Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

ZRiT-A oraz elim. OOM-A
Biały Las, 21-23.06.2019

Zgłoszenia zaakceptowane:

Nr Status zgłoszenia
Daty korekty i utworzenia
Zawodnik Koń Konkursy
102 ENTRY ACCEPTED 2019-06-19 15:00:39
2019-06-19 14:59:17
Ewa Browarska PIRELLA
  • 1x 22/P4/Zawody Towarzyskie
101 ENTRY ACCEPTED 2019-06-18 15:47:16
2019-06-17 23:00:19
Marta Malinowska ARMIN DE MONSIEUR
  • 1x 21/L3/Zawody Towarzyskie
100 ENTRY PRE-APPROVED 2019-06-20 16:47:22
2019-06-17 22:16:27
Karzyna Waligórska ASUAN
  • 1x 18/CC2/Zawody Regionalne
  • 1x 27/CC3/Zawody Regionalne
99 ENTRY ACCEPTED 2019-06-18 15:46:35
2019-06-17 19:43:03
Olga Mieszczak OXFORD
  • 1x 14/L2/Zawody Regionalne
98 ENTRY ACCEPTED 2019-06-18 15:46:26
2019-06-17 19:41:44
Olga Mieszczak BACARDI
  • 1x 17/C2/Zawody Regionalne
97 ENTRY ACCEPTED 2019-06-18 15:46:17
2019-06-17 19:40:54
Laura Gadzińska JASYR
  • 1x 3/L1/Zawody Towarzyskie
96 ENTRY ACCEPTED 2019-06-18 15:36:38
2019-06-17 19:37:21
Marcelina Kucharska TIFFY
  • 1x 3/L1/Zawody Towarzyskie
95 ENTRY ACCEPTED 2019-06-18 15:36:28
2019-06-17 18:20:51
Zuzanna Antoniak CANDY LADY
  • 1x 6/P1/Zawody Regionalne
94 ENTRY ACCEPTED 2019-06-18 15:36:16
2019-06-17 16:27:51
Kinga Stańczak-Szulc JANTAR
  • 1x 6/P1/Zawody Regionalne
  • 1x 7/N4/Zawody Regionalne
92 ENTRY ACCEPTED 2019-06-18 15:36:06
2019-06-17 10:05:41
Aneta Kalwara TOP PLEASURE K
  • 1x 23/L3/Zawody Regionalne
91 ENTRY PRE-APPROVED 2019-06-20 16:48:10
2019-06-17 00:09:38
Monika Knoppek CHILLOUT
  • 1x 5/L1/Zawody Regionalne
  • 1x 14/L2/Zawody Regionalne
  • 1x 23/L3/Zawody Regionalne
90 ENTRY ACCEPTED 2019-06-18 15:35:44
2019-06-16 23:33:59
Julia Szczybura MAKAIRA-P
  • 1x 3/L1/Zawody Towarzyskie
89 ENTRY ACCEPTED 2019-06-16 23:02:59
2019-06-16 22:57:52
Weronika Serafin WICHER
  • 1x 3/L1/Zawody Towarzyskie
88 ENTRY ACCEPTED 2019-06-16 23:05:58
2019-06-16 21:20:13
Amelia Terenowicz AILLE HIGHFIELD STAR
  • 1x 1/P6/el.OOM - I półfinał Kuce
  • 1x 10/P3/el.OOM- II półfinał Kuce
  • 1x 19/P4/el.OOM - FINAŁ KUCE
87 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2019-06-16 23:04:37
2019-06-16 21:19:06
Karolina Kolny GRETA
  • 1x 1/P6/el.OOM - I półfinał Kuce
  • 1x 10/P3/el.OOM- II półfinał Kuce
  • 1x 19/P4/el.OOM - FINAŁ KUCE
86 ENTRY ACCEPTED 2019-06-16 23:03:16
2019-06-16 20:39:25
Laura Olearska TEQUILA SUNRISE
  • 1x 21/L3/Zawody Towarzyskie
85 ENTRY ACCEPTED 2019-06-16 23:03:10
2019-06-16 20:37:59
Kamila Kućko TEQUILA SUNRISE
  • 1x 21/L3/Zawody Towarzyskie
84 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2019-06-19 15:15:45
2019-06-16 19:53:42
Martyna Butryn Q10
  • 1x 6/P1/Zawody Regionalne
  • 1x 15/P2/Zawody Regionalne
  • 1x 24/P4/Zawody Regionalne
83 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2019-06-19 15:14:36
2019-06-16 19:52:19
Zarah Solecka BOHUN
  • 1x 2/D1/el.OOM - I półfinał Duże Konie
  • 1x 11/D2/el.OOM- II półfinał Duże Konie
  • 1x 20/D3/el.OOM - FINAŁ DUŻE KONIE
82 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2019-06-19 15:15:24
2019-06-16 19:51:40
Fransesca Blumel AMBER
  • 1x 2/D1/el.OOM - I półfinał Duże Konie
  • 1x 11/D2/el.OOM- II półfinał Duże Konie
  • 1x 20/D3/el.OOM - FINAŁ DUŻE KONIE
80 ENTRY ACCEPTED 2019-06-16 22:33:16
2019-06-16 19:11:47
Fryderyka Hiler ORFEO
  • 1x 3/L1/Zawody Towarzyskie
79 ENTRY ACCEPTED 2019-06-16 22:33:08
2019-06-16 19:09:45
Julia Rosa JOWITA
  • 1x 3/L1/Zawody Towarzyskie
  • 1x 12/L2/Zawody Towarzyskie
78 ENTRY ACCEPTED 2019-06-16 22:33:04
2019-06-16 19:07:13
Olimpia Pijanowska DUNAJ
  • 1x 3/L1/Zawody Towarzyskie
  • 1x 12/L2/Zawody Towarzyskie
76 ENTRY ACCEPTED 2019-06-16 22:32:54
2019-06-16 19:04:51
Natasza Mizerska PROZA
  • 1x 3/L1/Zawody Towarzyskie
75 ENTRY ACCEPTED 2019-06-16 22:32:38
2019-06-16 11:16:07
Marek Pawłowicz NOMEY
  • 1x 8/C1/Zawody Regionalne
74 ENTRY ACCEPTED 2019-06-15 18:05:40
2019-06-15 11:12:09
Maciej Swereda BASTYLIA
  • 1x 3/L1/Zawody Towarzyskie
  • 1x 12/L2/Zawody Towarzyskie
73 ENTRY ACCEPTED 2019-06-19 15:03:28
2019-06-14 19:28:31
Julia Kruk GUMIŚ
  • 1x 4/P1/Zawody Towarzyskie
72 ENTRY ACCEPTED 2019-06-15 18:05:36
2019-06-14 18:00:20
Hanna Janusz JOHNY
  • 1x 3/L1/Zawody Towarzyskie
71 ENTRY ACCEPTED 2019-06-15 18:05:33
2019-06-14 17:58:31
Ania Kobialka TIFFY
  • 1x 4/P1/Zawody Towarzyskie
70 ENTRY ACCEPTED 2019-06-15 18:05:32
2019-06-14 15:50:02
Aleksandra Kossowska ORFEO
  • 1x 3/L1/Zawody Towarzyskie
69 ENTRY ACCEPTED 2019-06-15 18:05:29
2019-06-14 15:47:14
Łucja Miłkowska AURA
  • 1x 3/L1/Zawody Towarzyskie
  • 1x 12/L2/Zawody Towarzyskie
68 ENTRY ACCEPTED 2019-06-15 18:05:27
