Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

Le Grand Galop III - edycja wiosenna
Łódź, Gościniec 215, 01.05.2018

Zgłoszenia zaakceptowane:

Nr Status zgłoszenia
Daty korekty i utworzenia
Zawodnik Koń Konkursy
34 ENTRY ACCEPTED 2018-04-30 20:54:17
2018-04-30 19:57:21
Anna Górecka ŁYSKACZ
  • 1x /L1/Czworoboki treningowe - klasa L1
  • 1x /P1/Czworoboki treningowe - klasa P1
33 ENTRY ACCEPTED 2018-04-30 18:15:33
2018-04-30 14:42:30
Adrianna Wieczorek MISTRAL
  • 1x 5/P2/Zawody regionalne - klasa P2
32 ENTRY ACCEPTED 2018-04-30 18:15:42
2018-04-30 14:40:07
Adrianna Wieczorek LA SCALA
  • 1x /L1/Czworoboki treningowe - klasa L1
  • 1x 4/L3/Zawody regionalne - klasa L3
31 ENTRY ACCEPTED 2018-04-30 18:15:49
2018-04-30 14:39:48
Adrianna Wieczorek HAMMER
  • 1x /L1/Czworoboki treningowe - klasa L1
  • 1x /P1/Czworoboki treningowe - klasa P1
30 ENTRY ACCEPTED 2018-04-30 18:16:00
2018-04-30 14:39:30
Adrianna Wieczorek BLUE BERRY
  • 1x 5/P2/Zawody regionalne - klasa P2
  • 1x 6/N3/Zawody regionalne - klasa N3
29 ENTRY ACCEPTED 2018-04-30 11:53:06
2018-04-30 07:21:56
Mateusz Maćczak DEREK
  • 2x 4/L3/Zawody regionalne - klasa L3
28 ENTRY ACCEPTED 2018-04-30 11:53:16
2018-04-29 23:34:48
Joanna Paszkowska-Rogacz HUGO
  • 1x /N2/Czworoboki treningowe - klasa N2
  • 1x 5/P2/Zawody regionalne - klasa P2
27 ENTRY ACCEPTED 2018-04-30 11:53:27
2018-04-29 22:47:43
Klaudia Nalepa HORYZONT
  • 1x 6/N3/Zawody regionalne - klasa N3
  • 1x 7/C3/Zawody regionalne - klasa C3
26 ENTRY ACCEPTED 2018-04-30 11:53:40
2018-04-29 22:42:27
Klaudia Nalepa SHADOW DANCE
  • 1x 5/P2/Zawody regionalne - klasa P2
  • 1x 6/N3/Zawody regionalne - klasa N3
25 ENTRY ACCEPTED 2018-04-30 11:53:57
2018-04-29 22:25:44
Katarzyna Szczepańska CHARDONNAY
  • 1x 4/L3/Zawody regionalne - klasa L3
  • 1x 5/P2/Zawody regionalne - klasa P2
24 ENTRY ACCEPTED 2018-04-29 21:52:34
2018-04-29 21:17:48
Kamil Sabela RAMZES
  • 1x /P1/Czworoboki treningowe - klasa P1
23 ENTRY ACCEPTED 2018-04-29 21:52:49
2018-04-29 21:13:56
Magdalena Mączewska ZAMBEZJA
  • 1x /L1/Czworoboki treningowe - klasa L1
  • 1x /P1/Czworoboki treningowe - klasa P1
22 ENTRY ACCEPTED 2018-04-29 21:56:19
2018-04-29 20:48:33
Monika Szelest AXEL
  • 2x /L1/Czworoboki treningowe - klasa L1
21 ENTRY ACCEPTED 2018-04-29 21:53:47
2018-04-29 20:41:28
Oliwia Gogolińska SHERIDAN
  • 1x 7/C3/Zawody regionalne - klasa C3
20 ENTRY ACCEPTED 2018-04-29 21:54:40
2018-04-29 20:41:07
Oliwia Gogolińska TANCERZ
  • 1x 4/L3/Zawody regionalne - klasa L3
19 ENTRY ACCEPTED 2018-04-29 19:51:41
2018-04-29 16:28:09
Julia Kordek ARMANI
  • 1x /P1/Czworoboki treningowe - klasa P1
18 ENTRY ACCEPTED 2018-04-29 19:52:02
2018-04-29 12:03:01
Monika Maja Justyna SZASTER
  • 2x 5/P2/Zawody regionalne - klasa P2
16 ENTRY ACCEPTED 2018-04-29 10:45:35
2018-04-28 20:00:14
Julia Chmaj JUTRZENKA
  • 1x 5/P2/Zawody regionalne - klasa P2
15 ENTRY ACCEPTED 2018-04-29 10:45:45
2018-04-28 19:58:53
Julia Chmaj GINARETTI H
  • 1x 5/P2/Zawody regionalne - klasa P2
14 ENTRY ACCEPTED 2018-04-30 11:54:09
2018-04-28 18:32:07
Magdalena Chmielecka NARWIA
  • 2x /L1/Czworoboki treningowe - klasa L1
13 ENTRY ACCEPTED 2018-04-30 11:54:18
2018-04-28 18:24:15
