Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

# Status
Updated / Creation date
Rider Horse Competitions
73 ENTRY ACCEPTED 2020-10-02 22:29:34
2020-10-02 22:29:34
Izabela Skowrońska RUBY
  • 1x 3/70cm/Konkurs 3 mini LL „Open”, wys. 70 cm, dwufazowy (dokładności, zwykły) (art. 274.1.5.2)
  • 1x 4/80cm/Konkurs 4 Kuce i MK „Open”, wys. 80 cm, dwufazowy (zwykły, zwykły) (art.274.1.5.4)
72 ENTRY ACCEPTED 2020-10-02 22:28:42
2020-10-02 22:28:42
Lena Kwiatkowska Jm'07 CANGELO V
  • 1x 5/80cm/Konkurs 5 klasa LL DK„Open”, wys. 80 cm, dwufazowy (zwykły, zwykły) (art. 274.1.5.4)
  • 1x 6/90cm/Konkurs 6 klasa LL1, „Open”, wys. 90 cm, zwykły (art. 238.2.1) Seria A ZR, Seria B półfinał AMWiM Amatorzy
71 ENTRY ACCEPTED 2020-10-02 22:27:37
2020-10-02 22:27:37
Zuzanna Suska Mj'01 LA VIE
  • 1x 6/90cm/Konkurs 6 klasa LL1, „Open”, wys. 90 cm, zwykły (art. 238.2.1) Seria A ZR, Seria B półfinał AMWiM Amatorzy
  • 1x 7/100cm/Konkurs 7 klasa L, zwykły, wys. 100 cm (art. 238.2.1) Seria A ZR, Seria B finał AMWiM Amatorzy
70 ENTRY ACCEPTED 2020-10-01 23:58:18
2020-10-01 23:35:57
Dominika Chwist TEQUILA
  • 1x 0/Pony Games/Konkurs 0 Pony Games - przejazdy samodzielne
  • 1x 1/50cm/Konkurs 1 Debiuty „Open”, wys. 50 cm, dwufazowy (dokładności, zwykły) (art. 274.1.5.2)
69 ENTRY ACCEPTED 2020-10-01 23:20:25
2020-10-01 23:15:49
Apotonia Popkowska ZEFIR
  • 1x 1/50cm/Konkurs 1 Debiuty „Open”, wys. 50 cm, dwufazowy (dokładności, zwykły) (art. 274.1.5.2)
  • 1x 2/60cm/Konkurs 2 SERIA A „Open” wys. 60 cm, Duże Konie, SERIA B „Open”, wys. 60 cm, Kuce, dwufazowy (dokładności, zwykły)
68 ENTRY ACCEPTED 2020-10-01 20:45:35
2020-10-01 20:24:02
Weronika Buchcar OBRAZ
  • 2x 6/90cm/Konkurs 6 klasa LL1, „Open”, wys. 90 cm, zwykły (art. 238.2.1) Seria A ZR, Seria B półfinał AMWiM Amatorzy
  • 1x 7/100cm/Konkurs 7 klasa L, zwykły, wys. 100 cm (art. 238.2.1) Seria A ZR, Seria B finał AMWiM Amatorzy
67 ENTRY ACCEPTED 2020-10-01 20:45:30
2020-10-01 20:21:24
Weronika Buchcar PANSION
  • 2x 5/80cm/Konkurs 5 klasa LL DK„Open”, wys. 80 cm, dwufazowy (zwykły, zwykły) (art. 274.1.5.4)
66 ENTRY ACCEPTED 2020-10-01 19:50:53
2020-10-01 19:50:53
Magdalena Strzelecka NUREK
  • 1x 0/Pony Games/Konkurs 0 Pony Games - przejazdy samodzielne
65 ENTRY ACCEPTED 2020-10-01 17:56:16
2020-10-01 17:55:16
Agata Banaszczyk EVA DES AIGLONOS
  • 1x 3/70cm/Konkurs 3 mini LL „Open”, wys. 70 cm, dwufazowy (dokładności, zwykły) (art. 274.1.5.2)
  • 1x 5/80cm/Konkurs 5 klasa LL DK„Open”, wys. 80 cm, dwufazowy (zwykły, zwykły) (art. 274.1.5.4)
64 ENTRY ACCEPTED 2020-10-01 17:49:51
2020-10-01 16:34:04
Ewelina Kluska WARTA
  • 1x 8/110cm/Konkurs 8 klasa P, zwykły, wys. 110 cm (art. 238.2.1) Seria A ZR, Seria B półfinał AMWiM Profi
  • 1x 9/120cm/Konkurs 9 klasa N, zwykły, wys. 120 cm (art. 238.2.1) Seria A ZR, Seria B finał AMWiM Profi
63 ENTRY ACCEPTED 2020-10-01 13:57:21
2020-10-01 13:57:21
Angelika Kapelańska KAPSEL
  • 1x 2/60cm/Konkurs 2 SERIA A „Open” wys. 60 cm, Duże Konie, SERIA B „Open”, wys. 60 cm, Kuce, dwufazowy (dokładności, zwykły)
62 ENTRY ACCEPTED 2020-10-01 13:28:13
2020-10-01 12:39:25
Antonina Rappe-Niemirska ELJAM
  • 1x 1/50cm/Konkurs 1 Debiuty „Open”, wys. 50 cm, dwufazowy (dokładności, zwykły) (art. 274.1.5.2)
  • 1x 2/60cm/Konkurs 2 SERIA A „Open” wys. 60 cm, Duże Konie, SERIA B „Open”, wys. 60 cm, Kuce, dwufazowy (dokładności, zwykły)
61 ENTRY ACCEPTED 2020-10-01 13:28:10
2020-10-01 12:35:57
Antonina Rappe-Niemirska ZEFIR
  • 1x 1/50cm/Konkurs 1 Debiuty „Open”, wys. 50 cm, dwufazowy (dokładności, zwykły) (art. 274.1.5.2)
  • 1x 2/60cm/Konkurs 2 SERIA A „Open” wys. 60 cm, Duże Konie, SERIA B „Open”, wys. 60 cm, Kuce, dwufazowy (dokładności, zwykły)
60 ENTRY ACCEPTED 2020-10-01 13:28:07
2020-10-01 12:29:16
Barbara Pakuła CONSTANTIN
  • 1x 5/80cm/Konkurs 5 klasa LL DK„Open”, wys. 80 cm, dwufazowy (zwykły, zwykły) (art. 274.1.5.4)
  • 1x 6/90cm/Konkurs 6 klasa LL1, „Open”, wys. 90 cm, zwykły (art. 238.2.1) Seria A ZR, Seria B półfinał AMWiM Amatorzy
59 ENTRY ACCEPTED 2020-10-01 12:25:22
2020-10-01 12:24:56
Maria Rytel PRINCESSA
  • 1x 2/60cm/Konkurs 2 SERIA A „Open” wys. 60 cm, Duże Konie, SERIA B „Open”, wys. 60 cm, Kuce, dwufazowy (dokładności, zwykły)
58 ENTRY ACCEPTED 2020-10-01 11:29:01
2020-10-01 11:22:55
Katarzyna Mikulska-Sękalska CENNA - TO
  • 2x 5/80cm/Konkurs 5 klasa LL DK„Open”, wys. 80 cm, dwufazowy (zwykły, zwykły) (art. 274.1.5.4)
  • 1x 6/90cm/Konkurs 6 klasa LL1, „Open”, wys. 90 cm, zwykły (art. 238.2.1) Seria A ZR, Seria B półfinał AMWiM Amatorzy
57 ENTRY ACCEPTED 2020-10-01 11:28:18
2020-10-01 11:22:07
Katarzyna Mikulska-Sękalska ALEX
  • 1x 7/100cm/Konkurs 7 klasa L, zwykły, wys. 100 cm (art. 238.2.1) Seria A ZR, Seria B finał AMWiM Amatorzy
