Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

Zgłoszenia zaakceptowane:

Nr Status zgłoszenia
Daty korekty i utworzenia
Zawodnik Koń Konkursy
52 ENTRY ACCEPTED 2018-05-17 23:31:25
2018-05-17 23:26:33
Aleksandra Pietrusiewicz LOZANNA
  • 1x 2B/LL/konkurs z trafieniem w normę czasu (S1 - art. 238.1.1)
  • 1x 8B/LL/dokładności z rozgrywką (art. 238.1.2)
51 ENTRY ACCEPTED 2018-05-17 23:31:36
2018-05-17 23:25:41
Aleksandra Pietrusiewicz KARO
  • 1x 1A/L1/konie
  • 1x 3A/P2/konie
50 ENTRY ACCEPTED 2018-05-17 23:31:47
2018-05-17 23:16:12
Agnieszka Sobolewska TIRANA
  • 1x 4B/L/konkurs dokładności z rozgrywką (art. 238.1.2)
  • 1x 5B/P/konkurs dokładności z rozgrywką (art. 238.1.2)
  • 1x 10B/L/konkurs zwykły (art.238.2.1)
  • 1x 11B/P/konkurs o wzrastającym stopniu trudności z Jokerem ( art.269.5 )
49 ENTRY ACCEPTED 2018-05-17 23:31:57
2018-05-17 23:14:24
Emil Mościcki HEKATE
  • 1x 5B/P/konkurs dokładności z rozgrywką (art. 238.1.2)
  • 1x 6B/N/konkurs dwufazowy (art.274.5.2)
  • 1x 11B/P/konkurs o wzrastającym stopniu trudności z Jokerem ( art.269.5 )
  • 1x 12B/N/konkurs zwykły (art.238.2.1)
48 ENTRY ACCEPTED 2018-05-17 23:32:09
2018-05-17 23:13:44
Emil Mościcki SECURITY 6
  • 1x 6B/N/konkurs dwufazowy (art.274.5.2)
  • 1x 12B/N/konkurs zwykły (art.238.2.1)
47 ENTRY ACCEPTED 2018-05-17 23:32:18
2018-05-17 23:13:13
Emil Mościcki CANDY KISS
  • 1x 5B/P/konkurs dokładności z rozgrywką (art. 238.1.2)
  • 1x 6B/N/konkurs dwufazowy (art.274.5.2)
  • 1x 11B/P/konkurs o wzrastającym stopniu trudności z Jokerem ( art.269.5 )
  • 1x 12B/N/konkurs zwykły (art.238.2.1)
46 ENTRY ACCEPTED 2018-05-17 23:32:29
2018-05-17 23:12:17
Emil Mościcki RAMOS
  • 1x 5B/P/konkurs dokładności z rozgrywką (art. 238.1.2)
  • 1x 6B/N/konkurs dwufazowy (art.274.5.2)
  • 1x 11B/P/konkurs o wzrastającym stopniu trudności z Jokerem ( art.269.5 )
  • 1x 12B/N/konkurs zwykły (art.238.2.1)
45 ENTRY ACCEPTED 2018-05-17 23:32:41
2018-05-17 23:11:16
Agata Klentak PETUNIA
  • 1x 3A/P2/konie
  • 1x 4B/L/konkurs dokładności z rozgrywką (art. 238.1.2)
  • 1x 5B/P/konkurs dokładności z rozgrywką (art. 238.1.2)
  • 1x 10B/L/konkurs zwykły (art.238.2.1)
  • 1x 11B/P/konkurs o wzrastającym stopniu trudności z Jokerem ( art.269.5 )
44 ENTRY ACCEPTED 2018-05-17 23:32:50
2018-05-17 23:09:53
Emilia Fudali LOZANNA
  • 1x 1B Tow/LL/konkurs „BABY”, wysokość ok.40-50 cm (konkurs dokładności – art. 238.1.1)
  • 1x 2B/LL/konkurs z trafieniem w normę czasu (S1 - art. 238.1.1)
  • 1x 7B Tow/LL/konkurs „BABY”, wysokość ok.40-50 cm (konkurs dokładności – art. 238.1.1)
  • 1x 8B/LL/dokładności z rozgrywką (art. 238.1.2)
43 ENTRY ACCEPTED 2018-05-17 23:33:08
2018-05-17 23:08:43
Alicja Nazarkiewicz FAKTOR
  • 1x 1B Tow/LL/konkurs „BABY”, wysokość ok.40-50 cm (konkurs dokładności – art. 238.1.1)
  • 1x 2B/LL/konkurs z trafieniem w normę czasu (S1 - art. 238.1.1)
