Check out the beta version of our new website: LiveJumping.com

Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

ZR i konkursy towarzyskie
Biskupiec, 25-26.09.2021

# Status
Updated / Creation date
Rider Horse Competitions
121 ACCEPTED 2021-09-23 10:22:19
2021-09-22 17:08:56
Olha Podliaskina LAWINE HDH
  • 2x 3R/L/100/Konkurs zwykły, Art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
120 ACCEPTED 2021-09-23 10:20:52
2021-09-22 17:08:19
Olha Podliaskina JEANS
  • 2x 2T/LL/80/Konkurs z trafieniem w normę czasu. ank. 5 RK (wys. 80 cm)
119 ACCEPTED 2021-09-23 10:20:14
2021-09-22 17:07:43
Olha Podliaskina ZIRCO
  • 2x 2T/LL/80/Konkurs z trafieniem w normę czasu. ank. 5 RK (wys. 80 cm)
118 ACCEPTED 2021-09-23 10:19:17
2021-09-22 17:07:05
Olha Podliaskina CHACCON ROUGE
  • 2x 2T/LL/80/Konkurs z trafieniem w normę czasu. ank. 5 RK (wys. 80 cm)
117 ACCEPTED 2021-09-23 10:17:56
2021-09-22 17:05:20
Agnieszka Kwiatkowska JODOCUS
  • 2x 1T/MiniLL/60/Konkurs z trafieniem w normę czasu, ank. 5 RK (wys. 60 cm)
116 ACCEPTED 2021-09-23 10:16:23
2021-09-22 17:04:53
Dorota Gajewska KASE
  • 1x 1T/MiniLL/60/Konkurs z trafieniem w normę czasu, ank. 5 RK (wys. 60 cm)
  • 1x 2T/LL/80/Konkurs z trafieniem w normę czasu. ank. 5 RK (wys. 80 cm)
115 ACCEPTED 2021-09-23 10:14:39
2021-09-22 17:04:16
Przemysław Owczarek OPIUM
  • 2x 1T/MiniLL/60/Konkurs z trafieniem w normę czasu, ank. 5 RK (wys. 60 cm)
114 ACCEPTED 2021-09-23 10:13:41
2021-09-22 17:03:48
Przemysław Owczarek CUCUMBER
  • 2x 2T/LL/80/Konkurs z trafieniem w normę czasu. ank. 5 RK (wys. 80 cm)
113 ACCEPTED 2021-09-23 10:12:04
2021-09-22 17:03:13
Przemysław Owczarek ELEFANT
  • 2x 2T/LL/80/Konkurs z trafieniem w normę czasu. ank. 5 RK (wys. 80 cm)
112 ACCEPTED 2021-09-23 10:10:35
2021-09-22 14:41:43
Zofia Teper LEONARDO
  • 1x 9R/L/100/Konkurs zwykły, Art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
  • 1x 10R/P/110/Konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3 (wys. 110cm)
111 ACCEPTED 2021-09-23 10:09:15
2021-09-22 13:45:36
Zuzanna Strzelczyk WRÓBLICA CWANIARA
  • 2x 7T/MiniLL/60/Konkurs z trafieniem w normę czasu, ank. 5 RK (wys. 60 cm)
  • 1x 8T/LL/80/Konkurs z trafieniem w normę czasu. ank. 5 RK (wys. 80 cm)
110 ACCEPTED 2021-09-22 17:15:06
2021-09-22 13:26:18
Karolina Pacholec BUBA
  • 2x 2T/LL/80/Konkurs z trafieniem w normę czasu. ank. 5 RK (wys. 80 cm)
109 ACCEPTED 2021-09-23 10:07:56
2021-09-22 13:25:50
Marta Mazurewicz BLACK BALOU
  • 1x 1T/MiniLL/60/Konkurs z trafieniem w normę czasu, ank. 5 RK (wys. 60 cm)
  • 1x 2T/LL/80/Konkurs z trafieniem w normę czasu. ank. 5 RK (wys. 80 cm)
108 ACCEPTED 2021-09-23 10:07:12
2021-09-22 13:13:21
Dominik Czarnota MONA LISSA
  • 1x 7T/MiniLL/60/Konkurs z trafieniem w normę czasu, ank. 5 RK (wys. 60 cm)
  • 1x 8T/LL/80/Konkurs z trafieniem w normę czasu. ank. 5 RK (wys. 80 cm)
107 ACCEPTED 2021-09-23 10:05:53
2021-09-22 10:57:33
Tomasz Miśkiewicz CIAO BELLA Z
  • 1x 2T/LL/80/Konkurs z trafieniem w normę czasu. ank. 5 RK (wys. 80 cm)
  • 1x 3R/L/100/Konkurs zwykły, Art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
106 ACCEPTED 2021-09-22 11:24:26
2021-09-22 09:16:51
Wiktoria Szymaniak JUKA J
  • 2x 9R/L/100/Konkurs zwykły, Art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
  • 1x 10R/P/110/Konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3 (wys. 110cm)
105 ACCEPTED 2021-09-22 08:35:14
2021-09-22 07:17:38
Piotr Gębicki CINZANO
  • 1x 3R/L/100/Konkurs zwykły, Art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
  • 1x 4R/P/110/Konkurs zwykły, Art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
104 ACCEPTED 2021-09-22 08:35:09
2021-09-22 07:17:17
Piotr Gębicki ARKO WP Z
  • 1x 3R/L/100/Konkurs zwykły, Art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
