Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

Zgłoszenia zaakceptowane:

Nr Status zgłoszenia
Daty korekty i utworzenia
Zawodnik Koń Konkursy
44 ENTRY ACCEPTED 2018-07-06 21:02:02
2018-07-06 20:55:22
Milena Jakubiak KARINO
  • 1x 5B/P/konkurs dwufazowy
  • 1x 6B/N/konkurs zwykły
  • 1x 11B/P/konkurs z wyborem trasy art. 271
  • 1x 12B/N/konkurs zwykły
43 ENTRY ACCEPTED 2018-07-06 20:03:07
2018-07-06 20:01:04
Milena Jakubiak QUO VADIS
  • 1x 2B/LL/ZRiT konkurs z dokładności z trafieniem w normę czasu S1
  • 1x 3B/L/konkurs zwykły
  • 1x 8B/LL/ZRiT konkurs dwufazowy
  • 1x 9B/L/konkurs dokładnościz natychmiastowa rozgrywką art. 238.1.2/245.3
42 ENTRY ACCEPTED 2018-07-06 20:03:19
2018-07-06 20:00:50
Agnieszka Sobolewska CANDY KISS
  • 1x 3A konie/P-4/
  • 1x 4A konie/P-2/
41 ENTRY ACCEPTED 2018-07-06 20:00:31
2018-07-06 20:00:18
Agata Klentak PETUNIA
  • 1x 3B/L/konkurs zwykły
  • 1x 5B/P/konkurs dwufazowy
  • 1x 9B/L/konkurs dokładnościz natychmiastowa rozgrywką art. 238.1.2/245.3
  • 1x 11B/P/konkurs z wyborem trasy art. 271
40 ENTRY ACCEPTED 2018-07-06 20:00:03
2018-07-06 19:57:40
Emil Mościcki SECURITY 6
  • 1x 5B/P/konkurs dwufazowy
  • 1x 6B/N/konkurs zwykły
  • 1x 11B/P/konkurs z wyborem trasy art. 271
  • 1x 12B/N/konkurs zwykły
39 ENTRY ACCEPTED 2018-07-06 20:00:15
2018-07-06 19:56:30
Emil Mościcki CANDY KISS
  • 1x 5B/P/konkurs dwufazowy
  • 1x 6B/N/konkurs zwykły
  • 1x 11B/P/konkurs z wyborem trasy art. 271
  • 1x 12B/N/konkurs zwykły
38 ENTRY ACCEPTED 2018-07-06 19:26:29
2018-07-06 19:18:43
Paulina Ezman ARKTIC
  • 2x 2B/LL/ZRiT konkurs z dokładności z trafieniem w normę czasu S1
  • 1x 8B/LL/ZRiT konkurs dwufazowy
37 ENTRY ACCEPTED 2018-07-06 19:16:56
2018-07-06 19:16:06
Weronika Szutko ARKTIC
  • 1x 2B/LL/ZRiT konkurs z dokładności z trafieniem w normę czasu S1
  • 2x 8B/LL/ZRiT konkurs dwufazowy
36 ENTRY ACCEPTED 2018-07-06 19:17:39
2018-07-06 19:09:12
Zuzanna Tadaj TORNADO
  • 1x 3A konie/P-4/
  • 1x 4A konie/P-2/
  • 2x 3B/L/konkurs zwykły
35 ENTRY ACCEPTED 2018-07-06 19:17:49
2018-07-06 19:08:26
Zuzanna Tadaj CEDAR
  • 1x 2A konie/N-6/
  • 1x 3A konie/P-4/
  • 1x 2B/LL/ZRiT konkurs z dokładności z trafieniem w normę czasu S1
  • 1x 3B/L/konkurs zwykły
34 ENTRY ACCEPTED 2018-07-06 19:17:59
2018-07-06 19:07:49
Julia Paszko SALMA
  • 1x 3B/L/konkurs zwykły
  • 1x 5B/P/konkurs dwufazowy
33 ENTRY ACCEPTED 2018-07-06 19:18:11
2018-07-06 18:40:34
Milena Jakubiak BLACK BEAUTY
  • 2x 1B/LL Baby/konkurs Baby rozgrywany na zasadach konkursu dokładności z trafieniem w normę czasu S1
  • 2x 2B/LL/ZRiT konkurs z dokładności z trafieniem w normę czasu S1
32 ENTRY ACCEPTED 2018-07-06 10:28:31
2018-07-06 10:27:35
Anna Makaruk KILIANA
  • 2x 2B/LL/ZRiT konkurs z dokładności z trafieniem w normę czasu S1
31 ENTRY ACCEPTED 2018-07-06 10:28:39
