Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

Zgłoszenia zaakceptowane:

Nr Status zgłoszenia
Daty korekty i utworzenia
Zawodnik Koń Konkursy
45 ENTRY ACCEPTED 2019-05-31 22:35:34
2019-05-31 22:35:34
Alicja Bogdańska FIGLARZ
  • 1x 1/50cm/Konkurs nr 1, „open”, Debiuty, dokładności, wys. 50 cm (art. 238.1.1) II el. Pucharu Podkowy, program w ramach Mazowieckiego Talentu Jeździeckiego
44 ENTRY ACCEPTED 2019-05-31 22:30:49
2019-05-31 22:30:49
Wiktoria Karnawalska FIGLARZ
  • 1x 2a/60cm/Konkurs nr 2, SERIA A „open”, Kuce II el. Pucharu Podkowy, dokładności, wys. 60 cm (art. 238.1.1)/ program w ramach Mazowieckiego Talentu Jeździeckiego
43 ENTRY ACCEPTED 2019-05-31 22:29:32
2019-05-31 22:29:32
Joanna Smutrykowska LOTNY
  • 1x 2a/60cm/Konkurs nr 2, SERIA A „open”, Kuce II el. Pucharu Podkowy, dokładności, wys. 60 cm (art. 238.1.1)/ program w ramach Mazowieckiego Talentu Jeździeckiego
42 ENTRY ACCEPTED 2019-05-31 22:28:30
2019-05-31 22:28:30
Agata Matyja KLARYSA
  • 1x 0/Pony Games/Konkurs nr 0 open Pony Games II el. Pucharu Podkowy, program w ramach Mazowieckiego Talentu Jeździeckiego
41 ENTRY ACCEPTED 2019-05-31 22:27:02
2019-05-31 22:27:02
Angelika Kapelańska FRESZ OLI
  • 1x 0/Pony Games/Konkurs nr 0 open Pony Games II el. Pucharu Podkowy, program w ramach Mazowieckiego Talentu Jeździeckiego
40 ENTRY ACCEPTED 2019-05-31 22:25:20
2019-05-31 22:25:20
Halina Vasylkiv LOTNY
  • 1x 1/50cm/Konkurs nr 1, „open”, Debiuty, dokładności, wys. 50 cm (art. 238.1.1) II el. Pucharu Podkowy, program w ramach Mazowieckiego Talentu Jeździeckiego
  • 1x 2a/60cm/Konkurs nr 2, SERIA A „open”, Kuce II el. Pucharu Podkowy, dokładności, wys. 60 cm (art. 238.1.1)/ program w ramach Mazowieckiego Talentu Jeździeckiego
39 ENTRY ACCEPTED 2019-05-31 22:24:22
2019-05-31 22:24:22
Agata Banaszczyk FRESZ OLI
  • 1x 2a/60cm/Konkurs nr 2, SERIA A „open”, Kuce II el. Pucharu Podkowy, dokładności, wys. 60 cm (art. 238.1.1)/ program w ramach Mazowieckiego Talentu Jeździeckiego
  • 1x 3/70cm/Konkurs nr 3, „open, klasa mini LL, dokładności z trafieniem w normę czasu , wys. 70 cm (Zał. S1) II el. Pucharu Podkowy, program w ramach Mazowieckiego Talentu Jeździeckiego
38 ENTRY ACCEPTED 2019-05-31 22:23:57
2019-05-31 22:23:57
Marianna Wysmułek EL HAJAT
  • 1x 1/50cm/Konkurs nr 1, „open”, Debiuty, dokładności, wys. 50 cm (art. 238.1.1) II el. Pucharu Podkowy, program w ramach Mazowieckiego Talentu Jeździeckiego
  • 1x 2a/60cm/Konkurs nr 2, SERIA A „open”, Kuce II el. Pucharu Podkowy, dokładności, wys. 60 cm (art. 238.1.1)/ program w ramach Mazowieckiego Talentu Jeździeckiego
37 ENTRY ACCEPTED 2019-05-31 22:23:34
2019-05-31 22:23:34
Klara Ohme EL HAJAT
  • 1x 2a/60cm/Konkurs nr 2, SERIA A „open”, Kuce II el. Pucharu Podkowy, dokładności, wys. 60 cm (art. 238.1.1)/ program w ramach Mazowieckiego Talentu Jeździeckiego
36 ENTRY ACCEPTED 2019-05-31 22:23:04
