Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

Zgłoszenia zaakceptowane:

Nr Status zgłoszenia
Daty korekty i utworzenia
Zawodnik Koń Konkursy
37 ENTRY ACCEPTED 2018-05-04 19:47:00
2018-05-04 19:46:48
Weronika Szutko STELKA
  • 1x 1B ZT/LL/ BABY wysokość ok. 40cm (na zasadach konkursu dokładności art. 238 1.1)
  • 1x 6B ZT/LL/ BABY wysokość ok. 40cm (na zasadach konkursu dokładności art. 238 1.1)
35 ENTRY ACCEPTED 2018-05-05 19:49:11
2018-05-03 22:42:07
Emilia Fudali LOZANNA
  • 1x 1B ZT/LL/ BABY wysokość ok. 40cm (na zasadach konkursu dokładności art. 238 1.1)
  • 1x 6B ZT/LL/ BABY wysokość ok. 40cm (na zasadach konkursu dokładności art. 238 1.1)
  • 1x 7B ZT/LL/ MINI wysokość do 55cm (na zasadach konkursu dokładności art. 238 1.1)
34 ENTRY ACCEPTED 2018-05-03 22:27:07
2018-05-03 22:26:52
Emil Mościcki CANDY KISS
  • 1x 4B/P/dwufazowy art. 274 5.2
  • 1x 5B/N/zwykły art. 238 2.1
  • 1x 10B/P/konkurs zwykły art.238.2.1
  • 1x 11B/N/konkurs zwykły art.238.2.1
33 ENTRY ACCEPTED 2018-05-03 22:24:17
2018-05-03 22:22:38
Agata Klentak PETUNIA
  • 1x 2B/LL/z trafieniem w normę czsu (S1) art. 238 1.1
  • 1x 3B/L/dokładności z rozgrywką art. 238 1.2
  • 1x 8B/LL/dokładności z rozgrywką art. 238 1.2
  • 1x 9B/L/zwykły art. 238 2.1
32 ENTRY ACCEPTED 2018-05-03 22:26:54
2018-05-03 22:20:16
Agnieszka Sobolewska TIRANA
  • 1x 9B/L/zwykły art. 238 2.1
  • 1x 10B/P/konkurs zwykły art.238.2.1
31 ENTRY ACCEPTED 2018-05-03 22:27:42
2018-05-03 22:18:48
Agnieszka Sobolewska CANDY KISS
  • 1x 6A/P1/ujeżdżenie konie
  • 1x 7A/N4/ujeżdżenie konie
30 ENTRY ACCEPTED 2018-05-05 19:51:04
2018-05-03 22:07:41
Magdalena Babińska SECURITY 6
  • 1x 2B/LL/z trafieniem w normę czsu (S1) art. 238 1.1
  • 1x 6B ZT/LL/ BABY wysokość ok. 40cm (na zasadach konkursu dokładności art. 238 1.1)
  • 1x 7B ZT/LL/ MINI wysokość do 55cm (na zasadach konkursu dokładności art. 238 1.1)
29 ENTRY ACCEPTED 2018-05-03 22:08:22
2018-05-03 22:06:11
Emil Mościcki SECURITY 6
  • 1x 5B/N/zwykły art. 238 2.1
  • 1x 11B/N/konkurs zwykły art.238.2.1
28 ENTRY ACCEPTED 2018-05-03 21:51:05
2018-05-03 21:47:48
Emil Mościcki RAMOS
  • 1x 4B/P/dwufazowy art. 274 5.2
  • 1x 5B/N/zwykły art. 238 2.1
  • 1x 10B/P/konkurs zwykły art.238.2.1
  • 1x 11B/N/konkurs zwykły art.238.2.1
27 ENTRY ACCEPTED 2018-05-03 21:44:21
2018-05-03 21:37:17
Milena Jakubiak KARINO
  • 1x 10B/P/konkurs zwykły art.238.2.1
  • 1x 11B/N/konkurs zwykły art.238.2.1
26 ENTRY ACCEPTED 2018-05-03 21:43:18
2018-05-03 21:36:55
Patrycja Mościcka HEKATE
  • 1x 3B/L/dokładności z rozgrywką art. 238 1.2
  • 1x 4B/P/dwufazowy art. 274 5.2
  • 1x 9B/L/zwykły art. 238 2.1
  • 1x 10B/P/konkurs zwykły art.238.2.1
25 ENTRY ACCEPTED 2018-05-03 21:35:38
2018-05-03 21:32:32
Alicja Nazarkiewicz FAKTOR
  • 1x 1B ZT/LL/ BABY wysokość ok. 40cm (na zasadach konkursu dokładności art. 238 1.1)
  • 1x 2B/LL/z trafieniem w normę czsu (S1) art. 238 1.1
  • 1x 7B ZT/LL/ MINI wysokość do 55cm (na zasadach konkursu dokładności art. 238 1.1)
  • 1x 8B/LL/dokładności z rozgrywką art. 238 1.2
24 ENTRY ACCEPTED 2018-05-03 21:32:09
2018-05-03 21:28:25
Weronika Szutko ALFA SANTA
  • 1x 4A/L1/ujeżdżenie konie
  • 1x 5A/L2/ujeżdżenie konie
  • 2x 1B ZT/LL/ BABY wysokość ok. 40cm (na zasadach konkursu dokładności art. 238 1.1)
