Check out the beta version of our new website: LiveJumping.com

Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

# Status
Updated / Creation date
Rider Horse Competitions
37 ACCEPTED 2022-06-24 08:06:12
2022-06-23 22:28:26
Wiktoria Sewestian BOGDANKA
  • 1x 1/do 50cm/konkurs z dokładności bez rozgrywki
  • 1x 2/do 60cm/konkurs zwykły
36 ACCEPTED 2022-06-24 08:06:20
2022-06-23 22:28:01
Natalia Antonowicz REWELACJA
  • 1x 2/do 60cm/konkurs zwykły
  • 1x 3/do 70cm/konkurs z trafieniem w normę czasu
  • 1x 4/LL/(80 cm) konkurs z trafieniem w normę czasu
35 ACCEPTED 2022-06-24 08:06:31
2022-06-23 21:48:59
Maja Rzońca BONEY
  • 1x 4/LL/(80 cm) konkurs z trafieniem w normę czasu
34 ACCEPTED 2022-06-24 08:06:55
2022-06-23 21:45:31
Karolina Sadowska DIRK
  • 1x 4/LL/(80 cm) konkurs z trafieniem w normę czasu
33 ACCEPTED 2022-06-24 08:07:23
2022-06-23 21:04:27
Zuzanna Jaroszewicz GEJZER
  • 1x 4/LL/(80 cm) konkurs z trafieniem w normę czasu
  • 1x 5/LL/(90 cm) konkurs z trafieniem w normę czasu
32 ACCEPTED 2022-06-23 20:30:29
2022-06-23 20:25:40
Kuba Sienkiewicz KANTOS
  • 1x 1/do 50cm/konkurs z dokładności bez rozgrywki
  • 1x 2/do 60cm/konkurs zwykły
31 ACCEPTED 2022-06-23 20:30:42
2022-06-23 20:25:12
Julia Sienkiewicz MY PRECIOUS
  • 1x 1/do 50cm/konkurs z dokładności bez rozgrywki
  • 1x 2/do 60cm/konkurs zwykły
30 ACCEPTED 2022-06-23 20:31:09
2022-06-23 20:24:46
Emilia Adamska CANDY KISS
  • 1x 2/do 60cm/konkurs zwykły
  • 1x 3/do 70cm/konkurs z trafieniem w normę czasu
29 ACCEPTED 2022-06-23 20:31:30
2022-06-23 20:24:15
Maja Sieńko BOLIVIA
  • 1x 2/do 60cm/konkurs zwykły
  • 1x 3/do 70cm/konkurs z trafieniem w normę czasu
28 ACCEPTED 2022-06-23 20:31:42
2022-06-23 20:08:54
Zuzanna Kleniewska PEKIN
  • 1x 1/do 50cm/konkurs z dokładności bez rozgrywki
27 ACCEPTED 2022-06-23 20:31:55
2022-06-23 15:22:21
Kinga Karolczuk LILKA
  • 1x 1/do 50cm/konkurs z dokładności bez rozgrywki
26 ACCEPTED 2022-06-23 20:32:08
2022-06-23 15:21:46
Karolina Kułak LILKA
  • 1x 1/do 50cm/konkurs z dokładności bez rozgrywki
25 ACCEPTED 2022-06-23 20:32:19
2022-06-23 15:21:26
Kinga Karolczuk DUMA
  • 1x 1/do 50cm/konkurs z dokładności bez rozgrywki
  • 1x 2/do 60cm/konkurs zwykły
24 ACCEPTED 2022-06-23 20:32:30
2022-06-23 15:20:38
Karolina Kułak DUMA
  • 1x 1/do 50cm/konkurs z dokładności bez rozgrywki
23 ACCEPTED 2022-06-23 20:32:46
2022-06-23 15:20:00
Julia Horosz PETITE DUCK
  • 1x 4/LL/(80 cm) konkurs z trafieniem w normę czasu
  • 1x 5/LL/(90 cm) konkurs z trafieniem w normę czasu
22 ACCEPTED 2022-06-23 14:25:09
2022-06-23 12:59:42
Klaudia Charkiewicz PRINCESS
  • 1x 1/do 50cm/konkurs z dokładności bez rozgrywki
