Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

Zgłoszenia zaakceptowane:

Nr Status zgłoszenia
Daty korekty i utworzenia
Zawodnik Koń Konkursy
161 ENTRY ACCEPTED 2018-10-04 08:31:29
2018-10-03 22:45:44
Marzena Chełmińska MONACO J
  • 1x 10/LL/LL
160 ENTRY ACCEPTED 2018-10-04 08:31:18
2018-10-03 22:45:22
Magdalena Chełmińska MONACO J
  • 1x 10/LL/LL
159 ENTRY ACCEPTED 2018-10-04 08:31:06
2018-10-03 22:24:56
Maja Gromadowska TOP EVITA
  • 1x 6/P/P4/P5
158 ENTRY ACCEPTED 2018-10-03 21:53:29
2018-10-03 20:41:45
Nina Ambroziak MILO
  • 1x 9/70 cm/Mini LL
157 ENTRY ACCEPTED 2018-10-03 21:53:40
2018-10-03 20:41:21
Nadia Ambroziak MILO
  • 1x 10/LL/LL
  • 1x 11/L/L
156 ENTRY ACCEPTED 2018-10-03 21:53:51
2018-10-03 20:19:53
Jakub Sosnowski HERUBIN
  • 1x 9/70 cm/Mini LL
  • 1x 10/LL/LL
155 ENTRY ACCEPTED 2018-10-03 21:53:19
2018-10-03 20:19:25
Sebastian Król FOXI
  • 1x 4/L/L4/L5 senior
  • 2x 10/LL/LL
154 ENTRY ACCEPTED 2018-10-03 20:15:58
2018-10-03 20:14:22
Monika Wścisły SALZBURG
  • 1x 8/60 cm/Debiuty
  • 1x 9/70 cm/Mini LL
  • 1x 10/LL/LL
153 ENTRY ACCEPTED 2018-10-03 20:15:44
2018-10-03 20:13:29
Monika Wścisły ZICO
  • 1x 8/60 cm/Debiuty
  • 1x 9/70 cm/Mini LL
152 ENTRY ACCEPTED 2018-10-03 20:15:30
2018-10-03 20:12:49
Aleksandra Tomczyńska ZICO
  • 1x 8/60 cm/Debiuty
151 ENTRY ACCEPTED 2018-10-03 20:15:16
2018-10-03 19:00:23
Weronika Zegar COLOURFUL LADY
  • 1x 7/40 cm/Drugi Krok
  • 1x 8/60 cm/Debiuty
  • 1x 9/70 cm/Mini LL
150 ENTRY ACCEPTED 2018-10-03 20:15:01
2018-10-03 13:41:52
Julia Wieczorek HOTREX
  • 1x 2//Debiuty
149 ENTRY ACCEPTED 2018-10-03 12:46:02
2018-10-03 08:28:37
Paulina Szpańska A CAPELLA
  • 1x 10/LL/LL
  • 1x 11/L/L
  • 1x 12/L/L-bis
148 ENTRY ACCEPTED 2018-10-03 12:46:15
2018-10-02 21:10:25
Karolina Majewska LEVIS
  • 1x 9/70 cm/Mini LL
147 ENTRY ACCEPTED 2018-10-03 12:46:24
2018-10-02 21:09:05
Anna Witowska LEVIS
  • 1x 10/LL/LL
146 ENTRY ACCEPTED 2018-10-03 12:46:33
2018-10-02 21:08:08
Sonia Górzyńska RED SUNSET SUNSATION
  • 1x 3/L/L4/L5 junior
  • 1x 5/L/L3
145 ENTRY ACCEPTED 2018-10-03 12:46:42
2018-10-02 21:04:11
Klaudia Karłowicz ELIAM
  • 1x 8/60 cm/Debiuty
144 ENTRY ACCEPTED 2018-10-03 12:46:51
2018-10-02 21:02:11
Agnieszka Kącka ELIAM
  • 1x 9/70 cm/Mini LL
143 ENTRY ACCEPTED 2018-10-03 12:47:01
2018-10-02 20:57:29
Magdalena Kącka CLASSIC DREAM
  • 1x 4/L/L4/L5 senior
  • 1x 5/L/L3
142 ENTRY ACCEPTED 2018-10-03 12:47:10
2018-10-02 20:56:09
Karolina Zatorska PIĘKNA
  • 1x 3/L/L4/L5 junior
  • 1x 5/L/L3
141 ENTRY ACCEPTED 2018-10-02 14:19:18
2018-10-02 14:06:59
Wiktoria Olszewska WELCOME HL
  • 2x 8/60 cm/Debiuty
140 ENTRY ACCEPTED 2018-10-02 14:19:37
2018-10-01 23:43:35
Zuzanna Kaleta AJSZA
  • 2x 8/60 cm/Debiuty
139 ENTRY ACCEPTED 2018-10-02 14:19:47
2018-10-01 23:43:12
Anna Kaleta AJSZA
  • 1x 7/40 cm/Drugi Krok
138 ENTRY ACCEPTED 2018-10-02 14:19:59
2018-10-01 22:01:08
Teodor Karczmarzyk FRYKAS
  • 1x 7/40 cm/Drugi Krok
137 ENTRY ACCEPTED 2018-10-02 14:20:10
2018-10-01 21:51:44
Iga Cytowska ARIAN
  • 2x 1//Pierwszy krok
136 ENTRY ACCEPTED 2018-10-02 14:20:21
2018-10-01 21:04:44
Małgorzata Kacprzyk S-ROKSANA
  • 1x 2//Debiuty
135 ENTRY ACCEPTED 2018-10-01 18:29:32
2018-10-01 16:13:54
Zuzanna Wojciechowska ERA
  • 1x 7/40 cm/Drugi Krok
134 ENTRY ACCEPTED 2018-10-01 18:29:13
2018-10-01 14:08:12
Karina Daniłowska TRAKTAT
  • 1x 9/70 cm/Mini LL
  • 1x 10/LL/LL
133 ENTRY ACCEPTED 2018-09-30 20:48:04
2018-09-30 16:09:37
Maja Trojanowicz TORNADO II
  • 1x 9/70 cm/Mini LL
  • 2x 10/LL/LL
132 ENTRY ACCEPTED 2018-09-30 20:47:46
2018-09-30 14:23:42
Sara Horne LAWENDA
  • 1x 9/70 cm/Mini LL
131 ENTRY ACCEPTED 2018-09-30 12:40:22
2018-09-29 17:54:59
Jakub Zdzieszyński DOKITA
  • 2x 10/LL/LL
130 ENTRY ACCEPTED 2018-09-30 12:40:34
2018-09-29 17:00:39
Leon Kochański WALNUT SABRANN
  • 1x 1//Pierwszy krok
129 ENTRY ACCEPTED 2018-09-30 12:40:49
2018-09-29 16:58:11
Bruno Błach Baar OREO
  • 1x 1//Pierwszy krok
128 ENTRY ACCEPTED 2018-09-30 13:50:16
2018-09-29 14:07:08
Julia Peszek HADES PONYSPORT
  • 2x 7/40 cm/Drugi Krok
127 ENTRY ACCEPTED 2018-09-30 13:50:29
2018-09-29 14:04:39
Weronika Usiądek HARNAŚ
  • 1x 8/60 cm/Debiuty
  • 1x 9/70 cm/Mini LL
126 ENTRY ACCEPTED 2018-09-29 09:57:35
2018-09-28 09:11:30
Dorota Zalewska BALATON
  • 1x 10/LL/LL
  • 1x 11/L/L
  • 1x 12/L/L-bis
125 ENTRY ACCEPTED 2018-09-29 09:57:57
2018-09-28 09:08:11
Julia Jaroszyńska PROTON
  • 2x 10/LL/LL
124 ENTRY ACCEPTED 2018-09-29 09:58:19
2018-09-28 08:54:48
Honorata Frukacz GIN BEAN
  • 1x 6/P/P4/P5
123 ENTRY ACCEPTED 2018-09-29 09:58:32
2018-09-27 20:49:45
Zofia Bukowska DAYLIGHT WHITNEY V
  • 1x 4/L/L4/L5 senior
122 ENTRY ACCEPTED 2018-09-29 09:58:52
2018-09-27 18:10:13
Sylwia Kolebska HERO'S
  • 1x 6/P/P4/P5
121 ENTRY ACCEPTED 2018-09-29 09:59:28
2018-09-27 15:45:08
Jakub Czerwiński ARMONA FIDER
  • 1x 6/P/P4/P5
120 ENTRY ACCEPTED 2018-09-29 09:59:41
2018-09-27 10:08:15
Bartłomiej Rózga ELEKT
  • 1x 10/LL/LL
  • 1x 11/L/L
  • 1x 12/L/L-bis
118 ENTRY ACCEPTED 2018-09-29 09:59:54
2018-09-26 16:38:40
Sylwia Gołębiewska ACE VENTURA
  • 2x 9/70 cm/Mini LL
  • 1x 10/LL/LL
117 ENTRY ACCEPTED 2018-09-29 10:00:26
2018-09-26 15:41:24
Julia Pacek CZOGORI
  • 1x 2//Debiuty
116 ENTRY ACCEPTED 2018-09-29 10:01:01
2018-09-26 12:11:17
Zofia Michalak LIBERTY LIFE
  • 1x 3/L/L4/L5 junior
  • 1x 6/P/P4/P5
  • 1x 11/L/L
  • 1x 12/L/L-bis
115 ENTRY ACCEPTED 2018-09-29 10:01:27
2018-09-25 11:25:22
Sophia Inguenaud SARINA
  • 1x 9/70 cm/Mini LL
  • 2x 10/LL/LL
114 ENTRY ACCEPTED 2018-09-29 10:01:43
2018-09-25 09:23:56
Julita Rudaś ERA
  • 1x 7/40 cm/Drugi Krok
111 ENTRY ACCEPTED 2018-09-29 10:02:41
2018-09-24 21:25:28
Hanna Meder CALIFORNIA
  • 1x 3/L/L4/L5 junior
  • 1x 6/P/P4/P5
110 ENTRY ACCEPTED 2018-09-29 10:02:52
2018-09-24 20:41:30
Natalia Górecka LANDROVER
  • 1x 3/L/L4/L5 junior
  • 1x 5/L/L3
109 ENTRY ACCEPTED 2018-09-29 10:03:07
2018-09-24 18:37:16
Beata Kolberg INDUSEK
  • 1x 10/LL/LL
  • 1x 12/L/L-bis
