Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

ZRiT-B oraz elim. OOM-B
Biały Las, 28-30.06.2019

Zgłoszenia zaakceptowane:

Nr Status zgłoszenia
Daty korekty i utworzenia
Zawodnik Koń Konkursy
210 ENTRY ACCEPTED 2019-06-26 10:50:22
2019-06-26 10:49:15
Tomasz Kuczerawy RLG CORNETTA
  • 2x 12/L/ZAWODY REGIONALNE - z trafieniem w normę czasu
209 ENTRY ACCEPTED 2019-06-26 10:48:56
2019-06-26 10:48:30
Tomasz Kuczerawy DING DONG
  • 1x 15/N/ZAWODY REGIONALNE - dwufazowy zwykły / zwykły
208 ENTRY ACCEPTED 2019-06-26 10:49:55
2019-06-26 10:47:38
Tomasz Kuczerawy CHACCOS BOY
  • 1x 16/C/ZAWODY REGIONALNE - zwykły
207 ENTRY ACCEPTED 2019-06-26 10:23:50
2019-06-25 22:55:21
Vitalii Charadnik COLLIN M
  • 1x 7/N/ZAWODY REGIONALNE - dwufazowy zwykły / zwykły
  • 1x 8/C/ZAWODY REGIONALNE - dwufazowy zwykły / zwykły
206 ENTRY ACCEPTED 2019-06-26 10:23:48
2019-06-25 22:54:57
Vitalii Charadnik CHABLIS
  • 1x 6/P/ZAWODY REGIONALNE - zwykły
  • 1x 7/N/ZAWODY REGIONALNE - dwufazowy zwykły / zwykły
205 ENTRY ACCEPTED 2019-06-26 10:23:46
2019-06-25 22:54:30
Vitalii Charadnik INTRO DE MUZE
  • 1x 7/N/ZAWODY REGIONALNE - dwufazowy zwykły / zwykły
  • 1x 8/C/ZAWODY REGIONALNE - dwufazowy zwykły / zwykły
204 ENTRY ACCEPTED 2019-06-26 10:23:45
2019-06-25 22:54:02
Jarosław Skrzyczyński FOR PASSION
  • 1x 7/N/ZAWODY REGIONALNE - dwufazowy zwykły / zwykły
  • 1x 8/C/ZAWODY REGIONALNE - dwufazowy zwykły / zwykły
203 ENTRY ACCEPTED 2019-06-26 10:23:43
2019-06-25 22:53:28
Jarosław Skrzyczyński JOYRIDE
  • 1x 6/P/ZAWODY REGIONALNE - zwykły
  • 1x 7/N/ZAWODY REGIONALNE - dwufazowy zwykły / zwykły
202 ENTRY ACCEPTED 2019-06-26 10:23:41
2019-06-25 22:52:52
Jarosław Skrzyczyński DIARADO'S DREAM
  • 1x 7/N/ZAWODY REGIONALNE - dwufazowy zwykły / zwykły
  • 1x 8/C/ZAWODY REGIONALNE - dwufazowy zwykły / zwykły
201 ENTRY ACCEPTED 2019-06-26 10:23:37
2019-06-25 22:52:22
Jarosław Skrzyczyński QUICK STEP
  • 1x 7/N/ZAWODY REGIONALNE - dwufazowy zwykły / zwykły
  • 1x 8/C/ZAWODY REGIONALNE - dwufazowy zwykły / zwykły
200 ENTRY ACCEPTED 2019-06-26 10:23:36
2019-06-25 22:51:39
Jarosław Skrzyczyński BARCELONA
  • 1x 6/P/ZAWODY REGIONALNE - zwykły
  • 1x 7/N/ZAWODY REGIONALNE - dwufazowy zwykły / zwykły
199 ENTRY ACCEPTED 2019-06-26 10:23:34
2019-06-25 22:51:12
Patryk Skrzyczyński DRAGON
  • 2x 2/LL/ZAWODY TOWARZYSKIE - dokładności
198 ENTRY ACCEPTED 2019-06-26 10:23:33
2019-06-25 22:50:37
Filip Skrzyczyński JOUNG BOY
  • 2x 2/LL/ZAWODY TOWARZYSKIE - dokładności
197 ENTRY ACCEPTED 2019-06-25 22:21:35
2019-06-25 21:15:16
Karolina Młodawska POLIANA
  • 2x 1/MINI LL/ZAWODY TOWARZYSKIE - dokładności
  • 2x 9/MINI LL/ZAWODY TOWARZYSKIE - dokładności
  • 2x 17/MINI LL/ZAWODY TOWARZYSKIE - dokładności
196 ENTRY ACCEPTED 2019-06-25 22:21:29
2019-06-25 15:43:17
Jacek Mierzwiński GALA W
  • 1x 6/P/ZAWODY REGIONALNE - zwykły
  • 1x 7/N/ZAWODY REGIONALNE - dwufazowy zwykły / zwykły
195 ENTRY ACCEPTED 2019-06-25 22:21:23
2019-06-25 15:42:15
Jacek Mierzwiński CALVADOS
  • 1x 6/P/ZAWODY REGIONALNE - zwykły
  • 1x 7/N/ZAWODY REGIONALNE - dwufazowy zwykły / zwykły
194 ENTRY PRE-APPROVED 2019-06-24 23:32:18
2019-06-24 20:38:49
Olga Styła NOBELSTAR 0005
  • 2x 3/KUCE/ELIMINACJE OOM - styl jeźdźca
  • 2x 11/KUCE/ELIMINACJE OOM - styl jeźdźca
  • 2x 19/finał KUCE/ELIMINACJE OOM - dwunawrotowy
190 ENTRY ACCEPTED 2019-06-24 23:58:45
2019-06-24 19:37:35
Paulina Subotkiewicz TORO
  • 2x 20/L/ZAWODY REGIONALNE - z trafieniem w normę czasu
189 ENTRY PRE-APPROVED 2019-06-24 23:58:27
2019-06-24 14:45:08
Emilia Wiśniewska DERINA
  • 1x 18/LL/ZAWODY TOWARZYSKIE - dokładności
  • 1x 20/L/ZAWODY REGIONALNE - z trafieniem w normę czasu
186 ENTRY ACCEPTED 2019-06-24 23:57:46
2019-06-24 09:14:58
Anastasia Abramenko LOTKA
  • 2x 10/LL/ZAWODY TOWARZYSKIE - dokładności
185 ENTRY ACCEPTED 2019-06-24 23:57:35
2019-06-24 08:27:58
Paulina Werner BAKIER
  • 1x 10/LL/ZAWODY TOWARZYSKIE - dokładności
  • 1x 12/L/ZAWODY REGIONALNE - z trafieniem w normę czasu
184 ENTRY ACCEPTED 2019-06-24 23:57:18
2019-06-23 23:44:58
Marcin Kantarowicz ELENA
  • 2x 10/LL/ZAWODY TOWARZYSKIE - dokładności
  • 2x 18/LL/ZAWODY TOWARZYSKIE - dokładności
183 ENTRY ACCEPTED 2019-06-24 23:57:02
2019-06-23 23:01:14
Renata Komperda FRAKTAL
  • 1x 6/P/ZAWODY REGIONALNE - zwykły
  • 1x 7/N/ZAWODY REGIONALNE - dwufazowy zwykły / zwykły
  • 1x 14/P/ZAWODY REGIONALNE - zwykły
  • 1x 15/N/ZAWODY REGIONALNE - dwufazowy zwykły / zwykły
182 ENTRY ACCEPTED 2019-06-24 23:55:40
2019-06-23 21:31:24
Michalina Reszka STOKRTOKA
  • 2x 1/MINI LL/ZAWODY TOWARZYSKIE - dokładności
181 ENTRY ACCEPTED 2019-06-24 23:55:13
2019-06-23 21:30:39
Maja Czekała NIGERIA
  • 2x 1/MINI LL/ZAWODY TOWARZYSKIE - dokładności
180 ENTRY PRE-APPROVED 2019-06-24 23:55:05
2019-06-23 20:39:52
Emilia Konieczna PRADA
  • 2x 20/L/ZAWODY REGIONALNE - z trafieniem w normę czasu
179 ENTRY ACCEPTED 2019-06-24 23:44:00
2019-06-23 19:46:30
Amelia Miałszygrosz HRABINKA
  • 1x 1/MINI LL/ZAWODY TOWARZYSKIE - dokładności
  • 1x 2/LL/ZAWODY TOWARZYSKIE - dokładności
178 ENTRY ACCEPTED 2019-06-24 23:43:35
2019-06-23 18:52:30
Klaudia Adamczewska HAŃCZA
  • 2x 10/LL/ZAWODY TOWARZYSKIE - dokładności
176 ENTRY ACCEPTED 2019-06-24 23:43:10
2019-06-23 18:15:33
Aleksandra Poprawska DAYTONA
  • 2x 18/LL/ZAWODY TOWARZYSKIE - dokładności
  • 1x 20/L/ZAWODY REGIONALNE - z trafieniem w normę czasu
175 ENTRY ACCEPTED 2019-06-24 23:42:56
2019-06-23 17:53:08
Magdalena Pawłowicz BOHUN
  • 2x 9/MINI LL/ZAWODY TOWARZYSKIE - dokładności
174 ENTRY ACCEPTED 2019-06-24 23:41:58
2019-06-23 17:50:07
Justyna Klinikowska NICPOŃ
  • 2x 10/LL/ZAWODY TOWARZYSKIE - dokładności
173 ENTRY ACCEPTED 2019-06-23 16:31:37
2019-06-23 14:31:20
Kornelia Smura GRUPO PROM VIOX W
  • 1x 5/DUŻE KONIE/ELIMINACJE OOM - styl jeźdźca
  • 1x 13/DUŻE KONIE/ELIMINACJE OOM - styl jeźdźca
  • 1x 21/finał DUŻE KONIE/ELIMINACJE OOM - dwunawrotowy
172 ENTRY ACCEPTED 2019-06-23 16:27:40
2019-06-23 14:30:40
Kornelia Smura DIE KLEINE LADY
  • 1x 5/DUŻE KONIE/ELIMINACJE OOM - styl jeźdźca
  • 1x 13/DUŻE KONIE/ELIMINACJE OOM - styl jeźdźca
  • 1x 21/finał DUŻE KONIE/ELIMINACJE OOM - dwunawrotowy
171 ENTRY ACCEPTED 2019-06-24 23:41:41
2019-06-23 10:50:20
Katarzyna Piszczatowska-Hołub MARSEL
  • 2x 2/LL/ZAWODY TOWARZYSKIE - dokładności
  • 1x 4/L/ZAWODY REGIONALNE - z trafieniem w normę czasu
170 ENTRY PRE-APPROVED 2019-06-24 23:41:26
2019-06-23 08:12:30
Oliwia Kosakiewicz E - FIFKA
  • 2x 1/MINI LL/ZAWODY TOWARZYSKIE - dokładności
  • 2x 9/MINI LL/ZAWODY TOWARZYSKIE - dokładności
  • 2x 17/MINI LL/ZAWODY TOWARZYSKIE - dokładności
169 ENTRY ACCEPTED 2019-06-24 23:40:48
2019-06-23 08:11:32
Milena Kolawa NIKI
  • 1x 1/MINI LL/ZAWODY TOWARZYSKIE - dokładności
  • 1x 2/LL/ZAWODY TOWARZYSKIE - dokładności
  • 1x 9/MINI LL/ZAWODY TOWARZYSKIE - dokładności
  • 1x 10/LL/ZAWODY TOWARZYSKIE - dokładności
  • 1x 17/MINI LL/ZAWODY TOWARZYSKIE - dokładności
  • 1x 18/LL/ZAWODY TOWARZYSKIE - dokładności
168 ENTRY ACCEPTED 2019-06-24 23:40:35
2019-06-23 08:10:05
Alicja Poniatowska TERCJA
  • 2x 1/MINI LL/ZAWODY TOWARZYSKIE - dokładności
  • 2x 9/MINI LL/ZAWODY TOWARZYSKIE - dokładności
  • 2x 17/MINI LL/ZAWODY TOWARZYSKIE - dokładności
167 ENTRY PRE-APPROVED 2019-06-22 14:34:13
2019-06-22 14:09:24
Weronika Kosińska LEDA
  • 1x 5/DUŻE KONIE/ELIMINACJE OOM - styl jeźdźca
  • 1x 13/DUŻE KONIE/ELIMINACJE OOM - styl jeźdźca
  • 1x 21/finał DUŻE KONIE/ELIMINACJE OOM - dwunawrotowy
166 ENTRY PRE-APPROVED 2019-06-22 14:34:38
2019-06-22 14:07:42
Weronika Kosińska BIAŁKA
  • 1x 3/KUCE/ELIMINACJE OOM - styl jeźdźca
  • 1x 11/KUCE/ELIMINACJE OOM - styl jeźdźca
  • 1x 19/finał KUCE/ELIMINACJE OOM - dwunawrotowy
165 ENTRY PRE-APPROVED 2019-06-22 14:01:01
2019-06-22 12:29:46
Martyna Zielińska NAHALA GP Z
  • 2x 4/L/ZAWODY REGIONALNE - z trafieniem w normę czasu
164 ENTRY ACCEPTED 2019-06-22 11:25:19
2019-06-22 10:59:29
Maria Michalska PORTOS
  • 1x 2/LL/ZAWODY TOWARZYSKIE - dokładności
  • 1x 3/KUCE/ELIMINACJE OOM - styl jeźdźca
163 ENTRY ACCEPTED 2019-06-22 11:24:53
2019-06-22 09:15:28
Alicja Kozłowska GINA
  • 1x 3/KUCE/ELIMINACJE OOM - styl jeźdźca
  • 1x 11/KUCE/ELIMINACJE OOM - styl jeźdźca
  • 1x 19/finał KUCE/ELIMINACJE OOM - dwunawrotowy
162 ENTRY ACCEPTED 2019-06-22 10:36:54
2019-06-21 23:39:00
Julia Ogrodnik PENTAGON
  • 2x 9/MINI LL/ZAWODY TOWARZYSKIE - dokładności
161 ENTRY PRE-APPROVED 2019-06-22 10:36:42
2019-06-21 21:55:18
Mikołaj Kownacki BARBÓRKA
  • 1x 14/P/ZAWODY REGIONALNE - zwykły
  • 1x 15/N/ZAWODY REGIONALNE - dwufazowy zwykły / zwykły
160 ENTRY PRE-APPROVED 2019-06-22 10:35:28
2019-06-21 21:54:24
Mikołaj Kownacki MENZO VAN DE ROOMSTRAAT
  • 1x 16/C/ZAWODY REGIONALNE - zwykły
159 ENTRY ACCEPTED 2019-06-22 10:35:11
2019-06-21 20:14:30
Julia Szut DIADER DEVIL DIAMOND
  • 1x 6/P/ZAWODY REGIONALNE - zwykły
  • 1x 14/P/ZAWODY REGIONALNE - zwykły
158 ENTRY PRE-APPROVED 2019-06-22 11:24:40
2019-06-21 20:03:24
Michał Jóskowiak HUSH HUSH
  • 2x 4/L/ZAWODY REGIONALNE - z trafieniem w normę czasu
  • 1x 6/P/ZAWODY REGIONALNE - zwykły
157 ENTRY PRE-APPROVED 2019-06-22 11:24:42
2019-06-21 20:00:35
Michał Jóskowiak ORINOKO
  • 1x 4/L/ZAWODY REGIONALNE - z trafieniem w normę czasu
  • 1x 6/P/ZAWODY REGIONALNE - zwykły
  • 1x 7/N/ZAWODY REGIONALNE - dwufazowy zwykły / zwykły
156 ENTRY ACCEPTED 2019-06-22 10:33:44
2019-06-21 19:26:51
Agnieszka Cwynar BONUS MELIOR OPTIMUS
  • 1x 20/L/ZAWODY REGIONALNE - z trafieniem w normę czasu
  • 1x 22/P/ZAWODY REGIONALNE - wzrastającego stopnia trudności - JOCKER
155 ENTRY ACCEPTED 2019-06-22 10:33:21
2019-06-21 17:53:00
Weronika Koroblowska CELANIQUE
  • 1x 4/L/ZAWODY REGIONALNE - z trafieniem w normę czasu
  • 1x 6/P/ZAWODY REGIONALNE - zwykły
154 ENTRY ACCEPTED 2019-06-22 10:33:08
2019-06-21 17:38:45
Alicja Olejniczak DON NEGRO
  • 1x 1/MINI LL/ZAWODY TOWARZYSKIE - dokładności
  • 1x 2/LL/ZAWODY TOWARZYSKIE - dokładności
153 ENTRY ACCEPTED 2019-06-22 10:32:56
2019-06-21 11:17:23
Zuzanna Antoniak CANDY LADY
  • 1x 6/P/ZAWODY REGIONALNE - zwykły
  • 1x 7/N/ZAWODY REGIONALNE - dwufazowy zwykły / zwykły
152 ENTRY ACCEPTED 2019-06-22 10:32:37
2019-06-21 08:55:13
Jan Chrzanowski EKWADOR
  • 1x 12/L/ZAWODY REGIONALNE - z trafieniem w normę czasu
  • 1x 14/P/ZAWODY REGIONALNE - zwykły
151 ENTRY ACCEPTED 2019-06-22 10:32:29
2019-06-21 08:52:17
Karol Chrzanowski SAGA
  • 2x 12/L/ZAWODY REGIONALNE - z trafieniem w normę czasu
150 ENTRY PRE-APPROVED 2019-06-22 10:31:44
2019-06-21 08:51:02
Jan Chrzanowski NELSON V/D HUNTERS
  • 1x 12/L/ZAWODY REGIONALNE - z trafieniem w normę czasu
  • 1x 14/P/ZAWODY REGIONALNE - zwykły
149 ENTRY PRE-APPROVED 2019-06-22 10:31:00
2019-06-21 08:50:15
Karol Chrzanowski STACHATO
  • 1x 12/L/ZAWODY REGIONALNE - z trafieniem w normę czasu
  • 1x 14/P/ZAWODY REGIONALNE - zwykły
148 ENTRY ACCEPTED 2019-06-22 10:29:50
2019-06-21 08:44:41
Jan Chrzanowski MEADOW
  • 1x 7/N/ZAWODY REGIONALNE - dwufazowy zwykły / zwykły
  • 1x 8/C/ZAWODY REGIONALNE - dwufazowy zwykły / zwykły
147 ENTRY PRE-APPROVED 2019-06-22 10:29:29
2019-06-21 08:43:34
Jan Chrzanowski MISTER KANNAN
  • 1x 7/N/ZAWODY REGIONALNE - dwufazowy zwykły / zwykły
146 ENTRY ACCEPTED 2019-06-22 10:28:17
2019-06-21 08:37:10
Jan Chrzanowski GAMBIT-O
  • 1x 7/N/ZAWODY REGIONALNE - dwufazowy zwykły / zwykły
  • 1x 8/C/ZAWODY REGIONALNE - dwufazowy zwykły / zwykły
145 ENTRY ACCEPTED 2019-06-22 10:28:06
2019-06-21 08:34:53
Karol Chrzanowski GOETHE
  • 1x 7/N/ZAWODY REGIONALNE - dwufazowy zwykły / zwykły
144 ENTRY ACCEPTED 2019-06-22 10:27:58
2019-06-21 08:32:00
Karol Chrzanowski ECHO MK
  • 1x 7/N/ZAWODY REGIONALNE - dwufazowy zwykły / zwykły
143 ENTRY ACCEPTED 2019-06-22 10:27:48
2019-06-21 08:31:21
Karol Chrzanowski BANOVEY
  • 1x 7/N/ZAWODY REGIONALNE - dwufazowy zwykły / zwykły
