Check out the beta version of our new website: LiveJumping.com

Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

ZR i ZTw skokach
Łąck, 13-14.11.2021

# Status
Updated / Creation date
Rider Horse Competitions
72 ACCEPTED 2021-11-11 20:38:42
2021-11-10 23:23:03
Milena Olesińska SCOYATEL
  • 1x 14T/mLL/80/Konkurs z trafieniem w normę czasu, Reg. Skok. An.5 (wys. 80 cm)
  • 1x 15T/mLL/90/Konkurs dwufazowy, Art.274.1.5.3 (wys. 90 cm)
71 ACCEPTED 2021-11-11 20:36:59
2021-11-10 22:33:41
Piotr Pietrzyk PARANORMAL
  • 2x 4T/mLL/80/Konkurs z trafieniem w normę czasu, Reg. Skok. An.5 (wys. 80 cm)
  • 2x 15T/mLL/90/Konkurs dwufazowy, Art.274.1.5.3 (wys. 90 cm)
70 ACCEPTED 2021-11-11 09:31:46
2021-11-10 22:32:26
Sylwia Pietrzyk HIALIT
  • 2x 4T/mLL/80/Konkurs z trafieniem w normę czasu, Reg. Skok. An.5 (wys. 80 cm)
  • 2x 15T/mLL/90/Konkurs dwufazowy, Art.274.1.5.3 (wys. 90 cm)
69 ACCEPTED 2021-11-11 20:35:10
2021-11-10 21:43:24
Zuzanna Żakowska PIERWSZA RADOŚĆ
  • 2x 11T/mLL/50/Konkurs dokładności, Art. 238.1.1 (wys. 50 cm)
68 ACCEPTED 2021-11-11 20:34:34
2021-11-10 21:42:57
Nadia Wolińska SZYBKA
  • 2x 3T/mLL/70/Konkurs dokładności, Art. 238.1.1 (wys. 70 cm)
67 ACCEPTED 2021-11-11 20:33:39
2021-11-10 21:42:29
Aleksandra Tomczak CENA
  • 1x 12T/mLL/60/Konkurs dokładności, Art. 238.1.1 (wys. 60 cm)
  • 1x 13T/mLL/70/Konkurs dokładności, Art. 238.1.1 (wys. 70 cm)
66 ACCEPTED 2021-11-11 20:31:40
2021-11-10 21:41:44
Wiktoria Ryzińska PIERWSZA RADOŚĆ
  • 2x 1T/mLL/50/Konkurs dokładności, Art. 238.1.1 (wys. 50 cm)
65 ACCEPTED 2021-11-11 20:30:58
2021-11-10 21:41:14
Maja Nec GAŁGAN P
  • 2x 11T/mLL/50/Konkurs dokładności, Art. 238.1.1 (wys. 50 cm)
64 ACCEPTED 2021-11-11 20:30:33
2021-11-10 21:40:53
Nikola Nec SANDREA
  • 2x 11T/mLL/50/Konkurs dokładności, Art. 238.1.1 (wys. 50 cm)
63 ACCEPTED 2021-11-11 20:28:41
2021-11-10 21:40:22
Julia Michalska GAŁGAN P
  • 1x 3T/mLL/70/Konkurs dokładności, Art. 238.1.1 (wys. 70 cm)
  • 1x 4T/mLL/80/Konkurs z trafieniem w normę czasu, Reg. Skok. An.5 (wys. 80 cm)
62 ACCEPTED 2021-11-11 20:24:32
2021-11-10 21:39:57
Natalia Majchrzak HARMONIA
  • 1x 3T/mLL/70/Konkurs dokładności, Art. 238.1.1 (wys. 70 cm)
  • 1x 4T/mLL/80/Konkurs z trafieniem w normę czasu, Reg. Skok. An.5 (wys. 80 cm)
61 ACCEPTED 2021-11-11 20:23:09
2021-11-10 21:39:35
Natalia Kubicka CEZA
  • 1x 3T/mLL/70/Konkurs dokładności, Art. 238.1.1 (wys. 70 cm)
  • 1x 4T/mLL/80/Konkurs z trafieniem w normę czasu, Reg. Skok. An.5 (wys. 80 cm)
60 ACCEPTED 2021-11-11 20:26:23
2021-11-10 21:39:08
Julia Gorczyńska PAJDA
  • 2x 11T/mLL/50/Konkurs dokładności, Art. 238.1.1 (wys. 50 cm)
59 ACCEPTED 2021-11-11 20:20:40
2021-11-10 21:38:33
Amelia Bogdańska PAJDA
  • 1x PL1//Konkurs zabawowy, dokładności
  • 1x 1T/mLL/50/Konkurs dokładności, Art. 238.1.1 (wys. 50 cm)
58 ACCEPTED 2021-11-11 20:19:10
2021-11-10 21:37:47
Wiktoria Augustyniak GRAF
  • 1x 3T/mLL/70/Konkurs dokładności, Art. 238.1.1 (wys. 70 cm)
  • 1x 4T/mLL/80/Konkurs z trafieniem w normę czasu, Reg. Skok. An.5 (wys. 80 cm)
57 ACCEPTED 2021-11-11 20:17:03
2021-11-10 21:02:15
Jagna Grabowska SONIA
  • 1x 17R/L1/105/Konkurs dwufazowy specjalny, Art. 274.2 (wys. 105 cm)
  • 1x 18R/P1/115/Konkurs dwufazowy specjalny, Art. 274.2 (wys. 115 cm)
56 ACCEPTED 2021-11-11 20:15:29
2021-11-10 21:01:43
Jagna Grabowska MALTA
  • 1x 17R/L1/105/Konkurs dwufazowy specjalny, Art. 274.2 (wys. 105 cm)
  • 1x 18R/P1/115/Konkurs dwufazowy specjalny, Art. 274.2 (wys. 115 cm)
55 ACCEPTED 2021-11-11 20:13:50
2021-11-10 19:52:03
Maja Bella Friedman CORDULA GRUN
  • 1x 9R/N/120/Konkurs dwufazowy specjalny, Art. 274.2 (wys. 120 cm)
  • 1x 10R/C/130/Konkurs dwufazowy specjalny, Art. 274.2 (wys. 130 cm)
  • 1x 19R/N1/125/Konkurs zwykły, Art. 238.2.1 (wys. 125 cm)
  • 1x 20R/C1/135/Konkurs zwykły, Art. 238.2.1 (wys. 135 cm)
54 ACCEPTED 2021-11-11 20:12:52
2021-11-10 19:51:39
Maja Drobny PASCAL S
  • 2x 5T/mLL/90/Konkurs dwufazowy, Art.274.1.5.3 (wys. 90 cm)
  • 1x 7R/L/100/Konkurs zwykły, Art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
53 ACCEPTED 2021-11-11 20:11:09
2021-11-10 19:51:38
Robert Bernagiewicz CHACCALL
  • 1x 7R/L/100/Konkurs zwykły, Art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
  • 1x 8R/P/110/Konkurs zwykły, Art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
  • 1x 17R/L1/105/Konkurs dwufazowy specjalny, Art. 274.2 (wys. 105 cm)
  • 1x 18R/P1/115/Konkurs dwufazowy specjalny, Art. 274.2 (wys. 115 cm)
52 ACCEPTED 2021-11-11 20:07:43
2021-11-10 19:50:49
Karolina Dryńska BARDO TOP
  • 1x 7R/L/100/Konkurs zwykły, Art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
  • 1x 8R/P/110/Konkurs zwykły, Art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
  • 1x 17R/L1/105/Konkurs dwufazowy specjalny, Art. 274.2 (wys. 105 cm)
  • 1x 18R/P1/115/Konkurs dwufazowy specjalny, Art. 274.2 (wys. 115 cm)
51 ACCEPTED 2021-11-10 19:37:11
2021-11-10 18:19:19
Maja Drobny ERA L
  • 1x 8R/P/110/Konkurs zwykły, Art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
  • 1x 9R/N/120/Konkurs dwufazowy specjalny, Art. 274.2 (wys. 120 cm)
