Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

ZR I ZT KOBYLARNIA
Kobylarnia, 28-29 kwietnia 2018

Zgłoszenia zaakceptowane:

Nr Status zgłoszenia
Daty korekty i utworzenia
Zawodnik Koń Konkursy
185 ENTRY ACCEPTED 2018-04-27 11:34:32
2018-04-26 23:19:19
Wiktoria Rochowicz JUWENALIA
  • 2x 2T/LL/90 cm/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. 90 cm)
184 ENTRY ACCEPTED 2018-04-26 21:54:17
2018-04-26 20:39:47
Michał Szafryna EX LIBRIS GOLD Z
  • 2x 3R/L/100 cm/Konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys. 100 cm) - możliwość uzyskania punktów rankingowych KPZJ
183 ENTRY PRE-APPROVED 2018-04-26 21:51:53
2018-04-26 18:11:04
Tomasz Olszewski LUNA P
  • 1x 3R/L/100 cm/Konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys. 100 cm) - możliwość uzyskania punktów rankingowych KPZJ
  • 1x 4R/P/110 cm/Konkurs o wzrastającym stopniu trudności z jokerem art. 269.5 (wys. 110 cm)
182 ENTRY ACCEPTED 2018-04-26 21:51:15
2018-04-26 18:10:37
Tomasz Olszewski LORD FABIA
  • 1x 3R/L/100 cm/Konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys. 100 cm) - możliwość uzyskania punktów rankingowych KPZJ
  • 1x 4R/P/110 cm/Konkurs o wzrastającym stopniu trudności z jokerem art. 269.5 (wys. 110 cm)
181 ENTRY ACCEPTED 2018-04-26 21:47:47
2018-04-26 18:10:06
Tomasz Olszewski CAMAKO'S BOY JW
  • 1x 6R/C/130 cm/Konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys. 130 cm)
  • 1x 7R/CC/140 cm/Konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys. 140 cm)
180 ENTRY ACCEPTED 2018-04-26 21:47:16
2018-04-26 17:19:12
Angelika Ojczenasz HIMALAJUS
  • 1x 5R/N/120 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 120 cm)
  • 1x 6R/C/130 cm/Konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys. 130 cm)
  • 1x 13R/C/130 cm/Konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys. 130 cm)
179 ENTRY ACCEPTED 2018-04-26 21:46:35
2018-04-26 17:18:22
Angelika Ojczenasz FOCUS
  • 1x 5R/N/120 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 120 cm)
  • 1x 6R/C/130 cm/Konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys. 130 cm)
  • 1x 12R/N/120 cm/Konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys. 120 cm)
178 ENTRY ACCEPTED 2018-04-26 21:46:11
2018-04-26 16:09:48
Józefina Siałkowska GOLDEN GIRL
  • 1x 3R/L/100 cm/Konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys. 100 cm) - możliwość uzyskania punktów rankingowych KPZJ
  • 1x 4R/P/110 cm/Konkurs o wzrastającym stopniu trudności z jokerem art. 269.5 (wys. 110 cm)
177 ENTRY ACCEPTED 2018-04-26 21:42:55
2018-04-26 14:32:31
Michał Tomczuk FALUCKY D
  • 1x 4R/P/110 cm/Konkurs o wzrastającym stopniu trudności z jokerem art. 269.5 (wys. 110 cm)
  • 1x 5R/N/120 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 120 cm)
  • 1x 11R/P/110 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
  • 1x 12R/N/120 cm/Konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys. 120 cm)
176 ENTRY ACCEPTED 2018-04-26 21:41:25
2018-04-26 13:53:35
Andrzej Bedliński MORPHEUS
  • 2x 3R/L/100 cm/Konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys. 100 cm) - możliwość uzyskania punktów rankingowych KPZJ
  • 2x 10R/L/100 cm/Konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys. 100 cm) - możliwość uzyskania punktów rankingowych KPZJ
175 ENTRY ACCEPTED 2018-04-26 21:39:39
2018-04-26 13:52:26
Andrzej Bedliński PUŁASKI
  • 1x 2T/LL/90 cm/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. 90 cm)
  • 1x 3R/L/100 cm/Konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys. 100 cm) - możliwość uzyskania punktów rankingowych KPZJ
  • 1x 9T/LL/90 cm/Konkurs dwufazowy 274.5.3 (wys. 90 cm)
  • 1x 10R/L/100 cm/Konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys. 100 cm) - możliwość uzyskania punktów rankingowych KPZJ
174 ENTRY ACCEPTED 2018-04-26 21:37:22
2018-04-26 13:50:21
Oliwier Obialski AVONLY
  • 2x 1T/mini LL/70 cm/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. 70 cm bez szeregów)
  • 2x 8T/mini LL/70 cm/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. 70 cm bez szeregów)
173 ENTRY ACCEPTED 2018-04-26 21:35:50
2018-04-26 13:49:53
Oliwier Obialski KIMBERLY
  • 2x 1T/mini LL/70 cm/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. 70 cm bez szeregów)
  • 2x 8T/mini LL/70 cm/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. 70 cm bez szeregów)
172 ENTRY ACCEPTED 2018-04-26 21:30:11
2018-04-26 12:02:56
Krzysztof Pudełek ZAMORA
  • 2x 2T/LL/90 cm/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. 90 cm)
  • 1x 3R/L/100 cm/Konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys. 100 cm) - możliwość uzyskania punktów rankingowych KPZJ
171 ENTRY ACCEPTED 2018-04-26 21:28:26
2018-04-26 11:21:16
Liliana Tabaka KSIĘŻNICZKA
  • 2x 1T/mini LL/70 cm/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. 70 cm bez szeregów)
170 ENTRY ACCEPTED 2018-04-26 21:24:33
2018-04-26 08:28:04
Agata Gietka CERRANA S
  • 1x 3R/L/100 cm/Konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys. 100 cm) - możliwość uzyskania punktów rankingowych KPZJ
  • 1x 4R/P/110 cm/Konkurs o wzrastającym stopniu trudności z jokerem art. 269.5 (wys. 110 cm)
169 ENTRY ACCEPTED 2018-04-26 06:30:23
2018-04-26 06:13:55
Józefina Siałkowska KALILA J
  • 1x 4R/P/110 cm/Konkurs o wzrastającym stopniu trudności z jokerem art. 269.5 (wys. 110 cm)
  • 1x 5R/N/120 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 120 cm)
167 ENTRY ACCEPTED 2018-04-26 06:30:51
2018-04-26 06:12:07
Marcelina Detmer GINGER J
  • 1x 3R/L/100 cm/Konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys. 100 cm) - możliwość uzyskania punktów rankingowych KPZJ
  • 1x 4R/P/110 cm/Konkurs o wzrastającym stopniu trudności z jokerem art. 269.5 (wys. 110 cm)
166 ENTRY ACCEPTED 2018-04-26 06:31:02
2018-04-26 06:11:17
Marcelina Detmer CYTRA
  • 1x 2T/LL/90 cm/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. 90 cm)
  • 1x 3R/L/100 cm/Konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys. 100 cm) - możliwość uzyskania punktów rankingowych KPZJ
165 ENTRY ACCEPTED 2018-04-26 06:31:13
2018-04-26 04:12:01
Rafał Perlikowski CASSA CIARA
  • 1x 4R/P/110 cm/Konkurs o wzrastającym stopniu trudności z jokerem art. 269.5 (wys. 110 cm)
  • 1x 5R/N/120 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 120 cm)
164 ENTRY ACCEPTED 2018-04-26 06:31:24
2018-04-26 04:10:46
Rafał Perlikowski HARRIET
  • 2x 3R/L/100 cm/Konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys. 100 cm) - możliwość uzyskania punktów rankingowych KPZJ
163 ENTRY ACCEPTED 2018-04-26 06:31:35
2018-04-26 04:04:14
Maja Antczak ZWINNA
  • 1x 3R/L/100 cm/Konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys. 100 cm) - możliwość uzyskania punktów rankingowych KPZJ
  • 1x 4R/P/110 cm/Konkurs o wzrastającym stopniu trudności z jokerem art. 269.5 (wys. 110 cm)
162 ENTRY ACCEPTED 2018-04-26 06:31:46
2018-04-26 04:03:27
Mirosława Gdaniec HEIDI
  • 2x 2T/LL/90 cm/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. 90 cm)
  • 1x 3R/L/100 cm/Konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys. 100 cm) - możliwość uzyskania punktów rankingowych KPZJ
161 ENTRY ACCEPTED 2018-04-26 06:31:57
2018-04-26 04:02:48
Antoni Wiśniewski EUZEBIO LP
  • 2x 1T/mini LL/70 cm/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. 70 cm bez szeregów)
  • 1x 2T/LL/90 cm/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. 90 cm)
160 ENTRY ACCEPTED 2018-04-26 06:32:08
2018-04-26 04:02:06
Mirosława Gdaniec MARKIZA II
  • 1x 3R/L/100 cm/Konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys. 100 cm) - możliwość uzyskania punktów rankingowych KPZJ
  • 1x 4R/P/110 cm/Konkurs o wzrastającym stopniu trudności z jokerem art. 269.5 (wys. 110 cm)
159 ENTRY ACCEPTED 2018-04-26 06:32:24
2018-04-26 00:08:08
Marta Barzyk-Żywna BEJRA
  • 1x 10R/L/100 cm/Konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys. 100 cm) - możliwość uzyskania punktów rankingowych KPZJ
  • 1x 11R/P/110 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
158 ENTRY ACCEPTED 2018-04-25 22:41:22
2018-04-25 22:20:33
Wiktoria Bonieckia IDOL
  • 2x 2T/LL/90 cm/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. 90 cm)
157 ENTRY ACCEPTED 2018-04-25 22:44:41
2018-04-25 22:09:33
Paulina Laskowska AVATAR S
  • 1x 5R/N/120 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 120 cm)
  • 1x 11R/P/110 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
  • 1x 12R/N/120 cm/Konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys. 120 cm)
156 ENTRY ACCEPTED 2018-04-25 22:46:04
2018-04-25 22:08:08
Miłosława Laskowska AVATAR S
  • 2x 3R/L/100 cm/Konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys. 100 cm) - możliwość uzyskania punktów rankingowych KPZJ
155 ENTRY ACCEPTED 2018-04-25 22:50:57
2018-04-25 22:06:41
Michał Stoiński SZOGUN
  • 2x 1T/mini LL/70 cm/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. 70 cm bez szeregów)
  • 2x 8T/mini LL/70 cm/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. 70 cm bez szeregów)
154 ENTRY ACCEPTED 2018-04-26 06:32:36
2018-04-25 22:05:06
Maciej Borys DEEP LOVE S
  • 2x 1T/mini LL/70 cm/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. 70 cm bez szeregów)
  • 2x 8T/mini LL/70 cm/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. 70 cm bez szeregów)
153 ENTRY ACCEPTED 2018-04-26 06:32:49
2018-04-25 21:38:38
Viktoria Drewka CEZAR
  • 1x 4R/P/110 cm/Konkurs o wzrastającym stopniu trudności z jokerem art. 269.5 (wys. 110 cm)
  • 1x 5R/N/120 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 120 cm)
152 ENTRY ACCEPTED 2018-04-26 06:33:01
2018-04-25 21:37:57
Viktoria Drewka BILKA
  • 1x 2T/LL/90 cm/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. 90 cm)
  • 1x 3R/L/100 cm/Konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys. 100 cm) - możliwość uzyskania punktów rankingowych KPZJ
151 ENTRY ACCEPTED 2018-04-26 06:33:13
2018-04-25 21:18:09
Grzegorz Psiuk JONATAN
  • 1x 3R/L/100 cm/Konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys. 100 cm) - możliwość uzyskania punktów rankingowych KPZJ
  • 1x 4R/P/110 cm/Konkurs o wzrastającym stopniu trudności z jokerem art. 269.5 (wys. 110 cm)
150 ENTRY ACCEPTED 2018-04-26 06:33:24
2018-04-25 14:41:27
Monika Boruch KAMRAT
  • 1x 9T/LL/90 cm/Konkurs dwufazowy 274.5.3 (wys. 90 cm)
  • 1x 10R/L/100 cm/Konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys. 100 cm) - możliwość uzyskania punktów rankingowych KPZJ
149 ENTRY ACCEPTED 2018-04-26 06:33:36
2018-04-25 14:39:52
Agata Włodarczyk LADY STAR
  • 1x 12R/N/120 cm/Konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys. 120 cm)
  • 1x 13R/C/130 cm/Konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys. 130 cm)
148 ENTRY ACCEPTED 2018-04-26 06:33:48
2018-04-25 07:16:22
Tomasz Olszewski DASSILIO
  • 1x 3R/L/100 cm/Konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys. 100 cm) - możliwość uzyskania punktów rankingowych KPZJ
  • 1x 4R/P/110 cm/Konkurs o wzrastającym stopniu trudności z jokerem art. 269.5 (wys. 110 cm)
147 ENTRY ACCEPTED 2018-04-26 06:34:00
2018-04-25 07:15:58
Zofia Ciecholewska FUNNY BOY
  • 1x 3R/L/100 cm/Konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys. 100 cm) - możliwość uzyskania punktów rankingowych KPZJ
  • 1x 4R/P/110 cm/Konkurs o wzrastającym stopniu trudności z jokerem art. 269.5 (wys. 110 cm)
146 ENTRY ACCEPTED 2018-04-26 06:34:12
2018-04-25 07:15:31
Zofia Ciecholewska CIVIS
  • 1x 4R/P/110 cm/Konkurs o wzrastającym stopniu trudności z jokerem art. 269.5 (wys. 110 cm)
  • 1x 5R/N/120 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 120 cm)
145 ENTRY ACCEPTED 2018-04-26 06:34:24
2018-04-24 22:34:11
Maja Wolny SONATA N
  • 1x 3R/L/100 cm/Konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys. 100 cm) - możliwość uzyskania punktów rankingowych KPZJ
  • 1x 4R/P/110 cm/Konkurs o wzrastającym stopniu trudności z jokerem art. 269.5 (wys. 110 cm)
  • 1x 10R/L/100 cm/Konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys. 100 cm) - możliwość uzyskania punktów rankingowych KPZJ
  • 1x 11R/P/110 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
144 ENTRY ACCEPTED 2018-04-26 21:22:09
2018-04-24 22:07:47
Paulina Laskowska LANDKROS
  • 1x 8T/mini LL/70 cm/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. 70 cm bez szeregów)
  • 2x 9T/LL/90 cm/Konkurs dwufazowy 274.5.3 (wys. 90 cm)
143 ENTRY ACCEPTED 2018-04-26 06:34:50
2018-04-24 21:52:21
Julia Pawłowicz TAJFUN
  • 2x 1T/mini LL/70 cm/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. 70 cm bez szeregów)
142 ENTRY ACCEPTED 2018-04-26 06:35:00
2018-04-24 21:33:46
Anna Bieńkowska SZOGUN
  • 1x 2T/LL/90 cm/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. 90 cm)
  • 1x 3R/L/100 cm/Konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys. 100 cm) - możliwość uzyskania punktów rankingowych KPZJ
  • 1x 10R/L/100 cm/Konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys. 100 cm) - możliwość uzyskania punktów rankingowych KPZJ
141 ENTRY ACCEPTED 2018-04-26 06:35:12
2018-04-24 21:13:12
Marek Juszczak RICO
  • 2x 3R/L/100 cm/Konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys. 100 cm) - możliwość uzyskania punktów rankingowych KPZJ
140 ENTRY ACCEPTED 2018-04-26 06:35:23
2018-04-24 21:04:28
Eryk Urbaniak NOREK
  • 1x 11R/P/110 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
  • 1x 12R/N/120 cm/Konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys. 120 cm)
139 ENTRY ACCEPTED 2018-04-26 06:35:34
2018-04-24 21:04:11
Marcelina Raczyńska CINDY
  • 1x 4R/P/110 cm/Konkurs o wzrastającym stopniu trudności z jokerem art. 269.5 (wys. 110 cm)
  • 1x 5R/N/120 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 120 cm)
138 ENTRY ACCEPTED 2018-04-26 06:35:47
2018-04-24 21:03:42
Marcelina Raczyńska MONA F
  • 1x 4R/P/110 cm/Konkurs o wzrastającym stopniu trudności z jokerem art. 269.5 (wys. 110 cm)
  • 1x 5R/N/120 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 120 cm)
137 ENTRY ACCEPTED 2018-04-26 06:35:57
2018-04-24 20:35:59
Joanna Słabowska SOLO
  • 1x 2T/LL/90 cm/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. 90 cm)
  • 1x 3R/L/100 cm/Konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys. 100 cm) - możliwość uzyskania punktów rankingowych KPZJ
136 ENTRY ACCEPTED 2018-04-26 06:36:08
2018-04-24 18:20:26
Dominika Maciejewska CHANEL
  • 2x 2T/LL/90 cm/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. 90 cm)
135 ENTRY ACCEPTED 2018-04-26 06:36:19
2018-04-24 16:05:20
Paulina Bonowicz FRANKE
  • 2x 3R/L/100 cm/Konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys. 100 cm) - możliwość uzyskania punktów rankingowych KPZJ
  • 2x 10R/L/100 cm/Konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys. 100 cm) - możliwość uzyskania punktów rankingowych KPZJ
133 ENTRY ACCEPTED 2018-04-26 06:36:45
2018-04-24 14:45:15
Marcin Łączny WIENA
  • 1x 3R/L/100 cm/Konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys. 100 cm) - możliwość uzyskania punktów rankingowych KPZJ
  • 1x 4R/P/110 cm/Konkurs o wzrastającym stopniu trudności z jokerem art. 269.5 (wys. 110 cm)
  • 1x 10R/L/100 cm/Konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys. 100 cm) - możliwość uzyskania punktów rankingowych KPZJ
