarzyszenie KS Chojnów
2017-08-19
1
2017-08-19
7
2017-08-20
1
Kosma Oliwia
bpk
DUMKA (19)
2017-08-18
1
2017-08-18
13
Kosmalewicz Maria
JKS Fer Więckowice
2017-08-18
3
2017-08-18
12
2017-08-19
1
2017-08-19
10
2017-08-20
3
WOODY (52)
2017-08-18
2
200
2017-08-19
13
Koszucka Małgorzata
KJ Wechta Rosnówko
2017-08-18
5
2017-08-18
4
2017-08-19
9
2017-08-20
2017-08-18
13
Kot Natalia
EKO
2017-08-19
2017-08-19
Kotecki Dawid
bpk
2017-08-18
1
2017-08-18
13
Kowalczyk Wiktoria
St. J Napoleońska Zagroda
2017-08-18
ARKADA (50)
2017-08-18
1
2017-08-18
2017-08-19
2017-08-19
2017-08-20
5
Krajewska Nikola
KJ SO Łąck
EPOS (4)
2017-08-19
1
2017-08-19
4
175
2017-08-20
2
Kubiak Jakub
Bogusławicki KJ
2017-08-18
6
2017-08-19
1
350
Kumorek Zuzanna
KJ SZWADRON BARDA JANKOWICE
2017-08-18
1
300
2017-08-19
Lambert Julia
Bogusławicki KJ
2017-08-18
1
2017-08-20
Leszczyński Mateusz
Fundacja Klub Jeździecki Zbyszko
2017-08-19
1
2017-08-19
1
Lubicka Jowita
KJ Salio Besiekierz Rudny
2017-08-18
14
2017-08-19
14
Łagodzińska Gabriela
niezrzeszony
2017-08-19
1
2017-08-19
1
2017-08-19
2017-08-20
1
Margasińska Maja
Klub Sportowy Happy Horse
PYRRUS (1)
2017-08-19
7
2017-08-19
1
2017-08-20
2017-08-20
Mordaka Patryk
Bogusławicki KJ
2017-08-20
2
QUITANA (53)
2017-08-18
9
Ostrowska Adrianna
St. J Napoleońska Zagroda
ANDORA (38)
2017-08-18
4
75
2017-08-19
16
2017-08-20
1
280
ZARIM (49)
2017-08-18
5
2017-08-19
15
Polaczek Weronika
JKS Barda-Szwadron Jankowice
2017-08-18
1
2017-08-18
7
2017-08-19
17
Rajpal Magdalena
KJ Arabika Łódź
2017-08-19
1
2017-08-19
3
200
Rosak Alicja
SKJ Horseprofi Łódź
2017-08-19
1
2017-08-19
7
2017-08-20
2017-08-20
Roza Magdalena
KJ Arabika Łódź
LIBERIA (37)
2017-08-19
2017-08-19
Rytych Damian
Bogusławicki KJ
2017-08-18
11
Rzepkowska Maria
ŁKJ
LAZUR (26)
2017-08-18
1
2017-08-18
1
2017-08-19
7
2017-08-19
7
2017-08-20
5
2017-08-18
2017-08-18
1
2017-08-18
6
2017-08-19
13
2017-08-19
7
2017-08-19
2017-08-20
5
Sobolewska Paulina
Bogusławicki KJ
DESTINO (11)
2017-08-19
2017-08-19
Sputowski Mateusz
Bogusławicki KJ
MYSZA (33)
2017-08-18
1
2017-08-18
1
2017-08-19
1
2017-08-19
1
2017-08-20
1
Terelak Jan
niezrzeszony
2017-08-19
1
2017-08-19
1
2017-08-20
3
Warzywoda Jan
NAPOLEOŃSKA ZAGRODA
2017-08-18
1
2017-08-18
1
2017-08-19
14
Wierzbołowska-Staszak Agnieszka
Klub Sportowy Happy Horse
2017-08-18
2017-08-18
2017-08-18
2017-08-20
2017-08-20
2017-08-20

Number of Riders: 39

Number of Horses: 46

The sum of prizes: 2 080.00

Competition results developed by: SO Bogusławice
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: H2-052014-1, PHUP Jackland Jacek Ostrowski)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2017
design and realization: signus.pl