2019-05-31 22:23:04
Nicola Malinowska WUWU
  • 1x 2a/60cm/Konkurs nr 2, SERIA A „open”, Kuce II el. Pucharu Podkowy, dokładności, wys. 60 cm (art. 238.1.1)/ program w ramach Mazowieckiego Talentu Jeździeckiego
35 ENTRY ACCEPTED 2019-05-31 22:19:36
2019-05-31 22:19:36
Aleksander Mitroo CAMARGO
  • 1x 2a/60cm/Konkurs nr 2, SERIA A „open”, Kuce II el. Pucharu Podkowy, dokładności, wys. 60 cm (art. 238.1.1)/ program w ramach Mazowieckiego Talentu Jeździeckiego
  • 1x 3/70cm/Konkurs nr 3, „open, klasa mini LL, dokładności z trafieniem w normę czasu , wys. 70 cm (Zał. S1) II el. Pucharu Podkowy, program w ramach Mazowieckiego Talentu Jeździeckiego
34 ENTRY ACCEPTED 2019-05-31 22:19:02
2019-05-31 22:19:02
Maja Kryst FIGLARZ
  • 1x 2a/60cm/Konkurs nr 2, SERIA A „open”, Kuce II el. Pucharu Podkowy, dokładności, wys. 60 cm (art. 238.1.1)/ program w ramach Mazowieckiego Talentu Jeździeckiego
33 ENTRY ACCEPTED 2019-05-31 22:18:34
2019-05-31 22:18:34
Oliwia Baranowska KOZAK
  • 1x 3/70cm/Konkurs nr 3, „open, klasa mini LL, dokładności z trafieniem w normę czasu , wys. 70 cm (Zał. S1) II el. Pucharu Podkowy, program w ramach Mazowieckiego Talentu Jeździeckiego
  • 1x 4/80cm/Konkurs nr 4, „open”, z trafieniem w normę czasu, wys. 80 cm (Zał. S1 Reg. PZJ) II el. Pucharu Podkowy
  • 1x 5/LL/90cm/Konkurs nr 5, „open”, klasa LL, dwufazowy (dokładności, zwykły), wys. 90 cm (art. 238.2.1) II el. Pucharu Podkowy
32 ENTRY ACCEPTED 2019-05-31 22:17:54
2019-05-31 22:17:54
Urszula Kruszewska KAPSEL
  • 1x 2a/60cm/Konkurs nr 2, SERIA A „open”, Kuce II el. Pucharu Podkowy, dokładności, wys. 60 cm (art. 238.1.1)/ program w ramach Mazowieckiego Talentu Jeździeckiego
31 ENTRY ACCEPTED 2019-05-31 22:17:24
2019-05-31 22:17:24
Oliwia Kamińska KAPSEL
  • 1x 1/50cm/Konkurs nr 1, „open”, Debiuty, dokładności, wys. 50 cm (art. 238.1.1) II el. Pucharu Podkowy, program w ramach Mazowieckiego Talentu Jeździeckiego
  • 1x 2a/60cm/Konkurs nr 2, SERIA A „open”, Kuce II el. Pucharu Podkowy, dokładności, wys. 60 cm (art. 238.1.1)/ program w ramach Mazowieckiego Talentu Jeździeckiego
30 ENTRY ACCEPTED 2019-05-31 22:16:55
2019-05-31 22:16:55
Janina Gołecka FRESZ OLI
  • 1x 2a/60cm/Konkurs nr 2, SERIA A „open”, Kuce II el. Pucharu Podkowy, dokładności, wys. 60 cm (art. 238.1.1)/ program w ramach Mazowieckiego Talentu Jeździeckiego
29 ENTRY ACCEPTED 2019-05-31 22:01:26
2019-05-31 16:30:38
Jakub Kołodziejek P’ QUATRO
  • 1x 5/LL/90cm/Konkurs nr 5, „open”, klasa LL, dwufazowy (dokładności, zwykły), wys. 90 cm (art. 238.2.1) II el. Pucharu Podkowy
  • 1x 6/L/100cm/Konkurs nr 6, klasa L, zwykły, wys. 100 cm (art. 238.2.1) II el. Pucharu Podkowy
28 ENTRY ACCEPTED 2019-05-31 22:01:24
2019-05-31 16:30:14
Anna Czarnecka JIM BEAM
  • 2x 5/LL/90cm/Konkurs nr 5, „open”, klasa LL, dwufazowy (dokładności, zwykły), wys. 90 cm (art. 238.2.1) II el. Pucharu Podkowy