  • 1x 4R/P/110/Konkurs zwykły, Art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
103 ACCEPTED 2021-09-23 10:04:07
2021-09-21 20:57:41
Edyta Łątkowska CALIMERO DN Z
  • 1x 3R/L/100/Konkurs zwykły, Art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
  • 1x 4R/P/110/Konkurs zwykły, Art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
102 ACCEPTED 2021-09-23 10:00:33
2021-09-21 20:50:13
Laura Ławrukajtis JOSHIKA
  • 2x 8T/LL/80/Konkurs z trafieniem w normę czasu. ank. 5 RK (wys. 80 cm)
101 ACCEPTED 2021-09-23 10:00:54
2021-09-21 20:48:52
Natalia Kozik NELSON
  • 1x 9R/L/100/Konkurs zwykły, Art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
100 ACCEPTED 2021-09-23 10:46:11
2021-09-21 20:41:03
Tomasz Olszewski LIVORNO GE
  • 1x 2T/LL/80/Konkurs z trafieniem w normę czasu. ank. 5 RK (wys. 80 cm)
  • 1x 3R/L/100/Konkurs zwykły, Art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
99 ACCEPTED 2021-09-23 10:44:54
2021-09-21 20:38:40
Tomasz Olszewski LASSINI N
  • 1x 3R/L/100/Konkurs zwykły, Art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
  • 1x 4R/P/110/Konkurs zwykły, Art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
98 ACCEPTED 2021-09-21 20:34:42
2021-09-21 20:01:56
Aleksandra Hubacz CEMILLA
  • 1x 8T/LL/80/Konkurs z trafieniem w normę czasu. ank. 5 RK (wys. 80 cm)
  • 1x 9R/L/100/Konkurs zwykły, Art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
97 ACCEPTED 2021-09-21 20:34:37
2021-09-21 20:01:27
Maja Sitkowska CEJLUS
  • 1x 8T/LL/80/Konkurs z trafieniem w normę czasu. ank. 5 RK (wys. 80 cm)
  • 1x 9R/L/100/Konkurs zwykły, Art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
96 ACCEPTED 2021-09-21 19:10:13
2021-09-21 18:42:01
Julia Sarnowska KOBER
  • 1x 10R/P/110/Konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3 (wys. 110cm)
  • 1x 11R/N/120/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 120 cm)
95 ACCEPTED 2021-09-23 09:56:31
2021-09-21 18:41:23
Julia Sarnowska ANDROID
  • 2x 1T/MiniLL/60/Konkurs z trafieniem w normę czasu, ank. 5 RK (wys. 60 cm)
94 ACCEPTED 2021-09-21 19:09:58
2021-09-21 16:18:39
Laura Brulińska LESOLEY
  • 1x 10R/P/110/Konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3 (wys. 110cm)
93 ACCEPTED 2021-09-21 19:09:54
2021-09-21 16:18:04
Justyna Wrótna LESOLEY
  • 1x 11R/N/120/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 120 cm)
92 ACCEPTED 2021-09-23 09:54:36
2021-09-21 16:17:34
Justyna Wrótna BLASZKA
  • 1x 10R/P/110/Konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3 (wys. 110cm)
  • 1x 11R/N/120/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 120 cm)
91 ACCEPTED 2021-09-21 19:09:44
2021-09-21 16:16:59
Agata Przewożniczuk ARGENTO
  • 1x 9R/L/100/Konkurs zwykły, Art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
  • 1x 10R/P/110/Konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3 (wys. 110cm)
90 ACCEPTED 2021-09-21 19:09:40
2021-09-21 16:16:26
Agata Przewożniczuk KASANDRA
  • 1x 7T/MiniLL/60/Konkurs z trafieniem w normę czasu, ank. 5 RK (wys. 60 cm)
  • 1x 8T/LL/80/Konkurs z trafieniem w normę czasu. ank. 5 RK (wys. 80 cm)
89 ACCEPTED 2021-09-23 09:51:40
2021-09-21 09:55:02
Marcin Olszewski WISTARIA
  • 2x 8T/LL/80/Konkurs z trafieniem w normę czasu. ank. 5 RK (wys. 80 cm)
88 ACCEPTED 2021-09-20 22:25:48
2021-09-20 22:11:22
Paulina Kozłowska LUBICZ
  • 1x 4R/P/110/Konkurs zwykły, Art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
  • 1x 5R/N/120/Konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3 (wys. 120 cm)
  • 1x 10R/P/110/Konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3 (wys. 110cm)
  • 1x 11R/N/120/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 120 cm)
87 ACCEPTED 2021-09-20 22:25:42
2021-09-20 22:10:27