108 ENTRY ACCEPTED 2018-09-29 10:03:27
2018-09-24 12:59:44
Andżelika Ciba LAWENDA
  • 1x 8/60 cm/Debiuty
  • 1x 9/70 cm/Mini LL
106 ENTRY ACCEPTED 2018-09-29 10:04:06
2018-09-24 10:43:57
Kinga Frej ERA
  • 1x 9/70 cm/Mini LL
105 ENTRY ACCEPTED 2018-09-29 10:04:19
2018-09-24 09:42:34
Kamila Rudnicka POLA
  • 1x 2//Debiuty
  • 1x 5/L/L3
104 ENTRY ACCEPTED 2018-09-29 10:04:30
2018-09-23 12:17:59
Agata Jasnowska PESTKA
  • 1x 7/40 cm/Drugi Krok
  • 2x 8/60 cm/Debiuty
103 ENTRY ACCEPTED 2018-09-29 10:05:00
2018-09-22 20:53:47
Pola Czerwińska BIRBANT
  • 1x 3/L/L4/L5 junior
  • 1x 9/70 cm/Mini LL
102 ENTRY ACCEPTED 2018-09-29 10:06:49
2018-09-22 15:56:03
Aleksandra Wąsiewicz LU WETER
  • 1x 4/L/L4/L5 senior
  • 1x 5/L/L3
100 ENTRY ACCEPTED 2018-09-29 10:07:23
2018-09-22 10:43:53
Magdalena Gręda DORUS
  • 1x 8/60 cm/Debiuty
99 ENTRY ACCEPTED 2018-09-29 10:07:47
2018-09-22 10:43:31
Sara Horne DORUS
  • 1x 2//Debiuty
  • 1x 5/L/L3
98 ENTRY ACCEPTED 2018-09-29 10:07:58
2018-09-22 10:42:50
Magdalena Gręda JAKOB
  • 1x 4/L/L4/L5 senior
97 ENTRY ACCEPTED 2018-09-29 10:08:09
2018-09-22 10:42:22
Marzena Piotrowska JAKOB
  • 1x 5/L/L3
96 ENTRY ACCEPTED 2018-09-29 10:08:21
2018-09-22 00:51:11
Łucja Lipko CEKIN
  • 1x 10/LL/LL
  • 1x 11/L/L
95 ENTRY ACCEPTED 2018-09-29 10:08:40
2018-09-21 23:17:28
Aleksander Mitroo CAMARGO
  • 1x 3/L/L4/L5 junior
  • 1x 5/L/L3
94 ENTRY ACCEPTED 2018-09-29 10:08:55
2018-09-21 23:16:53
Marianna Wysmułek NUREK
  • 1x 3/L/L4/L5 junior
  • 1x 5/L/L3
93 ENTRY ACCEPTED 2018-09-29 10:09:05
2018-09-21 23:16:21
Michalina Nowak WUWU
  • 1x 3/L/L4/L5 junior
  • 1x 5/L/L3
92 ENTRY ACCEPTED 2018-09-29 10:09:23
2018-09-21 22:30:14
Aleksandra Ząbek WICHER
  • 1x 9/70 cm/Mini LL
  • 1x 10/LL/LL
  • 1x 11/L/L
91 ENTRY ACCEPTED 2018-09-29 09:55:18
2018-09-21 22:04:04
Amelia Milczarek SALVADOR
  • 1x 3/L/L4/L5 junior
90 ENTRY ACCEPTED 2018-09-30 13:50:40
2018-09-21 19:11:41
Martyna Kmiecińska - Wasiak GAUS
  • 1x 6/P/P4/P5
89 ENTRY ACCEPTED 2018-10-03 12:45:51
2018-09-21 13:04:55
Maria Persona GERSHWIN H
  • 1x 5/L/L3
  • 1x 10/LL/LL
  • 1x 11/L/L
88 ENTRY ACCEPTED 2018-09-29 10:10:01
2018-09-21 13:00:55
Joanna Persona MODELING
  • 1x 2//Debiuty
87 ENTRY ACCEPTED 2018-09-29 10:10:38
2018-09-21 11:26:53
Marianna Wirkowska DORATO
  • 1x 8/60 cm/Debiuty
86 ENTRY ACCEPTED 2018-09-29 10:10:51
2018-09-21 10:54:29
Anna Przybylska FEROXX
  • 1x 6/P/P4/P5
85 ENTRY ACCEPTED 2018-09-29 10:11:03
2018-09-21 10:47:00
Łukasz Bogusz FIGARO
  • 2x 8/60 cm/Debiuty
  • 1x 9/70 cm/Mini LL
84 ENTRY ACCEPTED 2018-09-29 10:11:18
2018-09-21 10:46:01
Małgorzata Karp HARCOWNIK
  • 1x 4/L/L4/L5 senior
83 ENTRY ACCEPTED 2018-09-29 10:11:30
2018-09-21 10:35:43
Lidia Chomentowska NOTACJA
  • 1x 4/L/L4/L5 senior
  • 1x 5/L/L3
82 ENTRY ACCEPTED 2018-09-29 10:11:41
2018-09-21 10:34:05
Ewa Kolasińska GRANNA
  • 1x 6/P/P4/P5
  • 1x 10/LL/LL
81 ENTRY ACCEPTED 2018-09-29 10:12:03
2018-09-21 10:33:17
Ewa Kolasińska DAJ CASH
  • 1x 3/L/L4/L5 junior
  • 1x 10/LL/LL
  • 1x 11/L/L
80 ENTRY ACCEPTED 2018-09-29 10:12:21
2018-09-21 10:25:03
Antoni Borys ARGO
  • 1x 3/L/L4/L5 junior
  • 1x 9/70 cm/Mini LL
  • 1x 10/LL/LL
79 ENTRY ACCEPTED 2018-09-29 10:17:08
2018-09-21 10:24:05
Julia Borys NEFRYT
  • 1x 6/P/P4/P5
  • 1x 11/L/L
  • 1x 12/L/L-bis
78 ENTRY ACCEPTED 2018-10-01 13:53:59
2018-09-21 10:01:37
Piotr Sujecki MY LITTLE PONY
  • 1x 2//Debiuty
  • 1x 3/L/L4/L5 junior
77 ENTRY ACCEPTED 2018-09-30 20:47:33
2018-09-21 10:00:16
Kamila Głuszko FAMME FATALE M
  • 1x 4/L/L4/L5 senior
  • 1x 5/L/L3
76 ENTRY ACCEPTED 2018-09-30 20:48:14
2018-09-21 09:53:39
Elżbieta Karasińska SAMANTA
  • 1x 2//Debiuty
75 ENTRY ACCEPTED 2018-10-05 14:47:44
2018-09-21 09:47:49
Magdalena Missala FERRERO
  • 1x 9/70 cm/Mini LL
  • 1x 10/LL/LL
74 ENTRY ACCEPTED 2018-10-05 14:48:02
2018-09-21 09:47:25
Andrzej Missala FERRERO
  • 1x 9/70 cm/Mini LL
71 ENTRY ACCEPTED 2018-09-30 20:49:35
2018-09-21 09:45:15
Natalia Rapacka-Zimny GREASE LIGHTNING
  • 1x 5/L/L3
  • 2x 10/LL/LL
70 ENTRY ACCEPTED 2018-09-30 20:49:45
2018-09-21 09:44:46
Marta Perquy ARMADA
  • 1x 10/LL/LL
  • 1x 11/L/L
69 ENTRY ACCEPTED 2018-09-30 20:49:57
2018-09-21 09:44:22
Hanna Miedziocha HARVARD
  • 1x 3/L/L4/L5 junior
  • 2x 10/LL/LL
68 ENTRY ACCEPTED 2018-09-30 20:50:14
2018-09-21 09:44:22
Dominika Aniszewska EUROPA
  • 1x 8/60 cm/Debiuty
  • 1x 9/70 cm/Mini LL
67 ENTRY ACCEPTED 2018-09-30 20:50:29
2018-09-21 09:43:39
Ida Lewicka HERUBIN
  • 1x 9/70 cm/Mini LL
66 ENTRY ACCEPTED 2018-09-30 21:15:24
2018-09-21 09:42:05
Maja Lipke HERUBIN
  • 1x 5/L/L3
65 ENTRY ACCEPTED 2018-09-30 21:21:13
2018-09-21 09:38:06
Gabriela Ankiersztajn SAMANTA
  • 1x 8/60 cm/Debiuty
64 ENTRY ACCEPTED 2018-09-30 21:21:37
2018-09-21 09:36:05
Karolina Kluczyńska HERUBIN
  • 1x 5/L/L3
63 ENTRY ACCEPTED 2018-09-30 21:21:51
2018-09-21 09:34:22
Marta Ramotowska DORATO
  • 1x 8/60 cm/Debiuty
61 ENTRY ACCEPTED 2018-09-30 21:22:23
2018-09-21 09:29:52
Lea Sobolewska PŁOMIEŃ
  • 1x 8/60 cm/Debiuty
58 ENTRY ACCEPTED 2018-09-30 21:23:02
2018-09-21 09:25:40
Malwina Stępniewska GALA
  • 1x 9/70 cm/Mini LL
57 ENTRY ACCEPTED 2018-09-30 21:23:12
2018-09-21 09:25:12
Agata Kotruchow HELIOS OKSZA
  • 1x 9/70 cm/Mini LL
56 ENTRY ACCEPTED 2018-09-30 21:15:40
2018-09-21 09:24:57
Anna Witka SAMSON-A
  • 1x 6/P/P4/P5
55 ENTRY ACCEPTED 2018-09-30 21:23:22
2018-09-21 09:24:47
Alicja Pilecka HELIOS OKSZA
  • 1x 8/60 cm/Debiuty
54 ENTRY ACCEPTED 2018-09-30 21:23:32
2018-09-21 09:24:08
Gabriela Plechawska MAŁY RYCERZ
  • 1x 9/70 cm/Mini LL
53 ENTRY ACCEPTED 2018-09-30 21:23:44
2018-09-21 09:23:39
Lena Jabłońska AMOR
  • 1x 9/70 cm/Mini LL
50 ENTRY ACCEPTED 2018-09-30 21:24:00
2018-09-21 09:19:24
Kamil Dzięgielewski SOBEK
  • 1x 5/L/L3
49 ENTRY ACCEPTED 2018-09-30 21:24:10
2018-09-21 09:18:49
Katarzyna Beczak GALA
  • 1x 5/L/L3
48 ENTRY ACCEPTED 2018-09-30 21:24:20
2018-09-21 09:18:25
Martyna Jakubiec HELIOS OKSZA
  • 1x 5/L/L3
44 ENTRY ACCEPTED 2018-09-30 21:24:38