27 ENTRY ACCEPTED 2019-05-31 22:01:20
2019-05-31 16:09:47
Antonina Izydorczak ROKITA
  • 1x 1/50cm/Konkurs nr 1, „open”, Debiuty, dokładności, wys. 50 cm (art. 238.1.1) II el. Pucharu Podkowy, program w ramach Mazowieckiego Talentu Jeździeckiego
26 ENTRY ACCEPTED 2019-05-31 13:05:53
2019-05-31 13:05:53
Oliwia Kamińska SZAFIR
  • 1x 3/70cm/Konkurs nr 3, „open, klasa mini LL, dokładności z trafieniem w normę czasu , wys. 70 cm (Zał. S1) II el. Pucharu Podkowy, program w ramach Mazowieckiego Talentu Jeździeckiego
25 ENTRY ACCEPTED 2019-05-31 13:04:51
2019-05-31 13:04:51
Krystyna Piątkowska SZAFIR
  • 1x 4/80cm/Konkurs nr 4, „open”, z trafieniem w normę czasu, wys. 80 cm (Zał. S1 Reg. PZJ) II el. Pucharu Podkowy
  • 1x 5/LL/90cm/Konkurs nr 5, „open”, klasa LL, dwufazowy (dokładności, zwykły), wys. 90 cm (art. 238.2.1) II el. Pucharu Podkowy
24 ENTRY ACCEPTED 2019-05-31 13:04:02
2019-05-31 13:04:02
Michalina Nowak WUWU
  • 1x 3/70cm/Konkurs nr 3, „open, klasa mini LL, dokładności z trafieniem w normę czasu , wys. 70 cm (Zał. S1) II el. Pucharu Podkowy, program w ramach Mazowieckiego Talentu Jeździeckiego
23 ENTRY ACCEPTED 2019-05-31 13:03:20
2019-05-31 13:03:20
Zuzanna Dziewicka FAIR FALCON
  • 1x 1/50cm/Konkurs nr 1, „open”, Debiuty, dokładności, wys. 50 cm (art. 238.1.1) II el. Pucharu Podkowy, program w ramach Mazowieckiego Talentu Jeździeckiego
  • 1x 2a/60cm/Konkurs nr 2, SERIA A „open”, Kuce II el. Pucharu Podkowy, dokładności, wys. 60 cm (art. 238.1.1)/ program w ramach Mazowieckiego Talentu Jeździeckiego
22 ENTRY ACCEPTED 2019-05-31 13:02:41
2019-05-31 13:02:41
Liliana Domarecka KLARYSA
  • 1x 0/Pony Games/Konkurs nr 0 open Pony Games II el. Pucharu Podkowy, program w ramach Mazowieckiego Talentu Jeździeckiego
21 ENTRY ACCEPTED 2019-05-31 09:51:46
2019-05-31 09:50:28
Małgorzata Skowron-Suchodolska EMZ ET
  • 1x 6/L/100cm/Konkurs nr 6, klasa L, zwykły, wys. 100 cm (art. 238.2.1) II el. Pucharu Podkowy
  • 1x 7/P/110cm/Konkurs nr 7, klasa P, o wzrastającym stopniu trudności z Jokerem (art. 269) wys. 110 cm
20 ENTRY ACCEPTED 2019-05-31 09:51:33
2019-05-31 09:50:04
Zofia Kondracka LAWIR
  • 1x 2a/60cm/Konkurs nr 2, SERIA A „open”, Kuce II el. Pucharu Podkowy, dokładności, wys. 60 cm (art. 238.1.1)/ program w ramach Mazowieckiego Talentu Jeździeckiego
  • 1x 3/70cm/Konkurs nr 3, „open, klasa mini LL, dokładności z trafieniem w normę czasu , wys. 70 cm (Zał. S1) II el. Pucharu Podkowy, program w ramach Mazowieckiego Talentu Jeździeckiego
19 ENTRY ACCEPTED 2019-05-31 09:51:31
2019-05-31 08:54:19
Aleksandra Wardzyńska IWA-R
  • 1x 3/70cm/Konkurs nr 3, „open, klasa mini LL, dokładności z trafieniem w normę czasu , wys. 70 cm (Zał. S1) II el. Pucharu Podkowy, program w ramach Mazowieckiego Talentu Jeździeckiego
  • 1x 4/80cm/Konkurs nr 4, „open”, z trafieniem w normę czasu, wys. 80 cm (Zał. S1 Reg. PZJ) II el. Pucharu Podkowy
