Check out the beta version of our new website: LiveJumping.com

Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

# Status
Updated / Creation date
Rider Horse Competitions
72 ACCEPTED 2022-08-05 08:27:22
2022-08-04 21:55:06
Natalia Fidziukiewicz KILI
  • 1x 1A/Tow/L 1
  • 2x 1B//BABY wys. 60cm, z trafireniem w normę czasu
  • 1x 7B//BABY wys. 60cm, z trafieniem w normę czasu
  • 1x 8B//BABY wys. 70cm, z trafieniem w normę czasu
71 ACCEPTED 2022-08-05 08:27:30
2022-08-04 21:25:30
Agnieszka Sobolewska CARPEDIEM
  • 1x 7A/C2/konie
  • 1x 5B//P zwykły art. 238.2.1
70 ACCEPTED 2022-08-05 08:27:52
2022-08-04 21:22:09
Emil Mościcki CANDY KISS
  • 1x 5B//P zwykły art. 238.2.1
69 ACCEPTED 2022-08-05 08:28:21
2022-08-04 21:20:44
Katarzyna Stankiewicz SAK SANT NOEL J
  • 2x 3B//L licencyjny art. 6
68 ACCEPTED 2022-08-05 08:28:26
2022-08-04 21:19:25
Emilia Edut KOKAINA PONYSPORT
  • 2x 1B//BABY wys. 60cm, z trafireniem w normę czasu
67 ACCEPTED 2022-08-05 08:28:35
2022-08-04 21:11:58
Emilia Guziejko BOLIVIA
  • 2x 7B//BABY wys. 60cm, z trafieniem w normę czasu
66 ACCEPTED 2022-08-05 08:29:01
2022-08-04 21:11:06
Emilia Guziejko CANDY KISS
  • 1x 1B//BABY wys. 60cm, z trafireniem w normę czasu
65 ACCEPTED 2022-08-05 08:29:04
2022-08-04 21:10:18
Lidia Antowska LONARETTO
  • 2x 1B//BABY wys. 60cm, z trafireniem w normę czasu
64 ACCEPTED 2022-08-05 08:29:43
2022-08-04 21:09:36
Emilia Adamska BOLIVIA
  • 2x 1B//BABY wys. 60cm, z trafireniem w normę czasu
63 ACCEPTED 2022-08-05 08:29:17
2022-08-04 21:09:00
Aleksandra Malarek MY PRECIOUS
  • 2x 1B//BABY wys. 60cm, z trafireniem w normę czasu
  • 1x 7B//BABY wys. 60cm, z trafieniem w normę czasu
  • 1x 8B//BABY wys. 70cm, z trafieniem w normę czasu
62 ACCEPTED 2022-08-05 08:29:50
2022-08-04 21:08:12
Kuba Sienkiewicz KANTOS
  • 2x 1B//BABY wys. 60cm, z trafireniem w normę czasu
  • 1x 7B//BABY wys. 60cm, z trafieniem w normę czasu
  • 1x 8B//BABY wys. 70cm, z trafieniem w normę czasu
61 ACCEPTED 2022-08-05 08:29:57
2022-08-04 21:05:36
Julia Sienkiewicz CON DAO
  • 2x 1B//BABY wys. 60cm, z trafireniem w normę czasu
  • 1x 7B//BABY wys. 60cm, z trafieniem w normę czasu
  • 1x 8B//BABY wys. 70cm, z trafieniem w normę czasu
60 ACCEPTED 2022-08-04 18:56:43
2022-08-04 18:06:27
Wiktoria Kotyńska JAGIEŁKA
  • 1x 1B//BABY wys. 60cm, z trafireniem w normę czasu
  • 1x 2B/ZR + Tow/LL zwykły art. 238.2.1
  • 1x 8B//BABY wys. 70cm, z trafieniem w normę czasu
  • 1x 9B//LL dwufazowy art. 274.2..5
59 ACCEPTED 2022-08-04 18:56:59
2022-08-04 18:05:55
Maurycy Gejdel SALMA
  • 2x 3B//L licencyjny art. 6
  • 2x 10B//L licencyjny art. 6
58 ACCEPTED 2022-08-04 18:57:05
2022-08-04 18:00:36
Monika Żakiewicz CAYENNE
  • 2x 2A/L1/konie
57 ACCEPTED 2022-08-04 18:57:13
2022-08-04 08:39:17
Agnieszka Rapicka JUST ICE
  • 1x 9B//LL dwufazowy art. 274.2..5
  • 1x 11B//L dwufazowy art. 274.5.5
56 ACCEPTED 2022-08-04 18:57:20
2022-08-04 08:37:41
Agnieszka Rapicka BASTYLIA
  • 1x 2B/ZR + Tow/LL zwykły art. 238.2.1
  • 1x 4B//L zwykły art. 238.2.1
55 ACCEPTED 2022-08-04 08:11:44
2022-08-03 22:45:55
Wiktoria Sewestian HEDONE
  • 1x 1A/Tow/L 1
54 ACCEPTED 2022-08-04 08:11:49
2022-08-03 22:03:37
Weronika Kitlas SANILA
  • 1x 1B//BABY wys. 60cm, z trafireniem w normę czasu
  • 1x 2B/ZR + Tow/LL zwykły art. 238.2.1
  • 1x 7B//BABY wys. 60cm, z trafieniem w normę czasu
  • 1x 8B//BABY wys. 70cm, z trafieniem w normę czasu
53 ACCEPTED 2022-08-04 08:11:55