2019-06-14 15:45:07
Oliwia Scibior JEŻYK
  • 1x 3/L1/Zawody Towarzyskie
67 ENTRY ACCEPTED 2019-06-15 18:05:25
2019-06-14 15:44:06
Patrycja Zgraja JEŻYK
  • 1x 3/L1/Zawody Towarzyskie
66 ENTRY ACCEPTED 2019-06-15 18:05:24
2019-06-14 15:42:45
Julia Jadczak JURTA
  • 1x 3/L1/Zawody Towarzyskie
65 ENTRY ACCEPTED 2019-06-15 18:05:21
2019-06-14 15:40:09
Kamil Szrajnert JURTA
  • 1x 3/L1/Zawody Towarzyskie
  • 1x 12/L2/Zawody Towarzyskie
  • 1x 21/L3/Zawody Towarzyskie
63 ENTRY ACCEPTED 2019-06-18 15:35:06
2019-06-14 10:30:01
Dagmara Tyrawa SAMBA-P
  • 1x 3/L1/Zawody Towarzyskie
  • 1x 5/L1/Zawody Regionalne
62 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2019-06-19 15:14:57
2019-06-14 08:44:17
Dionizy Polikowski QIU
  • 1x 2/D1/el.OOM - I półfinał Duże Konie
  • 1x 11/D2/el.OOM- II półfinał Duże Konie
  • 1x 20/D3/el.OOM - FINAŁ DUŻE KONIE
61 ENTRY ACCEPTED 2019-06-15 18:16:06
2019-06-13 18:20:00
Maria Szmidt-Puć DON CASPAL
  • 1x 18/CC2/Zawody Regionalne
  • 1x 27a/CC5/Zawody Regionalne
60 ENTRY ACCEPTED 2019-06-15 18:05:13
2019-06-13 17:26:51
Michalina Reszka NIGERIA
  • 1x 21/L3/Zawody Towarzyskie
59 ENTRY ACCEPTED 2019-06-15 18:05:10
2019-06-13 16:53:57
Nina Jabłońska METEOR
  • 2x 3/L1/Zawody Towarzyskie
58 ENTRY ACCEPTED 2019-06-15 18:03:49
2019-06-13 12:17:46
Karolina Szut KORSYKA
  • 1x 8/C1/Zawody Regionalne
57 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2019-06-15 18:03:31
2019-06-13 12:16:07
Karolina Szut ECLECTICA
  • 1x 6/P1/Zawody Regionalne
56 ENTRY ACCEPTED 2019-06-15 18:02:00
2019-06-13 07:57:52
Wiktoria Golińska INDYGO KOŃSKI GAJ
  • 1x 1/P6/el.OOM - I półfinał Kuce
  • 1x 10/P3/el.OOM- II półfinał Kuce
  • 1x 19/P4/el.OOM - FINAŁ KUCE
55 ENTRY ACCEPTED 2019-06-15 17:58:53
2019-06-12 22:58:07
Julia Szczybura MAKAIRA-P
  • 1x 5/L1/Zawody Regionalne
54 ENTRY ACCEPTED 2019-06-15 17:57:19
2019-06-12 22:29:31
Katarzyna Wojtyniak LATHANDER N
  • 1x 8/C1/Zawody Regionalne
  • 1x 17/C2/Zawody Regionalne
  • 1x 26/C3/Zawody Regionalne
53 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2019-06-15 17:55:07
2019-06-12 16:25:34
Anastazja Chwała MAXIMO P
  • 1x 5/L1/Zawody Regionalne
  • 1x 14/L2/Zawody Regionalne
  • 1x 23/L3/Zawody Regionalne
52 ENTRY ACCEPTED 2019-06-15 17:52:51
2019-06-12 11:26:32
Dominika Mucha LEXUS
  • 1x 8/C1/Zawody Regionalne
51 ENTRY ACCEPTED 2019-06-15 18:07:18
2019-06-12 09:59:13
Aleksandra Kalińska PEGAZ
  • 1x 2/D1/el.OOM - I półfinał Duże Konie
  • 1x 11/D2/el.OOM- II półfinał Duże Konie
  • 1x 20/D3/el.OOM - FINAŁ DUŻE KONIE
50 ENTRY ACCEPTED 2019-06-15 17:51:03
2019-06-11 18:44:35
Agata Gałęziowska-Kalukin ŁOSKOT
  • 1x 7/N4/Zawody Regionalne
  • 1x 16/N5/Zawody Regionalne
  • 1x 25/N6/Zawody Regionalne
49 ENTRY ACCEPTED 2019-06-11 18:18:14
2019-06-11 18:18:14
Jagoda Branas TUZOK
  • 1x 3/L1/Zawody Towarzyskie
  • 1x 12/L2/Zawody Towarzyskie
  • 1x 21/L3/Zawody Towarzyskie
48 ENTRY ACCEPTED 2019-06-20 17:13:54
2019-06-11 12:42:54
Pola Krzysiak RICOLETTE PG
  • 1x 6/P1/Zawody Regionalne
  • 1x 15/P2/Zawody Regionalne
  • 1x 24/P4/Zawody Regionalne
47 ENTRY ACCEPTED 2019-06-15 17:48:09
2019-06-11 06:37:06
Justyna Kroc SIR ROHDI
  • 1x 6/P1/Zawody Regionalne
  • 1x 7/N4/Zawody Regionalne
  • 1x 15/P2/Zawody Regionalne
  • 1x 16/N5/Zawody Regionalne
  • 1x 24/P4/Zawody Regionalne
  • 1x 25/N6/Zawody Regionalne
46 ENTRY ACCEPTED 2019-06-11 16:26:47
2019-06-10 18:48:06
Alicja Sławek DAMESSA
  • 1x 12/L2/Zawody Towarzyskie
  • 1x 14/L2/Zawody Regionalne
45 ENTRY ACCEPTED 2019-06-11 16:28:25
2019-06-10 18:47:08
Aleksandra Sławek CIOS
  • 1x 12/L2/Zawody Towarzyskie
  • 1x 14/L2/Zawody Regionalne
43 ENTRY ACCEPTED 2019-06-11 17:10:12
2019-06-10 12:52:02
Maria Szmidt-Puć FIRST SHINE
  • 1x 8/C1/Zawody Regionalne
  • 1x 17/C2/Zawody Regionalne
  • 1x 26/C3/Zawody Regionalne
42 ENTRY ACCEPTED 2019-06-11 17:10:22
2019-06-10 12:50:44
Maria Szmidt-Puć ROMEO G
  • 1x 7/N4/Zawody Regionalne
  • 1x 16/N5/Zawody Regionalne
  • 1x 25/N6/Zawody Regionalne
41 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2019-06-11 17:10:33
2019-06-09 23:10:31
Aleksandra Matkiewicz CALL ME MAYBE
  • 1x 8/C1/Zawody Regionalne
  • 1x 17/C2/Zawody Regionalne
  • 1x 26/C3/Zawody Regionalne
40 ENTRY ACCEPTED 2019-06-11 16:18:15
2019-06-09 12:41:10
Martyna Kucharska ASCAN
  • 1x 26/C3/Zawody Regionalne
  • 1x 27/CC3/Zawody Regionalne
39 ENTRY ACCEPTED 2019-06-11 17:10:42
2019-06-09 10:51:10
Klara Woźnicka GO GO BORNEO
  • 1x 9/CC1/Zawody Regionalne
  • 1x 18/CC2/Zawody Regionalne
  • 1x 27/CC3/Zawody Regionalne
37 ENTRY ACCEPTED 2019-06-11 17:11:01
2019-06-08 23:13:57
Anita Parzyńska AVANTI
