Check out the beta version of our new website: LiveJumping.com

Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

HZO DiM 1* i HZR
Łąck, 18-20.11.2022

# Status
Updated / Creation date
Rider Horse Competitions
92 ACCEPTED 2022-11-17 08:22:50
2022-11-16 14:59:14
Filip Czeszejko-Sochacki MIŁEK PONYSPORT
  • 1x 5/80 cm/Konkurs dwufazowy, Art. 274.1.5.3 (wys. 80 cm)
  • 1x 6/90 cm/Konkurs dwufazowy, Art. 274.1.5.3 (wys. 90 cm)
  • 2x 28/90 cm/Konkurs z oceną stylu jeźdźca (wys. 90 cm)
  • 1x 36/95 cm/Finał Grupy C, konkurs dwufazowy specjalny, Art.274.2.5 (wys. 95 cm)
91 ACCEPTED 2022-11-15 20:40:20
2022-11-15 15:26:23
Bogumił Lewandowski CORLANDO V
  • 1x 1R/LL/90 cm/Konkurs dokładności, Art.238.1.1 (wys. 90 cm)
  • 1x 3R/L/100 cm/Konkurs dwufazowy specjalny, Art. 274.2.5 (wys. 100 cm)
  • 1x 6R/LL/90 cm/Konkurs dokładności, Art. 238.1.1 (wys. 90 cm)
  • 1x 8R/L/100 cm/Konkurs zwykły, Art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
  • 1x 13R/L1/105 cm/Konkurs zwykły, Art. 238.2.1 (wys. 105 cm)
90 ACCEPTED 2022-11-14 21:43:25
2022-11-14 17:56:28
Zuzanna Kurzeja CHACCONA BLUE S
  • 2x 6R/LL/90 cm/Konkurs dokładności, Art. 238.1.1 (wys. 90 cm)
  • 1x 8R/L/100 cm/Konkurs zwykły, Art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
  • 2x 11R/LL/90 cm/Konkurs dokładności, Art. 238.1.1 (wys. 90 cm)
  • 1x 13R/L1/105 cm/Konkurs zwykły, Art. 238.2.1 (wys. 105 cm)
89 ACCEPTED 2022-11-14 21:43:28
2022-11-14 17:55:34
Klaudia Kamińska ARGENTINA
  • 1x 9R/P/110 cm/Konkurs zwykły, Art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
  • 1x 10R/N/120 cm/Konkurs dwufazowy, Art. 274.1.5.3 (wys. 120 cm)
  • 1x 14R/P1/115 cm/Konkurs zwykły, Art. 238.2.1 (wys. 115 cm)
  • 1x 15R/N1/125 cm/Konkurs zwykły, Art. 238.2.1 (wys. 125 cm)
88 ACCEPTED 2022-11-14 21:43:30
2022-11-14 17:00:04
Amelia Winiecka LA SANTINA Z
  • 1x 8R/L/100 cm/Konkurs zwykły, Art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
  • 1x 9R/P/110 cm/Konkurs zwykły, Art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
87 ACCEPTED 2022-11-14 21:43:36
2022-11-14 16:58:04
Amelia Depczyńska DON REVERDY C
  • 1x 6R/LL/90 cm/Konkurs dokładności, Art. 238.1.1 (wys. 90 cm)
  • 1x 8R/L/100 cm/Konkurs zwykły, Art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
  • 1x 9R/P/110 cm/Konkurs zwykły, Art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
86 ACCEPTED 2022-11-14 15:04:28
2022-11-14 14:35:51
Zofia Krzeszewska CATAMARA'N
  • 2x 1R/LL/90 cm/Konkurs dokładności, Art.238.1.1 (wys. 90 cm)
  • 1x 6R/LL/90 cm/Konkurs dokładności, Art. 238.1.1 (wys. 90 cm)
  • 1x 7R/L/100 cm/Konkurs egzaminacyjny, Aneks nr 2 Reg. skoków (wys. 100 cm)
85 ACCEPTED 2022-11-14 15:04:30
2022-11-14 14:34:31
Maria Koperska - Pacyńska EQUUS
  • 1x 3/60 cm/Konkurs dokładności, Art. 238.1.1 (wys. 60 cm)
  • 1x 4/70 cm/Konkurs dokładności, Art. 238.1.1 (wys. 70 cm)
  • 1x 25/60 cm/Konkurs z oceną stylu jeźdźca (wys. 60 cm)
  • 1x 26/70 cm/Konkurs z oceną stylu jeźdźca (wys. 70 cm)
  • 1x 42/50/60/70 cm/Pocieszenia na kucach, konkurs zwykły, Art. 238.2.1 (wys. 50/60/70/cm)
84 ACCEPTED 2022-11-14 15:04:34
2022-11-14 14:12:59
Zofia Krzeszewska VALES BLUERAY
  • 2x 6/90 cm/Konkurs dwufazowy, Art. 274.1.5.3 (wys. 90 cm)
  • 1x 27/80 cm/Konkurs z oceną stylu jeźdźca (wys. 80 cm)
  • 1x 28/90 cm/Konkurs z oceną stylu jeźdźca (wys. 90 cm)
  • 1x 35/85 cm/Finał Grupy A2, konkurs dwufazowy specjalny, Art.274.2.5 (wys. 85 cm)
83 ACCEPTED 2022-11-14 15:04:40
2022-11-14 13:51:50
Gabriela Ratajska LYJANOS V/D HEES Z
  • 1x 3R/L/100 cm/Konkurs dwufazowy specjalny, Art. 274.2.5 (wys. 100 cm)
  • 1x 4R/P/110 cm/Konkurs dwufazowy specjalny, Art. 274.2.5 (wys. 110 cm)
  • 1x 8R/L/100 cm/Konkurs zwykły, Art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
  • 1x 9R/P/110 cm/Konkurs zwykły, Art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
  • 1x 13R/L1/105 cm/Konkurs zwykły, Art. 238.2.1 (wys. 105 cm)
82 ACCEPTED 2022-11-14 15:04:43
2022-11-14 13:50:51
Lena Janiszewska CONWAY H
  • 1x 13/P/110 cm/Duże konie, konkurs z oceną stylu jeźdźca (wys. 110 cm)
  • 1x /50 cm/Zabawy konne (wys. 50 cm)
  • 1x 19/P/110 cm/Duże konie, konkurs dwufazowy, Art.274.1.5.3 (wys. 110 cm)
  • 1x 20/N/120 cm/Duże konie, konkurs dwufazowy, Art.274.1.5.3 (wys. 120 cm)
  • 1x 38/110/115 cm/Finał Młodzików i Juniorów Młodszych (Duże Konie), konkurs zwykły z rozgrywką, Art. 238.2.2 (wys. 110/115 cm)
81 ACCEPTED 2022-11-11 17:24:35
2022-11-10 23:45:24
Anna Chojniak ŁOBUZ
  • 1x 3R/L/100 cm/Konkurs dwufazowy specjalny, Art. 274.2.5 (wys. 100 cm)
  • 1x 4R/P/110 cm/Konkurs dwufazowy specjalny, Art. 274.2.5 (wys. 110 cm)
  • 1x 8R/L/100 cm/Konkurs zwykły, Art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
  • 1x 9R/P/110 cm/Konkurs zwykły, Art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
80 ACCEPTED 2022-11-11 17:24:37
2022-11-10 23:44:34
Marcin Paw PERFECT-PRO
  • 1x 3R/L/100 cm/Konkurs dwufazowy specjalny, Art. 274.2.5 (wys. 100 cm)
  • 1x 4R/P/110 cm/Konkurs dwufazowy specjalny, Art. 274.2.5 (wys. 110 cm)
  • 1x 9R/P/110 cm/Konkurs zwykły, Art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
  • 1x 10R/N/120 cm/Konkurs dwufazowy, Art. 274.1.5.3 (wys. 120 cm)
79 ACCEPTED 2022-11-11 17:24:39
2022-11-10 19:16:03
Włodzimierz Rudasz WEIHAIWEJ
  • 2x 6R/LL/90 cm/Konkurs dokładności, Art. 238.1.1 (wys. 90 cm)
  • 2x 11R/LL/90 cm/Konkurs dokładności, Art. 238.1.1 (wys. 90 cm)
78 ACCEPTED 2022-11-11 17:24:41
2022-11-10 19:14:45
Marcelina Detmer KOMFORT J
  • 1x 8R/L/100 cm/Konkurs zwykły, Art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
  • 1x 9R/P/110 cm/Konkurs zwykły, Art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
  • 1x 13R/L1/105 cm/Konkurs zwykły, Art. 238.2.1 (wys. 105 cm)
  • 1x 14R/P1/115 cm/Konkurs zwykły, Art. 238.2.1 (wys. 115 cm)
77 ACCEPTED 2022-11-11 17:24:43
2022-11-10 11:55:18
Karol Dudziński ESCORDIA MK
  • 2x 1R/LL/90 cm/Konkurs dokładności, Art.238.1.1 (wys. 90 cm)
76 ACCEPTED 2022-11-11 17:24:45
2022-11-10 11:54:05
Zofia Chrzanowska GAJA
  • 1x 3R/L/100 cm/Konkurs dwufazowy specjalny, Art. 274.2.5 (wys. 100 cm)
  • 1x 4R/P/110 cm/Konkurs dwufazowy specjalny, Art. 274.2.5 (wys. 110 cm)
75 ACCEPTED 2022-11-11 17:24:47
2022-11-10 11:53:02
Zofia Chrzanowska CINZANO MK
  • 1x 1R/LL/90 cm/Konkurs dokładności, Art.238.1.1 (wys. 90 cm)
  • 1x 3R/L/100 cm/Konkurs dwufazowy specjalny, Art. 274.2.5 (wys. 100 cm)
74 ACCEPTED 2022-11-11 17:24:48
2022-11-10 11:52:35
Karol Dudziński KASSARI
  • 2x 1R/LL/90 cm/Konkurs dokładności, Art.238.1.1 (wys. 90 cm)
73 ACCEPTED 2022-11-11 17:24:51
2022-11-10 11:51:55
Maja Zakrzewska MŁODY JAPE
  • 2x 12/L/100 cm/Duże konie, konkurs z oceną stylu jeźdźca (wys. 100 cm)
72 ACCEPTED 2022-11-10 11:21:10
2022-11-10 11:16:56
Nikola Nachyna ARDWHOLIHANE BISCUIT
  • 2x 6/90 cm/Konkurs dwufazowy, Art. 274.1.5.3 (wys. 90 cm)
