Check out the beta version of our new website: LiveJumping.com

Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

ZT-B LM MLPG
Podkowa Leśna, 18.06.2022

# Status
Updated / Creation date
Rider Horse Competitions
93 ACCEPTED 2022-06-16 22:33:20
2022-06-16 22:33:20
Amelia Wisniewska FILOZOFIA
  • 1x PG2/Pony Games/przejazdy samodzielne
92 ACCEPTED 2022-06-16 22:32:09
2022-06-16 22:32:09
Gabriela Majewska NUREK
  • 1x PG2/Pony Games/przejazdy samodzielne
91 ACCEPTED 2022-06-16 22:19:27
2022-06-16 22:19:27
Dorota Strąk WUWU
  • 1x S40/mini LL 40/50/debiuty 40/50 cm dokładności
90 ACCEPTED 2022-06-16 22:18:07
2022-06-16 22:18:07
Aleksandra Andruk ALBA
  • 1x PG2/Pony Games/przejazdy samodzielne
  • 2x S30/mini LL 30/Debiuty 30 cm dokładności
89 ACCEPTED 2022-06-16 22:28:44
2022-06-16 22:17:12
Maja Pietrzyk MISIO
  • 2x PG2/Pony Games/przejazdy samodzielne
88 ACCEPTED 2022-06-16 22:15:59
2022-06-16 22:15:59
Joanna Wysokińska ALKA
  • 1x PG2/Pony Games/przejazdy samodzielne
  • 2x S30/mini LL 30/Debiuty 30 cm dokładności
87 ACCEPTED 2022-06-16 22:14:00
2022-06-16 22:14:00
Natalia Wysokińska LUCEK
  • 1x PG2/Pony Games/przejazdy samodzielne
  • 2x S30/mini LL 30/Debiuty 30 cm dokładności
86 ACCEPTED 2022-06-16 22:11:52
2022-06-16 22:11:52
Nina Piotrowska LOTNY
  • 1x PG2/Pony Games/przejazdy samodzielne
85 ACCEPTED 2022-06-17 09:12:26
2022-06-16 22:11:26
Lidia Ostaszewska KLARYSA
  • 1x PG2/Pony Games/przejazdy samodzielne
84 ACCEPTED 2022-06-16 22:10:56
2022-06-16 22:10:56
Hanna Ostaszewska KLARYSA
  • 1x PG2/Pony Games/przejazdy samodzielne
83 ACCEPTED 2022-06-16 22:52:28
2022-06-16 22:10:18
Julia Król KRATER
  • 1x T3/mini LL 70 cm/70 cm zwykły
  • 1x T5/LL 80 cm/80 cm DK trafieniem w normę czasu
82 ACCEPTED 2022-06-16 22:09:40
2022-06-16 22:09:40
Klara Grzymała NUREK
  • 1x PG2/Pony Games/przejazdy samodzielne
81 ACCEPTED 2022-06-16 22:09:05
2022-06-16 22:09:05
Zofia Antończuk KLARYSA
  • 1x PG2/Pony Games/przejazdy samodzielne
80 ACCEPTED 2022-06-16 22:06:31
2022-06-16 22:06:31
Marta Mamnicka-Malitka KLARYSA
  • 1x PG1/Pony Games/przejazdy z osobą towarzyszącą
79 ACCEPTED 2022-06-16 22:05:45
2022-06-16 22:05:45
Barbara Budziszewska KLARYSA
  • 1x PG2/Pony Games/przejazdy samodzielne
78 ACCEPTED 2022-06-16 22:04:46
2022-06-16 22:04:46
Nadia Tomaszewska NUREK
  • 1x PG1/Pony Games/przejazdy z osobą towarzyszącą
77 ACCEPTED 2022-06-16 22:02:26
2022-06-16 22:02:26
Aleksandra Sakowicz MAŁA CZARNA
  • 1x PG2/Pony Games/przejazdy samodzielne
76 ACCEPTED 2022-06-16 22:01:35
2022-06-16 22:01:35
Barbara Pieniażek NUREK
  • 1x PG2/Pony Games/przejazdy samodzielne
75 ACCEPTED 2022-06-16 22:00:24
2022-06-16 22:00:24
Helena Pieniążek LOTNY
  • 1x PG2/Pony Games/przejazdy samodzielne
  • 1x S30/mini LL 30/Debiuty 30 cm dokładności
74 ACCEPTED 2022-06-16 21:59:24
2022-06-16 21:59:24
Karolina Roguska KAPSEL
  • 1x S40/mini LL 40/50/debiuty 40/50 cm dokładności
73 ACCEPTED 2022-06-16 21:58:13
2022-06-16 21:58:13
Martyna Roguska WILLY
  • 1x S40/mini LL 40/50/debiuty 40/50 cm dokładności
72 ACCEPTED 2022-06-16 21:57:14
2022-06-16 21:57:14
Paulina Roguska KAZIK
  • 1x S40/mini LL 40/50/debiuty 40/50 cm dokładności
71 ACCEPTED 2022-06-16 21:53:30
2022-06-16 21:53:30
Maria Łuszczewska KAZIK
  • 1x S40/mini LL 40/50/debiuty 40/50 cm dokładności
70 ACCEPTED 2022-06-16 21:52:21
2022-06-16 21:52:21
Iga Redmer EXPLODE
  • 1x S40/mini LL 40/50/debiuty 40/50 cm dokładności
69 ACCEPTED 2022-06-16 21:48:55
2022-06-16 21:48:55
Ewa Szumicka EXPLODE
  • 1x S30/mini LL 30/Debiuty 30 cm dokładności
68 ACCEPTED 2022-06-16 21:47:59
2022-06-16 21:47:59
Aleksander Mitroo PLOMBIR
  • 2x S30/mini LL 30/Debiuty 30 cm dokładności
  • 1x S40/mini LL 40/50/debiuty 40/50 cm dokładności
67 ACCEPTED 2022-06-16 21:47:15
2022-06-16 21:47:15
