Check out the beta version of our new website: LiveJumping.com

Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

# Status
Updated / Creation date
Rider Horse Competitions
48 ACCEPTED 2021-06-10 22:35:55
2021-06-10 22:35:55
Zuzanna Aleksandrzak LOTNY
  • 1x 0/Pony Games/Pony Games - przejazdy samodzielne (art.23 Reg. DiM)
47 ACCEPTED 2021-06-10 22:34:00
2021-06-10 22:34:00
Aleksandra Sypuła Mj'99 SZAFIR
  • 1x 6B/90 cm/klasa LL1 Open”, wys. 90 cm, zwykły (art. 238.2.1) Seria B półfinał AMWiM Amatorzy
  • 1x 7B/100 cm/klasa L, wys. 100 cm, zwykły (art. 238.2.1) Seria B finał AMWiM Amatorzy
46 ACCEPTED 2021-06-10 22:33:25
2021-06-10 22:33:25
Oliwia Kamińska KRATER
  • 1x 3/70 cm/mini LL Open , wys. 70 cm, dokładności (art. 238.1.1)
  • 1x 5/80 cm/klasa LL DK Open , wys. 80 cm, z trafieniem w normę czasu (Aneks nr 5 Reg. B)
45 ACCEPTED 2021-06-10 10:48:19
2021-06-10 10:48:19
Magdalena Strzelecka EL HAJAT
  • 2x 3/70 cm/mini LL Open , wys. 70 cm, dokładności (art. 238.1.1)
44 ACCEPTED 2021-06-10 10:47:57
2021-06-10 10:47:57
Olga Ostaszewicz EXPLODE
  • 1x 2B/60 cm/Open wys. 60 cm, Duże Konie, dokładności, (art. 238.1.1)
  • 1x 3/70 cm/mini LL Open , wys. 70 cm, dokładności (art. 238.1.1)
43 ACCEPTED 2021-06-10 10:47:36
2021-06-10 10:47:36
Zofia Monik LOTNY
  • 1x 0/Pony Games/Pony Games - przejazdy samodzielne (art.23 Reg. DiM)
42 ACCEPTED 2021-06-10 10:47:15
2021-06-10 10:47:15
Paulina Mokrogulska BRYLANT
  • 2x 1/50 cm/Debiuty Open , wys. 50 cm, dokładności, (art. 238.1.1)
  • 1x 2A/60 cm/Open wys. 60 cm, Kuce, dokładności, (art. 238.1.1)
41 ACCEPTED 2021-06-10 10:46:47
2021-06-10 10:46:47
Agata Matyja LOTNY
  • 1x 1/50 cm/Debiuty Open , wys. 50 cm, dokładności, (art. 238.1.1)
  • 1x 2A/60 cm/Open wys. 60 cm, Kuce, dokładności, (art. 238.1.1)
40 ACCEPTED 2021-06-10 10:46:25
2021-06-10 10:46:25
Ewa Giergielewicz KLARYSA
  • 1x 0/Pony Games/Pony Games - przejazdy samodzielne (art.23 Reg. DiM)
39 ACCEPTED 2021-06-10 10:46:05
2021-06-10 10:46:05
Franciszek Frączek FILOZOFIA
  • 1x 1/50 cm/Debiuty Open , wys. 50 cm, dokładności, (art. 238.1.1)
  • 1x 2A/60 cm/Open wys. 60 cm, Kuce, dokładności, (art. 238.1.1)
38 ACCEPTED 2021-06-10 10:45:37
2021-06-10 10:45:37
Lena Cach KAZIK GR. B
  • 1x 2A/60 cm/Open wys. 60 cm, Kuce, dokładności, (art. 238.1.1)
  • 1x 3/70 cm/mini LL Open , wys. 70 cm, dokładności (art. 238.1.1)
37 ACCEPTED 2021-06-10 10:45:12
2021-06-10 10:45:12
Katarzyna Brodowicz KLARYSA
  • 1x 0/Pony Games/Pony Games - przejazdy samodzielne (art.23 Reg. DiM)
