Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

Zgłoszenia zaakceptowane:

Nr Status zgłoszenia
Daty korekty i utworzenia
Zawodnik Koń Konkursy
16 ENTRY ACCEPTED 2018-06-01 20:10:40
2018-06-01 19:13:56
Patrycja Gryko AMIR
  • 2x 2/LL/półfinał - konkurs z trafieniem w normę czasu - S1
  • 2x 6/LL/finał - konkurs z trafieniem w normę czasu - S1
15 ENTRY ACCEPTED 2018-06-01 20:10:51
2018-06-01 11:38:55
Dominika Łopieńska JUGA
  • 1x 1/LL/konkurs Baby wysokość około 40cm, rozgrywany na zasadch konkursu dokładności art. 238.1.1
  • 2x 2/LL/półfinał - konkurs z trafieniem w normę czasu - S1
  • 2x 6/LL/finał - konkurs z trafieniem w normę czasu - S1
14 ENTRY ACCEPTED 2018-06-01 06:29:53
2018-05-31 23:43:49
Milena Jakubiak KARINO
  • 1x 4/P/półfinał - konkurs dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 5/N/półfinał - konkurs dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 8/P/finał - konkurs zwykły art. 238.2.1
  • 1x 9/N/finał - konkurs zwykły art. 238.2.1
13 ENTRY ACCEPTED 2018-06-01 06:30:04
2018-05-31 23:43:23
Milena Jakubiak QUO VADIS
  • 1x 1/LL/konkurs Baby wysokość około 40cm, rozgrywany na zasadch konkursu dokładności art. 238.1.1
  • 1x 2/LL/półfinał - konkurs z trafieniem w normę czasu - S1
  • 1x 3/L/półfinał - konkurs z trafieniem w normę czasu - S1
  • 1x 6/LL/finał - konkurs z trafieniem w normę czasu - S1
  • 1x 7/L/finał - konkurs dokładności z natychmiastową rozgrywką art. 238.1.2
12 ENTRY ACCEPTED 2018-06-01 06:30:15
2018-05-31 22:39:23
Agnieszka Prokop JUST ICE
  • 2x 2/LL/półfinał - konkurs z trafieniem w normę czasu - S1
  • 1x 3/L/półfinał - konkurs z trafieniem w normę czasu - S1
  • 2x 6/LL/finał - konkurs z trafieniem w normę czasu - S1
  • 1x 7/L/finał - konkurs dokładności z natychmiastową rozgrywką art. 238.1.2
11 ENTRY ACCEPTED 2018-06-01 06:30:26
2018-05-31 21:28:23
Gabriela Mackiewicz G'PILAR
  • 1x 1/LL/konkurs Baby wysokość około 40cm, rozgrywany na zasadch konkursu dokładności art. 238.1.1
  • 1x 2/LL/półfinał - konkurs z trafieniem w normę czasu - S1
  • 1x 6/LL/finał - konkurs z trafieniem w normę czasu - S1
10 ENTRY ACCEPTED 2018-05-31 19:20:53
2018-05-31 18:32:06
Urszula Bochen SABRA
  • 1x 1/LL/konkurs Baby wysokość około 40cm, rozgrywany na zasadch konkursu dokładności art. 238.1.1
  • 2x 2/LL/półfinał - konkurs z trafieniem w normę czasu - S1
9 ENTRY ACCEPTED 2018-05-31 16:57:35
2018-05-31 14:36:43
Wioletta Sokół DRIFTER
  • 1x 2/LL/półfinał - konkurs z trafieniem w normę czasu - S1
  • 1x 6/LL/finał - konkurs z trafieniem w normę czasu - S1
8 ENTRY ACCEPTED 2018-05-31 16:57:48
2018-05-31 14:36:07
Zuzanna Perzyna DRIFTER
  • 1x 2/LL/półfinał - konkurs z trafieniem w normę czasu - S1
  • 1x 6/LL/finał - konkurs z trafieniem w normę czasu - S1
7 ENTRY ACCEPTED 2018-05-31 07:54:23
2018-05-30 23:43:34
Martyna Ostapczuk SILVER V
