Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

# Status
Updated / Creation date
Rider Horse Competitions
52 ENTRY ACCEPTED 2020-10-02 08:58:09
2020-10-01 23:26:07
Emilia Fudali CANDO
  • 1x 2B/LL/półfinał - zwykły
  • 1x 3B/L/półfinał - speed & music
  • 1x 7B/LL/finał - dokładności z rozgrywką
  • 1x 8B/L/finał - dokładności z rozgrywką
51 ENTRY ACCEPTED 2020-10-02 08:58:13
2020-10-01 23:24:48
Wiktoria Topór HEKATE
  • 1x 3A/P-2/konie
  • 1x 2B/LL/półfinał - zwykły
  • 1x 3B/L/półfinał - speed & music
  • 1x 7B/LL/finał - dokładności z rozgrywką
  • 1x 8B/L/finał - dokładności z rozgrywką
50 ENTRY ACCEPTED 2020-10-02 08:58:16
2020-10-01 23:20:39
Wiktoria Topór KUBUŚ
  • 1x 1B/BABY/towarzyski - wys. 60cm z trafieniem w normę czas - S1
49 ENTRY ACCEPTED 2020-10-02 08:58:18
2020-10-01 23:20:10
Weronika Rynkiewicz KUBUŚ
  • 1x 4A/L-3/kuc oficjalne
  • 1x 5A/L-2/kuc oficjalne
  • 1x 1B/BABY/towarzyski - wys. 60cm z trafieniem w normę czas - S1
48 ENTRY ACCEPTED 2020-10-02 08:58:24
2020-10-01 22:03:15
Urszula Bańkowska GREK
  • 1x 7B/LL/finał - dokładności z rozgrywką
47 ENTRY ACCEPTED 2020-10-02 08:58:38
2020-10-01 22:02:33
Emil Mościcki GREK
  • 1x 7B/LL/finał - dokładności z rozgrywką
46 ENTRY ACCEPTED 2020-10-02 08:58:43
2020-10-01 21:47:38
Julia Paszko DSCHAMIRA
  • 1x 2B/LL/półfinał - zwykły
  • 1x 3B/L/półfinał - speed & music
  • 1x 7B/LL/finał - dokładności z rozgrywką
  • 1x 8B/L/finał - dokładności z rozgrywką
45 ENTRY ACCEPTED 2020-10-02 08:59:23
2020-10-01 21:46:05
Julia Paszko ALMA
  • 1x 1B/BABY/towarzyski - wys. 60cm z trafieniem w normę czas - S1
  • 1x 2B/LL/półfinał - zwykły
  • 2x 7B/LL/finał - dokładności z rozgrywką
44 ENTRY ACCEPTED 2020-10-02 08:59:27
2020-10-01 20:13:40
Natalia Antonowicz BASTYLIA
  • 2x 1B/BABY/towarzyski - wys. 60cm z trafieniem w normę czas - S1
  • 2x 6B/BABY/towarzyski - zwykły
43 ENTRY ACCEPTED 2020-10-02 08:59:31
2020-10-01 20:13:11
Karolina Michałowska AKWARELA
  • 2x 1B/BABY/towarzyski - wys. 60cm z trafieniem w normę czas - S1
42 ENTRY ACCEPTED 2020-10-02 08:59:34
2020-10-01 20:12:51
Agnieszka Rapicka BASTYLIA
  • 2x 2B/LL/półfinał - zwykły
  • 2x 7B/LL/finał - dokładności z rozgrywką
41 ENTRY ACCEPTED 2020-10-02 08:59:38
2020-10-01 19:51:56
Zuzanna Tadaj CEDAR
  • 1x 4B/P/półfinał - szybkości
  • 1x 5B/N/półfinał - dokładności z rozgrywką
  • 1x 9B/P/finał - zwykły
  • 1x 10B/N/finał - zwykły
40 ENTRY ACCEPTED 2020-10-02 08:59:42
2020-10-01 19:50:48
Zuzanna Tadaj TORNADO