2018-07-06 10:27:13
Oliwia Brasławska HARIBO
  • 1x 1B/LL Baby/konkurs Baby rozgrywany na zasadach konkursu dokładności z trafieniem w normę czasu S1
  • 2x 2B/LL/ZRiT konkurs z dokładności z trafieniem w normę czasu S1
30 ENTRY ACCEPTED 2018-07-06 10:28:46
2018-07-06 10:26:45
Gabriela Czerniewicz HUK
  • 2x 1B/LL Baby/konkurs Baby rozgrywany na zasadach konkursu dokładności z trafieniem w normę czasu S1
29 ENTRY ACCEPTED 2018-07-06 10:28:56
2018-07-06 10:24:16
Karolina Michałowska KILIANA
  • 1x 6A konie/L-1/ZRiT
28 ENTRY ACCEPTED 2018-07-06 10:29:03
2018-07-06 10:22:35
Julia Serafin BORYS
  • 1x 5A konie/L-3/
  • 1x 6A konie/L-1/ZRiT
  • 2x 1B/LL Baby/konkurs Baby rozgrywany na zasadach konkursu dokładności z trafieniem w normę czasu S1
27 ENTRY ACCEPTED 2018-07-06 10:17:52
2018-07-06 07:24:22
Patrycja Gryko AMIR
  • 2x 2B/LL/ZRiT konkurs z dokładności z trafieniem w normę czasu S1
  • 2x 8B/LL/ZRiT konkurs dwufazowy
26 ENTRY ACCEPTED 2018-07-06 10:18:00
2018-07-06 00:38:29
Aleksandra Kobeszko MARSYLIA
  • 1x 6A konie/L-1/ZRiT
25 ENTRY ACCEPTED 2018-07-06 10:18:09
2018-07-06 00:22:22
Adrianna Serafin LALA
  • 2x 8B/LL/ZRiT konkurs dwufazowy
24 ENTRY ACCEPTED 2018-07-06 10:18:17
2018-07-05 22:32:40
Justyna Witkowska FUKSJA
  • 2x 2B/LL/ZRiT konkurs z dokładności z trafieniem w normę czasu S1
23 ENTRY ACCEPTED 2018-07-06 10:18:26
2018-07-05 22:11:47
Dominika Łopieńska JUGA
  • 1x 1B/LL Baby/konkurs Baby rozgrywany na zasadach konkursu dokładności z trafieniem w normę czasu S1
  • 2x 2B/LL/ZRiT konkurs z dokładności z trafieniem w normę czasu S1
  • 1x 7B/LL Baby/konkurs Baby rozgrywany na zasadach konkursu dokładności z trafieniem w normę czasu S1
  • 2x 8B/LL/ZRiT konkurs dwufazowy
22 ENTRY ACCEPTED 2018-07-06 10:18:33
2018-07-05 21:59:45
Ewa Horbacewicz ORIAN
  • 2x 10B/L/konkurs licencyjny
21 ENTRY ACCEPTED 2018-07-06 10:18:41
2018-07-05 21:14:32
Patrycja Iłendo DIRK
  • 1x 3A konie/P-4/
  • 1x 4A konie/P-2/
20 ENTRY ACCEPTED 2018-07-05 19:49:23
2018-07-05 15:54:51
Julia Piekutowska FARINA
  • 2x 2B/LL/ZRiT konkurs z dokładności z trafieniem w normę czasu S1
19 ENTRY ACCEPTED 2018-07-05 11:18:55
2018-07-05 06:08:44
Maria Zajczyk GROM
  • 1x 2A konie/N-6/
  • 1x 4A konie/P-2/
18 ENTRY ACCEPTED 2018-07-05 11:19:03
2018-07-05 06:08:02
Zuzanna Jaroszewicz MARSYLIA
  • 1x 5A konie/L-3/
17 ENTRY ACCEPTED 2018-07-05 11:19:11
2018-07-05 06:04:32
Maja Bajkowska DA VINCI
  • 1x 5A konie/L-3/
  • 1x 6A konie/L-1/ZRiT
16 ENTRY ACCEPTED 2018-07-05 11:19:18
2018-07-04 14:30:59
Aleksandra Zarecka-Kondratiuk WIEDŹMIN
  • 2x 1B/LL Baby/konkurs Baby rozgrywany na zasadach konkursu dokładności z trafieniem w normę czasu S1
  • 2x 7B/LL Baby/konkurs Baby rozgrywany na zasadach konkursu dokładności z trafieniem w normę czasu S1
15 ENTRY ACCEPTED 2018-07-04 12:10:13