50 ACCEPTED 2021-11-09 22:30:10
2021-11-09 21:06:23
Magdalena Murawska IN TIME
  • 1x 5T/mLL/90/Konkurs dwufazowy, Art.274.1.5.3 (wys. 90 cm)
  • 1x 7R/L/100/Konkurs zwykły, Art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
49 ACCEPTED 2021-11-11 20:05:47
2021-11-09 21:05:21
Magdalena Murawska KYARA BEAU-ODETTE B
  • 1x 4T/mLL/80/Konkurs z trafieniem w normę czasu, Reg. Skok. An.5 (wys. 80 cm)
  • 1x 5T/mLL/90/Konkurs dwufazowy, Art.274.1.5.3 (wys. 90 cm)
48 ACCEPTED 2021-11-09 20:59:26
2021-11-09 20:34:18
Aleksandra Łapińska BIJOU QUEEN
  • 1x 8R/P/110/Konkurs zwykły, Art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
  • 1x 9R/N/120/Konkurs dwufazowy specjalny, Art. 274.2 (wys. 120 cm)
47 ACCEPTED 2021-11-11 20:03:31
2021-11-09 20:33:13
Aleksandra Łapińska WALIA
  • 1x 7R/L/100/Konkurs zwykły, Art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
  • 1x 8R/P/110/Konkurs zwykły, Art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
46 ACCEPTED 2021-11-11 20:02:04
2021-11-09 19:41:00
Julia Fabisiak LISSA
  • 2x 3T/mLL/70/Konkurs dokładności, Art. 238.1.1 (wys. 70 cm)
  • 2x 13T/mLL/70/Konkurs dokładności, Art. 238.1.1 (wys. 70 cm)
45 ACCEPTED 2021-11-11 19:59:52
2021-11-09 10:10:53
Maja Szestowicka CHA-CHA
  • 1x 7R/L/100/Konkurs zwykły, Art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
  • 1x 8R/P/110/Konkurs zwykły, Art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
  • 1x 17R/L1/105/Konkurs dwufazowy specjalny, Art. 274.2 (wys. 105 cm)
  • 1x 18R/P1/115/Konkurs dwufazowy specjalny, Art. 274.2 (wys. 115 cm)
44 ACCEPTED 2021-11-09 18:14:36
2021-11-09 10:10:08
Antoni Tomaszewski MELLECHOWICZ
  • 1x 9R/N/120/Konkurs dwufazowy specjalny, Art. 274.2 (wys. 120 cm)
  • 1x 10R/C/130/Konkurs dwufazowy specjalny, Art. 274.2 (wys. 130 cm)
  • 1x 19R/N1/125/Konkurs zwykły, Art. 238.2.1 (wys. 125 cm)
  • 1x 20R/C1/135/Konkurs zwykły, Art. 238.2.1 (wys. 135 cm)
43 ACCEPTED 2021-11-09 18:14:37
2021-11-09 10:07:10
Antoni Tomaszewski MAJERAN
  • 1x 9R/N/120/Konkurs dwufazowy specjalny, Art. 274.2 (wys. 120 cm)
  • 1x 10R/C/130/Konkurs dwufazowy specjalny, Art. 274.2 (wys. 130 cm)
  • 1x 19R/N1/125/Konkurs zwykły, Art. 238.2.1 (wys. 125 cm)
  • 1x 20R/C1/135/Konkurs zwykły, Art. 238.2.1 (wys. 135 cm)
42 ACCEPTED 2021-11-09 18:14:38
2021-11-09 10:06:11
Antoni Tomaszewski GAMBIT
  • 1x 8R/P/110/Konkurs zwykły, Art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
  • 1x 9R/N/120/Konkurs dwufazowy specjalny, Art. 274.2 (wys. 120 cm)
  • 1x 18R/P1/115/Konkurs dwufazowy specjalny, Art. 274.2 (wys. 115 cm)
  • 1x 19R/N1/125/Konkurs zwykły, Art. 238.2.1 (wys. 125 cm)
41 ACCEPTED 2021-11-11 19:58:13
2021-11-08 19:15:16
Alicja Grad GREGORY
  • 1x 4T/mLL/80/Konkurs z trafieniem w normę czasu, Reg. Skok. An.5 (wys. 80 cm)
  • 1x 5T/mLL/90/Konkurs dwufazowy, Art.274.1.5.3 (wys. 90 cm)
40 ACCEPTED 2021-11-11 19:57:15
2021-11-08 19:14:47
Amelia Jończyk AFRODYTA AZ
  • 1x 4T/mLL/80/Konkurs z trafieniem w normę czasu, Reg. Skok. An.5 (wys. 80 cm)
  • 1x 5T/mLL/90/Konkurs dwufazowy, Art.274.1.5.3 (wys. 90 cm)
39 ACCEPTED 2021-11-11 19:56:11
2021-11-08 19:14:12
Amelia Jończyk ARABESKA
  • 1x 3T/mLL/70/Konkurs dokładności, Art. 238.1.1 (wys. 70 cm)
  • 1x 4T/mLL/80/Konkurs z trafieniem w normę czasu, Reg. Skok. An.5 (wys. 80 cm)
38 ACCEPTED 2021-11-11 19:54:39
2021-11-08 19:13:45
Dominika Soplak PASO DOBLE
  • 2x 3T/mLL/70/Konkurs dokładności, Art. 238.1.1 (wys. 70 cm)
37 ACCEPTED 2021-11-08 19:20:40
2021-11-08 17:36:10
Julia Sarnowska ANDROID
  • 2x 5T/mLL/90/Konkurs dwufazowy, Art.274.1.5.3 (wys. 90 cm)
36 ACCEPTED 2021-11-11 17:59:08
2021-11-07 21:12:56
Zofia Lewandowska LA PAZ
  • 1x 8R/P/110/Konkurs zwykły, Art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
  • 1x 9R/N/120/Konkurs dwufazowy specjalny, Art. 274.2 (wys. 120 cm)
35 ACCEPTED 2021-11-11 17:57:18
2021-11-07 21:12:29
Zofia Lewandowska LEONARDO
  • 1x 7R/L/100/Konkurs zwykły, Art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
  • 1x 8R/P/110/Konkurs zwykły, Art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
34 ACCEPTED 2021-11-08 00:19:04
2021-11-07 21:11:22
Beniamin Tomaszewski F-CLARISSA
  • 1x 9R/N/120/Konkurs dwufazowy specjalny, Art. 274.2 (wys. 120 cm)
  • 1x 10R/C/130/Konkurs dwufazowy specjalny, Art. 274.2 (wys. 130 cm)
33 ACCEPTED 2021-11-08 00:19:05
2021-11-07 21:11:02
Beniamin Tomaszewski CHERRY CORVUS D
  • 1x 9R/N/120/Konkurs dwufazowy specjalny, Art. 274.2 (wys. 120 cm)
32 ACCEPTED 2021-11-08 00:19:06
2021-11-07 21:10:35
Beniamin Tomaszewski CASPELLO
  • 1x 8R/P/110/Konkurs zwykły, Art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
31 ACCEPTED 2021-11-08 00:19:08
2021-11-07 21:10:04
Beniamin Tomaszewski CLARENTINO
  • 2x 7R/L/100/Konkurs zwykły, Art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
30 ACCEPTED 2021-11-08 00:19:09
2021-11-07 21:09:29
Beniamin Tomaszewski CASAUR Z
  • 2x 7R/L/100/Konkurs zwykły, Art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
29 ACCEPTED 2021-11-08 00:19:10
2021-11-07 21:08:37
Beniamin Tomaszewski AZALIA
