Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

ZRiT-A AMWiM w ujeżdżeniu
Podkowa Leśna, 6.04.2019

Zgłoszenia zaakceptowane:

Nr Status zgłoszenia
Daty korekty i utworzenia
Zawodnik Koń Konkursy
79 ENTRY ACCEPTED 2019-04-05 12:17:32
2019-04-04 23:54:33
Anna Sieńko REWERS
  • 1x 9/D2/Regionalny
78 ENTRY ACCEPTED 2019-04-05 12:17:31
2019-04-04 21:36:06
Anna Kossek MENADA
  • 1x 5/P-2/DUŻE KONIE
77 ENTRY ACCEPTED 2019-04-05 12:17:28
2019-04-04 21:33:20
Julia Fedyna HERMES
  • 1x 3/L-2/
76 ENTRY ACCEPTED 2019-04-04 19:17:04
2019-04-04 14:24:09
Marta Pieńkowska PRESIDENT
  • 1x 3/L-2/
  • 1x 4/L-3/
75 ENTRY ACCEPTED 2019-04-04 19:17:39
2019-04-04 10:29:48
Paulina Zapała SON OF LIGHT
  • 1x 4/L-3/
  • 1x 5/P-2/DUŻE KONIE
74 ENTRY ACCEPTED 2019-04-04 10:03:46
2019-04-04 10:03:46
Amelia Zięba LOTNY
  • 2x 0/debiuty/Towarzyski
73 ENTRY ACCEPTED 2019-04-04 09:53:26
2019-04-04 09:53:26
Michalina Skonieczna KLARYSA
  • 1x 1/L-2 kuce/
  • 1x 2/L-3 kuce/
72 ENTRY ACCEPTED 2019-04-04 09:52:47
2019-04-04 09:52:47
Oliwia Baranowska MALTA
  • 1x 3/L-2/
  • 1x 4/L-3/
71 ENTRY ACCEPTED 2019-04-04 09:52:10
2019-04-04 09:52:10
Agata Budniak FRESZ OLI
  • 2x 1/L-2 kuce/
70 ENTRY ACCEPTED 2019-04-04 09:08:12
2019-04-04 09:08:12
Michalina Nowak WUWU
  • 1x 4/L-3/
  • 1x 6/P-3/Regionalny
69 ENTRY ACCEPTED 2019-04-04 09:05:29
2019-04-04 09:05:29
Julia Margas FIGLARZ
  • 1x 1/L-2 kuce/
  • 1x 2/L-3 kuce/
68 ENTRY ACCEPTED 2019-04-04 08:56:18
2019-04-03 21:12:45
Małgorzata Kołkowicz STOKROTKA
  • 1x 2/L-3 kuce/
67 ENTRY ACCEPTED 2019-04-04 08:57:16
2019-04-03 21:12:24
Małgorzata Kołkowicz ALUZJA
  • 1x 1/L-2 kuce/
66 ENTRY ACCEPTED 2019-04-04 08:56:21
2019-04-03 21:11:59
Małgorzata Kołkowicz LAMPI
  • 1x 1/L-2 kuce/
65 ENTRY ACCEPTED 2019-04-04 08:56:33
2019-04-03 21:00:56
Martyna Czuprzyńska LUPIDELIA EBONY LADY
  • 1x 2/L-3 kuce/
  • 1x 5/P-2/DUŻE KONIE
64 ENTRY ACCEPTED 2019-04-04 08:56:24
2019-04-03 19:59:56
Małgorzata Kołkowicz SIR NANDO
  • 2x 2/L-3 kuce/
63 ENTRY ACCEPTED 2019-04-04 08:56:39
2019-04-03 19:56:31
Patrycja Przybysz ALUZJA
  • 2x 2/L-3 kuce/
62 ENTRY ACCEPTED 2019-04-04 08:56:36
2019-04-03 19:45:43
Weronika Dąbrowska NABUCCO
  • 2x 2/L-3 kuce/
61 ENTRY ACCEPTED 2019-04-04 08:56:42
2019-04-03 19:41:19
Julia Sencio STOKROTKA
  • 2x 2/L-3 kuce/
60 ENTRY ACCEPTED 2019-04-04 08:56:44
2019-04-03 19:36:17
Julia Kawczyńska KAMELIA
  • 2x 2/L-3 kuce/
59 ENTRY ACCEPTED 2019-04-04 08:56:46
2019-04-03 19:29:55
Julia Szychowska LAMPI
  • 2x 2/L-3 kuce/
58 ENTRY ACCEPTED 2019-04-04 08:56:48
2019-04-03 19:29:10
Małgorzata Kołkowicz ELURIDA
  • 2x 7/N-4/Regionalny
57 ENTRY ACCEPTED 2019-04-04 08:56:51
2019-04-03 19:23:20
Aleksandra Kilian ASLAN
  • 1x 3/L-2/
56 ENTRY ACCEPTED 2019-04-04 08:56:54
2019-04-03 10:40:05
Aleksandra Mejsner REMI
  • 1x 1/L-2 kuce/
  • 1x 2/L-3 kuce/
55 ENTRY ACCEPTED 2019-04-04 08:56:56
2019-04-03 10:25:15
Katarzyna Królak S-QUATTRO
  • 1x 4/L-3/
54 ENTRY ACCEPTED 2019-04-04 08:57:03
2019-04-03 09:57:24
Zuzanna Wasilko MENADA
  • 1x 0/debiuty/Towarzyski
53 ENTRY ACCEPTED 2019-04-04 08:56:01
2019-04-02 22:13:57
Ada Kopeć KLARA