  • 1x 1A/C-2/kuc
  • 1x 2A/N-4/konie
  • 2x 3B/L/półfinał - speed & music
  • 2x 8B/L/finał - dokładności z rozgrywką
39 ENTRY ACCEPTED 2020-10-02 09:01:30
2020-10-01 17:08:00
Wiktoria Żwirko MENUET
  • 1x 1A/C-2/konie
  • 1x 3A/P-2/konie
38 ENTRY ACCEPTED 2020-10-01 15:10:04
2020-10-01 14:20:08
Agnieszka Sobolewska CEARRY
  • 1x 4B/P/półfinał - szybkości
  • 1x 5B/N/półfinał - dokładności z rozgrywką
  • 1x 9B/P/finał - zwykły
  • 1x 10B/N/finał - zwykły
37 ENTRY ACCEPTED 2020-10-01 15:10:06
2020-10-01 14:19:48
Emil Mościcki PRINZESSIN LOTTE VON CONTHARGOS
  • 1x 4B/P/półfinał - szybkości
  • 1x 5B/N/półfinał - dokładności z rozgrywką
  • 1x 9B/P/finał - zwykły
  • 1x 10B/N/finał - zwykły
36 ENTRY ACCEPTED 2020-10-01 15:10:09
2020-10-01 14:19:22
Emil Mościcki BOLIVIA
  • 1x 4B/P/półfinał - szybkości
  • 1x 5B/N/półfinał - dokładności z rozgrywką
  • 1x 9B/P/finał - zwykły
  • 1x 10B/N/finał - zwykły
35 ENTRY ACCEPTED 2020-10-01 15:10:11
2020-10-01 14:18:56
Agata Klentak CARPEDIEM
  • 1x 3B/L/półfinał - speed & music
  • 1x 4B/P/półfinał - szybkości
  • 1x 8B/L/finał - dokładności z rozgrywką
  • 1x 9B/P/finał - zwykły
34 ENTRY ACCEPTED 2020-10-01 09:01:25
2020-10-01 08:56:01
Natalia Antonowicz BOGDANKA
  • 2x 1B/BABY/towarzyski - wys. 60cm z trafieniem w normę czas - S1
  • 2x 6B/BABY/towarzyski - zwykły
33 ENTRY ACCEPTED 2020-10-01 09:01:29
2020-10-01 08:55:29
Nina Misijuk AKWARELA
  • 1x 4A/L-3/konie towarzyskie
  • 1x 5A/L-2/konie towarzyskie
32 ENTRY ACCEPTED 2020-10-01 09:03:29
2020-10-01 08:53:44
Karolina Michałowska BOGDANKA
  • 1x 4A/L-3/konie oficjalne
  • 1x 5A/L-2/konie oficjalne
31 ENTRY ACCEPTED 2020-10-01 09:03:33
2020-10-01 08:29:29
Filip Mieczkowski BOGDANKA
  • 2x 2B/LL/półfinał - zwykły
  • 2x 7B/LL/finał - dokładności z rozgrywką
30 ENTRY ACCEPTED 2020-10-01 09:03:40
2020-10-01 08:29:09
Agnieszka Rapicka JUST ICE
  • 2x 3B/L/półfinał - speed & music
  • 2x 8B/L/finał - dokładności z rozgrywką
29 ENTRY ACCEPTED 2020-10-01 09:04:17
2020-09-30 21:34:40
Urszula Bochen BARNABA
  • 2x 1B/BABY/towarzyski - wys. 60cm z trafieniem w normę czas - S1
  • 2x 2B/LL/półfinał - zwykły
  • 1x 6B/BABY/towarzyski - zwykły
  • 2x 7B/LL/finał - dokładności z rozgrywką
28 ENTRY ACCEPTED 2020-10-01 09:04:21
2020-09-30 20:58:17
Julia Poznańska JUGA
  • 1x 2B/LL/półfinał - zwykły
  • 1x 3B/L/półfinał - speed & music
  • 1x 7B/LL/finał - dokładności z rozgrywką
  • 1x 8B/L/finał - dokładności z rozgrywką
27 ENTRY ACCEPTED 2020-10-01 09:04:42