  • 2x 7B ZT/LL/ MINI wysokość do 55cm (na zasadach konkursu dokładności art. 238 1.1)
23 ENTRY ACCEPTED 2018-05-03 21:31:55
2018-05-03 21:25:54
Zuzanna Tadaj DSCHAMIRA
  • 1x 6A/P1/ujeżdżenie konie
  • 1x 8A/D1/ujeżdżenie konie
22 ENTRY ACCEPTED 2018-05-03 21:31:40
2018-05-03 21:22:34
Zuzanna Tadaj MELIK EL NIL
  • 1x 1A/L1/ujeżdżenie kuce
  • 1x 2A/L2/ujeżdżenie kuce
21 ENTRY ACCEPTED 2018-05-05 19:56:53
2018-05-03 21:16:07
Zuzanna Tadaj CEDAR
  • 1x 6A/P1/ujeżdżenie konie
  • 1x 8A/D1/ujeżdżenie konie
  • 1x 3B/L/dokładności z rozgrywką art. 238 1.2
  • 1x 8B/LL/dokładności z rozgrywką art. 238 1.2
  • 1x 9B/L/zwykły art. 238 2.1
20 ENTRY ACCEPTED 2018-05-05 19:59:43
2018-05-03 21:12:37
Zuzanna Tadaj TORNADO
  • 1x 6A/P1/ujeżdżenie konie
  • 1x 8A/D1/ujeżdżenie konie
  • 1x 3B/L/dokładności z rozgrywką art. 238 1.2
  • 1x 9B/L/zwykły art. 238 2.1
  • 1x 10B/P/konkurs zwykły art.238.2.1
19 ENTRY ACCEPTED 2018-05-05 19:55:25
2018-05-03 20:58:04
Julia Paszko SALMA
  • 1x 3B/L/dokładności z rozgrywką art. 238 1.2
  • 1x 4B/P/dwufazowy art. 274 5.2
  • 1x 9B/L/zwykły art. 238 2.1
  • 1x 11B/N/konkurs zwykły art.238.2.1
18 ENTRY ACCEPTED 2018-05-05 19:53:19
2018-05-03 20:52:03
Julia Paszko SEKATOR
  • 1x 4A/L1/ujeżdżenie konie
  • 1x 5A/L2/ujeżdżenie konie
  • 1x 3B/L/dokładności z rozgrywką art. 238 1.2
  • 1x 4B/P/dwufazowy art. 274 5.2
  • 1x 9B/L/zwykły art. 238 2.1
  • 1x 11B/N/konkurs zwykły art.238.2.1
17 ENTRY ACCEPTED 2018-05-03 20:44:37
2018-05-03 20:33:21
Agnieszka Prokop JUST ICE
  • 1x 2B/LL/z trafieniem w normę czsu (S1) art. 238 1.1
  • 1x 3B/L/dokładności z rozgrywką art. 238 1.2
  • 1x 8B/LL/dokładności z rozgrywką art. 238 1.2
  • 1x 9B/L/zwykły art. 238 2.1
16 ENTRY ACCEPTED 2018-05-03 19:42:46
2018-05-03 19:10:55
Dominika Łopieńska JUGA
  • 2x 2B/LL/z trafieniem w normę czsu (S1) art. 238 1.1
15 ENTRY ACCEPTED 2018-05-03 20:45:08
2018-05-03 18:05:26
Maja Adamiak GRATIA
  • 1x 4B/P/dwufazowy art. 274 5.2
  • 1x 5B/N/zwykły art. 238 2.1
14 ENTRY ACCEPTED 2018-05-03 19:01:50
2018-05-03 16:03:39
Adrianna Serafin LALA
  • 1x 1B ZT/LL/ BABY wysokość ok. 40cm (na zasadach konkursu dokładności art. 238 1.1)
  • 2x 2B/LL/z trafieniem w normę czsu (S1) art. 238 1.1
13 ENTRY ACCEPTED 2018-05-03 09:41:50
2018-05-03 08:18:39
Aleksandra Kobeszko DEKADA
  • 1x 4A/L1/ujeżdżenie konie
12 ENTRY ACCEPTED 2018-05-03 09:45:05
2018-05-03 08:18:17
Aleksandra Kobeszko NURT
  • 1x 5A/L2/ujeżdżenie konie
  • 1x 1B ZT/LL/ BABY wysokość ok. 40cm (na zasadach konkursu dokładności art. 238 1.1)
  • 1x 6B ZT/LL/ BABY wysokość ok. 40cm (na zasadach konkursu dokładności art. 238 1.1)
  • 1x 7B ZT/LL/ MINI wysokość do 55cm (na zasadach konkursu dokładności art. 238 1.1)
11 ENTRY ACCEPTED 2018-05-03 09:44:53
2018-05-03 08:17:49
Maja Bajkowska DEKADA
  • 1x 5A/L2/ujeżdżenie konie
10 ENTRY ACCEPTED 2018-05-03 09:44:41
2018-05-03 08:17:23
Maja Bajkowska NURT
  • 1x 4A/L1/ujeżdżenie konie
  • 1x 1B ZT/LL/ BABY wysokość ok. 40cm (na zasadach konkursu dokładności art. 238 1.1)
  • 1x 7B ZT/LL/ MINI wysokość do 55cm (na zasadach konkursu dokładności art. 238 1.1)
9 ENTRY ACCEPTED 2018-05-03 09:44:23
2018-05-03 08:15:54
Karolina Kułak DA VINCI