  • 1x 4/L-3/
  • 1x 5/P-2/DUŻE KONIE
52 ENTRY ACCEPTED 2019-04-04 21:13:36
2019-04-02 22:13:07
Katarzyna Wójcik KARINA
  • 1x 4/L-3/
  • 1x 5/P-2/DUŻE KONIE
51 ENTRY ACCEPTED 2019-04-02 21:56:25
2019-04-02 19:52:12
Róża Sobierajska JASPER
  • 1x 3/L-2/
  • 1x 4/L-3/
50 ENTRY ACCEPTED 2019-04-02 21:56:08
2019-04-02 16:14:23
Joanna Szymczak BRAWURA
  • 1x 6/P-3/Regionalny
  • 1x 7/N-4/Regionalny
49 ENTRY ACCEPTED 2019-04-02 21:55:48
2019-04-02 14:25:54
Eliza Skowerska LORENDO
  • 2x 8/C-1/Regionalny
48 ENTRY ACCEPTED 2019-04-02 21:55:44
2019-04-02 13:57:54
Alicja Jasiak KONKRET
  • 1x 7/N-4/Regionalny
47 ENTRY ACCEPTED 2019-04-05 12:17:28
2019-04-02 11:37:54
Anna Sieńko BONITA-LOXLEY
  • 1x 9/D2/Regionalny
46 ENTRY ACCEPTED 2019-04-03 10:40:56
2019-04-02 11:23:15
Magdalena Kącka CLASSIC DREAM
  • 1x 3/L-2/
45 ENTRY ACCEPTED 2019-04-03 10:42:00
2019-04-02 11:22:07
Karolina Zatorska PIĘKNA
  • 1x 4/L-3/
  • 1x 5/P-2/DUŻE KONIE
44 ENTRY ACCEPTED 2019-04-02 10:39:24
2019-04-02 10:39:24
Aleksander Mitroo CAMARGO
  • 1x 4/L-3/
  • 1x 6/P-3/Regionalny
43 ENTRY ACCEPTED 2019-04-02 10:38:08
2019-04-02 10:38:08
Aleksandra Sypuła KAZIK
  • 1x 4/L-3/
  • 1x 5/P-2/DUŻE KONIE
42 ENTRY ACCEPTED 2019-04-02 10:36:34
2019-04-02 10:01:48
Weronika Usiądek HARNAŚ
  • 1x 1/L-2 kuce/
  • 1x 2/L-3 kuce/
41 ENTRY ACCEPTED 2019-04-02 10:36:31
2019-04-02 09:31:55
Kamila Kozon FALLEN
  • 1x 4/L-3/
  • 1x 5/P-2/DUŻE KONIE
40 ENTRY ACCEPTED 2019-04-05 12:17:26
2019-04-01 18:22:42
Karolina Bańkowska GRANDO V
  • 2x 7/N-4/Regionalny
39 ENTRY ACCEPTED 2019-04-02 10:36:27
2019-04-01 17:20:20
Nataliya Leshchiy CLEA
  • 2x 5/P-2/DUŻE KONIE
38 ENTRY ACCEPTED 2019-04-02 10:36:25
2019-04-01 16:40:32
Justyna Chadaj HELIOS
  • 1x 4/L-3/
  • 1x 5/P-2/DUŻE KONIE
37 ENTRY ACCEPTED 2019-04-02 10:36:22
2019-04-01 16:28:08
Kornelia Łupińska ANDROS GB
  • 1x 2/L-3 kuce/
  • 1x 5/P-2/DUŻE KONIE
36 ENTRY ACCEPTED 2019-04-02 10:36:20
2019-04-01 15:53:02
Anna Ciesielska WACŁAW
  • 1x 4/L-3/
35 ENTRY ACCEPTED 2019-04-02 10:36:18
2019-04-01 14:56:30
Natalia Wojtaszek DAGON
  • 1x 7/N-4/Regionalny
  • 1x 8/C-1/Regionalny
34 ENTRY ACCEPTED 2019-04-02 10:36:14
2019-04-01 14:07:13
Julia Kaśnicka BOLERO
  • 1x 6/P-3/Regionalny
33 ENTRY ACCEPTED 2019-04-02 10:36:11
2019-04-01 14:04:44
Kinga Bronakowska BOLERO
  • 1x 5/P-2/DUŻE KONIE
32 ENTRY ACCEPTED 2019-04-02 10:36:06
2019-04-01 13:56:24
Małgorzata Nowicka VIGO JURRE FAN DE KOAIPLEATS
  • 1x 3/L-2/
  • 1x 4/L-3/
31 ENTRY ACCEPTED 2019-04-02 10:36:03
2019-04-01 11:43:09
Katarzyna Górecka BLACK CASINO
  • 1x 3/L-2/
  • 1x 4/L-3/
30 ENTRY ACCEPTED 2019-04-01 11:01:20
2019-04-01 09:46:12
Natalia Leshchiy FRIEDRICH K
  • 1x 8/C-1/Regionalny
29 ENTRY ACCEPTED 2019-04-01 11:01:10
2019-04-01 09:44:29
Dominika Kraśko Białek TOULOUSE LAUTREC
  • 1x 8/C-1/Regionalny
28 ENTRY ACCEPTED 2019-04-01 11:01:02
2019-04-01 09:13:05
Anna Kornatowska OBERON
  • 1x 4/L-3/
27 ENTRY ACCEPTED 2019-04-01 11:00:57
2019-04-01 09:12:38
Klaudia Dłużyńska OBERON
  • 1x 3/L-2/
26 ENTRY ACCEPTED 2019-04-01 11:00:50
2019-03-31 20:21:18
Dominika Jędrzejowska RAHIM BH
  • 1x 7/N-4/Regionalny
