Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

Nr Status zgłoszenia
Daty korekty i utworzenia
Zawodnik Koń Konkursy
24 ENTRY ACCEPTED 2019-09-18 09:31:25
2019-09-17 21:20:26
Karolina Kułak DUMA
  • 1x 1A/L1 Tow/konie
  • 1x 6A/L3 Tow/konie
23 ENTRY ACCEPTED 2019-09-17 20:54:41
2019-09-17 20:54:41
Karolina Michałowska KILIANA
  • 1x 2A/L2/konie
  • 1x 7A/L4/konie
22 ENTRY ACCEPTED 2019-09-17 20:54:19
2019-09-17 20:54:19
Zuzanna Marcińczyk GEPARD
  • 1x 2A/L2/konie
  • 1x 7A/L4/konie
21 ENTRY ACCEPTED 2019-09-17 20:53:53
2019-09-17 20:53:53
Gabriela Czerniewicz HUK
  • 1x 2A/L2/konie
  • 1x 7A/L4/konie
20 ENTRY ACCEPTED 2019-09-17 20:53:31
2019-09-17 20:53:31
Oliwia Brasławska HARIBO
  • 1x 2A/L2/konie
  • 1x 7A/L4/konie
19 ENTRY ACCEPTED 2019-09-17 20:53:01
2019-09-17 20:53:01
Oliwia Brasławska TOKAJ Z ANTONOWA
  • 1x 1A/L1 Tow/konie
  • 1x 6A/L3 Tow/konie
18 ENTRY ACCEPTED 2019-09-17 20:52:38
2019-09-17 20:52:38
Mateusz Mazurczak HUK
  • 1x 1A/L1 Tow/konie
  • 1x 6A/L3 Tow/konie
17 ENTRY ACCEPTED 2019-09-17 20:50:16
2019-09-17 20:50:16
Julia Misiewicz ORKAN
  • 1x 1A/L1 Tow/konie
  • 1x 6A/L3 Tow/konie
16 ENTRY ACCEPTED 2019-09-17 20:49:43
2019-09-17 20:49:43
Natalia Sawicka ORKAN
  • 1x 1A/L1 Tow/konie
  • 1x 6A/L3 Tow/konie
15 ENTRY ACCEPTED 2019-09-17 20:48:24
2019-09-17 20:48:24
Maja Prymaka OGIMANN
  • 1x 1A/L1 Tow/konie
  • 1x 6A/L3 Tow/konie
14 ENTRY ACCEPTED 2019-09-17 20:46:05
2019-09-17 17:29:10
Kinga Bagińska ERLETTA
  • 1x 1A/L1 Tow/konie
  • 1x 2A/L2/konie
  • 1x 6A/L3 Tow/konie
  • 1x 7A/L4/konie
13 ENTRY ACCEPTED 2019-09-17 11:51:57
2019-09-17 09:16:16
Anna Chyży DA VINCI
  • 1x 2A/L2/konie
  • 1x 7A/L4/konie
12 ENTRY ACCEPTED 2019-09-17 11:51:59
2019-09-17 09:15:54
Zuzanna Jaroszewicz NURT
  • 1x 2A/L2/konie
  • 1x 7A/L4/konie
11 ENTRY ACCEPTED 2019-09-17 11:52:00
2019-09-16 14:25:13
Patrycja Kieda GROM
  • 1x 2A/L2/konie
  • 1x 7A/L4/konie
10 ENTRY ACCEPTED 2019-09-17 11:52:02
2019-09-16 14:23:48
Maria Zajczyk GROM
  • 1x 4A/N4/konie
  • 1x 9A/N6/konie
9 ENTRY ACCEPTED 2019-09-16 13:41:57
2019-09-16 07:48:57
Aleksandra Kuczyńska FANIRA
  • 1x 3A/P2/konie
  • 1x 8A/P3/konie
8 ENTRY ACCEPTED 2019-09-15 21:56:40
2019-09-15 21:13:07
Aleksandra Zarecka-Kondratiuk BLACK-BOY
  • 1x 4A/N4/konie
  • 1x 5A/C2/konie
  • 1x 9A/N6/konie
  • 1x 10A/C3/konie
7 ENTRY ACCEPTED 2019-09-15 21:56:43
2019-09-15 21:12:11
