Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

Zgłoszenia zaakceptowane:

Nr Status zgłoszenia
Daty korekty i utworzenia
Zawodnik Koń Konkursy
60 ENTRY ACCEPTED 2018-09-28 20:53:39
2018-09-28 20:51:53
Aleksandra Kuczyńska GARROU DE MESSITERT
  • 1x 5B/N/półfinał - konkurs zwykły (art.238.2.1)
  • 1x 6B/N1/półfinał - konkurs zwykły (art.238.2.1)
59 ENTRY ACCEPTED 2018-09-28 20:45:42
2018-09-28 20:41:20
Patrycja Mościcka SYNONIM „M”
  • 1x 2B/LL ZRiT/półfinał - konkurs z trafieniem w normę czasu (S1 - art. 238.1.1)
  • 1x 3B/L/półfinał - konkurs zwykły (art.238.2.1)
  • 1x 8B/LL ZRiT/finał - dokładności z rozgrywką (art. 238.1.2)
  • 1x 10B/L/finał - konkurs dwufazowy (art.274.5.3)
58 ENTRY ACCEPTED 2018-09-28 20:46:14
2018-09-28 20:39:34
Emil Mościcki PRINZESSIN LOTTE VON CONTHARGOS
  • 1x 4B/P/półfinał - konkurs zwykły (art.238.2.1)
  • 1x 5B/N/półfinał - konkurs zwykły (art.238.2.1)
  • 1x 12B/P/finał - konkurs o wzrastającym stopniu trudności z Jokerem ( art.269.5 )
  • 1x 13B/N/finał - konkurs dwufazowy (art.274.5.3)
57 ENTRY ACCEPTED 2018-09-28 20:31:56
2018-09-28 20:23:07
Dominika Łopieńska APOLLO PG
  • 1x 1B/Towarzyski/konkurs „BABY”, wys. ok.50 cm (konkurs z trafieniem w normę czasu (S1 - art. 238.1.1)
  • 1x 2B/LL ZRiT/półfinał - konkurs z trafieniem w normę czasu (S1 - art. 238.1.1)
  • 1x 3B/L/półfinał - konkurs zwykły (art.238.2.1)
  • 1x 7B/Towarzyski/konkurs „BABY”, wys. ok.50 cm (konkurs z trafieniem w normę czasu (S1 - art. 238.1.1)
  • 1x 8B/LL ZRiT/finał - dokładności z rozgrywką (art. 238.1.2)
  • 1x 10B/L/finał - konkurs dwufazowy (art.274.5.3)
56 ENTRY ACCEPTED 2018-09-28 20:22:10
2018-09-28 20:21:50
Magdalena Babińska FAKTOR
  • 1x 1B/Towarzyski/konkurs „BABY”, wys. ok.50 cm (konkurs z trafieniem w normę czasu (S1 - art. 238.1.1)
  • 1x 2B/LL ZRiT/półfinał - konkurs z trafieniem w normę czasu (S1 - art. 238.1.1)
  • 1x 7B/Towarzyski/konkurs „BABY”, wys. ok.50 cm (konkurs z trafieniem w normę czasu (S1 - art. 238.1.1)
  • 1x 8B/LL ZRiT/finał - dokładności z rozgrywką (art. 238.1.2)
55 ENTRY ACCEPTED 2018-09-28 20:22:12
2018-09-28 20:20:55
Agata Klentak PETUNIA
  • 1x 3B/L/półfinał - konkurs zwykły (art.238.2.1)
  • 1x 4B/P/półfinał - konkurs zwykły (art.238.2.1)
  • 1x 10B/L/finał - konkurs dwufazowy (art.274.5.3)
  • 1x 12B/P/finał - konkurs o wzrastającym stopniu trudności z Jokerem ( art.269.5 )
54 ENTRY ACCEPTED 2018-09-28 20:22:16
2018-09-28 20:19:41
Emil Mościcki HORIZON
  • 1x 1B/Towarzyski/konkurs „BABY”, wys. ok.50 cm (konkurs z trafieniem w normę czasu (S1 - art. 238.1.1)
  • 1x 2B/LL ZRiT/półfinał - konkurs z trafieniem w normę czasu (S1 - art. 238.1.1)
  • 1x 7B/Towarzyski/konkurs „BABY”, wys. ok.50 cm (konkurs z trafieniem w normę czasu (S1 - art. 238.1.1)
  • 1x 8B/LL ZRiT/finał - dokładności z rozgrywką (art. 238.1.2)
53 ENTRY ACCEPTED 2018-09-28 20:22:18
2018-09-28 20:17:31
Emil Mościcki HANDYMAN 004
  • 1x 5B/N/półfinał - konkurs zwykły (art.238.2.1)
  • 1x 6B/N1/półfinał - konkurs zwykły (art.238.2.1)
  • 1x 13B/N/finał - konkurs dwufazowy (art.274.5.3)
  • 1x 14B/N1/finał - konkurs dwufazowy (art.274.5.3)
52 ENTRY ACCEPTED 2018-09-28 20:22:20
2018-09-28 20:16:30
Emil Mościcki SEKWANA
  • 1x 4B/P/półfinał - konkurs zwykły (art.238.2.1)
  • 1x 5B/N/półfinał - konkurs zwykły (art.238.2.1)
  • 1x 12B/P/finał - konkurs o wzrastającym stopniu trudności z Jokerem ( art.269.5 )
  • 1x 13B/N/finał - konkurs dwufazowy (art.274.5.3)
51 ENTRY ACCEPTED 2018-09-28 20:22:22
2018-09-28 20:15:36
Emil Mościcki CANDY KISS
  • 1x 5B/N/półfinał - konkurs zwykły (art.238.2.1)
  • 1x 6B/N1/półfinał - konkurs zwykły (art.238.2.1)