Paulina Kozłowska COLI
  • 1x 4R/P/110/Konkurs zwykły, Art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
  • 1x 5R/N/120/Konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3 (wys. 120 cm)
  • 1x 10R/P/110/Konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3 (wys. 110cm)
  • 1x 11R/N/120/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 120 cm)
86 ACCEPTED 2021-09-23 09:49:03
2021-09-20 21:04:51
Daniel Zieliński QUIDAM'S NOBLESSE
  • 1x 4R/P/110/Konkurs zwykły, Art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
  • 1x 5R/N/120/Konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3 (wys. 120 cm)
  • 1x 6R/C/130/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 130 cm)
  • 1x 10R/P/110/Konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3 (wys. 110cm)
  • 1x 11R/N/120/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 120 cm)
  • 1x 12R/C/130/Konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3 (wys. 130 cm)
85 ACCEPTED 2021-09-22 11:23:36
2021-09-20 20:53:41
Tomasz Miśkiewicz CÉLINE
  • 1x 3R/L/100/Konkurs zwykły, Art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
  • 1x 4R/P/110/Konkurs zwykły, Art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
84 PRE-APPROVED 2021-09-20 21:44:33
2021-09-20 20:52:50
Tomasz Miśkiewicz WIRGINIA
  • 1x 6R/C/130/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 130 cm)
83 ACCEPTED 2021-09-20 21:44:29
2021-09-20 20:52:16
Tomasz Miśkiewicz ZIBI LAZAR
  • 2x 2T/LL/80/Konkurs z trafieniem w normę czasu. ank. 5 RK (wys. 80 cm)
  • 2x 3R/L/100/Konkurs zwykły, Art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
82 ACCEPTED 2021-09-20 21:44:24
2021-09-20 20:51:45
Tomasz Miśkiewicz VANILIA LAZAR
  • 1x 3R/L/100/Konkurs zwykły, Art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
  • 1x 4R/P/110/Konkurs zwykły, Art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
81 ACCEPTED 2021-09-23 09:45:47
2021-09-20 20:51:06
Tomasz Miśkiewicz LAVERINO
  • 1x 4R/P/110/Konkurs zwykły, Art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
80 ACCEPTED 2021-09-23 09:44:51
2021-09-20 20:50:45
Tomasz Miśkiewicz GRANNUS LAZAR
  • 2x 2T/LL/80/Konkurs z trafieniem w normę czasu. ank. 5 RK (wys. 80 cm)
79 ACCEPTED 2021-09-23 09:43:45
2021-09-20 20:50:17
Tomasz Miśkiewicz CHACCO DRINK
  • 2x 2T/LL/80/Konkurs z trafieniem w normę czasu. ank. 5 RK (wys. 80 cm)
78 ACCEPTED 2021-09-23 09:40:57
2021-09-20 13:16:00
Adam Gospodarczyk VIVARO
  • 2x 2T/LL/80/Konkurs z trafieniem w normę czasu. ank. 5 RK (wys. 80 cm)
  • 2x 8T/LL/80/Konkurs z trafieniem w normę czasu. ank. 5 RK (wys. 80 cm)
77 ACCEPTED 2021-09-23 09:38:58
2021-09-20 11:52:25
Dominika Koper TORNADO
  • 2x 1T/MiniLL/60/Konkurs z trafieniem w normę czasu, ank. 5 RK (wys. 60 cm)
  • 2x 7T/MiniLL/60/Konkurs z trafieniem w normę czasu, ank. 5 RK (wys. 60 cm)
76 ACCEPTED 2021-09-20 11:17:56
2021-09-20 11:04:55
Kaja Pietrzak VLADISLAV LAZAR
  • 1x 4R/P/110/Konkurs zwykły, Art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
  • 1x 5R/N/120/Konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3 (wys. 120 cm)
  • 1x 10R/P/110/Konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3 (wys. 110cm)
  • 1x 11R/N/120/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 120 cm)
75 ACCEPTED 2021-09-20 11:17:51
2021-09-20 11:04:00
Kaja Pietrzak COLOR LAZAR
  • 1x 3R/L/100/Konkurs zwykły, Art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
  • 1x 4R/P/110/Konkurs zwykły, Art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
  • 1x 9R/L/100/Konkurs zwykły, Art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
  • 1x 10R/P/110/Konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3 (wys. 110cm)
74 ACCEPTED 2021-09-20 10:49:49
