Check out the beta version of our new website: LiveJumping.com

Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

# Status
Updated / Creation date
Rider Horse Competitions
84 ACCEPTED 2022-06-17 05:04:02
2022-06-16 23:44:24
Wiktoria Topór HEKATE
  • 2x 2B/LL/TOW i ZR z trafieniem w normę czasu
  • 2x 8B/LL/ZR zwykły art 238.1.1
83 ACCEPTED 2022-06-17 05:04:09
2022-06-16 23:43:28
Wiktoria Topór KUBUŚ
  • 1x 2A/L-4/ZR kuce
  • 1x 4A/P-2/ZR kuce
  • 1x 1B/BABY/TOW, wysokość 60cm, z trafieniem w normę czasu
  • 1x 7B/BABY/TOW, wysokość 80cm, z trafieniem w normę czasu
82 ACCEPTED 2022-06-17 05:11:16
2022-06-16 23:42:05
Weronika Rynkiewicz ENDIRA VAN DE RHILLE
  • 1x 1A/L-1/ZR konie
  • 1x 2A/L-4/ZR konie
  • 1x 1B/BABY/TOW, wysokość 60cm, z trafieniem w normę czasu
  • 1x 2B/LL/TOW i ZR z trafieniem w normę czasu
  • 1x 7B/BABY/TOW, wysokość 80cm, z trafieniem w normę czasu
  • 1x 8B/LL/ZR zwykły art 238.1.1
81 ACCEPTED 2022-06-17 05:11:40
2022-06-16 23:40:25
Julia Kurza CEMIR
  • 1x 1A/L-1/ZR konie
  • 1x 2A/L-4/ZR konie
  • 1x 1B/BABY/TOW, wysokość 60cm, z trafieniem w normę czasu
80 ACCEPTED 2022-06-17 05:12:07
2022-06-16 23:39:44
Zuzanna Matejczyk CANDO
  • 1x 1A/L-1/ZR konie
  • 1x 2A/L-4/ZR konie
  • 1x 1B/BABY/TOW, wysokość 60cm, z trafieniem w normę czasu
79 ACCEPTED 2022-06-17 05:05:47
2022-06-16 23:14:49
Łukasz Schilke GENERAŁ GRANDE
  • 1x 3B/L/ZR zwykły
  • 2x 11B/P/ZR zwykły art. 238.1.2
78 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2022-06-17 05:06:15
2022-06-16 22:06:31
Agnieszka Sobolewska OLEAJE DE CAN MAS
  • 1x 1A/L-1/ZR konie
  • 1x 2A/L-4/ZR konie
77 ACCEPTED 2022-06-17 05:06:22
2022-06-16 22:05:20
Agnieszka Sobolewska RUBINET
  • 1x 1A/L-1/ZR konie
  • 1x 2A/L-4/ZR konie
  • 2x 1B/BABY/TOW, wysokość 60cm, z trafieniem w normę czasu
  • 1x 6B/MINI BABY/TOW, wysokość 60cm, z trafieniem w normę czasu
  • 1x 7B/BABY/TOW, wysokość 80cm, z trafieniem w normę czasu
76 ACCEPTED 2022-06-17 05:06:32
2022-06-16 22:04:04
Agnieszka Sobolewska CARPEDIEM
  • 1x 6A/N-6/ZR konie
  • 1x 4B/P/ZR zwykły art. 238.2.1
  • 1x 5B/N/ZR zwykły art. 238.2.1
  • 1x 11B/P/ZR zwykły art. 238.1.2
  • 1x 12B/N/ZR dwufazowy art. 274.1.5.3
75 ACCEPTED 2022-06-17 05:06:40
2022-06-16 21:58:46
Julia Sienkiewicz MY PRECIOUS
  • 2x 1B/BABY/TOW, wysokość 60cm, z trafieniem w normę czasu
  • 1x 6B/MINI BABY/TOW, wysokość 60cm, z trafieniem w normę czasu
  • 1x 7B/BABY/TOW, wysokość 80cm, z trafieniem w normę czasu
74 ACCEPTED 2022-06-17 05:06:45
2022-06-16 21:57:36
Kuba Sienkiewicz FAKTOR
  • 2x 1B/BABY/TOW, wysokość 60cm, z trafieniem w normę czasu
  • 2x 6B/MINI BABY/TOW, wysokość 60cm, z trafieniem w normę czasu
73 ACCEPTED 2022-06-17 05:13:15
2022-06-16 21:56:27
Maja Sieńko BOLIVIA
  • 1x 1A/L-1/ZR konie
  • 1x 2A/L-4/ZR konie
  • 1x 1B/BABY/TOW, wysokość 60cm, z trafieniem w normę czasu
  • 1x 2B/LL/TOW i ZR z trafieniem w normę czasu
  • 1x 7B/BABY/TOW, wysokość 80cm, z trafieniem w normę czasu
  • 1x 8B/LL/ZR zwykły art 238.1.1
72 ACCEPTED 2022-06-17 05:07:22
2022-06-16 21:55:15
Emilia Adamska LONARETTO
  • 2x 1B/BABY/TOW, wysokość 60cm, z trafieniem w normę czasu
  • 2x 6B/MINI BABY/TOW, wysokość 60cm, z trafieniem w normę czasu
71 ACCEPTED 2022-06-17 05:07:30
2022-06-16 21:53:45
Anita Pieczyńska CEARRY
  • 1x 1B/BABY/TOW, wysokość 60cm, z trafieniem w normę czasu
  • 1x 2B/LL/TOW i ZR z trafieniem w normę czasu
  • 1x 7B/BABY/TOW, wysokość 80cm, z trafieniem w normę czasu
  • 1x 8B/LL/ZR zwykły art 238.1.1
70 ACCEPTED 2022-06-17 05:07:37
2022-06-16 21:53:00
Anita Pieczyńska ALYASKA
  • 1x 1A/L-1/ZR konie
  • 1x 2A/L-4/ZR konie
69 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2022-06-17 05:08:34
2022-06-16 21:51:49
Oliwia Marchalewicz CON DAO
  • 1x 1B/BABY/TOW, wysokość 60cm, z trafieniem w normę czasu
  • 1x 2B/LL/TOW i ZR z trafieniem w normę czasu
  • 1x 7B/BABY/TOW, wysokość 80cm, z trafieniem w normę czasu
  • 1x 8B/LL/ZR zwykły art 238.1.1
68 ACCEPTED 2022-06-17 05:08:42
2022-06-16 21:50:41
Katarzyna Stankiewicz KANTOS
  • 2x 1B/BABY/TOW, wysokość 60cm, z trafieniem w normę czasu
  • 1x 6B/MINI BABY/TOW, wysokość 60cm, z trafieniem w normę czasu
  • 1x 7B/BABY/TOW, wysokość 80cm, z trafieniem w normę czasu
67 ACCEPTED 2022-06-17 05:08:46