2022-08-03 21:50:45
Barbara Gogiel KIARA
  • 1x 1B//BABY wys. 60cm, z trafireniem w normę czasu
52 ACCEPTED 2022-08-04 08:12:02
2022-08-03 21:21:59
Martyna Sojko KIARA
  • 1x 7B//BABY wys. 60cm, z trafieniem w normę czasu
51 ACCEPTED 2022-08-04 08:12:11
2022-08-03 21:17:56
Karolina Gąsowska ULMUS
  • 1x 2B/ZR + Tow/LL zwykły art. 238.2.1
  • 1x 3B//L licencyjny art. 6
50 ACCEPTED 2022-08-04 08:12:20
2022-08-03 21:03:46
Klaudia Charkiewicz PRINCESS
  • 1x 1B//BABY wys. 60cm, z trafireniem w normę czasu
  • 1x 2B/ZR + Tow/LL zwykły art. 238.2.1
49 ACCEPTED 2022-08-04 08:12:33
2022-08-03 19:23:05
Amelia Wiszyńska KINES
  • 1x 1B//BABY wys. 60cm, z trafireniem w normę czasu
  • 1x 9B//LL dwufazowy art. 274.2..5
48 ACCEPTED 2022-08-04 08:12:39
2022-08-03 18:18:40
Izabela Matuk KINES
  • 1x 2B/ZR + Tow/LL zwykły art. 238.2.1
  • 1x 9B//LL dwufazowy art. 274.2..5
47 ACCEPTED 2022-08-04 08:12:51
2022-08-03 15:56:02
Joanna Horoszewska TOO HOT
  • 2x 7B//BABY wys. 60cm, z trafieniem w normę czasu
46 ACCEPTED 2022-08-04 08:12:56
2022-08-03 15:55:36
Hanna Horoszewska TOO HOT
  • 1x 2A/L1/konie
  • 1x 3A/L3/konie
45 ACCEPTED 2022-08-04 08:13:04
2022-08-03 14:01:51
Filip Mieczkowski BALOU DEJA VU
  • 1x 3A/L3/konie
  • 1x 2B/ZR + Tow/LL zwykły art. 238.2.1
  • 1x 4B//L zwykły art. 238.2.1
  • 1x 9B//LL dwufazowy art. 274.2..5
  • 1x 11B//L dwufazowy art. 274.5.5
44 ACCEPTED 2022-08-03 09:09:23
2022-08-02 20:49:30
Katarzyna Wojsław ENDURO
  • 1x 4A/P1/konie
  • 1x 6A/N4/konie
43 ACCEPTED 2022-08-02 17:59:45
2022-08-02 15:26:42
Karolina Gąsowska BUGATTI
  • 1x 1B//BABY wys. 60cm, z trafireniem w normę czasu
  • 1x 2B/ZR + Tow/LL zwykły art. 238.2.1
42 ACCEPTED 2022-08-02 18:00:22
2022-08-02 14:27:27
Vanessa Lenkiewicz FILADELFIA
  • 2x 2B/ZR + Tow/LL zwykły art. 238.2.1
  • 1x 9B//LL dwufazowy art. 274.2..5
  • 1x 11B//L dwufazowy art. 274.5.5
41 ACCEPTED 2022-08-02 18:00:27
2022-08-02 12:09:03
Noemi Kozioł CASCADA
  • 2x 3B//L licencyjny art. 6
  • 2x 10B//L licencyjny art. 6
40 ACCEPTED 2022-08-02 09:25:37
2022-08-01 22:40:44
Natalia Sołowiej DEMONAS
  • 2x 1B//BABY wys. 60cm, z trafireniem w normę czasu
  • 1x 7B//BABY wys. 60cm, z trafieniem w normę czasu
  • 1x 8B//BABY wys. 70cm, z trafieniem w normę czasu
39 ACCEPTED 2022-08-02 09:25:45
2022-08-01 20:19:53
Julia Salitra WIWIANA
  • 1x 1B//BABY wys. 60cm, z trafireniem w normę czasu
  • 1x 2B/ZR + Tow/LL zwykły art. 238.2.1
38 ACCEPTED 2022-08-02 09:26:28
2022-08-01 12:19:52
Wiktoria Żwirko MENUET
  • 1x 7A/C2/konie
37 ACCEPTED 2022-08-02 09:26:34
2022-08-01 12:19:09
Wiktoria Żwirko DON DEVOS
  • 1x 2A/L1/konie
  • 1x 3A/L3/konie
36 ACCEPTED 2022-08-02 09:26:44
2022-08-01 10:41:13
Izabela Sokołowska FLORES
  • 1x 2B/ZR + Tow/LL zwykły art. 238.2.1
  • 1x 3B//L licencyjny art. 6
  • 1x 9B//LL dwufazowy art. 274.2..5
  • 1x 11B//L dwufazowy art. 274.5.5
35 ACCEPTED 2022-08-02 09:27:02
2022-08-01 10:05:21
Inga Łysenko DELGADO
  • 1x 4A/P1/konie
  • 1x 6A/N4/konie
34 ACCEPTED 2022-08-02 09:27:07
2022-08-01 08:13:12
Anita Pieczyńska ALYASKA
  • 1x 2A/L1/konie
  • 1x 3A/L3/konie
33 ACCEPTED 2022-07-29 08:57:03
2022-07-28 10:33:24
Julia Poznańska ELLA
  • 1x 5B//P zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6B//N zwykły art. 238.2.1
  • 1x 12B//P zwykły art. 238.2.1
  • 1x 13B//N zwykły art. 238.2.1
32 ACCEPTED 2022-07-29 08:56:33
2022-07-27 20:58:33
Patrycja Jakuć HIDALGO