2018-07-04 09:14:10
Edyta Popko KARDYNAWA
  • 1x 5A konie/L-3/
  • 1x 6A konie/L-1/ZRiT
  • 2x 1B/LL Baby/konkurs Baby rozgrywany na zasadach konkursu dokładności z trafieniem w normę czasu S1
  • 2x 7B/LL Baby/konkurs Baby rozgrywany na zasadach konkursu dokładności z trafieniem w normę czasu S1
14 ENTRY ACCEPTED 2018-07-04 12:10:24
2018-07-04 09:11:22
Aleksandra Kamińska AKWARELA
  • 1x 6A konie/L-1/ZRiT
13 ENTRY ACCEPTED 2018-07-04 12:10:32
2018-07-04 09:08:25
Agnieszka Prokop JUST ICE
  • 1x 3B/L/konkurs zwykły
  • 1x 5B/P/konkurs dwufazowy
  • 1x 9B/L/konkurs dokładnościz natychmiastowa rozgrywką art. 238.1.2/245.3
  • 1x 11B/P/konkurs z wyborem trasy art. 271
12 ENTRY ACCEPTED 2018-07-04 12:10:39
2018-07-04 09:07:47
Urszula Popko AKWARELA
  • 1x 5A konie/L-3/
  • 2x 2B/LL/ZRiT konkurs z dokładności z trafieniem w normę czasu S1
  • 1x 7B/LL Baby/konkurs Baby rozgrywany na zasadach konkursu dokładności z trafieniem w normę czasu S1
  • 2x 8B/LL/ZRiT konkurs dwufazowy
11 ENTRY ACCEPTED 2018-07-04 12:10:46
2018-07-03 20:23:40
Sandra Kruk DERWISZ
  • 1x 2B/LL/ZRiT konkurs z dokładności z trafieniem w normę czasu S1
  • 1x 3B/L/konkurs zwykły
  • 1x 8B/LL/ZRiT konkurs dwufazowy
  • 1x 9B/L/konkurs dokładnościz natychmiastowa rozgrywką art. 238.1.2/245.3
10 ENTRY ACCEPTED 2018-07-04 12:10:56
2018-07-03 20:21:59
Zuzanna Perzyna DRIFTER
  • 2x 2B/LL/ZRiT konkurs z dokładności z trafieniem w normę czasu S1
  • 2x 8B/LL/ZRiT konkurs dwufazowy
9 ENTRY ACCEPTED 2018-07-04 12:11:03
2018-07-03 19:56:12
Aleksandra Zarecka-Kondratiuk CYDONIA
  • 2x 1B/LL Baby/konkurs Baby rozgrywany na zasadach konkursu dokładności z trafieniem w normę czasu S1
  • 2x 7B/LL Baby/konkurs Baby rozgrywany na zasadach konkursu dokładności z trafieniem w normę czasu S1
8 ENTRY ACCEPTED 2018-07-04 12:11:10
2018-07-03 19:55:41
Aleksandra Zarecka-Kondratiuk BLACK-BOY
  • 1x 1A konie/C-1/
  • 1x 2A konie/N-6/
7 ENTRY ACCEPTED 2018-07-04 12:11:22
2018-07-03 16:02:15
Gabriela Mackiewicz KARINO
  • 1x 7B/LL Baby/konkurs Baby rozgrywany na zasadach konkursu dokładności z trafieniem w normę czasu S1
  • 1x 8B/LL/ZRiT konkurs dwufazowy
6 ENTRY ACCEPTED 2018-07-04 12:11:29
2018-07-03 16:01:33
Gabriela Mackiewicz HADES FIRE P
  • 1x 5A konie/L-3/
  • 1x 6A konie/L-1/ZRiT
  • 1x 1B/LL Baby/konkurs Baby rozgrywany na zasadach konkursu dokładności z trafieniem w normę czasu S1
  • 1x 2B/LL/ZRiT konkurs z dokładności z trafieniem w normę czasu S1
5 ENTRY ACCEPTED 2018-07-04 12:11:36
2018-07-03 16:00:17
Emilia Kurowska KARINO
  • 1x 1B/LL Baby/konkurs Baby rozgrywany na zasadach konkursu dokładności z trafieniem w normę czasu S1
  • 1x 2B/LL/ZRiT konkurs z dokładności z trafieniem w normę czasu S1
4 ENTRY ACCEPTED 2018-07-02 17:50:22
2018-07-02 16:51:40
Aleksandra Zarecka-Kondratiuk BOGDANKA