36 ACCEPTED 2021-06-10 10:44:48
2021-06-10 10:44:48
Angelika Białkowska KAPSEL
  • 2x 2A/60 cm/Open wys. 60 cm, Kuce, dokładności, (art. 238.1.1)
  • 1x 3/70 cm/mini LL Open , wys. 70 cm, dokładności (art. 238.1.1)
35 ACCEPTED 2021-06-10 10:23:43
2021-06-10 07:53:52
Natalia Wolnomiejska Jm'07 ANILA
  • 2x 3/70 cm/mini LL Open , wys. 70 cm, dokładności (art. 238.1.1)
34 ACCEPTED 2021-06-10 10:23:39
2021-06-10 07:53:29
Hanna Chrzanowska LUBLANA
  • 2x 2B/60 cm/Open wys. 60 cm, Duże Konie, dokładności, (art. 238.1.1)
33 ACCEPTED 2021-06-10 07:20:31
2021-06-09 23:12:17
Agata Dybowska GILDZIA
  • 1x 1/50 cm/Debiuty Open , wys. 50 cm, dokładności, (art. 238.1.1)
32 ACCEPTED 2021-06-10 07:20:20
2021-06-09 22:49:38
Dorota Petryk-Niedbalska KORDIAN
  • 1x 7/100 cm/ klasa L, wys. 100 cm, dwufazowy (dokł., zwykły) (art. 274.1.5.2)
  • 1x 8/110 cm/klasa P, wys. 110 cm, o wzrastającym stopniu trudności z jokerem
31 ACCEPTED 2021-06-10 07:20:14
2021-06-09 21:38:17
Margo Pastuzak MISS MOONLIGHT
  • 2x 3/70 cm/mini LL Open , wys. 70 cm, dokładności (art. 238.1.1)
30 ACCEPTED 2021-06-09 20:59:22
2021-06-09 20:49:09
Maja Mokosa ZUMI
  • 1x 6/90 cm/ klasa LL1, Open , wys. 90 cm, dwufazowy (dokł., zwykły) (art. 274.1.5.2)
29 ACCEPTED 2021-06-09 20:59:19
2021-06-09 20:47:49
Patrycja Mokosa ZUMI
  • 1x 2B/60 cm/Open wys. 60 cm, Duże Konie, dokładności, (art. 238.1.1)
28 ACCEPTED 2021-06-09 20:59:15
2021-06-09 20:39:42
Margo Pastuzak GILDZIA
  • 2x 2B/60 cm/Open wys. 60 cm, Duże Konie, dokładności, (art. 238.1.1)
27 ACCEPTED 2021-06-09 19:16:06
2021-06-09 17:58:50
Krzysztof Chijioke ROCH
  • 1x 3/70 cm/mini LL Open , wys. 70 cm, dokładności (art. 238.1.1)
  • 1x 5/80 cm/klasa LL DK Open , wys. 80 cm, z trafieniem w normę czasu (Aneks nr 5 Reg. B)
26 ACCEPTED 2021-06-09 16:24:00
2021-06-09 15:52:26
Wiktor Jaworski WALKIRIA
  • 1x 4/80 cm/Kuce i MK Open , wys. 80 cm, dokładności (art.238.1.1)
  • 1x 5/80 cm/klasa LL DK Open , wys. 80 cm, z trafieniem w normę czasu (Aneks nr 5 Reg. B)
25 ACCEPTED 2021-06-09 11:02:46
2021-06-09 10:56:55
Blanka Kuleszko PRIMA
  • 1x 1/50 cm/Debiuty Open , wys. 50 cm, dokładności, (art. 238.1.1)
  • 1x 2B/60 cm/Open wys. 60 cm, Duże Konie, dokładności, (art. 238.1.1)
24 ACCEPTED 2021-06-10 16:29:53
2021-06-08 22:36:36
Julia Brudzyńska TINA
  • 1x 1/50 cm/Debiuty Open , wys. 50 cm, dokładności, (art. 238.1.1)
23 ACCEPTED 2021-06-08 22:51:24
2021-06-08 21:27:51
Michalina Kalbarczyk GILDZIA
  • 1x 0/Pony Games/Pony Games - przejazdy samodzielne (art.23 Reg. DiM)