  • 2x 28/90 cm/Konkurs z oceną stylu jeźdźca (wys. 90 cm)
  • 1x 43/80/90/100/110 cm/Pocieszenia na kucach, konkurs zwykły, Art. 238.2.1 (wys. 80/90/100/110 cm)
71 ACCEPTED 2022-11-10 11:21:11
2022-11-10 11:14:09
Nikola Nachyna BENJAMIN PP
  • 1x 4/70 cm/Konkurs dokładności, Art. 238.1.1 (wys. 70 cm)
  • 2x 27/80 cm/Konkurs z oceną stylu jeźdźca (wys. 80 cm)
  • 2x 43/80/90/100/110 cm/Pocieszenia na kucach, konkurs zwykły, Art. 238.2.1 (wys. 80/90/100/110 cm)
70 ACCEPTED 2022-11-10 11:21:13
2022-11-10 00:51:50
Olimpia Chwesewicz FOREST GUMP
  • 2x 4/70 cm/Konkurs dokładności, Art. 238.1.1 (wys. 70 cm)
  • 2x 26/70 cm/Konkurs z oceną stylu jeźdźca (wys. 70 cm)
69 ACCEPTED 2022-11-10 11:21:17
2022-11-09 23:43:03
Kamila Rutkowska SILKA
  • 1x 26/70 cm/Konkurs z oceną stylu jeźdźca (wys. 70 cm)
  • 1x 27/80 cm/Konkurs z oceną stylu jeźdźca (wys. 80 cm)
68 ACCEPTED 2022-11-09 21:11:33
2022-11-09 20:36:42
Hanna Orczyk PASJONATA NADIA
  • 1x 3/60 cm/Konkurs dokładności, Art. 238.1.1 (wys. 60 cm)
  • 1x 4/70 cm/Konkurs dokładności, Art. 238.1.1 (wys. 70 cm)
67 ACCEPTED 2022-11-09 21:11:34
2022-11-09 20:36:00
Zofia Orczyk R-FOOD JOHN AZ
  • 2x 5/80 cm/Konkurs dwufazowy, Art. 274.1.5.3 (wys. 80 cm)
66 ACCEPTED 2022-11-09 21:11:36
2022-11-09 20:06:50
Dominika Soplak PASO DOBLE
  • 2x 4/70 cm/Konkurs dokładności, Art. 238.1.1 (wys. 70 cm)
  • 2x 26/70 cm/Konkurs z oceną stylu jeźdźca (wys. 70 cm)
  • 1x 43/80/90/100/110 cm/Pocieszenia na kucach, konkurs zwykły, Art. 238.2.1 (wys. 80/90/100/110 cm)
65 ACCEPTED 2022-11-15 20:40:25
2022-11-09 19:07:03
Zuzanna Łukasiak-Uss KACAVANTA VTH
  • 1x 9R/P/110 cm/Konkurs zwykły, Art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
  • 1x 10R/N/120 cm/Konkurs dwufazowy, Art. 274.1.5.3 (wys. 120 cm)
  • 1x 14R/P1/115 cm/Konkurs zwykły, Art. 238.2.1 (wys. 115 cm)
  • 1x 15R/N1/125 cm/Konkurs zwykły, Art. 238.2.1 (wys. 125 cm)
64 ACCEPTED 2022-11-09 21:11:39
2022-11-09 19:01:46
Iga Drzycimska NANA
  • 1x 4/70 cm/Konkurs dokładności, Art. 238.1.1 (wys. 70 cm)
  • 1x 5/80 cm/Konkurs dwufazowy, Art. 274.1.5.3 (wys. 80 cm)
  • 2x 27/80 cm/Konkurs z oceną stylu jeźdźca (wys. 80 cm)
  • 1x 43/80/90/100/110 cm/Pocieszenia na kucach, konkurs zwykły, Art. 238.2.1 (wys. 80/90/100/110 cm)
63 ACCEPTED 2022-11-14 15:04:47
2022-11-08 23:26:31
Oliwia Włodarczyk ANAPON PRINCESS JULIET
  • 1x 5/80 cm/Konkurs dwufazowy, Art. 274.1.5.3 (wys. 80 cm)
  • 1x 27/80 cm/Konkurs z oceną stylu jeźdźca (wys. 80 cm)
  • 1x 35/85 cm/Finał Grupy A2, konkurs dwufazowy specjalny, Art.274.2.5 (wys. 85 cm)
62 ACCEPTED 2022-11-09 12:54:35
2022-11-08 22:44:40
Astrida Taranowska KONSTANCJA
  • 2x 6R/LL/90 cm/Konkurs dokładności, Art. 238.1.1 (wys. 90 cm)
  • 1x 8R/L/100 cm/Konkurs zwykły, Art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
61 ACCEPTED 2022-11-09 21:11:41
2022-11-08 14:49:29
Konstancja Cecylia Bohdanowicz GRETA VON CRUISING
  • 1x 3R/L/100 cm/Konkurs dwufazowy specjalny, Art. 274.2.5 (wys. 100 cm)
  • 1x 4R/P/110 cm/Konkurs dwufazowy specjalny, Art. 274.2.5 (wys. 110 cm)
  • 1x 8R/L/100 cm/Konkurs zwykły, Art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
  • 1x 9R/P/110 cm/Konkurs zwykły, Art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
60 ACCEPTED 2022-11-09 12:54:44
2022-11-08 09:18:16
Piotr Woźniak OSTEN
  • 1x 5/80 cm/Konkurs dwufazowy, Art. 274.1.5.3 (wys. 80 cm)
  • 1x 6/90 cm/Konkurs dwufazowy, Art. 274.1.5.3 (wys. 90 cm)
  • 2x 27/80 cm/Konkurs z oceną stylu jeźdźca (wys. 80 cm)
  • 1x 35/85 cm/Finał Grupy A2, konkurs dwufazowy specjalny, Art.274.2.5 (wys. 85 cm)
59 ACCEPTED 2022-11-09 12:54:48
2022-11-08 09:13:45
Stanisław Woźniak ZALOTKA
  • 2x 4/70 cm/Konkurs dokładności, Art. 238.1.1 (wys. 70 cm)
  • 2x 26/70 cm/Konkurs z oceną stylu jeźdźca (wys. 70 cm)
  • 1x 34/70 cm/Finał Grupy A1, konkurs dwufazowy specjalny, Art.274.2.5 (wys. 70 cm)
58 ACCEPTED 2022-11-09 12:55:10
2022-11-07 20:40:40
Aleksandra Zaręba LUZUELA
  • 1x 3R/L/100 cm/Konkurs dwufazowy specjalny, Art. 274.2.5 (wys. 100 cm)
  • 1x 4R/P/110 cm/Konkurs dwufazowy specjalny, Art. 274.2.5 (wys. 110 cm)
  • 1x 8R/L/100 cm/Konkurs zwykły, Art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
  • 1x 9R/P/110 cm/Konkurs zwykły, Art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
  • 1x 14R/P1/115 cm/Konkurs zwykły, Art. 238.2.1 (wys. 115 cm)
57 ACCEPTED 2022-11-09 12:55:14
2022-11-07 14:55:16
Gaja Kazimierczak LONGLIFE
  • 2x 5/80 cm/Konkurs dwufazowy, Art. 274.1.5.3 (wys. 80 cm)
  • 2x 28/90 cm/Konkurs z oceną stylu jeźdźca (wys. 90 cm)
  • 1x 35/85 cm/Finał Grupy A2, konkurs dwufazowy specjalny, Art.274.2.5 (wys. 85 cm)
56 ACCEPTED 2022-11-07 11:40:00
2022-11-06 20:31:33
Ines Bisaga CORTAZAR
  • 2x /50 cm/Zabawy konne (wys. 50 cm)
  • 1x 20/N/120 cm/Duże konie, konkurs dwufazowy, Art.274.1.5.3 (wys. 120 cm)
  • 1x 44/90/100/110/120/cm/Pocieszenia na dużych koniach, konkurs zwykły, Art. 238.2.1 (wys. 90/100/110/120 cm)
55 ACCEPTED 2022-11-14 21:43:38
2022-11-06 19:50:29
Carla Moczkowska DONDER H
  • 1x 28/90 cm/Konkurs z oceną stylu jeźdźca (wys. 90 cm)
  • 1x 29/100 cm/Konkurs z oceną stylu jeźdźca (wys. 100 cm)
  • 1x 37/105 cm/Finał Grupy D Bis, konkurs dwufazowy specjalny, Art.274.2.5 (wys. 105 cm)
54 ACCEPTED 2022-11-06 19:43:18
2022-11-06 18:20:53
Katarzyna Zawadzka INTUICJA KOŃSKI GAJ
  • 1x 5/80 cm/Konkurs dwufazowy, Art. 274.1.5.3 (wys. 80 cm)
  • 2x 28/90 cm/Konkurs z oceną stylu jeźdźca (wys. 90 cm)
  • 1x 35/85 cm/Finał Grupy A2, konkurs dwufazowy specjalny, Art.274.2.5 (wys. 85 cm)
53 ACCEPTED 2022-11-06 19:43:20
2022-11-06 14:52:48
Iga Cytowska CLINT PLEASURE
  • 1x 18/L/100 cm/Duże konie, konkurs dokładności, Art.238.1.1 (wys. 100 cm)
  • 1x 19/P/110 cm/Duże konie, konkurs dwufazowy, Art.274.1.5.3 (wys. 110 cm)
  • 1x 38/110/115 cm/Finał Młodzików i Juniorów Młodszych (Duże Konie), konkurs zwykły z rozgrywką, Art. 238.2.2 (wys. 110/115 cm)
52 ACCEPTED 2022-11-06 19:43:22
2022-11-06 13:07:47
Antonia Chylińska HORAYA OMGH
  • 2x 12/L/100 cm/Duże konie, konkurs z oceną stylu jeźdźca (wys. 100 cm)
  • 1x 13/P/110 cm/Duże konie, konkurs z oceną stylu jeźdźca (wys. 110 cm)
51 ACCEPTED 2022-11-06 19:43:24
2022-11-06 13:06:59
Antonia Chylińska CARILO
  • 2x 12/L/100 cm/Duże konie, konkurs z oceną stylu jeźdźca (wys. 100 cm)
  • 1x 13/P/110 cm/Duże konie, konkurs z oceną stylu jeźdźca (wys. 110 cm)
50 ACCEPTED 2022-11-06 19:43:31
2022-11-06 08:25:58
Edyta Legawiec VADIS
  • 2x 1R/LL/90 cm/Konkurs dokładności, Art.238.1.1 (wys. 90 cm)
  • 2x 6R/LL/90 cm/Konkurs dokładności, Art. 238.1.1 (wys. 90 cm)
  • 2x 11R/LL/90 cm/Konkurs dokładności, Art. 238.1.1 (wys. 90 cm)
49 ACCEPTED 2022-11-06 19:43:33
2022-11-06 07:18:27
Artiem Tsapin M.CARMELYUK DZHIGITAR MGR
  • 1x 4R/P/110 cm/Konkurs dwufazowy specjalny, Art. 274.2.5 (wys. 110 cm)
  • 1x 5R/N/120 cm/Konkurs zwykły, Art. 238.2.1 (wys. 120 cm)