2022-06-16 21:48:23
Katarzyna Stankiewicz STEFFI
  • 2x 1B/BABY/TOW, wysokość 60cm, z trafieniem w normę czasu
  • 1x 6B/MINI BABY/TOW, wysokość 60cm, z trafieniem w normę czasu
  • 1x 7B/BABY/TOW, wysokość 80cm, z trafieniem w normę czasu
66 ACCEPTED 2022-06-17 05:09:28
2022-06-16 21:46:47
Katarzyna Stankiewicz SAK SANT NOEL J
  • 1x 2B/LL/TOW i ZR z trafieniem w normę czasu
  • 1x 3B/L/ZR zwykły
  • 1x 8B/LL/ZR zwykły art 238.1.1
  • 1x 10B/L/ZR zwykły art. 238.2.1
65 ACCEPTED 2022-06-17 05:14:13
2022-06-16 21:45:01
Emil Mościcki RAMOS
  • 1x 3B/L/ZR zwykły
  • 1x 4B/P/ZR zwykły art. 238.2.1
  • 1x 10B/L/ZR zwykły art. 238.2.1
  • 1x 11B/P/ZR zwykły art. 238.1.2
64 ACCEPTED 2022-06-17 05:10:10
2022-06-16 21:44:14
Emil Mościcki CANDY KISS
  • 1x 4B/P/ZR zwykły art. 238.2.1
  • 1x 5B/N/ZR zwykły art. 238.2.1
  • 1x 11B/P/ZR zwykły art. 238.1.2
  • 1x 12B/N/ZR dwufazowy art. 274.1.5.3
63 ACCEPTED 2022-06-17 05:10:30
2022-06-16 21:30:48
Julia Lenkiewicz SUNNY BOY
  • 1x 1B/BABY/TOW, wysokość 60cm, z trafieniem w normę czasu
  • 1x 2B/LL/TOW i ZR z trafieniem w normę czasu
  • 1x 7B/BABY/TOW, wysokość 80cm, z trafieniem w normę czasu
  • 1x 8B/LL/ZR zwykły art 238.1.1
62 ACCEPTED 2022-06-16 21:11:15
2022-06-16 21:08:57
Kinga Fiedziukiewicz KALINA
  • 2x 3B/L/ZR zwykły
  • 2x 10B/L/ZR zwykły art. 238.2.1
61 ACCEPTED 2022-06-16 21:04:44
2022-06-16 20:10:31
Łukasz Schilke NAGAL
  • 2x 1A/L-1/ZR konie
60 ACCEPTED 2022-06-16 21:04:54
2022-06-16 19:25:49
Martyna Łysik P-BALI
  • 2x 1B/BABY/TOW, wysokość 60cm, z trafieniem w normę czasu
  • 2x 6B/MINI BABY/TOW, wysokość 60cm, z trafieniem w normę czasu
59 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2022-06-16 21:06:06
2022-06-16 19:24:43
Izabela Matuk KINES
  • 1x 1B/BABY/TOW, wysokość 60cm, z trafieniem w normę czasu
  • 1x 2B/LL/TOW i ZR z trafieniem w normę czasu
  • 1x 7B/BABY/TOW, wysokość 80cm, z trafieniem w normę czasu
  • 1x 8B/LL/ZR zwykły art 238.1.1
58 ACCEPTED 2022-06-16 21:06:35
2022-06-16 19:08:56
Agnieszka Rapicka BASTYLIA
  • 1x 2B/LL/TOW i ZR z trafieniem w normę czasu
  • 1x 3B/L/ZR zwykły
  • 1x 7B/BABY/TOW, wysokość 80cm, z trafieniem w normę czasu
  • 1x 8B/LL/ZR zwykły art 238.1.1
57 ACCEPTED 2022-06-16 21:06:40
2022-06-16 19:00:20
Vanessa Lenkiewicz FILADELFIA
  • 1x 2B/LL/TOW i ZR z trafieniem w normę czasu
  • 1x 3B/L/ZR zwykły
  • 1x 8B/LL/ZR zwykły art 238.1.1
  • 1x 10B/L/ZR zwykły art. 238.2.1
56 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2022-06-16 21:07:12
2022-06-16 16:23:59
Julia Matulewicz CODY
  • 1x 1B/BABY/TOW, wysokość 60cm, z trafieniem w normę czasu
  • 1x 2B/LL/TOW i ZR z trafieniem w normę czasu
  • 1x 7B/BABY/TOW, wysokość 80cm, z trafieniem w normę czasu
  • 1x 8B/LL/ZR zwykły art 238.1.1
55 ACCEPTED 2022-06-16 21:07:17
2022-06-16 15:57:16
Oliwia Dembek RYBAK
  • 1x 6B/MINI BABY/TOW, wysokość 60cm, z trafieniem w normę czasu
54 ACCEPTED 2022-06-16 21:07:24
2022-06-16 14:56:39
Aleksandra Zalewska ENERGIE SEMILLY
  • 2x 3B/L/ZR zwykły
53 ACCEPTED 2022-06-16 08:20:58
2022-06-15 22:17:46
Antonina Jaworska FAJNA
  • 1x 5B/N/ZR zwykły art. 238.2.1
52 ACCEPTED 2022-06-16 08:21:08
2022-06-15 22:17:09
Joanna Polińska DANUTA
  • 1x 6B/MINI BABY/TOW, wysokość 60cm, z trafieniem w normę czasu
  • 1x 7B/BABY/TOW, wysokość 80cm, z trafieniem w normę czasu
51 ACCEPTED 2022-06-16 08:21:15
2022-06-15 22:16:38
Adela Bereśniewicz NIMBA
  • 1x 6B/MINI BABY/TOW, wysokość 60cm, z trafieniem w normę czasu
  • 1x 7B/BABY/TOW, wysokość 80cm, z trafieniem w normę czasu
50 ACCEPTED 2022-06-16 08:21:26
2022-06-15 22:15:52
Hubert Kowalski CEZANNE V
  • 1x 11B/P/ZR zwykły art. 238.1.2
49 ACCEPTED 2022-06-16 11:09:33
2022-06-15 22:15:37
Michalina Gosk GOŹDZIK
  • 1x 1A/L-1/TOW kuce
  • 1x 2A/L-4/TOW kuce
48 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2022-06-16 11:10:33
2022-06-15 22:15:16
Hubert Kowalski REA BH
  • 1x 2B/LL/TOW i ZR z trafieniem w normę czasu
  • 1x 3B/L/ZR zwykły
  • 1x 8B/LL/ZR zwykły art 238.1.1
  • 1x 10B/L/ZR zwykły art. 238.2.1
47 ACCEPTED 2022-06-16 11:11:05
2022-06-15 22:14:35
Hubert Kowalski NICCO
  • 1x 4B/P/ZR zwykły art. 238.2.1
46 ACCEPTED 2022-06-16 11:11:21
2022-06-15 21:49:37
Weronika Dmitruk SALMA
  • 1x 3B/L/ZR zwykły
  • 1x 11B/P/ZR zwykły art. 238.1.2
