Check out the beta version of our new website: LiveJumping.com

Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

ZR i ZT Poznań Wola
WYGRAJ 4Foulee II etap
Poznań, 05.11.2022

# Status
Updated / Creation date
Rider Horse Competitions
139 ACCEPTED 2022-11-03 20:58:27
2022-11-03 20:37:17
Monika Dominiak CARLEY
  • 2x 3T/mini LL/60 cm/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. 60 cm)
138 ACCEPTED 2022-11-03 19:10:02
2022-11-03 19:09:36
Tomasz Goszczyński HALNY
  • 1x 1T/Kuce/55 cm/KUCE - Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 55)
  • 1x 2T/KUCE/70 cm/KUCE - konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 70 cm)
137 ACCEPTED 2022-11-03 19:10:05
2022-11-03 19:09:06
Tomasz Goszczyński CAJERO
  • 1x 1T/Kuce/55 cm/KUCE - Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 55)
  • 1x 2T/KUCE/70 cm/KUCE - konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 70 cm)
136 ACCEPTED 2022-11-03 18:01:24
2022-11-03 17:21:21
Jerzy Ograbek MOHITO
  • 2x 5T/L/100 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
135 ACCEPTED 2022-11-03 18:01:26
2022-11-03 17:20:01
Jerzy Ograbek ORINOKO
  • 1x 5T/L/100 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
134 ACCEPTED 2022-11-03 18:01:29
2022-11-03 17:17:25
Emilia Ograbek WENDY
  • 2x 1T/Kuce/55 cm/KUCE - Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 55)
133 ACCEPTED 2022-11-03 20:55:15
2022-11-03 16:30:32
Aleksander Sovalskov FABRICJA
  • 2x 4T/LL/80 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 80 cm)
132 ACCEPTED 2022-11-03 20:54:25
2022-11-03 16:25:53
Aleksander Sovalskov VEKTOR
  • 1x 3T/mini LL/60 cm/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. 60 cm)
  • 1x 4T/LL/80 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 80 cm)
131 ACCEPTED 2022-11-03 20:53:02
2022-11-03 16:19:27
Konstantin Iaroshenko HOT CHOCOLATE VD BROEKKANT Z
  • 2x 4T/LL/80 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 80 cm)
130 ACCEPTED 2022-11-03 20:52:33
2022-11-03 16:18:10
Konstantin Iaroshenko ANNABELLE VD BROEKKANT Z
  • 2x 4T/LL/80 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 80 cm)
129 ACCEPTED 2022-11-03 20:51:57
2022-11-03 16:16:59
Konstantin Iaroshenko ATTITUDE VD BROEKKANT Z
  • 2x 5T/L/100 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
128 ACCEPTED 2022-11-03 20:51:16
2022-11-03 16:16:14
Konstantin Iaroshenko HIGH FIVE VD BROEKKANT Z
  • 2x 5T/L/100 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
127 ACCEPTED 2022-11-03 20:50:27
2022-11-03 16:15:00
Konstantin Iaroshenko HANDSOME VD BROEKKANT Z
  • 2x 5T/L/100 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
126 ACCEPTED 2022-11-03 20:49:41
2022-11-03 16:14:04
Michał Przybecki LET'S MAKE MONEY
  • 2x 5T/L/100 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
125 ACCEPTED 2022-11-03 20:48:33
2022-11-03 16:11:05
Michał Przybecki QUINTESSA
  • 2x 4T/LL/80 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 80 cm)
124 ACCEPTED 2022-11-03 18:02:13
2022-11-03 15:55:06
Jessica Komorowska JAMIRA
  • 2x 3T/mini LL/60 cm/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. 60 cm)
  • 1x 4T/LL/80 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 80 cm)
123 ACCEPTED 2022-11-03 15:17:47
2022-11-03 14:43:58
Klaudiusz Jach BLACK JACK
  • 1x 6R/P/110 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
  • 1x 7R/N/120 cm/Konkurs dwufazowy specjalny art. 274.2.5 (wys. 120 cm)
122 ACCEPTED 2022-11-03 15:17:49
2022-11-03 14:43:15
Klaudiusz Jach GRATUS WHITE
  • 1x 5T/L/100 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
  • 1x 6R/P/110 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
121 ACCEPTED 2022-11-03 15:17:53
2022-11-03 14:39:28
Amelia Glapa CYMA
  • 2x 3T/mini LL/60 cm/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. 60 cm)
120 ACCEPTED 2022-11-03 15:17:55
2022-11-03 14:21:27
Zbigniew Kałużny MAGIC BOY
  • 1x 5T/L/100 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
  • 1x 6R/P/110 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
119 ACCEPTED 2022-11-03 15:17:59
2022-11-03 14:18:32
Łukasz Cieślak CON-SPIRITA
  • 1x 4T/LL/80 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 80 cm)
  • 1x 5T/L/100 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
118 ACCEPTED 2022-11-03 15:18:02
2022-11-03 13:05:23
Zofia Dendek TANKRED
  • 1x 7R/N/120 cm/Konkurs dwufazowy specjalny art. 274.2.5 (wys. 120 cm)
  • 1x 8R/N/120 cm/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. 120 cm)
117 ACCEPTED 2022-11-03 15:18:06
2022-11-03 12:21:35
Nikola Urbańska WILIANA
  • 2x 5T/L/100 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
116 ACCEPTED 2022-11-03 15:18:12
2022-11-03 12:03:59
Michalina Stępień FRANIO
  • 2x 1T/Kuce/55 cm/KUCE - Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 55)
115 ACCEPTED 2022-11-03 15:18:16
2022-11-03 10:00:54
Marianna Kostka CANALETTO
  • 1x 3T/mini LL/60 cm/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. 60 cm)
  • 1x 4T/LL/80 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 80 cm)
114 ACCEPTED 2022-11-02 21:18:49
2022-11-02 20:57:21
Maria Pilewska DUMKA
  • 1x 4T/LL/80 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 80 cm)
113 ACCEPTED 2022-11-02 21:18:02
2022-11-02 20:57:01
Iga Błaszczyńska DUMKA
  • 1x 3T/mini LL/60 cm/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. 60 cm)
112 ACCEPTED 2022-11-02 21:16:13
2022-11-02 19:15:03
Debora Figiel PIKER
  • 2x 4T/LL/80 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 80 cm)
111 ACCEPTED 2022-11-02 21:12:25
2022-11-02 14:00:56
Nadia Wesołowska ROTGERS OWEN
  • 1x //Debiuty
110 ACCEPTED 2022-11-02 18:54:50
2022-11-02 13:00:24
Lena Witkowska FAREL
  • 1x 1T/Kuce/55 cm/KUCE - Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 55)
  • 1x 3T/mini LL/60 cm/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. 60 cm)
109 ACCEPTED 2022-11-02 12:19:16
2022-11-02 12:15:16
Inez Padowska FIKUS
  • 1x 5T/L/100 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
  • 1x 6R/P/110 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
108 ACCEPTED 2022-11-02 12:19:14
2022-11-02 12:12:26
Vanessa Kozłowska DALIA
  • 1x 5T/L/100 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
  • 1x 6R/P/110 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
107 ACCEPTED 2022-11-02 18:52:50
2022-11-02 12:11:56
Marcin Łączny VALERIO 25
  • 1x 7R/N/120 cm/Konkurs dwufazowy specjalny art. 274.2.5 (wys. 120 cm)
  • 1x 8R/N/120 cm/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. 120 cm)
106 ACCEPTED 2022-11-02 18:50:18
2022-11-02 12:11:27
Marcin Łączny ELEKTRA
  • 1x 7R/N/120 cm/Konkurs dwufazowy specjalny art. 274.2.5 (wys. 120 cm)
  • 1x 8R/N/120 cm/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. 120 cm)
105 ACCEPTED 2022-11-02 10:00:21
2022-11-02 08:08:10
Lila Kulesza JOWISZ
  • 1x 4T/LL/80 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 80 cm)
104 ACCEPTED 2022-11-02 10:00:20
2022-11-02 08:07:07
Liliana Brzykcy GOLDEN MOMENT
  • 1x 4T/LL/80 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 80 cm)
  • 1x 5T/L/100 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
103 ACCEPTED 2022-11-02 10:00:24
2022-11-02 07:30:34
Adrianna Załęczna NATA
  • 1x 3T/mini LL/60 cm/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. 60 cm)
102 ACCEPTED 2022-11-02 18:46:49
2022-11-02 07:29:53
Maria Golon NICO
  • 1x 3T/mini LL/60 cm/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. 60 cm)
  • 1x 4T/LL/80 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 80 cm)
101 ACCEPTED 2022-11-02 10:00:17
2022-11-02 07:28:54
Sara Fijałkowska NATA
  • 1x 3T/mini LL/60 cm/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. 60 cm)
100 ACCEPTED 2022-11-02 10:00:14
2022-11-02 04:37:42
Maryia Mikhailava GALAX VDL
  • 1x 7R/N/120 cm/Konkurs dwufazowy specjalny art. 274.2.5 (wys. 120 cm)
  • 1x 8R/N/120 cm/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. 120 cm)
99 ACCEPTED 2022-11-02 10:00:14
2022-11-01 19:13:57
Julia Machalewska ILEX
  • 1x 6R/P/110 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
  • 1x 7R/N/120 cm/Konkurs dwufazowy specjalny art. 274.2.5 (wys. 120 cm)
98 ACCEPTED 2022-11-01 16:16:21
2022-11-01 15:16:20
