Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

Zgłoszenia zaakceptowane:

Nr Status zgłoszenia
Daty korekty i utworzenia
Zawodnik Koń Konkursy
141 ENTRY ACCEPTED 2018-05-30 22:19:54
2018-05-30 18:33:02
Anna Powierza CIOS
  • 2x 6/P/P2
140 ENTRY ACCEPTED 2018-05-30 22:20:10
2018-05-30 16:46:58
Aleksandra Tomczyńska OZZI
  • 1x 8/50-60 cm/Debiuty
  • 1x 9/60-70 cm/Mini LL
139 ENTRY ACCEPTED 2018-05-30 22:20:24
2018-05-30 11:55:25
Michalina Skonieczna KLARYSA
  • 1x 8/50-60 cm/Debiuty
  • 2x 9/60-70 cm/Mini LL
138 ENTRY ACCEPTED 2018-05-30 22:21:26
2018-05-30 11:54:57
Klara Ohme KAZIK
  • 1x 8/50-60 cm/Debiuty
  • 1x 9/60-70 cm/Mini LL
137 ENTRY ACCEPTED 2018-05-30 22:21:43
2018-05-30 11:54:35
Aleksandra Sypuła KAZIK
  • 1x 8/50-60 cm/Debiuty
136 ENTRY ACCEPTED 2018-05-30 22:21:56
2018-05-30 08:54:43
Bartłomiej Rózga ELEKT
  • 1x 10/LL cm/LL
  • 1x 11/L/L
  • 1x 12/L/L-bis
135 ENTRY ACCEPTED 2018-05-30 22:22:13
2018-05-29 23:35:05
Maja Zielinska LADY
  • 1x 7/40 cm/Drugi krok
  • 1x 8/50-60 cm/Debiuty
134 ENTRY ACCEPTED 2018-05-30 22:22:34
2018-05-29 23:31:52
Pola Kostrzewa GRACJA W
  • 1x 8/50-60 cm/Debiuty
  • 1x 9/60-70 cm/Mini LL
133 ENTRY ACCEPTED 2018-05-30 22:22:59
2018-05-29 22:40:16
Julita Rudaś ERA
  • 2x 7/40 cm/Drugi krok
132 ENTRY ACCEPTED 2018-05-29 22:30:25
2018-05-29 22:00:39
Nadia Ambroziak MILO
  • 1x 9/60-70 cm/Mini LL
131 ENTRY ACCEPTED 2018-05-29 22:30:39
2018-05-29 21:58:04
Nina Ambroziak MILO
  • 1x 9/60-70 cm/Mini LL
129 ENTRY ACCEPTED 2018-05-29 22:30:58
2018-05-29 20:44:58
Katarzyna Jarzyńska JOWISZ
  • 1x 8/50-60 cm/Debiuty
  • 1x 9/60-70 cm/Mini LL
128 ENTRY ACCEPTED 2018-05-29 22:31:31
2018-05-29 20:44:25
Zuzanna Roszkowska POTER
  • 1x 1/Pierwszy Krok/Pierwszy krok
127 ENTRY ACCEPTED 2018-05-29 22:31:40
2018-05-29 20:42:56
Monika Płatek SZACHRAJ
  • 1x 9/60-70 cm/Mini LL
  • 1x 10/LL cm/LL
126 ENTRY ACCEPTED 2018-05-29 22:31:50
2018-05-29 20:37:24
Martyna Bąba S-ROKSANA
  • 1x 4/L/L3/senior
125 ENTRY ACCEPTED 2018-05-29 22:32:04
2018-05-29 19:41:51
Paulina Szpańska A CAPELLA
  • 1x 10/LL cm/LL
  • 1x 11/L/L
  • 1x 12/L/L-bis
124 ENTRY ACCEPTED 2018-05-29 22:31:22
2018-05-29 19:41:22
Wiktoria Pszczółkowska PAMIR
  • 1x 8/50-60 cm/Debiuty
  • 1x 9/60-70 cm/Mini LL
  • 1x 10/LL cm/LL
123 ENTRY ACCEPTED 2018-05-29 22:30:14
2018-05-29 17:39:20
Wiktoria Strzeszewska HAROLD
  • 2x 8/50-60 cm/Debiuty
122 ENTRY ACCEPTED 2018-05-29 15:56:31
2018-05-29 13:50:46
Krzysztof Skrzypiński SAMSON-A
  • 1x 9/60-70 cm/Mini LL
121 ENTRY ACCEPTED 2018-05-29 15:56:43
2018-05-29 13:33:21
Marta Ląpieś SAMSON-A
  • 2x 9/60-70 cm/Mini LL
120 ENTRY ACCEPTED 2018-05-29 15:56:21
2018-05-29 11:50:13
Zuzanna Kaleta MARKIZ
  • 1x 7/40 cm/Drugi krok
  • 2x 8/50-60 cm/Debiuty
119 ENTRY ACCEPTED 2018-05-29 15:56:10
2018-05-29 11:25:52
Monika Wścisły ZICO
  • 1x 8/50-60 cm/Debiuty
  • 1x 9/60-70 cm/Mini LL
  • 1x 10/LL cm/LL
118 ENTRY ACCEPTED 2018-05-30 22:19:42
2018-05-28 23:05:41
Klaudia Gaworczuk LANDROVER
  • 1x 9/60-70 cm/Mini LL
  • 2x 10/LL cm/LL
117 ENTRY ACCEPTED 2018-05-29 09:34:10
2018-05-28 22:42:38
Anna Kępkowicz TOKAJ
  • 1x 4/L/L3/senior
  • 1x 5/L/L7
116 ENTRY ACCEPTED 2018-05-28 22:35:39
2018-05-28 19:54:06
Anna Pazik ALEGRO
  • 1x 10/LL cm/LL
  • 1x 11/L/L
115 ENTRY ACCEPTED 2018-05-28 22:35:27
2018-05-28 19:05:56
Dominika Aniszewska EUROPA
  • 2x 8/50-60 cm/Debiuty
114 ENTRY ACCEPTED 2018-05-28 22:35:17
2018-05-28 15:57:01
Maja Trojanowicz RIPOSTA
  • 2x 3/L/L3/junior
  • 2x 10/LL cm/LL
113 ENTRY ACCEPTED 2018-05-28 10:46:04
2018-05-28 10:15:43
Urszula Ślusarczyk DOLLY
  • 2x 3/L/L3/junior
112 ENTRY ACCEPTED 2018-05-28 10:46:35
2018-05-28 10:14:54
Aleksander Mitroo CAMARGO
  • 1x 3/L/L3/junior
  • 1x 5/L/L7
111 ENTRY ACCEPTED 2018-05-28 10:46:48
2018-05-28 10:00:36
Marianna Wysmułek NUREK
  • 1x 3/L/L3/junior
  • 1x 5/L/L7
110 ENTRY ACCEPTED 2018-05-28 10:47:02
2018-05-28 10:00:13
Michalina Nowak WUWU
  • 1x 3/L/L3/junior
  • 1x 5/L/L7
109 ENTRY ACCEPTED 2018-05-28 10:47:15
2018-05-28 09:38:31
Ewa Kolasińska GRANNA
  • 1x 6/P/P2
  • 1x 8/50-60 cm/Debiuty
  • 1x 9/60-70 cm/Mini LL
108 ENTRY ACCEPTED 2018-05-28 10:47:31
2018-05-28 09:37:49
Ewa Kolasińska DAJ CASH
  • 1x 5/L/L7
  • 2x 10/LL cm/LL
107 ENTRY ACCEPTED 2018-05-28 10:47:44
2018-05-27 22:39:36
Magdalena Janiszewska HAVENA
  • 1x 9/60-70 cm/Mini LL
  • 1x 10/LL cm/LL
106 ENTRY ACCEPTED 2018-05-28 10:47:55
2018-05-27 22:33:46
Ludwika Kozak GWINEA
  • 1x 6/P/P2
  • 1x 9/60-70 cm/Mini LL
  • 1x 10/LL cm/LL
105 ENTRY ACCEPTED 2018-05-28 10:48:08
2018-05-27 22:33:19
Agnieszka Sarnecka KAILY
  • 1x 11/L/L
  • 1x 12/L/L-bis
104 ENTRY ACCEPTED 2018-05-28 10:48:21
2018-05-27 22:22:01
Sara Horne DORUS
  • 1x 8/50-60 cm/Debiuty
  • 1x 9/60-70 cm/Mini LL
103 ENTRY ACCEPTED 2018-05-28 10:48:45
2018-05-27 22:17:59
Magdalena Gręda DORUS
  • 1x 8/50-60 cm/Debiuty
102 ENTRY ACCEPTED 2018-05-28 10:48:57
2018-05-27 22:17:40
Paulina Chaber LAWENDA
  • 1x 8/50-60 cm/Debiuty
  • 2x 9/60-70 cm/Mini LL
101 ENTRY ACCEPTED 2018-05-28 10:49:10
2018-05-27 22:13:37
Dominika Wolska BAZYL
  • 1x 4/L/L3/senior
100 ENTRY ACCEPTED 2018-05-28 22:35:07
2018-05-27 20:17:56
Julia Borys NEFRYT
  • 1x 6/P/P2
  • 1x 11/L/L
  • 1x 12/L/L-bis
99 ENTRY ACCEPTED 2018-05-27 14:01:30
2018-05-27 13:30:11
Michał Brzozowski DANIA EWITA
  • 1x 5/L/L7
98 ENTRY ACCEPTED 2018-05-27 14:02:56
2018-05-27 13:29:37
Zofia Matlak HERUBIN
  • 1x 3/L/L3/junior
97 ENTRY ACCEPTED 2018-05-27 14:03:12
2018-05-27 13:27:23
Julia Kokocińska AMOR
  • 1x 5/L/L7
96 ENTRY ACCEPTED 2018-05-27 14:04:27
2018-05-27 13:27:07
Maja Czerniakowska AMOR
  • 1x 3/L/L3/junior
95 ENTRY ACCEPTED 2018-05-27 13:37:00
2018-05-27 13:26:05
Aleksandra Lewandowska AMOR
  • 1x 9/60-70 cm/Mini LL
94 ENTRY ACCEPTED 2018-05-27 13:37:39
2018-05-27 13:25:52
Lidia Gontarz AMOR
  • 1x 8/50-60 cm/Debiuty
93 ENTRY ACCEPTED 2018-05-27 14:04:41
2018-05-27 13:25:14