45 ACCEPTED 2022-06-16 11:12:09
2022-06-15 21:48:19
Zuzanna Gabryś DIAMANTE
  • 1x 8B/LL/ZR zwykły art 238.1.1
44 ACCEPTED 2022-06-16 11:12:22
2022-06-15 21:46:30
Weronika Gabryś DIAMANTE
  • 1x 8B/LL/ZR zwykły art 238.1.1
43 ACCEPTED 2022-06-16 11:12:31
2022-06-15 21:44:01
Martyna Butkiewicz BOGDANKA
  • 2x 1B/BABY/TOW, wysokość 60cm, z trafieniem w normę czasu
  • 2x 6B/MINI BABY/TOW, wysokość 60cm, z trafieniem w normę czasu
42 ACCEPTED 2022-06-16 11:12:42
2022-06-15 20:51:43
Maja Mazgoła KARY
  • 1x 2B/LL/TOW i ZR z trafieniem w normę czasu
  • 1x 3B/L/ZR zwykły
  • 1x 8B/LL/ZR zwykły art 238.1.1
  • 1x 10B/L/ZR zwykły art. 238.2.1
41 ACCEPTED 2022-06-16 11:12:51
2022-06-15 18:05:55
Aleksandra Żukowska SCOTCH WHISKY
  • 1x 3A/P-1/ZR konie
  • 1x 6A/N-6/ZR konie
40 ACCEPTED 2022-06-16 11:13:24
2022-06-15 17:55:58
Alicja Żukowska ROKI
  • 1x 1A/L-1/ZR konie
  • 1x 2A/L-4/ZR konie
39 ACCEPTED 2022-06-16 11:13:46
2022-06-15 17:54:54
Emilia Masłowska ORKAN
  • 1x 1A/L-1/ZR konie
  • 1x 2A/L-4/ZR konie
38 ACCEPTED 2022-06-16 11:14:05
2022-06-15 17:54:22
Aleksandra Łapińska HUK
  • 1x 1A/L-1/ZR konie
  • 1x 2A/L-4/ZR konie
37 ACCEPTED 2022-06-16 11:14:15
2022-06-15 16:44:06
Oliwia Świderska HEICKO
  • 1x 6B/MINI BABY/TOW, wysokość 60cm, z trafieniem w normę czasu
36 ACCEPTED 2022-06-15 13:09:37
2022-06-14 21:30:54
Lidia Fedorowicz DIRK
  • 1x 1B/BABY/TOW, wysokość 60cm, z trafieniem w normę czasu
  • 1x 2B/LL/TOW i ZR z trafieniem w normę czasu
35 ACCEPTED 2022-06-15 13:09:45
2022-06-14 18:36:06
Jakub Dąbrowski HIDALGO
  • 2x 1B/BABY/TOW, wysokość 60cm, z trafieniem w normę czasu
  • 1x 6B/MINI BABY/TOW, wysokość 60cm, z trafieniem w normę czasu
  • 1x 7B/BABY/TOW, wysokość 80cm, z trafieniem w normę czasu
34 ACCEPTED 2022-06-14 08:29:44
2022-06-13 19:06:29
Natalia Antonowicz REWELACJA
  • 2x 1B/BABY/TOW, wysokość 60cm, z trafieniem w normę czasu
  • 1x 6B/MINI BABY/TOW, wysokość 60cm, z trafieniem w normę czasu
  • 1x 7B/BABY/TOW, wysokość 80cm, z trafieniem w normę czasu
33 ACCEPTED 2022-06-14 08:30:11
2022-06-13 16:13:15
Natalia Sawicka AKWARELA
  • 1x 2A/L-4/ZR konie
32 ACCEPTED 2022-06-13 14:09:09
2022-06-13 10:34:36
Maurycy Gejdel SALMA
  • 1x 3B/L/ZR zwykły
  • 1x 10B/L/ZR zwykły art. 238.2.1
31 ACCEPTED 2022-06-13 14:09:31
2022-06-13 10:25:47
Weronika Dmitruk QUENTINIA
  • 1x 1B/BABY/TOW, wysokość 60cm, z trafieniem w normę czasu
  • 1x 2B/LL/TOW i ZR z trafieniem w normę czasu
  • 1x 7B/BABY/TOW, wysokość 80cm, z trafieniem w normę czasu
  • 1x 8B/LL/ZR zwykły art 238.1.1
30 ACCEPTED 2022-06-03 14:46:40
2022-06-01 19:41:04
Patrycja Jakuć SONIA
  • 2x 2B/LL/TOW i ZR z trafieniem w normę czasu
  • 2x 8B/LL/ZR zwykły art 238.1.1
29 ACCEPTED 2022-06-03 14:46:47
2022-06-01 19:39:18
Jakub Dąbrowski SKRAJAN
  • 2x 2B/LL/TOW i ZR z trafieniem w normę czasu
  • 1x 8B/LL/ZR zwykły art 238.1.1
  • 1x 10B/L/ZR zwykły art. 238.2.1
28 ACCEPTED 2022-05-26 09:04:45
2022-05-26 08:53:00
Monika Klepacka-Dąbrowska DAGO
  • 1x 3A/P-1/ZR konie
  • 1x 4A/P-2/ZR konie
27 ACCEPTED 2022-05-26 09:04:29
2022-05-25 22:06:45
Zofia Rzemek BATUTA
  • 1x 1B/BABY/TOW, wysokość 60cm, z trafieniem w normę czasu
  • 1x 2B/LL/TOW i ZR z trafieniem w normę czasu
  • 1x 6B/MINI BABY/TOW, wysokość 60cm, z trafieniem w normę czasu
  • 1x 7B/BABY/TOW, wysokość 80cm, z trafieniem w normę czasu
26 ACCEPTED 2022-05-26 09:03:38
2022-05-25 20:59:47
Julia Poznańska ELLA
  • 1x 3B/L/ZR zwykły
  • 1x 4B/P/ZR zwykły art. 238.2.1
  • 1x 10B/L/ZR zwykły art. 238.2.1
  • 1x 11B/P/ZR zwykły art. 238.1.2
25 ACCEPTED 2022-05-26 09:03:31
2022-05-25 20:30:00
Filip Mieczkowski BALOU DEJA VU
  • 1x 1A/L-1/ZR konie
  • 1x 2A/L-4/ZR konie
  • 1x 2B/LL/TOW i ZR z trafieniem w normę czasu
  • 1x 3B/L/ZR zwykły
  • 1x 8B/LL/ZR zwykły art 238.1.1
  • 1x 10B/L/ZR zwykły art. 238.2.1
24 ACCEPTED 2022-05-25 14:34:32
2022-05-25 13:09:49
Gabriela Kondraciuk SANILA
  • 1x 1B/BABY/TOW, wysokość 60cm, z trafieniem w normę czasu
  • 1x 6B/MINI BABY/TOW, wysokość 60cm, z trafieniem w normę czasu
23 ACCEPTED 2022-05-27 14:54:01
2022-05-25 12:52:53
Kinga Dzienis MAJESTAT
  • 1x 1B/BABY/TOW, wysokość 60cm, z trafieniem w normę czasu
  • 1x 2B/LL/TOW i ZR z trafieniem w normę czasu
  • 1x 7B/BABY/TOW, wysokość 80cm, z trafieniem w normę czasu
