Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

ZRiT-A, Mazowiecki Talent Jeździecki
Podkowa Leśna, 19.09.2020

# Status
Updated / Creation date
Rider Horse Competitions
45 ENTRY ACCEPTED 2020-09-17 22:48:19
2020-09-17 22:25:07
Julia Szychowska FANCY
  • 2x 6/L3/
44 ENTRY ACCEPTED 2020-09-17 16:45:44
2020-09-17 13:25:33
Alice Golová CLEA
  • 1x 7/P2/ZT
43 ENTRY ACCEPTED 2020-09-17 16:45:36
2020-09-17 11:18:53
Amelia Dąbek PIĘKNA
  • 2x 3/L2 kuce/
42 ENTRY ACCEPTED 2020-09-17 16:45:33
2020-09-17 11:17:22
Bianka Harvard BAJKA
  • 2x 5/L2/
41 ENTRY ACCEPTED 2020-09-17 16:45:30
2020-09-17 11:15:49
Magdalena Kącka CLASSIC DREAM
  • 1x 6/L3/
40 ENTRY ACCEPTED 2020-09-17 10:44:27
2020-09-17 10:44:27
Julia Margas KAZIK GR. B
  • 1x 8/P3/ZR
39 ENTRY ACCEPTED 2020-09-17 10:44:00
2020-09-17 10:44:00
Marianna Wysmułek EXPLODE
  • 1x 6/L3/
38 ENTRY ACCEPTED 2020-09-17 10:37:24
2020-09-17 10:37:24
Paulina Mokrogulska KAPSEL
  • 1x 3/L2 kuce/
37 ENTRY ACCEPTED 2020-09-17 10:36:41
2020-09-17 10:36:41
Michalina Nowak Mj'00 NUREK
  • 1x 8/P3/ZR
  • 1x 11/D4/
36 ENTRY ACCEPTED 2020-09-17 10:36:02
2020-09-17 10:36:02
Michalina Nowak Mj'00 WUWU
  • 1x 6/L3/
35 ENTRY ACCEPTED 2020-09-17 10:35:16
2020-09-17 10:35:16
Lena Cach LOTNY
  • 1x 3/L2 kuce/
34 ENTRY ACCEPTED 2020-09-17 09:19:25
2020-09-16 23:08:07
Evgeniya Shibneva DYPLOMATA
  • 1x 7/P2/ZT
  • 1x 8/P3/ZR
33 ENTRY ACCEPTED 2020-09-16 21:37:23
2020-09-16 21:30:59
Anastazja Małecka OSTRÓŻKA
  • 2x 6/L3/
32 ENTRY ACCEPTED 2020-09-16 21:37:18
2020-09-16 20:41:19
Zuzanna Łapacz ARAL
  • 2x 6/L3/
31 ENTRY ACCEPTED 2020-09-16 21:37:13
2020-09-16 20:05:52
Marta Kaliska SIR NANDO
  • 2x 4/L3 kuce/
30 ENTRY ACCEPTED 2020-09-16 18:49:30
2020-09-16 18:49:30
Aleksandra Sypuła Mj'99 SZAFIR
  • 1x 5/L2/
  • 1x 6/L3/
29 ENTRY ACCEPTED 2020-09-16 18:46:47
2020-09-16 18:46:47
Magdalena Strzelecka EL HAJAT
  • 1x 5/L2/
28 ENTRY ACCEPTED 2020-09-16 17:47:10
2020-09-16 17:47:10
Urszula Kruszewska M'07 KAZIK GR. B
  • 1x 4/L3 kuce/
27 ENTRY ACCEPTED 2020-09-16 17:46:38
2020-09-16 17:46:38
Angelika Kapelańska FIGLARZ
  • 1x 1/Debiuty/
  • 1x 3/L2 kuce/
26 ENTRY ACCEPTED 2020-09-16 17:45:55
2020-09-16 17:45:55
Liliana Domarecka KLARYSA
  • 1x 1/Debiuty/
  • 1x 3/L2 kuce/
25 ENTRY ACCEPTED 2020-09-16 17:39:22
2020-09-16 17:39:22
Agata Budniak MAŁA CZARNA
  • 1x 5/L2/
24 ENTRY ACCEPTED 2020-09-16 16:37:39
2020-09-16 16:20:43
Anna Zamrowska MEGANA
  • 1x 5/L2/
  • 1x 6/L3/
23 ENTRY ACCEPTED 2020-09-16 16:18:43
2020-09-16 16:12:59