2020-09-30 19:10:51
Lena Gabinska AGA
  • 2x 1B/BABY/towarzyski - wys. 60cm z trafieniem w normę czas - S1
  • 2x 6B/BABY/towarzyski - zwykły
26 ENTRY ACCEPTED 2020-10-01 09:04:47
2020-09-30 19:09:40
Weronika Szutko BERDI
  • 2x 2B/LL/półfinał - zwykły
  • 2x 7B/LL/finał - dokładności z rozgrywką
25 ENTRY ACCEPTED 2020-10-01 09:04:50
2020-09-30 19:08:54
Agnieszka Sarosiek SALMA
  • 1x 4B/P/półfinał - szybkości
  • 1x 5B/N/półfinał - dokładności z rozgrywką
  • 1x 9B/P/finał - zwykły
  • 1x 10B/N/finał - zwykły
24 ENTRY ACCEPTED 2020-10-01 09:04:56
2020-09-30 19:06:20
Oliwia Mlenko SUNNY BOY
  • 1x 2B/LL/półfinał - zwykły
  • 1x 3B/L/półfinał - speed & music
  • 1x 7B/LL/finał - dokładności z rozgrywką
  • 1x 8B/L/finał - dokładności z rozgrywką
23 ENTRY ACCEPTED 2020-10-01 09:05:00
2020-09-30 19:05:08
Kamila Gemska ARKTIC
  • 1x 2B/LL/półfinał - zwykły
  • 1x 3B/L/półfinał - speed & music
  • 1x 7B/LL/finał - dokładności z rozgrywką
  • 1x 8B/L/finał - dokładności z rozgrywką
22 ENTRY ACCEPTED 2020-10-01 09:05:04
2020-09-30 19:04:27
Natalia Borysiuk ALFA SANTA
  • 1x 1B/BABY/towarzyski - wys. 60cm z trafieniem w normę czas - S1
  • 1x 2B/LL/półfinał - zwykły
  • 2x 7B/LL/finał - dokładności z rozgrywką
21 ENTRY ACCEPTED 2020-10-01 09:05:08
2020-09-30 19:02:51
Lena Gabinska MOCARZ
  • 1x 5A/L-2/konie oficjalne
  • 2x 1B/BABY/towarzyski - wys. 60cm z trafieniem w normę czas - S1
  • 2x 6B/BABY/towarzyski - zwykły
20 ENTRY ACCEPTED 2020-10-01 09:05:48
2020-09-30 18:15:35
Gabriela Moczydłowska FRANCESKA-N
  • 1x 7B/LL/finał - dokładności z rozgrywką
  • 1x 8B/L/finał - dokładności z rozgrywką
19 ENTRY ACCEPTED 2020-10-01 09:05:52
2020-09-30 18:07:13
Patrycja Gąsowska BLACK BEAUTY
  • 1x 7B/LL/finał - dokładności z rozgrywką
  • 1x 8B/L/finał - dokładności z rozgrywką
18 ENTRY ACCEPTED 2020-10-01 09:05:55
2020-09-30 17:35:03
Maja Bujalska GEPARD
  • 1x 4A/L-3/konie oficjalne
  • 1x 5A/L-2/konie oficjalne
  • 2x 1B/BABY/towarzyski - wys. 60cm z trafieniem w normę czas - S1
17 ENTRY ACCEPTED 2020-10-01 09:05:58
2020-09-30 17:34:31
Maja Prymaka HUK
  • 1x 4A/L-3/konie oficjalne
  • 1x 5A/L-2/konie oficjalne
  • 1x 1B/BABY/towarzyski - wys. 60cm z trafieniem w normę czas - S1
16 ENTRY ACCEPTED 2020-10-01 09:06:02
2020-09-30 17:33:50
Oliwia Brasławska HUK
  • 1x 1B/BABY/towarzyski - wys. 60cm z trafieniem w normę czas - S1
15 ENTRY ACCEPTED 2020-10-01 09:06:05
2020-09-30 17:29:32
Zuzanna Wiszowata OGIMANN
  • 1x 4A/L-3/kuc oficjalne