  • 2x 7R/L/100/Konkurs zwykły, Art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
28 ACCEPTED 2021-11-11 17:54:16
2021-11-07 19:29:23
Milena Kręzel IRBANDIA
  • 1x 5T/mLL/90/Konkurs dwufazowy, Art.274.1.5.3 (wys. 90 cm)
  • 1x 7R/L/100/Konkurs zwykły, Art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
  • 2x 15T/mLL/90/Konkurs dwufazowy, Art.274.1.5.3 (wys. 90 cm)
27 ACCEPTED 2021-11-11 17:52:11
2021-11-07 17:53:13
Anna Małkowska LAXI
  • 1x 8R/P/110/Konkurs zwykły, Art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
  • 1x 9R/N/120/Konkurs dwufazowy specjalny, Art. 274.2 (wys. 120 cm)
  • 1x 18R/P1/115/Konkurs dwufazowy specjalny, Art. 274.2 (wys. 115 cm)
  • 1x 19R/N1/125/Konkurs zwykły, Art. 238.2.1 (wys. 125 cm)
26 ACCEPTED 2021-11-11 17:51:03
2021-11-07 16:12:44
Aleksandra Mejsner ALTIVO Z
  • 2x 7R/L/100/Konkurs zwykły, Art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
25 ACCEPTED 2021-11-11 17:49:47
2021-11-07 16:12:24
Maciej Pekaniec N-CONNIE OF HERITAGE
  • 1x 8R/P/110/Konkurs zwykły, Art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
  • 1x 9R/N/120/Konkurs dwufazowy specjalny, Art. 274.2 (wys. 120 cm)
24 ACCEPTED 2021-11-07 19:56:06
2021-11-07 15:16:21
Paulina Chaber NOWINA
  • 2x 11T/mLL/50/Konkurs dokładności, Art. 238.1.1 (wys. 50 cm)
23 ACCEPTED 2021-11-11 17:47:43
2021-11-07 15:04:31
Sara Sałasińska TRAVILLA
  • 2x 13T/mLL/70/Konkurs dokładności, Art. 238.1.1 (wys. 70 cm)
22 ACCEPTED 2021-11-07 13:48:45
2021-11-07 13:44:21
Kinga Daszczyk JACKPOT
  • 1x 9R/N/120/Konkurs dwufazowy specjalny, Art. 274.2 (wys. 120 cm)
  • 1x 10R/C/130/Konkurs dwufazowy specjalny, Art. 274.2 (wys. 130 cm)
  • 1x 19R/N1/125/Konkurs zwykły, Art. 238.2.1 (wys. 125 cm)
  • 1x 20R/C1/135/Konkurs zwykły, Art. 238.2.1 (wys. 135 cm)
21 ACCEPTED 2021-11-11 17:44:03
2021-11-07 13:43:22
Kinga Daszczyk KAOLIN LA TULIPE
  • 1x 8R/P/110/Konkurs zwykły, Art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
  • 1x 9R/N/120/Konkurs dwufazowy specjalny, Art. 274.2 (wys. 120 cm)
  • 1x 18R/P1/115/Konkurs dwufazowy specjalny, Art. 274.2 (wys. 115 cm)
  • 1x 19R/N1/125/Konkurs zwykły, Art. 238.2.1 (wys. 125 cm)
20 ACCEPTED 2021-11-11 17:40:24
2021-11-06 20:54:19
Maja Grabowska HOPPER
  • 1x 4T/mLL/80/Konkurs z trafieniem w normę czasu, Reg. Skok. An.5 (wys. 80 cm)
  • 1x 5T/mLL/90/Konkurs dwufazowy, Art.274.1.5.3 (wys. 90 cm)
19 ACCEPTED 2021-11-11 17:38:59
2021-11-05 08:35:04
Anna Dzierzbicka FOR SATISFACTION
  • 2x 2T/mLL/60/Konkurs dokładności, Art. 238.1.1 (wys. 60 cm)
18 ACCEPTED 2021-11-11 17:36:54
2021-11-04 18:16:25
Zuzanna Łakus NEAPOL
  • 2x 4T/mLL/80/Konkurs z trafieniem w normę czasu, Reg. Skok. An.5 (wys. 80 cm)
  • 2x 15T/mLL/90/Konkurs dwufazowy, Art.274.1.5.3 (wys. 90 cm)
17 ACCEPTED 2021-11-11 17:34:37
2021-11-04 16:38:31
Patryk Sołtysik HULTAJ
  • 1x PL2//Konkurs zabawowy, dokładności
  • 1x 11T/mLL/50/Konkurs dokładności, Art. 238.1.1 (wys. 50 cm)
16 ACCEPTED 2021-11-04 18:56:19
2021-11-04 16:25:45
Aleksandra Zaręba BEBOP MARGOT
  • 1x 7R/L/100/Konkurs zwykły, Art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
  • 1x 8R/P/110/Konkurs zwykły, Art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
15 ACCEPTED 2021-11-11 17:31:31
2021-11-04 16:25:23
Aleksandra Zaręba DARO BLUE
  • 1x 10R/C/130/Konkurs dwufazowy specjalny, Art. 274.2 (wys. 130 cm)
14 ACCEPTED 2021-11-11 17:31:06
2021-11-03 23:26:48
Paulina Florczak QUAPILLONI
  • 1x 5T/mLL/90/Konkurs dwufazowy, Art.274.1.5.3 (wys. 90 cm)
  • 1x 7R/L/100/Konkurs zwykły, Art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
  • 2x 17R/L1/105/Konkurs dwufazowy specjalny, Art. 274.2 (wys. 105 cm)
13 ACCEPTED 2021-11-11 17:29:42
2021-11-03 17:43:56
Natalia Rumin SOFIA
  • 2x 6R/L/100/Konkurs egzaminacyjny, Reg. Skok. An.2 (wys. 100 cm)
  • 2x 7R/L/100/Konkurs zwykły, Art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
12 ACCEPTED 2021-11-11 17:28:40
2021-11-02 18:39:10
Zuzanna Lewandowska PAMELA
  • 1x 2T/mLL/60/Konkurs dokładności, Art. 238.1.1 (wys. 60 cm)
  • 1x 3T/mLL/70/Konkurs dokładności, Art. 238.1.1 (wys. 70 cm)
11 ACCEPTED 2021-11-11 17:27:15
2021-11-02 09:24:18
Konstancja Bohdanowicz GRETA VON CRUISING
  • 1x 7R/L/100/Konkurs zwykły, Art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
  • 1x 8R/P/110/Konkurs zwykły, Art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
10 ACCEPTED 2021-11-11 17:26:43
2021-11-01 20:51:56
Hubert Kowalski NICCO
  • 1x 17R/L1/105/Konkurs dwufazowy specjalny, Art. 274.2 (wys. 105 cm)
  • 1x 18R/P1/115/Konkurs dwufazowy specjalny, Art. 274.2 (wys. 115 cm)
9 ACCEPTED 2021-11-11 17:25:53
2021-11-01 20:51:08
Hubert Kowalski GOTHA G
  • 1x 5T/mLL/90/Konkurs dwufazowy, Art.274.1.5.3 (wys. 90 cm)
  • 1x 6R/L/100/Konkurs egzaminacyjny, Reg. Skok. An.2 (wys. 100 cm)
8 ACCEPTED 2021-11-11 17:24:24
2021-11-01 20:50:39
Hubert Kowalski REA BH
  • 1x 4T/mLL/80/Konkurs z trafieniem w normę czasu, Reg. Skok. An.5 (wys. 80 cm)
  • 1x 5T/mLL/90/Konkurs dwufazowy, Art.274.1.5.3 (wys. 90 cm)
7 ACCEPTED 2021-10-31 17:12:13
2021-10-31 12:00:54
Marcelina Detmer AJAX
