Check out the beta version of our new website: LiveJumping.com

Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

# Status
Updated / Creation date
Rider Horse Competitions
38 ACCEPTED 2021-09-17 18:00:27
2021-09-17 17:13:28
Zuzanna Matejczyk KUBUŚ
  • 1x 4/L-3/kuce półfinał
  • 1x 9/L-4/kuce finał
37 ACCEPTED 2021-09-17 18:00:08
2021-09-17 17:11:36
Wiktoria Topór CANDO
  • 1x 3/P-1/konie półfinał
  • 1x 8/P-3/konie finał
36 ACCEPTED 2021-09-17 11:10:03
2021-09-17 11:03:32
Iga Pieśniak HERA
  • 1x 5/L-3/towarzyski pófinał
  • 1x 10/L-4/towarzyski
35 ACCEPTED 2021-09-17 09:17:57
2021-09-17 09:04:27
Zuzanna Łapińska ORKAN
  • 1x 5/L-3/towarzyski pófinał
  • 1x 10/L-4/towarzyski
34 ACCEPTED 2021-09-17 09:17:41
2021-09-17 09:02:54
Emilia Masłowska GEPARD
  • 1x 5/L-3/towarzyski pófinał
  • 1x 10/L-4/towarzyski
33 ACCEPTED 2021-09-17 09:17:23
2021-09-17 08:57:55
Zuzanna Wiszowata OGIMANN
  • 1x 4/L-3/kuce półfinał
  • 1x 9/L-4/kuce finał
32 ACCEPTED 2021-09-17 09:16:58
2021-09-17 08:51:29
Aleksandra Łapińska HUK
  • 1x 4/L-3/konie półfinał
  • 1x 9/L-4/konie finał
31 ACCEPTED 2021-09-17 09:16:16
2021-09-17 08:50:59
Martyna Butkiewicz GEPARD
  • 1x 4/L-3/konie półfinał
  • 1x 9/L-4/konie finał
30 ACCEPTED 2021-09-17 09:15:24
2021-09-17 08:50:27
Aleksandra Żukowska SCOTCH WHISKY
  • 1x 3/P-1/konie półfinał
  • 1x 8/P-3/konie finał
29 ACCEPTED 2021-09-17 07:58:02
2021-09-16 22:21:17
Zuzanna Matejczyk CANDO
  • 1x 4/L-3/konie półfinał
  • 1x 9/L-4/konie finał
28 PRE-APPROVED 2021-09-17 08:01:27
2021-09-16 22:20:29
Julia Kurza CEMIR
  • 1x 4/L-3/konie półfinał
  • 1x 9/L-4/konie finał
27 ACCEPTED 2021-09-17 07:59:28
2021-09-16 22:13:24
Wiktoria Topór KUBUŚ
  • 1x 3/P-1/kuce półfinał
  • 1x 8/P-3/kuce finał
26 ACCEPTED 2021-09-17 07:59:37
2021-09-16 19:16:17
Wiktoria Sewestian CAREWICZ
  • 1x 5/L-3/towarzyski pófinał
  • 1x 10/L-4/towarzyski
25 ACCEPTED 2021-09-17 08:00:59
2021-09-16 18:50:25
Julia Tomczyk ORIAN
  • 1x 4/L-3/konie półfinał
  • 1x 9/L-4/konie finał
24 ACCEPTED 2021-09-17 08:01:10
2021-09-16 16:45:07
Karolina Michałowska REWELACJA
  • 1x 4/L-3/konie półfinał
  • 1x 9/L-4/konie finał
23 ACCEPTED 2021-09-17 08:01:17
2021-09-16 16:43:28
Natalia Antonowicz HEROINA
  • 1x 4/L-3/konie półfinał
  • 1x 9/L-4/konie finał
22 ACCEPTED 2021-09-17 08:01:24
2021-09-16 15:18:36
Hania Pietluszenko DIRK
  • 1x 3/P-1/konie półfinał
  • 1x 4/L-3/konie półfinał
  • 1x 8/P-3/konie finał