Adrianna Pełka ATOS
  • 2x /L1/Czworoboki treningowe - klasa L1
12 ENTRY ACCEPTED 2018-04-28 13:17:46
2018-04-28 07:45:40
Izabela Szczecińska ELZA
  • 1x /L1/Czworoboki treningowe - klasa L1
  • 1x 4/L3/Zawody regionalne - klasa L3
11 ENTRY ACCEPTED 2018-04-27 21:37:09
2018-04-27 14:18:02
Dominika Jędrzejowska OSKAR
  • 1x 5/P2/Zawody regionalne - klasa P2
  • 1x 6/N3/Zawody regionalne - klasa N3
10 ENTRY ACCEPTED 2018-04-27 21:37:29
2018-04-27 09:13:07
Kamila Zagier-Koziara RAMZES
  • 1x 5/P2/Zawody regionalne - klasa P2
9 ENTRY ACCEPTED 2018-04-27 21:37:56
2018-04-26 22:29:21
Monika Szelest LINORA
  • 2x /L1/Czworoboki treningowe - klasa L1
8 ENTRY ACCEPTED 2018-04-29 21:59:50
2018-04-26 22:01:45
Aleksandra Makowska KSENA
  • 2x /P1/Czworoboki treningowe - klasa P1
7 ENTRY ACCEPTED 2018-04-27 21:38:44
2018-04-26 21:48:25
Justyna Olejnik KADET WELT
  • 1x 7/C3/Zawody regionalne - klasa C3
6 ENTRY ACCEPTED 2018-04-27 21:38:58
2018-04-26 20:51:05
Karolina Ziemba SALADYN
  • 2x 4/L3/Zawody regionalne - klasa L3
5 ENTRY ACCEPTED 2018-04-27 21:39:12
2018-04-26 20:40:14
Agata Dylewska WU-WEI
  • 2x 4/L3/Zawody regionalne - klasa L3
4 ENTRY ACCEPTED 2018-04-26 19:25:59
2018-04-26 10:20:17
Anna Awrejcewicz-Budzińska KONKLAWA-P
  • 1x 7/C3/Zawody regionalne - klasa C3
3 ENTRY ACCEPTED 2018-04-26 19:26:17
2018-04-26 10:15:33
Anna Awrejcewicz-Budzińska GIGUE
  • 1x 6/N3/Zawody regionalne - klasa N3
2 ENTRY ACCEPTED 2018-04-26 19:26:42
2018-04-25 23:01:31
Anna Andrzejczuk DA VINCI
  • 1x 7/C3/Zawody regionalne - klasa C3
1 ENTRY ACCEPTED 2018-04-26 19:27:02
2018-04-25 22:14:16
Maria Zając DRAGON
  • 1x /N2/Czworoboki treningowe - klasa N2
  • 1x 5/P2/Zawody regionalne - klasa P2
No. Rider Club
Year of birth
PZJ
FEI ID
1.
2. Andrzejczuk Anna Klub Sportowy GARO
S
O005505
3. Awrejcewicz-Budzińska Anna TKJ GARBÓWEK
S
O020736
4. Chmaj Julia Sportowy Klub Jeździecki Horseprofi Łódź
2003 (JM.)
brak
5. Chmielecka Magdalena BPK
S
brak
6. Dylewska Agata Golden Dream
S
O007010
7. Gogolińska Oliwia KJ Grand Cheval
2004 (JM.)
O032674
8. Górecka Anna Sportowy Klub Jeździecki Horseprofi
S
Brak
9. Jędrzejowska Dominika bpk MAZ
2001 (J.)
O042742
10. Justyna Monika Maja Sportowy Klub Jeździecki HORSEPROFI
S
O021597
11. Kordek Julia Bpk
1998 (MJ.)
Brak
12. Maćczak Mateusz Sportowy Klub Jeździecki HORSEPROFI
S
O019680
13. Mączewska Magdalena brak
S
brak
14. Makowska Aleksandra brak
S
brak
15. Nalepa Klaudia Sportowy Klub Jeździecki HORSEPROFI
S
O019822
16. Olejnik Justyna K.J. Arabika
S
O012236
17. Paszkowska-Rogacz Joanna Klub Jeździecki Grand Cheval
S
brak
18. Pełka Adrianna Brak
1999 (MJ.)
Brak
19. Sabela Kamil KJ Arabika
S
O049359
20. Szczecińska Izabela KJ Grand Cheval
S
Brak
21. Szczepańska Katarzyna brak
S
brak
22. Szelest Monika Brak
S
Brak
23. Szelest Monika bpk
S
brak
24. Wendt Andrzej Ostrowski KJ Oxer Wtórek
S
O032663
25. Wieczorek Adrianna Grand Cheval
S
O020254
26. Zagier-Koziara Kamila KJ Janowice
S
O042242
27. Zając Maria SKJ Horseprofi
S
O038445
28. Ziemba Karolina BPK
S
brak
No. Horse numer Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin Owner / Breeder National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

F:
M:
O:
B:
2.

