Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

Zgłoszenia zaakceptowane:

Nr Status zgłoszenia
Daty korekty i utworzenia
Zawodnik Koń Konkursy
50 ENTRY ACCEPTED 2018-09-07 06:22:17
2018-09-06 23:15:59
Aleksandra Poźniak PIELGRZYM
  • 1x 1B/LL/konkurs Baby, wysokość do 40cm - konkursu dokładności z trafieniem w normę czasu S1
  • 1x 2B/LL/ZRiT konkursu dokładności z trafieniem w normę czasu S1 - półfinał (oficjalny) + Towarzyski
49 ENTRY ACCEPTED 2018-09-07 06:22:06
2018-09-06 21:56:52
Sylwia Świrydziuk GRAFIT
  • 1x 2B/LL/ZRiT konkursu dokładności z trafieniem w normę czasu S1 - półfinał (oficjalny) + Towarzyski
  • 1x 3B/L/konkursu zwykły - półfinał
  • 1x 8B/LL/ZRiT konkursu dwufazowy - finał (art. 274.5.3) oficjaly i towarzyski
  • 1x 10B/L/konkursu dwufazowy - finał (art. 274.5.6)
48 ENTRY ACCEPTED 2018-09-07 06:21:54
2018-09-06 21:27:08
Urszula Bochen SABRA
  • 1x 1B/LL/konkurs Baby, wysokość do 40cm - konkursu dokładności z trafieniem w normę czasu S1
  • 2x 2B/LL/ZRiT konkursu dokładności z trafieniem w normę czasu S1 - półfinał (oficjalny) + Towarzyski
  • 2x 8B/LL/ZRiT konkursu dwufazowy - finał (art. 274.5.3) oficjaly i towarzyski
47 ENTRY ACCEPTED 2018-09-07 06:21:41
2018-09-06 21:26:16
Zuzanna Tadaj TORNADO
  • 1x 3A/P1/ZR konie
  • 1x 4A/P4/ZR kuce
  • 1x 3B/L/konkursu zwykły - półfinał
46 ENTRY ACCEPTED 2018-09-07 06:21:28
2018-09-06 21:25:38
Zuzanna Tadaj CEDAR
  • 1x 4A/P4/ZR konie
  • 1x 5A/N4/ZR konie
  • 1x 3B/L/konkursu zwykły - półfinał
45 ENTRY ACCEPTED 2018-09-06 18:42:10
2018-09-06 18:40:55
Wiktoria Piktel GOŹDZIK
  • 2x 1B/LL/konkurs Baby, wysokość do 40cm - konkursu dokładności z trafieniem w normę czasu S1
  • 2x 7B/LL/konkurs Baby, wysokość do 40cm - konkursu dokładności z trafieniem w normę czasu S1
44 ENTRY ACCEPTED 2018-09-06 18:42:25
2018-09-06 18:32:01
Antonina Jaworska NIMBA
  • 2x 1B/LL/konkurs Baby, wysokość do 40cm - konkursu dokładności z trafieniem w normę czasu S1
  • 2x 2B/LL/ZRiT konkursu dokładności z trafieniem w normę czasu S1 - półfinał (oficjalny) + Towarzyski
  • 2x 7B/LL/konkurs Baby, wysokość do 40cm - konkursu dokładności z trafieniem w normę czasu S1
  • 2x 8B/LL/ZRiT konkursu dwufazowy - finał (art. 274.5.3) oficjaly i towarzyski
43 ENTRY ACCEPTED 2018-09-06 18:10:07
2018-09-06 18:09:45
Karolina Janczewska DAFNE
  • 1x 2B/LL/ZRiT konkursu dokładności z trafieniem w normę czasu S1 - półfinał (oficjalny) + Towarzyski
  • 1x 3B/L/konkursu zwykły - półfinał
  • 1x 8B/LL/ZRiT konkursu dwufazowy - finał (art. 274.5.3) oficjaly i towarzyski
  • 1x 10B/L/konkursu dwufazowy - finał (art. 274.5.6)
42 ENTRY ACCEPTED 2018-09-06 18:08:18
2018-09-06 16:44:28
Adrian Stypulkowski NOAH
  • 1x 2B/LL/ZRiT konkursu dokładności z trafieniem w normę czasu S1 - półfinał (oficjalny) + Towarzyski
  • 1x 3B/L/konkursu zwykły - półfinał
  • 1x 8B/LL/ZRiT konkursu dwufazowy - finał (art. 274.5.3) oficjaly i towarzyski
  • 1x 10B/L/konkursu dwufazowy - finał (art. 274.5.6)
41 ENTRY ACCEPTED 2018-09-06 18:09:31
2018-09-06 13:53:10
Dominika Łopieńska FAKTOR
  • 1x 2B/LL/ZRiT konkursu dokładności z trafieniem w normę czasu S1 - półfinał (oficjalny) + Towarzyski
  • 1x 3B/L/konkursu zwykły - półfinał
  • 1x 8B/LL/ZRiT konkursu dwufazowy - finał (art. 274.5.3) oficjaly i towarzyski
  • 1x 10B/L/konkursu dwufazowy - finał (art. 274.5.6)
40 ENTRY ACCEPTED 2018-09-06 18:09:43
2018-09-06 13:40:55
Agnieszka Sobolewska HANDYMAN 004
  • 1x 3B/L/konkursu zwykły - półfinał
  • 1x 5B/P/konkursu dokładności z natychmiastowa rozgrywką - półfinał (art. 238.1.2/245.3)
  • 1x 10B/L/konkursu dwufazowy - finał (art. 274.5.6)
  • 1x 11B/P/konkursu zwykły - finał
39 ENTRY ACCEPTED 2018-09-06 18:09:55
2018-09-06 13:40:19
Emil Mościcki SEKWANA
  • 1x 3B/L/konkursu zwykły - półfinał
  • 1x 5B/P/konkursu dokładności z natychmiastowa rozgrywką - półfinał (art. 238.1.2/245.3)
  • 1x 10B/L/konkursu dwufazowy - finał (art. 274.5.6)
  • 1x 11B/P/konkursu zwykły - finał
38 ENTRY ACCEPTED 2018-09-06 18:10:19
