Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

Zgłoszenia zaakceptowane:

Nr Status zgłoszenia
Daty korekty i utworzenia
Zawodnik Koń Konkursy
68 ENTRY ACCEPTED 2018-07-27 23:10:27
2018-07-27 22:50:29
Weronika Szutko ARKTIC
  • 2x 2B/LL/konkurs z trafieniem w normę czasu (S1 - art. 238.1.1)
  • 2x 8B/LL/konkurs dokładności z rozgrywką (art. 238.1.2)
67 ENTRY ACCEPTED 2018-07-27 23:10:37
2018-07-27 22:49:46
Julia Paszko SALMA
  • 1x 5B/P/konkurs o wzrastającym stopniu trudności z Jokerem ( art.269.5 )
  • 1x 6B/N/konkurs zwykły (art.238.2.1)
  • 1x 11B/P/dokładności z rozgrywką (art. 238.1.2)
  • 1x 12B/N/konkurs dwufazowy (art.274.5.3)
66 ENTRY ACCEPTED 2018-07-27 23:10:47
2018-07-27 22:49:06
Paulina Taraszkiewicz AGITACJA
  • 2x 8B/LL/konkurs dokładności z rozgrywką (art. 238.1.2)
  • 1x 10B/L/konkurs zwykły (art.238.2.1)
65 ENTRY ACCEPTED 2018-07-27 22:43:11
2018-07-27 22:40:21
Noemi Kozioł BE MY
  • 2x 1B/LL Baby/konkurs „BABY”, wys. ok.50 cm (konkurs z trafieniem w normę czasu (S1 - art. 238.1.1)
  • 1x 7B/LL Baby/konkurs „BABY”, wys. ok.50 cm (konkurs z trafieniem w normę czasu (S1 - art. 238.1.1)
64 ENTRY ACCEPTED 2018-07-27 22:36:37
2018-07-27 22:33:52
Agnieszka Sobolewska ERLETTA
  • 1x 1B/LL Baby/konkurs „BABY”, wys. ok.50 cm (konkurs z trafieniem w normę czasu (S1 - art. 238.1.1)
  • 1x 7B/LL Baby/konkurs „BABY”, wys. ok.50 cm (konkurs z trafieniem w normę czasu (S1 - art. 238.1.1)
63 ENTRY ACCEPTED 2018-07-27 22:36:54
2018-07-27 22:33:05
Agnieszka Sobolewska CANDY KISS
  • 1x 3A/konie/P1
62 ENTRY ACCEPTED 2018-07-27 22:32:32
2018-07-27 22:32:04
Agnieszka Sobolewska TIRANA
  • 1x 4B/L/konkurs zwykły art. 238.2.1
  • 1x 5B/P/konkurs o wzrastającym stopniu trudności z Jokerem ( art.269.5 )
  • 1x 10B/L/konkurs zwykły (art.238.2.1)
  • 1x 11B/P/dokładności z rozgrywką (art. 238.1.2)
61 ENTRY ACCEPTED 2018-07-27 22:32:45
2018-07-27 22:30:42
Magdalena Babińska SEKWANA
  • 1x 1B/LL Baby/konkurs „BABY”, wys. ok.50 cm (konkurs z trafieniem w normę czasu (S1 - art. 238.1.1)
  • 1x 7B/LL Baby/konkurs „BABY”, wys. ok.50 cm (konkurs z trafieniem w normę czasu (S1 - art. 238.1.1)
60 ENTRY ACCEPTED 2018-07-27 22:30:18
2018-07-27 22:28:40
Agnieszka Sobolewska HANDYMAN 004
  • 1x 3A/konie/P1
  • 1x 4B/L/konkurs zwykły art. 238.2.1
  • 1x 5B/P/konkurs o wzrastającym stopniu trudności z Jokerem ( art.269.5 )
  • 1x 10B/L/konkurs zwykły (art.238.2.1)
  • 1x 11B/P/dokładności z rozgrywką (art. 238.1.2)
59 ENTRY ACCEPTED 2018-07-27 22:18:15
2018-07-27 22:17:24
Klara Kozaczuk APOLLO PG
  • 1x 1A/konie/L2
  • 1x 1B/LL Baby/konkurs „BABY”, wys. ok.50 cm (konkurs z trafieniem w normę czasu (S1 - art. 238.1.1)
  • 1x 7B/LL Baby/konkurs „BABY”, wys. ok.50 cm (konkurs z trafieniem w normę czasu (S1 - art. 238.1.1)
58 ENTRY ACCEPTED 2018-07-27 22:08:57
2018-07-27 22:08:30
Agata Klentak PETUNIA
  • 1x 3A/konie/P1
  • 1x 4B/L/konkurs zwykły art. 238.2.1
  • 1x 5B/P/konkurs o wzrastającym stopniu trudności z Jokerem ( art.269.5 )
  • 1x 10B/L/konkurs zwykły (art.238.2.1)
  • 1x 11B/P/dokładności z rozgrywką (art. 238.1.2)
57 ENTRY ACCEPTED 2018-07-27 22:09:08
2018-07-27 22:05:47
Alicja Nazarkiewicz APOLLO PG
  • 1x 2A/konie/L4
  • 1x 2B/LL/konkurs z trafieniem w normę czasu (S1 - art. 238.1.1)
  • 1x 8B/LL/konkurs dokładności z rozgrywką (art. 238.1.2)
56 ENTRY ACCEPTED 2018-07-27 22:04:45
2018-07-27 22:03:32
Patrycja Mościcka HEKATE
  • 1x 2B/LL/konkurs z trafieniem w normę czasu (S1 - art. 238.1.1)
  • 1x 4B/L/konkurs zwykły art. 238.2.1
  • 1x 8B/LL/konkurs dokładności z rozgrywką (art. 238.1.2)
  • 1x 10B/L/konkurs zwykły (art.238.2.1)
