Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

# Status
Updated / Creation date
Rider Horse Competitions
26 ENTRY ACCEPTED 2020-08-07 05:17:14
2020-08-06 23:35:49
Zuzanna Tadaj CEDAR
  • 1x 5B/P/dwufazowy art. 274.5.2
  • 1x 6B/N/z wyborem trasy art. 271
  • 1x 11B/P/o wzrastającym stopniu trudności z jokerem art. 269
  • 1x 12B/N/zwykły art. 238.2.1
25 ENTRY ACCEPTED 2020-08-07 05:17:20
2020-08-06 22:00:40
Emil Mościcki PRINZESSIN LOTTE VON CONTHARGOS
  • 1x 5B/P/dwufazowy art. 274.5.2
  • 1x 6B/N/z wyborem trasy art. 271
  • 1x 11B/P/o wzrastającym stopniu trudności z jokerem art. 269
  • 1x 12B/N/zwykły art. 238.2.1
24 ENTRY ACCEPTED 2020-08-07 07:24:23
2020-08-06 21:37:04
Lena Gabinska AGA
  • 2x 1B/Baby mini/wys. 40 cm z trafieniem w normę czasu S1
  • 2x 7B/Baby mini/wys. 40 cm z trafieniem w normę czasu S1
23 ENTRY ACCEPTED 2020-08-06 21:56:17
2020-08-06 21:28:05
Weronika Jurguć ALMA
  • 1x 1B/Baby mini/wys. 40 cm z trafieniem w normę czasu S1
  • 1x 2B/Baby/wys. 60 cm z trafieniem w normę czasu S1
  • 1x 7B/Baby mini/wys. 40 cm z trafieniem w normę czasu S1
  • 1x 8B/Baby/wys. 60 cm z trafieniem w normę czasu S1
22 ENTRY ACCEPTED 2020-08-06 21:56:25
2020-08-06 21:24:36
Dominika Baliczek TIBIA
  • 1x 1B/Baby mini/wys. 40 cm z trafieniem w normę czasu S1
  • 1x 2B/Baby/wys. 60 cm z trafieniem w normę czasu S1
  • 1x 7B/Baby mini/wys. 40 cm z trafieniem w normę czasu S1
  • 1x 8B/Baby/wys. 60 cm z trafieniem w normę czasu S1
21 ENTRY ACCEPTED 2020-08-06 21:56:30
2020-08-06 21:19:18
Izabela Matuk MOCARZ
  • 2x 1B/Baby mini/wys. 40 cm z trafieniem w normę czasu S1
  • 1x 7B/Baby mini/wys. 40 cm z trafieniem w normę czasu S1
  • 1x 8B/Baby/wys. 60 cm z trafieniem w normę czasu S1
20 ENTRY ACCEPTED 2020-08-06 21:56:46
2020-08-06 21:12:58
Natalia Borysiuk ALFA SANTA
  • 1x 1B/Baby mini/wys. 40 cm z trafieniem w normę czasu S1
  • 1x 2B/Baby/wys. 60 cm z trafieniem w normę czasu S1
  • 1x 7B/Baby mini/wys. 40 cm z trafieniem w normę czasu S1
  • 1x 8B/Baby/wys. 60 cm z trafieniem w normę czasu S1
19 ENTRY ACCEPTED 2020-08-06 21:56:52
2020-08-06 21:05:06
Kamila Gemska ARKTIC
  • 2x 3B/LL/z trafieniem w normę czasu S1
  • 2x 9B/LL/zwykły art. 238.2.1
18 ENTRY ACCEPTED 2020-08-06 21:56:57
2020-08-06 21:04:36
Alicja Nazarkiewicz DSCHAMIRA
  • 1x 3B/LL/z trafieniem w normę czasu S1
  • 1x 4B/L/dokładności z rozgrywką art. 238.1.2