  • 1x 8B/LL/ZR zwykły art 238.1.1
22 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2022-05-27 14:55:21
2022-05-25 12:51:11
Maja Rzońca BONEY
  • 1x 1B/BABY/TOW, wysokość 60cm, z trafieniem w normę czasu
  • 1x 2B/LL/TOW i ZR z trafieniem w normę czasu
  • 1x 7B/BABY/TOW, wysokość 80cm, z trafieniem w normę czasu
  • 1x 8B/LL/ZR zwykły art 238.1.1
21 ACCEPTED 2022-05-25 14:35:02
2022-05-25 12:41:55
Anna Chocha SANILA
  • 1x 1B/BABY/TOW, wysokość 60cm, z trafieniem w normę czasu
  • 1x 7B/BABY/TOW, wysokość 80cm, z trafieniem w normę czasu
20 ACCEPTED 2022-06-15 13:08:47
2022-05-25 11:57:22
Karolina Sadowska DIRK
  • 1x 7B/BABY/TOW, wysokość 80cm, z trafieniem w normę czasu
  • 1x 8B/LL/ZR zwykły art 238.1.1
19 ACCEPTED 2022-06-14 08:31:31
2022-05-25 07:57:43
Hania Pietluszenko CEDAR
  • 1x 3A/P-1/ZR konie
  • 1x 4A/P-2/ZR konie
18 ACCEPTED 2022-06-16 11:14:27
2022-05-25 00:35:02
Milena Dęby QUO VADIS
  • 1x 3B/L/ZR zwykły
  • 1x 4B/P/ZR zwykły art. 238.2.1
  • 1x 10B/L/ZR zwykły art. 238.2.1
  • 1x 11B/P/ZR zwykły art. 238.1.2
17 ACCEPTED 2022-05-24 15:11:03
2022-05-24 08:29:24
Kinga Karolczuk DUMA
  • 2x 1B/BABY/TOW, wysokość 60cm, z trafieniem w normę czasu
  • 2x 6B/MINI BABY/TOW, wysokość 60cm, z trafieniem w normę czasu
16 ACCEPTED 2022-05-24 15:10:50
2022-05-24 08:29:05
Karolina Kułak DUMA
  • 1x 1B/BABY/TOW, wysokość 60cm, z trafieniem w normę czasu
15 ACCEPTED 2022-05-24 15:10:24
2022-05-24 08:28:35
Anna Chyży EUFORIA
  • 1x 1A/L-1/ZR konie
  • 1x 2A/L-4/ZR konie
14 ACCEPTED 2022-06-16 11:14:39
2022-05-23 21:25:45
Agnieszka Łaska RYBAK
  • 1x 1B/BABY/TOW, wysokość 60cm, z trafieniem w normę czasu
  • 1x 2B/LL/TOW i ZR z trafieniem w normę czasu
  • 1x 7B/BABY/TOW, wysokość 80cm, z trafieniem w normę czasu
13 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2022-05-27 14:55:29
2022-05-23 14:49:52
Emilia Fudali DOLCE VENTO
  • 1x 2B/LL/TOW i ZR z trafieniem w normę czasu
  • 1x 3B/L/ZR zwykły
  • 1x 8B/LL/ZR zwykły art 238.1.1
  • 1x 10B/L/ZR zwykły art. 238.2.1
12 ACCEPTED 2022-05-23 20:56:25
2022-05-23 09:26:57
Karolina Kułak LILKA
  • 2x 1B/BABY/TOW, wysokość 60cm, z trafieniem w normę czasu
  • 2x 6B/MINI BABY/TOW, wysokość 60cm, z trafieniem w normę czasu
11 ACCEPTED 2022-05-23 08:55:33
2022-05-21 12:34:12
Wiktoria Gawrych ANDA
  • 1x 2B/LL/TOW i ZR z trafieniem w normę czasu
  • 1x 3B/L/ZR zwykły
  • 1x 8B/LL/ZR zwykły art 238.1.1
  • 1x 10B/L/ZR zwykły art. 238.2.1
10 ACCEPTED 2022-05-23 08:55:45
2022-05-21 11:11:35
Karolina Michałowska CAREWICZ
  • 1x 3A/P-1/ZR konie
  • 1x 4A/P-2/ZR konie
9 ACCEPTED 2022-05-23 08:55:55
2022-05-20 21:21:47
Maurycy Gejdel ESTERA
  • 2x 2B/LL/TOW i ZR z trafieniem w normę czasu
  • 2x 8B/LL/ZR zwykły art 238.1.1
8 ACCEPTED 2022-05-23 20:56:14
2022-05-20 18:25:48
Wiktoria Żwirko DON DEVOS
  • 2x 1A/L-1/ZR konie
7 ACCEPTED 2022-05-20 14:49:15
2022-05-19 11:43:15
Izabela Sokołowska FLORES
  • 1x 2B/LL/TOW i ZR z trafieniem w normę czasu
  • 1x 3B/L/ZR zwykły
  • 1x 8B/LL/ZR zwykły art 238.1.1
  • 1x 10B/L/ZR zwykły art. 238.2.1
6 ACCEPTED 2022-05-20 14:49:48
2022-05-19 05:47:14
Amelia Wiśniewska OLIMPIA
  • 1x 3A/P-1/ZR kuce
  • 1x 4A/P-2/ZR kuce
5 ACCEPTED 2022-05-20 14:50:16
2022-05-18 07:57:30
Zuzanna Kalinowska SOLO PAVIA XXII-9
  • 1x 3A/P-1/ZR konie
  • 1x 4A/P-2/ZR konie
4 ACCEPTED 2022-05-17 11:29:21
2022-05-16 21:09:45
Patrycja Gąsowska GENERAŁ KD
  • 2x 1B/BABY/TOW, wysokość 60cm, z trafieniem w normę czasu
  • 2x 6B/MINI BABY/TOW, wysokość 60cm, z trafieniem w normę czasu
3 ACCEPTED 2022-05-17 11:29:45
2022-05-15 21:21:15
Julia Lotkowska KOLBAN
  • 1x 1B/BABY/TOW, wysokość 60cm, z trafieniem w normę czasu
  • 1x 2B/LL/TOW i ZR z trafieniem w normę czasu
  • 1x 7B/BABY/TOW, wysokość 80cm, z trafieniem w normę czasu
  • 1x 8B/LL/ZR zwykły art 238.1.1
2 ACCEPTED 2022-05-23 08:59:13
2022-05-13 20:20:19
Patrycja Gąsowska BLACK BEAUTY
  • 1x 2B/LL/TOW i ZR z trafieniem w normę czasu
  • 1x 3B/L/ZR zwykły
  • 1x 8B/LL/ZR zwykły art 238.1.1
  • 1x 10B/L/ZR zwykły art. 238.2.1
1 ACCEPTED 2022-05-23 08:59:40
2022-05-13 20:19:20
Natalia Sasinowska ETURIA
  • 1x 1B/BABY/TOW, wysokość 60cm, z trafieniem w normę czasu
  • 1x 2B/LL/TOW i ZR z trafieniem w normę czasu