  • 1x 7R/L/100/Konkurs zwykły, Art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
  • 1x 8R/P/110/Konkurs zwykły, Art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
6 ACCEPTED 2021-10-30 19:23:33
2021-10-30 08:12:57
Barbara Kościelska CACHADILLO
  • 1x 9R/N/120/Konkurs dwufazowy specjalny, Art. 274.2 (wys. 120 cm)
5 ACCEPTED 2021-10-30 19:23:05
2021-10-29 22:21:08
Paulina Zientek PSOTKA
  • 1x 7R/L/100/Konkurs zwykły, Art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
  • 1x 8R/P/110/Konkurs zwykły, Art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
4 ACCEPTED 2021-10-29 20:42:47
2021-10-28 09:07:31
Bartłomiej Ratyński BRONISZ
  • 2x 7R/L/100/Konkurs zwykły, Art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
  • 1x 17R/L1/105/Konkurs dwufazowy specjalny, Art. 274.2 (wys. 105 cm)
3 ACCEPTED 2021-10-29 20:41:04
2021-10-25 08:35:08
Jakub Malinowski NACORADO
  • 2x 8R/L/110/Konkurs dokładności, Art. 238.1.1 (wys. 110 cm)
  • 2x 17R/L1/105/Konkurs dwufazowy specjalny, Art. 274.2 (wys. 105 cm)
2 ACCEPTED 2021-10-29 20:38:39
2021-10-25 08:34:44
Jakub Malinowski KIRMANA
  • 1x 7R/L/100/Konkurs zwykły, Art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
  • 1x 8R/P/110/Konkurs zwykły, Art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
  • 1x 17R/L1/105/Konkurs dwufazowy specjalny, Art. 274.2 (wys. 105 cm)
  • 1x 18R/P1/115/Konkurs dwufazowy specjalny, Art. 274.2 (wys. 115 cm)
1 ACCEPTED 2021-11-04 11:55:45
2021-10-25 08:33:50
Jakub Malinowski ILONUS
  • 1x 9R/N/120/Konkurs dwufazowy specjalny, Art. 274.2 (wys. 120 cm)
  • 1x 19R/N1/125/Konkurs zwykły, Art. 238.2.1 (wys. 125 cm)
No. Rider Club
Year of birth
National Equ.Fed. ID
FEI ID
1. Augustyniak Wiktoria Stajnia Szybki Konik
2006 (JM.)
O060650
2. Bernagiewicz Robert St. R&S Stables Kębliny
S
O025481
3. Bogdańska Amelia Stajnia Szybki Konik
2012 (Mł.)
brak
4. Bohdanowicz Konstancja bpk
2004 (J.)
O033953
5. Chaber Paulina bpk
2002 (MJ.)
O059007
6. Daszczyk Kinga KJ Jantar Stryków
S
O004796
7. Detmer Marcelina KJ Skok - Agrofood Grabowiec
2000 (MJ.)
O039669
8. Drobny Maja Ciechociński KJ Bonanza
2007 (JM.)
O042933
9. Drobny Maja Ciechociński KJ Bonanza
2007 (JM.)
O042933
10. Dryńska Karolina St. R&S Stables Kębliny
S
O043273
11. Dzierzbicka Anna SKJ Potęga Piekary
S
O008864
12. Fabisiak Julia St. R&S Stables
2007 (JM.)
brak
13. Florczak Paulina bpk
S
O054888
14. Friedman Maja Bella St. R&S Stables Kębliny
2003 (J.)
O031354
10183554
15. Gorczyńska Julia Stajnia Szybki Konik
2008 (JM.)
Brak
16. Grabowska Jagna KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego
2004 (J.)
O037891
17. Grabowska Maja bpk
2005 (J.)
O064738
18. Grad Alicja SKJ ASTERIA Płock
2007 (JM.)
O053068
19. Jończyk Amelia SKJ ASTERIA Płock
2004 (J.)
O053066
20. Kościelska Barbara KJ Leśna Podkowa Damaszka
2004 (J.)
O039081
21. Kowalski Hubert Polski Polo Klub Secymin Polski
S
O050057
22. Kręzel Milena bpk
S
O054128
23. Kubicka Natalia Stajnia Szybki Konik
2004 (J.)
O066221
24. Leśkiewicz Sandra KJ Łąck przy Stadzie Ogierów w Łącku
2000 (MJ.)
O034673
25. Lewandowska Zofia KJ Stajnia Jarużyn
2009 (JM.)
O061884
26. Lewandowska Zuzanna KJ Wiktorowo
2008 (JM.)
O065583
27. Łakus Zuzanna KJ Wiktorowo
2003 (J.)
O048529
28. Łapińska Aleksandra JKS Tornado Szczecin
S
O007929
29. Majchrzak Natalia Stajnia Szybki Konik
2005 (J.)
brak
30. Malinowski Jakub St. Pomagaj Pomagać Różaland Słupno
2007 (JM.)
O054129
31. Małkowska Anna St. KJ Legia Kozielska Warszawa
2000 (MJ.)
O023713
32. Marszałkowska Aleksandra Gminny KJ Bogucin
2004 (J.)
O038649
33. Mejsner Aleksandra bpk
2009 (JM.)
O057757
34. Michalska Julia Stajnia Szybki Konik
2007 (JM.)
O060648
35. Murawska Magdalena KJ Zagórów
S
O018766
36. Nec Maja Stajnia Szybki Konik
2008 (JM.)
brak
37. Nec Nikola Stajnia Szybki Konik
2008 (JM.)
brak
38. Olesińska Milena bpk
S
brak
39. Pekaniec Maciej KJ Akademia Kucania
S
O001374
40. Pietrzyk Julia bpk
2007 (JM.)
O067527
41. Pietrzyk Piotr KJ Galop Kozienice
S
O009275
42. Pietrzyk Sylwia KJ Galop Kozienice
S
O009355
43. Ratyński Bartłomiej KJ Leśna Podkowa Damaszka
S
O043450
44. Rumin Natalia bpk
2004 (J.)
O056192
45. Ryzińska Wiktoria Stajnia Szybki Konik
2008 (JM.)
brak
46. Sałasińska Sara bpk
2005 (J.)
O059783
47. Sarnowska Julia LKS Nadwwiślanin Kwidzyn
2003 (J.)
O031797
48. Sołtysik Patryk KJ Strzała Krubiczew
2010 (Mł.)
brak
49. Soplak Dominika SKJ ASTERIA Płock
2008 (JM.)
O051659
50. Szestowicka Maja JKS Equita Świętochów
2008 (JM.)
O054330
51. Tomaszewski Antoni JKS Equita Świętochów
S
O001385
52. Tomaszewski Beniamin KJ Leśna Podkowa Damaszka
S
O003806
53. Tomczak Aleksandra Stajnia Szybki Konik
2002 (MJ.)
brak
54. Trocikowska Zuzanna JKS Majątek Kaniewo
2006 (JM.)
O051004
55. Trzcińska Amelia Gminny KJ Bogucin
56. Wolińska Nadia Stajnia Szybki Konik
2007 (JM.)
O063064
57. Żakowska Zuzanna Stajnia Szybki Konik
2008 (JM.)
brak
58. Zaręba Aleksandra KJ Łąck przy SO w Łącku
2004 (J.)
O040535
59. Zientek Paulina KJ Wiktorowo
S
O050103
No. Horse number Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin National Equ.Fed. ID Passport number FEI Passport
1.

