Check out the beta version of our new website: LiveJumping.com

Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

# Status
Updated / Creation date
Rider Horse Competitions
33 ACCEPTED 2021-09-24 07:54:06
2021-09-23 21:45:25
Antonina Jaworska FAJNA
  • 1x 10B/P/konkurs z wyborem trasy art. 271
  • 1x 11B/N/konkurs zwykły art. 238.2.1
32 ACCEPTED 2021-09-23 21:33:21
2021-09-23 20:24:31
Zosia Rynkiewicz AKWARELA
  • 1x 1B/BABY/wysokość do 50cm, konkurs z trafieniem w normę czasu (S1-art. 238.1.1)
  • 1x 2B/LL/konkurs z trafieniem w normę czasu (S1-art. 238.1.1)
  • 1x 7B/BABY/wysokość do 60cm, konkurs z trafieniem w normę czasu S1 art. 238.1.1
  • 1x 8B/LL/konkurs zwykły art. 238.2.1
31 ACCEPTED 2021-09-23 21:34:45
2021-09-23 18:53:21
Ksenia Czyżewska TORNADO
  • 2x 2B/LL/konkurs z trafieniem w normę czasu (S1-art. 238.1.1)
30 ACCEPTED 2021-09-23 21:34:49
2021-09-23 17:11:13
Agnieszka Sobolewska ALYASKA
  • 1x 3B/L/konkurs zwykły art. 238.2.1
  • 1x 4B/P/konkurs o wzrastającym stopniu trudności z jokerem art. 269.5
  • 1x 9B/L/konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 10B/P/konkurs z wyborem trasy art. 271
29 ACCEPTED 2021-09-23 21:35:07
2021-09-23 17:10:52
Weronika Dmitruk CANDY KISS
  • 1x 3B/L/konkurs zwykły art. 238.2.1
  • 1x 4B/P/konkurs o wzrastającym stopniu trudności z jokerem art. 269.5
  • 1x 9B/L/konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 10B/P/konkurs z wyborem trasy art. 271
28 ACCEPTED 2021-09-23 21:35:31
2021-09-23 17:10:20
Agata Klentak CARPEDIEM
  • 1x 3B/L/konkurs zwykły art. 238.2.1
  • 1x 4B/P/konkurs o wzrastającym stopniu trudności z jokerem art. 269.5
  • 1x 9B/L/konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 10B/P/konkurs z wyborem trasy art. 271
27 ACCEPTED 2021-09-23 21:35:35
2021-09-23 17:09:23
Anita Pieczyńska HARISA
  • 2x 2B/LL/konkurs z trafieniem w normę czasu (S1-art. 238.1.1)
  • 2x 8B/LL/konkurs zwykły art. 238.2.1
26 ACCEPTED 2021-09-23 21:36:22
2021-09-23 17:08:37
Oliwia Marchalewicz LONARETTO
  • 2x 1B/BABY/wysokość do 50cm, konkurs z trafieniem w normę czasu (S1-art. 238.1.1)
  • 1x 6B/BABY/wysokość do 50cm, konkurs z trafieniem w normę czasu S1 art. 238.1.1
  • 1x 7B/BABY/wysokość do 60cm, konkurs z trafieniem w normę czasu S1 art. 238.1.1
25 ACCEPTED 2021-09-23 21:36:26
2021-09-23 17:07:59
Dominika Nasuto KANTOS
  • 2x 1B/BABY/wysokość do 50cm, konkurs z trafieniem w normę czasu (S1-art. 238.1.1)
  • 1x 6B/BABY/wysokość do 50cm, konkurs z trafieniem w normę czasu S1 art. 238.1.1
  • 1x 7B/BABY/wysokość do 60cm, konkurs z trafieniem w normę czasu S1 art. 238.1.1
24 ACCEPTED 2021-09-23 21:36:37
2021-09-23 17:04:29
Grażyna Słyszewska DON
  • 1x 2B/LL/konkurs z trafieniem w normę czasu (S1-art. 238.1.1)