  • 1x 2/do 60cm/konkurs zwykły
21 ACCEPTED 2022-06-23 09:30:57
2022-06-23 07:31:38
Oliwia Dembek RYBAK
  • 1x 2/do 60cm/konkurs zwykły
  • 1x 3/do 70cm/konkurs z trafieniem w normę czasu
  • 1x 4/LL/(80 cm) konkurs z trafieniem w normę czasu
20 ACCEPTED 2022-06-23 09:31:11
2022-06-22 22:09:08
Karolina Tomkiel NIMBA
  • 2x 1/do 50cm/konkurs z dokładności bez rozgrywki
  • 1x 2/do 60cm/konkurs zwykły
19 ACCEPTED 2022-06-23 09:31:33
2022-06-22 21:50:44
Joanna Polińska DANUTA
  • 1x 1/do 50cm/konkurs z dokładności bez rozgrywki
  • 2x 2/do 60cm/konkurs zwykły
18 ACCEPTED 2022-06-23 09:31:50
2022-06-22 21:48:01
Ksenia Czyżewska MAJESTAT
  • 1x 3/do 70cm/konkurs z trafieniem w normę czasu
17 ACCEPTED 2022-06-23 09:32:12
2022-06-22 21:27:06
Aleksandra Mielech TATAR BEJ
  • 1x 1/do 50cm/konkurs z dokładności bez rozgrywki
16 ACCEPTED 2022-06-23 09:32:24
2022-06-22 20:03:04
Antonina Palak TATAR BEJ
  • 1x 1/do 50cm/konkurs z dokładności bez rozgrywki
15 ACCEPTED 2022-06-23 09:32:39
2022-06-22 19:45:06
Martyna Sojko KIARA
  • 2x 1/do 50cm/konkurs z dokładności bez rozgrywki
14 ACCEPTED 2022-06-23 09:33:04
2022-06-22 18:47:52
Hanna Wojciechowska TATAR BEJ
  • 1x 1/do 50cm/konkurs z dokładności bez rozgrywki
13 ACCEPTED 2022-06-23 09:33:21
2022-06-22 18:33:12
Małgorzata Krupska PEKIN
  • 1x 1/do 50cm/konkurs z dokładności bez rozgrywki
12 ACCEPTED 2022-06-22 10:39:36
2022-06-22 08:39:26
Anita Pieczyńska CEARRY
  • 1x 4/LL/(80 cm) konkurs z trafieniem w normę czasu
  • 1x 5/LL/(90 cm) konkurs z trafieniem w normę czasu
11 ACCEPTED 2022-06-22 10:40:37
2022-06-21 22:25:42
Martyna Mozelewska IMPRESJA II
  • 2x 1/do 50cm/konkurs z dokładności bez rozgrywki
10 ACCEPTED 2022-06-21 21:13:34
2022-06-21 18:02:33
Kamila Zalewska HENESI RF
  • 1x 1/do 50cm/konkurs z dokładności bez rozgrywki
9 ACCEPTED 2022-06-21 21:17:53
2022-06-21 17:33:13
Magdalena Rogowska PASJA
  • 1x 1/do 50cm/konkurs z dokładności bez rozgrywki
  • 1x 2/do 60cm/konkurs zwykły
  • 1x 3/do 70cm/konkurs z trafieniem w normę czasu
8 ACCEPTED 2022-06-21 10:57:18
2022-06-19 21:34:24
Barbara Gogiel DIRK
  • 1x 1/do 50cm/konkurs z dokładności bez rozgrywki
7 ACCEPTED 2022-06-21 10:57:07
2022-06-19 21:31:06
Lena Sadurska DIRK
  • 1x 2/do 60cm/konkurs zwykły
6 ACCEPTED 2022-06-21 10:56:54
2022-06-19 20:35:01
Amelka Karpowicz SANILA
  • 1x 2/do 60cm/konkurs zwykły
5 ACCEPTED 2022-06-21 10:56:40
2022-06-19 19:39:59
Maja Rzemek SANILA
  • 1x 1/do 50cm/konkurs z dokładności bez rozgrywki
4 ACCEPTED 2022-06-21 10:56:23
2022-06-19 19:37:31
Weronika Pilczuk BONEY
  • 1x 2/do 60cm/konkurs zwykły
3 ACCEPTED 2022-06-21 10:56:10
2022-06-19 19:35:34
Kinga Dzienis MAJESTAT
