Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

ZRiT-B LM II el. AMWiM w skokach
Podkowa Leśna, 1.05.2019

Zgłoszenia zaakceptowane:

Nr Status zgłoszenia
Daty korekty i utworzenia
Zawodnik Koń Konkursy
100 ENTRY ACCEPTED 2019-04-29 22:38:07
2019-04-29 22:25:19
Hanna Barwinek PLATYNA
  • 1x 3/mini LL open/ dokładności 70cm
  • 1x 6/LL 1 open/dwufazowy (dokładności, zwykły) 90cm
  • 1x 7/L reg/zwykły 100cm
99 ENTRY ACCEPTED 2019-04-29 22:38:04
2019-04-29 22:16:37
Dominika Maruda HACER D
  • 1x 1/mini LL open/debiuty dokładności 50cm
  • 1x 2/mini LL open/kuce dokładności 60cm
98 ENTRY ACCEPTED 2019-04-29 22:38:01
2019-04-29 20:19:47
Wiktoria Kabala MITHRAS VAN DE TOMBEELE
  • 2x 5/LL open/ dokładności z trafieniem w normę czasu 80cm
  • 1x 6/LL 1 open/dwufazowy (dokładności, zwykły) 90cm
97 ENTRY ACCEPTED 2019-04-29 22:37:57
2019-04-29 20:16:48
Julia Sencio NABUCCO
  • 2x 1/mini LL open/debiuty dokładności 50cm
96 ENTRY ACCEPTED 2019-04-30 09:05:20
2019-04-29 19:36:19
Ida Bogusz KAMINA D
  • 2x 3/mini LL open/ dokładności 70cm
  • 1x 5/LL open/ dokładności z trafieniem w normę czasu 80cm
95 ENTRY ACCEPTED 2019-04-29 22:37:49
2019-04-29 15:37:00
Michał Siejek LIBRETTO
  • 1x 7/L reg/zwykły 100cm
  • 1x 8/P reg/zwykły 110 cm
94 ENTRY ACCEPTED 2019-04-29 22:37:47
2019-04-29 15:35:27
Julia Smuk CHELSEA L
  • 1x 5/LL open/ dokładności z trafieniem w normę czasu 80cm
  • 2x 6/LL 1 open/dwufazowy (dokładności, zwykły) 90cm
93 ENTRY ACCEPTED 2019-04-29 22:37:43
2019-04-29 15:32:42
Aleksandra Kołodziejczyk EL- VIS
  • 1x 5/LL open/ dokładności z trafieniem w normę czasu 80cm
  • 1x 6/LL 1 open/dwufazowy (dokładności, zwykły) 90cm
  • 1x 7/L reg/zwykły 100cm
92 ENTRY ACCEPTED 2019-04-29 22:37:39
2019-04-29 15:31:21
Kaja Kamieniecka DEBIUT
  • 2x 3/mini LL open/ dokładności 70cm
  • 1x 4/ LL open/kuce i MK dokładności 80cm
91 ENTRY ACCEPTED 2019-04-29 22:37:36
2019-04-29 15:29:44
Iga Puławska FLUKS
  • 1x 2/mini LL open/kuce dokładności 60cm
  • 2x 3/mini LL open/ dokładności 70cm
90 ENTRY ACCEPTED 2019-04-29 22:37:31
2019-04-29 15:28:13
Karolina Wernerowicz WINER
  • 2x 1/mini LL open/debiuty dokładności 50cm
89 ENTRY ACCEPTED 2019-04-29 22:37:26
2019-04-29 15:23:57
Karolina Wernerowicz PRAGA
  • 1x 2/mini LL open/kuce dokładności 60cm
  • 2x 3/mini LL open/ dokładności 70cm
88 ENTRY ACCEPTED 2019-04-29 15:22:19
2019-04-29 15:22:19
Paulina Mokrogulska P'IREK
  • 1x 1/mini LL open/debiuty dokładności 50cm
87 ENTRY ACCEPTED 2019-04-29 15:21:05
2019-04-29 15:21:05
Karolina Budniak P'IREK
  • 1x 1/mini LL open/debiuty dokładności 50cm
86 ENTRY ACCEPTED 2019-04-29 15:15:22
2019-04-29 14:00:30
Amelia Wróblewska LAMPI
  • 1x 1/mini LL open/debiuty dokładności 50cm
85 ENTRY ACCEPTED 2019-04-29 15:15:17
2019-04-29 13:59:52
Amelia Wróblewska KAMELIA
  • 1x 2/mini LL open/kuce dokładności 60cm
84 ENTRY ACCEPTED 2019-04-29 15:15:13
2019-04-29 13:57:54
Julia Szychowska LAMPI
  • 1x 2/mini LL open/kuce dokładności 60cm
83 ENTRY ACCEPTED 2019-04-29 15:15:09
2019-04-29 13:55:49
Julia Kawczyńska KAMELIA
  • 1x 2/mini LL open/kuce dokładności 60cm
82 ENTRY ACCEPTED 2019-04-29 15:15:05
2019-04-29 13:26:15
Zuzanna Kaleta AJSZA
  • 1x 0/Pony Games/
  • 2x 1/mini LL open/debiuty dokładności 50cm
81 ENTRY ACCEPTED 2019-04-29 12:39:50
2019-04-29 12:39:50
Joanna Wysmułek KAZIK
  • 1x 3/mini LL open/ dokładności 70cm
80 ENTRY ACCEPTED 2019-04-29 12:39:17
2019-04-29 12:39:17
Janina Gołecka FRESZ OLI
  • 1x 0/Pony Games/
79 ENTRY ACCEPTED 2019-04-29 12:24:28
2019-04-29 12:24:28
Maja Kryst KLARYSA
  • 1x 1/mini LL open/debiuty dokładności 50cm
  • 1x 2/mini LL open/kuce dokładności 60cm
78 ENTRY ACCEPTED 2019-04-29 12:22:52
2019-04-29 12:22:52
Halina Vasylkiv KAZIK
  • 1x 1/mini LL open/debiuty dokładności 50cm
77 ENTRY ACCEPTED 2019-04-29 12:22:20
2019-04-29 12:22:20
Krystyna Piątkowska FIGLARZ
  • 2x 1/mini LL open/debiuty dokładności 50cm
  • 1x 2/mini LL open/kuce dokładności 60cm
76 ENTRY ACCEPTED 2019-04-29 12:21:49
2019-04-29 12:21:49
Aleksandra Sypuła Mj'99 LOTNY
  • 2x 1/mini LL open/debiuty dokładności 50cm
75 ENTRY ACCEPTED 2019-04-29 12:19:11
2019-04-29 12:19:11
Michalina Nowak WUWU
  • 2x 3/mini LL open/ dokładności 70cm
74 ENTRY ACCEPTED 2019-04-29 12:18:34
2019-04-29 12:18:34
Agata Banaszczyk FRESZ OLI
  • 1x 2/mini LL open/kuce dokładności 60cm
73 ENTRY ACCEPTED 2019-04-29 12:11:33
2019-04-29 12:11:33
Oliwia Kamińska KAPSEL
  • 1x 1/mini LL open/debiuty dokładności 50cm
  • 1x 2/mini LL open/kuce dokładności 60cm
72 ENTRY ACCEPTED 2019-04-29 11:51:25
2019-04-29 11:51:25
Marianna Wysmułek EL HAJAT
  • 2x 1/mini LL open/debiuty dokładności 50cm
71 ENTRY ACCEPTED 2019-04-29 11:50:34
2019-04-29 11:50:34
Urszula Kruszewska FRESZ OLI
  • 1x 3/mini LL open/ dokładności 70cm
70 ENTRY ACCEPTED 2019-04-29 11:50:08
2019-04-29 11:50:08
Urszula Kruszewska KLARYSA
  • 1x 2/mini LL open/kuce dokładności 60cm
69 ENTRY ACCEPTED 2019-04-29 11:48:11
2019-04-29 11:48:11
Aleksandra Sypuła Mj'99 SZAFIR
