Check out the beta version of our new website: LiveJumping.com

Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

# Status
Updated / Creation date
Rider Horse Competitions
27 ACCEPTED 2021-07-23 07:36:51
2021-07-22 22:14:36
Agnieszka Sobolewska ALYASKA
  • 1x 4B/L/konkurs na styl jeźdźca - licencyjny art. 6 reg
  • 1x 5B/P/konkurs o wszrastającym stopniu trudnści z jokerem art. 269.5
26 ACCEPTED 2021-07-23 07:36:53
2021-07-22 22:14:10
Weronika Dmitruk CEARRY
  • 1x 4B/L/konkurs na styl jeźdźca - licencyjny art. 6 reg
  • 1x 5B/P/konkurs o wszrastającym stopniu trudnści z jokerem art. 269.5
25 ACCEPTED 2021-07-23 07:36:55
2021-07-22 22:13:37
Anita Pieczyńska HARISA
  • 1x 2B/LL/konkurs z trafieniem w norme czasu - S1 art. 238.1.1
  • 1x 3B/L/konkurs zwykły art. 238.2.1
24 ACCEPTED 2021-07-23 07:36:58
2021-07-22 21:53:15
Izabela Sokołowska FLORES
  • 2x 2B/LL/konkurs z trafieniem w norme czasu - S1 art. 238.1.1
  • 2x 9B/LL/konkurs zwykły art. 238.2.1
23 ACCEPTED 2021-07-23 07:37:07
2021-07-22 21:15:23
Wiktoria Gawrych Jm'07 KARY
  • 1x 8B//BABY wys. 60cm, z trafieniem w norme czasu - S1 art. 238.1.1
22 ACCEPTED 2021-07-23 07:37:09
2021-07-22 21:08:21
Milena Dęby LIZA - RAZU
  • 1x 11B/L/konkurs speed & music art. 238.2.1
  • 1x 12B/P/konkurs z wyborem trasy art. 271
21 ACCEPTED 2021-07-23 07:37:12
2021-07-22 21:07:55
Milena Dęby KARY
  • 1x 9B/LL/konkurs zwykły art. 238.2.1
20 ACCEPTED 2021-07-23 07:37:18
2021-07-22 21:07:08
Wiktoria Mandziuk BLANCA
  • 1x 7B//BABY wys. 50cm, z trafieniem w norme czasu - S1 art. 238.1.1
  • 1x 8B//BABY wys. 60cm, z trafieniem w norme czasu - S1 art. 238.1.1
19 ACCEPTED 2021-07-23 07:37:20
2021-07-22 19:36:44
Wiktoria Gawrych Jm'07 ANDA
  • 1x 9B/LL/konkurs zwykły art. 238.2.1
  • 1x 11B/L/konkurs speed & music art. 238.2.1
18 ACCEPTED 2021-07-22 14:28:25
2021-07-21 18:34:57
Weronika Szutko SALMA
  • 1x 2B/LL/konkurs z trafieniem w norme czasu - S1 art. 238.1.1
  • 1x 3B/L/konkurs zwykły art. 238.2.1
  • 1x 11B/L/konkurs speed & music art. 238.2.1
  • 1x 10B/L/konkurs z oceną stylu jeźdźca - licencyjny art. 6 reg
17 ACCEPTED 2021-07-21 14:36:59
2021-07-21 11:51:23
Vanessa Lenkiewicz FILADELFIA
  • 1x 1B//BABY wys. 50cm, z trafieniem w norme czasu - S1 art. 238.1.1
  • 1x 2B/LL/konkurs z trafieniem w norme czasu - S1 art. 238.1.1
  • 1x 8B//BABY wys. 60cm, z trafieniem w norme czasu - S1 art. 238.1.1
  • 1x 9B/LL/konkurs zwykły art. 238.2.1
16 ACCEPTED 2021-07-22 14:40:17
2021-07-21 11:49:45
Julia Poznańska JUGA
  • 1x 3B/L/konkurs zwykły art. 238.2.1
  • 1x 4B/L/konkurs na styl jeźdźca - licencyjny art. 6 reg
  • 2x 10B/L/konkurs z oceną stylu jeźdźca - licencyjny art. 6 reg