48 ACCEPTED 2022-11-06 19:43:36
2022-11-06 07:17:52
Artiem Tsapin LUBAWA
  • 1x 4R/P/110 cm/Konkurs dwufazowy specjalny, Art. 274.2.5 (wys. 110 cm)
  • 1x 5R/N/120 cm/Konkurs zwykły, Art. 238.2.1 (wys. 120 cm)
47 ACCEPTED 2022-11-06 19:43:40
2022-11-06 07:17:08
Artiem Tsapin EL CAFA
  • 1x 1R/LL/90 cm/Konkurs dokładności, Art.238.1.1 (wys. 90 cm)
  • 1x 3R/L/100 cm/Konkurs dwufazowy specjalny, Art. 274.2.5 (wys. 100 cm)
46 ACCEPTED 2022-11-06 19:43:43
2022-11-06 07:16:23
Artiem Tsapin AKWITANIA
  • 1x 3R/L/100 cm/Konkurs dwufazowy specjalny, Art. 274.2.5 (wys. 100 cm)
  • 1x 4R/P/110 cm/Konkurs dwufazowy specjalny, Art. 274.2.5 (wys. 110 cm)
45 ACCEPTED 2022-11-05 17:04:44
2022-11-05 13:51:24
Zuzanna Cholewczuk ANTWERPIA
  • 1x 1R/LL/90 cm/Konkurs dokładności, Art.238.1.1 (wys. 90 cm)
  • 1x 3R/L/100 cm/Konkurs dwufazowy specjalny, Art. 274.2.5 (wys. 100 cm)
  • 1x 6R/LL/90 cm/Konkurs dokładności, Art. 238.1.1 (wys. 90 cm)
  • 1x 8R/L/100 cm/Konkurs zwykły, Art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
44 ACCEPTED 2022-11-17 08:22:52
2022-11-05 08:53:05
Alicja Grad GOLDEN ROSE
  • 2x 11/LL/90 cm/Duże konie, konkurs z oceną stylu jeźdźca (wys. 90 cm)
  • 1x 12/L/100 cm/Duże konie, konkurs z oceną stylu jeźdźca (wys. 100 cm)
  • 2x 17/LL/90 cm/Duże konie, konkurs dokładności, Art.238.1.1 (wys. 90 cm)
  • 1x 44/90/100/110/120/cm/Pocieszenia na dużych koniach, konkurs zwykły, Art. 238.2.1 (wys. 90/100/110/120 cm)
43 ACCEPTED 2022-11-14 21:43:45
2022-11-04 21:36:08
Blanka Nowakowska LEMONIADA
  • 1x 1R/LL/90 cm/Konkurs dokładności, Art.238.1.1 (wys. 90 cm)
  • 1x 3R/L/100 cm/Konkurs dwufazowy specjalny, Art. 274.2.5 (wys. 100 cm)
  • 1x 6R/LL/90 cm/Konkurs dokładności, Art. 238.1.1 (wys. 90 cm)
  • 1x 8R/L/100 cm/Konkurs zwykły, Art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
  • 1x 13R/L1/105 cm/Konkurs zwykły, Art. 238.2.1 (wys. 105 cm)
42 ACCEPTED 2022-11-14 21:43:50
2022-11-04 21:33:40
Zuzanna Trocikowska BOSS
  • 1x 4R/P/110 cm/Konkurs dwufazowy specjalny, Art. 274.2.5 (wys. 110 cm)
  • 1x 5R/N/120 cm/Konkurs zwykły, Art. 238.2.1 (wys. 120 cm)
  • 1x 9R/P/110 cm/Konkurs zwykły, Art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
  • 1x 10R/N/120 cm/Konkurs dwufazowy, Art. 274.1.5.3 (wys. 120 cm)
  • 1x 15R/N1/125 cm/Konkurs zwykły, Art. 238.2.1 (wys. 125 cm)
41 ACCEPTED 2022-11-09 12:55:26
2022-11-03 22:41:48
Julia Zujkiewicz TURYSTKA
  • 1x 5/80 cm/Konkurs dwufazowy, Art. 274.1.5.3 (wys. 80 cm)
  • 1x 6/90 cm/Konkurs dwufazowy, Art. 274.1.5.3 (wys. 90 cm)
  • 1x 27/80 cm/Konkurs z oceną stylu jeźdźca (wys. 80 cm)
  • 1x 28/90 cm/Konkurs z oceną stylu jeźdźca (wys. 90 cm)
  • 1x 35/85 cm/Finał Grupy A2, konkurs dwufazowy specjalny, Art.274.2.5 (wys. 85 cm)
40 ACCEPTED 2022-11-04 09:09:32
2022-11-03 22:41:11
Julia Zujkiewicz FLYING DREAM
  • 2x 6/90 cm/Konkurs dwufazowy, Art. 274.1.5.3 (wys. 90 cm)
  • 2x 28/90 cm/Konkurs z oceną stylu jeźdźca (wys. 90 cm)
  • 1x 35/85 cm/Finał Grupy A2, konkurs dwufazowy specjalny, Art.274.2.5 (wys. 85 cm)
39 ACCEPTED 2022-11-04 09:10:09
2022-11-03 17:18:19
Anna Miłoszewska ZUCCHERO A VELO
  • 2x 6/90 cm/Konkurs dwufazowy, Art. 274.1.5.3 (wys. 90 cm)
  • 2x 28/90 cm/Konkurs z oceną stylu jeźdźca (wys. 90 cm)
  • 1x 36/95 cm/Finał Grupy C, konkurs dwufazowy specjalny, Art.274.2.5 (wys. 95 cm)
38 ACCEPTED 2022-11-04 09:09:27
2022-11-03 15:56:04
Amelia Jończyk AFRODYTA AZ
  • 2x 6/90 cm/Konkurs dwufazowy, Art. 274.1.5.3 (wys. 90 cm)
37 ACCEPTED 2022-11-04 09:09:24
2022-11-03 15:55:07
Amelia Jończyk ARABESKA
  • 2x 6/90 cm/Konkurs dwufazowy, Art. 274.1.5.3 (wys. 90 cm)
36 ACCEPTED 2022-11-04 09:09:18
2022-11-03 11:55:26
Natasza Walczyk R-FOOD ADONIS AZ
  • 2x 2/50 cm/Konkurs dokładności, Art. 238.1.1 (wys. 50 cm)
  • 2x 24/50 cm/Konkurs z oceną stylu jeźdźca (wys. 50 cm)
  • 1x 33/50 cm/Finał Grupy AO, konkurs dwufazowy specjalny, Art.274.2.5 (wys. 50 cm)
35 ACCEPTED 2022-11-04 20:30:05
2022-11-02 20:57:03
Liliana Kostkowska BRICKELL HETTY
  • 1x 6/90 cm/Konkurs dwufazowy, Art. 274.1.5.3 (wys. 90 cm)
  • 1x 7/100 cm/Konkurs dwufazowy, Art. 274.1.5.3 (wys. 100 cm)
  • 2x 28/90 cm/Konkurs z oceną stylu jeźdźca (wys. 90 cm)
  • 1x 35/85 cm/Finał Grupy A2, konkurs dwufazowy specjalny, Art.274.2.5 (wys. 85 cm)
34 ACCEPTED 2022-11-04 09:08:46
2022-11-02 20:03:32
Maria Szmyt MACIEJKA
  • 1x 2/50 cm/Konkurs dokładności, Art. 238.1.1 (wys. 50 cm)
  • 1x 3/60 cm/Konkurs dokładności, Art. 238.1.1 (wys. 60 cm)
  • 1x 24/50 cm/Konkurs z oceną stylu jeźdźca (wys. 50 cm)
  • 1x 25/60 cm/Konkurs z oceną stylu jeźdźca (wys. 60 cm)
  • 1x 33/50 cm/Finał Grupy AO, konkurs dwufazowy specjalny, Art.274.2.5 (wys. 50 cm)
33 ACCEPTED 2022-11-02 19:02:48
2022-11-02 08:14:46
Marcelina Biernaczyk JACOB
  • 2x 4/70 cm/Konkurs dokładności, Art. 238.1.1 (wys. 70 cm)
  • 2x 26/70 cm/Konkurs z oceną stylu jeźdźca (wys. 70 cm)
  • 1x 34/70 cm/Finał Grupy A1, konkurs dwufazowy specjalny, Art.274.2.5 (wys. 70 cm)
32 ACCEPTED 2022-11-02 19:02:54
2022-11-02 08:11:31
Liliana Brzykcy GOLDEN MOMENT
  • 1x 6/90 cm/Konkurs dwufazowy, Art. 274.1.5.3 (wys. 90 cm)
  • 1x 7/100 cm/Konkurs dwufazowy, Art. 274.1.5.3 (wys. 100 cm)
  • 2x 29/100 cm/Konkurs z oceną stylu jeźdźca (wys. 100 cm)
  • 1x 37/105 cm/Finał Grupy D Bis, konkurs dwufazowy specjalny, Art.274.2.5 (wys. 105 cm)
31 ACCEPTED 2022-11-07 11:40:07
2022-11-02 08:10:48
Wiktoria Cwalina DIARADOS
  • 2x 13/P/110 cm/Duże konie, konkurs z oceną stylu jeźdźca (wys. 110 cm)
  • 1x 18/L/100 cm/Duże konie, konkurs dokładności, Art.238.1.1 (wys. 100 cm)
  • 1x 19/P/110 cm/Duże konie, konkurs dwufazowy, Art.274.1.5.3 (wys. 110 cm)
  • 1x 38/110/115 cm/Finał Młodzików i Juniorów Młodszych (Duże Konie), konkurs zwykły z rozgrywką, Art. 238.2.2 (wys. 110/115 cm)
30 ACCEPTED 2022-11-02 19:02:58
2022-11-02 08:09:56
Wiktoria Cwalina LEXUS
  • 1x 8/110 cm/Konkurs dwufazowy, Art. 274.1.5.3 (wys. 110 cm)
  • 1x 9/120 cm/Konkurs dwufazowy, Art. 274.1.5.3 (wys. 120 cm)
  • 1x 31/120 cm/Konkurs z oceną stylu jeźdźca (wys. 120 cm)
  • 1x 37/105 cm/Finał Grupy D Bis, konkurs dwufazowy specjalny, Art.274.2.5 (wys. 105 cm)
29 ACCEPTED 2022-11-02 19:03:00
2022-11-01 20:38:11
Jakub Mroczek VULCANO
  • 1x 6/90 cm/Konkurs dwufazowy, Art. 274.1.5.3 (wys. 90 cm)
  • 1x 7/100 cm/Konkurs dwufazowy, Art. 274.1.5.3 (wys. 100 cm)
  • 2x 29/100 cm/Konkurs z oceną stylu jeźdźca (wys. 100 cm)
  • 1x 37/105 cm/Finał Grupy D Bis, konkurs dwufazowy specjalny, Art.274.2.5 (wys. 105 cm)
28 ACCEPTED 2022-11-14 21:43:55
2022-10-31 16:03:15
Magdalena Karwatka PTYŚ
  • 2x 1R/LL/90 cm/Konkurs dokładności, Art.238.1.1 (wys. 90 cm)
  • 2x 17/LL/90 cm/Duże konie, konkurs dokładności, Art.238.1.1 (wys. 90 cm)
27 ACCEPTED 2022-11-15 20:40:29
2022-10-31 16:02:25
Wiktoria Tymieniecka WIKING PP
  • 1x 6/90 cm/Konkurs dwufazowy, Art. 274.1.5.3 (wys. 90 cm)