  • 1x 6/LL 1 open/dwufazowy (dokładności, zwykły) 90cm
68 ENTRY ACCEPTED 2019-04-29 11:47:17
2019-04-29 11:47:17
Krystyna Piątkowska SZAFIR
  • 1x 5/LL open/ dokładności z trafieniem w normę czasu 80cm
  • 1x 6/LL 1 open/dwufazowy (dokładności, zwykły) 90cm
67 ENTRY ACCEPTED 2019-04-29 11:44:30
2019-04-29 11:44:30
Liliana Domarecka KLARYSA
  • 1x 0/Pony Games/
66 ENTRY ACCEPTED 2019-04-29 11:43:38
2019-04-29 11:43:38
Oliwia Baranowska KOZAK
  • 1x 4/ LL open/kuce i MK dokładności 80cm
  • 1x 5/LL open/ dokładności z trafieniem w normę czasu 80cm
  • 1x 6/LL 1 open/dwufazowy (dokładności, zwykły) 90cm
65 ENTRY ACCEPTED 2019-04-29 11:31:38
2019-04-29 10:12:07
Elżbieta Kondzioła NOMINACJA
  • 2x 7/L reg/zwykły 100cm
64 ENTRY ACCEPTED 2019-04-29 10:01:48
2019-04-29 08:00:41
Zofia Chrzanowska GAJA
  • 1x 8/P reg/zwykły 110 cm
  • 1x 9/N reg/zwykły 120 cm
63 ENTRY ACCEPTED 2019-04-29 10:01:43
2019-04-28 22:56:42
Dorota Gołębiewska WALKIRIA
  • 1x 6/LL 1 open/dwufazowy (dokładności, zwykły) 90cm
62 ENTRY ACCEPTED 2019-04-29 10:01:37
2019-04-28 22:56:02
Aleksandra Kozłowska WALKIRIA
  • 1x 6/LL 1 open/dwufazowy (dokładności, zwykły) 90cm
61 ENTRY ACCEPTED 2019-04-29 10:01:33
2019-04-28 22:54:57
Patrycja Strus ŻEŃSZEŃ
  • 1x 5/LL open/ dokładności z trafieniem w normę czasu 80cm
  • 2x 6/LL 1 open/dwufazowy (dokładności, zwykły) 90cm
60 ENTRY ACCEPTED 2019-04-29 10:01:28
2019-04-28 22:53:46
Julia Goreń BOGUN
  • 1x 5/LL open/ dokładności z trafieniem w normę czasu 80cm
  • 2x 6/LL 1 open/dwufazowy (dokładności, zwykły) 90cm
59 ENTRY ACCEPTED 2019-04-29 10:01:22
2019-04-28 22:37:55
Martyna Kozon TOLEDO
  • 1x 8/P reg/zwykły 110 cm
58 ENTRY ACCEPTED 2019-04-29 10:01:17
2019-04-28 21:48:50
Agnieszka Kącka D-LILY- AS
  • 1x 3/mini LL open/ dokładności 70cm
  • 1x 5/LL open/ dokładności z trafieniem w normę czasu 80cm
57 ENTRY ACCEPTED 2019-04-29 10:01:08
2019-04-28 18:32:15
Julia Jaroszyńska PROTON
  • 1x 3/mini LL open/ dokładności 70cm
56 ENTRY ACCEPTED 2019-04-29 10:01:02
2019-04-28 18:30:32
Dorota Zalewska PROTON
  • 1x 3/mini LL open/ dokładności 70cm
55 ENTRY ACCEPTED 2019-04-29 10:00:58
2019-04-28 16:19:51
Wiktoria Rejnowicz CANDY QUEEN
  • 1x 0/Pony Games/
54 ENTRY ACCEPTED 2019-04-28 11:36:10
2019-04-27 21:45:22
Martyna Czuprzyńska LUPIDELIA EBONY LADY
  • 1x 0/Pony Games/
  • 1x 2/mini LL open/kuce dokładności 60cm
  • 1x 3/mini LL open/ dokładności 70cm
  • 1x 5/LL open/ dokładności z trafieniem w normę czasu 80cm
53 ENTRY ACCEPTED 2019-04-28 11:35:46
2019-04-27 21:42:49
Joanna Łabudzka MATADOR
  • 1x 6/LL 1 open/dwufazowy (dokładności, zwykły) 90cm
  • 1x 7/L reg/zwykły 100cm
52 ENTRY ACCEPTED 2019-04-28 11:35:39
2019-04-27 14:15:35
Agata Dybowska TINA
  • 1x 1/mini LL open/debiuty dokładności 50cm
  • 2x 2/mini LL open/kuce dokładności 60cm
51 ENTRY ACCEPTED 2019-04-28 11:35:34
2019-04-27 14:05:54
Agata Dybowska CANDY QUEEN
  • 1x 0/Pony Games/
  • 1x 1/mini LL open/debiuty dokładności 50cm
50 ENTRY ACCEPTED 2019-04-28 11:35:27
2019-04-27 13:59:13
Martyna Czuprzyńska CANDY QUEEN
  • 1x 1/mini LL open/debiuty dokładności 50cm
  • 1x 2/mini LL open/kuce dokładności 60cm
49 ENTRY ACCEPTED 2019-04-28 11:35:15
2019-04-27 09:35:00
Maja Mokosa ZUMI
  • 2x 1/mini LL open/debiuty dokładności 50cm
48 ENTRY PRE-APPROVED 2019-04-28 11:35:10
2019-04-27 07:27:41
Aleksandra Wardzyńska IWA-R
  • 1x 3/mini LL open/ dokładności 70cm
  • 1x 5/LL open/ dokładności z trafieniem w normę czasu 80cm
47 ENTRY ACCEPTED 2019-04-28 11:34:56
2019-04-26 21:10:26
Julia Kobiałka GROT
  • 1x 3/mini LL open/ dokładności 70cm
  • 1x 4/ LL open/kuce i MK dokładności 80cm
46 ENTRY ACCEPTED 2019-04-28 11:34:48
2019-04-26 14:07:05
Anna Dzierzbicka COCO LADY
  • 2x 8/P reg/zwykły 110 cm
  • 2x 9/N reg/zwykły 120 cm
45 ENTRY ACCEPTED 2019-04-25 23:33:42
2019-04-25 21:56:32
Katarzyna Wójcik KARINA
  • 2x 3/mini LL open/ dokładności 70cm
44 ENTRY ACCEPTED 2019-04-25 23:33:37
2019-04-25 21:14:20
Justyna Chadaj HELIOS
  • 1x 1/mini LL open/debiuty dokładności 50cm
  • 1x 3/mini LL open/ dokładności 70cm
43 ENTRY ACCEPTED 2019-04-25 23:33:31
2019-04-25 20:50:23
Weronika Sobczak BOLIVAR
  • 1x 6/LL 1 open/dwufazowy (dokładności, zwykły) 90cm
  • 1x 7/L reg/zwykły 100cm
42 ENTRY ACCEPTED 2019-04-25 23:33:24
2019-04-25 17:59:54
Agnieszka Zuchniak ASTERA
  • 1x 6/LL 1 open/dwufazowy (dokładności, zwykły) 90cm
  • 1x 7/L reg/zwykły 100cm
41 ENTRY ACCEPTED 2019-04-25 23:33:16
2019-04-25 13:41:19
Martyna Zięba HENIEK
  • 1x 1/mini LL open/debiuty dokładności 50cm
  • 1x 2/mini LL open/kuce dokładności 60cm
40 ENTRY ACCEPTED 2019-04-25 23:33:09
2019-04-25 09:30:46
Konstancja Szymacha FAJNA
  • 1x 8/P reg/zwykły 110 cm
  • 1x 9/N reg/zwykły 120 cm
38 ENTRY ACCEPTED 2019-04-25 23:33:01
2019-04-24 22:18:36
Aleksandra Kilian ASLAN
  • 2x 3/mini LL open/ dokładności 70cm
37 ENTRY ACCEPTED 2019-04-29 10:00:50
2019-04-24 22:00:41
Dorota Żołyniak IBIZA
  • 1x 6/LL 1 open/dwufazowy (dokładności, zwykły) 90cm
  • 2x 7/L reg/zwykły 100cm
36 ENTRY ACCEPTED 2019-04-25 23:32:50