15 ACCEPTED 2021-07-21 07:47:28
2021-07-20 22:37:39
Nela Gajewska DSCHAMIRA
  • 2x 1B//BABY wys. 50cm, z trafieniem w norme czasu - S1 art. 238.1.1
  • 1x 7B//BABY wys. 50cm, z trafieniem w norme czasu - S1 art. 238.1.1
  • 1x 8B//BABY wys. 60cm, z trafieniem w norme czasu - S1 art. 238.1.1
14 ACCEPTED 2021-07-21 07:49:01
2021-07-20 15:44:41
Amelia Wiśniewska OLIMPIA
  • 2x 1B//BABY wys. 50cm, z trafieniem w norme czasu - S1 art. 238.1.1
13 ACCEPTED 2021-07-21 07:49:24
2021-07-20 15:13:50
Antonina Jaworska NIMBA
  • 2x 2B/LL/konkurs z trafieniem w norme czasu - S1 art. 238.1.1
12 ACCEPTED 2021-07-21 07:49:54
2021-07-20 15:12:34
Antonina Jaworska FAJNA
  • 1x 3B/L/konkurs zwykły art. 238.2.1
  • 1x 5B/P/konkurs o wszrastającym stopniu trudnści z jokerem art. 269.5
11 ACCEPTED 2021-07-21 07:50:33
2021-07-20 15:02:03
Weronika Szutko EMMA
  • 1x 1B//BABY wys. 50cm, z trafieniem w norme czasu - S1 art. 238.1.1
10 ACCEPTED 2021-07-21 07:50:55
2021-07-20 15:01:27
Natalia Drożdżewicz EMMA
  • 2x 1B//BABY wys. 50cm, z trafieniem w norme czasu - S1 art. 238.1.1
  • 2x 7B//BABY wys. 50cm, z trafieniem w norme czasu - S1 art. 238.1.1
9 ACCEPTED 2021-07-21 07:51:03
2021-07-20 14:33:22
Ewa Bancerek AGA
  • 2x 1B//BABY wys. 50cm, z trafieniem w norme czasu - S1 art. 238.1.1
  • 1x 7B//BABY wys. 50cm, z trafieniem w norme czasu - S1 art. 238.1.1
  • 1x 8B//BABY wys. 60cm, z trafieniem w norme czasu - S1 art. 238.1.1
8 ACCEPTED 2021-07-21 07:51:15
2021-07-20 14:32:15
Weronika Szutko BERDI
  • 1x 3B/L/konkurs zwykły art. 238.2.1
  • 1x 4B/L/konkurs na styl jeźdźca - licencyjny art. 6 reg
  • 1x 11B/L/konkurs speed & music art. 238.2.1
  • 1x 10B/L/konkurs z oceną stylu jeźdźca - licencyjny art. 6 reg
7 ACCEPTED 2021-07-21 07:51:47
2021-07-20 14:31:30
Katarzyna Stankiewicz SAK SANT NOEL J
  • 2x 2B/LL/konkurs z trafieniem w norme czasu - S1 art. 238.1.1
  • 1x 9B/LL/konkurs zwykły art. 238.2.1
  • 1x 11B/L/konkurs speed & music art. 238.2.1
6 ACCEPTED 2021-07-21 07:52:11
2021-07-20 14:30:28
Oliwia Mlenko SUNNY BOY
  • 1x 3B/L/konkurs zwykły art. 238.2.1
  • 1x 4B/L/konkurs na styl jeźdźca - licencyjny art. 6 reg
  • 1x 11B/L/konkurs speed & music art. 238.2.1
  • 1x 10B/L/konkurs z oceną stylu jeźdźca - licencyjny art. 6 reg
5 ACCEPTED 2021-07-21 07:52:34
2021-07-20 14:29:29
Izabela Matuk ALFA SANTA
  • 1x 1B//BABY wys. 50cm, z trafieniem w norme czasu - S1 art. 238.1.1
  • 1x 2B/LL/konkurs z trafieniem w norme czasu - S1 art. 238.1.1
  • 2x 9B/LL/konkurs zwykły art. 238.2.1
4 ACCEPTED 2021-07-21 07:52:58
2021-07-20 14:28:33
Milena Gołębiewska AISHA