  • 1x 1/50 cm/Debiuty Open , wys. 50 cm, dokładności, (art. 238.1.1)
22 ACCEPTED 2021-06-08 22:51:20
2021-06-08 18:26:46
Maria Sinczak J'04 PRIMADONNA L
  • 1x 3/70 cm/mini LL Open , wys. 70 cm, dokładności (art. 238.1.1)
  • 1x 5/80 cm/klasa LL DK Open , wys. 80 cm, z trafieniem w normę czasu (Aneks nr 5 Reg. B)
21 ACCEPTED 2021-06-08 22:51:17
2021-06-08 18:25:38
Weronika Sieczka HILDA
  • 1x 2B/60 cm/Open wys. 60 cm, Duże Konie, dokładności, (art. 238.1.1)
  • 1x 3/70 cm/mini LL Open , wys. 70 cm, dokładności (art. 238.1.1)
20 ACCEPTED 2021-06-08 22:51:13
2021-06-08 13:57:57
Agnieszka Kurek PRESTIGE D'AVANCON
  • 1x 4/80 cm/Kuce i MK Open , wys. 80 cm, dokładności (art.238.1.1)
  • 1x 5/80 cm/klasa LL DK Open , wys. 80 cm, z trafieniem w normę czasu (Aneks nr 5 Reg. B)
19 ACCEPTED 2021-06-08 22:51:09
2021-06-08 13:15:32
Kamila Kozon EVIT SOON
  • 1x 6B/90 cm/klasa LL1 Open”, wys. 90 cm, zwykły (art. 238.2.1) Seria B półfinał AMWiM Amatorzy
  • 1x 7B/100 cm/klasa L, wys. 100 cm, zwykły (art. 238.2.1) Seria B finał AMWiM Amatorzy
18 ACCEPTED 2021-06-08 22:51:03
2021-06-08 12:53:55
Paulina Naduk BAKELBA
  • 1x 5/80 cm/klasa LL DK Open , wys. 80 cm, z trafieniem w normę czasu (Aneks nr 5 Reg. B)
  • 1x 6/90 cm/ klasa LL1, Open , wys. 90 cm, dwufazowy (dokł., zwykły) (art. 274.1.5.2)
17 ACCEPTED 2021-06-08 09:50:37
2021-06-08 07:53:01
Aleksandra Mordzelewska DON MATEO
  • 1x 3/70 cm/mini LL Open , wys. 70 cm, dokładności (art. 238.1.1)
  • 1x 5/80 cm/klasa LL DK Open , wys. 80 cm, z trafieniem w normę czasu (Aneks nr 5 Reg. B)
16 ACCEPTED 2021-06-08 09:50:34
2021-06-07 22:53:22
Iga Kruszelnicka JOGA
  • 2x 3/70 cm/mini LL Open , wys. 70 cm, dokładności (art. 238.1.1)
15 ACCEPTED 2021-06-07 22:09:43
2021-06-07 21:11:17
Patrycja Pełczyńska ALUZJA
  • 1x 2A/60 cm/Open wys. 60 cm, Kuce, dokładności, (art. 238.1.1)
  • 1x 3/70 cm/mini LL Open , wys. 70 cm, dokładności (art. 238.1.1)
14 ACCEPTED 2021-06-07 15:42:01
2021-06-07 14:50:31
Amelia Saganowska SIMSALABIM
  • 1x 7/100 cm/ klasa L, wys. 100 cm, dwufazowy (dokł., zwykły) (art. 274.1.5.2)
  • 1x 8/110 cm/klasa P, wys. 110 cm, o wzrastającym stopniu trudności z jokerem
13 ACCEPTED 2021-06-06 16:04:34
2021-06-06 16:02:22
Marta Łojewska GUDORINA VAN DE EIKHOF
  • 1x 6/90 cm/ klasa LL1, Open , wys. 90 cm, dwufazowy (dokł., zwykły) (art. 274.1.5.2)
  • 1x 7/100 cm/ klasa L, wys. 100 cm, dwufazowy (dokł., zwykły) (art. 274.1.5.2)
12 ACCEPTED 2021-06-03 20:15:47
2021-06-03 18:03:57
Klara Grzęda MACLAREN