  • 1x 7B Tow/LL/konkurs „BABY”, wysokość ok.40-50 cm (konkurs dokładności – art. 238.1.1)
  • 1x 8B/LL/dokładności z rozgrywką (art. 238.1.2)
42 ENTRY ACCEPTED 2018-05-17 23:33:18
2018-05-17 23:07:42
Magdalena Babińska FAKTOR
  • 1x 1B Tow/LL/konkurs „BABY”, wysokość ok.40-50 cm (konkurs dokładności – art. 238.1.1)
  • 1x 2B/LL/konkurs z trafieniem w normę czasu (S1 - art. 238.1.1)
  • 1x 7B Tow/LL/konkurs „BABY”, wysokość ok.40-50 cm (konkurs dokładności – art. 238.1.1)
  • 1x 8B/LL/dokładności z rozgrywką (art. 238.1.2)
41 ENTRY ACCEPTED 2018-05-17 22:32:08
2018-05-17 22:31:39
Milena Jakubiak QUO VADIS
  • 2x 1B Tow/LL/konkurs „BABY”, wysokość ok.40-50 cm (konkurs dokładności – art. 238.1.1)
  • 2x 2B/LL/konkurs z trafieniem w normę czasu (S1 - art. 238.1.1)
  • 2x 7B Tow/LL/konkurs „BABY”, wysokość ok.40-50 cm (konkurs dokładności – art. 238.1.1)
  • 2x 8B/LL/dokładności z rozgrywką (art. 238.1.2)
40 ENTRY ACCEPTED 2018-05-17 22:31:57
2018-05-17 22:31:33
Julia Serafin BORYS
  • 1x 1A/L1/konie
  • 1x 2A/L4/konie
  • 2x 1B Tow/LL/konkurs „BABY”, wysokość ok.40-50 cm (konkurs dokładności – art. 238.1.1)
39 ENTRY ACCEPTED 2018-05-17 22:32:33
2018-05-17 22:31:02
Zuzanna Marcińczyk GEPARD
  • 1x 1A/L1/konie
  • 1x 2A/L4/konie
  • 1x 1B Tow/LL/konkurs „BABY”, wysokość ok.40-50 cm (konkurs dokładności – art. 238.1.1)
  • 1x 2B/LL/konkurs z trafieniem w normę czasu (S1 - art. 238.1.1)
38 ENTRY ACCEPTED 2018-05-17 22:32:46
2018-05-17 22:30:28
Oliwia Brasławska HARIBO
  • 1x 1B Tow/LL/konkurs „BABY”, wysokość ok.40-50 cm (konkurs dokładności – art. 238.1.1)
  • 1x 2B/LL/konkurs z trafieniem w normę czasu (S1 - art. 238.1.1)
37 ENTRY ACCEPTED 2018-05-17 22:32:56
2018-05-17 22:30:03
Anna Makaruk KILIANA
  • 1x 1B Tow/LL/konkurs „BABY”, wysokość ok.40-50 cm (konkurs dokładności – art. 238.1.1)
  • 1x 2B/LL/konkurs z trafieniem w normę czasu (S1 - art. 238.1.1)
36 ENTRY ACCEPTED 2018-05-17 22:33:07
2018-05-17 22:27:15
Milena Jakubiak KARINO
  • 1x 5B/P/konkurs dokładności z rozgrywką (art. 238.1.2)
  • 1x 6B/N/konkurs dwufazowy (art.274.5.2)
  • 1x 11B/P/konkurs o wzrastającym stopniu trudności z Jokerem ( art.269.5 )
  • 1x 12B/N/konkurs zwykły (art.238.2.1)
35 ENTRY ACCEPTED 2018-05-17 22:33:18
2018-05-17 22:22:34
Adrian Stypułkowski DA VINCI
  • 1x 1B Tow/LL/konkurs „BABY”, wysokość ok.40-50 cm (konkurs dokładności – art. 238.1.1)
  • 1x 2B/LL/konkurs z trafieniem w normę czasu (S1 - art. 238.1.1)
  • 1x 8B/LL/dokładności z rozgrywką (art. 238.1.2)
34 ENTRY ACCEPTED 2018-05-17 22:33:42
2018-05-17 22:11:20
Maja Bajkowska NURT
  • 1x 2A/L4/konie
  • 1x 7B Tow/LL/konkurs „BABY”, wysokość ok.40-50 cm (konkurs dokładności – art. 238.1.1)
33 ENTRY ACCEPTED 2018-05-17 22:34:06
2018-05-17 22:10:46
Zuzanna Jaroszewicz NURT
  • 1x 1A/L1/konie
  • 1x 1B Tow/LL/konkurs „BABY”, wysokość ok.40-50 cm (konkurs dokładności – art. 238.1.1)