20

ARMANI Małopolska POL 2009 Wałach ciemnogniada F: Artedy
M: Karina
O: Radzisław Kordek
B: Zbigniew Kruk
Brak
3.

2

ATOS Wielkopolska POL 1996 Wałach kasztanowata F: Axer
M: Rosita
O: Magdalena Chmielecka
B: Jerzy Stańczak
brak
4.

4

AXEL NN POL 2003 Wałach siwa F: NN
M: NN
O: NN
B: NN
Brak
5.

30

BLUE BERRY MŁP POL 2008 Wałach gniada F: Liwiec
M: Baszara
O: Adrianna Wieczorek
B: Nina Bielecka
K014812 616006590178508
6.

25

CHARDONNAY Oldenburg GER 2011 Wałach ciemnogniada F: Charmeur
M: Saniza
O: Katarzyna Szczepańska
B: Gestuet Lewitz
brak
7.

18

CHICO Z ZANG POL 2010 Wałach gniada F: Candillo Z /
M: L-Cora /
O: Andrzej Wendt
B: Andrzej Wendt
K019664 056015Z55626410
8.

6

DA VINCI SP POL 2005 Wałach siwa F: Love Affair
M: Doris Day / Nidar
O: Anna Andrzejczuk
B: SK Opypy
K015786
9.

29

DEREK Małopolska POL 2014 Wałach gniada/169cm F: Efekt
M: Driada
O: Mateusz Maćczak
B: Stadnina Koni Janów Podlaski
K024825 616006580272214
10.

5

DRAGON Wielkopolska POL 2005 Wałach kara F: Ataman
M: Dropa
O: Maria Zając
B: Kazimierz Mordaka
K012331
11.

15

ELZA SP POL 2012 Klacz kara/177 F: BARROS
M: ELISA
O: Izabela Szczecińska
B: Eugeniusz Misiek
Brak 616009610018412
12.

7

GIGUE KWPN NLD 2011 Wałach gniada/kuc: F: VOICE
M: LADY COCKTAIL
O: ANNA AWREJCEWICZ-BUDZIŃSKA
B: W.G. DE GROOF
K022261
13.

16

GINARETTI H KWPN NLD 2011 Klacz ciemnogniada F: Andretti
M: Historie
O: Aneta Chmaj-Szmidt
B: H. VAN DE HEUVEL
brak
14.

31

HAMMER SP POL 2010 Wałach kasztanowata F: Lotnik
M: Halka
O: Karolina Gogolińska
B: .
brak
15.

27

HORYZONT Małopolska POL 2008 Wałach ciemnogniada/167 F: Diabełek
M: Hordowina
O: Karolina Adamiak
B: Dramiński Leonard
K024824 POL 006590214908
16.

28

HUGO Typ Szlachetny POL 2010 Wałach gniada F: Granilli S
M: Harfa
O: Joanna Paszkowska-Rogacz
B: Joanna Jankowska
brak
17.

17

JUTRZENKA Wielkopolska POL 2004 Klacz ciemnogniada F: Winword
M: Justa
O: Aneta Chmaj-Szmidt
B: Andrzej Gos
12242
18.

11

KADET WELT Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2006 Wałach ciemnogniada F: Weltstein
M: Kalatea
O: Justyna Olejnik
B: Zbigniew Rzepecki
brak
19.

8

KONKLAWA-P SP POL 2005 Klacz siwa/174 F: INSIDER
M: KARENINA-P
O: ANNA AWREJCEWICZ-BUDZIŃSKA
B: BOGDAN PARKITNY
K016162 POL 009 67 00103 05
20.

1

KSENA Typ Szlachetny POL 1998 Klacz siwa/163 F: NN
M: NN
O: Aleksandra Makowska
B: Jerzy Sobczak
41/2006 POL 999590026298
21.

32

LA SCALA SP POL 2014 Klacz gniada F: Qulester
M: La Cruza
O: Karolina Gogolińska
B: .
.
22.

12

LINORA SP POL 2000 Klacz kasztanowata F: nn
M: Licja
O: Tamara Królikowska - Gabara
B: Stanisław Korwin-Kochanowski
brak
23.