  • 1x 5/80 cm/klasa LL DK Open , wys. 80 cm, z trafieniem w normę czasu (Aneks nr 5 Reg. B)
  • 1x 6/90 cm/ klasa LL1, Open , wys. 90 cm, dwufazowy (dokł., zwykły) (art. 274.1.5.2)
11 ACCEPTED 2021-06-03 20:15:43
2021-06-03 14:11:18
Julia Łepkowska DIOR
  • 1x 1/50 cm/Debiuty Open , wys. 50 cm, dokładności, (art. 238.1.1)
  • 1x 2B/60 cm/Open wys. 60 cm, Duże Konie, dokładności, (art. 238.1.1)
10 ACCEPTED 2021-06-03 20:15:39
2021-06-03 14:10:59
Apolonia Popkowska ZEFIR
  • 1x 1/50 cm/Debiuty Open , wys. 50 cm, dokładności, (art. 238.1.1)
  • 1x 2B/60 cm/Open wys. 60 cm, Duże Konie, dokładności, (art. 238.1.1)
9 ACCEPTED 2021-06-03 20:15:35
2021-06-03 14:09:42
Barbara Pakuła J'03 CONSTANTIN
  • 1x 6/90 cm/ klasa LL1, Open , wys. 90 cm, dwufazowy (dokł., zwykły) (art. 274.1.5.2)
  • 1x 7/100 cm/ klasa L, wys. 100 cm, dwufazowy (dokł., zwykły) (art. 274.1.5.2)
8 ACCEPTED 2021-06-02 21:58:10
2021-06-02 12:55:16
Kinga Kozłowska Mj'01 AIRA
  • 1x 6/90 cm/ klasa LL1, Open , wys. 90 cm, dwufazowy (dokł., zwykły) (art. 274.1.5.2)
  • 1x 7/100 cm/ klasa L, wys. 100 cm, dwufazowy (dokł., zwykły) (art. 274.1.5.2)
7 ACCEPTED 2021-06-01 22:31:01
2021-05-31 12:48:22
Sławomir Paszkowski RAUL
  • 1x 7/100 cm/ klasa L, wys. 100 cm, dwufazowy (dokł., zwykły) (art. 274.1.5.2)
  • 1x 8/110 cm/klasa P, wys. 110 cm, o wzrastającym stopniu trudności z jokerem
6 ACCEPTED 2021-06-01 22:31:04
2021-05-31 12:48:02
Jakub Grzymała ARNOLD
  • 1x 6/90 cm/ klasa LL1, Open , wys. 90 cm, dwufazowy (dokł., zwykły) (art. 274.1.5.2)
  • 1x 7/100 cm/ klasa L, wys. 100 cm, dwufazowy (dokł., zwykły) (art. 274.1.5.2)
5 ACCEPTED 2021-06-01 22:31:08
2021-05-31 12:46:53
Agnieszka Paszkowska AJGOR
  • 1x 8/110 cm/klasa P, wys. 110 cm, o wzrastającym stopniu trudności z jokerem
  • 1x 9/120 cm/klasa N, zwykły, wys. 120 cm (art. 238.2.1)
4 ACCEPTED 2021-05-28 09:19:51
2021-05-27 14:01:25
Inga Grzybek COUPE DE BLUE
  • 1x 3/70 cm/mini LL Open , wys. 70 cm, dokładności (art. 238.1.1)
3 ACCEPTED 2021-05-28 09:19:47
2021-05-27 10:17:51
Agnieszka Pietrak COUPE DE BLUE
  • 1x 3/70 cm/mini LL Open , wys. 70 cm, dokładności (art. 238.1.1)
2 ACCEPTED 2021-05-28 09:19:42
2021-05-27 10:17:00
Agnieszka Pietrak KENNA MK
  • 2x 5/80 cm/klasa LL DK Open , wys. 80 cm, z trafieniem w normę czasu (Aneks nr 5 Reg. B)
1 ACCEPTED 2021-05-28 09:19:38
2021-05-27 09:25:56
Kamila Fabicka LUPIDELLA EBONY LADY
  • 1x 3/70 cm/mini LL Open , wys. 70 cm, dokładności (art. 238.1.1)
  • 1x 4/80 cm/Kuce i MK Open , wys. 80 cm, dokładności (art.238.1.1)
No. Rider Club
Year of birth