  • 1x 7/N4/Zawody Regionalne
  • 1x 16/N5/Zawody Regionalne
36 ENTRY ACCEPTED 2019-06-11 17:11:10
2019-06-07 23:53:55
Milena Paleń KORYNT
  • 1x 6/P1/Zawody Regionalne
  • 1x 15/P2/Zawody Regionalne
  • 1x 24/P4/Zawody Regionalne
35 ENTRY ACCEPTED 2019-06-11 17:11:21
2019-06-07 21:34:19
Aleksandra Błachno DEISI
  • 1x 2/D1/el.OOM - I półfinał Duże Konie
  • 1x 11/D2/el.OOM- II półfinał Duże Konie
  • 1x 20/D3/el.OOM - FINAŁ DUŻE KONIE
34 ENTRY ACCEPTED 2019-06-16 22:32:16
2019-06-07 20:43:15
Marek Pawłowicz CON DIAMANTE
  • 1x 14/L2/Zawody Regionalne
  • 1x 15/P2/Zawody Regionalne
  • 1x 23/L3/Zawody Regionalne
  • 1x 24/P4/Zawody Regionalne
33 ENTRY ACCEPTED 2019-06-11 17:11:40
2019-06-07 20:40:10
Marek Pawłowicz FJORDVANGENS MICHIGAN
  • 1x 9/CC1/Zawody Regionalne
  • 1x 18/CC2/Zawody Regionalne
  • 1x 27/CC3/Zawody Regionalne
31 ENTRY ACCEPTED 2019-06-11 17:12:05
2019-06-07 19:58:23
Taja Zoll BLACKY
  • 1x 2/D1/el.OOM - I półfinał Duże Konie
  • 1x 11/D2/el.OOM- II półfinał Duże Konie
  • 1x 20/D3/el.OOM - FINAŁ DUŻE KONIE
30 ENTRY ACCEPTED 2019-06-11 17:12:12
2019-06-07 17:24:41
Katarzyna Kopera IMPOSANT
  • 1x 5/L1/Zawody Regionalne
  • 1x 14/L2/Zawody Regionalne
  • 1x 23/L3/Zawody Regionalne
29 ENTRY ACCEPTED 2019-06-19 14:25:02
2019-06-07 16:45:20
Linda Dekhinet ZINGARO
  • 1x 6/P1/Zawody Regionalne
  • 1x 7/N4/Zawody Regionalne
28 ENTRY ACCEPTED 2019-06-11 17:12:36
2019-06-06 16:20:00
Aleksandra Owsiany FUEGA DE PRELET
  • 1x 6/P1/Zawody Regionalne
  • 1x 15/P2/Zawody Regionalne
  • 1x 24/P4/Zawody Regionalne
27 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2019-06-11 16:13:01
2019-06-06 11:50:28
Doreen Lange FINLAY
  • 1x 5/L1/Zawody Regionalne
  • 1x 6/P1/Zawody Regionalne
  • 1x 14/L2/Zawody Regionalne
  • 1x 15/P2/Zawody Regionalne
  • 1x 23/L3/Zawody Regionalne
  • 1x 24/P4/Zawody Regionalne
26 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2019-06-11 16:12:33
2019-06-06 11:48:30
Doreen Lange FIRST LIGHT
  • 1x 9/CC1/Zawody Regionalne
  • 1x 18/CC2/Zawody Regionalne
  • 1x 27/CC3/Zawody Regionalne
25 ENTRY ACCEPTED 2019-06-11 16:12:01
2019-06-05 18:11:51
Paulina Lenkiewicz ZIDAN
  • 1x 8/C1/Zawody Regionalne
  • 1x 17/C2/Zawody Regionalne
  • 1x 26/C3/Zawody Regionalne
23 ENTRY ACCEPTED 2019-06-11 17:12:49
2019-06-04 20:19:13
Alicja Michalska ROGER
  • 1x 7/N4/Zawody Regionalne
  • 1x 16/N5/Zawody Regionalne
  • 1x 25/N6/Zawody Regionalne
18 ENTRY ACCEPTED 2019-06-20 17:18:25
2019-06-03 08:28:16
Dominika Kowalik KORAL
  • 1x 23/L3/Zawody Regionalne
  • 1x 24/P4/Zawody Regionalne
17 ENTRY ACCEPTED 2019-06-11 17:13:30
2019-06-02 23:03:44
Karolina Laszczyńska JUPITER
  • 1x 3/L1/Zawody Towarzyskie
  • 1x 12/L2/Zawody Towarzyskie
  • 1x 21/L3/Zawody Towarzyskie
16 ENTRY ACCEPTED 2019-06-03 15:08:18
2019-06-02 10:18:53
Kornelia Migdalska MAŁA FABIA
  • 1x 5/L1/Zawody Regionalne
  • 1x 6/P1/Zawody Regionalne
  • 1x 14/L2/Zawody Regionalne
  • 1x 15/P2/Zawody Regionalne
  • 1x 23/L3/Zawody Regionalne
15 ENTRY ACCEPTED 2019-06-20 17:19:54
2019-05-31 19:18:18
Julia Marcinowska BAFUR
  • 1x 6/P1/Zawody Regionalne
  • 1x 7/N4/Zawody Regionalne
  • 1x 15/P2/Zawody Regionalne
  • 1x 16/N5/Zawody Regionalne
  • 1x 24/P4/Zawody Regionalne
  • 1x 25/N6/Zawody Regionalne
13 ENTRY ACCEPTED 2019-06-20 17:23:33
2019-05-30 21:43:20
Dominika Jabłońska OLYMPIC DANCER
  • 1x 5/L1/Zawody Regionalne
  • 1x 14/L2/Zawody Regionalne
  • 1x 23/L3/Zawody Regionalne
12 ENTRY ACCEPTED 2019-06-20 17:28:59
2019-05-30 21:42:38
Izabela Dyrek- Matuszewska DIAMANT'S DIOR
  • 1x 6/P1/Zawody Regionalne
  • 1x 15/P2/Zawody Regionalne
  • 1x 24/P4/Zawody Regionalne
11 ENTRY ACCEPTED 2019-06-01 08:28:23
2019-05-30 09:49:42
Agata Żabska HEROS
  • 1x 6/P1/Zawody Regionalne
  • 1x 15/P2/Zawody Regionalne
  • 1x 24/P4/Zawody Regionalne
8 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2019-06-20 17:39:42
2019-05-24 13:43:28
Wiktoria Bobowiec ALBY'S MOCCA
  • 1x 5/L1/Zawody Regionalne
  • 1x 14/L2/Zawody Regionalne
  • 1x 23/L3/Zawody Regionalne
7 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2019-06-11 17:14:25
2019-05-23 16:25:33
Magdalena Pachołek GENIE KN
  • 1x 8/C1/Zawody Regionalne
  • 1x 17/C2/Zawody Regionalne
  • 1x 26/C3/Zawody Regionalne
6 ENTRY ACCEPTED 2019-06-11 17:14:37
2019-05-22 20:30:19
Martyna Olszyńska MAURIK'S GIANFRANCO BIGLI
  • 1x 1/P6/el.OOM - I półfinał Kuce
  • 1x 10/P3/el.OOM- II półfinał Kuce
  • 1x 19/P4/el.OOM - FINAŁ KUCE
5 ENTRY ACCEPTED 2019-06-11 17:14:46
2019-05-22 20:25:10
Martyna Olszyńska STORCZYK
  • 1x 2/D1/el.OOM - I półfinał Duże Konie
  • 1x 11/D2/el.OOM- II półfinał Duże Konie