  • 1x 1B//BABY wys. 60cm, z trafireniem w normę czasu
  • 1x 2B/ZR + Tow/LL zwykły art. 238.2.1
31 ACCEPTED 2022-07-29 08:56:27
2022-07-27 20:58:04
Ada Andrzejczyk BRITTA
  • 1x 1B//BABY wys. 60cm, z trafireniem w normę czasu
  • 1x 2B/ZR + Tow/LL zwykły art. 238.2.1
30 ACCEPTED 2022-07-29 08:56:01
2022-07-22 14:27:26
Zuzanna Kalinowska SOLO PAVIA XXII-9
  • 1x 4A/P1/konie
  • 1x 5A/P4/konie
29 ACCEPTED 2022-08-02 09:27:13
2022-06-30 23:01:39
Maria Buzun AMIR
  • 1x 2A/L1/konie
  • 1x 3A/L3/konie
28 ACCEPTED 2022-08-05 08:30:03
2022-06-30 23:00:14
Karolina Michałowska CAREWICZ
  • 1x 5A/P4/konie
  • 1x 6A/N4/konie
27 ACCEPTED 2022-08-02 09:27:26
2022-06-30 22:56:46
Natalia Antonowicz HEROINA
  • 1x 2A/L1/konie
  • 1x 3A/L3/konie
26 ACCEPTED 2022-07-01 08:54:57
2022-06-30 22:38:29
Wiktoria Topór HEKATE
  • 1x 2B/ZR + Tow/LL zwykły art. 238.2.1
25 ACCEPTED 2022-07-01 08:55:06
2022-06-30 22:34:12
Wiktoria Topór KUBUŚ
  • 1x 4A/P1/kuce
  • 1x 6A/N4/kuce
  • 1x 1B//BABY wys. 60cm, z trafireniem w normę czasu
24 ACCEPTED 2022-08-03 09:23:36
2022-06-30 22:32:40
Julia Kurza CEMIR
  • 1x 2A/L1/konie
  • 1x 3A/L3/konie
  • 1x 7B//BABY wys. 60cm, z trafieniem w normę czasu
23 ACCEPTED 2022-08-03 09:22:27
2022-06-30 22:31:18
Zuzanna Matejczyk CANDO
  • 1x 2A/L1/konie
  • 1x 3A/L3/konie
  • 1x 7B//BABY wys. 60cm, z trafieniem w normę czasu
22 ACCEPTED 2022-07-29 08:55:55
2022-06-30 16:47:24
Grażyna Słyszewska AVANGARDA DM
  • 1x 2B/ZR + Tow/LL zwykły art. 238.2.1
  • 1x 4B//L zwykły art. 238.2.1
  • 1x 9B//LL dwufazowy art. 274.2..5
  • 1x 11B//L dwufazowy art. 274.5.5
21 ACCEPTED 2022-08-02 09:27:46
2022-06-30 16:46:11
Agnieszka Łaska RYBAK
  • 1x 9B//LL dwufazowy art. 274.2..5
  • 1x 11B//L dwufazowy art. 274.5.5
20 ACCEPTED 2022-08-04 08:13:11
2022-06-29 22:23:29
Hania Pietluszenko CEDAR
  • 1x 4A/P1/konie
  • 1x 6A/N4/konie
19 ACCEPTED 2022-06-30 10:22:31
2022-06-29 22:22:01
Maja Rzońca BONEY
  • 1x 1B//BABY wys. 60cm, z trafireniem w normę czasu
  • 1x 2B/ZR + Tow/LL zwykły art. 238.2.1
  • 1x 7B//BABY wys. 60cm, z trafieniem w normę czasu
  • 1x 9B//LL dwufazowy art. 274.2..5
18 ACCEPTED 2022-08-04 08:13:19
2022-06-29 22:21:16
Karolina Sadowska DIRK
  • 1x 1B//BABY wys. 60cm, z trafireniem w normę czasu
  • 1x 2B/ZR + Tow/LL zwykły art. 238.2.1
  • 1x 8B//BABY wys. 70cm, z trafieniem w normę czasu
  • 1x 9B//LL dwufazowy art. 274.2..5
17 ACCEPTED 2022-08-04 08:13:23
2022-06-29 22:20:08
Kinga Dzienis MAJESTAT
  • 1x 1B//BABY wys. 60cm, z trafireniem w normę czasu
  • 1x 2B/ZR + Tow/LL zwykły art. 238.2.1
  • 1x 8B//BABY wys. 70cm, z trafieniem w normę czasu
  • 1x 9B//LL dwufazowy art. 274.2..5
16 ACCEPTED 2022-08-04 18:57:33
2022-06-29 22:19:33
Ksenia Czyżewska RYBAK
  • 2x 2B/ZR + Tow/LL zwykły art. 238.2.1
15 ACCEPTED 2022-08-03 09:21:28
2022-06-29 21:48:54
Amelia Wiśniewska OLIMPIA
  • 1x 4A/P1/konie
  • 1x 5A/P4/konie
14 ACCEPTED 2022-08-03 09:21:12
2022-06-29 21:25:13
Aleksandra Żukowska SCOTCH WHISKY
  • 1x 5A/P4/konie
  • 1x 6A/N4/konie
13 ACCEPTED 2022-08-03 09:20:56
2022-06-29 21:21:59
Aleksandra Łapińska HUK
  • 1x 2A/L1/konie
  • 1x 3A/L3/konie
12 ACCEPTED 2022-08-03 09:20:15
2022-06-29 21:19:45
Alicja Żukowska ROKI
  • 1x 2A/L1/konie
  • 1x 3A/L3/konie
11 ACCEPTED 2022-08-04 08:13:33
2022-06-28 22:50:48
Natalia Sawicka AKWARELA
  • 1x 2A/L1/konie
  • 1x 3A/L3/konie
10 ACCEPTED 2022-08-05 08:30:13
2022-06-28 22:31:20