23 ACCEPTED 2021-09-23 21:36:49
2021-09-23 16:42:38
Kalina Kirejczyk OPTIMUS
  • 1x 8B/LL/konkurs zwykły art. 238.2.1
  • 1x 9B/L/konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3
22 ACCEPTED 2021-09-23 08:39:29
2021-09-22 20:41:59
Julia Poznańska ELLA
  • 1x 3B/L/konkurs zwykły art. 238.2.1
  • 1x 4B/P/konkurs o wzrastającym stopniu trudności z jokerem art. 269.5
  • 1x 9B/L/konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 10B/P/konkurs z wyborem trasy art. 271
21 ACCEPTED 2021-09-23 08:39:39
2021-09-22 20:07:11
Agnieszka Łaska DON
  • 1x 1B/BABY/wysokość do 50cm, konkurs z trafieniem w normę czasu (S1-art. 238.1.1)
20 ACCEPTED 2021-09-22 18:29:49
2021-09-22 13:20:51
Aleksandra Zalewska ENERGIE SEMILLY
  • 1x 2B/LL/konkurs z trafieniem w normę czasu (S1-art. 238.1.1)
  • 1x 3B/L/konkurs zwykły art. 238.2.1
  • 1x 8B/LL/konkurs zwykły art. 238.2.1
  • 1x 9B/L/konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3
19 ACCEPTED 2021-09-21 20:26:57
2021-09-21 17:56:42
Vanessa Lenkiewicz CASABLANCA
  • 1x 1B/BABY/wysokość do 50cm, konkurs z trafieniem w normę czasu (S1-art. 238.1.1)
18 ACCEPTED 2021-09-21 20:27:07
2021-09-21 17:56:23
Julia Lenkiewicz CASABLANCA
  • 1x 1B/BABY/wysokość do 50cm, konkurs z trafieniem w normę czasu (S1-art. 238.1.1)
  • 1x 6B/BABY/wysokość do 50cm, konkurs z trafieniem w normę czasu S1 art. 238.1.1
  • 1x 7B/BABY/wysokość do 60cm, konkurs z trafieniem w normę czasu S1 art. 238.1.1
17 ACCEPTED 2021-09-21 12:32:00
2021-09-21 11:45:28
Maja Papis ALFA SANTA
  • 2x 1B/BABY/wysokość do 50cm, konkurs z trafieniem w normę czasu (S1-art. 238.1.1)
  • 1x 6B/BABY/wysokość do 50cm, konkurs z trafieniem w normę czasu S1 art. 238.1.1
  • 1x 7B/BABY/wysokość do 60cm, konkurs z trafieniem w normę czasu S1 art. 238.1.1
16 ACCEPTED 2021-09-21 12:31:48
2021-09-21 11:37:45
Weronika Szutko BERDI
  • 1x 3B/L/konkurs zwykły art. 238.2.1
  • 1x 4B/P/konkurs o wzrastającym stopniu trudności z jokerem art. 269.5
  • 1x 9B/L/konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 10B/P/konkurs z wyborem trasy art. 271
15 ACCEPTED 2021-09-21 12:31:26
2021-09-21 11:37:27
Katarzyna Stankiewicz SAK SANT NOEL J
  • 1x 2B/LL/konkurs z trafieniem w normę czasu (S1-art. 238.1.1)
  • 1x 3B/L/konkurs zwykły art. 238.2.1
  • 1x 8B/LL/konkurs zwykły art. 238.2.1
  • 1x 9B/L/konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3
14 ACCEPTED 2021-09-21 12:31:14
2021-09-21 11:37:02
Oliwia Mlenko SALMA
  • 2x 3B/L/konkurs zwykły art. 238.2.1
  • 2x 9B/L/konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3
13 ACCEPTED 2021-09-21 12:31:06
2021-09-21 11:36:41
Izabela Matuk SUNNY BOY
  • 1x 1B/BABY/wysokość do 50cm, konkurs z trafieniem w normę czasu (S1-art. 238.1.1)