Katarzyna Krępel BUTTERFLY-S
  • 2x 1/Debiuty/
22 ENTRY ACCEPTED 2020-09-16 15:29:28
2020-09-16 15:14:29
Katarzyna Grzanka-Krasnodebska CRISTIANO
  • 1x 12/CC4/
21 ENTRY ACCEPTED 2020-09-16 13:29:15
2020-09-16 12:34:58
Ewa Ciurzyńska LANDSCAPE SUNRISE
  • 1x 6/L3/
  • 1x 7/P2/ZT
20 ENTRY ACCEPTED 2020-09-16 13:29:08
2020-09-16 11:13:49
Sonia Sowińska AILLE CLOONEY
  • 2x 4/L3 kuce/
19 ENTRY ACCEPTED 2020-09-16 09:04:41
2020-09-16 06:33:48
Emilia Michalska MILTON
  • 2x 4/L3 kuce/
18 ENTRY ACCEPTED 2020-09-15 11:46:35
2020-09-15 09:32:52
Julia Banasik N'LUSI
  • 2x 4/L3 kuce/
17 ENTRY ACCEPTED 2020-09-15 11:46:29
2020-09-15 06:37:37
Małgorzata Pawilno-Pacewicz CAROJAN PG
  • 1x 6/L3/
  • 1x 7/P2/ZT
16 ENTRY ACCEPTED 2020-09-16 21:37:08
2020-09-14 21:37:12
Barbara Rynkowska KELPIE
  • 1x 4/L3 kuce/
  • 1x 7/P2/ZT
15 ENTRY ACCEPTED 2020-09-14 17:33:13
2020-09-14 16:54:40
Ttatiana Dworacka RASHMI
  • 1x 3/L2 kuce/
  • 1x 4/L3 kuce/
14 ENTRY ACCEPTED 2020-09-14 14:15:02
2020-09-14 13:42:04
Zofia Dąbrowska PICOLO
  • 1x 3/L2 kuce/
  • 1x 4/L3 kuce/
13 ENTRY ACCEPTED 2020-09-14 12:07:52
2020-09-14 12:06:18
Natalia Tarka VIGO JURRE FAN DE KOAIPLEATS
  • 1x 6/L3/
  • 1x 7/P2/ZT
12 ENTRY ACCEPTED 2020-09-13 17:21:16
2020-09-13 16:04:44
Danuta Konończuk KONKRET
  • 1x 10/C1/
11 ENTRY ACCEPTED 2020-09-13 17:21:13
2020-09-13 16:04:15
Danuta Konończuk CASAR 155
  • 1x 10/C1/
10 ENTRY ACCEPTED 2020-09-12 18:10:48
2020-09-12 15:30:31
Malwina Białecka KARMEL
  • 2x 5/L2/
  • 2x 6/L3/
9 ENTRY ACCEPTED 2020-09-17 22:48:16
2020-09-12 15:07:57
Antonina Kuśmirek DORUS
  • 1x 1/Debiuty/
  • 1x 3/L2 kuce/
8 ENTRY ACCEPTED 2020-09-17 22:48:15
2020-09-12 15:00:47
Magdalena Gręda KIDDO
  • 2x 1/Debiuty/
7 ENTRY ACCEPTED 2020-09-12 07:50:43
2020-09-11 17:37:39
Lea Zatońska POPPINGS ANNABELL
  • 1x 3/L2 kuce/
  • 1x 4/L3 kuce/
6 ENTRY ACCEPTED 2020-09-12 07:50:36
2020-09-11 15:49:43
Jacek Nowakowski DOPING
  • 1x 5/L2/
  • 1x 6/L3/
5 ENTRY ACCEPTED 2020-09-11 12:00:37
2020-09-11 09:08:14
Adrianna Jakóbczak RAFAELLO
  • 1x 9/N4/
4 ENTRY ACCEPTED 2020-09-10 17:25:56
2020-09-10 10:24:23
Ignacy Ceran RINGO GR. A
  • 1x 4/L3 kuce/
  • 1x 8/P3/ZR
3 ENTRY ACCEPTED 2020-09-10 17:25:52
2020-09-10 10:24:12
Julia Fedyna RAPSODIA FSTF
  • 1x 8/P3/ZR
  • 1x 9/N4/
2 ENTRY ACCEPTED 2020-09-10 17:25:50
2020-09-10 10:23:48
Dominika Jędrzejowska Mj'01 RAHIM BH
  • 1x 9/N4/
  • 1x 10/C1/
1 ENTRY ACCEPTED 2020-09-15 11:45:51
2020-09-07 20:33:56
Karolina Duda ROTHSCHILD
  • 2x 8/P3/ZR
No. Rider Club
Year of birth