25 ENTRY ACCEPTED 2019-04-01 11:00:48
2019-03-31 19:35:07
Anna Sadowska PASJA
  • 2x 3/L-2/
24 ENTRY ACCEPTED 2019-03-31 18:26:02
2019-03-30 18:42:55
Natalia Ostojska OXFORD
  • 1x 4/L-3/
  • 1x 5/P-2/DUŻE KONIE
23 ENTRY ACCEPTED 2019-03-31 18:26:08
2019-03-30 15:35:17
Zuzanna Kwaśniewska BASZMIRA
  • 2x 4/L-3/
22 ENTRY ACCEPTED 2019-03-30 13:42:21
2019-03-29 23:43:21
Ada Wołąs LOCO
  • 1x 4/L-3/
  • 1x 5/P-2/DUŻE KONIE
21 ENTRY ACCEPTED 2019-03-29 22:49:01
2019-03-29 14:54:56
Marta Matysik INNER
  • 1x 7/N-4/Regionalny
  • 1x 8/C-1/Regionalny
20 ENTRY ACCEPTED 2019-03-29 22:48:56
2019-03-29 07:35:03
Aleksandra Bieleń ARISTON
  • 1x 3/L-2/
  • 1x 4/L-3/
19 ENTRY ACCEPTED 2019-04-05 15:20:23
2019-03-28 23:01:26
Hanna Barwinek ANGELINA G
  • 1x 4/L-3/
  • 1x 5/P-2/DUŻE KONIE
18 ENTRY ACCEPTED 2019-03-29 22:48:37
2019-03-28 23:00:22
Hanna Barwinek SANTA CRUZ
  • 1x 4/L-3/
  • 1x 5/P-2/DUŻE KONIE
17 ENTRY ACCEPTED 2019-03-29 22:48:25
2019-03-28 22:39:07
Agnieszka Zuchniak ASTERA
  • 1x 4/L-3/
  • 1x 5/P-2/DUŻE KONIE
16 ENTRY ACCEPTED 2019-03-28 21:43:10
2019-03-28 21:38:39
Larysa Sadłos NABOKOV L
  • 1x 5/P-2/DUŻE KONIE
  • 1x 6/P-3/Regionalny
15 ENTRY ACCEPTED 2019-03-28 21:43:07
2019-03-28 20:54:03
Aleksandra Wąsiewicz LU WETER
  • 1x 3/L-2/
  • 1x 4/L-3/
14 ENTRY ACCEPTED 2019-03-28 21:43:02
2019-03-28 16:28:50
Martyna Kmiecińska - Wasiak AHUNTER
  • 1x 0/debiuty/Towarzyski
13 ENTRY ACCEPTED 2019-03-28 21:42:54
2019-03-28 16:23:31
Martyna Kmiecińska - Wasiak GAUS
  • 1x 5/P-2/DUŻE KONIE
  • 1x 6/P-3/Regionalny
12 ENTRY ACCEPTED 2019-03-28 21:42:48
2019-03-28 12:59:34
Antonina Maria Kuśmirek AFRODYZJAK
  • 2x 0/debiuty/Towarzyski
11 ENTRY ACCEPTED 2019-03-28 21:43:49
2019-03-28 12:44:46
Joanna Łabudzka MATADOR
  • 1x 4/L-3/
  • 1x 5/P-2/DUŻE KONIE
10 ENTRY ACCEPTED 2019-04-03 18:31:30
2019-03-28 12:38:07
Julia Szulecka QUADRO SON
  • 1x 4/L-3/
  • 1x 5/P-2/DUŻE KONIE
9 ENTRY ACCEPTED 2019-03-28 21:42:37
2019-03-28 11:50:06
Idalia Popławska SEBITA
  • 1x 4/L-3/
  • 1x 5/P-2/DUŻE KONIE
8 ENTRY ACCEPTED 2019-04-03 18:30:53
2019-03-28 11:27:09
Julia Szulecka SZOGUN
  • 1x 4/L-3/
  • 1x 5/P-2/DUŻE KONIE
7 ENTRY ACCEPTED 2019-03-28 21:42:28
2019-03-28 11:15:17
Kaja Trzcińska JUPITER
  • 1x 4/L-3/
  • 1x 5/P-2/DUŻE KONIE
6 ENTRY ACCEPTED 2019-03-28 21:41:54
2019-03-28 11:07:22
Magdalena Gręda DASTA
  • 1x 4/L-3/
  • 1x 5/P-2/DUŻE KONIE
5 ENTRY ACCEPTED 2019-03-28 09:49:21
2019-03-28 09:22:22
Sandra Pączek MONAKO
  • 1x 3/L-2/
  • 1x 4/L-3/
4 ENTRY ACCEPTED 2019-03-28 09:49:18
2019-03-28 07:56:47
Oliwia Laferi-Sapiej DONNA AGATHA
  • 1x 7/N-4/Regionalny
  • 1x 8/C-1/Regionalny
2 ENTRY ACCEPTED 2019-03-28 09:49:11
2019-03-27 17:14:34
Alicja Skarżyńska CAMELOT
  • 1x 5/P-2/DUŻE KONIE
  • 1x 6/P-3/Regionalny
No. Rider Club
Year of birth
PZJ
FEI ID
1. Bańkowska Karolina Klub Sportowy Centurion
S
O008574
2. Baranowska Oliwia KJ Podkowa Leśna
2004 (JM.)
O035293
3. Barwinek Hanna Skj Bajardo
S
O013362
4. Bieleń Aleksandra Klub Jeździecki Huzar
2002 (J.)
O038564
5. Bronakowska Kinga bpk (Amber Horse)
S
brak
6. Budniak Agata KJPodkowa Leśna
2000 (MJ.)
brak