Natalia Kotkowiak KADET D
  • 2x //Debiuty
97 ACCEPTED 2022-11-03 20:57:54
2022-11-01 15:15:52
Julia Kotkowiak AYLA
  • 1x 3T/mini LL/60 cm/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. 60 cm)
  • 1x 4T/LL/80 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 80 cm)
96 ACCEPTED 2022-11-01 16:18:08
2022-11-01 15:15:31
Małgorzata Grzybowska MEDUZA
  • 1x 5T/L/100 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
  • 1x 6R/P/110 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
95 ACCEPTED 2022-11-01 16:18:12
2022-11-01 15:14:57
Katarzyna Nowak ISKRA RM
  • 1x 5T/L/100 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
  • 1x 6R/P/110 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
94 ACCEPTED 2022-11-01 13:11:28
2022-11-01 13:04:25
Julia Jabłońska IRISH COFFE BORDERIE
  • 2x 4T/LL/80 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 80 cm)
93 ACCEPTED 2022-11-01 08:48:26
2022-11-01 05:40:15
Joanna Krzyżostaniak ESCHNAPUR
  • 1x 6R/P/110 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
92 ACCEPTED 2022-11-02 18:38:35
2022-11-01 05:39:57
Joanna Krzyżostaniak CHANTEL
  • 1x 5T/L/100 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
91 ACCEPTED 2022-11-02 18:38:00
2022-11-01 00:57:36
Nina Wysoczańska GRAND
  • 2x 2T/KUCE/70 cm/KUCE - konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 70 cm)
90 ACCEPTED 2022-11-01 08:48:31
2022-10-31 21:35:45
Aleksandra Boczkowska GIGS KG
  • 1x 4T/LL/80 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 80 cm)
  • 1x 5T/L/100 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
89 ACCEPTED 2022-11-02 18:37:25
2022-10-31 21:20:32
Barbara Kurek LORD CASTER
  • 1x 4T/LL/80 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 80 cm)
  • 1x 5T/L/100 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
88 ACCEPTED 2022-11-02 18:35:55
2022-10-31 21:19:21
Emilia Bleja UTOPIA
  • 1x 3T/mini LL/60 cm/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. 60 cm)
  • 1x 4T/LL/80 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 80 cm)
87 ACCEPTED 2022-11-01 08:48:37
2022-10-31 20:34:17
Weronika Kogut DELTA
  • 1x 1T/Kuce/55 cm/KUCE - Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 55)
  • 1x 2T/KUCE/70 cm/KUCE - konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 70 cm)
86 ACCEPTED 2022-11-01 08:48:38
2022-10-31 20:34:03
Nadia Klinge ROXI
  • 1x 1T/Kuce/55 cm/KUCE - Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 55)
  • 1x 2T/KUCE/70 cm/KUCE - konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 70 cm)
85 ACCEPTED 2022-11-01 08:48:40
2022-10-31 19:43:38
Julia Malicka LITTLE ART
  • 1x 6R/P/110 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
  • 1x 7R/N/120 cm/Konkurs dwufazowy specjalny art. 274.2.5 (wys. 120 cm)
84 ACCEPTED 2022-11-01 08:48:42
2022-10-31 15:10:36
Natalia Makowska MISTRAL
  • 2x 3T/mini LL/60 cm/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. 60 cm)
83 ACCEPTED 2022-10-31 14:53:24
2022-10-31 13:42:37
Paweł Warszawski IL PASSA CALIDAD
  • 1x 7R/N/120 cm/Konkurs dwufazowy specjalny art. 274.2.5 (wys. 120 cm)
82 ACCEPTED 2022-11-02 10:27:04
2022-10-31 13:42:01
Paweł Warszawski SANTANA HARMONIE Z
  • 1x 6R/P/110 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
  • 1x 7R/N/120 cm/Konkurs dwufazowy specjalny art. 274.2.5 (wys. 120 cm)
81 ACCEPTED 2022-11-02 10:26:34
2022-10-31 13:41:07
Paweł Warszawski SACCO
  • 1x 6R/P/110 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
80 ACCEPTED 2022-10-31 14:53:29
2022-10-31 13:40:34
Paweł Warszawski FUERTA
  • 1x 6R/P/110 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
79 ACCEPTED 2022-11-02 10:23:20
2022-10-31 11:46:06
Karolina Porzuckowiak ULALA
  • 1x 4T/LL/80 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 80 cm)
  • 1x 5T/L/100 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
78 ACCEPTED 2022-10-31 14:53:33
2022-10-31 11:45:25
Weronika Kycia NEVER MIND 22
  • 1x 4T/LL/80 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 80 cm)
  • 1x 5T/L/100 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
77 ACCEPTED 2022-10-31 14:53:34
2022-10-31 11:44:09
Agata Ziemniarska CASSILIANO
  • 1x 7R/N/120 cm/Konkurs dwufazowy specjalny art. 274.2.5 (wys. 120 cm)
  • 1x 8R/N/120 cm/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. 120 cm)
76 ACCEPTED 2022-11-02 18:29:32
2022-10-31 11:25:04
Ada Przybylak PEGGY
  • 1x 1T/Kuce/55 cm/KUCE - Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 55)
75 ACCEPTED 2022-10-31 11:17:19
2022-10-31 08:23:37
Marcelina Zobel COLINA L
  • 2x 5T/L/100 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
74 ACCEPTED 2022-10-31 11:17:21
2022-10-31 08:07:17
Wojciech Dahlke U PRIMO
  • 1x 7R/N/120 cm/Konkurs dwufazowy specjalny art. 274.2.5 (wys. 120 cm)
  • 1x 8R/N/120 cm/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. 120 cm)
73 ACCEPTED 2022-10-31 11:17:23
2022-10-31 08:06:49
Wojciech Dahlke SLIM FIT VD HEFFINCK
  • 2x 5T/L/100 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
72 ACCEPTED 2022-10-31 11:17:25
2022-10-31 08:06:18
Wojciech Dahlke ULISE
  • 1x 6R/P/110 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
  • 1x 7R/N/120 cm/Konkurs dwufazowy specjalny art. 274.2.5 (wys. 120 cm)
71 ACCEPTED 2022-10-31 11:17:27
2022-10-31 08:05:41
Wojciech Dahlke SANNE
  • 1x 5T/L/100 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
  • 1x 6R/P/110 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
70 ACCEPTED 2022-10-31 11:17:29
2022-10-30 23:41:19
Aleksander Małłek LORD LOGAN
  • 2x 5T/L/100 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
69 ACCEPTED 2022-11-02 10:12:54
2022-10-30 23:13:42
Karolina Kozakiewicz AJAX KP
  • 1x 5T/L/100 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
  • 1x 6R/P/110 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
68 ACCEPTED 2022-11-02 10:13:42
2022-10-30 23:13:16
Aleksandra Piasecka AL CAPONE KP
  • 2x 4T/LL/80 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 80 cm)
67 ACCEPTED 2022-11-02 10:05:55
2022-10-30 20:05:48
Aleksandra Kaczmarek KORA
  • 2x 3T/mini LL/60 cm/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. 60 cm)
66 ACCEPTED 2022-10-30 19:14:42
2022-10-30 19:04:01
Julia Liszyńska CONAN D
  • 1x 5T/L/100 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
  • 1x 6R/P/110 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
65 ACCEPTED 2022-10-30 19:13:24
2022-10-30 17:35:50
Paulina Pawelczak BELLAGIA
  • 2x 4T/LL/80 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 80 cm)
  • 1x 5T/L/100 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
64 ACCEPTED 2022-10-31 18:36:10
2022-10-30 15:39:13
Zofia Orczyk R-FOOD JOHN AZ
  • 2x 4T/LL/80 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 80 cm)
63 ACCEPTED 2022-10-30 19:11:54
2022-10-30 15:38:21
Hanna Orczyk PASJONATA NADIA
  • 1x 1T/Kuce/55 cm/KUCE - Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 55)
  • 1x 2T/KUCE/70 cm/KUCE - konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 70 cm)
62 ACCEPTED 2022-10-30 19:11:44
2022-10-30 14:12:54
Nel Skotarczak DARCO LAZAR
  • 1x 5T/L/100 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
  • 1x 6R/P/110 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
61 ACCEPTED 2022-10-30 19:11:16
2022-10-30 08:31:52
Adrianna Przybył CALAS
  • 2x 3T/mini LL/60 cm/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. 60 cm)
60 ACCEPTED 2022-10-30 19:09:08
2022-10-30 08:29:00
Martyna Kamińska SARA
  • 2x 1T/Kuce/55 cm/KUCE - Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 55)
  • 1x 2T/KUCE/70 cm/KUCE - konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 70 cm)
59 ACCEPTED 2022-11-02 21:10:34
2022-10-30 08:27:27
Małgorzata Bogdziewicz ROTGERS OWEN
  • 1x //Debiuty
58 ACCEPTED 2022-10-30 14:32:14
2022-10-30 08:26:43
Julia Komisarek JANOSIK
  • 1x 3T/mini LL/60 cm/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. 60 cm)
57 ACCEPTED 2022-10-30 19:05:52
2022-10-30 08:25:13
Małgorzata Wilczewska SARA
  • 1x 3T/mini LL/60 cm/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. 60 cm)
56 ACCEPTED 2022-10-30 14:32:19
2022-10-30 08:24:34
Maja Kułakowsla SARA
  • 1x 3T/mini LL/60 cm/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. 60 cm)