  • 2x 10B/L/z wyborem trasy art. 271
17 ENTRY ACCEPTED 2020-08-06 21:57:02
2020-08-06 21:03:36
Weronika Jurguć SUNNY BOY
  • 1x 3B/LL/z trafieniem w normę czasu S1
  • 1x 4B/L/dokładności z rozgrywką art. 238.1.2
  • 2x 10B/L/z wyborem trasy art. 271
16 ENTRY ACCEPTED 2020-08-06 21:57:06
2020-08-06 21:02:47
Oliwia Mlenko SALMA
  • 1x 3B/LL/z trafieniem w normę czasu S1
  • 1x 4B/L/dokładności z rozgrywką art. 238.1.2
  • 2x 10B/L/z wyborem trasy art. 271
15 ENTRY ACCEPTED 2020-08-06 21:57:09
2020-08-06 20:17:20
Sylwia Świrydziuk ROSATO SPRIZZ FP
  • 2x 4B/L/dokładności z rozgrywką art. 238.1.2
14 ENTRY ACCEPTED 2020-08-06 21:57:17
2020-08-06 20:13:31
Karolina Janczewska CORASON ESPINADO II
  • 2x 4B/L/dokładności z rozgrywką art. 238.1.2
13 ENTRY PRE-APPROVED 2020-08-07 07:44:39
2020-08-06 17:56:31
Weronika Maria Dojlida JURATA
  • 1x 9B/LL/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 10B/L/z wyborem trasy art. 271
12 ENTRY ACCEPTED 2020-08-07 07:34:29
2020-08-06 12:29:48
Vanessa Lenkiewicz FILADELFIA
  • 2x 2B/Baby/wys. 60 cm z trafieniem w normę czasu S1
  • 1x 8B/Baby/wys. 60 cm z trafieniem w normę czasu S1
  • 2x 9B/LL/zwykły art. 238.2.1
11 ENTRY ACCEPTED 2020-08-06 15:25:42
2020-08-06 08:58:03
Sandra Kruk DERWISZ
  • 2x 4B/L/dokładności z rozgrywką art. 238.1.2
10 ENTRY PRE-APPROVED 2020-08-07 07:49:02
2020-08-05 23:59:42
Patrycja Gąsowska BLACK BEAUTY
  • 2x 9B/LL/zwykły art. 238.2.1
9 ENTRY ACCEPTED 2020-08-06 08:46:00
2020-08-05 21:46:54
Iga Stępień AKWARELA
  • 2x 2B/Baby/wys. 60 cm z trafieniem w normę czasu S1
  • 2x 8B/Baby/wys. 60 cm z trafieniem w normę czasu S1
8 ENTRY ACCEPTED 2020-08-06 08:45:40
2020-08-05 21:46:29
Natalia Antonowicz BASTYLIA
  • 2x 2B/Baby/wys. 60 cm z trafieniem w normę czasu S1
  • 2x 8B/Baby/wys. 60 cm z trafieniem w normę czasu S1
7 ENTRY ACCEPTED 2020-08-06 08:45:25
2020-08-05 21:46:02
Natalia Antonowicz BOGDANKA
  • 2x 2B/Baby/wys. 60 cm z trafieniem w normę czasu S1
  • 2x 8B/Baby/wys. 60 cm z trafieniem w normę czasu S1
6 ENTRY ACCEPTED 2020-08-06 15:26:19
2020-08-05 21:39:04
Milena Jakubiak BRANDY FIRST
  • 1x 1B/Baby mini/wys. 40 cm z trafieniem w normę czasu S1
  • 1x 2B/Baby/wys. 60 cm z trafieniem w normę czasu S1
  • 2x 3B/LL/z trafieniem w normę czasu S1
5 ENTRY ACCEPTED 2020-08-06 08:34:11
2020-08-05 21:04:23
Julia Poznańska JUGA