57

AFRODYTA AZ SP POL 2007 klacz gniada/169 F: Granilli S / Grannus
M: Artemida / Reval
K013302 POL009600100507
2.

29

AJAX WLKP POL 2006 wałach gniada/172 F: Aviano / Avero
M: Aneksja / Kerman
K010081 POL007640066606
3.

43

ALTIVO Z ZANG BEL 2005 wałach ciemnogniada/178 F: Accardi / Darco
M: Bipsy-M / Candidat
K027559 Z627105
4.

54

ANDROID SP POL 2017 wałach gniada/167 F: Castle Rock / Clearway
M: Avena /
brak 616009520012017
5.

56

ARABESKA SP POL 2009 klacz gniada/168 F: Wieland / Werenfels
M: Ascona V / Welt Gang
K031889 616009660880809
6.

87

ASTRI ROSE TS POL 2016 klacz gniada/nn / F: nn /
M: nn /
K032981 616999520000716
7.

53

AZALIA SP POL 2015 klacz gniada/170 F: Landacord / Landjunge
M: Aura / Cordial
K028691 616009530215615
8.

69

BARDO TOP SP POL 2016 wałach gniada/168 F: Stakkato Top /
M: Balena / Veritas C
K030481 616009590167016
9.

34

BEBOP MARGOT SF FRA 2011 wałach siwa/161 F: Opium De Talma / Carthago
M: Coco Channel Trefl / Quidam De Revel
K029992 11554927W
10.

63

BIJOU QUEEN WESTF POL 2012 Klacz kasztanowata/- F: Bijou Be / Balou Du Rouet
M: Goldora / Drossan
K022945 DE441411080912
11.