18 ENTRY ACCEPTED 2019-05-30 14:21:32
2019-05-30 14:06:30
Marta Bekasiewicz HUZAR
  • 1x 4/80cm/Konkurs nr 4, „open”, z trafieniem w normę czasu, wys. 80 cm (Zał. S1 Reg. PZJ) II el. Pucharu Podkowy
  • 2x 5/LL/90cm/Konkurs nr 5, „open”, klasa LL, dwufazowy (dokładności, zwykły), wys. 90 cm (art. 238.2.1) II el. Pucharu Podkowy
17 ENTRY ACCEPTED 2019-05-30 09:00:21
2019-05-30 00:02:21
Barbara Dzierżyńska RAMBO
  • 1x 3/70cm/Konkurs nr 3, „open, klasa mini LL, dokładności z trafieniem w normę czasu , wys. 70 cm (Zał. S1) II el. Pucharu Podkowy, program w ramach Mazowieckiego Talentu Jeździeckiego
  • 2x 4/80cm/Konkurs nr 4, „open”, z trafieniem w normę czasu, wys. 80 cm (Zał. S1 Reg. PZJ) II el. Pucharu Podkowy
16 ENTRY ACCEPTED 2019-05-29 23:29:18
2019-05-29 21:37:06
Maja Mokosa ZUMI
  • 1x 3/70cm/Konkurs nr 3, „open, klasa mini LL, dokładności z trafieniem w normę czasu , wys. 70 cm (Zał. S1) II el. Pucharu Podkowy, program w ramach Mazowieckiego Talentu Jeździeckiego
  • 1x 4/80cm/Konkurs nr 4, „open”, z trafieniem w normę czasu, wys. 80 cm (Zał. S1 Reg. PZJ) II el. Pucharu Podkowy
15 ENTRY ACCEPTED 2019-05-29 23:29:13
2019-05-29 20:52:19
Natalia Wolnomiejska SARIN
  • 1x 1/50cm/Konkurs nr 1, „open”, Debiuty, dokładności, wys. 50 cm (art. 238.1.1) II el. Pucharu Podkowy, program w ramach Mazowieckiego Talentu Jeździeckiego
  • 1x 2a/60cm/Konkurs nr 2, SERIA A „open”, Kuce II el. Pucharu Podkowy, dokładności, wys. 60 cm (art. 238.1.1)/ program w ramach Mazowieckiego Talentu Jeździeckiego
14 ENTRY ACCEPTED 2019-05-29 23:29:01
2019-05-29 20:49:34
Katarzyna Kakietek JEROM BOY VAN STAL DE SEBASTIAN
  • 2x 1/50cm/Konkurs nr 1, „open”, Debiuty, dokładności, wys. 50 cm (art. 238.1.1) II el. Pucharu Podkowy, program w ramach Mazowieckiego Talentu Jeździeckiego
13 ENTRY ACCEPTED 2019-05-29 23:28:55
2019-05-29 20:48:38
Agata Bogumił ANILA
  • 1x 3/70cm/Konkurs nr 3, „open, klasa mini LL, dokładności z trafieniem w normę czasu , wys. 70 cm (Zał. S1) II el. Pucharu Podkowy, program w ramach Mazowieckiego Talentu Jeździeckiego
  • 1x 4/80cm/Konkurs nr 4, „open”, z trafieniem w normę czasu, wys. 80 cm (Zał. S1 Reg. PZJ) II el. Pucharu Podkowy
12 ENTRY ACCEPTED 2019-05-29 23:28:52
2019-05-29 20:39:09
Wiktoria Żelazny RIHANNA
  • 1x 6/L/100cm/Konkurs nr 6, klasa L, zwykły, wys. 100 cm (art. 238.2.1) II el. Pucharu Podkowy
  • 1x 7/P/110cm/Konkurs nr 7, klasa P, o wzrastającym stopniu trudności z Jokerem (art. 269) wys. 110 cm
11 ENTRY ACCEPTED 2019-05-29 11:44:01
2019-05-28 22:54:13
Patrycja Mokosa ZUMI
  • 1x 1/50cm/Konkurs nr 1, „open”, Debiuty, dokładności, wys. 50 cm (art. 238.1.1) II el. Pucharu Podkowy, program w ramach Mazowieckiego Talentu Jeździeckiego
10 ENTRY ACCEPTED 2019-05-28 12:12:21
2019-05-28 11:45:31
Julia Burdzanowska FADO
  • 1x 1/50cm/Konkurs nr 1, „open”, Debiuty, dokładności, wys. 50 cm (art. 238.1.1) II el. Pucharu Podkowy, program w ramach Mazowieckiego Talentu Jeździeckiego