  • 1x 13B/N/finał - konkurs dwufazowy (art.274.5.3)
  • 1x 14B/N1/finał - konkurs dwufazowy (art.274.5.3)
50 ENTRY ACCEPTED 2018-09-28 20:22:25
2018-09-28 20:14:14
Patrycja Mościcka HEKATE
  • 1x 3B/L/półfinał - konkurs zwykły (art.238.2.1)
  • 1x 4B/P/półfinał - konkurs zwykły (art.238.2.1)
  • 1x 10B/L/finał - konkurs dwufazowy (art.274.5.3)
  • 1x 12B/P/finał - konkurs o wzrastającym stopniu trudności z Jokerem ( art.269.5 )
49 ENTRY ACCEPTED 2018-09-28 20:22:27
2018-09-28 20:13:12
Aleksandra Pietrusiewicz LOZANNA
  • 1x 1B/Towarzyski/konkurs „BABY”, wys. ok.50 cm (konkurs z trafieniem w normę czasu (S1 - art. 238.1.1)
  • 1x 2B/LL ZRiT/półfinał - konkurs z trafieniem w normę czasu (S1 - art. 238.1.1)
  • 1x 7B/Towarzyski/konkurs „BABY”, wys. ok.50 cm (konkurs z trafieniem w normę czasu (S1 - art. 238.1.1)
  • 1x 8B/LL ZRiT/finał - dokładności z rozgrywką (art. 238.1.2)
48 ENTRY ACCEPTED 2018-09-28 20:22:30
2018-09-28 20:12:07
Aleksandra Pietrusiewicz APOLLO PG
  • 1x 3A/P1/konie
  • 1x 4A/P4/konie
47 ENTRY ACCEPTED 2018-09-28 20:11:56
2018-09-28 20:11:33
Aleksandra Pietrusiewicz KARO
  • 1x 3A/P1/konie
  • 1x 4A/P4/konie
46 ENTRY ACCEPTED 2018-09-28 20:12:00
2018-09-28 20:03:51
Kinga Fiedziukiewicz KALINA
  • 2x 1B/Towarzyski/konkurs „BABY”, wys. ok.50 cm (konkurs z trafieniem w normę czasu (S1 - art. 238.1.1)
  • 2x 7B/Towarzyski/konkurs „BABY”, wys. ok.50 cm (konkurs z trafieniem w normę czasu (S1 - art. 238.1.1)
45 ENTRY ACCEPTED 2018-09-28 20:12:02
2018-09-28 16:15:04
Martyna Ostapczuk SILVER V
  • 1x 5B/N/półfinał - konkurs zwykły (art.238.2.1)
  • 1x 6B/N1/półfinał - konkurs zwykły (art.238.2.1)
44 ENTRY ACCEPTED 2018-09-28 20:12:04
2018-09-28 14:08:42
Karolina Janczewska DAFNE
  • 1x 3B/L/półfinał - konkurs zwykły (art.238.2.1)
  • 1x 4B/P/półfinał - konkurs zwykły (art.238.2.1)
  • 1x 10B/L/finał - konkurs dwufazowy (art.274.5.3)
  • 1x 12B/P/finał - konkurs o wzrastającym stopniu trudności z Jokerem ( art.269.5 )
43 ENTRY ACCEPTED 2018-09-28 13:43:56
2018-09-28 09:06:04
Zuzanna Tadaj TORNADO
  • 1x 3A/P1/konie
  • 1x 4A/P4/konie
  • 1x 3B/L/półfinał - konkurs zwykły (art.238.2.1)
42 ENTRY ACCEPTED 2018-09-28 13:43:59
2018-09-28 09:05:27
Zuzanna Tadaj CEDAR
  • 1x 4A/P4/konie
  • 1x 5A/N6/konie
  • 1x 3B/L/półfinał - konkurs zwykły (art.238.2.1)
41 ENTRY ACCEPTED 2018-09-28 13:43:57
2018-09-27 22:49:56
Ewa Horbacewicz BAJTEK
  • 2x 2B/LL ZRiT/półfinał - konkurs z trafieniem w normę czasu (S1 - art. 238.1.1)
  • 2x 9B/L/konkurs licencyjny (art.6 reg.)
40 ENTRY ACCEPTED 2018-09-28 13:44:01
2018-09-27 22:43:23
Julia Tomczyk MINI
  • 1x 1A/L1/towarzyski
39 ENTRY ACCEPTED 2018-09-28 13:44:02
2018-09-27 22:37:40
Ewa Horbacewicz ORIAN
  • 2x 3B/L/półfinał - konkurs zwykły (art.238.2.1)
  • 2x 10B/L/finał - konkurs dwufazowy (art.274.5.3)
38 ENTRY ACCEPTED 2018-09-28 13:44:04
2018-09-27 22:35:13
Julia Paszko SALMA
  • 1x 4B/P/półfinał - konkurs zwykły (art.238.2.1)
  • 1x 5B/N/półfinał - konkurs zwykły (art.238.2.1)
  • 1x 12B/P/finał - konkurs o wzrastającym stopniu trudności z Jokerem ( art.269.5 )
  • 1x 13B/N/finał - konkurs dwufazowy (art.274.5.3)
37 ENTRY ACCEPTED 2018-09-28 13:44:06
2018-09-27 22:34:28
Julia Paszko DSCHAMIRA
  • 2x 3B/L/półfinał - konkurs zwykły (art.238.2.1)
  • 2x 10B/L/finał - konkurs dwufazowy (art.274.5.3)
36 ENTRY ACCEPTED 2018-09-27 20:52:47
2018-09-27 20:51:00
Weronika Szutko MELISA
  • 2x 1B/Towarzyski/konkurs „BABY”, wys. ok.50 cm (konkurs z trafieniem w normę czasu (S1 - art. 238.1.1)
  • 2x 7B/Towarzyski/konkurs „BABY”, wys. ok.50 cm (konkurs z trafieniem w normę czasu (S1 - art. 238.1.1)
35 ENTRY ACCEPTED 2018-09-27 20:51:35
2018-09-27 20:50:28