55 ACCEPTED 2022-10-30 19:03:51
2022-10-30 08:23:50
Agata Nowak JANOSIK
  • 1x 3T/mini LL/60 cm/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. 60 cm)
54 ACCEPTED 2022-11-02 21:08:54
2022-10-30 08:21:09
Natalia Hoppel MIĘTUS
  • 2x 3T/mini LL/60 cm/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. 60 cm)
53 ACCEPTED 2022-10-30 18:56:02
2022-10-28 18:00:07
Tomasz Gogołek JAKSON
  • 2x 5T/L/100 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
52 ACCEPTED 2022-10-30 18:54:31
2022-10-27 20:24:25
Lena Stochaj SILVANA
  • 1x 3T/mini LL/60 cm/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. 60 cm)
51 ACCEPTED 2022-10-30 18:54:09
2022-10-27 20:24:01
Zofia Stasik AMEBA
  • 1x 3T/mini LL/60 cm/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. 60 cm)
50 ACCEPTED 2022-10-30 18:53:51
2022-10-27 20:23:32
Amelia Spychalska SILVANA
  • 1x 1T/Kuce/55 cm/KUCE - Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 55)
49 ACCEPTED 2022-10-30 18:53:26
2022-10-27 20:22:56
Amelia Spychalska OZA
  • 1x 3T/mini LL/60 cm/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. 60 cm)
48 ACCEPTED 2022-10-30 18:53:07
2022-10-27 20:22:27
Martyna Ilnicka IRWITA
  • 1x 3T/mini LL/60 cm/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. 60 cm)
47 ACCEPTED 2022-10-30 18:52:46
2022-10-27 20:21:58
Nikola Grzewka IRWITA
  • 1x 3T/mini LL/60 cm/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. 60 cm)
46 ACCEPTED 2022-10-27 23:00:37
2022-10-27 20:21:25
Amelia Grausz OZA
  • 1x 3T/mini LL/60 cm/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. 60 cm)
45 ACCEPTED 2022-10-30 18:52:06
2022-10-27 20:20:42
Amelia Grausz AMEBA
  • 1x 1T/Kuce/55 cm/KUCE - Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 55)
44 ACCEPTED 2022-11-03 20:57:40
2022-10-27 20:00:05
Maria Gorońska WIKA
  • 2x 3T/mini LL/60 cm/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. 60 cm)
43 ACCEPTED 2022-10-30 18:50:37
2022-10-27 18:01:45
Sylwana Przybylska HYPNOSE BELLA
  • 2x 4T/LL/80 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 80 cm)
42 ACCEPTED 2022-10-30 18:49:05
2022-10-27 15:50:45
Viktoria Drewka CEVILLA S
  • 1x 7R/N/120 cm/Konkurs dwufazowy specjalny art. 274.2.5 (wys. 120 cm)
  • 1x 8R/N/120 cm/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. 120 cm)
41 ACCEPTED 2022-10-27 23:01:01
2022-10-27 15:50:25
Viktoria Drewka DONCRISTA S
  • 1x 5T/L/100 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
  • 1x 6R/P/110 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
40 ACCEPTED 2022-10-30 18:38:54
2022-10-27 11:16:58
Patryk Ruciński ADIOS
  • 2x 5T/L/100 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
39 ACCEPTED 2022-11-03 20:57:16
2022-10-26 22:02:09
Gabriela Kurowska CANOI DE BOOM
  • 2x 4T/LL/80 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 80 cm)
38 ACCEPTED 2022-10-30 18:34:26
2022-10-26 21:28:23
Julia Torz KAPRI
  • 1x 4T/LL/80 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 80 cm)
  • 1x 5T/L/100 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
37 ACCEPTED 2022-10-30 18:33:29
2022-10-26 21:27:52
Natalia Stodolna DISNEY
  • 1x 1T/Kuce/55 cm/KUCE - Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 55)
  • 1x 2T/KUCE/70 cm/KUCE - konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 70 cm)
36 ACCEPTED 2022-10-30 18:32:32
2022-10-26 21:26:51
Maria Krzyżaniak BIBI
  • 2x //Debiuty
35 ACCEPTED 2022-10-30 18:31:17
2022-10-26 21:26:27
Nina Coblewska CHERRY
  • 2x //Debiuty
34 ACCEPTED 2022-10-30 18:30:08
2022-10-26 19:23:05
Aleksandra Przydanek OTHELLO
  • 2x 1T/Kuce/55 cm/KUCE - Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 55)
33 ACCEPTED 2022-10-30 18:26:45
2022-10-26 10:20:42
Amelia Kluza PRADA
  • 2x //Debiuty
32 ACCEPTED 2022-10-25 11:36:35
2022-10-25 11:17:23
Nina Musiał SHUGARKA
  • 1x 6R/P/110 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
  • 1x 7R/N/120 cm/Konkurs dwufazowy specjalny art. 274.2.5 (wys. 120 cm)
31 ACCEPTED 2022-10-30 14:37:30
2022-10-25 10:49:30
Magdalena Karwatka PTYŚ
  • 2x 4T/LL/80 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 80 cm)
30 ACCEPTED 2022-10-25 10:28:50
2022-10-25 08:44:40
Magdalena Świstel SUMMER CRUISE II
  • 2x 4T/LL/80 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 80 cm)
29 ACCEPTED 2022-11-02 17:39:47
2022-10-24 22:38:16
Małgorzata Zubrycka FAYETTE WV
  • 1x 6R/P/110 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
  • 1x 7R/N/120 cm/Konkurs dwufazowy specjalny art. 274.2.5 (wys. 120 cm)
28 ACCEPTED 2022-11-02 17:39:52
2022-10-24 22:37:54
Małgorzata Zubrycka DJ CZEJENKA
  • 1x 5T/L/100 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
  • 1x 6R/P/110 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
27 ACCEPTED 2022-10-30 18:23:54
2022-10-24 21:15:47
Michalina Jach KRESKA
  • 1x 4T/LL/80 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 80 cm)
  • 1x 5T/L/100 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
26 ACCEPTED 2022-10-30 18:23:12
2022-10-24 21:15:20
Michalina Jach STARTPOWER CAPTAIN
  • 1x 4T/LL/80 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 80 cm)
  • 1x 5T/L/100 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
25 ACCEPTED 2022-11-03 15:18:19
2022-10-24 15:11:46
Filip Kapała CORENTELLA PS
  • 2x 5T/L/100 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
24 ACCEPTED 2022-10-24 17:35:37
2022-10-24 12:25:21
Piotr Bąk ROCK JANKLE
  • 1x 5T/L/100 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
  • 1x 6R/P/110 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
23 ACCEPTED 2022-10-30 18:21:00
2022-10-24 10:01:25
Natalia Łukaszewska HOKUS
  • 1x 3T/mini LL/60 cm/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. 60 cm)
  • 1x 4T/LL/80 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 80 cm)
22 ACCEPTED 2022-10-24 17:35:43
2022-10-24 10:01:00
Natalia Łukaszewska FADO
  • 1x 3T/mini LL/60 cm/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. 60 cm)
  • 1x 4T/LL/80 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 80 cm)
21 ACCEPTED 2022-11-03 15:18:23
2022-10-23 18:28:39
Joachim Włoch NIRMETTE
  • 1x 5T/L/100 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
  • 1x 6R/P/110 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
20 ACCEPTED 2022-11-03 15:18:27
2022-10-23 18:28:01
Joachim Włoch LOARA
  • 1x 5T/L/100 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
  • 1x 6R/P/110 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
19 ACCEPTED 2022-10-30 18:18:24
2022-10-23 11:49:26
Maja Podejma JASMINA PPC
  • 2x 1T/Kuce/55 cm/KUCE - Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 55)
18 ACCEPTED 2022-10-30 18:16:57
2022-10-22 23:01:56
Kamila Sikorska GO DESPACITO
  • 1x 3T/mini LL/60 cm/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. 60 cm)
  • 1x 4T/LL/80 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 80 cm)
17 ACCEPTED 2022-10-30 18:13:13
2022-10-22 23:01:04
Kacper Kwiatkowski SILKA D
  • 1x //Debiuty
  • 1x 1T/Kuce/55 cm/KUCE - Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 55)
16 ACCEPTED 2022-10-24 08:30:08
2022-10-22 22:36:23
Klaudia Kostrzewska MOLI
  • 2x 4T/LL/80 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 80 cm)
15 ACCEPTED 2022-10-30 18:10:54
2022-10-22 22:35:59
Klaudia Kostrzewska JAWOR
  • 1x 3T/mini LL/60 cm/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. 60 cm)
  • 1x 4T/LL/80 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 80 cm)
14 ACCEPTED 2022-10-30 18:10:15
2022-10-22 19:50:53
Tadeusz Paolo Sobolewski QUEEN DE LA CORONA
  • 2x 5T/L/100 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
13 ACCEPTED 2022-10-30 18:09:23
2022-10-22 19:50:20
Tadeusz Paolo Sobolewski CAMORRA CORONA UNITA
  • 2x 5T/L/100 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
12 ACCEPTED 2022-10-22 19:21:22
2022-10-22 19:00:42
Patrycja Obst RAMZES
  • 2x 5T/L/100 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
11 ACCEPTED 2022-10-22 19:21:24
2022-10-22 19:00:17
Patrycja Obst EKWADOR
  • 2x 4T/LL/80 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 80 cm)
10 ACCEPTED 2022-11-04 15:30:22
2022-10-22 13:25:39
Nikola Góralska KAIR