142 ENTRY PRE-APPROVED 2019-06-22 10:27:36
2019-06-20 23:08:25
Julia Mycio NORKAN
  • 1x 2/LL/ZAWODY TOWARZYSKIE - dokładności
  • 1x 4/L/ZAWODY REGIONALNE - z trafieniem w normę czasu
  • 1x 10/LL/ZAWODY TOWARZYSKIE - dokładności
  • 1x 12/L/ZAWODY REGIONALNE - z trafieniem w normę czasu
  • 1x 18/LL/ZAWODY TOWARZYSKIE - dokładności
  • 1x 20/L/ZAWODY REGIONALNE - z trafieniem w normę czasu
141 ENTRY ACCEPTED 2019-06-22 10:27:12
2019-06-20 23:07:50
Wiktoria Klimczak ROSALIE
  • 1x 4/L/ZAWODY REGIONALNE - z trafieniem w normę czasu
  • 1x 6/P/ZAWODY REGIONALNE - zwykły
  • 1x 12/L/ZAWODY REGIONALNE - z trafieniem w normę czasu
  • 1x 14/P/ZAWODY REGIONALNE - zwykły
  • 1x 20/L/ZAWODY REGIONALNE - z trafieniem w normę czasu
  • 1x 22/P/ZAWODY REGIONALNE - wzrastającego stopnia trudności - JOCKER
140 ENTRY PRE-APPROVED 2019-06-22 10:26:55
2019-06-20 23:07:24
Katarzyna Kokowska GROM
  • 1x 6/P/ZAWODY REGIONALNE - zwykły
  • 1x 7/N/ZAWODY REGIONALNE - dwufazowy zwykły / zwykły
  • 1x 14/P/ZAWODY REGIONALNE - zwykły
  • 1x 15/N/ZAWODY REGIONALNE - dwufazowy zwykły / zwykły
  • 1x 22/P/ZAWODY REGIONALNE - wzrastającego stopnia trudności - JOCKER
  • 1x 23/N/ZAWODY REGIONALNE - zwykły
139 ENTRY PRE-APPROVED 2019-06-22 10:26:23
2019-06-20 23:07:01
Katarzyna Kokowska GAJA
  • 1x 4/L/ZAWODY REGIONALNE - z trafieniem w normę czasu
  • 1x 6/P/ZAWODY REGIONALNE - zwykły
  • 1x 12/L/ZAWODY REGIONALNE - z trafieniem w normę czasu
  • 1x 14/P/ZAWODY REGIONALNE - zwykły
  • 1x 20/L/ZAWODY REGIONALNE - z trafieniem w normę czasu
  • 1x 22/P/ZAWODY REGIONALNE - wzrastającego stopnia trudności - JOCKER
138 ENTRY PRE-APPROVED 2019-06-22 10:15:48
2019-06-20 23:06:19
Oliwia Mycio RAIKEN
  • 1x 3/KUCE/ELIMINACJE OOM - styl jeźdźca
  • 1x 11/KUCE/ELIMINACJE OOM - styl jeźdźca
  • 1x 19/finał KUCE/ELIMINACJE OOM - dwunawrotowy
137 ENTRY PRE-APPROVED 2019-06-22 10:14:33
2019-06-20 23:05:21
Natalia Potrzebowska OLMAR
  • 1x 5/DUŻE KONIE/ELIMINACJE OOM - styl jeźdźca
  • 1x 13/DUŻE KONIE/ELIMINACJE OOM - styl jeźdźca
  • 1x 21/finał DUŻE KONIE/ELIMINACJE OOM - dwunawrotowy
136 ENTRY ACCEPTED 2019-06-22 10:25:48
2019-06-20 20:22:21
Ewelina Kostrzewska HOP HOP SIMONI
  • 1x 4/L/ZAWODY REGIONALNE - z trafieniem w normę czasu
  • 1x 6/P/ZAWODY REGIONALNE - zwykły
  • 1x 14/P/ZAWODY REGIONALNE - zwykły
  • 1x 22/P/ZAWODY REGIONALNE - wzrastającego stopnia trudności - JOCKER
135 ENTRY ACCEPTED 2019-06-22 10:25:34
2019-06-20 15:13:58
Weronika Koroblowska GAL
  • 1x 8/C/ZAWODY REGIONALNE - dwufazowy zwykły / zwykły
134 ENTRY ACCEPTED 2019-06-25 09:50:18
2019-06-20 13:52:33
Martyna Natkaniec B GERALDIEN
  • 2x 2/LL/ZAWODY TOWARZYSKIE - dokładności
  • 2x 10/LL/ZAWODY TOWARZYSKIE - dokładności
133 ENTRY PRE-APPROVED 2019-06-22 10:25:07
2019-06-20 13:43:55
Aleksandra Szczepaniszyn CHACCO RJT
  • 1x 14/P/ZAWODY REGIONALNE - zwykły
  • 1x 15/N/ZAWODY REGIONALNE - dwufazowy zwykły / zwykły
131 ENTRY PRE-APPROVED 2019-06-22 11:26:16
2019-06-20 12:19:14
Vesna Wojtaszek NEKTON PLUS
  • 1x 5/DUŻE KONIE/ELIMINACJE OOM - styl jeźdźca
  • 1x 13/DUŻE KONIE/ELIMINACJE OOM - styl jeźdźca
  • 1x 21/finał DUŻE KONIE/ELIMINACJE OOM - dwunawrotowy
130 ENTRY ACCEPTED 2019-06-22 10:23:14
2019-06-20 11:45:52
Jarosław Kaczmarczyk ARTEA
  • 1x 12/L/ZAWODY REGIONALNE - z trafieniem w normę czasu
  • 1x 14/P/ZAWODY REGIONALNE - zwykły
129 ENTRY ACCEPTED 2019-06-22 10:22:55
2019-06-20 10:29:25
Magdalena Kolbusz FLAVIO
  • 2x 4/L/ZAWODY REGIONALNE - z trafieniem w normę czasu
  • 1x 12/L/ZAWODY REGIONALNE - z trafieniem w normę czasu
  • 1x 22/P/ZAWODY REGIONALNE - wzrastającego stopnia trudności - JOCKER
128 ENTRY PRE-APPROVED 2019-06-22 10:22:37
2019-06-19 17:00:39
Zofia Kubacka ACROBAT
  • 1x 4/L/ZAWODY REGIONALNE - z trafieniem w normę czasu
  • 1x 6/P/ZAWODY REGIONALNE - zwykły
127 ENTRY PRE-APPROVED 2019-06-22 10:21:37
2019-06-19 16:57:22
Iga Tokarska CASALL AZZURRO
  • 2x 4/L/ZAWODY REGIONALNE - z trafieniem w normę czasu
126 ENTRY ACCEPTED 2019-06-22 10:21:08
2019-06-19 16:42:31
Weronika Lipiec MIKA
  • 1x 4/L/ZAWODY REGIONALNE - z trafieniem w normę czasu
  • 1x 6/P/ZAWODY REGIONALNE - zwykły
125 ENTRY ACCEPTED 2019-06-22 10:20:58
2019-06-19 15:43:10
Piotr Jacek Tokarski EINSTEIN
  • 1x 6/P/ZAWODY REGIONALNE - zwykły
  • 1x 7/N/ZAWODY REGIONALNE - dwufazowy zwykły / zwykły
124 ENTRY PRE-APPROVED 2019-06-22 10:20:45
2019-06-19 11:59:58
Beata Szuber MANILA S
  • 1x 7/N/ZAWODY REGIONALNE - dwufazowy zwykły / zwykły
  • 1x 8/C/ZAWODY REGIONALNE - dwufazowy zwykły / zwykły
123 ENTRY PRE-APPROVED 2019-06-22 10:20:17
2019-06-19 11:59:23
Beata Szuber FLORENTINUS
  • 1x 7/N/ZAWODY REGIONALNE - dwufazowy zwykły / zwykły
  • 1x 8/C/ZAWODY REGIONALNE - dwufazowy zwykły / zwykły
122 ENTRY PRE-APPROVED 2019-06-22 11:24:58
2019-06-19 11:18:58
Zofia Kubacka BLACK JACK
  • 1x 5/DUŻE KONIE/ELIMINACJE OOM - styl jeźdźca
121 ENTRY ACCEPTED 2019-06-22 10:20:00
2019-06-19 08:29:53
Jeroen Bronnenberg CAREA
  • 1x 4/L/ZAWODY REGIONALNE - z trafieniem w normę czasu
  • 1x 6/P/ZAWODY REGIONALNE - zwykły
120 ENTRY ACCEPTED 2019-06-22 10:19:16
2019-06-19 08:28:55
Marta Bronnenberg AKT
  • 1x 2/LL/ZAWODY TOWARZYSKIE - dokładności
  • 1x 4/L/ZAWODY REGIONALNE - z trafieniem w normę czasu
119 ENTRY ACCEPTED 2019-06-22 10:18:47
2019-06-19 08:28:11
Klementyna Cajske KLARA-W
  • 2x 4/L/ZAWODY REGIONALNE - z trafieniem w normę czasu
118 ENTRY ACCEPTED 2019-06-22 10:10:42
2019-06-19 08:27:01
Aleksander Lauk FESTA
  • 1x 5/DUŻE KONIE/ELIMINACJE OOM - styl jeźdźca
  • 1x 13/DUŻE KONIE/ELIMINACJE OOM - styl jeźdźca
  • 1x 21/finał DUŻE KONIE/ELIMINACJE OOM - dwunawrotowy
117 ENTRY ACCEPTED 2019-06-22 10:10:28
2019-06-19 08:25:50
Amelia Górnicka WALENCJA
  • 1x 3/KUCE/ELIMINACJE OOM - styl jeźdźca
  • 1x 11/KUCE/ELIMINACJE OOM - styl jeźdźca
  • 1x 19/finał KUCE/ELIMINACJE OOM - dwunawrotowy
116 ENTRY ACCEPTED 2019-06-22 10:10:14
2019-06-19 08:24:47
Kornelia Górnicka COSTA SERENA
  • 1x 3/KUCE/ELIMINACJE OOM - styl jeźdźca
  • 1x 11/KUCE/ELIMINACJE OOM - styl jeźdźca
  • 1x 19/finał KUCE/ELIMINACJE OOM - dwunawrotowy
115 ENTRY ACCEPTED 2019-06-22 10:18:07
2019-06-19 01:40:16
Sandy Kulejewska MONSUN
  • 2x 4/L/ZAWODY REGIONALNE - z trafieniem w normę czasu
  • 2x 12/L/ZAWODY REGIONALNE - z trafieniem w normę czasu
  • 2x 20/L/ZAWODY REGIONALNE - z trafieniem w normę czasu
113 ENTRY PRE-APPROVED 2019-06-22 10:17:15
2019-06-19 00:14:15
Iga Tokarska CHARDONNAY
  • 1x 6/P/ZAWODY REGIONALNE - zwykły
  • 1x 7/N/ZAWODY REGIONALNE - dwufazowy zwykły / zwykły
112 ENTRY PRE-APPROVED 2019-06-22 10:16:39
2019-06-19 00:13:41
Iga Tokarska DAMAR
  • 1x 7/N/ZAWODY REGIONALNE - dwufazowy zwykły / zwykły
  • 1x 8/C/ZAWODY REGIONALNE - dwufazowy zwykły / zwykły
111 ENTRY ACCEPTED 2019-06-22 10:09:56
2019-06-18 22:33:38
Maja Miętek HESTRI
  • 1x 5/DUŻE KONIE/ELIMINACJE OOM - styl jeźdźca
  • 1x 13/DUŻE KONIE/ELIMINACJE OOM - styl jeźdźca
  • 1x 21/finał DUŻE KONIE/ELIMINACJE OOM - dwunawrotowy
110 ENTRY PRE-APPROVED 2019-06-22 10:09:44
2019-06-18 21:14:44
Barbara Piontek JACODI'S ANJA'S ALENA
  • 2x 2/LL/ZAWODY TOWARZYSKIE - dokładności
  • 2x 10/LL/ZAWODY TOWARZYSKIE - dokładności
  • 2x 18/LL/ZAWODY TOWARZYSKIE - dokładności
109 ENTRY PRE-APPROVED 2019-06-22 10:09:18
2019-06-18 21:13:38
Barbara Piontek CYKOR
  • 2x 2/LL/ZAWODY TOWARZYSKIE - dokładności
  • 2x 10/LL/ZAWODY TOWARZYSKIE - dokładności
  • 2x 18/LL/ZAWODY TOWARZYSKIE - dokładności
108 ENTRY PRE-APPROVED 2019-06-22 10:08:56
2019-06-18 20:58:54
Helena Piontek ROLEX 2
  • 2x 4/L/ZAWODY REGIONALNE - z trafieniem w normę czasu
  • 2x 12/L/ZAWODY REGIONALNE - z trafieniem w normę czasu
  • 2x 20/L/ZAWODY REGIONALNE - z trafieniem w normę czasu
107 ENTRY PRE-APPROVED 2019-06-22 10:08:34
2019-06-18 20:57:15
Helena Piontek KAMILLIA H
  • 1x 3/KUCE/ELIMINACJE OOM - styl jeźdźca
  • 1x 11/KUCE/ELIMINACJE OOM - styl jeźdźca
  • 1x 19/finał KUCE/ELIMINACJE OOM - dwunawrotowy
106 ENTRY ACCEPTED 2019-06-18 15:55:24
2019-06-18 15:22:46
Maria Smaczna RUFIO
  • 1x 12/L/ZAWODY REGIONALNE - z trafieniem w normę czasu
  • 1x 14/P/ZAWODY REGIONALNE - zwykły
  • 1x 20/L/ZAWODY REGIONALNE - z trafieniem w normę czasu
  • 1x 22/P/ZAWODY REGIONALNE - wzrastającego stopnia trudności - JOCKER
105 ENTRY ACCEPTED 2019-06-25 00:11:44
2019-06-18 15:02:11
Małgorzata Koszucka CRISTALL
  • 1x 7/N/ZAWODY REGIONALNE - dwufazowy zwykły / zwykły
  • 1x 8/C/ZAWODY REGIONALNE - dwufazowy zwykły / zwykły
104 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2019-06-22 14:36:01
2019-06-18 14:52:03
Aleksandra Kisilewicz DARLING
  • 1x 6/P/ZAWODY REGIONALNE - zwykły
  • 1x 7/N/ZAWODY REGIONALNE - dwufazowy zwykły / zwykły
  • 1x 14/P/ZAWODY REGIONALNE - zwykły
  • 1x 15/N/ZAWODY REGIONALNE - dwufazowy zwykły / zwykły
  • 1x 22/P/ZAWODY REGIONALNE - wzrastającego stopnia trudności - JOCKER
  • 1x 23/N/ZAWODY REGIONALNE - zwykły
103 ENTRY ACCEPTED 2019-06-22 14:36:17
2019-06-18 14:49:12
Julia Bazan ZIZI
  • 2x 4/L/ZAWODY REGIONALNE - z trafieniem w normę czasu
  • 2x 12/L/ZAWODY REGIONALNE - z trafieniem w normę czasu
  • 2x 20/L/ZAWODY REGIONALNE - z trafieniem w normę czasu
102 ENTRY ACCEPTED 2019-06-22 11:24:09
2019-06-18 08:19:30
Kinga Berghauzen PENELOPA
  • 1x 3/KUCE/ELIMINACJE OOM - styl jeźdźca
  • 1x 11/KUCE/ELIMINACJE OOM - styl jeźdźca
  • 1x 19/finał KUCE/ELIMINACJE OOM - dwunawrotowy
101 ENTRY ACCEPTED 2019-06-22 11:25:01
2019-06-18 08:17:55
Nayon Lee MANCHESTER 0012
  • 1x 3/KUCE/ELIMINACJE OOM - styl jeźdźca
  • 1x 11/KUCE/ELIMINACJE OOM - styl jeźdźca
  • 1x 19/finał KUCE/ELIMINACJE OOM - dwunawrotowy
99 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2019-06-22 11:26:18
2019-06-17 22:59:21
Filip Wysoczański SALMIN
  • 1x 4/L/ZAWODY REGIONALNE - z trafieniem w normę czasu
  • 1x 12/L/ZAWODY REGIONALNE - z trafieniem w normę czasu
  • 1x 20/L/ZAWODY REGIONALNE - z trafieniem w normę czasu
98 ENTRY ACCEPTED 2019-06-18 15:52:09
2019-06-17 21:49:06
Patrycja Więczkowska E - SENORITA
  • 2x 10/LL/ZAWODY TOWARZYSKIE - dokładności
95 ENTRY ACCEPTED 2019-06-22 11:26:19
2019-06-17 14:23:59
Joanna Zawadka BODER
  • 1x 5/DUŻE KONIE/ELIMINACJE OOM - styl jeźdźca
  • 1x 13/DUŻE KONIE/ELIMINACJE OOM - styl jeźdźca
  • 1x 21/finał DUŻE KONIE/ELIMINACJE OOM - dwunawrotowy
94 ENTRY ACCEPTED 2019-06-22 11:26:24
2019-06-17 14:23:10
Joanna Zawadka BOSS
  • 1x 3/KUCE/ELIMINACJE OOM - styl jeźdźca
  • 1x 11/KUCE/ELIMINACJE OOM - styl jeźdźca
  • 1x 19/finał KUCE/ELIMINACJE OOM - dwunawrotowy
93 ENTRY ACCEPTED 2019-06-22 11:24:38
2019-06-17 13:49:56
Antonina Jankowiak BLACKIE
  • 2x 9/MINI LL/ZAWODY TOWARZYSKIE - dokładności
  • 2x 17/MINI LL/ZAWODY TOWARZYSKIE - dokładności
92 ENTRY ACCEPTED 2019-06-24 23:40:07
2019-06-17 12:59:32
Kornelia Birunt PASCAVELLO J
  • 1x 4/L/ZAWODY REGIONALNE - z trafieniem w normę czasu
  • 1x 6/P/ZAWODY REGIONALNE - zwykły
  • 1x 12/L/ZAWODY REGIONALNE - z trafieniem w normę czasu
  • 1x 14/P/ZAWODY REGIONALNE - zwykły
  • 1x 22/P/ZAWODY REGIONALNE - wzrastającego stopnia trudności - JOCKER
91 ENTRY ACCEPTED 2019-06-24 23:39:52
2019-06-17 12:54:41
Monika Matuszewska CALVADOS
  • 1x 6/P/ZAWODY REGIONALNE - zwykły
  • 1x 7/N/ZAWODY REGIONALNE - dwufazowy zwykły / zwykły
  • 1x 14/P/ZAWODY REGIONALNE - zwykły
  • 1x 15/N/ZAWODY REGIONALNE - dwufazowy zwykły / zwykły
  • 1x 23/N/ZAWODY REGIONALNE - zwykły
88 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2019-06-22 11:26:11
2019-06-17 11:44:20
Michèle Van Den Kroonenberg CARMINA
  • 1x 6/P/ZAWODY REGIONALNE - zwykły
  • 1x 7/N/ZAWODY REGIONALNE - dwufazowy zwykły / zwykły
87 ENTRY ACCEPTED 2019-06-18 15:49:20
2019-06-17 10:55:40
Klaudia Kurpaska PONTINO
  • 1x 12/L/ZAWODY REGIONALNE - z trafieniem w normę czasu
  • 1x 14/P/ZAWODY REGIONALNE - zwykły