Karolina Michałowska REWELACJA
  • 1x 2A/L1/konie
  • 1x 3A/L3/konie
  • 1x 1B//BABY wys. 60cm, z trafireniem w normę czasu
  • 1x 9B//LL dwufazowy art. 274.2..5
9 ACCEPTED 2022-08-05 08:30:19
2022-06-28 22:29:45
Wiktoria Sewestian AKWARELA
  • 1x 1B//BABY wys. 60cm, z trafireniem w normę czasu
  • 1x 8B//BABY wys. 70cm, z trafieniem w normę czasu
8 ACCEPTED 2022-06-29 11:17:30
2022-06-28 22:29:22
Lena Cyniewska AKWARELA
  • 1x 1B//BABY wys. 60cm, z trafireniem w normę czasu
  • 1x 7B//BABY wys. 60cm, z trafieniem w normę czasu
7 ACCEPTED 2022-06-29 11:17:43
2022-06-28 22:26:30
Natalia Antonowicz BOGDANKA
  • 1x 2B/ZR + Tow/LL zwykły art. 238.2.1
  • 1x 9B//LL dwufazowy art. 274.2..5
6 ACCEPTED 2022-08-05 08:30:26
2022-06-28 22:24:16
Martyna Butkiewicz BOGDANKA
  • 1x 1B//BABY wys. 60cm, z trafireniem w normę czasu
  • 1x 8B//BABY wys. 70cm, z trafieniem w normę czasu
5 ACCEPTED 2022-08-05 08:30:34
2022-06-28 22:19:37
Martyna Butkiewicz LESZA
  • 2x 1B//BABY wys. 60cm, z trafireniem w normę czasu
  • 2x 8B//BABY wys. 70cm, z trafieniem w normę czasu
4 ACCEPTED 2022-06-29 11:18:06
2022-06-28 22:14:21
Wiktoria Lenkiewicz LESZA
  • 1x 1A/Tow/L 1
3 ACCEPTED 2022-06-29 11:19:07
2022-06-28 20:22:22
Wiktoria Gawrych ANDA
  • 1x 2B/ZR + Tow/LL zwykły art. 238.2.1
  • 1x 4B//L zwykły art. 238.2.1
  • 1x 9B//LL dwufazowy art. 274.2..5
  • 1x 11B//L dwufazowy art. 274.5.5
2 ACCEPTED 2022-08-02 18:00:30
2022-06-27 21:03:09
Weronika Paszko SZAFIR
  • 1x 4A/P1/konie
  • 1x 5A/P4/konie
1 ACCEPTED 2022-06-27 12:07:24
2022-06-26 23:21:21
Natalia Antonowicz REWELACJA
  • 1x 2B/ZR + Tow/LL zwykły art. 238.2.1
  • 1x 9B//LL dwufazowy art. 274.2..5
No. Rider Club
Year of birth
National Equ.Fed. ID
FEI ID
1. Adamska Emilia KJ OSTOJA CHRABOŁY
2006 (J.)
brak
2. Adamska Emilia KJ OSTOJA CHRABOŁY
2006 (J.)
brak
3. Andrzejczyk Ada Klub Jeździcki Kawalkador
2006 (J.)
O066491
4. Andrzejczyk Ada Klub Jeździcki Kawalkador
2006 (J.)
O066491
5. Antonowicz Natalia MKS Sprząśla
2007 (JM.)
O059497
6. Antowska Lidia KJ OSTOJA CHRABOŁY
2010 (JM.)
Brak
7. Antowska Lidia KJ OSTOJA CHRABOŁY
2010 (JM.)
Brak
8. Butkiewicz Martyna MKS Sprząśla
2007 (JM.)
O059967
9. Buzun Maria MKS Sprząśla
2005 (J.)
O073375
10. Charkiewicz Klaudia brak
S
O055051
11. Charkiewicz Klaudia brak
S
O055051
12. Cyniewska Lena MKS Sprząśla
2009 (JM.)
O066430
13. Czyżewska Ksenia Centrum Szkolenia Jeździeckiego Chraboły
2007 (JM.)
O056189
14. Dzienis Kinga CSJ Chraboły
2008 (JM.)
O056812
15. Edut Emilia KJ OSTOJA CHRABOŁY
2008 (JM.)
Brak
16. Edut Emilia KJ OSTOJA CHRABOŁY
2008 (JM.)
Brak
17. Fidziukiewicz Natalia MKS Sprząśla
S
brak
18. Fidziukiewicz Natalia MKS Sprząśla
S
brak
19. Gąsowska Karolina bpk
2001 (MJ.)
O053014
20. Gąsowska Karolina bpk
2001 (MJ.)
O053014
21. Gawrych Wiktoria St. Stajnia Dęby
2007 (JM.)
O054579
22. Gejdel Maurycy Bez Przynależności Klubowej K P O
2009 (JM.)
O064580
23. Gogiel Barbara Stajnia Mińce
2009 (JM.)
Brak
24. Gogiel Barbara Stajnia Mińce
2009 (JM.)
Brak
25. Guziejko Emilia KJ OSTOJA CHRABOŁY
2008 (JM.)
Brak
26. Guziejko Emilia KJ OSTOJA CHRABOŁY
2008 (JM.)
Brak
27. Horoszewska Hanna Centrum Szkolenia Jeździeckiego "Chraboły"
2008 (JM.)
O064627
28. Horoszewska Hanna Centrum Szkolenia Jeździeckiego Chraboły
2008 (JM.)
O064627
29. Horoszewska Joanna Centrum Szkolenia Jeździeckiego "Chraboły"
2009 (JM.)
O064628
30. Horoszewska Joanna Centrum Szkolenia Jeździeckiego Chraboły