  • 1x 8/110cm/Konkurs 8 klasa P, zwykły, wys. 110 cm (art. 238.2.1) Seria A ZR, Seria B półfinał AMWiM Profi
56 ENTRY ACCEPTED 2020-10-01 10:49:33
2020-10-01 10:47:51
Aleksandra Kilian PRINCESSA
  • 1x 2/60cm/Konkurs 2 SERIA A „Open” wys. 60 cm, Duże Konie, SERIA B „Open”, wys. 60 cm, Kuce, dwufazowy (dokładności, zwykły)
55 ENTRY ACCEPTED 2020-10-01 10:28:09
2020-10-01 10:28:09
Paulina Mokrogulska MAŁA CZARNA
  • 1x 2/60cm/Konkurs 2 SERIA A „Open” wys. 60 cm, Duże Konie, SERIA B „Open”, wys. 60 cm, Kuce, dwufazowy (dokładności, zwykły)
  • 1x 3/70cm/Konkurs 3 mini LL „Open”, wys. 70 cm, dwufazowy (dokładności, zwykły) (art. 274.1.5.2)
54 ENTRY ACCEPTED 2020-10-01 10:27:21
2020-10-01 10:27:21
Aleksandra Guzik EL HAJAT
  • 1x 2/60cm/Konkurs 2 SERIA A „Open” wys. 60 cm, Duże Konie, SERIA B „Open”, wys. 60 cm, Kuce, dwufazowy (dokładności, zwykły)
  • 1x 3/70cm/Konkurs 3 mini LL „Open”, wys. 70 cm, dwufazowy (dokładności, zwykły) (art. 274.1.5.2)
  • 1x 5/80cm/Konkurs 5 klasa LL DK„Open”, wys. 80 cm, dwufazowy (zwykły, zwykły) (art. 274.1.5.4)
53 ENTRY ACCEPTED 2020-10-01 10:26:33
2020-10-01 10:26:33
Aleksandra Sypuła Mj'99 SZAFIR
  • 1x 5/80cm/Konkurs 5 klasa LL DK„Open”, wys. 80 cm, dwufazowy (zwykły, zwykły) (art. 274.1.5.4)
  • 1x 6/90cm/Konkurs 6 klasa LL1, „Open”, wys. 90 cm, zwykły (art. 238.2.1) Seria A ZR, Seria B półfinał AMWiM Amatorzy
  • 1x 7/100cm/Konkurs 7 klasa L, zwykły, wys. 100 cm (art. 238.2.1) Seria A ZR, Seria B finał AMWiM Amatorzy
52 ENTRY ACCEPTED 2020-10-01 10:25:32
2020-10-01 10:25:32
Alicja Bogdańska FILOZOFIA
  • 1x 1/50cm/Konkurs 1 Debiuty „Open”, wys. 50 cm, dwufazowy (dokładności, zwykły) (art. 274.1.5.2)
51 ENTRY ACCEPTED 2020-10-01 10:25:13
2020-10-01 10:25:13
Angelika Kapelańska FIGLARZ
  • 1x 0/Pony Games/Konkurs 0 Pony Games - przejazdy samodzielne
  • 1x 1/50cm/Konkurs 1 Debiuty „Open”, wys. 50 cm, dwufazowy (dokładności, zwykły) (art. 274.1.5.2)
50 ENTRY ACCEPTED 2020-10-01 10:24:46
2020-10-01 10:24:46
Franciszek Frączek FILOZOFIA
  • 1x 1/50cm/Konkurs 1 Debiuty „Open”, wys. 50 cm, dwufazowy (dokładności, zwykły) (art. 274.1.5.2)
49 ENTRY ACCEPTED 2020-10-01 10:23:21
2020-10-01 10:23:21
Marianna Wysmułek EXPLODE
  • 1x 3/70cm/Konkurs 3 mini LL „Open”, wys. 70 cm, dwufazowy (dokładności, zwykły) (art. 274.1.5.2)
48 ENTRY ACCEPTED 2020-10-01 10:22:53
2020-10-01 10:22:53
Magdalena Strzelecka EXPLODE
  • 1x 2/60cm/Konkurs 2 SERIA A „Open” wys. 60 cm, Duże Konie, SERIA B „Open”, wys. 60 cm, Kuce, dwufazowy (dokładności, zwykły)
47 ENTRY ACCEPTED 2020-10-01 10:19:42
2020-10-01 10:19:42
Olga Ostaszewicz KAPSEL
  • 1x 2/60cm/Konkurs 2 SERIA A „Open” wys. 60 cm, Duże Konie, SERIA B „Open”, wys. 60 cm, Kuce, dwufazowy (dokładności, zwykły)
46 ENTRY ACCEPTED 2020-10-01 10:19:08
2020-10-01 10:19:08
Aleksandra Sypuła Mj'99 BRYLANT
  • 1x 1/50cm/Konkurs 1 Debiuty „Open”, wys. 50 cm, dwufazowy (dokładności, zwykły) (art. 274.1.5.2)
  • 1x 2/60cm/Konkurs 2 SERIA A „Open” wys. 60 cm, Duże Konie, SERIA B „Open”, wys. 60 cm, Kuce, dwufazowy (dokładności, zwykły)
45 ENTRY ACCEPTED 2020-10-01 10:18:35
2020-10-01 10:18:35
Urszula Kruszewska M'07 KAZIK GR. B
  • 1x 2/60cm/Konkurs 2 SERIA A „Open” wys. 60 cm, Duże Konie, SERIA B „Open”, wys. 60 cm, Kuce, dwufazowy (dokładności, zwykły)
  • 1x 3/70cm/Konkurs 3 mini LL „Open”, wys. 70 cm, dwufazowy (dokładności, zwykły) (art. 274.1.5.2)
44 ENTRY ACCEPTED 2020-10-01 10:18:06
2020-10-01 10:18:06
Liliana Domarecka KLARYSA
  • 1x 0/Pony Games/Konkurs 0 Pony Games - przejazdy samodzielne
43 ENTRY ACCEPTED 2020-10-01 10:17:36
2020-10-01 10:17:36
Lena Cach LOTNY
  • 1x 0/Pony Games/Konkurs 0 Pony Games - przejazdy samodzielne
  • 1x 1/50cm/Konkurs 1 Debiuty „Open”, wys. 50 cm, dwufazowy (dokładności, zwykły) (art. 274.1.5.2)
  • 1x 2/60cm/Konkurs 2 SERIA A „Open” wys. 60 cm, Duże Konie, SERIA B „Open”, wys. 60 cm, Kuce, dwufazowy (dokładności, zwykły)
42 ENTRY ACCEPTED 2020-10-01 10:13:57
2020-10-01 10:13:57
Michalina Nowak Mj'00 WUWU
  • 1x 5/80cm/Konkurs 5 klasa LL DK„Open”, wys. 80 cm, dwufazowy (zwykły, zwykły) (art. 274.1.5.4)
  • 1x 6/90cm/Konkurs 6 klasa LL1, „Open”, wys. 90 cm, zwykły (art. 238.2.1) Seria A ZR, Seria B półfinał AMWiM Amatorzy
41 ENTRY ACCEPTED 2020-10-01 10:13:26
2020-10-01 10:13:26
Oliwia Kamińska KRATER
  • 1x 3/70cm/Konkurs 3 mini LL „Open”, wys. 70 cm, dwufazowy (dokładności, zwykły) (art. 274.1.5.2)
  • 1x 4/80cm/Konkurs 4 Kuce i MK „Open”, wys. 80 cm, dwufazowy (zwykły, zwykły) (art.274.1.5.4)
40 ENTRY ACCEPTED 2020-10-01 10:30:22
2020-10-01 10:03:39
Lidia Gontarz CONTI
  • 1x 1/50cm/Konkurs 1 Debiuty „Open”, wys. 50 cm, dwufazowy (dokładności, zwykły) (art. 274.1.5.2)
