Check out the beta version of our new website: LiveJumping.com

Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

ZR i ZT Poznań Wola
WYGRAJ 4Foulee III etap
Poznań, 26.11.2022

# Status
Updated / Creation date
Rider Horse Competitions
189 ACCEPTED 2022-11-25 07:23:58
2022-11-25 05:09:52
Klaudiusz Jach NEVER LOSE VAN DORPERHEIDE
  • 1x 9R/P/110 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
  • 1x 11R/N/120 cm/Konkurs dwufazowy specjalny art. 274.2.5 (wys. 120 cm)
188 ACCEPTED 2022-11-25 07:24:00
2022-11-25 05:09:24
Klaudiusz Jach GRATUS WHITE
  • 1x 8T/L/100 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
  • 1x 9R/P/110 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
187 ACCEPTED 2022-11-25 07:24:03
2022-11-25 05:08:48
Klaudiusz Jach BLACK JACK
  • 1x 9R/P/110 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
  • 1x 11R/N/120 cm/Konkurs dwufazowy specjalny art. 274.2.5 (wys. 120 cm)
186 ACCEPTED 2022-11-25 07:24:05
2022-11-24 21:37:11
Martyna Łukaszewska BENITO
  • 2x 3T/KUCE/70 cm/KUCE - konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 70 cm)
185 ACCEPTED 2022-11-24 20:14:55
2022-11-24 19:50:09
Weronika Kogut DREAM WAY
  • 1x 6T/mini LL/60 cm/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. 60 cm)
  • 1x 7T/LL/80 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 80 cm)
184 ACCEPTED 2022-11-25 07:32:32
2022-11-24 19:49:54
Weronika Kogut BORYS
  • 1x 2T/Kuce/55 cm/KUCE - Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 55)
  • 1x 6T/mini LL/60 cm/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. 60 cm)
183 ACCEPTED 2022-11-25 07:32:03
2022-11-24 19:49:30
Zuzanna Jeske ASTER H
  • 1x 2T/Kuce/55 cm/KUCE - Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 55)
  • 1x 6T/mini LL/60 cm/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. 60 cm)
182 ACCEPTED 2022-11-24 20:15:06
2022-11-24 15:38:29
Andrei Sovalskov FABIERLIG
  • 1x 7T/LL/80 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 80 cm)
181 ACCEPTED 2022-11-25 07:31:16
2022-11-24 15:37:52
Aleksander Sovalskov FABIERLIG
  • 1x 8T/L/100 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
180 ACCEPTED 2022-11-24 07:40:38
2022-11-24 00:20:54
Julia Janku BOLERO DUE
  • 1x 8T/L/100 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
  • 1x 9R/P/110 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
179 ACCEPTED 2022-11-25 07:30:14
2022-11-24 00:19:52
Julia Janku CHANTORIA B
  • 1x 8T/L/100 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
  • 1x 9R/P/110 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
178 ACCEPTED 2022-11-24 20:20:27
2022-11-23 23:50:20
Krzysztof Schubert JEGGER
  • 1x 7T/LL/80 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 80 cm)
  • 1x 8T/L/100 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
177 ACCEPTED 2022-11-25 07:28:21
2022-11-23 23:28:30
Katarzyna Szechlicka CASIOPEA Z
  • 2x 7T/LL/80 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 80 cm)
  • 1x 8T/L/100 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
176 ACCEPTED 2022-11-23 22:42:47
2022-11-23 22:30:25
Dorota Tyszkiewicz SARAGOS
  • 2x 7T/LL/80 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 80 cm)
175 ACCEPTED 2022-11-24 20:19:12
2022-11-23 22:30:03
Dorota Tyszkiewicz RIWA
  • 2x 7T/LL/80 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 80 cm)
174 ACCEPTED 2022-11-23 22:18:27
2022-11-23 21:46:02
Izabella Guzińska ZANDRA
  • 1x 9R/P/110 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
  • 1x 11R/N/120 cm/Konkurs dwufazowy specjalny art. 274.2.5 (wys. 120 cm)
173 ACCEPTED 2022-11-25 07:26:16
2022-11-23 21:41:25
Hanna Pszkit WALNUT SAMSON
  • 1x 2T/Kuce/55 cm/KUCE - Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 55)
  • 1x 4R/MIDI/ 70 cm/Wielkoponiacy kategoria midi (wys. 70 cm) Wielkopolski Talent Roku
172 ACCEPTED 2022-11-25 07:25:37
2022-11-23 21:25:19
Apolonia Gąsiorowska WARKA
  • 2x 6T/mini LL/60 cm/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. 60 cm)
171 ACCEPTED 2022-11-23 22:18:50
2022-11-23 20:40:17
Joanna Kopania QUINTERA
  • 2x 8T/L/100 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
170 ACCEPTED 2022-11-23 22:18:57
2022-11-23 20:39:44
Joanna Kopania IRMA
  • 2x 8T/L/100 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
169 ACCEPTED 2022-11-23 22:19:08
2022-11-23 20:09:21
Zuzanna Kaczmarek GENERAŁ
  • 1x 6T/mini LL/60 cm/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. 60 cm)
  • 1x 7T/LL/80 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 80 cm)
168 ACCEPTED 2022-11-23 22:19:22
2022-11-23 20:08:42
Małgorzata Stachowiak BEL DIOR
  • 2x 6T/mini LL/60 cm/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. 60 cm)
167 ACCEPTED 2022-11-23 22:19:30
2022-11-23 20:04:01
Nadia Klinge ROXI
  • 1x 2T/Kuce/55 cm/KUCE - Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 55)
  • 1x 3T/KUCE/70 cm/KUCE - konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 70 cm)
166 ACCEPTED 2022-11-25 18:16:16
2022-11-23 19:56:17
Zuzanna Hływa RADAR
  • 2x 6T/mini LL/60 cm/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. 60 cm)
165 ACCEPTED 2022-11-25 18:16:34
2022-11-23 19:54:05
Adrianna Przybył CALAS
  • 2x 6T/mini LL/60 cm/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. 60 cm)
  • 1x 7T/LL/80 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 80 cm)
164 ACCEPTED 2022-11-25 18:16:55
2022-11-23 19:53:09
Zofia Kamińska PASJONATA AMIGO
  • 1x 3T/KUCE/70 cm/KUCE - konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 70 cm)
  • 1x 4R/MIDI/ 70 cm/Wielkoponiacy kategoria midi (wys. 70 cm) Wielkopolski Talent Roku
163 ACCEPTED 2022-11-25 18:17:02
2022-11-23 19:52:43
Lena Janaszczyk PASJONATA PARYS
  • 1x 3T/KUCE/70 cm/KUCE - konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 70 cm)
  • 1x 4R/MIDI/ 70 cm/Wielkoponiacy kategoria midi (wys. 70 cm) Wielkopolski Talent Roku
162 ACCEPTED 2022-11-25 07:22:55
2022-11-23 19:11:20
Lena Niedziałkowska HERNANDA
  • 1x 7T/LL/80 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 80 cm)
  • 1x 8T/L/100 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
161 ACCEPTED 2022-11-23 22:20:13
2022-11-23 13:50:52
Gabriela Kurowska CANOI DE BOOM
  • 2x 7T/LL/80 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 80 cm)
160 ACCEPTED 2022-11-23 12:36:08
2022-11-23 10:50:07
Marcin Łączny VALERIO 25
  • 1x 11R/N/120 cm/Konkurs dwufazowy specjalny art. 274.2.5 (wys. 120 cm)
  • 1x 12R/N/120 cm/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. 120 cm)
159 ACCEPTED 2022-11-23 12:36:10
2022-11-23 10:49:26
Marcin Łączny ELEKTRA
  • 1x 11R/N/120 cm/Konkurs dwufazowy specjalny art. 274.2.5 (wys. 120 cm)
  • 1x 12R/N/120 cm/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. 120 cm)
158 ACCEPTED 2022-11-23 10:41:39
2022-11-23 09:29:23
Julia Malicka LITTLE ART
  • 1x 9R/P/110 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
157 ACCEPTED 2022-11-25 07:21:09
2022-11-23 09:18:52
Anna Radniecka-Filipiak DIARADA Z
  • 1x 7T/LL/80 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 80 cm)
  • 1x 8T/L/100 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
156 ACCEPTED 2022-11-23 10:41:51
2022-11-23 09:18:15
Wiktoria Hamerska DANTES
  • 2x 3T/KUCE/70 cm/KUCE - konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 70 cm)
155 ACCEPTED 2022-11-23 10:41:57
2022-11-23 09:16:31
Klara Szczepaniak FURIOSO XXXVI-79 FERGETEG
  • 2x 6T/mini LL/60 cm/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. 60 cm)
154 ACCEPTED 2022-11-23 10:42:02
2022-11-23 09:15:50
Oliwia Baranowska MERKURY GEORGE
  • 2x 7T/LL/80 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 80 cm)
153 ACCEPTED 2022-11-25 07:20:21
2022-11-23 07:51:59
Eliza Włodarczak TORA
  • 2x 7T/LL/80 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 80 cm)
152 ACCEPTED 2022-11-25 07:15:19
2022-11-22 22:36:43
Mateusz Jacek Ponicki MESTENIO
  • 1x 6T/mini LL/60 cm/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. 60 cm)
  • 1x 7T/LL/80 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 80 cm)
151 ACCEPTED 2022-11-25 07:14:44
2022-11-22 22:35:42
Weronika Pełko AGNES GL
  • 1x 6T/mini LL/60 cm/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. 60 cm)
  • 1x 7T/LL/80 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 80 cm)
150 ACCEPTED 2022-11-25 07:13:51
2022-11-22 22:35:03
Julia Giza MONTANA ZK
  • 1x 6T/mini LL/60 cm/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. 60 cm)
  • 1x 7T/LL/80 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 80 cm)
149 ACCEPTED 2022-11-25 07:12:53
2022-11-22 22:18:30
Wiktoria Korpik ISHIGATI
  • 2x 7T/LL/80 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 80 cm)
148 ACCEPTED 2022-11-23 10:42:38
2022-11-22 22:16:10
Marta Najewska HILTON
  • 2x 7T/LL/80 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 80 cm)
147 ACCEPTED 2022-11-24 20:18:08
2022-11-22 22:01:46
Zofia Herot DYPLOMATA
  • 1x 6T/mini LL/60 cm/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. 60 cm)
  • 1x 7T/LL/80 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 80 cm)
146 ACCEPTED 2022-11-25 07:11:43
2022-11-22 21:32:25
Klaudia Kostrzewska APSIK
  • 2x 6T/mini LL/60 cm/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. 60 cm)
145 ACCEPTED 2022-11-23 10:42:55
2022-11-22 21:27:56
Klaudia Kostrzewska MOLI
  • 2x 7T/LL/80 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 80 cm)
144 ACCEPTED 2022-11-25 07:08:27
2022-11-22 20:48:03
Natalia Przybyła CASH AND FLY
  • 1x 9R/P/110 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
  • 1x 11R/N/120 cm/Konkurs dwufazowy specjalny art. 274.2.5 (wys. 120 cm)
143 ACCEPTED 2022-11-22 21:08:10
2022-11-22 20:47:23
Agata Przybyła NANCY PONYSPORT
  • 1x 3T/KUCE/70 cm/KUCE - konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 70 cm)
  • 1x 4R/MIDI/ 70 cm/Wielkoponiacy kategoria midi (wys. 70 cm) Wielkopolski Talent Roku
142 ACCEPTED 2022-11-24 20:16:52
2022-11-22 18:22:01
Natalia Kotkowiak KADET D
  • 1x 1T//Debiuty
  • 1x 2T/Kuce/55 cm/KUCE - Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 55)
141 ACCEPTED 2022-11-22 21:08:22
2022-11-22 15:46:37
Debora Figiel PIKER
  • 2x 7T/LL/80 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 80 cm)
140 ACCEPTED 2022-11-24 20:16:10
2022-11-22 14:17:59
Andrei Sovalskov FABRICJA
  • 2x 7T/LL/80 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 80 cm)
139 ACCEPTED 2022-11-24 20:15:09
2022-11-22 14:13:24
Konstantin Iaroshenko IMPULS
  • 2x 7T/LL/80 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 80 cm)
138 ACCEPTED 2022-11-24 20:14:23
2022-11-22 14:11:20
Konstantin Iaroshenko TOBLERONE VD BROEKKANT Z
  • 2x 8T/L/100 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
137 ACCEPTED 2022-11-24 20:13:32
2022-11-22 14:10:23
Konstantin Iaroshenko BIG BOSS VD BROEKKANT Z
  • 2x 8T/L/100 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
136 ACCEPTED 2022-11-22 21:11:18
2022-11-22 14:09:42
Konstantin Iaroshenko ANNABELLE VD BROEKKANT Z
  • 2x 7T/LL/80 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 80 cm)
135 ACCEPTED 2022-11-22 21:11:24
2022-11-22 14:08:51
Konstantin Iaroshenko HOT CHOCOLATE VD BROEKKANT Z
  • 2x 7T/LL/80 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 80 cm)
134 ACCEPTED 2022-11-22 10:34:08