Weronika Szutko MORFEUSZ
  • 2x 2B/LL ZRiT/półfinał - konkurs z trafieniem w normę czasu (S1 - art. 238.1.1)
  • 2x 8B/LL ZRiT/finał - dokładności z rozgrywką (art. 238.1.2)
34 ENTRY ACCEPTED 2018-09-27 20:51:25
2018-09-27 20:45:37
Milena Jakubiak QUO VADIS
  • 2x 2B/LL ZRiT/półfinał - konkurs z trafieniem w normę czasu (S1 - art. 238.1.1)
  • 1x 3B/L/półfinał - konkurs zwykły (art.238.2.1)
  • 2x 8B/LL ZRiT/finał - dokładności z rozgrywką (art. 238.1.2)
  • 1x 10B/L/finał - konkurs dwufazowy (art.274.5.3)
  • 1x 11B/Towarzyski/konkurs koń – rower (jeździec – koń / jeździec – rower) konkurs zwykły
33 ENTRY ACCEPTED 2018-09-27 20:40:20
2018-09-27 20:38:05
Milena Jakubiak KARINO
  • 1x 5B/N/półfinał - konkurs zwykły (art.238.2.1)
  • 1x 6B/N1/półfinał - konkurs zwykły (art.238.2.1)
  • 1x 13B/N/finał - konkurs dwufazowy (art.274.5.3)
  • 1x 14B/N1/finał - konkurs dwufazowy (art.274.5.3)
32 ENTRY ACCEPTED 2018-09-27 20:40:25
2018-09-27 20:23:42
Kinga Dzienis LEON
  • 2x 1B/Towarzyski/konkurs „BABY”, wys. ok.50 cm (konkurs z trafieniem w normę czasu (S1 - art. 238.1.1)
  • 2x 7B/Towarzyski/konkurs „BABY”, wys. ok.50 cm (konkurs z trafieniem w normę czasu (S1 - art. 238.1.1)
31 ENTRY ACCEPTED 2018-09-27 20:40:29
2018-09-27 20:22:22
Aleksandra Mazur DIAMENT
  • 2x 1B/Towarzyski/konkurs „BABY”, wys. ok.50 cm (konkurs z trafieniem w normę czasu (S1 - art. 238.1.1)
  • 2x 7B/Towarzyski/konkurs „BABY”, wys. ok.50 cm (konkurs z trafieniem w normę czasu (S1 - art. 238.1.1)
30 ENTRY ACCEPTED 2018-09-27 20:40:32
2018-09-27 20:21:10
Aleksandra Mazur LEON
  • 1x 1B/Towarzyski/konkurs „BABY”, wys. ok.50 cm (konkurs z trafieniem w normę czasu (S1 - art. 238.1.1)
  • 1x 7B/Towarzyski/konkurs „BABY”, wys. ok.50 cm (konkurs z trafieniem w normę czasu (S1 - art. 238.1.1)
29 ENTRY ACCEPTED 2018-09-27 20:40:35
2018-09-27 20:16:44
Zuzanna Marcińczyk GEPARD
  • 2x 1B/Towarzyski/konkurs „BABY”, wys. ok.50 cm (konkurs z trafieniem w normę czasu (S1 - art. 238.1.1)
28 ENTRY ACCEPTED 2018-09-27 20:40:38
2018-09-27 20:16:17
Gabriela Czerniewicz HUK
  • 2x 1B/Towarzyski/konkurs „BABY”, wys. ok.50 cm (konkurs z trafieniem w normę czasu (S1 - art. 238.1.1)
27 ENTRY ACCEPTED 2018-09-27 20:40:40
2018-09-27 20:15:39
Julia Serafin BORYS
  • 2x 1B/Towarzyski/konkurs „BABY”, wys. ok.50 cm (konkurs z trafieniem w normę czasu (S1 - art. 238.1.1)
26 ENTRY ACCEPTED 2018-09-27 20:40:43
2018-09-27 20:15:08
Oliwia Brasławska HARIBO
  • 2x 2B/LL ZRiT/półfinał - konkurs z trafieniem w normę czasu (S1 - art. 238.1.1)
25 ENTRY ACCEPTED 2018-09-27 20:02:14
2018-09-27 19:29:57
Sylwia Świrydziuk GRAFIT
  • 1x 3B/L/półfinał - konkurs zwykły (art.238.2.1)
  • 1x 4B/P/półfinał - konkurs zwykły (art.238.2.1)
  • 1x 10B/L/finał - konkurs dwufazowy (art.274.5.3)
  • 1x 12B/P/finał - konkurs o wzrastającym stopniu trudności z Jokerem ( art.269.5 )
24 ENTRY ACCEPTED 2018-09-27 20:02:32
2018-09-27 18:31:55
Adrian Stypulkowski NOAH
  • 1x 2B/LL ZRiT/półfinał - konkurs z trafieniem w normę czasu (S1 - art. 238.1.1)
  • 1x 3B/L/półfinał - konkurs zwykły (art.238.2.1)
  • 1x 8B/LL ZRiT/finał - dokładności z rozgrywką (art. 238.1.2)
  • 1x 10B/L/finał - konkurs dwufazowy (art.274.5.3)
23 ENTRY ACCEPTED 2018-09-27 20:02:17
2018-09-27 18:31:23
Adrian Stypulkowski DIEGO
  • 1x 2B/LL ZRiT/półfinał - konkurs z trafieniem w normę czasu (S1 - art. 238.1.1)
  • 1x 8B/LL ZRiT/finał - dokładności z rozgrywką (art. 238.1.2)
22 ENTRY ACCEPTED 2018-09-27 20:06:12
2018-09-27 09:17:57
Patrycja Gryko INULINA
  • 2x 2B/LL ZRiT/półfinał - konkurs z trafieniem w normę czasu (S1 - art. 238.1.1)
  • 2x 8B/LL ZRiT/finał - dokładności z rozgrywką (art. 238.1.2)