2018-09-06 13:39:43
Emil Mościcki CANDY KISS
  • 1x 5B/P/konkursu dokładności z natychmiastowa rozgrywką - półfinał (art. 238.1.2/245.3)
  • 1x 6B/N/konkursu zwykły - półfinał
  • 1x 11B/P/konkursu zwykły - finał
  • 1x 12B/N/konkursu o wzrastającym stopniu trudności - finał (art. 269)
37 ENTRY ACCEPTED 2018-09-06 18:10:33
2018-09-06 13:39:02
Patrycja Mościcka HEKATE
  • 1x 3B/L/konkursu zwykły - półfinał
  • 1x 5B/P/konkursu dokładności z natychmiastowa rozgrywką - półfinał (art. 238.1.2/245.3)
  • 1x 10B/L/konkursu dwufazowy - finał (art. 274.5.6)
  • 1x 11B/P/konkursu zwykły - finał
36 ENTRY ACCEPTED 2018-09-06 18:11:03
2018-09-06 13:38:17
Agata Klentak PETUNIA
  • 1x 3B/L/konkursu zwykły - półfinał
  • 1x 5B/P/konkursu dokładności z natychmiastowa rozgrywką - półfinał (art. 238.1.2/245.3)
  • 1x 10B/L/konkursu dwufazowy - finał (art. 274.5.6)
  • 1x 11B/P/konkursu zwykły - finał
35 ENTRY ACCEPTED 2018-09-06 18:11:35
2018-09-06 13:01:56
Milena Jakubiak QUO VADIS
  • 2x 2B/LL/ZRiT konkursu dokładności z trafieniem w normę czasu S1 - półfinał (oficjalny) + Towarzyski
  • 1x 3B/L/konkursu zwykły - półfinał
  • 2x 8B/LL/ZRiT konkursu dwufazowy - finał (art. 274.5.3) oficjaly i towarzyski
  • 1x 10B/L/konkursu dwufazowy - finał (art. 274.5.6)
34 ENTRY ACCEPTED 2018-09-06 11:05:03
2018-09-06 10:19:29
Ewa Horbacewicz ORIAN
  • 1x 3B/L/konkursu zwykły - półfinał
  • 1x 4B/L/konkursu stylowy szkoleniowy
  • 2x 9B/L/konkursu stylowy
  • 1x 10B/L/konkursu dwufazowy - finał (art. 274.5.6)
33 ENTRY ACCEPTED 2018-09-06 11:04:52
2018-09-06 08:04:45
Beata Mróz CWAN
  • 1x 3B/L/konkursu zwykły - półfinał
  • 1x 5B/P/konkursu dokładności z natychmiastowa rozgrywką - półfinał (art. 238.1.2/245.3)
  • 1x 10B/L/konkursu dwufazowy - finał (art. 274.5.6)
  • 1x 11B/P/konkursu zwykły - finał
32 ENTRY ACCEPTED 2018-09-06 06:53:41
2018-09-06 01:06:10
Milena Jakubiak KARINO
  • 1x 5B/P/konkursu dokładności z natychmiastowa rozgrywką - półfinał (art. 238.1.2/245.3)
  • 1x 6B/N/konkursu zwykły - półfinał
  • 1x 11B/P/konkursu zwykły - finał
  • 1x 12B/N/konkursu o wzrastającym stopniu trudności - finał (art. 269)
31 ENTRY ACCEPTED 2018-09-06 06:53:29
2018-09-05 21:37:28
Sandra Kruk DERWISZ
  • 1x 3B/L/konkursu zwykły - półfinał
  • 1x 5B/P/konkursu dokładności z natychmiastowa rozgrywką - półfinał (art. 238.1.2/245.3)
  • 1x 10B/L/konkursu dwufazowy - finał (art. 274.5.6)
  • 1x 11B/P/konkursu zwykły - finał
30 ENTRY ACCEPTED 2018-09-06 06:53:15
2018-09-05 19:01:57
Martyna Ostapczuk SILVER V
  • 1x 6B/N/konkursu zwykły - półfinał
  • 1x 12B/N/konkursu o wzrastającym stopniu trudności - finał (art. 269)
29 ENTRY ACCEPTED 2018-09-05 09:54:04
2018-09-05 08:55:38
Maja Bajkowska MARSYLIA
  • 1x 2A/L3/ZR konie
28 ENTRY ACCEPTED 2018-09-05 09:54:14
2018-09-05 08:55:13
Kornelia Grusza MARSYLIA
  • 1x 1A/L1/ZR konie
  • 1x 1B/LL/konkurs Baby, wysokość do 40cm - konkursu dokładności z trafieniem w normę czasu S1
  • 1x 7B/LL/konkurs Baby, wysokość do 40cm - konkursu dokładności z trafieniem w normę czasu S1
27 ENTRY ACCEPTED 2018-09-05 09:54:26
2018-09-05 08:44:50
Sandra Raszkiewicz NURT
  • 1x 1B/LL/konkurs Baby, wysokość do 40cm - konkursu dokładności z trafieniem w normę czasu S1
  • 1x 7B/LL/konkurs Baby, wysokość do 40cm - konkursu dokładności z trafieniem w normę czasu S1
26 ENTRY ACCEPTED 2018-09-05 09:54:36
2018-09-05 08:44:05
Maja Bajkowska NURT
  • 1x 1A/L1/ZR konie
  • 1x 2A/L3/ZR konie
  • 1x 1B/LL/konkurs Baby, wysokość do 40cm - konkursu dokładności z trafieniem w normę czasu S1
  • 1x 7B/LL/konkurs Baby, wysokość do 40cm - konkursu dokładności z trafieniem w normę czasu S1
25 ENTRY ACCEPTED 2018-09-05 09:54:46
2018-09-05 08:42:20
Zuzanna Jaroszewicz DA VINCI
  • 1x 1A/L1/ZR konie
  • 1x 2A/L3/ZR konie
  • 1x 1B/LL/konkurs Baby, wysokość do 40cm - konkursu dokładności z trafieniem w normę czasu S1
  • 1x 7B/LL/konkurs Baby, wysokość do 40cm - konkursu dokładności z trafieniem w normę czasu S1
24 ENTRY ACCEPTED 2018-09-05 09:54:55
2018-09-04 22:34:17