  • 1x 9/L-4/konie finał
21 ACCEPTED 2021-09-16 13:53:53
2021-09-16 12:55:11
Ewa Horbacewicz BATUMI
  • 1x 2/N-1/konie półfinał
  • 1x 7/N-5/konie finał
20 ACCEPTED 2021-09-16 12:54:41
2021-09-16 12:00:01
Zuzanna Tadaj TORNADO
  • 1x 1/C-2/konie półfinał
  • 1x 2/N-1/konie półfinał
  • 1x 6/C-3/konie finał
  • 1x 7/N-5/konie finał
19 ACCEPTED 2021-09-17 08:24:48
2021-09-16 11:59:24
Zuzanna Tadaj CEDAR
  • 1x 1/C-2/konie półfinał
  • 1x 2/N-1/konie półfinał
  • 1x 6/C-3/konie finał
  • 1x 7/N-5/konie finał
18 ACCEPTED 2021-09-16 14:19:54
2021-09-16 09:33:44
Gabriela Mackiewicz HADES FIRE P
  • 1x 2/N-1/konie półfinał
  • 1x 7/N-5/konie finał
17 ACCEPTED 2021-09-16 09:32:35
2021-09-16 09:28:38
Agnieszka Sobolewska COLA (COLA 10)
  • 1x 2/N-1/konie półfinał
  • 1x 7/N-5/konie finał
16 ACCEPTED 2021-09-16 09:32:44
2021-09-16 09:28:06
Izabela Siniło SEKWANA
  • 1x 3/P-1/konie półfinał
  • 1x 8/P-3/konie finał
15 ACCEPTED 2021-09-16 09:32:51
2021-09-15 14:57:48
Dominika Piekarska KARINO
  • 1x 3/P-1/konie półfinał
  • 1x 8/P-3/konie finał
14 ACCEPTED 2021-09-15 13:29:53
2021-09-15 11:27:13
Zuzanna Kalinowska SOLO PAVIA XXII-9
  • 1x 3/P-1/konie półfinał
  • 1x 4/L-3/konie półfinał
  • 1x 8/P-3/konie finał
  • 1x 9/L-4/konie finał
13 ACCEPTED 2021-09-15 10:00:48
2021-09-15 05:51:35
Patrycja Gryko DEFENDER
  • 1x 3/P-1/konie półfinał
  • 1x 8/P-3/konie finał
12 ACCEPTED 2021-09-17 15:23:02
2021-09-14 17:38:29
Antonina Jaworska GOŹDZIK
  • 1x 3/P-1/kuce półfinał
  • 1x 8/P-3/kuce finał
11 ACCEPTED 2021-09-17 15:23:05
2021-09-14 17:37:39
Amelia Wiśniewska OLIMPIA
  • 1x 4/L-3/kuce półfinał
  • 1x 9/L-4/kuce finał
10 ACCEPTED 2021-09-15 09:58:11
2021-09-14 16:14:19
Monika Klepacka-Dąbrowska DAGO
  • 1x 3/P-1/konie półfinał
9 ACCEPTED 2021-09-15 09:58:02
2021-09-14 16:13:52
Patrycja Jakuć SKRAJAN
  • 1x 4/L-3/konie półfinał
8 ACCEPTED 2021-09-14 08:01:17
2021-09-13 19:20:19
Wiktoria Żwirko MENUET
  • 1x 1/C-2/konie półfinał
  • 1x 6/C-3/konie finał
7 ACCEPTED 2021-09-14 08:01:24
2021-09-13 18:26:27
Milena Barszczewska INFERNO
  • 1x 4/L-3/konie półfinał
6 ACCEPTED 2021-09-17 09:20:01
2021-09-13 14:40:08
Justyna Kiljan-Walerzak RUSAŁKA
  • 1x 4/L-3/konie półfinał
  • 1x 9/L-4/konie finał
5 ACCEPTED 2021-09-14 08:04:53
2021-09-13 14:10:33
Nina Misijuk AKWARELA
  • 1x 4/L-3/konie półfinał
  • 1x 9/L-4/konie finał
4 ACCEPTED 2021-09-14 08:05:22
2021-09-13 14:08:36
Karolina Michałowska CAREWICZ