2018-09-21 09:16:14
Łukasz Oracz CYPRYS
  • 1x 5/L/L3
43 ENTRY ACCEPTED 2018-09-30 21:24:47
2018-09-21 09:15:44
Sonia Szwakopf CYPRYS
  • 1x 8/60 cm/Debiuty
42 ENTRY ACCEPTED 2018-09-30 21:24:56
2018-09-21 09:15:04
Małgorzata Mazurek DORATO
  • 1x 5/L/L3
40 ENTRY ACCEPTED 2018-09-30 21:25:10
2018-09-21 09:13:12
Gaja Sobolewska CZOGORI
  • 1x 8/60 cm/Debiuty
38 ENTRY ACCEPTED 2018-09-30 21:25:19
2018-09-21 09:11:34
Krzysztof Żmuda SAMANTA
  • 1x 9/70 cm/Mini LL
37 ENTRY ACCEPTED 2018-09-30 21:25:28
2018-09-21 09:10:35
Wiktoria Sadowska SKARBOSZ
  • 1x 5/L/L3
36 ENTRY ACCEPTED 2018-09-30 21:25:38
2018-09-21 09:09:53
Karolina Kozłowska SKARBOSZ
  • 1x 9/70 cm/Mini LL
34 ENTRY ACCEPTED 2018-09-30 21:25:47
2018-09-21 09:09:22
Barbara Blank SKARBOSZ
  • 1x 10/LL/LL
33 ENTRY ACCEPTED 2018-09-30 21:16:22
2018-09-21 09:08:57
Weronika Ostrowska PRINCE OF DARKNESS
  • 2x 8/60 cm/Debiuty
  • 1x 9/70 cm/Mini LL
32 ENTRY ACCEPTED 2018-09-30 21:16:34
2018-09-21 09:08:39
Anna Pazik ALEGRO
  • 1x 10/LL/LL
  • 1x 11/L/L
31 ENTRY ACCEPTED 2018-09-29 09:57:22
2018-09-21 09:08:38
Paulina Bechta SALVADOR
  • 2x 10/LL/LL
30 ENTRY ACCEPTED 2018-09-30 21:26:10
2018-09-21 09:08:38
Helena Sierzputowska HRECZKA
  • 1x 5/L/L3
  • 1x 9/70 cm/Mini LL
29 ENTRY ACCEPTED 2018-09-30 21:16:47
2018-09-21 09:08:14
Zuzanna Roszkowska POTER
  • 1x 1//Pierwszy krok
28 ENTRY ACCEPTED 2018-10-02 14:20:31
2018-09-21 09:07:44
Martyna Grzebieluch POTER
  • 2x 8/60 cm/Debiuty
  • 1x 9/70 cm/Mini LL
26 ENTRY ACCEPTED 2018-09-30 21:18:01
2018-09-21 09:07:16
Emilia Kawczyńska-Banaszek ABSOLWENT
  • 1x 4/L/L4/L5 senior
25 ENTRY ACCEPTED 2018-09-30 21:26:39
2018-09-21 09:07:08
Maciej Janusik HRECZKA
  • 1x 9/70 cm/Mini LL
24 ENTRY ACCEPTED 2018-09-30 21:17:36
2018-09-21 09:07:00
Martyna Bąba POTER
  • 1x 4/L/L4/L5 senior
23 ENTRY ACCEPTED 2018-09-30 21:26:48
2018-09-21 09:06:38
Izabela Ziomek VASYL
  • 1x 5/L/L3
21 ENTRY ACCEPTED 2018-09-30 21:26:58
2018-09-21 09:05:52
Gabriela Beczak VASYL
  • 1x 3/L/L4/L5 junior
  • 1x 9/70 cm/Mini LL
20 ENTRY ACCEPTED 2018-09-30 21:19:34
2018-09-21 09:05:36
Maria Piotrowska LARIANT
  • 1x 8/60 cm/Debiuty
  • 1x 9/70 cm/Mini LL
19 ENTRY ACCEPTED 2018-09-30 21:19:21
2018-09-21 09:05:08
Aleksandra Grzywka JANTAR
  • 1x 3/L/L4/L5 junior
18 ENTRY ACCEPTED 2018-09-30 21:27:11
2018-09-21 09:03:23
Zuzanna Fiks AMOR
  • 1x 2//Debiuty
  • 1x 9/70 cm/Mini LL
17 ENTRY ACCEPTED 2018-09-30 21:19:04
2018-09-21 09:03:10
Emilia Kwiatkowska GWIAZDKA
  • 1x 3/L/L4/L5 junior
15 ENTRY ACCEPTED 2018-10-02 14:20:47
2018-09-21 09:01:49
Natalia Kwiatkowska S-ROKSANA
  • 1x 8/60 cm/Debiuty
  • 1x 9/70 cm/Mini LL
  • 1x 10/LL/LL
14 ENTRY ACCEPTED 2018-09-30 21:20:24
2018-09-21 09:01:45
Martyna Kozik SKARBOSZ
  • 1x 5/L/L3
13 ENTRY ACCEPTED 2018-09-29 10:03:55
2018-09-21 09:01:28
Wiktoria Wyrzykowska HAWANA
  • 1x 6/P/P4/P5
  • 2x 10/LL/LL
12 ENTRY ACCEPTED 2018-09-30 21:17:16
2018-09-21 09:01:25
Katarzyna Jarzyńska SEKWANA
  • 1x 2//Debiuty
11 ENTRY ACCEPTED 2018-09-30 21:16:59
2018-09-21 09:00:58
Katarzyna Jaremkiewicz GWIAZDKA
  • 1x 2//Debiuty
10 ENTRY ACCEPTED 2018-09-30 12:42:56
2018-09-21 09:00:49
Zuzanna Kowalczyk CZOGORI
  • 1x 9/70 cm/Mini LL
9 ENTRY ACCEPTED 2018-09-29 09:57:07
2018-09-21 09:00:47
Aleksandra Kanarek SAURON
  • 1x 6/P/P4/P5
8 ENTRY ACCEPTED 2018-10-02 14:19:07
2018-09-21 09:00:33
Kinga Dudek LEGOLAS
  • 1x 3/L/L4/L5 junior
  • 1x 8/60 cm/Debiuty
  • 1x 9/70 cm/Mini LL
7 ENTRY ACCEPTED 2018-09-29 09:56:10
2018-09-21 09:00:20
Gabriela Solan PŁOMIEŃ
  • 1x 9/70 cm/Mini LL
5 ENTRY ACCEPTED 2018-09-29 09:55:37
2018-09-21 08:59:56
Paweł Łyżwiński DESPERADO
  • 1x 6/P/P4/P5
4 ENTRY ACCEPTED 2018-10-03 20:14:44
2018-09-21 08:59:24
Joanna Słomka JANTAR
  • 1x 3/L/L4/L5 junior
3 ENTRY ACCEPTED 2018-09-29 09:51:13
2018-09-21 08:58:17
Julia Kopyszko KASZMIR
  • 1x 3/L/L4/L5 junior
  • 1x 9/70 cm/Mini LL
  • 1x 10/LL/LL
2 ENTRY ACCEPTED 2018-09-29 09:50:52
2018-09-21 08:58:15
Zofia Puławska GALIA
  • 1x 3/L/L4/L5 junior
1 ENTRY ACCEPTED 2018-09-29 09:50:23
2018-09-21 08:57:43
Florencja Arts OLIMPIA
  • 1x 3/L/L4/L5 junior
No. Rider Club
Year of birth
PZJ
FEI ID
1. Ambroziak Nadia Stajnia Brzozowy Las
2005 (JM.)
Brak
2. Ambroziak Nina Stajnia Brzozowy Las
2007 (Mł.)
Brak
3. Aniszewska Dominika Stajnia Liderówka
2005 (JM.)
brak
4. Ankiersztajn Gabriela Stowarzyszenie Klub Sportów Konnych Stare Babice
2005 (JM.)
brak
5. Arts Florencja Stajnia Sawanka
2002 (J.)
Brak
6. Bąba Martyna KS EQUIRIGHT
1999 (MJ.)
brak
7. Bechta Paulina Stajnia Sawanka
S
Brak
8. Beczak Gabriela Stowarzyszenie Klub Sportów Konnych Stare Babice
2017 (Mł.)
Brak
9. Beczak Katarzyna Stowarzyszenie Klub Sportów Konnych Stare Babice
2008 (Mł.)
brak
10. Blank Barbara Stowarzyszenie Klub Sportów Konnych Stare Babice
2003 (JM.)
brak
11. Błach Baar Bruno BPK
2011 (Mł.)
Brak
12. Bogusz Łukasz Ranczo Oregon
2005 (JM.)
Brak
13. Borys Antoni Bez przynależności klubowej
2002 (J.)
O051774
14. Borys Julia Bez przynależności klubowej
2004 (JM.)
O038822
15. Bukowska Zofia Brak
S
Brak
16. Chełmińska Magdalena Stajnia Mandra
1998 (MJ.)
Brak
17. Chełmińska Marzena stajnia Mandra
S
brak
18. Chomentowska Lidia Stajnia Kobra Park
S
none
19. Ciba Andżelika Stajnia Malowany Koń
2004 (JM.)
brak
20. Cytowska Iga bp
2008 (Mł.)
brak
21. Czerwińska Pola Bez przynależności klubowej
2007 (Mł.)
O045767
22. Czerwiński Jakub bpk MAZ
S
O027418
23. Daniłowska Karina KJ J.J. Darboven Rumia
2003 (JM.)
O043383
24. Dudek Kinga KS EQUIRIGHT
2002 (J.)
brak
25. Dzięgielewski Kamil Stowarzyszenie Klub Sportów Konnych Stare Babice
2017 (Mł.)
Brak
26. Fiks Zuzanna Stowarzyszenie Klub Sportów Konnych Stare Babice
2017 (Mł.)
O037565
27. Frej Kinga Stajnia Agmaja
2005 (JM.)
Brak
28. Frukacz Honorata JKS Equita
S
O002742
29. Gołębiewska Sylwia stajnia Palamo
S
brak
30. Górecka Natalia Stajnia Zielonki
2003 (JM.)
Brak
31. Górzyńska Sonia BPK
2005 (JM.)
brak
32. Gręda Magdalena Stajnia Malowany Koń
1997 (MJ.)
