Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

Zawody Krajowe WKKW
STRZEGOM-MORAWA, 24-25.06.2020

# Status
Updated / Creation date
Rider Horse Competitions
115 ENTRY ACCEPTED 2020-06-22 13:00:08
2020-06-22 13:00:08
Jakub Wiraszka CORRNERO
  • 1x 4/CNC 1*/National Competition class 1*
114 ENTRY ACCEPTED 2020-06-22 09:27:22
2020-06-22 09:27:22
Zofia Laskowska IPANEMA
  • 1x 1/CNC 90/National Competition class 90
113 ENTRY ACCEPTED 2020-06-21 16:12:22
2020-06-21 16:12:22
Ulrika Kopřivová ICARA
  • 1x 3/CNC 100-18/National Competition class 100-18
112 ENTRY ACCEPTED 2020-06-22 14:19:15
2020-06-21 09:36:10
Łukasz Sikorski WOULD LOVE
  • 1x 2/CNC 100/National Competition class 100
111 ENTRY ACCEPTED 2020-06-20 17:17:25
2020-06-20 17:17:25
Katarzyna Żuchowicka Jm'07 AWANGARDA
  • 1x 3/CNC 100-18/National Competition class 100-18
110 ENTRY ACCEPTED 2020-06-19 11:41:42
2020-06-18 23:02:35
Joanna Pawlak PIRELLA
  • 1x 2/CNC 100/National Competition class 100
109 ENTRY ACCEPTED 2020-06-19 11:42:14
2020-06-18 23:01:56
Joanna Pawlak ANDINE
  • 1x 1/CNC 90/National Competition class 90
108 ENTRY ACCEPTED 2020-06-19 11:30:38
2020-06-18 15:40:26
Filip Dziuba SAFARI
  • 1x 4/CNC 1*/National Competition class 1*
107 ENTRY ACCEPTED 2020-06-16 11:21:17
2020-06-16 11:09:50
Julia Kałużyńska KALMA
  • 1x 4/CNC 1*/National Competition class 1*
106 ENTRY ACCEPTED 2020-06-16 10:49:27
2020-06-16 10:01:15
Diana Jaroszkiewicz TEXAS DE SOULIGNAC GR. C
  • 1x 2/CNC 100/National Competition class 100
105 ENTRY ACCEPTED 2020-06-16 10:49:22
2020-06-16 10:00:46
Diana Jaroszkiewicz INTUICJA KOŃSKI GAJ GR. C
  • 1x 2/CNC 100/National Competition class 100
104 ENTRY ACCEPTED 2020-06-16 10:49:16
2020-06-16 09:28:36
Lisa-Marie Fischer FBW LÖNNEKEN
  • 1x 2/CNC 100/National Competition class 100
103 ENTRY ACCEPTED 2020-06-16 10:49:13
2020-06-16 09:28:15
Lisa-Marie Fischer GOLDMARIE
  • 1x 1/CNC 90/National Competition class 90
102 ENTRY ACCEPTED 2020-06-15 16:30:30
2020-06-12 22:13:36
Katarzyna Stąpor ALBORG
  • 1x 1/CNC 90/National Competition class 90
101 ENTRY ACCEPTED 2020-06-15 16:30:26
2020-06-12 22:08:34
Katarzyna Stąpor TAHIT
  • 1x 2/CNC 100/National Competition class 100
100 ENTRY ACCEPTED 2020-06-15 16:30:22
2020-06-12 22:02:35
Katarzyna Stąpor JAĆWING
  • 1x 1/CNC 90/National Competition class 90
99 ENTRY ACCEPTED 2020-06-15 16:30:17
2020-06-12 09:44:41
Carmen Hailing SECRET HERO LIBEROHT
  • 2x 2/CNC 100/National Competition class 100
98 ENTRY ACCEPTED 2020-06-15 16:30:13
2020-06-12 09:42:57
Carmen Hailing LITTLE SUNSHINE
  • 2x 2/CNC 100/National Competition class 100
97 ENTRY ACCEPTED 2020-06-15 16:30:08
2020-06-12 09:36:33
Andreas Riedl GREANANSTOWN
  • 2x 4/CNC 1*/National Competition class 1*
96 ENTRY ACCEPTED 2020-06-15 16:30:05
2020-06-12 09:36:13
Andreas Riedl DOLMEN DE VITO
  • 2x 4/CNC 1*/National Competition class 1*
95 ENTRY ACCEPTED 2020-06-15 16:30:01
2020-06-12 09:35:33
Andreas Riedl AUSTRIAN ICE
  • 2x 4/CNC 1*/National Competition class 1*
94 ENTRY ACCEPTED 2020-06-11 11:50:38
2020-06-11 11:50:38
Agata Piskadło BRODWAY
  • 1x 4/CNC 1*/National Competition class 1*
93 ENTRY ACCEPTED 2020-06-11 11:50:12
2020-06-11 11:50:12
Róża Wiraszka DAVINCI
  • 1x 3/CNC 100-18/National Competition class 100-18
92 ENTRY ACCEPTED 2020-06-11 11:49:44
2020-06-11 11:49:44
Maria Krzywda NOVEMBER RAIN
  • 1x 3/CNC 100-18/National Competition class 100-18
91 ENTRY ACCEPTED 2020-06-11 11:49:09
2020-06-11 11:49:09
Hanna Wedmańska ŁAJKA II
  • 1x 3/CNC 100-18/National Competition class 100-18
90 ENTRY ACCEPTED 2020-06-15 16:29:53
2020-06-10 23:40:57
Michał Odzioba EL SOVSKI
  • 1x 1/CNC 90/National Competition class 90
89 ENTRY ACCEPTED 2020-06-15 16:29:50
2020-06-10 23:07:42
Artur Społowicz JURIA
  • 1x 1/CNC 90/National Competition class 90
88 ENTRY ACCEPTED 2020-06-15 16:29:46
2020-06-10 21:45:48
Jaagup Kallas OLLI ROYAL
  • 1x 4/CNC 1*/National Competition class 1*
87 ENTRY ACCEPTED 2020-06-19 11:39:55
2020-06-10 06:58:34
Seweryna Afanasjew AMARANT
  • 1x 1/CNC 90/National Competition class 90
86 ENTRY ACCEPTED 2020-06-19 11:39:48
2020-06-10 06:58:06
Wojciech Kowalik Jm'04 CZERTO
  • 1x 3/CNC 100-18/National Competition class 100-18
85 ENTRY ACCEPTED 2020-06-19 11:39:40
2020-06-10 06:57:20
Wojciech Kowalik Jm'04 PAKIET
  • 1x 4/CNC 1*/National Competition class 1*
84 ENTRY ACCEPTED 2020-06-15 16:25:56
2020-06-10 00:54:32
Małgorzata Keister LEXUS
  • 1x 2/CNC 100/National Competition class 100
83 ENTRY ACCEPTED 2020-06-15 16:25:50
2020-06-09 19:20:19
Oliwia Zych WENDY
  • 1x 1/CNC 90/National Competition class 90
82 ENTRY ACCEPTED 2020-06-15 16:25:44
2020-06-09 17:23:50
Aleksandra Chmielińska RED HOT CHILI PEPPER M
  • 1x 2/CNC 100/National Competition class 100
81 ENTRY ACCEPTED 2020-06-15 16:25:31
2020-06-09 17:23:09
Aleksandra Chmielińska HUZAR
  • 1x 4/CNC 1*/National Competition class 1*
80 ENTRY ACCEPTED 2020-06-15 16:25:26
2020-06-09 17:02:50
Weronika Król GREENLINE
  • 1x 4/CNC 1*/National Competition class 1*