National ID/Number
FEI ID
1. Banasik Julia Stowarzyszenie Jeździeckie Stajnia Podolszyn
2010 (Mł.)
Brak
2. Białecka Malwina KJ Podkowa Leśna
2009 (Mł.)
Brak
3. Budniak Agata KJPodkowa Leśna
2000 (MJ.)
brak
4. Cach Lena KJ Podkowa Leśna
2007 (JM.)
brak
5. Ceran Ignacy KJ Kapitan
2007 (JM.)
O059498
6. Ciurzyńska Ewa SJ Stajnia Podolszyn
2005 (JM.)
O049790
7. Dąbek Amelia Lks Wolta
2013 (Mł.)
Brak
8. Dąbrowska Zofia Stow. SKJ Bobrowy Staw
2008 (JM.)
O048304
9. Domarecka Liliana KJ Podkowa Leśna
2007 (JM.)
brak
10. Duda Karolina BPK
2005 (JM.)
O006468
11. Dworacka Ttatiana Stowarzyszenie Sportowy Klub Jeździecki Bobrowy Staw
2009 (Mł.)
0058594
A(w)B(w)LPZJ/1089
12. Golová Alice Klub Sportowy Centurion
S
Brak
13. Gręda Magdalena Stajnia Malowany Koń
S
brak
14. Grzanka-Krasnodebska Katarzyna Ks Centurion
S
O001538
15. Harvard Bianka Lks Wolta
2009 (Mł.)
Brak
16. Jakóbczak Adrianna bpk
S
brak
17. Jasiak Alicja bpk
2003 (J.)
brak
18. Jędrzejowska Mj'01 Dominika KJ Kapitan
2001 (MJ.)
O042742
19. Kącka Magdalena nz (LKS Wolta Żółwin)
S
Brak
20. Kaliska Marta brak
2004 (J.)
brak
21. Kapelańska Angelika KJ Podkowa Leśna
2006 (JM.)
brak
22. Konończuk Danuta bpk
S
O003032
23. Kopczewska M'08 Kalina KJ Plejada Stefanówka
2008 (JM.)
O048171
24. Krępel Katarzyna KJ Milord
S
brak
25. Kuśmirek Antonina Stajnia Malowany Koń
2007 (JM.)
brak
26. Łapacz Zuzanna Stowarzyszenie Jeździeckie Stajnia Podolszyn
2005 (JM.)
Brak
27. Małecka Anastazja Stow. Jeździeckie Stajnia Podolszyn
2005 (JM.)
brak
28. Margas Julia KJ Podkowa Leśna
2005 (JM.)
O036906
29. Michalska Emilia Stowarzyszenie Jeździeckie Stajnia Podolszyn
2007 (JM.)
O046006
30. Mokrogulska Paulina KJ Podkowa Leśna
2003 (J.)
brak
31. Nowak Michalina KJ Podkowa Leśna
2000 (MJ.)
O031653
32. Nowakowski Jacek niezrzeszony
2006 (JM.)
brak
33. Pawilno-Pacewicz Małgorzata brak
S
O030947
34. Rynkowska Barbara Stowarzyszenie Klub Sportowy Chojnów
2008 (JM.)
O051060
35. Shibneva Evgeniya Podkowa leśna
O059312
36. Sowińska Sonia Stowarzyszenie Jeździeckie Stajnia Podolszyn
2009 (Mł.)
brak
37. Strzelecka Magdalena KJ Podkowa Leśna
2006 (JM.)
brak
38. Sypuła Mj'99 Aleksandra SKJ Podkowa Leśna
1999 (MJ.)
O026300
39. Szychowska Julia nz
2006 (JM.)
Brak
40. Tarka Natalia brak
2001 (MJ.)
O035071
41. Wysmułek Marianna KJ Podkowa Leśna
2002 (J.)
brak
42. Zamrowska Anna KJ Milord
S
O021782
43. Zatońska Lea Stowarzyszenie Sportowy Klub Jeździecki Bobrowy Staw
2008 (JM.)
O049671
No. Horse number Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