  • 1x 7B/BABY/TOW, wysokość 80cm, z trafieniem w normę czasu
  • 1x 8B/LL/ZR zwykły art 238.1.1
No. Rider Club
Year of birth
National Equ.Fed. ID
FEI ID
1. Adamska Emilia KJ OSTOJA CHRABOŁY
2006 (J.)
brak
2. Antonowicz Natalia MKS Sprząśla
2007 (JM.)
O059497
3. Bereśniewicz Adela Klub Sportowy Pieńki
2009 (JM.)
brak
4. Butkiewicz Martyna MKS Sprząśla
2007 (JM.)
O059967
5. Chocha Anna Centrum Szkolenia Jezieckiego Chraboły
2008 (JM.)
brak
6. Chyży Anna KLUB JEŹDZIECKI POPŁAWCE
S
O047419
7. Dąbrowski Jakub Klub Jeździecki Kawalkador
S
O024556
8. Dęby Milena St. Stajnia Dęby
S
O009262
9. Dembek Oliwia CSJ Chraboły
2006 (J.)
Brak
10. Dmitruk Weronika Klub Jeździecki Ostoja
2004 (J.)
O052816
11. Dzienis Kinga CSJ Chraboły
2008 (JM.)
O056812
12. Fedorowicz Lidia CSJ Chraboły
2009 (JM.)
brak
13. Fiedziukiewicz Kinga BPK
S
O008385
14. Fudali Emilia Bez Przynależności Klubowej
2005 (J.)
brak
15. Gabryś Weronika Stowarzyszenie STAJNIA DĘBY
2006 (J.)
0065003
16. Gabryś Zuzanna Stowarzyszenie STAJNIA DĘBY
2006 (J.)
0065004
17. Gąsowska Patrycja BPK
S
Brak
18. Gawrych Wiktoria St. Stajnia Dęby
2007 (JM.)
O054579
19. Gejdel Maurycy Bez Przynależności Klubowej K P O
2009 (JM.)
O064580
20. Gosk Michalina Klub Sportowy ,,Pieńki,,
2007 (JM.)
brak
21. Jakuć Patrycja Klub Jeździecki Kawalkador
2004 (J.)
O052194
22. Jaworska Antonina Klub Sportowy ,, Pieńki,,
2007 (JM.)
O038162
23. Kalinowska Zuzanna CSJ Chraboły
2002 (MJ.)
O064613
24. Karolczuk Kinga KLUB JEŹDZIECKI POPŁAWCE
2011 (Mł.)
O059494
25. Klepacka-Dąbrowska Monika Klub Jeździecki Kawalkador
S
O021912
26. Kondraciuk Gabriela Centrum Szkolenia Jeździeckiego Chraboły
2004 (J.)
brak
27. Kowalski Hubert Polski Polo Klub Secymin Polski
S
O050057
28. Kułak Karolina Klub Jeździecki Popławce
S
O006400
29. Kurza Julia Klub Jeździecki Ostoja
2005 (J.)
Brak
30. Lenkiewicz Julia Klub Jeździecki Bik Gieniusze
S
O071768
31. Lenkiewicz Vanessa Klub Jeździecki Bik
S
O042030
32. Lotkowska Julia Bez Przynależności Klubowej
2008 (JM.)
O058649
33. Łapińska Aleksandra Ks Victoria
2008 (JM.)
O066029
34. Łaska Agnieszka CSJ Chraboły
S
brak
35. Łysik Martyna Klub Jeździecki Bik
2005 (J.)
Brak
36. Marchalewicz Oliwia KJ OSTOJA CHRABOŁY
2009 (JM.)
Brak
37. Masłowska Emilia Ks Victoria
2009 (JM.)
O067048
38. Matejczyk Zuzanna Klub Jeździecki Ostoja
2006 (J.)
Brak
39. Matuk Izabela KJ BIK
2008 (JM.)
O062225
40. Matulewicz Julia Ełckie Towarzystwo Jeździeckie Hadrian
2005 (J.)
BRAK
41. Mazgoła Maja Stowarzyszenie STAJNIA DĘBY
2008 (JM.)
O068393
42. Michałowska Karolina MKS Sprząśla
2001 (MJ.)
O050097
43. Mieczkowski Filip MKS Sprząśla
2004 (J.)
O056827
44. Mościcki Emil KJ OSTOJA w Chrabołach
S
O030979
45. Pieczyńska Anita KJ OSTOJA CHRABOŁY
S
O030984
46. Pietluszenko Hania Centrum Szkolenia Jeździeckiego Chraboły
2007 (JM.)
O060587
47. Polińska Joanna KLub Sportowy,,Pieńki,,
2001 (MJ.)
brak
48. Poznańska Julia BPK - PDL
2004 (J.)
O056158
49. Rapicka Agnieszka MKS Sprzasla
S
O005466
50. Rynkiewicz Weronika Klub Jeździecki Ostoja
2008 (JM.)
Brak
51. Rzemek Zofia Centrum Szkolenia Jeździeckiego Chraboły
2007 (JM.)
brak
52. Rzońca Maja CSJ Chraboły
2010 (JM.)
-
53. Sadowska Karolina Centrum Szkolenia Jeździeckiego Chraboły
2007 (JM.)
brak
54. Sasinowska Natalia Bpk
2004 (J.)
--
55. Sawicka Natalia MKS Sprząśla
2002 (MJ.)
O057155
56. Schilke Łukasz Brak przynależności klubowej
S
O024667
57. Sienkiewicz Julia KJ OSTOJA CHRABOŁY
2008 (JM.)
Brak
58. Sienkiewicz Kuba KJ OSTOJA CHRABOŁY
2006 (J.)
Brak
59. Sieńko Maja KJ OSTOJA CHRABOŁY
2006 (J.)
O059961
60. Sobolewska Agnieszka KJ OSTOJA w Chrabołach
S
O012388
61. Sokołowska Izabela Bez Przynależności Klubowej K P O
2001 (MJ.)
O051555
62. Stankiewicz Katarzyna KJ OSTOJA Chraboły
2008 (JM.)
LZRWZJ/2966/22
63. Świderska Oliwia Stowarzyszenie STAJNIA DĘBY
2010 (JM.)
brak
64. Topór Wiktoria Klub Jeździecki Ostoja
2006 (J.)
O056274
65. Wiśniewska Amelia Bez Przynależności Klubowej
2008 (JM.)
O057076
66. Zalewska Aleksandra Ełckie TJ Hadrian
2006 (J.)
O057563
67. Żukowska Aleksandra KS Victoria
S
O025820
68. Żukowska Alicja KS Victoria
S
O028485
69. Żwirko Wiktoria CSJ Chraboły
2001 (MJ.)
O040758
No. Horse number Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin National Equ.Fed. ID Passport number FEI Passport
1.