Aleksandra Zarecka-Kondratiuk TEUNIS VAN DE OUDE PLAET
  • 1x 4A/N4/konie
  • 1x 9A/N6/konie
6 ENTRY ACCEPTED 2019-09-15 21:56:45
2019-09-15 21:11:31
Aleksandra Zarecka-Kondratiuk HEDWIG B.
  • 1x 3A/P2/konie
  • 1x 4A/N4/konie
  • 1x 8A/P3/konie
5 ENTRY ACCEPTED 2019-09-15 21:56:48
2019-09-15 21:10:51
Aleksandra Zarecka-Kondratiuk WIEDŹMIN
  • 1x 3A/P2/konie
  • 1x 8A/P3/konie
4 ENTRY ACCEPTED 2019-09-15 21:56:50
2019-09-15 21:10:19
Aleksandra Zarecka-Kondratiuk SZAFIR
  • 1x 2A/L2/konie
  • 1x 7A/L4/konie
3 ENTRY ACCEPTED 2019-09-15 21:56:53
2019-09-15 12:45:28
Zuzanna Tadaj TORNADO
  • 1x 3A/P2/konie
  • 1x 4A/N4/konie
  • 1x 8A/P3/konie
  • 1x 9A/N6/konie
2 ENTRY ACCEPTED 2019-09-15 21:56:55
2019-09-15 12:44:58
Zuzanna Tadaj CEDAR
  • 1x 4A/N4/konie
  • 1x 5A/C2/konie
  • 1x 9A/N6/konie
  • 1x 10A/C3/konie
1 ENTRY ACCEPTED 2019-09-12 15:19:36
2019-09-12 12:20:26
Emilia Kurowska KARINO
  • 1x 1A/L1 Tow/konie
  • 1x 2A/L2/konie
  • 1x 6A/L3 Tow/konie
  • 1x 7A/L4/konie
No. Rider Club
Year of birth
National ID/Number
FEI ID
1. Bagińska Kinga CSJ Chraboły
2001 (J.)
brak
2. Brasławska Oliwia Klub Sportowy Victoria
2000 (MJ.)
O039542
3. Chyży Anna KLUB JEŹDZIECKI POPŁAWCE
S
O047419
4. Czerniewicz Gabriela Klub Sportowy Victoria
2000 (MJ.)
brak
5. Jaroszewicz Zuzanna Klub Jeździecki Popławce
2003 (J.)
O045317
6. Jaworska Antonina Klub Sportowy Pieńki
2007 (JM.)
O038162
7. Kieda Patrycja BPK
2003 (J.)
O055819
8. Kuczyńska Aleksandra Centrum Szkolenia Jeździeckiego Chraboły
1998 (MJ.)
O030986
9. Kułak Karolina Klub Jeździecki Popławce
S
O006400
10. Kurowska Emilia KLUB JEŹDZIECKI BIAŁYSTOK
S
O031206
11. Marcińczyk Zuzanna Klub Sportowy Victoria
2003 (J.)
O043254
12. Mazurczak Mateusz KS Victoria
2002 (J.)
brak
13. Michałowska Karolina Klub Sportowy Victoria
2001 (J.)
brak
14. Misiewicz Julia KS Victoria
2006 (JM.)
brak
15. Prymaka Maja KS Victoria
2006 (JM.)
brak
16. Sawicka Natalia KS Victoria
2002 (J.)
brak
17. Tadaj Zuzanna BPK
2000 (MJ.)
Brak
18. Wiśniewska Amelia KS Pieńki
2008 (Mł.)
19. Zajczyk Maria BPK
S
O021437
20. Zarecka-Kondratiuk Aleksandra CSJ Chraboły
S
brak
No. Horse numer Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin Owner / Breeder National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

2

BLACK-BOY SP POL 2008 Wałach kara F: Wizjoner
M: Belgia
O: Aleksandra Zarecka-Kondratiuk
B: Natalia Dworniczak
brak
2.