2021-09-20 10:41:09
Michał Szukała FRANKE
  • 1x 5R/N/120/Konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3 (wys. 120 cm)
  • 1x 6R/C/130/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 130 cm)
  • 1x 11R/N/120/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 120 cm)
  • 1x 12R/C/130/Konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3 (wys. 130 cm)
73 ACCEPTED 2021-09-23 09:37:17
2021-09-19 23:28:17
Julia Mioduszewska KABESTAN
  • 1x 8T/LL/80/Konkurs z trafieniem w normę czasu. ank. 5 RK (wys. 80 cm)
  • 1x 9R/L/100/Konkurs zwykły, Art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
72 ACCEPTED 2021-09-19 22:55:14
2021-09-19 21:59:28
Maria Syrowska RAINBOW DASH M
  • 1x 8T/LL/80/Konkurs z trafieniem w normę czasu. ank. 5 RK (wys. 80 cm)
  • 1x 9R/L/100/Konkurs zwykły, Art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
71 ACCEPTED 2021-09-23 09:35:46
2021-09-19 21:32:34
Wiktoria Majta NOWATOR
  • 2x 7T/MiniLL/60/Konkurs z trafieniem w normę czasu, ank. 5 RK (wys. 60 cm)
70 ACCEPTED 2021-09-19 15:43:42
2021-09-19 14:12:35
Julia Pawłowicz LUPINUS
  • 2x 9R/L/100/Konkurs zwykły, Art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
69 ACCEPTED 2021-09-23 09:33:37
2021-09-19 13:37:04
Zuzanna Bala NOWATOR
  • 1x 7T/MiniLL/60/Konkurs z trafieniem w normę czasu, ank. 5 RK (wys. 60 cm)
68 ACCEPTED 2021-09-20 21:27:28
2021-09-19 11:22:44
Matthias Vulsteke CHELLO Z
  • 1x 4R/P/110/Konkurs zwykły, Art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
  • 1x 5R/N/120/Konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3 (wys. 120 cm)
  • 1x 10R/P/110/Konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3 (wys. 110cm)
  • 1x 11R/N/120/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 120 cm)
67 ACCEPTED 2021-09-23 09:31:59
2021-09-19 08:47:39
Marcin Olszewski HAPPY BOY
  • 1x 3R/L/100/Konkurs zwykły, Art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
  • 1x 4R/P/110/Konkurs zwykły, Art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
66 ACCEPTED 2021-09-18 19:43:00
2021-09-18 18:23:23
Laura Ciepluch DIAVOJ
  • 1x 3R/L/100/Konkurs zwykły, Art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
  • 1x 4R/P/110/Konkurs zwykły, Art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
65 ACCEPTED 2021-09-18 15:18:41
2021-09-18 11:39:23
Tomasz Olszewski L CALVADOS SON
  • 1x 5R/N/120/Konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3 (wys. 120 cm)
  • 1x 6R/C/130/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 130 cm)
64 ACCEPTED 2021-09-18 15:18:34
2021-09-18 11:34:09
Anna Bieńkowska L CALVADOS SON
  • 1x 10R/P/110/Konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3 (wys. 110cm)
  • 1x 11R/N/120/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 120 cm)
63 ACCEPTED 2021-09-23 09:26:59
2021-09-18 09:32:55
Dominika Obrębska BURSZTYN
  • 1x 2T/LL/80/Konkurs z trafieniem w normę czasu. ank. 5 RK (wys. 80 cm)
  • 2x 3R/L/100/Konkurs zwykły, Art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
  • 1x 8T/LL/80/Konkurs z trafieniem w normę czasu. ank. 5 RK (wys. 80 cm)
  • 2x 9R/L/100/Konkurs zwykły, Art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
62 ACCEPTED 2021-09-23 09:25:54
2021-09-17 20:30:54
Edyta Orzechowska BALLADA
  • 2x 2T/LL/80/Konkurs z trafieniem w normę czasu. ank. 5 RK (wys. 80 cm)
61 ACCEPTED 2021-09-17 20:14:50
2021-09-17 18:41:40
Natalia Frelichowska TOKYO
  • 1x 2T/LL/80/Konkurs z trafieniem w normę czasu. ank. 5 RK (wys. 80 cm)
  • 1x 3R/L/100/Konkurs zwykły, Art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
  • 1x 8T/LL/80/Konkurs z trafieniem w normę czasu. ank. 5 RK (wys. 80 cm)
  • 1x 9R/L/100/Konkurs zwykły, Art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