  • 1x 11R/P/110 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
132 ENTRY ACCEPTED 2018-04-26 06:36:55
2018-04-24 14:44:49
Marcin Łączny INTRYGA
  • 1x 3R/L/100 cm/Konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys. 100 cm) - możliwość uzyskania punktów rankingowych KPZJ
  • 1x 4R/P/110 cm/Konkurs o wzrastającym stopniu trudności z jokerem art. 269.5 (wys. 110 cm)
  • 1x 10R/L/100 cm/Konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys. 100 cm) - możliwość uzyskania punktów rankingowych KPZJ
  • 1x 11R/P/110 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
131 ENTRY ACCEPTED 2018-04-26 06:37:07
2018-04-24 14:24:54
Marta Birk DRAHMA
  • 2x 3R/L/100 cm/Konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys. 100 cm) - możliwość uzyskania punktów rankingowych KPZJ
  • 1x 4R/P/110 cm/Konkurs o wzrastającym stopniu trudności z jokerem art. 269.5 (wys. 110 cm)
  • 2x 10R/L/100 cm/Konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys. 100 cm) - możliwość uzyskania punktów rankingowych KPZJ
  • 1x 11R/P/110 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
130 ENTRY ACCEPTED 2018-04-26 06:37:47
2018-04-24 13:53:21
Julia Mućko ALEX
  • 2x 1T/mini LL/70 cm/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. 70 cm bez szeregów)
  • 1x 2T/LL/90 cm/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. 90 cm)
129 ENTRY ACCEPTED 2018-04-26 06:37:59
2018-04-24 13:31:53
Kaja Więcek DUET
  • 2x 3R/L/100 cm/Konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys. 100 cm) - możliwość uzyskania punktów rankingowych KPZJ
128 ENTRY ACCEPTED 2018-04-26 06:38:10
2018-04-24 12:58:07
Maja Boryna BARYTON
  • 2x 2T/LL/90 cm/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. 90 cm)
127 ENTRY ACCEPTED 2018-04-26 06:38:21
2018-04-24 12:43:58
Renata Wójcik-Matelska SIR DINKEN
  • 2x 2T/LL/90 cm/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. 90 cm)
126 ENTRY ACCEPTED 2018-04-26 06:38:34
2018-04-24 12:28:05
Marcin Matelski CERVANTES
  • 2x 3R/L/100 cm/Konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys. 100 cm) - możliwość uzyskania punktów rankingowych KPZJ
125 ENTRY ACCEPTED 2018-04-26 06:38:49
2018-04-24 12:27:27
Marcin Matelski LUGANO
  • 2x 3R/L/100 cm/Konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys. 100 cm) - możliwość uzyskania punktów rankingowych KPZJ
  • 1x 5R/N/120 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 120 cm)
  • 1x 6R/C/130 cm/Konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys. 130 cm)
124 ENTRY ACCEPTED 2018-04-26 06:39:00
2018-04-24 12:26:42
Renata Wójcik-Matelska NEVILLE S
  • 2x 3R/L/100 cm/Konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys. 100 cm) - możliwość uzyskania punktów rankingowych KPZJ
123 ENTRY ACCEPTED 2018-04-26 06:39:13
2018-04-24 11:56:35
Pola Nadarzewska CANDY
  • 1x 1T/mini LL/70 cm/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. 70 cm bez szeregów)
  • 1x 2T/LL/90 cm/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. 90 cm)
122 ENTRY ACCEPTED 2018-04-26 06:39:35
2018-04-24 11:38:46
Wiktoria Frandzelska POKER
  • 1x 3R/L/100 cm/Konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys. 100 cm) - możliwość uzyskania punktów rankingowych KPZJ
  • 1x 4R/P/110 cm/Konkurs o wzrastającym stopniu trudności z jokerem art. 269.5 (wys. 110 cm)
  • 1x 10R/L/100 cm/Konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys. 100 cm) - możliwość uzyskania punktów rankingowych KPZJ
  • 1x 11R/P/110 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
121 ENTRY ACCEPTED 2018-04-26 06:39:46
2018-04-24 10:50:46
Paulina Bonowicz HOKUS
  • 1x 5R/N/120 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 120 cm)
  • 1x 6R/C/130 cm/Konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys. 130 cm)
  • 1x 12R/N/120 cm/Konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys. 120 cm)
  • 1x 13R/C/130 cm/Konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys. 130 cm)
120 ENTRY ACCEPTED 2018-04-26 06:39:58
2018-04-24 09:49:55
Wiktoria Szymaniak JUKA J
  • 2x 2T/LL/90 cm/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. 90 cm)
  • 2x 3R/L/100 cm/Konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys. 100 cm) - możliwość uzyskania punktów rankingowych KPZJ
119 ENTRY ACCEPTED 2018-04-26 06:40:09
2018-04-24 09:31:15
Magdalena Fabisiak KASAAI
  • 2x 2T/LL/90 cm/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. 90 cm)
  • 1x 3R/L/100 cm/Konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys. 100 cm) - możliwość uzyskania punktów rankingowych KPZJ
118 ENTRY ACCEPTED 2018-04-26 06:40:20
2018-04-24 09:10:44
Alicja Murakowska SATYR
  • 1x 5R/N/120 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 120 cm)
  • 1x 6R/C/130 cm/Konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys. 130 cm)
  • 1x 12R/N/120 cm/Konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys. 120 cm)
  • 1x 13R/C/130 cm/Konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys. 130 cm)
117 ENTRY ACCEPTED 2018-04-26 06:40:33
2018-04-24 09:10:20
Alicja Murakowska FALLA
  • 1x 3R/L/100 cm/Konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys. 100 cm) - możliwość uzyskania punktów rankingowych KPZJ
  • 1x 4R/P/110 cm/Konkurs o wzrastającym stopniu trudności z jokerem art. 269.5 (wys. 110 cm)
  • 1x 10R/L/100 cm/Konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys. 100 cm) - możliwość uzyskania punktów rankingowych KPZJ
  • 1x 11R/P/110 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
116 ENTRY ACCEPTED 2018-04-26 06:40:44
2018-04-24 08:41:17
Dawid Rakoczy MARIOT
  • 1x 12R/N/120 cm/Konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys. 120 cm)
  • 1x 13R/C/130 cm/Konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys. 130 cm)
115 ENTRY ACCEPTED 2018-04-26 06:41:01
2018-04-24 08:40:58
Dawid Rakoczy GOOGLE THIS
  • 1x 12R/N/120 cm/Konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys. 120 cm)
  • 1x 13R/C/130 cm/Konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys. 130 cm)
114 ENTRY ACCEPTED 2018-04-26 06:41:13
2018-04-24 08:40:38
Dawid Rakoczy FEBRINA
  • 1x 12R/N/120 cm/Konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys. 120 cm)
  • 1x 13R/C/130 cm/Konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys. 130 cm)
113 ENTRY ACCEPTED 2018-04-26 06:41:24
2018-04-24 08:27:03
Filip Babiak GUSTIQUE
  • 1x 5R/N/120 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 120 cm)
  • 1x 6R/C/130 cm/Konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys. 130 cm)
112 ENTRY ACCEPTED 2018-04-26 06:41:34
2018-04-24 08:26:31
Filip Babiak COMPASS
  • 1x 4R/P/110 cm/Konkurs o wzrastającym stopniu trudności z jokerem art. 269.5 (wys. 110 cm)
  • 1x 5R/N/120 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 120 cm)
111 ENTRY ACCEPTED 2018-04-26 06:36:35
2018-04-24 08:26:08
Filip Babiak BORN FREE
  • 1x 4R/P/110 cm/Konkurs o wzrastającym stopniu trudności z jokerem art. 269.5 (wys. 110 cm)
  • 1x 5R/N/120 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 120 cm)
  • 1x 11R/P/110 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
  • 1x 12R/N/120 cm/Konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys. 120 cm)
110 ENTRY ACCEPTED 2018-04-23 23:18:14
2018-04-23 22:57:37
Paulina Zaleska LANDCASTER
  • 1x 4R/P/110 cm/Konkurs o wzrastającym stopniu trudności z jokerem art. 269.5 (wys. 110 cm)
  • 1x 5R/N/120 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 120 cm)
109 ENTRY ACCEPTED 2018-04-23 23:16:57
2018-04-23 22:36:40
Oliwia Pasiut DIUCORINA W
  • 1x 2T/LL/90 cm/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. 90 cm)
  • 2x 3R/L/100 cm/Konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys. 100 cm) - możliwość uzyskania punktów rankingowych KPZJ
108 ENTRY ACCEPTED 2018-04-23 23:12:28
2018-04-23 22:34:59
Hanna Gorejko PRYMUS
  • 2x 2T/LL/90 cm/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. 90 cm)
  • 2x 9T/LL/90 cm/Konkurs dwufazowy 274.5.3 (wys. 90 cm)
107 ENTRY ACCEPTED 2018-04-23 23:08:59
2018-04-23 22:09:56
Zofia Ćwik KORAL D
  • 2x 1T/mini LL/70 cm/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. 70 cm bez szeregów)
106 ENTRY ACCEPTED 2018-04-26 21:19:12
2018-04-23 22:09:30
Bartosz Gauza NAOMI C
  • 2x 2T/LL/90 cm/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. 90 cm)
105 ENTRY ACCEPTED 2018-04-23 23:06:19
2018-04-23 22:07:40
Bartosz Gauza SORAYA
  • 1x 3R/L/100 cm/Konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys. 100 cm) - możliwość uzyskania punktów rankingowych KPZJ
  • 1x 4R/P/110 cm/Konkurs o wzrastającym stopniu trudności z jokerem art. 269.5 (wys. 110 cm)
104 ENTRY ACCEPTED 2018-04-23 23:04:39
2018-04-23 22:07:09
Bartosz Gauza INTELIGO
  • 1x 5R/N/120 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 120 cm)
  • 1x 6R/C/130 cm/Konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys. 130 cm)
103 ENTRY ACCEPTED 2018-04-23 23:03:09
2018-04-23 22:06:46
Bartosz Gauza NIKITA
  • 2x 3R/L/100 cm/Konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys. 100 cm) - możliwość uzyskania punktów rankingowych KPZJ
102 ENTRY ACCEPTED 2018-04-23 23:01:33
2018-04-23 22:06:17
Bartosz Gauza CLOUD 27
  • 1x 4R/P/110 cm/Konkurs o wzrastającym stopniu trudności z jokerem art. 269.5 (wys. 110 cm)
  • 1x 5R/N/120 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 120 cm)
101 ENTRY ACCEPTED 2018-04-23 22:59:57
2018-04-23 22:05:58
Bartosz Gauza CASINOSA
  • 2x 2T/LL/90 cm/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. 90 cm)
100 ENTRY ACCEPTED 2018-04-23 22:55:21
2018-04-23 22:05:37
Magdalena Ćwik A' LEYLA LOU
  • 2x 1T/mini LL/70 cm/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. 70 cm bez szeregów)
99 ENTRY ACCEPTED 2018-04-23 22:53:04
2018-04-23 22:03:22
Magdalena Ćwik CERTINA
  • 1x 5R/N/120 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 120 cm)
  • 1x 6R/C/130 cm/Konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys. 130 cm)
  • 1x 12R/N/120 cm/Konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys. 120 cm)
  • 1x 13R/C/130 cm/Konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys. 130 cm)
98 ENTRY ACCEPTED 2018-04-23 22:52:29
2018-04-23 22:02:58
Magdalena Ćwik BIJZONDER S
  • 1x 5R/N/120 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 120 cm)
97 ENTRY ACCEPTED 2018-04-23 22:50:44
2018-04-23 21:17:18
Michalina Krzyżyńska CRISTIANO
  • 1x 5R/N/120 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 120 cm)
96 ENTRY ACCEPTED 2018-04-23 22:49:21
2018-04-23 21:16:27
Grzegorz Psiuk CRISTIANO
  • 1x 6R/C/130 cm/Konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys. 130 cm)
95 ENTRY ACCEPTED 2018-04-23 22:48:45
2018-04-23 20:15:53
Marcin Joppek SID PJT
  • 1x 4R/P/110 cm/Konkurs o wzrastającym stopniu trudności z jokerem art. 269.5 (wys. 110 cm)
  • 1x 5R/N/120 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 120 cm)
94 ENTRY ACCEPTED 2018-04-23 22:48:15
2018-04-23 20:15:19
Marcin Joppek CADILLAC PJT
  • 1x 3R/L/100 cm/Konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys. 100 cm) - możliwość uzyskania punktów rankingowych KPZJ
  • 1x 4R/P/110 cm/Konkurs o wzrastającym stopniu trudności z jokerem art. 269.5 (wys. 110 cm)
93 ENTRY ACCEPTED 2018-04-23 22:46:53
2018-04-23 18:54:49
Olga Kozar HARA
  • 1x 8T/mini LL/70 cm/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. 70 cm bez szeregów)
  • 1x 9T/LL/90 cm/Konkurs dwufazowy 274.5.3 (wys. 90 cm)
92 ENTRY ACCEPTED 2018-04-23 22:43:23
2018-04-23 18:06:57
Małgorzata Zubrycka DIABLO GRAN
  • 1x 10R/L/100 cm/Konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys. 100 cm) - możliwość uzyskania punktów rankingowych KPZJ
  • 1x 11R/P/110 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
91 ENTRY ACCEPTED 2018-04-23 22:42:05
2018-04-23 18:06:40
Małgorzata Zubrycka OLIMPIA
  • 1x 11R/P/110 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
  • 1x 12R/N/120 cm/Konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys. 120 cm)
90 ENTRY ACCEPTED 2018-04-23 22:41:06
2018-04-23 18:06:12
Małgorzata Zubrycka FAYETTE WV
  • 1x 5R/N/120 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 120 cm)
  • 1x 6R/C/130 cm/Konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys. 130 cm)
  • 1x 12R/N/120 cm/Konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys. 120 cm)
  • 1x 13R/C/130 cm/Konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys. 130 cm)
89 ENTRY ACCEPTED 2018-04-23 22:40:14
2018-04-23 18:05:47
Małgorzata Zubrycka ALEXA
  • 1x 6R/C/130 cm/Konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys. 130 cm)
  • 1x 7R/CC/140 cm/Konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys. 140 cm)
  • 1x 13R/C/130 cm/Konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys. 130 cm)
  • 1x 14R/CC/140 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 140 cm)
88 ENTRY ACCEPTED 2018-04-23 22:38:49
2018-04-23 17:14:17
Oliwia Wróblewska STRIT
  • 2x 8T/mini LL/70 cm/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. 70 cm bez szeregów)
87 ENTRY ACCEPTED 2018-04-23 22:37:04
2018-04-23 16:53:25
Julia Kasprzyk ARIA
  • 1x 2T/LL/90 cm/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. 90 cm)
  • 1x 3R/L/100 cm/Konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys. 100 cm) - możliwość uzyskania punktów rankingowych KPZJ
85 ENTRY ACCEPTED 2018-04-23 22:32:12
2018-04-23 16:19:37
Julia Wiese DORILLA W
  • 1x 3R/L/100 cm/Konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys. 100 cm) - możliwość uzyskania punktów rankingowych KPZJ
  • 1x 4R/P/110 cm/Konkurs o wzrastającym stopniu trudności z jokerem art. 269.5 (wys. 110 cm)
84 ENTRY ACCEPTED 2018-04-23 22:29:17
2018-04-23 14:17:55
Daria Arkuszewska OLIWKA
  • 1x 9T/LL/90 cm/Konkurs dwufazowy 274.5.3 (wys. 90 cm)
  • 2x 10R/L/100 cm/Konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys. 100 cm) - możliwość uzyskania punktów rankingowych KPZJ
83 ENTRY ACCEPTED 2018-04-23 22:26:35
2018-04-23 13:44:29
Inez Padowska FIKUS
  • 1x 3R/L/100 cm/Konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys. 100 cm) - możliwość uzyskania punktów rankingowych KPZJ
  • 1x 4R/P/110 cm/Konkurs o wzrastającym stopniu trudności z jokerem art. 269.5 (wys. 110 cm)
  • 1x 10R/L/100 cm/Konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys. 100 cm) - możliwość uzyskania punktów rankingowych KPZJ
  • 1x 11R/P/110 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
82 ENTRY ACCEPTED 2018-04-23 22:26:03
2018-04-23 10:39:04
Adam Kucia DANTE
  • 2x 3R/L/100 cm/Konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys. 100 cm) - możliwość uzyskania punktów rankingowych KPZJ
81 ENTRY ACCEPTED 2018-04-23 22:23:12
2018-04-23 09:45:25
Alessandra Walkowska CORTINA
  • 2x 3R/L/100 cm/Konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys. 100 cm) - możliwość uzyskania punktów rankingowych KPZJ
  • 2x 10R/L/100 cm/Konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys. 100 cm) - możliwość uzyskania punktów rankingowych KPZJ
80 ENTRY ACCEPTED 2018-04-23 22:19:43
2018-04-23 09:21:56
Maja Dąbrowska MARINA
  • 2x 1T/mini LL/70 cm/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. 70 cm bez szeregów)