55 ENTRY ACCEPTED 2018-07-27 22:04:57
2018-07-27 22:00:49
Aleksandra Pietrusiewicz KARO
  • 1x 1B/LL Baby/konkurs „BABY”, wys. ok.50 cm (konkurs z trafieniem w normę czasu (S1 - art. 238.1.1)
  • 1x 7B/LL Baby/konkurs „BABY”, wys. ok.50 cm (konkurs z trafieniem w normę czasu (S1 - art. 238.1.1)
54 ENTRY ACCEPTED 2018-07-27 21:58:03
2018-07-27 21:55:44
Aleksandra Pietrusiewicz LOZANNA
  • 1x 2B/LL/konkurs z trafieniem w normę czasu (S1 - art. 238.1.1)
  • 1x 8B/LL/konkurs dokładności z rozgrywką (art. 238.1.2)
53 ENTRY ACCEPTED 2018-07-27 21:58:13
2018-07-27 21:54:34
Emilia Fudali LOZANNA
  • 1x 1B/LL Baby/konkurs „BABY”, wys. ok.50 cm (konkurs z trafieniem w normę czasu (S1 - art. 238.1.1)
  • 1x 7B/LL Baby/konkurs „BABY”, wys. ok.50 cm (konkurs z trafieniem w normę czasu (S1 - art. 238.1.1)
52 ENTRY ACCEPTED 2018-07-27 21:58:23
2018-07-27 21:50:45
Emil Mościcki HORIZON
  • 1x 1B/LL Baby/konkurs „BABY”, wys. ok.50 cm (konkurs z trafieniem w normę czasu (S1 - art. 238.1.1)
  • 1x 7B/LL Baby/konkurs „BABY”, wys. ok.50 cm (konkurs z trafieniem w normę czasu (S1 - art. 238.1.1)
51 ENTRY ACCEPTED 2018-07-27 21:58:33
2018-07-27 21:49:42
Emil Mościcki CANDY KISS
  • 1x 5B/P/konkurs o wzrastającym stopniu trudności z Jokerem ( art.269.5 )
  • 1x 6B/N/konkurs zwykły (art.238.2.1)
  • 1x 11B/P/dokładności z rozgrywką (art. 238.1.2)
  • 1x 12B/N/konkurs dwufazowy (art.274.5.3)
50 ENTRY ACCEPTED 2018-07-27 21:18:11
2018-07-27 21:15:52
Magdalena Niedzielewska LEON
  • 1x 1B/LL Baby/konkurs „BABY”, wys. ok.50 cm (konkurs z trafieniem w normę czasu (S1 - art. 238.1.1)
  • 1x 7B/LL Baby/konkurs „BABY”, wys. ok.50 cm (konkurs z trafieniem w normę czasu (S1 - art. 238.1.1)
49 ENTRY ACCEPTED 2018-07-27 21:15:59
2018-07-27 21:15:17
Joanna Banach LEON
  • 2x 1B/LL Baby/konkurs „BABY”, wys. ok.50 cm (konkurs z trafieniem w normę czasu (S1 - art. 238.1.1)
  • 2x 7B/LL Baby/konkurs „BABY”, wys. ok.50 cm (konkurs z trafieniem w normę czasu (S1 - art. 238.1.1)
48 ENTRY ACCEPTED 2018-07-27 21:14:05
2018-07-27 21:04:53
Patrycja Iłendo DAFNE
  • 1x 1B/LL Baby/konkurs „BABY”, wys. ok.50 cm (konkurs z trafieniem w normę czasu (S1 - art. 238.1.1)
  • 1x 7B/LL Baby/konkurs „BABY”, wys. ok.50 cm (konkurs z trafieniem w normę czasu (S1 - art. 238.1.1)
47 ENTRY ACCEPTED 2018-07-27 21:14:17
2018-07-27 21:03:13
Zuzanna Tadaj TORNADO
  • 1x 3A/konie/P1
  • 1x 4A/konie/P4
  • 1x 4B/L/konkurs zwykły art. 238.2.1
46 ENTRY ACCEPTED 2018-07-27 21:14:27
2018-07-27 21:02:47
Zuzanna Tadaj CEDAR
  • 1x 4A/konie/P4
  • 1x 5A/konie/N6
  • 1x 4B/L/konkurs zwykły art. 238.2.1
45 ENTRY ACCEPTED 2018-07-27 18:57:29
2018-07-27 18:47:07
Patrycja Iłendo DIRK
  • 1x 1B/LL Baby/konkurs „BABY”, wys. ok.50 cm (konkurs z trafieniem w normę czasu (S1 - art. 238.1.1)
  • 2x 2B/LL/konkurs z trafieniem w normę czasu (S1 - art. 238.1.1)
44 ENTRY ACCEPTED 2018-07-27 17:47:35
2018-07-27 17:17:14
Beata Kamińska MAJESTAT
  • 1x 2B/LL/konkurs z trafieniem w normę czasu (S1 - art. 238.1.1)
  • 1x 3B/L/konkurs szkoleniowy (art.6 reg.)
  • 2x 9B/L/konkurs licencyjny (art.6 reg.)
43 ENTRY ACCEPTED 2018-07-27 16:43:58
2018-07-27 15:59:34
Kinga Bagińska ARKADIA
  • 1x 3A/konie/P1
  • 1x 4A/konie/P4
42 ENTRY ACCEPTED 2018-07-27 16:44:12
2018-07-27 15:09:56
Oliwia Ziniewicz ARINOS
  • 1x 2A/konie/L4
  • 1x 4B/L/konkurs zwykły art. 238.2.1
41 ENTRY ACCEPTED 2018-07-27 16:44:22
2018-07-27 15:08:16
Kaja Bykowska ARINOS
  • 1x 2A/konie/L4
  • 1x 2B/LL/konkurs z trafieniem w normę czasu (S1 - art. 238.1.1)
  • 1x 4B/L/konkurs zwykły art. 238.2.1
40 ENTRY ACCEPTED 2018-07-27 14:28:40