  • 1x 2B/LL/ZRiT konkurs z dokładności z trafieniem w normę czasu S1
  • 1x 3B/L/konkurs zwykły
  • 2x 9B/L/konkurs dokładnościz natychmiastowa rozgrywką art. 238.1.2/245.3
3 ENTRY ACCEPTED 2018-07-02 14:13:37
2018-07-02 11:14:01
Aleksandra Zarecka-Kondratiuk TEUNIS VAN DE OUDE PLAET
  • 1x 5A konie/L-3/
  • 1x 6A konie/L-1/ZRiT
2 ENTRY ACCEPTED 2018-07-02 14:13:45
2018-07-01 21:01:41
Kinga Bagińska ARKADIA
  • 1x 3A konie/P-4/
  • 1x 4A konie/P-2/
1 ENTRY ACCEPTED 2018-06-28 14:50:56
2018-06-27 19:45:16
Sara Kozłowska POKUSA-BER
  • 1x 1B/LL Baby/konkurs Baby rozgrywany na zasadach konkursu dokładności z trafieniem w normę czasu S1
No. Rider Club
Year of birth
PZJ
FEI ID
1. Bagińska Kinga CSJ Chraboły
2001 (J.)
brak
2. Bajkowska Maja Klub Jeździecki Popławce
2004 (JM.)
O046871
3. Brasławska Oliwia Klub Sportowy Victoria
2000 (J.)
O039542
4. Czerniewicz Gabriela Klub Sportowy Victoria
2000 (J.)
brak
5. Ezman Paulina KJ BIK Gieniusze
1997 (MJ.)
Brak
6. Gryko Patrycja MKS Sprząśla
2003 (JM.)
Brak
7. Horbacewicz Ewa OSK Kucykowo
1999 (MJ.)
O022371
8. Iłendo Patrycja CSJ Chraboły
S
LZRWZJ/2576/18
9. Jakubiak Milena Bez przynależności klubowej
S
O009262
10. Jaroszewicz Zuzanna Klub Jeździecki Popławce
2003 (JM.)
O045317
11. Kamińska Aleksandra Mks Sprząśla
S
brak
12. Klentak Agata KJ OSTOJA w Chrabołach
2001 (J.)
Brak
13. Kobeszko Aleksandra Klub Jeździecki Popławce
2003 (JM.)
O039604
14. Kruk Sandra Klub Jeździecki Białystok
2003 (JM.)
O034427
15. Kurowska Emilia KLUB JEŹDZIECKI BIAŁYSTOK
S
O031206
16. Łopieńska Dominika brak przynależności klubowej
2002 (J.)
brak
17. Mackiewicz Gabriela KLUB JEŹDZIECKI BIAŁYSTOK
2002 (J.)
O034705
18. Mackiewicz Gabriela Klub Jeździecki Białystok
2002 (J.)
O034705
19. Makaruk Anna Klub Sportowy Victoria
2003 (JM.)
O039540
20. Michałowska Karolina Klub Sportowy Victoria
2001 (J.)
brak
21. Mościcki Emil KJ OSTOJA w Chrabołach
1998 (MJ.)
O030979
22. Paszko Julia Klub Jeździecki BIK Gieniusze
2003 (JM.)
O028817
23. Perzyna Zuzanna Klub Jeździecki Białystok
2001 (J.)
O034197
24. Piekutowska Julia kj Bik
1998 (MJ.)
brak
25. Popko Edyta Mks Sprząśla
2004 (JM.)
brak
26. Popko Urszula Mks Sprząśla
2004 (JM.)
brak
27. Prokop Agnieszka MKS Sprzasla
S
Brak
28. Serafin Julia Klub Sportowy Victoria
2001 (J.)
O042691
29. Serafin Adrianna OSK Stajnia Kucykowo
S
O008798
30. Sobolewska Agnieszka KJ OSTOJA w Chrabołach
S
Brak
31. Szutko Weronika KJ BIK Gieniusze
2004 (JM.)
LZRWZJ/2310/18
32. Tadaj Zuzanna KJ BIK Gieniusze
2000 (J.)
LZRWZJ/2309/18
33. Witkowska Justyna kj Bik
S
brak
34. Zajczyk Maria Klub Jeździecki Popławce
S
O021437
35. Zarecka-Kondratiuk Aleksandra CSJ Chraboły
S
brak
No. Horse numer Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin Owner / Breeder National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