  • 1x 4A/L1/ujeżdżenie konie
  • 1x 8A/D1/ujeżdżenie konie
8 ENTRY ACCEPTED 2018-05-03 09:44:12
2018-05-03 08:14:43
Maria Zajczyk GROM
  • 1x 6A/P1/ujeżdżenie konie
  • 1x 8A/D1/ujeżdżenie konie
7 ENTRY ACCEPTED 2018-05-03 09:44:01
2018-05-03 00:22:25
Emilia Kulikowska DALIA
  • 2x 2B/LL/z trafieniem w normę czsu (S1) art. 238 1.1
  • 1x 3B/L/dokładności z rozgrywką art. 238 1.2
6 ENTRY ACCEPTED 2018-05-03 09:43:45
2018-05-02 00:20:54
Gabriella Niklińska BAJTEK
  • 2x 2B/LL/z trafieniem w normę czsu (S1) art. 238 1.1
  • 1x 3B/L/dokładności z rozgrywką art. 238 1.2
5 ENTRY ACCEPTED 2018-05-03 09:43:17
2018-05-02 00:20:18
Ewa Horbacewicz ORIAN
  • 2x 2B/LL/z trafieniem w normę czsu (S1) art. 238 1.1
  • 1x 3B/L/dokładności z rozgrywką art. 238 1.2
4 ENTRY ACCEPTED 2018-05-03 09:43:06
2018-04-30 18:59:35
Sandra Kruk DERWISZ
  • 2x 2B/LL/z trafieniem w normę czsu (S1) art. 238 1.1
3 ENTRY ACCEPTED 2018-05-03 09:42:53
2018-04-29 11:18:14
Aleksandra Kuczyńska GARROU DE MESSITERT
  • 1x 4B/P/dwufazowy art. 274 5.2
  • 1x 5B/N/zwykły art. 238 2.1
  • 1x 10B/P/konkurs zwykły art.238.2.1
  • 1x 11B/N/konkurs zwykły art.238.2.1
2 ENTRY ACCEPTED 2018-05-03 10:46:09
2018-04-25 17:33:49
Emilia Kurowska KARINO
  • 1x 1B ZT/LL/ BABY wysokość ok. 40cm (na zasadach konkursu dokładności art. 238 1.1)
  • 2x 2B/LL/z trafieniem w normę czsu (S1) art. 238 1.1
1 ENTRY ACCEPTED 2018-05-03 10:47:55
2018-04-25 17:30:01
Gabriela Mackiewicz HADES FIRE P
  • 1x 4A/L1/ujeżdżenie konie
  • 1x 5A/L2/ujeżdżenie konie
  • 2x 2B/LL/z trafieniem w normę czsu (S1) art. 238 1.1
No. Rider Club
Year of birth
PZJ
FEI ID
1. Adamiak Maja KS AZS UWM Olsztyn
2001 (J.)
O025819
2. Babińska Magdalena KJ Ostoja w Chrabołach
2002 (J.)
Brak
3. Bajkowska Maja Klub Jeździecki Popławce
2004 (JM.)
O046871
4. Fudali Emilia KJ OSTOJA w Chrabołach
2005 (JM.)
Brak
5. Horbacewicz Ewa OSK Kucykowo
1999 (MJ.)
O022371
6. Jakubiak Milena Bez przynależności klubowej
S
O009262
7. Klentak Agata KJ OSTOJA w Chrabołach
2001 (J.)
Brak
8. Kobeszko Aleksandra Klub Jeździecki Popławce
2003 (JM.)
O039604
9. Kruk Sandra Klub Jeździecki Białystok
2003 (JM.)
O034427
10. Kulikowska Emilia brak przynależności klubowej
2000 (J.)
brak
11. Kułak Karolina Klub Jeździecki Popławce
S
O006400
12. Kurowska Emilia KLUB JEŹDZIECKI BIAŁYSTOK
S
O031206
13. Łopieńska Dominika brak przynależności klubowej
2002 (J.)
brak
14. Mackiewicz Gabriela KLUB JEŹDZIECKI BIAŁYSTOK
2002 (J.)
O034705
15. Mościcka Patrycja KJ OSTOJA w Chrabołach
S
O012387
16. Mościcki Emil KJ OSTOJA w Chrabołach
1998 (MJ.)
O030979
17. Nazarkiewicz Alicja KJ OSTOJA w Chrabołach
2002 (J.)
Brak
18. Niklińska Gabriella OSK Kucykowo
S
O019682
19. Paszko Julia Klub Jeździecki BIK Gieniusze
2003 (JM.)
O028817
20. Prokop Agnieszka MKS Sprzasla
S
Brak
21. Serafin Adrianna OSK Stajnia Kucykowo
S
O008798
22. Sobolewska Agnieszka KJ OSTOJA w Chrabołach
2017 (Mł.)
Brak
23. Szutko Weronika KJ BIK Gieniusze
2004 (JM.)
LZRWZJ/2310/18
24. Tadaj Zuzanna KJ BIK Gieniusze
2000 (J.)
LZRWZJ/2309/18
25. Zajczyk Maria Klub Jeździecki Popławce
S
O021437
No. Horse numer Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin Owner / Breeder National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