National Equ.Fed. ID
FEI ID
1. Aleksandrzak Zuzanna KJ Podkowa Lesna
2011 (Mł.)
2. Białkowska Angelika KJ Podkowa Leśna
2006 (JM.)
brak
3. Brodowicz Katarzyna KJ Podkowa Lesna
2011 (Mł.)
4. Brudzyńska Julia Domek Białego Kucyka
2009 (JM.)
brak
5. Cach Lena KJ Podkowa Leśna
2007 (JM.)
O056252
6. Chijioke Krzysztof KJ bałałajka
2006 (JM.)
O055729
7. Chrzanowska Hanna UKS Impuls-Łoś
2002 (MJ.)
brak
8. Dybowska Agata SKJ Grobice
2009 (JM.)
o053193
9. Fabicka Kamila BPK (MAZ)
2009 (JM.)
O063783
10. Frączek Franciszek KJ Podkowa Leśna
2004 (J.)
brak
11. Giergielewicz Ewa KJ Podkowa Lesna
2009 (JM.)
12. Grzęda Klara Stow. Warszawski KJ
2007 (JM.)
O057825
13. Grzybek Inga BPK
S
O063803
14. Grzymała Jakub Stow. Jeździeckie Szarża Popówek
S
O010163
15. Jaworski Wiktor Stajnia Bałałajka
2008 (JM.)
O058628
16. Kalbarczyk Michalina DBK
2010 (Mł.)
BRAK
17. Kamińska Oliwia KJ Podkowa Leśna
2003 (J.)
brak
18. Kozłowska Mj'01 Kinga Bałałajka
2001 (MJ.)
O039312
19. Kozon Kamila Stowarzyszenie Klub Sportów Konnych Stare Babice
S
O031652
20. Kruszelnicka Iga KJ Bałałajka
2008 (JM.)
O051991
21. Kuleszko Blanka KJ Ostoja Kończynka
2005 (J.)
Brak
22. Kurek Agnieszka KJ Bałałajka
2006 (JM.)
0051657
23. Łepkowska Julia LKS WOLTA
2002 (MJ.)
Brak
24. Łojewska Marta LKJ Gałkowo
S
O019288
25. Matyja Agata KJ Podkowa Leśna
2008 (JM.)
brak
26. Mokosa Maja nz
2005 (J.)
brak
27. Mokosa Patrycja nz
2007 (JM.)
brak
28. Mokrogulska Paulina KJ Podkowa Leśna
2003 (J.)
brak
29. Monik Zofia KJ Podkowa Lesna
2011 (Mł.)
30. Mordzelewska Aleksandra Bez Przynależności Klubowej
2006 (JM.)
brak
31. Naduk Paulina BPK
S
O004527
32. Ostaszewicz Olga KJ Podkowa Leśna
2006 (JM.)
brak
33. Pakuła J'03 Barbara LKS Wolta
2003 (J.)
O033586
34. Pastuzak Margo Domek Białego Kucyka
Brak
35. Paszkowska Agnieszka Stow. Jeździeckie Szarża Popówek
S
O010171
36. Pełczyńska Patrycja Niezrzeszony
2004 (J.)
Brak
37. Petryk-Niedbalska Dorota Stow. KJ Podkowa Leśna
S
O063829
LZRWZJ/3223/21 A(w) B(III)
38. Pietrak Agnieszka Fundacja Horse Sport
S
O031478
39. Popkowska Apolonia LKS WOLTA
2006 (JM.)
Brak
40. Saganowska Amelia BPK
2003 (J.)
O046336
41. Sieczka Weronika ............
2010 (Mł.)
O064010
42. Sinczak J'04 Maria nz
2004 (J.)
brak
43. Strzelecka Magdalena KJ Podkowa Leśna
2006 (JM.)
brak
44. Sypuła Mj'99 Aleksandra SKJ Podkowa Leśna
S
O026300
45. Wolnomiejska Jm'07 Natalia Uks Impuls-Łoś
2007 (JM.)
brak
No. Horse number Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin National Equ.Fed. ID Passport number FEI Passport
1.