  • 1x 2B/Baby/wys. 60 cm z trafieniem w normę czasu S1
  • 2x 3B/LL/z trafieniem w normę czasu S1
  • 1x 8B/Baby/wys. 60 cm z trafieniem w normę czasu S1
  • 1x 9B/LL/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 10B/L/z wyborem trasy art. 271
4 ENTRY ACCEPTED 2020-08-05 10:23:58
2020-08-04 16:18:33
Milena Jakubiak LIZA-RAZU
  • 1x 4B/L/dokładności z rozgrywką art. 238.1.2
  • 1x 5B/P/dwufazowy art. 274.5.2
3 ENTRY ACCEPTED 2020-08-05 10:24:01
2020-08-04 14:04:40
Agnieszka Prokop JUST ICE
  • 1x 3B/LL/z trafieniem w normę czasu S1
  • 1x 4B/L/dokładności z rozgrywką art. 238.1.2
  • 2x 10B/L/z wyborem trasy art. 271
2 ENTRY ACCEPTED 2020-08-05 10:24:04
2020-08-04 14:04:07
Filip Mieczkowski BOGDANKA
  • 2x 3B/LL/z trafieniem w normę czasu S1
  • 2x 9B/LL/zwykły art. 238.2.1
1 ENTRY ACCEPTED 2020-08-05 10:24:11
2020-08-04 13:12:31
Weronika Dmitruk GRAFIT
  • 1x 4B/L/dokładności z rozgrywką art. 238.1.2
  • 1x 5B/P/dwufazowy art. 274.5.2
  • 1x 10B/L/z wyborem trasy art. 271
  • 1x 11B/P/o wzrastającym stopniu trudności z jokerem art. 269
No. Rider Club
Year of birth
National ID/Number
FEI ID
1. Antonowicz Natalia MKS Sprząśla
2007 (JM.)
brak
2. Baliczek Dominika Klub Jeździecki Bik Gieniusze
2005 (JM.)
O052694
3. Borysiuk Natalia KJ BIK
2004 (J.)
brak
4. Dmitruk Weronika Bez Przynależności Klubowej K P O
2004 (J.)
brak
5. Dojlida Weronika Maria Bez Przynależności Klubowej
2005 (JM.)
brak
6. Fiedziukiewicz Kinga BPK
S
,
7. Gabinska Lena KJ BIK
2009 (Mł.)
brak
8. Gąsowska Patrycja BPK
Brak
9. Gemska Kamila KJ BIK Gieniusze
2003 (J.)
brak
10. Jakubiak Milena bpk
S
O009262
11. Jurguć Weronika KJ BIK Gieniusze
2003 (J.)
brak
12. Kozaczuk Klara BPK
2003 (J.)
Brak
13. Kruk Sandra Klub Jeździecki Białystok
2003 (J.)
O034427
14. Lenkiewicz Vanessa KLUB JEŹDZIECKI POPŁAWCE
2000 (MJ.)
Brak
15. Matuk Izabela KJ BIK
2008 (JM.)
brak
16. Mieczkowski Filip MKS Sprząśla
2004 (J.)
brak
17. Mlenko Oliwia KJ BIK Gieniusze
2003 (J.)
brak
18. Mościcki Emil KJ OSTOJA w Chrabołach
S
O030979
19. Nazarkiewicz Alicja Klub Jeździecki Bik Gieniusze
2002 (J.)
O044482
20. Poznańska Julia Brak
2004 (J.)
O056158
21. Prokop Agnieszka MKS Sprzasla
S
O005466
22. Stępień Iga MKS Sprząśla
2005 (JM.)
Brak
23. Tadaj Zuzanna BPK
2000 (MJ.)
O031464
24. Winkler Weronika KJ Żarnowo
2005 (JM.)
O031481
No. Horse number Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