86

BOSS MŁP POL 2006 Wałach gniada F: Banknot / Emir
M: Iwa / nn
K012562 616006580770106 104ED77
12.

26

BRONISZ MŁP POL 2008 Wałach gniada/170 F: Diabełek / Grey
M: Bonita / Łyk Szampana
K020375 POL006550126208
13.

28

CACHADILLO HOL GER 2011 wałach gniada/174 F: Cachas / Caretino
M: Natura / Candillo
K019772 DE421000240311
14.

52

CASAUR Z SP POL 2016 wałach siwa/172 F: Cassini II / Capitol I
M: Aura / Cordial
K030438 A0004278S
15.

50

CASPELLO HOL POL 2014 Ogier gniada F: Cascadello I / Casall
M: Parole I / Painter's Row
K025346 DE421000400314
16.

73

CENA SP POL 2004 klacz siwa/171 F: Grand De La Cour /
M: Cyranka /
brak 616009520018704
17.

77

CEZA SP POL 2011 klacz kasztanowata/mk:152 F: Chleb / Cedrus
M: Centka / Alax
K032877 616009590137711
18.

59

CHA-CHA AES POL 2015 klacz gniada/170 F: Eldorenus Z / Eldorado Van De Zeshoek
M: Centra / Nurjev
K028053 826002150874251
19.

71

CHACCALL OLD GER 2015 wałach gniada/168 F: Casallco / Casall
M: Chaccizia / Chacco-Blue
K027789 DE418185006015
20.

49

CHERRY CORVUS D SP POL 2014 wałach ciemnogniada/165 F: Corvus Z / Caretano Z
M: Chocolett / Cheenook
K028499 616009530041914
21.

51

CLARENTINO HOL POL 2017 wałach gniada/165 F: Cornetino / Cornet Obolensky
M: F-Clarissa / Catoki
K031355 DE421000703617
22.

82

CORDULA GRUN HOL GER 2015 klacz gniada/- F: Cascadello II / Casall
M: Karmina / Corofino I
K028749 DE421000518415
23.

33

DARO BLUE TS POL 2014 wałach ciemnogniada/- F: Diarado / Diamant de Semilly
M: Chacorla / Chacco-Blue
K031162 B0108258S
24.

68

ERA L SP POL 2008 klacz gniada/172 F: Lintasboy R / Lintas
M: Eroica / Lancer III
K016362 POL009510207808
25.

48

F-CLARISSA HOL GER 2013 Klacz kasztanowata/- F: Catoki / Cambridge
M: Zabou I / Cassini II
K025344 DE421000031713
26.

39

FOR SATISFACTION NIEM. SPORT. POL 2016 ogier gniada/168 F: Feuerball / For Pleasure
M: Nakita / Quincy Jones
K031045 DE456560524816
27.

74

GAŁGAN P KONIK POLSKI POL 2009 wałach inna/kuc:kuc:14 F: Drzewiak / Syriusz
M: Groza / Hultaj
K030966 K030966
28.

62

GAMBIT SP POL 2014 wałach gniada/168 F: Kannan / Voltaire
M: Ginger / Landjonker S
K027608 616009661019414
29.

16

GOTHA G SP POL 2015 klacz kasztanowata/171 F: Bijov Be /
M: Gala G / Qulester
K030269 616009540043115
30.

79

GRAF SP POL 2016 wałach tarantowata/161 F: Dixan / Dandys
M: Grawitacja / Jasyr
K032638 616009660448416
31.

58

GREGORY SP POL 2006 wałach kasztanowata/166 F: Maram / Aram
M: Galilea / Lais
K011160 POL009590184006
32.

32

GRETA VON CRUISING ISH IRL 2016 klacz kasztanowata/167 F: Cruising Arish / Sea Crest
M: Goldicova / Touchdown
K029976 372414006047490
33.

76

HARMONIA MŁP POL 2013 klacz siwa/158 F: Bard / Dandys
M: Helga / Hejnag
K032504 616006550113613
34.

83

HIALIT SP POL 2009 Wałach gniada/171 F: Le Voltaire /
M: Higiena / Golden Boy
K018517 616009600114009
35.

38

HOPPER KWPN NED 2012 wałach gniada/170 F: Carrera / Larino
M: Assivona / Numero Uno
K021845 528003201206972
36.

17

HULTAJ KP KUC POL 2013 wałach srokata/kuc:140 F: Apatyt / Lubczyk
M: Hania D / Bolero
K031151 616999610157413
37.

1

ILONUS SP POL 2004 wałach gniada/174 F: Turbud Quirinus / Pavarotti V/de Helle
M: Ilona / Windwurf
K009692 POL009640019504 105AZ43
38.

67

IN TIME KWPN NED 2010 Klacz siwa F: Indorado / Corrado I
M: Waludine / Goodtimes
K019177 528003201000219
39.

45

IRBANDIA Pełna Krew Angielska POL 2008 klacz siwa/166 F: Professional /
M: Indonezja / Baby Bid
K032460 POL080000005945
40.

36

JACKPOT KWPN NED 2014 wałach gniada/164 F: Etoulon VDL / Toulon
M: Acobada / Acobat II
K026841 528003201406777
41.

37

KAOLIN LA TULIPE KWPN NED 2015 wałach ciemnogniada/162 F: Cornet Obolensky /
M: Queency De L'Hallali / Diamant De Semilly
K029806 528003201501204
42.

24

KIRMANA SP POL 2015 klacz gniada/180 F: Larron / Lancer II
M: Kira / Landos II
K028261 616009530126015
43.

66

KYARA BEAU-ODETTE B KWPN NED 2015 klacz siwa/172 F: Gaultier VDL / Baloubet Du Rouet
M: Beau-Odette B / Cartano
K029333 528003201506009
44.

46

LA PAZ SP POL 2005 wałach ciemnogniada/176 F: Palegro / Power
M: Lansada / Lancer III
K012016 POL009510224605
45.

44

LAXI WESTF GER 2011 klacz gniada/170 F: Lancer III / Landgraf I
M: Capuccina / Cornet Obolensky
K029068 DE441411181611
46.

47

LEONARDO WLKP POL 2016 wałach gniada/162 F: Almos / Borysław
M: Lota / Lombard
K031273 616007610098116
47.

89

LERKA MŁP POL 1999 klacz kasztanowata F: Arcus / Cross
M: Legia / Łowicz
K032333 POL006590020799
48.

65

LISSA TINKER POL 2014 klacz tarantowata/kuc:147 F: nn /
M: nn /
brak 826073001751200
49.