2022-11-22 08:47:26
Wojciech Dahlke SLIM FIT VD HEFFINCK
  • 2x 8T/L/100 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
133 ACCEPTED 2022-11-22 10:34:13
2022-11-22 08:46:19
Wojciech Dahlke ULISE
  • 1x 9R/P/110 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
  • 1x 11R/N/120 cm/Konkurs dwufazowy specjalny art. 274.2.5 (wys. 120 cm)
132 ACCEPTED 2022-11-25 08:04:51
2022-11-22 08:45:18
Wojciech Dahlke SANNE
  • 1x 9R/P/110 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
  • 1x 11R/N/120 cm/Konkurs dwufazowy specjalny art. 274.2.5 (wys. 120 cm)
131 ACCEPTED 2022-11-24 20:10:51
2022-11-22 08:41:11
Maja Józefiak KIMRA
  • 1x 6T/mini LL/60 cm/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. 60 cm)
130 ACCEPTED 2022-11-24 20:10:29
2022-11-22 08:39:28
Małgorzata Gołębiowska KIMRA
  • 1x 6T/mini LL/60 cm/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. 60 cm)
129 ACCEPTED 2022-11-24 20:09:40
2022-11-22 08:07:29
Marika Gorgolewska BAYA
  • 2x 6T/mini LL/60 cm/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. 60 cm)
128 ACCEPTED 2022-11-24 20:08:36
2022-11-21 23:57:57
Maja Skórnicka KAPRI MS
  • 2x 7T/LL/80 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 80 cm)
127 ACCEPTED 2022-11-24 20:07:17
2022-11-21 23:36:30
Alicja Piotrowska KARINO K
  • 2x 6T/mini LL/60 cm/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. 60 cm)
126 ACCEPTED 2022-11-24 20:06:04
2022-11-21 19:45:55
Julia Kotkowiak AYLA
  • 1x 7T/LL/80 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 80 cm)
  • 1x 8T/L/100 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
125 ACCEPTED 2022-11-24 20:05:33
2022-11-21 19:35:29
Gabriela Jacygrad CELIM
  • 2x 8T/L/100 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
124 ACCEPTED 2022-11-26 11:06:25
2022-11-21 17:45:13
Sylwana Przybylska HYPNOSE BELLA
  • 2x 7T/LL/80 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 80 cm)
123 ACCEPTED 2022-11-24 20:03:44
2022-11-21 17:35:37
Julia Jakubowska TAJFUN
  • 2x 6T/mini LL/60 cm/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. 60 cm)
122 ACCEPTED 2022-11-24 20:03:15
2022-11-21 17:29:12
Agata Gidaszewska CADIFOR CHARLOTTE
  • 2x 3T/KUCE/70 cm/KUCE - konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 70 cm)
121 ACCEPTED 2022-11-22 07:28:35
2022-11-21 14:38:19
Adam Goszczyński CHARLTON
  • 1x 10R/115 cm/Wielkokonni (wys. 115cm)Wielkoposki Talent Roku
120 ACCEPTED 2022-11-22 07:28:41
2022-11-21 14:37:25
Tomasz Goszczyński HALNY
  • 2x 4R/MIDI/ 70 cm/Wielkoponiacy kategoria midi (wys. 70 cm) Wielkopolski Talent Roku
119 ACCEPTED 2022-11-22 07:28:46
2022-11-21 14:36:51
Tomasz Goszczyński CAJERO
  • 2x 4R/MIDI/ 70 cm/Wielkoponiacy kategoria midi (wys. 70 cm) Wielkopolski Talent Roku
118 ACCEPTED 2022-11-24 20:01:15
2022-11-21 10:03:58
Aleksandra Koperska AKRYL
  • 2x 7T/LL/80 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 80 cm)
117 ACCEPTED 2022-11-25 16:51:09
2022-11-21 09:23:47
Szymon Cieślak RODRIGO CASSIN
  • 2x 8T/L/100 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
  • 1x 9R/P/110 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
116 ACCEPTED 2022-11-25 16:51:19
2022-11-21 09:23:08
Weronika Cieślak JULINKA
  • 1x 8T/L/100 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
  • 1x 9R/P/110 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
115 ACCEPTED 2022-11-21 13:23:58
2022-11-21 06:44:01
Agata Dahlke-Burda ITOT
  • 1x 9R/P/110 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
  • 1x 11R/N/120 cm/Konkurs dwufazowy specjalny art. 274.2.5 (wys. 120 cm)
114 ACCEPTED 2022-11-24 19:57:19
2022-11-21 06:43:41
Agata Dahlke-Burda ULENA
  • 1x 8T/L/100 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
  • 1x 9R/P/110 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
113 ACCEPTED 2022-11-24 19:56:17
2022-11-20 23:08:53
Aleksander Małłek LORD LOGAN
  • 2x 8T/L/100 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
112 ACCEPTED 2022-11-21 13:24:46
2022-11-20 21:59:11
Małgorzata Melewska LEON
  • 2x 2T/Kuce/55 cm/KUCE - Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 55)
111 ACCEPTED 2022-11-21 13:24:51
2022-11-20 21:54:40
Liliana Brzykcy GOLDEN MOMENT
  • 1x 3T/KUCE/70 cm/KUCE - konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 70 cm)
  • 1x 5R/MAXI/ 90 cm/Wielkoponiacy kategoria maxi (wys. 90 cm) Wielkopolski Talent Roku
110 ACCEPTED 2022-11-21 13:24:55
2022-11-20 21:53:39
Sofii Przybylska MOCHULLA YELLOW ROSE
  • 1x 6T/mini LL/60 cm/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. 60 cm)
  • 1x 7T/LL/80 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 80 cm)
109 ACCEPTED 2022-11-24 19:54:47
2022-11-20 21:03:37
Agata Ziemniarska CASSILIANO
  • 1x 11R/N/120 cm/Konkurs dwufazowy specjalny art. 274.2.5 (wys. 120 cm)
  • 1x 12R/N/120 cm/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. 120 cm)
108 ACCEPTED 2022-11-24 19:54:21
2022-11-20 19:50:14
Małgorzata Paszkiewicz IRWITA
  • 2x 7T/LL/80 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 80 cm)
107 ACCEPTED 2022-11-24 19:53:59
2022-11-20 19:47:02
Marta Paszkiewicz AMEBA
  • 1x 3T/KUCE/70 cm/KUCE - konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 70 cm)
  • 1x 6T/mini LL/60 cm/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. 60 cm)
106 ACCEPTED 2022-11-24 19:53:39
2022-11-20 19:46:28
Karolina Paszkiewicz OZA
  • 2x 6T/mini LL/60 cm/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. 60 cm)
105 ACCEPTED 2022-11-25 18:18:14
2022-11-20 18:59:27
Zuzanna Zmyślna FILEMON
  • 2x 1T//Debiuty
104 ACCEPTED 2022-11-24 19:51:56
2022-11-20 18:52:05
Julianna Gatniejewska Z-PRIMA APRILIS
  • 1x 1T//Debiuty
  • 1x 2T/Kuce/55 cm/KUCE - Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 55)
103 ACCEPTED 2022-11-21 13:25:40
2022-11-20 16:58:21
Nina Wysoczańska GRAF VON GUARDAVAL PP
  • 2x 8T/L/100 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
102 ACCEPTED 2022-11-21 13:25:47
2022-11-20 16:57:43
Nina Wysoczańska ARES
  • 2x 7T/LL/80 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 80 cm)
101 ACCEPTED 2022-11-21 13:25:51
2022-11-20 16:56:55
Nina Wysoczańska GRAND
  • 2x 3T/KUCE/70 cm/KUCE - konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 70 cm)
100 ACCEPTED 2022-11-26 11:17:17
2022-11-20 14:08:44
Zuzanna Sołtysiak MELODY'S STAR
  • 1x 3T/KUCE/70 cm/KUCE - konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 70 cm)
  • 1x 5R/MAXI/ 90 cm/Wielkoponiacy kategoria maxi (wys. 90 cm) Wielkopolski Talent Roku
99 ACCEPTED 2022-11-24 19:49:30
2022-11-20 14:07:31
Natalia Banach BARABARA
  • 2x 7T/LL/80 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 80 cm)
98 ACCEPTED 2022-11-24 19:48:34
2022-11-20 14:07:07
Patrycja Bykowska KARMEN
  • 2x 7T/LL/80 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 80 cm)
97 ACCEPTED 2022-11-20 09:39:17
2022-11-20 09:02:56
Marek Kopras GRASSHOPPER
  • 2x 8T/L/100 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
96 ACCEPTED 2022-11-20 09:39:16
2022-11-20 09:02:26
Marek Kopras BRIDGET JONES
  • 2x 8T/L/100 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
95 ACCEPTED 2022-11-24 19:46:42
2022-11-19 23:17:10
Roksana Osajda ELODIE
  • 2x 7T/LL/80 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 80 cm)
94 ACCEPTED 2022-11-24 19:44:25
2022-11-19 20:20:20
Monika Dominiak CARLEY
  • 2x 7T/LL/80 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 80 cm)
93 ACCEPTED 2022-11-20 08:59:19
2022-11-19 20:19:45
Aleksandra Prycińska RAVEN
  • 2x 6T/mini LL/60 cm/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. 60 cm)
92 ACCEPTED 2022-11-24 19:43:05
2022-11-19 17:07:30
Matylda Burzyńska QUIZIU
  • 2x 2T/Kuce/55 cm/KUCE - Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 55)
91 ACCEPTED 2022-11-25 16:51:52
2022-11-19 10:04:49
Gabrysia Arndt GIOVANNA VAN DE BURGTHOEVE
  • 1x 7T/LL/80 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 80 cm)
  • 1x 8T/L/100 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
90 ACCEPTED 2022-11-25 16:52:10
2022-11-19 10:03:43
Adam Hybiak ELLAVINIA
  • 1x 8T/L/100 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
  • 1x 9R/P/110 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
89 ACCEPTED 2022-11-25 16:52:19
2022-11-19 10:02:51
Adam Hybiak DARK CHERRY
  • 1x 8T/L/100 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
  • 1x 9R/P/110 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
88 ACCEPTED 2022-11-25 16:52:35
2022-11-19 10:02:03
Maja Nagła BELLA CORIANO
  • 1x 10R/115 cm/Wielkokonni (wys. 115cm)Wielkoposki Talent Roku
  • 1x 12R/N/120 cm/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. 120 cm)
87 ACCEPTED 2022-11-19 15:54:10
2022-11-19 02:16:25
Sylwia Rychlik FLORENTINA
  • 1x 9R/P/110 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
  • 1x 10R/115 cm/Wielkokonni (wys. 115cm)Wielkoposki Talent Roku
86 ACCEPTED 2022-11-19 15:54:11
2022-11-19 02:16:02
Sylwia Rychlik UDINE
  • 1x 9R/P/110 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
  • 1x 10R/115 cm/Wielkokonni (wys. 115cm)Wielkoposki Talent Roku
85 ACCEPTED 2022-11-24 19:38:21
2022-11-18 19:52:32
Karina Łacinnik ENCHANTMENT PC
  • 1x 7T/LL/80 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 80 cm)
  • 1x 8T/L/100 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
84 ACCEPTED 2022-11-24 14:11:48
2022-11-18 19:45:02
Wanessa Kochanek ARMAGEDON
  • 2x 8T/L/100 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
  • 1x 9R/P/110 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
83 ACCEPTED 2022-11-18 18:45:59
2022-11-18 18:43:58
Radosław Kierznowski NANDO SUPER
  • 1x 7T/LL/80 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 80 cm)
  • 1x 8T/L/100 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
82 ACCEPTED 2022-11-24 14:09:58
2022-11-18 18:43:37
Jagoda Kierznowska LESANTTI
  • 1x 9R/P/110 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
  • 1x 11R/N/120 cm/Konkurs dwufazowy specjalny art. 274.2.5 (wys. 120 cm)
81 ACCEPTED 2022-11-18 18:45:55
2022-11-18 18:32:09
Jagoda Kierznowska CORBINIAN
  • 1x 9R/P/110 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
  • 1x 11R/N/120 cm/Konkurs dwufazowy specjalny art. 274.2.5 (wys. 120 cm)
80 ACCEPTED 2022-11-18 18:45:53
2022-11-18 18:31:51
Jagoda Kierznowska BENJA LUNA
  • 1x 9R/P/110 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
  • 1x 11R/N/120 cm/Konkurs dwufazowy specjalny art. 274.2.5 (wys. 120 cm)
79 ACCEPTED 2022-11-18 13:32:02
2022-11-18 11:40:46
Zuzanna Stróżyńska FIGARO
  • 2x 4R/MIDI/ 70 cm/Wielkoponiacy kategoria midi (wys. 70 cm) Wielkopolski Talent Roku
78 ACCEPTED 2022-11-18 13:32:04
2022-11-18 11:40:27
Zuzanna Stróżyńska GARBONOS
  • 2x 4R/MIDI/ 70 cm/Wielkoponiacy kategoria midi (wys. 70 cm) Wielkopolski Talent Roku
77 ACCEPTED 2022-11-18 13:32:08
2022-11-17 21:30:27
Jagoda Bukczyńska OCEAN B
  • 2x 8T/L/100 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
76 ACCEPTED 2022-11-18 13:32:09
2022-11-17 20:47:25
Małgorzata Zubrycka FAYETTE WV
  • 1x 9R/P/110 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
  • 1x 11R/N/120 cm/Konkurs dwufazowy specjalny art. 274.2.5 (wys. 120 cm)
75 ACCEPTED 2022-11-18 13:32:11
2022-11-17 20:47:01
Małgorzata Zubrycka DJ CZEJENKA
  • 1x 8T/L/100 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