Paulina Karaś NEREIDA
  • 1x 1A/L1/ZR konie
  • 1x 2A/L3/ZR konie
23 ENTRY ACCEPTED 2018-09-05 09:55:04
2018-09-04 22:29:14
Maria Zajczyk GROM
  • 1x 4A/P4/ZR konie
  • 1x 5A/N4/ZR konie
22 ENTRY ACCEPTED 2018-09-05 09:55:15
2018-09-04 20:34:33
Patrycja Gryko AMIR
  • 2x 2B/LL/ZRiT konkursu dokładności z trafieniem w normę czasu S1 - półfinał (oficjalny) + Towarzyski
  • 2x 8B/LL/ZRiT konkursu dwufazowy - finał (art. 274.5.3) oficjaly i towarzyski
21 ENTRY ACCEPTED 2018-09-04 18:40:10
2018-09-03 21:24:10
Aleksandra Zarecka-Kondratiuk HEDWIG B.
  • 1x 3A/P1/ZR konie
20 ENTRY ACCEPTED 2018-09-04 18:40:22
2018-09-03 21:23:52
Weronika Paszko HEDWIG B.
  • 1x 4A/P4/ZR konie
19 ENTRY ACCEPTED 2018-09-03 17:50:15
2018-09-03 17:12:11
Kinga Bagińska ARKADIA
  • 1x 4A/P4/ZR konie
  • 1x 5A/N4/ZR konie
18 ENTRY ACCEPTED 2018-09-03 17:50:05
2018-09-03 08:39:03
Aleksandra Kamińska AKWARELA
  • 1x 1A/L1/ZR konie
17 ENTRY ACCEPTED 2018-09-01 09:37:56
2018-08-31 22:17:16
Agnieszka Prokop JUST ICE
  • 2x 2B/LL/ZRiT konkursu dokładności z trafieniem w normę czasu S1 - półfinał (oficjalny) + Towarzyski
  • 1x 3B/L/konkursu zwykły - półfinał
  • 2x 8B/LL/ZRiT konkursu dwufazowy - finał (art. 274.5.3) oficjaly i towarzyski
  • 1x 10B/L/konkursu dwufazowy - finał (art. 274.5.6)
16 ENTRY ACCEPTED 2018-09-01 09:37:46
2018-08-31 22:13:46
Zofia Kondraciuk KARDYNAWA
  • 1x 2A/L3/ZR konie
15 ENTRY ACCEPTED 2018-09-01 09:37:29
2018-08-31 19:18:29
Edyta Popko KARDYNAWA
  • 1x 1A/L1/ZR konie
  • 2x 1B/LL/konkurs Baby, wysokość do 40cm - konkursu dokładności z trafieniem w normę czasu S1
  • 2x 7B/LL/konkurs Baby, wysokość do 40cm - konkursu dokładności z trafieniem w normę czasu S1
14 ENTRY ACCEPTED 2018-09-01 09:37:09
2018-08-31 19:16:04
Urszula Popko CYDONIA
  • 1x 1B/LL/konkurs Baby, wysokość do 40cm - konkursu dokładności z trafieniem w normę czasu S1
  • 2x 7B/LL/konkurs Baby, wysokość do 40cm - konkursu dokładności z trafieniem w normę czasu S1
13 ENTRY ACCEPTED 2018-09-01 09:36:47
2018-08-31 19:14:53
Urszula Popko AKWARELA
  • 1x 2A/L3/ZR konie
  • 2x 2B/LL/ZRiT konkursu dokładności z trafieniem w normę czasu S1 - półfinał (oficjalny) + Towarzyski
  • 2x 8B/LL/ZRiT konkursu dwufazowy - finał (art. 274.5.3) oficjaly i towarzyski
12 ENTRY ACCEPTED 2018-09-01 09:36:32
2018-08-31 19:11:55
Edyta Popko CYDONIA
  • 1x 1A/L1/ZR konie
11 ENTRY ACCEPTED 2018-09-01 09:36:19
2018-08-31 19:10:02
Urszula Popko WIEDŹMIN
  • 1x 2A/L3/ZR konie
10 ENTRY ACCEPTED 2018-09-01 09:36:08
2018-08-31 19:07:52
Aleksandra Zarecka-Kondratiuk BLACK-BOY
  • 1x 5A/N4/ZR konie
  • 1x 6A/C2/ZR konie
9 ENTRY ACCEPTED 2018-08-31 17:00:42
2018-08-31 12:07:12
Aleksandra Zarecka-Kondratiuk CYDONIA
  • 1x 1B/LL/konkurs Baby, wysokość do 40cm - konkursu dokładności z trafieniem w normę czasu S1
  • 1x 2B/LL/ZRiT konkursu dokładności z trafieniem w normę czasu S1 - półfinał (oficjalny) + Towarzyski
  • 1x 8B/LL/ZRiT konkursu dwufazowy - finał (art. 274.5.3) oficjaly i towarzyski
8 ENTRY ACCEPTED 2018-08-31 17:01:01
2018-08-31 12:06:05
Aleksandra Zarecka-Kondratiuk TEUNIS VAN DE OUDE PLAET
  • 1x 2A/L3/ZR konie
  • 1x 3A/P1/ZR konie
7 ENTRY ACCEPTED 2018-08-31 17:01:17
2018-08-31 12:05:35
Aleksandra Zarecka-Kondratiuk BOGDANKA
  • 1x 3B/L/konkursu zwykły - półfinał
  • 1x 5B/P/konkursu dokładności z natychmiastowa rozgrywką - półfinał (art. 238.1.2/245.3)
  • 1x 10B/L/konkursu dwufazowy - finał (art. 274.5.6)
  • 1x 11B/P/konkursu zwykły - finał
6 ENTRY ACCEPTED 2018-08-31 17:01:31
2018-08-31 12:04:57
Aleksandra Zarecka-Kondratiuk WIEDŹMIN
  • 1x 1A/L1/ZR konie
  • 1x 7B/LL/konkurs Baby, wysokość do 40cm - konkursu dokładności z trafieniem w normę czasu S1
  • 1x 8B/LL/ZRiT konkursu dwufazowy - finał (art. 274.5.3) oficjaly i towarzyski
5 ENTRY ACCEPTED 2018-08-30 18:00:40
2018-08-30 14:51:48
Emilia Kurowska KARINO
  • 1x 1A/L1/ZR konie
  • 1x 1B/LL/konkurs Baby, wysokość do 40cm - konkursu dokładności z trafieniem w normę czasu S1