79 ENTRY ACCEPTED 2020-06-15 16:25:23
2020-06-09 17:02:31
Weronika Król LISMAKEEGAN CHESTER
  • 1x 4/CNC 1*/National Competition class 1*
78 ENTRY ACCEPTED 2020-06-15 16:25:20
2020-06-09 17:02:12
Weronika Król KEMARA
  • 1x 4/CNC 1*/National Competition class 1*
77 ENTRY ACCEPTED 2020-06-15 16:25:16
2020-06-09 14:06:53
Anna Królikowska FUDŻI BM
  • 1x 2/CNC 100/National Competition class 100
76 ENTRY ACCEPTED 2020-06-15 16:25:12
2020-06-09 14:05:59
Katarzyna Żuchowicka Jm'07 MERNIE
  • 1x 3/CNC 100-18/National Competition class 100-18
75 ENTRY ACCEPTED 2020-06-15 16:25:04
2020-06-09 14:04:34
Piotr Piasecki PEREZ
  • 1x 4/CNC 1*/National Competition class 1*
74 ENTRY ACCEPTED 2020-06-15 16:24:49
2020-06-08 20:32:32
Eliška Ciarkowska ODWAR
  • 1x 3/CNC 100-18/National Competition class 100-18
73 ENTRY ACCEPTED 2020-06-15 16:24:46
2020-06-08 20:32:15
Eliška Ciarkowska QATRO SUZI
  • 1x 4/CNC 1*/National Competition class 1*
72 ENTRY ACCEPTED 2020-06-15 16:24:39
2020-06-08 19:02:32
Grażyna Niezgoda INKLUZ
  • 1x 2/CNC 100/National Competition class 100
71 ENTRY ACCEPTED 2020-06-15 16:24:36
2020-06-08 19:01:43
Grażyna Niezgoda EL MORITZ
  • 1x 1/CNC 90/National Competition class 90
70 ENTRY ACCEPTED 2020-06-15 16:24:30
2020-06-08 12:52:27
Marcel Ważyński GLADIATOR
  • 1x 4/CNC 1*/National Competition class 1*
69 ENTRY ACCEPTED 2020-06-15 16:24:24
2020-06-08 12:18:28
Zbigniew Witczak FLAMA
  • 1x 2/CNC 100/National Competition class 100
68 ENTRY ACCEPTED 2020-06-15 16:24:20
2020-06-08 11:22:02
Julia Gillmaier RARASHEK
  • 1x 4/CNC 1*/National Competition class 1*
67 ENTRY ACCEPTED 2020-06-15 16:24:14
2020-06-08 11:21:15
Julia Gillmaier RED DREAM PRINCES
  • 1x 4/CNC 1*/National Competition class 1*
66 ENTRY ACCEPTED 2020-06-15 16:24:08
2020-06-06 14:57:04
Matěj Sukdolák FIGARO
  • 1x 4/CNC 1*/National Competition class 1*
65 ENTRY ACCEPTED 2020-06-15 16:24:05
2020-06-06 14:56:17
Matěj Sukdolák LADARON
  • 1x 3/CNC 100-18/National Competition class 100-18
64 ENTRY ACCEPTED 2020-06-15 16:24:02
2020-06-06 12:03:30
Kamila Cygan JEDWABNY PYŁ
  • 1x 4/CNC 1*/National Competition class 1*
63 ENTRY ACCEPTED 2020-06-15 16:23:59
2020-06-05 17:42:38
Joanna Pawlak FANTASTIC FRIEDA
  • 1x 4/CNC 1*/National Competition class 1*
62 ENTRY ACCEPTED 2020-06-15 16:23:55
2020-06-05 11:08:52
Paweł Warszawski ARION
  • 1x 1/CNC 90/National Competition class 90
61 ENTRY ACCEPTED 2020-06-15 16:23:51
2020-06-05 11:05:44
Paweł Warszawski UNIQUE STORY
  • 1x 2/CNC 100/National Competition class 100
60 ENTRY ACCEPTED 2020-06-15 16:23:48
2020-06-05 11:05:15
Paweł Warszawski SKYLIGHT
  • 1x 2/CNC 100/National Competition class 100
59 ENTRY ACCEPTED 2020-06-15 16:23:44
2020-06-05 11:04:50
Paweł Warszawski JODCASALL A-Z
  • 1x 4/CNC 1*/National Competition class 1*
58 ENTRY ACCEPTED 2020-06-15 16:23:32
2020-06-04 22:34:22
Emilia Hosa COMTA
  • 1x 1/CNC 90/National Competition class 90
57 ENTRY ACCEPTED 2020-06-15 16:23:26
2020-06-04 21:54:52
Ewa Kesler ALFI ZAGORKA
  • 1x 1/CNC 90/National Competition class 90
56 ENTRY ACCEPTED 2020-06-15 16:22:57
2020-06-04 14:12:11
Martyna Stępniak GIGOLO
  • 1x 3/CNC 100-18/National Competition class 100-18
55 ENTRY ACCEPTED 2020-06-15 16:22:52
2020-06-04 12:19:29
Ryszard Olszowy ASTURIA
  • 1x 1/CNC 90/National Competition class 90
54 ENTRY ACCEPTED 2020-06-15 16:22:49
2020-06-04 11:10:02
Joanna Mandecka-Turczyńska EROTYK
  • 1x 4/CNC 1*/National Competition class 1*
53 ENTRY ACCEPTED 2020-06-17 16:10:29
2020-06-03 23:40:21
Filip Dziuba CORMINTTA
  • 1x 4/CNC 1*/National Competition class 1*
52 ENTRY ACCEPTED 2020-06-16 10:48:58
2020-06-03 23:39:32
Filip Dziuba AIQ
  • 1x 1/CNC 90/National Competition class 90
51 ENTRY ACCEPTED 2020-06-15 16:21:47
2020-06-03 22:16:09
Miloslav Příhoda RIVAL-DI-CO
  • 1x 2/CNC 100/National Competition class 100
50 ENTRY ACCEPTED 2020-06-15 16:21:44
2020-06-03 22:15:31
Miloslav Příhoda WAKAT
  • 1x 4/CNC 1*/National Competition class 1*
49 ENTRY ACCEPTED 2020-06-15 16:21:36
2020-06-03 22:12:41
Miloslav Příhoda ALANTINO
  • 2x 4/CNC 1*/National Competition class 1*
48 ENTRY ACCEPTED 2020-06-15 16:21:31
2020-06-03 20:55:11
Michał Knap POSTMAN PAT
  • 1x 4/CNC 1*/National Competition class 1*
47 ENTRY ACCEPTED 2020-06-15 16:21:03
2020-06-03 20:25:32
Marta Krzemińska SCHARLOTTE
  • 1x 1/CNC 90/National Competition class 90
46 ENTRY ACCEPTED 2020-06-15 16:20:56
2020-06-03 20:21:06
Weronika Krzecka JUNIOR
  • 1x 1/CNC 90/National Competition class 90
45 ENTRY ACCEPTED 2020-06-15 16:20:45
2020-06-03 19:43:47
Hanna Krzyżanowska Jm'05 CIEMIERNIK
  • 1x 1/CNC 90/National Competition class 90
44 ENTRY ACCEPTED 2020-06-15 16:20:40
2020-06-03 18:53:29
Marta Malinowska ARMIN DE MONSIEUR
  • 1x 3/CNC 100-18/National Competition class 100-18
43 ENTRY ACCEPTED 2020-06-22 10:23:33
2020-06-03 18:23:41
Julianna Fabijaniak J'02 GOUDELOUP
  • 1x 1/CNC 90/National Competition class 90
42 ENTRY ACCEPTED 2020-06-15 16:20:28
2020-06-03 18:16:24
Aleksandra Wicenciak IN PERSONA