86 ENTRY ACCEPTED 2019-06-18 15:49:10
2019-06-16 23:11:31
Wiktoria Stasiulewicz EMS
  • 2x 2/LL/ZAWODY TOWARZYSKIE - dokładności
85 ENTRY ACCEPTED 2019-06-26 10:23:27
2019-06-16 21:49:50
Wiktoria Stasiulewicz TYTAN-P
  • 1x 4/L/ZAWODY REGIONALNE - z trafieniem w normę czasu
  • 2x 12/L/ZAWODY REGIONALNE - z trafieniem w normę czasu
  • 2x 20/L/ZAWODY REGIONALNE - z trafieniem w normę czasu
84 ENTRY ACCEPTED 2019-06-16 23:08:03
2019-06-16 16:59:49
Jasmina Dmyszewicz DE VOLTAIRE
  • 2x 4/L/ZAWODY REGIONALNE - z trafieniem w normę czasu
  • 2x 12/L/ZAWODY REGIONALNE - z trafieniem w normę czasu
83 ENTRY ACCEPTED 2019-06-16 23:07:50
2019-06-16 12:24:25
Nikola Klenk SOLARIS
  • 2x 20/L/ZAWODY REGIONALNE - z trafieniem w normę czasu
82 ENTRY ACCEPTED 2019-06-25 09:48:38
2019-06-15 20:13:24
Karolina Kościelniak ABEL TASMAN
  • 2x 4/L/ZAWODY REGIONALNE - z trafieniem w normę czasu
  • 2x 12/L/ZAWODY REGIONALNE - z trafieniem w normę czasu
  • 1x 20/L/ZAWODY REGIONALNE - z trafieniem w normę czasu
81 ENTRY ACCEPTED 2019-06-22 11:24:49
2019-06-15 12:35:35
Natalia Knopkiewicz CHACCO
  • 1x 2/LL/ZAWODY TOWARZYSKIE - dokładności
  • 1x 3/KUCE/ELIMINACJE OOM - styl jeźdźca
  • 1x 11/KUCE/ELIMINACJE OOM - styl jeźdźca
  • 1x 19/finał KUCE/ELIMINACJE OOM - dwunawrotowy
80 ENTRY ACCEPTED 2019-06-22 11:24:45
2019-06-15 12:32:57
Agata Kamińska FINISZ
  • 1x 3/KUCE/ELIMINACJE OOM - styl jeźdźca
  • 1x 11/KUCE/ELIMINACJE OOM - styl jeźdźca
  • 1x 19/finał KUCE/ELIMINACJE OOM - dwunawrotowy
79 ENTRY ACCEPTED 2019-06-22 11:24:43
2019-06-15 12:31:57
Agata Kamińska CASANDRA
  • 1x 5/DUŻE KONIE/ELIMINACJE OOM - styl jeźdźca
  • 1x 13/DUŻE KONIE/ELIMINACJE OOM - styl jeźdźca
  • 1x 21/finał DUŻE KONIE/ELIMINACJE OOM - dwunawrotowy
78 ENTRY ACCEPTED 2019-06-22 11:25:08
2019-06-15 09:00:31
Dominika Luty NUCIA
  • 1x 6/P/ZAWODY REGIONALNE - zwykły
  • 1x 7/N/ZAWODY REGIONALNE - dwufazowy zwykły / zwykły
  • 1x 14/P/ZAWODY REGIONALNE - zwykły
  • 1x 15/N/ZAWODY REGIONALNE - dwufazowy zwykły / zwykły
  • 1x 23/N/ZAWODY REGIONALNE - zwykły
77 ENTRY ACCEPTED 2019-06-22 11:25:07
2019-06-15 08:59:44
Dominika Luty EURO CALMA
  • 2x 4/L/ZAWODY REGIONALNE - z trafieniem w normę czasu
  • 1x 12/L/ZAWODY REGIONALNE - z trafieniem w normę czasu
  • 1x 14/P/ZAWODY REGIONALNE - zwykły
  • 1x 20/L/ZAWODY REGIONALNE - z trafieniem w normę czasu
76 ENTRY ACCEPTED 2019-06-22 11:25:06
2019-06-15 08:58:01
Dominika Luty ARASH
  • 2x 4/L/ZAWODY REGIONALNE - z trafieniem w normę czasu
  • 2x 12/L/ZAWODY REGIONALNE - z trafieniem w normę czasu
  • 1x 20/L/ZAWODY REGIONALNE - z trafieniem w normę czasu
75 ENTRY ACCEPTED 2019-06-15 18:33:53
2019-06-14 22:00:52
Julia Nowowiejska DUSTIN
  • 2x 4/L/ZAWODY REGIONALNE - z trafieniem w normę czasu
  • 2x 12/L/ZAWODY REGIONALNE - z trafieniem w normę czasu
  • 1x 20/L/ZAWODY REGIONALNE - z trafieniem w normę czasu
73 ENTRY ACCEPTED 2019-06-15 18:33:02
2019-06-14 18:23:44
Angelika Weber ASKARI
  • 2x 1/MINI LL/ZAWODY TOWARZYSKIE - dokładności
72 ENTRY ACCEPTED 2019-06-15 18:32:07
2019-06-14 13:45:33
Laura Fuja METEOR
  • 2x 1/MINI LL/ZAWODY TOWARZYSKIE - dokładności
  • 2x 9/MINI LL/ZAWODY TOWARZYSKIE - dokładności
71 ENTRY ACCEPTED 2019-06-15 18:31:27
2019-06-14 13:00:40
Aleksandra Maziarz CARLASS I
  • 2x 4/L/ZAWODY REGIONALNE - z trafieniem w normę czasu
  • 2x 12/L/ZAWODY REGIONALNE - z trafieniem w normę czasu
70 ENTRY ACCEPTED 2019-06-26 10:23:25
2019-06-14 12:10:30
Wiktoria Stasiulewicz COTTON BOY
  • 1x 4/L/ZAWODY REGIONALNE - z trafieniem w normę czasu
  • 2x 12/L/ZAWODY REGIONALNE - z trafieniem w normę czasu
  • 2x 20/L/ZAWODY REGIONALNE - z trafieniem w normę czasu
69 ENTRY ACCEPTED 2019-06-22 14:37:24
2019-06-14 08:55:11
Anzelm Galicki QUIDAM DE HENRY
  • 2x 4/L/ZAWODY REGIONALNE - z trafieniem w normę czasu
  • 2x 12/L/ZAWODY REGIONALNE - z trafieniem w normę czasu
  • 1x 20/L/ZAWODY REGIONALNE - z trafieniem w normę czasu
66 ENTRY ACCEPTED 2019-06-22 11:25:46
2019-06-13 22:56:53
Maria Rybska TENERYFA
  • 1x 2/LL/ZAWODY TOWARZYSKIE - dokładności
  • 1x 3/KUCE/ELIMINACJE OOM - styl jeźdźca
65 ENTRY PRE-APPROVED 2019-06-22 11:24:27
2019-06-13 21:31:22
Julia Fejdych SEUL „M”
  • 1x 22/P/ZAWODY REGIONALNE - wzrastającego stopnia trudności - JOCKER
  • 1x 23/N/ZAWODY REGIONALNE - zwykły
64 ENTRY ACCEPTED 2019-06-22 11:24:56
2019-06-13 17:34:03
Lena Kołacka JAŚMIN
  • 1x 3/KUCE/ELIMINACJE OOM - styl jeźdźca
  • 1x 11/KUCE/ELIMINACJE OOM - styl jeźdźca
  • 1x 19/finał KUCE/ELIMINACJE OOM - dwunawrotowy
63 ENTRY ACCEPTED 2019-06-22 11:24:54
2019-06-13 17:32:46
Marianna Kołacka GRANDEZA
  • 1x 5/DUŻE KONIE/ELIMINACJE OOM - styl jeźdźca
  • 1x 13/DUŻE KONIE/ELIMINACJE OOM - styl jeźdźca
  • 1x 21/finał DUŻE KONIE/ELIMINACJE OOM - dwunawrotowy
62 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2019-06-22 11:25:59
2019-06-13 14:20:29
Natalia Sydow ISTI
  • 1x 5/DUŻE KONIE/ELIMINACJE OOM - styl jeźdźca
  • 1x 13/DUŻE KONIE/ELIMINACJE OOM - styl jeźdźca
  • 1x 21/finał DUŻE KONIE/ELIMINACJE OOM - dwunawrotowy
61 ENTRY PRE-APPROVED 2019-06-22 10:07:53
2019-06-13 07:53:06
Alicja Piotrowska GRACE O’FAIRY
  • 2x 20/L/ZAWODY REGIONALNE - z trafieniem w normę czasu
60 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2019-06-22 11:25:02
2019-06-12 21:48:44
Amelia Lis DIARETINA
  • 1x 6/P/ZAWODY REGIONALNE - zwykły
  • 1x 7/N/ZAWODY REGIONALNE - dwufazowy zwykły / zwykły
  • 1x 14/P/ZAWODY REGIONALNE - zwykły
  • 1x 15/N/ZAWODY REGIONALNE - dwufazowy zwykły / zwykły
59 ENTRY ACCEPTED 2019-06-22 11:24:25
2019-06-12 21:24:39
Łukasz Chuczak L-KAPRYS
  • 1x 4/L/ZAWODY REGIONALNE - z trafieniem w normę czasu
  • 1x 6/P/ZAWODY REGIONALNE - zwykły
  • 1x 12/L/ZAWODY REGIONALNE - z trafieniem w normę czasu
  • 1x 14/P/ZAWODY REGIONALNE - zwykły
  • 1x 22/P/ZAWODY REGIONALNE - wzrastającego stopnia trudności - JOCKER
58 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2019-06-22 11:25:42
2019-06-12 14:15:33
Natasza Rosin INIS SLE SORCERER
  • 1x 3/KUCE/ELIMINACJE OOM - styl jeźdźca
57 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2019-06-22 11:25:39
2019-06-12 14:14:17
Julia Pięta MARCOS
  • 1x 3/KUCE/ELIMINACJE OOM - styl jeźdźca
56 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2019-06-22 11:25:38
2019-06-12 14:13:39
Julia Pięta KANTJE’S ELTON
  • 1x 3/KUCE/ELIMINACJE OOM - styl jeźdźca
55 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2019-06-22 11:25:34
2019-06-12 14:13:06
Piotr Pietrzak LARA
  • 1x 3/KUCE/ELIMINACJE OOM - styl jeźdźca
54 ENTRY ACCEPTED 2019-06-22 11:24:30
2019-06-11 23:12:54
Leszek Gramza BATUMI L
  • 1x 6/P/ZAWODY REGIONALNE - zwykły
  • 1x 7/N/ZAWODY REGIONALNE - dwufazowy zwykły / zwykły
53 ENTRY PRE-APPROVED 2019-06-22 11:24:31
2019-06-11 23:12:17
Leszek Gramza JACKPOT A
  • 2x 2/LL/ZAWODY TOWARZYSKIE - dokładności
52 ENTRY ACCEPTED 2019-06-22 11:24:33
2019-06-11 23:11:51
Maria Grzesik TOSCA L
  • 1x 4/L/ZAWODY REGIONALNE - z trafieniem w normę czasu
  • 1x 6/P/ZAWODY REGIONALNE - zwykły
51 ENTRY ACCEPTED 2019-06-22 11:24:17
2019-06-11 23:11:20
Anna Cepa SAINT VINCENT
  • 1x 6/P/ZAWODY REGIONALNE - zwykły
  • 1x 7/N/ZAWODY REGIONALNE - dwufazowy zwykły / zwykły
50 ENTRY ACCEPTED 2019-06-22 11:25:41
2019-06-11 23:10:51
Katarzyna Przezak COLOMBO
  • 1x 6/P/ZAWODY REGIONALNE - zwykły
  • 1x 7/N/ZAWODY REGIONALNE - dwufazowy zwykły / zwykły
49 ENTRY ACCEPTED 2019-06-11 17:35:15
2019-06-10 21:56:08
Sonia Lewandowska CYRKON
  • 2x 12/L/ZAWODY REGIONALNE - z trafieniem w normę czasu
  • 2x 20/L/ZAWODY REGIONALNE - z trafieniem w normę czasu
48 ENTRY ACCEPTED 2019-06-22 11:26:25
2019-06-10 21:30:35
Antoni Śliwiński APLA
  • 2x 4/L/ZAWODY REGIONALNE - z trafieniem w normę czasu
  • 2x 12/L/ZAWODY REGIONALNE - z trafieniem w normę czasu
  • 1x 20/L/ZAWODY REGIONALNE - z trafieniem w normę czasu
46 ENTRY ACCEPTED 2019-06-22 11:24:07
2019-06-10 21:24:26
Karolina Adamska ARONIA M
  • 2x 10/LL/ZAWODY TOWARZYSKIE - dokładności
  • 2x 18/LL/ZAWODY TOWARZYSKIE - dokładności
45 ENTRY ACCEPTED 2019-06-11 17:33:53
2019-06-10 09:49:00
Karolina Szut EWEREST N
  • 2x 4/L/ZAWODY REGIONALNE - z trafieniem w normę czasu
  • 2x 12/L/ZAWODY REGIONALNE - z trafieniem w normę czasu
  • 1x 20/L/ZAWODY REGIONALNE - z trafieniem w normę czasu
44 ENTRY ACCEPTED 2019-06-22 11:26:05
2019-06-09 15:45:38
Julia Szut CORLANDO
  • 1x 14/P/ZAWODY REGIONALNE - zwykły
  • 1x 15/N/ZAWODY REGIONALNE - dwufazowy zwykły / zwykły
  • 1x 22/P/ZAWODY REGIONALNE - wzrastającego stopnia trudności - JOCKER
  • 1x 23/N/ZAWODY REGIONALNE - zwykły
40 ENTRY ACCEPTED 2019-06-22 11:24:15
2019-06-08 23:43:10
Zuzanna Buszczak SONATA
  • 1x 3/KUCE/ELIMINACJE OOM - styl jeźdźca
  • 1x 11/KUCE/ELIMINACJE OOM - styl jeźdźca
  • 1x 19/finał KUCE/ELIMINACJE OOM - dwunawrotowy
39 ENTRY ACCEPTED 2019-06-22 11:24:13
2019-06-08 23:41:53
Zuzanna Buszczak RIWIERA
  • 1x 3/KUCE/ELIMINACJE OOM - styl jeźdźca
  • 1x 11/KUCE/ELIMINACJE OOM - styl jeźdźca
  • 1x 19/finał KUCE/ELIMINACJE OOM - dwunawrotowy
37 ENTRY ACCEPTED 2019-06-11 17:32:32
2019-06-07 16:18:23
Agnieszka Mierzwińska EMMA
  • 1x 12/L/ZAWODY REGIONALNE - z trafieniem w normę czasu
  • 1x 14/P/ZAWODY REGIONALNE - zwykły
36 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2019-06-11 17:32:20
2019-06-07 14:52:17
Martyna Zielińska REXONEA P
  • 1x 16/C/ZAWODY REGIONALNE - zwykły
  • 1x 24/C/ZAWODY REGIONALNE - dwufazowy specjalny art. 274.2.5
35 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2019-06-22 11:26:02
2019-06-07 08:09:57
Wiktoria Szebysty SWEET STAR
  • 1x 5/DUŻE KONIE/ELIMINACJE OOM - styl jeźdźca
  • 1x 13/DUŻE KONIE/ELIMINACJE OOM - styl jeźdźca
  • 1x 21/finał DUŻE KONIE/ELIMINACJE OOM - dwunawrotowy
34 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2019-06-22 11:24:19
2019-06-07 08:09:06
Maja Chruszcz WISSA
  • 1x 5/DUŻE KONIE/ELIMINACJE OOM - styl jeźdźca
  • 1x 13/DUŻE KONIE/ELIMINACJE OOM - styl jeźdźca
  • 1x 21/finał DUŻE KONIE/ELIMINACJE OOM - dwunawrotowy
33 ENTRY PRE-APPROVED 2019-06-22 11:25:21
2019-06-07 08:07:42
Anna Miśkiewicz DRAGONIA
  • 1x 4/L/ZAWODY REGIONALNE - z trafieniem w normę czasu
  • 1x 6/P/ZAWODY REGIONALNE - zwykły
  • 1x 12/L/ZAWODY REGIONALNE - z trafieniem w normę czasu
  • 1x 14/P/ZAWODY REGIONALNE - zwykły
  • 1x 22/P/ZAWODY REGIONALNE - wzrastającego stopnia trudności - JOCKER
31 ENTRY ACCEPTED 2019-06-24 23:39:26
2019-06-07 07:44:13
Zofia Rucińska BAZALT
  • 2x 2/LL/ZAWODY TOWARZYSKIE - dokładności
  • 2x 12/L/ZAWODY REGIONALNE - z trafieniem w normę czasu
  • 1x 20/L/ZAWODY REGIONALNE - z trafieniem w normę czasu
30 ENTRY ACCEPTED 2019-06-24 23:39:07
2019-06-07 07:20:38
Tymoteusz Liss HULASZKA
  • 2x 2/LL/ZAWODY TOWARZYSKIE - dokładności
  • 2x 12/L/ZAWODY REGIONALNE - z trafieniem w normę czasu
  • 1x 20/L/ZAWODY REGIONALNE - z trafieniem w normę czasu
29 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2019-06-22 11:24:35
2019-06-07 05:53:11
Marcelina Hodera TELMA
  • 2x 4/L/ZAWODY REGIONALNE - z trafieniem w normę czasu
  • 2x 12/L/ZAWODY REGIONALNE - z trafieniem w normę czasu
  • 1x 20/L/ZAWODY REGIONALNE - z trafieniem w normę czasu
28 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2019-06-22 11:26:17
2019-06-06 21:39:26
Filip Wysoczański ARES
  • 1x 3/KUCE/ELIMINACJE OOM - styl jeźdźca
  • 1x 11/KUCE/ELIMINACJE OOM - styl jeźdźca
  • 1x 19/finał KUCE/ELIMINACJE OOM - dwunawrotowy
27 ENTRY ACCEPTED 2019-06-11 17:26:35
2019-06-06 18:41:32
Aleksandra Świętochowska SZALIM
  • 1x 6/P/ZAWODY REGIONALNE - zwykły
  • 1x 7/N/ZAWODY REGIONALNE - dwufazowy zwykły / zwykły
  • 1x 14/P/ZAWODY REGIONALNE - zwykły
  • 1x 15/N/ZAWODY REGIONALNE - dwufazowy zwykły / zwykły
  • 1x 22/P/ZAWODY REGIONALNE - wzrastającego stopnia trudności - JOCKER