Gaja Sobolewska MAŁY RYCERZ
  • 1x 5/L/L7
92 ENTRY ACCEPTED 2018-05-27 13:39:01
2018-05-27 13:24:59
Matylda Jasiniak MAŁY RYCERZ
  • 1x 8/50-60 cm/Debiuty
  • 1x 9/60-70 cm/Mini LL
91 ENTRY ACCEPTED 2018-05-27 13:39:10
2018-05-27 13:24:47
Wiktoria Sadowska MAŁY RYCERZ
  • 1x 8/50-60 cm/Debiuty
90 ENTRY ACCEPTED 2018-05-27 14:04:54
2018-05-27 13:24:30
Alicja Pilecka HELIOS OKSZA
  • 1x 2/Debiuty/Debiuty
89 ENTRY ACCEPTED 2018-05-27 14:05:09
2018-05-27 13:21:21
Krzysztof Żmuda HELIOS OKSZA
  • 1x 5/L/L7
88 ENTRY ACCEPTED 2018-05-27 14:05:49
2018-05-27 13:20:56
Katarzyna Beczak SOBEK
  • 1x 2/Debiuty/Debiuty
87 ENTRY ACCEPTED 2018-05-27 14:06:11
2018-05-27 13:20:30
Zuzanna Kowalczyk SOBEK
  • 1x 5/L/L7
86 ENTRY ACCEPTED 2018-05-27 13:39:52
2018-05-27 13:19:32
Urszula Krukowska SOBEK
  • 1x 8/50-60 cm/Debiuty
85 ENTRY ACCEPTED 2018-05-27 14:06:38
2018-05-27 13:19:19
Wiktoria Barwińska SOBEK
  • 1x 9/60-70 cm/Mini LL
84 ENTRY ACCEPTED 2018-05-27 14:07:11
2018-05-27 13:18:44
Gabriela Beczak MEKSYK
  • 1x 5/L/L7
83 ENTRY ACCEPTED 2018-05-27 14:08:02
2018-05-27 13:16:53
Gabriela Plechawska MEKSYK
  • 1x 5/L/L7
82 ENTRY ACCEPTED 2018-05-27 14:08:14
2018-05-27 13:16:14
Justyna Kołodziej GALA
  • 1x 2/Debiuty/Debiuty
81 ENTRY ACCEPTED 2018-05-27 14:08:28
2018-05-27 13:14:08
Martyna Jakubiec GALA
  • 1x 3/L/L3/junior
80 ENTRY ACCEPTED 2018-05-27 14:09:12
2018-05-27 13:13:52
Alicja Kluczewska GALA
  • 1x 9/60-70 cm/Mini LL
79 ENTRY ACCEPTED 2018-05-27 14:09:30
2018-05-27 13:13:16
Izabela Krukowska GALA
  • 1x 8/50-60 cm/Debiuty
78 ENTRY ACCEPTED 2018-05-27 14:09:44
2018-05-27 13:12:47
Agata Kotruchow GALA
  • 1x 9/60-70 cm/Mini LL
77 ENTRY ACCEPTED 2018-05-27 14:09:57
2018-05-27 13:12:34
Lea Sobolewska CYPRYS
  • 1x 5/L/L7
76 ENTRY ACCEPTED 2018-05-27 14:10:30
2018-05-27 13:12:18
Gabriela Solan CYPRYS
  • 1x 5/L/L7
75 ENTRY ACCEPTED 2018-05-27 14:11:16
2018-05-27 13:12:03
Michalina Chodakowska CYPRYS
  • 1x 8/50-60 cm/Debiuty
74 ENTRY ACCEPTED 2018-05-27 14:11:34
2018-05-27 13:11:50
Sonia Szwakopf CYPRYS
  • 1x 8/50-60 cm/Debiuty
73 ENTRY ACCEPTED 2018-05-27 14:10:43
2018-05-27 13:10:55
Andrzej Missala DORATO
  • 1x 3/L/L3/junior
72 ENTRY ACCEPTED 2018-05-27 14:11:02
2018-05-27 13:10:15
Ida Lewicka DORATO
  • 1x 5/L/L7
71 ENTRY ACCEPTED 2018-05-27 14:11:46
2018-05-27 13:09:08
Martyna Kozik PŁOMIEŃ
  • 1x 3/L/L3/junior
70 ENTRY ACCEPTED 2018-05-27 14:12:13
2018-05-27 13:03:43
Wiktoria Olszewska SAMANTA
  • 1x 2/Debiuty/Debiuty
69 ENTRY ACCEPTED 2018-05-27 14:09:00
2018-05-27 13:02:28
Antonia Dajnowicz PŁOMIEŃ
  • 1x 9/60-70 cm/Mini LL
68 ENTRY ACCEPTED 2018-05-27 14:11:59
2018-05-27 13:02:15
Małgorzata Mazurek PŁOMIEŃ
  • 1x 8/50-60 cm/Debiuty
67 ENTRY ACCEPTED 2018-05-27 14:12:24
2018-05-27 13:01:57
Emilia Butryn PŁOMIEŃ
  • 1x 9/60-70 cm/Mini LL
66 ENTRY ACCEPTED 2018-05-27 14:16:59
2018-05-27 13:00:54
Julia Pacek CZOGORI
  • 1x 2/Debiuty/Debiuty
65 ENTRY ACCEPTED 2018-05-27 14:19:31
2018-05-27 13:00:22
Izabela Ziomek CZOGORI
  • 1x 3/L/L3/junior
64 ENTRY ACCEPTED 2018-05-27 14:20:32
2018-05-27 12:59:19
Maja Lipke CZOGORI
  • 1x 8/50-60 cm/Debiuty
63 ENTRY ACCEPTED 2018-05-27 14:17:29
2018-05-27 12:58:53
Marta Ramotowska CZOGORI
  • 1x 8/50-60 cm/Debiuty
62 ENTRY ACCEPTED 2018-05-27 14:17:14
2018-05-27 12:58:29
Katarzyna Matejko SAMANTA
  • 1x 2/Debiuty/Debiuty
61 ENTRY ACCEPTED 2018-05-27 14:20:48
2018-05-27 12:57:02
Barbara Blank SAMANTA
  • 1x 10/LL cm/LL
60 ENTRY ACCEPTED 2018-05-27 14:21:10
2018-05-27 12:56:42
Aleksandra Kołodziej SAMANTA
  • 1x 9/60-70 cm/Mini LL
59 ENTRY ACCEPTED 2018-05-27 14:18:27
2018-05-27 12:56:30
Pola Czerwińska SAMANTA
  • 1x 9/60-70 cm/Mini LL
58 ENTRY ACCEPTED 2018-05-27 14:21:45
2018-05-27 12:55:55
Amelia Szwolgin SKARBOSZ
  • 1x 5/L/L7
57 ENTRY ACCEPTED 2018-05-27 14:21:59
2018-05-27 12:55:34
Matylda Jasiniak SKARBOSZ
  • 1x 5/L/L7
56 ENTRY ACCEPTED 2018-05-27 14:22:14
2018-05-27 12:55:03
Karolina Kozłowska SKARBOSZ
  • 1x 9/60-70 cm/Mini LL
55 ENTRY ACCEPTED 2018-05-27 14:22:28
2018-05-27 12:54:34
Lena Jabłońska SKARBOSZ
  • 1x 10/LL cm/LL
54 ENTRY ACCEPTED 2018-05-27 14:22:40
2018-05-27 12:54:14
Maja Góral SKARBOSZ
  • 1x 9/60-70 cm/Mini LL
53 ENTRY ACCEPTED 2018-05-27 14:21:32
2018-05-27 12:52:45
Maja Kołacz HRECZKA
  • 1x 6/P/P2
  • 1x 9/60-70 cm/Mini LL
52 ENTRY ACCEPTED 2018-05-27 14:22:59
2018-05-27 12:52:16
Zuzanna Fiks HRECZKA
  • 1x 6/P/P2
  • 1x 10/LL cm/LL
51 ENTRY ACCEPTED 2018-05-27 14:20:15
2018-05-27 12:51:19
Magdalena Missala VASYL
  • 1x 9/60-70 cm/Mini LL
50 ENTRY ACCEPTED 2018-05-27 14:23:29
2018-05-27 12:51:06
Hanna Meder VASYL
  • 1x 6/P/P2
  • 1x 9/60-70 cm/Mini LL
  • 1x 10/LL cm/LL
49 ENTRY ACCEPTED 2018-05-27 14:23:47
2018-05-27 10:58:11
Aleksandra Ząbek WICHER
  • 1x 9/60-70 cm/Mini LL
  • 1x 10/LL cm/LL
  • 1x 11/L/L
48 ENTRY ACCEPTED 2018-05-27 14:23:59
2018-05-27 08:58:46
Klaudia Przybysz DEKORACJA
  • 1x 11/L/L
  • 1x 12/L/L-bis
47 ENTRY ACCEPTED 2018-05-27 14:24:13
2018-05-26 20:42:47
Agata Jasnowska PESTKA
  • 1x 7/40 cm/Drugi krok
  • 2x 8/50-60 cm/Debiuty
46 ENTRY ACCEPTED 2018-05-27 14:17:45
2018-05-26 20:41:40
Sophia Inguenaud JEGOCIN
  • 2x 10/LL cm/LL
44 ENTRY ACCEPTED 2018-05-27 14:24:54
2018-05-26 08:38:45
Julia Jaroszyńska PROTON
  • 2x 9/60-70 cm/Mini LL
43 ENTRY ACCEPTED 2018-05-27 14:25:09
2018-05-26 08:37:54
Dorota Zalewska BALATON
  • 1x 10/LL cm/LL
  • 1x 11/L/L
  • 1x 12/L/L-bis
42 ENTRY ACCEPTED 2018-05-27 14:25:32
2018-05-26 07:44:41
Maria Persona GERSHWIN H
  • 1x 2/Debiuty/Debiuty
  • 1x 3/L/L3/junior
  • 1x 10/LL cm/LL
  • 1x 11/L/L
41 ENTRY ACCEPTED 2018-05-27 14:26:09
2018-05-26 07:42:35
Joanna Persona MODELING
  • 1x 2/Debiuty/Debiuty
40 ENTRY ACCEPTED 2018-05-27 14:13:13
2018-05-25 21:22:38
Zuzanna Werelich NOMINACJA
  • 1x 11/L/L
  • 1x 12/L/L-bis
39 ENTRY ACCEPTED 2018-05-27 14:18:52
2018-05-25 20:11:57
Łucja Lipko CEKIN
  • 1x 10/LL cm/LL
  • 1x 11/L/L
38 ENTRY ACCEPTED 2018-05-27 14:12:54