7. Chadaj Justyna Stowarzyszenie Jeździeckie Szarża
2005 (JM.)
brak
8. Ciesielska Anna KU AZS UKSW
S
brak
9. Czuprzyńska Martyna SKJ Grobice
Brak
10. Dąbrowska Weronika bpk
2006 (JM.)
brak
11. Dłużyńska Klaudia Bez Przynależności Klubowej
S
O052994
12. Fedyna Julia SSKJ Bobrowy Staw
2002 (J.)
O035292
13. Górecka Katarzyna Stajnia wilanów
S
Brak
14. Gręda Magdalena Stajnia Malowany Koń
S
brak
15. Jasiak Alicja bpk
2003 (J.)
brak
16. Jędrzejowska Dominika bpk MAZ
2001 (J.)
O042742
17. Kącka Magdalena LKS Wolta
S
Brak
18. Kaśnicka Julia KJ Amber Horse
2002 (J.)
brak
19. Kawczyńska Julia bpk
2003 (J.)
brak
20. Kilian Aleksandra Ośrodek Jeździecki Sebory
S
Brak
21. Kołkowicz Małgorzata KJ Gabon Walewice
S
O020947
22. Kopeć Ada Klub Uczelniany AZS Politechniki Warszawskiej
S
brak
23. Kornatowska Anna Bez Przynależności Klubowej
S
brak
24. Kossek Anna bp
S
O019598
25. Kozon Kamila Stowarzyszenie Klub Sportów Konnych Stare Babice
1999 (MJ.)
O031652
26. Kraśko Białek Dominika KS Centurion
S
O000091
27. Królak Katarzyna brak
S
brak
28. Kuśmirek Antonina Maria Stajnia Malowany Koń
2007 (JM.)
brak
29. Kwaśniewska Zuzanna Klub Uczelniany AZS Politechniki Warszawskiej
2002 (J.)
O022382
30. Leshchiy Natalia KS Centurion
S
Goscinna
31. Leshchiy Nataliya Klub Sportowy Centurion
S
Gościnna
32. Łabudzka Joanna Stowarzyszenie Sportowy Klub Jeździecki Grobice
S
O013047
33. Łupińska Kornelia Stowarzyszenie jeździeckie szarża
2004 (JM.)
Brak
34. Matysik Marta brak
S
brak
35. Mejsner Aleksandra LKS Wolta
2018 (Mł.)
brak
36. Mitroo Aleksander KJ Podkowa Leśna
2001 (J.)
O043709
37. Nowak Michalina KJ Podkowa Leśna
2000 (MJ.)
O031653
38. Pączek Sandra Kj Huzar
S
o029203
39. Pieńkowska Marta bpk
S
brak
40. Popławska Idalia UKS SJK Patataj
S
O019229
41. Przybysz Patrycja bpk
2006 (JM.)
brak
42. Sadłos Larysa KJ Huzar Józefów
2001 (J.)
O035201
43. Sencio Julia bpk
2007 (JM.)
brak
44. Sieńko Anna Grobice
2004 (JM.)
O032718
45. Skarżyńska Alicja Stowarzyszenie Sportowe Golden Horse
2004 (JM.)
O032068
46. Skonieczna Michalina KJ Podkowa Leśna
1999 (MJ.)
brak
47. Skowerska Eliza SJ Napoleońska Zagroda
S
O020737
48. Sobierajska Róża KJ Akademia Kucania
2004 (JM.)
brak
49. Sypuła Aleksandra KJ Podkowa Leśna
1999 (MJ.)
O026300
50. Szulecka Julia Bpk
S
Brak
51. Szychowska Julia bpn
2006 (JM.)
brak
52. Szymczak Joanna Klub Jeździecki Szwadron Jazdy Rzeczpospolitej Polskiej
S
O020435
53. Trzcińska Kaja bpk
S
O027468
54. Usiądek Weronika SSKJ Bobrowy Staw
2006 (JM.)
O043579
55. Wąsiewicz Aleksandra nz
S
brak
56. Wasilko Zuzanna bp
2002 (J.)
Brak
57. Wójcik Katarzyna Stowarzyszenie Klub Jeździecki Podkowa Leśna
S
o010118
58. Wojtaszek Natalia AZS PW
1998 (MJ.)
LZPZJ/1151/18
59. Wołąs Ada BPK - MAZ
S
O007542
60. Zapała Paulina Bez Przynależności Klubowej
S
Brak
61. Zatorska Karolina LKS Wolta
2002 (J.)
brak
62. Zięba Amelia KJ Podkowa Leśna
brak
63. Zuchniak Agnieszka Milanowska Fundacja Na Rzecz Edukacji i Sportu
1999 (MJ.)
O024420
No. Horse numer Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin Owner / Breeder National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