  • 1x 5T/L/100 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
  • 1x 6R/P/110 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
9 ACCEPTED 2022-10-24 22:03:48
2022-10-21 19:41:43
Dominika Jankowska MANGO
  • 1x 2T/KUCE/70 cm/KUCE - konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 70 cm)
  • 1x 4T/LL/80 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 80 cm)
8 ACCEPTED 2022-10-30 18:04:22
2022-10-21 16:48:25
Stanisław Gidaszewski CADIFOR CHARLOTTE
  • 2x //Debiuty
7 ACCEPTED 2022-11-03 18:02:17
2022-10-20 08:39:04
Zuzanna Szajek FIONA
  • 1x 1T/Kuce/55 cm/KUCE - Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 55)
  • 1x 2T/KUCE/70 cm/KUCE - konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 70 cm)
6 ACCEPTED 2022-10-18 16:32:16
2022-10-18 08:25:32
Marcelina Biernaczyk JACOB
  • 2x 2T/KUCE/70 cm/KUCE - konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 70 cm)
5 ACCEPTED 2022-11-02 10:00:03
2022-10-18 08:24:55
Lila Kulesza NANDINA
  • 2x 4T/LL/80 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 80 cm)
4 ACCEPTED 2022-10-18 16:32:19
2022-10-18 08:24:20
Sofii Przybylska MOCHULLA YELLOW ROSE
  • 1x 3T/mini LL/60 cm/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. 60 cm)
  • 1x 4T/LL/80 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 80 cm)
3 ACCEPTED 2022-10-24 08:30:19
2022-10-18 08:23:38
Ignacy Luboński S-PIORUN
  • 1x 2T/KUCE/70 cm/KUCE - konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 70 cm)
2 ACCEPTED 2022-10-18 16:32:22
2022-10-18 08:23:13
Ignacy Luboński RAMIRO
  • 1x 1T/Kuce/55 cm/KUCE - Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 55)
  • 1x 2T/KUCE/70 cm/KUCE - konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 70 cm)
1 ACCEPTED 2022-10-30 17:59:32
2022-10-18 08:22:50
Helena Lubońska ALF
  • 2x //Debiuty
No. Rider Club
Year of birth
National Equ.Fed. ID
FEI ID
1. Bąk Anastazja St. J Baborówko
2. Bąk Piotr KJ Profil Piła
S
O009317
3. Baranowska Oliwia Cwał Zakrzewo
2009 (JM.)
brak
4. Biernaczyk Marcelina KJ Podkowa Gruszczyn
2012 (Mł.)
O062410
5. Bleja Emilia Stania Goodwill
2007 (JM.)
brak
6. Błaszczyńska Iga bpk
2010 (JM.)
brak
7. Boczkowska Aleksandra Stajnia Złotoryjsko
S
O031460
8. Bogdziewicz Małgorzata KJ Ranczo Kołata
2010 (JM.)
brak
9. Brzykcy Liliana KJ Podkowa Gruszczyn
2011 (Mł.)
O060389
10. Cieślak Łukasz Stajnia Opal Jaglisko
S
O014386
11. Coblewska Nina Stajnia Karino
2015 (Mł.)
brak
12. Dahlke Wojciech KJ Sokół Damasławek
S
O002846
13. Dendek Zofia KJ Stajnia Anielin
2006 (J.)
O055257
14. Dominiak Monika bpk
2005 (J.)
O047073
15. Drewka Viktoria Kujawsko-Pomorski KJ w Bydgoszczy
2004 (J.)
O035154
16. Figiel Debora Budzyński KS Kłos Sekcja Jeździecka
2003 (MJ.)
O046699
17. Fijałkowska Sara KJ Stajnia Anielin
2009 (JM.)
Brak
18. Gidaszewski Stanisław bpk
2014 (Mł.)
brak
19. Glapa Amelia Stajnia Goodwill
2006 (J.)
Brak
20. Gogołek Tomasz KS Jumping Events Poznań
S
O013202
21. Golon Maria KJ Stajnia Anielin
2010 (JM.)
O059741
22. Góralska Nikola bpk
2005 (J.)
O044052
23. Gorońska Maria KJ Michałówka
2008 (JM.)
O066588
24. Goszczyński Tomasz KS Jumping Events Poznań
2013 (Mł.)
O062184
25. Grausz Amelia Stajnia Dzikich Pól
2010 (JM.)
brak
26. Grzewka Nikola Stajnia Dzikich Pól
2007 (JM.)
brak
27. Grzybowska Małgorzata St. Kraju Jumping Team
2001 (MJ.)
O053457
28. Hoppel Natalia KJ Ranczo Kołata
2008 (JM.)
brak
29. Iaroshenko Konstantin KJ Michałówka
S
O054627
30. Ilnicka Martyna Stajnia Dzikich Pól
2009 (JM.)
brak
31. Jabłońska Julia KS Verso La Natura
2005 (J.)
O033374
32. Jach Klaudiusz KJ Herkules Wapno
S
O037943
10261089
33. Jach Michalina KJ Herkules Wapno
2010 (JM.)
O060611
34. Jankowska Dominika KS Jumping Events Poznań
2008 (JM.)
brak
35. Kaczmarek Aleksandra bpk
2010 (JM.)
brak
36. Kałużny Zbigniew Stajnia Opal Jaglisko
S
O014393
37. Kamińska Martyna KJ Ranczo Kołata
2010 (JM.)
O053657
38. Kapała Filip KS Jumping Events Poznań
S
O027683
39. Karwatka Magdalena KJ Podkowa Gruszczyn
2005 (J.)
O047576
40. Klinge Nadia Stajnia Goodwill
2010 (JM.)
brak
41. Kluza Amelia KJ Michałówka
2013 (Mł.)
brak
42. Kogut Weronika Stajnia Goodwill
2008 (JM.)
brak
43. Komisarek Julia KJ Ranczo Kołata
2011 (Mł.)
brak
44. Komorowska Jessica Rancho Kimana
S
O039059
45. Kostka Marianna brak
2003 (MJ.)
brak
46. Kostrzewska Klaudia St. J Baborówko
S
O020885
47. Kotkowiak Julia Morasko Jumping Team
2006 (J.)
brak
48. Kotkowiak Natalia Morasko Jumping Team
2007 (JM.)
brak
49. Kowalczyk Ewelina St. Ranczo Rubin
S
O036424
50. Kozakiewicz Karolina Harmony Club Poznań
S
O035473
51. Kozłowska Vanessa KJ Wiecanowo
2009 (JM.)
O055971
52. Krzyżaniak Maria Stajnia Karino
2012 (Mł.)
brak
53. Krzyżostaniak Joanna Agencja Ochrony Mienia i Konwoju K4 Patrol Sp. z o.o
S
O000334
54. Kulesza Lila KJ Podkowa Gruszczyn
2012 (Mł.)
O059337
55. Kułakowsla Maja KJ Ranczo Kołata
2007 (JM.)
brak
56. Kurek Barbara KS Bolo Team
2001 (MJ.)
O034510
57. Kurowska Gabriela KJ Michałówka
2007 (JM.)
O059738
58. Kwiatkowski Kacper Pałucki KJ w Górkach Zagajnych
2012 (Mł.)
brak
59. Kycia Weronika bpk
2005 (J.)
brak
60. Liszyńska Julia KS Jumping Events
2004 (J.)
O053973
61. Lubońska Helena KJ Podkowa Gruszczyn
2015 (Mł.)
brak
62. Luboński Ignacy KJ Podkowa Gruszczyn
2013 (Mł.)
O065118
63. Łączny Marcin KJ Wiecanowo
S
O023027
64. Łukaszewska Natalia bpk
S
brak
Brak
65. Machalewska Julia KS Jumping Events Poznań
S
O019043
66. Makowska Natalia KJ Filfeed Stęszew
2009 (JM.)
brak
67. Malicka Julia LKS Cwał Poznań
2003 (MJ.)
O035381
68. Małłek Aleksander bpk
S
O071062
69. Mikhailava Maryia KJ Profil Piła
S
O044192
10034677
70. Mileszko Marcelina Cwał Zakrzewo
71. Musiał Nina KJ Podkowa Gruszczyn
2008 (JM.)
O060490
10235933
72. Nowak Agata KJ Ranczo Kołata
2008 (JM.)
brak
73. Nowak Katarzyna St. Kraju Jumping Team
S
O063490
74. Obst Patrycja Budzyński KS Kłos
S
O020432
75. Ograbek Emilia Stajnia Ograbek
2014 (Mł.)
brak
76. Ograbek Jerzy Stajnia Ograbek
2010 (JM.)
brak
77. Orczyk Hanna bpk
2011 (Mł.)
O063613
78. Orczyk Zofia bpk
2007 (JM.)
O055701
79. Padowska Inez KJ Wiecanowo
S
O021552
80. Pawelczak Paulina JKS Melloni Horses
2001 (MJ.)
O033279
81. Piasecka Aleksandra bpk
2003 (MJ.)
brak
82. Pilewska Maria bpk
2002 (MJ.)
brak
83. Podejma Maja KJ Podkowa Gruszczyn
2012 (Mł.)
O070314
84. Porzuckowiak Karolina KJ Sokół Damasławek
S
O026215
85. Prycińska Aleksandra bpk
2014 (Mł.)
86. Przybecki Michał KJ Michałówka
S
O027682
87. Przybylak Ada KJ Raduszyn
S
O080608
88. Przybylska Sofii KJ Podkowa Gruszczyn
2009 (JM.)
O049868
89. Przybylska Sylwana KJ Brzóska Sport Horses
2007 (JM.)
O064669
90. Przybył Adrianna KJ Ranczo Kołata
2004 (J.)
brak
91. Przydanek Aleksandra bzk
2009 (JM.)
brak
92. Radniecka-Filipiak Anna Cwał Zakrzewo
S
Brak
93. Ruciński Patryk Stajnia Casterly
S
brak
94. Sikorska Kamila Pałucki KJ w Górkach Zagajnych
S
brak
Brak
95. Skórnicka Maja bpk
2008 (JM.)
brak
96. Skotarczak Nel KJ Podkowa Gruszczyn
2009 (JM.)
O049131
97. Sobolewski Tadeusz Paolo Agencja Ochrony Mienia i Konwoju K4 Patrol Sp. z o. o.
S
O050525
98. Sovalskov Aleksander KJ Michałówka
2006 (J.)
O076988
99. Spychalska Amelia Stajnia Dzikich Pól
2010 (JM.)
brak
100. Stasik Zofia Stajnia Dzikich Pól
2013 (Mł.)
brak
101. Stępień Michalina brak
2011 (Mł.)
brak
102. Stochaj Lena Stajnia Dzikich Pól
2011 (Mł.)
brak
103. Stodolna Natalia Stajnia Karino
2012 (Mł.)
brak
104. Świstel Magdalena JKS Rafi Gorzów Wlkp.
S
O031374
105. Szajek Zuzanna KJ Michałówka
2006 (J.)
O070498
106. Torz Julia Stajnia Karino
2010 (JM.)
brak
107. Urbańska Nikola bpk
2002 (MJ.)
brak
108. Warszawski Paweł St. J Baborówko
S
O001113
109. Wesołowska Nadia KJ Ranczo Kołata
2011 (Mł.)
brak
110. Wilczewska Małgorzata KJ Ranczo Kołata
2007 (JM.)
Brak
111. Witkowska Lena bpk
2011 (Mł.)
brak
112. Włoch Joachim KS Jumping Events Poznań
2007 (JM.)
O057718
10273125
113. Wysoczańska Nina KJ Michałówka
2008 (JM.)
O048850
114. Załęczna Adrianna KJ Stajnia Anielin
2008 (JM.)
brak
115. Ziemniarska Agata bpk
2003 (MJ.)
O042318
116. Zobel Marcelina KJ Fundacja Zawsze Razem Ranczo Kołata
2004 (J.)
O046688
117. Zubrycka Małgorzata JKS Rywal Grudziądz
S
O023928
No. Horse number Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin National Equ.Fed. ID Passport number FEI Passport
1.