11

AKWARELA SP POL 2009 Klacz kara/165 F: Ulisses
M: Akcja
O: MKS Sprząśla
B: .
brak 616009510400009
2.

24

AMIR Typ Pogrubiony POL 2012 Wałach kara/163 F: Amadeusz
M: Luna
O: Kamila Gryko
B: Kieruczenko Wojciech
Brak 616999580536812
3.

2

ARKADIA SP POL 2008 Klacz inna F: New World
M: Arina
O: Grażyna Bagińska
B: Przybyszewski Antoni
brak
4.

35

ARKTIC Wielkopolska POL 2004 Wałach ciemnogniada F: Wigan
M: Asturia
O: Jerzy Maliszewski
B: Jerzy Maliszewski
Brak
5.

31

BLACK BEAUTY Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2014 Wałach kara F: RUMIANEK
M: ŁAGODNA BRYZA
O: OKSIEŃ AGNIESZKA
B: PAJĄK CEZARY
brak
6.

7

BLACK-BOY SP POL 2008 Wałach kara F: Wizjoner
M: Belgia
O: Aleksandra Zarecka-Kondratiuk
B: Natalia Dworniczak
brak
7.

4

BOGDANKA WLKP POL 2012 Klacz gniada F: Maaik
M: Berenika
O: MKS Sprząśla
B: SK Pępowo
brak
8.