21 ENTRY ACCEPTED 2018-09-27 20:02:21
2018-09-27 09:14:37
Patrycja Gryko AMIR
  • 2x 2B/LL ZRiT/półfinał - konkurs z trafieniem w normę czasu (S1 - art. 238.1.1)
  • 2x 8B/LL ZRiT/finał - dokładności z rozgrywką (art. 238.1.2)
20 ENTRY ACCEPTED 2018-09-27 20:06:16
2018-09-27 07:59:29
Maria Zajczyk GROM
  • 1x 4A/P4/konie
  • 1x 5A/N6/konie
19 ENTRY ACCEPTED 2018-09-27 20:02:25
2018-09-27 07:57:14
Zuzanna Jaroszewicz DA VINCI
  • 1x 1B/Towarzyski/konkurs „BABY”, wys. ok.50 cm (konkurs z trafieniem w normę czasu (S1 - art. 238.1.1)
  • 1x 7B/Towarzyski/konkurs „BABY”, wys. ok.50 cm (konkurs z trafieniem w normę czasu (S1 - art. 238.1.1)
18 ENTRY ACCEPTED 2018-09-27 20:06:20
2018-09-27 07:56:44
Zuzanna Jaroszewicz NURT
  • 1x 1A/L1/konie
17 ENTRY ACCEPTED 2018-09-27 20:06:23
2018-09-27 07:56:22
Maja Bajkowska MARSYLIA
  • 1x 2A/L4/konie
16 ENTRY ACCEPTED 2018-09-27 20:06:26
2018-09-27 07:55:53
Maja Bajkowska NURT
  • 1x 2A/L4/konie
  • 1x 1B/Towarzyski/konkurs „BABY”, wys. ok.50 cm (konkurs z trafieniem w normę czasu (S1 - art. 238.1.1)
  • 1x 7B/Towarzyski/konkurs „BABY”, wys. ok.50 cm (konkurs z trafieniem w normę czasu (S1 - art. 238.1.1)
15 ENTRY ACCEPTED 2018-09-27 20:06:29
2018-09-27 07:54:44
Kornelia Grusza MARSYLIA
  • 1x 1A/L1/konie
  • 1x 1B/Towarzyski/konkurs „BABY”, wys. ok.50 cm (konkurs z trafieniem w normę czasu (S1 - art. 238.1.1)
  • 1x 7B/Towarzyski/konkurs „BABY”, wys. ok.50 cm (konkurs z trafieniem w normę czasu (S1 - art. 238.1.1)
14 ENTRY ACCEPTED 2018-09-26 16:17:34
2018-09-26 14:00:35
Zofia Kondraciuk KARDYNAWA
  • 1x 1A/L1/konie
13 ENTRY ACCEPTED 2018-09-26 13:43:42
2018-09-26 11:05:14
Edyta Popko KARDYNAWA
  • 1x 2A/L4/konie
  • 2x 1B/Towarzyski/konkurs „BABY”, wys. ok.50 cm (konkurs z trafieniem w normę czasu (S1 - art. 238.1.1)
12 ENTRY ACCEPTED 2018-09-26 10:03:55
2018-09-26 08:08:22
Urszula Popko AKWARELA
  • 1x 1A/L1/konie
  • 1x 2A/L4/konie
  • 2x 2B/LL ZRiT/półfinał - konkurs z trafieniem w normę czasu (S1 - art. 238.1.1)
  • 2x 8B/LL ZRiT/finał - dokładności z rozgrywką (art. 238.1.2)
11 ENTRY ACCEPTED 2018-09-26 10:03:57
2018-09-26 08:07:31
Agnieszka Prokop JUST ICE
  • 2x 2B/LL ZRiT/półfinał - konkurs z trafieniem w normę czasu (S1 - art. 238.1.1)
  • 1x 3B/L/półfinał - konkurs zwykły (art.238.2.1)
  • 2x 8B/LL ZRiT/finał - dokładności z rozgrywką (art. 238.1.2)
  • 1x 10B/L/finał - konkurs dwufazowy (art.274.5.3)
10 ENTRY ACCEPTED 2018-09-26 10:04:01
2018-09-26 07:51:40
Wiktoria Piktel GOŹDZIK
  • 1x 1A/L1/towarzyski
  • 2x 1B/Towarzyski/konkurs „BABY”, wys. ok.50 cm (konkurs z trafieniem w normę czasu (S1 - art. 238.1.1)
  • 2x 7B/Towarzyski/konkurs „BABY”, wys. ok.50 cm (konkurs z trafieniem w normę czasu (S1 - art. 238.1.1)
9 ENTRY ACCEPTED 2018-09-26 10:04:04
2018-09-26 07:50:41
Antonina Jaworska NIMBA
  • 2x 1B/Towarzyski/konkurs „BABY”, wys. ok.50 cm (konkurs z trafieniem w normę czasu (S1 - art. 238.1.1)
  • 1x 2B/LL ZRiT/półfinał - konkurs z trafieniem w normę czasu (S1 - art. 238.1.1)
  • 2x 7B/Towarzyski/konkurs „BABY”, wys. ok.50 cm (konkurs z trafieniem w normę czasu (S1 - art. 238.1.1)
  • 1x 8B/LL ZRiT/finał - dokładności z rozgrywką (art. 238.1.2)
8 ENTRY ACCEPTED 2018-09-26 10:04:06
2018-09-26 07:49:17
Antonina Jaworska GOŹDZIK
  • 1x 2A/L4/kuce
7 ENTRY ACCEPTED 2018-09-25 12:59:44
2018-09-24 19:09:11
Maja Wyszkowska SACRAMENTO
  • 1x 4A/P4/konie
  • 1x 5A/N6/konie
6 ENTRY ACCEPTED 2018-09-25 13:02:11
2018-09-24 19:06:39
Kamila Wyszkowska ASPEN
  • 2x 2B/LL ZRiT/półfinał - konkurs z trafieniem w normę czasu (S1 - art. 238.1.1)
  • 1x 3B/L/półfinał - konkurs zwykły (art.238.2.1)
5 ENTRY ACCEPTED 2018-09-25 12:59:53