55

ADIOS SP POL 2018 klacz gniada/171 F: Ares / Elvis
M: My Lady VII / Contender
K034978 616009640068918
2.

81

AJAX KP SP POL 2015 wałach kasztanowata/170 F: Cruzeiro L / Carpaccio
M: Anka / Acorn
K030225 616009610187615
3.

82

AL CAPONE KP SP POL 2016 wałach gniada/162 F: La Calidad / Lancer II
M: Ánka / Acorn
brak -
4.

26

ALF KUC POL 1996 ogier izabelowata/kuc:117 F: nn / nn
M: nn / nn
K008028 POL999640013896
5.

58

AMEBA KUC POL 2013 klacz myszata/kuc:135 F: Ami /
M: Burza /
brak 616013680046313
6.

133

ANNABELLE VD BROEKKANT Z Z BEL 2018 klacz siwa/170 F: Asca Z /
M: May Day Lassia LS /
brak -
7.

134

ATTITUDE VD BROEKKANT Z Z BEL 2018 wałach gniada/172 F: Aganix Du Seigneur Z /
M: Dimke H /
brak -
8.

22

AYLA HAN GER 2006 klacz ciemnogniada/160 F: A Conto As /
M: Jenny B /
brak DE431316634906
9.

72

BELLAGIA SP POL 2017 klacz siwa/164 F: Number One / Numero Uno
M: Bacardi Vel Balia / Largo
K032988 A0019459S
10.

53

BIBI KUC POL 2013 klacz srokata/kuc:125 F: nn /
M: nn /
brak 616999610227012
11.

119

BLACK JACK OLD GER 2008 wałach ciemnogniada/170 F: Charming Boy / Contendro I
M: Celira / Rouletto
K020863 DE433330564108
12.

31

CADIFOR CHARLOTTE KUC WALIJSKI POL 2015 klacz gniada/kuc:146 F: Cadifor Braveheart /
M: Pontlasse Perfection /
brak 826046050026116
13.

141

CAJERO KUC POL 2004 wałach gniada/kuc:124 F: nn /
M: nn /
K009557 616999611504104
14.

66

CALAS SP POL 2018 wałach gniada/165 F: nn /
M: nn /
brak -
15.

40

CAMORRA CORONA UNITA WLKP POL 2015 wałach gniada/176 F: Tanos / Cantanis
M: Higiena / Napar
K029115 616007610098115
16.

126

CANALETTO SP POL 2006 wałach gniada/167 F: Hondo mondo
M: Cesja
brak POL009670068406
17.

14

CANOI DE BOOM HAN GER 2013 wałach skarogniada/170 F: Convoi /
M: Lilli Marlene /
brak 431319636413
18.

142

CARLEY HOL POL 2014 wałach siwa/167 F: Carlos DZ / Cantus
M: Bailey III / Cassus
K028703 DE421000548714
19.

89

CASSILIANO HOL GER 2012 wałach siwa/172 F: Cassini I / Capitol I
M: Sahara II / Cambridge
K030163 DE421000187612
20.

17

CEVILLA S SP POL 2009 klacz gniada/170 F: Leoville / Elan De La Cour
M: Centina S / Grand De La Cour
K018082 616009520043209
21.

92

CHANTEL WLKP POL 2013 klacz kasztanowata/160 F: Arktos / Geronimo
M: Cystyna / Robin
K022566 616007610053013
22.

54

CHERRY KUC POL 2010 klacz srokata/kuc:123 F: nn /
M: nn /
brak -
23.

75

COLINA L WESTF GER 2007 klacz gniada/173 F: Quinta Real / Quite Easy I / Quidam de Revel
M: C'est la Vie / Collin L / Contender
K011622 DE441411333607
24.

123

CON-SPIRITA HOL POL 2017 klacz gniada/170 F: Con Spirito R /
M: E-Campaniera /
brak DE421000751717
25.

73

CONAN D NRPS POL 2013 wałach gniada/172 F: Canabis Z /
M: Alexandria D /
Brak 528008150071613
26.

7

CORENTELLA PS OS POL 2016 klacz skarogniada/175 F: Cornet Du Lys / Cornet Obolensky
M: Centella / Centadel
K033299 DE418185050916
27.

121

CYMA WIELKOPOLSKA POL 2015 klacz gniada/164 F: Czymak
M: Cyntia
Brak 616007610049415
28.

113

DALIA SP POL 2009 klacz gniada/mk:155 F: Etos / Topaz
M: Dumka / Tik-Tak
K029217 616013580726609
29.

65

DARCO LAZAR OLD POL 2016 ogier gniada/165 F: Darco / Lugano Van La Roche
M: Velvet Lazar / Verdi
K029315 DE433330872516
30.

97

DELTA KUC POL 2007 klacz gniada/kuc:147 F: Strayer's Samson /
M: Dodi /
brak POL013670128207
31.

147

DIARADA Z F:
M:
32.

52

DISNEY KUC POL 2012 klacz siwa/kuc:125 F: Szaman /
M: Dazy /
K029501 616013610075812
33.

11

DJ CZEJENKA SP POL 2017 klacz kasztanowata/162 F: Von Chacco Ixe / Chacco Blue
M: Daj Money / Maram
K031726 616009520049217
34.

62

DONCRISTA S SP POL 2016 klacz gniada/164 F: Cristallo I / Cornet Obolensky
M: Donwelta S / Weltstein
K033723 616009520057116
35.

152

DREAM WAY F:
M:
36.

117

DUMKA TYP SZLACHETNY POL 2012 klacz inna/164 F: nn /
M: nn /
brak -
37.

33

EKWADOR SP POL 2018 wałach kasztanowata/162 F: Brandon / Agar
M: Estrada /
brak -
38.

111

ELEKTRA WLKP POL 2011 klacz gniada/167 F: Pigmalion / Arak
M: Elegia / Wiking
K028943 616007520039311
39.

91

ESCHNAPUR HAN GER 2000 Wałach kara/167 F: Escudo I / Espri
M: Rabs Muecke / Rabino
K010389 DE431311333300
40.

130

FABRICJA UKR UKR 2014 klacz gniada/- F: nn /
M: nn /
brak -
41.

43

FADO MŁP POL 2013 wałach gniada/168 F: Huzar /
M: Fala /
brak 616006610054213
42.

115

FAREL KOŃ MAŁY POL 2013 wałach tarantowata/mk:130 F: nn /
M: nn /
brak 616999610231413
43.

10

FAYETTE WV KWPN NED 2010 Klacz siwa/161 F: Wizzerd WV / Indoctro
M: Benidorm WV / Eurocomerce Toulouse
K020803 528003201010624
44.

114

FIKUS WLKP POL 2010 Wałach gniada F: Iphino / Greiton
M: Frotka / Hamlet Go
K021141 616007600249610
45.