44

AFRODYZJAK KUC POL 2006 Wałach tarantowata/kuc:103 F: AS
M: ŚLICZNOTKA
BRAK brak
2.

20

AILLE CLOONEY WAŁACH IRL 2015 wałach siwa/kuc:NN F: NN
M: NN
BRAK 372003006844433
3.

32

ARAL MAŁOPOLSKA POL 2011 wałach kara/170 F: Emetyt
M: Almera
Brak 616006590132611
4.

41

BAJKA SP POL 2005 Klacz gniada/167 F: DUCAN 35
M: BATUTA
POL009540082105 brak
5.

23

BUTTERFLY-S KWPN POL 2006 klacz gniada/160 F: Unistar
M: Papillon P
brak 528003 06.10222
6.

17

CAROJAN PG Polski Koń Szlachetny Pół Krwi POL 2002 Wałach siwa F: Calderon
M: Jurta
brak 616009660048002
7.

11

CASAR 155 HOL POL 2003 Wałach siwa/172 F: Carpaccio
M: Eila
brak 103DA46
8.

40

CLASSIC DREAM HOLSZTYN DEU 22.04.2012 Wałach siwa F: Clarimo
M: V-Cassina 1
DE421000138812
9.

43

CLEA Słowackiciepłokrwisty POL 2003 klacz izabelowata/164 F: Mineral
M: Camay
brak brak
10.

22

CRISTIANO KWPN POL 2007 Wałach gniada/172 F: Cristo
M: Ronja
K011415 DE421000257407
11.

9

DASTA Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2012 klacz kasztanowata/173 F: Turbud Alino
M: Druza
brak .
12.

47

DON SULTAN DRP POL 2006 Wałach kara/kuc: F: x
M: x
K020851
13.

6

DOPING TYP SZLACHETNY POL 1998 Wałach kasztanowata/163 F: NN
M: NN
brak POL 999 51 11 547 01
14.

10

DORUS TYP KUC POL 2006 Wałach tarantowata/kuc:135 F: nn
M: nn
brak
15.

34

DYPLOMATA SP POL 2015 wałach kasztanowata/170 F: Corleolord L
M: Deportacja
K029414 616009600059515
16.

29

EL HAJAT Czysta Krew Arabska POL 2012 Wałach kasztanowata/mk:nn F: Dekstern
M: El Hajfa
brak 616POL12009218A
17.

39

EXPLODE Pełna Krew Angielska POL 2008 klacz gniada/bd F: Enjoy Plan
M: Emily
brak POL080000005608
18.

46

FANCY Deutsches Sportpferd POL 2016 klacz kara/160 F: Flintstone
M: Rubinia
Brak 27645603164160
19.

27

FIGLARZ TYP KUC POL nn Wałach gniada/kuc:136 F: nn
M: nn
brak 616999580859808
20.

38

KAPSEL TYP PRYMITYWNY POL nn Wałach inna/kuc:145 F: nn
M: nn
brak POL999590163201
21.

8

KARMEL SZLACHETNY POL NN wałach gniada/162 F: NN
M: NN
Brak 616999663576004
22.

28

KAZIK TYP KUC POL 2010 Wałach gniada/124 F: nn
M: nn
brak
23.

16

KELPIE KOŃ MAŁY POL 2010 Klacz skarogniada/mk:141 F: Asumpt / Veritas 6
M: Kyniska / Top Ewita
K023088 616013580177810
24.

45

KIDDO Czysta Krew Arabska POL 2005 wałach kasztanowata/mk:150 F: Araratas
M: Kretinga
Brak .
25.

26

KLARYSA KUC POL 2001 Klacz srokata/kuc:119 F: nn / nn
M: nn / nn
K019245
26.