  • 1x 9R/P/110 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
74 ACCEPTED 2022-11-24 19:29:16
2022-11-17 11:51:49
Hanna Żak MAJKA
  • 2x 2T/Kuce/55 cm/KUCE - Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 55)
  • 1x 3T/KUCE/70 cm/KUCE - konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 70 cm)
73 ACCEPTED 2022-11-17 20:13:23
2022-11-17 11:09:23
Pola Szulczyńska GRAIGUECULLEN BENS BOY
  • 1x 5R/MAXI/ 90 cm/Wielkoponiacy kategoria maxi (wys. 90 cm) Wielkopolski Talent Roku
72 ACCEPTED 2022-11-17 20:13:25
2022-11-17 11:07:40
Pola Szulczyńska RIVER LILLY
  • 1x 5R/MAXI/ 90 cm/Wielkoponiacy kategoria maxi (wys. 90 cm) Wielkopolski Talent Roku
71 ACCEPTED 2022-11-24 19:27:35
2022-11-17 10:47:02
Hanna Żak BOOLEY BLUE MOON
  • 2x 3T/KUCE/70 cm/KUCE - konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 70 cm)
70 ACCEPTED 2022-11-17 20:13:41
2022-11-17 08:33:02
Magdalena Kowalska SOJUSZNIK
  • 1x 8T/L/100 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
  • 1x 9R/P/110 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
69 ACCEPTED 2022-11-24 19:23:31
2022-11-16 21:06:56
Marcel Soforek LANDCASTER
  • 1x 9R/P/110 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
  • 1x 10R/115 cm/Wielkokonni (wys. 115cm)Wielkoposki Talent Roku
68 ACCEPTED 2022-11-24 19:21:24
2022-11-16 21:06:20
Marcel Soforek FUNNY BOY
  • 2x 5R/MAXI/ 90 cm/Wielkoponiacy kategoria maxi (wys. 90 cm) Wielkopolski Talent Roku
67 ACCEPTED 2022-11-17 20:13:54
2022-11-16 20:54:45
Joachim Włoch NIRMETTE
  • 1x 9R/P/110 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
  • 1x 10R/115 cm/Wielkokonni (wys. 115cm)Wielkoposki Talent Roku
66 ACCEPTED 2022-11-21 13:26:19
2022-11-16 20:53:40
Joachim Włoch LOARA
  • 1x 8T/L/100 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
  • 1x 9R/P/110 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
65 ACCEPTED 2022-11-24 19:19:58
2022-11-16 19:19:08
Nikola Pyć GROM
  • 1x 7T/LL/80 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 80 cm)
  • 1x 8T/L/100 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
64 ACCEPTED 2022-11-17 20:14:03
2022-11-16 15:44:47
Katarzyna Nowak MEDUZA
  • 1x 8T/L/100 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
63 ACCEPTED 2022-11-17 20:14:07
2022-11-16 15:44:21
Małgorzata Grzybowska MEDUZA
  • 1x 8T/L/100 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
62 ACCEPTED 2022-11-17 20:14:13
2022-11-16 15:43:50
Michał Remisz ISKRA RM
  • 1x 8T/L/100 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
  • 1x 9R/P/110 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
61 ACCEPTED 2022-11-23 22:20:28
2022-11-16 13:12:20
Mia Krol BRAWO
  • 1x 5R/MAXI/ 90 cm/Wielkoponiacy kategoria maxi (wys. 90 cm) Wielkopolski Talent Roku
60 ACCEPTED 2022-11-23 22:20:36
2022-11-16 11:11:43
Marika Roszak GLOSA
  • 2x 7T/LL/80 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 80 cm)
59 ACCEPTED 2022-11-24 14:05:02
2022-11-16 10:14:11
Aleksandra Kaczmarek KORA
  • 2x 6T/mini LL/60 cm/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. 60 cm)
58 ACCEPTED 2022-11-24 14:04:38
2022-11-15 22:20:44
Krzysztof Seren DEAUVILLE S
  • 1x 8T/L/100 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
  • 1x 9R/P/110 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
57 ACCEPTED 2022-11-24 14:03:20
2022-11-15 22:20:20
Natalia Sosnowska ZGHORTA DYNAMITE
  • 2x 7T/LL/80 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 80 cm)
56 ACCEPTED 2022-11-24 14:02:22
2022-11-15 22:19:45
Iga Połujańska LIBERTE
  • 2x 7T/LL/80 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 80 cm)
55 ACCEPTED 2022-11-24 14:01:05
2022-11-15 22:19:22
Piotr Bogucki KNIAZIEWICZ
  • 2x 7T/LL/80 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 80 cm)
54 ACCEPTED 2022-11-14 21:45:05
2022-11-14 20:33:05
Anna Jamsheer LOPIK'S APPIE
  • 2x 5R/MAXI/ 90 cm/Wielkoponiacy kategoria maxi (wys. 90 cm) Wielkopolski Talent Roku
53 ACCEPTED 2022-11-26 17:51:14
2022-11-14 08:46:36
Julia Koczwara SYMFONIA
  • 1x 8T/L/100 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
  • 1x 9R/P/110 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
52 ACCEPTED 2022-11-14 11:50:43
2022-11-14 08:46:03
Maria Golon NICO
  • 1x 6T/mini LL/60 cm/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. 60 cm)
  • 1x 7T/LL/80 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 80 cm)
51 ACCEPTED 2022-11-14 11:50:45
2022-11-14 08:45:28
Zofia Dendek TANKRED
  • 1x 9R/P/110 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
  • 1x 11R/N/120 cm/Konkurs dwufazowy specjalny art. 274.2.5 (wys. 120 cm)
50 ACCEPTED 2022-11-24 19:15:19
2022-11-14 08:45:03
Barbara Borys T-ARCTICA
  • 2x 7T/LL/80 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 80 cm)
49 ACCEPTED 2022-11-24 13:57:50
2022-11-14 08:44:35
Barbara Borys COOLMEEN COLORADO
  • 1x 7T/LL/80 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 80 cm)
  • 1x 8T/L/100 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
48 ACCEPTED 2022-11-24 13:56:16
2022-11-13 21:54:17
Zuzanna Twardowska TREE OF CORVUS
  • 1x 8T/L/100 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
  • 1x 9R/P/110 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
47 ACCEPTED 2022-11-24 13:55:36
2022-11-13 21:53:38
Zuzanna Twardowska CIANTI
  • 1x 9R/P/110 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
  • 1x 11R/N/120 cm/Konkurs dwufazowy specjalny art. 274.2.5 (wys. 120 cm)
46 ACCEPTED 2022-11-24 13:53:19
2022-11-13 18:06:18
Joanna Wróbel PARALLELOS
  • 1x 7T/LL/80 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 80 cm)
45 ACCEPTED 2022-11-23 22:20:54
2022-11-13 18:02:33
Gabriela Sonntag GŁOS
  • 2x 7T/LL/80 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 80 cm)
44 ACCEPTED 2022-11-24 13:52:37
2022-11-13 18:02:12
Marika Roszak RICRAC
  • 2x 6T/mini LL/60 cm/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. 60 cm)
43 ACCEPTED 2022-11-23 22:21:08
2022-11-13 18:01:44
Paulina Sówka PARALLELOS
  • 1x 7T/LL/80 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 80 cm)
42 ACCEPTED 2022-11-14 11:51:24
2022-11-13 18:01:09
Hanna Stepura KARINO
  • 1x 6T/mini LL/60 cm/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. 60 cm)
41 ACCEPTED 2022-11-24 13:51:13
2022-11-13 18:00:51
Nadia Wróblewska KARINO
  • 1x 6T/mini LL/60 cm/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. 60 cm)
40 ACCEPTED 2022-11-24 13:50:57
2022-11-13 18:00:32
Zuzanna Serówka HEROS
  • 1x 6T/mini LL/60 cm/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. 60 cm)
39 ACCEPTED 2022-11-24 13:50:40
2022-11-13 17:59:59
Marcelina Borzych HEROS
  • 1x 6T/mini LL/60 cm/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. 60 cm)
38 ACCEPTED 2022-11-24 11:48:42
2022-11-13 14:07:51
Aleksandra Gebler CASIO
  • 2x 7T/LL/80 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 80 cm)
37 ACCEPTED 2022-11-24 13:49:00
2022-11-12 18:29:45
Julia Lasek LE DARCO VAN LA ROCHE II
  • 2x 8T/L/100 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
36 ACCEPTED 2022-11-13 17:26:27
2022-11-12 15:05:32
Julia Gaca WITRAŻ
  • 2x 3T/KUCE/70 cm/KUCE - konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 70 cm)
35 ACCEPTED 2022-11-13 17:26:31
2022-11-11 22:03:27
Viktoria Drewka CEVILLA S
  • 1x 11R/N/120 cm/Konkurs dwufazowy specjalny art. 274.2.5 (wys. 120 cm)
  • 1x 12R/N/120 cm/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. 120 cm)
34 ACCEPTED 2022-11-12 06:56:52
2022-11-11 19:25:12
Carla Gerard ROLEX 2
  • 1x 3T/KUCE/70 cm/KUCE - konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 70 cm)
  • 1x 5R/MAXI/ 90 cm/Wielkoponiacy kategoria maxi (wys. 90 cm) Wielkopolski Talent Roku
33 ACCEPTED 2022-11-11 17:24:19
2022-11-10 22:52:43
Oliwia Pleśnierowicz DURGA
  • 1x 10R/115 cm/Wielkokonni (wys. 115cm)Wielkoposki Talent Roku
32 ACCEPTED 2022-11-11 17:24:21
2022-11-10 22:13:06
Maja Podejma JASMINA PPC
  • 2x 2T/Kuce/55 cm/KUCE - Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 55)
31 ACCEPTED 2022-11-24 11:43:49
2022-11-10 18:19:51
Carla Gerard WERSSI
  • 2x 3T/KUCE/70 cm/KUCE - konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 70 cm)
30 ACCEPTED 2022-11-10 11:21:37
2022-11-10 10:41:41
Ewa Grodzka GRANAINO CAS
  • 2x 7T/LL/80 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 80 cm)
29 ACCEPTED 2022-11-09 17:52:58
2022-11-09 10:15:09
Hanna Jachimowicz ZAMORA QUEEN
  • 2x 6T/mini LL/60 cm/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. 60 cm)
  • 1x 7T/LL/80 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 80 cm)
28 ACCEPTED 2022-11-09 17:53:00
2022-11-09 10:14:17
Aleksandra Grodzka PUMA BIS
  • 1x 7T/LL/80 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 80 cm)
  • 1x 8T/L/100 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
27 ACCEPTED 2022-11-09 17:53:01
2022-11-09 10:13:39
Anna Partyka TUNIS
  • 2x 6T/mini LL/60 cm/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. 60 cm)
  • 1x 7T/LL/80 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 80 cm)
26 ACCEPTED 2022-11-24 14:10:28
2022-11-08 23:11:38
Alina Dziamska GILMORE
  • 1x 8T/L/100 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
  • 1x 9R/P/110 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
25 ACCEPTED 2022-11-09 17:53:05
2022-11-08 23:11:19
Alina Dziamska OKARYNA DZ
  • 1x 9R/P/110 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
24 ACCEPTED 2022-11-22 07:29:08
2022-11-07 20:10:59
Zofia Wizła CATOX SON
  • 1x 8T/L/100 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
  • 1x 9R/P/110 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
23 ACCEPTED 2022-11-25 07:01:18
2022-11-07 20:07:29
Filip Kapała CORENTELLA PS
  • 2x 8T/L/100 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
22 ACCEPTED 2022-11-26 11:06:01
2022-11-07 20:06:53
Filip Kapała HRABIA ORY AA
  • 1x 7T/LL/80 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 80 cm)
  • 1x 8T/L/100 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
21 ACCEPTED 2022-11-07 11:40:44
2022-11-06 22:26:39
Laura Walicka LARINA
  • 1x 10R/115 cm/Wielkokonni (wys. 115cm)Wielkoposki Talent Roku
20 ACCEPTED 2022-11-06 19:44:28
2022-11-06 02:37:23
Tadeusz Paolo Sobolewski CAMORRA CORONA UNITA
  • 2x 8T/L/100 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
19 ACCEPTED 2022-11-06 19:44:31
2022-11-06 02:28:28
Tadeusz Paolo Sobolewski QUEEN DE LA CORONA
  • 1x 7T/LL/80 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 80 cm)
  • 1x 8T/L/100 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
18 ACCEPTED 2022-11-06 19:44:32
2022-11-05 19:24:24
Liwia Nowak TAJGER
  • 2x 5R/MAXI/ 90 cm/Wielkoponiacy kategoria maxi (wys. 90 cm) Wielkopolski Talent Roku
17 ACCEPTED 2022-11-19 15:54:12
2022-11-05 13:50:19
Aleksandra Przydanek OTHELLO
  • 1x 2T/Kuce/55 cm/KUCE - Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 55)
  • 1x 3T/KUCE/70 cm/KUCE - konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 70 cm)
16 ACCEPTED 2022-11-16 10:03:21
2022-11-04 09:49:55
Aleksandra Morel D’ACCARDO
  • 1x 9R/P/110 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
  • 1x 11R/N/120 cm/Konkurs dwufazowy specjalny art. 274.2.5 (wys. 120 cm)
15 ACCEPTED 2022-11-24 11:40:23
2022-11-04 09:43:47
Agata Lalko AFRODYTA