  • 1x 2B/LL/ZRiT konkursu dokładności z trafieniem w normę czasu S1 - półfinał (oficjalny) + Towarzyski
  • 1x 7B/LL/konkurs Baby, wysokość do 40cm - konkursu dokładności z trafieniem w normę czasu S1
  • 1x 8B/LL/ZRiT konkursu dwufazowy - finał (art. 274.5.3) oficjaly i towarzyski
4 ENTRY ACCEPTED 2018-08-30 18:01:15
2018-08-30 14:49:36
Gabriela Mackiewicz HADES FIRE P
  • 1x 1A/L1/ZR konie
  • 1x 2A/L3/ZR konie
  • 1x 2B/LL/ZRiT konkursu dokładności z trafieniem w normę czasu S1 - półfinał (oficjalny) + Towarzyski
  • 1x 7B/LL/konkurs Baby, wysokość do 40cm - konkursu dokładności z trafieniem w normę czasu S1
  • 1x 8B/LL/ZRiT konkursu dwufazowy - finał (art. 274.5.3) oficjaly i towarzyski
3 ENTRY ACCEPTED 2018-08-31 17:00:13
2018-08-30 10:23:26
Ewa Matuszczak CON DAO
  • 1x 7B/LL/konkurs Baby, wysokość do 40cm - konkursu dokładności z trafieniem w normę czasu S1
  • 2x 8B/LL/ZRiT konkursu dwufazowy - finał (art. 274.5.3) oficjaly i towarzyski
  • 1x 9B/L/konkursu stylowy
2 ENTRY ACCEPTED 2018-08-29 21:22:54
2018-08-29 19:17:35
Monika Mazurkiewicz BURGUND
  • 2x 7B/LL/konkurs Baby, wysokość do 40cm - konkursu dokładności z trafieniem w normę czasu S1
1 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2018-08-29 21:20:01
2018-08-29 16:22:36
Marta Fuks-Tichoniuk KOSTNER
  • 2x 2B/LL/ZRiT konkursu dokładności z trafieniem w normę czasu S1 - półfinał (oficjalny) + Towarzyski
  • 1x 4B/L/konkursu stylowy szkoleniowy
No. Rider Club
Year of birth
PZJ
FEI ID
1. Bagińska Kinga CSJ Chraboły
2001 (J.)
brak
2. Bajkowska Maja Klub Jeździecki Popławce
2004 (JM.)
O046871
3. Bochen Urszula Brak
1999 (MJ.)
0028814
4. Brasławska Oliwia Klub Sportowy Victoria
2000 (J.)
O039542
5. Fuks-Tichoniuk Marta happy horse stable Markowszczyzna
S
brak
6. Grusza Kornelia Klub Jeździecki Popławce
2003 (JM.)
O045318
7. Gryko Patrycja MKS Sprząśla
2003 (JM.)
Brak
8. Horbacewicz Ewa OSK Kucykowo
1999 (MJ.)
O022371
9. Jakubiak Milena Bez przynależności klubowej
S
O009262
10. Janczewska Karolina CSJC
S
LZRWZJ/2477/18
11. Jaroszewicz Zuzanna Klub Jeździecki Popławce
2003 (JM.)
O045317
12. Jaworska Antonina Klub Sportowy Pieńki
2007 (Mł.)
O038162
13. Kamińska Aleksandra Mks Sprząśla
S
brak
14. Karaś Paulina Klub Jeździecki Popławce
S
O052010
15. Klentak Agata KJ OSTOJA w Chrabołach
2001 (J.)
O038398
16. Kondraciuk Zofia Mks Sprząśla
2002 (J.)
O042405
17. Kruk Sandra Klub Jeździecki Białystok
2003 (JM.)
O034427
18. Kurowska Emilia KLUB JEŹDZIECKI BIAŁYSTOK
S
O031206
19. Łopieńska Dominika KJ OSTOJA w Chrabołach
2002 (J.)
Brak
20. Mackiewicz Gabriela KLUB JEŹDZIECKI BIAŁYSTOK
2002 (J.)
O034705
21. Marcińczyk Zuzanna Klub Sportowy Victoria
2003 (JM.)
O043254
22. Matuszczak Ewa Klub Jeździecki Białystok
S
LZRWZJ/3393/18
23. Mazurczak Mateusz KS Victoria
2002 (J.)
brak
24. Mazurkiewicz Monika NZ
S
brak
25. Mościcka Huczko Patrycja KJ OSTOJA w Chrabołach
S
O012387
26. Mościcki Emil KJ OSTOJA w Chrabołach
1998 (MJ.)
O030979
27. Mróz Beata Bez przynależności klubowej
1998 (MJ.)
O038402
28. Ostapczuk Martyna BPK (PDL)
2004 (JM.)
O039176
29. Paszko Weronika MKS Sprząśla
S
brak
30. Piktel Wiktoria KS Pieńki
2005 (JM.)
brak
31. Popko Edyta MKS Sprząśla
2007 (Mł.)
brak
32. Popko Urszula MKS Sprzaśla
2004 (JM.)
brak
33. Poźniak Aleksandra Klub Jeździecki Popławce
S
brak
34. Prokop Agnieszka MKS Sprzasla
S
O005466
35. Raszkiewicz Sandra Klub Jeździecki Popławce
2003 (JM.)
O046234
36. Sadowska Marta KJ BIK Gieniusze
S
LZRWZJ/3267/18
37. Sadowski Krzysztof Bpk
S
Brak
38. Serafin Julia Klub Sportowy Victoria
2001 (J.)
O042691
39. Sobolewska Agnieszka KJ OSTOJA w Chrabołach
S
O012388
40. Świrydziuk Sylwia Centrum Szkolenia Jeździeckiego Chraboły
S
O046187
41. Szutko Weronika KJ BIK Gieniusze
2004 (JM.)
LZRWZJ/2310/18
42. Tadaj Zuzanna Kj Bik
2000 (J.)
Brak
43. Zajczyk Maria Klub Jeździecki Popławce
S
O021437
44. Zarecka-Kondratiuk Aleksandra CSJ Chraboły
S
brak
No. Horse numer Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin Owner / Breeder National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