  • 1x 1B//BABY wys. 50cm, z trafieniem w norme czasu - S1 art. 238.1.1
  • 1x 2B/LL/konkurs z trafieniem w norme czasu - S1 art. 238.1.1
  • 1x 8B//BABY wys. 60cm, z trafieniem w norme czasu - S1 art. 238.1.1
  • 1x 9B/LL/konkurs zwykły art. 238.2.1
3 ACCEPTED 2021-07-20 13:51:19
2021-07-19 14:57:11
Wiktoria Smoleńska BIRBANTKA
  • 1x 2B/LL/konkurs z trafieniem w norme czasu - S1 art. 238.1.1
  • 1x 3B/L/konkurs zwykły art. 238.2.1
2 ACCEPTED 2021-07-20 13:52:25
2021-07-19 14:56:46
Patrycja Jakuć SONIA
  • 1x 2B/LL/konkurs z trafieniem w norme czasu - S1 art. 238.1.1
  • 1x 3B/L/konkurs zwykły art. 238.2.1
1 ACCEPTED 2021-07-19 09:43:11
2021-07-18 22:42:42
Justyna Kozłowska FUKSJA
  • 1x 3B/L/konkurs zwykły art. 238.2.1
  • 1x 4B/L/konkurs na styl jeźdźca - licencyjny art. 6 reg
  • 2x 10B/L/konkurs z oceną stylu jeźdźca - licencyjny art. 6 reg
No. Rider Club
Year of birth
National Equ.Fed. ID
FEI ID
1. Antonowicz Natalia MKS Sprząśla
2007 (JM.)
O059497
2. Bancerek Ewa Klub Jeździecki Bik Gieniusze
2011 (Mł.)
Brak
3. Dęby Milena Stowarzyszenie STAJNIA DĘBY
S
O009262
4. Dmitruk Weronika BPK
2004 (J.)
O052816
5. Drożdżewicz Natalia Klub Jeździecki Bik Gieniusze
2008 (JM.)
Brak
6. Fidziukiewicz Natalia MKS Sprząśla
S
O064557
7. Gajewska Nela Klub Jeździecki Bik Gieniusze
2003 (J.)
Brak
8. Gawrych Jm'07 Wiktoria Stowarzyszenie STAJNIA DĘBY
2007 (JM.)
O054579
9. Gejdel Maurycy Bez Przynależności Klubowej K P O
2009 (JM.)
O064580
10. Gołębiewska Milena Klub Jeździecki Bik Gieniusze
2007 (JM.)
O062223
11. Jakuć Patrycja Klub Jeździecki Kawalkador
2004 (J.)
O052194
12. Jaworska Antonina Klub Sportowy Pieńki
2007 (JM.)
O038162
13. Kozłowska Justyna Bez Przynależności Klubowej K P O
S
O040756
14. Lenkiewicz Vanessa Bez Przynależności Klubowej
2000 (MJ.)
O042030
15. Mandziuk Wiktoria Stowarzyszenie STAJNIA DĘBY
2006 (JM.)
Brak
16. Matuk Izabela KJ BIK
2008 (JM.)
O062225
17. Mieczkowski Filip MKS Sprząśla
2004 (J.)
O056827
18. Mlenko Oliwia KJ BIK Gieniusze
2005 (J.)
O059225
19. Pieczyńska Anita KJ OSTOJA CHRABOŁY
S
O030984
20. Poznańska Julia BPK - PDL
2004 (J.)
O056158
21. Rynkiewicz Zofia MKS Sprząśla
2006 (JM.)
O056267
22. Smoleńska Wiktoria Klub Jeździecki Kawalkador
2003 (J.)
O052196
23. Sobolewska Agnieszka KJ OSTOJA w Chrabołach
S
O012388
24. Sokołowska Izabela Bez Przynależności Klubowej K P O
2001 (MJ.)
O051555
25. Stankiewicz Katarzyna Klub Jeździecki Bik Gieniusze
2008 (JM.)
brak
26. Szutko Weronika KJ BIK Gieniusze
2004 (J.)
O047420
27. Wiśniewska Amelia Klub Sportowy ,,Pieńki,,
2008 (JM.)
brak
No. Horse number Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin National Equ.Fed. ID Passport number FEI Passport
1.