2009 (JM.)
O064628
31. Jakuć Patrycja Klub Jeździecki Kawalkador
2004 (J.)
O052194
32. Jakuć Patrycja Klub Jeździecki Kawalkador
2004 (J.)
O052194
33. Kalinowska Zuzanna CSJ Chraboły
2002 (MJ.)
O064613
34. Kitlas Weronika CSJ Chraboły
2011 (Mł.)
brak
35. Kitlas Weronika CSJ Chraboły
2011 (Mł.)
brak
36. Kotyńska Wiktoria Jeździecki Klub Sportowy Portofino Horses
2009 (JM.)
brak
37. Kotyńska Wiktoria Jeździecki Klub Sportowy Portofino Horses
2009 (JM.)
brak
38. Kozioł Noemi Klub Jeździecki Ostoja
2009 (JM.)
O055399
39. Kozioł Noemi Klub Jeździecki Ostoja
2009 (JM.)
O055399
40. Kurza Julia Klub Jeździecki Ostoja
2005 (J.)
Brak
41. Lenkiewicz Vanessa Klub Jeździecki Bik
S
O042030
42. Lenkiewicz Vanessa Klub Jeździecki Bik
S
O042030
43. Lenkiewicz Wiktoria MKS Sprząśla
2010 (JM.)
brak
44. Łapińska Aleksandra Ks Victoria
2008 (JM.)
O066029
45. Łaska Agnieszka CSJ Chraboły
S
brak
46. Łysenko Inga Masuria Sport Horses
S
O043993
47. Malarek Aleksandra KJ OSTOJA CHRABOŁY
2009 (JM.)
Brak
48. Malarek Aleksandra KJ OSTOJA CHRABOŁY
2009 (JM.)
Brak
49. Matejczyk Zuzanna Klub Jeździecki Ostoja
2006 (J.)
Brak
50. Matuk Izabela KJ BIK
2008 (JM.)
O062225
51. Matuk Izabela KJ BIK
2008 (JM.)
O062225
52. Michałowska Karolina MKS Sprząśla
2001 (MJ.)
O050097
53. Mieczkowski Filip MKS Sprząśla
2004 (J.)
O056827
54. Mościcki Emil KJ OSTOJA w Chrabołach
S
O030979
55. Mościcki Emil KJ OSTOJA w Chrabołach
S
O030979
56. Paszko Weronika MKS Sprząśla
S
brak
57. Pieczyńska Anita KJ Ostoja Chraboły
S
0030984
58. Pietluszenko Hania Centrum Szkolenia Jeździeckiego Chraboły
2007 (JM.)
O060587
59. Poznańska Julia BPK - PDL
2004 (J.)
O056158
60. Rapicka Agnieszka MKS Sprzasla
S
O005466
61. Rzońca Maja CSJ Chraboły
2010 (JM.)
-
62. Sadowska Karolina Centrum Szkolenia Jeździeckiego Chraboły
2007 (JM.)
brak
63. Salitra Julia Bez Przynależności Klubowej
2011 (Mł.)
brak
64. Salitra Julia Bez Przynależności Klubowej
2011 (Mł.)
brak
65. Sawicka Natalia MKS Sprząśla
2002 (MJ.)
O057155
66. Sewestian Wiktoria MKS Sprząśla
2008 (JM.)
-
67. Sienkiewicz Julia KJ OSTOJA CHRABOŁY
2008 (JM.)
Brak
68. Sienkiewicz Julia KJ OSTOJA CHRABOŁY
2008 (JM.)
Brak
69. Sienkiewicz Kuba KJ OSTOJA CHRABOŁY
2006 (J.)
Brak
70. Sienkiewicz Kuba KJ OSTOJA CHRABOŁY
2006 (J.)
Brak
71. Słyszewska Grażyna CSJ CHRABOŁY
S
O052705
72. Sobolewska Agnieszka KJ OSTOJA w Chrabołach
S
O012388
73. Sobolewska Agnieszka KJ OSTOJA w Chrabołach
S
O012388
74. Sojko Martyna Stajnia Mińce
2009 (JM.)
O073815
75. Sojko Martyna Stajnia Mińce
2009 (JM.)
O073815
76. Sokołowska Izabela Bez Przynależności Klubowej K P O
2001 (MJ.)
O051555
77. Sołowiej Natalia Bez Przynależności Klubowej K P O
2009 (JM.)
brak
78. Stankiewicz Katarzyna KJ OSTOJA Chraboły
2008 (JM.)
LZRWZJ/2966/22
79. Topór Wiktoria Klub Jeździecki Ostoja
2006 (J.)
O056274
80. Wiśniewska Amelia Bez Przynależności Klubowej
2008 (JM.)
O057076
81. Wiszyńska Amelia BPK
2007 (JM.)
Brak
82. Wiszyńska Amelia BPK
2007 (JM.)
Brak
83. Wojsław Katarzyna Masuria Sport Horses
S
O053246
84. Wojsław Katarzyna Masuria Sport Horses
S
O053246
85. Żakiewicz Monika niezrzeszony
S
O013349
86. Żakiewicz Monika niezrzeszony
S
O013349
87. Żukowska Aleksandra KS Victoria
S
O025820
88. Żukowska Alicja KS Victoria
S
O028485
89. Żwirko Wiktoria CSJ Chraboły
2001 (MJ.)
O040758
No. Horse number Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin National Equ.Fed. ID Passport number FEI Passport
1.