25

BORYS Typ Szlach. POL 2007 Wałach srokata F: NN
M: NN
O: Ewa Zielenkiewicz
B: Ewa Zielenkiewicz
K025788
9.

36

CANDY KISS Oldenburska POL 2007 Klacz inna/172 F: Carenzo
M: Lotte
O: Anna Mościcka
B: Heinrich Ramsbrock
Brak DE 433330743107
10.

32

CEDAR SP POL 2003 Wałach kara F: Aktyw
M: Celine
O: Małgorzata Linkiewicz
B: Małgorzata Linkiewicz
LKRWZJ/3234/18
11.

8

CYDONIA WLKP POL 2010 Klacz kara F: DOMEL
M: CYLKA
O: Magdalena Popko
B: POL
brak
12.

15

DA VINCI SP POL 2008 Wałach tarantowata F: Bardysz
M: Dagna
O: Tomasz Kułak
B: Tomasz Mańczuk
K025582
13.

10

DERWISZ M POL 2006 Wałach gniada/165 F: Irak
M: Dominikana
O: Małgorzata Kruk
B: Tomasz Misiowicz
K019706
14.

19

DIRK Plski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2003 Wałach gniada/172 F: Rubin
M: Dacza
O: Agnieszka Szafran
B: Diter Staniek
brak POL 009 54 00689 03
15.

9

DRIFTER M POL 2012 Wałach gniada/168 F: EMANOR
M: DRUZA
O: ADAM PERZYNA
B: MIROSŁAW PROKOPIAK
K022185
16.

18

FARINA Westfalska POL 2006 Klacz gniada F: Florentino
M: Genoveva
O: Justyna Witkowska
B: Justyna Witkowska
brak
17.

22

FUKSJA SP POL 2003 Klacz gniada F: Junak
M: Fanaberia
O: Justyna Witkowska
B: Justyna Witkowska
brak
18.

17

GROM SP POL 2010 Wałach siwa F: Czort R
M: Grenada
O: Beata Zajczyk
B: Jerzy Czaplejewicz
K020160
19.

6

HADES FIRE P Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2013 Ogier ciemnogniada/165 F: PENANGO
M: HAWANA
O: EMILIA KUROWSKA
B: MICHAŁ JAKIM
K025299 616 009 51 01399 13
20.

28

HARIBO KUC POL 2010 Wałach kara/kuc: F: NN
M: NN
O: Ewa Zielenkiewicz
B: Ewa Zielenkiewicz
brak
21.

27

HUK MŁP POL 2011 Wałach gniada F: HEDAR
M: BEJA
O: MATWIEJCZUK BOGDAN
B: DZIĘCIOŁ PIOTR
brak
22.

21

JUGA Polski Koń Szlachetnej Półkrwi POL 2005 Klacz tarantowata F: Daktyl
M: Jurata
O: Ryszard Kulesza
B: Ryszard Kulesza
brak
23.

12

JUST ICE Wielkopolska POL 2007 Klacz kara F: Icy Walker
M: Judea
O: Agnieszka Prokop
B: Piotr Melnik
brak POL 007 60 00438 07
24.

13

KARDYNAWA SP POL 2003 Klacz ciemnogniada F: Hadrian
M: Karolina
O: MKS Sprząśla
B: .
brak 616009600067003
25.

39

KARINO Typ Szlachetny POL 1999 Wałach srokata F: NN
M: NN
O: Milena Jakubiak
B: Ireneusz Wasilewski
K014807
26.

5

KARINO Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2007 Wałach kara/169 F: HADRIAN
M: KULBAKA
O: EMILIA KUROWSKA
B: GENOWEFA BORKOWSKA
K020760 POL 009 51 04300 07
27.

26

KILIANA ŚL POL 2008 Klacz kara F: Rypis / Lapis
M: Kina II / Kirpan
O: Ewa Zielenkiewicz
B: Ewa Zielenkiewicz
K015233
28.