  • 1x 7/100 cm/Konkurs dwufazowy, Art. 274.1.5.3 (wys. 100 cm)
  • 2x 28/90 cm/Konkurs z oceną stylu jeźdźca (wys. 90 cm)
  • 1x 36/95 cm/Finał Grupy C, konkurs dwufazowy specjalny, Art.274.2.5 (wys. 95 cm)
26 ACCEPTED 2022-11-02 19:03:08
2022-10-31 16:01:20
Daria Fediow LILI ZAGORKA
  • 1x 5/80 cm/Konkurs dwufazowy, Art. 274.1.5.3 (wys. 80 cm)
  • 1x 6/90 cm/Konkurs dwufazowy, Art. 274.1.5.3 (wys. 90 cm)
  • 2x 28/90 cm/Konkurs z oceną stylu jeźdźca (wys. 90 cm)
  • 1x 36/95 cm/Finał Grupy C, konkurs dwufazowy specjalny, Art.274.2.5 (wys. 95 cm)
25 ACCEPTED 2022-11-02 19:03:12
2022-10-31 14:38:55
Lena Kacprzak PASJONATA POKER
  • 1x 3/60 cm/Konkurs dokładności, Art. 238.1.1 (wys. 60 cm)
  • 1x 4/70 cm/Konkurs dokładności, Art. 238.1.1 (wys. 70 cm)
  • 2x 26/70 cm/Konkurs z oceną stylu jeźdźca (wys. 70 cm)
  • 1x 34/70 cm/Finał Grupy A1, konkurs dwufazowy specjalny, Art.274.2.5 (wys. 70 cm)
24 ACCEPTED 2022-11-14 21:43:57
2022-10-31 13:18:45
Zofia Wiśniewska N'LUSI
  • 2x 26/70 cm/Konkurs z oceną stylu jeźdźca (wys. 70 cm)
  • 1x 34/70 cm/Finał Grupy A1, konkurs dwufazowy specjalny, Art.274.2.5 (wys. 70 cm)
23 ACCEPTED 2022-11-02 19:03:16
2022-10-30 21:40:32
Zofia Hart Dyke MISSISSIPI
  • 1x 7/100 cm/Konkurs dwufazowy, Art. 274.1.5.3 (wys. 100 cm)
  • 1x 29/100 cm/Konkurs z oceną stylu jeźdźca (wys. 100 cm)
  • 1x 30/110 cm/Konkurs z oceną stylu jeźdźca (wys. 110 cm)
  • 1x 37/105 cm/Finał Grupy D Bis, konkurs dwufazowy specjalny, Art.274.2.5 (wys. 105 cm)
22 ACCEPTED 2022-11-02 19:03:19
2022-10-30 21:40:09
Zofia Hart Dyke HAPPY DAY
  • 1x 7/100 cm/Konkurs dwufazowy, Art. 274.1.5.3 (wys. 100 cm)
  • 2x 29/100 cm/Konkurs z oceną stylu jeźdźca (wys. 100 cm)
  • 1x 37/105 cm/Finał Grupy D Bis, konkurs dwufazowy specjalny, Art.274.2.5 (wys. 105 cm)
21 ACCEPTED 2022-11-14 15:04:54
2022-10-30 11:42:34
Martyna Kiereś SPRING STAR'S ARNE
  • 1x 3/60 cm/Konkurs dokładności, Art. 238.1.1 (wys. 60 cm)
  • 1x 4/70 cm/Konkurs dokładności, Art. 238.1.1 (wys. 70 cm)
  • 1x 25/60 cm/Konkurs z oceną stylu jeźdźca (wys. 60 cm)
  • 1x 26/70 cm/Konkurs z oceną stylu jeźdźca (wys. 70 cm)
  • 1x 34/70 cm/Finał Grupy A1, konkurs dwufazowy specjalny, Art.274.2.5 (wys. 70 cm)
20 ACCEPTED 2022-11-02 19:03:32
2022-10-30 11:42:10
Zofia Pakur LEMINUS
  • 1x 6/90 cm/Konkurs dwufazowy, Art. 274.1.5.3 (wys. 90 cm)
  • 1x 7/100 cm/Konkurs dwufazowy, Art. 274.1.5.3 (wys. 100 cm)
  • 1x 28/90 cm/Konkurs z oceną stylu jeźdźca (wys. 90 cm)
  • 1x 29/100 cm/Konkurs z oceną stylu jeźdźca (wys. 100 cm)
  • 1x 37/105 cm/Finał Grupy D Bis, konkurs dwufazowy specjalny, Art.274.2.5 (wys. 105 cm)
19 ACCEPTED 2022-11-02 19:03:36
2022-10-30 07:00:16
Magdalena Prasek USHER Z
  • 1x 5R/N/120 cm/Konkurs zwykły, Art. 238.2.1 (wys. 120 cm)
  • 1x 10R/N/120 cm/Konkurs dwufazowy, Art. 274.1.5.3 (wys. 120 cm)
  • 1x 15R/N1/125 cm/Konkurs zwykły, Art. 238.2.1 (wys. 125 cm)
18 ACCEPTED 2022-11-02 19:03:38
2022-10-29 22:12:02
Helena Pałosz TITAN
  • 1x 5/80 cm/Konkurs dwufazowy, Art. 274.1.5.3 (wys. 80 cm)
  • 1x 6/90 cm/Konkurs dwufazowy, Art. 274.1.5.3 (wys. 90 cm)
  • 2x 28/90 cm/Konkurs z oceną stylu jeźdźca (wys. 90 cm)
  • 1x 36/95 cm/Finał Grupy C, konkurs dwufazowy specjalny, Art.274.2.5 (wys. 95 cm)
17 ACCEPTED 2022-11-02 19:03:42
2022-10-29 19:44:50
Amelia Zubczyńska SHAKKATO PB Z
  • 2x 13/P/110 cm/Duże konie, konkurs z oceną stylu jeźdźca (wys. 110 cm)
16 ACCEPTED 2022-11-02 19:03:45
2022-10-29 17:59:45
Julia Dukat PALMERRO P
  • 2x 12/L/100 cm/Duże konie, konkurs z oceną stylu jeźdźca (wys. 100 cm)
  • 2x 18/L/100 cm/Duże konie, konkurs dokładności, Art.238.1.1 (wys. 100 cm)
  • 1x 43/80/90/100/110 cm/Pocieszenia na kucach, konkurs zwykły, Art. 238.2.1 (wys. 80/90/100/110 cm)
15 ACCEPTED 2022-11-02 19:03:48
2022-10-29 17:46:58
Hubert Prasek ISGAAR
  • 1x 5/80 cm/Konkurs dwufazowy, Art. 274.1.5.3 (wys. 80 cm)
  • 1x 6/90 cm/Konkurs dwufazowy, Art. 274.1.5.3 (wys. 90 cm)
  • 1x 27/80 cm/Konkurs z oceną stylu jeźdźca (wys. 80 cm)
  • 1x 28/90 cm/Konkurs z oceną stylu jeźdźca (wys. 90 cm)
  • 1x 35/85 cm/Finał Grupy A2, konkurs dwufazowy specjalny, Art.274.2.5 (wys. 85 cm)
14 ACCEPTED 2022-11-02 19:03:51
2022-10-28 22:34:32
Apolonia Myler MARKIZA
  • 2x 27/80 cm/Konkurs z oceną stylu jeźdźca (wys. 80 cm)
  • 1x 35/85 cm/Finał Grupy A2, konkurs dwufazowy specjalny, Art.274.2.5 (wys. 85 cm)
13 ACCEPTED 2022-11-02 19:03:54
2022-10-28 20:54:14
Milena Szeliga LA COSTA
  • 2x 28/90 cm/Konkurs z oceną stylu jeźdźca (wys. 90 cm)
  • 1x 36/95 cm/Finał Grupy C, konkurs dwufazowy specjalny, Art.274.2.5 (wys. 95 cm)
12 ACCEPTED 2022-11-02 19:03:58
2022-10-28 17:06:35
Klara Kajdrys AMARULA 9
  • 2x 28/90 cm/Konkurs z oceną stylu jeźdźca (wys. 90 cm)
  • 1x 35/85 cm/Finał Grupy A2, konkurs dwufazowy specjalny, Art.274.2.5 (wys. 85 cm)
11 ACCEPTED 2022-11-02 19:04:01
2022-10-28 16:00:16
Jagoda Krauze SZAFIR
  • 2x 12/L/100 cm/Duże konie, konkurs z oceną stylu jeźdźca (wys. 100 cm)
  • 1x 18/L/100 cm/Duże konie, konkurs dokładności, Art.238.1.1 (wys. 100 cm)
  • 1x 19/P/110 cm/Duże konie, konkurs dwufazowy, Art.274.1.5.3 (wys. 110 cm)
  • 1x 44/90/100/110/120/cm/Pocieszenia na dużych koniach, konkurs zwykły, Art. 238.2.1 (wys. 90/100/110/120 cm)
10 ACCEPTED 2022-11-02 19:04:04
2022-10-28 15:59:48
Jagoda Krauze HIMENA
  • 1x 13/P/110 cm/Duże konie, konkurs z oceną stylu jeźdźca (wys. 110 cm)
  • 1x /50 cm/Zabawy konne (wys. 50 cm)
  • 1x 19/P/110 cm/Duże konie, konkurs dwufazowy, Art.274.1.5.3 (wys. 110 cm)
  • 1x 38/110/115 cm/Finał Młodzików i Juniorów Młodszych (Duże Konie), konkurs zwykły z rozgrywką, Art. 238.2.2 (wys. 110/115 cm)
9 ACCEPTED 2022-11-02 19:04:07
2022-10-28 12:28:50
Kalina Sierakowska HELABA D'INSEGOTTE
  • 2x 28/90 cm/Konkurs z oceną stylu jeźdźca (wys. 90 cm)
  • 1x 36/95 cm/Finał Grupy C, konkurs dwufazowy specjalny, Art.274.2.5 (wys. 95 cm)
8 ACCEPTED 2022-11-02 19:04:12
2022-10-28 10:44:11
Zofia Janusz LOUGH DERG MAY FLY(GATEAU HELLO DOLLY)
  • 1x 8/110 cm/Konkurs dwufazowy, Art. 274.1.5.3 (wys. 110 cm)
  • 1x 9/120 cm/Konkurs dwufazowy, Art. 274.1.5.3 (wys. 120 cm)
  • 2x 30/110 cm/Konkurs z oceną stylu jeźdźca (wys. 110 cm)
  • 1x /120 cm/GP Finał Grupy D i E, konkurs zwykły z rozgrywką, Art. 238.2.2.(wys. 120 cm)
7 ACCEPTED 2022-11-02 19:04:15
2022-10-28 09:56:18
Zofia Paterek BANDA
  • 2x 27/80 cm/Konkurs z oceną stylu jeźdźca (wys. 80 cm)
  • 1x 35/85 cm/Finał Grupy A2, konkurs dwufazowy specjalny, Art.274.2.5 (wys. 85 cm)
6 ACCEPTED 2022-11-02 19:04:19
2022-10-28 09:45:46
Aleksandra Czarnecka JUULTJE
  • 2x 27/80 cm/Konkurs z oceną stylu jeźdźca (wys. 80 cm)
  • 1x 35/85 cm/Finał Grupy A2, konkurs dwufazowy specjalny, Art.274.2.5 (wys. 85 cm)
5 ACCEPTED 2022-11-02 19:04:26
2022-10-28 09:21:29
Maria Koperska - Pacyńska WINDHOEK'S JANTAR
  • 1x 3/60 cm/Konkurs dokładności, Art. 238.1.1 (wys. 60 cm)