  • 1x 3/CNC 100-18/National Competition class 100-18
41 ENTRY ACCEPTED 2020-06-15 16:20:23
2020-06-03 17:20:47
Hanna Bzowska ESTERA
  • 1x 1/CNC 90/National Competition class 90
40 ENTRY ACCEPTED 2020-06-15 16:20:06
2020-06-03 15:19:36
Joanna Pawlak DORRYT
  • 1x 4/CNC 1*/National Competition class 1*
39 ENTRY ACCEPTED 2020-06-15 16:19:56
2020-06-03 11:32:40
Zofia Mądra IRON
  • 1x 2/CNC 100/National Competition class 100
38 ENTRY ACCEPTED 2020-06-15 16:19:52
2020-06-03 11:05:13
Mikołaj Charpin DANCE BOY
  • 1x 4/CNC 1*/National Competition class 1*
37 ENTRY ACCEPTED 2020-06-15 16:19:45
2020-06-03 09:13:51
Antonina Odzioba LIVELLO
  • 1x 1/CNC 90/National Competition class 90
36 ENTRY ACCEPTED 2020-06-15 16:18:55
2020-06-03 08:53:45
Joanna Laszuk UNA DONNA P
  • 2x 1/CNC 90/National Competition class 90
35 ENTRY ACCEPTED 2020-06-15 15:46:29
2020-06-03 08:36:17
Ksawery Śniegucki GOLDINA OF CHIN
  • 1x 2/CNC 100/National Competition class 100
34 ENTRY ACCEPTED 2020-06-15 15:46:22
2020-06-02 22:50:11
Julia Grudzińska CESJA
  • 1x 1/CNC 90/National Competition class 90
33 ENTRY ACCEPTED 2020-06-21 15:43:28
2020-06-02 21:18:03
Aleksandra Gierz J'02 ŁARENNE
  • 1x 4/CNC 1*/National Competition class 1*
32 ENTRY ACCEPTED 2020-06-15 15:46:01
2020-06-02 20:59:13
Małgorzata Kuś CORIDA O
  • 1x 3/CNC 100-18/National Competition class 100-18
31 ENTRY ACCEPTED 2020-06-15 15:45:55
2020-06-02 16:47:11
Weronika Mikołajczak CZANOS
  • 1x 4/CNC 1*/National Competition class 1*
30 ENTRY ACCEPTED 2020-06-15 15:45:40
2020-06-02 15:16:55
Marianna Michalska THE DOCTOR
  • 1x 4/CNC 1*/National Competition class 1*
29 ENTRY ACCEPTED 2020-06-15 15:45:35
2020-06-02 14:05:39
Victoria Glomb HEINEKEN
  • 1x 1/CNC 90/National Competition class 90
28 ENTRY ACCEPTED 2020-06-15 15:45:31
2020-06-02 14:05:22
Victoria Glomb ROSSIR
  • 1x 1/CNC 90/National Competition class 90
27 ENTRY ACCEPTED 2020-06-15 15:45:26
2020-06-02 14:05:05
Victoria Glomb SOJUZ
  • 1x 2/CNC 100/National Competition class 100
26 ENTRY ACCEPTED 2020-06-15 15:45:23
2020-06-02 14:00:36
Aleksandra Malicka-Nowacka QUINTESCENCE RED WINE
  • 1x 4/CNC 1*/National Competition class 1*
25 ENTRY ACCEPTED 2020-06-15 15:45:20
2020-06-02 13:59:56
Aleksandra Malicka-Nowacka DASSILIA
  • 1x 4/CNC 1*/National Competition class 1*
24 ENTRY ACCEPTED 2020-06-15 15:45:17
2020-06-02 13:39:27
Magdalena Kołek SECT MASINI
  • 1x 4/CNC 1*/National Competition class 1*
23 ENTRY ACCEPTED 2020-06-15 15:45:12
2020-06-02 12:36:03
Gabriela Slavíková GRANT
  • 1x 4/CNC 1*/National Competition class 1*
22 ENTRY ACCEPTED 2020-06-15 15:45:02
2020-06-02 12:23:09
Dominika Warmus CERVELLE-WM
  • 1x 4/CNC 1*/National Competition class 1*
21 ENTRY ACCEPTED 2020-06-21 18:55:31
2020-06-02 11:41:39
Artur Społowicz DOLFUS
  • 1x 2/CNC 100/National Competition class 100
20 ENTRY ACCEPTED 2020-06-15 15:44:54
2020-06-02 11:37:40
Artur Społowicz WYBIEG
  • 1x 4/CNC 1*/National Competition class 1*
19 ENTRY ACCEPTED 2020-06-15 15:44:50
2020-06-02 11:37:04
Artur Społowicz DOLCE BIE
  • 1x 4/CNC 1*/National Competition class 1*
18 ENTRY ACCEPTED 2020-06-15 15:44:47
2020-06-02 11:36:41
Patrycja Urbaniak KLON
  • 1x 1/CNC 90/National Competition class 90
17 ENTRY ACCEPTED 2020-06-15 15:44:43
2020-06-02 11:35:36
Zuzanna Społowicz BANKIER
  • 1x 2/CNC 100/National Competition class 100
16 ENTRY ACCEPTED 2020-06-15 15:44:37
2020-06-02 11:32:32
Mateusz Pabijanek IMIRO VDH
  • 1x 2/CNC 100/National Competition class 100
15 ENTRY ACCEPTED 2020-06-15 15:40:10
2020-06-02 11:03:56
Mariusz Kleniuk TEBIDORO
  • 1x 1/CNC 90/National Competition class 90
14 ENTRY ACCEPTED 2020-06-16 10:48:51
2020-06-02 11:01:01
Mariusz Kleniuk BAWARIA
  • 1x 4/CNC 1*/National Competition class 1*
13 ENTRY ACCEPTED 2020-06-15 15:39:21
2020-06-02 11:00:26
Mariusz Kleniuk CARMEN MG
  • 1x 2/CNC 100/National Competition class 100
12 ENTRY ACCEPTED 2020-06-15 15:39:12
2020-06-02 10:30:35
Alicja Maciejewska SONG
  • 1x 3/CNC 100-18/National Competition class 100-18
11 ENTRY ACCEPTED 2020-06-15 15:39:08
2020-06-02 10:27:26
Julia Kondracka GRECJA
  • 1x 1/CNC 90/National Competition class 90
10 ENTRY ACCEPTED 2020-06-15 15:39:03
2020-06-02 10:26:53
Hanna Sergiel INEZA W
  • 1x 1/CNC 90/National Competition class 90
9 ENTRY ACCEPTED 2020-06-15 15:38:45
2020-06-02 09:25:49
Weronika Kierska BACARDI MK
  • 1x 1/CNC 90/National Competition class 90
8 ENTRY ACCEPTED 2020-06-15 15:38:14
2020-06-02 08:53:55
Marcin Pakulski HADRIAN
  • 1x 4/CNC 1*/National Competition class 1*
7 ENTRY ACCEPTED 2020-06-15 15:37:58
2020-06-02 08:33:24
Szymon Nachotko BANDEROLA P
  • 1x 2/CNC 100/National Competition class 100
6 ENTRY ACCEPTED 2020-06-15 15:37:44
2020-06-02 08:32:46
Szymon Nachotko BONHEUR-WM
  • 1x 2/CNC 100/National Competition class 100
5 ENTRY ACCEPTED 2020-06-15 15:37:40
2020-06-02 08:21:48
Dominika Warmus HANNIBAL-WM
  • 1x 2/CNC 100/National Competition class 100
4 ENTRY ACCEPTED 2020-06-15 15:35:56
2020-06-02 08:14:05
Łukasz Sikorski WHISKY