Maria Stańczyk WILLY
  • 1x PG2/Pony Games/przejazdy samodzielne
  • 1x S30/mini LL 30/Debiuty 30 cm dokładności
66 ACCEPTED 2022-06-16 21:46:20
2022-06-16 21:46:20
Maja Stańczyk KAPSEL
  • 1x PG2/Pony Games/przejazdy samodzielne
  • 1x S30/mini LL 30/Debiuty 30 cm dokładności
65 ACCEPTED 2022-06-16 21:44:38
2022-06-16 21:44:38
Monika Stańczyk MAŁA CZARNA
  • 1x PG2/Pony Games/przejazdy samodzielne
64 ACCEPTED 2022-06-16 21:43:56
2022-06-16 21:42:58
Emilia Szumicka KAPSEL
  • 1x PG2/Pony Games/przejazdy samodzielne
  • 1x S40/mini LL 40/50/debiuty 40/50 cm dokładności
63 ACCEPTED 2022-06-16 21:11:59
2022-06-16 21:04:00
Joanna Sochacka-Śledź MILKA
  • 1x PG1/Pony Games/przejazdy z osobą towarzyszącą
  • 1x PG2/Pony Games/przejazdy samodzielne
62 ACCEPTED 2022-06-16 21:11:56
2022-06-16 21:01:12
Nikola Olejniczak MILKA
  • 1x PG1/Pony Games/przejazdy z osobą towarzyszącą
  • 1x PG2/Pony Games/przejazdy samodzielne
61 ACCEPTED 2022-06-16 18:23:49
2022-06-16 18:10:12
Julia Kuszelewska DELI
  • 1x T3/mini LL 70 cm/70 cm zwykły
  • 1x T5/LL 80 cm/80 cm DK trafieniem w normę czasu
60 ACCEPTED 2022-06-16 17:24:25
2022-06-16 17:24:25
Helena Dembińska WILLY
  • 1x T1/mini LL 50/debiuty 50 cm dokładności
59 ACCEPTED 2022-06-16 17:08:52
2022-06-16 17:08:52
Olga Ostaszewicz CZERET
  • 1x T3/mini LL 70 cm/70 cm zwykły
58 ACCEPTED 2022-06-16 17:07:36
2022-06-16 17:07:36
Olga Ostaszewicz EXPLODE
  • 1x T2B/mini LL 60 cm duże konie/60 cm duże konie dokładności
57 ACCEPTED 2022-06-16 17:02:07
2022-06-16 17:02:07
Justyna Kołacz HARY
  • 1x S40/mini LL 40/50/debiuty 40/50 cm dokładności
  • 2x T1/mini LL 50/debiuty 50 cm dokładności
56 ACCEPTED 2022-06-16 16:59:13
2022-06-16 16:59:13
Paulina Tarnowska WUWU
  • 1x T3/mini LL 70 cm/70 cm zwykły
55 ACCEPTED 2022-06-16 16:58:20
2022-06-16 16:58:20
Michalina Nowak WUWU
  • 1x T5/LL 80 cm/80 cm DK trafieniem w normę czasu
54 ACCEPTED 2022-06-16 16:57:01
2022-06-16 16:57:01
Ewa Giergielewicz LOTNY
  • 1x T1/mini LL 50/debiuty 50 cm dokładności
53 ACCEPTED 2022-06-16 21:52:49
2022-06-16 16:55:56
Agata Matyja LOTNY
  • 1x PG2/Pony Games/przejazdy samodzielne
  • 1x T2A/mini LL 60 cm kuce/6o cm kuce dokładności
52 ACCEPTED 2022-06-16 16:52:34
2022-06-16 16:52:34
Martyna Wieckowska KAZIK
  • 1x S40/mini LL 40/50/debiuty 40/50 cm dokładności
51 ACCEPTED 2022-06-16 16:48:41
2022-06-16 16:48:41
Joanna Wysmułek KAZIK
  • 1x T3/mini LL 70 cm/70 cm zwykły
50 ACCEPTED 2022-06-16 16:47:34
2022-06-16 16:47:34
Helena Dembińska BRYLANT
  • 1x S40/mini LL 40/50/debiuty 40/50 cm dokładności
49 ACCEPTED 2022-06-16 16:46:37
2022-06-16 16:46:37
Ewa Giergielewicz BRYLANT
  • 1x S40/mini LL 40/50/debiuty 40/50 cm dokładności
48 ACCEPTED 2022-06-16 16:44:58
2022-06-16 16:44:58
Marianna Wysmułek PETRA II
  • 2x S40/mini LL 40/50/debiuty 40/50 cm dokładności
  • 1x T1/mini LL 50/debiuty 50 cm dokładności
47 ACCEPTED 2022-06-16 16:42:31
2022-06-16 16:42:31
Karolina Budniak FILOZOFIA
  • 1x T2A/mini LL 60 cm kuce/6o cm kuce dokładności
46 ACCEPTED 2022-06-16 16:40:35
2022-06-16 16:40:35
Franciszek Frączek FILOZOFIA
  • 1x T2A/mini LL 60 cm kuce/6o cm kuce dokładności
45 ACCEPTED 2022-06-16 16:27:57
2022-06-16 16:27:57
Katarzyna Ćwil EL HAJAT
  • 1x S40/mini LL 40/50/debiuty 40/50 cm dokładności
44 ACCEPTED 2022-06-16 16:26:18
2022-06-16 16:26:18
Kinga Staszewska CZERET
  • 1x T3/mini LL 70 cm/70 cm zwykły
43 ACCEPTED 2022-06-16 16:12:41
2022-06-16 16:12:41
Magdalena Strzelecka EL HAJAT
  • 1x T3/mini LL 70 cm/70 cm zwykły
  • 1x T4/LL 80 cm kuce i MK/80 cm kuce i MK zwykły
42 ACCEPTED 2022-06-16 16:08:32
2022-06-16 14:20:01
Gabrysia Kwiatkowska MIKASA
  • 1x T1/mini LL 50/debiuty 50 cm dokładności
  • 1x T2A/mini LL 60 cm kuce/6o cm kuce dokładności
41 ACCEPTED 2022-06-16 11:20:24
2022-06-16 08:26:00