  • 1x 4/LL/(80 cm) konkurs z trafieniem w normę czasu
2 ACCEPTED 2022-06-21 10:55:49
2022-06-19 19:35:05
Weronika Kitlas BONEY
  • 1x 3/do 70cm/konkurs z trafieniem w normę czasu
1 ACCEPTED 2022-06-21 10:55:26
2022-06-19 19:34:31
Gabriela Kondraciuk SANILA
  • 1x 3/do 70cm/konkurs z trafieniem w normę czasu
No. Rider Club
Year of birth
National Equ.Fed. ID
FEI ID
1. Adamska Emilia KJ OSTOJA CHRABOŁY
2006 (J.)
brak
2. Antonowicz Natalia MKS Sprząśla
2007 (JM.)
O059497
3. Charkiewicz Klaudia brak
S
O055051
4. Czyżewska Ksenia Centrum Szkolenia Jeździeckiego Chraboły
2007 (JM.)
O056189
5. Dembek Oliwia CSJ Chraboły
2006 (J.)
O056813
6. Dzienis Kinga CSJ Chraboły
2008 (JM.)
O056812
7. Gogiel Barbara Centrum Szkolenia Jeździeckiego Chraboły
2009 (JM.)
brak
8. Horosz Julia KLUB JEŹDZIECKI POPŁAWCE
2006 (J.)
O059493
9. Jaroszewicz Zuzanna KJ Popławce
2003 (MJ.)
O045317
10. Karolczuk Kinga KLUB JEŹDZIECKI POPŁAWCE
2011 (Mł.)
O059494
11. Karpowicz Amelka Centrum Szkolenia Jeździeckiego Chraboły
2009 (JM.)
brak
12. Kitlas Weronika CSJ Chraboły
2011 (Mł.)
brak
13. Kleniewska Zuzanna Stajnia Mińce
Brak
14. Kondraciuk Gabriela Centrum Szkolenia Jeździeckiego Chraboły
2004 (J.)
brak
15. Krupska Małgorzata Stajnia Mińce
2007 (JM.)
B005921
16. Kułak Karolina Klub Jeździecki Popławce
S
O006400
17. Mielech Aleksandra stajnia Mińce
2008 (JM.)
brak
18. Mozelewska Martyna Centrum Szkolenia Jeździeckiego Chraboły
2008 (JM.)
brak
19. Palak Antonina Stajnia Mińce
2009 (JM.)
brak
20. Pieczyńska Anita KJ OSTOJA CHRABOŁY
S
O030984
21. Pietluszenko Hania Centrum Szkolenia Jeździeckiego Chraboły
2007 (JM.)
O060587
22. Pilczuk Weronika CSJ Chraboły
2008 (JM.)
brak
23. Polińska Joanna KLub Sportowy,,Pieńki,,
2001 (MJ.)
brak
24. Rogowska Magdalena Stajnia Magdalenka
S
Brak
25. Rzemek Maja Centrum Szkolenia Jeździeckiego Chraboły
2009 (JM.)
brak
26. Rzemek Zofia Centrum Szkolenia Jeździeckiego Chraboły
2007 (JM.)
brak
27. Rzońca Maja CSJ Chraboły
2010 (JM.)
-
28. Sadowska Karolina Centrum Szkolenia Jeździeckiego Chraboły
2007 (JM.)
brak
29. Sadurska Lena Centrum Szkolenia Jeździeckiego Chraboły
2008 (JM.)
brak
30. Sewestian Wiktoria MKS Sprząśla
2008 (JM.)
-
31. Sienkiewicz Julia KJ OSTOJA CHRABOŁY
2008 (JM.)
Brak
32. Sienkiewicz Kuba KJ OSTOJA CHRABOŁY
2006 (J.)
Brak
33. Sieńko Maja KJ OSTOJA CHRABOŁY
2006 (J.)
O059961
34. Sojko Martyna Stajnia Mińce
brak
35. Tomkiel Karolina Klub Sportowy ,,Pieńki,,
2010 (JM.)
brak
36. Wojciechowska Hanna Brak
2007 (JM.)
brak
37. Zalewska Kamila Bez Przynależności Klubowej
2008 (JM.)
brak
No. Horse number Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin National Equ.Fed. ID Passport number FEI Passport
1.