2018-09-24 12:16:03
Aleksandra Zarecka-Kondratiuk TEUNIS VAN DE OUDE PLAET
  • 1x 2A/L4/konie
  • 1x 3A/P1/konie
4 ENTRY ACCEPTED 2018-09-25 13:02:17
2018-09-24 12:15:27
Aleksandra Zarecka-Kondratiuk BLACK-BOY
  • 1x 5A/N6/konie
  • 1x 6A/C1/konie
3 ENTRY ACCEPTED 2018-09-25 13:02:35
2018-09-21 18:07:46
Adrian Stypulkowski ALEXIS BH
  • 1x 1B/Towarzyski/konkurs „BABY”, wys. ok.50 cm (konkurs z trafieniem w normę czasu (S1 - art. 238.1.1)
  • 1x 7B/Towarzyski/konkurs „BABY”, wys. ok.50 cm (konkurs z trafieniem w normę czasu (S1 - art. 238.1.1)
2 ENTRY ACCEPTED 2018-09-25 13:02:51
2018-09-20 23:56:53
Adrian Stypulkowski HUACA L
  • 1x 3B/L/półfinał - konkurs zwykły (art.238.2.1)
  • 1x 10B/L/finał - konkurs dwufazowy (art.274.5.3)
1 ENTRY ACCEPTED 2018-09-26 10:04:49
2018-09-20 23:11:29
Paweł Jabłoński MY LOVE V
  • 1x 1B/Towarzyski/konkurs „BABY”, wys. ok.50 cm (konkurs z trafieniem w normę czasu (S1 - art. 238.1.1)
  • 1x 2B/LL ZRiT/półfinał - konkurs z trafieniem w normę czasu (S1 - art. 238.1.1)
  • 1x 7B/Towarzyski/konkurs „BABY”, wys. ok.50 cm (konkurs z trafieniem w normę czasu (S1 - art. 238.1.1)
  • 1x 8B/LL ZRiT/finał - dokładności z rozgrywką (art. 238.1.2)
  • 1x 11B/Towarzyski/konkurs koń – rower (jeździec – koń / jeździec – rower) konkurs zwykły
No. Rider Club
Year of birth
PZJ
FEI ID
1. Babińska Magdalena KJ Ostoja w Chrabołach
2002 (J.)
Brak
2. Bajkowska Maja Klub Jeździecki Popławce
2004 (JM.)
O046871
3. Brasławska Oliwia Klub Sportowy Victoria
2000 (J.)
O039542
4. Czerniewicz Gabriela Klub Sportowy Victoria
2000 (J.)
brak
5. Dzienis Kinga CSJ Chraboły
2008 (Mł.)
brak
6. Fiedziukiewicz Kinga ,
S
,
7. Grusza Kornelia Klub Jeździecki Popławce
2003 (JM.)
O045318
8. Gryko Patrycja MKS Sprząśla
2003 (JM.)
Brak
9. Horbacewicz Ewa OSK Kucykowo
1999 (MJ.)
O022371
10. Jabłoński Paweł Bez przynależności klubowej
1998 (MJ.)
brak
11. Jakubiak Milena Bez przynależności klubowej
S
O009262
12. Janczewska Karolina CSJC
S
LZRWZJ/2477/18
13. Jaroszewicz Zuzanna Klub Jeździecki Popławce
2003 (JM.)
O045317
14. Jaworska Antonina Klub Sportowy ,,Pieńki
2007 (Mł.)
0o38162
15. Jurguć Weronika BPK
2003 (JM.)
LZRWZJ/3209/18
16. Klentak Agata KJ OSTOJA w Chrabołach
2001 (J.)
O038398
17. Kondraciuk Zofia Mks Sprząśla
2002 (J.)
O042405
18. Kuczyńska Aleksandra JKS u Robsonów
2002 (J.)
O031476
19. Łopieńska Dominika KJ OSTOJA w Chrabołach
2002 (J.)
Brak
20. Marcińczyk Zuzanna Klub Sportowy Victoria
2003 (JM.)
O043254
21. Mazur Aleksandra CSJ Chraboły
2007 (Mł.)
brak
22. Mościcka-Huczko Patrycja KJ OSTOJA w Chrabołach
S
O012387
23. Mościcki Emil KJ OSTOJA w Chrabołach
1998 (MJ.)
O030979
24. Ostapczuk Martyna BPK (PDL)
2004 (JM.)
O039176
25. Paszko Julia Klub Jeździecki BIK Gieniusze
2003 (JM.)
O028817
26. Pietrusiewicz Aleksandra KJ Ostoja w Chrabołach
S
Brak
27. Piktel Wiktoria Klub Sportowy ,,Pieńki
2005 (JM.)
brak
28. Popko Edyta Mks Sprząśla
2004 (JM.)
brak
29. Popko Urszula Mks Sprząśla
2004 (JM.)
O047179
30. Prokop Agnieszka MKS Sprzasla
S
O005466
31. Serafin Julia Klub Sportowy Victoria
2001 (J.)
O042691
32. Stypulkowski Adrian LKJ Galkowo
S
O004318
33. Świrydziuk Sylwia Centrum Szkolenia Jeździeckiego Chraboły
S
O046187
34. Szutko Weronika KJ Bik Gieniusze
2004 (JM.)
0047420
35. Tadaj Zuzanna Kj Bik
2000 (J.)
Brak
36. Tomczyk Julia OSK Kucykowo
2005 (JM.)
brak
37. Wyszkowska Maja SKJ WJ Piaseccy Equestrian
2000 (J.)
O034196
38. Zajczyk Maria Klub Jeździecki Popławce
S
O021437
39. Zarecka-Kondratiuk Aleksandra CSJ Chraboły
S
brak
No. Horse numer Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin Owner / Breeder National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