Zofia Lipińska MARISKA
  • 1x T2A/mini LL 60 cm kuce/6o cm kuce dokładności
  • 1x T3/mini LL 70 cm/70 cm zwykły
40 ACCEPTED 2022-06-16 11:20:22
2022-06-16 07:30:50
Agata Charzyńska ELIZABETH
  • 1x T6/LL1 90 cm/90 cm dwufazowy (dokładności, zwykły)
  • 1x T7/L 100 cm/100 cm dwufazowy (dokładności, zwykły)
39 ACCEPTED 2022-06-16 11:20:18
2022-06-16 00:50:15
Dominika Jędrzejowska DON DE AVERINO P
  • 2x T3/mini LL 70 cm/70 cm zwykły
38 ACCEPTED 2022-06-15 22:59:23
2022-06-15 21:58:00
Agata Bogumił LUBLANA
  • 1x T5/LL 80 cm/80 cm DK trafieniem w normę czasu
  • 1x T6/LL1 90 cm/90 cm dwufazowy (dokładności, zwykły)
37 ACCEPTED 2022-06-15 17:49:51
2022-06-15 13:38:07
Natalia Dawidziuk ROMA
  • 1x PG1/Pony Games/przejazdy z osobą towarzyszącą
  • 2x PG2/Pony Games/przejazdy samodzielne
36 ACCEPTED 2022-06-15 17:49:42
2022-06-15 13:36:55
Amelia Dawidziuk ROMA
  • 1x PG2/Pony Games/przejazdy samodzielne
  • 1x S30/mini LL 30/Debiuty 30 cm dokładności
  • 1x T1/mini LL 50/debiuty 50 cm dokładności
35 ACCEPTED 2022-06-15 17:49:38
2022-06-15 13:31:13
Julia Wall ŁEZKA
  • 1x T2B/mini LL 60 cm duże konie/60 cm duże konie dokładności
  • 1x T3/mini LL 70 cm/70 cm zwykły
34 ACCEPTED 2022-06-15 12:37:41
2022-06-15 12:35:46
Weronika Niezgoda BROWAR
  • 2x T5/LL 80 cm/80 cm DK trafieniem w normę czasu
33 ACCEPTED 2022-06-16 16:11:02
2022-06-15 04:37:05
Amelia Rychlik MAGNAT C
  • 1x S30/mini LL 30/Debiuty 30 cm dokładności
  • 1x T1/mini LL 50/debiuty 50 cm dokładności
  • 1x T2B/mini LL 60 cm duże konie/60 cm duże konie dokładności
32 ACCEPTED 2022-06-15 08:21:12
2022-06-14 21:35:28
Gabriela Gniadek DON MATEO
  • 1x T3/mini LL 70 cm/70 cm zwykły
31 ACCEPTED 2022-06-15 08:21:09
2022-06-14 21:14:36
Maja Tomczuk SARIN
  • 1x T2B/mini LL 60 cm duże konie/60 cm duże konie dokładności
  • 1x T3/mini LL 70 cm/70 cm zwykły
30 ACCEPTED 2022-06-15 08:21:07
2022-06-14 20:40:17
Emma Witaszczyk JARABINA
  • 2x T2B/mini LL 60 cm duże konie/60 cm duże konie dokładności
29 ACCEPTED 2022-06-14 17:29:53
2022-06-14 17:10:36
Patrycja Mokosa ZUMI
  • 1x T3/mini LL 70 cm/70 cm zwykły
28 ACCEPTED 2022-06-14 17:29:51
2022-06-14 17:10:05
Maja Mokosa ZUMI
  • 1x T6/LL1 90 cm/90 cm dwufazowy (dokładności, zwykły)
27 ACCEPTED 2022-06-14 07:42:19
2022-06-14 07:06:22
Dorota Duda DRAGON
  • 1x T3/mini LL 70 cm/70 cm zwykły
  • 1x T4/LL 80 cm kuce i MK/80 cm kuce i MK zwykły
26 ACCEPTED 2022-06-13 14:27:33
2022-06-13 13:08:47
Paulina Marjańska PIRAT
  • 1x T4/LL 80 cm kuce i MK/80 cm kuce i MK zwykły
  • 1x T6/LL1 90 cm/90 cm dwufazowy (dokładności, zwykły)
25 ACCEPTED 2022-06-13 14:27:37
2022-06-13 13:08:06
Milena Marjańska MAMBA
  • 1x T2A/mini LL 60 cm kuce/6o cm kuce dokładności
  • 1x T3/mini LL 70 cm/70 cm zwykły
24 ACCEPTED 2022-06-13 10:29:58
2022-06-13 09:39:00
Aleksandra Mordzelewska DON MATEO
  • 1x T5/LL 80 cm/80 cm DK trafieniem w normę czasu
23 ACCEPTED 2022-06-13 09:01:41
2022-06-12 17:40:26
Oliwia Apolinarska SONIA
  • 1x T3/mini LL 70 cm/70 cm zwykły
  • 1x T4/LL 80 cm kuce i MK/80 cm kuce i MK zwykły
22 ACCEPTED 2022-06-12 07:53:36
2022-06-11 20:00:41
Dorota Duda ANNO LEPI
  • 2x T6/LL1 90 cm/90 cm dwufazowy (dokładności, zwykły)
21 ACCEPTED 2022-06-16 21:00:10
2022-06-11 19:57:35
Malwina Herod JELLY
  • 1x T2B/mini LL 60 cm duże konie/60 cm duże konie dokładności
  • 1x T3/mini LL 70 cm/70 cm zwykły
20 ACCEPTED 2022-06-11 18:58:21
2022-06-11 14:06:18
Alicja Scipio Del Campo BIRMA
  • 1x T2A/mini LL 60 cm kuce/6o cm kuce dokładności
  • 1x T3/mini LL 70 cm/70 cm zwykły
19 ACCEPTED 2022-06-11 18:58:15
2022-06-11 14:00:34
Agata Kurzec DAGON
  • 1x T2B/mini LL 60 cm duże konie/60 cm duże konie dokładności
  • 1x T3/mini LL 70 cm/70 cm zwykły
18 ACCEPTED 2022-06-11 18:58:08
2022-06-11 13:43:13
Karolina Ostaszewska LERKA