  • 2x 8T/mini LL/70 cm/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. 70 cm bez szeregów)
79 ENTRY ACCEPTED 2018-04-23 22:17:06
2018-04-23 01:09:16
Emilia Grabiec JOKER
  • 1x 3R/L/100 cm/Konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys. 100 cm) - możliwość uzyskania punktów rankingowych KPZJ
  • 1x 4R/P/110 cm/Konkurs o wzrastającym stopniu trudności z jokerem art. 269.5 (wys. 110 cm)
  • 1x 10R/L/100 cm/Konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys. 100 cm) - możliwość uzyskania punktów rankingowych KPZJ
  • 1x 11R/P/110 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
78 ENTRY ACCEPTED 2018-04-23 22:14:38
2018-04-22 21:48:32
Paulina Zaleska LUKIER
  • 1x 4R/P/110 cm/Konkurs o wzrastającym stopniu trudności z jokerem art. 269.5 (wys. 110 cm)
  • 1x 5R/N/120 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 120 cm)
77 ENTRY ACCEPTED 2018-04-23 22:10:25
2018-04-22 19:25:23
Krzysztof Kulpa DILMAR
  • 1x 4R/P/110 cm/Konkurs o wzrastającym stopniu trudności z jokerem art. 269.5 (wys. 110 cm)
  • 1x 5R/N/120 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 120 cm)
76 ENTRY ACCEPTED 2018-04-23 22:06:48
2018-04-22 19:24:49
Maja Drobny GANGES
  • 1x 3R/L/100 cm/Konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys. 100 cm) - możliwość uzyskania punktów rankingowych KPZJ
  • 1x 4R/P/110 cm/Konkurs o wzrastającym stopniu trudności z jokerem art. 269.5 (wys. 110 cm)
74 ENTRY ACCEPTED 2018-04-23 22:02:08
2018-04-22 11:25:02
Tomasz Głogowski QUANTINA
  • 1x 10R/L/100 cm/Konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys. 100 cm) - możliwość uzyskania punktów rankingowych KPZJ
73 ENTRY ACCEPTED 2018-04-23 21:59:43
2018-04-21 19:35:19
Maria Kozłowska NEVER LOSE
  • 1x 2T/LL/90 cm/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. 90 cm)
  • 2x 3R/L/100 cm/Konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys. 100 cm) - możliwość uzyskania punktów rankingowych KPZJ
  • 1x 9T/LL/90 cm/Konkurs dwufazowy 274.5.3 (wys. 90 cm)
  • 2x 10R/L/100 cm/Konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys. 100 cm) - możliwość uzyskania punktów rankingowych KPZJ
72 ENTRY ACCEPTED 2018-04-23 21:57:15
2018-04-21 18:09:55
Julia Wawrzkowicz LUCKY BALOU
  • 2x 2T/LL/90 cm/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. 90 cm)
  • 2x 9T/LL/90 cm/Konkurs dwufazowy 274.5.3 (wys. 90 cm)
  • 1x 10R/L/100 cm/Konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys. 100 cm) - możliwość uzyskania punktów rankingowych KPZJ
71 ENTRY ACCEPTED 2018-04-25 22:38:02
2018-04-21 17:40:00
Sandra Skwarczyńska CELICA S
  • 1x 1T/mini LL/70 cm/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. 70 cm bez szeregów)
  • 1x 2T/LL/90 cm/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. 90 cm)
  • 2x 9T/LL/90 cm/Konkurs dwufazowy 274.5.3 (wys. 90 cm)
70 ENTRY ACCEPTED 2018-04-23 21:48:36
2018-04-21 17:36:19
Amelia Śmit DARCYS
  • 2x 1T/mini LL/70 cm/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. 70 cm bez szeregów)
  • 1x 8T/mini LL/70 cm/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. 70 cm bez szeregów)
69 ENTRY ACCEPTED 2018-04-23 21:46:42
2018-04-21 17:35:32
Weronika Skwarczyńska NABÓR
  • 1x 1T/mini LL/70 cm/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. 70 cm bez szeregów)
  • 2x 2T/LL/90 cm/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. 90 cm)
  • 1x 8T/mini LL/70 cm/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. 70 cm bez szeregów)
  • 2x 9T/LL/90 cm/Konkurs dwufazowy 274.5.3 (wys. 90 cm)
68 ENTRY ACCEPTED 2018-04-23 21:45:08
2018-04-20 21:02:48
Natalia Garbacz EXPERT
  • 1x 11R/P/110 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
  • 1x 12R/N/120 cm/Konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys. 120 cm)
67 ENTRY ACCEPTED 2018-04-23 21:44:48
2018-04-20 19:19:57
Roksana Wielicka SUMMER DREAM
  • 1x 3R/L/100 cm/Konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys. 100 cm) - możliwość uzyskania punktów rankingowych KPZJ
  • 1x 4R/P/110 cm/Konkurs o wzrastającym stopniu trudności z jokerem art. 269.5 (wys. 110 cm)
  • 1x 10R/L/100 cm/Konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys. 100 cm) - możliwość uzyskania punktów rankingowych KPZJ
  • 1x 11R/P/110 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
66 ENTRY ACCEPTED 2018-04-23 21:43:14
2018-04-20 17:45:05
Wiktoria Putz VANESSA
  • 1x 1T/mini LL/70 cm/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. 70 cm bez szeregów)
  • 2x 2T/LL/90 cm/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. 90 cm)
65 ENTRY ACCEPTED 2018-04-23 21:40:22
2018-04-20 10:26:19
Iga Bernacińska HASAN
  • 2x 2T/LL/90 cm/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. 90 cm)
64 ENTRY ACCEPTED 2018-04-23 21:38:08
2018-04-20 09:32:54
Zofia Połczyńska DUCIANO
  • 1x 4R/P/110 cm/Konkurs o wzrastającym stopniu trudności z jokerem art. 269.5 (wys. 110 cm)
  • 1x 5R/N/120 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 120 cm)
63 ENTRY ACCEPTED 2018-04-23 21:37:45
2018-04-20 09:32:27
Zofia Połczyńska NEVILLE II S
  • 2x 3R/L/100 cm/Konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys. 100 cm) - możliwość uzyskania punktów rankingowych KPZJ
62 ENTRY ACCEPTED 2018-04-23 21:37:22
2018-04-20 09:32:01
Zofia Połczyńska HARD CASH
  • 2x 2T/LL/90 cm/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. 90 cm)
61 ENTRY ACCEPTED 2018-04-23 21:36:22
2018-04-19 20:29:22
Oliwia Klimkiewicz DRUHNA EWITA
  • 2x 2T/LL/90 cm/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. 90 cm)
60 ENTRY ACCEPTED 2018-04-19 09:39:09
2018-04-19 09:11:47
Katarzyna Becker ECON Z
  • 1x 2T/LL/90 cm/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. 90 cm)
  • 2x 10R/L/100 cm/Konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys. 100 cm) - możliwość uzyskania punktów rankingowych KPZJ
57 ENTRY ACCEPTED 2018-04-19 07:16:13
2018-04-18 21:01:40
Karolina Tracewicz RUBIN
  • 1x 4R/P/110 cm/Konkurs o wzrastającym stopniu trudności z jokerem art. 269.5 (wys. 110 cm)
  • 1x 5R/N/120 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 120 cm)
56 ENTRY ACCEPTED 2018-04-19 07:15:46
2018-04-18 18:36:01
Aleksandra Szostek CRONOS
  • 2x 2T/LL/90 cm/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. 90 cm)
  • 1x 3R/L/100 cm/Konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys. 100 cm) - możliwość uzyskania punktów rankingowych KPZJ
55 ENTRY ACCEPTED 2018-04-23 21:33:10
2018-04-18 18:05:33
Maria Buzała IROS
  • 1x 2T/LL/90 cm/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. 90 cm)
  • 1x 3R/L/100 cm/Konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys. 100 cm) - możliwość uzyskania punktów rankingowych KPZJ
  • 1x 9T/LL/90 cm/Konkurs dwufazowy 274.5.3 (wys. 90 cm)
  • 1x 10R/L/100 cm/Konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys. 100 cm) - możliwość uzyskania punktów rankingowych KPZJ
54 ENTRY ACCEPTED 2018-04-19 07:14:02
2018-04-18 15:20:43
Weronika Kaniewska KRONOS
  • 1x 5R/N/120 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 120 cm)
  • 1x 6R/C/130 cm/Konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys. 130 cm)
53 ENTRY ACCEPTED 2018-04-19 07:12:51
2018-04-18 15:20:26
Weronika Kaniewska BIANCA W
  • 1x 6R/C/130 cm/Konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys. 130 cm)
  • 1x 7R/CC/140 cm/Konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys. 140 cm)
51 ENTRY ACCEPTED 2018-04-18 14:40:32
2018-04-18 12:34:22
Agata Gietka ARPEGGIO
  • 1x 6R/C/130 cm/Konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys. 130 cm)
  • 1x 7R/CC/140 cm/Konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys. 140 cm)
  • 1x 13R/C/130 cm/Konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys. 130 cm)
  • 1x 14R/CC/140 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 140 cm)
50 ENTRY ACCEPTED 2018-04-18 07:37:02
2018-04-17 21:26:41
Izabela Bąk EMPATIA
  • 1x 3R/L/100 cm/Konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys. 100 cm) - możliwość uzyskania punktów rankingowych KPZJ
49 ENTRY ACCEPTED 2018-04-18 07:36:08
2018-04-17 21:25:10
Julia Szymańska IMAR
  • 1x 2T/LL/90 cm/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. 90 cm)
  • 1x 9T/LL/90 cm/Konkurs dwufazowy 274.5.3 (wys. 90 cm)
48 ENTRY ACCEPTED 2018-04-18 07:35:43
2018-04-17 21:24:23
Piotr Bąk CALDERON K
  • 1x 4R/P/110 cm/Konkurs o wzrastającym stopniu trudności z jokerem art. 269.5 (wys. 110 cm)
  • 1x 5R/N/120 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 120 cm)
  • 1x 11R/P/110 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
  • 1x 12R/N/120 cm/Konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys. 120 cm)
47 ENTRY ACCEPTED 2018-04-18 07:35:16
2018-04-17 21:23:22
Piotr Bąk IMAR
  • 1x 5R/N/120 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 120 cm)
  • 1x 12R/N/120 cm/Konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys. 120 cm)
46 ENTRY ACCEPTED 2018-04-17 13:59:51
2018-04-17 10:57:22
Justyna Łopato SIR ALVAREZ
  • 1x 4R/P/110 cm/Konkurs o wzrastającym stopniu trudności z jokerem art. 269.5 (wys. 110 cm)
  • 1x 5R/N/120 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 120 cm)
45 ENTRY ACCEPTED 2018-04-17 13:58:00
2018-04-17 10:56:59
Justyna Łopato GRAD
  • 1x 4R/P/110 cm/Konkurs o wzrastającym stopniu trudności z jokerem art. 269.5 (wys. 110 cm)
  • 1x 5R/N/120 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 120 cm)
44 ENTRY ACCEPTED 2018-04-17 13:57:22
2018-04-17 10:56:40
Weronika Łopato-Jędrasik GINGER 827
  • 1x 5R/N/120 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 120 cm)
  • 1x 6R/C/130 cm/Konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys. 130 cm)
43 ENTRY ACCEPTED 2018-04-17 13:55:10
2018-04-17 10:56:01
Weronika Łopato-Jędrasik BAJDER
  • 2x 3R/L/100 cm/Konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys. 100 cm) - możliwość uzyskania punktów rankingowych KPZJ
  • 1x 4R/P/110 cm/Konkurs o wzrastającym stopniu trudności z jokerem art. 269.5 (wys. 110 cm)
42 ENTRY ACCEPTED 2018-04-17 13:52:16
2018-04-17 10:08:40
Zofia Teper CALYPSO
  • 1x 4R/P/110 cm/Konkurs o wzrastającym stopniu trudności z jokerem art. 269.5 (wys. 110 cm)
  • 1x 5R/N/120 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 120 cm)
  • 1x 11R/P/110 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
  • 1x 12R/N/120 cm/Konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys. 120 cm)
41 ENTRY ACCEPTED 2018-04-17 13:50:02
2018-04-17 10:06:08
Zofia Teper EMIR
  • 1x 4R/P/110 cm/Konkurs o wzrastającym stopniu trudności z jokerem art. 269.5 (wys. 110 cm)
  • 1x 5R/N/120 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 120 cm)
  • 1x 11R/P/110 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
  • 1x 12R/N/120 cm/Konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys. 120 cm)
40 ENTRY ACCEPTED 2018-04-17 13:49:22
2018-04-17 10:04:54
Dominika Osińska ARGENTINA
  • 1x 4R/P/110 cm/Konkurs o wzrastającym stopniu trudności z jokerem art. 269.5 (wys. 110 cm)
  • 1x 5R/N/120 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 120 cm)
  • 1x 11R/P/110 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
  • 1x 12R/N/120 cm/Konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys. 120 cm)
39 ENTRY ACCEPTED 2018-04-17 13:49:02
2018-04-17 10:01:46
Dominika Osińska AURILLAC
  • 2x 3R/L/100 cm/Konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys. 100 cm) - możliwość uzyskania punktów rankingowych KPZJ
  • 2x 10R/L/100 cm/Konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys. 100 cm) - możliwość uzyskania punktów rankingowych KPZJ
38 ENTRY ACCEPTED 2018-04-17 07:19:28
2018-04-16 21:30:14
Natalia Antczak PRYMUS
  • 1x 3R/L/100 cm/Konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys. 100 cm) - możliwość uzyskania punktów rankingowych KPZJ
  • 1x 10R/L/100 cm/Konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys. 100 cm) - możliwość uzyskania punktów rankingowych KPZJ
36 ENTRY ACCEPTED 2018-04-17 07:16:55
2018-04-16 17:26:03
Martyna Gerke KAMELIA J
  • 1x 3R/L/100 cm/Konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys. 100 cm) - możliwość uzyskania punktów rankingowych KPZJ
  • 1x 4R/P/110 cm/Konkurs o wzrastającym stopniu trudności z jokerem art. 269.5 (wys. 110 cm)
  • 1x 10R/L/100 cm/Konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys. 100 cm) - możliwość uzyskania punktów rankingowych KPZJ
  • 1x 11R/P/110 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
35 ENTRY ACCEPTED 2018-04-17 07:15:27
2018-04-16 17:25:11
Martyna Gerke BERSANTA
  • 1x 2T/LL/90 cm/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. 90 cm)
  • 2x 3R/L/100 cm/Konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys. 100 cm) - możliwość uzyskania punktów rankingowych KPZJ
  • 1x 9T/LL/90 cm/Konkurs dwufazowy 274.5.3 (wys. 90 cm)
  • 2x 10R/L/100 cm/Konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys. 100 cm) - możliwość uzyskania punktów rankingowych KPZJ
34 ENTRY ACCEPTED 2018-04-16 14:11:22
2018-04-16 13:34:52
Agnieszka Przybylska RESPECT
  • 2x 3R/L/100 cm/Konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys. 100 cm) - możliwość uzyskania punktów rankingowych KPZJ
33 ENTRY ACCEPTED 2018-04-16 14:10:52
2018-04-16 10:42:11
Zuzanna Rogińska FABREGGIA S
  • 1x 4R/P/110 cm/Konkurs o wzrastającym stopniu trudności z jokerem art. 269.5 (wys. 110 cm)
  • 1x 5R/N/120 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 120 cm)
  • 1x 11R/P/110 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
  • 1x 12R/N/120 cm/Konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys. 120 cm)
32 ENTRY ACCEPTED 2018-04-16 14:10:25
2018-04-15 18:37:43
Zuzanna Twardowska J-LAWINA
  • 1x 4R/P/110 cm/Konkurs o wzrastającym stopniu trudności z jokerem art. 269.5 (wys. 110 cm)
  • 1x 5R/N/120 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 120 cm)
  • 1x 11R/P/110 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
  • 1x 12R/N/120 cm/Konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys. 120 cm)
31 ENTRY ACCEPTED 2018-04-26 19:08:34
2018-04-15 18:36:58
Zuzanna Twardowska GREY NIMROYA
  • 2x 2T/LL/90 cm/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. 90 cm)
  • 1x 3R/L/100 cm/Konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys. 100 cm) - możliwość uzyskania punktów rankingowych KPZJ
  • 2x 9T/LL/90 cm/Konkurs dwufazowy 274.5.3 (wys. 90 cm)
  • 1x 10R/L/100 cm/Konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys. 100 cm) - możliwość uzyskania punktów rankingowych KPZJ
30 ENTRY ACCEPTED 2018-04-16 14:08:09
2018-04-14 23:04:56
Grzegorz Psiuk ARAFAT
  • 1x 6R/C/130 cm/Konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys. 130 cm)
  • 1x 7R/CC/140 cm/Konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys. 140 cm)
29 ENTRY ACCEPTED 2018-04-22 15:23:32
2018-04-14 19:19:10
Nikola Maszner DIAVOJ
  • 1x 3R/L/100 cm/Konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys. 100 cm) - możliwość uzyskania punktów rankingowych KPZJ
  • 1x 4R/P/110 cm/Konkurs o wzrastającym stopniu trudności z jokerem art. 269.5 (wys. 110 cm)
28 ENTRY ACCEPTED 2018-04-17 07:12:37
2018-04-14 19:18:43
Nikola Maszner HENDIA