13

AIRA SP POL 2012 klacz gniada/169 F: Aldir
M: Gretą
K031314 616009540000212
2.

12

AJGOR SP POL 2011 wałach kasztanowata/166 F: Candiavolo
M: Akka
K023403 brak
3.

20

ALUZJA HUCULSKA POL 2010 klacz srokata/kuc:130 F: Oktawian-o
M: Agnes
Brak 616012540039310
4.

39

ANILA WLKP POL 2002 Klacz siwa F: Tenor
M: Anika
brak 616007611072602
5.

11

ARNOLD SP POL 2012 wałach kasztanowata/167 F: Candiavolo
M: Anabell
K024224 brak
6.

23

BAKELBA WIELKOPOLSKA POL 2015 klacz srokata/156 F: EL BATAL
M: Bakalia
brak 616007530185115
7.

45

BRYLANT KUC POL 2009 Wałach kasztanowata/kuc:128 F: Bies
M: Foka
brak 616013580740609
8.

14

CONSTANTIN HOL POL 2009 Wałach gniada/172 F: cento
M: idylle1
BRAK DE421000401509
9.

3

COUPE DE BLUE OLDENBURSKA POL 2015 klacz siwa/160 F: Coupie
M: Chacca
K031621 DE418181054915
10.

4

COUPE DE BLUE OLDENBURSKA POL 2015 klacz siwa/160 F: Coupie
M: Chacca
K031621 DE 418181054915
11.

16

DIOR SP POL 2005 wałach gniada/165 F: Fliper
M: Dukla
Brak POL009590148805
12.

22

DON MATEO XX POL 2004 wałach gniada/165 F: Life of Liberty
M: Delijka
brak POL999663439604
13.

47

EL HAJAT Czysta Krew Arabska POL 2012 Wałach kasztanowata/mk:mk:mk:n F: Dekstern
M: El Hajfa
brak 616POL12009218A
14.

24

EVIT SOON Czeski Koń Gorącokrwisty POL 2013 wałach kasztanowata/168 F: 1739 Chambers
M: Evita
K027405 000089905
15.

46

EXPLODE Pełna Krew Angielska POL 2008 klacz gniada/bd F: Enjoy Plan
M: Emily
brak POL080000005608
16.

43

FILOZOFIA KUC POL 1997 Klacz kara/kuc:kuc:14 F: nn
M: nn
K014947 POL999660399497
17.

28

GILDZIA KUC POL 2005 klacz gniada/kuc:134 F: Granit
M: Grenada
brak POL 013 53 01206 05
18.

33

GILDZIA KOŃ MAŁY POL 08. 07. 20 klacz gniada/kuc:138 F: Granit
M: Grenada
Brak 013 53 01206 05
19.

37

GILDZIA KUC POL 2005 klacz gniada/kuc:134 F: Granit
M: Grenada
brak 13530120605
20.

18

GUDORINA VAN DE EIKHOF AES POL 2015 klacz skarogniada/165 F: Glasgow-W van’t Merelsnest
M: Udorina
K031460 826002150874573
21.

26

HILDA MŁP POL 2002 Klacz kasztanowata F: Dzingis
M: Henna
K022849
22.

21

JOGA NN POL 2007 klacz kasztanowata/kuc:129 F: NN
M: NN
K030945 616999530295606
23.

40

KAPSEL TYP PRYMITYWNY POL nn Wałach inna/kuc:145 F: nn
M: nn
brak POL999590163201
24.

42

KAZIK GR. B TYP KUC POL 2010 wałach gniada/kuc:kuc:ku F: nn
M: nn
K027357
25.

2

KENNA MK SP POL 2016 klacz gniada/165 F: Marino
M: Kassari
brak 616009600035416
26.