15

AKWARELA SP POL 2009 Klacz kara/165 F: Ulisses
M: Akcja
O: MKS Sprząśla
B: .
K017473 616009510400009
2.

11

AKWARELA SP POL 2009 Klacz kara F: Ulisses
M: Akcja
O: MKS Sprząśla
B: -
brak
3.

18

AMIR Typ Pogrubiony POL 2012 Wałach kara/163 F: Amadeusz
M: Luna
O: Kamila Gryko
B: Kieruczenko Wojciech
Brak 616999580536812
4.

16

ARKADIA SP POL 2008 Klacz inna F: New World
M: Arina
O: Grażyna Bagińska
B: Przybyszewski Antoni
brak
5.

41

BAZYLIA2 SP POL 2001 Klacz ciemnogniada/172 F: Pegasus
M: Blaga
O: Marta Sadowska
B: Marta Kadłubowska
brak POL009660005001
6.

10

BLACK-BOY SP POL 2008 Wałach kara F: Wizjoner
M: Belgia
O: Aleksandra Zarecka-Kondratiuk
B: Natalia Dworniczak
brak
7.

7

BOGDANKA WLKP POL 2012 Klacz gniada F: Maaik
M: Berenika
O: MKS Sprząśla
B: SK Pępowo
brak
8.

44

BORYS Typ Szlach. POL 2007 Wałach srokata F: NN
M: NN
O: Ewa Zielenkiewicz
B: Ewa Zielenkiewicz
K025788
9.