  • 1x T2B/mini LL 60 cm duże konie/60 cm duże konie dokładności
  • 1x T3/mini LL 70 cm/70 cm zwykły
17 ACCEPTED 2022-06-11 18:58:04
2022-06-11 13:01:50
Michalina Skonieczna RES SOLIS
  • 1x T2B/mini LL 60 cm duże konie/60 cm duże konie dokładności
  • 1x T3/mini LL 70 cm/70 cm zwykły
16 ACCEPTED 2022-06-10 18:54:42
2022-06-10 18:45:54
Dorota Petryk-Niedbalska KORDIAN
  • 2x T7/L 100 cm/100 cm dwufazowy (dokładności, zwykły)
15 ACCEPTED 2022-06-10 17:59:40
2022-06-10 16:28:35
Sara Szmidt GANDALF
  • 1x T1/mini LL 50/debiuty 50 cm dokładności
  • 1x T2A/mini LL 60 cm kuce/6o cm kuce dokładności
14 ACCEPTED 2022-06-10 17:59:34
2022-06-10 16:17:12
Katarzyna Woods CONSTANTIN
  • 1x T5/LL 80 cm/80 cm DK trafieniem w normę czasu
  • 1x T6/LL1 90 cm/90 cm dwufazowy (dokładności, zwykły)
13 ACCEPTED 2022-06-10 17:59:30
2022-06-10 16:16:37
Paulina Borkowska REMI
  • 1x T1/mini LL 50/debiuty 50 cm dokładności
  • 1x T2A/mini LL 60 cm kuce/6o cm kuce dokładności
12 ACCEPTED 2022-06-10 09:04:10
2022-06-09 23:45:29
Helena Kruk MALFOY
  • 2x T3/mini LL 70 cm/70 cm zwykły
11 ACCEPTED 2022-06-09 18:29:00
2022-06-09 17:28:33
Tatiana Kuczyńska SZARLOTKA
  • 1x S30/mini LL 30/Debiuty 30 cm dokładności
  • 1x S40/mini LL 40/50/debiuty 40/50 cm dokładności
10 ACCEPTED 2022-06-09 08:48:33
2022-06-08 22:25:32
Dorota Wakulińska KILIMANDŻARO
  • 1x T3/mini LL 70 cm/70 cm zwykły
  • 1x T5/LL 80 cm/80 cm DK trafieniem w normę czasu
9 ACCEPTED 2022-06-08 21:17:23
2022-06-08 20:17:12
Julia Kaczyńska MONTE
  • 2x T1/mini LL 50/debiuty 50 cm dokładności
8 ACCEPTED 2022-06-07 07:44:46
2022-06-06 10:11:07
Dominika Jędrzejowska Mj'01 PEP TALK
  • 1x T6/LL1 90 cm/90 cm dwufazowy (dokładności, zwykły)
  • 1x T7/L 100 cm/100 cm dwufazowy (dokładności, zwykły)
7 ACCEPTED 2022-06-07 07:44:42
2022-06-06 10:10:20
Kinga Strublewska ROKSANA EKSTAZA
  • 1x T3/mini LL 70 cm/70 cm zwykły
  • 1x T4/LL 80 cm kuce i MK/80 cm kuce i MK zwykły
6 ACCEPTED 2022-06-07 07:44:37
2022-06-05 22:37:16
Nadia Kandefer BONITA-LOXLEY
  • 2x T1/mini LL 50/debiuty 50 cm dokładności
5 ACCEPTED 2022-06-07 07:44:33
2022-06-05 22:30:02
Aleksandra Mordzelewska FORTA
  • 1x T3/mini LL 70 cm/70 cm zwykły
  • 1x T4/LL 80 cm kuce i MK/80 cm kuce i MK zwykły
4 ACCEPTED 2022-06-04 21:06:42
2022-06-04 20:15:23
Anna Witka FAVORY FANTA
  • 2x T1/mini LL 50/debiuty 50 cm dokładności
3 ACCEPTED 2022-06-04 14:55:06
2022-06-04 14:54:56
Paulina Martynuska FORTIA
  • 2x S30/mini LL 30/Debiuty 30 cm dokładności
2 ACCEPTED 2022-06-04 10:25:48
2022-06-02 21:35:30
Maria Rytel MOGWAI
  • 1x T2A/mini LL 60 cm kuce/6o cm kuce dokładności
  • 1x T3/mini LL 70 cm/70 cm zwykły
1 ACCEPTED 2022-06-02 18:01:41
2022-06-02 15:18:33
Iga Kruszelnicka METAXA
  • 1x T1/mini LL 50/debiuty 50 cm dokładności
  • 1x T2B/mini LL 60 cm duże konie/60 cm duże konie dokładności
No. Rider Club
Year of birth
National Equ.Fed. ID
FEI ID
1. Andruk Aleksandra KJ Ostoja Koniczynka
2012 (Mł.)
Brak
2. Antończuk Zofia Kj Podkowa leśna
3. Apolinarska Oliwia KJ Ostoja Koniczynka Warszawa
2005 (J.)
O061655
4. Bogumił Agata UKS Impuls -Łoś
2004 (J.)
brak
5. Borkowska Paulina LKS WOLTA
2010 (JM.)
Brak
6. Budniak Karolina KJ Podkowa Leśna
S
brak
7. Budziszewska Barbara Kj Podkowa Lesna
8. Charzyńska Agata KJ Aldragho
S
O055918
9. Ćwil Katarzyna KJ Podkowa Leśna
2008 (JM.)
10. Dawidziuk Amelia niezrzeszony
2010 (JM.)
brak
11. Dawidziuk Natalia niezrzeszony
2014 (Mł.)
brak
12. Dembińska Helena KJ Podkowa Lesna
2007 (JM.)
13. Duda Dorota Klub Jeździecki Wiktorowo
S
O039407
14. Duda Dorota Kj Wiktorowo
S
Brak
15. Frączek Franciszek KJ Podkowa Leśna
2004 (J.)
O056251
16. Giergielewicz Ewa KJ Podkowa Lesna
2009 (JM.)
17. Gniadek Gabriela Brak
2007 (JM.)
Brak
18. Grzymała Klara Kj Podkowa leśna
19. Herod Malwina Anno Lepi