  • 1x 7B Tow/LL/konkurs „BABY”, wysokość ok.40-50 cm (konkurs dokładności – art. 238.1.1)
32 ENTRY ACCEPTED 2018-05-17 22:07:23
2018-05-17 22:06:52
Kinga Zubrzycka NURT
  • 2x 1B Tow/LL/konkurs „BABY”, wysokość ok.40-50 cm (konkurs dokładności – art. 238.1.1)
31 ENTRY ACCEPTED 2018-05-17 22:07:37
2018-05-17 22:06:15
Kinga Zubrzycka DEKADA
  • 1x 2A/L4/konie
30 ENTRY ACCEPTED 2018-05-17 22:07:55
2018-05-17 22:03:55
Sandra Raszkiewicz NURT
  • 1x 7B Tow/LL/konkurs „BABY”, wysokość ok.40-50 cm (konkurs dokładności – art. 238.1.1)
29 ENTRY ACCEPTED 2018-05-17 22:08:05
2018-05-17 22:02:30
Sandra Raszkiewicz DEKADA
  • 1x 1A/L1/konie
28 ENTRY ACCEPTED 2018-05-17 22:08:17
2018-05-17 22:00:01
Agnieszka Prokop JUST ICE
  • 1x 2B/LL/konkurs z trafieniem w normę czasu (S1 - art. 238.1.1)
  • 1x 4B/L/konkurs dokładności z rozgrywką (art. 238.1.2)
  • 1x 8B/LL/dokładności z rozgrywką (art. 238.1.2)
  • 1x 10B/L/konkurs zwykły (art.238.2.1)
27 ENTRY ACCEPTED 2018-05-17 22:08:27
2018-05-17 21:58:32
Maria Zajczyk GROM
  • 1x 3A/P2/konie
26 ENTRY ACCEPTED 2018-05-17 21:34:20
2018-05-17 21:29:48
Adrianna Serafin LALA
  • 2x 2B/LL/konkurs z trafieniem w normę czasu (S1 - art. 238.1.1)
25 ENTRY ACCEPTED 2018-05-17 21:34:32
2018-05-17 21:08:48
Dominika Łopieńska PIAF
  • 2x 8B/LL/dokładności z rozgrywką (art. 238.1.2)
  • 1x 10B/L/konkurs zwykły (art.238.2.1)
24 ENTRY ACCEPTED 2018-05-17 21:34:43
2018-05-17 20:43:50
Zuzanna Tadaj TORNADO
  • 1x 4B/L/konkurs dokładności z rozgrywką (art. 238.1.2)
  • 1x 5B/P/konkurs dokładności z rozgrywką (art. 238.1.2)
23 ENTRY ACCEPTED 2018-05-17 21:34:57
2018-05-17 20:43:25
Zuzanna Tadaj CEDAR
  • 1x 2B/LL/konkurs z trafieniem w normę czasu (S1 - art. 238.1.1)
  • 1x 4B/L/konkurs dokładności z rozgrywką (art. 238.1.2)
22 ENTRY ACCEPTED 2018-05-17 21:35:07
2018-05-17 20:40:36
Julia Paszko SALMA
  • 1x 4B/L/konkurs dokładności z rozgrywką (art. 238.1.2)
  • 1x 5B/P/konkurs dokładności z rozgrywką (art. 238.1.2)
  • 1x 10B/L/konkurs zwykły (art.238.2.1)
  • 1x 11B/P/konkurs o wzrastającym stopniu trudności z Jokerem ( art.269.5 )
21 ENTRY ACCEPTED 2018-05-17 21:35:20
2018-05-17 20:39:38
Julia Paszko SEKATOR
  • 1x 4B/L/konkurs dokładności z rozgrywką (art. 238.1.2)
  • 1x 5B/P/konkurs dokładności z rozgrywką (art. 238.1.2)
  • 1x 10B/L/konkurs zwykły (art.238.2.1)
  • 1x 11B/P/konkurs o wzrastającym stopniu trudności z Jokerem ( art.269.5 )
20 ENTRY ACCEPTED 2018-05-17 21:35:34
2018-05-17 20:38:44
Weronika Szutko ALFA SANTA
  • 1x 1B Tow/LL/konkurs „BABY”, wysokość ok.40-50 cm (konkurs dokładności – art. 238.1.1)
  • 1x 2B/LL/konkurs z trafieniem w normę czasu (S1 - art. 238.1.1)
  • 1x 7B Tow/LL/konkurs „BABY”, wysokość ok.40-50 cm (konkurs dokładności – art. 238.1.1)
  • 1x 8B/LL/dokładności z rozgrywką (art. 238.1.2)
19 ENTRY ACCEPTED 2018-05-17 20:19:53
2018-05-17 20:19:39
Sylwia Świrydziuk GRAFIT