2019-04-24 21:09:47
Marta Pieczka MEKSYK
  • 1x 8/P reg/zwykły 110 cm
  • 1x 9/N reg/zwykły 120 cm
35 ENTRY ACCEPTED 2019-04-25 23:32:47
2019-04-24 17:31:59
Marta Bekasiewicz HUZAR
  • 1x 3/mini LL open/ dokładności 70cm
  • 1x 5/LL open/ dokładności z trafieniem w normę czasu 80cm
  • 1x 6/LL 1 open/dwufazowy (dokładności, zwykły) 90cm
32 ENTRY ACCEPTED 2019-04-25 23:32:20
2019-04-23 21:25:54
Kornelia Łupińska ANDROS GB
  • 1x 3/mini LL open/ dokładności 70cm
  • 1x 5/LL open/ dokładności z trafieniem w normę czasu 80cm
30 ENTRY ACCEPTED 2019-04-25 23:32:15
2019-04-23 15:36:32
Laura Radziszewska A-CARMEN
  • 1x 8/P reg/zwykły 110 cm
  • 1x 9/N reg/zwykły 120 cm
29 ENTRY ACCEPTED 2019-04-25 23:32:12
2019-04-23 10:54:51
Amelia Saganowska SIMSALABIM
  • 1x 6/LL 1 open/dwufazowy (dokładności, zwykły) 90cm
28 ENTRY ACCEPTED 2019-04-23 10:29:05
2019-04-22 22:45:58
Kaja Trzcińska JUPITER
  • 1x 6/LL 1 open/dwufazowy (dokładności, zwykły) 90cm
  • 1x 7/L reg/zwykły 100cm
27 ENTRY ACCEPTED 2019-04-23 10:29:01
2019-04-22 21:31:36
Wiktoria Żelazny RIHANNA
  • 2x 7/L reg/zwykły 100cm
  • 1x 8/P reg/zwykły 110 cm
26 ENTRY ACCEPTED 2019-04-23 10:28:57
2019-04-22 18:27:58
Weronika Buchcar REBELIA
  • 2x 6/LL 1 open/dwufazowy (dokładności, zwykły) 90cm
  • 1x 7/L reg/zwykły 100cm
25 ENTRY ACCEPTED 2019-04-23 10:28:53
2019-04-22 18:25:55
Paulina Kowalska ETI QUEEN
  • 1x 5/LL open/ dokładności z trafieniem w normę czasu 80cm
  • 1x 6/LL 1 open/dwufazowy (dokładności, zwykły) 90cm
24 ENTRY ACCEPTED 2019-04-23 10:28:47
2019-04-21 19:45:47
Patrycja Bińkowska DAKOTA
  • 2x 8/P reg/zwykły 110 cm
  • 2x 9/N reg/zwykły 120 cm
23 ENTRY ACCEPTED 2019-04-23 10:28:44
2019-04-21 13:43:36
Wiktoria Bunkowska KANON
  • 1x 6/LL 1 open/dwufazowy (dokładności, zwykły) 90cm
  • 2x 7/L reg/zwykły 100cm
22 ENTRY ACCEPTED 2019-04-23 10:28:40
2019-04-21 13:42:28
Wiktoria Bunkowska JAZON
  • 1x 5/LL open/ dokładności z trafieniem w normę czasu 80cm
  • 2x 6/LL 1 open/dwufazowy (dokładności, zwykły) 90cm
20 ENTRY ACCEPTED 2019-04-28 11:34:42
2019-04-20 22:08:41
Julia Szulecka SZOGUN
  • 1x 6/LL 1 open/dwufazowy (dokładności, zwykły) 90cm
  • 1x 7/L reg/zwykły 100cm
19 ENTRY ACCEPTED 2019-04-19 20:52:38
2019-04-19 16:30:20
Anna Sieńko J'04 REWERS
  • 1x 5/LL open/ dokładności z trafieniem w normę czasu 80cm
  • 1x 6/LL 1 open/dwufazowy (dokładności, zwykły) 90cm
18 ENTRY ACCEPTED 2019-04-19 20:52:30
2019-04-19 16:29:53
Magdalena Michalska NIRON
  • 1x 1/mini LL open/debiuty dokładności 50cm
17 ENTRY ACCEPTED 2019-04-29 10:00:36
2019-04-19 16:29:14
Wiktoria Trydulska NIRON
  • 1x 3/mini LL open/ dokładności 70cm
  • 1x 6/LL 1 open/dwufazowy (dokładności, zwykły) 90cm
16 ENTRY ACCEPTED 2019-04-19 20:51:57
2019-04-18 21:52:36
Aleksandra Zdanowicz KANTOR
  • 1x 3/mini LL open/ dokładności 70cm
  • 2x 5/LL open/ dokładności z trafieniem w normę czasu 80cm
  • 2x 6/LL 1 open/dwufazowy (dokładności, zwykły) 90cm
15 ENTRY ACCEPTED 2019-04-18 13:49:35
2019-04-18 02:04:07
Zofia Presz ROMANIA
  • 1x 5/LL open/ dokładności z trafieniem w normę czasu 80cm
  • 1x 6/LL 1 open/dwufazowy (dokładności, zwykły) 90cm
  • 1x 7/L reg/zwykły 100cm
14 ENTRY ACCEPTED 2019-04-25 23:32:10
2019-04-17 21:54:59
Aleksandra Florczak DIANA L
  • 1x 8/P reg/zwykły 110 cm
  • 1x 9/N reg/zwykły 120 cm
13 ENTRY ACCEPTED 2019-04-18 13:49:22
2019-04-17 21:13:49
Magdalena Gręda KASZMIR
  • 1x 1/mini LL open/debiuty dokładności 50cm
  • 1x 3/mini LL open/ dokładności 70cm
12 ENTRY ACCEPTED 2019-04-19 20:51:30
2019-04-17 21:09:14
Magdalena Gręda DASTA
  • 1x 6/LL 1 open/dwufazowy (dokładności, zwykły) 90cm
  • 1x 7/L reg/zwykły 100cm
11 ENTRY ACCEPTED 2019-04-18 13:49:09
2019-04-17 12:18:02
Dominika Jędrzejowska PEP TALK
  • 1x 3/mini LL open/ dokładności 70cm
  • 1x 5/LL open/ dokładności z trafieniem w normę czasu 80cm
10 ENTRY ACCEPTED 2019-04-18 13:48:47
2019-04-17 10:50:25
Zuzanna Oziemska NERON
  • 1x 3/mini LL open/ dokładności 70cm
  • 1x 4/ LL open/kuce i MK dokładności 80cm
9 ENTRY ACCEPTED 2019-04-25 23:32:05
2019-04-17 10:49:54
Natalia Kapuścińska ŁAPÓWKA
  • 2x 5/LL open/ dokładności z trafieniem w normę czasu 80cm
  • 1x 6/LL 1 open/dwufazowy (dokładności, zwykły) 90cm
8 ENTRY ACCEPTED 2019-04-18 13:47:57
2019-04-17 10:48:11
Jakub Kołodziejek P’ QUATRO
  • 1x 5/LL open/ dokładności z trafieniem w normę czasu 80cm
  • 1x 6/LL 1 open/dwufazowy (dokładności, zwykły) 90cm
7 ENTRY ACCEPTED 2019-04-18 13:48:34
2019-04-17 10:47:38
Katarzyna Dobrowolska KASZMIR
  • 1x 8/P reg/zwykły 110 cm
  • 1x 9/N reg/zwykły 120 cm
6 ENTRY ACCEPTED 2019-04-18 13:47:44
2019-04-16 17:20:30
Sylwia Radecka-Nowacka ENYA
  • 2x 5/LL open/ dokładności z trafieniem w normę czasu 80cm
  • 1x 6/LL 1 open/dwufazowy (dokładności, zwykły) 90cm
5 ENTRY ACCEPTED 2019-04-16 10:43:23
2019-04-15 21:33:18
Dominika Maruda CALIFORNIA
  • 1x 6/LL 1 open/dwufazowy (dokładności, zwykły) 90cm
  • 1x 7/L reg/zwykły 100cm
4 ENTRY ACCEPTED 2019-04-16 10:43:33
2019-04-15 21:30:55
Katarzyna Suwała EXITO