7

AKWARELA SP POL 2009 klacz kara/165 F: Ulisses
M: Akcja
K017473 616009510400009
2.

6

ALYASKA WESTFALSKA POL 2005 klacz siwa/170 F: Attacke UA / Ars Vivendi
M: Krona
K032073 804098100073505
3.

8

AMIR TYP POGRUBIONY POL 2012 wałach kara/165 F: Amadeusz
M: Luna
K026146 616999580536812
4.

48

ANDA MŁP POL 2011 klacz kasztanowata/165 F: Emaks / Divisor
M: Arenda / Hebeb
K031699 616006580518211
5.

40

AVANGARDA DM SP POL 2006 klacz ciemnogniada/164 F: LANDJONKER S / LANDJONKER (FRUHLING)
M: ADYGA / WIEDEŃ
K029755 POL009660311206
6.

38

BALOU DEJA VU HANOWERSKA GER 2010 klacz gniada/175 F: Sir Shutterfly / Silvio I
M: Francide / Baloubet Du Rouet
K016332 DE431310662310
7.

17

BASTYLIA MAŁOPOLSKA POL 2007 klacz gniada/175 F: Wolant
M: Banicja
brak POL 006 58 02324 07
8.

10

BOGDANKA WIELKOPOLSKA POL 2012 klacz gniada/- F: Maaik
M: Berenika
K023387 616007610047512
9.

72

BOLIVIA WESTPHALIAN POL 2005 klacz gniada/174 F: Bonaparte
M: Ofelia
Brak 702286
10.

49

BONEY MAŁY KOŃ POL 2007 wałach kasztanowata/mk:152 F: BEJ
M: BONANZA
BRAK 616013610256909
11.

52

BRITTA SP POL 2015 klacz ciemnogniada/165 F: Karbon
M: Birma
KO34942 616009600024915
12.

56

BUGATTI WESTFALSKA POL 2018 wałach skarogniada/172 F: Baldini II
M: Baśniowa Pani
brak DE 441410650818
13.

35

CANDO HOLSZTYŃSKA GER 2000 wałach gniada/173 F: Candillo
M: Bassia
K005100 DE421000186900
14.

37

CANDY KISS OLDENBURSKA POL 2007 Klacz inna/172 F: Carenzo
M: Lotte
K012793 DE 433330743107
15.

33

CAREWICZ SP POL 2008 wałach ciemnogniada/170 F: Acorino
M: Carola
K017867 POL00958049908
16.

69

CARPEDIEM Holsteiner Warmblut GER 2002 Ogier gniada/166 F: Coriano / Corrado I
M: Divola / Caletto I
K006555 DE 421000610702
17.

58

CASCADA Holsztyński Warmblood POL 2015 klacz gniada/163 F: Cascadello I
M: I-Centa
K031173 DE 421000196015
18.

44

CAYENNE Deutsches Sportpferd GER 2017 wałach kara/170 F: Contenaro
M: Shakira Aron
K030744 DE 455558720417
19.

18

CEDAR SP POL 2003 wałach kara/160 F: Aktyw
M: Celina
K015945 POL 009660014203
20.

34

CEMIR Czysta Krew Arabska POL 2005 wałach siwa/162 F: NN
M: NN
Brak POL05087978966
21.

76

CON DAO OLDENBURG POL 2010 wałach gniada/165 F: Contendro I
M: Drafna / Dobryń
Brak DE 418182013910
22.

28

DELGADO TRAKEN POL 2010 wałach gniada/160 F: Heliopolis
M: Dragonia po Texas
K021342 POL 732 01 00491 10 POL732010049110
23.

13

DEMONAS KOŃ TRAKEŃSKI POL 2007 wałach kara/166 F: Perkünas
M: Difuzija
brak LTU005170164007
24.

20

DIRK Plski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2003 Wałach gniada/172 F: Rubin
M: Dacza
K023417 POL 009 54 00689 03
25.

5

DON DEVOS WIELKOPOLSKA POL 2018 wałach skarogniada/- F: Rumianek
M: Demi-M
K034245 616 007 61 01507 18
26.

39

ELLA BR.D POL 2006 klacz kasztanowata/165 F: NN
M: NN
K032886 826073001072864
27.

59

ENDURO Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2003 wałach gniada/178 F: Maladyn
M: Eurazja
K028158 POL009660025303
28.

57

FILADELFIA TYP SZLACHETNY POL 2010 klacz gniada/165 F: NN
M: NN
K025584 61699968200910
29.

14

FLORES Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2015 klacz gniada/165 F: Literat
M: Fuksja
K029726 616 009 51 02633 15
30.

60

HEDONE Czysta Krew Arabska POL - klacz siwa/mk:- F: -
M: -
brak -
31.

50

HEKATE TRK POL 2009 klacz kasztanowata/164 F: Vojazas
M: Herta
K021509 LTU002520222909
32.

12

HEROINA Czysta Krew Arabska POL 2011 klacz siwa/mk:158 F: Equifor
M: Hedone
K032993 616POL11008319A
33.

53

HIDALGO WLKP POL 2017 wałach ciemnogniada/167 F: Pupil
M: Hrabianka
K031703 616007600085917
34.

25

HUK MAŁOPOLSKA POL 10.05.2011 wałach gniada/165 F: Hedar
M: Beja
brak 616006510418511
35.

65

JAGIEŁKA Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2009 klacz ciemnogniada/166 F: Stalypso
M: Jej Mość
brak 616009610322409
36.

16

JUST ICE WIELKOPOLSKA POL 2007 Klacz kara F: Icy Walker
M: Judea
K021949 POL 007 60 00438 07
37.

75

KANTOS WLKP POL 2008 wałach gniada/165 F: Santos
M: Kwerenda
brak POL 007610183608
38.

62

KIARA KUC POL NN klacz ciemnogniada/kuc:125 F: NN
M: NN
brak 999 58 03137 01
39.

61

KIARA KUC POL NN klacz ciemnogniada/kuc:125cm F: NN
M: NN
brak 999 58 03137 01
40.

67

KILI SP POL 2018 klacz kara/160 F: .
M: .
brak .
41.

46

KINES SP POL 2012 klacz srokata/160 F: Monte Christo
M: Karina
Brak 616009610040412
42.

71

KOKAINA PONYSPORT KUC POL 2006 klacz inna/kuc:141 F: Nico - K
M: Klisza
Brak POL 013570027806
43.

51

KUBUŚ KUC POL 2016 wałach siwa/kuc:138 F: NN
M: NN
K030270 616999510345416
44.

11

LESZA KOŃ MAŁY POL 2016 klacz myszata/mk:- F: -
M: -
brak 616013600166916
45.

73

LONARETTO Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2003 Wałach gniada/168 F: Avero/Athlet Z
M: Ladalca/Larome
Brak POL 009 64 00499 03
46.

21

MAJESTAT MAŁOPOLSKA POL 2000 Wałach siwa F: Emir
M: Mantra
K006952 616006511143800
47.