2004 (J.)
Brak
20. Jędrzejowska Dominika KJ Kapitan
2001 (MJ.)
O042742
21. Jędrzejowska Mj'01 Dominika KJ Kapitan
2001 (MJ.)
O042742
22. Kaczyńska Julia BPK
2008 (JM.)
brak
23. Kandefer Nadia Brak
2009 (JM.)
Brak
24. Kołacz Justyna KJ Podkowa Leśna
2010 (JM.)
brak
25. Kowalczyk Amelia
26. Król Julia KJ Podkowa
S
brak
27. Kruk Helena bpk
2009 (JM.)
brak
28. Kruszelnicka Iga BPK
2008 (JM.)
brak
29. Kuczyńska Tatiana Klub Jeździecki Ostoja Koniczynka
2009 (JM.)
Brak
30. Kurzec Agata Bez Przynależności Klubowej
2006 (J.)
Brak
31. Kuszelewska Julia Bez Przynależności Klubowej
S
O035585
32. Kwiatkowska Gabrysia Kj Ostoja Kończynka
2007 (JM.)
brak
33. Lipińska Zofia KJ Kapitan Warszawa
2009 (JM.)
O061136
34. Łuczak Helena KJ Podkowa Leśna
35. Łuszczewska Maria Kj Podkowa lesna
36. Majewska Gabriela
37. Mamnicka-Malitka Marta KJ Podkowa Leśna
38. Marjańska Milena Bez Przynależności Klubowej
2007 (JM.)
O062056
39. Marjańska Paulina BPK (MAZ)
2004 (J.)
O043961
40. Martynuska Paulina KJ Milord Falenty Nowe
S
O004067
41. Matyja Agata KJ Podkowa Leśna
2008 (JM.)
PZJ O065567
42. Mitroo Aleksander KJ Podkowa Leśna
2001 (MJ.)
O043709
43. Mokosa Maja nz
2005 (J.)
brak
44. Mokosa Patrycja nz
2007 (JM.)
brak
45. Mordzelewska Aleksandra BPK
2006 (J.)
brak
46. Niezgoda Weronika BPK (MAZ)
2005 (J.)
O064424
47. Nowacka Julianna brak
2012 (Mł.)
brak
48. Nowacka Nela nn
2015 (Mł.)
nn
49. Nowak Michalina KJ Podkowa Leśna
S
O031653
50. Olejniczak Nikola Bez Przynależności Klubowej
2015 (Mł.)
Brak
51. Ostaszewicz Olga St. KJ Podkowa Leśna
2006 (J.)
O050986
52. Ostaszewska Hanna Kj Podkowa leśna
53. Ostaszewska Karolina Bez Przynależności Klubowej
2006 (J.)
Brak
54. Ostaszewska Lidia Kj Podkowa leśna
55. Petryk-Niedbalska Dorota Stow. KJ Podkowa Leśna
S
O063829
LZRWZJ/3223/21 A(w) B(III)
56. Pieniażek Barbara Kj Podkowa Lesna
57. Pieniążek Helena KJ Podkowa Lesna
58. Pietrzyk Maja Brak
2009 (JM.)
Brak
59. Piotrowska Nina Kj Podkowa leśna
60. Redmer Iga KJ Podkowa Leśna
61. Roguska Karolina KJ Podkowa Leśna
2007 (JM.)
brak
62. Roguska Martyna KJ Podkowa Lesna
2007 (JM.)
63. Roguska Paulina KJ Podkowa Lesna
2008 (JM.)
brak
64. Rychlik Amelia Stajnia Carino
2007 (JM.)
brak
65. Rytel Maria KJ Ostoja Kończynka
2006 (J.)
Brak
66. Sakowicz Aleksandra Kj Podkowa Lesna
67. Scipio Del Campo Alicja Bez Przynależności Klubowej
2009 (JM.)
Brak
68. Skonieczna Michalina Bez Przynależności Klubowej
S
O020948
69. Ślusarczyk Urszula SKJ PODKOWA LEŚNA
2007 (JM.)
O050766
70. Sochacka-Śledź Joanna Bez Przynależności Klubowej
2014 (Mł.)
Brak
71. Stańczyk Maja Kj Podkowa leśna
2010 (JM.)
72. Stańczyk Maria Kj Podkowa leśna
2008 (JM.)
73. Stańczyk Monika KJ Podkowa Leśna
74. Staszewska Kinga KJ Podkowa Leśna
brak
75. Strąk Dorota KJ Podkowa Leśna
76. Strublewska Kinga KJ Kapitan
2005 (J.)
O058964
77. Strzelecka Magdalena St. KJ Podkowa Leśna
2006 (J.)
O061132
78. Szmidt Sara Lks wolta
2010 (JM.)
Brak
79. Szumicka Emilia KJ Podkowa Lesna
2007 (JM.)
80. Szumicka Ewa Kj Podkowa leśna
81. Tarnowska Paulina KJ Podkowa Lesna
2021 (Mł.)
brak
82. Tomaszewska Nadia
83. Tomczuk Maja UKS Impuls-Łoś
2006 (J.)
brak
84. Wakulińska Dorota Stow. SKJ Bobrowy Staw
S
O035451
85. Wall Julia Brak
2005 (J.)
Brak
86. Wieckowska Martyna KJ Podkowa Lesna
87. Wisniewska Amelia Kj Podkowa leśna
88. Witaszczyk Emma Kj Anno Lepi
2010 (JM.)
Brak
89. Witka Anna bez przynależności
S
O002449
90. Woods Katarzyna LKS Wolta
S
Brak
91. Wysmułek Joanna KJ Podkowa Leśna
S
brak
92. Wysmułek Marianna KJ Podkowa Leśna
2002 (MJ.)
brak
93. Wysokińska Joanna Klub Jeździecki Ostoja Koniczynka
94. Wysokińska Natalia KJ Ostoja Koniczynka Warszawa
2010 (JM.)
Brak
No. Horse number Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin National Equ.Fed. ID Passport number FEI Passport
1.