  • 1x 5/LL open/ dokładności z trafieniem w normę czasu 80cm
  • 1x 6/LL 1 open/dwufazowy (dokładności, zwykły) 90cm
3 ENTRY ACCEPTED 2019-04-16 10:43:25
2019-04-15 16:34:35
Katarzyna Ceranka LIDER-P
  • 2x 5/LL open/ dokładności z trafieniem w normę czasu 80cm
  • 1x 6/LL 1 open/dwufazowy (dokładności, zwykły) 90cm
2 ENTRY ACCEPTED 2019-04-16 10:43:31
2019-04-15 12:01:20
Małgorzata Głuchowska SUPREME
  • 1x 7/L reg/zwykły 100cm
  • 1x 8/P reg/zwykły 110 cm
1 ENTRY ACCEPTED 2019-04-16 10:43:27
2019-04-15 12:00:35
Małgorzata Głuchowska CANTURA M
  • 1x 7/L reg/zwykły 100cm
  • 1x 8/P reg/zwykły 110 cm
No. Rider Club
Year of birth
PZJ
FEI ID
1. Banaszczyk Agata KJ Podkowa Leśna
2004 (JM.)
brak
2. Baranowska Oliwia KJ Podkowa Leśna
2004 (JM.)
O035293
3. Barwinek Hanna Skj Bajardo
S
O013362
4. Bekasiewicz Marta Nie zrzeszona
2003 (J.)
Brak
5. Binienda Wiktoria Klub Jeździecki J.J. Darboven
1998 (MJ.)
O034011
6. Bińkowska Patrycja Equikam Sp. z o.o.
1999 (MJ.)
Brak
7. Bogusz Ida Klub Jeździecki Akademia Kucania
2005 (JM.)
brak
8. Buchcar Weronika JKS Pogórze Glinik Zaborowski
S
O013688
9. Budniak Karolina KJ Podkowa Leśna
1998 (MJ.)
brak
10. Bunkowska Wiktoria KJ Golden Horse Koryta
2004 (JM.)
O046545
11. Ceranka Katarzyna BPK
S
brak
12. Chadaj Justyna Stowarzyszenie Jeździeckie Szarża
2005 (JM.)
brak
13. Chrzanowska Zofia KJ Wiktorowo
2001 (J.)
O026640
14. Czuprzyńska Martyna SKJ Grobice
Brak
15. Domarecka Liliana KJ Podkowa Leśna
2007 (JM.)
brak
16. Dybowska Agata SKJ Grobice
2009 (Mł.)
Brak
17. Dzierzbicka Anna SKJ Potęga Piekary
1998 (MJ.)
O008864
18. Florczak Aleksandra EQUIKAM
2003 (J.)
O041726
19. Głuchowska Małgorzata KJ Podkowa Leśna
2002 (J.)
O031654
20. Gołębiewska Dorota niezrzeszona
2004 (JM.)
brak
21. Gołecka Janina KJ Podkowa Leśna
2006 (JM.)
brak
22. Goreń Julia niezrzeszona
2004 (JM.)
brak
23. Gręda Magdalena Stajnia Malowany Koń
S
brak
24. Jędrzejowska Dominika KJ Kapitan
2001 (J.)
0042742
25. Kącka Agnieszka LKS Wolta
S
brak
26. Kaleta Zuzanna Klub Jezdziecki Stajnia AGMAJA
2007 (JM.)
brak
27. Kamieniecka Kaja KJ Akademia Kucania
2005 (JM.)
O043878
28. Kamińska Oliwia KJ Podkowa Leśna
2003 (J.)
brak
29. Kapuścińska Natalia Bpk
2005 (JM.)
Brak
30. Kawczyńska Julia bpk
2003 (J.)
brak
31. Kilian Aleksandra Ośrodek Jeździecki Sebory
S
Brak
32. Kołodziejczyk Aleksandra KJ Akademia Kucania
2004 (JM.)
O039866
33. Kołodziejek Jakub Nz
2004 (JM.)
Brak
34. Kondzioła Elżbieta BPK (MAZ)
S
O002129
35. Kowalska Paulina BPK
2003 (J.)
brak
36. Kozłowska Aleksandra niezrzeszona
2001 (J.)
brak
37. Kozon Martyna BPK (MAZ)
2002 (J.)
O036555
38. Kruszewska Urszula KJ Podkowa Leśna
2007 (JM.)
rak
39. Kryst Maja KJ Podkowa Leśna
2004 (JM.)
brak
40. Kurek Agnieszka
41. Łabudzka Joanna Stowarzyszenie Sportowy Klub Jeździecki Grobice
S
O013047
42. Łupińska Kornelia Stowarzyszenie jeździeckie szarża
2004 (JM.)
Brak
43. Maruda Dominika LKJ Gałkowo
S
O008165
44. Michalska Magdalena Nn
2007 (JM.)
brak
45. Mokosa Maja nz
2005 (JM.)
brak
46. Mokrogulska Paulina KJ Podkowa Leśna
2003 (J.)
brak
47. Nowak Michalina KJ Podkowa Leśna
2000 (MJ.)
O031653
48. Oziemska Zuzanna Nz
2003 (J.)
Brak
49. Piątkowska Krystyna KJ Podkowa Leśna
2002 (J.)
O035294
50. Pieczka Marta LKJ Gałkowo
S
O019288
51. Presz Zofia KU AZS Politechnika Warszawska
S
brak
52. Puławska Iga KJ Akademia Kucania
2005 (JM.)
O050793
53. Radecka-Nowacka Sylwia BPK
S
brak
54. Rejnowicz Wiktoria Domek Białego Kucyka
2007 (JM.)
brak
55. Saganowska Amelia BPK
2003 (J.)
O046336
56. Sencio Julia bpk
2007 (JM.)
brak
57. Siejek Michał KJ Akademia Kucania Dawidy
S
O008830
58. Sieńko Anna Grobice
2004 (JM.)
O032718
59. Sobczak Weronika KJ Akademia Kucania
2002 (J.)
0041723
60. Strus Patrycja niezrzeszona
2003 (J.)
brak
61. Suwała Katarzyna Bpk maz
2003 (J.)
O040540
62. Sypuła Aleksandra KJ Podkowa Leśna
1999 (MJ.)
O026300
63. Szulecka Julia Bpk
S
Brak
64. Szychowska Julia bpn
2006 (JM.)
brak
65. Szymacha Konstancja KJ J.J. Darboven Rumia
S
O011448
66. Trydulska Wiktoria -
1998 (MJ.)
brak
67. Trzcińska Kaja bpk
S
O027468
68. Tymiński Aureliusz
69. Vasylkiv Halina KJ Podkowa Leśna
2005 (JM.)
brak
70. Wardzyńska Aleksandra Brak
S
Brak
71. Wernerowicz Karolina Klub Jeździecki Akademia Kucania
2018 (Mł.)
brak
72. Wojciechowska Lidia
73. Wójcik Katarzyna Stowarzyszenie Klub Jeździecki Podkowa Leśna
S
o010118
74. Wróblewska Amelia bpk
2005 (JM.)
brak
75. Wysmułek Joanna KJ Podkowa Leśna
2000 (MJ.)
brak
76. Wysmułek Marianna KJ Podkowa Leśna
2002 (J.)
brak
77. Zapała Paulina Bez Przynależności Klubowej
S
Brak
78. Zdanowicz Aleksandra Nz
2001 (J.)
brak
79. Żelazny Wiktoria Klub Jeździecki Leśna Podkowa
2004 (JM.)
o032270
80. Zięba Martyna KJ Dworek Okuniew
2001 (J.)
O041584
81. Żołyniak Dorota BPK
1999 (MJ.)
O023687
82. Zuchniak Agnieszka Milanowska Fundacja Na Rzecz Edukacji i Sportu
1999 (MJ.)
O024420
No. Horse numer Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin Owner / Breeder National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