  • 1x 2/60cm/Konkurs 2 SERIA A „Open” wys. 60 cm, Duże Konie, SERIA B „Open”, wys. 60 cm, Kuce, dwufazowy (dokładności, zwykły)
  • 1x 3/70cm/Konkurs 3 mini LL „Open”, wys. 70 cm, dwufazowy (dokładności, zwykły) (art. 274.1.5.2)
39 ENTRY ACCEPTED 2020-09-30 22:41:08
2020-09-30 22:24:28
Wiktoria Żelazny RIHANNA
  • 1x 6/90cm/Konkurs 6 klasa LL1, „Open”, wys. 90 cm, zwykły (art. 238.2.1) Seria A ZR, Seria B półfinał AMWiM Amatorzy
  • 1x 7/100cm/Konkurs 7 klasa L, zwykły, wys. 100 cm (art. 238.2.1) Seria A ZR, Seria B finał AMWiM Amatorzy
38 ENTRY ACCEPTED 2020-09-30 22:41:04
2020-09-30 21:43:25
Marta Polkowska MARKO
  • 1x 7/100cm/Konkurs 7 klasa L, zwykły, wys. 100 cm (art. 238.2.1) Seria A ZR, Seria B finał AMWiM Amatorzy
  • 1x 8/110cm/Konkurs 8 klasa P, zwykły, wys. 110 cm (art. 238.2.1) Seria A ZR, Seria B półfinał AMWiM Profi
37 ENTRY ACCEPTED 2020-09-30 21:11:23
2020-09-30 21:02:00
Karina Daniłowska NAOMI
  • 1x 5/80cm/Konkurs 5 klasa LL DK„Open”, wys. 80 cm, dwufazowy (zwykły, zwykły) (art. 274.1.5.4)
  • 1x 6/90cm/Konkurs 6 klasa LL1, „Open”, wys. 90 cm, zwykły (art. 238.2.1) Seria A ZR, Seria B półfinał AMWiM Amatorzy
36 ENTRY ACCEPTED 2020-09-30 20:30:52
2020-09-30 19:37:56
Magda Kociszewska BASTIN
  • 1x 7/100cm/Konkurs 7 klasa L, zwykły, wys. 100 cm (art. 238.2.1) Seria A ZR, Seria B finał AMWiM Amatorzy
35 ENTRY ACCEPTED 2020-09-30 20:30:49
2020-09-30 19:29:46
Alicja Rogala DRAGON
  • 1x 3/70cm/Konkurs 3 mini LL „Open”, wys. 70 cm, dwufazowy (dokładności, zwykły) (art. 274.1.5.2)
  • 1x 5/80cm/Konkurs 5 klasa LL DK„Open”, wys. 80 cm, dwufazowy (zwykły, zwykły) (art. 274.1.5.4)
34 ENTRY ACCEPTED 2020-09-30 20:30:46
2020-09-30 18:33:55
Martyna Kubasiewicz LEXUS
  • 1x 3/70cm/Konkurs 3 mini LL „Open”, wys. 70 cm, dwufazowy (dokładności, zwykły) (art. 274.1.5.2)
  • 1x 5/80cm/Konkurs 5 klasa LL DK„Open”, wys. 80 cm, dwufazowy (zwykły, zwykły) (art. 274.1.5.4)
33 ENTRY ACCEPTED 2020-09-30 20:30:42
2020-09-30 18:33:24
Zofia Ciszewska ANILA
  • 1x 3/70cm/Konkurs 3 mini LL „Open”, wys. 70 cm, dwufazowy (dokładności, zwykły) (art. 274.1.5.2)
  • 1x 5/80cm/Konkurs 5 klasa LL DK„Open”, wys. 80 cm, dwufazowy (zwykły, zwykły) (art. 274.1.5.4)
32 ENTRY ACCEPTED 2020-09-30 20:30:39
2020-09-30 17:54:12
Maria Sinczak J'04 PRIMADONNA L
  • 1x 3/70cm/Konkurs 3 mini LL „Open”, wys. 70 cm, dwufazowy (dokładności, zwykły) (art. 274.1.5.2)
  • 1x 5/80cm/Konkurs 5 klasa LL DK„Open”, wys. 80 cm, dwufazowy (zwykły, zwykły) (art. 274.1.5.4)
31 ENTRY ACCEPTED 2020-09-30 20:30:35
2020-09-30 17:53:03
Zuzanna Włodarczyk J'03 BEREK
  • 1x 3/70cm/Konkurs 3 mini LL „Open”, wys. 70 cm, dwufazowy (dokładności, zwykły) (art. 274.1.5.2)
  • 1x 5/80cm/Konkurs 5 klasa LL DK„Open”, wys. 80 cm, dwufazowy (zwykły, zwykły) (art. 274.1.5.4)
30 ENTRY ACCEPTED 2020-09-30 20:30:31
2020-09-30 17:50:21
Urszula Karwowska Mj'99 KUBA
  • 1x 3/70cm/Konkurs 3 mini LL „Open”, wys. 70 cm, dwufazowy (dokładności, zwykły) (art. 274.1.5.2)
  • 1x 5/80cm/Konkurs 5 klasa LL DK„Open”, wys. 80 cm, dwufazowy (zwykły, zwykły) (art. 274.1.5.4)
29 ENTRY ACCEPTED 2020-09-30 17:27:19
2020-09-30 17:18:44
Wiktoria Grochowska TEQUILA
  • 1x 0/Pony Games/Konkurs 0 Pony Games - przejazdy samodzielne
  • 1x 1/50cm/Konkurs 1 Debiuty „Open”, wys. 50 cm, dwufazowy (dokładności, zwykły) (art. 274.1.5.2)
  • 1x 2/60cm/Konkurs 2 SERIA A „Open” wys. 60 cm, Duże Konie, SERIA B „Open”, wys. 60 cm, Kuce, dwufazowy (dokładności, zwykły)
28 ENTRY ACCEPTED 2020-09-30 17:27:16
2020-09-30 17:10:06
Weronika Bieńkowska KALISIA W
  • 1x 2/60cm/Konkurs 2 SERIA A „Open” wys. 60 cm, Duże Konie, SERIA B „Open”, wys. 60 cm, Kuce, dwufazowy (dokładności, zwykły)
27 ENTRY ACCEPTED 2020-09-30 17:27:14
2020-09-30 17:08:21
Piotr Paź KALISIA W
  • 1x 3/70cm/Konkurs 3 mini LL „Open”, wys. 70 cm, dwufazowy (dokładności, zwykły) (art. 274.1.5.2)
26 ENTRY ACCEPTED 2020-09-30 17:27:11
2020-09-30 17:05:43
Natalia Stępień ARSEN
  • 1x 5/80cm/Konkurs 5 klasa LL DK„Open”, wys. 80 cm, dwufazowy (zwykły, zwykły) (art. 274.1.5.4)
  • 1x 6/90cm/Konkurs 6 klasa LL1, „Open”, wys. 90 cm, zwykły (art. 238.2.1) Seria A ZR, Seria B półfinał AMWiM Amatorzy
25 ENTRY ACCEPTED 2020-09-30 16:15:02
2020-09-30 15:39:54
Sławomir Paszkowski RAUL
  • 1x 7/100cm/Konkurs 7 klasa L, zwykły, wys. 100 cm (art. 238.2.1) Seria A ZR, Seria B finał AMWiM Amatorzy
  • 1x 8/110cm/Konkurs 8 klasa P, zwykły, wys. 110 cm (art. 238.2.1) Seria A ZR, Seria B półfinał AMWiM Profi
24 ENTRY ACCEPTED 2020-09-30 16:14:57
2020-09-30 15:39:30
Agnieszka Paszkowska AJGOR
  • 1x 7/100cm/Konkurs 7 klasa L, zwykły, wys. 100 cm (art. 238.2.1) Seria A ZR, Seria B finał AMWiM Amatorzy
  • 1x 8/110cm/Konkurs 8 klasa P, zwykły, wys. 110 cm (art. 238.2.1) Seria A ZR, Seria B półfinał AMWiM Profi