52

AKWARELA SP POL 2009 klacz kara/165 F: Ulisses
M: Akcja
K017473 616009510400009
2.

87

ALYASKA WESTFALSKA POL 2005 klacz siwa/170 F: Attacke UA / Ars Vivendi
M: Krona
K032073 804098100073505
3.

23

ANDA MŁP POL 2011 klacz kasztanowata/165 F: Emaks / Divisor
M: Arenda / Hebeb
K031699 616006580518211
4.

38

BALOU DEJA VU HANOWERSKA GER 2010 klacz gniada/175 F: Sir Shutterfly / Silvio I
M: Francide / Baloubet Du Rouet
K016332 DE431310662310
5.

74

BASTYLIA MAŁOPOLSKA POL 2007 klacz gniada/175 F: Wolant
M: Banicja
brak POL 006 58 02324 07
6.

41

BATUTA TYP KUC POL 2010 klacz siwa/kuc:125 F: NN
M: NN
brak 616 999 58 06522 10
7.

2

BLACK BEAUTY Polski Koń Szlachetnej Półkrwi POL 2014 wałach kara/175 F: Rumianek
M: Łagodna Bryza
Brak 616009510195914
8.

63

BOGDANKA WIELKOPOLSKA POL 2012 klacz gniada/- F: Maaik
M: Berenika
K023387 616007610047512
9.

49

BOLIVIA WESTPHALIAN POL 2005 klacz gniada/174 F: Bonaparte
M: Ofelia
Brak 702286
10.

11

BONEY MAŁY KOŃ POL 2007 wałach kasztanowata/mk:152 F: BEJ
M: BONANZA
BRAK 616013610256909
11.

48

CANDO HOLSZTYŃSKA GER 2000 wałach gniada/173 F: Candillo
M: Bassia
K005100 DE421000186900
12.

92

CANDY KISS OLDENBURSKA POL 2007 Klacz inna/172 F: Carenzo
M: Lotte
K012793 DE 433330743107
13.

24

CAREWICZ SP POL 2008 wałach ciemnogniada/170 F: Acorino
M: Carola
K017867 POL00958049908
14.

82

CARPEDIEM Holsteiner Warmblut GER 2002 Ogier gniada/166 F: Coriano / Corrado I
M: Divola / Caletto I
K006555 DE 421000610702
15.

86

CEARRY Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2009 klacz gniada/160 F: Carry Son/Carry
M: Comma/Colman
K018447 616009530251009
16.

9

CEDAR SP POL 2003 wałach kara/160 F: Aktyw
M: Celina
K015945 POL 009660014203
17.

47

CEMIR Czysta Krew Arabska POL 2005 wałach siwa/162 F: NN
M: NN
Brak POL05087978966
18.

59

CEZANNE V DK DEN 2012 klacz ciemnogniada/172 F: Come Back II
M: Lora V
K029805 208333201202093
19.

76

CODY MIX POL 2017 wałach kara/kuc:143 F: Little Ear
M: Clearence
Brak Brak
20.

88

CON DAO OLDENBURG POL 2010 wałach gniada/165 F: Contendro I
M: Drafna / Dobryń
Brak DE 418182013910
21.

43

DAGO WLKP POL 2009 wałach siwa/172 F: Lintasboy R
M: Diana
K023460 POL007600117809
22.

57

DANUTA KWPN POL 2008 klacz gniada/165 F: Zirocco Blue
M: Utah
brak 528003000813682
23.

54

DIAMANTE WIELKOPOLSKA POL 2010 klacz gniada/180 F: Carlo Grande
M: Doza
K032418 616 007 66 04102 10
24.

12

DIRK Plski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2003 Wałach gniada/172 F: Rubin
M: Dacza
K023417 POL 009 54 00689 03
25.

7

DOLCE VENTO SP POL 2010 wałach gniada/170 F: NIGHTCARRY
M: DOLCE VITA
K019420 616009530075310
26.

25

DON DEVOS WIELKOPOLSKA POL 2018 wałach skarogniada/- F: Rumianek
M: Demi-M
K034245 616 007 61 01507 18
27.

29

DUMA WIELKOPOLSKA POL 2015 Mare grey/mk:158 F: Aramir
M: Dolina Róż
K028156 K028156
28.

39

ELLA BR.D POL 2006 klacz kasztanowata/165 F: NN
M: NN
K032886 826073001072864
29.

46

ENDIRA VAN DE RHILLE Belgisch Warmbloedpaard POL 2004 klacz kasztanowata/164 F: Parcival
M: Perona Van De Rhille
K029757 BELW231401BWP
30.

70

ENERGIE SEMILLY SELLE FRANCAIS FRA 2014 klacz gniada/162 F: Herald
M: Me too de semilly, Le Tot De Semilly
K027074 25000114524131a
31.

18

ESTERA WIELKOPOLSKA POL 2012 klacz izabelowata/165 F: Brandon
M: Estoria
K023509 616007610039012
32.

3

ETURIA SP POL 2008 klacz srokata/166 F: Karmel
M: Etna
- Pol999510384108
33.

28

EUFORIA Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2016 klacz gniada/170 F: Sommerhit
M: Eroica
K034451 616009510148916
34.

56

FAJNA KWPN NED 2010 klacz kasztanowata/162 F: Zippo / Murano
M: Ines / Arizona
K019691 528003201012133
35.

84

FAKTOR SP/HOL POL 19.04.2004 Ogier gniada/168 F: Lord Star
M: Flora
Brak
36.

75

FILADELFIA TYP SZLACHETNY POL 2010 klacz gniada/165 F: NN
M: NN
K025584 61699968200910
37.

20

FLORES Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2015 klacz gniada/165 F: Literat
M: Fuksja
K029726 616 009 51 02633 15
38.

45

GENERAŁ GRANDE SP POL 2002 wałach ciemnogniada/165 F: Gravent
M: Lacosidia
K012812 616009611037202
39.

16

GENERAŁ KD WIELKOPOLSKA POL 2018 wałach kasztanowata/170 F: Klasyk
M: Gracja
- 616007610138318
40.

60

GOŹDZIK KUC POL 2003 wałach kasztanowata/kuc:143 F: Santara Dannys Boy
M: Galicja
K016126 POL 013510026604
41.

69

HEICKO Pelna Krew Angielska POL 2017 wałach skarogniada/164 F: Papal bull
M: Kadisten
brak 2500FR17490691D
42.

78

HEKATE TRK POL 2009 klacz kasztanowata/164 F: Vojazas
M: Herta
K021509 LTU002520222909
43.

55

HIDALGO WLKP POL 2017 wałach ciemnogniada/167 F: Pupil
M: Hrabianka
K031703 616007600085917
44.

68

HUK MAŁOPOLSKA POL 10.05.2011 wałach gniada/165 F: Hedar
M: Beja
brak 616006510418511
45.

77

KALINA WIELKOPOLSKA POL 2015 Klacz gniada/164 F: Damon
M: Karencja
K027780 616007510246715
46.

89

KANTOS WLKP POL 2008 wałach gniada/165 F: Santos
M: Kwerenda
brak POL 007610183608
47.

64

KARY TYP SZLACHETNY POL 2007 wałach kara/165 F: NN
M: Tarnina
K032259 616999510616507
48.

73

KINES SP POL 2012 klacz srokata/160 F: Monte Christo
M: Karina
Brak 616009610040412
49.

17

KOLBAN SP POL 2005 wałach gniada/172 F: Kadryl
M: Karina
K030605 POL009640034505
50.

79

KUBUŚ KUC POL 2016 wałach siwa/kuc:138 F: NN
M: NN
K030270 616999510345416
51.

26

LILKA TYP PRYMITYWNY POL 2017 klacz srokata/kuc:130 F: Nn
M: Nn
Brak 616098200334123
52.

85

LONARETTO Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2003 Wałach gniada/168 F: Avero/Athlet Z
M: Ladalca/Larome
Brak POL 009 64 00499 03
53.

10

MAJESTAT MAŁOPOLSKA POL 2000 Wałach siwa F: Emir
M: Mantra
K006952 616006511143800
54.

83

MY PRECIOUS KUC POL 2006 ogier siwa/kuc:142 cm F: Silverfox oisin : Bardsey zodiac
M: Muffin / Spinway comey
Brak 6160136101474
55.

71

NAGAL TRAKEŃSKA POL 2016 wałach gniada/169 F: Galantas
M: Nassa
K030023 616003010083516
56.