2018-07-27 14:06:25
Agnieszka Prokop JUST ICE
  • 1x 2B/LL/konkurs z trafieniem w normę czasu (S1 - art. 238.1.1)
  • 1x 4B/L/konkurs zwykły art. 238.2.1
39 ENTRY ACCEPTED 2018-07-27 14:28:53
2018-07-27 12:52:23
Adrian Stypułkowski DA VINCI
  • 1x 2B/LL/konkurs z trafieniem w normę czasu (S1 - art. 238.1.1)
38 ENTRY ACCEPTED 2018-07-27 14:29:06
2018-07-27 12:52:03
Maria Zajczyk GROM
  • 1x 4A/konie/P4
  • 1x 5A/konie/N6
37 ENTRY ACCEPTED 2018-07-27 14:29:18
2018-07-27 12:51:41
Zuzanna Jaroszewicz DA VINCI
  • 1x 2A/konie/L4
36 ENTRY ACCEPTED 2018-07-27 14:29:31
2018-07-27 12:51:17
Sandra Raszkiewicz DA VINCI
  • 1x 1A/konie/L2
35 ENTRY ACCEPTED 2018-07-27 14:29:42
2018-07-27 12:50:58
Kinga Zubrzycka MARSYLIA
  • 1x 2A/konie/L4
34 ENTRY ACCEPTED 2018-07-27 14:30:00
2018-07-27 12:50:30
Maja Bajkowska MARSYLIA
  • 1x 1A/konie/L2
33 ENTRY ACCEPTED 2018-07-27 14:30:14
2018-07-27 12:04:55
Martyna Ostapczuk SILVER V
  • 1x 6B/N/konkurs zwykły (art.238.2.1)
32 ENTRY ACCEPTED 2018-07-27 14:30:27
2018-07-27 12:04:36
Martyna Ostapczuk CARPEDIEM
  • 1x 6B/N/konkurs zwykły (art.238.2.1)
  • 1x 12B/N/konkurs dwufazowy (art.274.5.3)
31 ENTRY ACCEPTED 2018-07-27 14:28:25
2018-07-27 11:10:25
Patrycja Gryko AMIR
  • 2x 1B/LL Baby/konkurs „BABY”, wys. ok.50 cm (konkurs z trafieniem w normę czasu (S1 - art. 238.1.1)
  • 2x 2B/LL/konkurs z trafieniem w normę czasu (S1 - art. 238.1.1)
  • 2x 7B/LL Baby/konkurs „BABY”, wys. ok.50 cm (konkurs z trafieniem w normę czasu (S1 - art. 238.1.1)
  • 2x 8B/LL/konkurs dokładności z rozgrywką (art. 238.1.2)
30 ENTRY ACCEPTED 2018-07-27 10:36:50
2018-07-27 00:41:17
Julia Kulesza BAJER
  • 1x 5A/kuce/N6
29 ENTRY ACCEPTED 2018-07-27 10:37:07
2018-07-27 00:36:03
Ewa Horbacewicz ORIAN
  • 1x 2B/LL/konkurs z trafieniem w normę czasu (S1 - art. 238.1.1)
  • 1x 3B/L/konkurs szkoleniowy (art.6 reg.)
  • 2x 9B/L/konkurs licencyjny (art.6 reg.)
28 ENTRY ACCEPTED 2018-07-27 10:57:30
2018-07-27 00:25:48
Krzysztof Sadowski MORFEUSZ
  • 1x 2B/LL/konkurs z trafieniem w normę czasu (S1 - art. 238.1.1)
  • 1x 3B/L/konkurs szkoleniowy (art.6 reg.)
  • 1x 8B/LL/konkurs dokładności z rozgrywką (art. 238.1.2)
  • 1x 10B/L/konkurs zwykły (art.238.2.1)
27 ENTRY ACCEPTED 2018-07-27 10:37:50
2018-07-27 00:22:55
Adrian Stypulkowski DIEGO
  • 1x 1B/LL Baby/konkurs „BABY”, wys. ok.50 cm (konkurs z trafieniem w normę czasu (S1 - art. 238.1.1)
  • 1x 2B/LL/konkurs z trafieniem w normę czasu (S1 - art. 238.1.1)
  • 1x 8B/LL/konkurs dokładności z rozgrywką (art. 238.1.2)
26 ENTRY ACCEPTED 2018-07-26 20:02:04
2018-07-26 20:01:04
Mateusz Mazurkiewicz GEPARD
  • 1x 1B/LL Baby/konkurs „BABY”, wys. ok.50 cm (konkurs z trafieniem w normę czasu (S1 - art. 238.1.1)
  • 1x 1A/L2/towarzyski
25 ENTRY ACCEPTED 2018-07-26 20:02:14
2018-07-26 19:58:58
Anna Makaruk KILIANA
  • 2x 2B/LL/konkurs z trafieniem w normę czasu (S1 - art. 238.1.1)
24 ENTRY ACCEPTED 2018-07-26 20:02:23
2018-07-26 19:58:38
Oliwia Brasławska HARIBO
  • 2x 2B/LL/konkurs z trafieniem w normę czasu (S1 - art. 238.1.1)
23 ENTRY ACCEPTED 2018-07-26 20:02:32
2018-07-26 19:58:09
Julia Serafin BORYS
  • 1x 1A/konie/L2
  • 1x 2A/konie/L4
  • 2x 1B/LL Baby/konkurs „BABY”, wys. ok.50 cm (konkurs z trafieniem w normę czasu (S1 - art. 238.1.1)
22 ENTRY ACCEPTED 2018-07-26 20:02:42
2018-07-26 19:57:39
Karolina Michałowska KILIANA
  • 1x 1B/LL Baby/konkurs „BABY”, wys. ok.50 cm (konkurs z trafieniem w normę czasu (S1 - art. 238.1.1)
  • 1x 1A/L2/towarzyski
21 ENTRY ACCEPTED 2018-07-26 20:02:51
2018-07-26 19:57:10
Gabriela Czerniewicz GEPARD