  • 1x 7T/LL/80 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 80 cm)
14 ACCEPTED 2022-11-02 19:13:32
2022-11-02 09:13:56
Nikola Panarowicz CORBELLA
  • 1x 10R/115 cm/Wielkokonni (wys. 115cm)Wielkoposki Talent Roku
  • 1x 11R/N/120 cm/Konkurs dwufazowy specjalny art. 274.2.5 (wys. 120 cm)
13 ACCEPTED 2022-11-24 11:32:04
2022-11-02 09:07:47
Idalia Włodarczyk ROZBÓJNIK
  • 1x 2T/Kuce/55 cm/KUCE - Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 55)
  • 1x 4R/MIDI/ 70 cm/Wielkoponiacy kategoria midi (wys. 70 cm) Wielkopolski Talent Roku
12 ACCEPTED 2022-11-10 11:22:32
2022-11-02 08:21:49
Maja Heleniak CHAMPION DE FALC
  • 1x 6T/mini LL/60 cm/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. 60 cm)
  • 1x 7T/LL/80 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 80 cm)
11 ACCEPTED 2022-10-24 22:57:26
2022-10-23 19:50:15
Maria Śliwińska S TAJFUN
  • 2x 4R/MIDI/ 70 cm/Wielkoponiacy kategoria midi (wys. 70 cm) Wielkopolski Talent Roku
10 ACCEPTED 2022-11-24 11:30:49
2022-10-18 14:12:46
Sylwia Gawlik EDELDRINI
  • 2x 7T/LL/80 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 80 cm)
9 ACCEPTED 2022-11-21 13:26:30
2022-10-18 08:30:20
Nina Musiał SHUGARKA
  • 1x 8T/L/100 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
  • 1x 9R/P/110 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
8 ACCEPTED 2022-10-18 16:32:44
2022-10-18 08:29:59
Ignacy Luboński S-PIORUN
  • 1x 3T/KUCE/70 cm/KUCE - konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 70 cm)
  • 1x 4R/MIDI/ 70 cm/Wielkoponiacy kategoria midi (wys. 70 cm) Wielkopolski Talent Roku
7 ACCEPTED 2022-10-18 16:32:45
2022-10-18 08:29:36
Ignacy Luboński RAMIRO
  • 1x 3T/KUCE/70 cm/KUCE - konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 70 cm)
  • 1x 4R/MIDI/ 70 cm/Wielkoponiacy kategoria midi (wys. 70 cm) Wielkopolski Talent Roku
6 ACCEPTED 2022-10-18 16:32:47
2022-10-18 08:29:11
Helena Lubońska ALF
  • 2x 1T//Debiuty
5 ACCEPTED 2022-10-18 16:32:53
2022-10-18 08:28:23
Wiktoria Cwalina ULILEN
  • 1x 10R/115 cm/Wielkokonni (wys. 115cm)Wielkoposki Talent Roku
  • 1x 11R/N/120 cm/Konkurs dwufazowy specjalny art. 274.2.5 (wys. 120 cm)
4 ACCEPTED 2022-10-18 16:32:54
2022-10-18 08:27:51
Wiktoria Cwalina SZOGUN
  • 1x 5R/MAXI/ 90 cm/Wielkoponiacy kategoria maxi (wys. 90 cm) Wielkopolski Talent Roku
3 ACCEPTED 2022-11-25 07:00:36
2022-10-18 08:27:26
Lila Kulesza NANDINA
  • 2x 5R/MAXI/ 90 cm/Wielkoponiacy kategoria maxi (wys. 90 cm) Wielkopolski Talent Roku
2 ACCEPTED 2022-10-18 16:32:57
2022-10-18 08:27:02
Lila Kulesza JOWISZ
  • 1x 5R/MAXI/ 90 cm/Wielkoponiacy kategoria maxi (wys. 90 cm) Wielkopolski Talent Roku
1 ACCEPTED 2022-10-18 16:33:00
2022-10-18 08:26:21
Marcelina Biernaczyk JACOB
  • 1x 3T/KUCE/70 cm/KUCE - konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 70 cm)
  • 1x 4R/MIDI/ 70 cm/Wielkoponiacy kategoria midi (wys. 70 cm) Wielkopolski Talent Roku
No. Rider Club
Year of birth
National Equ.Fed. ID
FEI ID
1. Arndt Gabrysia St. KJ Stajnia Adamus Rogusko
2008 (JM.)
O052288
2. Banach Natalia BPK
S
O012302
3. Baranowska Oliwia Cwał Zakrzewo
2009 (JM.)
brak
4. Biernaczyk Marcelina KJ Podkowa Gruszczyn
2012 (Mł.)
O062410
5. Bogucki Piotr BPK (WLKP)
2010 (JM.)
brak
6. Borys Barbara KJ Stajnia Anielin
2003 (MJ.)
O042974
7. Borzych Marcelina Ośrodek Jeździecki Romanowo Dolne
2009 (JM.)
brak
8. Brzykcy Liliana KJ Podkowa Gruszczyn
2011 (Mł.)
O060389
9. Bukczyńska Jagoda KS Brzóska Sport Horses
2005 (J.)
O048579
10. Burzyńska Matylda BPK
2014 (Mł.)
brak
11. Bykowska Patrycja BPK
2007 (JM.)
brak
12. Cieślak Szymon St. KJ Stajnia Adamus Rogusko
2010 (JM.)
O058683
13. Cieślak Weronika St. KJ Stajnia Adamus Rogusko
2005 (J.)
O055365
14. Cwalina Wiktoria KJ Podkowa Gruszczyn
2011 (Mł.)
O057092
15. Dahlke Wojciech KJ Sokół Damasławek
S
O002846
16. Dahlke-Burda Agata KJ Sokół Damasławek
S
O012845
17. Dendek Zofia KJ Stajnia Anielin
2006 (J.)
O055257
18. Dominiak Monika bpk
2005 (J.)
O047073
19. Drewka Viktoria Kujawsko-Pomorski KJ w Bydgoszczy
2004 (J.)
O035154
20. Dziamska Alina KS Jumping Events Poznań
2003 (MJ.)
O051920
21. Figiel Debora Budzyński KS Kłos Sekcja Jeździecka
2003 (MJ.)
O046699
22. Gaca Julia Morasko Jumping Team
2008 (JM.)
brak
23. Gąsiorowska Apolonia KJ Stajnia Anielin
2010 (JM.)
Brak
24. Gatniejewska Julianna BPK (WLKP)
2012 (Mł.)
O067101
25. Gawlik Sylwia BPK (WLKP)
2004 (J.)
brak
26. Gebler Aleksandra KJ Sokół Damasławek
2002 (MJ.)
O033003
10159421
27. Gerard Carla KJ Centrum Hipiki Jaszkowo
2010 (JM.)
O062512
28. Gidaszewska Agata BPK
S
brak
29. Giza Julia BPK
2001 (MJ.)
O042001
30. Golon Maria KJ Stajnia Anielin
2010 (JM.)
O059741
31. Gołębiowska Małgorzata BPK
2011 (Mł.)
brak
32. Gorgolewska Marika BPK
S
brak
33. Goszczyński Adam KS Jumping Events Poznań
2010 (JM.)
O055144
34. Goszczyński Tomasz KS Jumping Events Poznań
2013 (Mł.)
O062184
35. Grodzka Aleksandra KJ Liljówka Stęszewko
2005 (J.)
O060167
36. Grodzka Ewa KJ Liljówka Stęszewko
S
O059652
37. Grzybowska Małgorzata St. Kraju Jumping Team
2001 (MJ.)
O053457
38. Guzińska Izabella KJ Agro-Handel Śrem
S
O020114
10225516
39. Hamerska Wiktoria Cwał Zakrzewo
2008 (JM.)
brak
40. Heleniak Maja KJ Podkowa Gruszczyn
2009 (JM.)
O063214
41. Herot Zofia BPK
2007 (JM.)
brak
42. Hływa Zuzanna KJ Ranczo Kołata
2009 (JM.)
brak
43. Hybiak Adam St. KJ Stajnia Adamus
S
O037386
44. Iaroshenko Konstantin KJ Michałówka
S
O054627
45. Jach Klaudiusz KJ Herkules Wapno
S
O037943
10261089
46. Jachimowicz Hanna KJ Liljówka Stęszewko
S
O003957
10060453
47. Jacygrad Gabriela BPK (WLKP)
2006 (J.)
O052936
48. Jakubowska Julia BPK
2009 (JM.)
brak
49. Jamsheer Anna Pony Jumping Team by Klaudia Olejniczak Pecna
2009 (JM.)
O064152
50. Janaszczyk Lena KJ Ranczo Kołata
2012 (Mł.)
O067826
51. Janku Julia KJ Ranczo Kołata
S
O029215
52. Jeske Zuzanna Stajni Goodwill
2012 (Mł.)
brak
53. Józefiak Maja BPK
2011 (Mł.)
O067260
54. Kaczmarek Aleksandra BPK (WLKP)
2010 (JM.)
brak
55. Kaczmarek Zuzanna KJ Rancho Poznań
2004 (J.)
brak
56. Kamińska Zofia KJ Ranczo Kołata
2011 (Mł.)
O059116
57. Kapała Filip KS Jumping Events Poznań
S
O027683
58. Kierznowska Jagoda KJ Sokół Damasławek
2007 (JM.)
O045671
59. Kierznowski Radosław KJ Sokół Damasławek
2009 (JM.)
O055818
60. Klinge Nadia Stajnia Goodwill
2010 (JM.)
brak
61. Kochanek Wanessa KJ Agro-Handel Śrem
2005 (J.)
O047874
62. Koczwara Julia KJ Stajnia Anielin
2007 (JM.)
O057093
63. Kogut Weronika Stajnia Goodwill
2008 (JM.)
brak
64. Kopania Joanna KJ Rancho Poznań
S
O001704
65. Koperska Aleksandra BPK
2006 (J.)
O060330
66. Kopras Marek Kopras Sp. z o.o.
S
O009336
67. Korpik Wiktoria Stajnia Sowinki
2001 (MJ.)
brak
68. Kostrzewska Klaudia St. J Baborówko
S
O020885
69. Kotkowiak Julia BPK
2006 (J.)
brak
70. Kotkowiak Natalia BPK
2007 (JM.)
brak
71. Kowalska Magdalena KS Jumping Events Poznań
2003 (MJ.)
O050148
72. Krol Mia Pony Jumping Team by Klaudia Olejniczak
2009 (JM.)
O063220
73. Kulesza Lila KJ Podkowa Gruszczyn
2012 (Mł.)
O059337
74. Kurowska Gabriela KJ Michałówka
2007 (JM.)
O059738
75. Lalko Agata LUKS Nysa Gubin
2006 (J.)
brak
76. Lasek Julia KJ Centrum Hipiki Jaszkowo
2005 (J.)
O065061
77. Lubońska Helena KJ Podkowa Gruszczyn
2015 (Mł.)
brak
78. Luboński Ignacy KJ Podkowa Gruszczyn
2013 (Mł.)
O065118
79. Łacinnik Karina BPK
2005 (J.)
brak
80. Łączny Marcin KJ Wiecanowo
S
O023027
81. Łukaszewska Martyna KJ Podkowa Gruszczyn
2005 (J.)
brak
82. Malicka Julia LKS Cwał Poznań
2003 (MJ.)
O035381
83. Małłek Aleksander BPK (WLKP)
S
O071062
84. Melewska Małgorzata KJ Podkowa Gruszczyn
2012 (Mł.)
O083016
85. Morel Aleksandra JKS Robir Chwalęcice
S
O038052
86. Musiał Nina KJ Podkowa Gruszczyn
2008 (JM.)
O060490
10235933
87. Nagła Maja St. KJ Stajnia Adamus Rogusko
2010 (JM.)
O054784
88. Najewska Marta LKS Cwał Poznań
2007 (JM.)
O059540
89. Niedziałkowska Lena Stajnia Fiord Team
2010 (JM.)
brak
90. Nowak Katarzyna St. Kraju Jumping Team
S
O063490
91. Nowak Liwia JKS Przybyszewo
2010 (JM.)
O059328
92. Osajda Roksana KJ Michałówka
2005 (J.)
brak
93. Panarowicz Nikola KJ Podkowa Gruszczyn
2006 (J.)
O042901
94. Partyka Anna KJ Liljówka Stęszewko
2006 (J.)
O070244
95. Paszkiewicz Karolina BPK
S
brak
96. Paszkiewicz Małgorzata BPK
S
brak
97. Paszkiewicz Marta BPK
2007 (JM.)
brak
98. Pełko Weronika BPK
2002 (MJ.)
O056739
99. Piotrowska Alicja Stajnia Dzikich Pól
2006 (J.)
brak
100. Pleśnierowicz Oliwia LKS Cwał Poznań
2005 (J.)
O040170
101. Podejma Maja KJ Podkowa Gruszczyn
2012 (Mł.)
O070314
102. Połujańska Iga BPK (WLKP)
2005 (J.)
brak
103. Ponicki Mateusz Jacek BPK
S
O072523
104. Prycińska Aleksandra bpk
2009 (JM.)
O084804
105. Przybylska Sofii KJ Podkowa Gruszczyn
2009 (JM.)
O049868
106. Przybylska Sylwana KJ Brzóska Sport Horses
2007 (JM.)
O064669
107. Przybył Adrianna KJ Ranczo Kołata
2004 (J.)
brak
108. Przybyła Agata KS SYDOW Riding Team
2011 (Mł.)
O060170
109. Przybyła Natalia KS Sydow Riding Team
2009 (JM.)
O052034
110. Przydanek Aleksandra bpk
2009 (JM.)
brak
111. Pszkit Hanna BPK (WLKP)
2011 (Mł.)
O063801
112. Pyć Nikola BPK
2003 (MJ.)
brak
113. Radniecka-Filipiak Anna Cwał Zakrzewo
S
brak
114. Remisz Michał St. Kraju Jumping Team
S
O028882
115. Roszak Marika Ośrodek Jeździecki Romanowo Dolne
2004 (J.)
brak
116. Rychlik Sylwia St. J Baborówko
S
O025903
117. Schubert Krzysztof BPK
S
brak
118. Seren Krzysztof KJ Michałówka
S
O045652
119. Serówka Zuzanna Ośrodek Jeździecki Romanowo Dolne
2009 (JM.)
brak
120. Skórnicka Maja BPK
2008 (JM.)
brak
121. Śliwińska Maria KJ Podkowa Gruszczyn
2014 (Mł.)
O065277
122. Sobolewski Tadeusz Paolo Agencja Ochrony Mienia i Konwoju K4 Patrol Sp. z o. o.
S
O050525
123. Soforek Marcel KJ Sokół Damasławek
2010 (JM.)
O060239
124. Sołtysiak Zuzanna St. Kraju Jumping Team
2007 (JM.)
O064150
125. Sonntag Gabriela Ośrodek Jeździecki Romanowo Dolne
2008 (JM.)
brak
126. Sosnowska Natalia bpk
2007 (JM.)
O060079
127. Sovalskov Aleksander KJ Michałówka
2006 (J.)
O076988
128. Sovalskov Andrei KJ Michałówka
2009 (JM.)
brak
129. Sówka Paulina Ośrodek Jeździecki Romanowo Dolne
2008 (JM.)
brak
130. Stachowiak Małgorzata KJ Rancho Poznan
S
brak
131. Stepura Hanna Ośrodek Jeździecki Romanowo Dolne
2006 (J.)
brak
132. Stróżyńska Zuzanna KJ CH Jaszkowo
2011 (Mł.)
O058615
133. Szczepaniak Klara Cwał Zakrzewo
2008 (JM.)
brak
134. Szechlicka Katarzyna St. KJ Tradycja Siedlnica
S
O027455
135. Szulczyńska Pola KJ CH Jaszkowo
2010 (JM.)
O063142
136. Szymczak Olga bpk
2007 (JM.)
Brak
137. Twardowska Zuzanna LKS Nadwiślanin Kwidzyn
S
O013978
138. Tyszkiewicz Dorota BPK
S
O012948
139. Walicka Laura SJ Kunowo
2008 (JM.)
O053970
140. Wizła Zofia KS Jumping Events Poznań
2008 (JM.)
O053737
141. Włoch Joachim KS Jumping Events Poznań
2007 (JM.)
O057718
10273125
142. Włodarczak Eliza Stajnia Sowinki
2009 (JM.)
brak
143. Włodarczyk Idalia Pony Jumping Team by Klaudia Olejniczak Pecna
2013 (Mł.)
O067026
144. Wróbel Joanna Ośrodek Jeździecki Romanowo Dolne
2009 (JM.)
brak
145. Wróblewska Nadia Ośrodek Jeździecki Romanowo Dolne
2009 (JM.)
brak
146. Wysoczańska Nina KJ Michałówka
2008 (JM.)
O048850
147. Żak Hanna KJ CH Jaszkowo
2011 (Mł.)
O063137
148. Ziemniarska Agata BPK
2003 (MJ.)
O042318
149. Zmyślna Zuzanna BPK
2009 (JM.)
brak
150. Zubrycka Małgorzata JKS Rywal Grudziądz
S
O023928
No. Horse number Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin National Equ.Fed. ID Passport number FEI Passport
1.