62

NICCO TS POL 2012 wałach gniada/160 F: nn /
M: nn /
K028134 616999661494812
57.

58

NIMBA KUC POL 2007 klacz gniada/kuc:146 F: AWERS
M: Natra
K02467 POL 013610188707
58.

80

OLEAJE DE CAN MAS PRE ESP 2005 ogier skarogniada/166 F: Corinto x / Educado x
M: LeVA VII / Botijo VI
Brak 190101002436163
59.

21

OLIMPIA WLKP POL 2011 klacz kasztanowata/kuc:149 F: Santara Danny'S Boy
M: Olga
K024023 616007680018911
60.

67

ORKAN TYP KOŃ MAŁY POL 2006 wałach srokata/160 F: nn
M: nn
brak POL 99600307106
61.

72

P-BALI Polski Koń Zimnokrwisty POL 2016 klacz gniada/160 F: Posag
M: Preria
Brak 616010510149116
62.

19

QUENTINIA WESTFALSKA POL 2016 klacz gniada/168 F: Almanzor L
M: Z-Quentina
K034158 DE441411195016
63.

33

QUO VADIS OLD GER 2008 klacz gniada/165 F: Qality /
M: Enfenlisa / Concetto
K025723 DE418180158708
64.

50

RAMOS SP POL 02.05.2012 Wałach gniada/168 F: Rockmana's Looping
M: Ramona
Brak
65.

61

REA BH SP POL 2014 klacz gniada/174 F: Elf
M: Roxy HL
brak -
66.

51

REWELACJA SP POL 2015 klacz skarogniada/167 F: Faktor
M: Reknoma
K032991 616009510218115
67.

66

ROKI TYP KOŃ MAŁY POL 06.05.2013 wałach kara/150 F: nn
M: nn
brak 616999510357213
68.

81

RUBINET Słoweński Gorącokrwisty POL 2015 wałach siwa/171 F: Russel II
M: Tequila
K032282 203010033013223
69.

27

RYBAK TYP POGRUBIONY POL 01.06.2010 wałach gniada/167 F: CORDE STAR
M: DONIA
033034 616999600112410
70.

91

SAK SANT NOEL J SP POL 2011 wałach gniada/167 F: Karbon
M: Samtolina
Brak 616009600281911
71.

34

SALMA Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2008 klacz gniada/176 F: Niels
M: Smuga
K015622 616009520116708
72.

35

SANILA MALY KOŃ POL 2014 klacz bułana/mk:135 F: Nil
M: Shakira
K029698 616013530194014
73.

65

SCOTCH WHISKY TYP KOŃ MAŁY POL 04.04.2011 klacz bułana/150 F: nn
M: nn
K030189 616999670099611
74.

44

SKRAJAN SP POL 2014 wałach skarogniada/168 F: Kilian 38
M: Skra
K027817 616009600233914
75.

22

SOLO PAVIA XXII-9 STAROKLADRUBSKA CZE 2007 wałach kara/175 F: Solo Elea XXII
M: 440 Pavia (S XLIX)
K032257 203006447592407
76.

42

SONIA TYP SZLACHETNY POL 2009 klacz ciemnogniada/166 F: NN
M: NN
K030824 616999600389809
77.

90

STEFFI TYP SZLACHETNY POL 2008 wałach siwa/157 F: Everest
M: Sara
Brak 999510422508
78.