4

FIONA KUC POL 2017 klacz gniada/kuc:127 F: nn /
M: nn /
K035254 B0151788S
46.

118

FRANIO TINKER POL 2017 wałach srokata/kuc:135 F: nn
M: nn
brak 616999610219417
47.

86

FUERTA SP POL 2012 klacz ciemnogniada F: Izaurus / Contender Son
M: Ferara / Contender Son
K026625 616007610194412
48.

106

GALAX VDL KWPN NED 2011 wałach gniada/170 F: Carrera VDL / Cardento
M: Vycinthe VDL / Pharaon
K034824 528003201101151
49.

94

GIGS KG SP POL 2008 wałach kasztanowata/168 F: Baryshnikov / Bolero
M: Glueckchen K / Metternich
K022374 POL009610223208
50.

35

GO DESPACITO SP POL 2017 wałach ciemnogniada/165 F: Farezzo B /
M: Gwiazda /
brak 616009520108517
51.

109

GOLDEN MOMENT DRP GER 2009 wałach kasztanowata/kuc:146 F: Golden Dream / DonnerBlitz
M: Padija / Play Back
K029410 DE441411227909
52.

93

GRAND KUC POL 2010 wałach kara/kuc:125 F: nn /
M: nn /
K027561 616999610284010
53.

120

GRATUS WHITE SP POL 2017 wałach skarogniada/170 F: Hickstead White / Hickstead
M: Gladiola / Widam
K033282 616009610098817
54.

140

HALNY KUC WALIJSKI POL 2012 ogier gniada/kuc:129 F: Apasjonata Rubicon / Linde Hoeve's Optimist
M: Hawana / Bernstein Yul
K021205 616013610071212
55.

136

HANDSOME VD BROEKKANT Z Z BEL 2018 wałach gniada/168 F: Harley VDL /
M: Sineada /
brak -
56.

135

HIGH FIVE VD BROEKKANT Z ZANGERSHEIDE POL 2018 wałach gniada/170 F: Harley VDL /
M: Kayenne vd Broekkant /
brak -
57.

42

HOKUS MŁP POL 2012 wałach kasztanowata/160 F: Jaśmin /
M: Hangara /
brak 616006610054313
58.

132

HOT CHOCOLATE VD BROEKKANT Z Z BEL 2018 klacz gniada/168 F: Harley VDL /
M: Zazou VD B /
brak -
59.

61

HYPNOSE BELLA SP POL 2015 klacz gniada/166 F: Salamon / Darco
M: Hanela / Lavendel
K032823 616009681020415
60.

83

IL PASSA CALIDAD HOL POL 2016 klacz siwa/166 F: La Calidad hol/ Lancer II
M: Euforia KP / Larimar hol.
K034183 DE421000708716
61.

105

ILEX WLKP POL 2009 wałach kasztanowata/173 F: Faust Z / Furioso II
M: Itaka / Beyard D'elle
K019458 616007610235709
62.

101

IRISH COFFE BORDERIE SF FRA 2018 wałach siwa/164 F: Roccossifred /
M: Wanita Van De Pullewouwe /
brak 25000118170371W
63.

60

IRWITA SP POL 2010 klacz gniada/168 F: nn /
M: nn /
brak -
64.

104

ISKRA RM WLKP POL 2017 klacz ciemnogniada/172 F: Arctic / Acordelli
M: India / Corrado Boy
K033147 616007610186717
65.

23

JACOB KUC POL 2008 wałach kara/kuc:125 F: nn / nn
M: nn / nn
K018737 616999610318008
66.

64

JAKSON WLKP POL 2018 ogier kasztanowata/169 F: Astil L / Baracuda
M: Jedyna / Gluckspilz
K033867 616007610076918/B0107830S
67.

139

JAMIRA SP POL 2017 klacz kasztanowata/167 F: Nirkop /
M: Jagoda /
brak 616009680010617
68.

68

JANOSIK SP POL 2006 wałach gniada/173 F: nn /
M: nn /
brak -
69.

34

JASMINA PPC KUC NED 2015 klacz siwa/kuc:130 F: nn /
M: nn /
K029021 616999600258915
70.

38

JAWOR WIELKOPOLSKA POL 2013 wałach gniada/167 F: Eloquent /
M: Jucznia /
K030539 616007600162413
71.

110

JOWISZ KUC WAL. POL 2006 wałach gniada/kuc:141 F: Strayers Samson / Wester Aikemas Nando
M: Koekoekshof Jannique / Corbyon
K011731 POL013670007906
72.

102

KADET D KUC FELIŃSKI POL 2017 wałach srokata/mk:150 F: Apatyt /
M: Kania /
brak / 616013610172717
73.

30

KAIR SP POL 06.07.2014 wałach skarogniada/178 F: Bajerant / Łyk Szampana
M: Kiria / Mariensztat
K030306 616009640071614
74.

15

KAPRI WLKP POL 2011 klacz gniada/161 F: Poker /
M: Korsyka /
brak 616007610076011
75.

150

KAPRI MS Deutsches Sportpferd POL 2016 klacz kara/162 F: Kubaner xx /
M: Linares /
brak DE455870029716
76.

74

KORA TYP SZLACHETNY POL 2003 klacz gniada/162 F: nn /
M: nn /
brak POL999570219303
77.

44

KRESKA KUC POL 2010 klacz kasztanowata/kuc:141 F: Fikus / Angelo
M: Kuszka / Oktan
K020861 616013640040510
78.

137

LET'S MAKE MONEY OLD GER 2007 klacz gniada/168 F: Ludwings As /
M: Annabella /
brak -
79.

99

LITTLE ART WESTF GER 2010 Wałach ciemnogniada/165 F: Lancer III / Landgraf I
M: Cuntints / Castillo
K023002 DE441411589010
80.

6

LOARA SP POL 2014 klacz siwa/170 F: Corrado Son / Corrado I
M: Lozanna L / Cruzeiro L
K028154 616009610086614
81.

145

LOLI Z F:
M:
82.

95

LORD CASTER SP POL 2017 wałach siwa/167 F: Castle Rock /
M: Little Chiara /
brak 616009610179017
83.

80

LORD LOGAN SP POL 2015 wałach gniada/167 F: Bijou Be / Balou Du Rouet
M: Love Lady / Chester
K034375 616009550005115
84.

143

MA CHERIE 4 OS GER 2012 klacz kasztanowata/167 F: Mylord Carthago / Carthago
M: Pakita De Petra / Quidam De Revel
K026884 DE418180095712
85.

144

MA CHERIE B AES POL 2016 klacz kasztanowata F: MJT Nevados S / Calvados Z
M: Juga / Ever for Pleasure
K031613 826002160889381
86.

122

MAGIC BOY SP POL 2014 wałach kasztanowata/173 F: Ramirez /
M: Mika /
K029996 616009640037314
87.

3

MANGO WLKP POL 2012 wałach kasztanowata/160 F: Aramir /
M: Malaga /
Brak 616007610171212
88.

103

MEDUZA SP POL 2015 klacz ciemnogniada/172 F: P-Homar / Harcap
M: Melba / Barito
K032800 616009610066515
89.

146

MERKURY GEORGE KUC WALIJSKI POL 2017 ogier kara/kuc:147 F: Sydenham George /
M: Coednewydd Million Dollar /
brak -
90.

21

MIĘTUS WLKP POL 2007 wałach gniada/- F: Makbet /
M: Sahara /
brak -
91.

148

MIRA DE GOEDEREEDE BWP BEL 2013 klacz skarogniada/170 F: Action Breaker /
M: Miralda De Reve /
brak 056-002-W00303278
92.

100

MISTRAL SP POL 2014 wałach ciemnogniada/165 F: Pasquinel / Pablo V. Berkenbroeck
M: Moja Perła / Five Star Camp
K034013 61009610078114
93.

24

MOCHULLA YELLOW ROSE CONNEMARA PONY NED 2014 klacz siwa/kuc:147 F: Mochulla Dun /
M: Tirnaskea Sunny Day /
brak 372004000030997
94.

127

MOHITO WLKP POL 2011 wałach gniada F: Van Damme /
M: Miss Lady /
brak -
95.

37

MOLI KOŃ MAŁY POL 2012 wałach kasztanowata/kuc:140 F: Martini / Lusito
M: Czili / nn
K033554 616013690028312
96.

1

NANDINA KUC POL 2014 klacz ciemnogniada/mk:149 F: Nando Super / Nando
M: Ksantia / nn
K026584 616013520102614
97.

107

NATA KUC POL 2010 klacz srokata/kuc:142 F: Zefir /
M: Natasza v.d. Bielzentuin /
K031596 POL013680082510
98.

88

NEVER MIND 22 KWPN NED 2004 Wałach gniada/168 F: Numero Uno / Libero H
M: Chantana / Legaat
K018835 528210000586473
99.

108

NICO SP POL 2017 wałach gniada/164 F: Egerro /
M: Nokia /
brak 616009610002517
100.

5

NIRMETTE SP POL 2008 klacz gniada/168 F: Hetman / Cantanis
M: Nagari / Winds Of Light
K013878 POL009530021508
101.

128

ORINOKO SP POL 2000 wałach kasztanowata/169 F: Leandro / Lenz
M: Ossa / Przedwit XIII 4
brak brak
102.

51

OTHELLO KUC POL 2013 wałach kasztanowata/mk:153 F: Santara Danny's Boy / Markoak Adante
M: Olga / Forman
K025503 616013680035413
103.