61

MAJERAN SP POL 2015 wałach gniada/166 F: Hippica Koh-I-Noor / Kannan
M: Milady / Lavendel
K030388 616009661165615
50.

81

MALTA TS POL 2011 klacz gniada/167 F: nn /
M: nn /
K030339 616999610254111
51.

60

MELLECHOWICZ SP POL 2014 wałach gniada/164 F: Hippica Koh-I-Noor / Kannan
M: Milady / Lavendel
K027607 616009661363214
52.

42

N-CONNIE OF HERITAGE BWP BEL 2013 klacz siwa/. F: Caspar 232 (Catriccio) / Berlin (ex Caspar)
M: Azalea / Acorado
K025202 056002W00306165
53.

25

NACORADO BWP BEL 2013 wałach siwa/177 F: Breemeersen Adorado / Acorado
M: Hebe / Thunder Van De Zuuthoeve
K028078 056002W00303738
54.

35

NEAPOL Pełna Krew Arabska POL 2014 wałach gniada/kuc:150 F: Kanz Al Bidayer /
M: Noc / Pesal
K031632 616POL14010020A
55.

15

NICCO TS POL 2012 wałach gniada/160 F: nn /
M: nn /
K028134 616999661494812
56.

40

NOWINA KUC POL 2005 klacz myszata/kuc:140 F: Mozyr /
M: Nulma /
brak POL013610024505
57.

78

PAJDA HUCUŁ POL 2012 klacz bułana/mk:- F: Natan / Wikt
M: Plamka / Sonet
K030964 616012580509412
58.

31

PAMELA WLKP POL 2012 klacz kasztanowata/mk:153 F: Amarant / Batyskaf
M: Porta / Dzielżan
K030955 616098100065721
59.

84

PARANORMAL TRK POL 2015 wałach gniada/170 F: Rakoczy / Sixtus
M: Polana / Dłużnik
K031876 POL732010080515
60.

70

PASCAL S SP POL 2009 wałach gniada/165 F: Qulester / Quinar
M: Pasja / West
K014624 616009590104309
61.

55

PASO DOBLE KUC POL 2009 wałach kara/kuc:148 F: Nando Super / Nando
M: Penny / Henry
K027463 616013520055609
62.

72

PIERWSZA RADOŚĆ TRAKEŃSKA POL 2007 klacz kasztanowata/160 F: Radiator / Aragonit
M: Pieresyp / Rospyt
K030947 POL732010026607
63.

27

PSOTKA MAŁY KOŃ POL 2006 klacz gniada/mk:157 F: Wiek /
M: Psota / Jaśmin
K024227 POL013570279306
64.

14

QUAPILLONI UKR. WIERZCH. UKR 2013 klacz gniada/166 F: Quapillon Metodo / Papillon Rouge
M: Avariia / Volfram
K032324 BB002771
65.

13

REA BH SP POL 2014 klacz gniada/174 F: nn /
M: nn /
brak -
66.

75

SANDREA SP POL 2015 klacz kara/155 F: nn /
M: Droopy / New Grove Coin
K030985 LV001000003435
67.

85

SCOYATEL HAN GER 2015 klacz kasztanowata/164 F: Stolzenberg /
M: Cayenne /
brak 2764313123107156
68.

30

SOFIA SP POL 2015 klacz kara/166 F: Kalmet / Caretino K
M: Samba / Romadan
K030699 616009610028215
69.

80

SONIA SP POL 2005 klacz gniada/- F: Caprioland / Caprisio
M: Solina / Dakar
K011437 POL009580376905
70.

23

SZYBKA HUCULSKA POL 2016 klacz gniada/kuc:140 F: Pongo /
M: Soraja /
brak 616012660592816
71.

90

THEODORESCU SP POL 2017 wałach gniada F: Rococo L / Cashman
M: Thaisa / Talent Charboniere
K030957 616009690083717
72.

41

TRAVILLA Pełna Krew Angielska POL 2016 klacz gniada/164 F: Star Poker /
M: Tantarella /
brak 616POL16008825T
73.

64

WALIA SP POL 2006 klacz siwa/- F: Castilio / Cassini I
M: Wyprawa / Vulcano
K015362 POL009640039406
74.