6

AGA KUC SZETLANDZKI POL 2010 klacz skarogniada/kuc:104 F: NN
M: NN
brak 616999510434810
2.

14

AKWARELA SP POL 2009 Klacz kara/165 F: Ulisses
M: Akcja
K017473 616009510400009
3.

19

ALFA SANTA TYP SZLACHETNY POL 2011 Klacz srokata/mk: F: NN
M: NN
LKRWZJ/3232/18
4.

16

ALMA Szlachetna Półkrew POL 2015 klacz srokata/165 F: Sedan
M: Aisha
brak 616009510327515
5.

20

ARKTIC WIELKOPOLSKA POL 2004 Wałach ciemnogniada F: Wigan
M: Asturia
Brak
6.

13

BASTYLIA MAŁOPOLSKA POL 2007 klacz gniada/175 F: Wolant
M: Banicja
brak POL 006 58 02324 07
7.

4

BLACK BEAUTY Polski Koń Szlachetnej Półkrwi POL 2014 wałach kara/175 F: Rumianek
M: Łagodna Bryza
Brak 616009510195914
8.

10

BOGDANKA WLKP POL 2012 Klacz gniada/. F: Maaik
M: Berenika
. .
9.

3

BRANDY FIRST Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2016 klacz gniada/159 F: FAKTOR
M: BLANCA
Brak 616009510071016
10.

26

CEDAR SP POL 2003 wałach kara/160 F: Aktyw
M: Celine
K015945 POL 009 66 00142 03
11.

25

CORASON ESPINADO II SP POL 2010 wałach gniada/169 F: Carry Son/Carry
M: Lea/Landos
K025380 616009640004110
12.

15

DERWISZ M POL 2006 Wałach gniada/165 F: Irak
M: Dominikana
K019706
13.

21

DSCHAMIRA HANOWERSKA GER 2008 Klacz ciemnogniada F: Dancier
M: Avicia
LKRWZJ/3228/18
14.

28

Fenrir HANNOVER DE 2010 wałach F:
M:
15.

5

FILADELFIA TYP SZLACHETNY POL 2010 klacz gniada/160 F: NN
M: NN
Brak 616 999 68 20009 10
16.

11

GRAFIT Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2004 wałach gniada/166 F: Silver Dream
M: Gracja
brak POL 009 57 00140 04
17.

12

JUGA SP POL 2005 klacz siwa/173 F: Daktyl
M: Jurarta
K024214 POL009590134905
18.

7

JURATA Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2015 klacz gniada/175 F: PLUTAN
M: JUGA
BRAK 616009510140515
19.

9

JUST ICE WIELKOPOLSKA POL 2007 Klacz kara F: Icy Walker
M: Judea
K021949 POL 007 60 00438 07
20.

31

KALINA WLKP POL 2014 Klacz gniada F: ,
M: ,
,
21.

29

KARDYNAWA SP POL . Klacz ciemnogniada/170 F: .
M: .
. .
22.

8

LIZA-RAZU OLD GER 2009 klacz skarogniada/168 F: Lizarazu /
M: Elfenlisa /
brak -
23.

18

MOCARZ M POL 1998 Wałach srokata F: Cenzus
M: Mona
brak
24.

27

PRINZESSIN LOTTE VON CONTHARGOS BAYER POL 2011 Klacz gniada/174 F: Conthargos
M: Pippilotta
K027749 DE 481 810054011
25.

24

ROSATO SPRIZZ FP HOLSZTYŃSKA POL 2013 wałach gniada/171 F: Riscal/Risueno I.Sil
M: Baroness XIII/Ibisco
K025325 DE421000555813
26.

23

SALMA SP POL 2008 Klacz gniada F: Niels
M: Smuga
K015622
27.

30

SAN-SZAJ SP POL 2011 Wałach inna F: Nippon /
M: Sweet Lady PG /
K022529
28.

22

SUNNY BOY WLKP POL 2004 Wałach ciemnogniada F: Ignam
M: Sewilla
K012025
29.