26 ENTRY ACCEPTED 2019-06-11 17:26:18
2019-06-06 18:40:39
Aleksandra Świętochowska DELONG STAR RUBY
  • 2x 4/L/ZAWODY REGIONALNE - z trafieniem w normę czasu
  • 2x 12/L/ZAWODY REGIONALNE - z trafieniem w normę czasu
  • 1x 20/L/ZAWODY REGIONALNE - z trafieniem w normę czasu
25 ENTRY ACCEPTED 2019-06-28 07:54:52
2019-06-06 18:39:01
Aleksandra Świętochowska JURADO ARW
  • 2x 2/LL/ZAWODY TOWARZYSKIE - dokładności
  • 2x 10/LL/ZAWODY TOWARZYSKIE - dokładności
  • 1x 18/LL/ZAWODY TOWARZYSKIE - dokładności
24 ENTRY ACCEPTED 2019-06-22 11:25:32
2019-06-06 15:14:06
Judyta Perek TAZINA
  • 1x 3/KUCE/ELIMINACJE OOM - styl jeźdźca
  • 1x 11/KUCE/ELIMINACJE OOM - styl jeźdźca
  • 1x 19/finał KUCE/ELIMINACJE OOM - dwunawrotowy
23 ENTRY ACCEPTED 2019-06-22 11:25:30
2019-06-06 15:12:58
Judyta Perek FIDŻI
  • 2x 2/LL/ZAWODY TOWARZYSKIE - dokładności
  • 2x 10/LL/ZAWODY TOWARZYSKIE - dokładności
  • 1x 18/LL/ZAWODY TOWARZYSKIE - dokładności
22 ENTRY ACCEPTED 2019-06-28 07:54:45
2019-06-06 08:47:01
Karolina Kuwik MASIMO
  • 1x 6/P/ZAWODY REGIONALNE - zwykły
  • 1x 7/N/ZAWODY REGIONALNE - dwufazowy zwykły / zwykły
  • 1x 12/L/ZAWODY REGIONALNE - z trafieniem w normę czasu
  • 1x 14/P/ZAWODY REGIONALNE - zwykły
20 ENTRY ACCEPTED 2019-06-22 11:24:29
2019-06-05 22:02:23
Amelia Gramza HORAYA OMHG
  • 1x 5/DUŻE KONIE/ELIMINACJE OOM - styl jeźdźca
  • 1x 6/P/ZAWODY REGIONALNE - zwykły
18 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2019-06-22 11:25:26
2019-06-04 14:56:37
Nikola Panarowicz MAROKO
  • 1x 3/KUCE/ELIMINACJE OOM - styl jeźdźca
17 ENTRY ACCEPTED 2019-06-25 11:30:39
2019-06-04 11:35:58
Sandra Irmer KASINIA
  • 1x 8/C/ZAWODY REGIONALNE - dwufazowy zwykły / zwykły
  • 1x 16/C/ZAWODY REGIONALNE - zwykły
  • 1x 24/C/ZAWODY REGIONALNE - dwufazowy specjalny art. 274.2.5
16 ENTRY ACCEPTED 2019-06-25 11:30:48
2019-06-04 11:35:03
Sandra Irmer ALL MY HEART
  • 1x 7/N/ZAWODY REGIONALNE - dwufazowy zwykły / zwykły
  • 1x 8/C/ZAWODY REGIONALNE - dwufazowy zwykły / zwykły
  • 1x 15/N/ZAWODY REGIONALNE - dwufazowy zwykły / zwykły
  • 1x 16/C/ZAWODY REGIONALNE - zwykły
  • 1x 24/C/ZAWODY REGIONALNE - dwufazowy specjalny art. 274.2.5
15 ENTRY ACCEPTED 2019-06-25 11:29:55
2019-06-04 11:34:12
Julia Chanaj FUKS
  • 1x 5/DUŻE KONIE/ELIMINACJE OOM - styl jeźdźca
  • 1x 13/DUŻE KONIE/ELIMINACJE OOM - styl jeźdźca
  • 1x 21/finał DUŻE KONIE/ELIMINACJE OOM - dwunawrotowy
14 ENTRY ACCEPTED 2019-06-22 11:26:28
2019-06-04 11:17:01
Antoni Śliwiński KRISTIANO GL
  • 2x 4/L/ZAWODY REGIONALNE - z trafieniem w normę czasu
  • 2x 12/L/ZAWODY REGIONALNE - z trafieniem w normę czasu
11 ENTRY ACCEPTED 2019-06-11 17:18:02
2019-06-03 06:12:49
Zuzanna Grygier ARMANI RJT
  • 1x 3/KUCE/ELIMINACJE OOM - styl jeźdźca
  • 1x 11/KUCE/ELIMINACJE OOM - styl jeźdźca
  • 1x 19/finał KUCE/ELIMINACJE OOM - dwunawrotowy
10 ENTRY ACCEPTED 2019-06-26 10:23:18
2019-06-03 06:11:02
Zuzanna Grygier INNOCENTY
  • 2x 2/LL/ZAWODY TOWARZYSKIE - dokładności
  • 2x 10/LL/ZAWODY TOWARZYSKIE - dokładności
8 ENTRY ACCEPTED 2019-06-11 16:48:08
2019-06-02 22:41:33
Marta Konarska SAFARI SUNDANCE
  • 1x 6/P/ZAWODY REGIONALNE - zwykły
  • 1x 7/N/ZAWODY REGIONALNE - dwufazowy zwykły / zwykły
  • 1x 14/P/ZAWODY REGIONALNE - zwykły
  • 1x 15/N/ZAWODY REGIONALNE - dwufazowy zwykły / zwykły
  • 1x 22/P/ZAWODY REGIONALNE - wzrastającego stopnia trudności - JOCKER
7 ENTRY ACCEPTED 2019-06-11 16:47:50
2019-06-02 22:40:36
Marta Konarska LILI MARLENE
  • 1x 5/DUŻE KONIE/ELIMINACJE OOM - styl jeźdźca
  • 1x 13/DUŻE KONIE/ELIMINACJE OOM - styl jeźdźca
  • 1x 21/finał DUŻE KONIE/ELIMINACJE OOM - dwunawrotowy
6 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2019-06-11 16:47:39
2019-06-02 22:39:56
Maria Karnabal ANNOUSCHKA 10
  • 1x 3/KUCE/ELIMINACJE OOM - styl jeźdźca
  • 1x 11/KUCE/ELIMINACJE OOM - styl jeźdźca
  • 1x 19/finał KUCE/ELIMINACJE OOM - dwunawrotowy
3 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2019-06-22 11:26:37
2019-05-30 20:59:20
Kaja Żuk BLUSTAR
  • 1x 3/KUCE/ELIMINACJE OOM - styl jeźdźca
  • 1x 11/KUCE/ELIMINACJE OOM - styl jeźdźca
  • 1x 19/finał KUCE/ELIMINACJE OOM - dwunawrotowy
2 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2019-06-22 11:25:28
2019-05-29 20:00:47
Nikol Patora CHICAGO
  • 1x 5/DUŻE KONIE/ELIMINACJE OOM - styl jeźdźca
  • 1x 13/DUŻE KONIE/ELIMINACJE OOM - styl jeźdźca
  • 1x 21/finał DUŻE KONIE/ELIMINACJE OOM - dwunawrotowy
1 ENTRY ACCEPTED 2019-06-22 11:25:56
2019-05-29 08:07:15
Aleksandra Sobocka VIVE LE ROI
  • 1x 5/DUŻE KONIE/ELIMINACJE OOM - styl jeźdźca
  • 1x 13/DUŻE KONIE/ELIMINACJE OOM - styl jeźdźca
  • 1x 21/finał DUŻE KONIE/ELIMINACJE OOM - dwunawrotowy
No. Rider Club
Year of birth
National ID/Number
FEI ID
1. Abramenko Anastasia JKS „W Siodle”
S
brak
2. Adamczewska Klaudia Brak przynależności klubowej
2004 (JM.)
2917/18
3. Adamska Karolina Stadnina Koni Kruszyńscy Sp. z o.o.
S
O045778
4. Bazan Julia KJ PICADOR
2018 (Mł.)
O049471
5. Berghauzen Kinga Królewski KJ Wiktoria Chrzanów
2004 (JM.)
O045550
6. Birunt Kornelia KJ Partynice Wrocław
2006 (JM.)
O049582
7. Bronnenberg Jeroen Budzyński KS Kłos
S
O006429
8. Bronnenberg Marta Budzyński KS Kłos
S
O026923
9. Buszczak Zuzanna KJ Michałówka
2007 (JM.)
O051021
10. Cajske Klementyna Budzyński KS Kłos
2003 (J.)
O034621
11. Cepa Anna St. Rodan Club Skrzynki
2003 (J.)
O036422
12. Chanaj Julia JKS Elcon Szczecin
2004 (JM.)
O042760
13. Charadnik Vitalii Stajnia Sportowa Skrzyczyńscy
S
O043396
14. Chruszcz Maja KJ VOLTA MIŁOCICE
2005 (JM.)
O045649
15. Chrzanowski Jan KJ ŚLĘŻA
S
O000807
16. Chrzanowski Karol KJ Ślęża
2003 (J.)
O040158
17. Chuczak Łukasz OSK Michalscy Trzebnica
S
O028946
18. Czekała Maja Niezrzeszona
2003 (J.)
Brak
19. Dmyszewicz Jasmina OSK Michalscy
2000 (MJ.)
O030844
20. Flankowska Justyna
21. Fuja Laura Stajnia Namlikowo
2006 (JM.)
Brak
22. Galicki Anzelm OSK MICHALSCY TRZEBNICA
2001 (J.)
O042887
23. Górnicka Amelia Budzyński KS Kłos
2005 (JM.)
O038501
24. Gornicka Kornelia Budzyński KS Kłos
2007 (JM.)
O047118
25. Gramza Amelia St. Rodan Club Skrzynki
2006 (JM.)
O036337
26. Gramza Leszek St. Rodan Club Skrzynki
S
O002865
27. Grygier Zuzanna St. KS Jumping Events Poznań
2006 (JM.)
O041952
28. Grzesik Maria St. Rodan Club Skrzynki
2003 (J.)
O044553
29. Hodera Marcelina LKJ Platan Wrocław
S
O027542
30. Irmer Sandra JKS Elcon Szczecin
2000 (MJ.)
O028063
31. Jankowiak Antonina Brak
2010 (Mł.)
Brak
32. Jóskowiak Michał St. KJ Tradycja Siedlnica
1998 (MJ.)
O020561
33. Kaczmarczyk Jarosław KJ Bachmat Pruszowice
S
O037328
34. Kamińska Agata KJ Ranczo Kołata
2004 (JM.)
O031235
35. Karnabal Maria KJ Podkowa Gruszczyn
2007 (JM.)
O038556
36. Kisilewicz Aleksandra KJ PICADOR
2018 (Mł.)
O026259
37. Klimczak Wiktoria Kj Koko Brzeźniki
2005 (JM.)
O042380
38. Klinikowska Justyna St. Rozpowszechniania Jeździectwa Galopuj z Nami
2007 (JM.)
O045639
39. Knopkiewicz Natalia KJ Ranczo Kołata
2006 (JM.)
O044618
40. Kokowska Katarzyna KJ Koko Brzeźniki
S
O001603
41. Kolawa Milena Królewski KJ Wiktoria Chrzanów
2005 (JM.)
O045735
42. Kolbusz Magdalena Stadnina Koni Kruszyńscy Sp. z o.o.
S
O028055
43. Kołacka Lena KJ Sokół Damasławek
2007 (JM.)
O040167
44. Kołacka Marianna KJ Sokół Damasławek
2004 (JM.)
O040166
45. Konarska Marta KJ Podkowa Gruszczyn
2006 (JM.)
O042011
46. Koroblowska Weronika KJ Biały Las Stajnia Przybylscy
2003 (J.)
O036714
47. Kościelniak Karolina OSK Michalscy Trzebnica
2006 (JM.)
O047335
48. Kosińska Weronika St. KJ Tradycja Siedlnica
2005 (JM.)
O034411
49. Kostrzewska Ewelina UKJ Bukowiec Świdwin
S
O003352
50. Koszucka Małgorzata Klub Sportowy Verso La Natura
S
O009341
51. Kownacki Mikołaj Karkonoski KJ
S
O023859
52. Kozłowska Alicja Królewski KJ Wiktoria Chrzanów
2004 (JM.)
O042796
53. Kubacka Zofia KJ Bachmat Pruszowice
2004 (JM.)
O033138
54. Kuczerawy Tomasz Konie Sportowe Gillmaier
S
O001835
55. Kurpaska Klaudia KJ Stajnia Ozorowice
S
O039257
56. Kuwik Karolina KJ Ślęża Wrocław
2003 (J.)
O039250
57. Lauk Aleksander Budzyński KS Kłos
2004 (JM.)
O026920
58. Lee Nayon Królewski KJ Wiktoria Chrzanów
2004 (JM.)
O053304
59. Lewandowska Sonia Stadnina Koni Kruszyńscy
S
O028608
60. Lipiec Weronika Klub Jeździecki Bachmat
S
O008047
61. Lis Amelia St. KS Arkadia
2003 (J.)
O042801
62. Liss Tymoteusz KJ VOLTA
2008 (Mł.)
O053735
63. Luty Dominika BPK
S
O003979
64. Matuszewska Monika KJ Partynice Wrocław
S
O014399
65. Maziarz Aleksandra OSK Michalscy Trzebnica
S
O012995
66. Miałszygrosz Amelia Klub Jeździecki Biały Las Stajnia Przybylscy
2006 (JM.)
Brak
67. Michalska Maria KJ Ranczo Kołata
2007 (JM.)
O047667
68. Mierzwińska Agnieszka KS Pegaz Chwałowice
S
O003208
69. Mierzwiński Jacek KS Pegaz Chwałowice
S
O002733
70. Miętek Maja UKJ Bukowiec Świdwin
2004 (JM.)
O034560
71. Miśkiewicz Anna KJ VOLTA
S
O007369
72. Młodawska Karolina Bez Przynależności Klubowej
2003 (J.)
O036609
73. Mycio Julia KJ KOKO BRZEŹNIKI
2004 (JM.)
O044859
74. Mycio Oliwia Kj Koko Brzeźniki
2005 (JM.)
O040933
75. Natkaniec Martyna Brak
2005 (JM.)
6582/19
76. Nowowiejska Julia OSK Michalscy Trzebnica
2004 (JM.)
O049494
77. Ogrodnik Julia Rancho Piskorzów
2004 (JM.)
O036881
78. Olejniczak Alicja Kj Biały Las Stajnia Przybylscy
S
Brak
79. Panarowicz Nikola KJ Bonanza Jędrzychowice
2006 (JM.)
O042901
80. Patora Nikol MUKJ Kosówka
2005 (JM.)
O041730
81. Pawłowicz Magdalena SRJ Galopuj z nami
S
brak
82. Perek Judyta Posadowskie TJ
2007 (JM.)
O039090
83. Pięta Julia JUKS Abakus Kaczyna
2007 (JM.)
O039010
84. Pietrzak Julia Królewski KJ Wiktoria Chrzanów
85. Pietrzak Piotr JUKS Abakus Kaczyna
2006 (JM.)
O046626
86. Piontek Barbara RIO GRANDE Krosinko
2008 (Mł.)
O044519
87. Piontek Helena RIO GRANDE Krosinko
2006 (JM.)
O044520
88. Piszczatowska-Hołub Katarzyna Klub Jeździecki Biały Las Stajnia Przybylscy
S
O000509
89. Poniatowska Alicja Królewski KJ Wiktoria Chrzanów
2007 (JM.)
O054780
90. Poprawska Aleksandra BPK
2001 (J.)
O046435
91. Potrzebowska Natalia Kj Koko Brzeźniki
2004 (JM.)
O042948
92. Przezak Katarzyna St. Rodan Club Skrzynki
2001 (J.)
O031461
93. Reszka Michalina brak
S
brak
94. Rosin Natasza JUKS Abakus Kaczyna
2006 (JM.)
O049220
95. Rucińska Zofia KJ VOLTA
2003 (J.)
O054742
96. Rybska Maria KS Forrest Pony Club
2006 (JM.)
O050210
97. Skrzyczyński Filip Stajnia Sportowa Skrzyczyńscy
2007 (JM.)
O054042
98. Skrzyczyński Jarosław KJ Agro-Handel Śrem
S
O001439
99. Skrzyczyński Patryk Stajnia Sportowa Skrzyczyńscy
2007 (JM.)
O054043
100. Śliwiński Antoni KJ Podkowa Gruszczyn
2008 (Mł.)
O044813
101. Smaczna Maria KS Pegaz Chwałowice
S
O042951
102. Smura Kornelia St. KS Jumping Events Poznań
2005 (JM.)
O040169
103. Sobocka Aleksandra KJ Agro-Handel Śrem
2004 (JM.)
O040954
104. Stasiulewicz Wiktoria bpk
2001 (J.)
O038702
105. Styła Olga Rio Grande Krosinko
2006 (JM.)
O044522
106. Świętochowska Aleksandra Stowarzyszenie Sportowe Vidavia
S
O002750
107. Sydow Natalia St. KJ Gronówka
2005 (JM.)
O033144
108. Szebysty Wiktoria KJ VOLTA MIŁOCICE
2004 (JM.)
O043986
109. Szuber Beata KJ Bachmat Pruszowice
S
O000621
110. Szut Julia KJ Picador Dziuplina
2000 (MJ.)
O027573
111. Szut Karolina KJ Picador Dziuplina
S
O025926
112. Tokarska Iga KJ Bachmat Pruszowice
S
O003768
113. Tokarski Piotr Jacek KJ Bachmat Pruszowice
S
O000654
114. Weber Angelika Stajnia Namlikowo
2006 (JM.)
Brak
115. Werner Paulina Klub Jeździecki Stajnia Ozorowice
S
O013413
116. Wiśniewska Emilia Bpk
2002 (J.)
O046901
117. Wojtaszek Vesna KS Jumping Events
2004 (JM.)
O042477
118. Zawadka Joanna KJ Picador Dziuplina
2004 (JM.)
O034429
119. Zielińska Martyna KS Pegaz w Chwałowicach
2002 (J.)
O027136
120. Żuk Kaja KJ Picador Wrocław
2005 (JM.)
O042800
No. Horse numer Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin Owner / Breeder National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