  • 1x 2B/LL/konkurs z trafieniem w normę czasu (S1-art. 238.1.1)
  • 2x 8B/LL/konkurs zwykły art. 238.2.1
12 ACCEPTED 2021-09-21 12:30:04
2021-09-21 11:35:54
Vanessa Lenkiewicz FILADELFIA
  • 1x 1B/BABY/wysokość do 50cm, konkurs z trafieniem w normę czasu (S1-art. 238.1.1)
  • 1x 2B/LL/konkurs z trafieniem w normę czasu (S1-art. 238.1.1)
  • 2x 8B/LL/konkurs zwykły art. 238.2.1
11 ACCEPTED 2021-09-21 12:29:56
2021-09-21 11:33:52
Weronika Jurguć AISHA
  • 1x 3B/L/konkurs zwykły art. 238.2.1
  • 1x 9B/L/konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3
10 ACCEPTED 2021-09-21 12:29:43
2021-09-21 11:33:28
Milena Gołębiewska AISHA
  • 1x 2B/LL/konkurs z trafieniem w normę czasu (S1-art. 238.1.1)
  • 1x 8B/LL/konkurs zwykły art. 238.2.1
9 ACCEPTED 2021-09-21 12:28:58
2021-09-21 11:33:00
Nela Gajewska DSCHAMIRA
  • 1x 1B/BABY/wysokość do 50cm, konkurs z trafieniem w normę czasu (S1-art. 238.1.1)
  • 1x 2B/LL/konkurs z trafieniem w normę czasu (S1-art. 238.1.1)
  • 1x 7B/BABY/wysokość do 60cm, konkurs z trafieniem w normę czasu S1 art. 238.1.1
  • 1x 8B/LL/konkurs zwykły art. 238.2.1
8 ACCEPTED 2021-09-21 12:28:10
2021-09-21 11:32:40
Weronika Szutko EMMA
  • 1x 1B/BABY/wysokość do 50cm, konkurs z trafieniem w normę czasu (S1-art. 238.1.1)
7 ACCEPTED 2021-09-21 12:27:29
2021-09-21 11:32:07
Natalia Drożdżewicz EMMA
  • 1x 1B/BABY/wysokość do 50cm, konkurs z trafieniem w normę czasu (S1-art. 238.1.1)
  • 1x 6B/BABY/wysokość do 50cm, konkurs z trafieniem w normę czasu S1 art. 238.1.1
  • 1x 7B/BABY/wysokość do 60cm, konkurs z trafieniem w normę czasu S1 art. 238.1.1
6 ACCEPTED 2021-09-21 12:27:16
2021-09-21 11:30:21
Natalia Borysiuk ALMA
  • 1x 1B/BABY/wysokość do 50cm, konkurs z trafieniem w normę czasu (S1-art. 238.1.1)
  • 1x 2B/LL/konkurs z trafieniem w normę czasu (S1-art. 238.1.1)
  • 1x 7B/BABY/wysokość do 60cm, konkurs z trafieniem w normę czasu S1 art. 238.1.1
  • 1x 8B/LL/konkurs zwykły art. 238.2.1
5 ACCEPTED 2021-09-21 11:26:59
2021-09-21 11:25:32
Ewa Bancerek AGA
  • 2x 1B/BABY/wysokość do 50cm, konkurs z trafieniem w normę czasu (S1-art. 238.1.1)
  • 1x 6B/BABY/wysokość do 50cm, konkurs z trafieniem w normę czasu S1 art. 238.1.1
  • 1x 7B/BABY/wysokość do 60cm, konkurs z trafieniem w normę czasu S1 art. 238.1.1
4 ACCEPTED 2021-09-21 11:12:46
2021-09-21 09:57:40
Agnieszka Rapicka JUST ICE
  • 1x 2B/LL/konkurs z trafieniem w normę czasu (S1-art. 238.1.1)
  • 1x 3B/L/konkurs zwykły art. 238.2.1
  • 1x 8B/LL/konkurs zwykły art. 238.2.1
  • 1x 9B/L/konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3
3 ACCEPTED 2021-09-21 11:12:40
2021-09-21 09:57:13
Natalia Antonowicz BOGDANKA
  • 1x 1B/BABY/wysokość do 50cm, konkurs z trafieniem w normę czasu (S1-art. 238.1.1)