2018-05-25 13:35:52
Zuzanna Wawrzyniak LIWIA
  • 2x 2/Debiuty/Debiuty
37 ENTRY ACCEPTED 2018-05-27 14:26:29
2018-05-25 13:34:40
Natalia Kamińska TYMIANEK
  • 2x 2/Debiuty/Debiuty
36 ENTRY ACCEPTED 2018-05-27 14:18:11
2018-05-25 13:02:58
Kinga Dudek LEGOLAS
  • 1x 3/L/L3/junior
  • 1x 9/60-70 cm/Mini LL
35 ENTRY ACCEPTED 2018-05-27 14:19:20
2018-05-25 12:00:53
Florencja Arts OLIMPIA
  • 1x 3/L/L3/junior
34 ENTRY ACCEPTED 2018-05-27 14:26:48
2018-05-25 11:32:33
Wiktoria Rembielińska SANTINO
  • 1x 8/50-60 cm/Debiuty
  • 2x 9/60-70 cm/Mini LL
33 ENTRY ACCEPTED 2018-05-27 14:27:15
2018-05-25 11:31:43
Daria Kopiecka FAIR DUNCAN
  • 1x 2/Debiuty/Debiuty
  • 1x 3/L/L3/junior
32 ENTRY ACCEPTED 2018-05-27 14:27:36
2018-05-25 11:31:23
Małgorzata Karp HARCOWNIK
  • 1x 4/L/L3/senior
  • 1x 5/L/L7
31 ENTRY ACCEPTED 2018-05-27 14:28:00
2018-05-25 11:29:27
Łukasz Bogusz FIGARO
  • 1x 7/40 cm/Drugi krok
  • 2x 8/50-60 cm/Debiuty
30 ENTRY ACCEPTED 2018-05-27 14:28:23
2018-05-25 10:39:34
Lidia Chomentowska NOTACJA
  • 1x 4/L/L3/senior
  • 1x 5/L/L7
29 ENTRY ACCEPTED 2018-05-27 14:29:04
2018-05-25 10:27:01
Emilia Kawczyńska-Banaszek ABSOLWENT
  • 1x 4/L/L3/senior
28 ENTRY ACCEPTED 2018-05-27 14:30:06
2018-05-25 10:16:58
Martyna Mitrowska BORYS
  • 1x 5/L/L7
  • 1x 6/P/P2
  • 2x 10/LL cm/LL
27 ENTRY ACCEPTED 2018-05-27 14:29:41
2018-05-25 10:16:05
Martyna Mitrowska A CATOKI
  • 1x 11/L/L
  • 1x 12/L/L-bis
26 ENTRY ACCEPTED 2018-05-27 14:40:57
2018-05-25 09:28:48
Anna Witka SAMSON-A
  • 2x 6/P/P2
25 ENTRY ACCEPTED 2018-05-27 15:35:11
2018-05-25 09:26:15
Ewelina Nęcka HUBAL
  • 2x 10/LL cm/LL
24 ENTRY ACCEPTED 2018-05-27 14:28:51
2018-05-25 09:21:55
Aleksandra Wardzyńska IWA-R
  • 2x 10/LL cm/LL
23 ENTRY ACCEPTED 2018-05-27 15:35:23
2018-05-25 09:16:00
Aleksandra Kanarek KASZMIR
  • 1x 3/L/L3/junior
22 ENTRY ACCEPTED 2018-05-27 15:35:36
2018-05-25 09:14:44
Karolina Sosnowska LIWIA
  • 1x 6/P/P2
21 ENTRY ACCEPTED 2018-05-27 15:35:49
2018-05-25 09:13:54
Karolina Sosnowska BIG MACK
  • 1x 4/L/L3/senior
20 ENTRY ACCEPTED 2018-05-27 15:36:04
2018-05-25 09:13:15
Zuzanna Płaszewska BIG MACK
  • 1x 8/50-60 cm/Debiuty
  • 1x 9/60-70 cm/Mini LL
19 ENTRY ACCEPTED 2018-05-27 15:36:18
2018-05-25 09:12:37
Wiktoria Wyrzykowska HAWANA
  • 1x 6/P/P2
  • 2x 10/LL cm/LL
18 ENTRY ACCEPTED 2018-05-27 15:36:47
2018-05-25 09:11:48
Agata Litaszewska DON CARLOS
  • 1x 6/P/P2
17 ENTRY ACCEPTED 2018-05-27 15:36:58
2018-05-25 09:11:38
Anna Przybylska FEROXX
  • 1x 6/P/P2
16 ENTRY ACCEPTED 2018-05-27 15:37:08
2018-05-25 09:11:29
Aniela Chmielewska GWIAZDKA
  • 1x 5/L/L7
15 ENTRY ACCEPTED 2018-05-27 15:37:17
2018-05-25 09:11:24
Katarzyna Tomala HULTAJ
  • 1x 4/L/L3/senior
14 ENTRY ACCEPTED 2018-05-27 15:37:31
2018-05-25 09:11:08
Martyna Juszczyk HULANKA
  • 1x 3/L/L3/junior
  • 1x 5/L/L7
  • 1x 9/60-70 cm/Mini LL
13 ENTRY ACCEPTED 2018-05-27 15:37:53
2018-05-25 09:11:05
Katarzyna Jarzyńska SEKWANA
  • 1x 2/Debiuty/Debiuty
11 ENTRY ACCEPTED 2018-05-27 15:38:12
2018-05-25 09:10:47
Natalia Słonecka WIKI
  • 1x 2/Debiuty/Debiuty
10 ENTRY ACCEPTED 2018-05-27 15:34:59
2018-05-25 09:10:42
Martyna Grzebieluch POTER
  • 1x 2/Debiuty/Debiuty
9 ENTRY ACCEPTED 2018-05-27 15:38:25
2018-05-25 09:10:25
Joanna Słomka WIKI
  • 1x 3/L/L3/junior
8 ENTRY ACCEPTED 2018-05-27 15:38:40
2018-05-25 09:10:20
Zofia Puławska GALIA
  • 1x 3/L/L3/junior
  • 1x 5/L/L7
7 ENTRY ACCEPTED 2018-05-27 15:39:05
2018-05-25 09:10:14
Martyna Bąba POTER
  • 1x 4/L/L3/senior
6 ENTRY ACCEPTED 2018-05-27 15:39:16
2018-05-25 09:10:04
Justyna Zawidzka PAPAYA
  • 1x 4/L/L3/senior
  • 1x 5/L/L7
5 ENTRY ACCEPTED 2018-05-27 15:39:28
2018-05-25 09:10:02
Julia Wieczorek HOTREX
  • 1x 2/Debiuty/Debiuty
  • 1x 3/L/L3/junior
  • 1x 9/60-70 cm/Mini LL
  • 1x 10/LL cm/LL
4 ENTRY ACCEPTED 2018-05-27 15:39:40
2018-05-25 09:09:58
Aniela Chmielewska FRIZZEL B
  • 1x 3/L/L3/junior
3 ENTRY ACCEPTED 2018-05-27 14:12:41
2018-05-25 09:09:38
Julia Kopyszko KASZMIR
  • 1x 3/L/L3/junior
  • 1x 9/60-70 cm/Mini LL
  • 1x 10/LL cm/LL
2 ENTRY ACCEPTED 2018-05-27 13:36:24
2018-05-25 09:09:29
Agata Mikołajczyk FRIZZEL B
  • 1x 3/L/L3/junior
1 ENTRY ACCEPTED 2018-05-27 13:35:48
2018-05-25 09:09:02
Kinga Dudek LEGOLAS
  • 1x 3/L/L3/junior
No. Rider Club
Year of birth
PZJ
FEI ID
1. Ambroziak Nadia Stajnia Brzozowy Las
2005 (JM.)
Brak
2. Ambroziak Nina Stajnia Brzozowy Las
2007 (Mł.)
Brak
3. Aniszewska Dominika Stajnia Lider
2017 (Mł.)
.
4. Arts Florencja Stajnia Sawanka
2002 (J.)
Brak
5. Bąba Martyna KS EQUIRIGHT
1999 (MJ.)
brak
6. Barwińska Wiktoria Stowarzyszenie Klub Sportów Konnych Stare Babice
2007 (Mł.)
Brak
7. Beczak Gabriela Stowarzyszenie Klub Sportów Konnych Stare Babice
2017 (Mł.)
Brak
8. Beczak Katarzyna Stowarzyszenie Klub Sportów Konnych Stare Babice
2008 (Mł.)
brak
9. Blank Barbara Stowarzyszenie Klub Sportów Konnych Stare Babice
2003 (JM.)
brak
10. Bogusz Łukasz Ranczo Oregon
2005 (JM.)
Brak
11. Borys Julia Bez przynależności klubowej
2004 (JM.)
O038822
12. Brzozowski Michał Stowarzyszenie Klub Sportów Konnych Stare Babice
2017 (Mł.)
Brak
13. Butryn Emilia Stowarzyszenie Klub Sportów Konnych Stare Babice
2017 (Mł.)
Brak
14. Chaber Paulina Stajnia Malowany Koń
2002 (J.)
brak
15. Chmielewska Aniela KS EQUIRIGHT
2001 (J.)
brak
16. Chodakowska Michalina Stowarzyszenie Klub Sportów Konnych Stare Babice
2017 (Mł.)
Brak
17. Chomentowska Lidia Stajnia Kobra Park
S
none
18. Czerniakowska Maja Stowarzyszenie Klub Sportów Konnych Stare Babice
2017 (Mł.)
Brak
19. Czerwińska Pola Stowarzyszenie Klub Sportów Konnych Stare Babice
2017 (Mł.)
Brak
20. Dudek Kinga KS EQUIRIGHT
2002 (J.)
brak
21. Dudek Kinga KS Equiright
2002 (J.)
brak
22. Fiks Zuzanna Stowarzyszenie Klub Sportów Konnych Stare Babice
2017 (Mł.)
O037565
23. Gaworczuk Klaudia brak
S
brak
24. Gontarz Lidia Stowarzyszenie Klub Sportów Konnych Stare Babice
2006 (JM.)
brak
25. Góral Maja Stowarzyszenie Klub Sportów Konnych Stare Babice