  • 1x 3R/L/100 cm/Konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys. 100 cm) - możliwość uzyskania punktów rankingowych KPZJ
  • 1x 4R/P/110 cm/Konkurs o wzrastającym stopniu trudności z jokerem art. 269.5 (wys. 110 cm)
27 ENTRY ACCEPTED 2018-04-16 14:03:58
2018-04-12 22:26:35
Grzegorz Psiuk MJT ARONN DU TALUS
  • 1x 7R/CC/140 cm/Konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys. 140 cm)
26 ENTRY ACCEPTED 2018-04-16 14:03:04
2018-04-12 22:26:00
Grzegorz Psiuk GRAVIN
  • 1x 4R/P/110 cm/Konkurs o wzrastającym stopniu trudności z jokerem art. 269.5 (wys. 110 cm)
  • 1x 5R/N/120 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 120 cm)
25 ENTRY ACCEPTED 2018-04-16 14:02:44
2018-04-12 22:25:29
Grzegorz Psiuk CONTHARGOS
  • 1x 5R/N/120 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 120 cm)
  • 1x 6R/C/130 cm/Konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys. 130 cm)
24 ENTRY ACCEPTED 2018-04-16 14:01:06
2018-04-12 22:25:02
Grzegorz Psiuk CHAMPAGNE DE TALMA
  • 1x 5R/N/120 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 120 cm)
  • 1x 6R/C/130 cm/Konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys. 130 cm)
23 ENTRY ACCEPTED 2018-04-16 14:00:48
2018-04-12 22:24:39
Grzegorz Psiuk CASARIO DE SORE Z
  • 1x 5R/N/120 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 120 cm)
  • 1x 6R/C/130 cm/Konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys. 130 cm)
22 ENTRY ACCEPTED 2018-04-16 14:00:12
2018-04-12 18:39:52
Natalia Frelichowska FILHARMONIA KG
  • 1x 3R/L/100 cm/Konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys. 100 cm) - możliwość uzyskania punktów rankingowych KPZJ
  • 1x 4R/P/110 cm/Konkurs o wzrastającym stopniu trudności z jokerem art. 269.5 (wys. 110 cm)
  • 1x 10R/L/100 cm/Konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys. 100 cm) - możliwość uzyskania punktów rankingowych KPZJ
  • 1x 11R/P/110 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
21 ENTRY ACCEPTED 2018-04-16 13:57:41
2018-04-12 15:47:51
Joanna Krzyżostaniak ESCHNAPUR
  • 1x 11R/P/110 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
  • 1x 12R/N/120 cm/Konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys. 120 cm)
20 ENTRY ACCEPTED 2018-04-16 13:57:08
2018-04-12 15:47:16
Joanna Krzyżostaniak CHANTEL
  • 1x 10R/L/100 cm/Konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys. 100 cm) - możliwość uzyskania punktów rankingowych KPZJ
  • 1x 11R/P/110 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
19 ENTRY ACCEPTED 2018-04-16 13:56:12
2018-04-12 11:26:59
Michalina Krzyżyńska ARCONTENDRA
  • 1x 3R/L/100 cm/Konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys. 100 cm) - możliwość uzyskania punktów rankingowych KPZJ
  • 1x 4R/P/110 cm/Konkurs o wzrastającym stopniu trudności z jokerem art. 269.5 (wys. 110 cm)
  • 1x 10R/L/100 cm/Konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys. 100 cm) - możliwość uzyskania punktów rankingowych KPZJ
  • 1x 11R/P/110 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
18 ENTRY ACCEPTED 2018-04-12 07:39:21
2018-04-11 18:19:08
Bartłomiej Włodarski CEVILLA S
  • 1x 6R/C/130 cm/Konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys. 130 cm)
  • 1x 7R/CC/140 cm/Konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys. 140 cm)
  • 1x 13R/C/130 cm/Konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys. 130 cm)
  • 1x 14R/CC/140 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 140 cm)
16 ENTRY ACCEPTED 2018-04-12 07:32:41
2018-04-11 18:18:29
Bartłomiej Włodarski NICKY BOY
  • 1x 4R/P/110 cm/Konkurs o wzrastającym stopniu trudności z jokerem art. 269.5 (wys. 110 cm)
  • 1x 5R/N/120 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 120 cm)
  • 1x 11R/P/110 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
  • 1x 12R/N/120 cm/Konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys. 120 cm)
15 ENTRY ACCEPTED 2018-04-12 07:31:13
2018-04-11 18:18:04
Bartłomiej Włodarski NIRGUN S
  • 1x 3R/L/100 cm/Konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys. 100 cm) - możliwość uzyskania punktów rankingowych KPZJ
  • 1x 4R/P/110 cm/Konkurs o wzrastającym stopniu trudności z jokerem art. 269.5 (wys. 110 cm)
  • 1x 10R/L/100 cm/Konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys. 100 cm) - możliwość uzyskania punktów rankingowych KPZJ
  • 1x 11R/P/110 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
14 ENTRY ACCEPTED 2018-04-16 13:55:25
2018-04-11 18:17:33
Bartłomiej Włodarski GRANTALA S
  • 1x 4R/P/110 cm/Konkurs o wzrastającym stopniu trudności z jokerem art. 269.5 (wys. 110 cm)
  • 1x 5R/N/120 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 120 cm)
  • 1x 11R/P/110 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
  • 1x 12R/N/120 cm/Konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys. 120 cm)
13 ENTRY ACCEPTED 2018-04-23 21:30:43
2018-04-10 22:15:51
Wiktoria Widzińska CARY
  • 1x 11R/P/110 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
  • 1x 12R/N/120 cm/Konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys. 120 cm)
12 ENTRY ACCEPTED 2018-04-16 13:53:59
2018-04-09 18:22:28
Julia Skrzypacz NEMO
  • 2x 2T/LL/90 cm/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. 90 cm)
  • 1x 3R/L/100 cm/Konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys. 100 cm) - możliwość uzyskania punktów rankingowych KPZJ
  • 2x 9T/LL/90 cm/Konkurs dwufazowy 274.5.3 (wys. 90 cm)
  • 1x 10R/L/100 cm/Konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys. 100 cm) - możliwość uzyskania punktów rankingowych KPZJ
11 ENTRY ACCEPTED 2018-04-10 07:35:05
2018-04-09 16:44:31
Oliwia Ziółkowska I-KATAR
  • 2x 2T/LL/90 cm/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. 90 cm)
  • 2x 9T/LL/90 cm/Konkurs dwufazowy 274.5.3 (wys. 90 cm)
10 ENTRY ACCEPTED 2018-04-10 07:31:35
2018-04-09 09:46:34
Blanka Brzeska KILIMANDŻARO
  • 2x 2T/LL/90 cm/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. 90 cm)
  • 1x 3R/L/100 cm/Konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys. 100 cm) - możliwość uzyskania punktów rankingowych KPZJ
  • 1x 9T/LL/90 cm/Konkurs dwufazowy 274.5.3 (wys. 90 cm)
  • 2x 10R/L/100 cm/Konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys. 100 cm) - możliwość uzyskania punktów rankingowych KPZJ
9 ENTRY ACCEPTED 2018-04-10 07:29:36
2018-04-09 09:40:19
Emilia Racinowska BARON
  • 2x 3R/L/100 cm/Konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys. 100 cm) - możliwość uzyskania punktów rankingowych KPZJ
  • 2x 10R/L/100 cm/Konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys. 100 cm) - możliwość uzyskania punktów rankingowych KPZJ
7 ENTRY ACCEPTED 2018-04-10 07:24:28
2018-04-08 15:13:23
Grzegorz Psiuk SPARTAKUS
  • 1x 5R/N/120 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 120 cm)
  • 1x 6R/C/130 cm/Konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys. 130 cm)
6 ENTRY ACCEPTED 2018-04-10 07:22:34
2018-04-08 15:12:12
Grzegorz Psiuk SIR STAKKATO
  • 1x 5R/N/120 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 120 cm)
  • 1x 6R/C/130 cm/Konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys. 130 cm)
5 ENTRY ACCEPTED 2018-04-10 07:20:55
2018-04-08 14:29:58
Oliwia Kaszubowska DEPUTY 8
  • 1x 1T/mini LL/70 cm/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. 70 cm bez szeregów)
  • 2x 2T/LL/90 cm/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. 90 cm)
  • 1x 8T/mini LL/70 cm/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. 70 cm bez szeregów)
  • 2x 9T/LL/90 cm/Konkurs dwufazowy 274.5.3 (wys. 90 cm)
4 ENTRY ACCEPTED 2018-04-07 19:53:29
2018-04-06 16:15:47
Aneta Dalbiak DONNA Z
  • 2x 8T/mini LL/70 cm/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. 70 cm bez szeregów)
  • 1x 9T/LL/90 cm/Konkurs dwufazowy 274.5.3 (wys. 90 cm)
3 ENTRY ACCEPTED 2018-04-07 19:52:21
2018-04-06 16:15:21
Oliwia Dalbiak DONNA Z
  • 2x 1T/mini LL/70 cm/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. 70 cm bez szeregów)
  • 1x 2T/LL/90 cm/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. 90 cm)
2 ENTRY ACCEPTED 2018-04-04 07:22:58
2018-04-03 16:18:58
Michał Tomczuk ARIADNA
  • 1x 4R/P/110 cm/Konkurs o wzrastającym stopniu trudności z jokerem art. 269.5 (wys. 110 cm)
  • 1x 5R/N/120 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 120 cm)
  • 1x 11R/P/110 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
  • 1x 12R/N/120 cm/Konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys. 120 cm)
1 ENTRY ACCEPTED 2018-04-02 18:10:07
2018-04-02 17:53:52
Kamila Pabian KAREN R
  • 1x 4R/P/110 cm/Konkurs o wzrastającym stopniu trudności z jokerem art. 269.5 (wys. 110 cm)
  • 1x 5R/N/120 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 120 cm)
  • 1x 11R/P/110 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
  • 1x 12R/N/120 cm/Konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys. 120 cm)
No. Rider Club
Year of birth
National ID/Number
FEI ID
1. Antczak Maja Stowarzyszenie Sportowe Ośrodek Jeździecki Jaszczółtowo
2004 (JM.)
O032771
2. Antczak Natalia KJ Cavallino
S
O027706
3. Arkuszewska Daria KJ Stajnia Jarużyn
2006 (JM.)
O038210
4. Babiak Filip JKS Elcon Szczecin
2001 (J.)
O034130
10153034
5. Bąk Izabela KJ Profil Piła
S
O011144
6. Bąk Piotr KJ Profil Piła
S
O009317
7. Barzyk-Żywna Marta Sekcja Jeździecka Turzyn
S
brak
8. Becker Katarzyna KJ Sokół Damasławek
S
brak
9. Bedliński Andrzej OSK Nowy Ciechocinek
S
O002239
10. Bernacińska Iga SJ Turzyn
S
O015152
11. Bieńkowska Anna Klub Jeździecki Cavallino
2005 (JM.)
O041488
12. Birk Marta Kujawsko-Pomorski KJ w Bydgoszczy
S
O009389
13. Bonieckia Wiktoria bpk
2003 (J.)
brak
14. Bonowicz Paulina Młyńska Struga
2001 (J.)
O036886
15. Boruch Monika KJ Wiecanowo
2003 (J.)
O033057
16. Boryna Maja BEZ PRZYNALEŻNOSCI
2004 (JM.)
BRAK
17. Borys Maciej KJ Cavallino Brzoza
2003 (J.)
brak
18. Brzeska Blanka KJ Dilmar
2007 (JM.)
O046916
19. Buzała Maria KJ Dilmar Kobylarnia
2000 (MJ.)
O032825
20. Ciecholewska Zofia KJ Classic Solec Kujawski
2004 (JM.)
O040245
21. Ćwik Magdalena Pałucki KJ w Górkach Zagajnych
S
O011243
22. Ćwik Zofia Pałucki KJ w Górkach Zagajnych
2007 (JM.)
O041069
23. Dąbrowska Maja KJ Cavallino Brzoza
2008 (Mł.)
O048025
24. Dalbiak Aneta bpk
S
brak
25. Dalbiak Oliwia bpk
2006 (JM.)
brak
26. Detmer Marcelina Toruński Ludowy Klub Jeździecki
2000 (MJ.)
O039669
27. Drewka Viktoria Kujawsko-Pomorski KJ w Bydgoszczy
2004 (JM.)
O035154
28. Drobny Maja Ciechociński KJ Bonanza
2007 (JM.)
O042933
29. Fabisiak Magdalena KJ Skok AgroFood Grabowiec
S
brak
30. Frandzelska Wiktoria KJ Wiecanowo
2000 (MJ.)
O033150
31. Frelichowska Natalia KJ Dilmar
S
O031899
32. Garbacz Natalia St. KJ Leśna Podkowa Rychlik
S
O018394
33. Gauza Bartosz KJ Sokół Damasławek
S
O006704
34. Gdaniec Mirosława Stowarzyszenie Sportowe Ośrodek Jeździecki Jaszczółtowo
S
O025868
35. Gerke Martyna JKS Rywal Grudziądz
2003 (J.)
O031837
36. Gietka Agata KJ Młyńska Struga
S
O027614
37. Głogowski Tomasz KJ Stajnia Jarużyn
S
O035830
38. Gorejko Hanna KJ Cavallino Brzoza
S
brak
39. Grabiec Emilia KJ Młyńska Struga
S
O012557
40. Joppek Marcin JKS Rywal Grudziądz
S
O031799
41. Juszczak Marek UKS Trójka
S
0014526
42. Kaniewska Weronika KJ Dilmar Kobylarnia
2001 (J.)
O023043
43. Klimkiewicz Oliwia KJ Cavallino Brzoza
2004 (JM.)
O033535
44. Kozar Olga KJ Stajnia Jarużyn
2005 (JM.)
O037475
45. Kozłowska Maria KJ Cavallino Brzoza
2004 (JM.)
O035241
46. Krzyżostaniak Joanna KJ w Dolinie Noteci R.K. Kuźnica Czarnkowska
S
O000334
47. Krzyżyńska Michalina KJ Skok AgroFood Grabowiec
2005 (JM.)
O038239
48. Kucia Adam UKS Trójka
S
O045688
49. Kulpa Krzysztof Ciechociński KJ Bonanza
2000 (MJ.)
O023486
50. Laskowska Miłosława KJ Cavallino Brzoza
S
O035490
51. Laskowska Paulina Kujawsko-Pomorski KJ w Bydgoszczy
2004 (JM.)
O039114
52. Laskowska Paulina KJ Cavallino Brzoza
2001 (J.)
O031886
53. Łączny Marcin KJ Wiecanowo
S
O023027
54. Łopato Justyna KJ Dilmar Kobylarnia
S
O019289
55. Łopato Weronika KJ Dilmar Kobylarnia
S
O019291
56. Maciejewska Dominika SKJ Stajnia pod Wierzbą
2002 (J.)
O034085
57. Mackiewicz Marcin JKS U Robsonów
58. Maszner Nikola JKS Rywal Grudziądz
2000 (MJ.)
O046128
59. Matelski Marcin KJ Dilmar Kobylarnia
S
O003420
60. Mućko Julia brak
1999 (MJ.)
brak
61. Murakowska Alicja Pałucki KJ w Górkach Zagajnych
1998 (MJ.)
O039805
62. Obialski Oliwier OSK Nowy Ciechocinek
2004 (JM.)
O042176
63. Ojczenasz Angelika Kujawsko-Pomorski KJ w Bydgoszczy
S
O000460
64. Olszewski Tomasz Kujawsko-pomorski klub jeździecki
S
Brak
65. Olszewski Tomasz Kujawsko-Pomorski KJ w Bydgoszczy
S
O009837
66. Osińska Dominika JKSR Michelin Włocławek
2003 (J.)
O034676
67. Pabian Kamila KJ Młyńska Struga
2002 (J.)
O031258
68. Padowska Inez KJ Wiecanowo
1998 (MJ.)
O021552
69. Pasiut Oliwia Kujawsko-Pomorski KJ w Bydgoszczy
2000 (MJ.)
O039660
70. Pawłowicz Julia SKJ Stajnia pod Wierzbą
2008 (Mł.)
brak
71. Perlikowski Rafał Stowarzyszenie Sportowe Ośrodek Jeździecki
S
O006784
72. Połczyńska Zofia SJ Turzyn
S
O001780
73. Przybylska Agnieszka KJ Dilmar
S
O041479
74. Psiuk Grzegorz Sobieski Jumping Team Gdańsk
S
O001094
75. Psiuk Grzegorz Sobieski Jumping Team Gdańsk
S
O001094
76. Psiuk Grzegorz Sobieski Jumping Team Gdańsk
S
O001094
77. Pudełek Krzysztof KJ Dilmar Kobylarnia
S
O028869
78. Racinowska Emilia KJ Dilmar
S
O001876
79. Raczyńska Marcelina bpk
2000 (MJ.)
O022122
80. Rakoczy Dawid bks kłos Budzyń
2018 (Mł.)
xxxx
81. Rochowicz Wiktoria bpk
2004 (JM.)
brak
82. Rogińska Zuzanna KJ Młyńska Struga
S
O010033
83. Siałkowska Józefina Toruński LKJ
S
O013761
84. Skrzypacz Julia KPZJ
1999 (MJ.)
brak
85. Skwarczyńska Sandra Pałucki KJ w Górkach Zagajnych
S
brak
86. Skwarczyńska Weronika Pałucki KJ w Górkach Zagajnych
2005 (JM.)
brak
87. Słabowska Joanna KJ Wiecanowo
2001 (J.)
O033157
88. Stoiński Michał KJ Cavallino Brzoza
S
brak
89. Szafryna Michał Budzyński KS Kłos
S
O001492
90. Szostek Aleksandra LKS Nadwiślanin Kwidzyn
2002 (J.)
O037496
91. Szymaniak Wiktoria SKJ Stajnia Pod Wierzbą
2003 (J.)
O043738
92. Teper Zofia JKSR Michelin Włocławek
2005 (JM.)
O040299
93. Tomczuk Michał KJ Młyńska Struga
S
O013874
94. Tracewicz Karolina KJ Skok Agrofood
S
O014194
95. Twardowska Zuzanna LKS Nadwiślanin Kwidzyn
1999 (MJ.)
O013978
96. Urbaniak Eryk UKS Trojka
S
O027552
97. Walkowska Alessandra KJ Dilmar
S
O020861
98. Wawrzkowicz Julia KJ Cavallino Brzoza
2003 (J.)
O037479
99. Widzińska Wiktoria KJ Sokół Damasławek
S
O022779
100. Więcek Kaja SKJ Stajnia pod Wierzbą
2002 (J.)
O037486
101. Wielicka Roksana Kujawsko - Pomorski KJ w Bydgoszczy
2001 (J.)
O031032
102. Wiese Julia KJ Dilmar
S
O031143
103. Wiśniewski Antoni Stowarzyszenie Sportowe Ośrodek Jeździecki Jaszczółtowo
2006 (JM.)
Brak
104. Włodarczyk Agata KJ Oxer Inowrocław
2000 (MJ.)
O021223
105. Włodarski Bartłomiej KJ Młyńska Struga
S
O001618
106. Wójcik-Matelska Renata KJ Dilmar
S
O004016
107. Wolny Maja KJ Dilmar
1998 (MJ.)
O023178
108. Zaleska Paulina KJ Dilmar
S
O022443
109. Ziółkowska Oliwia KJ Dilmar
S
brak
110. Zubrycka Małgorzata JKS Rywal Grudziądz
2000 (MJ.)
O023928
No. Horse numer Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin Owner / Breeder National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