59

OZA TYP SZLACHETNY POL 2011 klacz gniada/168 F: nn /
M: nn /
brak 616999610263411
104.

70

PASJONATA NADIA KUC POL 2008 klacz myszata/kuc:136 F: Wolling's Lion King / Steehorst Celebration
M: Nata / Lazar
K031837 POL013610018408
105.

90

PEGGY TINKER POL 2014 klacz kara/kuc:145 F: nn /
M: nn /
K035191 826069000229500
106.

116

PIKER KOŃ MAŁY POL 2017 wałach skarogniada/kuc:140 F: nn /
M: nn /
K033864 616999690146117
107.

149

PIPPA DE GOEDEREEDE BWP BEL 2015 klacz gniada/166 F: Eldorado Van De Zeshoek /
M: Miralda De Reve /
brak 056-002-W00311578
108.

50

PRADA WLKP POL 2009 klacz gniada/164 F: Leonardo / Laxgraf Go
M: Pristilla / Dag
K028123 616007610328009
109.

13

PTYŚ SP POL 2006 wałach kasztanowata/170 F: Song / Elmero
M: Plamka /
K020845 POL009530160006
110.

39

QUEEN DE LA CORONA WLKP POL 2017 klacz gniada/166 F: Graf Stepp / Graf Grannus
M: Sonia / Czarownik
K033405 616007610072317
111.

138

QUINTESSA MEK GER 2006 klacz srokata/170 F: Quinttender /
M: Curly Sue /
brak -
112.

71

R-FOOD JOHN AZ KUC POL 2015 wałach kasztanowata/kuc:148 F: Tijd Vlijt's Victor` / Tijd Vlijt's Santiago
M: Joda / Enjoy Plan
K029833 616013600253015
113.

25

RAMIRO KUC POL 2001 wałach gniada/kuc:126 F: nn / nn
M: nn / nn
K013543 POL999580294301
114.

32

RAMZES WLKP POL 2017 wałach gniada/176 F: Czumen K / Ariados / Ariadus
M: Rafia / Taxis
K034485 616007610201617
115.

151

RAVEN KWPN NED 2002 Wałach gniada F: Placido / Animo
M: Reonetty / Belmondo
K007731 009611193002
116.

41

ROCK JANKLE OLD AUS 2017 wałach skarogniada/168 F: Revolution / Rocky Lee
M: Sahra v.d. Heide / Sir Donnerhall I
K034285 DE433330893217
117.

20

ROTGERS OWEN KUC WALIJSKI NED 2001 wałach gniada/kuc:117 F: Vechtzicht's Cymro /
M: Rotgers Iris /
K017494 528210000665913
118.

98

ROXI KUC WALIJSKI POL 2017 klacz kasztanowata/kuc:130 F: Apasjonata Muscat /
M: Apasjonata Rossa I /
brak -
119.

153

RUKOLA WIELKOPOLSKA POL 2017 klacz gniada/160 F: Epolet
M: Red Lady
Brak 616007610139617
120.

2

S-PIORUN KUC WALIJSKI POL 2009 wałach siwa/kuc:126 F: nn / nn
M: Sarnau Rainstorm / Sarnau Rhisairt
K019042 616013670129009
121.

85

SACCO WLKP POL 2016 wałach gniada/170 F: Bankiet / Landos
M: Sandy / Aron
K031622 616007610124816
122.

79

SANNE SP POL 2017 klacz gniada/178 F: Carambole / Cassini
M: Simone / Corland
K033355 A0019796S
123.

84

SANTANA HARMONIE Z ZANG GER 2017 klacz gniada/165 F: Stakkato Gold / Stakkato
M: Stakkato Gold / Stakkato
K033869 056015Z55398017
124.

69

SARA MAŁY KOŃ POL 2015 klacz gniada/mk:155 F: nn /
M: nn /
brak -
125.

67

SARA TYP KUC POL 2010 klacz kara/kuc:137 F: nn /
M: nn /
K028883 616999610278510
126.

48

SHUGARKA LTUWB LTU 2012 klacz kasztanowata/165 F: Shandor 34 / Singular Joter
M: Palet-P / Le Mans
K030583 LTU005170128112
127.

36

SILKA D KUC POL 2017 klacz srokata/kuc:115 F: Apatyt /
M: Stiwa /
brak 616013610172617
128.

57

SILVANA KUC POL 2017 klacz siwa/kuc:145 F: nn /
M: nn /
brak 616999580411117
129.

77

SLIM FIT VD HEFFINCK BWP BEL 2018 wałach siwa/167 F: Otard van't Roosakker / Gemini
M: Crusty vd Heffinck / Cornet Obolensky
K033244 056002W00319160
130.

45

STARTPOWER CAPTAIN DRP GER 2012 wałach kasztanowata/kuc:146 F: Carnuet / Courage
M: Starpower Lady / Chamberlain
K032431 DE422.220035712
131.

46

SUMMER CRUISE II Irlandzki Koń Sportowy IRL 1998 Wałach siwa/167 F: Cruising / Sea Crest
M: nn / nn
K018444 826067PHS030074
132.

124

TANKRED WLKP POL 2015 wałach siwa/187 F: Czumen K / Ariados- Czunia
M: Tejmor Kin / Dalipan- Triada
K030904 616007610061015
133.

76

U PRIMO SP POL 2016 wałach gniada/164 F: Magnum vd Bisschop / Elvis ter Putte
M: Ulinela / Sir Neel
K029666 616009610142816
134.

87

ULALA SP POL 2016 klacz skarogniada/- F: Magnum VD Bisschop / Elvis Ter Putte
M: Ulive / Karandasj
K033656 616009610142916
135.

78

ULISE SP POL 2017 wałach kasztanowata/167 F: Magnum vd Bisschop / Elvis Ter Putte
M: Ulive / Karandasj
K033347 A0006639S
136.

96

UTOPIA SP POL 2008 klacz gniada/164 F: Sapiecha /
M: Ultigra /
brak POL009540044508
137.

112

VALERIO 25 WESTF GER 2013 wałach gniada/175 F: Vaieron / Vigo D'Arsouilles
M: Curley Sue / Connection
K035215 DE441411119913
138.

131

VEKTOR UKR UKR 2018 wałach kara/170 F: nn /
M: nn /
brak -
139.

129

WENDY KUC POL 2016 klacz izabelowata/kuc:135 F: nn /
M: nn /
brak -
140.

16

WIKA WLKP POL 2016 klacz gniada/mk:160 F: Libero A /
M: Warta /
brak 616098200167207
141.