2017 (Mł.)
Brak
26. Gręda Magdalena Stajnia Malowany Koń
1997 (MJ.)
brak
27. Grzebieluch Martyna KS EQUIRIGHT
2009 (Mł.)
brak
28. Horne Sara Stajnia Malowany Koń
2001 (J.)
Brak
29. Inguenaud Sophia Stajnia Agmaja
1999 (MJ.)
Brak
30. Jabłońska Lena Stowarzyszenie Klub Sportów Konnych Stare Babice
2003 (JM.)
Brak
31. Jakubiec Martyna Stowarzyszenie Klub Sportów Konnych Stare Babice
2017 (Mł.)
Brak
32. Janiszewska Magdalena brak
2004 (JM.)
brak
33. Janusik Maciej St. KSK Stare Babice
2004 (JM.)
O038343
34. Jaroszyńska Julia Stajnia Rzęszyce
2006 (JM.)
brak
35. Jarzyńska Katarzyna KS EQUIRIGHT
2003 (JM.)
BRAK
36. Jasiniak Matylda Stowarzyszenie Klub Sportów Konnych Stare Babice
2017 (Mł.)
Brak
37. Jasnowska Agata Stajnia Agmaja
S
Brak
38. Kaleta Zuzanna Klub Jezdziecki Stajnia AGMAJA
2007 (Mł.)
brak
39. Kamińska Natalia KJ Aldragha
2009 (Mł.)
Brak
40. Kanarek Aleksandra KJ Sawanka
S
O008561
41. Karp Małgorzata Ranczo Oregon
S
brak
42. Kawczyńska-Banaszek Emilia Stajnia Zielonki
S
brak
43. Kępkowicz Anna Stajnia Zielonki
S
Brak
44. Kluczewska Alicja Stowarzyszenie Klub Sportów Konnych Stare Babice
2004 (JM.)
Brak
45. Kokocińska Julia Stowarzyszenie Klub Sportów Konnych Stare Babice
2017 (Mł.)
Brak
46. Kolasińska Ewa BPK
2004 (JM.)
4519/17
47. Kołacz Maja Stowarzyszenie Klub Sportów Konnych Stare Babice
2003 (JM.)
O040144
48. Kołodziej Aleksandra Stowarzyszenie Klub Sportów Konnych Stare Babice
2017 (Mł.)
Brak
49. Kołodziej Justyna Stowarzyszenie Klub Sportów Konnych Stare Babice
2017 (Mł.)
Brak
50. Kopiecka Daria Ranczo Oregon
2005 (JM.)
Brak
51. Kopyszko Julia KJ Sawanka
2006 (JM.)
brak
52. Kostrzewa Pola KJ Zegar
2006 (JM.)
brak
53. Kotruchow Agata Stowarzyszenie Klub Sportów Konnych Stare Babice
2006 (JM.)
Brak
54. Kowalczyk Zuzanna Stowarzyszenie Klub Sportów Konnych Stare Babice
2003 (JM.)
Brak
55. Kozak Ludwika bpk
2002 (J.)
O043334
56. Kozłowska Karolina Stowarzyszenie Klub Sportów Konnych Stare Babice
2003 (JM.)
brak
57. Krukowska Izabela Stowarzyszenie Klub Sportów Konnych Stare Babice
2017 (Mł.)
Brak
58. Krukowska Urszula Stowarzyszenie Klub Sportów Konnych Stare Babice
2017 (Mł.)
Brak
59. Ląpieś Marta brak
S
brak
60. Lipke Maja Stowarzyszenie Klub Sportów Konnych Stare Babice
2005 (JM.)
brak
61. Lipko Łucja KJ Zegar
2000 (J.)
brak
62. Litaszewska Agata KJ Sawanka
S
brak
63. Matlak Zofia Stowarzyszenie Klub Sportów Konnych Stare Babice
2002 (J.)
Brak
64. Mazurek Małgorzata Stowarzyszenie Klub Sportów Konnych Stare Babice
2006 (JM.)
brak
65. Meder Hanna Stowarzyszenie Klub Sportów Konnych Stare Babice
2002 (J.)
O038918
66. Missala Andrzej Stowarzyszenie Klub Sportów Konnych Stare Babice
2004 (JM.)
brak
67. Missala Magdalena Stowarzyszenie Klub Sportów Konnych Stare Babice
2005 (JM.)
O040709
68. Mitroo Aleksander KJ Podkowa Leśna
2001 (J.)
O043709
69. Mitrowska Martyna Stowarzyszenie SKJ Bobrowy Staw
2002 (J.)
O036853
70. Nęcka Ewelina brak
S
brak
71. Nowak Michalina KJ Podkowa Leśna
2000 (J.)
O031653
72. Ohme Klara KJ Podkowa Leśna
2006 (JM.)
brak
73. Olszewska Wiktoria Stowarzyszenie Klub Sportów Konnych Stare Babice
brak
74. Pazik Anna bez przynależności klubowej
S
brak
75. Persona Joanna KS Equiright
S
brak
76. Persona Maria KS Equiright
2002 (J.)
brak
77. Pilecka Alicja Stowarzyszenie Klub Sportów Konnych Stare Babice
brak
78. Plechawska Gabriela Stowarzyszenie Klub Sportów Konnych Stare Babice
2004 (JM.)
Brak
79. Płaszewska Zuzanna Stajnia Sawanka
2002 (J.)
Brak
80. Płatek Monika Equiright
2000 (J.)
BRAK
81. Powierza Anna Brak
Brak
82. Przybylska Anna KS Centurion
S
O002476
83. Przybysz Klaudia Ks Equiright
2004 (JM.)
O038241
84. Pszczółkowska Wiktoria BPK
2000 (J.)
Brak
85. Puławska Zofia KS Equiright
2000 (J.)
brak
86. Rembielińska Wiktoria Ranczo Oregon
2009 (Mł.)
brak
87. Roszkowska Zuzanna KS EQUIRIGHT
2011 (Mł.)
brak
88. Rózga Bartłomiej bpk
S
O031509
89. Rudaś Julita Stajnia Agmaja
S
brak
90. Sadowska Wiktoria Stowarzyszenie Klub Sportów Konnych Stare Babice
2005 (JM.)
brak
91. Sarnecka Agnieszka bpk
1999 (MJ.)
O032391
92. Skonieczna Michalina KJ Podkowa Leśna
1999 (MJ.)
brak
93. Skrzypiński Krzysztof bez przynależności
S
brak
94. Ślusarczyk Urszula NZ
2007 (Mł.)
brak
95. Słomka Joanna Stajnia Sawanka
2002 (J.)
Brak
96. Sobolewska Gaja Stowarzyszenie Klub Sportów Konnych Stare Babice
2007 (Mł.)
brak
97. Sobolewska Lea Stowarzyszenie Klub Sportów Konnych Stare Babice
2007 (Mł.)
brak
98. Solan Gabriela Stowarzyszenie Klub Sportów Konnych Stare Babice
2005 (JM.)
Brak
99. Sosnowska Karolina KJ Sawanka
2017 (Mł.)
Brak
100. Strzeszewska Wiktoria Sportowy Klub Jeździecki BAJARDO
2008 (Mł.)
2626/18
101. Sypuła Aleksandra KJ Podkowa Leśna
1999 (MJ.)
O026300
102. Szpańska Paulina BPK
S
brak
103. Szwakopf Sonia Stowarzyszenie Klub Sportów Konnych Stare Babice
2017 (Mł.)
Brak
104. Tomala Katarzyna Stajnia Sawanka
S
brak
105. Tomczyńska Aleksandra Zielona Koniczynka Barbuziki Team
2004 (JM.)
brak
106. Trojanowicz Maja Stowarzyszenie Klub Sportów Konnych Stare Babice
2004 (JM.)
O038032
107. Wawrzyniak Zuzanna KJ Aldragho
2007 (Mł.)
Brak
108. Werelich Zuzanna bpk
2005 (JM.)
O046544
109. Wieczorek Julia Stajnia Sawanka
2006 (JM.)
Brak
110. Witka Anna bez przynależności
S
O002449
111. Wścisły Monika Zielona Koniczynka Barbuziki Team
2004 (JM.)
brak
112. Wyrzykowska Wiktoria Stajnia Sawanka
2002 (J.)
brak
113. Wysmułek Marianna KJ Podkowa Leśna
2002 (J.)
brak
114. Ząbek Aleksandra Zielona Koniczynka Barbuziki Team
2004 (JM.)
brak
115. Zalewska Dorota Stajnia Rzeszyce
S
brak
116. Zawidzka Justyna -
S
Brak
117. Ziomek Izabela Stowarzyszenie Klub Sportów Konnych Stare Babice
2006 (JM.)
brak
118. Żmuda Krzysztof Stowarzyszenie Klub Sportów Konnych Stare Babice
2017 (Mł.)
Brak
No. Horse numer Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin Owner / Breeder National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