90

ABEL TASMAN Holenderska NED 2005 Wałach kasztanowata/173 F: Tenerife VDL
M: Nibalia po Nimmerdor
O: Dorota Kościelniak
B: Holandia
K011353
2.

134

ACROBAT Hanowerska POL 2003 Wałach gniada/172 F: Acorado
M: Robina
O: Janusz Kubacki
B: Niemcy
K008355 POL40414
3.

127

AKT WLKP POL 2002 Wałach kasztanowata F: Hamlet Go / Turnus
M: Agnew / Agar
O:
B:
K007573 POL007590002602
4.

40

ALL MY HEART SP POL 2012 Wałach gniada/- F: Ekwador / Elvis
M: Argenta / Lambado
O: Leszek Pawlak
B: Aleksandra Lusina
K024450 616009640065212
5.

32

ANNOUSCHKA 10 KUC POL 2000 Klacz kasztanowata/kuc:147 F: Carl / Casper
M: Patroeska / Condor
O: Ewa Raichelt
B:
K019869 NPA20011000
6.

64

APLA KUC POL 2004 Klacz kasztanowata/kuc:137 F: nn / nn
M: nn / nn
O:
B:
K009670 POL999660778204
7.

36

ARMANI RJT Kuc Conemara IRL 2014 Wałach gniada/kuc: F: Fear Beag Bui / Templebready Fear Bui
M: Tequila Rose / Island Lad
O: Zuzanna Grygier
B:
K025140 S33720041000172
8.

63

ARONIA M SP POL 2013 Klacz gniada/172 F: Corvallo
M: Astra
O: Karolina Adamska
B: -
K024499 -
9.

136

ARTEA WLKP POL 2010 Klacz siwa F: Ulco /
M: Argentina / Cassino
O: Katarzyna Kaczmarczyk
B: Mirosław Wilczyński
K019868 616007610165810
10.

82

ASKARI Haflinger GER 2006 Wałach izabelowata/mk:145 F: Antares
M: Stutbuch 1
O: Katarzyna Weber
B: Holger Lonneker
Brak DE 434340396606
11.

139

B GERALDIEN KWPN POL 2011 Klacz skarogniada/168 F: Baltic
M: Carien
O: Dorota Natkaniec
B: H.G.W Weernink
3989/19 528003201101176
12.

189

BAKIER KUC POL 2007 Wałach kasztanowata/mk:147 F: Garnizon
M: Bajka
O: Paulina Werner
B: Anna Komoń
K025533 POL 013 60 01485 07
13.

146

BANOVEY KWPN POL 2006 Wałach siwa/165 F: SYDNEY
M: JANOVA
O: Całka Justyna
B: HOL
K015378
14.

164

BARBÓRKA WLKP POL 2014 Klacz gniada/- F: Maaik / Equador
M: Bagazja / Gin Tonic Star
O: Anna Kownacka Lektorka
B: SK Pępowo
K026651 616007610062414
15.

201

BARCELONA MEKL GER 2014 Klacz kasztanowata F: Koblenz - W Van,t Merelshest /
M: Bowinnie Z / Balougran
O: Katarzyna Skrzyczyńska
B:
K024874 DE427270198814
16.

109

BATUMI L WESTF GER 2013 Wałach siwa F: Corvo / Coronas
M: Romira / Grossadmiral
O: Leszek Gramza
B:
K024910 DE441410775113
17.

9

BAZALT SP POL 2003 Klacz F: Mabant/
M: Balanga/
O: Anna Miśkiewicz
B: Anna Miśkiewicz
K014614
18.

169

BIAŁKA SP POL 2012 Klacz gniada/kuc:142 F: Ludger / Laptop
M: Bajka / nn
O: Sylwester Kosiński
B: Sylwester Kosiński
K027973 616013682003512
19.

118

BLACK JACK KWPN NED 2006 Wałach kara F: Indorado / Corrado I
M: Talita V / Corland
O: Janusz Kubacki
B:
K011196 5280030600283
20.

98

BLACKIE BRAK POL 2013 Wałach kara/kuc:132 F: Nn
M: Nn
O: Sylwester Jankowiak
B: Brak
Brak Brak
21.

1

BLUSTAR DRP POL 1998 Ogier kara/kuc: F: nn / nn
M: nn / nn
O: Marian Gomułkiewicz
B:
K011263 POL999670038998
22.

100

BODER Wielkopolska POL 1998 Ogier gniada/kuc:156 F: Oder
M: Begonia
O: Marian Gomułkiewicz
B: Marian Gomułkiewicz
K012614 POL007670039098
23.

179

BOHUN Śląska POL 2014 Wałach gniada/163 F: Rycerz
M: Bianka
O: Magdalena Pawłowicz
B: Kozioł Grzegorz
brak 616008670090614
24.

99

BOSS MŁP POL 1994 Ogier kasztanowata/kuc: F: Bonaparte / Pick Wick
M: Meta / Marzący
O: Marian Gomułkiewicz
B: Anna Zając
K001772 POL006670002894
25.

196

CALVADOS OLD POL 2013 Wałach siwa F: Clinton I / Carolus
M: Oh Wiskey / Canto
O: Monika Morsztyn i Jacek Mierzwiński
B: Kowalska
K024863 DE418182578313
26.

23

CALVADOS WESTF GER 2013 Wałach gniada F: Sable Rose (Calvados) /
M: Lancana / Lancer III
O: Dariusz Matuszewski
B: Zucht & Reitsport Allgau Armin Stockem
K025531 DE441411334213
27.

128

CAREA SP POL 2012 Klacz gniada F: Chacco Fly / Chacco Blue
M: Carewna / Viscount
O:
B:
K021101 616009640026312
28.

80

CARLASS I HOL POL 2012 Wałach ciemnogniada F: Carlos DZ / Cantus
M: Pergola / Lascadell
O: Aleksandra Maziarz
B: Waldemar Kasperski
K020748 DE421000582712
29.

133

CASALL AZZURRO Holsztyńska GER 2014 Wałach gniada/175 F: Casalito
M: Corrado
O: Jacek Tokarski
B: Niemcy
K027692 Brak
30.

88

CASANDRA SP POL 2013 Klacz kasztanowata F: Stolzenberg
M: Caletta
O: Agata Kamińska
B: -
K026968 61609640055913
31.

158

CELANIQUE HOL POL 2011 Klacz gniada/. F: Contendro II
M: Jung Laura
O: Weronika Koroblowska
B: .
K022444 .
32.

212

CENTILLE S SP POL 2010 Wałach ciemnogniada/168 F: Leoville
M: centina s
O: Mateusz Swiszcz
B: Szurik Stanislaw
brak
33.

207

CHABLIS HAN GER 2013 Wałach kasztanowata F: Cador /
M: Esculypsa / Escudo I
O: Jan Pobierowski
B:
K026945 DE431310367313
34.

20

CHACCO KM POL 2013 Wałach gniada/kuc:145 F: nn
M: nn
O: Sylwia Kamińska
B: .
K027630 brak
35.

210

CHACCOS BOY BAVAR GER 2009 Wałach gniada F: Chacco-Blue / Chambertin
M: Rendezvous / Sandro
O: Ludwig Gillmaier
B: Ludwig Gillmaier
K017717 DE481810070609
36.

124

CHARDONNAY HOL GER 2012 Wałach kasztanowata/173 F: Corrado I /
M: Kir Royal / Ahorn Z
O: Piotr Jacek Tokarski
B: Niemcy
K027141 DE421000152812
37.

31

CHICAGO OLD GER 2005 Wałach gniada/175 F: Carinjo / Cascavelle
M: Wanderkönigin / Wanderer
O: Jacek Kosow
B: Heinrich Eylmann
K012893 DE433332504905 104DN43
38.