60 ACCEPTED 2021-09-17 20:14:44
2021-09-17 18:41:20
Natalia Frelichowska FILHARMONIA KG
  • 1x 4R/P/110/Konkurs zwykły, Art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
  • 1x 5R/N/120/Konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3 (wys. 120 cm)
  • 1x 10R/P/110/Konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3 (wys. 110cm)
  • 1x 11R/N/120/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 120 cm)
59 ACCEPTED 2021-09-23 09:23:59
2021-09-17 18:29:22
Matylda Błaszkiewicz CAPTAIN JACK S
  • 1x 2T/LL/80/Konkurs z trafieniem w normę czasu. ank. 5 RK (wys. 80 cm)
  • 1x 3R/L/100/Konkurs zwykły, Art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
  • 2x 9R/L/100/Konkurs zwykły, Art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
58 ACCEPTED 2021-09-17 20:14:33
2021-09-17 17:22:32
Mateusz Ruskowski RUN 2 THE LIMIT
  • 1x 4R/P/110/Konkurs zwykły, Art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
  • 1x 5R/N/120/Konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3 (wys. 120 cm)
  • 1x 10R/P/110/Konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3 (wys. 110cm)
  • 1x 11R/N/120/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 120 cm)
57 ACCEPTED 2021-09-17 17:28:10
2021-09-17 17:22:11
Dariusz Kirszkowski CORTINA
  • 1x 2T/LL/80/Konkurs z trafieniem w normę czasu. ank. 5 RK (wys. 80 cm)
  • 1x 3R/L/100/Konkurs zwykły, Art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
  • 1x 8T/LL/80/Konkurs z trafieniem w normę czasu. ank. 5 RK (wys. 80 cm)
  • 1x 9R/L/100/Konkurs zwykły, Art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
56 ACCEPTED 2021-09-23 09:22:03
2021-09-17 14:54:38
Daria Arkuszewska LIANDROS V/D HEES Z
  • 2x 3R/L/100/Konkurs zwykły, Art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
  • 2x 9R/L/100/Konkurs zwykły, Art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
55 ACCEPTED 2021-09-23 09:20:46
2021-09-17 14:03:22
Katarzyna Piątkowska SARA SL
  • 2x 8T/LL/80/Konkurs z trafieniem w normę czasu. ank. 5 RK (wys. 80 cm)
54 ACCEPTED 2021-09-23 09:18:14
2021-09-17 09:45:11
Natalia Witkowska WHISKY
  • 1x 9R/L/100/Konkurs zwykły, Art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
  • 1x 10R/P/110/Konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3 (wys. 110cm)
53 ACCEPTED 2021-09-23 09:16:46
2021-09-16 22:47:22
Zuzanna Rogińska NICKY BOY
  • 1x 4R/P/110/Konkurs zwykły, Art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
  • 1x 5R/N/120/Konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3 (wys. 120 cm)
  • 1x 10R/P/110/Konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3 (wys. 110cm)
  • 1x 11R/N/120/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 120 cm)
52 ACCEPTED 2021-09-17 08:53:43
2021-09-16 22:46:34
Zuzanna Rogińska FABREGGIA S
  • 1x 5R/N/120/Konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3 (wys. 120 cm)
  • 1x 6R/C/130/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 130 cm)
  • 1x 11R/N/120/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 120 cm)
  • 1x 12R/C/130/Konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3 (wys. 130 cm)
51 ACCEPTED 2021-09-16 22:35:53
2021-09-16 21:19:48
Zofia Teper EMIR
  • 1x 11R/N/120/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 120 cm)
  • 1x 12R/C/130/Konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3 (wys. 130 cm)
50 ACCEPTED 2021-09-23 09:15:35
2021-09-16 21:18:38
Zofia Teper BELLE IRW
  • 1x 8T/LL/80/Konkurs z trafieniem w normę czasu. ank. 5 RK (wys. 80 cm)
  • 1x 9R/L/100/Konkurs zwykły, Art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
49 ACCEPTED 2021-09-16 22:35:39
2021-09-16 20:54:36
Viktoria Drewka TOLA Z
  • 1x 10R/P/110/Konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3 (wys. 110cm)