69

ALBA TYP SZLACHETNY POL 2015 klacz siwa/130 F: Nn
M: Nn
Brak 616098200160914
2.

68

ALKA SP POL 2008 klacz tarantowata/160 F: NN
M: Nn
Brak 616999610329608
3.

30

ANNO LEPI XX DEU 2011 wałach gniada/160 F: Electric Beat
M: Adorata
K024081 De
4.

29

BIRMA KUC POL 2007 klacz gniada/137 F: Durello Top
M: Banitka
Brak POL013680046007
5.

15

BONITA-LOXLEY SP POL 2001 klacz gniada/171 F: Loxley
M: Blanka
K0080901 Brak
6.

39

BROWAR SP POL 2015 wałach kasztanowata/- F: Arktos
M: Bolsena
brak 616009610173015
7.

51

BRYLANT KUC POL 2009 Wałach kasztanowata/kuc:128 F: Bies
M: Foka
brak 616013580740609
8.

23

CONSTANTIN HOL POL 2009 Wałach gniada/172 F: cento
M: idylle1
BRAK DE421000401509
9.

48

CZERET Czysta Krew Arabska POL 2010 wałach gniada F: Fez
M: Czerutka
brak 616POL10008074A
10.

28

DAGON Pełna Krew Angielska POL 2016 wałach kasztanowata/167 F: Big Luck
M: Daquiri
Brak 616POL16008886T
11.

58

DELI Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2008 klacz kasztanowata/171 F: Landos II
M: Maram
K016300 616 009 53 01949 08
12.

43

DON DE AVERINO P SP POL 2008 wałach siwa/178 F: avero
M: dunka
K022036 POL009610056508
13.

32

DON MATEO XX POL 2004 wałach gniada/165 F: Life of Liberty
M: Delijka
brak POL999663439604
14.

35

DRAGON MAŁOPOLSKA POL 2015 wałach gniada/mk:162 F: Amadeusz
M: Diora
Brak 616006580229615
15.

47

EL HAJAT OO POL 2012 wałach kasztanowata/mk:mk:mk:n F: Dekstern /
M: El Hajfa / Etnodrons Psyche
K027868 616POL12009218A
16.

44

ELIZABETH M. POL 2015 klacz siwa/160 F: Dąbek / Emetyt
M: Elita / Banknot
K028146 616 006 51 01605 15
17.

56

EXPLODE XX POL 2008 klacz gniada/- F: Enjoy Plan
M: Emily / Demon Club
K032691 POL080000005608
18.

13

FAVORY FANTA LIPICAN POL 2016 klacz siwa/158 F: NEAPOLITANO XXIII-13 (NEAPOLITANO X CZ)
M: FAVORY FEDRA
brak 203005437623016
19.

49

FILOZOFIA KUC POL 1997 Klacz kara/kuc:kuc:14 F: nn
M: nn
K014947 POL999660399497
20.

14

FORTA KUC POL 2012 klacz gniada/kuc:140 F: Nn
M: Nn
Brak 616999540012112
21.

12

FORTIA HANOWERSKA POL 2015 klacz kara/167 F: Fantastic
M: Aysha
K033582 DE431319725415
22.

24

GANDALF KUC POL 2007 wałach srokata/kuc:138 F: Camillo / Dante
M: Grenada / Suseł
K028797 POL 013530143807
23.

55

HARY KUC FELIŃSKI POL 2012 wałach cremello/kuc:120 F: Gepard
M: Heda
616013580495712
24.

37

JARABINA XX POL 2016 klacz kasztanowata/160 F: Star Poker
M: Jareda
Brak 616pol16008816t
25.

2

JELLY XX POL 2015 klacz ciemnogniada/167 F: Calming Influence
M: Jollity
Brak 616...
26.

70

KAJTEK NN POL 2013 wałach siwa/kuc:110 F: nn
M: nn
brak 616999661416813
27.

60

KAPSEL TYP PRYM. POL 2001 wałach myszata/kuc:145 F: nn
M: nn
K019246 POL999590163201
28.

52

KAZIK KUC POL 2010 wałach gniada/kuc:120 F: nn /
M: nn /
K027357 616999661768810
29.

19

KILIMANDŻARO SP POL 2016 wałach ciemnogniada/165 F: Tjungske
M: Kokietka
K030982 A0005660S
30.

66

KLARYSA KUC POL 2001 Klacz srokata/kuc:119 F: nn / nn
M: nn / nn
K019245
31.

25

KORDIAN WIELKOPOLSKA POL 2016 wałach skarogniada/172 F: Diarado
M: Kasandra
K031643 616007520034516
32.

61

KRATER MŁP POL 2013 wałach gniada/nn F: Barnaba / Bolivar
M: Karisa / Parys
K030817 616006580318513
33.

27

LERKA MAŁOPOLSKA POL 1999 klacz kasztanowata/mk:156 F: Arcus
M: Legia
Brak POL 006590020799
34.

53

LOTNY HC POL 2005 wałach gniada/kuc:140 F: Rygor
M: Kaja
K032685 POL012630172305
35.

42

LUBLANA SP POL 2003 Klacz gniada/170 F: BARYSHNIKOV
M: LUKKA
brak POL 009600162103
36.

67

LUCEK KUC POL 2011 wałach srokata/kuc:110 F: Nn
M: Nn
Brak 616999610235711
37.

40

ŁEZKA MAŁOPOLSKA POL 2008 mare dun/160 F: Chester
M: Łysa
Brak 616006661505208
38.

9

MAGNAT C MAŁOPOLSKA POL 2017 wałach kara/158 F: Arbon
M: Mozema
brak 616006660256917
39.

21

MALFOY ŚL. POL 2017 wałach gniada/163 F: Brytan śl.
M: Malaga młp.
brak POL616008592152217
40.

63

MAŁA CZARNA TYP SZLACHETNY POL nn Klacz kara/nn F: nn
M: nn
brak POL999590220303
41.

34

MAMBA TYP PRYMITYWNY POL 2017 klacz kara/kuc:136 F: NN
M: NN
K034104 616999661272617
42.

45

MARISKA NN POL 2012 klacz gniada/kuc:139 F: nn /
M: nn /
K032731 528019090009265
43.

10

METAXA TYP SZLACHETNY POL 2004 klacz skarogniada/mk:150 F: NN
M: NN
brak 999570529904
44.

46

MIKASA NN POL 2014 klacz kasztanowata/kuc:149 F: NN
M: NN
brak x
45.

59

MILKA NN POL 2016 klacz srokata/kuc:130 F: Nn
M: Nn
Brak 616999661306216
46.

62

MISIO POL /kuc: F:
M:
47.

11

MOGWAI NN POL 2016 wałach gniada/kuc:146 F: NN
M: NN
brak x
48.

18

MONTE NN POL 01.01.2014 wałach srokata/kuc:140 F: NN
M: NN
brak 616999661398814
49.

65

NUREK KONIK POLSKI POL 1998 Wałach inna/kuc:137 F: Morus
M: Nadolna
K014946
50.

17

PEP TALK ANGIELSKA IRL 2009 wałach gniada/175 F: Scorpion
M: Like a Bird
K024944 372IRE45168179T
51.