3

BURGUND Polski Koń Szlachetnej Półkrwi POL 2006 Wałach gniada/166 F: Olivier
M: Balerina
O: Tomasz Mazurkiewicz
B: Natalia Dworniczak
brak
10.

32

CANDY KISS Oldenburska POL 2007 Klacz inna/172 F: Carenzo
M: Lotte
O: Anna Mościcka
B: Heinrich Ramsbrock
K012793 DE 433330743107
11.

47

CEDAR SP POL 2003 Wałach kara F: Aktyw
M: Celine
O: Zuzanna Tadaj
B: Dariusz Fitz
brak
12.

1

CON DAO Oldenburska POL 2010 Wałach gniada/166 F: Contendro I
M: Drafna
O: Ewa Matuszczak
B: Leszek Chełstowski
K017612
13.

27

CWAN Polski Koń Szlachetnej Półkrwi POL 2008 Wałach siwa/165 F: Czakamar
M: Wika
O: Beata Mróz
B: Andrzej Kalinko
K024022
14.

9

CYDONIA WLKP POL 2010 Klacz kara F: DOMEL
M: CYLKA
O: Magdalena Popko
B: POL
brak
15.

21

DA VINCI SP POL 2008 Wałach tarantowata F: Bardysz
M: Dagna
O: Tomasz Kułak
B: Tomasz Mańczuk
K025582
16.

37

DAFNE SP POL 2010 Klacz kara/165 F: Emetyt
M: Didi
O: Karolina Janczewska
B: Grzegorz kubicz
Brak 616009590282610
17.

25

DERWISZ M POL 2006 Wałach gniada/165 F: Irak
M: Dominikana
O: Małgorzata Kruk
B: Tomasz Misiowicz
K019706
18.

35

FAKTOR Sp/hol POL 19.04.2004 Ogier gniada/168 F: Lord Star
M: Flora
O: Anną Mościcka
B: Renata Marocka
Brak
19.

45

GEPARD SP POL 2000 Wałach kasztanowata F: Arystoteles / Kartacz
M: Gaja / Orlyt
O: Ewa Zielenkiewicz
B: Ewa Zielenkiewicz
K012383
20.

39

GOŹDZIK KUC POL 2004 Wałach gniada/kuc: F: Santare Dannys Boy
M: Matka: Galicja X
O: Agnieszka Sztandar-Sztanderska
B: Agnieszka Sztandar-Sztanderska
K016126 POL013510026604
21.

50

GRAFIT SP POL 2004 Wałach gniada F: Silver Dream
M: Gracja
O: Dawid Wróblewski
B: Zbigniew Szczygieł
K020016 POL009570014004
22.

19

GROM SP POL 2010 Wałach siwa F: Czort R
M: Grenada
O: Beata Zajczyk
B: Jerzy Czaplejewicz
K020160
23.

4

HADES FIRE P Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2013 Ogier ciemnogniada/165 F: PENANGO
M: HAWANA
O: EMILIA KUROWSKA
B: MICHAŁ JAKIM
K025299 616 009 51 01399 13
24.

34

HANDYMAN 004 Württemberger GER 1999 Wałach siwa/171 F: Heraldik xx / Caramel xx / Wiesenklee xx
M: Laika old / Almeo old / Alme Z
O: Carmine Bianchino
B: Fehr, Gisela
Brak 731147599
25.

46

HARIBO KUC POL 2010 Wałach kara/kuc: F: NN
M: NN
O: Ewa Zielenkiewicz
B: Ewa Zielenkiewicz
brak
26.

17

HEDWIG B. Fryzyjska NED 2010 Klacz kara F: Maurus 441
M: Eefje N.
O: Anna Wyszyńska-Trzeszczkowska
B: M. Bakker
brak
27.

31

HEKATE TRK LTU 14.04.2009 Klacz kasztanowata/164 F: Vojazas
M: Herta
O: Anną Mościcka
B: Zbiegu Augintoju
Brak
28.

14

JUST ICE Wielkopolska POL 2007 Klacz kara F: Icy Walker
M: Judea
O: Agnieszka Prokop
B: Piotr Melnik
K021949 POL 007 60 00438 07
29.

12

KARDYNAWA SP POL 2003 Klacz skarogniada F: Hadrian
M: Karolina
O: MKS Sprząśla
B: -
brak
30.

13

KARDYNAWA SP POL 2003 Klacz ciemnogniada F: Hadrian
M: Karolina
O: MKS Sprząśla
B: .
brak 616009600067003
31.

26

KARINO Typ Szlachetny POL 1999 Wałach srokata F: NN
M: NN
O: Milena Jakubiak
B: Ireneusz Wasilewski
K014807
32.

5

KARINO Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2007 Wałach kara/169 F: HADRIAN
M: KULBAKA
O: EMILIA KUROWSKA
B: GENOWEFA BORKOWSKA
K020760 POL 009 51 04300 07
33.

23

MARSYLIA SP POL 2008 Klacz gniada F: Candy Cup
M: Marmuna
O: Karolina Kułak
B: Stadnina Koni Dobrzyniewo Sp. Z O.O.
K019395
34.

43

MELISA Małopolska POL 2004 Klacz srokata/160 F: nn
M: nn
O: Sadowski Krzysztof
B: Sadowski Krzysztof
brak 616999510830904
35.