88

WOJAS wałach F:
M:
Rider Club
Competition
Prize
Bernagiewicz Robert St. R&S Stables Kębliny
100
SUM:
100.00
Drobny Maja Ciechociński KJ Bonanza
200
SUM:
200.00
Dryńska Karolina St. R&S Stables Kębliny
150
SUM:
150.00
Kościelska Barbara KJ Leśna Podkowa Damaszka
200
SUM:
200.00
Lewandowska Zofia KJ Stajnia Jarużyn
125
50
SUM:
175.00
Malinowski Jakub St. Pomagaj Pomagać Różaland Słupno
50
SUM:
50.00
Murawska Magdalena KJ Zagórów
50
SUM:
50.00
Tomaszewski Antoni JKS Equita Świętochów
150
250
300
125
150
SUM:
975.00
Tomaszewski Beniamin KJ Leśna Podkowa Damaszka
300
400
400
200
250
100
150
SUM:
1800.00
Zaręba Aleksandra KJ Łąck przy SO w Łącku
200
SUM:
200.00
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Augustyniak Wiktoria
Stajnia Szybki Konik
GRAF (79)
2021-11-13
1
2021-11-13
Bernagiewicz Robert
St. R&S Stables Kębliny
2021-11-13
2
100
2021-11-13
Bogdańska Amelia
Stajnia Szybki Konik
PAJDA (78)
2021-11-13
1
2021-11-13
2
Bohdanowicz Konstancja
bpk
2021-11-13
4
2021-11-13
7
Chaber Paulina
bpk
NOWINA (40)
2021-11-14
8
2021-11-14
3
Detmer Marcelina
KJ Skok - Agrofood Grabowiec
AJAX (29)
2021-11-13
13
2021-11-13
Drobny Maja
Ciechociński KJ Bonanza
ERA L (68)
2021-11-13
1
200
2021-11-13
6
Drobny Maja
Ciechociński KJ Bonanza
2021-11-13
7
2021-11-13
Dryńska Karolina
St. R&S Stables Kębliny
2021-11-13
2021-11-14
1
150
2021-11-14
7
2021-11-13
Dzierzbicka Anna
SKJ Potęga Piekary
2021-11-13
1
2021-11-13
1
Florczak Paulina
bpk
2021-11-14
2021-11-14
Friedman Maja Bella
St. R&S Stables Kębliny
2021-11-13
5
2021-11-13
4
2021-11-14
5
2021-11-14
5
Gorczyńska Julia
Stajnia Szybki Konik
PAJDA (78)
2021-11-14
1
2021-11-14
1
Grabowska Jagna
KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego
SONIA (80)
2021-11-14
4
2021-11-14
4
MALTA (81)
2021-11-14
6
2021-11-14
5
Grabowska Maja
bpk
HOPPER (38)
2021-11-13
3
2021-11-13
Jończyk Amelia
SKJ ASTERIA Płock
2021-11-13
10
2021-11-13
4
2021-11-14
1
2021-11-14
2021-11-13
7
2021-11-13
2
2021-11-14
1
Kościelska Barbara
KJ Leśna Podkowa Damaszka
2021-11-13
2021-11-14
1
200
2021-11-14
3
Kowalski Hubert
Polski Polo Klub Secymin Polski
REA BH (13)
2021-11-13
9
2021-11-13
3
NICCO (15)
2021-11-14
2021-11-14
GOTHA G (16)
2021-11-13
8
2021-11-13
15
Kręzel Milena
bpk
2021-11-13
2021-11-13
10
Kubicka Natalia
Stajnia Szybki Konik
CEZA (77)
2021-11-13
10
2021-11-13
8
Leśkiewicz Sandra
KJ Łąck przy Stadzie Ogierów w Łącku
2021-11-14
2021-11-14
5
Lewandowska Zofia
KJ Stajnia Jarużyn
LA PAZ (46)
2021-11-13
2
125
2021-11-13
7
2021-11-13
7
2021-11-13
4
50
Lewandowska Zuzanna
KJ Wiktorowo
PAMELA (31)
2021-11-13
1
2021-11-13
5
2021-11-14
1
2021-11-14
Łakus Zuzanna
KJ Wiktorowo
NEAPOL (35)
2021-11-13
2021-11-13
2021-11-14
4
2021-11-14
Łapińska Aleksandra
JKS Tornado Szczecin
2021-11-13
8
2021-11-13
WALIA (64)
2021-11-13
9
2021-11-13
11
Majchrzak Natalia
Stajnia Szybki Konik
2021-11-13
10
2021-11-13
11
Malinowski Jakub
St. Pomagaj Pomagać Różaland Słupno
ILONUS (1)
2021-11-13
9
2021-11-14
6
2021-11-13
6
KIRMANA (24)
2021-11-13
6
2021-11-13
10
2021-11-14
3
50
2021-11-14
6
2021-11-14
2021-11-14
2021-11-13
2021-11-13
Małkowska Anna
St. KJ Legia Kozielska Warszawa
LAXI (44)
2021-11-13
6
2021-11-13
10
2021-11-14
8
2021-11-14
Marszałkowska Aleksandra
Gminny KJ Bogucin
2021-11-13
3
2021-11-13
2
Mejsner Aleksandra
bpk
2021-11-13
2021-11-13
14
Michalska Julia
Stajnia Szybki Konik
2021-11-13
1
2021-11-13
6
Murawska Magdalena
KJ Zagórów
2021-11-13
10
2021-11-13
5
IN TIME (67)
2021-11-13
4
2021-11-13
3
50
Nec Maja
Stajnia Szybki Konik
2021-11-14
8
2021-11-14
8
Nec Nikola
Stajnia Szybki Konik
SANDREA (75)
2021-11-14
1
2021-11-14
1
Olesińska Milena
bpk
2021-11-13
2
2021-11-13
6
Pekaniec Maciej
KJ Akademia Kucania
2021-11-13
9
2021-11-13
Pietrzyk Julia
bpk
LERKA (89)
2021-11-13
1
2021-11-13
1
Pietrzyk Piotr
KJ Galop Kozienice
2021-11-13
12
2021-11-13
Pietrzyk Sylwia
KJ Galop Kozienice
HIALIT (83)
2021-11-13
2021-11-13
1
2021-11-14
3
2021-11-14
3
Ratyński Bartłomiej
KJ Leśna Podkowa Damaszka
BRONISZ (26)
2021-11-13
2021-11-13
17
2021-11-14
2021-11-14
10
Rumin Natalia
bpk
SOFIA (30)
2021-11-13
1
2021-11-13
11
Ryzińska Wiktoria
Stajnia Szybki Konik
2021-11-13
2021-11-13
3
Sołtysik Patryk
KJ Strzała Krubiczew
2021-11-14
1
2021-11-14
1
Soplak Dominika
SKJ ASTERIA Płock
2021-11-13
9
2021-11-13
1
2021-11-14
1
2021-11-14
2
Tomaszewski Antoni
JKS Equita Świętochów
2021-11-13
8
2021-11-13
3
2021-11-14
3
MAJERAN (61)
2021-11-13
3
150
2021-11-13
2
250
2021-11-14
1
300
GAMBIT (62)
2021-11-13
2
125
2021-11-13
4
2021-11-14
2
150
Tomaszewski Beniamin
KJ Leśna Podkowa Damaszka
2021-11-13
1
300
2021-11-13
1
400
2021-11-14
1
400
2021-11-13
2
200
2021-11-14
4
2021-11-14
2
250
2021-11-13
5
2021-11-14
3
2021-11-13
12
2021-11-13
2021-11-14
2
100
2021-11-13
1
150
2021-11-13
1
2021-11-14
2
2021-11-14
9
AZALIA (53)
2021-11-13
16
2021-11-13
2021-11-14
8
2021-11-14
Tomczak Aleksandra
Stajnia Szybki Konik
CENA (73)
2021-11-14
1
2021-11-14
1
Trzcińska Amelia
Gminny KJ Bogucin
WOJAS (88)
2021-11-13
1
2021-11-13
3
Wolińska Nadia
Stajnia Szybki Konik
SZYBKA (23)
2021-11-13
1
2021-11-13
1
Żakowska Zuzanna
Stajnia Szybki Konik
2021-11-14
1
2021-11-14
1
Zaręba Aleksandra
KJ Łąck przy SO w Łącku
2021-11-13
5
2021-11-14
2
200
2021-11-14
4
2021-11-13
5
2021-11-13
2021-11-14
2021-11-14
Zientek Paulina
KJ Wiktorowo
PSOTKA (27)
2021-11-13
8
2021-11-13
12
2021-11-14
4
2021-11-14
7

Number of Riders: 59

Number of Horses: 74

The sum of prizes: 3 900.00

Competition results developed by:
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: H2-062017-1, TARANT EVENTS Szymon Tarant)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2021
design and realization: signus.pl