4

MENUET MAŁOPOLSKA POL 2003 wałach gniada/- F: Vasco
M: Mufka
K013134 POL 006 51 01421 03
48.

74

MY PRECIOUS KUC POL 2006 ogier siwa/kuc:142 cm F: Silverfox oisin : Bardsey zodiac
M: Muffin / Spinway comey
Brak 6160136101474
49.

23

OLIMPIA WLKP POL 2011 klacz kasztanowata/kuc:149 F: Santara Danny'S Boy
M: Olga
K024023 616007680018911
50.

63

PRINCESS Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2015 klacz gniada/170 F: CORDE STAR
M: PASJA
brak 616009530151315
51.

9

REWELACJA SP POL 2015 klacz skarogniada/167 F: Faktor
M: Reknoma
K032991 616009510218115
52.

27

ROKI TYP KOŃ MAŁY POL 06.05.2013 wałach kara/150 F: nn
M: nn
brak 616999510357213
53.

41

RYBAK TYP POGRUBIONY POL 01.06.2010 wałach gniada/167 F: CORDE STAR
M: DONIA
033034 616999600112410
54.

47

RYBAK TYP PUGRUBIONY POL 2010 wałach gniada/165 F: Corde Star
M: Domina
K033034 616999600112410
55.

77

SAK SANT NOEL J SP POL 2011 wałach gniada/165 F: Karbon
M: Santolina / Special Power
K027073 616009600281911
56.

36

SAK SANT NOEL J SP POL 2011 wałach gniada/167 F: Karbon
M: Samtolina
Brak 616009600281911
57.

66

SALMA Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2008 klacz gniada/176 F: Niels
M: Smuga
K015622 616009520116708
58.

22

SANILA MALY KOŃ POL 2014 klacz bułana/mk:135 F: Nil
M: Shakira
K029698 616013530194014
59.

24

SCOTCH WHISKY TYP KOŃ MAŁY POL 04.04.2011 klacz bułana/150 F: nn
M: nn
K030189 616999670099611
60.

1

SOLO PAVIA XXII-9 STAROKLADRUBSKA CZE 2007 wałach kara/175 F: Solo Elea XXII
M: 440 Pavia (S XLIX)
K032257 203006447592407
61.

15

SZAFIR SP POL 2015 Wałach gniada/173 F: -
M: -
K027680
62.

64

TOO HOT Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2006 klacz srokata/157 F: DAM - DAM
M: TAJLANDIA
K032276 POL009660206606
63.

45

ULMUS SP POL 2014 wałach gniada/171 F: Corleolord
M: Uptown Girl
brak 616009600118814
64.