brak
33. Gromadowska Maja Stowarzyszenie KJ Legia Kozielska
2005 (JM.)
O035878
34. Grzebieluch Martyna KS EQUIRIGHT
2009 (Mł.)
brak
35. Grzywka Aleksandra Stajnia Sawanka
2002 (J.)
brak
36. Horne Sara Stajnia Malowany Koń
2001 (J.)
Brak
37. Inguenaud Sophia Stajnia Agmaja
1999 (MJ.)
Brak
38. Jabłońska Lena Stowarzyszenie Klub Sportów Konnych Stare Babice
2003 (JM.)
Brak
39. Jakubiec Martyna Stowarzyszenie Klub Sportów Konnych Stare Babice
2017 (Mł.)
Brak
40. Janusik Maciej Stowarzyszenie Klub Sportów Konnych Stare Babice
2004 (JM.)
O038343
41. Jaremkiewicz Katarzyna KS Equiright
S
brak
42. Jarzyńska Katarzyna KS EQUIRIGHT
2003 (JM.)
BRAK
43. Jasnowska Agata Stajnia Agmaja
S
Brak
44. Kącka Agnieszka LKS Wolta
S
brak
45. Kacprzyk Małgorzata KS EQUIRIGHT
2007 (Mł.)
brak
46. Kaleta Anna Stajnia Agmaja
S
brak
47. Kaleta Zuzanna Stajnia Agmaja
2007 (Mł.)
brak
48. Kanarek Aleksandra KJ Sawanka
S
O008561
49. Karczmarzyk Teodor BPK
2007 (Mł.)
Brak
50. Karłowicz Klaudia LKS Wolta
S
brak
51. Karp Małgorzata Ranczo Oregon
S
brak
52. Kawczyńska-Banaszek Emilia Stajnia Zielonki
S
brak
53. Kluczyńska Karolina Stowarzyszenie Klub Sportów Konnych Stare Babice
2003 (JM.)
brak
54. Kochański Leon BPK
2009 (Mł.)
Brak
55. Kolasińska Ewa BPK
2004 (JM.)
O033578
56. Kolberg Beata bez przynależności klubowej
S
O004280
57. Kolebska Sylwia KU AZS Politechnika Warszawska
S
O012682
58. Kostrzewa Pola KJ Zegar
2006 (JM.)
brak
59. Kotruchow Agata Stowarzyszenie Klub Sportów Konnych Stare Babice
2006 (JM.)
Brak
60. Kozik Martyna Stowarzyszenie Klub Sportów Konnych Stare Babice
2017 (Mł.)
Brak
61. Kozłowska Karolina Stowarzyszenie Klub Sportów Konnych Stare Babice
2003 (JM.)
brak
62. Król Sebastian St. KSK Stare Babice
S
O035177
63. Kwiatkowska Emilia KS Equiright
2003 (JM.)
brak
64. Kwiatkowska Natalia KS EQUIRIGHT
2002 (J.)
brak
65. Lewicka Ida Stowarzyszenie Klub Sportów Konnych Stare Babice
2005 (JM.)
Brak
66. Lipke Maja Stowarzyszenie Klub Sportów Konnych Stare Babice
2005 (JM.)
brak
67. Lipko Łucja KJ Zegar
2000 (J.)
brak
68. Łyżwiński Paweł KJ Sawanka
S
brak
69. Majewska Karolina LKS Wolta
2001 (J.)
brak
70. Mazurek Małgorzata Stowarzyszenie Klub Sportów Konnych Stare Babice
2006 (JM.)
brak
71. Meder Hanna Stowarzyszenie Klub Sportów Konnych Stare Babice
2002 (J.)
O038918
72. Michalak Zosia Brak
2005 (JM.)
O045772
73. Miedziocha Hanna BPK - MAZ
2005 (JM.)
O042682
74. Milczarek Amelia Stajnia Sawanka
2003 (JM.)
brak
75. Missala Andrzej Stowarzyszenie Klub Sportów Konnych Stare Babice
2004 (JM.)
brak
76. Missala Magdalena Stowarzyszenie Klub Sportów Konnych Stare Babice
2005 (JM.)
O040709
77. Mitroo Aleksander KJ Podkowa Leśna
2001 (J.)
O043709
78. Nowak Michalina KJ Podkowa Leśna
2000 (J.)
O031653
79. Olszewska Wiktoria NZ
2003 (JM.)
brak
80. Oracz Łukasz Stowarzyszenie Klub Sportów Konnych Stare Babice
2007 (Mł.)
brak
81. Ostrowska Weronika niezrzeszony
2004 (JM.)
brak
82. Pacek Julia Stowarzyszenie Klub Sportów Konnych Stare Babice
2002 (J.)
brak
83. Pazik Anna KS EQUIRIGHT
S
brak
84. Perquy Marta St. KSK Stare Babice
2001 (J.)
O036259
85. Persona Joanna KS Equiright
S
brak
86. Persona Maria KS Equiright
2002 (J.)
brak
87. Peszek Julia Bpk
2009 (Mł.)
Brak
88. Pilecka Alicja Stowarzyszenie Klub Sportów Konnych Stare Babice
brak
89. Piotrowska Maria Stajnia Sawanka
2005 (JM.)
brak
90. Piotrowska Marzena Stajnia Malowany Koń
S
brak
91. Plechawska Gabriela Stowarzyszenie Klub Sportów Konnych Stare Babice
2004 (JM.)
Brak
92. Porębska Weronika Stowarzyszenie Klub Sportów Konnych Stare Babice
93. Przybylska Anna KS Centurion
S
O002476
94. Przybysz Klaudia Ks Equiright
2004 (JM.)
O038241
95. Puławska Zofia KS Equiright
2000 (J.)
brak
96. Ramotowska Marta Stowarzyszenie Klub Sportów Konnych Stare Babice
2003 (JM.)
brak
97. Rapacka-Zimny Natalia St. KSK Stare Babice
2002 (J.)
O031630
98. Roszkowska Zuzanna KS EQUIRIGHT
2011 (Mł.)
brak
99. Rózga Bartłomiej BPK - MAZ
S
O031509
100. Rudaś Julita Stajnia Agmaja
S
brak
101. Rudnicka Kamila BPK
S
brak
102. Sadowska Wiktoria Stowarzyszenie Klub Sportów Konnych Stare Babice
2005 (JM.)
brak
103. Sierzputowska Helena Stowarzyszenie Klub Sportów Konnych Stare Babice
2002 (J.)
brak
104. Słomka Joanna Stajnia Sawanka
2002 (J.)
Brak
105. Sobolewska Gaja Stowarzyszenie Klub Sportów Konnych Stare Babice
2007 (Mł.)
brak
106. Sobolewska Lea Stowarzyszenie Klub Sportów Konnych Stare Babice
2007 (Mł.)
brak
107. Solan Gabriela Stowarzyszenie Klub Sportów Konnych Stare Babice
2005 (JM.)
Brak
108. Sosnowski Jakub St. KSK Stare Babice
2002 (J.)
O035818
109. Stępniewska Malwina Stowarzyszenie Klub Sportów Konnych Stare Babice
2007 (Mł.)
Brak
110. Sujecki Piotr bpk
2008 (Mł.)
brak
111. Szwakopf Sonia Stowarzyszenie Klub Sportów Konnych Stare Babice
2017 (Mł.)
Brak
112. Tomczyńska Aleksandra Barbuziki Team
2004 (JM.)
brak
113. Trojanowicz Maja Stowarzyszenie Klub Sportów Konnych Stare Babice
2004 (JM.)
O038032
114. Usiądek Weronika brak
2006 (JM.)
brak
115. Wieczorek Julia Stajnia Sawanka
2006 (JM.)
Brak
116. Wirkowska Marianna Stowarzyszenie Klub Sportów Konnych Stare Babice
2005 (JM.)
brak
117. Witka Anna bez przynależności
S
O002449
118. Witowska Anna LKS Wolta
2003 (JM.)
brak
119. Wojciechowska Zuzanna Stajnia Agmaja
2007 (Mł.)
brak
120. Wścisły Monika Barbuziki Team
2004 (JM.)
brak
121. Wyrzykowska Wiktoria Stajnia Sawanka
2002 (J.)
brak
122. Wysmułek Marianna KJ Podkowa Leśna
2002 (J.)
brak
123. Ząbek Aleksandra BPK (MAZ)
2004 (JM.)
O043937
124. Zatorska Karolina LKS Wolta
2002 (J.)
brak
125. Zdzieszyński Jakub Stajnia Agmaja
2003 (JM.)
Brak
126. Zegar Weronika Stajnia pod Zegarem
S
brak
127. Ziomek Izabela Stowarzyszenie Klub Sportów Konnych Stare Babice
2006 (JM.)
brak
128. Żmuda Krzysztof Stowarzyszenie Klub Sportów Konnych Stare Babice
2017 (Mł.)
Brak
No. Horse numer Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin Owner / Breeder National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