  • 1x 3/P-1/konie półfinał
  • 1x 8/P-3/konie finał
3 ACCEPTED 2021-09-13 13:51:13
2021-09-13 13:05:01
Amelia Zawadzka INFERNO
  • 1x 5/L-3/towarzyski pófinał
2 ACCEPTED 2021-09-13 13:51:44
2021-09-11 06:54:53
Katarzyna Iłendo BONAQUA
  • 1x 4/L-3/konie półfinał
1 ACCEPTED 2021-09-13 13:51:15
2021-09-11 06:45:56
Wiktoria Szydłowska BONAQUA
  • 1x 5/L-3/towarzyski pófinał
No. Rider Club
Year of birth
National Equ.Fed. ID
FEI ID
1. Antonowicz Natalia MKS Sprząśla
2007 (JM.)
O059497
2. Barszczewska Milena Niezrzeszona
2004 (J.)
O065070
3. Butkiewicz Martyna KS Victoria
2007 (JM.)
brak
4. Gryko Patrycja KJ Ostoja Chraboły
2003 (J.)
O031477
5. Horbacewicz Ewa OSK Kucykowo
S
O022371
6. Iłendo Katarzyna Niezszeszona
S
Nie posiadam
7. Jakuć Patrycja Klub Jeździecki Kawalkador
2004 (J.)
O052194
8. Jaworska Antonina Klub Sportowy ,, Pieńki,,
2007 (JM.)
O038162
9. Kalinowska Zuzanna CSJ Chraboły
2002 (MJ.)
O064613
10. Kiljan-Walerzak Justyna Bez Przynależności Klubowej
S
brak
11. Klepacka-Dąbrowska Monika Klub Jeździecki Kawalkador
S
O021912
12. Kurza Julia Klub Jeździecki Ostoja
2005 (J.)
Brak
13. Łapińska Aleksandra Ks Victoria
2008 (JM.)
Brak
14. Łapińska Zuzanna KS Victoria
2008 (JM.)
Brak
15. Mackiewicz Gabriela KLUB JEŹDZIECKI BIAŁYSTOK
2002 (MJ.)
O034705
16. Masłowska Emilia KS Victoria
2009 (JM.)
Brak
17. Matejczyk Zuzanna Klub Jeździecki Ostoja
2006 (JM.)
Brak
18. Michałowska Karolina MKS Sprząśla
2001 (MJ.)
O050097
19. Misijuk Nina MKS Sprząśla
2004 (J.)
O064561
20. Piekarska Dominika Klub Jeździecki Białystok
S
O034426
21. Pieśniak Iga Ks Victoria
2009 (JM.)
Brak
22. Pietluszenko Hania Centrum Szkolenia Jeździeckiego Chraboły
2007 (JM.)
O060587
23. Sewestian Wiktoria MKS Sprząśla
2008 (JM.)
brak
24. Siniło Izabela KJ OSTOJA CHRABOŁY
S
O020189
25. Sobolewska Agnieszka KJ OSTOJA w Chrabołach
S
O012388
26. Szydłowska Wiktoria Niezszerzona
2010 (Mł.)
-
27. Tadaj Zuzanna BPK
2000 (MJ.)
O031464
28. Tomczyk Julia OSK Kucykowo
2005 (J.)
O043992
29. Topór Wiktoria Klub Jeździecki Ostoja
2006 (JM.)
O056274
30. Wiśniewska Amelia Klub Sportowy ,,Pieńki,,
2008 (JM.)
brak
31. Wiszowata Zuzanna KS Victoria
2004 (J.)
brak
32. Zawadzka Amelia Niezrzeszony
2006 (JM.)
Nie posiadam
33. Żukowska Aleksandra KS Victoria
S
O025820
34. Żwirko Wiktoria CSJ Chraboły
2001 (MJ.)
O040758
No. Horse number Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin National Equ.Fed. ID Passport number FEI Passport
1.