13

AFRODYZJAK KUC POL 2006 Wałach tarantowata/kuc:103 F: AS
M: ŚLICZNOTKA
O: IWONA GRĘDA
B: JAN STĘPIEŃ
BRAK brak
2.

59

ALUZJA Huculska POL 2010 Klacz srokata/kuc:132 F: Oktawian-O
M: Agnes
O: Maciej Koza
B: Piotr Iskrzycki
brak brak
3.

37

ANDROS GB Kuc Feliński POL 2003 Wałach inna/kuc:148 F: Karino GB
M: Andora GB
O: Sławomir Paszkowski
B: Wojciech Jachymek
Brak Brak
4.

21

ANGELINA G OLD POL 2010 Klacz kasztanowata F: Rotspon /Rubinstein I
M: Hauptstutbuch Argentina / Arizona
O: Joanna Żelazowska
B: Paweł Gąsiński
K025831 DE433332206310
5.

22

ARISTON Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2007 Wałach ciemnogniada/167 F: Aquedukt
M: Aluzja
O: Ksenia Samsel
B: Krzysztof Galiński
K019367 POL 009 59 0886 07
6.

62

ASLAN Małopolska POL 2013 Wałach gniada/170 F: Barnaba
M: Astra
O: Jan Jankowski
B: Paweł Mazur
Brak 616006580149913
7.

19

ASTERA SP POL 2006 Klacz siwa F: Liguster
M: Arieta
O: Agnieszka Zuchniak
B: SK Nowielice
K012308
8.

26

BASZMIRA MŁP POL 2015 Klacz kara/mk:156cm F: Efekt
M: Baszkiria
O: Ewa Muszyńska
B: Mariusz Kijek
brak 616006580253715
9.

33

BLACK CASINO Oldenburg POL 2010 Wałach ciemnogniada/180 F: Christ
M: Fiona
O: Piotr Bończak
B: CLEMENS-AUGUST BERDING
brak DE433330725910
10.

32

BOLERO SP POL 2004 Wałach siwa/164 F: Weltstein
M: Brunetka
O: Sebastian Widalski
B: Krzysztof Idzikowski
K009710 POL009661174404
11.

66

BONITA-LOXLEY SP POL 2001 Klacz gniada/171 F: Loxley
M: Blanka
O: P. Martynuska
B: H. Soboń
K0080901
12.

49

BRAWURA Szlachetna Półkrew POL 2009 Klacz gniada F: Frazes
M: Bawaria
O: Joanna Szymczak
B: Hubert Wojciechowski
LKRWZJ/786/17
13.

44

CAMARGO WLKP POL 2003 Wałach siwa F: Grosz
M: Czahara
O: KJ Podkowa Leśna
B: Elżbieta Grabowska
K025873
14.

4

CAMELOT Arabska POL 2012 Wałach siwa/kuc:148 F: vatican
M: cezura
O: katarzyna skarzynska
B: katarzyna skarzynska
K026022 616POL12009104A
15.

46

CLASSIC DREAM Holsztyn DEU 22.04.2012 Wałach siwa F: Clarimo
M: V-Cassina 1
O: Jacek Kosow
B: Jacek Kosow
DE421000138812
16.

39

CLEA Wengerska Cieplokrowna POL 2003 Klacz izabelowata/163 F: Mineral
M: Camej
O: Alice Golova
B: Alice Hovjacka
Brak Brak
17.

35

DAGON Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 1998 Wałach kasztanowata F: Renier
M: Doreen
O: Maciej Wojtaszek
B: Niewiadomski Marek
K003935 616009660551898
18.

61

ELURIDA SP POL 2006 Klacz gniada/164 F: Day Dream II S
M: Ethel
O: Małgorzata Kołkowicz
B: Justyna Jończyk
K010749 616009530061706
19.

41

FALLEN Małopolska POL 2005 Wałach gniada/170 F: Top Gun
M: Fonda
O: Robert Kozon
B: ----
K012322
20.

67

FIGLARZ Typ Kuc POL nn Wałach gniada/kuc:136 F: nn
M: nn
O: KJ Podkowa Leśna
B: nn
brak 616999580859808
21.

69

FRESZ OLI HC POL 2009 Wałach srokata/kuc:140 F: Pac
M: Roma
O: KJ Podkowa Leśna
B: Andrzej Wieczorek
brak 616012660176309
22.