  • 1x 1B/LL Baby/konkurs „BABY”, wys. ok.50 cm (konkurs z trafieniem w normę czasu (S1 - art. 238.1.1)
  • 1x 1A/L2/towarzyski
20 ENTRY ACCEPTED 2018-07-26 20:03:04
2018-07-26 18:01:22
Milena Jakubiak KARINO
  • 1x 5B/P/konkurs o wzrastającym stopniu trudności z Jokerem ( art.269.5 )
  • 1x 6B/N/konkurs zwykły (art.238.2.1)
  • 1x 11B/P/dokładności z rozgrywką (art. 238.1.2)
  • 1x 12B/N/konkurs dwufazowy (art.274.5.3)
19 ENTRY ACCEPTED 2018-07-26 20:01:55
2018-07-26 18:01:00
Milena Jakubiak QUO VADIS
  • 1x 2B/LL/konkurs z trafieniem w normę czasu (S1 - art. 238.1.1)
  • 1x 4B/L/konkurs zwykły art. 238.2.1
  • 1x 8B/LL/konkurs dokładności z rozgrywką (art. 238.1.2)
  • 1x 10B/L/konkurs zwykły (art.238.2.1)
18 ENTRY ACCEPTED 2018-07-26 17:12:15
2018-07-26 15:18:35
Karolina Janczewska FAKTOR
  • 1x 9B/L/konkurs licencyjny (art.6 reg.)
17 ENTRY ACCEPTED 2018-07-26 17:12:55
2018-07-26 14:37:35
Sylwia Świrydziuk GRAFIT
  • 1x 4B/L/konkurs zwykły art. 238.2.1
  • 1x 10B/L/konkurs zwykły (art.238.2.1)
16 ENTRY ACCEPTED 2018-07-26 17:13:06
2018-07-26 13:56:11
Karolina Janczewska DAFNE
  • 2x 10B/L/konkurs zwykły (art.238.2.1)
15 ENTRY ACCEPTED 2018-07-26 17:13:29
2018-07-26 11:26:37
Anna Kałużyńska DIRK
  • 1x 8B/LL/konkurs dokładności z rozgrywką (art. 238.1.2)
  • 2x 10B/L/konkurs zwykły (art.238.2.1)
14 ENTRY ACCEPTED 2018-07-26 10:59:14
2018-07-26 10:15:19
Sandra Kruk DERWISZ
  • 1x 8B/LL/konkurs dokładności z rozgrywką (art. 238.1.2)
  • 1x 10B/L/konkurs zwykły (art.238.2.1)
13 ENTRY ACCEPTED 2018-07-26 10:59:07
2018-07-26 10:14:34
Wioletta Sokół DRIFTER
  • 1x 8B/LL/konkurs dokładności z rozgrywką (art. 238.1.2)
12 ENTRY ACCEPTED 2018-07-26 10:59:00
2018-07-26 07:59:46
Zofia Kondraciuk KARDYNAWA
  • 1x 1A/konie/L2
  • 1x 2A/konie/L4
11 ENTRY ACCEPTED 2018-07-26 10:58:51
2018-07-26 06:16:50
Agnieszka Szafran FANIRA
  • 1x 6A/konie/C3
10 ENTRY ACCEPTED 2018-07-26 10:58:39
2018-07-25 20:25:56
Emilia Kurowska HADES FIRE P
  • 1x 7B/LL Baby/konkurs „BABY”, wys. ok.50 cm (konkurs z trafieniem w normę czasu (S1 - art. 238.1.1)
  • 1x 8B/LL/konkurs dokładności z rozgrywką (art. 238.1.2)
9 ENTRY ACCEPTED 2018-07-27 10:37:34
2018-07-24 20:45:52
Gabriela Mackiewicz KARINO
  • 1x 7B/LL Baby/konkurs „BABY”, wys. ok.50 cm (konkurs z trafieniem w normę czasu (S1 - art. 238.1.1)
  • 1x 8B/LL/konkurs dokładności z rozgrywką (art. 238.1.2)
8 ENTRY ACCEPTED 2018-07-23 17:34:03
2018-07-23 15:02:32
Aleksandra Zarecka-Kondratiuk BOGDANKA
  • 2x 2B/LL/konkurs z trafieniem w normę czasu (S1 - art. 238.1.1)
  • 1x 4B/L/konkurs zwykły art. 238.2.1
  • 1x 8B/LL/konkurs dokładności z rozgrywką (art. 238.1.2)
  • 2x 10B/L/konkurs zwykły (art.238.2.1)
7 ENTRY ACCEPTED 2018-07-23 17:33:55
2018-07-23 15:01:30
Aleksandra Zarecka-Kondratiuk BLACK-BOY
  • 1x 5A/konie/N6
  • 1x 6A/konie/C3
6 ENTRY ACCEPTED 2018-07-23 17:33:46
2018-07-23 14:49:57
Beata Mróz LUNA I
  • 1x 2B/LL/konkurs z trafieniem w normę czasu (S1 - art. 238.1.1)
  • 1x 4B/L/konkurs zwykły art. 238.2.1
  • 1x 8B/LL/konkurs dokładności z rozgrywką (art. 238.1.2)
  • 1x 10B/L/konkurs zwykły (art.238.2.1)
5 ENTRY ACCEPTED 2018-07-23 17:33:35
2018-07-23 14:47:55
Beata Mróz CWAN
  • 1x 4A/konie/P4
  • 1x 4B/L/konkurs zwykły art. 238.2.1
  • 1x 5B/P/konkurs o wzrastającym stopniu trudności z Jokerem ( art.269.5 )
  • 1x 10B/L/konkurs zwykły (art.238.2.1)
  • 1x 11B/P/dokładności z rozgrywką (art. 238.1.2)
4 ENTRY ACCEPTED 2018-07-23 13:44:18
2018-07-23 09:54:40
Aleksandra Zarecka-Kondratiuk TEUNIS VAN DE OUDE PLAET
  • 1x 1A/konie/L2
  • 1x 2A/konie/L4
3 ENTRY ACCEPTED 2018-07-23 13:44:09
2018-07-23 07:51:54