15

AKWARELA SP POL 2009 klacz kara/165 F: Ulisses
M: Akcja
K017473 616009510400009
2.

24

BATUMI SP POL 2012 klacz gniada/173 F: Corleone Z
M: Bakara
K021552 616009670106312
3.

10

BONAQUA SP POL 2006 klacz gniada/168 F: Gaspar
M: Bilma
- 616009660471806
4.

11

BONAQUA SP POL 2006 klacz gniada/168 F: Gaspar
M: Bilma
- 616009660471806
5.

26

CANDO HOLSZTYŃSKA GER 2000 wałach gniada/173 F: Candillo
M: Bassia
K005100 DE421000186900
6.

12

CAREWICZ SP POL 2008 wałach ciemnogniada/170 F: Acorino
M: Carola
K017867 POL00958049908
7.

8

CEDAR SP POL 2003 wałach kara/160 F: Aktyw
M: Celine
K015945 POL 009 66 00142 03
8.

32

CEMIR Czysta Krew Arabska POL 2005 wałach siwa/162 F: NN
M: NN
Brak POL05087978966
9.

20

COLA (COLA 10) OLDENBURSKA GER 2001 ogier gniada/168 F: Contender/Calypso II/ Cor de la Bryere
M: Lasina IV/Lasino/Landgraf I
K032808 DE 421000323001
10.

17

DAGO WLKP POL 2009 wałach siwa/172 F: Lintasboy R
M: Diana
K023460 POL007600117809
11.

18

DEFENDER HANOWERSKA POL 2003 wałach kasztanowata/170 F: Federweisser
M: Dorena
K012783 DE431311606903
12.

31

DIRK Plski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2003 Wałach gniada/172 F: Rubin
M: Dacza
K023417 POL 009 54 00689 03
13.

34

GEPARD Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 29.02.2000 wałach kasztanowata/170 F: Arystoteles sp
M: Gaja sp
brak POL 009690009700
14.

6

GOŹDZIK KUC POL 2003 wałach kasztanowata/kuc:143 F: Santara Dannys Boy
M: Galicja
K016126 POL 013510026604
15.

7

HADES FIRE P Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2013 ogier ciemnogniada/165 F: PENANGO
M: HAWANA
K025299 616 009 51 01399 13
16.

38

HERA KONIK POLSKI POL 2000 klacz myszata/140 F: Tors
M: Henna
Brak POL 011570138700
17.

30

HEROINA Czysta Krew Arabska POL 2011 klacz siwa/mk:158 F: Equifor
M: Hedone
K032993 616POL11008319A
18.

35

HUK MAŁOPOLSKA POL 10.05.2011 wałach gniada/165 F: Hedar
M: Beja
brak 616006510418511
19.

14

INFERNO WIELKOPOLSKA POL 2011 wałach skarogniada/165 F: Damon
M: Irma
K030162 616007510067211
20.

9

INFERNO WIELKOPOLSKA POL 2011 wałach skarogniada/165 F: DAMON
M: IRMA
K030162 616007510067211
21.

22

KARINO Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2007 wałach kara/169 F: HADRIAN
M: KULBAKA
K020760 POL 009 51 04300 07
22.

27

KUBUŚ KUC POL 2016 wałach siwa/kuc:135 F: NN
M: NN
K030270 POL616999510345416
23.

39

KUBUŚ KUC POL 2016 wałach siwa/kuc:138 F: NN
M: NN
K030270 616999510345416
24.

13

MENUET MAŁOPOLSKA POL 2003 wałach gniada/- F: Vasco
M: Mufka
K013134 POL 006 51 01421 03
25.

36

OGIMANN Kuc Niemiecki Szlachetny POL 01.01.2008 wałach tarantowata/145 F: nn
M: nn
brak DE 498560016508
26.

5

OLIMPIA KUC POL 2011 klacz kasztanowata/kuc:146 F: Santara Dannys Boy
M: Olga
brak 616 007 68 00189 11
27.

28

ORIAN OO POL 2007 wałach kasztanowata/kuc:152 F: Pilin Psyche/ Padrons Psyche
M: Osaka/ Europejczyk
K018977 070000005210
28.

37

ORKAN TYP KOŃ MAŁY POL 2006 wałach srokata/160 F: nn
M: nn
brak POL 99600307106
29.

29

REWELACJA SP POL 2015 klacz skarogniada/167 F: Faktor
M: Reknoma
K032991 616009510218115
30.

4

RUSAŁKA ŚLĄSKA POL 2015 klacz gniada/167 F: Berdysz
M: Rusłana
brak 616008510252515
31.

33

SCOTCH WHISKY TYP KOŃ MAŁY POL 04.04.2011 klacz bułana/150 F: nn
M: nn
K030189 616999670099611
32.

21

SEKWANA WLKP POL 2007 Klacz kara/171 F: GRAND AMOUR/Grannus
M: SORA/Susex
K015191 POL 007 52 00112 07
33.

16

SKRAJAN SP POL 2014 wałach skarogniada/168 F: Kilian 38
M: Skra
K027817 616009600233914
34.

19

SOLO PAVIA XXII-9 STAROKLADRUBSKA CZE 2007 wałach kara/175 F: Solo Elea XXII
M: 440 Pavia (S XLIX)
K032257 203006447592407
35.