  • 1x 11R/N/120/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 120 cm)
48 ACCEPTED 2021-09-23 09:13:25
2021-09-16 14:51:54
Zuzanna Trocikowska AGARTALA
  • 1x 8T/LL/80/Konkurs z trafieniem w normę czasu. ank. 5 RK (wys. 80 cm)
  • 1x 9R/L/100/Konkurs zwykły, Art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
47 ACCEPTED 2021-09-16 11:26:13
2021-09-16 10:18:16
Monika Dudkowska SORENTO
  • 1x 4R/P/110/Konkurs zwykły, Art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
46 ACCEPTED 2021-09-16 11:26:10
2021-09-16 10:17:40
Monika Dudkowska ATLETA
  • 1x 4R/P/110/Konkurs zwykły, Art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
  • 1x 5R/N/120/Konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3 (wys. 120 cm)
45 ACCEPTED 2021-09-23 09:10:44
2021-09-16 10:06:40
Anna Janka TISJAN
  • 1x 11R/N/120/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 120 cm)
  • 1x 12R/C/130/Konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3 (wys. 130 cm)
44 ACCEPTED 2021-09-16 11:26:06
2021-09-16 09:14:54
Beniamin Tomaszewski DAVA
  • 2x 3R/L/100/Konkurs zwykły, Art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
43 ACCEPTED 2021-09-23 09:07:40
2021-09-16 09:14:25
Beniamin Tomaszewski CHARLIE
  • 2x 3R/L/100/Konkurs zwykły, Art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
42 ACCEPTED 2021-09-16 08:38:36
2021-09-15 20:58:45
Marta Józefowicz WHISPER
  • 1x 3R/L/100/Konkurs zwykły, Art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
  • 1x 4R/P/110/Konkurs zwykły, Art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
  • 1x 9R/L/100/Konkurs zwykły, Art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
  • 1x 10R/P/110/Konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3 (wys. 110cm)
41 ACCEPTED 2021-09-16 08:38:34
2021-09-15 20:57:26
Marta Józefowicz DON CICCIO
  • 2x 3R/L/100/Konkurs zwykły, Art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
  • 2x 9R/L/100/Konkurs zwykły, Art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
40 PRE-APPROVED 2021-09-21 10:24:56
2021-09-15 17:51:51
Maja Moczadło ELIPSA
  • 1x 2T/LL/80/Konkurs z trafieniem w normę czasu. ank. 5 RK (wys. 80 cm)
  • 1x 3R/L/100/Konkurs zwykły, Art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
  • 1x 8T/LL/80/Konkurs z trafieniem w normę czasu. ank. 5 RK (wys. 80 cm)
  • 1x 9R/L/100/Konkurs zwykły, Art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
39 ACCEPTED 2021-09-15 16:03:53
2021-09-15 10:09:34
Julia Mularska KRIMA
  • 2x 2T/LL/80/Konkurs z trafieniem w normę czasu. ank. 5 RK (wys. 80 cm)
  • 1x 3R/L/100/Konkurs zwykły, Art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
38 ACCEPTED 2021-09-15 09:33:08
2021-09-15 08:13:17
Judyta Koczorowska MADOU VD BISSCHOP
  • 2x 3R/L/100/Konkurs zwykły, Art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
37 ACCEPTED 2021-09-21 13:50:53
2021-09-14 21:11:08
Magdalena Musiał ARTEK
  • 2x 2T/LL/80/Konkurs z trafieniem w normę czasu. ank. 5 RK (wys. 80 cm)
  • 2x 8T/LL/80/Konkurs z trafieniem w normę czasu. ank. 5 RK (wys. 80 cm)
36 ACCEPTED 2021-09-15 06:46:42
2021-09-14 21:07:37
Robert Musiał DE FUTORE Z
  • 2x 2T/LL/80/Konkurs z trafieniem w normę czasu. ank. 5 RK (wys. 80 cm)
  • 1x 3R/L/100/Konkurs zwykły, Art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
  • 2x 8T/LL/80/Konkurs z trafieniem w normę czasu. ank. 5 RK (wys. 80 cm)
  • 1x 9R/L/100/Konkurs zwykły, Art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
35 ACCEPTED 2021-09-15 06:46:37
2021-09-14 16:09:53
Agnieszka Przybylska FIGHTING JACK S
  • 2x 2T/LL/80/Konkurs z trafieniem w normę czasu. ank. 5 RK (wys. 80 cm)
  • 1x 3R/L/100/Konkurs zwykły, Art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