73

AJSZA Kuc Niemiecki NLD 2009 Klacz gniada/kuc:118 F: nn
M: nn
O: Stajnia Agmaja
B: Stajnia Agmaja
brak 528 009 09 1167446
2.

38

ANDROS GB Kuc Feliński POL 2003 Wałach inna/kuc:148 F: Karino GB
M: Andora GB
O: Sławomir Paszkowski
B: Wojciech Jachymek
Brak Brak
3.

40

ASLAN Małopolska POL 2013 Wałach gniada/170 F: Barnaba
M: Astra
O: Jan Jankowski
B: Paweł Mazur
Brak 616006580149913
4.

43

ASTERA SP POL 2006 Klacz siwa F: Liguster
M: Arieta
O: Agnieszka Zuchniak
B: SK Nowielice
K012308
5.

58

BOGUN Budionowska UKR 2002 Wałach gniada/162 F: Beleck
M: Birja
O: Bogdan Staszak
B: Leonid Lochakov
brak
6.

44

BOLIVAR SP POL 2012 Wałach kasztanowata/170 F: Iloczyn
M: Boliwia / Jape
O: Leszek Sobczak
B: Jarosław Pacek
K020704
7.

12

CALIFORNIA SP POL 2014 Klacz gniada/163 F: Arezzo VDL
M: Caldera (DEU)
O: Dominika Maruda
B: Stadnina Koni Nad Wigrami
K027115 616009510135314
8.

51

CANDY QUEEN Typ Kuc POL 2013 Klacz kasztanowata/kuc:128 cm F: NN
M: NN
O: Adam Dybowski
B: NN
k022947 616 999 66 14076 13
9.

55

CANDY QUEEN Typ Kuc POL 2013 Klacz kasztanowata/kuc:128 F: NN
M: NN
O: Adam Dybowski
B: NN
k022947 616 999 66 14076 13
10.

14

CANTURA M Oldenburska GER 2005 Klacz skarogniada F: Canturo
M: Anneke
O: Joanna Głuchowska
B: Paul Muller
K016641
11.

48

COCO LADY OLD POL 2007 Klacz gniada/167 F: Cola / Contender
M: Finette / Zeus
O: Jan Dzierzbicki
B: Mirosław Sekuła
K017757 DE433331821407
12.

56

D-LILY- AS SP POL 2011 Klacz kasztanowata/167 F: Landos
M: D Cama As
O: Agnieszka Kącka
B: Kalinowska Barbara
Brak 616009680079711
13.

29

DAKOTA SP POL 2007 Klacz ciemnogniada/160 F: Salazar
M: Debra
O: Patrycja Bińkowska
B: Jerzy Bąk
K015388 009 59 00326 07
14.

24

DASTA Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2012 Klacz kasztanowata F: Turbud Alino
M: Druza
O: Magdalena Gręda
B: Iwona Gręda
brak
15.

80

DEBIUT KUC POL 2014 Wałach kasztanowata/kuc:148 F: nn
M: nn
O: Anna Sobańska
B: NN
brak brak
16.

2

DIANA L SP POL 2005 Klacz ciemnogniada/- F: BISCHOF L
M: DONNERDAMME L
O: Florczak
B: K. J. ALEXANDER
K011520 11593 POL009580228105
17.