34

ŁYSKACZ MŁP POL 1998 Ogier gniada F: Sebastian /
M: Łada / Juriste
O: Jarosław Górecki
B: SK Walewice
K003753 POL006660083098
24.

33

MISTRAL KUC POL 2002 Wałach kasztanowata/kuc: F: Turkus
M: Mona
O: Karolina Gogolińska
B: .
.
25.

3

NARWIA Wielkopolska POL 2013 Klacz kara F: Powój
M: Nowina
O: Magdalena Chmielecka
B: Marta Świtakowska
brak
26.

14

OSKAR Szlachetna UKR 2005 Wałach kara/157 F: Pejsis
M: Fergana
O: Magdalena Kowalska-Jędrzejowska
B: N
K013687 POL999530235905
27.

13

RAMZES SP POL 2010 Wałach siwa/170 F: NN
M: NN
O: Kamila Zagier-Koziara
B: Łachan Zbigniew
brak 616 999 64 00516 10
28.

24

RAMZES SP POL 2011 Wałach siwa F: Rumianek
M: Roma
O: Piotr Sabela
B: Brak
Brak
29.

10

SALADYN PKSP POL 2003 Wałach gniada F: Wieland
M: Samira
O: Agata Dylewska
B: Agata Dylewska
brak
30.

26

SHADOW DANCE Niemiecki Koń Sportowy Drp POL 2012 Wałach kara F: Sarto
M: Quelle Bele Noir
O: Anna Polakowska
B: Anja Peters
K023490 DE 410100657712
31.

22

SHERIDAN WLKP POL 2002 Wałach kasztanowata F: Romantiker
M: Synsarna
O: Ewa Iwaszkiewicz
B: Agrofood S.A.
K006842 POL00752007080208828
32.

19

SZASTER Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2008 Wałach siwa/173 F: Sir Balisco
M: Szaki
O: Ewa Kusideł
B: Stadnina Koni Ochaby Sp. z o.o
K018006 616009540122708
33.

21

TANCERZ KUC POL 2006 Wałach kasztanowata/kuc: F: Promyczek
M: Tosca
O: Karolina Gogolińska
B: Trela ignacy
brak POL013660253906
34.

9

WU-WEI PKSP POL 2003 Wałach siwa F: Qulester
M: Wodna Lilia
O: Agata Dylewska
B: Agata Dylewska
brak
35.

23

ZAMBEZJA Wielkopolska POL 2004 Klacz kara F: Consus
M: Zeta
O: Natalia Bartosik
B: Kolasińska Sylwia
brak
Rider Club
Competition
Prize
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Andrzejczuk Anna
Klub Sportowy GARO
2018-05-01
2
Awrejcewicz-Budzińska Anna
TKJ GARBÓWEK
GIGUE (7)
2018-05-01
2018-05-01
Chmaj Julia
Sportowy Klub Jeździecki Horseprofi Łódź
2018-05-01
8
2018-05-01
11
Dylewska Agata
Golden Dream
WU-WEI (9)
2018-05-01
4
2018-05-01
Gogolińska Oliwia
KJ Grand Cheval
TANCERZ (21)
2018-05-01
Jędrzejowska Dominika
bpk MAZ
OSKAR (14)
2018-05-01
3
2018-05-01
1
Justyna Monika Maja
Sportowy Klub Jeździecki HORSEPROFI
SZASTER (19)
2018-05-01
10
2018-05-01
Maćczak Mateusz
Sportowy Klub Jeździecki HORSEPROFI
DEREK (29)
2018-05-01
3
2018-05-01
Nalepa Klaudia
Sportowy Klub Jeździecki HORSEPROFI
2018-05-01
1
2018-05-01
2
2018-05-01
3
2018-05-01
3
Olejnik Justyna
K.J. Arabika
2018-05-01
4
Paszkowska-Rogacz Joanna
Klub Jeździecki Grand Cheval
HUGO (28)
2018-05-01
7
Szczecińska Izabela
KJ Grand Cheval
ELZA (15)
2018-05-01
Szczepańska Katarzyna
brak
2018-05-01
1
2018-05-01
5
Wieczorek Adrianna
Grand Cheval
2018-05-01
1
2018-05-01
5
2018-05-01
2018-05-01
2
MISTRAL (33)
2018-05-01
4
Zagier-Koziara Kamila
KJ Janowice
RAMZES (13)
2018-05-01
2
Zając Maria
SKJ Horseprofi
DRAGON (5)
2018-05-01
8
Ziemba Karolina
BPK
SALADYN (10)
2018-05-01
5
2018-05-01

Number of Riders: 28

Number of Horses: 35

The sum of prizes: 0.00

Competition results developed by:
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: P2-012018-1, Klub Jeździecki Grand Cheval)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2018
design and realization: signus.pl