31

ABSOLWENT Małopolska POL 2002 Klacz gniada F: Irak
M: Amdra
O: Emilia Kawczyńska-Banaszek
B: Jarosław Pawlik
POL 006 55 00356 02
2.

77

ACE VENTURA SP POL 2008 Wałach kara F: Nn
M: Nn
O: Michal Walędziak
B: Michal Walędziak
Brak
3.

95

AJSZA Kuc Walijski NED 2009 Klacz gniada/kuc:118 F: NN
M: NN
O: Stajnia Agmaja
B: Stajnia Agmaja
brak 528009091167446
4.

34

ALEGRO SP POL 2001 Wałach kasztanowata F: Graf Quidam
M: Alexis
O: Anna Pazik
B: Stadnina Koni Ochaby Sp. z o.o.
brak POL 009540013701
5.

49

ARGO WLKP POL 2000 Wałach gniada/mk: F: Huncwot
M: Arabeska
O: Ewa Jaworska
B: Jan Ratajczyk
K010496
6.

93

ARIAN KUC POL 2010 Wałach gniada/kuc: F: Jasmont
M: Albrecht'S Hoeve Linda
O: Hubert Cytowski
B: Podkówka Henryk
brak
7.

44

ARMADA SP POL 2011 Klacz siwa F: Alvaro / Ahorn Z
M: Aloubetta / Bajou Du Rouet
O: Natalia Perquy
B: Wechta sp. z o.o.
K021137 616009610171911
8.

79

ARMONA FIDER SP POL 2012 Klacz kasztanowata F: Fidertanz
M: Armona/Argentinus
O: Jakub Czerwiński
B: Violetta Pietrzyk
K025029
9.

65

BIRBANT Mały Koń POL 2012 Wałach kasztanowata/kuc:148 F: Denis
M: Balihara/Folio
O: Jakub Czerwiński
B: Grams Izabela
K022641 616013600119912
10.

117

Bonesta klacz F:
M:
O:
B:
11.

73

CALIFORNIA WLKP POL 2006 Klacz gniada F: Faust Z
M: Citta
O: Anna Karczmarczuk
B: Janusz Majkowski
K012363
12.

60

CAMARGO WLKP POL 2003 Wałach siwa F: Grosz
M: Czahara
O: KJ Podkowa Leśna
B: Elżbieta Grabowska
K025873
13.

61

CEKIN Szlachetna Półkrew POL 2002 Wałach gniada/mk:160cm F: Drink
M: Cecora
O: Łucja Lipko
B: Grzegorz Domański
POL009580191402
14.

104

COLOURFUL LADY KUC POL 2009 Klacz bułana F:
M:
O: Monika Zegar
B:
brak
15.

11

CYPRYS KUC POL 2005 Wałach izabelowata/kuc:118 F: Yekus
M: Charlota-P
O: Karolina Jasiniak
B: Jarosław Bartkowiak
brak
16.

22

CZOGORI Typ Szlachetny POL 0000 Wałach bułana F: NN
M: NN
O: Beata Matuszewska
B: Nieznany
brak
17.

50

DAJ CASH Wielkopolska POL 2008 Wałach siwa F: JAKOBIN
M: DAJ MONEY
O: ANETTA KOLASIŃSKA
B: BRAK
K014575
18.

81

DAYLIGHT WHITNEY V KWPN POL 2008 Wałach gniada F: Sam R.
M: Miss Diva
O: Rudiger Wassibauer
B: Rudiger Wassibauer
LKGRPZJ/115/18 528003200809086
19.

118

Dekoracja klacz F:
M:
O:
B:
20.

20

DESPERADO Hanowerska GER 2011 Wałach gniada F: Danone I
M: Laurissa
O: Marta Wacławik
B: Reinhard Koopmann
K021434
21.

89

DOKITA KWPN NLD 28.06.2008 Klacz gniada F: Selle
M: Mimana
O: Jakub Zdzieszyński
B: Jakub Zdzieszyński
Brak
22.

37

DORATO Małopolska POL 1997 Wałach tarantowata F: Denar
M: Jena
O: Beata Matuszewska
B: Janusz Dziuban
brak
23.

63

DORUS Typ Kuc POL 2006 Klacz tarantowata/135 F: nn
M: nn
O: Iwona Gręda
B: nn
brak
24.

119

DŻARNA F:
M:
O:
B:
25.

78

ELEKT SP POL 2008 Wałach gniada F: Bakszysz / Szwadron
M: Emisja / Szampan
O: Agnieszka Skowrońska
B: Mirosław Baran
K021174 POL009661531008
26.

99

ELIAM Małopolska POL 2006 Wałach ciemnogniada F: Emetyt
M: Epona
O: Izabela Pakuła
B: Bucka Aleksandra
POL 006680059006
27.

68

ERA Koń Mały POL 2001 Klacz gniada/mk:152 F: NN
M: NN
O: Julita Anna Rudaś
B: Nieznany
Brak POL 999 66 07320 01
28.

74

ERA Koń Mały POL 2001 Klacz gniada/mk:152 F: nn
M: nn
O: Julita Anna Rudaś
B: nieznany
brak POL 999 66 07320 01
29.

43

EUROPA Małopolska POL 2005 Klacz gniada F: Harpun
M: Egzaltacja
O: Tomasz Aniszewski
B: Grzegorz Sęczek
brak 616006660769609
30.

55

FEROXX Oldenburg DEU 2013 Ogier kasztanowata/171 F: For Romance
M: Senorita / De Niro
O: Anna Przybylska
B: Niemcy
K022532 DE433330191813
31.