  • 1x 2/CNC 100/National Competition class 100
3 ENTRY ACCEPTED 2020-06-21 09:34:28
2020-06-02 08:13:41
Łukasz Sikorski MALAYSIA BEAT
  • 1x 4/CNC 1*/National Competition class 1*
2 ENTRY ACCEPTED 2020-06-22 14:19:37
2020-06-02 08:13:14
Łukasz Sikorski DEWOCJA
  • 1x 1/CNC 90/National Competition class 90
1 ENTRY ACCEPTED 2020-06-15 15:35:41
2020-06-02 07:21:08
Gabija Siwak M'08 VANCOUVER
  • 1x 1/CNC 90/National Competition class 90
No. Rider Club
Year of birth
National ID/Number
FEI ID
1. Afanasjew Seweryna SSKJ Bobrowy Staw
S
O014482
2. Bzowska Hanna KJ Aromer
2006 (JM.)
O046009
3. Charpin Mikołaj Stow. SKJ Grobice
2002 (J.)
O033574
4. Chmielińska Aleksandra LKJ Hippologia Strzegom
2000 (MJ.)
O030592
5. Ciarkowska Eliška Jezdecký klub FLAMENCO Sloupno
2003 (J.)
“None”
6. Cygan Kamila KJ Pawlak Equestrian Wrocław
2004 (J.)
O043216
7. Dziuba Filip LKJ HIPPOLOGIA STRZEGOM
2000 (MJ.)
O040608
8. Fabijaniak J'02 Julianna KJ Aromer Józefin
2002 (J.)
O032393
9. Fischer Lisa-Marie Reitverein Wahlsdorf e.V.
2001 (MJ.)
1714376
10156617
10. Gierz J'02 Aleksandra KJ Aromer Józefin
2002 (J.)
O028780
11. Gillmaier Julia Konie Sportowe Gillmaier
2000 (MJ.)
O024867
12. Glomb Victoria KJ JAROSZÓWKA
2001 (MJ.)
O026511
10196979
13. Grudzińska Julia KJ Aromer
2007 (JM.)
LZRWZJ/1439/20A(w)B(w)C(w)
14. Hailing Carmen Stadl-Paura
None
15. Hosa Emilia ZKS Drzonków
2004 (J.)
O037717
16. Jaroszkiewicz Diana Stowarzyszenie Sportowy Klub Jeździecki Grobice
2006 (JM.)
O047175
17. Kallas Jaagup Estonia
S
None
18. Kałużyńska Julia ZKS Drzonków
2001 (MJ.)
brak
19. Keister Małgorzata Ludowy Klub Sportowy Dragon w Nowielicach
S
O040042
20. Kesler Ewa niezrzeszony
2007 (JM.)
brak
21. Kierska Weronika KJ Aromer
2005 (JM.)
brak
22. Kleniuk Mariusz LKJ Hippologia Strzegom
S
O000856
23. Knap Michał ZKS Drzonków
S
O003985
10047003
24. Kołek Magdalena LKJ HIPPOLOGIA
2001 (MJ.)
O038704
102QY9
25. Kondracka Julia Klub Sportowy Centaurus
2003 (J.)
O043059
26. Kopřivová Ulrika TJ Kinsky
2001 (MJ.)
F4153
10190865
27. Kowalik Jm'04 Wojciech SSKJ Bobrowy Staw
2004 (J.)
O038819
28. Król Jm'04 Weronika SKSK Stare Babice
2004 (J.)
O033577
29. Królikowska Anna SSKJ Grobice
S
O003192
30. Krzecka Weronika Jeździecki Klub Sportowy w Jaroszówce
2007 (JM.)
1089/20
31. Krzemińska Marta KJ Aromer Józefin
S
O027474
32. Krzywda Maria LKS Stragona
2006 (JM.)
O054321
33. Krzyżanowska Jm'05 Hanna KJ Aromer Józefin
2005 (JM.)
O047939
34. Kuś Małgorzata JKS Dako-Galant SKIBNO
2003 (J.)
O033769
35. Laskowska Zofia Klub Sportowy Centaurus
2007 (JM.)
O049143
36. Laszuk Joanna KLUB JEZDZIECKI BACHMAT
S
O033673
37. Maciejewska Alicja KS Centaurus
2004 (J.)
O043182
38. Mądra Zofia KJ Aromer Józefin
2003 (J.)
O032056
39. Malicka-Nowacka Aleksandra KJ Sport Zamysłowo
S
O008624
40. Malinowska Marta KJ Pawlak Equestrian Wrocław
2005 (JM.)
O043976
41. Mandecka-Turczyńska Joanna KJ Facimiech
S
O000388
10045058
42. Michalska Marianna KJ BSI Sport Zamysłowo
2004 (J.)
O051143
43. Mikołajczak Weronika KJ BSI Sport Zamysłowo
1999 (MJ.)
O030553
44. Nachotko Szymon Klub Jeździecki Maximus Kowary
S
O003911
45. Niezgoda Grażyna LKJ Gabon Walewice
S
O006208
46. Odzioba Antonina KJ Aromer
2007 (JM.)
O052186
Brak
47. Odzioba Michał Kj Aromer
2005 (JM.)
O045078
Brak
48. Olszowy Ryszard KJ LANSADA
2005 (JM.)
O056297
49. Pabijanek Mateusz Stowarzyszenie Sportowy Klub Jeździecki Bobrowy Staw
S
O006023
50. Pakulski Marcin Zielonogórski KS Drzonków
S
O004690
51. Pawlak Joanna KJ Pawlak Equestrian Wroclaw
S
O003134
52. Piasecki Piotr KJ Aromer Józefin
S
O000491
53. Piskadło Agata LKS Stragona Strzegom
2004 (J.)
O042155
54. Příhoda Miloslav JK Flamenco Sloupno
S
F1976
10013231
55. Riedl Andreas Ollachgut
S
none
10003578
56. Sergiel Hanna Klub Sportowy Centaurus
2006 (JM.)
O047012
57. Sikorski Łukasz KJ Aromer Józefin
S
O002708
10107608
58. Sikorski Łukasz KJ Aromer
S
O002708
10107608
59. Siwak M'08 Gabija KJ Aromer Józefin
2008 (JM.)
O053630
60. Slavíková Gabriela Jk flamenco Sloupno
S
7955051500
61. Śniegucki Ksawery JKS Jaroszówka
S
O003263
62. Społowicz Artur KJ Jaroszówka
S
O000841
10003676
63. Społowicz Zuzanna KJ Jaroszówka
2007 (JM.)
O036095
64. Stąpor Katarzyna LKS Stragona Strzegom
S
O003881
65. Stępniak Martyna Zielonogórski Klub Sportowy
2006 (JM.)
O048988
66. Sukdolák Matěj JK Korzár Mladé Bříště
2003 (J.)
V0787
67. Urbaniak Patrycja KJ Jaroszówka
2007 (JM.)
O047431
68. Warmus Dominika Stowarzyszenie „na koń” w Łagowie
1999 (MJ.)
O033674
69. Warszawski Paweł St. J Baborówko
S
O001113
70. Ważyński Marcel LKJ Gabon Walewice
S
O040073
71. Wedmańska Hanna LKS Stragona
2007 (JM.)
O052383
72. Wicenciak Aleksandra Racocki KJ
2003 (J.)
O040246
73. Wiraszka Jakub LKS Stragona w Strzegomiu
2002 (J.)
O045579
74. Wiraszka Róża LKS Stragona Strzegom
2005 (JM.)
O045580
75. Witczak Zbigniew LKJ Gabon Walewice
S
O006571
76. Żuchowicka Katarzyna SSKJ Grobice
2007 (JM.)
O039387
77. Zych Oliwia KJ Dobrzyniec
2003 (J.)
O047932
No. Horse number Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