102

A' LEYLA LOU DRP GER 2013 Klacz gniada/kuc:147 F: Aramis N /
M: Trindix /
O: Bartosz Gauza
B:
brak
2.

130

ALEX SP POL 2012 Wałach kasztanowata F: Weltino
M: brak
O: Katarzyna Kotlecka
B: brak
brak
3.

93

ALEXA HOL GER 2008 Klacz gniada F: Clearway / Capitol I
M: Isabelle II / Loutano
O: Paweł Kruszyk
B: Kresin Eckhard/ Ger
K021382 DE421000033208 106AH85
4.

42

ARAFAT SP POL 2011 Wałach kasztanowata F: Turbud Quirinus / Pavarotti Van De Helle
M: Arabeska / Czynel
O: Grzegorz Psiuk
B: SK Racot
K022376 616007610116011
5.

33

ARCONTENDRA WLKP POL 2005 Klacz inna F: Contender Son / Contender
M: Arabeska / Arcus
O: Monika Krzyżyńska
B: Grzegorz Kubiak
K010974 POL007600292405
6.

51

ARGENTINA SP POL 2011 Klacz kasztanowata/168 F: Cento Sohn / Cento
M: Alfara / Alfaro
O: Rajmund Osiński
B: Jerzy Wysoczański
K022637 616009530197811
7.

22

ARIADNA SP POL 2005 Klacz gniada F: Aravel Waro / Luron
M: Adriadna / Rancouver
O: Joanna Tomczuk
B: Joanna Tomczuk
K014091 POL009530193205
8.

61

ARPEGGIO SP POL 2005 Wałach kasztanowata/163 F: Lumpi / Limelight
M: Atena / Grandios
O: Andrzej Ostrowski
B: Diter Staniek
K013109 POL009540042605
9.

154

AVATAR S SP POL 2001 Wałach kasztanowata/168 F: Aner Prince / Pilot
M: Anistina / Damister
O: Mirosława Laskowska
B: Mirosław Stanisz SK Durok
K023723 009670014901
10.

170

AVONLY KUC POL 2011 Klacz gniada/kuc:148 F: Falck /
M: Amber / Wairan
O: Zbigniew Bedliński
B: Zbigniew Bedliński
K025551 616013520035711
11.

54

BAJDER SP POL 2012 Wałach gniada/165 F: Dilmar / Maram
M: Bejra / Franco
O: Krzysztof Łopato
B: Roman Potempa
K021751 616009520122312
12.

27

BARON WLKP POL 2009 Wałach siwa F: Czumak / Bujak
M: Bagatela / Mer
O: Emilia Racinowska
B: GR Czerniejewo
K023421 POL007610036809
13.

128

BARYTON SP POL 2006 Wałach gniada/162 F: FOR LEO
M: BRETONKA
O: ELWIRA BORYNA
B: ELWIRA BORYNA
BRAK POL 009 52 00187 06
14.

157

BEJRA SP POL 2007 Klacz inna F: Franco
M: Biretka
O: Marta Barzyk-Żywna
B: Jan Kiliński
brak
15.

62

BIANCA W HOL GER 2009 Klacz siwa F: Aragorn / Acorado
M: Vienna VIII / Clearway
O: Zaneta Kaniewska
B:
K021589 DE421000248409
16.

100

BIJZONDER S KWPN NED 2006 Wałach gniada F: Abke / Acorado
M: Utoloma S / Libero H
O: Magdalena Ćwik
B:
K011435 52800300027376
17.

150

BILKA KUC POL 2005 Klacz siwa/kuc: F: Ilko F / Ilko
M: Biesi / Billi II
O: Magdalena Drewka
B: Jolanta Bryll
K022203 013610058305
18.

112

BORN FREE SP POL 2010 Wałach siwa/167 F: Ekwador / Heraldik
M: Barka / Jarabub
O: Joanna Babiak
B: Łukasz Kazimierczak
K019947 616009640093110 105RF20
19.

98

CADILLAC WLKP POL 2012 Wałach siwa F: Corrado Boy / Corrado I
M: Celyna / Landor
O: Marcin Joppek / Partners Sp. z o. o.
B: Adam Mróz
K022195 616007520060012
20.

59

CALDERON K SP POL 2011 Ogier ciemnogniada F: Calido I / Cantus
M: Classic Velvet / Corelli
O: Andrzej Szymański
B:
K024930 61600961009811
21.

53

CALYPSO SP POL 2012 Klacz gniada/161 F: Caretino K /
M: Caliope / Leo
O: Emillia Teper
B: Łukasz Haryk
K024463 616009610134312
22.

3

CARY WLKP POL 2006 Ogier gniada F: Landor / Lacatraz
M: Czuwajka / Court
O: Narcyz Kosiński
B: Narcyz Kosiński
K010052 POL007610069006
23.

37

CASARIO DE SORE Z ZANG GER 2012 Wałach ciemnogniada F: Casario II / Caretino
M: Normandie I / Contender
O: Makrum Jumping Team
B:
K022676 25000112771396X
24.

103

CASINOSA HOL GER 2011 Klacz siwa F: Casino / Capitol I
M: Paloma I / Lordanos
O: Joanna Różewska
B:
K024789 DE421000010511
25.

163

CASSA CIARA Holsztyńska POL 2007 Klacz siwa F: Cassini II
M: Acord II
O: Emilian Perlikowski
B: Niemcy
Brak
26.

15

CELICA S SP POL 2013 Klacz gniada F: Black Jack /
M: Cevilla S /
O: Sandra Skwarczyńska
B: Stanisław Szurik
brak 616009520036413
27.

166

CERRANA S OLD GER 2012 Klacz kara F: Coupe d'Or / Coupe De Coeur
M: Fanama / Freedom
O: Eliza Chylińska-Karpus
B: Alma Saul
K022487 DE433332179312
28.

101

CERTINA WLKP POL 2011 Klacz gniada/166 F: Carry Son / Carry
M: Cersania / Aviano
O: Monika Tadych
B: Monika Tadych
K019881 616007610183311
29.

126

CERVANTES . POL 2013 Wałach gniada F: Cordess
M: ,
O: .
B: .
K024813
30.

32

CEVILLA S SP POL 2009 Klacz gniada F: Leoville / Elan De La Cour
M: Centina S / Grand De La Cour
O: Bartłomiej Włodarski
B: Stanisław Szurik
K018082 616009520043209
31.

151

CEZAR SP POL 2001 Wałach gniada/165 F: Aplauz / Azarro
M: Cytryna / Gordon I
O: Maciej Iżycki
B: Mieczysław Nowak
K019445 POL009520093501
32.

38

CHAMPAGNE DE TALMA SF FRA 2012 Wałach gniada F: Canturo / Cantus
M: Quinta De Pivoine / Calvaro
O: Makrum Jumping Team
B: M. Jaques Bonne
K021576 250001122374325
33.

135

CHANEL Typ Szlachetny POL 2007 Klacz gniada F: Alcado
M: Chantal
O: Dominika Steyer
B: nieznany
K024796 999600333507
34.

34

CHANTEL WLKP POL 2013 Klacz kasztanowata/160 F: Arktos / Geronimo
M: Cystyna / Robin
O: Joanna Krzyżostaniak
B: Jakub Rogacki
K022566 616007610053013
35.

138

CINDY SP POL 2010 Klacz gniada F: Alcatraz / Alcatraz
M: Cinderella / Cherubin
O: Marek Juszczak
B: Marek Juszczak
K018660 616009610079110
36.