  • 1x 2B/LL/konkurs z trafieniem w normę czasu (S1-art. 238.1.1)
  • 1x 7B/BABY/wysokość do 60cm, konkurs z trafieniem w normę czasu S1 art. 238.1.1
  • 1x 8B/LL/konkurs zwykły art. 238.2.1
2 ACCEPTED 2021-09-21 11:10:35
2021-09-18 20:15:20
Maurycy Gejdel ESTERA
  • 1x 1B/BABY/wysokość do 50cm, konkurs z trafieniem w normę czasu (S1-art. 238.1.1)
  • 1x 2B/LL/konkurs z trafieniem w normę czasu (S1-art. 238.1.1)
  • 1x 7B/BABY/wysokość do 60cm, konkurs z trafieniem w normę czasu S1 art. 238.1.1
  • 1x 8B/LL/konkurs zwykły art. 238.2.1
1 ACCEPTED 2021-09-21 11:10:27
2021-09-18 20:14:24
Izabela Sokołowska FLORES
  • 1x 2B/LL/konkurs z trafieniem w normę czasu (S1-art. 238.1.1)
  • 1x 8B/LL/konkurs zwykły art. 238.2.1
No. Rider Club
Year of birth
National Equ.Fed. ID
FEI ID
1. Antonowicz Natalia MKS Sprząśla
2007 (JM.)
O059497
2. Bancerek Ewa Klub Jeździecki Bik Gieniusze
2011 (Mł.)
Brak
3. Borysiuk Natalia KJ Bik Gieniusze
2004 (J.)
O056275
4. Czyżewska Ksenia CSJ Chraboły
2007 (JM.)
0056189
5. Dmitruk Weronika KJ OSTOJA CHRABOŁY
2004 (J.)
O052816
6. Drożdżewicz Natalia Klub Jeździecki Bik Gieniusze
2008 (JM.)
Brak
7. Gajewska Nela Klub Jeździecki Bik Gieniusze
2003 (J.)
Brak
8. Gąsowska Patrycja BPK
S
Brak
9. Gejdel Maurycy Bez Przynależności Klubowej K P O
2009 (JM.)
O064580
10. Gołębiewska Milena Klub Jeździecki Bik Gieniusze
2007 (JM.)
O062223
11. Jaworska Antonina Klub Sportowy ,, Pieńki,,
2007 (JM.)
O038162
12. Jurguć Weronika KJ BIK Gieniusze
2003 (J.)
O045268
13. Kirejczyk Kalina Klub Jeździecki Żarnowo
2009 (JM.)
O060754
14. Klentak Agata KJ OSTOJA w Chrabołach
2001 (MJ.)
O038398
15. Lenkiewicz Julia Klub Jeździecki Bik Gieniusze
S
Brak
16. Lenkiewicz Vanessa Bez Przynależności Klubowej
2000 (MJ.)
O042030
17. Łaska Agnieszka CSJ Chraboły
S
brak
18. Matuk Izabela KJ BIK
2008 (JM.)
O062225
19. Mlenko Oliwia KJ BIK Gieniusze
2003 (J.)
O059225
20. Nasuto Dominika KJ OSTOJA CHRABOŁY
2007 (JM.)
Brak
21. Papis Maja Klub Jeździecki Bik Gieniusze
2008 (JM.)
Brak
22. Pieczyńska Anita KJ OSTOJA CHRABOŁY
S
O030984
23. Poznańska Julia BPK - PDL
2004 (J.)
O056158
24. Rapicka Agnieszka MKS Sprzasla
S
O005466
25. Rynkiewicz Zosia MKS Sprząśla
2006 (JM.)
O056267
26. Słyszewska Grażyna CSJ CHRABOŁY
S
O052705
27. Sobolewska Agnieszka KJ OSTOJA w Chrabołach
S
O012388
28. Sokołowska Izabela Bez Przynależności Klubowej K P O
2001 (MJ.)
O051555
29. Stankiewicz Katarzyna KJ Bik Gieniusze
2008 (JM.)
O064186
30. Szutko Weronika KJ BIK Gieniusze
2004 (J.)
O047420
31. Zalewska Aleksandra Ełckie TJ Hadrian
2006 (JM.)
O057563
No. Horse number Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin National Equ.Fed. ID Passport number FEI Passport
1.