  • 1x 3/L/półfinał - konkurs z trafieniem w normę czasu - S1
  • 1x 7/L/finał - konkurs dokładności z natychmiastową rozgrywką art. 238.1.2
6 ENTRY ACCEPTED 2018-05-31 07:54:35
2018-05-30 22:35:05
Katarzyna Lewczuk LADY M
  • 1x 1/LL/konkurs Baby wysokość około 40cm, rozgrywany na zasadch konkursu dokładności art. 238.1.1
  • 1x 2/LL/półfinał - konkurs z trafieniem w normę czasu - S1
  • 2x 6/LL/finał - konkurs z trafieniem w normę czasu - S1
5 ENTRY ACCEPTED 2018-05-31 07:54:47
2018-05-30 22:31:22
Wioletta Sokół LADY M
  • 1x 2/LL/półfinał - konkurs z trafieniem w normę czasu - S1
  • 1x 6/LL/finał - konkurs z trafieniem w normę czasu - S1
4 ENTRY ACCEPTED 2018-05-31 07:54:59
2018-05-30 22:30:41
Sandra Kruk DERWISZ
  • 1x 2/LL/półfinał - konkurs z trafieniem w normę czasu - S1
  • 1x 3/L/półfinał - konkurs z trafieniem w normę czasu - S1
  • 1x 6/LL/finał - konkurs z trafieniem w normę czasu - S1
  • 1x 7/L/finał - konkurs dokładności z natychmiastową rozgrywką art. 238.1.2
3 ENTRY ACCEPTED 2018-05-27 14:58:38
2018-05-26 07:48:22
Emilia Kurowska KARINO
  • 1x 1/LL/konkurs Baby wysokość około 40cm, rozgrywany na zasadch konkursu dokładności art. 238.1.1
  • 2x 2/LL/półfinał - konkurs z trafieniem w normę czasu - S1
  • 2x 6/LL/finał - konkurs z trafieniem w normę czasu - S1
2 ENTRY ACCEPTED 2018-05-24 17:58:56
2018-05-23 18:20:35
Adrian Stypulkowski EISSPORT
  • 1x 4/P/półfinał - konkurs dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 5/N/półfinał - konkurs dwufazowy art. 274.5.3
1 ENTRY ACCEPTED 2018-05-24 17:59:09
2018-05-21 09:16:28
Aleksandra Kuczyńska GARROU DE MESSITERT
  • 1x 4/P/półfinał - konkurs dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 5/N/półfinał - konkurs dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 8/P/finał - konkurs zwykły art. 238.2.1
  • 1x 9/N/finał - konkurs zwykły art. 238.2.1
No. Rider Club
Year of birth
PZJ
FEI ID
1. Bochen Urszula Brak
1999 (MJ.)
0028814
2. Gryko Patrycja MKS Sprząśla
2003 (JM.)
Brak
3. Jakubiak Milena Bez przynależności klubowej
S
O009262
4. Jaworska Antonina Klub Sportowy Pieńki
2007 (Mł.)
O038162
5. Kruk Sandra Klub Jeździecki Białystok
2003 (JM.)
O034427
6. Kuczyńska Aleksandra JKS u Robsonów
2002 (J.)
O031476
7. Kurowska Emilia KLUB JEŹDZIECKI BIAŁYSTOK
S
O031206
8. Lewczuk Katarzyna Klub Jeździecki Białystok
2001 (J.)
O038157
9. Mackiewicz Gabriela Klub Jeździecki Białystok
2002 (J.)
O034705
10. Nowicka Kamila KJ Białystok
S
O012022
11. Ostapczuk Martyna bpk
2004 (JM.)
O039176
12. Perzyna Zuzanna Klub Jeździecki Białystok
2001 (J.)
O034197
13. Prokop Agnieszka MKS Sprzasla
S
Brak
14. Sokół Wioletta Klub Jeździecki Białystok
2001 (J.)
O034425
15. Stypulkowski Adrian LKJ Galkowo
S
O004318
No. Horse numer Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin Owner / Breeder National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