8

CEDAR SP POL 2003 Wałach kara F: Aktyw
M: Celine
O: Zuzanna Tadaj
B: Dariusz Fitz
brak
3.

10

DA VINCI SP POL 2008 Wałach tarantowata F: Bardysz
M: Dagna
O: Tomasz Kułak
B: Tomasz Mańczuk
K025582
4.

21

DUMA Wielkopolska POL 2015 Mare grey/mk:158 F: Aramir
M: Dolina Róż
O: Barbara Karolczuk
B: Krzysztof Łuczak
K028156 K028156
5.

13

ERLETTA Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2015 Klacz ciemnogniada/165 F: LASKO / Lennon / Lord
M: EROICA / Lancer III / Landgraf I
O: Agnieszka Sobolewska
B: Czarnomys Marek
brak 616 009 51 00215 15
6.

9

FANIRA OLD POL 2002 Klacz ciemnogniada/- F: Pik Noir
M: Faible
O: Agnieszka Szafran
B: -
K019396 DE433330502102
7.

19

GEPARD SP POL 2000 Wałach kasztanowata F: Arystoteles / Kartacz
M: Gaja / Orlyt
O: Ewa Zielenkiewicz
B: Ewa Zielenkiewicz
K012383
8.

23

GOŹDZIK KUC POL 2004 Wałach gniada/kuc: F: Santare Dannys Boy
M: Matka: Galicja X
O: Agnieszka Sztandar-Sztanderska
B: Agnieszka Sztandar-Sztanderska
K016126 POL013510026604
9.

12

GROM SP POL 2010 Wałach siwa/175 F: Czort R
M: Grenada
O: Beata Zajczyk
B: Jerzy Czaplejewicz
K020160 616009510341510
10.

18

HARIBO KUC POL 2010 Wałach kara/kuc: F: NN
M: NN
O: Ewa Zielenkiewicz
B: Ewa Zielenkiewicz
brak
11.

4

HEDWIG B. Fryzyjska NED 2010 Klacz kara F: Maurus 441
M: Eefje N.
O: Anna Wyszyńska-Trzeszczkowska
B: M. Bakker
brak
12.

16

HUK MŁP POL 2011 Wałach gniada F: HEDAR
M: BEJA
O: MATWIEJCZUK BOGDAN
B: DZIĘCIOŁ PIOTR
brak
13.

1

KARINO Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2007 Wałach kara/169 F: HADRIAN
M: KULBAKA
O: EMILIA KUROWSKA
B: GENOWEFA BORKOWSKA
K020760 POL 009 51 04300 07
14.

20

KILIANA ŚL POL 2008 Klacz kara F: Rypis / Lapis
M: Kina II / Kirpan
O: Ewa Zielenkiewicz
B: Ewa Zielenkiewicz
K015233
15.

22

LANDO KUC POL 1996 Wałach kara/kuc: F: NN
M: NN
O: Agnieszka Sztandar-Sztanderska
B: Agnieszka Sztandar-Sztanderska
K009461 POL999660389896
16.

11

NURT SP POL 2004 Wałach gniada F: Wiek
M: Niagara
O: Tomasz Kułak
B: Janusz Koronkiewicz
K021880
17.

14

OGIMANN PONY POL 2008 Wałach gniada F: nn
M: nn
O: KS Victoria
B: nn
brak
18.

15

ORKAN Mały Koń POL 2006 Wałach srokata F: nn
M: nn
O: KS Victoria
B: nn
brak
19.

6

SZAFIR SP POL 2015 Wałach gniada/173 F: -
M: -
O: Bogdan Matwiejczuk
B: -
brak
20.