128

AIQ SP POL 2016 wałach gniada/mk:157 F: Accuse
M: Arvena
Brak 616009670070616
2.

75

ALANTINO HOL. CZE 2014 Ogier gniada F: Alant
M: Asilia /Larimar
KJ0VRG
3.

126

ALBORG WLKP POL 2016 ogier ciemnogniada/170 F: Eloquent
M: Apelacja
Brak 616 007 60 01401 16
4.

82

ALFI ZAGORKA KOŃ MAŁY POL 2014 Wałach siwa/kuc:147 F: Zachodni Wiatr
M: My Lady
brak 616013530056914
5.

138

AMARANT SP POL 2015 Wałach gniada/166 F: Action-Breaker
M: Amarita
K026775 616009510237215
6.

64

ANDINE WLKP POL 2015 Klacz gniada/167 F: Moravia
M: Armila
Brak 616009670074115
7.

88

ARION MAŁOPOLSKA POL 2016 Ogier gniada/174 F: Sentender
M: Andora/Dresk
Brak 616006580033416
8.

70

ARMIN DE MONSIEUR WIELKOPOLSKA POL 2013 Wałach gniada/161 F: Moravia
M: Armila
K024792 616007670038513
9.

80

ASTURIA SP POL 2004 Klacz siwa/175 F: Avero
M: Algieria
K016217
10.

119

AUSTRIAN ICE ISH AUT 2012 Gelding grey/170 F: nn
M: nn
none ISH
11.

139

AWANGARDA SP POL 2012 Klacz kasztanowata/168 F: Cassilio
M: Alegoria
K024767 616009660177712
12.

34

BACARDI MK SP POL 2009 Klacz kasztanowata/166 F: Nabucho du Serein
M: Bonita V (ex.Bonita)
K023668 616009600378809
13.

32

BANDEROLA P Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2015 Klacz siwa/165 F: Corleone Z
M: Boule De Neige
brak 616009670016115
14.

42

BANKIER MŁP POL 2011 Wałach ciemnogniada/169 F: Awans / Vis Versa
M: Baszkiria / Emir
K021353 61600653031221
15.

127

BAWARIA SP POL 2014 Klacz siwa/166 F: Lotos hol.
M: Babilonia xx / Jape
K025465 616009600219314
16.

31

BONHEUR-WM DSP GER 2014 Wałach gniada/166 F: Czarownik
M: Buena-WM
Brak DE 455-8702781-14
17.

21

BRODWAY SP POL 2013 Wałach kasztanowata F: Lenon /
M: Babilonia / Jape
K022651 616009670029813
18.

39

CARMEN MG Lietuvos Jojamieji LTU 2014 Klacz gniada/165 F: Charzaj MG
M: Karmelita III MG
brak 031531
19.

93

CASSJO HOL POL 2011 Wałach gniada/168 F: Cassilano/Cassini I
M: V-Mandola/Carinijo
K024140 DE42100505611
20.

1

CERVELLE-WM Niemiecki Koń Wierzchowy POL 2014 wałach gniada/170 F: Czarownik
M: Celebra
K026192 DE 4558702785
21.

58

CESJA NN POL 2012 Klacz gniada/mk:148 F: Ludger
M: Czykita
LKRWZJ/1989/20ABC Brak Brak
22.

71

CIEMIERNIK Pełna Krew Angielska POL 2005 Ogier kasztanowata/165 F: Llandaff
M: Cieniawa
brak brak
23.

102

COCO RICO CZEWB CZE 2011 Wałach inna F: Carpalo
M: Litera
KF5261
24.

83

COMTA HAN. POL 2014 Klacz gniada/- F: Comte
M: Suerte
brak brak DE431314406814
25.

56

CORIDA O SP POL 2014 Klacz gniada/156 F: Cary / Landor
M: Cela / Faust
K028497 616009610080814
26.

8

CORMINTTA HOL GER 2010 Klacz ciemnogniada/168 F: Cormint I / Calido I / Cantus
M: Katinka VI / Calato / Capitol I
K023021 DE421000343410
27.

22

CORNERRO POL wałach siwa F:
M:
28.

143

CORRNERO PZHK POL 2007 Gelding Grey F: Carry Son (holst)
M: Camea (sp)/Aviano (holst)
616009640109407 104KO09
29.

55

CZANOS SP POL 17.02.2011 Wałach kasztanowata/167 F: Tanos / Cantanis
M: Czurina / Turbud Quirinus
K022787 616009640002911
30.

137

CZERTO SP POL 2014 Wałach gniada/169 F: Farmer
M: Czurina
K025146 616009640019514
31.

62

DANCE BOY MECKLENBURGER DEU 2009 Wałach kasztanowata F: Elite d'Olimpic
M: Lady
K020991 427270508509
32.

49

DASSILIA SP POL 2015 Klacz kasztanowata/171 F: Cassilio hol.
M: Dama sp / Kober sp
brak -
33.

20

DAVINCI MŁP POL 2005 Wałach kara/166 F: Veloce De Favi / Jouan De Frely
M: Dabora / Bonaparte
K010693 616006540070305
34.

106

DESERT GENERAL XX GBR 2008 Wałach kasztanowata/165 F: Bahamian Bounty
M: Desert Flower / Green Desert
K015725 8260GB45116184T
35.

27

DEWOCJA SP POL 2015 Klacz gniada/165 F: Landor
M: Dedykacja
Brak 616009610111915
36.

44

DOLCE BIE MAŁOPOLSKA POL 2014 Wałach kasztanowata F: Biegacz
M: Dolce Vita
K025622 616006690058314
37.

46

DOLFUS MŁP POL 2015 Wałach ciemnogniada/168 F: Fusion du Defey
M: Dolce Vita
K028443 616009690065415
38.

120

DOLMEN DE VITO ISH AUT 2013 Gelding bay/166cm F: Royal Concorde
M: Dolmen Denial
372414005443614 5443614
39.

65

DORRYT SP POL 2014 Ogier gniada F: Moravia
M: Down Girl
K025794
40.