14

AMIR Typ Pogrubiony POL 2012 Wałach kara/163 F: Amadeusz
M: Luna
O: Kamila Gryko
B: Kieruczenko Wojciech
Brak 616999580536812
2.

4

DERWISZ M POL 2006 Wałach gniada/165 F: Irak
M: Dominikana
O: Małgorzata Kruk
B: Tomasz Misiowicz
K019706
3.

7

DRIFTER M POL 2012 Wałach gniada/168 F: EMANOR
M: DRUZA
O: ADAM PERZYNA
B: MIROSŁAW PROKOPIAK
K022185
4.

2

EISSPORT Traken LTU 2010 Wałach siwa/166 F: Eisfreund
M: Hale
O: Piotr Boraczewski
B: Violeta pliuskiené
K025228 014545
5.

9

G'PILAR SP POL 2006 Wałach gniada/150 F: Grikos
M: NN
O: Klub Jeździecki Białystok
B: Waldemar Wesołowski
K013217
6.

1

GARROU DE MESSITERT BWP BEL 2006 Wałach gniada F: Canturo
M: Brenda de Messitert
O:
B:
K010933
7.

10

JUST ICE Wielkopolska POL 2007 Klacz kara F: Icy Walker
M: Judea
O: Agnieszka Prokop
B: Piotr Melnik
brak POL 007 60 00438 07
8.

3

KARINO Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2007 Wałach kara/169 F: HADRIAN
M: KULBAKA
O: EMILIA KUROWSKA
B: GENOWEFA BORKOWSKA
K020760 POL 009 51 04300 07
9.

12

KARINO Typ Szlachetny POL 1999 Wałach srokata F: NN
M: NN
O: Milena Jakubiak
B: Ireneusz Wasilewski
K014807
10.

5

LADY M SP POL 2000 Klacz gniada/170 F: NN
M: NN
O: Klub Jeździecki Białystok
B: NN
K023772
11.

17

LANDO KUC POL 1996 Wałach kara/kuc: F: NN
M: NN
O: Agnieszka Sztandar-Sztanderska
B: Agnieszka Sztandar-Sztanderska
K009461 POL999660389896
12.

16

NIMBA KUC POL 2007 Klacz gniada F: AWERS / VIS VERSA
M: NATRA / ALIBABA
O: Agnieszka Sztandar-Sztanderska
B: Agnieszka Sztandar-Sztanderska
K024267 POL013610188707
13.

11

QUO VADIS Koń Oldenburski Skoczek GER 2008 Klacz gniada/165 F: QUALITY
M: ELFENLISA
O: KAMIL DĘBY
B: FRIEDRICH MEINERS
BRAK DE418180158708
14.

8

SABRA Polski Koń Szlachetnej Półkrwi POL 2008 Klacz kasztanowata/162 F: Burgund
M: Sotnia
O: Anna Niemyjska
B: Joanna Sztamm
K019788 009 51 05435 08
15.

15

Scheda szlachetna Polska 2003 klacz siwa F: nn
M: nn
O: Kamila Nowicka
B: nn
16.

6

SILVER V SP POL 2002 Wałach siwa F: Spartakus / Spartan
M: Arenda / Elpar
O: Martyna Ostapczuk
B: Zbigniew Koperski
K007396 POL009660474402
Rider Club
Competition
Prize
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Bochen Urszula
Brak
SABRA (8)
2018-06-02
1
2018-06-02
2018-06-02
7
Gryko Patrycja
MKS Sprząśla
AMIR (14)
2018-06-02
2018-06-02
2018-06-03
2018-06-03
Jakubiak Milena
Bez przynależności klubowej
2018-06-02
1
2018-06-02
1
2018-06-02
2
2018-06-03
2
2018-06-03
4
2018-06-03
1
KARINO (12)
2018-06-02
3
2018-06-02
2
2018-06-03
2
2018-06-03
2
Jaworska Antonina
Klub Sportowy Pieńki
NIMBA (16)
2018-06-03
2018-06-03
6
LANDO (17)
2018-06-03
5
2018-06-03
Kruk Sandra
Klub Jeździecki Białystok
2018-06-02
5
2018-06-02
4
2018-06-03
4
2018-06-03
3
Kuczyńska Aleksandra
JKS u Robsonów
2018-06-02
2
2018-06-02
1
2018-06-03
1
2018-06-03
1
Kurowska Emilia
KLUB JEŹDZIECKI BIAŁYSTOK
KARINO (3)
2018-06-02
5
2018-06-02
9
2018-06-02
2018-06-03
5
2018-06-03
1
Lewczuk Katarzyna
Klub Jeździecki Białystok
LADY M (5)
2018-06-02
1
2018-06-02
2018-06-03
9
2018-06-03
2018-06-03
1
Mackiewicz Gabriela
Klub Jeździecki Białystok
2018-06-02
1
2018-06-02
8
2018-06-03
8
2018-06-03
1
Nowicka Kamila
KJ Białystok
Scheda (15)
2018-06-02
2018-06-02
2018-06-03
2018-06-03
Ostapczuk Martyna
bpk
2018-06-02
1
2018-06-03
2
Perzyna Zuzanna
Klub Jeździecki Białystok
2018-06-02
4
2018-06-03
6
Prokop Agnieszka
MKS Sprzasla
2018-06-02
3
2018-06-02
3
2018-06-03
1
2018-06-03
1
Sokół Wioletta
Klub Jeździecki Białystok
LADY M (5)
2018-06-02
6
2018-06-03
7
2018-06-02
2
2018-06-03
3
Stypulkowski Adrian
LKJ Galkowo
2018-06-02
1
2018-06-02
3

Number of Riders: 15

Number of Horses: 16

The sum of prizes: 0.00

Competition results developed by:
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: R2-042018-2, Podlaski Związek Jeździecki)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2018
design and realization: signus.pl