9

AKWARELA SP POL 2009 Klacz kara/165 F: Ulisses
M: Akcja
O: MKS Sprząśla
B: .
K017473 616009510400009
2.

7

ALEXIS BH SP POL 2013 Klacz gniada F: Elf
M: Afrodyta BH
O: Wiktoria Boraczewska
B: Bogna Huba
brak
3.

16

AMIR Typ Pogrubiony POL 2012 Wałach kara/163 F: Amadeusz
M: Luna
O: Kamila Gryko
B: Kieruczenko Wojciech
Brak 616999580536812
4.

51

APOLLO PG Wielkopolska POL 2006 Wałach ciemnogniada/165 F: Love Affair
M: Arenda
O: Mościcka Anna
B: Brzozowski Antoni
Brak POL 007 66 06902 06
5.

33

BAJTEK KUC POL 2006 Wałach siwa F: Bard
M: Barbie
O: Andrzej Maleszko
B: Anna Komoń
K018047
6.

6

BLACK-BOY SP POL 2008 Wałach kara F: Wizjoner
M: Belgia
O: Aleksandra Zarecka-Kondratiuk
B: Natalia Dworniczak
brak
7.

28

BORYS Typ Szlach. POL 2007 Wałach srokata F: NN
M: NN
O: Ewa Zielenkiewicz
B: Ewa Zielenkiewicz
K025788
8.

48

CANDY KISS Oldenburska POL 2007 Klacz inna/172 F: Carenzo
M: Lotte
O: Anna Mościcka
B: Heinrich Ramsbrock
K012793 DE 433330743107
9.

34

CEDAR SP POL 2003 Wałach kara F: Aktyw
M: Celine
O: Zuzanna Tadaj
B: Dariusz Fitz
brak
10.

17

DA VINCI SP POL 2008 Wałach tarantowata F: Bardysz
M: Dagna
O: Tomasz Kułak
B: Tomasz Mańczuk
K025582
11.

42

DAFNE SP POL 2010 Klacz kara/165 F: Emetyt
M: Didi
O: Karolina Janczewska
B: Grzegorz kubicz
Brak 616009590282610
12.

25

DIAMENT Typ Szlachetny POL 2004 Wałach siwa F: NN
M: NN
O: Stefan Mosiej
B: nieznany
brak
13.

15

DIEGO SP POL 2007 Ogier kasztanowata F: Wieland / Werenfels
M: Dolores / Welt Gang
O: Remigiusz Makowski
B: Remigiusz Makowski
K012119 POL009660449007
14.

38

DSCHAMIRA Hanowerska GER 2008 Klacz ciemnogniada F: Dancier
M: Avicia
O: Urszula Bonda
B: Urszula Bonda
LKRWZJ/3228/18
15.

43

FAKTOR Sp/hol POL 19.04.2004 Ogier gniada/168 F: Lord Star
M: Flora
O: Anną Mościcka
B: Renata Marocka
Brak
16.

54

GARROU DE MESSITERT BWP BEL 2006 Wałach gniada F: Canturo
M: Brenda de Messitert
O:
B:
K010933
17.

26

GEPARD SP POL 2000 Wałach kasztanowata F: Arystoteles / Kartacz
M: Gaja / Orlyt
O: Ewa Zielenkiewicz
B: Ewa Zielenkiewicz
K012383
18.

11

GOŹDZIK KUC POL 2004 Wałach kasztanowata/kuc:143 F: Santare Dannys Boy / Markoak Adante
M: Galicja X / Bartek
O: Agnieszka Sztandar- Sztanderska
B: Agnieszka Sztandar- Sztanderska
K016126 POL013510026604
19.

14

GRAFIT SP POL 2004 Wałach gniada F: Silver Dream
M: Gracja
O: Dawid Wróblewski
B: Zbigniew Szczygieł
K020016 POL009570014004
20.

20

GROM SP POL 2010 Wałach siwa F: Czort R
M: Grenada
O: Beata Zajczyk
B: Jerzy Czaplejewicz
K020160
21.

46

HANDYMAN 004 Württemberger GER 1999 Wałach siwa/171 F: Heraldik xx / Caramel xx / Wiesenklee xx
M: Laika old / Almeo old / Alme Z
O: Carmine Bianchino
B: Fehr, Gisela
Brak 731147599
22.

29

HARIBO KUC POL 2010 Wałach kara/kuc: F: NN
M: NN
O: Ewa Zielenkiewicz
B: Ewa Zielenkiewicz
brak
23.

49

HEKATE TRK LTU 14.04.2009 Klacz kasztanowata/164 F: Vojazas
M: Herta
O: Anną Mościcka
B: Zbiegu Augintoju
Brak
24.

45

HORIZON Wurttemberger GER 2011 Klacz gniada/168 F: HOT SPIRIT / Hotline
M: LORENA / Laurentino
O: Mościcka Anna
B: Adelbert Loffler
brak DE 473730541811
25.

8

HUACA L Holsteiner Warmblut GER 2012 Klacz gniada/167 F: Quintero
M: Welfin
O: Wiktoria Boraczewska
B: Feldhaus Henrike
K025227 DE421000194912
26.

27

HUK MŁP POL 2011 Wałach gniada F: HEDAR
M: BEJA
O: MATWIEJCZUK BOGDAN
B: DZIĘCIOŁ PIOTR
brak
27.

19

INULINA SP POL 1999 Klacz gniada F: Limbardo
M: Inula
O: Kamila Gryko
B: SK Posadowo
Brak
28.

10

JUST ICE Wielkopolska POL 2007 Klacz kara F: Icy Walker
M: Judea
O: Agnieszka Prokop
B: Piotr Melnik
K021949 POL 007 60 00438 07
29.

40

KALINA WLKP POL 2014 Klacz gniada F: ,
M: ,
O: ,
B: ,
,
30.

13

KARDYNAWA SP POL 2003 Klacz ciemnogniada F: Hadrian
M: Karolina
O: MKS Sprząśla
B: .
brak 616009600067003
31.

23

KARINO Typ Szlachetny POL 1999 Wałach srokata F: NN
M: NN
O: Milena Jakubiak
B: Ireneusz Wasilewski
K014807
32.

39

KARO WLKP POL 2003 Wałach kasztanowata/168 F: NN
M: NN
O: Patrycja Mościcka
B: Mościcki Krzysztof
Brak
33.

24

LEON Typ Szlachetny POL 2001 Wałach siwa F: Model
M: Lena
O: Kamila Gryko
B: Jerzy Nidecki
brak
34.