143

CIVIS Fulblut POL 2001 Wałach gniada F: Jape
M: Cisza
O: Dariusz Miśkiewicz
B: SK Stubno
Brak
37.

104

CLOUD 27 HOL GER 2009 Wałach gniada F: Cayado / Clearway
M: Vathia / Casall
O:
B:
K023054 DE421000060909
38.

113

COMPASS WESTF POL 2008 Wałach gniada/174 F: Cavalier (Mister) / Maykel
M: La Bonne II / Landstreicher
O: Filip Babiak
B: Szymon John
K018852 DE441411363708 105RF24
39.

39

CONTHARGOS OLD GER 2011 Ogier ciemnogniada F: Conthargos / Converter
M: Gerlinda / Quidam's Rubin
O: Makrum Jumping Team
B:
K018704 DE418184017711
40.

188

CORDESSO F:
M:
O:
B:
41.

186

CORLANDO F:
M:
O:
B:
42.

86

CORTINA DRP POL 2007 Klacz siwa F: Clinton II / Carolus
M: Aldato Dama / Aldato-208
O: Dorota Walkowska
B: Zsolt Batori
K024376 DE410101514807
43.

6

CRISTIANO SP POL 2011 Wałach siwa F: Falbrus / Aviano
M: Cecile / Carlos DZ
O: Monika Krzyżyńska
B: Leokadia Drozdowska
K021117 616009670022711 105EA74
44.

65

CRONOS HOL GER 2009 Wałach gniada/172 F: Contact Me / Carthago
M: Scandies Rose / Colman
O: Tomasz Piotrowicz
B: Kai Gerken
K015241 DE421000361709
45.

87

DANTE Śląska POL 2008 Wałach gniada F: Chef Supreme / Chief's Crown
M: Drwina / Evento
O: Adam Kucia
B: Justyna Janiak
K017624 POL008610082808
46.

145

DASSILIO SP POL 2012 Ogier kasztanowata F: Cassilio / Cassini I
M: Dumka / Maram
O: Joanna i Piotr Ciecholewscy
B: Piotr Ciecholewski
K021258 616009520045712
47.

152

DEEP LOVE S SP POL 2007 Wałach gniada F: Love Affair /
M: D0nna Rossa S /
O: Dorota Uchman
B: Stanisław Szurik
brak
48.

96

DIABLO GRAN OLD POL 2013 Wałach kara/mk: F: Diardo / Diamant De Semilly
M: Jeddah P. / Verdi
O: Paweł Kruszyk
B: Klub Jeździecki Złoty Rubin
K023372 DE433334047413
49.

8

DIAVOJ SP POL 2008 Wałach gniada F: Convoi / Contender
M: Diana / Romualdo
O: Marek Lewandowski
B: SK Nowa Wioska Ewa Janiak
K017626 616009530267508
50.

82

DILMAR SP POL 2003 Ogier gniada F: Maram / Aram
M: Dilejt / Sofix
O: Renata Wójcik
B:
K008077 POL009530041603
51.

110

DIUCORINA W TS POL 2012 Klacz kasztanowata F: Diucort /
M: Dorilla W /
O: Jan Pasiut
B: Renata Wójcik-Matelska
K025032 616999520133712
52.

23

DONNA Z Z POL 2004 Klacz kasztanowata F: Dutch Capitol /
M: Fraga /
O: Mateusz Czarnecki
B: GR Dabki
brak
53.

90

DORILLA W WLKP POL 2009 Klacz gniada F: Landor /
M: Doris /
O: Agnieszka Brzezińska- Wiese
B: Renata Wójcik
K019513 616007520108709
54.

131

DRAHMA SP POL 2012 Klacz kara F: Hartland / Czad
M: Dama / Łucznik
O: Marta Birk
B: Józef Gockowiak
K023154 616009520122212
55.

67

DRUHNA EWITA DRP POL 2008 Klacz kasztanowata/kuc:139 F: V.I.P. Ewita / Visconti
M: Dalli / Don Carlos
O: Agnieszka natalia Klimkoewicz
B: Aleksandra Apanasewicz
K017093 POL013670148308
56.

71

DUCIANO OLD GER 2011 Wałach kara F: D'inzeo / Douglas
M: Quality Girl / Quality
O: Zofia Połczyńska
B:
K022850 DE433332138511
57.

129

DUET SP POL 2009 Wałach kasztanowata F: Weltino
M: Donna
O: Roman Więcek
B: Lica Krzysztof
K013950
58.

66

ECON Z SP POL 2013 Wałach gniada F: Corvus Z /
M: Era L / Lintasboy R
O: Katarzyna Becker
B: Krzysztof Zieliński
brak
59.

52

EMIR SP POL 2010 Wałach kasztanowata/171 F: D'Cin Cin PG / Calderon
M: Eris / Rosselli
O: Anna Małkowska-Piotrowska
B: Marcin Królikowski
K018116 616009520111910
60.

60

EMPATIA SP POL 2012 Klacz gniada/169 F: Libretto / Milone
M: Eufemia / Lando
O: Izabela Bąk
B: Jan Jurkiewicz
K022740 616009530002412
61.

35

ESCHNAPUR HAN GER 2000 Wałach kara/167 F: Escudo I / Espri
M: Rabs Muecke / Rabino
O: Joanna Krzyżostaniak
B:
K010389 DE431311333300
62.

159

EUZEBIO LP SP POL 2007 Wałach siwa F: Corofino
M: Larduc
O: Artur Wisniewski
B: Polska
Brak
63.

181

EX LIBRIS GOLD Z ZANG POL 2013 Ogier gniada/167 F: Eldorado Van De Zeshoek / Clinton
M: Centuria / Lavendel
O: Michał Szafryna
B: Michał Szafryna
K023983 056015Z55508213
64.

75

EXPERT KWPN NED 2009 Wałach kara F: Ukato / Stakkato
M: Mylady / Burggraaf
O: Waldemar Garbacz
B:
K014548 528003200912407
65.

45

FABREGGIA S SP POL 2007 Klacz kasztanowata F: Regiel / Arcus
M: Fabrina / Fabriano
O: Zuzanna Rogińska
B: Stanisław Szurik
K024409 009520029707
66.

118

FALLA SP POL 2012 Klacz gniada/161 F: Song /
M: Fraszka / Niels
O: Alicja Murakowska
B: Alicja Murakowska
K023799 616009530206812
67.

173

FALUCKY D SP POL 2005 Wałach kara F: Lascatraz L / Linaro
M: Farsa / Araks
O: Filip Tomczuk
B: Stefan Stubba
K010450 POL009530089105
68.

94

FAYETTE WV KWPN NED 2010 Klacz siwa F: Wizzerd WV / Indoctro
M: Benidorm WV / Eurocomerce Toulouse
O:
B:
K020803 528003201010624
69.

115

FEBRINA KWPN POL 2010 Klacz siwa F: Virginio
M: xxxx
O: Rafał Kiernikowski
B: xxxx
xxxx
70.

88

FIKUS WLKP POL 2010 Wałach gniada F: Iphino / Greiton
M: Frotka / Hamlet Go
O: Elżbieta Padowska
B: SK Liski
K021141 616007600249610
71.

36

FILHARMONIA KG SP POL 2010 Klacz ciemnogniada F: Lasko / Lennon
M: Finezja / Kastet
O: Natalia Frelichowska
B: Grzegorz Komin
K020023 616009610032310
72.

175

FOCUS OLD POL 2012 Ogier kara/170 F: Fidiy Of Colors / Le Tot De Semilly
M: Nanette / Calido I
O: Angelika Ojczenasz
B: Małgorzata i Tomasz Siergiej
K021995 DE418182536212
73.

134

FRANKE KWPN NLD 2010 Wałach siwa/173 F: CAMPBELL VDL
M: MIRDA
O: Grzegorz Bonowicz
B: J N. WESTERKAMP
K024563
74.

144

FUNNY BOY KUC POL 2012 Ogier siwa/kuc: F: Falk/
M: Ksantia/
O: Joanna Ciecholewska
B: Piotr Ciecholewski
K022353
75.

81

GANGES KUC POL 2008 Wałach gniada/kuc:148 F: Duero PP / Der Feine Lord
M: Gamza / Split
O: Alicja Hendrys
B: P. Łukomski
K019951 POLP013610240808
76.

55

GINGER 827 HOL GER 2007 Klacz kasztanowata F: Cartani / Carthago
M: G-Chiara / Caletto I
O: Łopato Krzysztof
B: Gestuet Charlottenhof
K015271 DE421000201507
77.

164

GINGER J Wielkopolska POL 2004 Klacz kasztanowata F: Lotnik
M: Good Girl
O: Marek Detmer
B: Krzysztof Jędrzejewski
K023331
78.

174

GOLDEN GIRL WLKP POL 2012 Klacz gniada/171 F: Cassilio / Cassini I
M: Grace J / Helanis
O: Marek Detmer
B: Krzysztof Jędrzejewski
K024573 K024573
79.

116

GOOGLE THIS KWPN POL 2011 Ogier kasztanowata F: Spartacus
M: xxxx
O: Dawid Rakoczy
B: xxxx
xxxx
80.

56

GRAD MŁP POL 2009 Ogier siwa F: Devin Du Maury / Quatar De Plape
M: Grawitacja / Chef Supreme
O: Krzysztof Łopato
B: SK Ochaby
K014099 616006540115709
81.

43

GRANTALA S SP POL 2012 Klacz gniada F: Talent Charboniere / Diamant De Semilly
M: Gracenta / Graf Grannus
O: Hubert Szurik
B: Stanisław Szurik
K023351 616009520098612
82.

9

GREY NIMROYA SP POL 2010 Klacz gniada F: Nimroy B /
M: Grey Star / Empiryk
O: SK Nowa Wioska
B: SK Nowa Wioska
K023057 616009530316110
83.

114

GUSTIQUE KWPN NED 2011 Klacz siwa/166 F: Bustique / Indoctro
M: Modependence / Corofino
O:
B: J. Vrenken
K020804 528003201101450 105PS28
84.

69

HARD CASH KWPN NED 2012 Wałach ciemnogniada/162 F: Diarado / Diamant De Semilly
M: Jessy / Cavalier
O: Zofia Połczyńska
B:
K022410 528003201208227
85.

162

HARRIET KWPN POL 2012 Klacz gniada F: Pacific / Corland
M: Marinus
O: Emilian Perlikowski
B: Holandia
brak
86.

72

HASAN SP POL 2012 Wałach kasztanowata F: Chacco-Fly / Chacco-Blue
M: Hanoi / Turbud Quirinus
O: Jan Korczyński
B: SK Nowielice
K024476 616009640008912
87.

160

HEIDI KWPN NLD 2012 Klacz gniada F: Quasimodo vd Molendref
M: Libero H
O: ...
B: Holandia
brak
88.

7

HENDIA SP POL 2011 Klacz gniada/165 F: Cento Sohn / Cento
M: Hano I / Turbud Quirinus
O: Robert Lewandowski
B: SK Nowielice
K025167 616009640053911
89.

97

HERA KUC POL 2006 Klacz siwa F: nn / nn
M: nn / nn
O: Joanna Kozar
B: Joanna Kozar
brak
90.

176

HIMALAJUS TRAK LTU 2004 Wałach kasztanowata/170 F: Komfortas / Fordas
M: Huana / Verdenas
O: Angelika Ojczenasz
B:
K010091 LTU002520135504 103UM65
91.

121

HOKUS SP POL 2003 Wałach kasztanowata/171 F: Nurjev / Guidam
M: Hiszpanka / Sofix
O: Grzegorz Bonowicz
B: Krzysztof Pałyska
K009484 POL009600186403
92.

183

I-AFRYKA F:
M:
O:
B:
93.

29

I-KATAR SP POL 2010 Wałach gniada/165 F: Turbud Quirinus /
M: Turbud Izyda / Turbud Tempo
O: Ewa Ziółkowska
B: Zbigniew Łoś
brak
94.

155

IDOL SP POL 2009 Wałach siwa F: Poligon /
M: Ina /
O: Tomasz Streich
B: Tomasz Streich
brak
95.

106

INTELIGO WLKP POL 2010 Wałach ciemnogniada F: Corlensky / Cornet Obolensky
M: Ines / Voltaire
O: Joanna Różewska
B: Stanisław Marek Jóźwiakowski
K016877 616007610092610 105CF36
96.

132

INTRYGA WLKP POL 2009 Klacz kara/165 F: Pigmalion / Arak
M: Hema / Burnus
O: Rajmund Łączny
B: Rajmund Łączny
K021142 007520086009
97.

68

IROS KWPN NED 2013 Wałach gniada F: Pacific / Corland
M: Rosita W / Kennedy
O: Michał Buzała
B:
K025245 528003201309097
98.

44

J-LAWINA SP POL 2007 Klacz gniada F: Aravel II / Luron
M: J-Ligia / Lagrain
O: Anna Twardowska
B:
K013730 616009610190607
99.

84

JOKER SP POL 2008 Wałach kara F: Żupan / Dem
M: Juta / Apollo
O: Emilia Grabiec
B: Marek Gierczak
K019657 POL009610053508
100.

149

JONATAN MŁP POL 2010 Wałach siwa F: Frazes / Sebastian
M: Julita / Divisor
O: MJT
B:
K022561 616006590215810
101.

120

JUKA J SP POL 2010 Klacz kara/170 F: Karbon
M: Jazira
O: Monika Szymaniak
B: BLG Consulting Bertrand Le Guern
K022951 616009600306110
102.

182

JUWENALIA Pełna Krew Angielska POL 2009 Klacz kasztanowata/165 F: Exaltation /
M: Jutrznia /
O: Michał Rochowicz
B: SK Jaroszówka
brak
103.

165

KALILA J SP POL 2011 Klacz gniada F: Landor
M: Kamelia J
O: Marek Detmer
B: Krzysztof Jędrzejewski
K021672
104.

48

KAMELIA J SP POL 2006 Klacz siwa/166 F: Helanis / Cantanis
M: Kanada / Maram
O: Marcin Gerke
B: Krzysztof Jędrzejewski
K018912 POL009520053506
105.

148

KAMRAT WLKP POL 2010 Wałach kasztanowata F: Colox Cup / Con Capitol
M: Kamina / Nippon
O: Leszek Boruch
B: SK Rzeczna Sp. z o. o.
K017822 616007600107410
106.

21

KAREN R SP POL 2010 Klacz ciemnogniada F: Love Affair / Lauries Crusador
M: Karmen / Epos
O: Dominika Zielińska
B: Arkadiusz Rydzewski
K019359 616009661621210
107.

146

KASAAI Wielkopolska POL 2009 Wałach gniada F: Grey
M: Kaliope
O: Magdalena Fabisiak
B: Magdalena Fabisiak
brak
108.

28

KILIMANDŻARO KUC POL 2010 Klacz siwa/kuc: F: nn / nn
M: nn / nn
O: Marta Klonowska - Brzeska
B:
K024201 616999520164810
109.

169

KIMBERLY KUC POL 2011 Klacz gniada/kuc: F: Falck /
M: Kirsten /
O: Zbigniew Bedlinski
B: Zbigniew Bedlinski
K025549 616013520035511
110.

108

KORAL D KUC POL 2011 Wałach kasztanowata/kuc:137 F: nn / nn
M: nn / nn
O: Marcin Ćwik
B:
brak
111.

187

KOUCHETE F:
M:
O:
B:
112.

63

KRONOS SP POL 2012 Wałach gniada F: Diarado / Diamant De Semilly
M: Karmelowa Dama / Love Affair
O: Żaneta Kaniewska
B: Andrzej Hermann
K021518 616009600138712
113.

147

LADY STAR SP POL 2010 Klacz gniada F: Imequyl / Luron
M: Landrette Z / Lagrain
O: Dorota Włodarczyk
B: Małgorzata Floryńska
K021436 616009520022310
114.