  • 1x 4B/L/konkurs dokładności z rozgrywką (art. 238.1.2)
  • 2x 9B/L/konkurs licencyjny (art.6 reg.)
18 ENTRY ACCEPTED 2018-05-17 20:19:16
2018-05-17 19:37:55
Karolina Zaremba MARTYNIKA
  • 1x 1A/L1/konie
17 ENTRY ACCEPTED 2018-05-17 20:19:29
2018-05-17 19:37:09
Karolina Zaremba LAPIS
  • 1x 1A/L1/konie
16 ENTRY ACCEPTED 2018-05-17 20:19:39
2018-05-17 19:36:10
Magdalena Nowak OKTAWIA
  • 1x 1A/L1/konie
15 ENTRY ACCEPTED 2018-05-17 20:20:05
2018-05-17 19:35:17
Magdalena Nowak NELA
  • 1x 1A/L1/konie
14 ENTRY ACCEPTED 2018-05-17 16:10:43
2018-05-17 07:59:38
Urszula Popko AKWARELA
  • 2x 1B Tow/LL/konkurs „BABY”, wysokość ok.40-50 cm (konkurs dokładności – art. 238.1.1)
  • 1x 2B/LL/konkurs z trafieniem w normę czasu (S1 - art. 238.1.1)
  • 2x 7B Tow/LL/konkurs „BABY”, wysokość ok.40-50 cm (konkurs dokładności – art. 238.1.1)
  • 1x 8B/LL/dokładności z rozgrywką (art. 238.1.2)
13 ENTRY ACCEPTED 2018-05-17 16:10:55
2018-05-17 06:36:51
Karolina Janczewska DAFNE
  • 2x 4B/L/konkurs dokładności z rozgrywką (art. 238.1.2)
  • 2x 9B/L/konkurs licencyjny (art.6 reg.)
12 ENTRY ACCEPTED 2018-05-17 16:11:10
2018-05-16 22:16:42
Julia Kulesza BAJER
  • 1x 7B Tow/LL/konkurs „BABY”, wysokość ok.40-50 cm (konkurs dokładności – art. 238.1.1)
  • 2x 8B/LL/dokładności z rozgrywką (art. 238.1.2)
10 ENTRY ACCEPTED 2018-05-17 16:11:21
2018-05-16 22:13:40
Ewa Horbacewicz ORIAN
  • 1x 8B/LL/dokładności z rozgrywką (art. 238.1.2)
  • 2x 9B/L/konkurs licencyjny (art.6 reg.)
9 ENTRY ACCEPTED 2018-05-17 16:11:31
2018-05-16 20:59:08
Beata Kamińska MAJESTAT
  • 1x 2B/LL/konkurs z trafieniem w normę czasu (S1 - art. 238.1.1)
  • 1x 3B/L/konkurs szkoleniowy (art.6 reg.)
  • 2x 9B/L/konkurs licencyjny (art.6 reg.)
8 ENTRY ACCEPTED 2018-05-17 16:11:41
2018-05-16 17:10:42
Adrian Stypułkowski CARPEDIEM
  • 1x 5B/P/konkurs dokładności z rozgrywką (art. 238.1.2)
7 ENTRY ACCEPTED 2018-05-17 16:11:52
2018-05-16 17:10:22
Martyna Ostapczuk CARPEDIEM
  • 1x 12B/N/konkurs zwykły (art.238.2.1)
6 ENTRY ACCEPTED 2018-05-16 16:55:15
2018-05-15 22:31:23
Beata Mróz LUNA I
  • 2x 2B/LL/konkurs z trafieniem w normę czasu (S1 - art. 238.1.1)
  • 1x 8B/LL/dokładności z rozgrywką (art. 238.1.2)
5 ENTRY ACCEPTED 2018-05-16 16:55:40
2018-05-15 22:29:35
Beata Mróz CWAN
  • 1x 2A/L4/konie
  • 1x 4B/L/konkurs dokładności z rozgrywką (art. 238.1.2)
  • 1x 9B/L/konkurs licencyjny (art.6 reg.)
4 ENTRY ACCEPTED 2018-05-16 16:56:43
2018-05-15 17:43:01
Adrian Stypulkowski EISSPORT
  • 1x 4B/L/konkurs dokładności z rozgrywką (art. 238.1.2)
  • 1x 5B/P/konkurs dokładności z rozgrywką (art. 238.1.2)
  • 1x 11B/P/konkurs o wzrastającym stopniu trudności z Jokerem ( art.269.5 )
3 ENTRY ACCEPTED 2018-05-16 16:56:53
2018-05-14 22:09:49
Maja Wyszkowska SACRAMENTO
  • 1x 3A/P2/konie
  • 1x 4A/N6/konie
  • 1x 6B/N/konkurs dwufazowy (art.274.5.2)
2 ENTRY ACCEPTED 2018-05-14 20:24:54
2018-05-14 20:24:34