29

FAIR DUNCAN Pełna Krew Angielska POL 07 marzec Wałach kasztanowata F: Needwood Blade
M: Coffee To Go
O: Daria Kopiecka
B: Daria Kopiecka
Brak
2.

83

A CAPELLA SP POL 2006 Klacz gniada F: Pluspunkt
M: Ava
O: Justyna Pyziołek
B: Pl
Brak
3.

24

A CATOKI HAN. DEU 2010 Wałach gniada/168 F: Catoki / Cambridge
M: Arancha / Accord II
O: Agata Mitrowska
B: Christina Martens
K022778 DE 431316680210
4.

25

ABSOLWENT Małopolska POL 2002 Klacz gniada F: Irak
M: Amdra
O: Emilia Kawczyńska-Banaszek
B: Jarosław Pawlik
POL 006 55 00356 02
5.

77

ALEGRO Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2001 Wałach kasztanowata F: GRAF QUIDAM sp
M: Alexis xo
O: Cezary Pazik
B: Stadnina Koni Ochaby
brak
6.

60

AMOR Haflinger GER 2006 Wałach izabelowata/kuc: F: Alegro
M: Halissa
O: Tomasz Porębski
B: Heike Breustedt
brak
7.

40

BALATON Wielkopolska POL 2005 Wałach ciemnogniada F: Harter
M: Ballada
O: Dorota Zalewska
B: RSP Kotlin
brak
8.

1

BIG MACK NN POL 2008 Wałach gniada F: nn
M: nn
O: Mirosław Kanarek
B: nn
brak
9.

23

BORYS XX POL 2003 Wałach kasztanowata/160 F: Glimmerman
M: Brunilde / Forest Wind
O: Agata Mitrowska
B: Kazimierz Rogowski
K020947 POL030000002032
10.

73

CAMARGO WLKP POL 2003 Wałach siwa F: Grosz
M: Czahara
O: KJ Podkowa Leśna
B: Elżbieta Grabowska
K025873
11.

35

CEKIN Szlachetna Półkrew POL 2002 Wałach gniada/mk:160cm F: Drink
M: Cecora
O: Łucja Lipko
B: Grzegorz Domański
POL009580191402
12.

95

CIOS Wielkopolska POL 2005 Wałach gniada F: Le duc
M: Cyganka
O: Anna Powierza
B: Magdalena Jakubowska
brak Pol 007660148405
13.

54

CYPRYS KUC POL 2005 Wałach izabelowata/kuc:118 F: Yekus
M: Charlota-P
O: Karolina Jasiniak
B: Jarosław Bartkowiak
brak
14.

51

CZOGORI Typ Szlachetny POL 0000 Wałach bułana F: NN
M: NN
O: Beata Matuszewska
B: Nieznany
brak
15.

69

DAJ CASH Wielkopolska POL 2008 Wałach siwa F: JAKOBIN
M: DAJ MONEY
O: ANETTA KOLASIŃSKA
B: BRAK
BRAK
16.

62

DANIA EWITA KUC POL 2006 Klacz gniada/kuc:148 F: V.I.P.
M: Dani
O: Horseworks Włodzimierz Gieryszewski
B: Wiesław Apanasewicz
K016543
17.

45

DEKORACJA SP POL 2000 Klacz gniada F: Rubin / Rabino
M: Drama / Donani
O: Maciej Zając
B: Maciej Zając
K014215 616009660310200
18.

74

DOLLY Kuc Walijski GER 2004 Klacz kasztanowata/132 F: PR Ducat
M: NN
O: Urszula Ślusarczyk
B: Helmut Eickhorst
brak DE 434 340372304
19.

18

DON CARLOS WLKP POL 2006 Wałach kara F: Jazzman
M: Dolina
O: Agata Litaszewska
B: Brzozowski Stanisław
brak
20.

53

DORATO Małopolska POL 1997 Wałach tarantowata F: Denar
M: Jena
O: Beata Matuszewska
B: Janusz Dziuban
brak
21.