67

EL HAJAT Czysta Krew Arabska POL 2012 Wałach kasztanowata/mk:nn F: Dekstern
M: El Hajfa
O: Agnieszka Adamska
B: Petroniusz Frejlich
brak 616POL12009218A
18.

81

EL- VIS MŁP POL 2002 Wałach ciemnogniada F: Vis - Versa
M: Elana
O: Anna Sobańska
B: Jacek Kosacki
K014545 pol00650009402
19.

17

ENYA HOL. NLD 2007 Klacz ciemnogniada/166 F: Colandro
M: Evita IX
O: Sylwia Radecka- Nowacka
B: Cents Manfred
brak DE421000636207
20.

30

ETI QUEEN SP POL 2008 Klacz gniada/165 F: New World
M: Ethel
O: Krzysztof Kowalski
B: Justyna Jończyk
K020844 616009530142408
21.

16

EXITO OLD GER 2008 Wałach gniada/164 F: Epsom Gesmeray/Jalisco B
M: Galimba/Grande
O: Maciej Suwała
B: Elisabeth Kapp
K015894 DE433330852808
22.

41

FAJNA KWPN NED 2010 Klacz kasztanowata F: Zippo / Murano
M: Ines / Arizona
O: Jerzy Korona
B:
K019691 528003201012133
23.

72

FIGLARZ Typ Kuc POL nn Wałach gniada/kuc:136 F: nn
M: nn
O: KJ Podkowa Leśna
B: nn
brak 616999580859808
24.

79

FLUKS KUC POL 2009 Wałach gniada/kuc: F: nn
M: nn
O: Anna Sobańska
B: nn
K026548
25.

66

FRESZ OLI HC POL 2009 Wałach srokata/kuc:140 F: Pac
M: Roma
O: KJ Podkowa Leśna
B: Andrzej Wieczorek
brak 616012660176309
26.

61

GAJA SP POL 2011 Klacz skarogniada/- F: Solaris
M: Gloria V
O: Kamil Wiszniewski
B: -
K020695 -
27.

85

HACER D KUC POL 2014 Wałach ciemnogniada/kuc:134 F: Apatyt
M: Heca D
O: Dominika Maruda
B: Deminiak Martyn
Brak Brak
28.

45

HELIOS SP POL 2001 Wałach kasztanowata/167 F: Lais
M: Hanza
O: Jakub Grzmała
B: SK Walewice
brak brak
29.

42

HENIEK KUC POL 2003 Wałach srokata/kuc:107 F: Nn
M: Nn
O: Karol Jerzak
B: Nn
brak 616 999 66 11158 03
30.

35

HUZAR SP POL 2003 Wałach kasztanowata/173 F: Hartland
M: NN
O: Barbara Wierzchowska
B: Potrzebowski Andrzej
Brak 009660147403
31.

9

IBIZA SP POL 2004 Klacz gniada/164 F: Flamenco
M: Igraszka
O: Milena Sokołowska
B: Wiesław Drwal
K023318 POL 009 58 00707 04
32.

49

IWA-R SP POL 2005 Klacz kasztanowata/170cm F: Bidon
M: Intyna
O: Aleksandra Wardzyńska
B: Dariusz Rajczowski
Brak POL 009 61 01719 05
33.

27

JAZON SP POL 2001 Wałach ciemnogniada/. F: Jakobin
M: Dama
O: Lidia Wojciechowska
B: Andrzej Krawczykowski
K019549
34.

33

JUPITER TRAK POL 2009 Wałach kasztanowata/mk:155 F: Impuls / Agat
M: Jamajka / Pigmalion
O: Kaja Trzcińska
B: .
K013748 POL732010033207
35.

74

KAMELIA SP POL 2006 Klacz srokata/163 F: Dalibór
M: Kraina
O: Małgorzata Kołkowicz
B: Mariusz Pytlarczyk
brak brak
36.

86

KAMINA D TRAK POL 2007 Klacz gniada F: Gluosnis / Gerodot
M: Kamelia / Aragonit
O: Michał Siejek
B: Marek Romanowski
K019940 POL732010026007
37.

28

KANON MŁP POL 2006 Wałach ciemnogniada/165 F: Pas
M: Karina / Fabel
O: Ilona Bunkowska
B: Kazimierz Kamiński
K019527 006640077406
38.

25

KANTOR SP POL 2008 Wałach gniada/165 F: Armani
M: Kalina
O: Anna Tomczak
B: Anna Tomczak
Brak 013640055708
39.

68

KAPSEL Typ Prymitywny POL nn Wałach inna/kuc:145 F: nn
M: nn
O: KJ Podkowa Leśna
B: nn
brak POL999590163201
40.

46

KARINA Śląska POL 2002 Klacz kara/162 F: NN
M: NN
O: Katarzyna Wójcik
B: Katarzyna Wójcik
k014463 616999661017202
41.

70

KAZIK Typ Kuc POL 2010 Wałach gniada/124 F: nn
M: nn
O: KJ Podkowa Leśna
B: nn
brak
42.

64

KLARYSA KUC POL 2001 Klacz srokata/kuc:119 F: nn / nn
M: nn / nn
O: KJ Podkowa Leśna
B: nn
K019245
43.

63

KOZAK KUC POL 2012 Wałach bułana/kuc: F: Odys
M: Klara
O: KJ Podkowa Leśna
B: Beata Sikorska
K025508
44.

87

LAWENDA F:
M:
O:
B:
45.

11

LIBRETTO WLKP POL 2014 Wałach gniada/166 F: Maaik / Equador
M: Luśnia / Toast
O: Michał Siejek
B: SK Pępowo
K027268 616007610063714
46.

13

LIDER-P Małopolski POL 2012 Wałach gniada F: Agrest
M: Lara
O: Katarzyna Ceranka
B: Piwowarski Andrzej
brak
47.

71

LOTNY HC POL 2005 Wałach gniada/kuc:140 F: Rygor
M: Kaja
O: KJ Podkowa Leśna
B: Teresa Berkan
brak POL012630172305
48.

47

LUPIDELIA EBONY LADY Kuc Walijski POL 2011 Klacz skarogniada/kuc:132 cm F: TURNINA'S GISMORE
M: FIRWOOD'S ELLA
O: Ewa Muszyńska
B: Dorota Kowalska
brak 616 013 59 01093 11
49.

1

ŁAPÓWKA Typ Pogrubiony POL 2003 Klacz gniada/kuc:156 F: Cent
M: Łatka
O: Katarzyna Dobrowolska
B: Anna Komoń
K015957 12564
50.

53

MATADOR Typ Pogrubiony POL 2004 Wałach kasztanowata/165 F: Amor
M: Masza
O: Joanna Łabudzka
B: Ewa Wójtowicz
K026813
51.

39

MEKSYK Małopolska POL 2010 Wałach gniada/168 F: Falkon
M: Madera
O: Jerzy Korona
B: Jan Biskup
K019026 616006540108410
52.

84

MITHRAS VAN DE TOMBEELE BWP BEL 2012 Wałach gniada/170 F: Toulon
M: Raina
O: Maciej Suwała
B: Maureen Holvoet
K026990 056002W00303189
53.