31

FRIEDRICH K Oldenburg GER 2010 Wałach gniada/176 F: Furst Romancier
M: wienna / Weltmeyer
O: Dominika Kraśko-Białek
B: niemcy
000 DE 4333330051510
23.

40

GRANDO V SP POL 2012 Wałach ciemnogniada/177 F: Solaris
M: Granda V
O: Karolina Bańkowska
B: Polska
K027088
24.

42

HARNAŚ NN POL 2010 Wałach gniada/kuc:149 F: NN
M: NN
O: Magdalena Usiądek
B: „Stajnia Bobrowy Staw” znajdująca się we wsi Sowia Wola gm. Czosnów przy ul. Spacerowej 47
K026901 616 999 66 17686 10
25.

38

HELIOS SP POL 2001 Wałach kasztanowata/167 F: Lais
M: Hanza
O: Jakub Grzmała
B: SK Walewice
brak brak
26.

51

HERMES Małopolska POL 2006 Wałach gniada/169 F: Hedar
M: Farcia
O: Julia Fedyna
B: Jaworski Janusz
K020062
27.

23

INNER OO POL 2007 Wałach siwa/mk: F: Gorec
M: Indonesia
O: Magdalena Rosochacka-Matysik
B: Damis BT
brak
28.

50

JASPER BWP POL 2009 Wałach gniada/mk:157 F: Cesano II
M: A Prodigy Angel Phine
O: Adam Sobierajski
B: Zbigniew Łoś
brak 056-002-W00293935
29.

9

JUPITER TRAK POL 2009 Wałach kasztanowata/mk:155 F: Impuls / Agat
M: Jamajka / Pigmalion
O: Kaja Trzcińska
B: .
K013748 POL732010033207
30.

60

KAMELIA SP POL 2006 Klacz srokata/163 F: Dalibór
M: Kraina
O: Małgorzata Kołkowicz
B: Mariusz Pytlarczyk
brak brak
31.

52

KARINA Śląska POL 2002 Klacz kara/162 F: NN
M: NN
O: Katarzyna Wójcik
B: Katarzyna Wójcik
k014463 616999661017202
32.

76

KASZMIR F:
M:
O:
B:
33.

43

KAZIK Typ Kuc POL 2010 Wałach gniada/124 F: nn
M: nn
O: KJ Podkowa Leśna
B: nn
brak
34.

53

KLARA Szlachetna Półkrew POL 2004 Klacz ciemnogniada/170 F: NN
M: NN
O: Ada Kopeć
B: Franciszek Kuriata
brak 11751
35.

71

KLARYSA KUC POL 2001 Klacz srokata/kuc:119 F: nn / nn
M: nn / nn
O: KJ Podkowa Leśna
B: nn
K019245
36.

47

KONKRET SP POL 2008 Wałach ciemnogniada/166 F: Armani
M: Kaldera
O: Danuta Kononczuk
B: Danuta Kononczuk
Brak
37.

55

LAMPI KUC POL 2005 Wałach siwa/kuc:118 F: Folkert
M: Lala
O: Małgorzata Kołkowicz
B: Wejster Magdalena
brak POL 013 54 00807 05
38.

24

LOCO Lusitano ESP 2009 Wałach izabelowata/mk:155 F: NN
M: NN
O: Ada Wołąs
B: Maria Del Pilar
K025819 ULEN72491000001
39.

48

LORENDO Oldenburska GER 2006 Wałach kasztanowata F: Londonderry
M: Famous Girl
O: Eliza Skowerska
B: Karl Moormann
K017945 DE433331062006
40.

72

LOTNY HC POL 2005 Wałach gniada/kuc:140 F: Rygor
M: Kaja
O: KJ Podkowa Leśna
B: Teresa Berkan
brak POL012630172305
41.

16

LU WETER Wielkopolska POL 2003 Wałach kasztanowata F: Weteran
M: Lutynia
O: Ewelina Wiączek
B: Radosław Bartkowski
brak
42.

57

LUPIDELIA EBONY LADY Kuc Walijski POL 2011 Klacz skarogniada/kuc:132 cm F: TURNINA'S GISMORE
M: FIRWOOD'S ELLA
O: Ewa Muszyńska
B: Dorota Kowalska
brak 616 013 59 01093 11
43.

70

MALTA WLKP POL 1997 Klacz gniada/nn F: Monsun
M: Certa
O: Katarzyna Radzio-Wiśniewska
B: nn
brak 05969
44.

18

MATADOR Typ Pogrubiony POL 2004 Wałach kasztanowata/165 F: Amor
M: Masza
O: Joanna Łabudzka
B: Ewa Wójtowicz
K026813
45.

65

MENADA Małopolska POL 2008 Klacz kasztanowata/mk:150 F: Machmuth Nur
M: Galicja
O: Jarosław Piergies
B: Jarosław Piergies
Brak 616006570313208
46.

7

MONAKO Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2012 Wałach gniada/175 F: Colox Cup
M: Marka
O: Ksenia Samsel
B: Stado ogierów Starogard Gdański
k024859
47.