23

LALA SP POL 2002 Klacz kasztanowata F: Lejtnant / Jarabub
M: Leukatea / Mistral
O: Marek Serafin
B: Janusz Ołdakowski
K012197
29.

16

MARSYLIA SP POL 2008 Klacz gniada F: Candy Cup
M: Marmuna
O: Karolina Kułak
B: Stadnina Koni Dobrzyniewo Sp. Z O.O.
K019395
30.

20

ORIAN OO POL 2007 Wałach kasztanowata/kuc: F: Pilin Psyche/ Padrons Psyche
M: Osaka/ Europejczyk
O: Anna Tomczyk
B: FHP Giewont Sp. z.o.o.
K018977
31.

38

PETUNIA SP POL 1999 Klacz gniada/164 F: Harnaś
M: Polisa
O: Ewa i Agata Klentak
B: Roman Romuald
Brak 616009660555499
32.

29

QUO VADIS Koń Oldenburski Skoczek GER 2008 Klacz gniada/165 F: QUALITY
M: ELFENLISA
O: KAMIL DĘBY
B: FRIEDRICH MEINERS
BRAK DE418180158708
33.

34

SALMA SP POL 2008 Klacz gniada F: Niels
M: Smuga
O: Magdalena Kurzątkowska
B: Magdalena Kurzątkowska
POL009520116708
34.

37

SECURITY 6 Hanowerska GER 2001 Wałach kasztanowata/174 F: Stakkato
M: Gitana
O: Anna Mościcka
B: Ernst Berand
Brak DE 431316007501
35.

3

TEUNIS VAN DE OUDE PLAET Fryzyjska NED 2014 Ogier kara F: Maeije 440
M: Aanske Fan le Duc
O: Radosław Piotr Trzeszczkowski
B: J. Vroegindewey, NED
brak
36.