103

ECLAIR DU MESTIVEL AQPS CZE 2014 Gelding chestnut/165 F: GRIS DE GRIS
M: PENSEE DU MESTIVEL
none none
41.

98

EL MORITZ MAŁOPOLSKA POL 2016 Ogier kara/161 F: San Moritz
M: Eureka
K028857
42.

118

EL SOVSKI SP POL 2013 wałach gniada/170 F: Nn
M: Nn
Brak Brak
43.

79

EROTYK SP POL 2011 Ogier siwa/169 F: Tjungske / Carthago Z
M: Erotyka / Elmero
K019002 616009610116511
44.

68

ESTERA WIELKOPOLSKA POL 2012 Klacz izabelowata/160 F: Brandon
M: Estoria
Brak Nn
45.

89

FANTASTIC FRIEDA HAN GER 2009 Klacz ciemnogniada/168 F: For Edition / Forsyth
M: Pirola / Pinkus
K018041 DE431314001909
46.

131

FBW LÖNNEKEN Baden-Württemberg GER 2012 Gelding bay/1,69m F: Lingh
M: Gavienne
DE 473730576512 0
47.

92

FIGARO CZEWB CZE 2013 Wałach skarogniada F: Scyris
M: Variace
KJOT33 203009227062713
48.

96

FLAMA MAŁOPOLSKA POL 2014 Klacz ciemnogniada/BRAK F: Huzar
M: Flawia
K026166 616006590054114
49.

108

FUDŻI BM SP POL 2015 Wałach ciemnogniada/167 F: Vulkan L
M: Fiona L
K028037 616009610150915
50.

81

GIGOLO MAŁPOLSKA POL 2013 Wałach skarogniada/165 F: Davinci
M: Goldika
K026362 616006680002813
51.

97

GLADIATOR M. POL 2008 Wałach siwa F: Nabucho Du Serein / Ryon d'Anzex xo
M: Gladiola / First Des Termes
K021748 006590153808
52.

59

GOLDINA OF CHIN HOL POL 2014 Klacz kasztanowata/- F: -
M: -
K026314
53.

130

GOLDMARIE Deutsches Sportpferd GER 29.03.2012 Mare chestnut/1,67 F: Fandsy AA
M: Ghianina
DE 455870302312 -
54.

69

GOUDELOUP KWPN POL 2011 Wałach skarogniada/175 F: Riant
M: Ornate
K021281 528003201101721
55.

47

GRANT CZEWB CZE 2014 Gelding bay/168 F: Aristo - Z
M: Clea
203009225895514 000079787
56.

121

GREANANSTOWN ISH AUT 2013 Gelding bay/mk:163cm F: Soolmoy Clover Man
M: Stillorsparkling
372414005735142 5735142
57.

37

GRECJA SP POL 2014 Klacz gniada/167 F: Coriano's Ass
M: Grenlandia
K028140 616009610074514
58.

111

GREENLINE ISH IRL 2009 Wałach gniada/- F: Cassino/Cassini I
M: Creagh Diamond Cavalier/Cavalier Royale
K027974 372414005066963 5066963
59.

33

HADRIAN SP POL 2011 Wałach ciemnogniada/165 F: Colox Cup/Con Capitol
M: Hanza/Kołczan
K020811 616009600287511
60.

30

HANNIBAL-WM Niemiecki Koń Wierzchowy POL 2014 wałach ciemnogniada/155 F: Czarownik
M: Habanera
K026194 DE 455870277214
61.

53

HEINEKEN Szlachetna Półkrew POL 09.07.2007 Wałach kasztanowata/178 F: CARETINO K
M: HELISA
K028567 POL 009 68 00387 07
62.

112

HUZAR MAŁOPOLSKA POL 2004 Ogier inna F: Jalienny
M: Huanita
K009116
63.

141

ICARA KWPN CZE 2013 Mare bay/176 F: Starpower
M: Whoopy
KJ0YBL 528003201302126 20003925
64.

41

IMIRO VDH KWPN POL 2013 Wałach gniada/171 F: G.Ramiro Z
M: Paccalonie K
K022646 528003201303065
65.

10

IN PERSONA WLKP POL 2011 Klacz kasztanowata/- F: Tjungske / Carthago Z
M: In Shalla / Chef Supreme
K019038 616007610114011
66.

36

INEZA W SP POL 2005 Klacz gniada F: Largo
M: Ikona
11064
67.

99

INKLUZ Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2013 Wałach gniada/162 F: Santiago
M: Inwencja
K 027257
68.

132

INTUICJA KOŃSKI GAJ GR. C KUC POL 2007 Klacz siwa/kuc:139 F: Very Top
M: Idylla
K020962 B0109035S
69.

142

IPANEMA SP POL 2013 klacz siwa/170 F: Libretto
M: Iluzja
brak 616009640050613
70.

63

IRON WIELKOPOLSKA POL 2006 Wałach kasztanowata/- F: Chef Supreme
M: Izana
K017185 POL007610099506
71.

35

IRTYSZ SP POL 2002 Wałach kasztanowata F: Limit
M: Iryda
K009036 10296 102XR98
72.

124

JAĆWING MŁP POL 2015 wałach ciemnogniada/168 F: Huzar
M: Julita
Brak 616 006 59 01259 15
73.

90

JEDWABNY PYŁ Szlachetna Półkrew POL 2007 Wałach kasztanowata/172 F: Moravia
M: Jedwabna
K011179
74.

85

JODCASALL A-Z SP POL 2014 Wałach gniada/164 F: Cascadello / Casall
M: Joda / Enjoy Plan
K027085 616009600259014
75.

72

JUNIOR KUC POL 2009 Wałach gniada/kuc:147 F: Red Rock
M: Jawa
1597/20 616 013 67 01219 09
76.

117

JURIA MAŁOPOLSKA POL 2015 Klacz gniada/172 F: Rashim
M: Junida
K028671 616006690064715
77.

134

KALMA Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 12.02.2012 klacz siwa/178 F: Con Calma
M: Kodzia
brak 616009680000512
78.

109

KEMARA SP POL 2003 Klacz kasztanowata/- F: Maram / Aram
M: Keti / Pigmalion
K013761 616009530070103 106HG53
79.

43

KLON SP POL 2010 Wałach kasztanowata/mk:155 F: Limit
M: Kleopatra
K022296 616009670125910
80.

76

KURIER WIELKOPOLSKI CZE 2015 Gelding grey/170 F: Tjungske
M: Kostaryka
KJ0XXI 616007610053115
81.

91

LADARON CS CZE 2008 Gelding bay/165 F: 1072 Lordano
M: Mensy
203010238057508 000062222
82.

115

LEXUS SP POL 2009 Wałach ciemnogniada F: Czad / Dido
M: Leika / Einklang
K019535 POL009610043609
83.

110

LISMAKEEGAN CHESTER ISH IRL 2008 Wałach kasztanowata/- F: Mohill Treble C / Mohill Cavalier Clover
M: Lismakeegan Pressure / Legal Pressure
K023670 - 106HG00
84.

122

LITTLE SUNSHINE NONE AUT 2007 gelding bay/kuc:1,51 F: Nn
M: Nn
None None
85.

61

LIVELLO HAFLINGER POL 2003 Wałach izabelowata/kuc:145 F: NN
M: NN
K019025 NN
86.

18

ŁAJKA II ŚLĄSKA POL 2009 Klacz gniada F: Basza
M: Łezka
K017654 POL008670025509
87.