116

FERRERO Wielkopolska POL 2008 Wałach gniada F: Izaurus
M: Ferara
O: Joanna Missala
B: prywatny
brak
32.

54

FIGARO NN POL 2008 Wałach kasztanowata/kuc:135 F: NN
M: NN
O: Izabela Rembielińska Guszpit
B: Izabela Rembielińska Guszpit
brak
33.

107

FOXI WLKP POL 2002 Klacz siwa F: Agar / Mangan
M: Fakiria / Fakir
O: Sebastian Król
B: Tadeusz Pudlis
K014126 616007530010902
34.

94

FRYKAS KUC POL 2005 Wałach tarantowata/kuc: F: Taternik
M: Firma
O: Małgorzata Prokopczuk
B: Kuświk Andrzej
11246
35.

9

GALA Kuc Feliński POL 2006 Klacz izabelowata/kuc:134 F: Gepard
M: Groza
O: Włodzimierz Gieryszewski
B: Marian Dziechciarz
brak
36.

19

GALIA SP POL 2010 Klacz siwa/172 F: Kingsten
M: Galilea
O: Joanna Puławska
B: Zdzisław Goździor
K024518
37.

15

GERSHWIN H BAY GER 2010 Wałach gniada F: Gambrinus son
M: Cara Z
O: Aleksander Gołębiewski
B: Hipp Claus
brak DE 481 810035710
38.

82

GIN BEAN SP POL 2009 Wałach gniada F: Sancisco
M: Grappa
O: Honorata i Artur Frukacz
B: Izabela Chodorowska
K015703 616009640045909
39.

111

GRACJA W Deutsches Reitpony POL 2006 Klacz gniada/kuc: F: Top Ewita
M: Garda
O: Pola Kostrzewa
B: nn
brak
40.

51

GRANNA KUC POL 2007 Klacz ciemnogniada/kuc:144 F: BONETTO-D
M: GRECJA
O: Anetta Kolasińska
B: Jerzy Łukomski
3377/17 PPL 013 61 01969 07
41.

45

GREASE LIGHTNING KWPN POL 2011 Klacz inna F: Chalord / Chalan
M: Tristian Utica / Graan Corrado
O: Barbara Rapacka-Zimny
B: Holandia
K024783 528003201101213
42.

23

GWIAZDKA SP POL 2006 Klacz ciemnogniada F: NN
M: NN
O: Piotr Kaminski
B: brak
brak
43.

86

HADES PONYSPORT KUC POL 2013 Wałach siwa/kuc:136 F: Nn
M: Nn
O: Julia Peszek
B: Węgry
Brak
44.

53

HARCOWNIK Małopolskie POL 2012 Wałach gniada F: Makler II
M: Holinka
O: Małgorzata Karp
B: Małgorzata Karp
brak
45.

85

HARNAŚ NN POL 2010 Wałach gniada/kuc:147 F: NN
M: NN
O: Magdalena Usiądek
B: „Stajnia Bobrowy Staw” znajdująca się we wsi Sowia Wola gm. Czosnów przy ul. Spacerowej 47
brak 616 999 66 17686 10
46.

42

HARVARD SP POL 2004 Wałach gniada F: Landjoker S / Landjonker
M: Havana / Mirandus
O: Hanna Miedziocha
B: Lech Żurawski
K009062 POL009530036004
47.

25

HAWANA SP POL 2005 Klacz gniada F: Trefl
M: Haga
O: Mirosław Kanarek
B: Agnieszka Kaseja
Brak
48.

38

HELIOS OKSZA KUC POL 2008 Wałach siwa/kuc:139 F: Spinway Memento
M: Hobby Oksza
O: Tomasz Olszewski
B: Elżbieta Grabowska-Piasecka
brak
49.

80

HERO'S KWPN NED 2012 Wałach ciemnogniada F: Dayano
M: Wilana S
O: Sylwia Kolebska
B: P. M. Spetgens
K022009 528003201206727
50.

41

HERUBIN Małopolska POL 2009 Wałach gniada F: Hindus
M: Hordenina
O: Zofia Klimaszewska
B: SK Walewice
brak
51.

103

HOTREX NN POL 2008 Wałach gniada/mk: F: Nn
M: Nn
O: Krzysztof Wieczorek
B: Nn
Brak
52.

6

HRECZKA Typ Szlachetny POL 2002 Klacz gniada F: NN
M: NN
O: Horseworks Włodzimierz Gieryszewski
B: brak
K025513
53.

71

INDUSEK SP POL 2010 Wałach kasztanowata F: Turbud Alino
M: Indiana
O: Beata Kolberg
B: Ryszard Grzelak
K019798
54.

62

JAKOB Pełna Krew Angielska POL 2011 Wałach ciemnogniada F: Jape
M: Jesień Pogodna
O: Marzena Piotrowska
B: SK Golejewko Spółka z o.o.
brak
55.

28

JANTAR WLKP POL 2008 Wałach gniada F: Nn
M: Nn
O: Wioletta Milczarek
B: Nn
Brak
56.

72

LANDROVER Szlachetna Półkrew POL 2006 Wałach gniada F: Landjonker S
M: Lubiana
O: Klaudia Gaworczuk
B: Robert Stasiuk
brak
57.

29

LARIANT WLKP POL 2005 Wałach ciemnogniada F: Nn
M: Nn
O: Magdalena Piotrowska
B: Nn
Brak
58.

70

LAWENDA Typ Kuc POL 2003 Klacz inna/kuc: F: Kormoran
M: Luba
O: Kryspin Zając
B: Konwent OO.Bonifratów
brak
59.

3

LEGOLAS SP POL 2009 Wałach inna F: NN
M: NN
O: KINGA DUDEK
B: brak
brak
60.

101

LEVIS Wielkopolska POL 2005 Wałach ciemnogniada F: Wiking
M: Levita
O: Izabela Pakuła
B: Stodoła Jadwiga
POL 007680008705
61.

76

LIBERTY LIFE WLKP POL 2009 Wałach siwa F: Lord Liberator
M: Latorośl
O: Katarzyna Dembska
B: R P
K019317 616 007 61 02387 09
62.

39

MAŁY RYCERZ KUC POL 2011 Wałach siwa/kuc: F: NN
M: NN
O: Szkoła Sportów Konnych
B: Prywatny
Brak
63.

108

MILO Wielkopolska POL 2005 Wałach gniada/mk:152 F: Rabiatos Z
M: Madame
O: Anna Łajc-Ambroziak
B: Anna Łajc-Ambroziak
Brak Pol 007600198305
64.

56

MODELING NN POL 2005 Wałach siwa F: nn
M: nn
O: Joanna Persona
B: nn
brak
65.

110

MONACO J SP POL 2005 Wałach gniada/164 F: Hokus Pokus
M: Miranda
O: Marzena Chełmińska
B: Mirosław Kaczor
brak POL 009 59 01205 05
66.

91

MY LITTLE PONY SP LTU 2012 Klacz gniada/kuc:- F: nn
M: nn
O: Kamila Głuszko
B: -
Brak
67.

48

NEFRYT Mały Koń POL 2005 Wałach gniada/mk: F: Bart
M: Nandina
O: Agata Borys
B: SK Dobrzyniewo
K020982
68.

52

NOTACJA Trakeńska POL 2010 Klacz kara F: Czarczaf/Ogar
M: Nostalgia/Grey xo
O: Lidia Chomentowska
B: Stadnina Koni Liski
none
69.

59

NUREK Konik Polski POL 1998 Wałach inna/kuc:137 F: Morus
M: Nadolna
O: Witold Putkiewicz
B: Jan Płoński
K014946
70.

18

OLIMPIA WLKP POL 2005 Klacz gniada F: Nn
M: Nn
O: Mirosław Kanarek
B: Nn
Brak
71.

87

OREO KUC POL 2015 Wałach srokata/kuc:128 F: NN
M: NN
O: Kamilla Baar
B: Brak
Brak
72.

66

PESTKA Typ Zimnokrwisty POL 2009 Klacz bułana F: NN
M: NN
O: Lena Jasnowska
B: Mordzelewski
Brak
73.

97

PIĘKNA KUC POL 2009 Klacz ciemnogniada/kuc: F: Santara Danny's boy
M: Point
O: Izabela Pakuła
B: Zawadzka Ewa
616013680076109
74.

12

PŁOMIEŃ Małopolska POL 2006 Wałach siwa F: Puszczyk
M: Pestka
O: Tomasz Olszewski
B: Zdzisław Capiga
brak
75.

67

POLA WLKP POL 2006 Klacz siwa F: GROT
M: PUMIA
O: KATARZYNA ZAWITKOWSKA
B: GRĄBCZEWSKI KRZYSZTOF
BRAK
76.

7

POTER Kuc Walijski POL 2010 Wałach kasztanowata/kuc: F: Apasjonata Saganek
M: Gemestone Philadelphia
O: Marcin Grzebieluch
B: Janusz Gajdzica
brak 616013540040510
77.

35

PRINCE OF DARKNESS Wielkopolska POL 2008 Wałach gniada F: Concert
M: Princessa
O: Monika Amanowicz
B: Działoszyński Krzysztof
brak
78.