111

LANDCASTER WLKP POL 2007 Wałach gniada/174 F: Landjoker S/Landjonker
M: Lugana/Rab
O: Paulina Zaleska
B: Agnieszka Kamińska-Wawrzyniak
K012264 K012264
115.

19

LANDKROS Litewski Wierzchowy LTU 2008 Wałach gniada F: Landgold / Landadel
M: Hale / Losijonas 2
O: Jarosław Laskowski
B: Violeta Pliuskiene
K025349 LTU005170062908
116.

178

LORD FABIA OLD GER 2010 Klacz gniada F: Lord Pezi / Lacros
M: Leinanie / Landgold
O: Adam Olszewski
B: Marita Niehaus
K024510 418180040510
117.

78

LUCKY BALOU HOL GER 2009 Wałach siwa F: Lucky Boy / Lavall II
M: Rancune / Baloubet D. Ro
O: Maciej Wawrzkowicz
B:
K020026 DE421000269809
118.

125

LUGANO Niem. Sport. GER 2012 Wałach kasztanowata F: Lord Z / Lord
M: Kosakenbrauf / Kolibri
O: Marcin Matelski
B:
K022639 456370005012
119.

83

LUKIER SP POL 2008 Wałach gniada/176 F: Iloczyn / Lombardo
M: Lambada / Hipovit
O: Paulina Zaleska
B: Karolina Ferenstein
K013157 POL009600409808
120.

179

LUNA P Niem. Sportowa GER 2008 Klacz kasztanowata F: Ludwigs As / Ludwig Von Bayern
M: Bailey P / Barnaul
O: Adam Olszewski
B:
K016348 DE456570276408 104WZ40
121.

85

MARINA KUC POL 2005 Klacz srokata/kuc: F: Hertz / Zefir
M: Malwa / Ren
O: Dorota Uchman
B: Jarosław Bartkowiak
K025307 POL013610128305
122.

117

MARIOT SP POL 2010 Wałach gniada F: Rotmistrz
M: xxxxx
O: Jessa Konrad
B: xxx
xxxx
123.

158

MARKIZA II SP POL 2010 Klacz gniada F: Che Guevara L
M: Mirabel
O: Emilian Perlikowski
B: Ireneusz Kmieć
K019108
124.

41

MJT ARONN DU TALUS SF FRA 2010 Ogier gniada F: Orlando / Heartbreaker
M: Sonora Du Talus / Mr Blue
O: MJT Sp. z o. o.
B: Francja
K018679 10385275G 105AT72
125.

137

MONA F SP POL 2002 Klacz gniada F: Leonardo
M: Majorka
O: Marek Juszczak
B: Marek Fimell
KO13989
126.

172

MORPHEUS SP POL 2012 Ogier gniada F: Corrado Boy / Corrado I
M: Mariotta / Aviano
O: Zbigniew Bedliński
B: Marek Kopras
K025550 616009610071812
127.

76

NABÓR WLKP POL 2005 Wałach inna F: Barasz /
M: Nasada / Saphir
O: Sandra Skwarczyńska
B: SK Rzeczna Sp. z o. o.
brak 007600140405
128.

180

NAOMI C SP POL 2012 Klacz siwa/170 F: Corrado Boy / Corrado I
M: Nancy / Concert
O: Marcin i Izabela Ćwik
B: Marcin i Izabela Ćwik
K024898 616009520026612
129.

2

NEMO SP POL 2001 Wałach gniada F: Nurjev /
M: Bamba /
O: Joanna Prywińska
B: Roman Jackiewicz
brak
130.

79

NEVER LOSE SP POL 2006 Wałach gniada/mk: F: Kastello / Le Grand III
M: Nicoletta / Cabrol
O: Ewa Kozłowska
B: Jerzy Wysoczański
K015409 POL009530166106
131.

70

NEVILLE II S SP POL 2013 Wałach ciemnogniada/166 F: Leoville / Elan De La Cour
M: Nestia S / Romualdo
O: Zofia Połczyńska
B: Stanisław Szurik
K023765 6160095200365
132.

124

NEVILLE S SP POL 2012 Wałach kasztanowata F: Leoville / Elan De La Cour
M: Nestia S / Romualdo
O: Renata Wójcik-Matelska
B: Stanisław Szurik
K022631 616009520028612
133.

31

NICKY BOY SP POL 2011 Wałach gniada F: Johny Boy II / Dolar Du Murrier
M: Nistria S / Grand De La Cour
O: Bartłomiej Włodarski
B: Stanisław Szurik
K019158 616009520030911
134.

105

NIKITA HOL GER 2013 Klacz gniada F: Non Stop /
M: Vinula / Casini II
O: Krzysztof Ludwiczak
B: Gerken Kai
brak
135.

30

NIRGUN S SP POL 2012 Wałach gniada F: Top Gun Semilly / Quincy
M: Nistria S / Gran De La Cour
O: Hubert Szurik
B: Stanisław Szurik
K021021 616009520028412
136.

139

NOREK WLKP POL 2009 Wałach siwa F: Junus / Rotmistrz
M: Natilla / Etos
O: Eryk Urbaniak
B: Szczęsny Dobrucki
K014846 616007610116309
137.

95

OLIMPIA WLKP POL 2010 Klacz ciemnogniada F: Johnny Boy II / Dollar Du Murier
M: Odyseja / Dżentelmen
O: Joanna Rummel-Zubrycka
B: Kornel Matuszewski
K017852 616007520036610
138.

89

OLIWKA KUC POL 2005 Klacz gniada/kuc:137 F: Borysław / Probat
M: Orzechówka / Nacios
O: Iwona Arkuszewska
B: Mariola Szarszewska
K019435 POL013600096105
139.

122

POKER SP POL 2008 Wałach kasztanowata/173 F: nn / nn
M: nn / nn
O: Marcin Frandzelski
B: Marcin Łączny
K014101 616999520184308
140.

109

PRYMUS SP POL 2010 Wałach gniada F: Kevin / Orkisz
M: Prima Vera / Druh
O: Natalia Antczak
B: Monika Bednarz
K019755 616009530031010
141.

49

PRYMUS SP POL 2010 Wałach gniada F: Kevin / Orkisz
M: Prima Vera / Druh
O: Natalia Antczak
B: Monika Bednarz
K019755 616009530031010
142.

171

PUŁASKI SP POL 2012 Wałach kasztanowata/164 F: Kalaska De Semilly / Diamant De Semilly
M: Pumara /
O: Zbigniew Bedliński
B: Ewa Gotowska
brak 616009520046012
143.

80

QUANTINA HAN POL 2011 Klacz gniada F: Quite Rubin /
M: Eida / Eiger I
O: Tomasz Głogowski
B: Violette Pietrzyk
K024071 431310650611
144.

46

RESPECT WLKP POL 2009 Wałach gniada F: Concert / Concertto
M: Rakija / Castor
O: Agnieszka Przybylska
B: Magdalena Janiszewska
K018519 616007520127709
145.

140

RICO SP POL 2009 Wałach gniada F: Alcatraz
M: Realia
O: Marek Juszczak
B: Marek Juszczak
K023226
146.

64

RUBIN WLKP POL 2002 Wałach ciemnogniada/173 F: Ignam / Akropol
M: Ratina / Baldram
O: Karolina Tracewicz
B: Kupniewska Helena
K015082 POL007600082902
147.

119

SATYR SP POL 2001 Wałach kasztanowata F: CZYNEL
M: SUPRA
O: IRENEUSZ SIEKIERSKI
B: brak
K023798 POL 009 61 11350 01
148.

99

SID SP POL 2007 Wałach siwa F: Bajou Du Rouet / Baloubet Du Rouet
M: Springfield / Rutherford
O: Marcin Joppek/Partners Sp. z o. o.
B: A. Lauk
K010966 POL009610046607
149.

57

SIR ALVAREZ SP POL 2009 Wałach ciemnogniada F: Alvarez 17 / Alexis Z
M: Sisi Queen / Quidam De Revel
O: Krzysztof Łopato
B: SK Ochaby Sp. z o. o.
K014098 616009540116309
150.

127

SIR DINKEN SP POL 2014 Klacz gniada F: Dinken
M: Sharisma
O: Renata Wójcik-Matelska
B: Andrzej Hermann
Brak
151.

25

SIR STAKKATO HAN GER 2005 Ogier ciemnogniada F: Stakkato Gold / Stakkato
M: Monique / Maurice
O: Agrofood S. A. Grabowiec
B:
K010830 DE431310833406
152.

136

SOLO WLKP POL 2013 Wałach gniada F: Leonardo / Loxgraf GO
M: Samba / Lwówek
O: M. Słabowska
B:
K023015 616007610188513
153.

142

SONATA N SP POL 2006 Klacz F: Landor
M: San Marina
O: Piotr Wolny
B: Wojciech Nowak
K013752
154.

107

SORAYA WLKP POL 2010 Klacz gniada F: Carambole / Cassini I
M: Sokorya / Le Voltaire
O: Joanna Różewska
B: Stanisław Marek Jóźwiakowski
K020631 616009610092810
155.

26

SPARTAKUS HAN POL 2006 Ogier kara F: Stakkato / Spartan
M: Cher / Contendro I
O: Agrofood S. A. Grabowiec
B:
K013485 DE431311302807
156.

74

SUMMER DREAM SP POL 2010 Wałach gniada F: Day Dream II S / Mason
M: Soraja / Rancouver
O: Hanna Nowakowska
B:
K019344 616009530333310
157.

153

SZOGUN WLKP POL 2008 Wałach srokata F: Siquest /
M: Kaja /
O: Dorota Uchman
B: Honorata Duda
brak
158.

156

SZOGUN KUC POL 2004 Wałach siwa/kuc:137 F: ANGELO
M: SZAMPANKA
O: Karolina Bieńkowska, Marcin Bieńkowski
B: MIROSŁAW GŁODOWSKI
K016587
159.

141

TAJFUN Wielkopolska POL 2005 Wałach kara F: Asyż
M: Tunika
O: Iwona Pawłowicz
B: .
brak
160.

185

WEZYR F:
M:
O:
B:
161.

133

WIENA SP POL 2007 Klacz siwa/164 F: Bajon De Rouet / Baloubet De Rouet
M: Wenus / Witbooi
O: Marcin Łączny
B: Gospodarstwo Rolne WIENC-ROL Sp. z o. o.
K023170 009610176407
162.

168

ZAMORA HOL POL 2008 Klacz gniada F: Casall / Caretino
M: nn / nn
O: Marcin Matelski
B:
brak
163.