  • 1x 9/120cm/Konkurs 9 klasa N, zwykły, wys. 120 cm (art. 238.2.1) Seria A ZR, Seria B finał AMWiM Profi
23 ENTRY ACCEPTED 2020-09-30 16:14:53
2020-09-30 15:38:57
Jakub Grzymała ARNOLD
  • 1x 7/100cm/Konkurs 7 klasa L, zwykły, wys. 100 cm (art. 238.2.1) Seria A ZR, Seria B finał AMWiM Amatorzy
  • 1x 8/110cm/Konkurs 8 klasa P, zwykły, wys. 110 cm (art. 238.2.1) Seria A ZR, Seria B półfinał AMWiM Profi
22 ENTRY ACCEPTED 2020-09-30 14:09:32
2020-09-30 12:12:54
Dorota Wakulińska KILIMANDŻARO
  • 1x 5/80cm/Konkurs 5 klasa LL DK„Open”, wys. 80 cm, dwufazowy (zwykły, zwykły) (art. 274.1.5.4)
21 ENTRY ACCEPTED 2020-09-30 14:09:26
2020-09-30 12:11:10
Jakub Olesiejuk KILIMANDŻARO
  • 1x 4/80cm/Konkurs 4 Kuce i MK „Open”, wys. 80 cm, dwufazowy (zwykły, zwykły) (art.274.1.5.4)
20 ENTRY ACCEPTED 2020-09-29 20:03:57
2020-09-29 18:46:00
Paulina Sypuła QUICKSTEP
  • 1x 8/110cm/Konkurs 8 klasa P, zwykły, wys. 110 cm (art. 238.2.1) Seria A ZR, Seria B półfinał AMWiM Profi
  • 1x 9/120cm/Konkurs 9 klasa N, zwykły, wys. 120 cm (art. 238.2.1) Seria A ZR, Seria B finał AMWiM Profi
19 ENTRY ACCEPTED 2020-09-29 00:20:30
2020-09-28 22:03:32
Natalia Kamińska LAWENDA
  • 1x 1/50cm/Konkurs 1 Debiuty „Open”, wys. 50 cm, dwufazowy (dokładności, zwykły) (art. 274.1.5.2)
  • 1x 2/60cm/Konkurs 2 SERIA A „Open” wys. 60 cm, Duże Konie, SERIA B „Open”, wys. 60 cm, Kuce, dwufazowy (dokładności, zwykły)
18 ENTRY ACCEPTED 2020-09-28 16:30:09
2020-09-28 16:24:17
Anna Milczarek WAGA
  • 1x 1/50cm/Konkurs 1 Debiuty „Open”, wys. 50 cm, dwufazowy (dokładności, zwykły) (art. 274.1.5.2)
17 ENTRY ACCEPTED 2020-09-28 11:08:08
2020-09-28 11:05:43
Zuzanna Winiarska DORUS
  • 1x 2/60cm/Konkurs 2 SERIA A „Open” wys. 60 cm, Duże Konie, SERIA B „Open”, wys. 60 cm, Kuce, dwufazowy (dokładności, zwykły)
  • 1x 3/70cm/Konkurs 3 mini LL „Open”, wys. 70 cm, dwufazowy (dokładności, zwykły) (art. 274.1.5.2)
16 ENTRY ACCEPTED 2020-09-28 10:41:43
2020-09-28 08:31:08
Piotr Sujecki LOVE ME BMF
  • 1x 2/60cm/Konkurs 2 SERIA A „Open” wys. 60 cm, Duże Konie, SERIA B „Open”, wys. 60 cm, Kuce, dwufazowy (dokładności, zwykły)
  • 1x 3/70cm/Konkurs 3 mini LL „Open”, wys. 70 cm, dwufazowy (dokładności, zwykły) (art. 274.1.5.2)
15 ENTRY ACCEPTED 2020-10-02 20:12:40
2020-09-27 23:32:02
Karolina Duda ROTHSCHILD
  • 1x 2/60cm/Konkurs 2 SERIA A „Open” wys. 60 cm, Duże Konie, SERIA B „Open”, wys. 60 cm, Kuce, dwufazowy (dokładności, zwykły)
  • 1x 3/70cm/Konkurs 3 mini LL „Open”, wys. 70 cm, dwufazowy (dokładności, zwykły) (art. 274.1.5.2)
14 ENTRY ACCEPTED 2020-09-27 16:36:49
2020-09-27 13:43:37
Idalia Guczewska IDA
  • 1x 1/50cm/Konkurs 1 Debiuty „Open”, wys. 50 cm, dwufazowy (dokładności, zwykły) (art. 274.1.5.2)
  • 1x 2/60cm/Konkurs 2 SERIA A „Open” wys. 60 cm, Duże Konie, SERIA B „Open”, wys. 60 cm, Kuce, dwufazowy (dokładności, zwykły)
13 ENTRY ACCEPTED 2020-09-27 16:37:08
2020-09-27 13:34:44
Zuzanna Wierzbik KLARA
  • 1x 3/70cm/Konkurs 3 mini LL „Open”, wys. 70 cm, dwufazowy (dokładności, zwykły) (art. 274.1.5.2)
  • 1x 5/80cm/Konkurs 5 klasa LL DK„Open”, wys. 80 cm, dwufazowy (zwykły, zwykły) (art. 274.1.5.4)
12 ENTRY ACCEPTED 2020-09-27 10:19:31
2020-09-27 10:08:02
Malwina Białecka ASTERKA
  • 1x 1/50cm/Konkurs 1 Debiuty „Open”, wys. 50 cm, dwufazowy (dokładności, zwykły) (art. 274.1.5.2)
  • 1x 2/60cm/Konkurs 2 SERIA A „Open” wys. 60 cm, Duże Konie, SERIA B „Open”, wys. 60 cm, Kuce, dwufazowy (dokładności, zwykły)
11 ENTRY ACCEPTED 2020-09-26 12:24:37
2020-09-26 12:11:22
Aleksandra Kilian WAGA
  • 1x 1/50cm/Konkurs 1 Debiuty „Open”, wys. 50 cm, dwufazowy (dokładności, zwykły) (art. 274.1.5.2)
10 ENTRY ACCEPTED 2020-09-26 10:02:02
2020-09-26 09:58:42
Antonina Małecka KAJTEK
  • 1x 0/Pony Games/Konkurs 0 Pony Games - przejazdy samodzielne
  • 1x 1/50cm/Konkurs 1 Debiuty „Open”, wys. 50 cm, dwufazowy (dokładności, zwykły) (art. 274.1.5.2)
9 ENTRY ACCEPTED 2020-09-26 10:01:57
2020-09-26 09:58:18
Antonina Małecka TINA
  • 1x 0/Pony Games/Konkurs 0 Pony Games - przejazdy samodzielne
  • 2x 1/50cm/Konkurs 1 Debiuty „Open”, wys. 50 cm, dwufazowy (dokładności, zwykły) (art. 274.1.5.2)
8 ENTRY ACCEPTED 2020-09-26 10:01:52
2020-09-26 08:21:15
Martyna Czuprzyńska BASZMIRA
  • 1x 3/70cm/Konkurs 3 mini LL „Open”, wys. 70 cm, dwufazowy (dokładności, zwykły) (art. 274.1.5.2)
  • 1x 4/80cm/Konkurs 4 Kuce i MK „Open”, wys. 80 cm, dwufazowy (zwykły, zwykły) (art.274.1.5.4)
7 ENTRY ACCEPTED 2020-09-25 17:27:21
2020-09-25 17:17:30
Weronika Buchcar FETYSZ G
  • 1x 2/60cm/Konkurs 2 SERIA A „Open” wys. 60 cm, Duże Konie, SERIA B „Open”, wys. 60 cm, Kuce, dwufazowy (dokładności, zwykły)
6 ENTRY ACCEPTED 2020-09-25 16:55:06
2020-09-25 15:00:54
Oliwia Apolinarska Jm'05 SONIA GR. C