Agnieszka Gąsowska CYJON
  • 1x 3A/konie/P1
  • 1x 4A/konie/P4
2 ENTRY ACCEPTED 2018-07-23 13:43:43
2018-07-23 07:41:22
Inga Łysenko DELGADO
  • 1x 1A/konie/L2
  • 1x 2A/konie/L4
1 ENTRY ACCEPTED 2018-07-23 13:43:06
2018-07-23 07:34:57
Daria Łysenko ROCKEFELLER
  • 1x 2B/LL/konkurs z trafieniem w normę czasu (S1 - art. 238.1.1)
  • 1x 3B/L/konkurs szkoleniowy (art.6 reg.)
  • 1x 4B/L/konkurs zwykły art. 238.2.1
  • 1x 8B/LL/konkurs dokładności z rozgrywką (art. 238.1.2)
  • 1x 9B/L/konkurs licencyjny (art.6 reg.)
  • 1x 10B/L/konkurs zwykły (art.238.2.1)
No. Rider Club
Year of birth
PZJ
FEI ID
1. Babińska Magdalena KJ Ostoja w Chrabołach
2002 (J.)
Brak
2. Bagińska Kinga CSJ Chraboły
2001 (J.)
brak
3. Bajkowska Maja Klub Jeździecki Popławce
2004 (JM.)
O046871
4. Banach Joanna KJ Chraboły
2007 (Mł.)
brak
5. Brasławska Oliwia Klub Sportowy Victoria
2000 (J.)
O039542
6. Bykowska Kaja KJ Ostoja Chraboły
2001 (J.)
brak
7. Czerniewicz Gabriela Klub Sportowy Victoria
2000 (J.)
brak
8. Fudali Emilia KJ OSTOJA w Chrabołach
2005 (JM.)
Brak
9. Gąsowska Agnieszka KJ BIK Gieniusze
S
O011125
10. Gryko Patrycja MKS Sprząśla
2003 (JM.)
Brak
11. Horbacewicz Ewa OSK Kucykowo
1999 (MJ.)
O022371
12. Iłendo Patrycja Centrum Szkolenia Jeździeckiego Chraboły
S
O043995
13. Jakubiak Milena Bez przynależności klubowej
S
O009262
14. Janczewska Karolina CSJC
S
LZRWZJ/2477/18
15. Janczewska Karolina CSJC CHRABOŁY
S
brak
16. Jaroszewicz Zuzanna Klub Jeździecki Popławce
2003 (JM.)
O045317
17. Kałużyńska Anna Bpk
1998 (MJ.)
Brak
18. Kamińska Beata CSJ Chraboły
2001 (J.)
brak
19. Klentak Agata KJ OSTOJA w Chrabołach
2001 (J.)
O038398
20. Kondraciuk Zofia Mks Sprząśla
2002 (J.)
O042405
21. Kozaczuk Klara Niezrzeszona
2003 (JM.)
Brak
22. Kozioł Noemi KJ OSTOJA w Chrabołach
2009 (Mł.)
Brak
23. Kulesza Julia OSK Kucykowo
2001 (J.)
O031394
24. Łysenko Daria KJ BIK Gieniusze
2002 (J.)
O040824
25. Łysenko Inga KJ BIK Gieniusze
S
O043993
26. Makaruk Anna Klub Sportowy Victoria
2003 (JM.)
O039540
27. Mazurczak Mateusz KS Victoria
2002 (J.)
brak
28. Michałowska Karolina Klub Sportowy Victoria
2001 (J.)
brak
29. Mościcka-Huczko Patrycja KJ OSTOJA w Chrabołach
S
O012387
30. Mościcki Emil KJ OSTOJA w Chrabołach
1998 (MJ.)
O030979
31. Mróz Beata Bez przynależności klubowej
1998 (MJ.)
O038402
32. Nazarkiewicz Alicja KJ OSTOJA w Chrabołach
2002 (J.)
Brak
33. Niedzielewska Magdalena KJ Chraboły
2005 (JM.)
LZRWZJ/3177/18
34. Ostapczuk Martyna BPK (PDL)
2004 (JM.)
O039176
35. Paszko Julia Klub Jeździecki BIK Gieniusze
2003 (JM.)
O028817
36. Pietrusiewicz Aleksandra KJ Ostoja w Chrabołach
S
Brak
37. Prokop Agnieszka MKS Sprzasla
S
O005466
38. Raszkiewicz Sandra Klub Jeździecki Popławce
2003 (JM.)
O046234
39. Sadowski Krzysztof Bpk
S
Brak
40. Serafin Julia Klub Sportowy Victoria
2001 (J.)
O042691
41. Sobolewska Agnieszka KJ OSTOJA w Chrabołach
S
O012388
42. Stypulkowski Adrian LKJ Galkowo
S
O004318
43. Stypułkowski Adrian Ludowy Klub Jeździecki w Gałkowie
S
O004318
44. Świrydziuk Sylwia Centrum Szkolenia Jeździeckiego Chraboły
S
O046187
45. Szafran Agnieszka KJ Chraboły
S
LZRWZJ/3156/18
46. Szutko Weronika KJ BIK Gieniusze
2004 (JM.)
LZRWZJ/2310/18
47. Tadaj Zuzanna Kj Bik
2000 (J.)
Brak
48. Zajczyk Maria Klub Jeździecki Popławce
S
O021437
49. Zarecka-Kondratiuk Aleksandra CSJ Chraboły
S
brak
50. Ziniewicz Oliwia KJ Ostoja Chraboły
2001 (J.)
brak
51. Zubrzycka Kinga Klub Jeździecki Popławce
2003 (JM.)
O050261
No. Horse numer Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin Owner / Breeder National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