  • 1x 5A/L-2/kuc oficjalne
  • 2x 1B/BABY/towarzyski - wys. 60cm z trafieniem w normę czas - S1
14 ENTRY ACCEPTED 2020-10-01 09:06:09
2020-09-30 17:27:42
Aleksandra Kamińska ROKI
  • 1x 4A/L-3/konie oficjalne
  • 1x 5A/L-2/konie oficjalne
  • 1x 1B/BABY/towarzyski - wys. 60cm z trafieniem w normę czas - S1
  • 1x 2B/LL/półfinał - zwykły
13 ENTRY ACCEPTED 2020-10-01 09:06:13
2020-09-30 17:25:33
Oliwia Brasławska GAZELA
  • 1x 3A/P-2/kuc
  • 2x 1B/BABY/towarzyski - wys. 60cm z trafieniem w normę czas - S1
12 ENTRY ACCEPTED 2020-10-01 09:06:21
2020-09-30 17:16:20
Kinga Fiedziukiewicz KALINA
  • 1x 3B/L/półfinał - speed & music
  • 1x 4B/P/półfinał - szybkości
  • 1x 8B/L/finał - dokładności z rozgrywką
  • 1x 9B/P/finał - zwykły
11 ENTRY ACCEPTED 2020-10-01 09:06:24
2020-09-30 16:49:47
Aleksandra Zarecka HADES FIRE P
  • 1x 2A/N-4/konie
10 ENTRY ACCEPTED 2020-09-30 08:24:22
2020-09-29 23:43:21
Adrian Stypułkowski QUIBUS VAN DE CLAEVERVALLEI
  • 2x 3B/L/półfinał - speed & music
  • 2x 8B/L/finał - dokładności z rozgrywką
9 ENTRY ACCEPTED 2020-09-30 08:24:25
2020-09-29 23:42:28
Adrian Stypułkowski OXO VAN DE CLAEVERVALLEI
  • 1x 4B/P/półfinał - szybkości
  • 1x 5B/N/półfinał - dokładności z rozgrywką
  • 1x 9B/P/finał - zwykły
  • 1x 10B/N/finał - zwykły
8 ENTRY ACCEPTED 2020-09-30 08:24:29
2020-09-29 15:29:06
Gabriela Mackiewicz HADES FIRE P
  • 1x 3A/P-2/konie
7 ENTRY ACCEPTED 2020-09-30 08:25:14
2020-09-29 14:37:17
Katarzyna Nurkowska GRAFIT
  • 1x 2B/LL/półfinał - zwykły
6 ENTRY ACCEPTED 2020-09-30 08:25:17
2020-09-29 14:36:06
Weronika Dmitruk GRAFIT
  • 1x 3B/L/półfinał - speed & music
  • 1x 8B/L/finał - dokładności z rozgrywką
  • 1x 9B/P/finał - zwykły
5 ENTRY ACCEPTED 2020-09-30 08:25:43
2020-09-29 14:34:55
Weronika Dmitruk FUKSJA
  • 1x 3B/L/półfinał - speed & music
  • 1x 8B/L/finał - dokładności z rozgrywką
4 ENTRY ACCEPTED 2020-09-30 08:26:00
2020-09-29 14:31:50
Izabela Sokołowska FUKSJA
  • 1x 2B/LL/półfinał - zwykły
  • 1x 7B/LL/finał - dokładności z rozgrywką
3 ENTRY ACCEPTED 2020-09-30 08:26:28
2020-09-29 13:38:44
Vanessa Lenkiewicz FILADELFIA
  • 1x 1B/BABY/towarzyski - wys. 60cm z trafieniem w normę czas - S1
  • 1x 2B/LL/półfinał - zwykły
  • 1x 6B/BABY/towarzyski - zwykły
  • 1x 7B/LL/finał - dokładności z rozgrywką
2 ENTRY ACCEPTED 2020-10-01 09:06:27
2020-09-29 09:12:15
Emilia Kurowska KARINO
  • 1x 4A/L-3/konie oficjalne
  • 1x 5A/L-2/konie oficjalne
1 ENTRY ACCEPTED 2020-09-29 08:05:37
2020-09-28 18:48:58