50

LOZANNA SP POL 2003 Klacz gniada/164 F: Izyr
M: Lawina
O: Patrycja Mościcka
B: Pasternak Mirosław
Brak POL 009 61 11550 03
35.

22

MARSYLIA SP POL 2008 Klacz gniada F: Candy Cup
M: Marmuna
O: Karolina Kułak
B: Stadnina Koni Dobrzyniewo Sp. Z O.O.
K019395
36.

2

MELISA Typ Szlachecki POL 2004 Klacz srokata F: nn
M: nn
O: Krzysztof Sadowski
B: nn
K026280 POL61699510830
37.

35

MINI Kuc Feliński POL 2001 Klacz siwa/kuc: F: Wartownik
M: Modika
O: Andrzej Maleszko
B: -
brak
38.

31

MORFEUSZ Typ Szlachecki POL 2004 Wałach srokata F: nn
M: mizga
O: Krzysztof Sadowski
B: nn
K013225 POL999510185704
39.

1

MY LOVE V Wielkopolska POL 2007 Klacz ciemnogniada F: Love Affair
M: Margo
O: Paweł Jabłoński
B: Koperski Zbigniew
brak
40.

12

NIMBA KUC POL 2007 Klacz gniada/kuc: F: AWERS / VIS VERSA
M: NATRA / ALIBABA
O: Agnieszka Sztandar- Sztanderska
B: Agnieszka Sztandar- Sztanderska
K024267
41.

18

NOAH SP POL 2008 Klacz gniada/168 F: RhytmusnS
M: Nixe
O: Joanna Pietraszkiewicz
B: Makowski Remigiusz
Brak 009 66 02134 08
42.

21

NURT SP POL 2004 Wałach gniada F: Wiek
M: Niagara
O: Tomasz Kułak
B: Janusz Koronkiewicz
K021880
43.

36

ORIAN OO POL 2007 Wałach kasztanowata/kuc: F: Pilin Psyche/ Padrons Psyche
M: Osaka/ Europejczyk
O: Anna Tomczyk
B: FHP Giewont Sp. z.o.o.
K018977
44.

44

PETUNIA SP POL 1999 Klacz gniada/164 F: Harnaś
M: Polisa
O: Ewa i Agata Klentak
B: Roman Romuald
K014218 616009660555499
45.

53

PRINZESSIN LOTTE VON CONTHARGOS BAYER POL 2011 Klacz gniada/174 F: Conthargos
M: Pippilotta
O: Anna Mościcka
B: Bamber Patricia
brak DE 481 810054011
46.

30

QUO VADIS Koń Oldenburski Skoczek GER 2008 Klacz gniada/165 F: QUALITY
M: ELFENLISA
O: KAMIL DĘBY
B: FRIEDRICH MEINERS
K025723 DE418180158708
47.

3

SACRAMENTO SP POL 2009 Wałach siwa F: Spartakus
M: Sisi
O: Maja Wyszkowska
B: Remigiusz Makowski
K016557
48.

37

SALMA SP POL 2008 Klacz gniada F: Niels
M: Smuga
O: Magdalena Kurzątkowska
B: Magdalena Kurzątkowska
K015622
49.

47

SEKWANA WLKP POL 2007 Klacz kara/171 F: GRAND AMOUR/Grannus
M: SORA/Susex
O: Anna Mościcka
B: Perlikowski Emilian
brak POL 007 52 00112 07
50.

41

SILVER V SP POL 2002 Wałach siwa F: Spartakus / Spartan
M: Arenda / Elpar
O: Martyna Ostapczuk
B: Zbigniew Koperski
K007396 POL009660474402
51.

52

SYNONIM „M” SP POL 2005 Wałach gniada/167 F: PLUSPUNKT
M: SYLWIA
O: Anna Mościcka
B: Stadnina Koni Moszna
Brak 616 009 69 00262 05
52.

4

TEUNIS VAN DE OUDE PLAET Fryzyjska NED 2014 Ogier kara F: Maeije 440
M: Aanske Fan le Duc
O: Radosław Piotr Trzeszczkowski
B: J. Vroegindewey, NED
brak
53.