  • 2x 1/50cm/Konkurs 1 Debiuty „Open”, wys. 50 cm, dwufazowy (dokładności, zwykły) (art. 274.1.5.2)
5 ENTRY ACCEPTED 2020-09-25 16:54:47
2020-09-25 15:00:37
Aleksandra Kilian BLANKA
  • 2x 3/70cm/Konkurs 3 mini LL „Open”, wys. 70 cm, dwufazowy (dokładności, zwykły) (art. 274.1.5.2)
4 ENTRY ACCEPTED 2020-09-25 16:54:26
2020-09-25 14:58:17
Urszula Toeplitz M'08 LUCEK GR. A
  • 2x 1/50cm/Konkurs 1 Debiuty „Open”, wys. 50 cm, dwufazowy (dokładności, zwykły) (art. 274.1.5.2)
3 ENTRY ACCEPTED 2020-10-02 11:12:53
2020-09-24 12:00:56
Klaudia Fabicka CORDALESS
  • 1x 6/90cm/Konkurs 6 klasa LL1, „Open”, wys. 90 cm, zwykły (art. 238.2.1) Seria A ZR, Seria B półfinał AMWiM Amatorzy
  • 1x 7/100cm/Konkurs 7 klasa L, zwykły, wys. 100 cm (art. 238.2.1) Seria A ZR, Seria B finał AMWiM Amatorzy
2 ENTRY ACCEPTED 2020-09-24 13:40:53
2020-09-24 12:00:01
Kamila Fabicka LUPIDELLA EBONY LADY
  • 1x 3/70cm/Konkurs 3 mini LL „Open”, wys. 70 cm, dwufazowy (dokładności, zwykły) (art. 274.1.5.2)
  • 1x 4/80cm/Konkurs 4 Kuce i MK „Open”, wys. 80 cm, dwufazowy (zwykły, zwykły) (art.274.1.5.4)
1 ENTRY ACCEPTED 2020-09-24 10:27:04
2020-09-23 23:10:47
Weronika Buchcar IKANA
  • 1x 7/100cm/Konkurs 7 klasa L, zwykły, wys. 100 cm (art. 238.2.1) Seria A ZR, Seria B finał AMWiM Amatorzy
  • 1x 8/110cm/Konkurs 8 klasa P, zwykły, wys. 110 cm (art. 238.2.1) Seria A ZR, Seria B półfinał AMWiM Profi
No. Rider Club
Year of birth
National ID/Number
FEI ID
1. Apolinarska Jm'05 Oliwia nz
2005 (JM.)
brak
2. Banaszczyk Agata niezrzeszony
2004 (J.)
brak
3. Białecka Malwina KJ Podkowa Leśna
2009 (Mł.)
Brak
4. Bieńkowska Weronika Brak
2005 (JM.)
Brak
5. Bogdańska Alicja KJ Podkowa Leśna
2007 (JM.)
brak
6. Buchcar Weronika JKS Pogórze Glinik Zaborowski
S
O013688
7. Cach Lena KJ Podkowa Leśna
2007 (JM.)
brak
8. Chwist Dominika Stajnia Lisówek
2009 (Mł.)
Brak
9. Ciszewska Zofia Impuls-Łoś
2004 (J.)
brak
10. Czuprzyńska Martyna SHS Grobice
2006 (JM.)
Brak
11. Daniłowska Karina Klub Jeździecki J.J. Darboven
2003 (J.)
0043383
12. Domarecka Liliana KJ Podkowa Leśna
2007 (JM.)
brak
13. Duda Karolina BPK
2005 (JM.)
O006468
14. Fabicka Kamila BPK
2009 (Mł.)
Brak
15. Frączek Franciszek KJ Podkowa Leśna
2004 (J.)
brak
16. Gontarz Lidia Stowarzyszenie Klub Jeździecki Legia Kozielska
2006 (JM.)
O043912
17. Grochowska Wiktoria Lisówek
2009 (Mł.)
brak
18. Grzymała Jakub Stowarzyszenie J Szarża Popówek
S
O010163
19. Guczewska Idalia niezrzeszony
2006 (JM.)
Brak
20. Guzik Aleksandra KJ Podkowa Leśna
1999 (MJ.)
brak
21. Kamińska Natalia Stajnia Malowany Koń
S
Brak
22. Kamińska Oliwia KJ Podkowa Leśna
2003 (J.)
brak
23. Kapelańska Angelika KJ Podkowa Leśna
2006 (JM.)
brak
24. Karwowska Mj'99 Urszula nz
1999 (MJ.)
Brak
25. Kilian Aleksandra nz
S
Brak
26. Kociszewska Magda UKS Military
S
O013008
27. Kruszewska Urszula KJ Podkowa Leśna
2007 (JM.)
rak
28. Kubasiewicz Martyna UKS Impuls -Łoś
2005 (JM.)
brak
29. Kwiatkowska Jm'07 Lena TKKF Ognisko Hubert w Warszawie
2007 (JM.)
brak
30. Małecka Antonina Domek Białego Kucyka
2009 (Mł.)
Brak
31. Milczarek Anna Stajnia ostoja kończynka
2007 (JM.)
Brak
32. Mokrogulska Paulina KJ Podkowa Leśna
2003 (J.)
brak
33. Nowak Michalina KJ Podkowa Leśna
2000 (MJ.)
O031653
34. Olesiejuk Jakub SSKJ Bobrowy Staw
S
O001054
35. Ostaszewicz Olga KJ Podkowa Leśna
2006 (JM.)
brak
36. Pakuła Barbara LKS WOLTA
2003 (J.)
Brak
37. Paszkowska Agnieszka Stow. Jeździeckie Szarża Popówek
S
O010171
38. Paszkowski Sławomir Stow. Jeździeckie Szarża Popówek
S
O003290
39. Paź Piotr Brak
2007 (JM.)
Brak
40. Polkowska Marta UKS Military Kąck
S
O033633
41. Popkowska Apotonia Lks wolta
2006 (JM.)
Brak
42. Rappe-Niemirska Antonina Lks wolta
2007 (JM.)
Brak
43. Rogala Alicja KJ Legia Kozielska
2005 (JM.)
Brak
44. Rytel Maria Ostoja kończynka
2003 (J.)
Brak
45. Sinczak J'04 Maria nz
2004 (J.)
brak
46. Skowrońska Izabela TKKF Ognisko Hubert w Warszawie
Brak
47. Stępień Natalia Brak
2006 (JM.)
Brak
48. Stolarczyk Aleksandra
49. Strzelecka Magdalena KJ Podkowa Leśna
2006 (JM.)
brak
50. Sujecki Piotr bpk
2008 (JM.)
brak
51. Suska Mj'01 Zuzanna TKKF Ognisko Hubert Warszawa
2002 (J.)
O033876
52. Sypuła Paulina JKS Wyręba Świętochów
2001 (MJ.)
O034385
53. Sypuła Mj'99 Aleksandra SKJ Podkowa Leśna
1999 (MJ.)
O026300
54. Toeplitz M'08 Urszula nz (Ostoja Kończynka)
2008 (JM.)
brak
55. Wakulińska Dorota Bbk
S
O035451
56. Wierzbik Zuzanna niezrzeszona
2001 (MJ.)
brak
57. Winiarska Zuzanna Stajnia Malowany Koń
2008 (JM.)
brak
58. Włodarczyk J'03 Zuzanna brak
2003 (J.)
Brak
59. Wysmułek Marianna KJ Podkowa Leśna
2002 (J.)
brak
60. Żelazny Wiktoria Stowarzyszenie Klub Jeździecki Podkowa Leśna
2004 (J.)
o032270
No. Horse number Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