83

NABUCCO Haflinger POL 2003 Wałach kasztanowata/mk:138 F: Novum
M: Heidi
O: Ewa Łobos
B: GbR Sendig & Sendig &Jahn
brak brak
54.

20

NERON Huculska POL 2003 Wałach kasztanowata/kuc:138 F: Puszkar
M: Nela
O: Sebastian Kita
B: Józef Babiś
Brak
55.

3

NIRON SP POL 2013 Wałach siwa F: Pasquinel
M: Nirvana
O: Robert Grajda
B: Bielawny Mirosław
brak 616009610119713
56.

62

NOMINACJA SP POL 2004 Klacz siwa F: Hartland
M: Naomi
O: Maciej Zając
B: Maciej Zając
K014127 616009661641004
57.

76

P'IREK WLKP POL 1999 Wałach gniada/Nn F: Diatos
M: Palma
O: Kj podkowa lesna
B: TKKF PODKOWA
Brak Pol007660205499
58.

18

P’ QUATRO SP POL 2010 Wałach gniada/164 F: Qulester
M: Putyfara
O: Krzysztof Kołodziejek
B: Anna Łuczak
Brak 616009661404011
59.

21

PEP TALK Angielska IRL 2009 Wałach gniada F: Scorpion
M: Like a Bird
O: Magdalena Kowalska-Jędrzejowska
B: Noeleen Roche
K024944 372IRE45168179T
60.

7

PLATYNA Małopolska POL 2010 Klacz ciemnogniada F: —-
M: —-
O: Jacek Wójcik
B: —-
Brak
61.

77

PRAGA KUC POL 2007 Klacz gniada/kuc:119 F: nn / nn
M: nn / nn
O:
B:
brak 013670096109
62.

88

PRESTIGE F:
M:
O:
B:
63.

31

REBELIA SP POL 2013 Klacz gniada/160 F: Narvik
M: Rafanta
O: Anna Agrestowska-Wrzosek
B: Karolina Rogowska
brak
64.

26

REWERS Małopolska POL 2011 Wałach gniada/156 F: Masini
M: Roksana
O: Iwona Kotyra
B: Iwona Kotyra
K022861 KO22861
65.

32

RIHANNA SP POL 2010 Klacz siwa/170 F: LOVE AFFAIR
M: RIPOSTA
O: MAREK KUCHARSKI
B: MAREK KUCHARSKI
k027121 616009600203910
66.

23

ROMANIA SP POL 2010 Klacz kasztanowata/160 F: Maik
M: Rakuza
O: Zofia Presz
B: nn
brak brak
67.

36

SIMSALABIM Hanowerska DEU 2014 Klacz ciemnogniada/160 F: Signum
M: po Falkner
O: Seweryn Saganowski
B: Luise Benjes
Brak DE 431316825514
68.

65

SZAFIR NN POL 2006 Wałach gniada F: Cwał
M: Sekwana
O: Katarzyna Wojdalska-Krypa
B: nn
K021643
69.

4

SZOGUN Małopolska POL 2007 Wałach gniada/167 F: Emigrant I
M: Sawanna II
O: Paweł Mateńko
B: Paweł Mateńko
Brak POL 006 58 02085 07
70.

52

TINA KUC POL 2007 Klacz kasztanowata/kuc:107 cm F: Ramona's Tequila Boy
M: Kredka - Toffi
O: Ewa Muszyńska
B: Pawłowska Agnieszka
Brak 013 66 05616 07
71.

57

TOLEDO TRK. POL 2010 Wałach kasztanowata F: Gluosnis
M: Tessa / Hamlet Go
O: Agnieszka Kozon
B: Adam Krysiak
K019369 POL732010049410
72.

60

WALKIRIA NN POL 2003 Klacz gniada/159 F: NN
M: NN
O: Beata Smużyńska-Staszak
B: NN
brak 616999661115203
73.

69

WUWU Trakeńska POL 2007 Wałach kara F: Ajbek
M: Wilga
O: KJ Podkowa Leśna
B: Krzysztof Wojsiat
brak
74.

89

xyz F:
M:
O:
B:
75.

91

xyz2 F:
M:
O:
B:
76.

59

ŻEŃSZEŃ NN POL 2008 Klacz gniada F: NN
M: NN
O: Sochan Stanisław
B: NN
brak
77.