57

ŁARENNE M. POL 2013 Wałach ciemnogniada F: El Bonillo / Berlin Bej
M: Łuna / Brando
K023040 616006630023113
88.

28

MALAYSIA BEAT Pełna Krew Angielska POL 2013 Wałach skarogniada/173 F: Electric Beat
M: Kedah
K027331 276GER000350110
89.

107

MERNIE KUC HOLENDERSKI NED 2006 Klacz kasztanowata/kuc:147 F: Juravel
M: Bianca
K028557 -
90.

19

NOVEMBER RAIN SP POL 2013 Wałach gniada/BRAK F: Lenon L
M: Novocaina
K024026
91.

101

ODWAR WLKP CZE 2014 Gelding darkbay/173 F: Eloquent
M: Odkówka/ Darnin
“None”
92.

116

OLLI ROYAL TORI EST 2013 gelding other/168 F: Opaal
M: Canberra
None 106LD86
93.

136

PAKIET MAŁOPOLSKA POL 2003 Wałach kara F: Emetyt / Kwartet
M: Pandora / Palant
K008560 POL006660123503
94.

84

PATASZON KUC POL 2004 Wałach bułana/kuc:135cm F: nn
M: nn
K025339 616999670201004
95.

105

PEREZ M. POL 2012 Wałach kasztanowata F: Berlin Bej / Elsing
M: Palestra / Modern
K022045 616006580084112
96.

66

PIRELLA SP POL 2007 Klacz siwa F: Bajou Du Rouet / Baloubet Du Rouet
M: Polinegri / Novum
K015352 POL009670087107
97.

74

POSTMAN PAT OLDENBURG DEU 2011 Wałach gniada F: sandro hit
M: silveria
K022677 DE433330350611
98.

100

QATRO SUZI SVKWB CZE 2008 Mare bay/173cm F: 1016 Quirado
M: 20 / 354 Leontýna
“None” 000059426
99.

50

QUINTESCENCE RED WINE OLD GER 2013 Klacz ciemnogniada F: Querlybet Hero / Baloubet Du Rouet
M: T-Quadriga / Quidam De Revel
K023391 DE418182013013
100.

67

QUINTUS JUNIOR HOLST POL 2014 Wałach kasztanowata/169 F: Quidam de Revel
M: Nanett I/Corofino I
K028633 DE421000141814
101.

95

RARASHEK BAYER DEU 2008 Wałach kasztanowata F: Rivero II
M: Romanze
K018201
102.

94

RED DREAM PRINCES BAW GER 2012 Klacz gniada F: Sir Donnerhall / Sandro Hit
M: Ronja / Ritnal
K020963 DE481810052612
103.

113

RED HOT CHILI PEPPER M WIELKOPOLSKA POL 2013 Klacz gniada F: Vulkan L
M: Ramona
---
104.

78

RIVAL-DI-CO CZECH WARMLOOD CZE 2014 Wałach ciemnogniada F: Puerto Rico
M: Lucky Lady /Radiator xx
KJ0V4B
105.

52

ROSSIR MAŁOPOLSKA POL 28.05.2013 Wałach kasztanowata/170 F: IRCHES
M: ROSITA
K025621 616006690058013 102UF12
106.

7

SAFARI TS POL 2012 Klacz ciemnogniada/164 F: nn / nn
M: nn / nn
K024557 616999682006912
107.

104

SAN Welkopolski-Traken POL 2016 gelding chestnut/170 F: Eloquent
M: Sanna
KJOYRZ 616007600140316
108.

73

SCHARLOTTE SP POL 2015 Klacz gniada/167 F: Lanvester L Ex Lansvester L
M: Sepia
Brak 616009670021115
109.

123

SECRET HERO NN AUT 2010 gelding bay/mk:160 F: Nn
M: Nn
None Nn
110.

48

SECT MASINI FOLBLUT POL 2011 Wałach gniada F: Masini
M: Skawica
K020036
111.

86

SKYLIGHT XX POL 2015 Ogier gniada/168 F: Massini
M: Skandia/Demon Club
K027695 -
112.

51

SOJUZ Szlachetna Półkrew POL 19.02.2003 Wałach gniada/175 F: ATYLLA
M: SOJA
K008098 POL 009 67 00131 03 102UF12
113.

38

SONG SP POL 2011 Wałach kasztanowata/167 F: Tjunske
M: Sonka
K024080 616009610116611
114.

125

TAHIT SP POL 2014 wałach gniada/170 F: Ormuz xx
M: Thais
Brak 616 009 61 00751 14
115.

40

TEBIDORO XX POL 2015 Stallion chestnut/164 F: Ecosse
M: Tebi
none 510/2015
116.

129

TENNESSEE K SP POL 2016 klacz kasztanowata/167 F: LANVESTER L
M: T-NORMANDIA
Brak 616009670053116
117.

133

TEXAS DE SOULIGNAC GR. C KUC POL 2007 Wałach siwa/kuc:138 F: Caryl de Beauchamp
M: Jolie Coeur
K027118 07322805D
118.

54

THE DOCTOR KUC CONNEMARA IRL 2008 Wałach skarogniada/kuc:- F: Fairyhill Hawk / Moy Hazy cove
M: Anner Banana Boots / Ashfield Miller
K027368 372100400006150
119.

60

UNA DONNA P SP POL 2016 klacz ciemnogniada/164 F: Kaiser Karl
M: UNA PROMESSA P
K028851 616009670015716
120.

87

UNIQUE STORY Pełna Krew Angielska POL 2015 Ogier gniada/168 F: Masini
M: Ułanka
brak -
121.

26

VANCOUVER SP POL 2010 Wałach ciemnogniada/168 F: Domel / Lagrain
M: Venita / Etos
K020534 616009540098810
122.

77

WAKAT WLKP POL 2014 Wałach kasztanowata/165 F: Eloquent trk.
M: Waclawa xx/Chef Supreme
KJ0VZM
123.

114

WENDY SP POL 2012 Klacz ciemnogniada/173 F: Karbit
M: Wenus
K027222 616009520056812
124.

29

WHISKY SP POL 2015 Wałach ciemnogniada/170 F: Carter
M: Wula
K028226 616009610107215
125.

140

WOULD LOVE SP POL 2013 Wałach siwa F: D'CIN CIN PG
M: WENDY
K022445
126.