  • 1x 2a/60cm/Konkurs nr 2, SERIA A „open”, Kuce II el. Pucharu Podkowy, dokładności, wys. 60 cm (art. 238.1.1)/ program w ramach Mazowieckiego Talentu Jeździeckiego
9 ENTRY ACCEPTED 2019-05-28 12:12:19
2019-05-28 11:41:43
Julia Buriak TANGENS
  • 1x 3/70cm/Konkurs nr 3, „open, klasa mini LL, dokładności z trafieniem w normę czasu , wys. 70 cm (Zał. S1) II el. Pucharu Podkowy, program w ramach Mazowieckiego Talentu Jeździeckiego
  • 1x 4/80cm/Konkurs nr 4, „open”, z trafieniem w normę czasu, wys. 80 cm (Zał. S1 Reg. PZJ) II el. Pucharu Podkowy
8 ENTRY ACCEPTED 2019-05-28 12:12:15
2019-05-28 11:40:17
Aleksandra Lejcuś TANGO
  • 1x 3/70cm/Konkurs nr 3, „open, klasa mini LL, dokładności z trafieniem w normę czasu , wys. 70 cm (Zał. S1) II el. Pucharu Podkowy, program w ramach Mazowieckiego Talentu Jeździeckiego
  • 1x 4/80cm/Konkurs nr 4, „open”, z trafieniem w normę czasu, wys. 80 cm (Zał. S1 Reg. PZJ) II el. Pucharu Podkowy
7 ENTRY ACCEPTED 2019-05-28 12:12:13
2019-05-28 09:02:14
Katarzyna Orlik ELIAM
  • 1x 3/70cm/Konkurs nr 3, „open, klasa mini LL, dokładności z trafieniem w normę czasu , wys. 70 cm (Zał. S1) II el. Pucharu Podkowy, program w ramach Mazowieckiego Talentu Jeździeckiego
  • 1x 4/80cm/Konkurs nr 4, „open”, z trafieniem w normę czasu, wys. 80 cm (Zał. S1 Reg. PZJ) II el. Pucharu Podkowy
6 ENTRY ACCEPTED 2019-05-28 12:12:11
2019-05-28 08:59:41
Aleksandra Mejsner REMI
  • 1x 2a/60cm/Konkurs nr 2, SERIA A „open”, Kuce II el. Pucharu Podkowy, dokładności, wys. 60 cm (art. 238.1.1)/ program w ramach Mazowieckiego Talentu Jeździeckiego
  • 1x 3/70cm/Konkurs nr 3, „open, klasa mini LL, dokładności z trafieniem w normę czasu , wys. 70 cm (Zał. S1) II el. Pucharu Podkowy, program w ramach Mazowieckiego Talentu Jeździeckiego
5 ENTRY ACCEPTED 2019-05-28 12:12:08
2019-05-28 08:57:02
Agnieszka Kącka D-LILY- AS
  • 1x 3/70cm/Konkurs nr 3, „open, klasa mini LL, dokładności z trafieniem w normę czasu , wys. 70 cm (Zał. S1) II el. Pucharu Podkowy, program w ramach Mazowieckiego Talentu Jeździeckiego
  • 1x 4/80cm/Konkurs nr 4, „open”, z trafieniem w normę czasu, wys. 80 cm (Zał. S1 Reg. PZJ) II el. Pucharu Podkowy
4 ENTRY ACCEPTED 2019-05-28 00:22:26
2019-05-27 21:58:11
Weronika Usiądek Jm'06 HARNAŚ
  • 1x 3/70cm/Konkurs nr 3, „open, klasa mini LL, dokładności z trafieniem w normę czasu , wys. 70 cm (Zał. S1) II el. Pucharu Podkowy, program w ramach Mazowieckiego Talentu Jeździeckiego
  • 2x 4/80cm/Konkurs nr 4, „open”, z trafieniem w normę czasu, wys. 80 cm (Zał. S1 Reg. PZJ) II el. Pucharu Podkowy
3 ENTRY ACCEPTED 2019-05-27 14:36:00
2019-05-27 10:53:19
Dominika Jędrzejowska PEP TALK
  • 1x 3/70cm/Konkurs nr 3, „open, klasa mini LL, dokładności z trafieniem w normę czasu , wys. 70 cm (Zał. S1) II el. Pucharu Podkowy, program w ramach Mazowieckiego Talentu Jeździeckiego