22

ALFA SANTA Typ Szlachetny POL 2011 Klacz srokata/mk: F: NN
M: NN
O: Justyna Paszko
B: Justyna Paszko
LKRWZJ/3232/18
2.

5

BAJTEK Koń Mały POL 2006 Wałach siwa/kuc: F: Bard / Razrajd
M: Barbie / Szarak Coney
O: Andrzej Maleszko
B: Anna Komoń
K018047
3.

28

CANDY KISS Oldenburska POL 2007 Klacz inna/172 F: Carenzo
M: Lotte
O: Anna Mościcka
B: Heinrich Ramsbrock
Brak DE 433330743107
4.

19

CEDAR SP POL 2003 Wałach kara F: Aktyw
M: Celine
O: Małgorzata Linkiewicz
B: Małgorzata Linkiewicz
LKRWZJ/3234/18
5.

9

DA VINCI SP POL 2008 Wałach tarantowata F: Bardysz
M: Dagna
O: Tomasz Kułak
B: Tomasz Mańczuk
K025582
6.

7

DALIA Wielkopolska POL 2006 Klacz ciemnogniada F: Kleon
M: Duma
O: Iwona Anna Kulikowska
B: Iwona Anna Kulikowska
brak
7.

11

DEKADA Małopolska POL 2000 Klacz kasztanowata F: Lak
M: Dorka
O: Tomasz Kułak
B: Janusz Maluga
K025583
8.

3

DERWISZ M POL 2006 Wałach gniada/165 F: Irak
M: Dominikana
O: Małgorzata Kruk
B: Tomasz Misiowicz
K019706
9.

21

DSCHAMIRA Hanowerska GER 2008 Klacz ciemnogniada F: Dancier
M: Avicia
O: Urszula Bonda
B: Urszula Bonda
LKRWZJ/3228/18
10.