  • 1x 20/D3/el.OOM - FINAŁ DUŻE KONIE
2 ENTRY ACCEPTED 2019-06-11 17:15:09
2019-05-19 19:04:42
Julia Wiencek REVELATIO
  • 1x 2/D1/el.OOM - I półfinał Duże Konie
  • 1x 11/D2/el.OOM- II półfinał Duże Konie
  • 1x 20/D3/el.OOM - FINAŁ DUŻE KONIE
No. Rider Club
Year of birth
National ID/Number
FEI ID
1. Antoniak Zuzanna Klub Jeździecki Biały Las Stajnia Przybylscy
2001 (J.)
O024301
2. Blumel Fransesca JKS Stajnia Brzózki
2004 (JM.)
O038639
3. Błachno Aleksandra Stowarzyszenie 4You KLUB JEŹDZIECKI WROCŁAW
2006 (JM.)
O043987
4. Bobowiec Wiktoria Stowarzyszenie Sportowe VIDAVIA
1999 (MJ.)
O040562
5. Branas Jagoda Bez Przynależności Klubowej
2003 (J.)
brak
6. Browarska Ewa Kj Pawlak Equestrian Wroclaw
S
O044336
7. Butryn Martyna JKS Stajnia Brzózki
2003 (J.)
O047497
8. Chwała Anastazja KJ Maximus Kowary
2002 (J.)
O033592
9. Dekhinet Linda Klub Jeździecki Raduszyn
S
O007765
10. Dyrek- Matuszewska Izabela Karkonoski KJ
S
O003374
11. Gadzińska Laura Kj Biały Las
2007 (JM.)
O
12. Gałęziowska-Kalukin Agata Jeździeckie Towarzystwo Sportowe Stanica
S
O027932
13. Golińska Wiktoria Klub Jeździecki Koński Gaj Tanowo
O045747
14. Hiler Fryderyka KJ Biały Las
2009 (Mł.)
o
15. Jabłońska Dominika Klub Jeździecki Maximus Kowary
S
O013315
16. Jabłońska Nina BPK
2004 (JM.)
brak
17. Jadczak Julia Kj Biały Las
2006 (JM.)
O
18. Janusz Hanna KJ Biały Las
2008 (Mł.)
0
19. Kalińska Aleksandra Sudecki LKS Książ
2004 (JM.)
O040256
20. Kalwara Aneta BPK
S
O002692
21. Kobialka Ania KJ Bialy Las
2008 (Mł.)
0
22. Kolny Karolina Uczniowski Klub Jeździecki Pony Club Płochocin
2003 (J.)
O044894
23. Kopera Katarzyna SLKS Książ
S
6694/19
24. Kossowska Aleksandra KJ Bialy Las
2010 (Mł.)
0
25. Kowalik Dominika Klub Jeździecki Jaroszówka
S
O025200
26. Kruk Julia OJ Dubelbar Zdrój
2004 (JM.)
brak
27. Krzysiak Pola BPK
S
O032469
28. Kucharska Marcelina Kj Biały las
2007 (JM.)
O
29. Kucharska Martyna KJ Jaroszówka
2002 (J.)
O026512
30. Kućko Kamila Brak przynależności klubowej
2007 (JM.)
Brak
31. Lange Doreen RV Spreeblick E. V.
S
O045442
32. Laszczyńska Karolina OJ Dubelbar Zdrój
2004 (JM.)
brak
33. Lenkiewicz Paulina Biały Las
2001 (J.)
O033284
34. Malinowska Marta KJ Pawlak Equestrian Wrocław
2005 (JM.)
O043976
35. Marcinowska Julia Klub Jeździecki Jaroszówka
2000 (MJ.)
O040635
36. Matkiewicz Aleksandra OSK Michalscy Trzebnica
S
O008270
37. Michalska Alicja KJ Raduszyn
2003 (J.)
O053863
38. Mieszczak Olga KJ Michałów
S
O014233
39. Migdalska Kornelia Klub Jeździecki BIAŁY LAS Stajnia Przybylscy 58-100 Świdnica Panków 24
2005 (JM.)
O048413
40. Miłkowska Łucja KJ Biały Las
2006 (JM.)
0
41. Mizerska Natasza KJ Bialy Las
2009 (Mł.)
0
42. Mucha Dominika KJ Stajnia Ozorowice
S
O012881
43. Olearska Laura Brak przynależności klubowej
2001 (J.)
O038147
44. Olszyńska Martyna JKS Melloni Horses
2006 (JM.)
O041312
45. Owsiany Aleksandra OSK Michalscy Trzebnica
S
O009375
46. Pachołek Magdalena Klub Sportowy Small Cherry
S
O005410
47. Paleń Milena -
2002 (J.)
O035223
-
48. Parzyńska Anita Klub Jeździecki Golden Dream
S
O026528
49. Pawłowicz Marek KJ Podkówka Team
S
O000484
50. Pijanowska Olimpia Kj Biały Las
2004 (JM.)
O
51. Polikowski Dionizy JKS Stajnia Brzózki
2006 (JM.)
O042750
52. Reszka Michalina brak
S
brak
53. Rosa Julia KS BIALY LAS
2006 (JM.)
0
54. Scibior Oliwia KJ Biały Las
2006 (JM.)
0
55. Serafin Weronika Brak
2007 (JM.)
Brak
56. Sławek Aleksandra Klub Jeździecki Beauty Jumping Team
2003 (J.)
O051800
57. Sławek Alicja Klub Jeździecki Beauty Jumping Team
2007 (JM.)
O054820
58. Solecka Zarah JKS Stajnia Brzózki
2006 (JM.)
O047490
59. Stańczak-Szulc Kinga KJ Pobet
S
O033679
60. Swereda Maciej brak
S
brak
61. Szczybura Julia KJ Maximus Kowary
2003 (J.)
Brak
62. Szczybura Julia KJ Maximus Kowary
2003 (J.)
O049743
63. Szmidt-Puć Maria OSK Michalscy Trzebnica
S
O007573
64. Szrajnert Kamil Kj Biały Las
2005 (JM.)
O
65. Szut Karolina KJ Picador Dziuplina
S
O025926
66. Terenowicz Amelia Uczniowski Klub Sportowy Pony Club Płochocin
2004 (JM.)
O047340
67. Tyrawa Dagmara KJ Maximus Kowary
S
O049741
68. Waligórska Karzyna Łużyckie Stowarzyszenie Rekreacyjno-Sportowe Na Koń
S
O001869
69. Wiencek Julia BPK
2005 (JM.)
O050556
70. Wojtyniak Katarzyna JKS Tornado Szczecin
S
O011289
71. Woźnicka Klara KJ Raduszyn
2000 (MJ.)
O034091
72. Żabska Agata Stowarzyszenie Sportowe Vidavia
2002 (J.)
O034339
73. Zgraja Patrycja Kj Biały Las
2005 (JM.)
O
74. Zoll Taja RIO GRANDE Krosinko
2007 (JM.)
O049875
No. Horse numer Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin Owner / Breeder National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