  • 1x 4/70 cm/Konkurs dokładności, Art. 238.1.1 (wys. 70 cm)
  • 1x 25/60 cm/Konkurs z oceną stylu jeźdźca (wys. 60 cm)
  • 1x 26/70 cm/Konkurs z oceną stylu jeźdźca (wys. 70 cm)
  • 1x 34/70 cm/Finał Grupy A1, konkurs dwufazowy specjalny, Art.274.2.5 (wys. 70 cm)
4 ACCEPTED 2022-11-02 19:04:29
2022-10-28 09:19:55
Maria Koperska - Pacyńska TOSKANIA
  • 1x 3/60 cm/Konkurs dokładności, Art. 238.1.1 (wys. 60 cm)
  • 1x 26/70 cm/Konkurs z oceną stylu jeźdźca (wys. 70 cm)
  • 1x 34/70 cm/Finał Grupy A1, konkurs dwufazowy specjalny, Art.274.2.5 (wys. 70 cm)
3 ACCEPTED 2022-11-02 19:04:32
2022-10-28 08:38:29
Monika Kulesza LOWERBORDER'S LISA
  • 1x 5/80 cm/Konkurs dwufazowy, Art. 274.1.5.3 (wys. 80 cm)
  • 1x 6/90 cm/Konkurs dwufazowy, Art. 274.1.5.3 (wys. 90 cm)
  • 1x 27/80 cm/Konkurs z oceną stylu jeźdźca (wys. 80 cm)
  • 1x 28/90 cm/Konkurs z oceną stylu jeźdźca (wys. 90 cm)
  • 1x 35/85 cm/Finał Grupy A2, konkurs dwufazowy specjalny, Art.274.2.5 (wys. 85 cm)
2 ACCEPTED 2022-11-02 19:04:37
2022-10-28 07:14:26
Zuzanna Linke INCALA
  • 1x 12/L/100 cm/Duże konie, konkurs z oceną stylu jeźdźca (wys. 100 cm)
  • 1x 13/P/110 cm/Duże konie, konkurs z oceną stylu jeźdźca (wys. 110 cm)
  • 1x 18/L/100 cm/Duże konie, konkurs dokładności, Art.238.1.1 (wys. 100 cm)
  • 1x 19/P/110 cm/Duże konie, konkurs dwufazowy, Art.274.1.5.3 (wys. 110 cm)
  • 1x 38/110/115 cm/Finał Młodzików i Juniorów Młodszych (Duże Konie), konkurs zwykły z rozgrywką, Art. 238.2.2 (wys. 110/115 cm)
1 ACCEPTED 2022-11-02 19:04:43
2022-10-28 06:41:23
Karolina Szaniawska JEFFERSON AIRPLANE
  • 1x 13/P/110 cm/Duże konie, konkurs z oceną stylu jeźdźca (wys. 110 cm)
  • 1x /50 cm/Zabawy konne (wys. 50 cm)
No. Rider Club
Year of birth
National Equ.Fed. ID
FEI ID
1. Biernaczyk Marcelina KJ Podkowa Gruszczyn
2012 (Mł.)
O062410
2. Bisaga Ines KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego
2005 (J.)
O039145
3. Bohdanowicz Konstancja Cecylia INTERHR - JKS Poczernin Sp. z o. o.
2004 (J.)
O033953
4. Brzykcy Liliana KJ Podkowa Gruszczyn
2011 (Mł.)
O060389
5. Chojnacka Nadia bpk
O052232
6. Chojniak Anna Fundacja KJ Pałasz Golub-Dobrzyń
S
O009162
7. Cholewczuk Zuzanna JKS ,,Rywal Grudziądz
2011 (Mł.)
O077194
8. Chrzanowska Zofia KJ Wiktorowo
2001 (MJ.)
O026640
9. Chwesewicz Olimpia St. Interhorse Dobra Nadzieja
2008 (JM.)
O063767
10. Chylińska Antonia KJ Dilmar
2009 (JM.)
O058736
11. Cwalina Wiktoria KJ Podkowa Gruszczyn
2011 (Mł.)
O057092
12. Cytowska Iga St. SKJ Bobrowy Staw
2008 (JM.)
O058227
13. Czarnecka Aleksandra Akademia Jeździecka Dawidy
2011 (Mł.)
O064949
14. Czeszejko-Sochacki Filip JKS u Robsonów Dąbrówka Mała
2009 (JM.)
O063646
15. Depczyńska Amelia Ciechociński Klub Jeździecki Bonanza
2007 (JM.)
O070145
16. Detmer Marcelina KJ Skok - Agrofood Grabowiec
S
O039669
17. Drzycimska Iga Kj Młyńska Struga
2009 (JM.)
O051802
18. Dudziński Karol Bez Przynależności Klubowej
2009 (JM.)
O077176
19. Dukat Julia St. Interhorse Dobra Nadzieja
2002 (MJ.)
O050465
20. Fediow Daria KJ Podkowa Gruszczyn
2008 (JM.)
O055251
21. Grad Alicja St. Interhorse Dobra Nadzieja
2007 (JM.)
O053068
22. Hart Dyke Zofia KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego
2009 (JM.)
O059845
23. Janiszewska Lena JKS Salio Besiekierz Rudny
2009 (JM.)
O049333
24. Janusz Zofia AKADEMIA JEŻDZIECKA DAWIDY
2009 (JM.)
O057823
25. Jończyk Amelia Sportowy Klub Jeździecki ,,Asteria Płock
2004 (J.)
0053066
26. Kacprzak Lena Polish Pony Club Tomaszkowo
2012 (Mł.)
O067580
27. Kajdrys Klara KJ Akademia Kucania Dawidy
2011 (Mł.)
O061567
28. Kamińska Klaudia BPK kuj-pom
2001 (MJ.)
O034084
29. Karwatka Magdalena KJ Podkowa Gruszczyn
2005 (J.)
O047576
30. Kazimierczak Gaja KJ Janowice
2011 (Mł.)
O058812
31. Kiereś Martyna Sopocki Klub Jeździecki
2012 (Mł.)
O067636
32. Koperska - Pacyńska Maria JKS u Robsonów Dąbrówka Mała
2011 (Mł.)
O064083
33. Kostkowska Liliana SKJ Ponylandia Wojciechowice
2012 (Mł.)
O059440
34. Krauze Jagoda AKADEMIA JEŹDZIECKA DAWIDY
2007 (JM.)
O055575
35. Krzeszewska Zofia Akademia Jeździecka Dawidy
2010 (JM.)
O064947
36. Kulesza Monika KJ Humorek Krawcowizna
2012 (Mł.)
O063686
37. Kurzeja Zuzanna Bpk
2003 (MJ.)
O041295
38. Legawiec Edyta St. Interhorse Dobra Nadzieja
S
O045507
39. Lewandowski Bogumił
40. Lewandowski Bogumił KJ Victoria Bierzewice
S
O037237
41. Linke Zuzanna Akademia Jeździecka Dawidy
2007 (JM.)
O055015
42. Łukasiak-Uss Zuzanna KJ Młyńska Struga
S
O004361
43. Miłoszewska Anna Akademia Jeździecka Dawidy
2010 (JM.)
O063159
44. Moczkowska Carla KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego
2009 (JM.)
O058183
45. Mroczek Jakub Jeździecki Klub Sportowy u Robsonów
2010 (JM.)
O052047
46. Myler Apolonia Akademia Jeździecka Dawidy
2011 (Mł.)
O068472
47. Nachyna Nikola KJ Aldragho Piaseczno
2008 (JM.)
O059529
48. Nowakowska Blanka Jks Radonia ZT - Stajnia Rukola
2010 (JM.)
O072733
49. Orczyk Hanna bpk
2011 (Mł.)
O063613
50. Orczyk Zofia bpk
2007 (JM.)
O055701
51. Pakur Zofia Sopocki Klub Jeździecki
2009 (JM.)
O049348
52. Pałosz Helena SKJ Pony Power
2010 (JM.)
O062531
53. Paterek Zofia Akademia Jeździecka Dawidy
2011 (Mł.)
O062312
54. Paw Marcin Fundacja KJ Pałasz Golub-Dobrzyń
S
O054481
55. Prasek Hubert St. Interhorse Dobra Nadzieja
2012 (Mł.)
O062296
56. Prasek Magdalena St. Interhorse Dobra Nadzieja
S
O000912
57. Ratajska Gabriela JKS Salio Besiekierz Rudny
2005 (J.)
O036019
58. Rudasz Włodzimierz LKS Nadwiślanin Kwidzyn
S
O001688
59. Rutkowska Kamila Stajnia Silka
2009 (JM.)
O060651
60. Sierakowska Kalina Akademia Jeździecka Dawidy
2011 (Mł.)
O060237
61. Śluborski Jakub KJ Łąck
62. Soplak Dominika SKJ Asteria Płock
2008 (JM.)
O051659
63. Szaniawska Karolina Akademia Jeździecka Dawidy
2006 (J.)
O045596
64. Szeliga Milena KU AZS Politechniki Warszawskiej
2009 (JM.)
O070333
65. Szmyt Maria Polish Pony Club Tomaszkowo
2013 (Mł.)
O067626
66. Taranowska Astrida CKJ Bonanza
S
O046677
67. Trocikowska Zuzanna Jks Radonia ZT -Satajnia Rukola
2006 (J.)
O051004
68. Tsapin Artiem BPK (MAZ)
2005 (J.)
O069618
69. Tymieniecka Wiktoria KJ Podkowa Gruszczyn
2009 (JM.)
O061493
70. Walczyk Natasza Polish Pony Club Tomaszkowo
2013 (Mł.)
O067624
71. Winiecka Amelia Ciechociński KJ Bonanza
2007 (JM.)
O056718
72. Wiśniewska Zofia KU AZS Politechniki Warszawskiej
2012 (Mł.)
O066802
73. Włodarczyk Oliwia BPK (MAZ)
2010 (JM.)
O084656
74. Woźniak Piotr ŁKJ Łódź
2010 (JM.)
O062371
75. Woźniak Stanisław ŁKJ Łódź
2011 (Mł.)
O058369
76. Zakrzewska Maja BPK - MAZ
2007 (JM.)
O062976
77. Zaręba Aleksandra KJ Łąck przy SO w Łącku
2004 (J.)
O040535
78. Zawadzka Katarzyna SKJ Beckersport Laszczki
2010 (JM.)
O059420
79. Zubczyńska Amelia KJ Humorek Krawcowizna
2006 (J.)
O044214
80. Zujkiewicz Julia Akademia Jeździecka Dawidy
2010 (JM.)
O062054
No. Horse number Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin PONY Group National Equ.Fed. ID Passport number FEI Passport
1.