50

ZUMI Szlachetna Półkrew POL 2010 Klacz kasztanowata/165 F: Nobody
M: Zina
O: Igor Mokosa
B: Strzechowski Paweł
Brak 616009590205910
Rider Club
Competition
Prize
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Banaszczyk Agata
KJ Podkowa Leśna
2019-05-01
1
Baranowska Oliwia
KJ Podkowa Leśna
KOZAK (63)
2019-05-01
3
2019-05-01
14
2019-05-01
12
Barwinek Hanna
Skj Bajardo
2019-05-01
28
2019-05-01
2019-05-01
11
Bekasiewicz Marta
Nie zrzeszona
HUZAR (35)
2019-05-01
1
2019-05-01
8
2019-05-01
16
Bogusz Ida
Klub Jeździecki Akademia Kucania
2019-05-01
1
2019-05-01
1
2019-05-01
26
Buchcar Weronika
JKS Pogórze Glinik Zaborowski
REBELIA (31)
2019-05-01
14
2019-05-01
2019-05-01
6
Budniak Karolina
KJ Podkowa Leśna
P'IREK (76)
2019-05-01
11
Bunkowska Wiktoria
KJ Golden Horse Koryta
KANON (28)
2019-05-01
8
2019-05-01
4
2019-05-01
Ceranka Katarzyna
BPK
LIDER-P (13)
2019-05-01
22
2019-05-01
17
2019-05-01
28
Chadaj Justyna
Stowarzyszenie Jeździeckie Szarża
HELIOS (45)
2019-05-01
1
2019-05-01
1
Chrzanowska Zofia
KJ Wiktorowo
GAJA (61)
2019-05-01
5
2019-05-01
Czuprzyńska Martyna
SKJ Grobice
2019-05-01
5
2019-05-01
17
2019-05-01
10
2019-05-01
TINA (52)
2019-05-01
12
Domarecka Liliana
KJ Podkowa Leśna
KLARYSA (64)
2019-05-01
1
Dybowska Agata
SKJ Grobice
2019-05-01
1
2019-05-01
1
2019-05-01
TINA (52)
2019-05-01
13
2019-05-01
1
Dzierzbicka Anna
SKJ Potęga Piekary
2019-05-01
4
2019-05-01
2
Florczak Aleksandra
EQUIKAM
2019-05-01
1
2019-05-01
1
Głuchowska Małgorzata
KJ Podkowa Leśna
2019-05-01
13
2019-05-01
Gołębiewska Dorota
niezrzeszona
2019-05-01
23
2019-05-01
16
Gołecka Janina
KJ Podkowa Leśna
2019-05-01
4
2019-05-01
10
Goreń Julia
niezrzeszona
BOGUN (58)
2019-05-01
19
2019-05-01
25
2019-05-01
Gręda Magdalena
Stajnia Malowany Koń
DASTA (24)
2019-05-01
15
LAWENDA (87)
2019-05-01
1
2019-05-01
1
Jędrzejowska Dominika
KJ Kapitan
2019-05-01
18
2019-05-01
6
2019-05-01
20
Kącka Agnieszka
LKS Wolta
2019-05-01
18
2019-05-01
21
Kaleta Zuzanna
Klub Jezdziecki Stajnia AGMAJA
AJSZA (73)
2019-05-01
1
2019-05-01
2019-05-01
Kamieniecka Kaja
KJ Akademia Kucania
DEBIUT (80)
2019-05-01
1
2019-05-01
1
Kamińska Oliwia
KJ Podkowa Leśna
KAPSEL (68)
2019-05-01
2019-05-01
1
2019-05-01
16
Kapuścińska Natalia
Bpk
2019-05-01
Kawczyńska Julia
bpk
KAMELIA (74)
2019-05-01
Kilian Aleksandra
Ośrodek Jeździecki Sebory
ASLAN (40)
2019-05-01
1
2019-05-01
20
2019-05-01
27
Kołodziejczyk Aleksandra
KJ Akademia Kucania
EL- VIS (81)
2019-05-01
3
2019-05-01
1
2019-05-01
Kołodziejek Jakub
Nz
2019-05-01
11
2019-05-01
23
Kondzioła Elżbieta
BPK (MAZ)
2019-05-01
14
2019-05-01
Kowalska Paulina
BPK
2019-05-01
2
2019-05-01
18
Kozłowska Aleksandra
niezrzeszona
2019-05-01
22
Kozon Martyna
BPK (MAZ)
TOLEDO (57)
2019-05-01
3
Kruszewska Urszula
KJ Podkowa Leśna
KLARYSA (64)
2019-05-01
2019-05-01
29
Kryst Maja
KJ Podkowa Leśna
KLARYSA (64)
2019-05-01
KAZIK (70)
2019-05-01
1
Kurek Agnieszka
2019-05-01
1
2019-05-01
1
Łabudzka Joanna
Stowarzyszenie Sportowy Klub Jeździecki Grobice
MATADOR (53)
2019-05-01
30
2019-05-01
8
Łupińska Kornelia
Stowarzyszenie jeździeckie szarża
2019-05-01
1
2019-05-01
18
Maruda Dominika
LKJ Gałkowo
2019-05-01
13
2019-05-01
7
HACER D (85)
2019-05-01
17
2019-05-01
1
Michalska Magdalena
Nn
NIRON (3)
2019-05-01
2019-05-01
20
Mokosa Maja
nz
ZUMI (50)
2019-05-01
13
2019-05-01
12
Mokrogulska Paulina
KJ Podkowa Leśna
P'IREK (76)
2019-05-01
1
Nowak Michalina
KJ Podkowa Leśna
WUWU (69)
2019-05-01
1
2019-05-01
20
Oziemska Zuzanna
Nz
NERON (20)
2019-05-01
5
2019-05-01
3
Piątkowska Krystyna
KJ Podkowa Leśna
SZAFIR (65)
2019-05-01
9
2019-05-01
3
FIGLARZ (72)
2019-05-01
15
2019-05-01
1
2019-05-01
1
Pieczka Marta
LKJ Gałkowo
MEKSYK (39)
2019-05-01
7
2019-05-01
4
Presz Zofia
KU AZS Politechnika Warszawska
ROMANIA (23)
2019-05-01
18
2019-05-01
12
Puławska Iga
KJ Akademia Kucania
FLUKS (79)
2019-05-01
1
2019-05-01
1
2019-05-01
Radecka-Nowacka Sylwia
BPK
ENYA (17)
2019-05-01
24
2019-05-01
13
2019-05-01
27
Rejnowicz Wiktoria
Domek Białego Kucyka
2019-05-01
6
Saganowska Amelia
BPK
2019-05-01
4
Sencio Julia
bpk
NABUCCO (83)
2019-05-01
2019-05-01
Siejek Michał
KJ Akademia Kucania Dawidy
2019-05-01
9
2019-05-01
6
BOLIVAR (44)
2019-05-01
1
Sieńko Anna
Grobice
REWERS (26)
2019-05-01
12
2019-05-01
5
Sobczak Weronika
KJ Akademia Kucania
BOLIVAR (44)
2019-05-01
16
Strus Patrycja
niezrzeszona
2019-05-01
25
2019-05-01
25
2019-05-01
Suwała Katarzyna
Bpk maz
EXITO (16)
2019-05-01
1
2019-05-01
7
Sypuła Aleksandra
KJ Podkowa Leśna
SZAFIR (65)
2019-05-01
2
LOTNY (71)
2019-05-01
1
2019-05-01
1
Szulecka Julia
Bpk
SZOGUN (4)
2019-05-01
18
Szychowska Julia
bpn
NABUCCO (83)
2019-05-01
13
Szymacha Konstancja
KJ J.J. Darboven Rumia
FAJNA (41)
2019-05-01
2
2019-05-01
3
Trydulska Wiktoria
-
NIRON (3)
2019-05-01
27
Trzcińska Kaja
bpk
JUPITER (33)
2019-05-01
9
2019-05-01
2
Tymiński Aureliusz
2019-05-01
7
2019-05-01
5
2019-05-01
29
Vasylkiv Halina
KJ Podkowa Leśna
KAZIK (70)
2019-05-01
10
Wardzyńska Aleksandra
Brak
IWA-R (49)
2019-05-01
20
2019-05-01
23
Wernerowicz Karolina
Klub Jeździecki Akademia Kucania
PRAGA (77)
2019-05-01
1
2019-05-01
1
2019-05-01
1
Wojciechowska Lidia
JAZON (27)
2019-05-01
4
2019-05-01
10
Wójcik Katarzyna
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Podkowa Leśna
KARINA (46)
2019-05-01
1
2019-05-01
20
Wróblewska Amelia
bpk
KAMELIA (74)
2019-05-01
2019-05-01
1
Wysmułek Joanna
KJ Podkowa Leśna
KLARYSA (64)
2019-05-01
KAZIK (70)
2019-05-01
20
Wysmułek Marianna
KJ Podkowa Leśna
2019-05-01
2019-05-01
1
Zdanowicz Aleksandra
Nz
KANTOR (25)
2019-05-01
1
2019-05-01
15
2019-05-01
20
Żelazny Wiktoria
Klub Jeździecki Leśna Podkowa
RIHANNA (32)
2019-05-01
10
2019-05-01
6
Zięba Martyna
KJ Dworek Okuniew
HENIEK (42)
2019-05-01
1
2019-05-01
11
2019-05-01
1
Żołyniak Dorota
BPK
IBIZA (9)
2019-05-01
11
2019-05-01
3
2019-05-01
Zuchniak Agnieszka
Milanowska Fundacja Na Rzecz Edukacji i Sportu
ASTERA (43)
2019-05-01
18
2019-05-01
5

Number of Riders: 82

Number of Horses: 77

The sum of prizes: 0.00

Competition results developed by:
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: P2-052018-1, Podkowa Leśna)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2019
design and realization: signus.pl