83

AILLE HIGHFIELD STAR Connemara BEL 2009 Klacz siwa/kuc:- F: xxx
M: xxx
O: Anna van den Broeck
B: xxx
K024422
2.

22

ALBY'S MOCCA DWB POL 2010 Klacz skarogniada/174 F: Don Romantic
M: Miss M.
O: Bobowiec Wiktoria
B: Stutteri Alby v/Carsten OG Hanne Alby
K026614 208333DW1002036 DK DV
3.

78

AMBER Westfalska POL 2010 Wałach gniada/166 F: Amperre
M: Donna Elisa
O: Bianca Blumel
B: Stoecker
K021778
4.

92

ARMIN DE MONSIEUR Wielkopolska POL 2013 Wałach gniada/161 F: Moravia
M: Armila
O: Remigiusz Jędrej
B: Horbacz Michał
brak 616007670038513
5.

46

ASCAN MŁP POL 2009 Wałach ciemnogniada F: Dounba / Kaldoun
M: Astella / Veritas 6 (Quidam D'Or)
O: Artur Społowicz
B: SK Janów
K015251 616006580658309
6.

91

ASUAN Szlachetna Półkrew POL 2002 Wałach gniada/- F: Atylla
M: Gaffa
O: Katarzyna Waligórska
B: Rórzecki
K008824
7.

67

AURA HAFL POL 2015 Klacz izabelowata/kuc:145 F: o
M: o
O: Paulina Przybylska
B: Podkówka
0 0
8.

44

AVANTI SP POL 2007 Wałach gniada/180 F: Denar
M: Adaptacja
O: Anita Parzyńska
B: Janusz Klimek
K025841 616009610185007
9.

28

BAFUR SP POL 2011 Wałach gniada/176 F: Landor
M: Bafuria
O: Agnieszka Marcinowska
B: Stefan Wiluś
K022761 616009520051411
10.

72

BASTYLIA SP POL 1996 Klacz ciemnogniada/167 F: Esperanto
M: Baltona
O: Hanna Bokszczanin
B: Jarosław Święcicki
brak brak
11.

8

BLACKY NRPS POL 2011 Klacz kara/mk:155 F: Mikel
M: Begona
O: Olga Zoll
B: J. H. Bruns
K027254
12.

79

BOHUN SP POL 2002 Wałach siwa F: nn
M: nn
O: Maja Polikowska
B: nn
brak
13.

47

CALL ME MAYBE SP POL 2012 Wałach siwa F: Con Calma hol. / Calato I hol.
M: Colett han. / Contendro I
O: Mateusz Michalski
B: Mateusz Michalski
K022122 Brak
14.

88

CANDY LADY Oldenburg POL 2012 Klacz siwa/165 F: Cantoblanco
M: Luisa
O: Krzysztof Antoniak
B: Christiane Hoffmann
K022138
15.

13

CIOS Wielkopolska POL 2014 Wałach gniada/176 F: Lew
M: Cisna
O: Karolina Zibrow-Sławek
B: .
K027565
16.

10

CON DIAMANTE HOL GER 2014 Wałach gniada/170 F: Con Shery
M: Wilma X / Canto
O: Elżbieta Zabagło Pawłowicz
B: Strehle Carsten/GER
K027637 DE42100521914
17.

95

DAISY Szlachetna Półkrew POL 2005 Klacz kasztanowata F: Veracruz
M: Dafne
O: Elżbieta Łyczko
B: brak
K011758
18.

14

DAMESSA Wielkopolska POL 2006 Klacz gniada/165 F: Cajero
M: Damesa
O: Ireneusz Sławek
B: Ireneusz Sławek
K022337
19.

43

DEISI SP POL 2004 Klacz gniada/160 F: Rulon
M: Doxa
O: Jacek Błachno
B: GR Jacek Wilczyński
K014176 POL009611051404
20.

24

DIAMANT'S DIOR OLD GER 2012 Wałach kara/168 F: De Niro
M: Waldfee
O: Izabela Dyrek-Matuszewska
B: Niemcy
K027900 De 433330687212
21.

55

DON CASPAL WURTT DEU 2003 Wałach gniada F: Donnerprinz / Donnerhall
M: Kobra / Korporal
O: Maria Szmidt
B: -
K014770 DE473730214303
22.

75

DUNAJ KUC POL 2008 Wałach gniada F: ,
M: ,
O: Biały Las
B: .
.
23.

60

ECLECTICA SP GER 2013 Klacz kasztanowata F: ehe
M: ahe
O: Karolina Szut
B: Mazurek
brak
24.

39

FINLAY Deutsches Sportpferd DEU 2014 Wałach ciemnogniada F: Fürstenstern
M: Isa
O: Doreen Lange
B: Frank Zeibig
none
25.

38

FIRST LIGHT Niem. Sport. GER 2005 Klacz kasztanowata F: Ra /
M: Feldlerche /
O: Doreen Lange
B: Frank Zeibig
brak DE487000348905
26.

49

FIRST SHINE OLD POL 2013 Wałach ciemnogniada F: Furst Wilhelm / Furst Heinrich
M: Sunshine Of Justice / Sir Oldenburg
O: Maria Szmidt
B: Tomasz Kowalski
K022621 DE433332245113
27.