41

KLARYSA KUC POL 2001 Klacz srokata/kuc:119 F: nn / nn
M: nn / nn
K019245
27.

36

KORDIAN WIELKOPOLSKA POL 2016 wałach skarogniada/172 F: Diarado
M: Kasandra
K031643 616007520034516
28.

48

KRATER MAŁOPOLSKA POL 2013 wałach gniada/nn F: Barnaba
M: Karisa
brak 616006580318513
29.

44

LOTNY HC POL 2005 Wałach gniada/kuc:140 F: Rygor
M: Kaja
brak POL012630172305
30.

38

LUBLANA SP POL 2003 Klacz gniada/170 F: BARYSHNIKOV
M: LUKKA
brak POL 009600162103
31.

1

LUPIDELLA EBONY LADY KUC WALIJSKI POL 2011 klacz skarogniada/kuc:132 F: Turinina's Gismore
M: Firwood's Ella
K027160 616013590109311
32.

17

MACLAREN Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2014 wałach gniada/164 F: BIJOU BE
M: MATRICA 34
K026229 616009660461614
33.

35

MISS MOONLIGHT WIELKOPOLSKA POL 09. 04. 20 klacz cremello/mk:156 cm F: Arktos
M: Mirabelka
Brak 616 007 66 06786 27
34.

25

PRESTIGE D'AVANCON KUC WALIJSKI POL 2003 Wałach izabelowata/kuc:129 F: Imperatore du Logis
M: Flamina D'Avancon
Brak Tak
35.

30

PRIMA NN POL NN klacz gniada/mk:145 F: NN
M: NN
K031517 Brak
36.

27

PRIMADONNA L SP POL 2016 klacz skarogniada/160 F: Lansjer L
M: Pornpgrafia
Brak 616009660583416
37.

10

RAUL SP POL 2006 wałach gniada F: Quelester
M: Raketta / Rakett
K016410
38.

32

ROCH XX POL 2016 wałach ciemnogniada/165 F: Golden Tirol
M: Romp River
brak 616POL16008930T
39.

19

SIMSALABIM HANOWERSKA GER 2014 klacz ciemnogniada/159 F: Signum
M: po Falkner
K026038 DE 431316825514
40.

49

SZAFIR NN POL 2006 Wałach gniada/160 F: Cwał
M: Sekwana
K021643 POL013680021806
41.

29

TINA KUC POL 2007 klacz kasztanowata/kuc:107 F: RAMONA'S TEQUILA BOY
M: KREDKA - TOFFI
brak POL 013 66 05616 07
42.

31

WALKIRIA NN POL 2014 klacz gniada/mk:145cm F: NN
M: NN
K029082 616999640074714
43.

15

ZEFIR SP POL 2003 Wałach kara/165 F: nn
M: nn
brak pol 999 66 33126 04
44.