17

NABOKOV L SP POL 2004 Wałach ciemnogniada/170 F: Cruzeiro L
M: Nadin L
O: Magda Sadłos
B: Kj alexander
Brak Pol009580060604
48.

58

NABUCCO Haflinger POL 2003 Wałach kasztanowata/mk:138 F: Novum
M: Heidi
O: Ewa Łobos
B: GbR Sendig & Sendig &Jahn
brak brak
49.

29

OBERON Pełna Krew Angielska POL 2012 Wałach kasztanowata/165 F: Hipoliner
M: Obława
O: Klaudia Kalinowska-Dłużyńska
B: Bogdan Marek Tomaszewski
brak 616POL12007631T
50.

45

PIĘKNA KUC POL 2009 Klacz ciemnogniada/kuc: F: Santara Danny's boy
M: Point
O: Izabela Pakuła
B: Zawadzka Ewa
616013680076109
51.

73

PRESIDENT SP POL 2014 Wałach gniada/167 F: Qulester
M: Pszczyna
O: Marta Pieńkowska
B: Adrianna Ostrowska
brak
52.

12

QUADRO SON Deutsches Sportpferd POL 2011 Wałach siwa/167 F: Quadroneur
M: Parma
O: Natalia Kaleta
B: Heinz Götsch
Brak DE 456 5703030
53.

28

RAHIM BH SP POL 2010 Wałach gniada F: Elf
M: Roxy HL
O: Magdalena Kowalska-Jędrzejowska
B: BH
K021960
54.

63

REMI KUC POL 2004 Wałach siwa/kuc:128 F: Harfista
M: Różowa
O: LKS Wolta
B: Prus Andrzej
brak POL013661168607
55.

64

S-QUATTRO Hanowerska POL 2012 Wałach kara/159 F: Quasar de Charry
M: Sri Lanka
O: Katarzyna Królak
B: Rosita i Hans H.Bley
brak brak
56.

20

SANTA CRUZ Oldenburg DEU 2006 Wałach ciemnogniada F: Sandro Hit
M:
O: Joanna Żelazowska
B:
57.

11

SEBITA XX POL 2004 Klacz gniada/156 F: Jape
M: Santa Barbara
O: Jacek Jankowski
B: Damis
Brak Brak - paszport PKWK
58.

56

SIR NANDO Haflinger POL 2012 Wałach kasztanowata/mk:136 F: Nero
M: Semi
O: Małgorzata Kołkowicz
B: Leon Hyla
brak brak
59.

74

SON OF LIGHT Pełna Krew Angielska POL 2004 Wałach ciemnogniada F: Ray of Light
M: Sonerila
O: Paulina Zapała
B: SK Jaroszówka
K009146 POL040000003110
60.

54

STOKROTKA KUC POL NN Klacz kara/kuc:127 F: NN
M: NN
O: Ewa Łobos
B: NN
brak brak
61.

10

SZOGUN Małopolska POL 2007 Wałach gniada/167 F: Emigrant I
M: Sawanna II
O: Paweł Mateńko
B: Paweł Mateńko
Brak POL 006 58 02085 07
62.

30

TOULOUSE LAUTREC WLKP POL 2007 Wałach kasztanowata/173 F: Love Affair
M: Tosca
O: Ewa Łobocka-Łobos
B: Beata Hettlinger
brak
63.

36

WACŁAW Typ Szlachetny POL 2013 Wałach siwa/153 F: NN
M: NN
O: Bartosz Gadziomski
B: nieznany
616999661407013 616098200196919
64.