42

FJORDVANGENS MICHIGAN DWB POL 2005 Wałach gniada/176 F: Milan /
M: Dodo / Dunphy
O: Marek Pawłowicz
B: Stutteri Fjordvang Tine and Henrik Bidstrup
K019674 208333DW0505368
28.

40

FUEGA DE PRELET WESTF DEU 2013 Klacz kasztanowata/158 F: Fuego De Prelet /
M: Ceitas / Cavalier
O: Aleksandra Owsiany
B:
K025365 DE441410952313
29.

21

GENIE KN KWPN POL 2011 Wałach gniada F: Charmeur
M: Wiana's Sjaan KN / Krack C
O: Magdalena Pachołek
B: M.A.G Van Der Knaap
K024488
30.

45

GO GO BORNEO Oldenburg NED 2011 Wałach gniada/172 cm F: Belstaff
M: Feiner Gold
O: Sylwia Woźnicka
B: Stijn Renders
K025010 DE433331691911
31.

82

GRETA Mały Koń POL 0000 Klacz kara F: xxx
M: xxx
O: xxx
B: xxx
01234
32.

71

GUMIŚ Hucuł POL 2006 Wałach gniada/kuc: F: nn / nn
M: Hułana / nn
O: OJ Dubelbar
B:
brak
33.

23

HEROS SP POL 2003 Wałach ciemnogniada/170 F: Peres
M: Hera
O: Tomasz Żabski
B: Włodzimierz Nagawski
K014060 POL 009 67 00272 03
34.

33

IMPOSANT KWPN POL 2013 Wałach kasztanowata/185 F: Erlando
M: Balalei Ka
O: Jacek Kosow
B: H.G. Broekhuizen
4141/19 528003201304335
35.

59

INDYGO KOŃSKI GAJ Kuc Walijski POL 2006 Ogier kasztanowata/kuc:136 F: Irytek
M: Ice Road s Emily
O: Lilianna Zięba
B: Lilianna Zięba
K020961 11498
36.

87

JANTAR SP POL 2009 Wałach kasztanowata F: skar /
M: Jarla / Luron
O: Kinga Stańczak
B: Jarosław Gawlik
K018823 POL009690014809
37.

89

JASYR HUCUL POL 2015 Wałach srokata/kuc:150 F: 0
M: 0
O: P.Przybylska
B: 0
O 0
38.

66

JEŻYK HUCUL POL 2014 Wałach jelena/kuc:154 F: O
M: O
O: Przybylska
B: O
O O
39.

70

JOHNY KUC POL 2003 Wałach siwa/kuc: F: Sanwan /
M: Jenny /
O: Paulina Przybylska
B:
K014909 POL013570341503
40.

29

JUPITER MŁP POL 2006 Wałach siwa/167 F: Diafon /
M: Jacha /
O: Paulina Kupiec-Paszkiewicz
B:
brak
41.

65

JURTA WLKP DZA 2003 Klacz skarogniada/167 F: O
M: O
O: Przybylska
B: O
O 0
42.

30

KORAL Śląska POL 2011 Wałach ciemnogniada/176 F: Regal / Alpinex
M: Kortina / Szwadron
O: Dominika Kowalik
B: Krzysztof Młocek
K027950
43.

61

KORSYKA SP POL 2008 Klacz gniada F: Seigon /
M: Karima / Ismael
O: Karolina Szut
B: Anna Miśkiewicz
K013898 POL009670080807
44.

11

KORYNT Trakeński POL 2008 Wałach gniada/165 F: Ajbek
M: Koryntia
O: Marta Kościelniak-Paleń
B: Marek Przeczewski
K014543 - -
45.

57

LATHANDER N Holsztyn POL 2004 Wałach gniada/172 F: Landos
M: Nationale
O: Hubert Wojtyniak
B: Stahr Christiane
K008547 DE421000204904
46.

53

LEXUS SP POL 2011 Wałach ciemnogniada/168 F: Iterb /
M: Leidi / Seigon
O: Dominika Mucha
B: Marian Żmuda
K024008 616009670107811
47.

16

ŁOSKOT Małopolska POL 1998 Wałach ciemnogniada/159 F: Judym
M: Łania
O: Agata Gałęziowska-Kalukin
B: Katarzyna Barańska-Hrynczuk
K023326
48.

58

MAKAIRA-P SP POL 2013 Klacz siwa/164 F: Corvallo
M: Maxsima-P
O: Bogdan Parkitny
B: Bogdan Parkitny
K027979 616009670027013
49.

4

MAŁA FABIA MŁP POL 2008 Klacz gniada F: Bromir
M: Mała Fantazja
O: Wojciech Jatkowski
B: Andrzej Nidziński
K024217 POL006570221808
50.

19

MAURIK'S GIANFRANCO BIGLI Kuc Walijski NED 2011 Wałach inna/kuc: F: Orhard Boginov
M: Maurik's Uptown Girl
O: Marta Pleszko
B: LEUNS VELD'S ELEGANT
K024058
51.

54

MAXIMO P SP POL 2014 Wałach skarogniada/164 F: Ron William
M: Madame Laka
O: Chwała Anastazja
B: Parkitny Rafał
brak 616009670082514
52.

62

METEOR SP POL 2015 Wałach siwa/172 F: Fantazjer
M: Malwina
O: Mazur Jarosław
B: Mazur Jarosław
brak 616009670102015
53.

63

NIGERIA Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2006 Klacz srokata/160 F: Bienis
M: Niwa
O: Michalina Reszka
B: Edmund Korynek
brak 009670061606
54.

12

NOMEY SP POL 2005 Wałach siwa/166 F: Correro / Claudio
M: Niagara / Eufrat
O: Natalia Zabagło Pawłowicz
B: Anna Modelewska
K025710 A0022765S
55.

25

OLYMPIC DANCER SP POL 2014 Wałach gniada/167 F: Ron William
M: Dalay
O: Izabela Dyrek-Matuszewska
B: Parkitny
K027898 616009670024914
56.

68

ORFEO Kuc Walijskjik POL 2007 Wałach siwa/kuc:140 F: 0
M: 0
O: Paulina Przybylska
B: 0
0 0
57.

90

OXFORD Szlachetna Półkrew POL 2015 Wałach ciemnogniada/165 F: Olympic Star
M: Olimpia
O: Elżbieta Łyczko
B: Elżbieta Łyczko
K027365 Brak
58.

52

PEGAZ TRK POL 2012 Wałach kasztanowata/162 F: Cedrus /
M: Perełka / Esauł
O: Elżbieta Zabagło-Pawłowicz
B: Jerzy Kotarski
K025554 73201005812
59.

93

PIRELLA SP POL 2007 Klacz siwa F: Bajou Du Rouet / Baloubet Du Rouet
M: Polinegri / Novum
O: Joanna Pawlak
B: Aleksandra Chybicka-Myszka
K015352 POL009670087107
60.