Aleksandra Kuczyńska ALEKSANDRIA
  • 1x 2A/N-4/konie
No. Rider Club
Year of birth
National ID/Number
FEI ID
1. Antonowicz Natalia MKS Sprząśla
2007 (JM.)
brak
2. Bańkowska Urszula KJ OSTOJA w Chrabołach
S
brak
3. Borysiuk Natalia KJ BIK
2004 (J.)
brak
4. Brasławska Oliwia Klub Sportowy Victoria
2000 (MJ.)
O039542
5. Bujalska Maja KS Victoria
2006 (JM.)
O056186
6. Dmitruk Weronika Bez Przynależności Klubowej K P O
2004 (J.)
brak
7. Fiedziukiewicz Kinga BPK
S
,
8. Fudali Emilia Klub Jeździecki Ostoja
2005 (JM.)
LZRWZJ/2754/20
9. Gabinska Lena KJ BIK
2009 (Mł.)
brak
10. Gąsowska Patrycja BPK
Brak
11. Gemska Kamila KJ BIK Gieniusze
2003 (J.)
brak
12. Kamińska Aleksandra Klub Sportowy Victoria
S
O031204
13. Klentak Agata KJ OSTOJA w Chrabołach
2001 (MJ.)
O038398
14. Kuczyńska Aleksandra Centrum Szkolenia Jeździeckiego Chraboły
S
O030986
15. Kurowska Emilia KLUB JEŹDZIECKI BIAŁYSTOK
S
O031206
16. Lenkiewicz Vanessa KLUB JEŹDZIECKI POPŁAWCE
2000 (MJ.)
Brak
17. Mackiewicz Gabriela KLUB JEŹDZIECKI BIAŁYSTOK
2002 (J.)
O034705
18. Michałowska Karolina MKS Sprząsla
2001 (MJ.)
brak
Regionalna: A(w) B(w) LZRWZJ/2
19. Mieczkowski Filip MKS Sprząśla
2004 (J.)
brak
20. Misijuk Nina MKS Sprząśla
2004 (J.)
brak
21. Mlenko Oliwia KJ BIK Gieniusze
2003 (J.)
brak
22. Moczydłowska Gabriela BPK
2003 (J.)
Brak
23. Mościcki Emil KJ OSTOJA w Chrabołach
S
O030979
24. Mościcki Emil KJ OSTOJA w Chrabołach
S
brak
25. Nurkowska Katarzyna Bez Przynależności Klubowej K P O
S
brak
26. Paszko Julia Klub Jeździecki BIK Gieniusze
2003 (J.)
O028817
27. Poznańska Julia Brak
2004 (J.)
O056158
28. Prymaka Maja Klub Sportowy Victoria
2006 (JM.)
O059230
29. Rapicka Agnieszka MKS Sprzasla
S
O005466
30. Rynkiewicz Weronika Klub Jeździecki Ostoja
2008 (JM.)
Brak
31. Sarosiek Agnieszka Klub Jeździecki Bik Gieniusze
S
brak
32. Sobolewska Agnieszka KJ OSTOJA w Chrabołach
S
O012388
33. Sokołowska Izabela Bez Przynależności Klubowej K P O
2001 (MJ.)
brak
34. Stypułkowski Adrian LKJ Gałkowo
S
O004318
35. Szutko Weronika KJ BIK Gieniusze
2004 (J.)
LZRWZJ/2310/18
36. Szutko Weronika KJ Bik Gieniusze
2004 (J.)
0047420
37. Tadaj Zuzanna BPK
2000 (MJ.)
O031464
38. Topór Wiktoria Klub Jeździecki Ostoja
2006 (JM.)
O056274
39. Wiszowata Zuzanna Klub Sportowy Victoria
2004 (J.)
O059970
40. Zarecka Aleksandra Centrum Szkolenia Jeździeckiego Chraboły
S
O036693
41. Żwirko Wiktoria CSJ Chraboły
2001 (MJ.)
O040758
No. Horse number Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