55

WIWIANA TRAKEŃSKA POL 2009 klacz kasztanowata/153 F: Emis
M: Whisky
brak 732010067609
Rider Club
Competition
Prize
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Adamska Emilia
KJ OSTOJA CHRABOŁY
BOLIVIA (72)
2022-08-06
11
2022-08-06
Andrzejczyk Ada
Klub Jeździcki Kawalkador
BRITTA (52)
2022-08-06
17
2022-08-06
13
Antonowicz Natalia
MKS Sprząśla
2022-08-06
16
2022-08-07
16
2022-08-06
7
2022-08-07
1
HEROINA (12)
2022-08-06
5
2022-08-06
4
Antowska Lidia
KJ OSTOJA CHRABOŁY
2022-08-06
19
2022-08-06
18
Butkiewicz Martyna
MKS Sprząśla
2022-08-06
2
2022-08-07
6
LESZA (11)
2022-08-06
8
2022-08-06
31
2022-08-07
11
2022-08-07
4
Charkiewicz Klaudia
brak
2022-08-06
25
2022-08-06
Cyniewska Lena
MKS Sprząśla
2022-08-06
34
2022-08-07
5
Czyżewska Ksenia
Centrum Szkolenia Jeździeckiego Chraboły
RYBAK (47)
2022-08-06
5
2022-08-06
Dzienis Kinga
CSJ Chraboły
2022-08-06
1
2022-08-06
15
2022-08-07
1
2022-08-07
9
Edut Emilia
KJ OSTOJA CHRABOŁY
2022-08-06
6
2022-08-06
10
Fidziukiewicz Natalia
MKS Sprząśla
KILI (67)
2022-08-06
3
2022-08-06
42
2022-08-06
28
2022-08-07
12
2022-08-07
6
Gąsowska Karolina
bpk
ULMUS (45)
2022-08-06
4
2022-08-06
4
BUGATTI (56)
2022-08-06
36
2022-08-06
17
Gawrych Wiktoria
St. Stajnia Dęby
ANDA (48)
2022-08-06
1
2022-08-06
2
2022-08-07
5
2022-08-07
9
Gejdel Maurycy
Bez Przynależności Klubowej K P O
SALMA (66)
2022-08-06
2
2022-08-06
3
2022-08-07
4
2022-08-07
3
Gogiel Barbara
Stajnia Mińce
KIARA (61)
2022-08-06
22
Guziejko Emilia
KJ OSTOJA CHRABOŁY
2022-08-06
13
2022-08-07
1
2022-08-07
7
Horoszewska Hanna
Centrum Szkolenia Jeździeckiego Chraboły
TOO HOT (64)
2022-08-06
9
2022-08-06
9
Horoszewska Joanna
Centrum Szkolenia Jeździeckiego Chraboły
TOO HOT (64)
2022-08-07
13
2022-08-07
11
2022-08-06
39
2022-08-06
37
Jakuć Patrycja
Klub Jeździecki Kawalkador
HIDALGO (53)
2022-08-06
16
2022-08-06
2
Kalinowska Zuzanna
CSJ Chraboły
2022-08-06
4
2022-08-06
4
Kitlas Weronika
CSJ Chraboły
SANILA (22)
2022-08-06
35
2022-08-06
2022-08-07
2022-08-07
8
Kotyńska Wiktoria
Jeździecki Klub Sportowy Portofino Horses
2022-08-06
30
2022-08-06
18
2022-08-07
14
2022-08-07
2
Kozioł Noemi
Klub Jeździecki Ostoja
CASCADA (58)
2022-08-06
1
2022-08-06
1
2022-08-07
1
2022-08-07
3
Kurza Julia
Klub Jeździecki Ostoja
CEMIR (34)
2022-08-06
10
2022-08-06
7
2022-08-06
40
2022-08-06
27
Lenkiewicz Vanessa
Klub Jeździecki Bik
2022-08-07
8
2022-08-07
9
Lenkiewicz Wiktoria
MKS Sprząśla
LESZA (11)
2022-08-06
1
Łapińska Aleksandra
Ks Victoria
HUK (25)
2022-08-06
8
2022-08-06
10
Łaska Agnieszka
CSJ Chraboły
RYBAK (41)
2022-08-07
10
2022-08-07
7
Łysenko Inga
Masuria Sport Horses
DELGADO (28)
2022-08-06
2022-08-06
3
Malarek Aleksandra
KJ OSTOJA CHRABOŁY
2022-08-06
29
2022-08-06
20
2022-08-07
3
2022-08-07
5
Matejczyk Zuzanna
Klub Jeździecki Ostoja
CANDO (35)
2022-08-06
2
2022-08-06
3
2022-08-06
12
2022-08-06
10
Matuk Izabela
KJ BIK
KINES (46)
2022-08-06
6
2022-08-07
15
Michałowska Karolina
MKS Sprząśla
2022-08-06
7
2022-08-06
8
2022-08-06
33
2022-08-07
12
2022-08-06
3
2022-08-06
4
Mieczkowski Filip
MKS Sprząśla
2022-08-06
5
2022-08-06
3
2022-08-06
7
2022-08-07
4
2022-08-07
6
Mościcki Emil
KJ OSTOJA w Chrabołach
2022-08-06
1
Paszko Weronika
MKS Sprząśla
SZAFIR (15)
2022-08-06
1
2022-08-06
1
Pieczyńska Anita
KJ Ostoja Chraboły
2022-08-06
1
2022-08-06
1
Pietluszenko Hania
Centrum Szkolenia Jeździeckiego Chraboły
CEDAR (18)
2022-08-06
2
2022-08-06
1
Poznańska Julia
BPK - PDL
ELLA (39)
2022-08-06
2
2022-08-06
1
2022-08-07
1
2022-08-07
1
Rapicka Agnieszka
MKS Sprzasla
2022-08-07
7
2022-08-07
10
2022-08-06
5
2022-08-06
5
Rzońca Maja
CSJ Chraboły
BONEY (49)
2022-08-06
14
2022-08-06
14
2022-08-07
10
2022-08-07
2
Sadowska Karolina
Centrum Szkolenia Jeździeckiego Chraboły
DIRK (20)
2022-08-06
7
2022-08-06
12
2022-08-07
12
2022-08-07
13
Salitra Julia
Bez Przynależności Klubowej
WIWIANA (55)
2022-08-06
3
2022-08-06
Sawicka Natalia
MKS Sprząśla
2022-08-06
6
2022-08-06
6
Sewestian Wiktoria
MKS Sprząśla
2022-08-06
9
2022-08-07
HEDONE (60)
2022-08-06
2
Sienkiewicz Julia
KJ OSTOJA CHRABOŁY
2022-08-07
2
2022-08-07
8
CON DAO (76)
2022-08-06
15
2022-08-06
4
Sienkiewicz Kuba
KJ OSTOJA CHRABOŁY
KANTOS (75)
2022-08-06
24
2022-08-06
23
CON DAO (76)
2022-08-07
9
2022-08-07
3
Słyszewska Grażyna
CSJ CHRABOŁY
2022-08-06
9
2022-08-06
6
2022-08-07
11
2022-08-07
8
Sobolewska Agnieszka
KJ OSTOJA w Chrabołach
2022-08-06
1
2022-08-06
3
Sojko Martyna
Stajnia Mińce
KIARA (62)
2022-08-06
26
Sokołowska Izabela
Bez Przynależności Klubowej K P O
FLORES (14)
2022-08-06
4
2022-08-06
5
2022-08-07
4
2022-08-07
1
Sołowiej Natalia
Bez Przynależności Klubowej K P O
DEMONAS (13)
2022-08-06
32
2022-08-06
38
2022-08-07
6
2022-08-07
13
Stankiewicz Katarzyna
KJ OSTOJA Chraboły
2022-08-07
2
2022-08-07
3
Topór Wiktoria
Klub Jeździecki Ostoja
HEKATE (50)
2022-08-06
8
2022-08-06
2
2022-08-07
2
2022-08-07
5
KUBUŚ (51)
2022-08-06
2
2022-08-06
1
2022-08-06
21
2022-08-06
11
2022-08-07
7
2022-08-07
4
Wiśniewska Amelia
Bez Przynależności Klubowej
OLIMPIA (23)
2022-08-06
1
2022-08-06
1
Wiszyńska Amelia
BPK
KINES (46)
2022-08-06
41
2022-08-07
10
Wojsław Katarzyna
Masuria Sport Horses
ENDURO (59)
2022-08-06
3
2022-08-06
5
Żakiewicz Monika
niezrzeszony
CAYENNE (44)
2022-08-06
3
2022-08-06
Żukowska Aleksandra
KS Victoria
2022-08-06
2
2022-08-06
2
Żukowska Alicja
KS Victoria
ROKI (27)
2022-08-06
11
2022-08-06
11
Żwirko Wiktoria
CSJ Chraboły
MENUET (4)
2022-08-06
2
2022-08-06
4
2022-08-06
2

Number of Riders: 89

Number of Horses: 64

The sum of prizes: 0.00

Competition results developed by:
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: R2-042018-2, Podlaski Związek Jeździecki)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2022
design and realization: signus.pl