62

AFRODYTA AZ PKSP POL 2007 klacz gniada/169 F: Granilli S
M: Artemida
K013302 POL009600100507
2.

73

AKWITANIA UKR. WIERZCH. UKR 2017 klacz siwa/167 F: nn /
M: nn /
K033966 011570
3.

115

ALTAIR MŁP POL 2010 Wałach gniada F: Emaks /
M: Ajsza Dahomanka / Dabur Dahoman
K019742 616006580090410
4.

48

AMARULA 9 Niemiecki Kuc Wierzchowy GER 2009 wałach gniada/kuc:141 F: Acado / Acadius
M: Donna Felina / Kooihuster Wessel
C K032821 DE456370366209
5.

25

ANAPON PRINCESS JULIET WELSH COB POL 2013 klacz kara/kuc:143 F: Sydentham George /
M: Coedenjoy Madonna /
D K035383 826046020170610
6.

64

ANTWERPIA SP POL 2012 Klacz gniada/176 F: Watson han
M: Aruba sp / Rubin han
K034971 brak
7.

61

ARABESKA PKSP POL 2009 klacz gniada/167 F: Wieland
M: Ascona V
K031889 616009660880809
8.

87

ARDWHOLIHANE BISCUIT KUC CONNEMARA POL 2011 wałach jelenia/kuc:148 F: Coulaghard Stripey
M: Ardwholihane Lady
K033778 372004000011037
9.

109

ARGENTINA PKSP POL 2011 klacz kasztanowata/168 F: Cento Sohn
M: Alfara
K022637 616009530197811
10.

30

BANDA KUC POL 2007 klacz ciemnogniada/kuc:148 F: Nando/ Nightstar
M: Bajkowa Gwiazdka/ Alibaba
D/A2 K030645 B013961S
11.

88

BENJAMIN PP Deutsches Reitpony POL 2014 wałach kasztanowata/kuc:140 F: Baccarat
M: Niina PP
K028550 DE434340271414
12.

22

BOSS MŁP POL 2006 wałach gniada/177 F: Banknot / Emir
M: Iwa / nn
K012562 616006580770106
13.

10

BRICKELL HETTY WELSH COB POL 2010 klacz gniada/kuc:149 F: Glanvyrnwy Guto Goch / Nantymynydd Mab
M: Brickell Golden Lady / Lanvyrnwy Equus
D K032568 826046020160147
14.

68

CARILO HOLSZTYŃSKA POL 2012 wałach kara/182 F: Crusander
M: Zemita
K022674 DE421000259512
15.

100

CATAMARA'N HOLSZTYŃSKA GER 2010 wałach siwa/173 F: CORRADO I
M: OLRAUNE
K021390 DE421000025210
16.

108

CHACCONA BLUE S HANOWERSKA POL 2018 klacz kasztanowata/162 F: Chaccon Blue
M: Doreen
K033297 DE431310773818
17.

97

CINZANO MK SP POL 2014 wałach gniada/172 F: Bolero de Revel
M: Cher
K026401 616009600172814
18.

66

CLINT PLEASURE HOL GER 2008 klacz siwa/158 F: Clinton / Corrado I
M: United Pleasure / For Pleasure
K020754 DE421000134709
19.

105

CONWAY H WESTF GER 2012 wałach kasztanowata/178 F: Catoki / Cambridge
M: Any Way / Arpeggio
K031075 DE4414107577312
20.

112

CORLANDO V DWB DEN 2014 wałach kasztanowata/158 F: Comeback II
M: Sunshine V / Stravinsky
K029850 208333201403215
21.

74

CORTAZAR SP POL 2013 wałach kasztanowata/169 F: Quality Time
M: Contessa / Coriano Z
K022581 616009510253313
22.

118

DARO BLUE TS POL 2014 wałach ciemnogniada/- F: Diarado / Diamant de Semilly
M: Chacorla / Chacco-Blue
K031162 B0108258S
23.

75

DIARADOS OS GER 2016 wałach kara/mk:157 F: Diarado / Diamant De semilly
M: Rosa / Calico
K028892 DE418184230016
24.

111

DON REVERDY C Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2015 wałach kasztanowata/172 F: If Du Reverdy
M: Dumka
K034216 616 009 52 00772 15
25.

24

DONDER H KUC POL 2009 wałach siwa/kuc:149 F: Dexter Leam Pondi
M: Carmen M
D K033974 528008090037109
26.

72

EL CAFA HOLST. POL 2016 klacz kara/168 F: CASTELLAN II
M: ENJOY PKZ
BRAK BRAK
27.

101

EQUUS KUC POL 2003 wałach siwa/kuc:138 F: Nico-K
M: Eufemia
C K016844 POL 013 57 01440 03
28.

95

ESCORDIA MK SP POL 2015 klacz siwa/162 F: Bolero De Ravel
M: Emi MK
K035015 616009600195015
29.

63

FLYING DREAM DRP POL 2008 wałach gniada/kuc:149 F: For kids only
M: NN
K030613 DE020000018106
30.

89

FOREST GUMP KUC POL 2017 wałach izabelowata/kuc:143 F: Zefir / Wolling's Dante
M: Fiona / Turnina's Gismore
D K032112 A0019957S
31.

96

GAJA SP POL 2011 Klacz skarogniada/- F: Solaris
M: Gloria V
K020695 -
32.

114

Gallant F:
M:
33.

32

GOLDEN MOMENT DRP GER 2009 wałach kasztanowata/kuc:146 F: Golden Dream / DonnerBlitz
M: Padija / Play Back
D K029410 DE441411227909
34.

16

GOLDEN ROSE HOLST. POL 2014 klacz siwa/164 F: Mylord Carthago
M: Adrette
K026474 DE421000549514
35.

26

GRETA VON CRUISING ISH IRL 2016 klacz kasztanowata/170 F: Cruising Arish / Sea Crest
M: Goldicova / Touchdown
K029976 372414006047490
36.

38

HAPPY DAY NEW FOREST POL 2012 klacz jelenia/kuc:146 F: Rivaldo H / Kantje's Ronaldo
M: Amalia / Berkhof's Higgledy Piggledy
D K030336 528018020122241
37.

51

HELABA D'INSEGOTTE KUC BELGIJSKI BEL 2003 klacz skarogniada/kuc:138 F: Orchid's Deamii / Rusty 195
M: Zorka /
C K030254 BELP218254BWP
38.

50

HIMENA WLKP POL 2009 klacz kara/161 F: Himen / Oder
M: Hida / Golem
K028746 616007520110709
39.

67

HORAYA OMGH KWPN POL 2012 klacz siwa/164cm F: Quasimodo Z
M: Shoraya
K026999 528003201207530
40.

117

HUNCWOT M 2013 ogier gniady F: Diokles / Haracz
M: Huanita / Toledo
K032868
41.

57

INCALA HAN GER 2009 klacz kasztanowata/169 F: Incolor / C-Indoctro
M: Lady / Lady's King
K022474 DE433332154009
42.

65

INTUICJA KOŃSKI GAJ KUC POL 2007 klacz siwa/kuc:139 F: Very Top / Going Top
M: Idylla / Kolczyk
C K020962 B0109035S
43.

45

ISGAAR KUC GER 2005 klacz bułana/kuc:149 F: Tilo / Belvoir Turks Cap
M: Immaculada / Capitol I
D K016211 DE422220048005
44.

31

JACOB KUC POL 2008 wałach kara/kuc:125 F: nn / nn
M: nn / nn
A1 K018737 616999610318008
45.

58

JEFFERSON AIRPLANE KWPN NED 2014 wałach gniada/168 F: Triomphe de Muze / Chin Chin
M: Holga / Iago C
K028908 528003201408158
46.

53

JUULTJE KUC NED 2012 klacz kara/kuc:133 F: NN
M: NN
C/A2 K023955 528015120120189
47.

28

KACAVANTA VTH KWPN POL 2015 klacz gniada/170 F: Kannan
M: Karavanta VTH
K030621 528003201508675
48.

98

KASSARI SP POL 2006 klacz kasztanowata/165 F: Rhytmus S
M: Kalahari
K035038 .
49.

94

KOMFORT J Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2017 wałach siwa/174 F: Castle Rock
M: Kanada
LKPZJ/16302/22 616098200209671
50.

76

KONSTANCJA Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2017 klacz gniada/166 F: Galerius
M: Kwinta
Brak A0008982S
51.

47

LA COSTA KUC POL 2014 klacz skarogniada/kuc:139 F: Lordek
M: Lila
C K028330 616 013 52 00984 14
52.

110

LA SANTINA Z ZANGERSHEIDE POL 2016 klacz gniada/165 F: La Calidad
M: Latika
- 056015Z55605716
53.

7

LEMINUS NRPS POL 2008 wałach izabelowata/kuc:148 F: Le Matsjo
M: Polly T / Kielshoop Honeydas
D K028860 528008080117808
54.

20

LEMONIADA WLKP POL 2004 klacz gniada/171 F: Ignam / Akropol
M: Legumina / Hamlet Go
K029154 POL007600019604
55.

33

LEXUS KUC POL 2012 wałach siwa/149 F: Nemo / Barako
M: L-Brenda / Jasmont
D K020887 616013660027212
56.

35

LILI ZAGORKA KUC POL 2008 klacz kasztanowata/kuc:140 F: V.I.P./
M: Ledy Peggy /
C K029868 013670148508
57.

73

LINDA SP POL 2006 Klacz kasztanowata F: Rodos / Lais
M: Loska / Lew II
K025587 POL999590250506
58.

82

LONGLIFE Holenderski Kuc Walijski NED 2011 wałach gniada/kuc:147 F: Leandros Sirik
M: Blakt’s Ashly
D K028152 528017201101099m
59.

52

LOUGH DERG MAY FLY(GATEAU HELLO DOLLY) KUC CONNEMARA POL 2011 klacz bułana/kuc:149 F: Capparoe Lad / Coosheen Callowfeenish Ca
M: Lough Owel Carrowmore Las / High Peak
D K029249 M326088
60.

56

LOWERBORDER'S LISA NEW FOREST PONY POL 2008 klacz kasztanowata/kuc:139 F: Kantje's Ronaldo
M: Lowerborder's Selester
C K033426 528018020082329
61.

71

LUBAWA WESTF POL 2010 klacz gniada/170 F: -
M: -
- -
62.

81

LUZUELA KWPN POL 2016 klacz siwa/- F: Cohinoor VDL / Cornet Obolensky
M: Douglas / Tangelo Van De Zuuthoeve
K031164 528003201607331
63.

104

LYJANOS V/D HEES Z Z POL 2017 wałach gniada/175 F: Lyjanero / Landos
M: Sissi III / Colman
K032851 056015Z55681417
64.

91

ŁOBUZ M. POL 2015 wałach skarogniada/155 F: Lansjer / Emir
M: Łęczyca / Ben
K031512 616006570130515
65.

70

M.CARMELYUK DZHIGITAR MGR KWPN NED 2017 ogier siwa/168 F: Cornet Obolensky BWP/ Clinton
M: I.Kleopatra / Captain Fire
K033965 5280032017710656
66.

59

MACIEJKA KUC WALIJSKI POL 2005 klacz siwa/kuc:111 F: Folkert
M: Meggie
A0 K026510 POL013540037105
67.

46

MARKIZA KOŃ MAŁY POL 2014 klacz siwa/kuc:145 F: Faktor / Lord Star
M: Marjac's Rianne / Steehorst Freelance
D K031356 616013510283114
68.

9

MIŁEK PONYSPORT KUC POL 2007 wałach gniada/kuc:138 F: Waron / Waluś
M: Mała Mi / Witalis
C K017501 POL0135570315207
69.

37

MISSISSIPI KUC CONNEMARA POL 2012 klacz siwa/kuc:147 F: Innellan Phoenix / Liscaninana Boy
M: Mystic Moonshadow / Lishmar Rabel
D K021250 616013661246212
70.

99

MŁODY JAPE XX POL 2010 Wałach gniada F: Jape (USA) /
M: Młoda Panna / Who Knows
K019250 616POL10007028T
71.

6

N'LUSI KUC POL 2012 klacz bułana/kuc:127 F: Tija Vlijt's Victor /
M: Nelly /
A1 K026694 616013600252912
72.

86

NANA Polski Kuc Wierzchowy POL 2017 klacz kasztanowata/kuc:135 F: Durleyhall Archimedes
M: Naradka
Brak 616013520044717
73.

77

OSTEN KUC SWE 2011 wałach dereszowata/kuc:145 F: NN
M: NN
D K031544 752001000118303
74.