74

PROZA Kuc Felinski POL 2005 Klacz siwa/kuc:136 F: 0
M: 0
O: Izabela Gamperl
B: o
0 0
61.

80

Q10 HAN POL 2014 Klacz kasztanowata F: Quaterhall
M: -
O: Maja Polikowska
B: -
-
62.

73

QIU Hanowerska GER 2013 Wałach kasztanowata/0 F: Quaterhall
M: Annalena
O: Maja Polikowska
B: Gerd Icken
K026246
63.

17

REVELATIO Hannoveraner GER 2007 Wałach kara/169 F: Rascalino
M: Darina
O: Monika Wiencek
B: Cord Quast
K027127
64.

50

RICOLETTE PG Koń Szlachetnej Półkrwi POL 2013 Klacz gniada F: Calderon
M: Rafia
O: Pola Krzysiak
B: Stanisław Pałczyński
K026377
65.

36

ROGER SP POL 2005 Wałach gniada/176 F: Dżentelmen
M: Rozeda
O: Woźnicka Sylwia
B: Andrzejewska Milena
K016493 009520132305
66.

48

ROMEO G OLD POL 2012 Wałach kasztanowata/167 F: Romanov Blue Hors / Rohdiamant
M: Queen Of Poland / Quaterback
O: Maria Szmidt
B: Paweł Gąsiński
K022137 DE433331709812
67.

56

SAMBA-P SP POL 2013 Klacz srokata/170 F: Ron William
M: Seniorita-P
O: Dagmara Tyrawa
B: Bogdan Parkitny
K027980 616009670026913
68.

18

STORCZYK Polski Kon Szlachetny Półkrwi POL 2006 Wałach gniada/168 F: Owad
M: Senna Julka
O: Katarzyna Chachuła
B: Kaczmarczuk Anna
K019945 616009640063506
69.

77

TEQUILA SUNRISE SP POL Brak Klacz gniada/Brak F: NN
M: NN
O: Joanna Spodar
B: Nieznany
Brak 616999670175208
70.

69

TIFFY KUC POL 2001 Klacz jelena/kuc:148 F: O
M: O
O: Przybylski
B: O
O O
71.

86

TOP PLEASURE K SP POL 2015 Wałach gniada/179 F: LANVESTER HOL.
M: T-NORMANDIA SP
O: ANETA KALWARA
B: ANETA KALWARA
K026788 616009670054515
72.

51

TUZOK Węgierski Koń Sportowy POL 2012 Klacz gniada/170 F: Agropoint cannizzaro
M: Harta
O: Monika Branas
B: .
brak HUN K CD120050000
73.

81

WICHER WLKP. POL 2007 Wałach kara/165 F: Le Duc
M: Wyspa
O: Luiza Szydlowka
B: Sławomir Majerkiewicz
Brak Pol 007 66 05146 06
74.

37

ZIDAN SP POL 2008 Wałach gniada F: Zhin Zhin
M: Caserta / Cassini I
O: Mariusz Lenkiewicz
B: Maciej Bukowiec
K016746 616999570332608
75.