12

KONKRET SP POL 2008 Wałach ciemnogniada/166 F: Armani
M: Kaldera
Brak
27.

21

LANDSCAPE SUNRISE OS POL 2014 wałach gniada/174 F: Lyjanero
M: Escada
brak DE433330553114
28.

35

LOTNY HC POL 2005 Wałach gniada/kuc:140 F: Rygor
M: Kaja
brak POL012630172305
29.

25

MAŁA CZARNA TYP SZLACHETNY POL nn Klacz kara/nn F: nn
M: nn
brak POL999590220303
30.

24

MEGANA MAŁOPOLSKA POL 2015 klacz skarogniada/165 F: Awans
M: Megi
brak 616006630122315
31.

19

MILTON KUC POL 2005 wałach siwa/kuc:138 F: NN
M: NN
K026563 616999660914805
32.

18

N'LUSI KUC POL 2012 klacz bułana/kuc:127 F: TIJD VLIJT'S VICTOR
M: NELLY
K026694 616013600252912
33.

37

NUREK KONIK POLSKI POL 1998 Wałach inna/kuc:137 F: Morus
M: Nadolna
K014946
34.

33

OSTRÓŻKA SP POL 2012 klacz gniada/160 F: nn
M: nn
brak -
35.

14

PICOLO KUC POL 2010 Wałach kasztanowata/kuc:148 F: SANWAN
M: VIVIERROLAND PECHE
K028839 616013520039210
36.

42

PIĘKNA KUC POL 2009 Klacz ciemnogniada/kuc: F: Santara Danny's boy
M: Point
616013680076109
37.

7

POPPINGS ANNABELL NEW FOREST PONY POL 2011 Klacz kasztanowata/kuc:146 F: Hoppenhof’s Jasper
M: Poppings Mariëlle
K028733 528018020112098
38.

5

RAFAELLO WIELKOPOLSKA POL 2013 Wałach ciemnogniada/164 F: Maaik
M: Rewia
k022712 616007610122013
39.

2

RAHIM BH SP POL 2010 Wałach gniada/175 F: Elf
M: Roxy HL
K021960
40.

3

RAPSODIA FSTF SP POL 2009 klacz gniada/174 F: IRWING SHAW L
M: ROSILLA
Brak 616009600388509
41.

15

RASHMI KUC NIEMIECKI POL 10..03 200 Klacz gniada/kuc:140 F: Messino
M: Romi
brak DE 467-0001642-06
42.

4

RINGO KUC POL 2009 wałach bułana/kuc:120 F: nn
M: nn
K024952 616999661981209
43.

1

ROTHSCHILD HANN POL 2008 gelding chestnut/175 F: Love Affair
M: Rafanta
K015493 12519
44.

31

SIR NANDO HAFLINGER POL 2012 wałach jasnokasztanowata/kuc:140 F: Nero
M: Semi
brak 616013610079712
45.

30

SZAFIR NN POL 2006 Wałach gniada/160 F: Cwał
M: Sekwana
K021643 POL013680021806
46.

13

VIGO JURRE FAN DE KOAIPLEATS ARABO-FRYZ BEL 2011 Wałach kara F: Yk Tiemen fan 't Sud 014
M: Waldbloom P.V.
5282100.02679274
47.