23

FAKTOR Sp/hol POL 19.04.2004 Ogier gniada/168 F: Lord Star
M: Flora
O: Anną Mościcka
B: Renata Marocka
Brak
11.

12

GRATIA SP POL 2009 Klacz kara F: Empire
M: Great Pleasure / Ever For Pleasure
O: Maja Adamiak
B: Remigiusz Makowski
K019992
12.

8

GROM SP POL 2010 Wałach siwa F: Czort R
M: Grenada
O: Beata Zajczyk
B: Jerzy Czaplejewicz
K020160
13.

2

HADES FIRE P Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2013 Ogier ciemnogniada/165 F: PENANGO
M: HAWANA
O: EMILIA KUROWSKA
B: MICHAŁ JAKIM
K025299 616 009 51 01399 13
14.

24

HEKATE TRK LTU 14.04.2009 Klacz kasztanowata/164 F: Vojazas
M: Herta
O: Anną Mościcka
B: Zbiegu Augintoju
Brak
15.

14

JUGA Polski Koń Szlachetnej Półkrwi POL 2005 Klacz tarantowata F: Daktyl
M: Jurata
O: Ryszard Kulesza
B: Ryszard Kulesza
brak
16.

15

JUST ICE Wielkopolska POL 2007 Klacz kara F: Icy Walker
M: Judea
O: Agnieszka Prokop
B: Piotr Melnik
brak
17.

1

KARINO Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2007 Wałach kara/169 F: HADRIAN
M: KULBAKA
O: EMILIA KUROWSKA
B: GENOWEFA BORKOWSKA
K020760 POL 009 51 04300 07
18.

25

KARINO Typ Szlachetny POL 1999 Wałach srokata F: NN
M: NN
O: Milena Jakubiak
B: Ireneusz Wasilewski
K014807
19.

13

LALA SP POL 2002 Klacz kasztanowata F: Lejtnant / Jarabub
M: Leukatea / Mistral
O: -
B: -
K012197
20.

31

LOZANNA SP POL 2003 Klacz gniada/164 F: Izyr
M: Lawina
O: Patrycja Mościcka
B: Pasternak Mirosław
Brak POL 009 61 11550 03
21.

20

MELIK EL NIL Czysta Krew Arabska POL 1999 Ogier gniada/kuc: F: El Amor
M: Mereżka
O: Jerzy Maliszewski
B: Jerzy Maliszewski
LKRWZJ/3231/18
22.

10

NURT SP POL 2004 Wałach gniada F: Wiek
M: Niagara
O: Tomasz Kułak
B: Janusz Koronkiewicz
K021880
23.

4

ORIAN OO POL 2007 Wałach kasztanowata/mk: F: Pilin Psyche
M: Osaka / Europejczyk
O: Anna Tomczyk
B: FHP Giewont Sp. z.o.o.
K018977
24.

30

PETUNIA SP POL 1999 Klacz gniada/164 F: Harnaś
M: Polisa
O: Ewa i Agata Klentak
B: Roman Romuald
Brak 616009660555499
25.

26

RAMOS SP POL 02.05.2012 Wałach gniada/168 F: Rockmana's Looping
M: Ramona
O: Anną Mościcka
B: Sięga Janusz
Brak
26.

17

SALMA SP POL 2008 Klacz gniada F: Niels
M: Smuga
O: Magdalena Kurzątkowska
B: Magdalena Kurzątkowska
POL009520116708
27.

27

SECURITY 6 Hanowerska GER 2001 Wałach kasztanowata/174 F: Stakkato
M: Gitana
O: Anna Mościcka
B: Ernst Berand
Brak DE 431316007501
28.

16

SEKATOR SP POL 2005 Wałach siwa F: Helanis
M: Sesja
O: Jerzy Marcin Maliszewski
B: Malazdra Tadeusz
K013148
29.

32

STELKA Felińska POL 2010 Klacz dereszowata/kuc: F: nn
M: nn
O: Paszko Justyna
B: Paszko Justyna
brak
30.