50

PETRA II HUCULSKA POL 2010 klacz gniada/kuc:137 F: Wabigon
M: Połonina
616012670056510
52.

33

PIRAT KUC POL 2005 wałach siwa/kuc:141 F: Pedro
M: Hajmina
K032513 POL 013 58 04279 05
53.

64

PLOMBIR POL F:
M:
54.

22

REMI KUC POL 2004 Wałach siwa/kuc:128 F: Harfista
M: Różowa
brak POL013661168607
55.

26

RES SOLIS Pełna Krew Angielska FRA 2016 wałach gniada/162 F: Montmartre
M: Ravna
Brak 2500FR16348801N
56.

16

ROKSANA EKSTAZA KUC POL 2015 klacz srokata/kuc:147 F: Rokset
M: Jagoda
K032732 616013661215615
57.

41

ROMA KOŃ MAŁY POL 2015 klacz myszata/mk:140 F: Rocus
M: Szarotka
brak 616098200142973
58.

38

SARIN TYP SZLACHETNY POL 2008 Wałach gniada/mk: F: nn
M: nn
brak 616999661974209
59.

31

SONIA KM POL 2011 klacz myszata/kuc:140 F: Step
M: Gwida / Maciuś
K030835 616013540029811
60.

20

SZARLOTKA SP POL 1234 klacz gniada/mk:155 F: Nn
M: Nn
Brak 1234
61.

71

VIKRAN SP POL 2013 wałach siwa/163 F: NARVIK
M: VICKY
K025980 616009520047513
62.

57

WILLY TYP PRYMITYWNY POL 2015 wałach myszata/kuc:145 F: nn
M: nn
PZJ K032687 616999580452715
63.

54

WUWU TRAKEŃSKA POL 2007 wałach kara F: Ajbek
M: Wilga
PZJ K024855 POL 732010025607
64.