29

AMIR Typ Pogrubiony POL 2012 Wałach kara/163 F: Amadeusz
M: Luna
O: Kamila Gryko
B: Kieruczenko Wojciech
Brak 616999580536812
2.

50

APOLLO PG Wielkopolska POL 2006 Wałach ciemnogniada/165 F: Love Affair
M: Arenda
O: Mościcka Anna
B: Brzozowski Antoni
Brak POL 007 66 06902 06
3.

36

ARINOS Wielkopolska POL 2004 Wałach gniada F: Turbud Quirinus
M: Arieta
O: Tomasz Raudonowicz
B: Stadnina Koni Nowielice Sp z.o.o.
10441 POL 007640051904
4.

37

ARINOS Wielkopolska POL 2004 Wałach gniada F: Turbud Quirinus
M: Arieta
O: Tomoasz Raudonowicz
B: Stadnina Koni Nowielice Sp z.o.o.
10441 POL 007640051904
5.

38

ARKADIA SP POL 2008 Klacz inna F: New World
M: Arina
O: Grażyna Bagińska
B: Przybyszewski Antoni
brak
6.

59

ARKTIC Wielkopolska POL 2004 Wałach ciemnogniada F: Wigan
M: Asturia
O: Jerzy Maliszewski
B: Jerzy Maliszewski
Brak
7.

28

BAJER KUC POL 2006 Wałach kara/kuc: F: Bard / Rozrajd
M: Bruna / Kaszmir
O: Andrzej Maleszko
B: Anna Komoń
K013313
8.

56

BE MY KUC POL 2009 Klacz kasztanowata/kuc:131 F: BOLERO
M: BANITA
O: Ireneusz Kozioł
B: Tomasz Kowala
brak 616013680092509
9.

7

BLACK-BOY SP POL 2008 Wałach kara F: Wizjoner
M: Belgia
O: Aleksandra Zarecka-Kondratiuk
B: Natalia Dworniczak
brak
10.

8

BOGDANKA WLKP POL 2012 Klacz gniada F: Maaik
M: Berenika
O: MKS Sprząśla
B: SK Pępowo
brak
11.

23

BORYS Typ Szlach. POL 2007 Wałach srokata F: NN
M: NN
O: Ewa Zielenkiewicz
B: Ewa Zielenkiewicz
K025788
12.

45

CANDY KISS Oldenburska POL 2007 Klacz inna/172 F: Carenzo
M: Lotte
O: Anna Mościcka
B: Heinrich Ramsbrock
K012793 DE 433330743107
13.

30

CARPEDIEM HOL GER 2002 Ogier gniada F: Coriano / Corrado I
M: Divola / Caletto I
O: Martyna Ostapczuk
B: Franz Erdner
K006555 DE421000610702
14.

41

CEDAR SP POL 2003 Wałach kara F: Aktyw
M: Celine
O: Zuzanna Tadaj
B: Dariusz Fitz
brak
15.

5

CWAN Polski Koń Szlachetnej Półkrwi POL 2008 Wałach siwa/165 F: Czakamar
M: Wika
O: Beata Mróz
B: Andrzej Kalinko
K024022
16.

2

CYJON Westf. POL 2013 Wałach kasztanowata F: Imequyl
M: Cherry / Helanis
O: Agnieszka Gąsowska
B: Romanowscy
K023571 DE441411039813
17.

33

DA VINCI SP POL 2008 Wałach tarantowata F: Bardysz
M: Dagna
O: Tomasz Kułak
B: Tomasz Mańczuk
K025582
18.

16

DAFNE SP POL 2010 Klacz kara/165 F: Emetyt
M: Didi
O: Karolina Janczewska
B: Grzegorz kubicz
Brak 616009590282610
19.

3

DELGADO Traken POL 2010 Wałach gniada/160 F: Heliopolis
M: Dragonia po Texas
O: INALDA Inga Małgorzata Łysenko, ul. Nadjeziorna 13/U1, 19-300 Ełk
B: Agnieszka Gąsowska, ul. Nadrzeczna 32, 19-300 Ełk
K021342 POL 732 01 00491 10 POL732010049110
20.

25

DIEGO Typ Gorącokrwisty POL 2004 Wałach gniada/170 F: Nn
M: Nn
O: Krzysztof Sadowski
B: Nn
Brak 616999510831104
21.

40

DIRK SP POL 2003 Wałach gniada F: Rubin
M: Dacza
O: Agnieszka Szafran
B: Diter Staniek
brak
22.

15

DIRK SP POL 2003 Wałach gniada/172 F: Rubin
M: Dacza
O: Agnieszka Szafran
B: Diter Staniek
Brak POL 009 54 00689 03
23.

55

ERLETTA Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2015 Klacz ciemnogniada/165 F: LASKO / Lennon / Lord
M: EROICA / Lancer III / Landgraf I
O: Agnieszka Sobolewska
B: Czarnomys Marek
brak 616 009 51 00215 15
24.

11

FANIRA Oldenburska GER 2002 Klacz ciemnogniada/168 F: Pik Noir
M: Faible
O: Agnieszka Szafran
B: Otto Dieter
brak DE 433 330502102
25.

21

GEPARD SP POL 2000 Wałach kasztanowata F: Arystoteles / Kartacz
M: Gaja / Orlyt
O: Ewa Zielenkiewicz
B: Ewa Zielenkiewicz
K012383
26.

17

GRAFIT SP POL 2004 Wałach gniada F: Silver Dream
M: Gracja
O: Dawid Wróblewski
B: Zbigniew Szczygieł
K020016 POL009570014004
27.

34

GROM SP POL 2010 Wałach siwa F: Czort R
M: Grenada
O: Beata Zajczyk
B: Jerzy Czaplejewicz
K020160
28.

52

HANDYMAN 004 Württemberger GER 1999 Wałach siwa/171 F: Heraldik xx / Caramel xx / Wiesenklee xx
M: Laika old / Almeo old / Alme Z
O: Carmine Bianchino
B: Fehr, Gisela
Brak 731147599
29.

24

HARIBO KUC POL 2010 Wałach kara/kuc: F: NN
M: NN
O: Ewa Zielenkiewicz
B: Ewa Zielenkiewicz
brak
30.

49

HEKATE TRK LTU 14.04.2009 Klacz kasztanowata/164 F: Vojazas
M: Herta
O: Anną Mościcka
B: Zbiegu Augintoju
Brak
31.

46

HORIZON Wurttemberger GER 2011 Klacz gniada/168 F: HOT SPIRIT / Hotline
M: LORENA / Laurentino
O: Mościcka Anna
B: Adelbert Loffler
brak DE 473730541811
32.

35

JUST ICE Wielkopolska POL 2007 Klacz kara F: Icy Walker
M: Judea
O: Agnieszka Prokop
B: Piotr Melnik
K021949 POL 007 60 00438 07
33.

12

KARDYNAWA SP POL 2003 Klacz ciemnogniada F: Hadrian
M: Karolina
O: MKS Sprząśla
B: .
brak 616009600067003
34.