31

BATUTA TYP KUC POL 2010 klacz siwa/kuc:125 F: NN
M: NN
brak 616 999 58 06522 10
2.

27

BOGDANKA WIELKOPOLSKA POL 2012 klacz gniada/- F: Maaik
M: Berenika
K023387 616007610047512
3.

22

BOLIVIA WESTPHALIAN POL 2005 klacz gniada/174 F: Bonaparte
M: Ofelia
Brak 702286
4.

4

BONEY MAŁY KOŃ POL 2007 wałach kasztanowata/mk:152 F: BEJ
M: BONANZA
BRAK 616013610256909
5.

21

CANDY KISS OLDENBURSKA POL 2007 Klacz inna/172 F: Carenzo
M: Lotte
K012793 DE 433330743107
6.

8

CEARRY Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2009 klacz gniada/160 F: Carry Son/Carry
M: Comma/Colman
K018447 616009530251009
7.

30

CEDAR SP POL 2003 Wałach kara F: Aktyw
M: Celine
LKRWZJ/3234/18
8.

32

CON DAO OLDENBURG POL 2010 wałach gniada/165 F: Contendro I
M: Drafna / Dobryń
Brak DE 418182013910
9.

12

DANUTA KWPN POL 2008 klacz gniada/165 F: Zirocco Blue
M: Utah
brak 528003000813682
10.

6

DIRK Plski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2003 Wałach gniada/172 F: Rubin
M: Dacza
K023417 POL 009 54 00689 03
11.

25

DUMA WIELKOPOLSKA POL 2015 Mare grey/mk:158 F: Aramir
M: Dolina Róż
K028156 K028156
12.

29

GEJZER WIELKOPOLSKA POL 2014 wałach gniada/175 F: Vulkan L
M: Gejsza
Brak 616007610074714
13.

7

HENESI RF MAŁOPOLSKA POL 2016 klacz ciemnogniada/160 F: Harpun
M: Hasira
brak 616006580360616
14.

9

IMPRESJA II TYP SZLACHETNY POL 2017 klacz gniada/172 F: Frączek
M: India
brak 616 999 59 20245 17
15.

19

KANTOS WLKP POL 2008 wałach gniada/165 F: Santos
M: Kwerenda
brak POL 007610183608
16.

15

KIARA KUC POL nie znany klacz ciemnogniada/kuc:125 F: NN
M: NN
brak POL 999 58 03137
17.

24

LILKA TYP PRYMITYWNY POL 2017 klacz srokata/kuc:130 F: Nn
M: Nn
Brak 616098200334123
18.

5

MAJESTAT MAŁOPOLSKA POL 2000 Wałach siwa F: Emir
M: Mantra
K006952 616006511143800
19.

20

MY PRECIOUS KUC POL 2006 ogier siwa/kuc:142 cm F: Silverfox oisin : Bardsey zodiac
M: Muffin / Spinway comey
Brak 6160136101474
20.

11

NIMBA KUC POL 2007 klacz gniada/kuc:146 F: AWERS
M: Natra
K02467 POL 013610188707
21.

2

PASJA SP POL 2016 klacz kara/168 F: Rumianek
M: Perełka
Brak 6160096701106
22.

17

PEKIN 00 POL 2003 ogier siwa/mk:151 F: Ararat
M: Pascara
00078 03000000356
23.

23

PEKIN ARAB POL 2003 ogier siwa/151 F: Ararat
M: Paskara
Brak 11045
24.

26

PETITE DUCK Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2012 klacz kasztanowata/165 F: COCU
M: PEMPORE
K029700 616009661495412
25.

18

PRINCESS Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2015 klacz gniada/170 F: CORDE STAR
M: PASJA
brak 616009530151315
26.

28

REWELACJA SP POL 2015 klacz skarogniada/167 F: Faktor
M: Reknoma
K032991 616009510218115
27.

10

RYBAK TYP PUGRUBIONY POL 2010 wałach gniada/165 F: Corde Star
M: Domina
K033034 616999600112410
28.

3

SANILA MALY KOŃ POL 2014 klacz bułana/mk:135 F: Nil
M: Shakira
K029698 616013530194014
29.

16

TATAR BEJ MAŁOPOLSKA POL 2005 wałach kasztanowata/172 F: Berlin Bej
M: Tatra
brak POL006580414705
30.

14

TATAR BEJ MAŁOPOLSKA POL 2005 wałach kasztanowata/172 cm F: Berlin bej
M: Tatra
brak POL 006 58 04147 05
31.