23

TORNADO TYP SZLACHETNY POL 2011 wałach kara/160 F: Damon
M: Karia
K023521 616 999 51 04318 11
Rider Club
Competition
Prize
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Antonowicz Natalia
MKS Sprząśla
HEROINA (30)
2021-09-18
2021-09-19
Barszczewska Milena
Niezrzeszona
INFERNO (14)
2021-09-18
12
Butkiewicz Martyna
KS Victoria
GEPARD (34)
2021-09-18
3
2021-09-19
5
Gryko Patrycja
KJ Ostoja Chraboły
2021-09-18
1
2021-09-19
Horbacewicz Ewa
OSK Kucykowo
BATUMI (24)
2021-09-18
1
2021-09-19
Iłendo Katarzyna
Niezszeszona
BONAQUA (11)
2021-09-18
8
Jakuć Patrycja
Klub Jeździecki Kawalkador
SKRAJAN (16)
2021-09-18
4
Jaworska Antonina
Klub Sportowy ,, Pieńki,,
2021-09-18
2021-09-19
Kalinowska Zuzanna
CSJ Chraboły
2021-09-18
8
2021-09-18
10
2021-09-19
2021-09-19
Kiljan-Walerzak Justyna
Bez Przynależności Klubowej
2021-09-18
2
2021-09-19
3
Klepacka-Dąbrowska Monika
Klub Jeździecki Kawalkador
DAGO (17)
2021-09-18
4
Kurza Julia
Klub Jeździecki Ostoja
CEMIR (32)
2021-09-18
11
2021-09-19
7
Łapińska Aleksandra
Ks Victoria
HUK (35)
2021-09-18
9
2021-09-19
6
Łapińska Zuzanna
KS Victoria
ORKAN (37)
2021-09-18
6
2021-09-19
3
Mackiewicz Gabriela
KLUB JEŹDZIECKI BIAŁYSTOK
2021-09-18
4
2021-09-19
Masłowska Emilia
KS Victoria
GEPARD (34)
2021-09-18
1
2021-09-19
1
Matejczyk Zuzanna
Klub Jeździecki Ostoja
CANDO (26)
2021-09-18
5
2021-09-19
1
KUBUŚ (39)
2021-09-18
3
2021-09-19
3
Michałowska Karolina
MKS Sprząśla
2021-09-18
5
2021-09-19
2021-09-18
2021-09-19
Misijuk Nina
MKS Sprząśla
2021-09-18
6
2021-09-19
4
Piekarska Dominika
Klub Jeździecki Białystok
KARINO (22)
2021-09-18
2
2021-09-19
Pieśniak Iga
Ks Victoria
HERA (38)
2021-09-18
5
2021-09-19
4
Pietluszenko Hania
Centrum Szkolenia Jeździeckiego Chraboły
DIRK (31)
2021-09-18
7
2021-09-18
1
2021-09-19
2021-09-19
2
Sewestian Wiktoria
MKS Sprząśla
2021-09-18
4
2021-09-19
2
Siniło Izabela
KJ OSTOJA CHRABOŁY
SEKWANA (21)
2021-09-18
5
Sobolewska Agnieszka
KJ OSTOJA w Chrabołach
2021-09-18
5
Szydłowska Wiktoria
Niezszerzona
BONAQUA (10)
2021-09-18
3
Tadaj Zuzanna
BPK
CEDAR (8)
2021-09-18
3
2021-09-18
3
2021-09-19
2021-09-19
TORNADO (23)
2021-09-18
2
2021-09-18
1
2021-09-19
2021-09-19
Tomczyk Julia
OSK Kucykowo
ORIAN (28)
2021-09-18
7
2021-09-19
Topór Wiktoria
Klub Jeździecki Ostoja
CANDO (26)
2021-09-18
2021-09-19
KUBUŚ (27)
2021-09-18
1
2021-09-19
Wiśniewska Amelia
Klub Sportowy ,,Pieńki,,
2021-09-18
1
2021-09-19
1
Wiszowata Zuzanna
KS Victoria
OGIMANN (36)
2021-09-18
2
2021-09-19
2
Zawadzka Amelia
Niezrzeszony
2021-09-18
2
Żukowska Aleksandra
KS Victoria
2021-09-18
3
2021-09-19
Żwirko Wiktoria
CSJ Chraboły
MENUET (13)
2021-09-18
1
2021-09-19

Number of Riders: 34

Number of Horses: 35

The sum of prizes: 0.00

Competition results developed by:
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: R2-042018-2, Podlaski Związek Jeździecki)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2021
design and realization: signus.pl