Antonina Jaworska NIMBA
  • 2x 1B Tow/LL/konkurs „BABY”, wysokość ok.40-50 cm (konkurs dokładności – art. 238.1.1)
  • 2x 7B Tow/LL/konkurs „BABY”, wysokość ok.40-50 cm (konkurs dokładności – art. 238.1.1)
1 ENTRY ACCEPTED 2018-05-14 20:25:02
2018-05-14 20:23:47
Antonina Jaworska LANDO
  • 1x 1A/L1/kuce
  • 1x 2A/L4/kuce
  • 2x 1B Tow/LL/konkurs „BABY”, wysokość ok.40-50 cm (konkurs dokładności – art. 238.1.1)
  • 2x 7B Tow/LL/konkurs „BABY”, wysokość ok.40-50 cm (konkurs dokładności – art. 238.1.1)
No. Rider Club
Year of birth
PZJ
FEI ID
1. Babińska Magdalena KJ Ostoja w Chrabołach
2002 (J.)
Brak
2. Bajkowska Maja Klub Jeździecki Popławce
2004 (JM.)
O046871
3. Brasławska Oliwia Klub Sportowy Victoria
2000 (J.)
O039542
4. Fudali Emilia KJ OSTOJA w Chrabołach
2005 (JM.)
Brak
5. Horbacewicz Ewa OSK Kucykowo
1999 (MJ.)
O022371
6. Jakubiak Milena Bez przynależności klubowej
S
O009262
7. Janczewska Karolina CSJC
S
LZRWZJ/2477/18
8. Jaroszewicz Zuzanna Klub Jeździecki Popławce
2003 (JM.)
O045317
9. Jaworska Antonina Klub Sportowy Pieńki
2007 (Mł.)
O038162
10. Kamińska Beata CSJ Chraboły
2001 (J.)
brak
11. Klentak Agata KJ OSTOJA w Chrabołach
2001 (J.)
Brak
12. Kulesza Julia OSK Kucykowo
2001 (J.)
O031394
13. Łopieńska Dominika brak przynależności klubowej
2002 (J.)
brak
14. Makaruk Anna Klub Sportowy Victoria
2003 (JM.)
O039540
15. Malkowska Anna KJ Legia Kozielska warszawa
2000 (J.)
O023713
16. Marcińczyk Zuzanna Klub Sportowy Victoria
2003 (JM.)
O043254
17. Mościcki Emil KJ OSTOJA w Chrabołach
1998 (MJ.)
O030979
18. Mróz Beata Bez przynależności klubowej
1998 (MJ.)
O038402
19. Nazarkiewicz Alicja KJ OSTOJA w Chrabołach
2002 (J.)
Brak
20. Nowak Magdalena brak
1999 (MJ.)
brak
21. Paszko Julia Klub Jeździecki BIK Gieniusze
2003 (JM.)
O028817
22. Pietrusiewicz Aleksandra KJ Ostoja w Chrabołach
S
Brak
23. Popko Urszula Mks Sprząśla
2004 (JM.)
brak
24. Prokop Agnieszka MKS Sprzasla
S
Brak
25. Raszkiewicz Sandra Klub Jeździecki Popławce
2003 (JM.)
O046234
26. Serafin Julia Klub Sportowy Victoria
2001 (J.)
O042691
27. Serafin Adrianna OSK Stajnia Kucykowo
S
O008798
28. Sobolewska Agnieszka KJ OSTOJA w Chrabołach
S
Brak
29. Stypulkowski Adrian LKJ Galkowo
S
O004318
30. Stypułkowski Adrian LKJ Gałkowo
S
None
31. Stypułkowski Adrian Ludowy Klub Jeździecki w Gałkowie
S
O004318
32. Świrydziuk Sylwia Centrum Szkolenia Jeździeckiego Chraboły
S
O046187
33. Szutko Weronika KJ BIK Gieniusze
2004 (JM.)
LZRWZJ/2310/18
34. Tadaj Zuzanna KJ BIK Gieniusze
2000 (J.)
LZRWZJ/2309/18
35. Wyszkowska Maja SKJ WJ Piaseccy Equestrian
2000 (J.)
O034196
36. Zajczyk Maria Klub Jeździecki Popławce
S
O021437
37. Zaremba Karolina brak
2001 (J.)
brak
38. Zubrzycka Kinga Klub Jeździecki Popławce
2003 (JM.)
O050261
No. Horse numer Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin Owner / Breeder National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