49

AFRODYTA WLKP POL 2003 klacz gniada/170 F: Hibryd /
M: Akacja /
k032901 POL007611246903
2.

165

AGNES GL SP POL 2014 klacz kara/165 F: Ulco /
M: Atena /
brak 616009610038314
3.

114

AKRYL TYP KOŃ MAŁY POL 2016 wałach siwa/156 F: Dobry /
M: Akira
brak 616999530035316
4.

41

ALF KUC POL 1996 ogier izabelowata/pony:117 F: nn / nn
M: nn / nn
K008028 POL999640013896
5.

32

AMEBA KUC POL 2013 klacz myszata/pony:135 F: Ami /
M: Burza /
brak 616013680046313
6.

156

ANNABELLE VD BROEKKANT Z Z BEL 2018 klacz siwa/170 F: Asca Z /
M: May Day Lassia LS /
brak -
7.

170

APSIK Polski Kuc Wierzchowy POL 2018 wałach srokata/pony:146 F: Don Mateo /
M: Adria ZK /
brak 616013592002818
8.

126

ARES KUC CONNEMARA POL 2000 ogier gniada/pony:145 F: Fort Doolin / Rory Rudah
M: Antalya Bordei / O'Brien Du Chesnay
K021942 POL013670000900
9.

29

ARMAGEDON SP POL 2013 wałach ciemnogniada/175 F: Boss /
M: Askania /
brak 616009610148113
10.

196

ASTER H KUC WALIJSKI POL 2010 klacz kasztanowata/pony:130 F: Hogeland's Nandor /
M: Alexia /
brak 52801721000457
11.

133

AYLA HAN GER 2006 klacz ciemnogniada/160 F: A Conto As /
M: Jenny B /
brak DE431316634906
12.

129

BARABARA SP POL 2018 klacz gniada/163 F: Czaprak /
M: Bara /
brak -
13.

147

BAYA SP POL 2011 klacz gniada/165 F: Mywill /
M: Basia /
brak 616009610075811
14.

180

BEL DIOR SP POL 2007 wałach srokata/- F: Bawet /
M: Daria /
brak -
15.

105

BELLA CORIANO SP POL 2011 klacz gniada/165 F: Carpediem / Coriano Z
M: Bandukka / Palegro
K025269 616009530264011
16.

201

BENITO KUC POL 2007 wałach siwa/pony:138 F: Nando / Nightstar
M: Błyskotka / Alibaba
K021450 POL013670142807
17.

97

BENJA LUNA DRP GER 2008 klacz gniada/pony:149 F: Mandela N / Mac Geyver N
M: Bella Luna / San Marino N
K022352 DE422220086308
18.

155

BIG BOSS VD BROEKKANT Z Z BEL 2018 wałach kasztanowata/169 F: Bamako De Muze /
M: Kyra Van Klapscheut /
brak -
19.

200

BLACK JACK OLD GER 2008 wałach ciemnogniada/170 F: Charming Boy / Contendro I
M: Celira / Rouletto
K020863 DE433330564108
20.

190

BOLERO DUE KUC POL 2011 Ogier gniada/pony:kuc:k F: Bolero / Life And Liberty
M: Kimberley / nn
K021749 616013610182011
21.

82

BOOLEY BLUE MOON CONNEMARA POL 2013 klacz siwa/pony:148 F: Doire Mhiamaigh Cascade / Mountain Casade
M: Cloughill Penindula / Cloughill Island
K033097 M3-372004000032293
22.

195

BORYS KUC POL 2018 wałach biała/pony:138 F: nn /
M: nn /
brak -
23.

28

BRAWO MAŁY KOŃ POL 2010 wałach tarantowata/149 F: nn /
M: nn /
K030203 616999640101810
24.

112

BRIDGET JONES SP POL 2012 klacz ciemnogniada/- F: Golden Aviator / Aviano
M: Butterfly / Lancer II
K025165 616009610071912
25.

137

CADIFOR CHARLOTTE KUC WALIJSKI POL 2015 klacz gniada/pony:146 F: Cadifor Braveheart /
M: Pontlasse Perfection /
brak 826046050026116
26.

140

CAJERO KUC POL 2004 wałach gniada/pony:124 F: nn /
M: nn /
K009557 616999611504104
27.

183

CALAS SP POL 2018 wałach gniada/165 F: nn /
M: nn /
brak -
28.

50

CAMORRA CORONA UNITA WLKP POL 2015 wałach gniada/176 F: Tanos / Cantanis
M: Higiena / Napar
K029115 616007610098115
29.

187

CANOI DE BOOM HAN GER 2013 wałach skarogniada/170 F: Convoi /
M: Lilli Marlene /
brak 431319636413
30.

109

CARLEY HOL POL 2014 wałach siwa/167 F: Carlos DZ / Cantus
M: Bailey III / Cassus
K028703 DE421000548714
31.

149

CASH AND FLY OLD GER 2012 wałach siwa/172 F: Cashmoaker / Calido
M: Golden Fly IV / Celano
K031554 DE418181072312
32.

64

CASIO SP POL 2018 wałach gniada/. F: Csaasiopeia / Cassal ASK
M: Chwała II / Chef Supreme
brak -
33.

193

CASIOPEA Z ZANG POL 2018 klacz siwa/170 F: Calvino Z /
M: Carrera /
brak 056015Z55597918
34.

121

CASSILIANO HOL GER 2012 wałach siwa/172 F: Cassini I / Capitol I
M: Sahara II / Cambridge
K030163 DE421000187612
35.

12

CATOX SON NIEM. SPORT. GER 2012 wałach ciemnogniada/175 F: Casper / Catox
M: Gin-Fizz II / Grossadmiral
K031018 DE410106044012
36.

134

CELIM SP POL 2008 wałach gniada/168 F: nn /
M: Call Girl / Turbud Quirynus
K014741 POL999640077008
37.

17

CEVILLA S SP POL 2009 klacz gniada/170 F: Leoville / Elan De La Cour
M: Centina S / Grand De La Cour
K018082 616009520043209
38.

48

CHAMPION DE FALC KUC POL 2017 wałach siwa/155 F: Falk / Ijsselvliedt's Fabian
M: Chealsima / Chelsea London
K032265 616013520037417
39.

192

CHANTORIA B WESTF POL 2014 klacz gniada/164 F: Michael Angelo F / Bajou Du Rouet
M: Chantal / Tiepolo
K027765 DE441411225414
40.

138

CHARLTON KWPN NED 2007 wałach gniada/170 F: Quasimodo Z / Quidam De Revel
M: Zionne / Guidan
K031161 528003000710971
41.

70

CIANTI SP POL 2012 klacz gniada/167 F: Castilio /
M: Konfetti /
K026415 616999680066412 / A0008573S
42.

22

COOLMEEN COLORADO ISH IRL 2011 klacz ciemnogniada/168 F: Cougar /
M: Breaffy Clover /
brak 372414005080
43.

47

CORBELLA WESTF GER 2013 klacz gniada/168 F: Cordess / Clinton
M: Farina De Laubry / Chin Chin
K026971 DE441410561913
44.

98

CORBINIAN DRP GER 2009 wałach skarogniada/pony:149 F: Carry Gold / Carry
M: Luette Deern / Henry
K024681 DE435350116609
45.

13

CORENTELLA PS OS POL 2016 klacz skarogniada/175 F: Cornet Du Lys / Cornet Obolensky
M: Centella / Centadel
K033299 DE418185050916
46.

10

D’ACCARDO SP POL 2014 wałach ciemnogniada/171 F: Czuwaj / Windwurf
M: Dana / Alamo
K029058 616009681030414
47.

160

DANTES KUC POL 2017 ogier gniada/pony:142 F: Guinness RH /
M: Diamentina Super /
brak -
48.

104

DARK CHERRY SP POL 2009 wałach gniada/172 F: Cherry Cordial / Cordial
M: Dalia Z / Dutch Capitol
K017336 616009610216209
49.

75

DEAUVILLE S SP POL 2015 wałach kasztanowata/169 F: Leoville / Elan De La Cour
M: Driada Z / Diamant Z (Quick Diam's)
K032108 616009520036815
50.