93

SUNNY BOY WLKP POL 2004 Wałach ciemnogniada F: Ignam
M: Sewilla
K012025
Rider Club
Competition
Prize
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Adamska Emilia
KJ OSTOJA CHRABOŁY
2022-06-18
29
2022-06-18
2022-06-19
6
Antonowicz Natalia
MKS Sprząśla
2022-06-18
25
2022-06-18
2022-06-19
19
2022-06-19
14
Bereśniewicz Adela
Klub Sportowy Pieńki
NIMBA (58)
2022-06-19
13
2022-06-19
15
Butkiewicz Martyna
MKS Sprząśla
2022-06-18
24
2022-06-18
2022-06-19
7
2022-06-19
6
Chocha Anna
Centrum Szkolenia Jezieckiego Chraboły
SANILA (35)
2022-06-18
8
2022-06-19
18
Chyży Anna
KLUB JEŹDZIECKI POPŁAWCE
EUFORIA (28)
2022-06-18
11
2022-06-18
12
Dąbrowski Jakub
Klub Jeździecki Kawalkador
SKRAJAN (44)
2022-06-18
14
2022-06-18
2022-06-19
8
2022-06-19
HIDALGO (55)
2022-06-18
4
2022-06-18
2022-06-19
14
2022-06-19
10
Dęby Milena
St. Stajnia Dęby
2022-06-18
4
2022-06-18
1
2022-06-19
6
2022-06-19
4
Dembek Oliwia
CSJ Chraboły
RYBAK (27)
2022-06-19
12
Dmitruk Weronika
Klub Jeździecki Ostoja
2022-06-19
17
2022-06-18
27
2022-06-18
2022-06-19
15
SALMA (34)
2022-06-18
7
2022-06-19
1
Dzienis Kinga
CSJ Chraboły
2022-06-18
3
2022-06-18
23
2022-06-19
19
2022-06-19
9
Fedorowicz Lidia
CSJ Chraboły
DIRK (12)
2022-06-18
19
2022-06-18
22
Fiedziukiewicz Kinga
BPK
KALINA (77)
2022-06-18
11
2022-06-18
2022-06-19
9
2022-06-19
Fudali Emilia
Bez Przynależności Klubowej
2022-06-18
12
2022-06-18
5
Gabryś Weronika
Stowarzyszenie STAJNIA DĘBY
2022-06-19
18
Gabryś Zuzanna
Stowarzyszenie STAJNIA DĘBY
2022-06-19
15
Gąsowska Patrycja
BPK
2022-06-18
3
2022-06-18
1
2022-06-19
2
2022-06-19
3
ETURIA (3)
2022-06-19
2022-06-18
18
2022-06-18
2022-06-19
4
2022-06-19
Gawrych Wiktoria
St. Stajnia Dęby
ANDA (23)
2022-06-18
1
2022-06-18
2022-06-19
10
2022-06-19
12
Gejdel Maurycy
Bez Przynależności Klubowej K P O
ESTERA (18)
2022-06-18
11
2022-06-18
2022-06-19
11
2022-06-19
SALMA (34)
2022-06-18
3
2022-06-19
4
Gosk Michalina
Klub Sportowy ,,Pieńki,,
2022-06-18
1
2022-06-18
1
Jakuć Patrycja
Klub Jeździecki Kawalkador
SONIA (42)
2022-06-18
4
2022-06-18
2022-06-19
1
Jaworska Antonina
Klub Sportowy ,, Pieńki,,
FAJNA (56)
2022-06-18
2
Kalinowska Zuzanna
CSJ Chraboły
2022-06-18
5
2022-06-18
4
Karolczuk Kinga
KLUB JEŹDZIECKI POPŁAWCE
LILKA (26)
2022-06-19
22
2022-06-19
Klepacka-Dąbrowska Monika
Klub Jeździecki Kawalkador
DAGO (43)
2022-06-18
4
2022-06-18
3
Kondraciuk Gabriela
Centrum Szkolenia Jeździeckiego Chraboły
SANILA (35)
2022-06-18
22
2022-06-19
16
Kowalski Hubert
Polski Polo Klub Secymin Polski
REA BH (61)
2022-06-18
10
2022-06-18
10
Kułak Karolina
Klub Jeździecki Popławce
LILKA (26)
2022-06-18
21
2022-06-18
Kurza Julia
Klub Jeździecki Ostoja
CEMIR (47)
2022-06-18
9
2022-06-18
9
2022-06-18
26
2022-06-18
2022-06-19
3
2022-06-19
8
Lenkiewicz Julia
Klub Jeździecki Bik Gieniusze
2022-06-18
1
2022-06-18
2
2022-06-19
3
2022-06-19
9
Lenkiewicz Vanessa
Klub Jeździecki Bik
2022-06-18
5
2022-06-18
2022-06-19
4
2022-06-19
7
Lotkowska Julia
Bez Przynależności Klubowej
KOLBAN (17)
2022-06-18
14
2022-06-18
15
2022-06-19
19
2022-06-19
Łapińska Aleksandra
Ks Victoria
HUK (68)
2022-06-18
12
2022-06-18
11
Łaska Agnieszka
CSJ Chraboły
RYBAK (27)
2022-06-18
16
2022-06-18
13
2022-06-19
21
Łysik Martyna
Klub Jeździecki Bik
P-BALI (72)
2022-06-18
23
2022-06-18
2022-06-19
18
2022-06-19
Marchalewicz Oliwia
KJ OSTOJA CHRABOŁY
CON DAO (88)
2022-06-18
17
2022-06-18
8
2022-06-19
4
2022-06-19
16
Masłowska Emilia
Ks Victoria
ORKAN (67)
2022-06-18
13
2022-06-18
13
Matejczyk Zuzanna
Klub Jeździecki Ostoja
CANDO (48)
2022-06-18
3
2022-06-18
5
2022-06-18
2
2022-06-19
10
2022-06-19
Matuk Izabela
KJ BIK
KINES (73)
2022-06-18
5
2022-06-18
2022-06-19
1
2022-06-19
17
Matulewicz Julia
Ełckie Towarzystwo Jeździeckie Hadrian
CODY (76)
2022-06-18
20
2022-06-18
2022-06-19
13
2022-06-19
21
Mazgoła Maja
Stowarzyszenie STAJNIA DĘBY
KARY (64)
2022-06-18
19
2022-06-18
2022-06-19
6
2022-06-19
11
Michałowska Karolina
MKS Sprząśla
2022-06-18
3
2022-06-18
2
Mieczkowski Filip
MKS Sprząśla
2022-06-18
8
2022-06-18
4
2022-06-18
18
2022-06-18
9
2022-06-19
3
2022-06-19
Mościcki Emil
KJ OSTOJA w Chrabołach
RAMOS (50)
2022-06-18
12
2022-06-18
3
2022-06-19
10
2022-06-19
2022-06-18
2
2022-06-18
3
2022-06-19
6
2022-06-19
Pieczyńska Anita
KJ OSTOJA CHRABOŁY
CEARRY (86)
2022-06-18
10
2022-06-18
9
2022-06-19
7
2022-06-19
7
ALYASKA (87)
2022-06-18
2
2022-06-18
1
2022-06-19
11
2022-06-19
Pietluszenko Hania
Centrum Szkolenia Jeździeckiego Chraboły
CEDAR (9)
2022-06-18
2
2022-06-18
1
Polińska Joanna
KLub Sportowy,,Pieńki,,
DANUTA (57)
2022-06-19
17
2022-06-19
5
Poznańska Julia
BPK - PDL
ELLA (39)
2022-06-19
2
2022-06-19
Rapicka Agnieszka
MKS Sprzasla
2022-06-18
7
2022-06-18
2022-06-19
2
2022-06-19
14
Rynkiewicz Weronika
Klub Jeździecki Ostoja
2022-06-18
5
2022-06-18
7
2022-06-18
13
2022-06-18
16
2022-06-19
16
2022-06-19
Rzemek Zofia
Centrum Szkolenia Jeździeckiego Chraboły
BATUTA (41)
2022-06-18
11
2022-06-18
2022-06-19
2
2022-06-19
20
Rzońca Maja
CSJ Chraboły
BONEY (11)
2022-06-18
7
2022-06-18
20
2022-06-19
9
2022-06-19
21
Sadowska Karolina
Centrum Szkolenia Jeździeckiego Chraboły
DIRK (12)
2022-06-19
12
2022-06-19
20
Sasinowska Natalia
Bpk
ETURIA (3)
2022-06-18
2022-06-18
2022-06-19
Sawicka Natalia
MKS Sprząśla
2022-06-18
6
2022-06-18
6
Schilke Łukasz
Brak przynależności klubowej
2022-06-18
2
2022-06-19
3
NAGAL (71)
2022-06-18
15
2022-06-18
Sienkiewicz Julia
KJ OSTOJA CHRABOŁY
2022-06-18
15
2022-06-18
2022-06-19
5
Sienkiewicz Kuba
KJ OSTOJA CHRABOŁY
FAKTOR (84)
2022-06-18
12
KANTOS (89)
2022-06-19
23
2022-06-19
Sieńko Maja
KJ OSTOJA CHRABOŁY
BOLIVIA (49)
2022-06-18
14
2022-06-18
10
2022-06-18
9
2022-06-19
8
Sobolewska Agnieszka
KJ OSTOJA w Chrabołach
2022-06-18
1
2022-06-18
2
RUBINET (81)
2022-06-18
3
2022-06-18
3
2022-06-18
1
2022-06-18
2022-06-18
1
2022-06-19
5
2022-06-19
Sokołowska Izabela
Bez Przynależności Klubowej K P O
FLORES (20)
2022-06-18
6
2022-06-18
8
2022-06-19
5
2022-06-19
5
Stankiewicz Katarzyna
KJ OSTOJA Chraboły
STEFFI (90)
2022-06-18
28
2022-06-18
2022-06-19
20
2022-06-18
17
2022-06-18
2022-06-19
13
2022-06-19
Świderska Oliwia
Stowarzyszenie STAJNIA DĘBY
HEICKO (69)
2022-06-19
Topór Wiktoria
Klub Jeździecki Ostoja
HEKATE (78)
2022-06-18
21
2022-06-18
2022-06-19
12
2022-06-19
KUBUŚ (79)
2022-06-18
1
2022-06-18
1
2022-06-18
6
2022-06-19
11
2022-06-18
2022-06-19
1
Wiśniewska Amelia
Bez Przynależności Klubowej
OLIMPIA (21)
2022-06-18
1
2022-06-18
2
Zalewska Aleksandra
Ełckie TJ Hadrian
2022-06-18
6
2022-06-18
2022-06-19
Żukowska Aleksandra
KS Victoria
2022-06-18
1
2022-06-18
2
Żukowska Alicja
KS Victoria
ROKI (66)
2022-06-18
10
2022-06-18
8
Żwirko Wiktoria
CSJ Chraboły
2022-06-18
7
2022-06-18

Number of Riders: 69

Number of Horses: 78

The sum of prizes: 0.00

Competition results developed by:
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: R2-042018-2, Podlaski Związek Jeździecki)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2022
design and realization: signus.pl