16

AGA KUC SZETLANDZKI POL 2010 klacz skarogniada/kuc:104 F: NN
M: NN
brak 616999510434810
2.

12

AKWARELA SP POL 2009 Klacz kara/165 F: Ulisses
M: Akcja
K017473 616009510400009
3.

4

ALEKSANDRIA SP POL 2003 klacz skarogniada/171 F: Wiliam
M: Argentyna
K008051 POL009530000803
4.

21

ALFA SANTA TYP SZLACHETNY POL 2011 Klacz srokata/mk: F: NN
M: NN
LKRWZJ/3232/18
5.

3

ALMA Szlachetna Półkrew POL 2015 klacz srokata/165 F: Sedan
M: Aisha
brak 616009510327515
6.

20

ARKTIC WIELKOPOLSKA POL 2004 Wałach ciemnogniada F: Wigan
M: Asturia
Brak
7.

14

BARNABA Pełna Krew Angielska POL 2012 wałach gniada/165 F: Abou Zouz
M: Bacuri
K030057 616120078801
8.

39

BASTYLIA MAŁOPOLSKA POL 2007 klacz gniada/175 F: Wolant
M: Banicja
brak POL 006 58 02324 07
9.

17

BERDI MAŁOPOLSKA POL 2015 klacz gniada/175 F: Bartnik
M: Lotka
brak 616 006 51 00352 15
10.

24

BLACK BEAUTY Polski Koń Szlachetnej Półkrwi POL 2014 wałach kara/175 F: Rumianek
M: Łagodna Bryza
Brak 616009510195914
11.

11

BOGDANKA WLKP POL 2012 Klacz gniada/. F: Maaik
M: Berenika
. .
12.

33

BOLIVIA WESTPHALIAN POL 2005 klacz gniada/174 F: Bonaparte
M: Ofelia
Brak 702286
13.

35

CANDO HOLSZTYŃSKA GER 2000 wałach gniada/173 F: Candillo
M: Bassia
LKRWZJ/4757/20 DE421000186900
14.

34

CARPEDIEM Holsteiner Warmblut GER 2002 Ogier gniada/166 F: Coriano / Corrado I
M: Divola / Caletto I
K006555 DE 421000610702
15.

31

CEARRY Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2009 klacz gniada/160 F: Carry Son/Carry
M: Comma/Colman
K018447 616009530251009
16.

40

CEDAR SP POL 2003 wałach kara/160 F: Aktyw
M: Celine
K015945 POL 009 66 00142 03
17.

2

DSCHAMIRA HANOWERSKA GER 2008 klacz ciemnogniada/163 F: Dancier
M: Avicia
LKRWZJ/3228/18 DE 431315404408
18.

10

FILADELFIA TYP SZLACHETNY POL 2010 klacz gniada/160 F: NN
M: NN
K025584 616 999 68 20009 10
19.

23

FRANCESKA-N SP POL 2015 klacz gniada/160 F: Caretino K
M: Filadelfia-N
Brak 616009610185815
20.

9

FUKSJA Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2003 klacz gniada/164 F: Junak
M: Fanaberia
brak POL 009 63 00963 03
21.

29

GAZELA KUC POL 2011 klacz gniada/kuc:- F: GROM / ALBUM
M: KOLINA / DORIAN
K029789 616999580138211
22.

25

GEPARD SP POL 2000 wałach kasztanowata/- F: ARYSTOTELES / KARTACZ
M: GAJA / ORLYT
K012383 POL009690009700
23.

8

GRAFIT Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2004 wałach gniada/166 F: Silver Dream
M: Gracja
brak POL 009 57 00140 04
24.

38

GREK WIELKOPOLSKA POL 2003 wałach gniada/163 F: Le Duc
M: Gawrynia
K025251 POL007600120803
25.

7

HADES FIRE P Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2013 Ogier ciemnogniada/165 F: PENANGO
M: HAWANA
K025299 616 009 51 01399 13
26.

36

HEKATE TRK POL 2009 klacz kasztanowata/164 F: Vojazas
M: Herta
K021509 LTU002520222909
27.

26

HUK MAŁOPOLSKA POL 2011 wałach gniada/- F: HEDAR
M: BEJA
K021875 616006510418511
28.

15

JUGA SP POL 2005 klacz siwa/173 F: Daktyl
M: Jurarta
K024214 POL009590134905
29.