36

WUWU TRAKEŃSKA POL 2007 Wałach kara F: Ajbek
M: Wilga
brak
Rider Club
Competition
Prize
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Banasik Julia
Stowarzyszenie Jeździeckie Stajnia Podolszyn
N'LUSI (18)
2020-09-19
6
2020-09-19
Białecka Malwina
KJ Podkowa Leśna
KARMEL (8)
2020-09-19
6
2020-09-19
11
Budniak Agata
KJPodkowa Leśna
2020-09-19
4
Cach Lena
KJ Podkowa Leśna
LOTNY (35)
2020-09-19
9
Ceran Ignacy
KJ Kapitan
RINGO (4)
2020-09-19
9
2020-09-19
2
Ciurzyńska Ewa
SJ Stajnia Podolszyn
2020-09-19
6
2020-09-19
3
Dąbek Amelia
Lks Wolta
PIĘKNA (42)
2020-09-19
8
2020-09-19
Dąbrowska Zofia
Stow. SKJ Bobrowy Staw
PICOLO (14)
2020-09-19
1
2020-09-19
2
Domarecka Liliana
KJ Podkowa Leśna
KLARYSA (26)
2020-09-19
3
2020-09-19
7
Duda Karolina
BPK
2020-09-19
1
2020-09-19
Dworacka Ttatiana
Stowarzyszenie Sportowy Klub Jeździecki Bobrowy Staw
RASHMI (15)
2020-09-19
3
2020-09-19
5
Golová Alice
Klub Sportowy Centurion
CLEA (43)
2020-09-19
2
Gręda Magdalena
Stajnia Malowany Koń
KIDDO (45)
2020-09-19
2
2020-09-19
Grzanka-Krasnodebska Katarzyna
Ks Centurion
2020-09-19
2
Harvard Bianka
Lks Wolta
BAJKA (41)
2020-09-19
7
2020-09-19
Jakóbczak Adrianna
bpk
2020-09-19
3
Jasiak Alicja
bpk
KONKRET (12)
2020-09-19
2
Jędrzejowska Mj'01 Dominika
KJ Kapitan
2020-09-19
1
2020-09-19
1
Kącka Magdalena
nz (LKS Wolta Żółwin)
2020-09-19
3
Kaliska Marta
brak
2020-09-19
2020-09-19
7
Kapelańska Angelika
KJ Podkowa Leśna
FIGLARZ (27)
2020-09-19
4
2020-09-19
10
Konończuk Danuta
bpk
2020-09-19
1
Kopczewska M'08 Kalina
KJ Plejada Stefanówka
2020-09-19
4
2020-09-19
Krępel Katarzyna
KJ Milord
2020-09-19
5
2020-09-19
Kuśmirek Antonina
Stajnia Malowany Koń
DORUS (10)
2020-09-19
1
2020-09-19
6
Łapacz Zuzanna
Stowarzyszenie Jeździeckie Stajnia Podolszyn
ARAL (32)
2020-09-19
8
2020-09-19
Małecka Anastazja
Stow. Jeździeckie Stajnia Podolszyn
2020-09-19
10
2020-09-19
Margas Julia
KJ Podkowa Leśna
KAZIK (28)
2020-09-19
3
2020-09-19
1
Michalska Emilia
Stowarzyszenie Jeździeckie Stajnia Podolszyn
MILTON (19)
2020-09-19
8
2020-09-19
Mokrogulska Paulina
KJ Podkowa Leśna
KAPSEL (38)
2020-09-19
5
Nowak Michalina
KJ Podkowa Leśna
WUWU (36)
2020-09-19
7
NUREK (37)
2020-09-19
1
2020-09-19
1
Nowakowski Jacek
niezrzeszony
DOPING (6)
2020-09-19
2
2020-09-19
4
Pawilno-Pacewicz Małgorzata
brak
2020-09-19
9
2020-09-19
4
Rynkowska Barbara
Stowarzyszenie Klub Sportowy Chojnów
KELPIE (16)
2020-09-19
1
2020-09-19
1
Shibneva Evgeniya
Podkowa leśna
2020-09-19
2
2020-09-19
1
Sowińska Sonia
Stowarzyszenie Jeździeckie Stajnia Podolszyn
2020-09-19
10
2020-09-19
Strzelecka Magdalena
KJ Podkowa Leśna
2020-09-19
5
Sypuła Mj'99 Aleksandra
SKJ Podkowa Leśna
SZAFIR (30)
2020-09-19
3
2020-09-19
5
Szychowska Julia
nz
FANCY (46)
2020-09-19
12
2020-09-19
Tarka Natalia
brak
2020-09-19
1
2020-09-19
1
Wysmułek Marianna
KJ Podkowa Leśna
EXPLODE (39)
2020-09-19
12
Zamrowska Anna
KJ Milord
MEGANA (24)
2020-09-19
1
2020-09-19
2
Zatońska Lea
Stowarzyszenie Sportowy Klub Jeździecki Bobrowy Staw
2020-09-19
2
2020-09-19
4

Number of Riders: 43

Number of Horses: 47

The sum of prizes: 0.00

Competition results developed by:
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: P2-052018-1, Podkowa Leśna)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2020
design and realization: signus.pl