34

ZUMI Szlachetna Półkrew POL 2010 Klacz kasztanowata/165 F: Nobody
M: Zina
K023794 616009590205910
Rider Club
Competition
Prize
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Aleksandrzak Zuzanna
KJ Podkowa Lesna
LOTNY (44)
2021-06-12
5
Białkowska Angelika
KJ Podkowa Leśna
KAPSEL (40)
2021-06-12
5
2021-06-12
2021-06-12
11
Brodowicz Katarzyna
KJ Podkowa Lesna
KLARYSA (41)
2021-06-12
1
Brudzyńska Julia
Domek Białego Kucyka
TINA (29)
2021-06-12
1
Cach Lena
KJ Podkowa Leśna
2021-06-12
1
2021-06-12
1
Chijioke Krzysztof
KJ bałałajka
ROCH (32)
2021-06-12
14
2021-06-12
8
Chrzanowska Hanna
UKS Impuls-Łoś
LUBLANA (38)
2021-06-12
7
2021-06-12
8
Dybowska Agata
SKJ Grobice
GILDZIA (37)
2021-06-12
1
Fabicka Kamila
BPK (MAZ)
2021-06-12
1
2021-06-12
3
Frączek Franciszek
KJ Podkowa Leśna
2021-06-12
1
2021-06-12
1
Giergielewicz Ewa
KJ Podkowa Lesna
KLARYSA (41)
2021-06-12
2
Grzęda Klara
Stow. Warszawski KJ
2021-06-12
3
2021-06-12
8
Grzybek Inga
BPK
2021-06-12
11
Grzymała Jakub
Stow. Jeździeckie Szarża Popówek
ARNOLD (11)
2021-06-12
10
2021-06-12
7
Jaworski Wiktor
Stajnia Bałałajka
2021-06-12
1
2021-06-12
5
Kalbarczyk Michalina
DBK
GILDZIA (28)
2021-06-12
3
Kamińska Oliwia
KJ Podkowa Leśna
KRATER (48)
2021-06-12
1
2021-06-12
7
Kozłowska Mj'01 Kinga
Bałałajka
AIRA (13)
2021-06-12
1
2021-06-12
6
Kozon Kamila
Stowarzyszenie Klub Sportów Konnych Stare Babice
2021-06-12
7
2021-06-12
3
Kruszelnicka Iga
KJ Bałałajka
JOGA (21)
2021-06-12
2021-06-12
15
Kuleszko Blanka
KJ Ostoja Kończynka
PRIMA (30)
2021-06-12
2021-06-12
1
Kurek Agnieszka
KJ Bałałajka
2021-06-12
1
2021-06-12
9
Łepkowska Julia
LKS WOLTA
DIOR (16)
2021-06-12
1
2021-06-12
1
Łojewska Marta
LKJ Gałkowo
2021-06-12
6
2021-06-12
2
Matyja Agata
KJ Podkowa Leśna
LOTNY (44)
2021-06-12
5
2021-06-12
6
Mokosa Maja
nz
ZUMI (34)
2021-06-12
4
Mokosa Patrycja
nz
ZUMI (34)
2021-06-12
1
Mokrogulska Paulina
KJ Podkowa Leśna
BRYLANT (45)
2021-06-12
5
2021-06-12
4
Monik Zofia
KJ Podkowa Lesna
LOTNY (44)
2021-06-12
4
Mordzelewska Aleksandra
Bez Przynależności Klubowej
2021-06-12
1
2021-06-12
2
Naduk Paulina
BPK
BAKELBA (23)
2021-06-12
4
2021-06-12
2
Ostaszewicz Olga
KJ Podkowa Leśna
EXPLODE (46)
2021-06-12
6
2021-06-12
1
Pakuła J'03 Barbara
LKS Wolta
2021-06-12
3
2021-06-12
3
Pastuzak Margo
Domek Białego Kucyka
GILDZIA (33)
2021-06-12
1
2021-06-12
2021-06-12
17
Paszkowska Agnieszka
Stow. Jeździeckie Szarża Popówek
AJGOR (12)
2021-06-12
1
2021-06-12
1
Pełczyńska Patrycja
Niezrzeszony
ALUZJA (20)
2021-06-12
2021-06-12
Petryk-Niedbalska Dorota
Stow. KJ Podkowa Leśna
KORDIAN (36)
2021-06-12
1
Pietrak Agnieszka
Fundacja Horse Sport
2021-06-12
1
2021-06-12
6
2021-06-12
11
Popkowska Apolonia
LKS WOLTA
ZEFIR (15)
2021-06-12
7
2021-06-12
5
Saganowska Amelia
BPK
2021-06-12
2021-06-12
2
Sieczka Weronika
............
HILDA (26)
2021-06-12
1
2021-06-12
1
Sinczak J'04 Maria
nz
2021-06-12
16
2021-06-12
Strzelecka Magdalena
KJ Podkowa Leśna
2021-06-12
1
2021-06-12
1
Sypuła Mj'99 Aleksandra
SKJ Podkowa Leśna
SZAFIR (49)
2021-06-12
5
2021-06-12
3
Wolnomiejska Jm'07 Natalia
Uks Impuls-Łoś
ANILA (39)
2021-06-12
1
2021-06-12
1

Number of Riders: 45

Number of Horses: 44

The sum of prizes: 0.00

Competition results developed by:
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: P2-052018-1, Podkowa Leśna)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2021
design and realization: signus.pl