125

WILIANA WIELKOPOLSKA POL 2010 klacz gniada/163 F: Landor
M: Wizja
K018887 PL616007520000310
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Bąk Anastazja
St. J Baborówko
2022-11-05
2022-11-05
17
Bąk Piotr
KJ Profil Piła
2022-11-05
26
2022-11-05
14
Baranowska Oliwia
Cwał Zakrzewo
2022-11-05
31
2022-11-05
Biernaczyk Marcelina
KJ Podkowa Gruszczyn
JACOB (23)
2022-11-05
2022-11-05
9
Bleja Emilia
Stania Goodwill
UTOPIA (96)
2022-11-05
1
2022-11-05
9
Błaszczyńska Iga
bpk
DUMKA (117)
2022-11-05
1
Boczkowska Aleksandra
Stajnia Złotoryjsko
GIGS KG (94)
2022-11-05
27
2022-11-05
31
Brzykcy Liliana
KJ Podkowa Gruszczyn
2022-11-05
2022-11-05
37
Cieślak Łukasz
Stajnia Opal Jaglisko
2022-11-05
15
2022-11-05
29
Dahlke Wojciech
KJ Sokół Damasławek
U PRIMO (76)
2022-11-05
3
100
2022-11-05
1
2022-11-05
2022-11-05
25
ULISE (78)
2022-11-05
8
2022-11-05
10
SANNE (79)
2022-11-05
23
2022-11-05
9
Dendek Zofia
KJ Stajnia Anielin
TANKRED (124)
2022-11-05
2022-11-05
Dominiak Monika
bpk
CARLEY (142)
2022-11-05
22
2022-11-05
20
Drewka Viktoria
Kujawsko-Pomorski KJ w Bydgoszczy
2022-11-05
2
200
2022-11-05
3
2022-11-05
5
2022-11-05
10
Figiel Debora
Budzyński KS Kłos Sekcja Jeździecka
PIKER (116)
2022-11-05
30
2022-11-05
Fijałkowska Sara
KJ Stajnia Anielin
NATA (107)
2022-11-05
1
Glapa Amelia
Stajnia Goodwill
CYMA (121)
2022-11-05
2022-11-05
Gogołek Tomasz
KS Jumping Events Poznań
JAKSON (64)
2022-11-05
24
2022-11-05
Golon Maria
KJ Stajnia Anielin
NICO (108)
2022-11-05
18
2022-11-05
11
Góralska Nikola
bpk
KAIR (30)
2022-11-05
35
2022-11-05
17
Gorońska Maria
KJ Michałówka
WIKA (16)
2022-11-05
1
2022-11-05
18
Goszczyński Tomasz
KS Jumping Events Poznań
HALNY (140)
2022-11-05
2
2022-11-05
8
CAJERO (141)
2022-11-05
9
2022-11-05
2
Grausz Amelia
Stajnia Dzikich Pól
AMEBA (58)
2022-11-05
11
OZA (59)
2022-11-05
Grzewka Nikola
Stajnia Dzikich Pól
IRWITA (60)
2022-11-05
1
Grzybowska Małgorzata
St. Kraju Jumping Team
MEDUZA (103)
2022-11-05
27
2022-11-05
Hoppel Natalia
KJ Ranczo Kołata
MIĘTUS (21)
2022-11-05
Iaroshenko Konstantin
KJ Michałówka
2022-11-05
34
2022-11-05
2022-11-05
32
2022-11-05
22
2022-11-05
33
2022-11-05
12
Ilnicka Martyna
Stajnia Dzikich Pól
IRWITA (60)
2022-11-05
1
Jabłońska Julia
KS Verso La Natura
2022-11-05
2022-11-05
22
Jach Michalina
KJ Herkules Wapno
KRESKA (44)
2022-11-05
24
2022-11-05
14
2022-11-05
1
150
2022-11-05
36
Jankowska Dominika
KS Jumping Events Poznań
MANGO (3)
2022-11-05
7
2022-11-05
Kaczmarek Aleksandra
bpk
KORA (74)
2022-11-05
1
2022-11-05
24
Kałużny Zbigniew
Stajnia Opal Jaglisko
MAGIC BOY (122)
2022-11-05
28
2022-11-05
15
Kamińska Martyna
KJ Ranczo Kołata
SARA (67)
2022-11-05
2022-11-05
4
Kapała Filip
KS Jumping Events Poznań
2022-11-05
2022-11-05
20
Karwatka Magdalena
KJ Podkowa Gruszczyn
PTYŚ (13)
2022-11-05
2022-11-05
4
Klinge Nadia
Stajnia Goodwill
ROXI (98)
2022-11-05
2022-11-05
6
Kogut Weronika
Stajnia Goodwill
DREAM WAY (152)
2022-11-05
1
2022-11-05
13
Komisarek Julia
KJ Ranczo Kołata
JANOSIK (68)
2022-11-05
1
Komorowska Jessica
Rancho Kimana
JAMIRA (139)
2022-11-05
1
2022-11-05
29
Kostka Marianna
brak
CANALETTO (126)
2022-11-05
26
2022-11-05
28
Kostrzewska Klaudia
St. J Baborówko
MOLI (37)
2022-11-05
35
2022-11-05
36
JAWOR (38)
2022-11-05
30
2022-11-05
33
Kotkowiak Julia
Morasko Jumping Team
AYLA (22)
2022-11-05
1
2022-11-05
20
Kowalczyk Ewelina
St. Ranczo Rubin
2022-11-05
4
2022-11-05
1
300
2022-11-05
16
2022-11-05
Kozakiewicz Karolina
Harmony Club Poznań
AJAX KP (81)
2022-11-05
Kozłowska Vanessa
KJ Wiecanowo
DALIA (113)
2022-11-05
2022-11-05
Krzyżostaniak Joanna
Agencja Ochrony Mienia i Konwoju K4 Patrol Sp. z o.o
2022-11-05
CHANTEL (92)
2022-11-05
4
Kulesza Lila
KJ Podkowa Gruszczyn
2022-11-05
25
2022-11-05
JOWISZ (110)
2022-11-05
5
Kułakowsla Maja
KJ Ranczo Kołata
SARA (69)
2022-11-05
25
Kurek Barbara
KS Bolo Team
2022-11-05
13
2022-11-05
18
Kurowska Gabriela
KJ Michałówka
2022-11-05
2022-11-05
16
Kycia Weronika
bpk
2022-11-05
10
2022-11-05
15
Luboński Ignacy
KJ Podkowa Gruszczyn
2022-11-05
11
RAMIRO (25)
2022-11-05
1
2022-11-05
1
Łączny Marcin
KJ Wiecanowo
ELEKTRA (111)
2022-11-05
8
2022-11-05
5
2022-11-05
12
2022-11-05
3
Makowska Natalia
KJ Filfeed Stęszew
MISTRAL (100)
2022-11-05
31
2022-11-05
1
Malicka Julia
LKS Cwał Poznań
2022-11-05
11
Małłek Aleksander
bpk
2022-11-05
19
2022-11-05
Mikhailava Maryia
KJ Profil Piła
GALAX VDL (106)
2022-11-05
9
2022-11-05
5
Mileszko Marcelina
Cwał Zakrzewo
LOLI Z (145)
2022-11-05
2022-11-05
3
Musiał Nina
KJ Podkowa Gruszczyn
2022-11-05
2022-11-05
11
Nowak Agata
KJ Ranczo Kołata
JANOSIK (68)
2022-11-05
Nowak Katarzyna
St. Kraju Jumping Team
ISKRA RM (104)
2022-11-05
2
100
2022-11-05
12
Obst Patrycja
Budzyński KS Kłos
RAMZES (32)
2022-11-05
30
2022-11-05
EKWADOR (33)
2022-11-05
2022-11-05
29
Ograbek Emilia
Stajnia Ograbek
WENDY (129)
2022-11-05
2022-11-05
Ograbek Jerzy
Stajnia Ograbek
MOHITO (127)
2022-11-05
2022-11-05
13
ORINOKO (128)
2022-11-05
16
Orczyk Hanna
bpk
2022-11-05
2022-11-05
5
Orczyk Zofia
bpk
2022-11-05
2022-11-05
8
Padowska Inez
KJ Wiecanowo
FIKUS (114)
2022-11-05
10
2022-11-05
Pawelczak Paulina
JKS Melloni Horses
2022-11-05
12
2022-11-05
Piasecka Aleksandra
bpk
2022-11-05
2022-11-05
26
Pilewska Maria
bpk
DUMKA (117)
2022-11-05
Podejma Maja
KJ Podkowa Gruszczyn
2022-11-05
6
2022-11-05
Porzuckowiak Karolina
KJ Sokół Damasławek
ULALA (87)
2022-11-05
21
2022-11-05
34
Przybecki Michał
KJ Michałówka
2022-11-05
3
70
QUINTESSA (138)
2022-11-05
2022-11-05
23
Przybylak Ada
KJ Raduszyn
PEGGY (90)
2022-11-05
12
Przybylska Sofii
KJ Podkowa Gruszczyn
2022-11-05
21
2022-11-05
7
Przybylska Sylwana
KJ Brzóska Sport Horses
2022-11-05
6
2022-11-05
Przybył Adrianna
KJ Ranczo Kołata
CALAS (66)
2022-11-05
1
2022-11-05
1
Przydanek Aleksandra
bzk
OTHELLO (51)
2022-11-05
2022-11-05
10
Radniecka-Filipiak Anna
Cwał Zakrzewo
DIARADA Z (147)
2022-11-05
2
100
2022-11-05
Ruciński Patryk
Stajnia Casterly
ADIOS (55)
2022-11-05
21
2022-11-05
Skórnicka Maja
bpk
KAPRI MS (150)
2022-11-05
1
2022-11-05
19
Skotarczak Nel
KJ Podkowa Gruszczyn
2022-11-05
7
2022-11-05
3
70
Sobolewski Tadeusz Paolo
Agencja Ochrony Mienia i Konwoju K4 Patrol Sp. z o. o.
2022-11-05
2022-11-05
32
Sovalskov Aleksander
KJ Michałówka
FABRICJA (130)
2022-11-05
2022-11-05
3
70
VEKTOR (131)
2022-11-05
28
2022-11-05
Spychalska Amelia
Stajnia Dzikich Pól
SILVANA (57)
2022-11-05
7
OZA (59)
2022-11-05
Stasik Zofia
Stajnia Dzikich Pól
AMEBA (58)
2022-11-05
23
Stępień Michalina
brak
FRANIO (118)
2022-11-05
13
2022-11-05
Stochaj Lena
Stajnia Dzikich Pól
SILVANA (57)
2022-11-05
26
Stodolna Natalia
Stajnia Karino
DISNEY (52)
2022-11-05
8
2022-11-05
3
Świstel Magdalena
JKS Rafi Gorzów Wlkp.
2022-11-05
2022-11-05
18
Szajek Zuzanna
KJ Michałówka
FIONA (4)
2022-11-05
5
2022-11-05
10
Torz Julia
Stajnia Karino
KAPRI (15)
2022-11-05
Urbańska Nikola
bpk
WILIANA (125)
2022-11-05
1
150
Warszawski Paweł
St. J Baborówko
2022-11-05
5
2022-11-05
7
2022-11-05
7
SACCO (85)
2022-11-05
13
FUERTA (86)
2022-11-05
6
Wilczewska Małgorzata
KJ Ranczo Kołata
SARA (69)
2022-11-05
1
Witkowska Lena
bpk
FAREL (115)
2022-11-05
2022-11-05
Włoch Joachim
KS Jumping Events Poznań
2022-11-05
6
2022-11-05
2
100
LOARA (6)
2022-11-05
8
2022-11-05
Wysoczańska Nina
KJ Michałówka
GRAND (93)
2022-11-05
2022-11-05
4
Załęczna Adrianna
KJ Stajnia Anielin
NATA (107)
2022-11-05
1
Ziemniarska Agata
bpk
2022-11-05
4
2022-11-05
1
Zobel Marcelina
KJ Fundacja Zawsze Razem Ranczo Kołata
2022-11-05
9
Zubrycka Małgorzata
JKS Rywal Grudziądz
2022-11-05
1
200
2022-11-05
6
2022-11-05
11
2022-11-05
5

Number of Riders: 117

Number of Horses: 141

The sum of prizes: 1 610.00

Competition results developed by:
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: H2-062017-1, TARANT EVENTS Szymon Tarant)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2022
design and realization: signus.pl