67

F:
M:
2.

24

AJGOR SP POL 2011 Wałach kasztanowata/166 F: Candiavolo
M: Akka
K023403 brak
3.

54

ALEX SP POL 2008 Wałach gniada/173 F: Pink Floyd
M: Andora
K017957 POL 009 60 00079 08
4.

32

ANILA WLKP POL 2002 Klacz siwa F: Tenor
M: Anika
brak 616007611072602
5.

23

ARNOLD SP POL 2012 Wałach kasztanowata/167 F: Candiavolo
M: Anabell
K024224 brak
6.

26

ARSEN MAŁOPOLSKA POL 2013 wałach gniada/170 F: Aragorn
M: Aria
Brak 616006661311813
7.

14

ASTERKA NN POL 2009 klacz izabelowata/kuc:NN F: NN
M: NN
BRAK 616999640098809
8.

35

BASTIN MAŁOPOLSKA POL 2002 wałach kasztanowata/161cm F: Tin Tin
M: Balsamina
K007941 09603
9.

10

BASZMIRA MAŁOPOLSKA POL 2015 klacz kara/152 cm F: Efekt
M: Baszkiria
Brak 606 006 58 02537 15
10.

30

BEREK WIELKOPOLSKA POL 2008 wałach kasztanowata/167 F: Liberatto P
M: Breda
brak 616007610289508
11.

7

BLANKA TYP SZLACHETNY POL 2012 Klacz izabelowata/160 F: nn
M: nn
brak 616 999 61 0064312
12.

44

BRYLANT KUC POL 2009 Wałach kasztanowata/kuc:128 F: Bies
M: Foka
brak 616013580740609
13.

65

CANGELO F:
M:
14.

69

CANGELO V KWPN POL 2007 Klacz kasztanowata F: Tangelo Van De Zuuthoeve /
M: Forever /
brak
15.

55

CENNA - TO HOL POL 2010 Klacz ciemnogniada/167 F: Quirado
M: Pana -To
K017909 DE 421000045410
16.

56

CONSTANTIN HOLSZTYN GER 2009 Wałach gniada F: Cento
M: Idylle 1
brak
17.

52

CONTI HOL GER 2009 Wałach gniada/168 F: CORRADO I
M: ULTRAIV
K017391 DE421000288009
18.

3

CORDALESS Niemiecki Koń Sportowy GER 2014 wałach siwa/180 F: Cordess
M: Landdame
K026899 DE 473730543314
19.

19

DORUS TYP KUC POL 2006 Wałach tarantowata/kuc:135 F: nn
M: nn
brak
20.