20

KARINO Typ Szlachetny POL 1999 Wałach srokata F: NN
M: NN
O: Milena Jakubiak
B: Ireneusz Wasilewski
K014807
35.

48

KARO WLKP POL 2003 Wałach kasztanowata/168 F: NN
M: NN
O: Patrycja Mościcka
B: Mościcki Krzysztof
Brak
36.

22

KILIANA ŚL POL 2008 Klacz kara F: Rypis / Lapis
M: Kina II / Kirpan
O: Ewa Zielenkiewicz
B: Ewa Zielenkiewicz
K015233
37.

44

LEON Typ Szlachetny POL 2001 Wałach siwa F: Model
M: Lena
O: Kamila Gryko
B: Jerzy Nidecki
brak
38.

47

LOZANNA SP POL 2003 Klacz gniada/164 F: Izyr
M: Lawina
O: Patrycja Mościcka
B: Pasternak Mirosław
Brak POL 009 61 11550 03
39.

6

LUNA I Trakeńska POL 2012 Klacz kara/170 F: Heliopolis
M: Libertina
O: Beata Mróz
B: A. T. Gąsowscy
K025693
40.

39

MAJESTAT Małopolska POL 2000 Wałach siwa/168 F: Emir
M: Mantra
O: Agnieszka Szafran
B: Łój Aleksander
brak 616006511143800
41.

32

MARSYLIA SP POL 2008 Klacz gniada F: Candy Cup
M: Marmuna
O: Karolina Kułak
B: Stadnina Koni Dobrzyniewo Sp. Z O.O.
K019395
42.

26

MORFEUSZ Typ Gorącokrwisty POL 2002 Wałach srokata/168 F: Nn
M: Miazga
O: Krzysztof Sadowski
B: Andrzej fidziukiewicz
Brak
43.

27

ORIAN OO POL 2007 Wałach kasztanowata/kuc: F: Pilin Psyche/ Padrons Psyche
M: Osaka/ Europejczyk
O: Anna Tomczyk
B: FHP Giewont Sp. z.o.o.
K018977
44.

51

PETUNIA SP POL 1999 Klacz gniada/164 F: Harnaś
M: Polisa
O: Ewa i Agata Klentak
B: Roman Romuald
K014218 616009660555499
45.

19

QUO VADIS Koń Oldenburski Skoczek GER 2008 Klacz gniada/165 F: QUALITY
M: ELFENLISA
O: KAMIL DĘBY
B: FRIEDRICH MEINERS
K025723 DE418180158708
46.

1

ROCKEFELLER Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2012 Wałach siwa/170 F: Cap De B'Neville
M: Rafia
O: Inga Małgorzata Łysenko
B: Romanowski Marek
K023459 616009600155412
47.

58

SALMA SP POL 2008 Klacz gniada F: Niels
M: Smuga
O: Magdalena Kurzątkowska
B: Magdalena Kurzątkowska
K015622
48.

53

SEKWANA WLKP POL 2007 Klacz kara/171 F: GRAND AMOUR/Grannus
M: SORA/Susex
O: Anna Mościcka
B: Perlikowski Emilian
brak POL 007 52 00112 07
49.

31

SILVER V SP POL 2002 Wałach siwa F: Spartakus / Spartan
M: Arenda / Elpar
O: Martyna Ostapczuk
B: Zbigniew Koperski
K007396 POL009660474402
50.

4

TEUNIS VAN DE OUDE PLAET Fryzyjska NED 2014 Ogier kara F: Maeije 440
M: Aanske Fan le Duc
O: Radosław Piotr Trzeszczkowski
B: J. Vroegindewey, NED
brak
51.

54

TIRANA Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2012 Klacz kasztanowata/165 F: Quality Time
M: Tinta
O: Agnieszka Sobolewska
B: Klub Sportowy Nad Wigrami
K022533 616 009 51 03439 12
52.