3

TEUNIS VAN DE OUDE PLAET Fryzyjska NED 2014 Ogier kara F: Maeije 440
M: Aanske Fan le Duc
O: Radosław Piotr Trzeszczkowski
B: J. Vroegindewey, NED
brak
21.

17

TOKAJ Z ANTIONOWA Huculska POL 2013 Wałach srokata F: Waldi
M: Jutrzenka
O: KS Victoria
B: nn
brak
22.

7

TORNADO Typ Szlachetny POL 2011 Wałach kara F: Damon
M: Karia
O: Jerzy Żuk
B: Anna Mancewicz
brak
23.

5

WIEDŹMIN WLKP POL 2014 Wałach ciemnogniada F: Damon
M: Wierna
O: Aleksandra Zarecka-Kondratiuk
B: Agnieszka Rogalska
brak
Rider Club
Competition
Prize
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Bagińska Kinga
CSJ Chraboły
ERLETTA (13)
2019-09-21
10
Brasławska Oliwia
Klub Sportowy Victoria
2019-09-21
2
2019-09-22
2
HARIBO (18)
2019-09-21
4
2019-09-22
7
Chyży Anna
KLUB JEŹDZIECKI POPŁAWCE
2019-09-21
6
2019-09-22
5
Czerniewicz Gabriela
Klub Sportowy Victoria
HUK (16)
2019-09-21
9
2019-09-22
8
Jaroszewicz Zuzanna
Klub Jeździecki Popławce
NURT (11)
2019-09-21
5
2019-09-22
3
Jaworska Antonina
Klub Sportowy Pieńki
2019-09-21
1
2019-09-22
1
2019-09-21
1
2019-09-22
1
Kieda Patrycja
BPK
GROM (12)
2019-09-21
2
2019-09-22
2
Kuczyńska Aleksandra
Centrum Szkolenia Jeździeckiego Chraboły
FANIRA (9)
2019-09-21
4
2019-09-22
4
Kułak Karolina
Klub Jeździecki Popławce
DUMA (21)
2019-09-21
1
2019-09-22
1
Kurowska Emilia
KLUB JEŹDZIECKI BIAŁYSTOK
KARINO (1)
2019-09-21
3
2019-09-22
4
Marcińczyk Zuzanna
Klub Sportowy Victoria
GEPARD (19)
2019-09-21
8
2019-09-22
6
Mazurczak Mateusz
KS Victoria
HUK (16)
2019-09-21
4
2019-09-22
4
Michałowska Karolina
Klub Sportowy Victoria
KILIANA (20)
2019-09-21
7
2019-09-22
9
Misiewicz Julia
KS Victoria
ORKAN (15)
2019-09-21
5
2019-09-22
5
Prymaka Maja
KS Victoria
OGIMANN (14)
2019-09-21
6
2019-09-22
3
Sawicka Natalia
KS Victoria
ORKAN (15)
2019-09-21
3
2019-09-22
6
Tadaj Zuzanna
BPK
2019-09-21
2
2019-09-21
3
2019-09-22
1
2019-09-22
3
CEDAR (8)
2019-09-21
5
2019-09-21
2
2019-09-22
4
2019-09-22
2
Wiśniewska Amelia
KS Pieńki
LANDO (22)
2019-09-21
1
2019-09-22
1
Zajczyk Maria
BPK
GROM (12)
2019-09-21
6
2019-09-22
5
Zarecka-Kondratiuk Aleksandra
CSJ Chraboły
2019-09-21
1
2019-09-21
1
2019-09-22
1
2019-09-22
1
2019-09-21
2
2019-09-22
2
2019-09-21
1
2019-09-21
4
2019-09-22
2
2019-09-21
3
2019-09-22
2
SZAFIR (6)
2019-09-21
1
2019-09-22
1

Number of Riders: 20

Number of Horses: 23

The sum of prizes: 0.00

Competition results developed by:
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: R2-042018-2, Podlaski Związek Jeździecki)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2019
design and realization: signus.pl