100

RED SUNSET SUNSATION NN POL 2011 Wałach gniada/kuc:147 cm F: NN
M: NN
O: Luiza Waszczuk
B: Marcin Ćwik
brak
79.

4

S-ROKSANA SP POL 2007 Klacz ciemnogniada F: Silver Dream
M: Rosa
O: Piotr Kamiński
B: Świder Jadwiga
brak
80.

33

SALVADOR WLKP POL 2005 Wałach kasztanowata F: nn
M: nn
O: Wioletta Milczarek
B: nn
brak
81.

106

SALZBURG XX POL 2012 Wałach kasztanowata F:
M:
O:
B:
brak
82.

36

SAMANTA Małopolska POL 2007 Klacz gniada F: Lancetnik
M: Suszi
O: Zofia Klimaszewska
B: P/ P. H. U. Różański Ryszard
Brak
83.

40

SAMSON-A SP POL 2004 Wałach gniada F: Ignam
M: Setka-A
O: Anna Witka
B: Adrianowska Agata
1981/17
84.

75

SARINA Małopolska POL 2009 Klacz kasztanowata/173 F: Makler
M: Sara
O: Edyta Mikołajczyk
B: Jacek Brański
Brak 616006661652409
85.

21

SAURON SP POL 2004 Wałach ciemnogniada/167 F: Calderon
M: Sawanna
O: Mirosław Kanarek
B: Mirosław Kanarek
K009955 POL009660414604
86.

24

SEKWANA SP POL 2011 Klacz siwa F: Iluzjon
M: Sława
O: Bożena Jarzyńska
B: Krzysztof Szmidt
brak
87.

26

SKARBOSZ Małopolska POL 2010 Wałach gniada F: Don Carlos
M: Sylistra
O: Wojciech Zalewski
B: Wojciecg Zalewski
K021364
88.

10

SOBEK Huculska POL 1999 Ogier gniada/kuc: F: Okoń
M: Sasanka
O: Wojciech Zalewski
B: Roman Iskrzycki
brak
89.

109

TOP EVITA DRP POL 1999 Wałach gniada/kuc: F: Nasty Boy
M: Grafin-W
O: -
B: -
brak
90.

90

TORNADO II Szlachetna Półkrew POL 2007 Wałach ciemnogniada F: Aravel II
M: Tesmiran
O: Mirosława Stęchły
B: Wiese Justyna
K011995 11702
91.

92

TRAKTAT Małopolska POL 2006 Wałach tarantowata F: Birkut
M: Tatra
O: Bogusław Święcki
B: sk MIchałów
brak
92.

30

VASYL Wielkopolska POL 2005 Wałach siwa F: Cewar
M: Visa
O: Włodzimierz Gieryszewski
B: Janus Agnieszka
K019466
93.

88

WALNUT SABRANN KUC POL 2008 Wałach gniada/kuc:128 F: Brak
M: Brak
O: Piotr Kochanski
B: Brak
Brak
94.

112

WASYL wałach F:
M:
O:
B:
95.

96

WELCOME HL Wielkopolska POL 2004 Wałach kara F: Pink Floyd HL
M: Westalka
O: Józef Fikus
B: Stadnina Koni Święta Lipka Sp. z o. o
brak POL 007600063904
96.

57

WICHER WLKP POL 2011 Wałach kara/172 F: Guffi
M: Walentynka
O: Aleksandra Ząbek
B: Magdalena Żubka
K020641 616007520031511
97.

58

WUWU Trakeńska POL 2007 Wałach kara F: Ajbek
M: Wilga
O: KJ Podkowa Leśna
B: Krzysztof Wojsiat
brak
98.