44

PALMERRO P SP POL 2012 wałach siwa/166 F: Con Calma / Calato
M: Palegrina P / Correro
K022431 616009610012312
75.

83

PASJONATA NADIA KUC POL 2008 klacz myszata/kuc:136 F: Wolling's Lion King / Steehorst Celebration
M: Nata / Lazar
C K031837 POL013610018408
76.

36

PASJONATA POKER KUC WALIJSKI POL 2013 wałach siwa/kuc:130 F: Tijd Vlijt's Santiago / Telynau Souza
M: Polly / Den Bramel's Baye
C K025043 616013610121713
77.

85

PASO DOBLE KUC POL 2009 wałach kara/kuc:148 F: Nando Super
M: Penny
K027463 616013520055609
78.

92

PERFECT-PRO WLKP POL 2013 wałach kara/175 F: Pro Savage / Pilox
M: Pogonia / Dłużnik
K031514 616007592056513
79.

4

PTYŚ SP POL 2006 wałach kasztanowata/170 F: Song / Elmero
M: Plamka /
K020845 POL009530160006
80.

60

R-FOOD ADONIS AZ KUC WALIJSKI POL 2007 wałach siwa/kuc:112 F: Springbourne Caerwyn / Breachwood Marwyn
M: Rotgers Annelyn / Vechtzicht's Cymro Bach
A0 K029007 616013600465907
81.

84

R-FOOD JOHN AZ KUC POL 2015 wałach kasztanowata/kuc:148 F: Tijd Vlijt's Victor` / Tijd Vlijt's Santiago
M: Joda / Enjoy Plan
D K029833 616013600253015
82.

43

SHAKKATO PB Z ZANGERSHEIDE BEL 2016 wałach ciemnogniada/168 F: Stakkato / Spartan
M: Charity / Nonstop
K031754 056015Z55592616
83.

90

SILKA Sp(Szlachetna Półkrew) POL 2007 klacz ciemnogniada/160 F: nn
M: nn
K033008 616 999 66 19332 07
84.

107

SPRING STAR'S ARNE WELSH POL 2015 ogier izabelowata/kuc:131 F: Nn
M: Nn
A1 K030716 528017201500336
85.

49

SZAFIR SP POL 2016 wałach kasztanowata/168 F: Faust Z / Furioso II
M: Sedonia / Darco
K032678 616009610057616
86.

42

TITAN DARTMOOR CROSS POL 2005 wałach gniada/kuc:137 F: Nn
M: Nn
C K028024 826073DH5090039
87.

55

TOSKANIA KUC WALIJSKI POL 2005 klacz kara/kuc:120 F: Twix /
M: Gaskonia /
A0 K014651 POL013640024405
88.

13

TURYSTKA TYP KUC POL 20-05-2014 klacz siwa/kuc:142 F: NN
M: NN
D K032017 616999590041114
89.

41

USHER Z ZANG POL 2015 wałach kasztanowata/164 F: U Can't Lose / Nothing To Lose
M: Chilli / Turbud Quirinus
K028084 056015Z55512115
90.

69

VADIS XX POL 2016 wałach skarogniada/168 F: Battle Of Marengo / Galileo
M: Flying Fantasy / Monsun
K031498 372IRE45243323T
91.

102

VALES BLUERAY KUC CONNEMARA IRL 2008 wałach siwa/kuc:148 F: Vales Blue Rebel /
M: Vales Molly /
D K024184 826082-001201313
92.

34

VULCANO MAŁY KOŃ POL 2016 wałach kasztanowata/mk:148 F: Duranto Z / Prinsenhof's Dino
M: Vanilia / Wicher
D K030285 616 013 53 00266 16
93.

93

WEIHAIWEJ Polski Koń Szachetny Półkrwi POL 2017 wałach gniada/172 F: Farezzo B
M: Wanda
Brak 616098200226158
94.

116

WESFALIA SP POL 2010 Klacz gniada F: Quaide Cassin / Cassini I
M: Wisła / Izjum
K020299 616009640020010 104XZ77
95.

5

WIKING PP DRP POL 2006 wałach gniada/kuc:141 F: V I P / Visconti
M: Willoway Miss Minx / Chiddock Fankino
C K010983 POL013670112006
96.

54

WINDHOEK'S JANTAR KUC WALIJSKI POL 2011 wałach jasnokasztanowata/kuc:125 F: Turnina's Gismore /
M: Windhoek's Jozefin / Boreas Ubbo
A1 K030563 616013640081011
97.

78

ZALOTKA KUC POL 2012 klacz kasztanowata/kuc:130 F: NN
M: NN
A1 Brak 616999520044112
98.