41

ZINGARO Oldenburska POL 2012 Wałach kasztanowata/167 F: Zambuka
M: Freihall
O: Linda Dekhinet
B: Antonius Kessing
K025485 DE433330564712
Rider Club
Competition
Prize
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Antoniak Zuzanna
Klub Jeździecki Biały Las Stajnia Przybylscy
2019-06-21
2
2019-06-22
5
2019-06-23
2
2019-06-23
2
Blumel Fransesca
JKS Stajnia Brzózki
AMBER (78)
2019-06-21
8
2019-06-22
3
2019-06-23
2
2019-06-23
7
Błachno Aleksandra
Stowarzyszenie 4You KLUB JEŹDZIECKI WROCŁAW
DEISI (43)
2019-06-21
5
2019-06-22
5
2019-06-23
6
2019-06-23
5
Bobowiec Wiktoria
Stowarzyszenie Sportowe VIDAVIA
2019-06-21
2
2019-06-22
1
2019-06-23
1
2019-06-23
1
Branas Jagoda
Bez Przynależności Klubowej
TUZOK (51)
2019-06-21
9
2019-06-22
8
2019-06-23
9
2019-06-23
4
Browarska Ewa
Kj Pawlak Equestrian Wroclaw
PIRELLA (93)
2019-06-23
1
Butryn Martyna
JKS Stajnia Brzózki
Q10 (80)
2019-06-21
3
2019-06-22
2
2019-06-23
6
2019-06-23
4
Chwała Anastazja
KJ Maximus Kowary
2019-06-21
6
2019-06-22
5
2019-06-23
5
2019-06-23
4
Dekhinet Linda
Klub Jeździecki Raduszyn
ZINGARO (41)
2019-06-21
11
2019-06-21
3
Dyrek- Matuszewska Izabela
Karkonoski KJ
2019-06-21
1
2019-06-22
1
2019-06-23
1
2019-06-23
1
Gadzińska Laura
Kj Biały Las
JASYR (89)
2019-06-21
Gałęziowska-Kalukin Agata
Jeździeckie Towarzystwo Sportowe Stanica
ŁOSKOT (16)
2019-06-21
6
2019-06-22
5
2019-06-23
4
2019-06-23
4
Golińska Wiktoria
Klub Jeździecki Koński Gaj Tanowo
2019-06-21
3
2019-06-22
4
2019-06-23
3
2019-06-23
4
Hiler Fryderyka
KJ Biały Las
ORFEO (68)
2019-06-21
17
Jabłońska Dominika
Klub Jeździecki Maximus Kowary
2019-06-21
7
2019-06-23
9
2019-06-23
3
Jabłońska Nina
BPK
METEOR (62)
2019-06-21
20
Jadczak Julia
Kj Biały Las
JURTA (65)
2019-06-21
7
Janusz Hanna
KJ Biały Las
JOHNY (70)
2019-06-21
13
Kalińska Aleksandra
Sudecki LKS Książ
PEGAZ (52)
2019-06-21
7
2019-06-22
8
2019-06-23
8
2019-06-23
8
Kalwara Aneta
BPK
2019-06-23
4
Kobialka Ania
KJ Bialy Las
TIFFY (69)
2019-06-21
18
Kolny Karolina
Uczniowski Klub Jeździecki Pony Club Płochocin
GRETA (82)
2019-06-21
1
2019-06-22
1
2019-06-23
1
2019-06-23
1
Kopera Katarzyna
SLKS Książ
2019-06-21
3
2019-06-22
3
2019-06-23
2
2019-06-23
3
Kossowska Aleksandra
KJ Bialy Las
ORFEO (68)
2019-06-21
16
Kowalik Dominika
Klub Jeździecki Jaroszówka
KORAL (30)
2019-06-23
6
2019-06-23
10
Kruk Julia
OJ Dubelbar Zdrój
GUMIŚ (71)
2019-06-21
2
Krzysiak Pola
BPK
2019-06-21
12
2019-06-22
9
2019-06-23
9
2019-06-23
8
Kucharska Marcelina
Kj Biały las
TIFFY (69)
2019-06-21
14
Kucharska Martyna
KJ Jaroszówka
ASCAN (46)
2019-06-23
7
Kućko Kamila
Brak przynależności klubowej
2019-06-23
8
Lange Doreen
RV Spreeblick E. V.
2019-06-21
1
2019-06-22
1
2019-06-23
1
2019-06-23
1
FINLAY (39)
2019-06-21
1
2019-06-21
6
2019-06-22
2
2019-06-22
4
2019-06-23
3
2019-06-23
8
2019-06-23
2
2019-06-23
6
Laszczyńska Karolina
OJ Dubelbar Zdrój
JUPITER (29)
2019-06-21
2
2019-06-22
5
2019-06-23
6
2019-06-23
2
Lenkiewicz Paulina
Biały Las
ZIDAN (37)
2019-06-21
7
2019-06-22
6
2019-06-23
3
2019-06-23
5
Malinowska Marta
KJ Pawlak Equestrian Wrocław
2019-06-23
5
Marcinowska Julia
Klub Jeździecki Jaroszówka
BAFUR (28)
2019-06-21
9
2019-06-21
4
2019-06-22
8
2019-06-22
4
2019-06-23
3
2019-06-23
3
Matkiewicz Aleksandra
OSK Michalscy Trzebnica
2019-06-21
2
2019-06-22
2
2019-06-23
1
2019-06-23
1
Michalska Alicja
KJ Raduszyn
ROGER (36)
2019-06-21
2
2019-06-22
2
2019-06-23
2
2019-06-23
2
Mieszczak Olga
KJ Michałów
OXFORD (90)
2019-06-22
4
DAISY (95)
2019-06-22
7
Migdalska Kornelia
Klub Jeździecki BIAŁY LAS Stajnia Przybylscy 58-100 Świdnica Panków 24
2019-06-21
3
2019-06-22
6
2019-06-23
7
2019-06-21
1
2019-06-23
5
Miłkowska Łucja
KJ Biały Las
AURA (67)
2019-06-21
11
2019-06-22
2
Mizerska Natasza
KJ Bialy Las
PROZA (74)
2019-06-21
9
Mucha Dominika
KJ Stajnia Ozorowice
LEXUS (53)
2019-06-21
6
Olearska Laura
Brak przynależności klubowej
2019-06-23
2
Olszyńska Martyna
JKS Melloni Horses
2019-06-21
3
2019-06-22
4
2019-06-23
4
2019-06-23
3
2019-06-21
4
2019-06-22
2
2019-06-23
2
2019-06-23
2
Owsiany Aleksandra
OSK Michalscy Trzebnica
2019-06-21
4
2019-06-22
6
2019-06-23
4
2019-06-23
5
Pachołek Magdalena
Klub Sportowy Small Cherry
2019-06-21
4
2019-06-22
4
2019-06-23
4
2019-06-23
4
Paleń Milena
-
KORYNT (11)
2019-06-21
5
2019-06-22
7
2019-06-23
7
2019-06-23
7
Parzyńska Anita
Klub Jeździecki Golden Dream
AVANTI (44)
2019-06-21
5
2019-06-22
3
Pawłowicz Marek
KJ Podkówka Team
2019-06-23
8
2019-06-23
5
NOMEY (12)
2019-06-22
3
2019-06-21
2019-06-23
6
Pijanowska Olimpia
Kj Biały Las
DUNAJ (75)
2019-06-21
3
2019-06-22
7
Polikowski Dionizy
JKS Stajnia Brzózki
QIU (73)
2019-06-21
2
2019-06-22
2
2019-06-23
1
2019-06-23
1
Reszka Michalina
brak
NIGERIA (63)
2019-06-23
1
Rosa Julia
KS BIALY LAS
DUNAJ (75)
2019-06-21
4
2019-06-22
2
2019-06-23
4
2019-06-23
1
Scibior Oliwia
KJ Biały Las
JEŻYK (66)
2019-06-21
6
Serafin Weronika
Brak
WICHER (81)
2019-06-21
19
Sławek Aleksandra
Klub Jeździecki Beauty Jumping Team
CIOS (13)
2019-06-22
9
2019-06-22
Sławek Alicja
Klub Jeździecki Beauty Jumping Team
DAMESSA (14)
2019-06-22
6
2019-06-22
7
Solecka Zarah
JKS Stajnia Brzózki
BOHUN (79)
2019-06-21
4
2019-06-22
6
2019-06-23
5
2019-06-23
4
Stańczak-Szulc Kinga
KJ Pobet
JANTAR (87)
2019-06-21
7
2019-06-21
Swereda Maciej
brak
2019-06-21
1
2019-06-22
1
Szczybura Julia
KJ Maximus Kowary
2019-06-21
15
Szczybura Julia
KJ Maximus Kowary
2019-06-21
8
Szmidt-Puć Maria
OSK Michalscy Trzebnica
ROMEO G (48)
2019-06-21
1
2019-06-22
1
2019-06-23
1
2019-06-23
1
2019-06-21
1
2019-06-22
1
2019-06-23
2
2019-06-23
2
2019-06-22
2
2019-06-23
1
Szrajnert Kamil
Kj Biały Las
JURTA (65)
2019-06-21
8
2019-06-22
4
2019-06-23
7
2019-06-23
3
Szut Karolina
KJ Picador Dziuplina
2019-06-21
10
KORSYKA (61)
2019-06-21
5
Terenowicz Amelia
Uczniowski Klub Sportowy Pony Club Płochocin
2019-06-21
2
2019-06-22
3
2019-06-23
4
2019-06-23
3
Tyrawa Dagmara
KJ Maximus Kowary
SAMBA-P (56)
2019-06-21
5
2019-06-21
5
Waligórska Karzyna
Łużyckie Stowarzyszenie Rekreacyjno-Sportowe Na Koń
ASUAN (91)
2019-06-22
4
2019-06-23
3
Wiencek Julia
BPK
2019-06-21
6
2019-06-22
7
2019-06-23
7
2019-06-23
6
Wojtyniak Katarzyna
JKS Tornado Szczecin
2019-06-21
3
2019-06-22
5
2019-06-23
5
2019-06-23
3
Woźnicka Klara
KJ Raduszyn
2019-06-21
2
2019-06-22
3
2019-06-23
2
2019-06-23
2
Żabska Agata
Stowarzyszenie Sportowe Vidavia
HEROS (23)
2019-06-21
7
2019-06-22
3
2019-06-23
3
2019-06-23
3
Zgraja Patrycja
Kj Biały Las
JEŻYK (66)
2019-06-21
12
Zoll Taja
RIO GRANDE Krosinko
BLACKY (8)
2019-06-21
1
2019-06-22
1
2019-06-23
3
2019-06-23
2

Number of Riders: 74

Number of Horses: 75

The sum of prizes: 0.00

Competition results developed by:
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: P2-072018-1, APC)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2019
design and realization: signus.pl