208

COLLIN M HOL GER 2011 Wałach siwa/168 F: Casall / Caretino
M: Valerie II / Cassini II
O: Olga Martinczak
B:
K022509 DE421000256011
39.

66

COLOMBO SP POL 2011 Wałach gniada F: Bolshoi / Favoritas
M: Capacity Z / Catango Z
O: Jacek Przezak
B:
K021785 616009670115111
40.

11

CORLANDO SP POL 2011 Wałach siwa/- F: Falbrus /
M: Conchita / Corland
O: -
B: -
K025598 616009640040811
41.

115

COSTA SERENA KUC POL 2008 Klacz gniada/kuc: F: nn / nn
M: nn / nn
O:
B:
K026372 616999610314508
42.

19

COTTON BOY Westfalski Koń Sportowy POL 2013 Wałach gniada/170 F: Cottonclub
M: La Le Lu II
O: Sylwester Stasiulewicz
B: Damian Ostręga
K027123 DE 441411002013
43.

29

CRISTALL Oldenburska GER 2012 Wałach siwa/171 F: Cristallo I x Cornet Obolensky
M: Escada x Escudo I
O: Michał Kaźmierczak
B: xxx
K022341 105JX19
44.

112

CYKOR KUC POL 2009 Wałach siwa/kuc:130 F: Carmana's Neptun
M: Plamka
O: Tomasz Piontek
B: Stypik Robert
K020057 POL013600071409
45.

65

CYRKON SP POL 2010 Wałach inna F: Colox Cup
M: Cybina
O: Przemysław Filar
B: SK Rzeczna
K017190
46.

213

CZINGIS CHAN WLKP 2007 Wałach gn. F: Hufiec / Pick Wick
M: Czuła / Kurant
O: Sylwia Kamińska
B: Katarzyna Olejnik
47.

123

DAMAR WLKP POL 2012 Wałach kasztanowata F: Paquito Go /
M: Datura / Life And Liberty
O: Iga Tokarska
B: SK Liski
K022059 616007000221812
48.

28

DARLING SP POL 2012 Wałach gniada F: xx
M: xx
O: Aleksandra Kisilewicz
B: Aleksandra Kisilewicz
brak
49.

180

DAYTONA KWPN NED 2008 Klacz gniada/169 F: Cincinnatti
M: Anja
O: Aleksandra Poprawska
B: R.Bouwkamp
K027947 brak
50.

93

DE VOLTAIRE SP POL 2014 Wałach ciemnogniada F: Pasquinel / Pablo v. Berkenbroeck
M: Dolores M / Le Voltaire
O: Jasmina Dmyszewicz
B: Michał Rynowiecki
K024903 616009610076914
51.

49

DELONG STAR RUBY SP POL 2015 Klacz ciemnogniada/164 F: Hippica Koh-i-Noor
M: D-Calipsa/Correro
O: Mieczysław Świętochowski
B: Mieczysław Świętochowski
K027070 616009670078915
52.

192

DERINA KWPN POL 2008 Klacz gniada/166 F: Kojak
M: Ferina
O: Katarzyna Pikuła-Paluch
B: A. Altena
K018340 528003000809139
53.

162

DIADER DEVIL DIAMOND HOL POL 2013 Wałach ciemnogniada/172 F: Diarado / Diamant de Semilly
M: Valerie I / Contender
O: Karolina Szut
B: Wojciech Kasperski
K023606 DE421000601113
54.

203

DIARADO'S DREAM OS GER 2013 Ogier gniada/170 F: Diarado's Boy / Diarado
M: Stakkara / Stakkatol
O: Marzena Falarz
B:
K023500 DE418185040313
55.

74

DIARETINA HOL GER 2012 Klacz ciemnogniada/165 F: Diarado / Diamant De Semilly
M: Amely / Caretino
O: Krystyna Tomal
B: Cola Ackermann-Ripke
K024927 DE421000190612
56.

171

DIE KLEINE LADY Węg. Półkrew HUN 2009 Klacz siwa/160 F: Der Kleine Lord / Lord
M: Nadaly / Aldato-1
O: Kornelia Smura
B: Szigeti - Centrum KFT
K020311 HUNKMF092440220
57.

209

DING DONG BAW POL 2013 Wałach gniada F: Diarado /
M: Roxy / Stalypso
O: Ludwig Gillmaier
B: Ludwig Gillmaier
K022843 DE481810293613
58.

157

DON NEGRO Typ Szlachetny VAT 2013 Wałach kara/172 F: NN
M: NN
O: Alicja Olejniczak
B: Brak
Brak 616999670114613
59.

200

DRAGON SP POL 2001 Wałach gniada/168 F: Elvis / Le Mexico
M: Dygresja / Kasjan
O: Filip Skzyczyński i Patryk Skrzyczyński
B:
K006097 POL009670004101
60.

13

DRAGONIA SP POL 2010 Klacz gniada/170 F: TURBUD QUIRINUS
M: DALIA
O: ANNA MIŚKIEWICZ
B: MAREK FERLIN
K024807 616009690136410
61.

84

DUSTIN SP POL 2012 Wałach gniada/173 cm F: Lucky Lord-Loxgraff II
M: Domena
O: Tomasz Nowowiejski
B: Anna Worotniak
K024849
62.

147

ECHO MK SP POL 2010 Klacz ciemnogniada F: Carry Son / Carry
M: Echeveria / Landos
O: Marek Kucharski
B: Marek Kucharski
K020351 616009600231310
63.

131

EINSTEIN KWPN NED 2009 Wałach siwa/166 F: Cardento
M: Zesinaa
O: Maciej Gołąbek
B: Angenent Braun
K020492
64.

155

EKWADOR SP POL 2007 Wałach gniada F: Cajero / Caretino
M: Enigma / Le Voltaire
O: Joanna Jankowska
B: Małgorzata Grygier
K016485 POL009610114707
65.

55

EMMA Oldemburska POL 2014 Klacz siwa/170 F: Cantoblanco
M: Esme
O: Agnieszka Mierzwińska
B: Paulina Hagel-Kowalska
K027062 DE418180273814
66.

95

EMS SP POL 2009 Wałach siwa/168 F: Love Affair / Lauries Crusador
M: Enira / Czempion
O: Sylwester Stasiulewicz
B: Marek Duszkiewicz
K019863 616009550061109
67.

215

ENRICO skarogniada POL 2005 Wałach skarogniada F: Surako
M: Enigma
O: Izabela Kosakiewicz
B: Polska Korporacja Inwestycyjna S.A.
68.

62

EWEREST N SP POL 2009 Wałach gniada F: Faust Z /
M: Erina / Escuda I
O: Karolina Szut
B: Łukasz Wylęga
K016377 616009610049709
69.

117

FESTA SP POL 2010 Klacz gniada F: Sarmata / Turbud Quirinus
M: Fiesta / Liguster
O:
B:
K018298 616009640071110
70.

46

FIDŻI KUC POL 2013 Klacz tarantowata/kuc:131 F: Nepumuk / Nerath
M: Frytka / Amoretto
O: Karolina Perek
B: Rafał Ślozowski
K023156 616013610193213
71.

135

FLAVIO SP POL 2007 Wałach kasztanowata/164 F: Ulco
M: Falina
O: Magdalena Kolbusz
B: Józef Bobrowski
K021004 POL 009670074207
72.

129

FLORENTINUS WESTF GER 2009 Wałach kasztanowata F: Florenciano /
M: Franzi / Flemingh
O: Beata Szuber
B:
K022235 DE441411257809
73.

205

FOR PASSION HOL POL 2013 Klacz kara/172 F: Connor / Casall
M: Ratina V / Carreno
O: Donata Kopacz
B: -
K022696 DE421000525213
74.

218

FORT KWPN 2010 F:
M:
O:
B:
75.

39

FUKS SP POL 2009 Wałach siwa/175 F: Cassini Kama / Cassini I
M: Fulda / Aviano
O: Wiesław Chanaj
B: Paweł Kiełbasa
K014666 616009640093809
76.

142

GAJA Oldenburska POL 2010 Klacz siwa/xx F: Clinton I
M: Grenzpilotin
O: Agata Radeberg
B: xx
xx xx
77.

140

GAL SP POL 2007 Wałach siwa F: Imequyl / Luron
M: Gracja / Rytm
O: Robert Koroblowski
B: Zbigniew Piecuch
K014094 POL009520042107
78.

197

GALA W SP POL 2011 Klacz gniada/173 F: Turbud Quirinus
M: Gambetta / Garantie
O: Marek Rosiak i Jacek Mierzwiński
B: Marek Rosiak
K020872 616009670028311
79.

149

GAMBIT-O KWPN BEL 2011 Wałach gniada F: Vleut / Quick Star
M: Odonja / Indoctro
O: Zbigniew Jankowski
B:
K020355 528003201102664 105ZD95
80.

122

GINA KUC POL 2008 Klacz kara/kuc:135 F: nn / nn
M: nn / nn
O: Krzystof Król
B:
K020394 DE417170389208
81.

148

GOETHE SP POL 2009 Ogier gniada F: Ulco /
M: Grease /
O: Marek Twardak
B: Marek Twardak
K020101
82.

76

GRANDEZA SP POL 2006 Klacz gniada F: Etos / Lascadell
M: Gaskonia / Warus
O: Ryszard Kołacki
B:
K011645 POL009690070806
83.

143

GROM SP POL 2008 Wałach gniada/xx F: Chef Supreme
M: Grota
O: Jakub Dorynek i Marek Ziomek
B: xx
xx xx
84.

170

GRUPO PROM VIOX W KWPN NED 2002 Wałach gniada/170 F: Kojak / Pit I
M: Petra Faith / Armstrong
O: Martina Romagnoli
B: Meksyk
K025198 0201826
85.

182

HAŃCZA SP POL 2009 Klacz kasztanowata/167 F: Czeladnik
M: Hanza
O: Milena Adamczewska
B: Baranowska Teresa
4037/18 616 009 61 01070 09
86.

114

HESTRI KWPN NED 2012 Klacz ciemnogniada/166 F: Cantos
M: Vestri
O: Marta Mirska-Miętek
B: P.Pool
K021911 528003201204689
87.

141

HOP HOP SIMONI TS POL 2012 Klacz siwa F: Wille Moes /
M: Nouba Du Blequin /
O: Ewelina Kostrzewska
B: Peter Simoni
K022088 208333201204801
88.

43

HORAYA OMHG KWPN POL 2012 Klacz siwa/164 F: Quasimodo Z / Quidam De Revel
M: Shoraya / Corland
O: Leszek Gramza
B:
K026999 528003201207530
89.

183

HRABINKA Oldenburska POL 2008 Klacz gniada/170 F: Stalon
M: Hrabina
O: Przemysław Miałszygrosz
B: Witold Brodewicz
Brak .
90.

8

HULASZKA WLKP POL 2004 Klacz siwa/166 F: FRED
M: HARFA
O: ANNA MIŚKIEWICZ
B: RATAJCZAK
K026954 POL00911123704
91.

161

HUSH HUSH KWPN NED 2012 Ogier gniada F: Echo Vant Spieveld / Heartbreaker
M: Itaquine De Roll / Major De La Cour
O: Sylwester Kosiński
B:
K020893 528003201207457
92.

72

INIS SLE SORCERER Conemara IRL 2013 Wałach siwa/kuc:149 F: Cooshen Stromboy / Cloonisle Cashel
M: Annaghdown Singer / Smokey Finn
O: Małgorzata Pięta
B: Anthony Quinn
K024967 S3-3720041000170440
93.

4

INNOCENTY Kuc Walijski POL 2014 Wałach siwa/kuc:147 F: Falk / Ijsselvliedt's Fabian
M: Imka / Varpullan Wieroch
O: Zuzanna Grygier
B: Ewa Gotowska
K025137 616013520046814
94.

206

INTRO DE MUZE KWPN POL 2013 Wałach gniada/169 F: Falaise De Muze / Wandor Van De Mispelaere
M: Linda / Farmer
O:
B:
K026374 528003201300130
95.

75

ISTI KM POL 2013 Ogier srokata/kuc:148 F: Nepumuk / Nerath
M: Izaura / Landjonker S
O: Paulina Sydow
B: Robert Sydow
K024854 616013610057513
96.

108

JACKPOT A KWPN NED 2014 Wałach gniada/170 F: ZAVALL VDL
M: RILJA
O: X
B: X
K028075 *
97.

113

JACODI'S ANJA'S ALENA New Forest Pony POL 2009 Klacz kasztanowata/kuc:135 F: Jacodi's Bo's Barclay He.Stb.273 geplaatst VKH
M: Anja Stb. 5124 kroon pref
O: Tomasz Piontek
B: Mw B.A. Jochems, Kruisweg 28, 7361 EB BEEKBERGEN
K026248 528018020092051
98.

77

JAŚMIN KUC POL 2012 Wałach gniada/kuc:- F: nn / nn
M: nn / nn
O: -
B: -
K021920 616999600217912
99.

199

JOUNG BOY XX POL 1997 Wałach kasztanowata/164 F: Five Star Camp /
M: Joung Girl / Valiant Heart
O: Katarzyna Skrzyczyńska
B: SK Strzegom
K021135 POL970000003922
100.

204

JOYRIDE KWPN NED 2014 Ogier gniada F: Verdi / Quidam De Revel
M: Rachel / Heartbreaker
O: Jarosław Skrzyczyński
B: Egbert Scheep
K024881 528210004166095
101.

48

JURADO ARW KWPN NED 2014 Wałach siwa/168 F: Indorado
M: Zazou/Emilion
O: Mieczysław Świętochowski
B: A. Woudenberg
K026995 528003201408372
102.

110

KAMILLIA H Hulpboek Rijpony Register A POL 2007 Klacz kasztanowata/kuc:148 F: Kamaro Van Orchid's
M: Carmen M
O: Tomasz Piontek
B: W.P.M. Hermans
K027071 528008070049307
103.

70

KANTJE’S ELTON New Forest Pony NED 2009 Wałach kasztanowata/kuc:147cm F: Orchid’s Romario II
M: Kantje’s Rowena
O: Przemysław Mroczek
B: Van de Rakt
Brak 528210002312033
104.

41

KASINIA SP POL 2012 Klacz ciemnogniada/- F: Cassini Kama / Cassini I
M: Kanasta / Czandor
O: Krzysztof Walicki
B: Krzysztof Walicki
K024449 616009640067912
105.

216

KDW NOW OR NEVER F:
M:
O:
B:
106.

126

KLARA-W SP POL 2012 Klacz ciemnogniada F: Romeo Des Vaux / Qredo De Paulstra
M: Kaja / Sir Neel
O:
B:
K021093 616009610108312
107.

38

KRISTIANO GL WLKP POL 2013 Wałach kasztanowata/163 F: Cassilio / Cassini I
M: Kobra / Correro
O: Marcin Śliwiński
B: Leszek Garstka
K023579 616007610063713
108.

73

L-KAPRYS TS POL 2010 Wałach gniada/171 F: Lanos /
M: Karina / Ismael
O: Kaja Świeżewska
B: Magdalena Zaręba
K021356 616999690169510
109.

69

LARA Czeski Kuc POL 2011 Klacz kasztanowata/kuc:141 F: NN
M: Sarka
O: Aleksandra Pietrzak
B: Kotouc Miroslav
K023103 203011993083511
110.

168

LEDA SP CZE 2005 Klacz gniada F: Edminton / Emilion
M: Lukava / Lopez
O: Sylwester Kosiński
B: Jiri Kotyza
K011082 203011994675805
111.

33

LILI MARLENE SP POL 2008 Klacz kasztanowata/167 F: Maram / Aram
M: Liliana / Nobody
O: Krzysztof Konarski
B: SK Pródnik
K013182 POL009690088908
112.

190

LOTKA Wlkp/ Poch. Trakeńskiego POL 2013 Klacz siwa/176 F: Olivier
M: Lolita
O: Jan Sienkiewicz
B: SK Liski
brak 616007600230113
113.

104

MANCHESTER 0012 DRP POL 2001 Wałach kasztanowata/kuc:147 F: Monarch / Magic Gold
M: Brica Hansegard / Silver Socks
O: Krzysztof Król
B: Gerd Andresen
K007299 DE410100383201
114.

130

MANILA S HAN GER 2011 Klacz gniada F: Mighty Magic / Mytens
M: Ronda / Ramiro's Son II
O: A. Schemelhaack
B:
K026438 DE431314003211
115.

71

MARCOS Holenderski Kuc Sportowy NED 2008 Wałach gniada/kuc:148 F: Machno Carwxn / Carregloch Bleddyn
M: Leonie Van Stal Arco / Casper
O: Małgorzata Pięta
B: W. Van Elteren
K024965 528008080119808
116.