12

AKWARELA SP POL 2009 Klacz kara/165 F: Ulisses
M: Akcja
O: MKS Sprząśla
B: .
brak 616009510400009
2.

20

ALFA SANTA Typ Szlachetny POL 2011 Klacz srokata/mk: F: NN
M: NN
O: Justyna Paszko
B: Justyna Paszko
LKRWZJ/3232/18
3.

10

BAJER KUC POL 2006 Wałach kara/kuc: F: Bard / Rozrajd
M: Bruna / Kaszmir
O: Andrzej Maleszko
B: Anna Komoń
K013313
4.

34

BORYS Typ Szlach. POL 2007 Wałach srokata F: NN
M: NN
O: Ewa Zielenkiewicz
B: Ewa Zielenkiewicz
K025788
5.

40

CANDY KISS Oldenburska POL 2007 Klacz inna/172 F: Carenzo
M: Lotte
O: Anna Mościcka
B: Heinrich Ramsbrock
Brak DE 433330743107
6.

21

CEDAR SP POL 2003 Wałach kara F: Aktyw
M: Celine
O: Małgorzata Linkiewicz
B: Małgorzata Linkiewicz
LKRWZJ/3234/18
7.

6

CWAN Polski Koń Szlachetnej Półkrwi POL 2008 Wałach siwa/165 F: Czakamar
M: Wika
O: Beata Mróz
B: Andrzej Kalinko
K024022
8.

29

DA VINCI SP POL 2008 Wałach tarantowata F: Bardysz
M: Dagna
O: Tomasz Kułak
B: Tomasz Mańczuk
K025582
9.

11

DAFNE SP POL 2010 Klacz kara/165 F: Emetyt
M: Didi
O: Karolina Janczewska
B: Grzegorz kubicz
Brak 616009590282610
10.

45

Darling Junior UKR 2011 gniada/160 F: Peon
M: Daugare
O: Kragliall
B: Kragliall
11.

27

DEKADA Małopolska POL 2000 Klacz kasztanowata F: Lak
M: Dorka
O: Tomasz Kułak
B: Janusz Maluga
K025583
12.

4

EISSPORT Traken LTU 2010 Wałach siwa/166 F: Eisfreund
M: Hale
O: Piotr Boraczewski
B: Violeta pliuskiené
K025228 014545
13.

36

FAKTOR Sp/hol POL 19.04.2004 Ogier gniada/168 F: Lord Star
M: Flora
O: Anną Mościcka
B: Renata Marocka
Brak
14.

33

GEPARD SP POL 2000 Wałach kasztanowata F: Arystoteles / Kartacz
M: Gaja / Orlyt
O: Ewa Zielenkiewicz
B: Ewa Zielenkiewicz
K012383
15.

17

GRAFIT SP POL 2004 Wałach gniada F: Silver Dream
M: Gracja
O: Dawid Wróblewski
B: Zbigniew Szczygieł
K020016 POL009570014004
16.

25

GROM SP POL 2010 Wałach siwa F: Czort R
M: Grenada
O: Beata Zajczyk
B: Jerzy Czaplejewicz
K020160
17.

32

HARIBO KUC POL 2010 Wałach kara/kuc: F: NN
M: NN
O: Ewa Zielenkiewicz
B: Ewa Zielenkiewicz
brak
18.

42

HEKATE TRK LTU 14.04.2009 Klacz kasztanowata/164 F: Vojazas
M: Herta
O: Anną Mościcka
B: Zbiegu Augintoju
Brak
19.

26

JUST ICE Wielkopolska POL 2007 Klacz kara F: Icy Walker
M: Judea
O: Agnieszka Prokop
B: Piotr Melnik
brak POL 007 60 00438 07
20.

30

KARINO Typ Szlachetny POL 1999 Wałach srokata F: NN
M: NN
O: Milena Jakubiak
B: Ireneusz Wasilewski
K014807
21.

44

KARO WLKP POL 2003 Wałach kasztanowata/168 F: NN
M: NN
O: Patrycja Mościcka
B: Mościcki Krzysztof
Brak
22.

31

KILIANA ŚL POL 2008 Klacz kara F: Rypis / Lapis
M: Kina II / Kirpan
O: Ewa Zielenkiewicz
B: Ewa Zielenkiewicz
K015233
23.

24

LALA SP POL 2002 Klacz kasztanowata F: Lejtnant / Jarabub
M: Leukatea / Mistral
O: Marek Serafin
B: Janusz Ołdakowski
K012197
24.

1

LANDO KUC POL 1996 Wałach kara/kuc: F: NN
M: NN
O: Agnieszka Sztandar-Sztanderska
B: Agnieszka Sztandar-Sztanderska
K009461 POL999660389896
25.

37

LOZANNA SP POL 2003 Klacz gniada/164 F: Izyr
M: Lawina
O: Patrycja Mościcka
B: Pasternak Mirosław
Brak POL 009 61 11550 03
26.

5

LUNA I Trakeńska POL 2012 Klacz kara/170 F: Heliopolis
M: Libertina
O: Beata Mróz
B: A. T. Gąsowscy
K025693
27.

8

MAJESTAT Małopolska POL 2000 Wałach siwa/168 F: Emir
M: Mantra
O: Agnieszka Szafran
B: Łój Aleksander
brak 616006511143800
28.