42

MORFEUSZ Typ Gorącokrwisty POL 2002 Wałach srokata/168 F: Nn
M: Miazga
O: Krzysztof Sadowski
B: Andrzej fidziukiewicz
Brak
36.

52

Nefryt sp PL 2009 ogier gniada F: hetman
M: nageri
O:
B:
K016372 POL009530034409
37.

20

NEREIDA SP POL 2013 Klacz ciemnogniada F: LOU REED
M: Natura
O: Paulina Karaś
B: Eugeniusz Walczuk
K026473
38.

38

NIMBA KUC POL 2007 Klacz gniada F: AWERS / VIS VERSA
M: NATRA / ALIBABA
O: Agnieszka Sztandar-Sztanderska
B: Agnieszka Sztandar-Sztanderska
K024267 POL013610188707
39.

22

NURT SP POL 2004 Wałach gniada F: Wiek
M: Niagara
O: Tomasz Kułak
B: Janusz Koronkiewicz
K021880
40.

28

ORIAN OO POL 2007 Wałach kasztanowata/kuc: F: Pilin Psyche/ Padrons Psyche
M: Osaka/ Europejczyk
O: Anna Tomczyk
B: FHP Giewont Sp. z.o.o.
K018977
41.

30

PETUNIA SP POL 1999 Klacz gniada/164 F: Harnaś
M: Polisa
O: Ewa i Agata Klentak
B: Roman Romuald
K014218 616009660555499
42.

51

PIELGRZYM Małopolska POL 2009 Wałach kasztanowata F: Portret
M: Inka
O: Aleksandra Poźniak
B: Tomasz Szymanek
brak
43.

29

QUO VADIS Koń Oldenburski Skoczek GER 2008 Klacz gniada/165 F: QUALITY
M: ELFENLISA
O: KAMIL DĘBY
B: FRIEDRICH MEINERS
K025723 DE418180158708
44.

49

SABRA Polski Koń Szlachetnej Półkrwi POL 2008 Klacz kasztanowata/162 F: Burgund
M: Sotnia
O: Anna Niemyjska
B: Joanna Sztamm
K019788 009 51 05435 08
45.

33

SEKWANA WLKP POL 2007 Klacz kara/171 F: GRAND AMOUR/Grannus
M: SORA/Susex
O: Anna Mościcka
B: Perlikowski Emilian
brak POL 007 52 00112 07
46.

24

SILVER V SP POL 2002 Wałach siwa F: Spartakus / Spartan
M: Arenda / Elpar
O: Martyna Ostapczuk
B: Zbigniew Koperski
K007396 POL009660474402
47.

8

TEUNIS VAN DE OUDE PLAET Fryzyjska NED 2014 Ogier kara F: Maeije 440
M: Aanske Fan le Duc
O: Radosław Piotr Trzeszczkowski
B: J. Vroegindewey, NED
brak
48.

48

TORNADO Typ Szlachetny POL 2011 Wałach kara F: Damon
M: Karia
O: Jerzy Żuk
B: Anna Mancewicz
brak
49.