  • 1x 4/80cm/Konkurs nr 4, „open”, z trafieniem w normę czasu, wys. 80 cm (Zał. S1 Reg. PZJ) II el. Pucharu Podkowy
2 ENTRY ACCEPTED 2019-05-27 09:36:44
2019-05-27 08:48:29
Nina Kostjan ROKITA
  • 1x 0/Pony Games/Konkurs nr 0 open Pony Games II el. Pucharu Podkowy, program w ramach Mazowieckiego Talentu Jeździeckiego
1 ENTRY ACCEPTED 2019-05-27 09:36:29
2019-05-26 16:16:36
Katarzyna Wójcik KARINA
  • 1x 3/70cm/Konkurs nr 3, „open, klasa mini LL, dokładności z trafieniem w normę czasu , wys. 70 cm (Zał. S1) II el. Pucharu Podkowy, program w ramach Mazowieckiego Talentu Jeździeckiego
No. Rider Club
Year of birth
PZJ
FEI ID
1. Banaszczyk Agata KJ Podkowa Leśna
2004 (JM.)
brak
2. Bekasiewicz Marta BPK
2003 (J.)
Brak
3. Bogdańska Alicja KJ Podkowa Leśna
2007 (JM.)
brak
4. Bogumił Agata UKS Impuls -Łoś
2004 (JM.)
brak
5. Burdzanowska Julia KJ Aldragho Piaseczno
2001 (J.)
brak
6. Buriak Julia KJ Aldragho Piaseczno
2004 (JM.)
O045998
7. Czarnecka Anna BPK
2001 (J.)
brak
8. Domarecka Liliana KJ Podkowa Leśna
2007 (JM.)
brak
9. Dzierżyńska Barbara Kj Aldragho
2007 (JM.)
Brak
10. Gołecka Janina KJ Podkowa Leśna
2006 (JM.)
brak
11. Izydorczak Antonina bpk
2006 (JM.)
O048143
12. Jędrzejowska Dominika KJ Kapitan
2001 (J.)
0042742
13. Kącka Agnieszka nz (LKS Wolta Żółwin)
S
brak
14. Kakietek Katarzyna UKS Impuls-Łoś
2008 (Mł.)
brak
15. Kamińska Oliwia KJ Podkowa Leśna
2003 (J.)
brak
16. Kapelańska Angelika KJ Podkowa Leśna
2006 (JM.)
brak
17. Kołodziejek Jakub BPK
2004 (JM.)
Brak
18. Kondracka Zofia JKS Stajnia pod Skowronkiem
2005 (JM.)
brak
19. Kostjan Nina Klub Jeździecki Podkowa Leśna i TKKF Ognisko Podkowa
2010 (Mł.)
BRAK
20. Kruszewska Urszula KJ Podkowa Leśna
2007 (JM.)
rak
21. Kryst Maja KJ Podkowa Leśna
2004 (JM.)
brak
22. Lejcuś Aleksandra KJ Aldragho
2005 (JM.)
brak
23. Malinowska Nicola Kj podkowa lesna
2004 (JM.)
Brak
24. Matyja Agata KJ Podkowa Leśna
2008 (Mł.)
brak
25. Mejsner Aleksandra LKS WOLTA
2009 (Mł.)
brak
26. Mitroo Aleksander KJ Podkowa Leśna
2001 (J.)
O043709
27. Mokosa Maja nz
2005 (JM.)
brak
28. Mokosa Patrycja nz
2007 (JM.)
brak
29. Mokrogulska Paulina KJ Podkowa Leśna
2003 (J.)
brak
30. Nowak Michalina KJ Podkowa Leśna
2000 (MJ.)
O031653
31. Ohme Klara KJ Podkowa Leśna
2006 (JM.)
brak
32. Orlik Katarzyna LKS WOLTA
2004 (JM.)
brak
33. Smutrykowska Joanna KJ Podkowa Leśna
2007 (JM.)
brak
34. Vasylkiv Halina KJ Podkowa Leśna
2005 (JM.)
brak
35. Wardzyńska Aleksandra Brak
S
Brak
36. Wójcik Katarzyna Stowarzyszenie Klub Jeździecki Podkowa Leśna
S
o010118
37. Wolnomiejska Natalia Uks Impuls-Łoś
2007 (JM.)
brak
38. Wysmułek Marianna KJ Podkowa Leśna
2002 (J.)
brak
39. Żelazny Wiktoria Klub Jeździecki Leśna Podkowa
2004 (JM.)
o032270
No. Horse numer Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin Owner / Breeder National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