13

NELA Typ Szlachetny POL 2002 Klacz gniada F: nn
M: nn
O: Nowak Magdalena
B: nn
brak
29.

2

NIMBA KUC POL 2007 Klacz gniada F: AWERS / VIS VERSA
M: NATRA / ALIBABA
O: Agnieszka Sztandar-Sztanderska
B: Agnieszka Sztandar-Sztanderska
K024267 POL013610188707
30.

28

NURT SP POL 2004 Wałach gniada F: Wiek
M: Niagara
O: Tomasz Kułak
B: Janusz Koronkiewicz
K021880
31.

9

ORIAN OO POL 2007 Wałach kasztanowata/kuc: F: Pilin Psyche/ Padrons Psyche
M: Osaka/ Europejczyk
O: Anna Tomczyk
B: FHP Giewont Sp. z.o.o.
K018977
32.

38

PETUNIA SP POL 1999 Klacz gniada/164 F: Harnaś
M: Polisa
O: Ewa i Agata Klentak
B: Roman Romuald
Brak 616009660555499
33.

23

PIAF Polski Koń Szlachetnej Półkrwi POL 2007 Wałach ciemnogniada F: Feniks
M: Pik Lady
O: Zdzisław Pruszyński
B: Zdzisław Pruszyński
brak
34.

35

QUO VADIS Koń Oldenburski Skoczek GER 2008 Klacz gniada/165 F: QUALITY
M: ELFENLISA
O: KAMIL DĘBY
B: FRIEDRICH MEINERS
BRAK DE418180158708
35.

39

RAMOS SP POL 02.05.2012 Wałach gniada/168 F: Rockmana's Looping
M: Ramona
O: Anną Mościcka
B: Sięga Janusz
Brak
36.

3

SACRAMENTO SP POL 2009 Wałach siwa F: Spartakus
M: Sisi
O: Maja Wyszkowska
B: Remigiusz Makowski
K016557
37.

18

SALMA SP POL 2008 Klacz gniada F: Niels
M: Smuga
O: Magdalena Kurzątkowska
B: Magdalena Kurzątkowska
POL009520116708
38.

41

SECURITY 6 Hanowerska GER 2001 Wałach kasztanowata/174 F: Stakkato
M: Gitana
O: Anna Mościcka
B: Ernst Berand
Brak DE 431316007501
39.

19

SEKATOR SP POL 2005 Wałach siwa F: Helanis
M: Sesja
O: Jerzy Marcin Maliszewski
B: Malazdra Tadeusz
K013148
40.

43

TIRANA Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2012 Klacz kasztanowata/165 F: Quality Time
M: Tinta
O: Agnieszka Sobolewska
B: Klub Sportowy Nad Wigrami
K022533 616 009 51 03439 12
41.