17

TIBIA Pełna Krew Angielska POL 2001 klacz gniada/158 F: Demon Club
M: Tina
brak POL010000001240
Rider Club
Competition
Prize
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Antonowicz Natalia
MKS Sprząśla
2020-08-08
2
2020-08-08
8
2020-08-09
1
2020-08-09
2
2020-08-08
7
2020-08-08
3
2020-08-09
4
2020-08-09
7
Baliczek Dominika
Klub Jeździecki Bik Gieniusze
TIBIA (17)
2020-08-08
3
2020-08-08
12
2020-08-09
Borysiuk Natalia
KJ BIK
2020-08-08
4
2020-08-08
9
2020-08-09
3
2020-08-09
8
Dmitruk Weronika
Bez Przynależności Klubowej K P O
GRAFIT (11)
2020-08-08
4
2020-08-08
2
2020-08-09
5
2020-08-09
2
Dojlida Weronika Maria
Bez Przynależności Klubowej
JURATA (7)
2020-08-09
5
2020-08-09
Fiedziukiewicz Kinga
BPK
KALINA (31)
2020-08-09
6
2020-08-09
1
Gabinska Lena
KJ BIK
AGA (6)
2020-08-08
2020-08-08
2020-08-09
1
2020-08-09
5
Gąsowska Patrycja
BPK
2020-08-09
7
2020-08-09
Gemska Kamila
KJ BIK Gieniusze
ARKTIC (20)
2020-08-08
14
2020-08-08
6
2020-08-09
2
2020-08-09
Jakubiak Milena
bpk
2020-08-08
1
2020-08-08
1
2020-08-08
12
2020-08-08
4
2020-08-08
1
2020-08-08
4
Jurguć Weronika
KJ BIK Gieniusze
ALMA (16)
2020-08-08
2
2020-08-08
6
2020-08-09
6
2020-08-09
10
2020-08-08
9
2020-08-08
2
2020-08-09
1
2020-08-09
Kozaczuk Klara
BPK
Fenrir (28)
2020-08-08
13
2020-08-08
11
Kruk Sandra
Klub Jeździecki Białystok
DERWISZ (15)
2020-08-08
5
2020-08-08
Lenkiewicz Vanessa
KLUB JEŹDZIECKI POPŁAWCE
2020-08-09
2020-08-08
7
2020-08-08
2020-08-09
9
Matuk Izabela
KJ BIK
MOCARZ (18)
2020-08-08
2020-08-08
2020-08-09
2
Mieczkowski Filip
MKS Sprząśla
2020-08-08
1
2020-08-08
2
2020-08-09
4
2020-08-09
Mlenko Oliwia
KJ BIK Gieniusze
MOCARZ (18)
2020-08-09
4
SALMA (23)
2020-08-08
8
2020-08-08
3
2020-08-09
3
2020-08-09
Mościcki Emil
KJ OSTOJA w Chrabołach
2020-08-08
1
2020-08-08
1
Nazarkiewicz Alicja
Klub Jeździecki Bik Gieniusze
2020-08-08
3
2020-08-08
2020-08-09
4
2020-08-09
1
Poznańska Julia
Brak
JUGA (12)
2020-08-08
10
2020-08-08
10
2020-08-09
6
2020-08-08
2020-08-09
Prokop Agnieszka
MKS Sprzasla
2020-08-08
5
2020-08-08
5
2020-08-09
2
2020-08-08
13
2020-08-09
3
2020-08-08
11
Stępień Iga
MKS Sprząśla
2020-08-08
4
2020-08-08
5
2020-08-09
5
2020-08-09
3
Tadaj Zuzanna
BPK
CEDAR (26)
2020-08-08
3
2020-08-08
2020-08-09
3
2020-08-09
1
Winkler Weronika
KJ Żarnowo
2020-08-08
2
2020-08-09
2

Number of Riders: 24

Number of Horses: 29

The sum of prizes: 0.00

Competition results developed by:
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: R2-042018-2, Podlaski Związek Jeździecki)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2020
design and realization: signus.pl