105

ZICO XX POL 2006 Wałach kasztanowata F: Ecosse
M: Zarita
O: Marta Barbuzińska
B: Grzegorz Kaczmarek
Brak
Rider Club
Competition
Prize
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Ambroziak Nadia
Stajnia Brzozowy Las
MILO (108)
2018-10-07
6
2018-10-07
DŻARNA (119)
2018-10-07
16
2018-10-07
6
Ambroziak Nina
Stajnia Brzozowy Las
MILO (108)
2018-10-07
12
Aniszewska Dominika
Stajnia Liderówka
EUROPA (43)
2018-10-07
22
2018-10-07
Ankiersztajn Gabriela
Stowarzyszenie Klub Sportów Konnych Stare Babice
SAMANTA (36)
2018-10-07
7
Arts Florencja
Stajnia Sawanka
OLIMPIA (18)
2018-10-06
14
Bąba Martyna
KS EQUIRIGHT
POTER (7)
2018-10-06
2
Bechta Paulina
Stajnia Sawanka
2018-10-07
16
2018-10-07
Beczak Gabriela
Stowarzyszenie Klub Sportów Konnych Stare Babice
VASYL (30)
2018-10-06
7
2018-10-07
32
2018-10-07
21
Beczak Katarzyna
Stowarzyszenie Klub Sportów Konnych Stare Babice
GALA (9)
2018-10-06
Blank Barbara
Stowarzyszenie Klub Sportów Konnych Stare Babice
2018-10-07
21
Błach Baar Bruno
BPK
OREO (87)
2018-10-06
4
Bogusz Łukasz
Ranczo Oregon
FIGARO (54)
2018-10-07
2018-10-07
13
2018-10-07
11
Borys Antoni
Bez przynależności klubowej
ARGO (49)
2018-10-06
16
2018-10-07
26
2018-10-07
12
Borys Julia
Bez przynależności klubowej
NEFRYT (48)
2018-10-06
6
2018-10-07
10
2018-10-07
6
Bukowska Zofia
Brak
2018-10-06
5
Chełmińska Magdalena
Stajnia Mandra
MONACO J (110)
2018-10-07
16
Chełmińska Marzena
stajnia Mandra
MONACO J (110)
2018-10-07
9
Chomentowska Lidia
Stajnia Kobra Park
NOTACJA (52)
2018-10-06
3
2018-10-06
1
Ciba Andżelika
Stajnia Malowany Koń
LAWENDA (70)
2018-10-07
21
2018-10-07
Cytowska Iga
bp
ARIAN (93)
2018-10-06
2
2018-10-06
Czerwińska Pola
Bez przynależności klubowej
BIRBANT (65)
2018-10-06
10
2018-10-07
16
Daniłowska Karina
KJ J.J. Darboven Rumia
TRAKTAT (92)
2018-10-07
23
2018-10-07
21
Dudek Kinga
KS EQUIRIGHT
2018-10-06
6
2018-10-07
35
Dzięgielewski Kamil
Stowarzyszenie Klub Sportów Konnych Stare Babice
SOBEK (10)
2018-10-06
9
Fiks Zuzanna
Stowarzyszenie Klub Sportów Konnych Stare Babice
WASYL (112)
2018-10-07
Frej Kinga
Stajnia Agmaja
ERA (68)
2018-10-07
Gołębiewska Sylwia
stajnia Palamo
2018-10-07
30
2018-10-07
Górecka Natalia
Stajnia Zielonki
2018-10-06
13
2018-10-06
4
2018-10-07
14
2018-10-07
Górzyńska Sonia
BPK
2018-10-06
18
2018-10-06
11
Gręda Magdalena
Stajnia Malowany Koń
JAKOB (62)
2018-10-06
6
DORUS (63)
2018-10-07
10
Gromadowska Maja
Stowarzyszenie KJ Legia Kozielska
TOP EVITA (109)
2018-10-06
2
Grzebieluch Martyna
KS EQUIRIGHT
POTER (7)
2018-10-07
18
2018-10-07
2018-10-07
37
Grzywka Aleksandra
Stajnia Sawanka
JANTAR (28)
2018-10-06
17
Horne Sara
Stajnia Malowany Koń
DORUS (63)
2018-10-06
2
2018-10-06
17
LAWENDA (70)
2018-10-07
5
Inguenaud Sophia
Stajnia Agmaja
SARINA (75)
2018-10-07
28
2018-10-07
Jabłońska Lena
Stowarzyszenie Klub Sportów Konnych Stare Babice
WASYL (112)
2018-10-07
17
2018-10-06
10
Jakubiec Martyna
Stowarzyszenie Klub Sportów Konnych Stare Babice
2018-10-06
13
Janusik Maciej
Stowarzyszenie Klub Sportów Konnych Stare Babice
2018-10-07
29
Jaremkiewicz Katarzyna
KS Equiright
2018-10-06
1
Jarzyńska Katarzyna
KS EQUIRIGHT
SEKWANA (24)
2018-10-06
6
Jasnowska Agata
Stajnia Agmaja
PESTKA (66)
2018-10-07
1
2018-10-07
4
Kącka Agnieszka
LKS Wolta
ELIAM (99)
2018-10-07
33
2018-10-07
19
Kacprzyk Małgorzata
KS EQUIRIGHT
2018-10-06
4
Kaleta Anna
Stajnia Agmaja
AJSZA (95)
2018-10-07
6
Kaleta Zuzanna
Stajnia Agmaja
AJSZA (95)
2018-10-07
1
2018-10-07
Karczmarzyk Teodor
BPK
FRYKAS (94)
2018-10-07
4
Karłowicz Klaudia
LKS Wolta
ELIAM (99)
2018-10-07
17
Karp Małgorzata
Ranczo Oregon
2018-10-06
1
Kawczyńska-Banaszek Emilia
Stajnia Zielonki
2018-10-06
4
Kluczyńska Karolina
Stowarzyszenie Klub Sportów Konnych Stare Babice
HERUBIN (41)
2018-10-06
21
Kochański Leon
BPK
2018-10-06
3
Kolasińska Ewa
BPK
2018-10-07
2018-10-07
5
GRANNA (51)
2018-10-07
10
2018-10-06
1
Kolberg Beata
bez przynależności klubowej
INDUSEK (71)
2018-10-07
2018-10-07
4
Kolebska Sylwia
KU AZS Politechnika Warszawska
HERO'S (80)
2018-10-06
3
Kostrzewa Pola
KJ Zegar
GRACJA W (111)
2018-10-07
9
2018-10-07
1
2018-10-07
Kotruchow Agata
Stowarzyszenie Klub Sportów Konnych Stare Babice
GALA (9)
2018-10-07
Kozik Martyna
Stowarzyszenie Klub Sportów Konnych Stare Babice
2018-10-06
16
Kozłowska Karolina
Stowarzyszenie Klub Sportów Konnych Stare Babice
2018-10-07
8
Król Sebastian
St. KSK Stare Babice
FOXI (107)
2018-10-06
7
2018-10-07
14
2018-10-07
Kwiatkowska Emilia
KS Equiright
2018-10-06
4
Kwiatkowska Natalia
KS EQUIRIGHT
2018-10-07
15
2018-10-07
8
Lewicka Ida
Stowarzyszenie Klub Sportów Konnych Stare Babice
HERUBIN (41)
2018-10-07
22
Lipke Maja
Stowarzyszenie Klub Sportów Konnych Stare Babice
HERUBIN (41)
2018-10-06
12
Lipko Łucja
KJ Zegar
CEKIN (61)
2018-10-07
2
2018-10-07
2
Łyżwiński Paweł
KJ Sawanka
2018-10-06
Majewska Karolina
LKS Wolta
LEVIS (101)
2018-10-07
19
Mazurek Małgorzata
Stowarzyszenie Klub Sportów Konnych Stare Babice
DORATO (37)
2018-10-06
13
Meder Hanna
Stowarzyszenie Klub Sportów Konnych Stare Babice
2018-10-06
2018-10-06
4
Michalak Zosia
Brak
2018-10-06
2
2018-10-06
6
2018-10-07
7
2018-10-07
5
Miedziocha Hanna
BPK - MAZ
HARVARD (42)
2018-10-06
10
Milczarek Amelia
Stajnia Sawanka
2018-10-06
7
Missala Andrzej
Stowarzyszenie Klub Sportów Konnych Stare Babice
FERRERO (116)
2018-10-07
7
Missala Magdalena
Stowarzyszenie Klub Sportów Konnych Stare Babice
FERRERO (116)
2018-10-07
2
2018-10-07
16
Mitroo Aleksander
KJ Podkowa Leśna
CAMARGO (60)
2018-10-06
9
2018-10-06
6
Nowak Michalina
KJ Podkowa Leśna
WUWU (58)
2018-10-06
3
2018-10-06
2
Olszewska Wiktoria
NZ
2018-10-07
11
2018-10-07
Oracz Łukasz
Stowarzyszenie Klub Sportów Konnych Stare Babice
CYPRYS (11)
2018-10-06
18
Ostrowska Weronika
niezrzeszony
2018-10-07
2018-10-07
20
2018-10-07
4
Pacek Julia
Stowarzyszenie Klub Sportów Konnych Stare Babice
CZOGORI (22)
2018-10-06
9
Pazik Anna
KS EQUIRIGHT
ALEGRO (34)
2018-10-07
15
2018-10-07
4
Perquy Marta
St. KSK Stare Babice
ARMADA (44)
2018-10-07
4
2018-10-07
1
2018-10-06
19
2018-10-07
3
Persona Joanna
KS Equiright
2018-10-06
7
Persona Maria
KS Equiright
2018-10-06
3
2018-10-07
3
2018-10-07
9
Peszek Julia
Bpk
2018-10-07
2
2018-10-07
Pilecka Alicja
Stowarzyszenie Klub Sportów Konnych Stare Babice
2018-10-07
12
Piotrowska Maria
Stajnia Sawanka
LARIANT (29)
2018-10-07
15
2018-10-07
20
Piotrowska Marzena
Stajnia Malowany Koń
JAKOB (62)
2018-10-06
15
Plechawska Gabriela
Stowarzyszenie Klub Sportów Konnych Stare Babice
2018-10-07
25
Porębska Weronika
Stowarzyszenie Klub Sportów Konnych Stare Babice
Bonesta (117)
2018-10-07
8
2018-10-07
1
Przybylska Anna
KS Centurion
FEROXX (55)
2018-10-06
2
Przybysz Klaudia
Ks Equiright
Dekoracja (118)
2018-10-07
2018-10-07
7
Puławska Zofia
KS Equiright
GALIA (19)
2018-10-06
1
Ramotowska Marta
Stowarzyszenie Klub Sportów Konnych Stare Babice
DORATO (37)
2018-10-07
Rapacka-Zimny Natalia
St. KSK Stare Babice
2018-10-07
7
2018-10-07
Roszkowska Zuzanna
KS EQUIRIGHT
POTER (7)
2018-10-06
1
Rózga Bartłomiej
BPK - MAZ
ELEKT (78)
2018-10-07
5
2018-10-07
3
2018-10-07
2
Rudaś Julita
Stajnia Agmaja
ERA (74)
2018-10-07
5
Rudnicka Kamila
BPK
POLA (67)
2018-10-06
5
2018-10-06
5
Sadowska Wiktoria
Stowarzyszenie Klub Sportów Konnych Stare Babice
2018-10-06
20
Sierzputowska Helena
Stowarzyszenie Klub Sportów Konnych Stare Babice
2018-10-06
10
2018-10-07
13
Słomka Joanna
Stajnia Sawanka
JANTAR (28)
2018-10-06
15
Sobolewska Gaja
Stowarzyszenie Klub Sportów Konnych Stare Babice
CZOGORI (22)
2018-10-07
23
Sobolewska Lea
Stowarzyszenie Klub Sportów Konnych Stare Babice
2018-10-07
5
Solan Gabriela
Stowarzyszenie Klub Sportów Konnych Stare Babice
2018-10-07
14
Sosnowski Jakub
St. KSK Stare Babice
HERUBIN (41)
2018-10-07
27
Stępniewska Malwina
Stowarzyszenie Klub Sportów Konnych Stare Babice
GALA (9)
2018-10-07
23
Sujecki Piotr
bpk
2018-10-06
7
2018-10-06
Szwakopf Sonia
Stowarzyszenie Klub Sportów Konnych Stare Babice
CYPRYS (11)
2018-10-07
16
Tomczyńska Aleksandra
Barbuziki Team
ZICO (105)
2018-10-07
Trojanowicz Maja
Stowarzyszenie Klub Sportów Konnych Stare Babice
2018-10-07
10
2018-10-07
1
2018-10-07
Usiądek Weronika
brak
HARNAŚ (85)
2018-10-07
8
2018-10-07
34
Wieczorek Julia
Stajnia Sawanka
HOTREX (103)
2018-10-06
3
Wirkowska Marianna
Stowarzyszenie Klub Sportów Konnych Stare Babice
DORATO (37)
2018-10-07
6
Witka Anna
bez przynależności
2018-10-06
5
Witowska Anna
LKS Wolta
LEVIS (101)
2018-10-07
13
Wojciechowska Zuzanna
Stajnia Agmaja
ERA (74)
2018-10-07
3
Wścisły Monika
Barbuziki Team
ZICO (105)
2018-10-07
3
2018-10-07
3
SALZBURG (106)
2018-10-07
2018-10-07
2018-10-07
11
Wyrzykowska Wiktoria
Stajnia Sawanka
HAWANA (25)
2018-10-06
1
2018-10-07
6
2018-10-07
Wysmułek Marianna
KJ Podkowa Leśna
NUREK (59)
2018-10-06
5
2018-10-06
7
Ząbek Aleksandra
BPK (MAZ)
WICHER (57)
2018-10-07
9
2018-10-07
16
2018-10-07
Zatorska Karolina
LKS Wolta
PIĘKNA (97)
2018-10-06
12
2018-10-06
8
Zdzieszyński Jakub
Stajnia Agmaja
DOKITA (89)
2018-10-07
36
2018-10-07
Zegar Weronika
Stajnia pod Zegarem
2018-10-07
31
2018-10-07
2
2018-10-07
Ziomek Izabela
Stowarzyszenie Klub Sportów Konnych Stare Babice
VASYL (30)
2018-10-06
19
Żmuda Krzysztof
Stowarzyszenie Klub Sportów Konnych Stare Babice
SAMANTA (36)
2018-10-07
18

Number of Riders: 128

Number of Horses: 98

The sum of prizes: 0.00

Competition results developed by:
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: R2-042018-1, Szkoła Sportów Konnych)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2018
design and realization: signus.pl