161

ZWINNA SP POL 2005 Klacz gniada F: Sapiecha
M: Zadyma / Marino
O: Emilian Perlikowski
B: Polska
K012093
Rider Club
Competition
Prize
Babiak Filip JKS Elcon Szczecin
200
SUM:
200.00
Ciecholewska Zofia KJ Classic Solec Kujawski
400
SUM:
400.00
Gauza Bartosz KJ Sokół Damasławek
300
500
500
600
400
400
SUM:
2700.00
Ojczenasz Angelika Kujawsko-Pomorski KJ w Bydgoszczy
400
SUM:
400.00
Psiuk Grzegorz Sobieski Jumping Team Gdańsk
500
200
600
SUM:
1300.00
Teper Zofia JKSR Michelin Włocławek
200
SUM:
200.00
Twardowska Zuzanna LKS Nadwiślanin Kwidzyn
300
400
300
SUM:
1000.00
Włodarski Bartłomiej KJ Młyńska Struga
400
120
100
SUM:
620.00
Zubrycka Małgorzata JKS Rywal Grudziądz
240
500
300
SUM:
1040.00
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Antczak Maja
Stowarzyszenie Sportowe Ośrodek Jeździecki Jaszczółtowo
ZWINNA (161)
2018-04-28
17
2018-04-28
16
2018-04-29
13
2018-04-29
22
Antczak Natalia
KJ Cavallino
PRYMUS (49)
2018-04-28
28
Arkuszewska Daria
KJ Stajnia Jarużyn
OLIWKA (89)
2018-04-29
1
2018-04-29
2018-04-29
Babiak Filip
JKS Elcon Szczecin
BORN FREE (112)
2018-04-28
32
2018-04-28
40
2018-04-29
8
2018-04-29
COMPASS (113)
2018-04-28
3
200
2018-04-28
34
GUSTIQUE (114)
2018-04-28
9
2018-04-28
15
Bąk Izabela
KJ Profil Piła
EMPATIA (60)
2018-04-28
Bąk Piotr
KJ Profil Piła
2018-04-28
30
2018-04-28
26
2018-04-29
37
2018-04-29
37
Barzyk-Żywna Marta
Sekcja Jeździecka Turzyn
BEJRA (157)
2018-04-29
37
2018-04-29
38
Becker Katarzyna
KJ Sokół Damasławek
ECON Z (66)
2018-04-28
1
2018-04-28
1
Bedliński Andrzej
OSK Nowy Ciechocinek
PUŁASKI (171)
2018-04-28
42
2018-04-28
36
MORPHEUS (172)
2018-04-28
45
2018-04-28
Bernacińska Iga
SJ Turzyn
HASAN (72)
2018-04-28
42
2018-04-28
1
2018-04-29
28
2018-04-29
Bieńkowska Anna
Klub Jeździecki Cavallino
SZOGUN (156)
2018-04-28
1
2018-04-28
43
2018-04-29
11
2018-04-29
2
Birk Marta
Kujawsko-Pomorski KJ w Bydgoszczy
DRAHMA (131)
2018-04-28
18
2018-04-28
18
2018-04-29
17
2018-04-29
25
Bonieckia Wiktoria
bpk
IDOL (155)
2018-04-28
1
2018-04-28
1
Bonowicz Paulina
Młyńska Struga
HOKUS (121)
2018-04-28
5
2018-04-28
20
2018-04-29
27
2018-04-29
18
FRANKE (134)
2018-04-28
2018-04-28
54
2018-04-29
33
2018-04-29
Boruch Monika
KJ Wiecanowo
KAMRAT (148)
2018-04-29
9
2018-04-29
21
Boryna Maja
BEZ PRZYNALEŻNOSCI
BARYTON (128)
2018-04-28
1
2018-04-28
1
Borys Maciej
KJ Cavallino Brzoza
2018-04-28
1
2018-04-28
2018-04-29
2
2018-04-29
9
Brzeska Blanka
KJ Dilmar
2018-04-28
1
2018-04-28
1
2018-04-28
2018-04-29
2018-04-29
5
2018-04-29
12
Buzała Maria
KJ Dilmar Kobylarnia
IROS (68)
2018-04-28
1
2018-04-28
33
2018-04-29
29
2018-04-29
Ciecholewska Zofia
KJ Classic Solec Kujawski
CIVIS (143)
2018-04-28
15
2018-04-28
12
2018-04-29
2
400
2018-04-29
11
FUNNY BOY (144)
2018-04-28
13
2018-04-28
38
DASSILIO (145)
2018-04-29
31
2018-04-29
Ćwik Magdalena
Pałucki KJ w Górkach Zagajnych
2018-04-28
10
2018-04-29
17
CERTINA (101)
2018-04-28
27
2018-04-28
13
2018-04-29
2018-04-29
2018-04-29
3
2018-04-29
6
Ćwik Zofia
Pałucki KJ w Górkach Zagajnych
KORAL D (108)
2018-04-28
15
2018-04-29
4
2018-04-29
19
Dąbrowska Maja
KJ Cavallino Brzoza
MARINA (85)
2018-04-28
1
2018-04-28
1
2018-04-29
1
2018-04-29
10
Dalbiak Aneta
bpk
DONNA Z (23)
2018-04-29
7
2018-04-29
8
2018-04-29
12
Dalbiak Oliwia
bpk
DONNA Z (23)
2018-04-28
1
2018-04-28
1
Detmer Marcelina
Toruński Ludowy Klub Jeździecki
GINGER J (164)
2018-04-28
35
2018-04-28
28
Drewka Viktoria
Kujawsko-Pomorski KJ w Bydgoszczy
BILKA (150)
2018-04-28
1
2018-04-28
48
CEZAR (151)
2018-04-28
20
2018-04-28
38
Drobny Maja
Ciechociński KJ Bonanza
GANGES (81)
2018-04-28
39
2018-04-28
39
Fabisiak Magdalena
KJ Skok AgroFood Grabowiec
KASAAI (146)
2018-04-28
42
2018-04-28
1
2018-04-28
30
Frandzelska Wiktoria
KJ Wiecanowo
POKER (122)
2018-04-28
2018-04-28
5
2018-04-29
5
2018-04-29
Frelichowska Natalia
KJ Dilmar
2018-04-28
10
2018-04-28
21
2018-04-29
4
2018-04-29
13
Garbacz Natalia
St. KJ Leśna Podkowa Rychlik
EXPERT (75)
2018-04-29
35
2018-04-29
35
Gauza Bartosz
KJ Sokół Damasławek
CASINOSA (103)
2018-04-28
1
2018-04-28
1
2018-04-29
18
2018-04-29
CLOUD 27 (104)
2018-04-28
4
2018-04-28
3
300
2018-04-29
26
2018-04-29
2
500
NIKITA (105)
2018-04-28
44
2018-04-28
2018-04-29
38
2018-04-29
INTELIGO (106)
2018-04-28
1
500
2018-04-28
1
600
2018-04-29
14
SORAYA (107)
2018-04-28
1
2018-04-28
1
400
2018-04-29
2
2018-04-29
1
400
NAOMI C (180)
2018-04-28
51
2018-04-28
1
2018-04-29
13
2018-04-29
Gdaniec Mirosława
Stowarzyszenie Sportowe Ośrodek Jeździecki Jaszczółtowo
2018-04-28
16
2018-04-28
45
2018-04-29
34
2018-04-29
20
HEIDI (160)
2018-04-28
1
2018-04-28
1
2018-04-28
20
Gerke Martyna
JKS Rywal Grudziądz
2018-04-29
21
2018-04-29
11
Gietka Agata
KJ Młyńska Struga
2018-04-28
16
2018-04-28
4
2018-04-29
25
2018-04-29
5
CERRANA S (166)
2018-04-28
49
2018-04-28
53
2018-04-29
40
2018-04-29
31
Głogowski Tomasz
KJ Stajnia Jarużyn
2018-04-29
2018-04-29
40
Gorejko Hanna
KJ Cavallino Brzoza
PRYMUS (109)
2018-04-28
52
2018-04-28
50
Grabiec Emilia
KJ Młyńska Struga
JOKER (84)
2018-04-28
5
2018-04-28
50
2018-04-29
8
2018-04-29
17
Joppek Marcin
JKS Rywal Grudziądz
2018-04-28
12
2018-04-28
40
SID (99)
2018-04-28
11
2018-04-28
36
Juszczak Marek
UKS Trójka
RICO (140)
2018-04-28
21
2018-04-28
Kaniewska Weronika
KJ Dilmar Kobylarnia
2018-04-28
2018-04-29
41
KRONOS (63)
2018-04-28
20
2018-04-28
11
2018-04-29
30
2018-04-29
10
Klimkiewicz Oliwia
KJ Cavallino Brzoza
2018-04-28
1
2018-04-28
42
2018-04-29
3
2018-04-29
Kozar Olga
KJ Stajnia Jarużyn
HERA (97)
2018-04-29
12
2018-04-29
2018-04-29
16
Kozłowska Maria
KJ Cavallino Brzoza
2018-04-28
1
2018-04-28
2018-04-28
31
2018-04-29
4
2018-04-29
14
2018-04-29
Krzyżostaniak Joanna
KJ w Dolinie Noteci R.K. Kuźnica Czarnkowska
CHANTEL (34)
2018-04-29
2018-04-29
39
2018-04-29
42
2018-04-29
31
Krzyżyńska Michalina
KJ Skok AgroFood Grabowiec
2018-04-28
11
2018-04-29
29
2018-04-28
15
2018-04-28
47
2018-04-29
6
2018-04-29
12
Kucia Adam
UKS Trójka
DANTE (87)
2018-04-28
22
2018-04-29
7
Kulpa Krzysztof
Ciechociński KJ Bonanza
DILMAR (82)
2018-04-28
33
2018-04-28
39
Laskowska Miłosława
KJ Cavallino Brzoza
AVATAR S (154)
2018-04-28
2018-04-28
9
Laskowska Paulina
Kujawsko-Pomorski KJ w Bydgoszczy
2018-04-29
5
2018-04-29
2018-04-29
14
Laskowska Paulina
KJ Cavallino Brzoza
AVATAR S (154)
2018-04-29
23
2018-04-29
15
Łączny Marcin
KJ Wiecanowo
INTRYGA (132)
2018-04-28
7
2018-04-28
29
2018-04-29
44
2018-04-29
34
WIENA (133)
2018-04-28
2
2018-04-28
43
2018-04-29
1
2018-04-29
7
Łopato Justyna
KJ Dilmar Kobylarnia
GRAD (56)
2018-04-28
8
2018-04-28
35
2018-04-29
12
2018-04-29
8
2018-04-28
26
2018-04-28
22
2018-04-29
18
2018-04-29
16
Łopato Weronika
KJ Dilmar Kobylarnia
BAJDER (54)
2018-04-28
11
2018-04-28
2018-04-29
42
2018-04-29
2018-04-28
8
2018-04-28
8
2018-04-29
14
2018-04-29
11
Maciejewska Dominika
SKJ Stajnia pod Wierzbą
CHANEL (135)
2018-04-28
1
2018-04-28
1
Mackiewicz Marcin
JKS U Robsonów
I-AFRYKA (183)
2018-04-28
38
2018-04-28
Maszner Nikola
JKS Rywal Grudziądz
HENDIA (7)
2018-04-28
2018-04-28
41
DIAVOJ (8)
2018-04-28
4
2018-04-28
51
Matelski Marcin
KJ Dilmar Kobylarnia
LUGANO (125)
2018-04-28
19
2018-04-28
18
2018-04-29
38
2018-04-29
12
CERVANTES (126)
2018-04-28
34
2018-04-29
27
2018-04-29
43
Mućko Julia
brak
ALEX (130)
2018-04-28
1
2018-04-28
19
Murakowska Alicja
Pałucki KJ w Górkach Zagajnych
FALLA (118)
2018-04-28
17
SATYR (119)
2018-04-28
2018-04-29
Obialski Oliwier
OSK Nowy Ciechocinek
KIMBERLY (169)
2018-04-28
1
2018-04-28
15
AVONLY (170)
2018-04-28
1
2018-04-28
1
Ojczenasz Angelika
Kujawsko-Pomorski KJ w Bydgoszczy
FOCUS (175)
2018-04-28
18
2018-04-28
9
2018-04-29
9
HIMALAJUS (176)
2018-04-28
6
2018-04-28
4
2018-04-29
3
400
Olszewski Tomasz
Kujawsko-pomorski klub jeździecki
DASSILIO (145)
2018-04-28
37
2018-04-28
46
Olszewski Tomasz
Kujawsko-Pomorski KJ w Bydgoszczy
2018-04-28
29
2018-04-28
24
LUNA P (179)
2018-04-28
19
2018-04-28
9
Osińska Dominika
JKSR Michelin Włocławek
2018-04-28
10
2018-04-28
4
2018-04-29
9
2018-04-29
4
Pabian Kamila
KJ Młyńska Struga
KAREN R (21)
2018-04-28
18
2018-04-28
37
2018-04-29
6
2018-04-29
36
Padowska Inez
KJ Wiecanowo
FIKUS (88)
2018-04-29
3
2018-04-29
5
Pasiut Oliwia
Kujawsko-Pomorski KJ w Bydgoszczy
2018-04-28
1
2018-04-28
51
2018-04-28
Pawłowicz Julia
SKJ Stajnia pod Wierzbą
TAJFUN (141)
2018-04-28
1
2018-04-28
Perlikowski Rafał
Stowarzyszenie Sportowe Ośrodek Jeździecki
HARRIET (162)
2018-04-28
2018-04-28
23
2018-04-29
16
2018-04-29
26
2018-04-29
16
2018-04-29
18
Połczyńska Zofia
SJ Turzyn
2018-04-28
1
2018-04-28
1
2018-04-29
22
2018-04-28
53
2018-04-28
2018-04-29
32
2018-04-29
DUCIANO (71)
2018-04-28
23
2018-04-28
15
2018-04-29
18
Przybylska Agnieszka
KJ Dilmar
RESPECT (46)
2018-04-28
2018-04-28
46
2018-04-29
20
2018-04-29
Psiuk Grzegorz
Sobieski Jumping Team Gdańsk
2018-04-28
12
2018-04-29
15
Psiuk Grzegorz
Sobieski Jumping Team Gdańsk
2018-04-28
13
2018-04-28
6
2018-04-29
6
2018-04-29
9
2018-04-28
17
2018-04-28
7
2018-04-29
17
2018-04-29
23
Psiuk Grzegorz
Sobieski Jumping Team Gdańsk
2018-04-28
2
500
2018-04-29
4
2018-04-28
17
2018-04-29
19
2018-04-29
7
2018-04-28
21
2018-04-28
5
2018-04-29
25
2018-04-29
22
2018-04-28
3
2018-04-29
6
2018-04-29
1
200
ARAFAT (42)
2018-04-28
10
2018-04-28
5
2018-04-29
3
2018-04-29
1
600
JONATAN (149)
2018-04-29
32
CORLANDO (186)
2018-04-28
40
2018-04-28
31
2018-04-29
24
KOUCHETE (187)
2018-04-28
6
2018-04-28
16
2018-04-29
33
Pudełek Krzysztof
KJ Dilmar Kobylarnia
ZAMORA (168)
2018-04-28
1
2018-04-28
1
CORDESSO (188)
2018-04-29
2018-04-29
39
Racinowska Emilia
KJ Dilmar
BARON (27)
2018-04-28
2018-04-28
24
2018-04-29
15
2018-04-29
Raczyńska Marcelina
bpk
MONA F (137)
2018-04-28
22
2018-04-28
29
2018-04-29
41
2018-04-29
5
CINDY (138)
2018-04-28
7
2018-04-28
25
2018-04-29
5
2018-04-29
26
Rakoczy Dawid
bks kłos Budzyń
FEBRINA (115)
2018-04-29
39
2018-04-29
21
2018-04-29
22
2018-04-29
27
MARIOT (117)
2018-04-29
8
2018-04-29
13
Rochowicz Wiktoria
bpk
JUWENALIA (182)
2018-04-28
1
2018-04-28
1
Rogińska Zuzanna
KJ Młyńska Struga
2018-04-28
14
2018-04-28
32
2018-04-29
36
2018-04-29
20
Siałkowska Józefina
Toruński LKJ
KALILA J (165)
2018-04-28
35
2018-04-28
31
2018-04-28
6
2018-04-28
36
Skrzypacz Julia
KPZJ
NEMO (2)
2018-04-28
1
2018-04-28
2018-04-29
2018-04-29
7
Skwarczyńska Sandra
Pałucki KJ w Górkach Zagajnych
2018-04-28
1
2018-04-28
1
2018-04-29
17
2018-04-29
Skwarczyńska Weronika
Pałucki KJ w Górkach Zagajnych
NABÓR (76)
2018-04-28
15
2018-04-28
42
2018-04-28
1
Słabowska Joanna
KJ Wiecanowo
SOLO (136)
2018-04-28
1
2018-04-28
14
Stoiński Michał
KJ Cavallino Brzoza
SZOGUN (153)
2018-04-28
1
2018-04-28
18
2018-04-29
11
2018-04-29
6
Szafryna Michał
Budzyński KS Kłos
2018-04-28
25
2018-04-28
Szostek Aleksandra
LKS Nadwiślanin Kwidzyn
CRONOS (65)
2018-04-28
1
2018-04-28
42
2018-04-28
47
2018-04-29
10
2018-04-29
35
Szymaniak Wiktoria
SKJ Stajnia Pod Wierzbą
JUKA J (120)
2018-04-28
1
2018-04-28
2018-04-28
3
Teper Zofia
JKSR Michelin Włocławek
EMIR (52)
2018-04-28
42
2018-04-28
30
2018-04-29
3
200
2018-04-29
42
CALYPSO (53)
2018-04-28
2018-04-28
6
2018-04-29
33
2018-04-29
28
Tomczuk Michał
KJ Młyńska Struga
ARIADNA (22)
2018-04-28
44
2018-04-28
41
2018-04-29
2018-04-29
26
FALUCKY D (173)
2018-04-28
34
2018-04-28
2018-04-29
2018-04-29
Tracewicz Karolina
KJ Skok Agrofood
RUBIN (64)
2018-04-28
37
2018-04-28
14
Twardowska Zuzanna
LKS Nadwiślanin Kwidzyn
2018-04-28
42
2018-04-28
1
2018-04-28
50
2018-04-29
8
2018-04-29
24
2018-04-28
2
300
2018-04-28
2
400
2018-04-29
4
2018-04-29
3
300
Urbaniak Eryk
UKS Trojka
NOREK (139)
2018-04-29
40
2018-04-29
44
Walkowska Alessandra
KJ Dilmar
CORTINA (86)
2018-04-28
2018-04-28
32
2018-04-29
2018-04-29
23
Wawrzkowicz Julia
KJ Cavallino Brzoza
2018-04-28
1
2018-04-28
1
2018-04-29
11
2018-04-29
2018-04-29
19
Widzińska Wiktoria
KJ Sokół Damasławek
CARY (3)
2018-04-29
45
2018-04-29
13
Więcek Kaja
SKJ Stajnia pod Wierzbą
DUET (129)
2018-04-28
52
2018-04-28
Wielicka Roksana
Kujawsko - Pomorski KJ w Bydgoszczy
2018-04-28
41
2018-04-28
49
2018-04-29
36
2018-04-29
19
Wiese Julia
KJ Dilmar
2018-04-28
8
2018-04-28
13
2018-04-29
34
2018-04-29
9
Wiśniewski Antoni
Stowarzyszenie Sportowe Ośrodek Jeździecki Jaszczółtowo
2018-04-28
1
2018-04-28
1
2018-04-28
1
Włodarczyk Agata
KJ Oxer Inowrocław
LADY STAR (147)
2018-04-29
24
2018-04-29
24
Włodarski Bartłomiej
KJ Młyńska Struga
2018-04-28
26
2018-04-28
48
2018-04-29
27
2018-04-29
21
2018-04-28
27
2018-04-28
23
2018-04-29
29
2018-04-29
23
2018-04-28
3
400
2018-04-28
2
120
2018-04-29
20
2018-04-29
2
100
2018-04-28
12
2018-04-28
24
2018-04-29
24
2018-04-29
10
Wójcik-Matelska Renata
KJ Dilmar
NEVILLE S (124)
2018-04-28
27
2018-04-28
2018-04-29
30
2018-04-29
30
2018-04-28
2018-04-28
1
2018-04-29
2018-04-29
15
Wolny Maja
KJ Dilmar
SONATA N (142)
2018-04-28
42
WEZYR (185)
2018-04-28
52
2018-04-29
41
2018-04-29
15
Zaleska Paulina
KJ Dilmar
LUKIER (83)
2018-04-28
25
2018-04-28
2018-04-29
28
2018-04-29
32
2018-04-28
2018-04-28
33
2018-04-29
14
2018-04-29
Ziółkowska Oliwia
KJ Dilmar
I-KATAR (29)
2018-04-28
1
2018-04-28
42
2018-04-29
18
2018-04-29
Zubrycka Małgorzata
JKS Rywal Grudziądz
ALEXA (93)
2018-04-28
14
2018-04-28
1
240
2018-04-29
16
2018-04-29
4
2018-04-28
28
2018-04-28
19
2018-04-29
1
500
2018-04-29
7
OLIMPIA (95)
2018-04-29
2
300
2018-04-29
43
2018-04-29
10
2018-04-29
10

Number of Riders: 110

Number of Horses: 163

The sum of prizes: 7 860.00

Competition results developed by:
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: H2-062017-1, TARANT EVENTS Szymon Tarant)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2019
design and realization: signus.pl