159

DIARADA Z OLD GER 2012 klacz ciemnogniada/161 F: Diarado / Diamant De Semilly
M: Vulana L / Emilion
K021375 DE418180208812
51.

96

DJ CZEJENKA SP POL 2017 klacz kasztanowata/162 F: Von Chacco Ixe / Chacco Blue
M: Daj Money / Maram
K031726 616009520049217
52.

194

DREAM WAY WLKP POL 2018 klacz gniada/155 F: Lord Star /
M: Donia /
brak 616007610019218
53.

61

DURGA WLKP POL 2014 klacz gniada/168 F: Ludger / Laptop
M: Didiona / HBC Like Bid
K025632 616007610173414
54.

169

DYPLOMATA WLKP POL 2016 wałach gniada/160 F: Cefal /
M: Donrynka /
brak A0000289S
55.

38

EDELDRINI KWPN NED 2009 klacz gniada/167 F: Wodka HBC /
M: Zeldrini /
brak 528003200902501
56.

173

ELEKTRA WLKP POL 2011 klacz gniada/167 F: Pigmalion / Arak
M: Elegia / Wiking
K028943 616007520039311
57.

103

ELLAVINIA HAN GER 2008 klacz gniada/165 F: Earl /
M: nn /
brak -
58.

108

ELODIE WLKP POL 2015 klacz kara/165 F: Etos / Grey
M: Eksmisja / Heleris
K034434 616007600198515
59.

101

ENCHANTMENT PC HOL POL 2018 wałach siwa/163 F: Emita /
M: Leonardo /
brak 826002180884069
60.

197

FABIERLIG UKR UKR 2013 klacz gniada/166 F: nn /
M: nn /
brak -
61.

148

FABRICJA UKR UKR 2014 klacz gniada/- F: nn /
M: nn /
brak -
62.

95

FAYETTE WV KWPN NED 2010 Klacz siwa/161 F: Wizzerd WV / Indoctro
M: Benidorm WV / Eurocomerce Toulouse
K020803 528003201010624
63.

90

FIGARO KUC POL 2006 ogier tarantowata/pony:132 F: Topaz / Styl
M: Fauna / Grey
K020430 POL013610260906
64.

33

FILEMON KUC POL 2014 wałach srokata/pony:140 F: nn /
M: nn /
brak 616013610156713
65.

106

FLORENTINA WLKP POL 2008 klacz gniada/166 F: Izaurus / Contender Son
M: Florencja / Contender Son
K019539 POL007610179708
66.

85

FUNNY BOY KUC POL 2012 wałach siwa/pony:149 F: Falk / Ijsselvliedt's Fabian
M: Ksantia /
K022353 616013520045812
67.

161

FURIOSO XXXVI-79 FERGETEG Furioso-North Star HUN 2011 Ogier gniada/160 F: Gyanu I /
M: The Bart Furioso /
brak -
68.

91

GARBONOS KUC SWE 1994 wałach kasztanowata/pony:- F: nn /
M: nn /
K002593 POL999610014194
69.

179

GENERAŁ SP POL 2010 Wałach tarantowata F: Diament /
M: Genua /
brak
70.

58

GILMORE KWPN NED 2011 wałach ciemnokasztanowata/170 F: Zapatero VDL / Chin Chin
M: Verica's Mida / Haarlem
K030335 528003201100040
71.

102

GIOVANNA VAN DE BURGTHOEVE NL NED 2011 Klacz gniada/164 F: Vincent / Oklund
M: Vinette / Orlando
K025253 528008110082611
72.

25

GLOSA SP POL 2006 klacz gniada F: Szron /
M: Gligenia II /
brak -
73.

24

GŁOS TS POL 2015 wałach gniada/164 F: nn /
M: nn /
brak 616999610142415
74.

119

GOLDEN MOMENT DRP GER 2009 wałach kasztanowata/pony:146 F: Golden Dream / DonnerBlitz
M: Padija / Play Back
K029410 DE441411227909
75.

125

GRAF VON GUARDAVAL PP HAN POL 2012 wałach skarogniada/168 F: Graf Top / Graf Grannus
M: Genia / Grannus
K022354 DE431317247912
76.

80

GRAIGUECULLEN BENS BOY ISH IRL 2009 wałach siwa/pony:148 F: nn /
M: nn /
K033054 372414007030476
77.

60

GRANAINO CAS ANDALUZ POL 2016 wałach ciemnogniada/155 F: Soneto Cas /
M: Granaina IV /
brak UELN724015160322764
78.

127

GRAND KUC POL 2010 wałach kara/pony:125 F: nn /
M: nn /
K027561 616999610284010
79.

113

GRASSHOPPER SP POL 2013 wałach siwa/- F: Corrado Boy / Corrado I
M: Girlfriend / Neo
K025164 616009610033513
80.

199

GRATUS WHITE SP POL 2017 wałach skarogniada/170 F: Hickstead White / Hickstead
M: Gladiola / Widam
K033282 616009610098817
81.

87

GROM MŁP POL 2014 wałach kasztanowata/175 F: Bajerant /
M: Gala /
brak 616098200130843
82.

139

HALNY KUC WALIJSKI POL 2012 ogier gniada/pony:129 F: Apasjonata Rubicon / Linde Hoeve's Optimist
M: Hawana / Bernstein Yul
K021205 616013610071212
83.

186

HERNANDA MŁP POL 2009 klacz gniada/158 F: Demon /
M: Hasta /
brak 616006580575809
84.

73

HEROS KUC POL 2016 wałach siwa/pony:143 F: Herkules B /
M: Werwa /
brak 616013610149916
85.

168

HILTON WLKP POL 2006 wałach gniada/171 F: Grand Amour / Grannus / Graphit
M: Heliksa / Senat / Nirkan
K022096 POL007520055506
86.

157

HOT CHOCOLATE VD BROEKKANT Z Z BEL 2018 klacz gniada/168 F: Harley VDL /
M: Zazou VD B /
brak -
87.

14

HRABIA ORY AA MŁP POL 2016 wałach gniada/170 F: Zafonium / Zafonic
M: Halka / Haracz
K032674 61600659014316
88.

135

HYPNOSE BELLA SP POL 2015 klacz gniada/166 F: Salamon / Darco
M: Hanela / Lavendel
K032823 616009681020415
89.

153

IMPULS SP POL 2018 wałach gniada/170 F: nn /
M: nn /
brak -
90.

178

IRMA KWPN NED 2013 klacz gniada/168 F: Numero Uno / Libero H
M: Nerma / Burggraaf
K026769 528003201301387
91.

122

IRWITA SP POL 2010 klacz gniada/168 F: nn /
M: nn /
brak -
92.

167

ISHIGATI Pełna Krew Angielska IRL 2015 klacz gniada/156 F: Dream Ahead /
M: Miss Ghena /
brak 372IRE45245829T
93.

89

ISKRA RM WLKP POL 2017 klacz ciemnogniada/172 F: Arctic / Acordelli
M: India / Corrado Boy
K033147 616007610186717
94.

116

ITOT SP POL 2017 wałach kasztanowata/170 F: Magnum vd Bisschop / Elvis Ter Putte
M: Ielve / Quidaro
K033356 A0020385S
95.

45

JACOB KUC POL 2008 wałach kara/pony:125 F: nn / nn
M: nn / nn
K018737 616999610318008
96.

62

JASMINA PPC KUC NED 2015 klacz siwa/pony:130 F: nn /
M: nn /
K029021 616999600258915
97.

191

JEGGER SP POL 2017 wałach ciemnogniada/178 cm F: Rascin /
M: Jara /
brak 616009600113917
98.

44

JOWISZ KUC WAL. POL 2006 wałach gniada/pony:141 F: Strayers Samson / Wester Aikemas Nando
M: Koekoekshof Jannique / Corbyon
K011731 POL013670007906
99.

115

JULINKA KWPN NED 2014 klacz ciemnogniada/165 F: Kannan / Voltaire
M: Buminka B / Odermus R
K028659 528003201400159
100.

151

KADET D KUC FELIŃSKI POL 2017 wałach srokata/150 F: Apatyt /
M: Kania /
brak / 616013610172717
101.

131

KAPRI MS Deutsches Sportpferd POL 2016 klacz kara/162 F: Kubaner /
M: Linares /
brak DE455870029716
102.

72

KARINO WLKP POL 2010 wałach siwa/167 F: Junus /
M: Ksena /
brak 616007610141510
103.

132

KARINO K WLKP POL 2017 wałach siwa/168 F: Arctic /
M: nn /
brak 616007610028917
104.

130

KARMEN SP POL 2017 klacz gniada/167 F: nn /
M: nn /
brak -
105.

145

KIMRA ŚLĄSKA POL 2013 klacz kara/pony:142 F: Liberał /
M: Kindera /
brak 616008680041513
106.

78

KNIAZIEWICZ Pełna Krew Angielska POL 2012 wałach ciemnogniada/164 F: Irocco /
M: Księżniczka /
K031440 616POL12007783T
107.

79

KORA TYP SZLACHETNY POL 2003 klacz gniada/162 F: nn /
M: nn /
brak POL999570219303
108.

84

LANDCASTER WLKP POL 2007 wałach gniada/174 F: Landjonker S / Landjonker
M: Lugana / Rab
K012264 POL007610109107
109.

53

LARINA NRPS POL 2009 klacz siwa/- F: U2 / Guidam
M: Zarina / Vito Van De Paardenwinning
K016920 528008090178909
110.

18

LE DARCO VAN LA ROCHE II OLD GER 2013 wałach kara/175 F: Darco / Lugano Van La Roche
M: Adonia W / Chin Chin
K034263 DE418182549613
111.

5

LEON KUC POL 2005 wałach kara/pony:127 F: nn / nn
M: nn / nn
K019289 616999610260905
112.

99

LESANTTI TS DEN 2013 klacz gniada/167 F: Lando Blue n.e. / Lando-Lindo
M: Mighty Power n.e. / Mighty Magic
K034337 DE498270000613
113.

77

LIBERTE SP POL 2005 klacz gniada/167 F: Erebus /
M: Lady /
brak 616009610165505
114.

158

LITTLE ART WESTF GER 2010 Wałach ciemnogniada/165 F: Lancer III / Landgraf I
M: Cuntints / Castillo
K023002 DE441411589010
115.

27

LOARA SP POL 2014 klacz siwa/170 F: Corrado Son / Corrado I
M: Lozanna L / Cruzeiro L
K028154 616009610086614
116.

74

LOPIK'S APPIE NEW FOREST PONY NED 2005 wałach gniada/pony:147 F: Aladin / Molenaar's Golden King
M: Lopik's Willemien / Sweet Wiliam
K022574 528018020051492
117.

118

LORD LOGAN SP POL 2015 wałach gniada/167 F: Bijou Be / Balou Du Rouet
M: Love Lady / Chester
K034375 616009550005115
118.

26

MAJKA KUC POL 2012 klacz gniada/pony:130 F: nn /
M: nn /
brak 616999610239912
119.

88

MEDUZA SP POL 2015 klacz ciemnogniada/172 F: P-Homar / Harcap
M: Melba / Barito
K032800 616009610066515
120.

128

MELODY'S STAR CONNEMARA POL 2015 klacz gniada/148 CM F: Pearl's Cove / Moy Hazy Cove
M: Melody's Bride / I Love You Melody
K035091 372004000031906
121.

162

MERKURY GEORGE KUC WALIJSKI POL 2017 ogier kara/pony:147 F: Sydenham George /
M: Coednewydd Million Dollar /
brak -
122.

164

MESTENIO KONIK POLSKI POL 2013 wałach myszata/pony:145 F: Onufry /
M: Monika /
brak 616011530138112
123.

120

MOCHULLA YELLOW ROSE CONNEMARA PONY NED 2014 klacz siwa/pony:147 F: Mochulla Dun /
M: Tirnaskea Sunny Day /
brak 372004000030997
124.

171

MOLI KOŃ MAŁY POL 2012 wałach kasztanowata/pony:140 F: Martini / Lusito
M: Czili / nn
K033554 616013690028312
125.

166

MONTANA ZK SP POL 2012 klacz gniada/162 F: Comandor / Contender
M: Miss Nel / Sir Nel
brak 616009590071212
126.

150

NANCY PONYSPORT KUC POL 2005 klacz srokata/pony:138 F: Waron / Waluś
M: Nirwana / Witalis
K019967 POL013570009205
127.

4

NANDINA KUC POL 2014 klacz ciemnogniada/149 F: Nando Super / Nando
M: Ksantia / nn
K026584 616013520102614
128.

100

NANDO SUPER KM POL 2005 ogier ciemnogniada/pony:141 F: Nando / Nightstar
M: Nicolette II / Murat-Gazon
K014382 POL013520094805
129.

198

NEVER LOSE VAN DORPERHEIDE BWP BEL 2013 Wałach siwa/170 F: H&M Zilver Star T / Berlin (Ex Caspar)
M: Iza C / Winningmood Van De Arenberg
K027259 56002W00305200
130.

67

NICO SP POL 2017 wałach gniada/164 F: Egerro /
M: Nokia /
brak 616009610002517
131.