34

DRAGON MAŁOPOLSKA POL 2015 wałach gniada/163 F: Nort
M: Diamena
Brak 616006580375415
21.

50

EL HAJAT Czysta Krew Arabska POL 2012 Wałach kasztanowata/mk:nn F: Dekstern
M: El Hajfa
brak 616POL12009218A
22.

58

ELJAM MALOPOLSKA POL 2006 wałach ciemnogniada/170 F: Emetyt
M: Epona
Brak Pol 006680059006
23.

4

EVA DES AIGLONOS Kłusak Francuski POL 2014 klacz ciemnokasztanowata/163 F: Latinus
M: Mexicana
brak 616 015 1 149R 01 14
24.

46

EXPLODE Pełna Krew Angielska POL 2008 klacz gniada/bd F: Enjoy Plan
M: Emily
brak POL080000005608
25.

9

FETYSZ G SP POL 2016 wałach ciemnogniada/168 F: Turbud Alino
M: Fiona
brak brak
26.

48

FIGLARZ TYP KUC POL nn Wałach gniada/kuc:136 F: nn
M: nn
brak 616999580859808
27.

47

FILOZOFIA KUC POL 1997 Klacz kara/kuc:145 F: nn
M: nn
K014947 POL999660399497
28.

15

IDA ANGLOARAB POL 2009 klacz gniada/mk:145 F: Camus
M: Iza
brak 616006580713909
29.

1

IKANA SP POL 2012 klacz gniada/175 F: Vandamme/Guidam
M: Ikea/Turbud Quirinus
K029734 616009640025512
30.

12

KAJTEK GELDING POL 2012 wałach gniada/kuc:100 F: nn
M: nn
brak 616999661500612
31.

27

KALISIA W WLKP POL 2009 Klacz siwa F: Cancoon / Colman
M: Kondina / Rulon
K015132 616007610028409
32.

45

KAPSEL TYP PRYMITYWNY POL nn Wałach inna/kuc:145 F: nn
M: nn
brak POL999590163201
33.

43

KAZIK TYP KUC POL 2010 Wałach gniada/124 F: nn
M: nn
brak
34.

22

KILIMANDŻARO SP POL 2016 wałach skarogniada/164 F: Tjunske
M: Kokietka
Brak Brak
35.

16

KLARA NN POL 2007 klacz kara/163cm F: nn
M: nn
brak POL 999 52 01994 04
36.

42

KLARYSA KUC POL 2001 Klacz srokata/kuc:119 F: nn / nn
M: nn / nn
K019245
37.

39

KRATER MAŁOPOLSKA POL 2013 wałach gniada/nn F: Barnaba
M: Karisa
brak 616006580318513
38.

29

KUBA NN POL 0000 Wałach kara/kuc: F: nn
M: nn
brak
39.

66

LA VIE F:
M:
40.

68

LA VIE SP POL 2014 Klacz gniada/168 F: Landino
M: Latynoska
K028614 616009590015014
41.

20

LAWENDA TYP KUC POL 2003 Klacz inna/kuc: F: Kormoran
M: Luba
brak
42.

33

LEXUS SP POL 2008 Wałach gniada F: nn
M: nn
brak
43.

41

LOTNY HC POL 2005 Wałach gniada/kuc:140 F: Rygor
M: Kaja
brak POL012630172305
44.

18

LOVE ME BMF MAŁY KOŃ POL 2011 Wałach kasztanowata/kuc:147 F: nn
M: nn
K027498
45.

6

LUCEK GR. A TYP KUC POL 2011 wałach srokata/kuc:120 F: nn
M: nn
brak 616999610235711
46.

2

LUPIDELLA EBONY LADY KUC WALIJSKI POL 2011 klacz skarogniada/kuc:132 F: Turinina's Gismore
M: Firwood's Ella
Brak 616013590109311
47.

51

MAŁA CZARNA TYP SZLACHETNY POL nn Klacz kara/nn F: nn
M: nn
brak POL999590220303
48.

37

MARKO SP POL 2012 Wałach gniada F: Liberado / Libertino
M: Macciavella / Profit
K021611 616009610167112
49.

36

NAOMI Szlachetna Półkrew POL 2006 Klacz skarogniada/165 F: GOLDEN BOY
M: NANSZA
K 025153 POL 009 60 00555 06
50.

60

NUREK KONIK POLSKI POL 1998 Wałach inna/kuc:137 F: Morus
M: Nadolna
K014946
51.

62

OBRAZ UA UKR 2014 wałach kara/164 F: -
M: -
brak UA120001066
52.

61

PANSION UA UKR 2015 ogier kara/170 F: -
M: -
brak UA120001457
53.

31

PRIMADONNA L SP POL 2016 klacz skarogniada/160 F: Lansjer L
M: Pornpgrafia
Brak 616009660583416
54.

53

PRINCESSA TYP SZLACHETNY POL 2014 klacz siwa/170 F: Nn
M: NN
Brak 616 999 64 00835 14
55.

21

QUICKSTEP OLD POL 2009 Klacz gniada F: Quidam's Rubin / Quidam De Revel
M: Lotte / Levantos I
K019085 DE433331687309
56.

25

RAUL SP POL 2006 Wałach gniada F: Quelester
M: Raketta / Rakett
K016410
57.

38

RIHANNA SP POL 2010 Klacz siwa/170 F: LOVE AFFAIR
M: RIPOSTA
k027121 616009600203910
58.

17

ROTHSCHILD HANN POL 2008 gelding chestnut/175 F: Love Affair
M: Rafanta
K015493 12519
59.

64

RUBY F:
M:
60.

70

RUBY POL /kuc:- F: Sydenham George
M: Manfred Priscilla
brak
61.

8

SONIA GR. C NN POL 2011 klacz myszata/kuc:140 F: Step
M: Gwida
brak 616013540029811
62.

49

SZAFIR NN POL 2006 Wałach gniada/160 F: Cwał
M: Sekwana
K021643 POL013680021806
63.

28

TEQUILA * POL * wałach siwa/kuc:118 F: *
M: *
brak *
64.

63

TEQUILA KUCYK POL 2010 ogier biała/130 F: Brak
M: Brak
Brak Brak
65.

11

TINA KUC POL 2007 Klacz kasztanowata/kuc:107 F: Ramona's Tequila Boy
M: Kredka-Toffi
Brak Pol013660561607
66.

13

WAGA HUCULSKA POL 2015 klacz skarogniada/kuc:145 F: Promień
M: Wicka
Brak 616012610151715
67.

59

WARTA WLKP POL 2014 Klacz kasztanowata/163 F: Song
M: Wena / Dżentelmen
K028128 -
68.

40

WUWU TRAKEŃSKA POL 2007 Wałach kara F: Ajbek
M: Wilga
brak
69.