7

AGA KUC SZETLANDZKI POL 2010 klacz skarogniada/kuc:104 F: NN
M: NN
brak 616999510434810
2.

11

AISHA SP POL 2005 Klacz srokata/172 F: Vermont
M: Albona
brak POL 009510162205
3.

22

AKWARELA SP POL 2009 Klacz kara/165 F: Ulisses
M: Akcja
K017473 616009510400009
4.

17

ALFA SANTA TYP SZLACHETNY POL 2011 Klacz srokata/mk: F: NN
M: NN
K023508
5.

8

ALMA SP POL 2015 klacz srokata/165 F: Sedan
M: Aisha / Vermont
K030175 616009510327515
6.

24

ALYASKA WESTFALSKA POL 2005 klacz siwa/170 F: Attacke UA / Ars Vivendi
M: Krona
K032073 804098100073505
7.

16

BERDI MAŁOPOLSKA POL 2015 klacz gniada/175 F: Bartnik
M: Lotka
brak 616 006 51 00352 15
8.

4

BLACK BEAUTY Polski Koń Szlachetnej Półkrwi POL 2014 wałach kara/175 F: Rumianek
M: Łagodna Bryza
Brak 616009510195914
9.

5

BOGDANKA WLKP POL 2012 Klacz gniada/. F: Maaik
M: Berenika
K023387 .
10.

25

CANDY KISS OLDENBURSKA POL 2007 Klacz inna/172 F: Carenzo
M: Lotte
K012793 DE 433330743107
11.

26

CARPEDIEM Holsteiner Warmblut GER 2002 Ogier gniada/166 F: Coriano / Corrado I
M: Divola / Caletto I
K006555 DE 421000610702
12.

18

CASABLANCA TYP SZLACHETNY POL 2014 klacz skarogniada/170 F: NN
M: NN
Brak 616999610207514
13.

33

CEARRY Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2009 klacz gniada/160 F: Carry Son/Carry
M: Comma/Colman
K018447 616009530251009
14.

21

DON TYP POGRUBIONY POL 01.06.2010 wałach gniada/167 F: CORDE STAR
M: DONIA
brak 616999600112410
15.

10

DSCHAMIRA HANOWERSKA GER 2008 klacz ciemnogniada/163 F: Dancier
M: Avicia
LKRWZJ/3228/18 DE 431315404408
16.

20

ELLA BR.D POL 2006 klacz kasztanowata/165 F: NN
M: NN
K032886 826073001072864
17.

9

EMMA MAŁOPOLSKA POL 2008 klacz gniada/158 F: Fez
M: Ewita
Brak POL 006510477808
18.

19

ENERGIE SEMILLY SELLE FRANCAIS FRA 2014 klacz gniada/162 F: Herald
M: Me too de semilly, Le Tot De Semilly
K027074 25000114524131a
19.

3

ESTERA WIELKOPOLSKA POL 2012 klacz izabelowata/165 F: Brandon
M: Estoria
K023509 616007610039012
20.

31

FAJNA KWPN NED 2010 klacz kasztanowata/162 F: Zippo / Murano
M: Ines / Arizona
K019691 528003201012133
21.

12

FILADELFIA TYP SZLACHETNY POL 2010 klacz gniada/165 F: NN
M: NN
K025584 61699968200910
22.

2

FLORES Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2015 klacz gniada/165 F: Literat
M: Fuksja
K029726 616 009 51 02633 15
23.

27

HARISA SP POL 2006 klacz siwa/171 F: Lancetnik
M: Hara-A
K031707 POL 009660029706
24.

6

JUST ICE WIELKOPOLSKA POL 2007 Klacz kara F: Icy Walker
M: Judea
K021949 POL 007 60 00438 07
25.

29

KANTOS WLKP POL 2008 wałach gniada/165 F: Santos
M: Kwerenda
brak POL 007610183608
26.

28

LONARETTO Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2003 Wałach gniada/168 F: Avero/Athlet Z
M: Ladalca/Larome
Brak POL 009 64 00499 03
27.

30

OPTIMUS SP POL 2003 wałach gniada/167 F: Turbud Quirinus
M: Osta
K009938 POL 009 64 00556 03
28.

15

SAK SANT NOEL J SP POL 2011 wałach gniada/165 F: Karbon
M: Santolina / Special Power
K027073 616009600281911
29.

14

SALMA SP POL 2008 Klacz gniada F: Niels
M: Smuga
K015622
30.

13

SUNNY BOY WLKP POL 2004 Wałach ciemnogniada F: Ignam
M: Sewilla
K012025
31.

23

TORNADO TYP SZLACHETNY POL 2011 wałach kara/160 F: Damon
M: Karia
K023521 616 999 51 04318 11
32.