6

MAROKO KUC POL 2013 Wałach srokata/kuc:141 F: Tijd Vlijt's Santiago / Rustenburg's Sandra
M: Maja / nn
O: Patrycja Pawłowska
B: Konrad Daleszyński
K023967 616013610107713
117.

177

MARSEL Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2010 Wałach gniada/157 F: Corleone Z
M: Maja
O: Katarzyna Piszczatowska-Hołub
B: Jochymek Tadeusz
K028059
118.

45

MASIMO WLKP POL 2008 Wałach ciemnogniada/164 F: Mors /
M: Melissa / Bachus
O: Karolina Kuwik
B: Bogdan Jarząbek
K022357 POL007670027508
119.

151

MEADOW BWP BEL 2012 Klacz ciemnogniada F: Horion De libersart /
M: Ischa /
O: Anna i Jan Chrzanowski
B:
K022913
120.

163

MENZO VAN DE ROOMSTRAAT Bel. Gorącokrw. BEL 2012 Wałach kara F: Chopard VDB Z / Canadian River
M: Dior / Obourg
O: Michał Kownacki
B: Guido De Koning
K022981 056002W00301632
121.

81

METEOR KUC POL 2006 Wałach gniada/mk:144 F: Nowator /
M: Mojra /
O: Wojciech Namlik
B: Zygmunt Jamka
brak POL013660468 06
122.

132

MIKA SP POL 2005 Klacz siwa/170 F: Cassino
M: M
O: Lipiec Weronika
B: Krzyżoszczak
K027326
123.

167

NAHALA GP Z ZANG BEL 2010 Klacz gniada/165 F: Nonstop / Darco
M: Pigony Van 'T Scorre / Feinschnitt I VD Richter
O: Małgorzata ZIelińska
B: Martina Romagnoli
K023689 056015Z55774610 105BB44
124.

119

NEKTON PLUS Reńska POL 2005 Wałach gniada/167 F: Now Or Never M
M: Amona
O: Rafał Wojtaszek
B: .
K015169 DE443438505005
125.

153

NELSON V/D HUNTERS BWP POL 2013 Wałach gniada/164 F: Hunters Scendro
M: Freya
O: Jan Chrzanowski
B: L.V.S. Hunters
Brak
126.

178

NICPOŃ KUC POL 2008 Wałach gniada/kuc:136 F: Barako /
M: Nutella /
O: Magdalena Pawłowicz
B: Magdalena Pawłowicz
K017966
127.

185

NIGERIA Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2006 Klacz srokata/160 F: Bienis
M: Niwa
O: Michalina Reszka
B: Edmund Korynek
brak 009670061606
128.

175

NIKI KUC POL 2001 Ogier tarantowata/kuc:137 F: Demether / Alex van de Kamperweg
M: Nicolette II / Murat-Gazon
O: Krzysztof Król
B: Piotr Siębor
K014539 POL013670092901
129.

173

NOBELSTAR 0005 DRP POL 2000 Wałach gniada/kuc:147 F: Nobel / Nadler I
M: Nicoletta / Nansen
O: Karolina Heydel
B: Lisa Lohmann
K007893 DE441410094000
130.

145

NORKAN XX POL Xx Wałach gniada/Xx F: Xx
M: Xx
O: Xx
B: Xx
Xx Xx
131.

120

OLMAR SP POL 2009 Wałach kasztanowata/Xx F: Maram
M: Olivia
O: Iwona Berg-Potrzebowska
B: Xx
K018220 Xx
132.

160

ORINOKO KM POL 2013 Wałach gniada/168 F: Orion /
M: Oriona / Turnus Quirinus
O: Anna Śmiałowska
B:
K024904 616013640030713
133.

24

PASCAVELLO J SP POL 2004 Wałach gniada F: Novum / Louis
M: Pepita / Popcorn
O: Dariusz Matuszewski
B: Jadwiga Jung
K011669 POL009690091204 103YU52
134.

105

PENELOPA Kuc Feliński POL 2005 Klacz siwa/kuc:138 F: Harbin / Harfiarz
M: Pacynka / Floret
O: Krzysztof Król
B: Piotr Koch
K015956 POL013670072705
135.

165

PENTAGON SP POL 2002 Wałach ciemnogniada/173 F: Parys1014
M: Pepsi Cola
O: Ewa Ogrodnik
B: Ewa Ogrodnik
brak POL 999 61 12249 03
136.

198

POLIANA Trakeńska POL 2007 Klacz kasztanowata/175 F: Al pari
M: Polana
O: Grażyna Kasjan
B: S.K. Plękity
K022394 POL732010078307
137.

96

PONTINO SP POL 2006 Wałach gniada/163 F: Etos
M: Pisanka
O: Małgorzata Jabłońska
B: Staniek Diter
K017978 POL 009540062701
138.

166

PORTOS KUC POL 2010 Wałach tarantowata/kuc:149 F: Pathos / Topaz
M: Kaśka /
O: Sylwia Kamińska
B:
K024435 616013610029110
139.

202

QUICK STEP HAN POL 2013 Wałach gniada F: Quintender / Quinar
M: Carmaniola / Calido
O: Katarzyna Skrzyczyńska
B: Marta Roszkiewicz-Heizer
K023777 DE431319616913
140.

18

QUIDAM DE HENRY OLD POL 2004 Wałach ciemnogniada F: Guidam De Henry /
M: Heiderose / Lordanos
O: Monika Galicka
B: Petra & Jena Ringkamp
K014831 DE433330109104
141.

121

RAIKEN KUC POL 2012 Wałach kara/kuc:xx F: Xx
M: Xx
O: Xx
B: Xx
Xx
142.

54

REXONEA P SP POL 2010 Klacz ciemnogniada/172 F: Contendor / Contendro
M: Rebella / Landos
O: Małgorzata Zielińska
B: Witold Polowczyk
K019598 616009610239410 104XA65
143.

211

RLG CORNETTA Deutsches Sportpferd POL 2014 Klacz gniada/170 F: Cornet Obolensky
M: Roxy
O: Ludwig Gillmaier
B: Ludwig Glilmaier
brak DE 481 810153214
144.

111

ROLEX 2 Mały Koń POL 2004 Ogier siwa/kuc:140 F: Martell /
M: Rita /
O: Tomasz Piontek
B: Krzysztof Klimczak
K017920 POL013540072804
145.

144

ROSALIE OLD GER 2008 Klacz gniada/170 F: Rush-Hour / Rubicon
M: Cantate / Cassius Clay
O: Katarzyna Klimczak
B: Xx
K012275 DE433331649308
146.

106

RUFIO WLKP POL 2009 Wałach ciemnogniada F: Fatim /
M: Roma / nn
O: Maria Smaczna
B: Tomasz Smaczny
K022299 616007670012709
147.

34

SAFARI SUNDANCE KUC NED 2005 Klacz kara/kuc:148 F: nn / nn
M: nn / nn
O: Krzysztof Konarski
B: H. DE Lange
K025216 52800300029066
148.

67

SAINT VINCENT HOL GER 2013 Wałach gniada/170 F: Loran / Lord
M: Sirana I / Fleming
O: Katarzyna Wołczyńska
B: x
K024425 DE421000117513
149.

58

SONATA KUC POL 2007 Klacz kasztanowata/kuc:- F: STARYER'S SAMSON
M: SINFONIE
O: Patrycja Buszczak
B: Paweł Śniegucki
K017023 POL013670066806
150.

152

STACHATO BAYER GER 2010 Wałach ciemnogniada/164 F: Stalypso
M: Georgina
O: Janusz Stążka
B: Niemcy
Brak DE 481810077410
151.

186

STOKRTOKA Typ Koń Mały POL 2010 Klacz siwa/146 F: NN
M: NN
O: Michalina Reszka
B: Oliwier Szymczakowski
brak 616999670128210
152.

53

SWEET STAR XX POL 2011 Klacz gniada/167 F: MR ALKOHOL
M: SEA OF STAR
O: SZEBYSTY
B: Elwira Porębna
K025338 616POL11007290T
153.

50

SZALIM SP POL 2014 Ogier gniada/165 F: Imequyl
M: Szalona Queen/Quidam de Revel
O: Łukasz Umański
B: Stadnina Koni Prudnik Sp. z.o.o.
K026994 616009690059614
154.

47

TAZINA KUC POL 2008 Klacz siwa/kuc:148 F: Ludger /
M: Tajga / nn
O: Karolina Perek
B: Sylwester Kosiński
K017257 616013680114308
155.

7

TELMA SP POL 2011 Klacz gniada F: Luron / Guidam
M: Terhana Z / Treasure Z
O: Jarosław Poręba
B: SK Nad Wigrami
K018545 616009510353711
156.

91

TENERYFA DRP POL 2006 Klacz siwa/kuc: F: Twister drp
M: Titania drp
O: Marzena Chociej
B: Janisz Lawin
K026465
157.

174

TERCJA KUC POL 2004 Klacz dereszowata F: nn / nn
M: Karina / nn
O: Krzysztof Król
B: Bogdan Domagała
K019807 POL999670132904
158.

68

TOSCA L SP POL 2013 Klacz gniada F: Che Guevara / Cassini I
M: Tenerife L / Gayall
O: Magdalena Łoś-Grzesik
B:
K023058 616009610024413
159.

94

TYTAN-P SP POL 2013 Wałach siwa/166 F: Corvallo
M: Tamira-P
O: Sylwester Stasiulewicz
B: Parkitny Bogdan
K025650 616009670027313
160.

30

VIVE LE ROI SP POL 2009 Wałach gniada F: Vandamme / Guidam
M: Vamelia HBC / Placido
O: Władysław Sobocki
B: Stefan Kierznowski
K018439 616009670139509
161.

116

WALENCJA KUC POL 2009 Klacz siwa/kuc:141 F: Pietrek / Elpar
M: Wira / Farmer
O: .
B: .
K019089 616013610101109
162.

52

WISSA SP POL 2009 Klacz gniada/166 F: SWORD
M: WIZNA
O: CHRUSZCZ
B: CHRUSZCZ
K013726 616009690137009
163.