13

JUST ICE WIELKOPOLSKA POL 2007 Klacz kara F: Icy Walker
M: Judea
K021949 POL 007 60 00438 07
30.

30

KALINA WIELKOPOLSKA POL 2015 Klacz gniada/164 F: Damon
M: Karencja
Brak 616007510246715
31.

1

KARINO Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2007 Wałach kara/169 F: HADRIAN
M: KULBAKA
K020760 POL 009 51 04300 07
32.

37

KUBUŚ KUC POL 2016 wałach siwa/kuc:135 F: NN
M: NN
LKRWZJ/4805/20 POL616999510345416
33.

42

MENUET MAŁOPOLSKA POL 2003 wałach gniada/- F: Vasco
M: Mufka
K013134 POL 006 51 01421 03
34.

22

MOCARZ M POL 1998 Wałach srokata F: Cenzus
M: Mona
brak
35.

43

MODAR WLKP POL 2003 Wałach kasztanowata/168 F: NN
M: NN
Brak
36.

27

OGIMANN KUC POL 2008 wałach inna/kuc:- F: NN
M: NN
K021307 DE498560016508
37.

6

OXO VAN DE CLAEVERVALLEI Belgijski Kon Gorącokwisty POL 9/06/2014 Wałach kasztanowata/168 F: ARKO III
M: DINA VAN DE CLAEVERVALLEI
K028243 K028243
38.

32

PRINZESSIN LOTTE VON CONTHARGOS BAYER POL 2011 Klacz gniada/174 F: Conthargos
M: Pippilotta
K027749 DE 481 810054011
39.

5

QUIBUS VAN DE CLAEVERVALLEI BWP POL 2016 Wałach gniada/170 F: CORYDON VAN T&L
M: ELEGANCE
K029013 K0282412
40.

28

ROKI NN POL 2013 wałach kara/mk:150 F: NN
M: Rewolucja z Bacówki
K029790 616999510357213
41.

18

SALMA SP POL 2008 Klacz gniada F: Niels
M: Smuga
K015622
42.

19

SUNNY BOY WLKP POL 2004 Wałach ciemnogniada F: Ignam
M: Sewilla
K012025
43.