34 ACCEPTED 2021-09-15 06:46:33
2021-09-14 16:09:12
Renata Wójcik FERGIE S
  • 2x 3R/L/100/Konkurs zwykły, Art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
  • 2x 9R/L/100/Konkurs zwykły, Art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
33 ACCEPTED 2021-09-15 06:46:26
2021-09-14 16:08:52
Renata Wójcik SIR DIARADO
  • 1x 4R/P/110/Konkurs zwykły, Art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
  • 1x 5R/N/120/Konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3 (wys. 120 cm)
  • 1x 10R/P/110/Konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3 (wys. 110cm)
  • 1x 11R/N/120/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 120 cm)
32 ACCEPTED 2021-09-21 13:46:17
2021-09-13 21:06:50
Beniamin Tomaszewski ESCOBAR C Z
  • 2x 2T/LL/80/Konkurs z trafieniem w normę czasu. ank. 5 RK (wys. 80 cm)
31 ACCEPTED 2021-09-14 08:54:18
2021-09-13 21:02:12
Beniamin Tomaszewski TAJGA
  • 1x 5R/N/120/Konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3 (wys. 120 cm)
30 ACCEPTED 2021-09-14 08:54:16
2021-09-13 21:01:41
Beniamin Tomaszewski KING KONG CARLOS
  • 1x 5R/N/120/Konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3 (wys. 120 cm)
29 ACCEPTED 2021-09-14 08:54:13
2021-09-13 21:01:13
Beniamin Tomaszewski F-CLARISSA
  • 1x 6R/C/130/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 130 cm)
28 ACCEPTED 2021-09-14 08:54:11
2021-09-13 21:00:24
Beniamin Tomaszewski AZALIA
  • 2x 3R/L/100/Konkurs zwykły, Art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
27 ACCEPTED 2021-09-21 09:17:11
2021-09-13 19:52:42
Bartosz Gauza IRALSINA
  • 1x 3R/L/100/Konkurs zwykły, Art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
  • 1x 4R/P/110/Konkurs zwykły, Art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
  • 1x 10R/P/110/Konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3 (wys. 110cm)
  • 1x 11R/N/120/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 120 cm)
26 ACCEPTED 2021-09-14 08:54:04
2021-09-13 19:46:22
Kornelia Rosiak MARKUS
  • 1x 3R/L/100/Konkurs zwykły, Art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
  • 1x 4R/P/110/Konkurs zwykły, Art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
  • 1x 5R/N/120/Konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3 (wys. 120 cm)
25 ACCEPTED 2021-09-21 13:43:51
2021-09-13 16:17:09
Zbigniew Szrejder LUCKY ZUCCA
  • 2x 1T/MiniLL/60/Konkurs z trafieniem w normę czasu, ank. 5 RK (wys. 60 cm)
  • 2x 7T/MiniLL/60/Konkurs z trafieniem w normę czasu, ank. 5 RK (wys. 60 cm)
24 ACCEPTED 2021-09-21 13:43:03
2021-09-13 16:16:43
Zbigniew Szrejder COCOLENSKY
  • 2x 2T/LL/80/Konkurs z trafieniem w normę czasu. ank. 5 RK (wys. 80 cm)
  • 2x 8T/LL/80/Konkurs z trafieniem w normę czasu. ank. 5 RK (wys. 80 cm)
23 ACCEPTED 2021-09-18 20:34:11
2021-09-13 14:07:57
Agata Andrukajtis IMPERATOR-Z
  • 1x 7T/MiniLL/60/Konkurs z trafieniem w normę czasu, ank. 5 RK (wys. 60 cm)
  • 1x 8T/LL/80/Konkurs z trafieniem w normę czasu. ank. 5 RK (wys. 80 cm)
22 ACCEPTED 2021-09-21 13:40:12
2021-09-12 23:34:47
Katarzyna Jackiewicz - Wójcik MAMMA MIA
  • 2x 2T/LL/80/Konkurs z trafieniem w normę czasu. ank. 5 RK (wys. 80 cm)
  • 2x 8T/LL/80/Konkurs z trafieniem w normę czasu. ank. 5 RK (wys. 80 cm)
21 ACCEPTED 2021-09-21 13:38:53
2021-09-12 23:34:13
Katarzyna Jackiewicz - Wójcik IDYLLA
  • 1x 4R/P/110/Konkurs zwykły, Art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
  • 1x 5R/N/120/Konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3 (wys. 120 cm)
  • 1x 10R/P/110/Konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3 (wys. 110cm)
  • 1x 11R/N/120/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 120 cm)
20 ACCEPTED 2021-09-13 09:16:41
2021-09-12 11:46:40
Marta Gapska WHY NOT