36

ZUMI Szlachetna Półkrew POL 2010 Klacz kasztanowata/165 F: Nobody
M: Zina
K023794 616009590205910
Rider Club
Competition
Prize
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Andruk Aleksandra
KJ Ostoja Koniczynka
ALBA (69)
2022-06-18
20
2022-06-18
2022-06-18
Antończuk Zofia
Kj Podkowa leśna
KLARYSA (66)
2022-06-18
10
Apolinarska Oliwia
KJ Ostoja Koniczynka Warszawa
SONIA (31)
2022-06-18
16
2022-06-18
2
Bogumił Agata
UKS Impuls -Łoś
LUBLANA (42)
2022-06-18
7
2022-06-18
3
Borkowska Paulina
LKS WOLTA
REMI (22)
2022-06-18
1
2022-06-18
1
Budniak Karolina
KJ Podkowa Leśna
2022-06-18
1
Budziszewska Barbara
Kj Podkowa Lesna
KLARYSA (66)
2022-06-18
22
Charzyńska Agata
KJ Aldragho
2022-06-18
2
2022-06-18
2
Ćwil Katarzyna
KJ Podkowa Leśna
2022-06-18
1
Dawidziuk Amelia
niezrzeszony
ROMA (41)
2022-06-18
6
2022-06-18
14
2022-06-18
15
2022-06-18
1
Dawidziuk Natalia
niezrzeszony
ROMA (41)
2022-06-18
7
2022-06-18
2022-06-18
17
Dembińska Helena
KJ Podkowa Lesna
BRYLANT (51)
2022-06-18
1
WILLY (57)
2022-06-18
1
Duda Dorota
Kj Wiktorowo
2022-06-18
5
2022-06-18
Duda Dorota
Klub Jeździecki Wiktorowo
DRAGON (35)
2022-06-18
7
Frączek Franciszek
KJ Podkowa Leśna
2022-06-18
1
Giergielewicz Ewa
KJ Podkowa Lesna
BRYLANT (51)
2022-06-18
1
LOTNY (53)
2022-06-18
1
Gniadek Gabriela
Brak
2022-06-18
8
Grzymała Klara
Kj Podkowa leśna
NUREK (65)
2022-06-18
4
Herod Malwina
Anno Lepi
JELLY (2)
2022-06-18
1
2022-06-18
11
Jędrzejowska Dominika
KJ Kapitan
2022-06-18
19
2022-06-18
Jędrzejowska Mj'01 Dominika
KJ Kapitan
2022-06-18
6
2022-06-18
1
Kaczyńska Julia
BPK
MONTE (18)
2022-06-18
1
2022-06-18
1
Kandefer Nadia
Brak
2022-06-18
1
2022-06-18
1
Kołacz Justyna
KJ Podkowa Leśna
HARY (55)
2022-06-18
18
2022-06-18
2022-06-18
1
Kowalczyk Amelia
KLARYSA (66)
2022-06-18
2
Król Julia
KJ Podkowa
KRATER (61)
2022-06-18
14
2022-06-18
2
Kruk Helena
bpk
MALFOY (21)
2022-06-18
22
2022-06-18
Kruszelnicka Iga
BPK
METAXA (10)
2022-06-18
13
2022-06-18
8
Kuczyńska Tatiana
Klub Jeździecki Ostoja Koniczynka
2022-06-18
9
2022-06-18
1
Kurzec Agata
Bez Przynależności Klubowej
DAGON (28)
2022-06-18
1
2022-06-18
18
Kuszelewska Julia
Bez Przynależności Klubowej
DELI (58)
2022-06-18
17
Kwiatkowska Gabrysia
Kj Ostoja Kończynka
MIKASA (46)
2022-06-18
14
2022-06-18
1
Lipińska Zofia
KJ Kapitan Warszawa
MARISKA (45)
2022-06-18
1
2022-06-18
20
Łuczak Helena
KJ Podkowa Leśna
WILLY (57)
2022-06-18
16
Łuszczewska Maria
Kj Podkowa lesna
KAZIK (52)
2022-06-18
1
Mamnicka-Malitka Marta
KJ Podkowa Leśna
KLARYSA (66)
2022-06-18
6
Marjańska Milena
Bez Przynależności Klubowej
MAMBA (34)
2022-06-18
1
2022-06-18
4
Marjańska Paulina
BPK (MAZ)
PIRAT (33)
2022-06-18
4
2022-06-18
3
Martynuska Paulina
KJ Milord Falenty Nowe
FORTIA (12)
2022-06-18
2022-06-18
10
Matyja Agata
KJ Podkowa Leśna
LOTNY (53)
2022-06-18
12
2022-06-18
Mitroo Aleksander
KJ Podkowa Leśna
PLOMBIR (64)
2022-06-18
14
2022-06-18
12
2022-06-18
1
Mokosa Maja
nz
ZUMI (36)
2022-06-18
4
Mokosa Patrycja
nz
ZUMI (36)
2022-06-18
3
Mordzelewska Aleksandra
BPK
FORTA (14)
2022-06-18
21
2022-06-18
1
2022-06-18
4
Niezgoda Weronika
BPK (MAZ)
BROWAR (39)
2022-06-18
2022-06-18
Nowacka Julianna
brak
KAJTEK (70)
2022-06-18
11
2022-06-18
19
2022-06-18
1
Nowacka Nela
nn
KAJTEK (70)
2022-06-18
4
2022-06-18
21
Nowak Michalina
KJ Podkowa Leśna
WUWU (54)
2022-06-18
3
Olejniczak Nikola
Bez Przynależności Klubowej
MILKA (59)
2022-06-18
5
Ostaszewicz Olga
St. KJ Podkowa Leśna
CZERET (48)
2022-06-18
12
EXPLODE (56)
2022-06-18
1
Ostaszewska Hanna
Kj Podkowa leśna
KLARYSA (66)
2022-06-18
11
Ostaszewska Karolina
Bez Przynależności Klubowej
LERKA (27)
2022-06-18
1
2022-06-18
9
Ostaszewska Lidia
Kj Podkowa leśna
KLARYSA (66)
2022-06-18
19
Petryk-Niedbalska Dorota
Stow. KJ Podkowa Leśna
KORDIAN (25)
2022-06-18
4
Pieniażek Barbara
Kj Podkowa Lesna
NUREK (65)
2022-06-18
14
Pieniążek Helena
KJ Podkowa Lesna
LOTNY (53)
2022-06-18
16
Pietrzyk Maja
Brak
MISIO (62)
2022-06-18
1
2022-06-18
Piotrowska Nina
Kj Podkowa leśna
LOTNY (53)
2022-06-18
3
Redmer Iga
KJ Podkowa Leśna
EXPLODE (56)
2022-06-18
1
Roguska Karolina
KJ Podkowa Leśna
KAPSEL (60)
2022-06-18
1
Roguska Martyna
KJ Podkowa Lesna
WILLY (57)
2022-06-18
17
Roguska Paulina
KJ Podkowa Lesna
KAZIK (52)
2022-06-18
1
Rychlik Amelia
Stajnia Carino
2022-06-18
2022-06-18
1
2022-06-18
1
2022-06-18
13
2022-06-18
1
Rytel Maria
KJ Ostoja Kończynka
MOGWAI (11)
2022-06-18
9
2022-06-18
24
Sakowicz Aleksandra
Kj Podkowa Lesna
2022-06-18
5
Scipio Del Campo Alicja
Bez Przynależności Klubowej
BIRMA (29)
2022-06-18
1
2022-06-18
23
Skonieczna Michalina
Bez Przynależności Klubowej
2022-06-18
1
2022-06-18
5
Ślusarczyk Urszula
SKJ PODKOWA LEŚNA
VIKRAN (71)
2022-06-18
1
2022-06-18
Sochacka-Śledź Joanna
Bez Przynależności Klubowej
MILKA (59)
2022-06-18
3
2022-06-18
15
2022-06-18
Stańczyk Maja
Kj Podkowa leśna
KAPSEL (60)
2022-06-18
13
2022-06-18
1
Stańczyk Maria
Kj Podkowa leśna
WILLY (57)
2022-06-18
9
2022-06-18
1
Stańczyk Monika
KJ Podkowa Leśna
2022-06-18
7
Staszewska Kinga
KJ Podkowa Leśna
CZERET (48)
2022-06-18
10
Strąk Dorota
KJ Podkowa Leśna
WUWU (54)
2022-06-18
1
Strublewska Kinga
KJ Kapitan
2022-06-18
2
2022-06-18
Strzelecka Magdalena
St. KJ Podkowa Leśna
2022-06-18
1
2022-06-18
3
Szmidt Sara
Lks wolta
GANDALF (24)
2022-06-18
1
2022-06-18
1
Szumicka Emilia
KJ Podkowa Lesna
KAPSEL (60)
2022-06-18
8
2022-06-18
1
Szumicka Ewa
Kj Podkowa leśna
EXPLODE (56)
2022-06-18
1
Tarnowska Paulina
KJ Podkowa Lesna
WUWU (54)
2022-06-18
13
Tomaszewska Nadia
NUREK (65)
2022-06-18
1
Tomczuk Maja
UKS Impuls-Łoś
SARIN (38)
2022-06-18
2022-06-18
Wakulińska Dorota
Stow. SKJ Bobrowy Staw
2022-06-18
2022-06-18
5
Wall Julia
Brak
ŁEZKA (40)
2022-06-18
1
2022-06-18
6
Wieckowska Martyna
KJ Podkowa Lesna
KAZIK (52)
2022-06-18
1
Wisniewska Amelia
Kj Podkowa leśna
2022-06-18
2
Witaszczyk Emma
Kj Anno Lepi
2022-06-18
2022-06-18
9
Witka Anna
bez przynależności
2022-06-18
16
2022-06-18
1
Woods Katarzyna
LKS Wolta
2022-06-18
1
2022-06-18
1
Wysmułek Joanna
KJ Podkowa Leśna
KAZIK (52)
2022-06-18
15
Wysmułek Marianna
KJ Podkowa Leśna
2022-06-18
1
2022-06-18
1
Wysokińska Joanna
Klub Jeździecki Ostoja Koniczynka
ALKA (68)
2022-06-18
1
2022-06-18
1
Wysokińska Natalia
KJ Ostoja Koniczynka Warszawa
LUCEK (67)
2022-06-18
18
2022-06-18
1
2022-06-18
1

Number of Riders: 94

Number of Horses: 64

The sum of prizes: 0.00

Competition results developed by:
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: P2-052018-1, Podkowa Leśna)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2022
design and realization: signus.pl