18

TORNADO Typ Szlachetny POL 2011 Wałach kara F: Damon
M: Karia
O: Jerzy Żuk
B: Jerzy Żuk
LKRWZJ/3235/18
Rider Club
Competition
Prize
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Adamiak Maja
KS AZS UWM Olsztyn
GRATIA (12)
2018-05-05
2018-05-05
Babińska Magdalena
KJ Ostoja w Chrabołach
2018-05-05
2018-05-05
2018-05-06
1
2018-05-06
1
Bajkowska Maja
Klub Jeździecki Popławce
NURT (10)
2018-05-05
2
2018-05-05
9
2018-05-06
1
DEKADA (11)
2018-05-05
4
Fudali Emilia
KJ OSTOJA w Chrabołach
LOZANNA (31)
2018-05-05
1
2018-05-05
2018-05-06
1
2018-05-06
5
2018-05-06
Horbacewicz Ewa
OSK Kucykowo
ORIAN (4)
2018-05-05
4
2018-05-05
Jakubiak Milena
Bez przynależności klubowej
KARINO (25)
2018-05-06
1
2018-05-06
3
Klentak Agata
KJ OSTOJA w Chrabołach
PETUNIA (30)
2018-05-05
3
2018-05-05
3
2018-05-06
1
2018-05-06
5
Kobeszko Aleksandra
Klub Jeździecki Popławce
NURT (10)
2018-05-05
3
2018-05-05
1
2018-05-06
6
2018-05-06
1
DEKADA (11)
2018-05-05
4
Kruk Sandra
Klub Jeździecki Białystok
2018-05-05
Kulikowska Emilia
brak przynależności klubowej
DALIA (7)
2018-05-05
2018-05-05
Kułak Karolina
Klub Jeździecki Popławce
2018-05-05
2018-05-05
Kurowska Emilia
KLUB JEŹDZIECKI BIAŁYSTOK
KARINO (1)
2018-05-05
1
2018-05-05
Łopieńska Dominika
brak przynależności klubowej
JUGA (14)
2018-05-05
Mackiewicz Gabriela
KLUB JEŹDZIECKI BIAŁYSTOK
2018-05-05
3
2018-05-05
2
2018-05-05
1
Mościcka Patrycja
KJ OSTOJA w Chrabołach
HEKATE (24)
2018-05-05
6
2018-05-05
2018-05-06
Mościcki Emil
KJ OSTOJA w Chrabołach
HEKATE (24)
2018-05-06
RAMOS (26)
2018-05-05
4
2018-05-05
2
2018-05-06
3
2018-05-06
3
2018-05-05
3
2018-05-06
1
2018-05-05
1
2018-05-05
1
2018-05-06
2018-05-06
1
Nazarkiewicz Alicja
KJ OSTOJA w Chrabołach
FAKTOR (23)
2018-05-05
1
2018-05-05
2018-05-06
1
2018-05-06
7
2018-05-06
2
Niklińska Gabriella
OSK Kucykowo
BAJTEK (5)
2018-05-05
2
2018-05-05
2
Paszko Julia
Klub Jeździecki BIK Gieniusze
SEKATOR (16)
2018-05-05
1
2018-05-05
2018-05-05
1
2018-05-05
2018-05-05
3
2018-05-05
2018-05-05
3
2018-05-05
2018-05-06
4
2018-05-06
4
SALMA (17)
2018-05-05
1
2018-05-05
2018-05-05
2
2018-05-05
2018-05-06
1
2018-05-06
5
Prokop Agnieszka
MKS Sprzasla
2018-05-05
5
2018-05-05
2018-05-06
3
2018-05-06
Serafin Adrianna
OSK Stajnia Kucykowo
LALA (13)
2018-05-05
1
2018-05-05
6
Sobolewska Agnieszka
KJ OSTOJA w Chrabołach
2018-05-05
2
2018-05-05
Szutko Weronika
KJ BIK Gieniusze
2018-05-05
5
2018-05-05
5
2018-05-05
7
2018-05-05
1
2018-05-06
1
2018-05-06
1
2018-05-06
5
STELKA (32)
2018-05-05
7
2018-05-06
1
2018-05-06
7
Tadaj Zuzanna
KJ BIK Gieniusze
TORNADO (18)
2018-05-05
5
2018-05-05
2018-05-05
1
2018-05-05
2018-05-05
3
2018-05-05
2018-05-06
3
2018-05-06
2
CEDAR (19)
2018-05-05
3
2018-05-05
2018-05-05
3
2018-05-05
2018-05-05
2018-05-06
2018-05-06
2
2018-05-05
1
2018-05-05
1
2018-05-05
4
2018-05-05
4
Zajczyk Maria
Klub Jeździecki Popławce
GROM (8)
2018-05-05
1
2018-05-05
2

Number of Riders: 25

Number of Horses: 30

The sum of prizes: 0.00

Competition results developed by:
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: R2-042018-2, Podlaski Związek Jeździecki)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2018
design and realization: signus.pl