86

NIRMETTE SP POL 2008 klacz gniada/168 F: Hetman / Cantanis
M: Nagari / Winds Of Light
K013878 POL009530021508
132.

94

OCEAN B SP POL 2017 wałach kasztanowata/161 F: Number One / Numero Uno
M: Oceane Du Libaire / Diaman De L'Abbaye
K031576 6160096101783
133.

59

OKARYNA DZ SP POL 2015 klacz siwa/165 F: Carlos DZ / Cantus
M: Olimpiada / Gasparone
K027297 616098200149985
134.

11

OTHELLO KUC POL 2013 wałach kasztanowata/153 F: Santara Danny's Boy / Markoak Adante
M: Olga / Forman
K025503 616013680035413
135.

123

OZA TYP SZLACHETNY POL 2011 klacz gniada/168 F: nn /
M: nn /
brak 616999610263411
136.

23

PARALLELOS Czysta Krew Arabska POL 2018 wałach siwa/149 F: Elferus /
M: Palestrina /
brak 616POL18012355A
137.

184

PASJONATA AMIGO KUC WALIJSKI POL 2009 wałach gniada/pony:130 F: Tijd Vlijt's Santiago / Telynau Souza
M: Anja / Tijd Vlijt's Survival
K018348 POL013610020809
138.

185

PASJONATA PARYS KUC WALIJSKI POL 2007 wałach kasztanowata/pony:130 F: Tijd Vlijt's Santiago / Telynau Souza
M: Polly / Den Bramel's Baye
K017075 POL013610145207
139.

152

PIKER KOŃ MAŁY POL 2017 wałach skarogniada/pony:140 F: nn /
M: nn /
K033864 616999690146117
140.

56

PUMA BIS SP POL 2015 klacz siwa/165 F: Konkret 2 / Kolibri
M: Pumara / Marino
K030520 616009520030415
141.

51

QUEEN DE LA CORONA WLKP POL 2017 klacz gniada/166 F: Graf Stepp / Graf Grannus
M: Sonia / Czarownik
K033405 616007610072317
142.

177

QUINTERA HOL GER 2012 klacz skarogniada/167 F: Quintero / Quantum
M: My Lady VII / Contender
K026514 DE421000083412
143.

111

QUIZIU KUC SWE 1996 wałach siwa/pony:105 F: nn /
M: nn /
brak -
144.

182

RADAR SP POL 2016 wałach gniada/165 F: nn /
M: nn /
brak -
145.

40

RAMIRO KUC POL 2001 wałach gniada/pony:126 F: nn / nn
M: nn / nn
K013543 POL999580294301
146.

110

RAVEN KWPN POL 2002 wałach gniada/// F: Placido / Animo
M: Reonetty / Belmondo
K007731 009611193002
147.

71

RICRAC SELLA ITALIANO ITA 2010 klacz gniada/163 F: Cascari /
M: Pasha /
brak 380007000142332
148.

81

RIVER LILLY ISH POL 2011 klacz bułana/pony:149 F: Shadows Dun / Silver Shadow
M: Matka: Rossie Clover / Moores Clover
K026539 372414005354830
149.

189

RIWA SP POL 2014 klacz ciemnogniada/168 F: Vandamme /
M: Royal Lady Of Honor /
brak 616009610163814
150.

30

RODRIGO CASSIN WLKP POL 2010 wałach gniada/165 F: Quaide Cassin / Cassini I
M: Rewia / Majdan
K018536 6160070081610
151.

8

ROLEX 2 MAŁY KOŃ POL 2004 wałach siwa/140 F: Martell /
M: Rita /
K017920 POL013540072804
152.

181

ROXI KUC WALIJSKI POL 2017 klacz kasztanowata/pony:130 F: Apasjonata Muscat /
M: Apasjonata Rossa I /
brak -
153.

7

ROZBÓJNIK KUC POL 2014 ogier siwa/pony:127 F: nn /
M: nn /
K025588 616999681034114
154.

46

S TAJFUN KUC WALIJSKI POL 2009 wałach siwa/pony:124 F: Galant /
M: Siren /
K019562 616013670129509
155.

39

S-PIORUN KUC WALIJSKI POL 2009 wałach siwa/pony:126 F: nn / nn
M: Sarnau Rainstorm / Sarnau Rhisairt
K019042 616013670129009
156.

202

SAJAN KUC 2014 wałach bułana F: Trzy po Trzy / Bolero
M: Szczęście / NN
K034962
157.

144

SANNE SP POL 2017 klacz gniada/178 F: Carambole / Cassini
M: Simone / Corland
K033355 A0019796S
158.

188

SARAGOS SP POL 2015 wałach kara/160 F: Poker /
M: Sowa /
brak 616009610106415
159.

2

SHUGARKA LTUWB LTU 2012 klacz kasztanowata/165 F: Shandor 34 / Singular Joter
M: Palet-P / Le Mans
K030583 LTU005170128112
160.

141

SLIM FIT VD HEFFINCK BWP BEL 2018 wałach siwa/167 F: Otard van't Roosakker / Gemini
M: Crusty vd Heffinck / Cornet Obolensky
K033244 056002W00319160
161.

83

SOJUSZNIK POL 2013 wałach ciemnogniada/173 F: Szkrab / Arcus
M: Salzinia / Zagon
K023788 616006540103413
162.

66

SYMFONIA WLKP POL 2011 klacz gniada/164 F: Le Mistral /
M: Samba / Lwówek
K031595 616007610058311
163.

43

SZOGUN KUC POL 2004 wałach siwa/pony:137 F: Angelo / Amstelhoeves Anton
M: Szampanka / Farah-Kaju
K016587 POL013640020904
164.

21

T-ARCTICA WLKP POL 2017 klacz ciemnogniada/168 F: Arctic wurt. /
M: Tejmor Kin / Dalipan
K035011 616007610118817
165.

136

TAJFUN KUC POL 2006 Wałach siwa/pony:143 F: Matrix /
M: Toffi /
K020204 POL999630245007
166.

52

TAJGER KUC POL 2016 wałach tarantowata/pony:146 F: Hush Hush / Echo Vant Spieveld
M: Tajga / nn
K030482 61699680051516
167.

68

TANKRED WLKP POL 2015 wałach siwa/187 F: Czumen K / Ariados- Czunia
M: Tejmor Kin / Dalipan- Triada
K030904 616007610061015
168.

154

TOBLERONE VD BROEKKANT Z Z BEL 2018 wałach siwa/165 F: Tornedo FCS /
M: Evolution /
brak -
169.

163

TORA Pełna Krew Angielska POL 2011 klacz kasztanowata/150 F: Strażnik /
M: Trzynastka /
brak -
170.

69

TREE OF CORVUS SP POL 2016 wałach gniada/168 F: Corvus Z / Caretano Z
M: Tre-Ratina Z / Treasure Z
K030711 616009530069416
171.

57

TUNIS SP POL 2007 Wałach gniada F: Landor / Lacatraz
M: Turcja / Niels
K015133 POL009520038907
172.

107

UDINE SP POL 2013 wałach gniada/164 F: Bolshoi / Favoritas
M: Ulinela / Sir Neel
K026776 616009610161913
173.

117

ULENA SP POL 2017 klacz kasztanowata/167 F: Magnum vd Bisschop / Elvis Ter Putte
M: Ulinela / Sir Neel
K033354 A0019791S
174.

42

ULILEN SP POL 2010 klacz gniada/165 F: Vandamme / Guidam
M: Ulinela / Sir Neel
K018975 616009610227310
175.

143

ULISE SP POL 2017 wałach kasztanowata/167 F: Magnum vd Bisschop / Elvis Ter Putte
M: Ulive / Karandasj
K033347 A0006639S
176.

172

VALERIO 25 WESTF GER 2013 wałach gniada/175 F: Vaieron / Vigo D'Arsouilles
M: Curley Sue / Connection
K035215 DE441411119913
177.

175

WALNUT SAMSON KUC WALIJSKI POL 2011 ogier bułana/pony:130 F: Willow Tree Twice / Willow Tree Amigo
M: Wildzang's Sabiona / Wilzang's Sundance
K028195 616013590136511
178.

176

WARKA WLKP POL 2014 klacz siwa/165 F: Benitol /
M: Wirka / Galon
brak 616007610130114
179.

63

WERSSI KUC WALIJSKI POL 2016 klacz kasztanowata/pony:138 F: Tijd's Viljt Santiago /
M: Warta /
brak A0012925S
180.

203

WILIANA SP POL 2010 Klacz gniada/165 F: Landor / Lacatraz
M: Wizja / Cedrus
K018887 616007520000310 105RR76
181.

65

WITRAŻ KOŃ HUCULSKI POL 2009 wałach gniada/pony:137 F: Puszkar /
M: Wiera II /
brak POL012630141008
182.

124

Z-PRIMA APRILIS KUC POL 2010 klacz kara/pony:110 F: Zorro /
M: Gratka /
brak 616013590049610
183.

55

ZAMORA QUEEN BRAND GER 2018 klacz gniada/169 F: Zaccorado Blue hol. / Zirocco Blue sf.
M: Alin 23 dsp / Al Cantino kwpn
K033241 DE 456560149718
184.

174

ZANDRA HOL GER 2007 klacz kasztanowata/174 F: Catoki / Cambridge
M: Lassandra / Levantos II
K024595 DE421000281207
185.