68

WUWU Trakeńska POL 2007 Wałach kara F: Ajbek
M: Wilga
O: KJ Podkowa Leśna
B: Krzysztof Wojsiat
brak
Rider Club
Competition
Prize
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Bańkowska Karolina
Klub Sportowy Centurion
2019-04-06
2019-04-06
Baranowska Oliwia
KJ Podkowa Leśna
MALTA (70)
2019-04-06
2019-04-06
Barwinek Hanna
Skj Bajardo
2019-04-06
2019-04-06
2019-04-06
2019-04-06
Bieleń Aleksandra
Klub Jeździecki Huzar
ARISTON (22)
2019-04-06
2019-04-06
Bronakowska Kinga
bpk (Amber Horse)
BOLERO (32)
2019-04-06
Budniak Agata
KJPodkowa Leśna
2019-04-06
2019-04-06
Chadaj Justyna
Stowarzyszenie Jeździeckie Szarża
HELIOS (38)
2019-04-06
2019-04-06
Ciesielska Anna
KU AZS UKSW
WACŁAW (36)
2019-04-06
Czuprzyńska Martyna
SKJ Grobice
2019-04-06
2019-04-06
Dąbrowska Weronika
bpk
NABUCCO (58)
2019-04-06
Dłużyńska Klaudia
Bez Przynależności Klubowej
OBERON (29)
2019-04-06
Fedyna Julia
SSKJ Bobrowy Staw
HERMES (51)
2019-04-06
Górecka Katarzyna
Stajnia wilanów
2019-04-06
2019-04-06
Gręda Magdalena
Stajnia Malowany Koń
KASZMIR (76)
2019-04-06
Jasiak Alicja
bpk
KONKRET (47)
2019-04-06
Jędrzejowska Dominika
bpk MAZ
2019-04-06
Kącka Magdalena
LKS Wolta
2019-04-06
Kaśnicka Julia
KJ Amber Horse
BOLERO (32)
2019-04-06
Kawczyńska Julia
bpk
KAMELIA (60)
2019-04-06
2019-04-06
Kilian Aleksandra
Ośrodek Jeździecki Sebory
ASLAN (62)
2019-04-06
Kołkowicz Małgorzata
KJ Gabon Walewice
2019-04-06
LAMPI (55)
2019-04-06
2019-04-06
ALUZJA (59)
2019-04-06
ELURIDA (61)
2019-04-06
Kopeć Ada
Klub Uczelniany AZS Politechniki Warszawskiej
KLARA (53)
2019-04-06
2019-04-06
Kornatowska Anna
Bez Przynależności Klubowej
OBERON (29)
2019-04-06
Kossek Anna
bp
MENADA (65)
2019-04-06
Kozon Kamila
Stowarzyszenie Klub Sportów Konnych Stare Babice
FALLEN (41)
2019-04-06
2019-04-06
Kraśko Białek Dominika
KS Centurion
2019-04-06
Królak Katarzyna
brak
2019-04-06
Kuśmirek Antonina Maria
Stajnia Malowany Koń
2019-04-06
2019-04-06
Kwaśniewska Zuzanna
Klub Uczelniany AZS Politechniki Warszawskiej
2019-04-06
2019-04-06
Leshchiy Natalia
KS Centurion
2019-04-06
Leshchiy Nataliya
Klub Sportowy Centurion
CLEA (39)
2019-04-06
2019-04-06
Łabudzka Joanna
Stowarzyszenie Sportowy Klub Jeździecki Grobice
MATADOR (18)
2019-04-06
2019-04-06
Łupińska Kornelia
Stowarzyszenie jeździeckie szarża
2019-04-06
2019-04-06
Matysik Marta
brak
INNER (23)
2019-04-06
2019-04-06
Mejsner Aleksandra
LKS Wolta
REMI (63)
2019-04-06
2019-04-06
Mitroo Aleksander
KJ Podkowa Leśna
CAMARGO (44)
2019-04-06
2019-04-06
Nowak Michalina
KJ Podkowa Leśna
WUWU (68)
2019-04-06
2019-04-06
Pączek Sandra
Kj Huzar
MONAKO (7)
2019-04-06
2019-04-06
Pieńkowska Marta
bpk
2019-04-06
2019-04-06
Popławska Idalia
UKS SJK Patataj
SEBITA (11)
2019-04-06
2019-04-06
Przybysz Patrycja
bpk
ALUZJA (59)
2019-04-06
Sadłos Larysa
KJ Huzar Józefów
2019-04-06
2019-04-06
Sencio Julia
bpk
2019-04-06
NABUCCO (58)
2019-04-06
Sieńko Anna
Grobice
2019-04-06
Skarżyńska Alicja
Stowarzyszenie Sportowe Golden Horse
2019-04-06
2019-04-06
Skonieczna Michalina
KJ Podkowa Leśna
KLARYSA (71)
2019-04-06
2019-04-06
Skowerska Eliza
SJ Napoleońska Zagroda
LORENDO (48)
2019-04-06
2019-04-06
Sobierajska Róża
KJ Akademia Kucania
JASPER (50)
2019-04-06
2019-04-06
Sypuła Aleksandra
KJ Podkowa Leśna
KAZIK (43)
2019-04-06
2019-04-06
FIGLARZ (67)
2019-04-06
Szulecka Julia
Bpk
SZOGUN (10)
2019-04-06
2019-04-06
2019-04-06
2019-04-06
Szychowska Julia
bpn
LAMPI (55)
2019-04-06
Szymczak Joanna
Klub Jeździecki Szwadron Jazdy Rzeczpospolitej Polskiej
BRAWURA (49)
2019-04-06
2019-04-06
Trzcińska Kaja
bpk
2019-04-06
2019-04-06
Usiądek Weronika
SSKJ Bobrowy Staw
HARNAŚ (42)
2019-04-06
2019-04-06
Wąsiewicz Aleksandra
nz
2019-04-06
2019-04-06
Wasilko Zuzanna
bp
MENADA (65)
2019-04-06
Wójcik Katarzyna
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Podkowa Leśna
KARINA (52)
2019-04-06
2019-04-06
Wojtaszek Natalia
AZS PW
DAGON (35)
2019-04-06
2019-04-06
Wołąs Ada
BPK - MAZ
LOCO (24)
2019-04-06
2019-04-06
Zapała Paulina
Bez Przynależności Klubowej
2019-04-06
2019-04-06
Zatorska Karolina
LKS Wolta
PIĘKNA (45)
2019-04-06
2019-04-06
Zięba Amelia
KJ Podkowa Leśna
LOTNY (72)
2019-04-06
2019-04-06
Zuchniak Agnieszka
Milanowska Fundacja Na Rzecz Edukacji i Sportu
ASTERA (19)
2019-04-06
2019-04-06

Number of Riders: 63

Number of Horses: 64

The sum of prizes: 0.00

Competition results developed by:
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: P2-052018-1, Podkowa Leśna)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2019
design and realization: signus.pl