13

ANILA WLKP POL 2002 Klacz siwa F: Tenor
M: Anika
O: Agnieszka Niewitecka
B: Borkowski Stanisław
brak 616007611072602
2.

34

CAMARGO WLKP POL 2003 Wałach siwa F: Grosz
M: Czahara
O: KJ Podkowa Leśna
B: Elżbieta Grabowska
K025873
3.

5

D-LILY- AS SP POL 2011 Klacz kasztanowata/167 F: Landos
M: D Cama As
O: Agnieszka Kącka
B: Kalinowska Barbara
Brak 616009680079711
4.

35

EL HAJAT Czysta Krew Arabska POL 2012 Wałach kasztanowata/mk:nn F: Dekstern
M: El Hajfa
O: Agnieszka Adamska
B: Petroniusz Frejlich
brak 616POL12009218A
5.

7

ELIAM Małopolska POL 2006 Wałach ciemnogniada F: Emetyt
M: Epona
O: Izabela Pakuła
B: Bucka Aleksandra
POL 006680059006
6.

33

FIGLARZ Typ Kuc POL nn Wałach gniada/kuc:136 F: nn
M: nn
O: KJ Podkowa Leśna
B: nn
brak 616999580859808
7.

30

FRESZ OLI HC POL 2009 Wałach srokata/kuc:140 F: Pac
M: Roma
O: KJ Podkowa Leśna
B: Andrzej Wieczorek
brak 616012660176309
8.

37

GOGO F:
M:
O:
B:
9.

19

HUZAR SP POL 2003 Wałach kasztanowata/173 F: Hartland
M: NN
O: Barbara Wierzchowska
B: Andrzej Potrzebowski
K027681 009660147403
10.

20

IWA-R SP POL 2005 Klacz kasztanowata/170cm F: Bidon
M: Intyna
O: Aleksandra Wardzyńska
B: Dariusz Rajczowski
Brak POL 009 61 01719 05
11.

14

JEROM BOY VAN STAL DE SEBASTIAN Kuc Wal POL 2007 Wałach siwa/kuc: F: Joiners Kilkenny
M: De Evertshoeve's Angara
O: Agnieszka Niewitecka
B: nn
brak 528210000961240
12.

28

JIM BEAM Typ Szlachetny POL 2004 Klacz gniada F: NN
M: NN
O: Anna Czarnecka
B: -
brak
13.

31

KAPSEL Typ Prymitywny POL nn Wałach inna/kuc:145 F: nn
M: nn
O: KJ Podkowa Leśna
B: nn
brak POL999590163201
14.

1

KARINA Śląska POL 2002 Klacz kara/162 F: NN
M: NN
O: Katarzyna Wójcik
B: Katarzyna Wójcik
k014463 616999661017202
15.

23

KLARYSA KUC POL 2001 Klacz srokata/kuc:119 F: nn / nn
M: nn / nn
O: KJ Podkowa Leśna
B: nn
K019245
16.

21

LAWIR SP POL 1998 Wałach kasztanowata/164 F: Specjal Power
M: Lala
O: Marzenna Skowron
B: Marzenna Skowron
k018563 brak
17.

36

LOTNY HC POL 2005 Wałach gniada/kuc:140 F: Rygor
M: Kaja
O: KJ Podkowa Leśna
B: Teresa Berkan
brak POL012630172305
18.

38

P'IREK WLKP POL 1999 Wałach gniada/Nn F: Diatos
M: Palma
O: Kj podkowa lesna
B: TKKF PODKOWA
Brak Pol007660205499
19.

29

P’ QUATRO SP POL 2010 Wałach gniada/164 F: Qulester
M: Putyfara
O: Krzysztof Kołodziejek
B: Anna Łuczak
Brak 616009661404011
20.

3

PEP TALK Angielska IRL 2009 Wałach gniada F: Scorpion
M: Like a Bird
O: Magdalena Kowalska-Jędrzejowska
B: Noeleen Roche
K024944 372IRE45168179T
21.

16

RAMBO DRP GER 2003 Wałach gniada/kuc:136 F: nn
M: nn
O: Monika Karpińska
B: -
K016230
22.

6

REMI KUC POL 2004 Wałach siwa/kuc:128 F: Harfista
M: Różowa
O: LKS Wolta
B: Prus Andrzej
brak POL013661168607
23.

12

RIHANNA SP POL 2010 Klacz siwa/170 F: LOVE AFFAIR
M: RIPOSTA
O: MAREK KUCHARSKI
B: MAREK KUCHARSKI
k027121 616009600203910
24.

27

ROKITA SP POL 1998 Wałach skarogniada/mk:159 F: Bard
M: Roxane
O: Julia Kuszelewska
B: nn
brak 007660118898
25.

2

ROKITA SP POL 1998 Wałach kara/mk:160 F: BARD
M: ROXANA
O: JULIA KUSZELEWSKA
B: JULIA KUSZELEWSKA
BRAK POL 007660118898
26.

15

SARIN Typ Szlachetny POL 2008 Wałach gniada/mk: F: nn
M: nn
O: Agnieszka Niewitecka
B: nn
brak 616999661974209
27.

26

SZAFIR NN POL 2006 Wałach gniada F: Cwał
M: Sekwana
O: Katarzyna Wojdalska-Krypa
B: nn
K021643
28.

9

TANGENS KUC POL 2003 Wałach kasztanowata/kuc: F: nn
M: nn
O: Monika Karpińska
B: -
K019244
29.

8

TANGO DRP POL 2009 Wałach gniada/kuc: F: Nando
M: Nando
O: Monika Karpińska
B: Teodor Gronet
K019242
30.

25

WUWU Trakeńska POL 2007 Wałach kara F: Ajbek
M: Wilga
O: KJ Podkowa Leśna
B: Krzysztof Wojsiat
brak
31.