6

WIEDŹMIN WLKP POL 2014 Wałach ciemnogniada F: Damon
M: Wierna
O: Aleksandra Zarecka-Kondratiuk
B: Agnieszka Rogalska
brak
Rider Club
Competition
Prize
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Bagińska Kinga
CSJ Chraboły
ARKADIA (16)
2018-09-08
2
2018-09-08
4
Bajkowska Maja
Klub Jeździecki Popławce
NURT (22)
2018-09-08
4
2018-09-08
7
2018-09-08
2
2018-09-09
7
2018-09-08
5
2018-09-09
13
Bochen Urszula
Brak
SABRA (49)
2018-09-08
7
2018-09-08
1
2018-09-09
9
2018-09-09
Brasławska Oliwia
Klub Sportowy Victoria
HARIBO (46)
2018-09-08
2018-09-08
14
Fuks-Tichoniuk Marta
happy horse stable Markowszczyzna
Nefryt (52)
2018-09-09
14
2018-09-09
2018-09-09
Grusza Kornelia
Klub Jeździecki Popławce
2018-09-08
3
2018-09-08
12
2018-09-09
15
2018-09-09
Gryko Patrycja
MKS Sprząśla
AMIR (18)
2018-09-08
12
2018-09-08
2018-09-09
2
2018-09-09
Horbacewicz Ewa
OSK Kucykowo
ORIAN (28)
2018-09-08
1
2018-09-08
2018-09-09
1
2018-09-09
2
2018-09-09
11
Jakubiak Milena
Bez przynależności klubowej
KARINO (26)
2018-09-08
3
2018-09-08
1
2018-09-09
4
2018-09-09
1
2018-09-08
3
2018-09-08
2018-09-08
11
2018-09-09
3
2018-09-09
2018-09-09
8
Janczewska Karolina
CSJC
DAFNE (37)
2018-09-08
9
2018-09-08
5
2018-09-09
3
2018-09-09
3
Jaroszewicz Zuzanna
Klub Jeździecki Popławce
2018-09-08
9
2018-09-08
9
2018-09-08
14
2018-09-09
10
2018-09-09
Jaworska Antonina
Klub Sportowy Pieńki
NIMBA (38)
2018-09-08
5
2018-09-08
2018-09-08
13
2018-09-08
2018-09-09
3
2018-09-09
2018-09-09
12
2018-09-09
Kamińska Aleksandra
Mks Sprząśla
2018-09-09
1
2018-09-08
8
Karaś Paulina
Klub Jeździecki Popławce
NEREIDA (20)
2018-09-08
7
2018-09-08
6
Klentak Agata
KJ OSTOJA w Chrabołach
PETUNIA (30)
2018-09-08
12
2018-09-08
8
2018-09-09
5
2018-09-09
8
Kondraciuk Zofia
Mks Sprząśla
2018-09-08
8
Kruk Sandra
Klub Jeździecki Białystok
DERWISZ (25)
2018-09-08
14
2018-09-08
6
2018-09-09
4
2018-09-09
2
Kurowska Emilia
KLUB JEŹDZIECKI BIAŁYSTOK
KARINO (5)
2018-09-08
6
2018-09-08
1
2018-09-08
6
2018-09-09
5
2018-09-09
5
Łopieńska Dominika
KJ OSTOJA w Chrabołach
FAKTOR (35)
2018-09-08
2
2018-09-08
7
2018-09-09
10
2018-09-09
6
Mackiewicz Gabriela
KLUB JEŹDZIECKI BIAŁYSTOK
2018-09-08
2
2018-09-08
2
2018-09-08
4
2018-09-09
12
2018-09-09
15
Marcińczyk Zuzanna
Klub Sportowy Victoria
GEPARD (45)
2018-09-08
6
2018-09-08
Matuszczak Ewa
Klub Jeździecki Białystok
2018-09-09
4
2018-09-09
Mazurczak Mateusz
KS Victoria
GEPARD (45)
2018-09-08
11
Mazurkiewicz Monika
NZ
2018-09-09
14
2018-09-09
Mościcka Huczko Patrycja
KJ OSTOJA w Chrabołach
HEKATE (31)
2018-09-08
13
2018-09-08
2018-09-09
2
2018-09-09
Mościcki Emil
KJ OSTOJA w Chrabołach
2018-09-08
1
2018-09-08
2
2018-09-09
2
SEKWANA (33)
2018-09-08
6
2018-09-08
4
2018-09-09
6
2018-09-09
Mróz Beata
Bez przynależności klubowej
CWAN (27)
2018-09-08
3
2018-09-08
2
2018-09-09
2018-09-09
1
Ostapczuk Martyna
BPK (PDL)
2018-09-08
3
Paszko Weronika
MKS Sprząśla
2018-09-08
5
Piktel Wiktoria
KS Pieńki
2018-09-08
13
2018-09-08
2018-09-09
4
2018-09-09
Popko Edyta
MKS Sprząśla
2018-09-08
5
2018-09-08
2018-09-08
2018-09-09
8
2018-09-09
9
Popko Urszula
MKS Sprzaśla
2018-09-08
3
2018-09-08
9
2018-09-09
11
2018-09-09
2018-09-08
4
2018-09-08
11
2018-09-08
2018-09-09
7
2018-09-09
Poźniak Aleksandra
Klub Jeździecki Popławce
2018-09-08
10
2018-09-08
Prokop Agnieszka
MKS Sprzasla
2018-09-08
10
2018-09-08
2018-09-08
9
2018-09-09
6
2018-09-09
2018-09-09
7
Raszkiewicz Sandra
Klub Jeździecki Popławce
NURT (22)
2018-09-08
3
2018-09-09
6
Sadowska Marta
KJ BIK Gieniusze
2018-09-08
8
2018-09-08
2018-09-09
11
2018-09-09
Sadowski Krzysztof
Bpk
MELISA (43)
2018-09-08
2018-09-08
Serafin Julia
Klub Sportowy Victoria
BORYS (44)
2018-09-08
8
2018-09-08
Sobolewska Agnieszka
KJ OSTOJA w Chrabołach
2018-09-08
15
2018-09-08
6
Świrydziuk Sylwia
Centrum Szkolenia Jeździeckiego Chraboły
GRAFIT (50)
2018-09-08
7
2018-09-08
8
2018-09-09
10
2018-09-09
5
Szutko Weronika
KJ BIK Gieniusze
2018-09-08
5
2018-09-08
2018-09-09
1
2018-09-09
MELISA (43)
2018-09-09
2018-09-09
Tadaj Zuzanna
Kj Bik
CEDAR (47)
2018-09-08
2
2018-09-08
2
2018-09-08
10
2018-09-09
2018-09-09
TORNADO (48)
2018-09-08
3
2018-09-08
4
2018-09-08
4
2018-09-09
9
2018-09-09
Zajczyk Maria
Klub Jeździecki Popławce
GROM (19)
2018-09-08
1
2018-09-08
3
Zarecka-Kondratiuk Aleksandra
CSJ Chraboły
2018-09-08
1
2018-09-09
2
2018-09-09
8
2018-09-08
2
2018-09-08
4
2018-09-09
1
2018-09-09
7
2018-09-08
1
2018-09-08
1
2018-09-08
4
2018-09-09
13
2018-09-08
1
2018-09-08
1
2018-09-08
2

Number of Riders: 44

Number of Horses: 49

The sum of prizes: 0.00

Competition results developed by:
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: R2-042018-2, Podlaski Związek Jeździecki)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2018
design and realization: signus.pl