42

TORNADO Typ Szlachetny POL 2011 Wałach kara F: Damon
M: Karia
O: Jerzy Żuk
B: Anna Mancewicz
brak
Rider Club
Competition
Prize
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Babińska Magdalena
KJ Ostoja w Chrabołach
SEKWANA (53)
2018-07-28
8
Bagińska Kinga
CSJ Chraboły
ARKADIA (38)
2018-07-28
1
2018-07-28
2
Bajkowska Maja
Klub Jeździecki Popławce
2018-07-28
4
Banach Joanna
KJ Chraboły
LEON (44)
2018-07-28
2018-07-28
13
2018-07-29
2
2018-07-29
5
Brasławska Oliwia
Klub Sportowy Victoria
HARIBO (24)
2018-07-28
16
2018-07-28
Bykowska Kaja
KJ Ostoja Chraboły
ARINOS (36)
2018-07-28
5
2018-07-28
5
2018-07-28
2
Czerniewicz Gabriela
Klub Sportowy Victoria
GEPARD (21)
2018-07-28
1
BORYS (23)
2018-07-28
2
Fudali Emilia
KJ OSTOJA w Chrabołach
LOZANNA (47)
2018-07-28
11
2018-07-28
Gąsowska Agnieszka
KJ BIK Gieniusze
CYJON (2)
2018-07-28
7
2018-07-28
6
Gryko Patrycja
MKS Sprząśla
AMIR (29)
2018-07-28
3
2018-07-28
4
2018-07-28
2018-07-29
6
2018-07-29
Horbacewicz Ewa
OSK Kucykowo
ORIAN (27)
2018-07-28
13
2018-07-28
2
2018-07-29
5
2018-07-29
2
Iłendo Patrycja
Centrum Szkolenia Jeździeckiego Chraboły
DIRK (40)
2018-07-28
6
2018-07-28
2
2018-07-28
Jakubiak Milena
Bez przynależności klubowej
2018-07-28
6
2018-07-28
11
2018-07-29
6
2018-07-29
4
KARINO (20)
2018-07-28
1
2018-07-28
5
2018-07-29
1
2018-07-29
1
Janczewska Karolina
CSJC
DAFNE (16)
2018-07-29
3
Janczewska Karolina
CSJC CHRABOŁY
SEKWANA (53)
2018-07-29
1
2018-07-29
1
Jaroszewicz Zuzanna
Klub Jeździecki Popławce
2018-07-28
7
Kałużyńska Anna
Bpk
DIRK (15)
2018-07-29
10
2018-07-29
2018-07-29
Kamińska Beata
CSJ Chraboły
2018-07-28
12
2018-07-28
2018-07-29
2018-07-29
Klentak Agata
KJ OSTOJA w Chrabołach
PETUNIA (51)
2018-07-28
6
2018-07-28
1
2018-07-28
5
2018-07-29
5
2018-07-29
6
Kondraciuk Zofia
Mks Sprząśla
2018-07-28
6
2018-07-28
8
Kozaczuk Klara
Niezrzeszona
2018-07-28
4
2018-07-29
3
2018-07-28
1
Kozioł Noemi
KJ OSTOJA w Chrabołach
BE MY (56)
2018-07-28
9
2018-07-28
2018-07-29
6
2018-07-29
Kulesza Julia
OSK Kucykowo
BAJER (28)
2018-07-28
1
Łysenko Daria
KJ BIK Gieniusze
2018-07-28
9
2018-07-28
1
2018-07-28
7
2018-07-29
5
2018-07-29
3
2018-07-29
4
Łysenko Inga
KJ BIK Gieniusze
2018-07-28
5
2018-07-28
5
Makaruk Anna
Klub Sportowy Victoria
KILIANA (22)
2018-07-28
18
2018-07-28
Mazurczak Mateusz
KS Victoria
GEPARD (21)
2018-07-28
10
2018-07-28
3
Michałowska Karolina
Klub Sportowy Victoria
KILIANA (22)
2018-07-28
2
2018-07-28
4
Mościcka-Huczko Patrycja
KJ OSTOJA w Chrabołach
HEKATE (49)
2018-07-28
1
2018-07-28
13
2018-07-29
2
2018-07-28
2018-07-29
3
Mościcki Emil
KJ OSTOJA w Chrabołach
2018-07-28
3
2018-07-28
3
2018-07-29
4
2018-07-29
2
HORIZON (46)
2018-07-28
15
2018-07-29
1
2018-07-28
2018-07-29
SEKWANA (53)
2018-07-29
13
Mróz Beata
Bez przynależności klubowej
CWAN (5)
2018-07-28
4
2018-07-28
6
2018-07-28
2018-07-29
9
2018-07-29
5
LUNA I (6)
2018-07-28
14
2018-07-28
10
2018-07-29
10
2018-07-29
10
2018-07-28
Nazarkiewicz Alicja
KJ OSTOJA w Chrabołach
2018-07-28
4
2018-07-28
2018-07-29
2018-07-28
2018-07-29
Niedzielewska Magdalena
KJ Chraboły
2018-07-28
5
2018-07-29
7
LEON (44)
2018-07-28
Ostapczuk Martyna
BPK (PDL)
2018-07-28
1
2018-07-29
4
2018-07-28
4
Paszko Julia
Klub Jeździecki BIK Gieniusze
SALMA (58)
2018-07-28
4
2018-07-28
2
2018-07-29
2
2018-07-29
3
Pietrusiewicz Aleksandra
KJ Ostoja w Chrabołach
LOZANNA (47)
2018-07-28
15
2018-07-29
9
2018-07-29
4
2018-07-29
KARO (48)
2018-07-28
7
2018-07-28
5
2018-07-28
3
2018-07-28
Prokop Agnieszka
MKS Sprzasla
2018-07-28
7
2018-07-28
4
Raszkiewicz Sandra
Klub Jeździecki Popławce
2018-07-28
7
Sadowski Krzysztof
Bpk
2018-07-28
11
2018-07-29
4
2018-07-29
12
Serafin Julia
Klub Sportowy Victoria
BORYS (23)
2018-07-28
6
2018-07-28
14
2018-07-28
Sobolewska Agnieszka
KJ OSTOJA w Chrabołach
2018-07-28
3
2018-07-28
2
2018-07-28
2
2018-07-28
2
2018-07-29
1
TIRANA (54)
2018-07-28
2018-07-28
ERLETTA (55)
2018-07-28
16
2018-07-29
2018-07-28
2018-07-29
Stypulkowski Adrian
LKJ Galkowo
DIEGO (25)
2018-07-28
3
Stypułkowski Adrian
Ludowy Klub Jeździecki w Gałkowie
2018-07-28
17
Świrydziuk Sylwia
Centrum Szkolenia Jeździeckiego Chraboły
GRAFIT (17)
2018-07-29
2
2018-07-29
7
2018-07-28
2018-07-28
Szafran Agnieszka
KJ Chraboły
FANIRA (11)
2018-07-28
2
2018-07-28
1
Szutko Weronika
KJ BIK Gieniusze
ARKTIC (59)
2018-07-28
8
2018-07-28
2018-07-29
6
2018-07-29
Tadaj Zuzanna
Kj Bik
CEDAR (41)
2018-07-28
1
2018-07-28
3
2018-07-28
9
2018-07-29
11
2018-07-29
TORNADO (42)
2018-07-28
4
2018-07-28
5
2018-07-28
8
2018-07-29
6
2018-07-29
6
Zajczyk Maria
Klub Jeździecki Popławce
GROM (34)
2018-07-28
3
2018-07-28
4
Zarecka-Kondratiuk Aleksandra
CSJ Chraboły
2018-07-28
1
2018-07-28
1
2018-07-28
2
2018-07-28
1
2018-07-28
10
2018-07-28
3
2018-07-29
3
2018-07-29
8
Ziniewicz Oliwia
KJ Ostoja Chraboły
ARINOS (37)
2018-07-28
12
2018-07-28
2
Zubrzycka Kinga
Klub Jeździecki Popławce
2018-07-28
3

Number of Riders: 51

Number of Horses: 52

The sum of prizes: 0.00

Competition results developed by:
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: R2-042018-2, Podlaski Związek Jeździecki)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2018
design and realization: signus.pl