65

DORUS Typ Kuc POL 2006 Klacz tarantowata/135 F: nn
M: nn
O: Iwona Gręda
B: nn
brak
22.

91

ELEKT SP POL 2008 Wałach gniada/164 F: Bakszysz
M: Emisja
O: Agnieszka Skowrońska
B: Agnieszka Skowrońska
K021174 POL009661531008
23.

88

ERA Koń Mały POL 2001 Klacz gniada/mk:152 F: nn
M: nn
O: Julita Anna Rudaś
B: nieznany
brak POL 999 66 07320 01
24.

76

EUROPA SP POL .... Klacz gniada F: .
M: .
O: .
B: .
.
25.

17

FEROXX Oldenburg DEU 2013 Ogier kasztanowata/171 F: For Romance
M: Senorita / De Niro
O: Anna Przybylska
B: Niemcy
K022532 DE433330191813
26.

27

FIGARO NN POL 2008 Wałach kasztanowata/kuc:135 F: NN
M: NN
O: Izabela Rembielińska Guszpit
B: Izabela Rembielińska Guszpit
brak
27.

55

GALA Kuc Feliński POL 2006 Klacz izabelowata/kuc:134 F: Gepard
M: Groza
O: Włodzimierz Gieryszewski
B: Marian Dziechciarz
brak
28.

42

GALIA SP POL 2010 Klacz siwa/172 F: Kingsten
M: Galilea
O: Joanna Puławska
B: Zdzisław Goździor
K024518
29.

39

GERSHWIN H BAY GER 2010 Wałach gniada F: Gambrinus son
M: Cara Z
O: Aleksander Gołębiewski
B: Hipp Claus
brak DE 481 810035710
30.

89

GRACJA W Deutsches Reitpony POL 2006 Klacz gniada/kuc: F: Top Ewita
M: Garda
O: Pola Kostrzewa
B: nn
brak
31.

70

GRANNA KUC POL 2007 Klacz ciemnogniada/kuc:144 F: BONETTO-D
M: GRECJA
O: Anetta Kolasińska
B: Jerzy Łukomski
3377/17 PPL 013 61 01969 07
32.

96

GWIAZDKA SP POL 2006 Klacz kara F: NN
M: NN
O: Piotr Kamiński
B: -
brak
33.

67

GWINEA Wielkopolska POL 2003 Klacz siwa F: Grosz
M: Ilustracja
O: Sonia Matlak
B: Mirosław Komendarski
K008909 POL 007 66 00051 03
34.

28

HARCOWNIK Małopolskie POL 2012 Wałach gniada F: Makler II
M: Holinka
O: Małgorzata Karp
B: Małgorzata Karp
brak
35.

81

HAROLD KUC POL 2005 Wałach siwa/kuc: F: NN
M: KLEIN HUMALDA’S HOLLIDAY HEDWIG
O: Stella Strzeszewska
B: Piotr Grel
Brak
36.

68

HAVENA Polski Koń Szlachetnej Półkrwi POL 2011 Klacz gniada F: Dionizos
M: Haidi
O: Urszula Janiszewska
B: Mirosław Fijołek
brak 616009661583211
37.

19

HAWANA SP POL 2005 Klacz gniada F: Trefl
M: Haga
O: Mirosław Kanarek
B: Agnieszka Kaseja
Brak
38.

58

HELIOS OKSZA KUC POL 2008 Wałach siwa/kuc:139 F: Spinway Memento
M: Hobby Oksza
O: Tomasz Olszewski
B: Elżbieta Grabowska-Piasecka
brak
39.

61

HERUBIN Małopolska POL 2009 Wałach gniada F: Hindus
M: Hordenina
O: Zofia Klimaszewska
B: SK Walewice
brak
40.

9

HOTREX NN POL 2008 Wałach gniada/mk: F: Nn
M: Nn
O: Krzysztof Wieczorek
B: Nn
Brak
41.

48

HRECZKA Typ Szlachetny POL 2002 Klacz gniada F: NN
M: NN
O: Horseworks Włodzimierz Gieryszewski
B: brak
K025513
42.

36

HUBAL NN POL 2012 Wałach ciemnogniada F: NN
M: NN
O: Ewelina Nęcka
B: brak danych
brak
43.

15

HULTAJ SP POL 2002 Wałach kasztanowata F: Louis
M: Hawana
O: Wioletta Milczarek
B: SK Nowa Wioska
K020628
44.

43

JEGOCIN SP POL 2010 Wałach ciemnogniada F: Carlo Grande
M: Jemioła
O: Barbara Glasser
B: Stadnina koni Ferenstein
K019110
45.

86

JOWISZ Małopolska POL 2007 Wałach siwa/180 F: Fart
M: Jawa
O: Piotr Kamiński
B: Wolanin Ryszard
K017049 12267
46.

66

KAILY Czeska Gorąco-Krwista CZE 2008 Klacz kasztanowata/169 F: Radegast
M: Kentaur
O: Piotr Sarnecki
B: Piotr Sarnecki
K017057 203 009 226779507
47.

8

KASZMIR SP POL 2008 Wałach ciemnogniada/mk: F: Tramal
M: Kastra
O: Sylwia Koch - Kopyszko
B: nn
brak
48.

92

KAZIK Typ Kuc POL 2010 Wałach gniada/124 F: nn
M: nn
O: KJ Podkowa Leśna
B: nn
brak
49.

93

KLARYSA KUC POL 2001 Klacz srokata/kuc:119 F: nn / nn
M: nn / nn
O: TKKF Ognisko Podkowa
B:
K019245
50.

4

LANDROVER SP POL 2006 Wałach gniada F: Landjonker S
M: Lubiana
O: Klaudia Gaworczuk
B: Robert Stasiuk
brak
51.

64

LAWENDA Typ Kuc POL 2003 Klacz inna/kuc: F: Kormoran
M: Luba
O: Kryspin Zając
B: Konwent OO.Bonifratów
brak
52.

32

LEGOLAS SP POL 2011 Wałach gniada F: Ekoton
M: Libia
O: Hubert Dudek
B: Michał Szubski
brak
53.

6

LEGOLAS SP POL 2009 Wałach inna F: NN
M: NN
O: KINGA DUDEK
B: brak
brak
54.

34

LIWIA Kuc Walijski POL 2010 Klacz kasztanowata/kuc:141 F: Wolling's Dante
M: Wolling's Lucy
O: Magdalena Wawrzyniak
B: Rudnicki Jakub
616 013 66 17556 10
55.

59

MAŁY RYCERZ KUC POL 2011 Wałach siwa/kuc: F: NN
M: NN
O: Szkoła Sportów Konnych
B: Prywatny
Brak
56.

80

MARKIZ Konik Polski POL 2007 Wałach inna/mk:145 F: Lotos
M: Modliszka
O: Nikola Drabik
B: Grzegorz Bejnarowicz
brak POL 011 60 03428 07
57.

56

MEKSYK KUC POL 2011 Wałach gniada/kuc: F: NN
M: NN
O: Włodzimierz Gieryszewski
B: Janusz Adamski
brak
58.

87

MILO Wielkopolska POL 2005 Wałach gniada/mk:152 F: Rabiatos Z
M: Madame
O: Anna Łajc-Ambroziak
B: Anna Łajc-Ambroziak
Brak Pol 007600198305
59.

38

MODELING NN POL 2005 Wałach siwa F: nn
M: nn
O: Joanna Persona
B: nn
brak
60.

3

NEFRYT Mały Koń POL 2005 Wałach gniada/mk: F: Bart
M: Nandina
O: Agata Borys
B: SK Dobrzyniewo
K020982
61.

37

NOMINACJA SP POL 2004 Klacz siwa F: Hartland / Czad
M: Naomi / Eremita
O: Maciej Zając
B: Maciej Zając
K014127 616009661641004
62.

26

NOTACJA Trakeńska POL 2010 Klacz kara F: Czarczaf/Ogar
M: Nostalgia/Grey xo
O: Lidia Chomentowska
B: Stadnina Koni Liski
none
63.

72

NUREK Konik Polski POL 1998 Wałach inna/kuc:137 F: Morus
M: Nadolna
O: Witold Putkiewicz
B: Jan Płoński
K014946
64.

31

OLIMPIA WLKP POL 2005 Klacz gniada F: Nn
M: Nn
O: Mirosław Kanarek
B: Nn
Brak
65.

94

OZZI Huculska POL 2005 Wałach srokata/kuc: F:
M:
O: Anna Ząbek
B:
bark
66.

82

PAMIR NN POL 1996 Wałach gniada F: NN
M: NN
O: Paulina Szpańska
B: NN
Brak
67.

10

PAPAYA Wielkopolska POL 2000 Klacz siwa F: Larduck
M: Pogoda
O: Justyna Zawidzka
B: SK Racot
Brak
68.