41

TORNADO TYP SZLACHETNY POL 2011 wałach kara/160 F: Damon
M: Karia
K023521 616 999 51 04318 11
Rider Club
Competition
Prize
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Bańkowska Urszula
KJ OSTOJA w Chrabołach
GREK (38)
2020-10-04
10
Borysiuk Natalia
KJ BIK
2020-10-03
2020-10-04
2020-10-04
8
2020-10-03
Brasławska Oliwia
Klub Sportowy Victoria
GAZELA (29)
2020-10-03
Bujalska Maja
KS Victoria
GEPARD (25)
2020-10-03
4
2020-10-03
6
Dmitruk Weronika
Bez Przynależności Klubowej K P O
GRAFIT (8)
2020-10-03
7
2020-10-04
7
2020-10-04
7
FUKSJA (9)
2020-10-03
5
2020-10-04
1
Fiedziukiewicz Kinga
BPK
KALINA (30)
2020-10-03
8
2020-10-03
5
2020-10-04
7
2020-10-04
4
Fudali Emilia
Klub Jeździecki Ostoja
CANDO (35)
2020-10-03
2
2020-10-03
6
2020-10-04
2
2020-10-04
6
Gabinska Lena
KJ BIK
MOCARZ (22)
2020-10-03
5
Gąsowska Patrycja
BPK
2020-10-04
3
2020-10-04
7
Gemska Kamila
KJ BIK Gieniusze
ARKTIC (20)
2020-10-03
13
2020-10-03
13
2020-10-04
11
2020-10-04
Kamińska Aleksandra
Klub Sportowy Victoria
ROKI (28)
2020-10-03
4
2020-10-03
4
2020-10-03
12
Klentak Agata
KJ OSTOJA w Chrabołach
2020-10-03
1
2020-10-03
Kuczyńska Aleksandra
Centrum Szkolenia Jeździeckiego Chraboły
2020-10-03
3
Kurowska Emilia
KLUB JEŹDZIECKI BIAŁYSTOK
KARINO (1)
2020-10-03
1
2020-10-03
1
Mackiewicz Gabriela
KLUB JEŹDZIECKI BIAŁYSTOK
2020-10-03
1
Michałowska Karolina
MKS Sprząsla
2020-10-03
2
2020-10-03
3
2020-10-03
9
Mieczkowski Filip
MKS Sprząśla
2020-10-03
3
2020-10-03
2020-10-04
4
Misijuk Nina
MKS Sprząśla
2020-10-03
1
2020-10-03
1
Mlenko Oliwia
KJ BIK Gieniusze
2020-10-03
8
2020-10-03
10
2020-10-04
7
2020-10-04
Moczydłowska Gabriela
BPK
2020-10-04
2020-10-04
Mościcki Emil
KJ OSTOJA w Chrabołach
2020-10-03
2
2020-10-04
2020-10-04
1
2020-10-03
1
BOLIVIA (33)
2020-10-03
3
2020-10-03
2
Mościcki Emil
KJ OSTOJA w Chrabołach
GREK (38)
2020-10-04
1
Nurkowska Katarzyna
Bez Przynależności Klubowej K P O
GRAFIT (8)
2020-10-03
11
Paszko Julia
Klub Jeździecki BIK Gieniusze
2020-10-03
1
2020-10-03
12
2020-10-04
11
2020-10-04
14
ALMA (3)
2020-10-03
2020-10-04
17
2020-10-04
11
2020-10-03
Poznańska Julia
Brak
JUGA (15)
2020-10-03
5
2020-10-03
11
2020-10-04
11
2020-10-04
13
Prymaka Maja
Klub Sportowy Victoria
HUK (26)
2020-10-03
3
2020-10-03
2
Rapicka Agnieszka
MKS Sprzasla
2020-10-03
2
2020-10-03
2020-10-04
7
2020-10-04
2
2020-10-03
2020-10-03
7
2020-10-04
11
Rynkiewicz Weronika
Klub Jeździecki Ostoja
KUBUŚ (37)
2020-10-03
2
2020-10-03
1
Sarosiek Agnieszka
Klub Jeździecki Bik Gieniusze
SALMA (18)
2020-10-03
4
2020-10-04
3
2020-10-04
3
2020-10-03
2
Sobolewska Agnieszka
KJ OSTOJA w Chrabołach
CEARRY (31)
2020-10-03
1
2020-10-04
1
2020-10-04
4
2020-10-03
2
Sokołowska Izabela
Bez Przynależności Klubowej K P O
FUKSJA (9)
2020-10-03
6
2020-10-04
5
Stypułkowski Adrian
LKJ Gałkowo
2020-10-03
3
2020-10-04
3
2020-10-03
6
2020-10-04
2
2020-10-04
2
2020-10-03
2
Szutko Weronika
KJ BIK Gieniusze
BERDI (17)
2020-10-03
10
2020-10-03
2020-10-04
9
2020-10-04
11
Tadaj Zuzanna
BPK
CEDAR (40)
2020-10-03
2020-10-04
2020-10-04
2020-10-03
2
TORNADO (41)
2020-10-03
2
2020-10-03
4
2020-10-03
2020-10-04
7
2020-10-04
5
2020-10-03
1
Topór Wiktoria
Klub Jeździecki Ostoja
HEKATE (36)
2020-10-03
3
2020-10-03
4
2020-10-03
9
2020-10-04
6
2020-10-04
4
Wiszowata Zuzanna
Klub Sportowy Victoria
OGIMANN (27)
2020-10-03
1
2020-10-03
2
Zarecka Aleksandra
Centrum Szkolenia Jeździeckiego Chraboły
2020-10-03
1
Żwirko Wiktoria
CSJ Chraboły
MENUET (42)
2020-10-03
2
2020-10-03
2

Number of Riders: 41

Number of Horses: 43

The sum of prizes: 0.00

Competition results developed by:
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: R2-042018-2, Podlaski Związek Jeździecki)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2020
design and realization: signus.pl