76

ZGHORTA DYNAMITE Pełna Krew Angielska POL 2015 wałach gniada/167 F: Kentucky Dynamite /
M: Zghorta /
brak 15152616 P
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Arndt Gabrysia
St. KJ Stajnia Adamus Rogusko
2022-11-26
23
2022-11-26
Banach Natalia
BPK
BARABARA (129)
2022-11-26
2022-11-26
14
Baranowska Oliwia
Cwał Zakrzewo
2022-11-26
8
2022-11-26
Biernaczyk Marcelina
KJ Podkowa Gruszczyn
JACOB (45)
2022-11-26
4
2022-11-26
6
Bogucki Piotr
BPK (WLKP)
2022-11-26
6
2022-11-26
Borys Barbara
KJ Stajnia Anielin
2022-11-26
2022-11-26
10
2022-11-26
45
2022-11-26
3
70
WARKA (176)
2022-11-26
1
2022-11-26
32
Borzych Marcelina
Ośrodek Jeździecki Romanowo Dolne
HEROS (73)
2022-11-26
1
Brzykcy Liliana
KJ Podkowa Gruszczyn
2022-11-26
13
2022-11-26
2
Bukczyńska Jagoda
KS Brzóska Sport Horses
OCEAN B (94)
2022-11-26
2
100
Burzyńska Matylda
BPK
QUIZIU (111)
2022-11-26
7
2022-11-26
Bykowska Patrycja
BPK
KARMEN (130)
2022-11-26
52
2022-11-26
Cieślak Szymon
St. KJ Stajnia Adamus Rogusko
2022-11-26
10
2022-11-26
16
Cieślak Weronika
St. KJ Stajnia Adamus Rogusko
JULINKA (115)
2022-11-26
25
2022-11-26
Cwalina Wiktoria
KJ Podkowa Gruszczyn
ULILEN (42)
2022-11-26
2
2022-11-26
8
SZOGUN (43)
2022-11-26
2
Dahlke Wojciech
KJ Sokół Damasławek
2022-11-26
21
2022-11-26
ULISE (143)
2022-11-26
7
2022-11-26
12
Dahlke-Burda Agata
KJ Sokół Damasławek
ULENA (117)
2022-11-26
2022-11-26
16
Dendek Zofia
KJ Stajnia Anielin
TANKRED (68)
2022-11-26
11
2022-11-26
3
100
Dominiak Monika
bpk
CARLEY (109)
2022-11-26
42
2022-11-26
33
Drewka Viktoria
Kujawsko-Pomorski KJ w Bydgoszczy
2022-11-26
6
2022-11-26
1
Dziamska Alina
KS Jumping Events Poznań
2022-11-26
Figiel Debora
Budzyński KS Kłos Sekcja Jeździecka
PIKER (152)
2022-11-26
2022-11-26
27
Gaca Julia
Morasko Jumping Team
WITRAŻ (65)
2022-11-26
2022-11-26
10
Gatniejewska Julianna
BPK (WLKP)
2022-11-26
1
2022-11-26
4
Gerard Carla
KJ Centrum Hipiki Jaszkowo
SAJAN (202)
2022-11-26
14
2022-11-26
8
Gidaszewska Agata
BPK
2022-11-26
9
2022-11-26
Giza Julia
BPK
2022-11-26
1
2022-11-26
51
Golon Maria
KJ Stajnia Anielin
NICO (67)
2022-11-26
1
2022-11-26
35
Gołębiowska Małgorzata
BPK
KIMRA (145)
2022-11-26
1
Gorgolewska Marika
BPK
BAYA (147)
2022-11-26
32
2022-11-26
Goszczyński Tomasz
KS Jumping Events Poznań
HALNY (139)
2022-11-26
1
2022-11-26
CAJERO (140)
2022-11-26
Grodzka Aleksandra
KJ Liljówka Stęszewko
2022-11-26
47
2022-11-26
33
Grodzka Ewa
KJ Liljówka Stęszewko
2022-11-26
15
2022-11-26
Grzybowska Małgorzata
St. Kraju Jumping Team
MEDUZA (88)
2022-11-26
23
Guzińska Izabella
KJ Agro-Handel Śrem
ZANDRA (174)
2022-11-26
14
2022-11-26
7
Hamerska Wiktoria
Cwał Zakrzewo
DANTES (160)
2022-11-26
2022-11-26
5
Heleniak Maja
KJ Podkowa Gruszczyn
2022-11-26
1
2022-11-26
12
Herot Zofia
BPK
DYPLOMATA (169)
2022-11-26
2022-11-26
Hływa Zuzanna
KJ Ranczo Kołata
RADAR (182)
2022-11-26
1
2022-11-26
32
Hybiak Adam
St. KJ Stajnia Adamus
ELLAVINIA (103)
2022-11-26
28
2022-11-26
2022-11-26
15
2022-11-26
Iaroshenko Konstantin
KJ Michałówka
IMPULS (153)
2022-11-26
25
2022-11-26
31
2022-11-26
19
2022-11-26
31
2022-11-26
18
Jach Klaudiusz
KJ Herkules Wapno
2022-11-26
1
150
2022-11-26
15
2022-11-26
1
200
2022-11-26
9
Jachimowicz Hanna
KJ Liljówka Stęszewko
2022-11-26
32
2022-11-26
28
Jacygrad Gabriela
BPK (WLKP)
CELIM (134)
2022-11-26
2022-11-26
24
Jakubowska Julia
BPK
TAJFUN (136)
2022-11-26
1
2022-11-26
1
Jamsheer Anna
Pony Jumping Team by Klaudia Olejniczak Pecna
2022-11-26
1
Janaszczyk Lena
KJ Ranczo Kołata
2022-11-26
2022-11-26
Janku Julia
KJ Ranczo Kołata
2022-11-26
26
2022-11-26
2022-11-26
5
2022-11-26
Jeske Zuzanna
Stajni Goodwill
ASTER H (196)
2022-11-26
2022-11-26
1
Józefiak Maja
BPK
KIMRA (145)
2022-11-26
1
Kaczmarek Aleksandra
BPK (WLKP)
KORA (79)
2022-11-26
1
2022-11-26
1
Kaczmarek Zuzanna
KJ Rancho Poznań
GENERAŁ (179)
2022-11-26
32
2022-11-26
Kamińska Zofia
KJ Ranczo Kołata
2022-11-26
2
2022-11-26
7
Kapała Filip
KS Jumping Events Poznań
2022-11-26
13
2022-11-26
2022-11-26
46
2022-11-26
36
Kierznowska Jagoda
KJ Sokół Damasławek
2022-11-26
2022-11-26
10
2022-11-26
6
2022-11-26
2
200
Kierznowski Radosław
KJ Sokół Damasławek
2022-11-26
7
2022-11-26
32
Klinge Nadia
Stajnia Goodwill
ROXI (181)
2022-11-26
1
2022-11-26
15
Kochanek Wanessa
KJ Agro-Handel Śrem
2022-11-26
7
2022-11-26
Koczwara Julia
KJ Stajnia Anielin
2022-11-26
2022-11-26
4
Kogut Weronika
Stajnia Goodwill
DREAM WAY (194)
2022-11-26
1
2022-11-26
50
BORYS (195)
2022-11-26
2022-11-26
Kopania Joanna
KJ Rancho Poznań
QUINTERA (177)
2022-11-26
8
IRMA (178)
2022-11-26
2022-11-26
17
Koperska Aleksandra
BPK
AKRYL (114)
2022-11-26
37
2022-11-26
Korpik Wiktoria
Stajnia Sowinki
ISHIGATI (167)
2022-11-26
2022-11-26
49
Kostrzewska Klaudia
St. J Baborówko
APSIK (170)
2022-11-26
32
2022-11-26
1
MOLI (171)
2022-11-26
2022-11-26
16
Kotkowiak Julia
BPK
AYLA (133)
2022-11-26
4
2022-11-26
1
Kotkowiak Natalia
BPK
KADET D (151)
2022-11-26
1
2022-11-26
9
Kowalska Magdalena
KS Jumping Events Poznań
2022-11-26
22
2022-11-26
17
Krol Mia
Pony Jumping Team by Klaudia Olejniczak
BRAWO (28)
2022-11-26
11
Kulesza Lila
KJ Podkowa Gruszczyn
2022-11-26
4
JOWISZ (44)
2022-11-26
8
Kurowska Gabriela
KJ Michałówka
2022-11-26
21
Lalko Agata
LUKS Nysa Gubin
2022-11-26
Lasek Julia
KJ Centrum Hipiki Jaszkowo
2022-11-26
20
2022-11-26
Lubońska Helena
KJ Podkowa Gruszczyn
ALF (41)
2022-11-26
1
2022-11-26
1
Luboński Ignacy
KJ Podkowa Gruszczyn
2022-11-26
2022-11-26
3
RAMIRO (40)
2022-11-26
3
2022-11-26
8
Łacinnik Karina
BPK
2022-11-26
Łączny Marcin
KJ Wiecanowo
2022-11-26
14
2022-11-26
4
ELEKTRA (173)
2022-11-26
5
2022-11-26
4
Łukaszewska Martyna
KJ Podkowa Gruszczyn
BENITO (201)
2022-11-26
2022-11-26
16
Malicka Julia
LKS Cwał Poznań
2022-11-26
18
Małłek Aleksander
BPK (WLKP)
2022-11-26
2022-11-26
29
Melewska Małgorzata
KJ Podkowa Gruszczyn
LEON (5)
2022-11-26
2022-11-26
6
Morel Aleksandra
JKS Robir Chwalęcice
2022-11-26
Musiał Nina
KJ Podkowa Gruszczyn
2022-11-26
40
2022-11-26
8
Nagła Maja
St. KJ Stajnia Adamus Rogusko
2022-11-26
1
2022-11-26
3
Najewska Marta
LKS Cwał Poznań
HILTON (168)
2022-11-26
29
2022-11-26
Niedziałkowska Lena
Stajnia Fiord Team
HERNANDA (186)
2022-11-26
53
2022-11-26
Nowak Liwia
JKS Przybyszewo
TAJGER (52)
2022-11-26
4
2022-11-26
Osajda Roksana
KJ Michałówka
ELODIE (108)
2022-11-26
17
2022-11-26
Panarowicz Nikola
KJ Podkowa Gruszczyn
2022-11-26
3
2022-11-26
Partyka Anna
KJ Liljówka Stęszewko
TUNIS (57)
2022-11-26
1
2022-11-26
22
Paszkiewicz Karolina
BPK
OZA (123)
2022-11-26
2022-11-26
1
Paszkiewicz Małgorzata
BPK
IRWITA (122)
2022-11-26
13
2022-11-26
Paszkiewicz Marta
BPK
AMEBA (32)
2022-11-26
12
2022-11-26
1
Pełko Weronika
BPK
AGNES GL (165)
2022-11-26
1
2022-11-26
30
Piotrowska Alicja
Stajnia Dzikich Pól
KARINO K (132)
2022-11-26
32
2022-11-26
32
Pleśnierowicz Oliwia
LKS Cwał Poznań
DURGA (61)
2022-11-26
5
Podejma Maja
KJ Podkowa Gruszczyn
2022-11-26
2
2022-11-26
Połujańska Iga
BPK (WLKP)
LIBERTE (77)
2022-11-26
24
2022-11-26
Ponicki Mateusz Jacek
BPK
MESTENIO (164)
2022-11-26
32
2022-11-26
41
Prycińska Aleksandra
bpk
RAVEN (110)
2022-11-26
32
2022-11-26
1
Przybylska Sofii
KJ Podkowa Gruszczyn
2022-11-26
43
2022-11-26
36
Przybylska Sylwana
KJ Brzóska Sport Horses
2022-11-26
2022-11-26
40
Przybył Adrianna
KJ Ranczo Kołata
CALAS (183)
2022-11-26
1
2022-11-26
1
Przybyła Agata
KS SYDOW Riding Team
2022-11-26
6
2022-11-26
5
Przybyła Natalia
KS Sydow Riding Team
2022-11-26
4
2022-11-26
11
Przydanek Aleksandra
bpk
OTHELLO (11)
2022-11-26
3
2022-11-26
17
Pszkit Hanna
BPK (WLKP)
2022-11-26
8
2022-11-26
9
Pyć Nikola
BPK
GROM (87)
2022-11-26
44
2022-11-26
38
Radniecka-Filipiak Anna
Cwał Zakrzewo
DIARADA Z (159)
2022-11-26
34
2022-11-26
30
Roszak Marika
Ośrodek Jeździecki Romanowo Dolne
GLOSA (25)
2022-11-26
2022-11-26
1
150
RICRAC (71)
2022-11-26
1
2022-11-26
1
Rychlik Sylwia
St. J Baborówko
UDINE (107)
2022-11-26
3
70
Schubert Krzysztof
BPK
JEGGER (191)
2022-11-26
26
2022-11-26
35
Seren Krzysztof
KJ Michałówka
2022-11-26
11
2022-11-26
Serówka Zuzanna
Ośrodek Jeździecki Romanowo Dolne
HEROS (73)
2022-11-26
1
Skórnicka Maja
BPK
KAPRI MS (131)
2022-11-26
2022-11-26
38
Śliwińska Maria
KJ Podkowa Gruszczyn
2022-11-26
2022-11-26
Sobolewski Tadeusz Paolo
Agencja Ochrony Mienia i Konwoju K4 Patrol Sp. z o. o.
2022-11-26
12
2022-11-26
Soforek Marcel
KJ Sokół Damasławek
2022-11-26
6
2022-11-26
2022-11-26
4
2022-11-26
Sołtysiak Zuzanna
St. Kraju Jumping Team
2022-11-26
8
2022-11-26
12
Sonntag Gabriela
Ośrodek Jeździecki Romanowo Dolne
GŁOS (24)
2022-11-26
9
2022-11-26
Sosnowska Natalia
bpk
2022-11-26
2022-11-26
48
Sovalskov Aleksander
KJ Michałówka
FABIERLIG (197)
2022-11-26
27
Sovalskov Andrei
KJ Michałówka
FABRICJA (148)
2022-11-26
2022-11-26
2
100
FABIERLIG (197)
2022-11-26
19
Sówka Paulina
Ośrodek Jeździecki Romanowo Dolne
2022-11-26
3
70
Stachowiak Małgorzata
KJ Rancho Poznan
BEL DIOR (180)
2022-11-26
1
2022-11-26
1
Stepura Hanna
Ośrodek Jeździecki Romanowo Dolne
KARINO (72)
2022-11-26
1
Stróżyńska Zuzanna
KJ CH Jaszkowo
FIGARO (90)
2022-11-26
4
2022-11-26
2
Szczepaniak Klara
Cwał Zakrzewo
2022-11-26
32
2022-11-26
1
Szechlicka Katarzyna
St. KJ Tradycja Siedlnica
2022-11-26
20
2022-11-26
34
Szulczyńska Pola
KJ CH Jaszkowo
2022-11-26
7
2022-11-26
10
Szymczak Olga
bpk
WILIANA (203)
2022-11-26
2022-11-26
9
Twardowska Zuzanna
LKS Nadwiślanin Kwidzyn
2022-11-26
37
2022-11-26
13
CIANTI (70)
2022-11-26
9
2022-11-26
1
300
Tyszkiewicz Dorota
BPK
SARAGOS (188)
2022-11-26
32
2022-11-26
RIWA (189)
2022-11-26
43
2022-11-26
Walicka Laura
SJ Kunowo
LARINA (53)
2022-11-26
4
Wizła Zofia
KS Jumping Events Poznań
2022-11-26
2022-11-26
18
Włoch Joachim
KS Jumping Events Poznań
LOARA (27)
2022-11-26
39
2022-11-26
2022-11-26
12
2022-11-26
4
Włodarczak Eliza
Stajnia Sowinki
TORA (163)
2022-11-26
39
2022-11-26
Wróbel Joanna
Ośrodek Jeździecki Romanowo Dolne
2022-11-26
5
Wróblewska Nadia
Ośrodek Jeździecki Romanowo Dolne
KARINO (72)
2022-11-26
1
Wysoczańska Nina
KJ Michałówka
2022-11-26
2022-11-26
14
ARES (126)
2022-11-26
11
2022-11-26
GRAND (127)
2022-11-26
2022-11-26
7
Żak Hanna
KJ CH Jaszkowo
MAJKA (26)
2022-11-26
5
2022-11-26
11
2022-11-26
2022-11-26
1
Ziemniarska Agata
BPK
2022-11-26
10
2022-11-26
1
Zmyślna Zuzanna
BPK
FILEMON (33)
2022-11-26
2022-11-26
Zubrycka Małgorzata
JKS Rywal Grudziądz
2022-11-26
2
100
2022-11-26
13
2022-11-26
6
2022-11-26
5

Number of Riders: 150

Number of Horses: 185

The sum of prizes: 1 610.00

Competition results developed by:
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: H2-062017-1, TARANT EVENTS Szymon Tarant)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2022
design and realization: signus.pl