33

TORNADO Typ Szlachetny POL 2011 Wałach kara F: Damon
M: Karia
O: Jerzy Żuk
B: Jerzy Żuk
LKRWZJ/3235/18
Rider Club
Competition
Prize
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Bagińska Kinga
CSJ Chraboły
2018-07-07
1
2018-07-07
2
Bajkowska Maja
Klub Jeździecki Popławce
2018-07-07
6
2018-07-07
5
Brasławska Oliwia
Klub Sportowy Victoria
HARIBO (28)
2018-07-07
2018-07-07
16
2018-07-07
Czerniewicz Gabriela
Klub Sportowy Victoria
HUK (27)
2018-07-07
8
2018-07-07
Ezman Paulina
KJ BIK Gieniusze
ARKTIC (35)
2018-07-07
6
2018-07-07
2018-07-08
Gryko Patrycja
MKS Sprząśla
AMIR (24)
2018-07-07
4
2018-07-07
2018-07-08
6
Horbacewicz Ewa
OSK Kucykowo
ORIAN (20)
2018-07-08
2
2018-07-08
1
Iłendo Patrycja
CSJ Chraboły
DIRK (19)
2018-07-07
5
2018-07-07
5
Jakubiak Milena
Bez przynależności klubowej
2018-07-07
5
2018-07-08
11
2018-07-08
3
2018-07-07
3
2018-07-07
3
2018-07-07
2018-07-07
2
KARINO (39)
2018-07-07
2
2018-07-07
1
2018-07-08
2
2018-07-08
1
Jaroszewicz Zuzanna
Klub Jeździecki Popławce
2018-07-07
5
Kamińska Aleksandra
Mks Sprząśla
2018-07-07
6
Klentak Agata
KJ OSTOJA w Chrabołach
PETUNIA (38)
2018-07-07
4
2018-07-07
1
2018-07-08
1
2018-07-08
4
Kobeszko Aleksandra
Klub Jeździecki Popławce
2018-07-07
4
Kruk Sandra
Klub Jeździecki Białystok
DERWISZ (10)
2018-07-07
5
2018-07-07
7
2018-07-08
4
2018-07-08
4
Kurowska Emilia
KLUB JEŹDZIECKI BIAŁYSTOK
KARINO (5)
2018-07-07
1
2018-07-07
1
Łopieńska Dominika
brak przynależności klubowej
JUGA (21)
2018-07-07
4
2018-07-07
15
2018-07-07
Mackiewicz Gabriela
KLUB JEŹDZIECKI BIAŁYSTOK
KARINO (5)
2018-07-08
1
2018-07-08
3
2018-07-07
2
2018-07-07
1
2018-07-07
5
Mackiewicz Gabriela
Klub Jeździecki Białystok
2018-07-07
12
Makaruk Anna
Klub Sportowy Victoria
KILIANA (26)
2018-07-07
13
2018-07-07
Michałowska Karolina
Klub Sportowy Victoria
KILIANA (26)
2018-07-07
Mościcki Emil
KJ OSTOJA w Chrabołach
2018-07-07
5
2018-07-07
3
2018-07-08
1
2018-07-08
3
2018-07-07
6
2018-07-07
2
2018-07-08
3
2018-07-08
2
Paszko Julia
Klub Jeździecki BIK Gieniusze
SALMA (34)
2018-07-07
2018-07-07
4
2018-07-08
5
2018-07-08
4
Perzyna Zuzanna
Klub Jeździecki Białystok
2018-07-07
10
2018-07-08
5
2018-07-08
Piekutowska Julia
kj Bik
FARINA (18)
2018-07-07
14
2018-07-07
2018-07-08
8
2018-07-08
Popko Edyta
Mks Sprząśla
2018-07-07
3
2018-07-07
3
2018-07-07
7
2018-07-07
2018-07-08
1
2018-07-08
5
Popko Urszula
Mks Sprząśla
2018-07-07
4
2018-07-07
11
2018-07-07
2018-07-08
9
2018-07-08
2018-07-08
4
Prokop Agnieszka
MKS Sprzasla
2018-07-07
3
2018-07-07
3
2018-07-08
2
2018-07-08
6
Serafin Julia
Klub Sportowy Victoria
BORYS (25)
2018-07-07
7
2018-07-07
7
2018-07-07
6
2018-07-07
Serafin Adrianna
OSK Stajnia Kucykowo
LALA (23)
2018-07-08
10
2018-07-08
Sobolewska Agnieszka
KJ OSTOJA w Chrabołach
2018-07-07
2
2018-07-07
3
Szutko Weronika
KJ BIK Gieniusze
ARKTIC (35)
2018-07-07
2018-07-08
2
2018-07-08
Tadaj Zuzanna
KJ BIK Gieniusze
CEDAR (32)
2018-07-07
3
2018-07-07
3
2018-07-07
8
2018-07-07
6
2018-07-08
2018-07-08
TORNADO (33)
2018-07-07
4
2018-07-07
4
2018-07-07
2018-07-07
1
2018-07-08
4
2018-07-08
7
Witkowska Justyna
kj Bik
FUKSJA (22)
2018-07-07
2018-07-07
7
2018-07-08
3
2018-07-08
Zajczyk Maria
Klub Jeździecki Popławce
GROM (17)
2018-07-07
2
2018-07-07
1
Zarecka-Kondratiuk Aleksandra
CSJ Chraboły
2018-07-07
1
2018-07-07
2
2018-07-07
9
2018-07-07
2
2018-07-08
7
2018-07-08
7
2018-07-07
1
2018-07-07
1
2018-07-07
2
2018-07-07
2018-07-08
2
2018-07-08
12

Number of Riders: 35

Number of Horses: 36

The sum of prizes: 0.00

Competition results developed by:
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: R2-042018-2, Podlaski Związek Jeździecki)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2018
design and realization: signus.pl