13

TATAR BEJ MAŁOPOLSKA POL 2005 wałach kasztanowata/165 F: BERLIN BEJ
M: TATRA
brak POL 006 58 04147 05
Rider Club
Competition
Prize
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Adamska Emilia
KJ OSTOJA CHRABOŁY
2022-06-26
8
2022-06-26
10
2022-06-26
BOLIVIA (22)
2022-06-26
6
Antonowicz Natalia
MKS Sprząśla
2022-06-26
11
2022-06-26
3
2022-06-26
1
Charkiewicz Klaudia
brak
2022-06-26
13
2022-06-26
9
Czyżewska Ksenia
Centrum Szkolenia Jeździeckiego Chraboły
2022-06-26
11
Dembek Oliwia
CSJ Chraboły
RYBAK (10)
2022-06-26
6
2022-06-26
1
2022-06-26
5
Dzienis Kinga
CSJ Chraboły
2022-06-26
5
Gogiel Barbara
Centrum Szkolenia Jeździeckiego Chraboły
DIRK (6)
2022-06-26
16
Horosz Julia
KLUB JEŹDZIECKI POPŁAWCE
2022-06-26
8
2022-06-26
4
Jaroszewicz Zuzanna
KJ Popławce
GEJZER (29)
2022-06-26
4
2022-06-26
2
Karolczuk Kinga
KLUB JEŹDZIECKI POPŁAWCE
LILKA (24)
2022-06-26
6
DUMA (25)
2022-06-26
21
2022-06-26
12
Karpowicz Amelka
Centrum Szkolenia Jeździeckiego Chraboły
SANILA (3)
2022-06-26
16
Kitlas Weronika
CSJ Chraboły
BONEY (4)
2022-06-26
8
Kleniewska Zuzanna
Stajnia Mińce
PEKIN (23)
2022-06-26
19
2022-06-26
18
Kondraciuk Gabriela
Centrum Szkolenia Jeździeckiego Chraboły
SANILA (3)
2022-06-26
Krupska Małgorzata
Stajnia Mińce
PEKIN (17)
2022-06-26
24
Kułak Karolina
Klub Jeździecki Popławce
LILKA (24)
2022-06-26
14
DUMA (25)
2022-06-26
17
Mielech Aleksandra
stajnia Mińce
2022-06-26
3
Mozelewska Martyna
Centrum Szkolenia Jeździeckiego Chraboły
2022-06-26
23
2022-06-26
11
Palak Antonina
Stajnia Mińce
2022-06-26
2
Pieczyńska Anita
KJ OSTOJA CHRABOŁY
CEARRY (8)
2022-06-26
2022-06-26
Pietluszenko Hania
Centrum Szkolenia Jeździeckiego Chraboły
CEDAR (30)
2022-06-26
2
2022-06-26
7
2022-06-26
3
Pilczuk Weronika
CSJ Chraboły
BONEY (4)
2022-06-26
15
Polińska Joanna
KLub Sportowy,,Pieńki,,
DANUTA (12)
2022-06-26
7
2022-06-26
4
2022-06-26
1
Rogowska Magdalena
Stajnia Magdalenka
PASJA (2)
2022-06-26
20
2022-06-26
14
2022-06-26
4
Rzemek Maja
Centrum Szkolenia Jeździeckiego Chraboły
SANILA (3)
2022-06-26
8
Rzemek Zofia
Centrum Szkolenia Jeździeckiego Chraboły
BATUTA (31)
2022-06-26
13
2022-06-26
3
2022-06-26
5
Rzońca Maja
CSJ Chraboły
BONEY (4)
2022-06-26
2
Sadowska Karolina
Centrum Szkolenia Jeździeckiego Chraboły
DIRK (6)
2022-06-26
Sadurska Lena
Centrum Szkolenia Jeździeckiego Chraboły
DIRK (6)
2022-06-26
17
Sewestian Wiktoria
MKS Sprząśla
2022-06-26
4
2022-06-26
5
2022-06-26
9
Sienkiewicz Julia
KJ OSTOJA CHRABOŁY
2022-06-26
22
2022-06-26
6
2022-06-26
5
Sienkiewicz Kuba
KJ OSTOJA CHRABOŁY
CON DAO (32)
2022-06-26
1
2022-06-26
7
2022-06-26
7
Sieńko Maja
KJ OSTOJA CHRABOŁY
BOLIVIA (22)
2022-06-26
10
2022-06-26
1
Sojko Martyna
Stajnia Mińce
KIARA (15)
2022-06-26
15
2022-06-26
12
Tomkiel Karolina
Klub Sportowy ,,Pieńki,,
NIMBA (11)
2022-06-26
9
2022-06-26
10
2022-06-26
2
Wojciechowska Hanna
Brak
2022-06-26
3
Zalewska Kamila
Bez Przynależności Klubowej
2022-06-26

Number of Riders: 37

Number of Horses: 31

The sum of prizes: 0.00

Competition results developed by:
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: R2-042018-2, Podlaski Związek Jeździecki)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2022
design and realization: signus.pl