32

TOSKA II KUC F:
M:
Rider Club
Competition
Prize
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Antonowicz Natalia
MKS Sprząśla
2021-09-25
4
2021-09-25
3
2021-09-26
2021-09-26
Bancerek Ewa
Klub Jeździecki Bik Gieniusze
AGA (7)
2021-09-25
2
2021-09-25
2021-09-26
2021-09-26
Borysiuk Natalia
KJ Bik Gieniusze
ALMA (8)
2021-09-25
11
2021-09-25
13
2021-09-26
2021-09-26
Czyżewska Ksenia
CSJ Chraboły
TORNADO (23)
2021-09-25
1
2021-09-25
9
Dmitruk Weronika
KJ OSTOJA CHRABOŁY
2021-09-25
9
2021-09-25
4
2021-09-26
2021-09-26
Drożdżewicz Natalia
Klub Jeździecki Bik Gieniusze
EMMA (9)
2021-09-25
16
2021-09-26
2021-09-26
Gajewska Nela
Klub Jeździecki Bik Gieniusze
2021-09-25
10
2021-09-25
5
2021-09-26
2021-09-26
Gąsowska Patrycja
BPK
2021-09-26
2021-09-26
Gejdel Maurycy
Bez Przynależności Klubowej K P O
ESTERA (3)
2021-09-25
6
2021-09-25
14
2021-09-26
2021-09-26
Gołębiewska Milena
Klub Jeździecki Bik Gieniusze
AISHA (11)
2021-09-25
8
2021-09-26
Jaworska Antonina
Klub Sportowy ,, Pieńki,,
FAJNA (31)
2021-09-26
2021-09-26
Jurguć Weronika
KJ BIK Gieniusze
AISHA (11)
2021-09-25
3
2021-09-26
Kirejczyk Kalina
Klub Jeździecki Żarnowo
OPTIMUS (30)
2021-09-26
2021-09-26
Klentak Agata
KJ OSTOJA w Chrabołach
2021-09-25
2
2021-09-25
5
2021-09-26
2021-09-26
Lenkiewicz Julia
Klub Jeździecki Bik Gieniusze
2021-09-25
14
2021-09-26
2021-09-26
Lenkiewicz Vanessa
Bez Przynależności Klubowej
2021-09-25
1
2021-09-25
7
2021-09-26
2021-09-26
2021-09-25
12
Łaska Agnieszka
CSJ Chraboły
DON (21)
2021-09-25
5
Matuk Izabela
KJ BIK
2021-09-25
7
2021-09-25
12
2021-09-26
2021-09-26
Mlenko Oliwia
KJ BIK Gieniusze
SALMA (14)
2021-09-25
6
2021-09-25
2021-09-26
2021-09-26
Nasuto Dominika
KJ OSTOJA CHRABOŁY
KANTOS (29)
2021-09-25
8
2021-09-25
2021-09-26
2021-09-26
Papis Maja
Klub Jeździecki Bik Gieniusze
2021-09-25
3
2021-09-25
2021-09-26
2021-09-26
Pieczyńska Anita
KJ OSTOJA CHRABOŁY
HARISA (27)
2021-09-25
4
2021-09-25
2021-09-26
2021-09-26
Poznańska Julia
BPK - PDL
ELLA (20)
2021-09-25
7
2021-09-25
3
2021-09-26
2021-09-26
Rapicka Agnieszka
MKS Sprzasla
2021-09-25
9
2021-09-25
5
2021-09-26
2021-09-26
Rynkiewicz Zosia
MKS Sprząśla
2021-09-25
13
2021-09-25
6
2021-09-26
2021-09-26
Słyszewska Grażyna
CSJ CHRABOŁY
DON (21)
2021-09-25
10
Sobolewska Agnieszka
KJ OSTOJA w Chrabołach
ALYASKA (24)
2021-09-25
1
2021-09-25
2
2021-09-26
CEARRY (33)
2021-09-26
Sokołowska Izabela
Bez Przynależności Klubowej K P O
FLORES (2)
2021-09-25
2
2021-09-26
Stankiewicz Katarzyna
KJ Bik Gieniusze
2021-09-25
11
2021-09-25
8
2021-09-26
2021-09-26
Szutko Weronika
KJ BIK Gieniusze
EMMA (9)
2021-09-25
15
BERDI (16)
2021-09-25
4
2021-09-25
1
2021-09-26
2021-09-26
Zalewska Aleksandra
Ełckie TJ Hadrian
2021-09-26
2021-09-26

Number of Riders: 31

Number of Horses: 32

The sum of prizes: 0.00

Competition results developed by:
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: R2-042018-2, Podlaski Związek Jeździecki)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2021
design and realization: signus.pl