32

TORNADO Typ Szlachetny POL 2011 Wałach kara F: Damon
M: Karia
O: Jerzy Żuk
B: Anna Mancewicz
brak
Rider Club
Competition
Prize
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Babińska Magdalena
KJ Ostoja w Chrabołach
FAKTOR (43)
2018-09-29
1
2018-09-29
5
2018-09-29
4
2018-09-29
3
Bajkowska Maja
Klub Jeździecki Popławce
NURT (21)
2018-09-29
3
2018-09-29
11
2018-09-29
7
2018-09-29
2018-09-29
2
Brasławska Oliwia
Klub Sportowy Victoria
HARIBO (29)
2018-09-29
2018-09-29
13
Czerniewicz Gabriela
Klub Sportowy Victoria
HUK (27)
2018-09-29
2018-09-29
Dzienis Kinga
CSJ Chraboły
LEON (24)
2018-09-29
6
2018-09-29
2018-09-29
2018-09-29
Fiedziukiewicz Kinga
,
KALINA (40)
2018-09-29
8
2018-09-29
2018-09-29
1
2018-09-29
2018-09-29
2018-09-29
2018-09-29
Grusza Kornelia
Klub Jeździecki Popławce
2018-09-29
1
2018-09-29
2018-09-29
5
2018-09-29
Gryko Patrycja
MKS Sprząśla
AMIR (16)
2018-09-29
2
2018-09-29
2018-09-29
10
2018-09-29
INULINA (19)
2018-09-29
3
2018-09-29
1
2018-09-29
13
Horbacewicz Ewa
OSK Kucykowo
BAJTEK (33)
2018-09-29
8
2018-09-29
2
2018-09-29
1
ORIAN (36)
2018-09-29
2018-09-29
2018-09-29
2018-09-29
Jabłoński Paweł
Bez przynależności klubowej
2018-09-29
2018-09-29
2018-09-29
2018-09-29
2018-09-29
2018-09-29
2018-09-29
Jakubiak Milena
Bez przynależności klubowej
KARINO (23)
2018-09-29
5
2018-09-29
4
2018-09-29
3
2018-09-29
4
2018-09-29
7
2018-09-29
2018-09-29
11
2018-09-29
4
2018-09-29
2018-09-29
4
Janczewska Karolina
CSJC
DAFNE (42)
2018-09-29
5
2018-09-29
2
2018-09-29
3
2018-09-29
6
Jaroszewicz Zuzanna
Klub Jeździecki Popławce
2018-09-29
4
2018-09-29
6
2018-09-29
NURT (21)
2018-09-29
2
Jaworska Antonina
Klub Sportowy ,,Pieńki
2018-09-29
1
NIMBA (12)
2018-09-29
2018-09-29
2
2018-09-29
10
2018-09-29
8
2018-09-29
2018-09-29
6
Jurguć Weronika
BPK
MELISA (2)
2018-09-29
5
2018-09-29
2018-09-29
2018-09-29
2018-09-29
2018-09-29
Klentak Agata
KJ OSTOJA w Chrabołach
PETUNIA (44)
2018-09-29
1
2018-09-29
4
2018-09-29
6
2018-09-29
4
Kondraciuk Zofia
Mks Sprząśla
2018-09-29
4
Kuczyńska Aleksandra
JKS u Robsonów
2018-09-29
5
2018-09-29
1
2018-09-29
1
2018-09-29
2
Łopieńska Dominika
KJ OSTOJA w Chrabołach
2018-09-29
14
2018-09-29
6
2018-09-29
2018-09-29
2018-09-29
2018-09-29
2018-09-29
Marcińczyk Zuzanna
Klub Sportowy Victoria
GEPARD (26)
2018-09-29
2018-09-29
Mazur Aleksandra
CSJ Chraboły
LEON (24)
2018-09-29
10
2018-09-29
DIAMENT (25)
2018-09-29
2018-09-29
2018-09-29
2018-09-29
2018-09-29
2018-09-29
2018-09-29
Mościcka-Huczko Patrycja
KJ OSTOJA w Chrabołach
HEKATE (49)
2018-09-29
6
2018-09-29
1
2018-09-29
9
2018-09-29
5
2018-09-29
2018-09-29
2018-09-29
12
2018-09-29
2
Mościcki Emil
KJ OSTOJA w Chrabołach
FAKTOR (43)
2018-09-29
2
2018-09-29
5
HORIZON (45)
2018-09-29
2018-09-29
2018-09-29
3
2018-09-29
3
2018-09-29
3
2018-09-29
5
SEKWANA (47)
2018-09-29
2018-09-29
2018-09-29
2018-09-29
4
2018-09-29
6
2018-09-29
2
2018-09-29
4
2018-09-29
2018-09-29
Ostapczuk Martyna
BPK (PDL)
2018-09-29
2
2018-09-29
1
2018-09-29
2
2018-09-29
1
Paszko Julia
Klub Jeździecki BIK Gieniusze
SALMA (37)
2018-09-29
5
2018-09-29
3
2018-09-29
1
2018-09-29
2
2018-09-29
12
2018-09-29
2018-09-29
8
2018-09-29
Pietrusiewicz Aleksandra
KJ Ostoja w Chrabołach
KARO (39)
2018-09-29
3
2018-09-29
5
LOZANNA (50)
2018-09-29
15
2018-09-29
2018-09-29
3
2018-09-29
2018-09-29
2
2018-09-29
6
Piktel Wiktoria
Klub Sportowy ,,Pieńki
2018-09-29
2
2018-09-29
3
2018-09-29
2018-09-29
2018-09-29
Popko Edyta
Mks Sprząśla
2018-09-29
5
2018-09-29
7
2018-09-29
Popko Urszula
Mks Sprząśla
2018-09-29
3
2018-09-29
4
2018-09-29
11
2018-09-29
2018-09-29
9
2018-09-29
Prokop Agnieszka
MKS Sprzasla
2018-09-29
1
2018-09-29
2018-09-29
7
2018-09-29
8
2018-09-29
2018-09-29
12
Serafin Julia
Klub Sportowy Victoria
BORYS (28)
2018-09-29
9
2018-09-29
Stypulkowski Adrian
LKJ Galkowo
2018-09-29
13
2018-09-29
9
2018-09-29
2018-09-29
2018-09-29
4
2018-09-29
2
2018-09-29
DIEGO (15)
2018-09-29
12
2018-09-29
6
2018-09-29
2018-09-29
11
NOAH (18)
2018-09-29
4
2018-09-29
3
2018-09-29
2
2018-09-29
1
2018-09-29
13
Świrydziuk Sylwia
Centrum Szkolenia Jeździeckiego Chraboły
GRAFIT (14)
2018-09-29
9
2018-09-29
3
Szutko Weronika
KJ Bik Gieniusze
2018-09-29
8
2018-09-29
2018-09-29
5
2018-09-29
Tadaj Zuzanna
Kj Bik
TORNADO (32)
2018-09-29
1
2018-09-29
4
2018-09-29
10
2018-09-29
7
2018-09-29
CEDAR (34)
2018-09-29
3
2018-09-29
2
2018-09-29
8
2018-09-29
2018-09-29
10
2018-09-29
Tomczyk Julia
OSK Kucykowo
MINI (35)
2018-09-29
1
Wyszkowska Maja
SKJ WJ Piaseccy Equestrian
2018-09-29
1
Zajczyk Maria
Klub Jeździecki Popławce
GROM (20)
2018-09-29
2
2018-09-29
3
Zarecka-Kondratiuk Aleksandra
CSJ Chraboły
2018-09-29
1
2018-09-29
1
2018-09-29
1

Number of Riders: 39

Number of Horses: 53

The sum of prizes: 0.00

Competition results developed by:
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: R2-042018-2, Podlaski Związek Jeździecki)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2018
design and realization: signus.pl