44

PESTKA Typ Zimnokrwisty POL 2009 Klacz bułana F: NN
M: NN
O: Lena Jasnowska
B: Mordzelewski
Brak
69.

52

PŁOMIEŃ Małopolska POL 2006 Wałach siwa F: Puszczyk
M: Pestka
O: Tomasz Olszewski
B: Zdzisław Capiga
brak
70.

11

POTER Kuc Walijski POL 2010 Wałach kasztanowata/kuc: F: Apasjonata Saganek
M: Gemestone Philadelphia
O: Marcin Grzebieluch
B: Janusz Gajdzica
brak 616013540040510
71.

41

PROTON Małopolska POL 2008 Wałach gniada F: Pol
M: Migawka
O: Dorota Zalewska
B: Budzyk Marcin
Brak
72.

75

RIPOSTA Wielkopolska POL 2009 Klacz gniada F: Nepal
M: Rivolta
O: Jacek Trojanowicz
B: Piotr Ziemkiewicz
K019519
73.

50

SAMANTA Małopolska POL 2007 Klacz gniada F: Lancetnik
M: Suszi
O: Zofia Klimaszewska
B: P/ P. H. U. Różański Ryszard
Brak
74.

22

SAMSON-A SP POL 2004 Wałach gniada F: Ignam
M: Setka-A
O: Anna Witka
B: Adrianowska Agata
1981/17
75.

30

SANTINO Kuc Walisjki POL 2008 Wałach ciemnogniada/kuc:117 F: Capo 14
M: Szanta
O: Izabela Rembielińska Guszpit
B: Izabela Rembielińska Guszpit
brak
76.

49

SKARBOSZ Małopolska POL 2010 Wałach gniada F: Don Carlos
M: Sylistra
O: Wojciech Zalewski
B: Wojciecg Zalewski
K021364
77.

57

SOBEK Huculska POL 1999 Ogier gniada/kuc: F: Okoń
M: Sasanka
O: Wojciech Zalewski
B: Roman Iskrzycki
brak
78.

85

SZACHRAJ WLKP POL 2006 Wałach gniada F: Viskis
M: Szajka
O: Jarosław Płatek
B: Małgorzata Filipska
BRAK
79.

78

TOKAJ SP POL 06.04.2001 Wałach siwa F: Poprad
M: Tracja
O: Anna Kępkowicz
B: Brak
Brak
80.

33

TYMIANEK PONY POL 2009 Ogier gniada/kuc:147 F: Mm
M: Mm
O: Dariusz Kamiński
B: Mm
111
81.

47

VASYL Wielkopolska POL 2005 Wałach siwa F: Cewar
M: Visa
O: Włodzimierz Gieryszewski
B: Janus Agnieszka
K019466
82.

46

WICHER WLKP POL 2011 Wałach kara/172 F: Guffi
M: Walentynka
O: Aleksandra Ząbek
B: Magdalena Żubka
K020641 616007520031511
83.

12

WIKI NN POL 2001 Klacz siwa F: nn
M: nn
O: Mirosław Kanarek
B: nn
brak
84.

71

WUWU Trakeńska POL 2007 Wałach kara F: Ajbek
M: Wilga
O: KJ Podkowa Leśna
B: Krzysztof Wojsiat
brak
85.