22

TORNADO Typ Szlachetny POL 2011 Wałach kara F: Damon
M: Karia
O: Jerzy Żuk
B: Jerzy Żuk
LKRWZJ/3235/18
Rider Club
Competition
Prize
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Babińska Magdalena
KJ Ostoja w Chrabołach
FAKTOR (36)
2018-05-19
1
2018-05-19
1
2018-05-20
6
Bajkowska Maja
Klub Jeździecki Popławce
NURT (28)
2018-05-19
2
2018-05-20
1
Brasławska Oliwia
Klub Sportowy Victoria
HARIBO (32)
2018-05-19
19
2018-05-19
2018-05-19
Fudali Emilia
KJ OSTOJA w Chrabołach
LOZANNA (37)
2018-05-19
1
2018-05-20
1
Horbacewicz Ewa
OSK Kucykowo
ORIAN (9)
2018-05-20
2
2018-05-20
3
2018-05-20
4
Jakubiak Milena
Bez przynależności klubowej
KARINO (30)
2018-05-19
2
2018-05-19
5
2018-05-20
7
2018-05-20
1
2018-05-19
1
2018-05-19
1
2018-05-19
3
2018-05-19
2018-05-20
1
2018-05-20
5
2018-05-20
Janczewska Karolina
CSJC
DAFNE (11)
2018-05-19
3
2018-05-20
5
2018-05-20
6
2018-05-19
3
Jaroszewicz Zuzanna
Klub Jeździecki Popławce
NURT (28)
2018-05-19
2
2018-05-19
1
2018-05-20
8
Jaworska Antonina
Klub Sportowy Pieńki
LANDO (1)
2018-05-19
1
2018-05-19
1
2018-05-19
1
2018-05-19
1
2018-05-20
1
2018-05-20
NIMBA (2)
2018-05-19
1
2018-05-19
1
2018-05-20
1
2018-05-20
1
Kamińska Beata
CSJ Chraboły
2018-05-19
6
2018-05-19
1
2018-05-20
2018-05-20
Klentak Agata
KJ OSTOJA w Chrabołach
PETUNIA (38)
2018-05-19
4
2018-05-19
2
2018-05-19
5
2018-05-20
1
2018-05-20
5
Kulesza Julia
OSK Kucykowo
BAJER (10)
2018-05-20
2018-05-20
Łopieńska Dominika
brak przynależności klubowej
PIAF (23)
2018-05-20
2018-05-20
2018-05-20
Makaruk Anna
Klub Sportowy Victoria
KILIANA (31)
2018-05-19
2018-05-19
2018-05-19
Malkowska Anna
KJ Legia Kozielska warszawa
2018-05-19
1
2018-05-19
2018-05-20
4
2018-05-20
Marcińczyk Zuzanna
Klub Sportowy Victoria
GEPARD (33)
2018-05-19
3
2018-05-19
4
2018-05-19
1
2018-05-19
Mościcki Emil
KJ OSTOJA w Chrabołach
RAMOS (39)
2018-05-19
8
2018-05-19
4
2018-05-20
1
2018-05-20
3
2018-05-19
9
2018-05-19
3
2018-05-20
2
2018-05-20
2
2018-05-19
2
2018-05-20
2018-05-19
6
HEKATE (42)
2018-05-20
8
2018-05-19
10
2018-05-19
7
2018-05-20
4
Mróz Beata
Bez przynależności klubowej
LUNA I (5)
2018-05-19
2
2018-05-19
2018-05-20
1
CWAN (6)
2018-05-19
1
2018-05-19
1
2018-05-20
2
Nazarkiewicz Alicja
KJ OSTOJA w Chrabołach
FAKTOR (36)
2018-05-20
3
Nowak Magdalena
brak
NELA (13)
2018-05-19
5
Paszko Julia
Klub Jeździecki BIK Gieniusze
SALMA (18)
2018-05-19
6
2018-05-19
3
2018-05-20
3
2018-05-20
6
SEKATOR (19)
2018-05-19
5
2018-05-19
4
2018-05-20
Pietrusiewicz Aleksandra
KJ Ostoja w Chrabołach
LOZANNA (37)
2018-05-19
2018-05-19
KARO (44)
2018-05-19
1
2018-05-19
3
Popko Urszula
Mks Sprząśla
2018-05-19
1
2018-05-19
1
2018-05-19
8
2018-05-20
8
2018-05-20
8
2018-05-20
Prokop Agnieszka
MKS Sprzasla
2018-05-19
7
2018-05-19
9
2018-05-20
6
2018-05-20
Raszkiewicz Sandra
Klub Jeździecki Popławce
DEKADA (27)
2018-05-19
6
NURT (28)
2018-05-20
1
Serafin Julia
Klub Sportowy Victoria
BORYS (34)
2018-05-19
4
2018-05-19
3
2018-05-19
18
2018-05-19
1
Serafin Adrianna
OSK Stajnia Kucykowo
LALA (24)
2018-05-19
4
2018-05-19
Sobolewska Agnieszka
KJ OSTOJA w Chrabołach
TIRANA (43)
2018-05-19
11
2018-05-19
11
2018-05-20
2
2018-05-20
3
Stypulkowski Adrian
LKJ Galkowo
2018-05-19
7
2018-05-20
10
2018-05-19
5
2018-05-20
Stypułkowski Adrian
LKJ Gałkowo
SEKATOR (19)
2018-05-20
9
Stypułkowski Adrian
Ludowy Klub Jeździecki w Gałkowie
2018-05-19
1
2018-05-19
9
2018-05-20
4
Świrydziuk Sylwia
Centrum Szkolenia Jeździeckiego Chraboły
GRAFIT (17)
2018-05-19
4
2018-05-20
2018-05-20
1
2018-05-19
2
Szutko Weronika
KJ BIK Gieniusze
2018-05-19
1
2018-05-19
10
2018-05-20
2018-05-20
Tadaj Zuzanna
KJ BIK Gieniusze
CEDAR (21)
2018-05-19
5
2018-05-19
7
2018-05-20
2018-05-20
TORNADO (22)
2018-05-19
8
2018-05-19
10
2018-05-20
Wyszkowska Maja
SKJ WJ Piaseccy Equestrian
2018-05-19
1
2018-05-19
1
2018-05-19
1
Zajczyk Maria
Klub Jeździecki Popławce
GROM (25)
2018-05-19
2
Zaremba Karolina
brak
NELA (13)
2018-05-19
Zubrzycka Kinga
Klub Jeździecki Popławce
DEKADA (27)
2018-05-19
5
NURT (28)
2018-05-19
1
2018-05-19
1

Number of Riders: 38

Number of Horses: 41

The sum of prizes: 0.00

Competition results developed by:
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: R2-042018-2, Podlaski Związek Jeździecki)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2018
design and realization: signus.pl