13

AGA KUC SZETLANDZKI POL 2010 klacz skarogniada/kuc:104 F: NN
M: NN
brak 616999510434810
2.

18

AISHA SP POL 2005 Klacz srokata/172 F: Vermont
M: Albona
brak POL 009510162205
3.

32

AKWARELA SP POL 2009 Klacz kara F: Ulisses
M: Akcja
brak
4.

17

ALFA SANTA TYP SZLACHETNY POL 2011 Klacz srokata/mk: F: NN
M: NN
K023508
5.

21

ALYASKA WESTFALSKA POL 2005 klacz siwa/170 F: Attacke UA / Ars Vivendi
M: Krona
K032073 804098100073505
6.

29

ANDA MALOPOLSKA POL 2011 klacz kasztanowata/165 F: Emaks
M: Arenda
K031699 616 006 58 05182 11
7.

14

BERDI MAŁOPOLSKA POL 2015 klacz gniada/175 F: Bartnik
M: Lotka
brak 616 006 51 00352 15
8.

6

BIRBANTKA MAŁOPOLSKA POL 2003 klacz siwa/163 F: Baryt
M: Birmanka
KO28159 006580231907
9.

28

BLANCA Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2007 klacz gniada/162 F: Cyryl
M: Bocara
Brak 616009510138907
10.

31

BOGDANKA WLKP POL 2012 Klacz gniada F: Maaik
M: Berenika
brak
11.

22

CEARRY Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2009 klacz gniada/160 F: Carry Son/Carry
M: Comma/Colman
K018447 616009530251009
12.

8

DSCHAMIRA HANOWERSKA GER 2008 klacz ciemnogniada/163 F: Dancier
M: Avicia
LKRWZJ/3228/18 DE 431315404408
13.

12

EMMA MAŁOPOLSKA POL 2008 klacz gniada/158 F: Fez
M: Ewita
Brak POL 006510477808
14.

30

ESTERA WIELKOPOLSKA POL 2012 klacz izabelowata/165 F: Brandon
M: Estoria
K023509 616007610039012
15.

11

FAJNA KWPN POL 2010 klacz kasztanowata/162 F: Zippo
M: Ines
K019691 528003201012133
16.

20

FILADELFIA TYP SZLACHETNY POL 2010 klacz gniada/165 F: NN
M: NN
K025584 61699968200910
17.

24

FLORES Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2015 klacz gniada/165 F: Literat
M: Fuksja
K029726 616 009 51 02633 15
18.

5

FUKSJA Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2003 klacz gniada/164 F: Junak
M: Fanaberia
K021305 POL 009 63 00963 03
19.

23

HARISA SP POL 2006 klacz siwa/171 F: Lancetnik
M: Hara-A
K031707 POL 009660029706
20.

19

JUGA SP POL 2005 klacz siwa/173 F: Daktyl / Bylly
M: Jurarta / Adept
K024214 POL009590134905
21.

25

KARY TYP SZLACHETNY POL 2007 wałach kara/165 F: NN
M: Tarnina
K032259 616999510616507
22.

27

KARY TYP SZLACHETNY POL 2007 wałach kara/165 F: NN
M: Tarnina
K032259 616999510616507
23.

4

KOLBAN SP POL 2005 wałach gniada/172 F: Kadryl
M: Karina
K030605 POL009640034505
24.

26

LIZA - RAZU OLD GER 2009 klacz skarogniada/168 F: Lizarazu /
M: Elfenlisa /
K029438 DE418180071509
25.

10

NIMBA KUC POL 2007 klacz gniada/kuc:146 F: AWERS
M: Natra
K02467 POL 013610188707
26.

9

OLIMPIA KUC POL 2011 klacz kasztanowata/kuc:146 F: Santara Dannys Boy
M: Olga
brak 616 007 68 00189 11
27.

15

SAK SANT NOEL J SP POL 2011 wałach gniada/165 F: Karbon
M: Santolina
brak 616009600281911
28.

1

SALMA SP POL 2008 Klacz gniada F: Niels
M: Smuga
K015622
29.

7

SONIA TYP SZLACHETNY POL 2009 klacz ciemnogniada/166 F: NN
M: NN
K030824 616999600389809
30.

3

SPARTA MAŁOPOLSKA POL 2010 klacz gniada/165 F: Bartnik
M: Sanna
K032486 616006510480410
31.