45

WYBIEG MŁP POL 2014 Wałach kasztanowata/163 F: Biegacz
M: Wygrana
K026940 616006690059714
Rider Club
Competition
Prize
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Afanasjew Seweryna
SSKJ Bobrowy Staw
AMARANT (138)
2020-06-25
21
Bzowska Hanna
KJ Aromer
ESTERA (68)
2020-06-25
9
Charpin Mikołaj
Stow. SKJ Grobice
2020-06-25
20
Chmielińska Aleksandra
LKJ Hippologia Strzegom
HUZAR (112)
2020-06-25
33
2020-06-25
18
Ciarkowska Eliška
Jezdecký klub FLAMENCO Sloupno
2020-06-25
18
ODWAR (101)
2020-06-25
6
Cygan Kamila
KJ Pawlak Equestrian Wrocław
2020-06-25
15
Dziuba Filip
LKJ HIPPOLOGIA STRZEGOM
SAFARI (7)
2020-06-25
16
2020-06-25
22
AIQ (128)
2020-06-25
18
Fabijaniak J'02 Julianna
KJ Aromer Józefin
2020-06-25
11
Fischer Lisa-Marie
Reitverein Wahlsdorf e.V.
GOLDMARIE (130)
2020-06-25
19
2020-06-25
1
Gierz J'02 Aleksandra
KJ Aromer Józefin
2020-06-25
27
Gillmaier Julia
Konie Sportowe Gillmaier
2020-06-25
7
2020-06-25
8
Glomb Victoria
KJ JAROSZÓWKA
SOJUZ (51)
2020-06-25
7
ROSSIR (52)
2020-06-25
22
2020-06-25
13
Grudzińska Julia
KJ Aromer
CESJA (58)
2020-06-25
Hailing Carmen
Stadl-Paura
2020-06-25
14
2020-06-25
8
Hosa Emilia
ZKS Drzonków
COMTA (83)
2020-06-25
12
Jaroszkiewicz Diana
Stowarzyszenie Sportowy Klub Jeździecki Grobice
2020-06-25
14
2020-06-25
Kallas Jaagup
Estonia
2020-06-25
12
Kałużyńska Julia
ZKS Drzonków
KALMA (134)
2020-06-25
9
Kesler Ewa
niezrzeszony
2020-06-25
Kierska Weronika
KJ Aromer
2020-06-25
Kleniuk Mariusz
LKJ Hippologia Strzegom
2020-06-25
13
2020-06-25
17
BAWARIA (127)
2020-06-25
2
Knap Michał
ZKS Drzonków
2020-06-25
13
Kołek Magdalena
LKJ HIPPOLOGIA
2020-06-25
37
Kondracka Julia
Klub Sportowy Centaurus
GRECJA (37)
2020-06-25
Kopřivová Ulrika
TJ Kinsky
ICARA (141)
2020-06-25
4
Kowalik Jm'04 Wojciech
SSKJ Bobrowy Staw
PAKIET (136)
2020-06-25
17
CZERTO (137)
2020-06-25
10
Król Jm'04 Weronika
SKSK Stare Babice
KEMARA (109)
2020-06-25
23
2020-06-25
35
GREENLINE (111)
2020-06-25
24
Królikowska Anna
SSKJ Grobice
FUDŻI BM (108)
2020-06-25
19
Krzecka Weronika
Jeździecki Klub Sportowy w Jaroszówce
JUNIOR (72)
2020-06-25
6
Krzemińska Marta
KJ Aromer Józefin
2020-06-25
5
Krzywda Maria
LKS Stragona
2020-06-25
13
Kuś Małgorzata
JKS Dako-Galant SKIBNO
2020-06-25
3
Laskowska Zofia
Klub Sportowy Centaurus
IPANEMA (142)
2020-06-25
Laszuk Joanna
KLUB JEZDZIECKI BACHMAT
2020-06-25
Maciejewska Alicja
KS Centaurus
SONG (38)
2020-06-25
Mądra Zofia
KJ Aromer Józefin
IRON (63)
2020-06-25
2
Malicka-Nowacka Aleksandra
KJ Sport Zamysłowo
2020-06-25
40
2020-06-25
4
Malinowska Marta
KJ Pawlak Equestrian Wrocław
2020-06-25
12
Mandecka-Turczyńska Joanna
KJ Facimiech
EROTYK (79)
2020-06-25
5
Michalska Marianna
KJ BSI Sport Zamysłowo
2020-06-25
Mikołajczak Weronika
KJ BSI Sport Zamysłowo
CZANOS (55)
2020-06-25
31
Nachotko Szymon
Klub Jeździecki Maximus Kowary
2020-06-25
11
2020-06-25
5
Niezgoda Grażyna
LKJ Gabon Walewice
2020-06-25
7
INKLUZ (99)
2020-06-25
9
Odzioba Antonina
KJ Aromer
LIVELLO (61)
2020-06-25
Odzioba Michał
Kj Aromer
EL SOVSKI (118)
2020-06-25
2
Olszowy Ryszard
KJ LANSADA
ASTURIA (80)
2020-06-25
Pabijanek Mateusz
Stowarzyszenie Sportowy Klub Jeździecki Bobrowy Staw
2020-06-25
15
Pakulski Marcin
Zielonogórski KS Drzonków
HADRIAN (33)
2020-06-25
39
Pawlak Joanna
KJ Pawlak Equestrian Wroclaw
ANDINE (64)
2020-06-25
1
DORRYT (65)
2020-06-25
38
PIRELLA (66)
2020-06-25
4
2020-06-25
Piasecki Piotr
KJ Aromer Józefin
PEREZ (105)
2020-06-25
30
Piskadło Agata
LKS Stragona Strzegom
BRODWAY (21)
2020-06-25
21
Příhoda Miloslav
JK Flamenco Sloupno
2020-06-25
1
WAKAT (77)
2020-06-25
29
2020-06-25
3
JAĆWING (124)
2020-06-25
15
Riedl Andreas
Ollachgut
2020-06-25
10
2020-06-25
26
2020-06-25
11
Sergiel Hanna
Klub Sportowy Centaurus
INEZA W (36)
2020-06-25
3
Sikorski Łukasz
KJ Aromer Józefin
DEWOCJA (27)
2020-06-25
4
2020-06-25
28
WHISKY (29)
2020-06-25
20
Sikorski Łukasz
KJ Aromer
2020-06-25
16
Siwak M'08 Gabija
KJ Aromer Józefin
2020-06-25
16
Slavíková Gabriela
Jk flamenco Sloupno
GRANT (47)
2020-06-25
6
Śniegucki Ksawery
JKS Jaroszówka
2020-06-25
10
Społowicz Artur
KJ Jaroszówka
2020-06-25
19
WYBIEG (45)
2020-06-25
25
DOLFUS (46)
2020-06-25
2
JURIA (117)
2020-06-25
10
Społowicz Zuzanna
KJ Jaroszówka
BANKIER (42)
2020-06-25
1
Stępniak Martyna
Zielonogórski Klub Sportowy
GIGOLO (81)
2020-06-25
15
Sukdolák Matěj
JK Korzár Mladé Bříště
LADARON (91)
2020-06-25
8
FIGARO (92)
2020-06-25
32
Urbaniak Patrycja
KJ Jaroszówka
KLON (43)
2020-06-25
8
Warmus Dominika
Stowarzyszenie „na koń” w Łagowie
2020-06-25
34
2020-06-25
12
Warszawski Paweł
St. J Baborówko
2020-06-25
3
2020-06-25
6
ARION (88)
2020-06-25
14
Ważyński Marcel
LKJ Gabon Walewice
2020-06-25
36
Wedmańska Hanna
LKS Stragona
2020-06-25
11
Wicenciak Aleksandra
Racocki KJ
2020-06-25
7
Wiraszka Jakub
LKS Stragona w Strzegomiu
CORRNERO (143)
2020-06-25
14
Wiraszka Róża
LKS Stragona Strzegom
DAVINCI (20)
2020-06-25
9
Witczak Zbigniew
LKJ Gabon Walewice
FLAMA (96)
2020-06-25
17
Żuchowicka Katarzyna
SSKJ Grobice
MERNIE (107)
2020-06-25
5
AWANGARDA (139)
2020-06-25
Zych Oliwia
KJ Dobrzyniec
WENDY (114)
2020-06-25
20

Number of Riders: 77

Number of Horses: 126

The sum of prizes: 0.00

Competition results developed by:
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: P2-072018-1, APC)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2020
design and realization: signus.pl