79

ZICO XX POL 2006 Wałach kasztanowata F: Ecosse
M: Zarita
O: Marta Barbuzińska
B: Grzegorz Kaczmarek
Brak
Rider Club
Competition
Prize
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Ambroziak Nadia
Stajnia Brzozowy Las
MILO (87)
2018-06-03
17
Ambroziak Nina
Stajnia Brzozowy Las
MILO (87)
2018-06-03
31
Aniszewska Dominika
Stajnia Lider
EUROPA (76)
2018-06-03
2018-06-03
Arts Florencja
Stajnia Sawanka
OLIMPIA (31)
2018-06-02
18
Bąba Martyna
KS EQUIRIGHT
POTER (11)
2018-06-02
4
Barwińska Wiktoria
Stowarzyszenie Klub Sportów Konnych Stare Babice
SOBEK (57)
2018-06-03
33
Beczak Gabriela
Stowarzyszenie Klub Sportów Konnych Stare Babice
MEKSYK (56)
2018-06-02
11
Beczak Katarzyna
Stowarzyszenie Klub Sportów Konnych Stare Babice
SOBEK (57)
2018-06-02
9
Blank Barbara
Stowarzyszenie Klub Sportów Konnych Stare Babice
SAMANTA (50)
2018-06-03
18
Bogusz Łukasz
Ranczo Oregon
FIGARO (27)
2018-06-03
1
2018-06-03
5
2018-06-03
Borys Julia
Bez przynależności klubowej
NEFRYT (3)
2018-06-02
5
2018-06-03
8
2018-06-03
5
Brzozowski Michał
Stowarzyszenie Klub Sportów Konnych Stare Babice
2018-06-02
14
Butryn Emilia
Stowarzyszenie Klub Sportów Konnych Stare Babice
2018-06-03
14
Chaber Paulina
Stajnia Malowany Koń
LAWENDA (64)
2018-06-03
12
2018-06-03
20
Chmielewska Aniela
KS EQUIRIGHT
2018-06-02
8
Chodakowska Michalina
Stowarzyszenie Klub Sportów Konnych Stare Babice
CYPRYS (54)
2018-06-03
17
Chomentowska Lidia
Stajnia Kobra Park
NOTACJA (26)
2018-06-02
1
2018-06-02
1
Czerniakowska Maja
Stowarzyszenie Klub Sportów Konnych Stare Babice
AMOR (60)
2018-06-02
9
Czerwińska Pola
Stowarzyszenie Klub Sportów Konnych Stare Babice
SAMANTA (50)
2018-06-03
Dudek Kinga
KS EQUIRIGHT
2018-06-02
6
Dudek Kinga
KS Equiright
LEGOLAS (32)
2018-06-03
21
2018-06-03
Fiks Zuzanna
Stowarzyszenie Klub Sportów Konnych Stare Babice
HRECZKA (48)
2018-06-03
Gaworczuk Klaudia
brak
2018-06-03
24
2018-06-03
6
Gontarz Lidia
Stowarzyszenie Klub Sportów Konnych Stare Babice
AMOR (60)
2018-06-03
25
Góral Maja
Stowarzyszenie Klub Sportów Konnych Stare Babice
2018-06-03
9
Gręda Magdalena
Stajnia Malowany Koń
DORUS (65)
2018-06-03
6
Grzebieluch Martyna
KS EQUIRIGHT
POTER (11)
2018-06-02
3
2018-06-03
26
2018-06-03
29
Horne Sara
Stajnia Malowany Koń
DORUS (65)
2018-06-03
24
2018-06-03
13
Inguenaud Sophia
Stajnia Agmaja
JEGOCIN (43)
2018-06-03
2018-06-03
18
Jabłońska Lena
Stowarzyszenie Klub Sportów Konnych Stare Babice
2018-06-03
Jakubiec Martyna
Stowarzyszenie Klub Sportów Konnych Stare Babice
GALA (55)
2018-06-02
15
Janiszewska Magdalena
brak
HAVENA (68)
2018-06-03
16
2018-06-03
17
Janusik Maciej
St. KSK Stare Babice
VASYL (47)
2018-06-03
8
Jaroszyńska Julia
Stajnia Rzęszyce
PROTON (41)
2018-06-03
23
2018-06-03
Jarzyńska Katarzyna
KS EQUIRIGHT
JOWISZ (86)
2018-06-03
16
2018-06-03
35
Jasiniak Matylda
Stowarzyszenie Klub Sportów Konnych Stare Babice
2018-06-02
17
2018-06-03
2018-06-03
34
2018-06-03
12
Jasnowska Agata
Stajnia Agmaja
PESTKA (44)
2018-06-03
3
2018-06-03
7
Kaleta Zuzanna
Klub Jezdziecki Stajnia AGMAJA
MARKIZ (80)
2018-06-03
2
2018-06-03
23
2018-06-03
Kamińska Natalia
KJ Aldragha
2018-06-02
2
2018-06-02
Kanarek Aleksandra
KJ Sawanka
2018-06-02
Karp Małgorzata
Ranczo Oregon
2018-06-02
3
Kawczyńska-Banaszek Emilia
Stajnia Zielonki
2018-06-02
2
Kępkowicz Anna
Stajnia Zielonki
TOKAJ (78)
2018-06-02
5
Kluczewska Alicja
Stowarzyszenie Klub Sportów Konnych Stare Babice
GALA (55)
2018-06-03
Kokocińska Julia
Stowarzyszenie Klub Sportów Konnych Stare Babice
AMOR (60)
2018-06-02
8
Kolasińska Ewa
BPK
2018-06-03
10
GRANNA (70)
2018-06-03
18
2018-06-03
32
2018-06-02
1
Kołacz Maja
Stowarzyszenie Klub Sportów Konnych Stare Babice
HRECZKA (48)
2018-06-02
9
2018-06-03
28
Kołodziej Aleksandra
Stowarzyszenie Klub Sportów Konnych Stare Babice
SAMANTA (50)
2018-06-03
7
Kołodziej Justyna
Stowarzyszenie Klub Sportów Konnych Stare Babice
GALA (55)
2018-06-02
13
Kopiecka Daria
Ranczo Oregon
2018-06-02
8
2018-06-02
13
Kopyszko Julia
KJ Sawanka
2018-06-02
11
2018-06-03
26
2018-06-03
18
Kostrzewa Pola
KJ Zegar
2018-06-03
4
2018-06-03
30
Kotruchow Agata
Stowarzyszenie Klub Sportów Konnych Stare Babice
GALA (55)
2018-06-03
12
Kowalczyk Zuzanna
Stowarzyszenie Klub Sportów Konnych Stare Babice
SOBEK (57)
2018-06-02
6
Kozak Ludwika
bpk
GWINEA (67)
2018-06-02
7
2018-06-03
11
2018-06-03
8
Kozłowska Karolina
Stowarzyszenie Klub Sportów Konnych Stare Babice
2018-06-03
18
Krukowska Izabela
Stowarzyszenie Klub Sportów Konnych Stare Babice
GALA (55)
2018-06-03
10
Krukowska Urszula
Stowarzyszenie Klub Sportów Konnych Stare Babice
SOBEK (57)
2018-06-03
22
Ląpieś Marta
brak
2018-06-03
25
Lipke Maja
Stowarzyszenie Klub Sportów Konnych Stare Babice
CZOGORI (51)
2018-06-03
2
Lipko Łucja
KJ Zegar
CEKIN (35)
2018-06-03
3
2018-06-03
7
Litaszewska Agata
KJ Sawanka
2018-06-02
4
Matlak Zofia
Stowarzyszenie Klub Sportów Konnych Stare Babice
HERUBIN (61)
2018-06-02
13
Mazurek Małgorzata
Stowarzyszenie Klub Sportów Konnych Stare Babice
2018-06-03
13
Meder Hanna
Stowarzyszenie Klub Sportów Konnych Stare Babice
VASYL (47)
2018-06-02
4
2018-06-02
8
Missala Andrzej
Stowarzyszenie Klub Sportów Konnych Stare Babice
DORATO (53)
2018-06-02
21
Missala Magdalena
Stowarzyszenie Klub Sportów Konnych Stare Babice
VASYL (47)
2018-06-03
5
2018-06-03
Mitroo Aleksander
KJ Podkowa Leśna
CAMARGO (73)
2018-06-02
6
2018-06-02
7
Mitrowska Martyna
Stowarzyszenie SKJ Bobrowy Staw
BORYS (23)
2018-06-02
3
2018-06-02
10
2018-06-03
1
2018-06-03
4
2018-06-03
6
Nęcka Ewelina
brak
HUBAL (36)
2018-06-03
21
2018-06-03
Nowak Michalina
KJ Podkowa Leśna
WUWU (71)
2018-06-02
1
2018-06-02
4
Ohme Klara
KJ Podkowa Leśna
KAZIK (92)
2018-06-03
19
2018-06-03
19
Olszewska Wiktoria
Stowarzyszenie Klub Sportów Konnych Stare Babice
SAMANTA (50)
2018-06-02
7
Pazik Anna
bez przynależności klubowej
ALEGRO (77)
2018-06-03
2
2018-06-03
1
Persona Joanna
KS Equiright
2018-06-02
6
Persona Maria
KS Equiright
2018-06-02
5
2018-06-02
4
2018-06-03
4
2018-06-03
6
Pilecka Alicja
Stowarzyszenie Klub Sportów Konnych Stare Babice
2018-06-02
10
Plechawska Gabriela
Stowarzyszenie Klub Sportów Konnych Stare Babice
MEKSYK (56)
2018-06-02
15
Płaszewska Zuzanna
Stajnia Sawanka
2018-06-03
2018-06-03
11
2018-06-03
Płatek Monika
Equiright
2018-06-03
6
2018-06-03
13
Powierza Anna
Brak
CIOS (95)
2018-06-02
6
2018-06-02
Przybylska Anna
KS Centurion
FEROXX (17)
2018-06-02
1
Przybysz Klaudia
Ks Equiright
2018-06-03
2018-06-03
4
Pszczółkowska Wiktoria
BPK
PAMIR (82)
2018-06-03
15
2018-06-03
22
Puławska Zofia
KS Equiright
GALIA (42)
2018-06-02
5
2018-06-02
2
Rembielińska Wiktoria
Ranczo Oregon
SANTINO (30)
2018-06-03
9
2018-06-03
2018-06-03
Roszkowska Zuzanna
KS EQUIRIGHT
POTER (11)
2018-06-02
1
Rózga Bartłomiej
bpk
ELEKT (91)
2018-06-03
16
2018-06-03
3
2018-06-03
1
Rudaś Julita
Stajnia Agmaja
ERA (88)
2018-06-03
4
Sadowska Wiktoria
Stowarzyszenie Klub Sportów Konnych Stare Babice
2018-06-03
14
Sarnecka Agnieszka
bpk
KAILY (66)
2018-06-03
5
2018-06-03
2
Skonieczna Michalina
KJ Podkowa Leśna
KLARYSA (93)
2018-06-03
20
2018-06-03
4
Skrzypiński Krzysztof
bez przynależności
2018-06-03
22
Ślusarczyk Urszula
NZ
DOLLY (74)
2018-06-02
2018-06-02
3
Słomka Joanna
Stajnia Sawanka
WIKI (12)
2018-06-02
19
Sobolewska Gaja
Stowarzyszenie Klub Sportów Konnych Stare Babice
2018-06-02
16
Sobolewska Lea
Stowarzyszenie Klub Sportów Konnych Stare Babice
CYPRYS (54)
2018-06-02
12
Solan Gabriela
Stowarzyszenie Klub Sportów Konnych Stare Babice
CYPRYS (54)
2018-06-02
10
Sosnowska Karolina
KJ Sawanka
2018-06-02
Strzeszewska Wiktoria
Sportowy Klub Jeździecki BAJARDO
HAROLD (81)
2018-06-03
2018-06-03
8
Sypuła Aleksandra
KJ Podkowa Leśna
KAZIK (92)
2018-06-03
21
KLARYSA (93)
2018-06-03
2
Szpańska Paulina
BPK
2018-06-03
7
2018-06-03
9
Szwakopf Sonia
Stowarzyszenie Klub Sportów Konnych Stare Babice
CYPRYS (54)
2018-06-03
15
Tomala Katarzyna
Stajnia Sawanka
HULTAJ (15)
2018-06-02
6
Tomczyńska Aleksandra
Zielona Koniczynka Barbuziki Team
OZZI (94)
2018-06-03
3
2018-06-03
10
Trojanowicz Maja
Stowarzyszenie Klub Sportów Konnych Stare Babice
RIPOSTA (75)
2018-06-02
2018-06-02
10
2018-06-03
5
2018-06-03
Wawrzyniak Zuzanna
KJ Aldragho
LIWIA (34)
2018-06-02
1
2018-06-02
Werelich Zuzanna
bpk
2018-06-03
2018-06-03
3
Wieczorek Julia
Stajnia Sawanka
HOTREX (9)
2018-06-02
3
2018-06-02
16
2018-06-03
27
2018-06-03
11
Witka Anna
bez przynależności
2018-06-02
2
Wścisły Monika
Zielona Koniczynka Barbuziki Team
ZICO (79)
2018-06-03
1
2018-06-03
3
2018-06-03
15
Wyrzykowska Wiktoria
Stajnia Sawanka
HAWANA (19)
2018-06-02
3
2018-06-03
9
2018-06-03
Wysmułek Marianna
KJ Podkowa Leśna
NUREK (72)
2018-06-02
2
2018-06-02
9
Ząbek Aleksandra
Zielona Koniczynka Barbuziki Team
WICHER (46)
2018-06-03
1
2018-06-03
14
2018-06-03
2
Zalewska Dorota
Stajnia Rzeszyce
BALATON (40)
2018-06-03
2018-06-03
Zawidzka Justyna
-
PAPAYA (10)
2018-06-02
7
Ziomek Izabela
Stowarzyszenie Klub Sportów Konnych Stare Babice
CZOGORI (51)
2018-06-02
20
Żmuda Krzysztof
Stowarzyszenie Klub Sportów Konnych Stare Babice
2018-06-02
12

Number of Riders: 118

Number of Horses: 85

The sum of prizes: 0.00

Competition results developed by:
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: R2-042018-1, Szkoła Sportów Konnych)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2018
design and realization: signus.pl