16

SUNNY BOY WLKP POL 2004 Wałach ciemnogniada F: Ignam
M: Sewilla
K012025
Rider Club
Competition
Prize
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Antonowicz Natalia
MKS Sprząśla
2021-07-24
8
2021-07-25
6
Bancerek Ewa
Klub Jeździecki Bik Gieniusze
AGA (13)
2021-07-24
5
2021-07-24
2021-07-25
2
2021-07-25
9
Dęby Milena
Stowarzyszenie STAJNIA DĘBY
2021-07-25
2
2021-07-25
3
KARY (27)
2021-07-25
2
Dmitruk Weronika
BPK
CEARRY (22)
2021-07-24
1
2021-07-24
1
Drożdżewicz Natalia
Klub Jeździecki Bik Gieniusze
EMMA (12)
2021-07-24
7
2021-07-25
6
2021-07-25
Fidziukiewicz Natalia
MKS Sprząśla
2021-07-24
5
Gajewska Nela
Klub Jeździecki Bik Gieniusze
2021-07-24
1
2021-07-24
2021-07-25
1
2021-07-25
2
Gawrych Jm'07 Wiktoria
Stowarzyszenie STAJNIA DĘBY
KARY (25)
2021-07-25
8
ANDA (29)
2021-07-25
1
2021-07-25
7
Gejdel Maurycy
Bez Przynależności Klubowej K P O
ESTERA (30)
2021-07-24
3
2021-07-25
5
2021-07-25
7
2021-07-24
Gołębiewska Milena
Klub Jeździecki Bik Gieniusze
AISHA (18)
2021-07-24
2
2021-07-24
2
2021-07-25
1
2021-07-25
4
Jakuć Patrycja
Klub Jeździecki Kawalkador
SONIA (7)
2021-07-24
6
2021-07-24
7
Jaworska Antonina
Klub Sportowy Pieńki
NIMBA (10)
2021-07-24
2021-07-24
7
FAJNA (11)
2021-07-24
10
2021-07-24
2
Kozłowska Justyna
Bez Przynależności Klubowej K P O
FUKSJA (5)
2021-07-24
3
2021-07-24
2
2021-07-25
1
Lenkiewicz Vanessa
Bez Przynależności Klubowej
2021-07-24
9
2021-07-24
10
2021-07-25
3
2021-07-25
3
Mandziuk Wiktoria
Stowarzyszenie STAJNIA DĘBY
BLANCA (28)
2021-07-25
4
2021-07-25
6
Matuk Izabela
KJ BIK
2021-07-24
8
2021-07-24
2021-07-25
3
2021-07-25
5
Mieczkowski Filip
MKS Sprząśla
2021-07-24
2
2021-07-25
3
Mlenko Oliwia
KJ BIK Gieniusze
SALMA (1)
2021-07-25
1
2021-07-24
9
2021-07-24
2021-07-25
3
2021-07-25
4
Pieczyńska Anita
KJ OSTOJA CHRABOŁY
HARISA (23)
2021-07-24
3
2021-07-24
8
2021-07-25
7
Poznańska Julia
BPK - PDL
JUGA (19)
2021-07-24
11
2021-07-24
2021-07-25
2
2021-07-25
6
Rynkiewicz Zofia
MKS Sprząśla
2021-07-25
Smoleńska Wiktoria
Klub Jeździecki Kawalkador
2021-07-24
11
2021-07-24
4
Sobolewska Agnieszka
KJ OSTOJA w Chrabołach
ALYASKA (21)
2021-07-24
2021-07-24
2
Sokołowska Izabela
Bez Przynależności Klubowej K P O
FLORES (24)
2021-07-24
1
2021-07-24
2021-07-25
8
2021-07-25
Stankiewicz Katarzyna
Klub Jeździecki Bik Gieniusze
2021-07-24
4
2021-07-24
2021-07-25
5
2021-07-25
4
Szutko Weronika
KJ BIK Gieniusze
SALMA (1)
2021-07-24
9
2021-07-24
6
2021-07-25
2
EMMA (12)
2021-07-24
10
BERDI (14)
2021-07-24
5
2021-07-24
1
2021-07-25
5
2021-07-25
1
Wiśniewska Amelia
Klub Sportowy ,,Pieńki,,
2021-07-24
4
2021-07-24

Number of Riders: 27

Number of Horses: 31

The sum of prizes: 0.00

Competition results developed by:
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: R2-042018-2, Podlaski Związek Jeździecki)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2021
design and realization: signus.pl