27

ZIZI SP POL 2009 Klacz kasztanowata F: Nobody
M: Zyrikana
O: Beata Bazan
B: Strzechowski Paweł
K026395
Rider Club
Competition
Prize
Charadnik Vitalii Stajnia Sportowa Skrzyczyńscy
150
SUM:
150.00
Chrzanowski Jan KJ ŚLĘŻA
150
200
SUM:
350.00
Gramza Leszek St. Rodan Club Skrzynki
200
SUM:
200.00
Irmer Sandra JKS Elcon Szczecin
200
150
SUM:
350.00
Jóskowiak Michał St. KJ Tradycja Siedlnica
100
SUM:
100.00
Koroblowska Weronika KJ Biały Las Stajnia Przybylscy
250
SUM:
250.00
Kuczerawy Tomasz Konie Sportowe Gillmaier
150
200
SUM:
350.00
Matuszewska Monika KJ Partynice Wrocław
150
SUM:
150.00
Skrzyczyński Jarosław KJ Agro-Handel Śrem
200
100
SUM:
300.00
Smura Kornelia St. KS Jumping Events Poznań
250
SUM:
250.00
Szuber Beata KJ Bachmat Pruszowice
100
150
200
250
SUM:
700.00
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Abramenko Anastasia
JKS „W Siodle”
LOTKA (190)
2019-06-29
Adamczewska Klaudia
Brak przynależności klubowej
HAŃCZA (182)
2019-06-29
1
2019-06-29
1
Adamska Karolina
Stadnina Koni Kruszyńscy Sp. z o.o.
2019-06-29
1
2019-06-29
1
2019-06-30
1
2019-06-30
13
Bazan Julia
KJ PICADOR
ZIZI (27)
2019-06-28
49
2019-06-28
43
2019-06-29
24
2019-06-29
52
2019-06-30
16
Berghauzen Kinga
Królewski KJ Wiktoria Chrzanów
PENELOPA (105)
2019-06-28
12
2019-06-29
22
2019-06-30
21
Birunt Kornelia
KJ Partynice Wrocław
2019-06-28
7
2019-06-28
15
2019-06-29
20
2019-06-29
44
2019-06-30
9
Bronnenberg Jeroen
Budzyński KS Kłos
CAREA (128)
2019-06-28
31
2019-06-28
4
2019-06-29
20
2019-06-29
4
2019-06-30
14
Bronnenberg Marta
Budzyński KS Kłos
AKT (127)
2019-06-28
1
2019-06-28
47
2019-06-29
43
2019-06-29
47
2019-06-30
4
Buszczak Zuzanna
KJ Michałówka
SONATA (58)
2019-06-28
12
2019-06-29
11
2019-06-30
12
Cajske Klementyna
Budzyński KS Kłos
KLARA-W (126)
2019-06-28
52
2019-06-28
28
2019-06-29
51
2019-06-30
17
2019-06-30
25
Cepa Anna
St. Rodan Club Skrzynki
2019-06-28
14
2019-06-28
25
2019-06-29
2019-06-29
18
2019-06-30
6
Chanaj Julia
JKS Elcon Szczecin
FUKS (39)
2019-06-28
16
2019-06-29
14
2019-06-30
12
Charadnik Vitalii
Stajnia Sportowa Skrzyczyńscy
2019-06-28
23
2019-06-28
4
CHABLIS (207)
2019-06-28
17
2019-06-28
32
COLLIN M (208)
2019-06-28
2
150
2019-06-28
5
Chruszcz Maja
KJ VOLTA MIŁOCICE
WISSA (52)
2019-06-28
9
2019-06-29
8
2019-06-30
6
2019-06-28
24
Chrzanowski Jan
KJ ŚLĘŻA
GAMBIT-O (149)
2019-06-28
5
2019-06-28
3
150
MEADOW (151)
2019-06-28
6
2019-06-28
2
200
2019-06-29
27
2019-06-29
26
Chrzanowski Karol
KJ Ślęża
BANOVEY (146)
2019-06-28
21
2019-06-29
14
ECHO MK (147)
2019-06-28
17
GOETHE (148)
2019-06-28
31
2019-06-29
15
STACHATO (152)
2019-06-29
22
2019-06-29
40
EKWADOR (155)
2019-06-29
14
2019-06-29
8
Chuczak Łukasz
OSK Michalscy Trzebnica
2019-06-28
51
2019-06-29
32
2019-06-29
27
2019-06-30
11
Czekała Maja
Niezrzeszona
NIGERIA (185)
2019-06-28
1
2019-06-28
1
Dmyszewicz Jasmina
OSK Michalscy
2019-06-28
16
2019-06-28
12
2019-06-29
33
2019-06-29
42
Flankowska Justyna
2019-06-29
2019-06-29
Fuja Laura
Stajnia Namlikowo
METEOR (81)
2019-06-28
1
2019-06-28
1
2019-06-29
1
2019-06-29
7
Galicki Anzelm
OSK MICHALSCY TRZEBNICA
2019-06-28
18
2019-06-28
22
2019-06-29
46
2019-06-29
2019-06-30
Górnicka Amelia
Budzyński KS Kłos
WALENCJA (116)
2019-06-28
10
2019-06-29
15
2019-06-30
13
Gornicka Kornelia
Budzyński KS Kłos
2019-06-28
21
2019-06-29
20
2019-06-30
16
Gramza Amelia
St. Rodan Club Skrzynki
2019-06-28
4
2019-06-28
33
2019-06-29
3
2019-06-29
17
2019-06-30
11
Gramza Leszek
St. Rodan Club Skrzynki
JACKPOT A (108)
2019-06-28
1
2019-06-28
33
2019-06-29
1
2019-06-29
1
2019-06-30
24
BATUMI L (109)
2019-06-28
28
2019-06-28
14
2019-06-29
12
2019-06-29
8
2019-06-30
1
200
Grygier Zuzanna
St. KS Jumping Events Poznań
2019-06-28
1
2019-06-28
33
2019-06-29
1
2019-06-29
1
2019-06-30
1
2019-06-28
7
2019-06-29
10
2019-06-30
8
Grzesik Maria
St. Rodan Club Skrzynki
TOSCA L (68)
2019-06-28
40
2019-06-28
26
2019-06-29
35
2019-06-29
21
2019-06-30
3
Hodera Marcelina
LKJ Platan Wrocław
TELMA (7)
2019-06-28
21
2019-06-28
23
2019-06-29
7
2019-06-29
13
2019-06-30
4
Irmer Sandra
JKS Elcon Szczecin
2019-06-28
27
2019-06-28
9
2019-06-29
7
2019-06-29
7
2019-06-30
2
200
KASINIA (41)
2019-06-28
13
2019-06-29
5
2019-06-30
3
150
Jankowiak Antonina
Brak
BLACKIE (98)
2019-06-29
7
2019-06-29
7
2019-06-30
1
2019-06-30
1
Jóskowiak Michał
St. KJ Tradycja Siedlnica
ORINOKO (160)
2019-06-28
1
2019-06-28
28
2019-06-29
3
2019-06-29
12
2019-06-30
3
100
HUSH HUSH (161)
2019-06-28
3
2019-06-28
2
2019-06-29
2
2019-06-29
6
2019-06-30
1
Kaczmarczyk Jarosław
KJ Bachmat Pruszowice
ARTEA (136)
2019-06-29
26
2019-06-29
23
Kamińska Agata
KJ Ranczo Kołata
2019-06-28
12
2019-06-29
9
2019-06-30
9
2019-06-28
1
2019-06-30
6
2019-06-29
9
Karnabal Maria
KJ Podkowa Gruszczyn
2019-06-28
17
2019-06-29
7
2019-06-30
9
Kisilewicz Aleksandra
KJ PICADOR
DARLING (28)
2019-06-28
24
2019-06-28
18
2019-06-29
5
2019-06-29
24
2019-06-30
2
Klimczak Wiktoria
Kj Koko Brzeźniki
ROSALIE (144)
2019-06-28
26
2019-06-28
27
2019-06-29
18
2019-06-29
19
2019-06-30
18
2019-06-30
15
Klinikowska Justyna
St. Rozpowszechniania Jeździectwa Galopuj z Nami
NICPOŃ (178)
2019-06-29
33
2019-06-29
1
Knopkiewicz Natalia
KJ Ranczo Kołata
CHACCO (20)
2019-06-28
23
2019-06-30
22
2019-06-29
19
2019-06-29
1
Kokowska Katarzyna
KJ Koko Brzeźniki
GAJA (142)
2019-06-28
8
2019-06-28
22
2019-06-29
2
2019-06-30
5
2019-06-29
23
2019-06-30
5
GROM (143)
2019-06-28
25
2019-06-28
29
2019-06-29
24
2019-06-29
20
2019-06-30
6
Kolawa Milena
Królewski KJ Wiktoria Chrzanów
NIKI (175)
2019-06-28
1
2019-06-28
33
2019-06-29
1
2019-06-29
1
2019-06-30
Kolbusz Magdalena
Stadnina Koni Kruszyńscy Sp. z o.o.
FLAVIO (135)
2019-06-28
30
2019-06-28
41
2019-06-29
2019-06-29
45
2019-06-30
13
2019-06-30
13
Kołacka Lena
KJ Sokół Damasławek
JAŚMIN (77)
2019-06-28
19
2019-06-29
18
2019-06-30
19
Kołacka Marianna
KJ Sokół Damasławek
2019-06-28
1
2019-06-29
2
2019-06-30
1
Konarska Marta
KJ Podkowa Gruszczyn
2019-06-28
6
2019-06-29
6
2019-06-30
3
2019-06-28
20
2019-06-28
34
2019-06-29
13
2019-06-29
21
Koroblowska Weronika
KJ Biały Las Stajnia Przybylscy
GAL (140)
2019-06-28
1
250
CELANIQUE (158)
2019-06-28
11
2019-06-28
3
2019-06-29
10
2019-06-29
13
2019-06-30
4
Kościelniak Karolina
OSK Michalscy Trzebnica
2019-06-28
25
2019-06-28
29
2019-06-29
2019-06-30
8
Kosińska Weronika
St. KJ Tradycja Siedlnica
LEDA (168)
2019-06-28
2
2019-06-29
6
2019-06-30
2
BIAŁKA (169)
2019-06-28
4
2019-06-29
2019-06-30
18
Kostrzewska Ewelina
UKJ Bukowiec Świdwin
2019-06-28
6
2019-06-28
11
2019-06-29
9
2019-06-30
7
Koszucka Małgorzata
Klub Sportowy Verso La Natura
2019-06-28
9
2019-06-28
10
Kownacki Mikołaj
Karkonoski KJ
2019-06-29
9
2019-06-29
6
BARBÓRKA (164)
2019-06-29
11
2019-06-29
2019-06-30
10
Kozłowska Alicja
Królewski KJ Wiktoria Chrzanów
GINA (122)
2019-06-28
24
2019-06-29
2019-06-30
1
2019-06-30
24
Kubacka Zofia
KJ Bachmat Pruszowice
2019-06-28
3
2019-06-29
5
2019-06-28
27
2019-06-30
10
ACROBAT (134)
2019-06-28
2019-06-28
Kuczerawy Tomasz
Konie Sportowe Gillmaier
DING DONG (209)
2019-06-29
2
150
2019-06-29
2
200
2019-06-29
9
2019-06-29
10
Kurpaska Klaudia
KJ Stajnia Ozorowice
PONTINO (96)
2019-06-29
5
2019-06-29
21
Kuwik Karolina
KJ Ślęża Wrocław
MASIMO (45)
2019-06-28
5
2019-06-28
16
2019-06-29
1
2019-06-29
Lauk Aleksander
Budzyński KS Kłos
FESTA (117)
2019-06-28
11
2019-06-30
4
2019-06-29
10
Lee Nayon
Królewski KJ Wiktoria Chrzanów
2019-06-28
17
2019-06-29
14
2019-06-30
11
Lewandowska Sonia
Stadnina Koni Kruszyńscy
CYRKON (65)
2019-06-29
2019-06-29
31
2019-06-30
6
Lipiec Weronika
Klub Jeździecki Bachmat
MIKA (132)
2019-06-28
32
2019-06-28
21
Lis Amelia
St. KS Arkadia
2019-06-28
19
2019-06-28
35
2019-06-29
23
2019-06-29
49
Liss Tymoteusz
KJ VOLTA
2019-06-28
1
2019-06-28
1
2019-06-29
1
2019-06-29
29
2019-06-30
13
2019-06-30
1
Luty Dominika
BPK
CYRKON (65)
2019-06-30
9
Matuszewska Monika
KJ Partynice Wrocław
2019-06-28
18
2019-06-28
10
2019-06-29
5
2019-06-30
2
150
Maziarz Aleksandra
OSK Michalscy Trzebnica
2019-06-29
39
2019-06-29
36
Miałszygrosz Amelia
Klub Jeździecki Biały Las Stajnia Przybylscy
HRABINKA (183)
2019-06-28
1
2019-06-28
1
2019-06-29
1
2019-06-29
1
2019-06-30
15
Michalska Maria
KJ Ranczo Kołata
PORTOS (166)
2019-06-28
22
2019-06-29
15
2019-06-29
1
2019-06-30
20
Mierzwińska Agnieszka
KS Pegaz Chwałowice
EMMA (55)
2019-06-29
16
2019-06-30
7
Mierzwiński Jacek
KS Pegaz Chwałowice
CALVADOS (196)
2019-06-28
7
2019-06-28
19
GALA W (197)
2019-06-28
11
Miętek Maja
UKJ Bukowiec Świdwin
HESTRI (114)
2019-06-28
15
2019-06-29
16
2019-06-30
15
Miśkiewicz Anna
KJ VOLTA
2019-06-28
1
2019-06-28
12
2019-06-29
38
2019-06-29
15
2019-06-30
8
2019-06-30
2
Młodawska Karolina
Bez Przynależności Klubowej
POLIANA (198)
2019-06-28
12
2019-06-28
1
2019-06-29
13
2019-06-29
6
2019-06-30
19
2019-06-30
13
Mycio Julia
KJ KOKO BRZEŹNIKI
NORKAN (145)
2019-06-28
33
2019-06-28
42
2019-06-29
29
2019-06-29
18
2019-06-30
29
2019-06-30
12
Mycio Oliwia
Kj Koko Brzeźniki
RAIKEN (121)
2019-06-28
10
2019-06-29
5
2019-06-30
7
Natkaniec Martyna
Brak
2019-06-28
1
2019-06-28
1
2019-06-29
1
2019-06-29
50
Nowowiejska Julia
OSK Michalscy Trzebnica
DUSTIN (84)
2019-06-28
13
2019-06-28
46
2019-06-29
22
2019-06-29
28
2019-06-30
14
Ogrodnik Julia
Rancho Piskorzów
PENTAGON (165)
2019-06-29
1
2019-06-29
7
Olejniczak Alicja
Kj Biały Las Stajnia Przybylscy
DON NEGRO (157)
2019-06-28
1
2019-06-28
1
2019-06-29
1
2019-06-29
1
2019-06-30
18
Panarowicz Nikola
KJ Bonanza Jędrzychowice
MAROKO (6)
2019-06-28
20
2019-06-29
12
2019-06-30
14
Patora Nikol
MUKJ Kosówka
CHICAGO (31)
2019-06-28
5
2019-06-29
12
2019-06-30
5
Pawłowicz Magdalena
SRJ Galopuj z nami
BOHUN (179)
2019-06-29
1
2019-06-29
11
Perek Judyta
Posadowskie TJ
FIDŻI (46)
2019-06-28
33
2019-06-28
1
2019-06-29
33
2019-06-29
1
2019-06-30
13
2019-06-30
1
TAZINA (47)
2019-06-28
9
2019-06-29
17
2019-06-30
23
Pięta Julia
JUKS Abakus Kaczyna
2019-06-28
3
2019-06-29
1
2019-06-30
3
MARCOS (71)
2019-06-28
20
2019-06-28
10
2019-06-29
15
2019-06-29
1
Pietrzak Julia
Królewski KJ Wiktoria Chrzanów
ENRICO (215)
2019-06-28
1
2019-06-28
1
2019-06-29
54
2019-06-29
29
2019-06-30
Pietrzak Piotr
JUKS Abakus Kaczyna
LARA (69)
2019-06-28
8
2019-06-29
7
2019-06-30
5
Piontek Barbara
RIO GRANDE Krosinko
CYKOR (112)
2019-06-28
1
2019-06-28
1
2019-06-29
53
2019-06-29
16
2019-06-30
1
2019-06-30
1
2019-06-28
1
2019-06-28
1
2019-06-29
1
2019-06-29
1
2019-06-30
13
2019-06-30
1
Piontek Helena
RIO GRANDE Krosinko
2019-06-28
5
2019-06-29
4
2019-06-30
1
ROLEX 2 (111)
2019-06-28
19
2019-06-28
4
2019-06-29
41
2019-06-29
37
2019-06-30
10
2019-06-30
7
Piszczatowska-Hołub Katarzyna
Klub Jeździecki Biały Las Stajnia Przybylscy
MARSEL (177)
2019-06-28
1
2019-06-28
1
2019-06-29
25
2019-06-29
1
2019-06-30
21
2019-06-28
1
2019-06-28
1
2019-06-29
1
2019-06-29
1
2019-06-30
1
2019-06-30
1
Poniatowska Alicja
Królewski KJ Wiktoria Chrzanów
TERCJA (174)
2019-06-28
13
2019-06-28
1
2019-06-29
1
2019-06-29
11
2019-06-30
3
2019-06-30
4
Poprawska Aleksandra
BPK
DAYTONA (180)
2019-06-30
19
2019-06-30
22
Potrzebowska Natalia
Kj Koko Brzeźniki
OLMAR (120)
2019-06-28
7
2019-06-29
14
2019-06-30
16
Przezak Katarzyna
St. Rodan Club Skrzynki
COLOMBO (66)
2019-06-28
10
2019-06-28
8
2019-06-29
11
2019-06-29
4
2019-06-30
10
Reszka Michalina
brak
STOKRTOKA (186)
2019-06-28
1
2019-06-28
1
Rosin Natasza
JUKS Abakus Kaczyna
2019-06-28
5
2019-06-29
5
2019-06-30
2
Rucińska Zofia
KJ VOLTA
BAZALT (9)
2019-06-28
1
2019-06-28
1
2019-06-29
1
2019-06-29
1
2019-06-30
1
2019-06-30
1
Rybska Maria
KS Forrest Pony Club
2019-06-28
1
2019-06-28
16
2019-06-29
13
2019-06-30
17
Skrzyczyński Filip
Stajnia Sportowa Skrzyczyńscy
JOUNG BOY (199)
2019-06-28
1
2019-06-28
1
Skrzyczyński Jarosław
KJ Agro-Handel Śrem
BARCELONA (201)
2019-06-28
9
2019-06-28
20
2019-06-28
4
2019-06-28
6
2019-06-28
26
2019-06-28
12
JOYRIDE (204)
2019-06-28
23
2019-06-28
1
200
2019-06-28
3
100
2019-06-28
8
Skrzyczyński Patryk
Stajnia Sportowa Skrzyczyńscy
DRAGON (200)
2019-06-28
1
2019-06-28
1
Śliwiński Antoni
KJ Podkowa Gruszczyn
2019-06-28
39
2019-06-28
15
2019-06-29
55
2019-06-29
19
2019-06-30
23
2019-06-30
12
APLA (64)
2019-06-28
14
2019-06-28
9
2019-06-29
6
2019-06-29
3
2019-06-30
5
Smaczna Maria
KS Pegaz Chwałowice
RUFIO (106)
2019-06-29
14
2019-06-30
16
Smura Kornelia
St. KS Jumping Events Poznań
2019-06-28
15
2019-06-29
4
2019-06-30
9
2019-06-30
1
250
2019-06-28
7
2019-06-29
11
2019-06-30
8
Sobocka Aleksandra
KJ Agro-Handel Śrem
2019-06-28
17
2019-06-29
13
2019-06-30
17
Stasiulewicz Wiktoria
bpk
2019-06-28
36
2019-06-29
8
2019-06-29
11
2019-06-30
27
2019-06-30
26
TYTAN-P (94)
2019-06-28
44
2019-06-29
48
2019-06-29
29
2019-06-30
28
2019-06-30
20
EMS (95)
2019-06-28
1
2019-06-28
40
Styła Olga
Rio Grande Krosinko
2019-06-28
2
2019-06-29
2
2019-06-30
4
Świętochowska Aleksandra
Stowarzyszenie Sportowe Vidavia
2019-06-28
1
2019-06-28
33
2019-06-29
1
2019-06-29
1
2019-06-30
3
2019-06-28
37
2019-06-28
45
2019-06-29
30
2019-06-29
34
2019-06-30
1
SZALIM (50)
2019-06-28
2
2019-06-28
24
2019-06-29
7
2019-06-29
19
2019-06-30
8
Sydow Natalia
St. KJ Gronówka
ISTI (75)
2019-06-28
10
2019-06-29
1
2019-06-30
6
Szebysty Wiktoria
KJ VOLTA MIŁOCICE
2019-06-28
13
2019-06-29
3
2019-06-30
13
2019-06-28
34
Szuber Beata
KJ Bachmat Pruszowice
2019-06-28
22
2019-06-28
14
2019-06-29
16
2019-06-29
8
MANILA S (130)
2019-06-28
13
2019-06-28
11
2019-06-29
3
100
2019-06-29
3
150
FORT (218)
2019-06-29
1
200
2019-06-29
1
250
Szut Julia
KJ Picador Dziuplina
2019-06-28
16
2019-06-28
30
2019-06-28
13
2019-06-28
38
Szut Karolina
KJ Picador Dziuplina
2019-06-28
1
2019-06-28
1
2019-06-29
56
2019-06-29
12
Tokarska Iga
KJ Bachmat Pruszowice
DAMAR (123)
2019-06-28
12
2019-06-28
7
2019-06-29
9
2019-06-29
6
2019-06-28
8
2019-06-28
33
2019-06-29
25
2019-06-29
17
2019-06-28
50
2019-06-28
35
2019-06-29
4
2019-06-29
28
Tokarski Piotr Jacek
KJ Bachmat Pruszowice
EINSTEIN (131)
2019-06-28
6
2019-06-28
7
2019-06-29
17
2019-06-29
22
Weber Angelika
Stajnia Namlikowo
ASKARI (82)
2019-06-28
Werner Paulina
Klub Jeździecki Stajnia Ozorowice
BAKIER (189)
2019-06-29
29
2019-06-29
Wiśniewska Emilia
Bpk
DERINA (192)
2019-06-30
2019-06-30
11
Wojtaszek Vesna
KS Jumping Events
2019-06-28
13
2019-06-29
18
2019-06-30
14
Zawadka Joanna
KJ Picador Dziuplina
BOSS (99)
2019-06-28
14
2019-06-29
21
2019-06-30
15
2019-06-28
1
BODER (100)
2019-06-28
18
2019-06-29
17
2019-06-30
18
2019-06-28
48
Zielińska Martyna
KS Pegaz w Chwałowicach
2019-06-30
4
2019-06-29
10
2019-06-28
5
2019-06-28
17
Żuk Kaja
KJ Picador Wrocław
2019-06-28
15
2019-06-29
2
2019-06-30
10
2019-06-28
33

Number of Riders: 120

Number of Horses: 163

The sum of prizes: 3 150.00

Competition results developed by:
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: P2-072018-1, APC)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2019
design and realization: signus.pl