57

ZEFIR NN POL Nn wałach kara/164 F: Nn
M: Nn
Brak Pol 999 66 33126 04
Rider Club
Competition
Prize
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Apolinarska Jm'05 Oliwia
nz
2020-10-03
4
2020-10-03
17
Banaszczyk Agata
niezrzeszony
2020-10-03
3
2020-10-03
7
Białecka Malwina
KJ Podkowa Leśna
ASTERKA (14)
2020-10-03
6
2020-10-03
6
Bieńkowska Weronika
Brak
2020-10-03
Bogdańska Alicja
KJ Podkowa Leśna
2020-10-03
7
Buchcar Weronika
JKS Pogórze Glinik Zaborowski
IKANA (1)
2020-10-03
6
2020-10-03
1
PANSION (61)
2020-10-03
11
2020-10-03
20
OBRAZ (62)
2020-10-03
8
2020-10-03
Cach Lena
KJ Podkowa Leśna
LOTNY (41)
2020-10-03
4
2020-10-03
8
2020-10-03
15
Chwist Dominika
Stajnia Lisówek
TEQUILA (63)
2020-10-03
4
2020-10-03
5
Ciszewska Zofia
Impuls-Łoś
ANILA (32)
2020-10-03
8
2020-10-03
16
Czuprzyńska Martyna
SHS Grobice
2020-10-03
2
2020-10-03
3
Daniłowska Karina
Klub Jeździecki J.J. Darboven
NAOMI (36)
2020-10-03
6
2020-10-03
6
Domarecka Liliana
KJ Podkowa Leśna
KLARYSA (42)
2020-10-03
1
Duda Karolina
BPK
2020-10-03
10
2020-10-03
11
Fabicka Kamila
BPK
2020-10-03
13
2020-10-03
2
Frączek Franciszek
KJ Podkowa Leśna
2020-10-03
3
Gontarz Lidia
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Legia Kozielska
CONTI (52)
2020-10-03
4
2020-10-03
6
Grochowska Wiktoria
Lisówek
TEQUILA (28)
2020-10-03
4
2020-10-03
2
Grzymała Jakub
Stowarzyszenie J Szarża Popówek
ARNOLD (23)
2020-10-03
4
2020-10-03
6
Guczewska Idalia
niezrzeszony
IDA (15)
2020-10-03
2020-10-03
Guzik Aleksandra
KJ Podkowa Leśna
2020-10-03
13
2020-10-03
13
Kamińska Natalia
Stajnia Malowany Koń
LAWENDA (20)
2020-10-03
2020-10-03
Kamińska Oliwia
KJ Podkowa Leśna
KRATER (39)
2020-10-03
13
2020-10-03
12
Kapelańska Angelika
KJ Podkowa Leśna
KAPSEL (45)
2020-10-03
7
FIGLARZ (48)
2020-10-03
1
2020-10-03
14
2020-10-03
Karwowska Mj'99 Urszula
nz
KUBA (29)
2020-10-03
19
2020-10-03
18
Kilian Aleksandra
nz
BLANKA (7)
2020-10-03
1
2020-10-03
WAGA (13)
2020-10-03
1
2020-10-03
14
Kociszewska Magda
UKS Military
BASTIN (35)
2020-10-03
1
Kruszewska Urszula
KJ Podkowa Leśna
KAZIK (43)
2020-10-03
1
2020-10-03
4
Kubasiewicz Martyna
UKS Impuls -Łoś
LEXUS (33)
2020-10-03
5
2020-10-03
5
Kwiatkowska Jm'07 Lena
TKKF Ognisko Hubert w Warszawie
2020-10-03
1
2020-10-03
7
Małecka Antonina
Domek Białego Kucyka
TINA (11)
2020-10-03
7
2020-10-03
15
2020-10-03
18
KAJTEK (12)
2020-10-03
Milczarek Anna
Stajnia ostoja kończynka
WAGA (13)
2020-10-03
13
Mokrogulska Paulina
KJ Podkowa Leśna
2020-10-03
8
2020-10-03
10
Nowak Michalina
KJ Podkowa Leśna
WUWU (40)
2020-10-03
8
2020-10-03
10
Olesiejuk Jakub
SSKJ Bobrowy Staw
2020-10-03
4
Ostaszewicz Olga
KJ Podkowa Leśna
KAPSEL (45)
2020-10-03
13
Pakuła Barbara
LKS WOLTA
2020-10-03
3
2020-10-03
3
Paszkowska Agnieszka
Stow. Jeździeckie Szarża Popówek
AJGOR (24)
2020-10-03
2
2020-10-03
2
Paszkowski Sławomir
Stow. Jeździeckie Szarża Popówek
RAUL (25)
2020-10-03
5
2020-10-03
4
Paź Piotr
Brak
2020-10-03
12
Polkowska Marta
UKS Military Kąck
MARKO (37)
2020-10-03
2
2020-10-03
3
Popkowska Apotonia
Lks wolta
ZEFIR (57)
2020-10-03
8
2020-10-03
5
Rappe-Niemirska Antonina
Lks wolta
ELJAM (58)
2020-10-03
8
2020-10-03
9
Rogala Alicja
KJ Legia Kozielska
DRAGON (34)
2020-10-03
9
2020-10-03
14
Rytel Maria
Ostoja kończynka
2020-10-03
2
Sinczak J'04 Maria
nz
2020-10-03
20
2020-10-03
10
Skowrońska Izabela
TKKF Ognisko Hubert w Warszawie
RUBY (70)
2020-10-03
1
Stępień Natalia
Brak
ARSEN (26)
2020-10-03
15
2020-10-03
2
Stolarczyk Aleksandra
KAJTEK (12)
2020-10-03
8
Strzelecka Magdalena
KJ Podkowa Leśna
EXPLODE (46)
2020-10-03
12
NUREK (60)
2020-10-03
1
Sujecki Piotr
bpk
2020-10-03
2020-10-03
Suska Mj'01 Zuzanna
TKKF Ognisko Hubert Warszawa
LA VIE (68)
2020-10-03
3
Sypuła Paulina
JKS Wyręba Świętochów
2020-10-03
5
2020-10-03
1
Sypuła Mj'99 Aleksandra
SKJ Podkowa Leśna
BRYLANT (44)
2020-10-03
8
2020-10-03
3
SZAFIR (49)
2020-10-03
2
2020-10-03
1
Toeplitz M'08 Urszula
nz (Ostoja Kończynka)
2020-10-03
8
2020-10-03
16
Wakulińska Dorota
Bbk
2020-10-03
19
Wierzbik Zuzanna
niezrzeszona
KLARA (16)
2020-10-03
2020-10-03
17
Winiarska Zuzanna
Stajnia Malowany Koń
DORUS (19)
2020-10-03
11
2020-10-03
18
Włodarczyk J'03 Zuzanna
brak
BEREK (30)
2020-10-03
13
2020-10-03
9
Wysmułek Marianna
KJ Podkowa Leśna
EXPLODE (46)
2020-10-03
13
Żelazny Wiktoria
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Podkowa Leśna
RIHANNA (38)
2020-10-03
9
2020-10-03
7

Number of Riders: 60

Number of Horses: 69

The sum of prizes: 0.00

Competition results developed by:
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: P2-052018-1, Podkowa Leśna)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2020
design and realization: signus.pl