11

ZUCCHERO A VELO Polski Kuc Wierzchowy POL 2011 ogier gniada/141 F: Malbron
M: LHS'Zanadiqua
K023354 6160136614396
Rider Club
Competition
Prize
Bisaga Ines KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego
bon 200 zł
Brzykcy Liliana KJ Podkowa Gruszczyn
bon 50 zł
bon 150 zł
Chylińska Antonia KJ Dilmar
bon 200 zł
bon 100 zł
bon 150 zł
Cwalina Wiktoria KJ Podkowa Gruszczyn
bon 150 zł
bon 150 zł
bon 300 zł
bon 300 zł
bon 100 zł
Czeszejko-Sochacki Filip JKS u Robsonów Dąbrówka Mała
bon 200 zł
Drzycimska Iga Kj Młyńska Struga
bon 80 zł
Fediow Daria KJ Podkowa Gruszczyn
bon 50 zł
bon 150 zł
Grad Alicja St. Interhorse Dobra Nadzieja
bon 50 zł
Hart Dyke Zofia KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego
bon 150 zł
bon 200 zł
Janiszewska Lena JKS Salio Besiekierz Rudny
bon 150 zł
bon 200 zł
Janusz Zofia AKADEMIA JEŻDZIECKA DAWIDY
bon 100 zł
Jończyk Amelia Sportowy Klub Jeździecki ,,Asteria Płock
bon 120 zł
Kazimierczak Gaja KJ Janowice
bon 150 zł
Kiereś Martyna Sopocki Klub Jeździecki
bon 150 zł
Koperska - Pacyńska Maria JKS u Robsonów Dąbrówka Mała
bon 50 zł
bon 100 zł
bon 80 zł
Kostkowska Liliana SKJ Ponylandia Wojciechowice
bon 50 zł
Krzeszewska Zofia Akademia Jeździecka Dawidy
bon 100 zł
Kulesza Monika KJ Humorek Krawcowizna
bon 100 zł
bon 100 zł
Miłoszewska Anna Akademia Jeździecka Dawidy
bon 50 zł
Moczkowska Carla KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego
bon 100 zł
Nachyna Nikola KJ Aldragho Piaseczno
bon 120 zł
bon 50 zł
Pakur Zofia Sopocki Klub Jeździecki
bon 100 zł
bon 150 zł
Prasek Hubert St. Interhorse Dobra Nadzieja
bon 100 zł
bon 50 zł
Soplak Dominika SKJ Asteria Płock
bon 120 zł
Szaniawska Karolina Akademia Jeździecka Dawidy
bon 100 zł
bon 150 zł
bon 80 zł
Szeliga Milena KU AZS Politechniki Warszawskiej
bon 100 zł
Szmyt Maria Polish Pony Club Tomaszkowo
bon 150 zł
Tymieniecka Wiktoria KJ Podkowa Gruszczyn
bon 150 zł
bon 50 zł
bon 300 zł
Walczyk Natasza Polish Pony Club Tomaszkowo
bon 200 zł
Wiśniewska Zofia KU AZS Politechniki Warszawskiej
bon 200 zł
Woźniak Piotr ŁKJ Łódź
bon 50 zł
Woźniak Stanisław ŁKJ Łódź
bon 100 zł
Zawadzka Katarzyna SKJ Beckersport Laszczki
bon 200 zł
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Biernaczyk Marcelina
KJ Podkowa Gruszczyn
JACOB (31)
2022-11-18
1
2022-11-18
1
2022-11-19
11
2022-11-19
3
2022-11-20
Bisaga Ines
KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego
2022-11-19
1
bon 200 zł
2022-11-18
1
Bohdanowicz Konstancja Cecylia
INTERHR - JKS Poczernin Sp. z o. o.
2022-11-18
1
2022-11-18
4
Brzykcy Liliana
KJ Podkowa Gruszczyn
2022-11-18
3
bon 50 zł
2022-11-18
4
2022-11-19
7
2022-11-19
5
2022-11-20
2
bon 150 zł
Chojnacka Nadia
bpk
WESFALIA (116)
2022-11-18
12
2022-11-18
1
2022-11-19
3
2022-11-19
3
2022-11-20
3
2022-11-20
Chojniak Anna
Fundacja KJ Pałasz Golub-Dobrzyń
ŁOBUZ (91)
2022-11-18
2022-11-18
1
2022-11-19
7
2022-11-19
4
Cholewczuk Zuzanna
JKS ,,Rywal Grudziądz
2022-11-18
1
2022-11-18
5
2022-11-19
5
2022-11-19
10
Chrzanowska Zofia
KJ Wiktorowo
2022-11-18
8
GAJA (96)
2022-11-18
2022-11-18
6
2022-11-18
4
2022-11-19
8
2022-11-19
2022-11-20
2
Chwesewicz Olimpia
St. Interhorse Dobra Nadzieja
2022-11-18
2022-11-18
10
2022-11-19
2022-11-19
Chylińska Antonia
KJ Dilmar
2022-11-18
2022-11-18
3
2022-11-18
4
2022-11-19
1
2022-11-19
1
bon 200 zł
2022-11-20
4
bon 100 zł
CARILO (68)
2022-11-18
4
2022-11-18
2
2022-11-19
1
2022-11-19
5
2022-11-20
3
bon 150 zł
Cwalina Wiktoria
KJ Podkowa Gruszczyn
LEXUS (33)
2022-11-18
1
bon 150 zł
2022-11-18
1
bon 150 zł
2022-11-19
1
2022-11-20
1
bon 300 zł
2022-11-18
5
2022-11-18
1
2022-11-19
4
2022-11-20
1
bon 300 zł
2022-11-19
3
bon 100 zł
Czarnecka Aleksandra
Akademia Jeździecka Dawidy
JUULTJE (53)
2022-11-19
2022-11-19
2022-11-20
Czeszejko-Sochacki Filip
JKS u Robsonów Dąbrówka Mała
2022-11-19
18
2022-11-20
2
bon 200 zł
2022-11-19
Detmer Marcelina
KJ Skok - Agrofood Grabowiec
2022-11-19
9
2022-11-19
7
2022-11-20
4
2022-11-20
Drzycimska Iga
Kj Młyńska Struga
NANA (86)
2022-11-18
1
2022-11-18
6
2022-11-19
7
2022-11-19
11
2022-11-20
2
bon 80 zł
Dudziński Karol
Bez Przynależności Klubowej
2022-11-19
10
2022-11-19
2022-11-20
7
KASSARI (98)
2022-11-19
5
2022-11-19
5
2022-11-20
5
Dukat Julia
St. Interhorse Dobra Nadzieja
2022-11-18
8
2022-11-19
1
2022-11-18
3
2022-11-19
3
2022-11-20
Fediow Daria
KJ Podkowa Gruszczyn
2022-11-18
3
bon 50 zł
2022-11-18
7
2022-11-19
9
2022-11-19
1
2022-11-20
3
bon 150 zł
Grad Alicja
St. Interhorse Dobra Nadzieja
2022-11-18
1
2022-11-18
2
2022-11-19
1
2022-11-20
3
bon 50 zł
2022-11-19
9
Hart Dyke Zofia
KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego
2022-11-18
6
2022-11-19
1
2022-11-19
1
2022-11-20
2022-11-18
1
bon 150 zł
2022-11-19
6
2022-11-19
4
2022-11-20
2
bon 200 zł
Janiszewska Lena
JKS Salio Besiekierz Rudny
CONWAY H (105)
2022-11-18
2022-11-19
2
bon 150 zł
2022-11-20
2
bon 200 zł
2022-11-18
2022-11-19
7
Janusz Zofia
AKADEMIA JEŻDZIECKA DAWIDY
2022-11-18
2
bon 100 zł
2022-11-19
1
2022-11-19
1
2022-11-20
4
Jończyk Amelia
Sportowy Klub Jeździecki ,,Asteria Płock
2022-11-19
1
2022-11-19
3
2022-11-20
1
2022-11-19
1
2022-11-19
5
2022-11-20
1
bon 120 zł
Kacprzak Lena
Polish Pony Club Tomaszkowo
2022-11-18
2022-11-18
2022-11-19
2022-11-19
Kajdrys Klara
KJ Akademia Kucania Dawidy
2022-11-19
22
2022-11-19
1
2022-11-20
13
Kamińska Klaudia
BPK kuj-pom
ARGENTINA (109)
2022-11-19
2022-11-19
6
2022-11-20
3
2022-11-20
5
Karwatka Magdalena
KJ Podkowa Gruszczyn
PTYŚ (4)
2022-11-19
5
2022-11-18
1
2022-11-18
1
2022-11-19
1
2022-11-20
6
Kazimierczak Gaja
KJ Janowice
2022-11-18
1
bon 150 zł
2022-11-19
4
2022-11-19
4
2022-11-20
9
Kiereś Martyna
Sopocki Klub Jeździecki
OSTEN (77)
2022-11-19
9
2022-11-19
5
2022-11-18
1
2022-11-18
1
2022-11-19
4
2022-11-19
6
2022-11-20
2
bon 150 zł
Koperska - Pacyńska Maria
JKS u Robsonów Dąbrówka Mała
2022-11-18
1
2022-11-19
6
2022-11-20
5
bon 50 zł
2022-11-18
1
2022-11-20
3
bon 100 zł
2022-11-19
1
EQUUS (101)
2022-11-19
5
2022-11-20
2
bon 80 zł
2022-11-19
3
Kostkowska Liliana
SKJ Ponylandia Wojciechowice
2022-11-18
5
2022-11-18
7
2022-11-19
1
2022-11-19
16
2022-11-20
8
bon 50 zł
Krauze Jagoda
AKADEMIA JEŹDZIECKA DAWIDY
SZAFIR (49)
2022-11-20
2022-11-19
2022-11-19
HIMENA (50)
2022-11-18
2022-11-19
2022-11-19
2022-11-20
4
Krzeszewska Zofia
Akademia Jeździecka Dawidy
2022-11-18
13
2022-11-18
1
2022-11-19
2022-11-19
2022-11-20
2022-11-18
9
2022-11-19
1
2022-11-19
12
2022-11-20
4
bon 100 zł
Kulesza Monika
KJ Humorek Krawcowizna
2022-11-18
2
bon 100 zł
2022-11-19
1
2022-11-19
4
2022-11-20
3
bon 100 zł
Kurzeja Zuzanna
Bpk
2022-11-19
14
2022-11-19
11
2022-11-20
2022-11-20
3
2022-11-20
Legawiec Edyta
St. Interhorse Dobra Nadzieja
VADIS (69)
2022-11-18
1
2022-11-18
6
2022-11-20
2022-11-20
2022-11-19
2
2022-11-19
1
Lewandowski Bogumił
KJ Victoria Bierzewice
2022-11-18
14
2022-11-19
1
2022-11-20
2022-11-18
10
2022-11-19
Lewandowski Bogumił
ALTAIR (115)
2022-11-19
2022-11-19
12
2022-11-20
9
2022-11-20
5
Linke Zuzanna
Akademia Jeździecka Dawidy
INCALA (57)
2022-11-18
6
2022-11-18
2022-11-19
2022-11-19
2022-11-20
Łukasiak-Uss Zuzanna
KJ Młyńska Struga
2022-11-19
1
2022-11-19
4
2022-11-20
1
2022-11-20
1
Miłoszewska Anna
Akademia Jeździecka Dawidy
2022-11-18
6
2022-11-19
2022-11-18
9
2022-11-19
2022-11-20
5
bon 50 zł
Moczkowska Carla
KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego
2022-11-19
23
2022-11-19
3
2022-11-20
4
bon 100 zł
Mroczek Jakub
Jeździecki Klub Sportowy u Robsonów
VULCANO (34)
2022-11-19
21
2022-11-20
12
Myler Apolonia
Akademia Jeździecka Dawidy
MARKIZA (46)
2022-11-19
9
2022-11-19
13
2022-11-20
Nachyna Nikola
KJ Aldragho Piaseczno
2022-11-18
11
2022-11-19
9
2022-11-20
1
bon 120 zł
2022-11-18
5
2022-11-19
8
2022-11-18
8
2022-11-19
11
2022-11-19
5
2022-11-20
3
bon 50 zł
Nowakowska Blanka
Jks Radonia ZT - Stajnia Rukola
2022-11-18
6
2022-11-18
9
2022-11-19
5
2022-11-19
1
2022-11-20
6
2022-11-20
3
Orczyk Hanna
bpk
2022-11-18
1
2022-11-18
1
2022-11-19
6
2022-11-19
7
2022-11-20
11
Orczyk Zofia
bpk
2022-11-18
7
2022-11-19
12
2022-11-19
6
2022-11-20
5
Pakur Zofia
Sopocki Klub Jeździecki
2022-11-18
4
2022-11-18
2
bon 100 zł
2022-11-19
9
2022-11-19
2
2022-11-20
3
bon 150 zł
Pałosz Helena
SKJ Pony Power
TITAN (42)
2022-11-18
12
2022-11-19
8
2022-11-19
18
2022-11-20
Paterek Zofia
Akademia Jeździecka Dawidy
BANDA (30)
2022-11-19
15
2022-11-19
14
2022-11-20
14
Paw Marcin
Fundacja KJ Pałasz Golub-Dobrzyń
2022-11-18
6
2022-11-18
3
2022-11-19
5
2022-11-19
Prasek Hubert
St. Interhorse Dobra Nadzieja
ISGAAR (45)
2022-11-18
5
2022-11-18
2
bon 100 zł
2022-11-19
1
2022-11-20
7
bon 50 zł
Prasek Magdalena
St. Interhorse Dobra Nadzieja
USHER Z (41)
2022-11-18
1
2022-11-19
1
Ratajska Gabriela
JKS Salio Besiekierz Rudny
2022-11-18
2
2022-11-19
2022-11-20
8
2022-11-20
Rudasz Włodzimierz
LKS Nadwiślanin Kwidzyn
2022-11-19
5
2022-11-19
13
2022-11-20
8
2022-11-20
1
Rutkowska Kamila
Stajnia Silka
SILKA (90)
2022-11-19
2022-11-19
Sierakowska Kalina
Akademia Jeździecka Dawidy
2022-11-19
2022-11-20
Śluborski Jakub
KJ Łąck
HUNCWOT (117)
2022-11-18
6
2022-11-18
1
2022-11-19
1
2022-11-19
3
2022-11-20
1
2022-11-20
Soplak Dominika
SKJ Asteria Płock
2022-11-18
2022-11-18
1
2022-11-19
13
2022-11-19
4
2022-11-20
1
bon 120 zł
Szaniawska Karolina
Akademia Jeździecka Dawidy
2022-11-18
3
2022-11-18
1
2022-11-19
3
bon 100 zł
2022-11-19
2
bon 150 zł
2022-11-20
2
bon 80 zł
Szeliga Milena
KU AZS Politechniki Warszawskiej
2022-11-19
16
2022-11-19
12
2022-11-20
4
bon 100 zł
Szmyt Maria
Polish Pony Club Tomaszkowo
2022-11-18
1
2022-11-18
5
2022-11-19
1
2022-11-19
2
2022-11-20
2
bon 150 zł
Trocikowska Zuzanna
Jks Radonia ZT -Satajnia Rukola
BOSS (22)
2022-11-18
2
2022-11-18
3
2022-11-19
3
2022-11-19
5
2022-11-20
3
Tsapin Artiem
BPK (MAZ)
2022-11-18
5
2022-11-18
2
2022-11-19
2
2022-11-19
3
2022-11-20
2
EL CAFA (72)
2022-11-18
1
2022-11-18
7
2022-11-19
1
2022-11-19
6
2022-11-20
7
LINDA (73)
2022-11-18
15
2022-11-18
11
2022-11-19
2022-11-19
Tymieniecka Wiktoria
KJ Podkowa Gruszczyn
2022-11-18
1
bon 150 zł
2022-11-18
3
bon 50 zł
2022-11-19
12
2022-11-19
12
2022-11-20
1
bon 300 zł
Walczyk Natasza
Polish Pony Club Tomaszkowo
2022-11-18
1
2022-11-18
1
2022-11-19
2
2022-11-19
3
2022-11-20
1
bon 200 zł
Winiecka Amelia
Ciechociński KJ Bonanza
2022-11-19
2
2022-11-19
Wiśniewska Zofia
KU AZS Politechniki Warszawskiej
N'LUSI (6)
2022-11-19
6
2022-11-19
1
2022-11-20
1
bon 200 zł
Włodarczyk Oliwia
BPK (MAZ)
2022-11-18
8
2022-11-19
6
2022-11-20
10
2022-11-18
2022-11-19
1
Woźniak Piotr
ŁKJ Łódź
OSTEN (77)
2022-11-18
10
2022-11-18
10
2022-11-20
6
bon 50 zł
Woźniak Stanisław
ŁKJ Łódź
ZALOTKA (78)
2022-11-18
1
2022-11-18
8
2022-11-19
1
2022-11-19
2022-11-20
4
bon 100 zł
Zakrzewska Maja
BPK - MAZ
2022-11-18
7
2022-11-18
2
2022-11-19
1
2022-11-19
1
2022-11-20
5
Zaręba Aleksandra
KJ Łąck przy SO w Łącku
LUZUELA (81)
2022-11-18
3
2022-11-18
6
2022-11-19
4
2022-11-19
6
2022-11-20
2
DARO BLUE (118)
2022-11-19
2
Zawadzka Katarzyna
SKJ Beckersport Laszczki
2022-11-18
4
2022-11-19
4
2022-11-20
1
bon 200 zł
Zubczyńska Amelia
KJ Humorek Krawcowizna
2022-11-18
2022-11-18
2022-11-19
8
2022-11-19
2022-11-20
Zujkiewicz Julia
Akademia Jeździecka Dawidy
2022-11-18
2022-11-19
2022-11-19
2022-11-20
2022-11-18
8
2022-11-19
2022-11-19
20
2022-11-20

Number of Riders: 80

Number of Horses: 98

The sum of prizes: 0.00

Competition results developed by:
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: H2-062017-1, TARANT EVENTS Szymon Tarant)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2022
design and realization: signus.pl