11

ZUMI Szlachetna Półkrew POL 2010 Klacz kasztanowata/165 F: Nobody
M: Zina
O: Igor Mokosa
B: Strzechowski Paweł
Brak 616009590205910
Rider Club
Competition
Prize
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Banaszczyk Agata
KJ Podkowa Leśna
2019-06-02
1
2019-06-02
11
Bekasiewicz Marta
BPK
HUZAR (19)
2019-06-02
3
2019-06-02
2
2019-06-02
Bogdańska Alicja
KJ Podkowa Leśna
FIGLARZ (33)
2019-06-02
13
Bogumił Agata
UKS Impuls -Łoś
ANILA (13)
2019-06-02
17
2019-06-02
2
Burdzanowska Julia
KJ Aldragho Piaseczno
GOGO (37)
2019-06-02
12
2019-06-02
1
2019-06-02
7
Buriak Julia
KJ Aldragho Piaseczno
2019-06-02
8
2019-06-02
18
Czarnecka Anna
BPK
2019-06-02
3
2019-06-02
Domarecka Liliana
KJ Podkowa Leśna
KLARYSA (23)
2019-06-02
2
Dzierżyńska Barbara
Kj Aldragho
RAMBO (16)
2019-06-02
14
2019-06-02
4
Gołecka Janina
KJ Podkowa Leśna
2019-06-02
5
Izydorczak Antonina
bpk
ROKITA (27)
2019-06-02
1
Jędrzejowska Dominika
KJ Kapitan
2019-06-02
2
2019-06-02
1
Kącka Agnieszka
nz (LKS Wolta Żółwin)
2019-06-02
15
2019-06-02
7
Kakietek Katarzyna
UKS Impuls-Łoś
2019-06-02
1
2019-06-02
1
Kamińska Oliwia
KJ Podkowa Leśna
SZAFIR (26)
2019-06-02
12
2019-06-02
13
KAPSEL (31)
2019-06-02
1
Kapelańska Angelika
KJ Podkowa Leśna
2019-06-02
3
Kołodziejek Jakub
BPK
2019-06-02
1
2019-06-02
1
Kondracka Zofia
JKS Stajnia pod Skowronkiem
LAWIR (21)
2019-06-02
1
2019-06-02
1
Kostjan Nina
Klub Jeździecki Podkowa Leśna i TKKF Ognisko Podkowa
ROKITA (2)
2019-06-02
1
Kruszewska Urszula
KJ Podkowa Leśna
KAPSEL (31)
2019-06-02
1
2019-06-02
1
Kryst Maja
KJ Podkowa Leśna
FIGLARZ (33)
2019-06-02
1
2019-06-02
1
Lejcuś Aleksandra
KJ Aldragho
TANGO (8)
2019-06-02
7
2019-06-02
5
Malinowska Nicola
Kj podkowa lesna
WUWU (25)
2019-06-02
1
Matyja Agata
KJ Podkowa Leśna
KLARYSA (23)
2019-06-02
4
Mejsner Aleksandra
LKS WOLTA
REMI (6)
2019-06-02
8
2019-06-02
16
Mitroo Aleksander
KJ Podkowa Leśna
CAMARGO (34)
2019-06-02
19
2019-06-02
9
2019-06-02
1
Mokosa Maja
nz
ZUMI (11)
2019-06-02
3
Mokosa Patrycja
nz
ZUMI (11)
2019-06-02
1
Mokrogulska Paulina
KJ Podkowa Leśna
P'IREK (38)
2019-06-02
11
2019-06-02
1
Nowak Michalina
KJ Podkowa Leśna
WUWU (25)
2019-06-02
6
Ohme Klara
KJ Podkowa Leśna
2019-06-02
1
Orlik Katarzyna
LKS WOLTA
ELIAM (7)
2019-06-02
10
2019-06-02
Smutrykowska Joanna
KJ Podkowa Leśna
LOTNY (36)
2019-06-02
1
2019-06-02
9
Vasylkiv Halina
KJ Podkowa Leśna
LOTNY (36)
2019-06-02
5
Wardzyńska Aleksandra
Brak
IWA-R (20)
2019-06-02
4
2019-06-02
6
Wójcik Katarzyna
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Podkowa Leśna
KARINA (1)
2019-06-02
5
Wolnomiejska Natalia
Uks Impuls-Łoś
SARIN (15)
2019-06-02
1
2019-06-02
1
Wysmułek Marianna
KJ Podkowa Leśna
2019-06-02
1
2019-06-02
1
Żelazny Wiktoria
Klub Jeździecki Leśna Podkowa
RIHANNA (12)
2019-06-02
2
2019-06-02

Number of Riders: 39

Number of Horses: 31

The sum of prizes: 0.00

Competition results developed by:
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: P2-052018-1, Podkowa Leśna)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2019
design and realization: signus.pl