  • 1x 3R/L/100/Konkurs zwykły, Art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
  • 1x 4R/P/110/Konkurs zwykły, Art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
  • 1x 9R/L/100/Konkurs zwykły, Art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
  • 1x 10R/P/110/Konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3 (wys. 110cm)
19 ACCEPTED 2021-09-11 20:28:50
2021-09-11 18:57:26
Magdalena Ćwik ORENA
  • 1x 4R/P/110/Konkurs zwykły, Art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
  • 1x 5R/N/120/Konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3 (wys. 120 cm)
  • 1x 10R/P/110/Konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3 (wys. 110cm)
  • 1x 11R/N/120/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 120 cm)
18 ACCEPTED 2021-09-11 20:28:38
2021-09-11 18:57:05
Bartosz Gauza COUNTESS
  • 1x 4R/P/110/Konkurs zwykły, Art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
  • 1x 5R/N/120/Konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3 (wys. 120 cm)
  • 1x 10R/P/110/Konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3 (wys. 110cm)
  • 1x 11R/N/120/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 120 cm)
17 ACCEPTED 2021-09-11 20:28:34
2021-09-11 18:56:29
Jan Grzybowski DAVINELL Z
  • 1x 3R/L/100/Konkurs zwykły, Art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
  • 1x 4R/P/110/Konkurs zwykły, Art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
  • 1x 10R/P/110/Konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3 (wys. 110cm)
  • 1x 11R/N/120/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 120 cm)
16 ACCEPTED 2021-09-21 13:36:07
2021-09-11 18:56:06
Jan Grzybowski QUIZ 12
  • 1x 3R/L/100/Konkurs zwykły, Art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
  • 1x 4R/P/110/Konkurs zwykły, Art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
  • 1x 10R/P/110/Konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3 (wys. 110cm)
  • 1x 11R/N/120/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 120 cm)
15 ACCEPTED 2021-09-11 20:28:25
2021-09-11 18:55:31
Agata Kołaczyk CARINO O
  • 2x 3R/L/100/Konkurs zwykły, Art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
  • 1x 9R/L/100/Konkurs zwykły, Art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
  • 1x 10R/P/110/Konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3 (wys. 110cm)
14 ACCEPTED 2021-09-21 13:33:44
2021-09-08 22:26:19
Zuzanna Kopicka WINCI
  • 1x 2T/LL/80/Konkurs z trafieniem w normę czasu. ank. 5 RK (wys. 80 cm)
  • 1x 3R/L/100/Konkurs zwykły, Art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
  • 1x 8T/LL/80/Konkurs z trafieniem w normę czasu. ank. 5 RK (wys. 80 cm)
  • 1x 9R/L/100/Konkurs zwykły, Art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
13 ACCEPTED 2021-09-21 13:32:38
2021-09-08 11:44:42
Weronika Orlik KACPER
  • 2x 1T/MiniLL/60/Konkurs z trafieniem w normę czasu, ank. 5 RK (wys. 60 cm)
  • 2x 7T/MiniLL/60/Konkurs z trafieniem w normę czasu, ank. 5 RK (wys. 60 cm)
12 ACCEPTED 2021-09-21 13:30:13
2021-09-08 11:44:10
Agnieszka Michalska CZARIS
  • 1x 1T/MiniLL/60/Konkurs z trafieniem w normę czasu, ank. 5 RK (wys. 60 cm)
  • 1x 2T/LL/80/Konkurs z trafieniem w normę czasu. ank. 5 RK (wys. 80 cm)
  • 1x 7T/MiniLL/60/Konkurs z trafieniem w normę czasu, ank. 5 RK (wys. 60 cm)
  • 1x 8T/LL/80/Konkurs z trafieniem w normę czasu. ank. 5 RK (wys. 80 cm)
11 ACCEPTED 2021-09-21 13:29:02
2021-09-08 11:31:32
Dominika Jankowska HURAGAN
  • 2x 2T/LL/80/Konkurs z trafieniem w normę czasu. ank. 5 RK (wys. 80 cm)
  • 2x 8T/LL/80/Konkurs z trafieniem w normę czasu. ank. 5 RK (wys. 80 cm)
10 ACCEPTED 2021-09-21 13:25:58
2021-09-06 21:02:03
Paula Baumgart JOKER
  • 2x 2T/LL/80/Konkurs z trafieniem w normę czasu. ank. 5 RK (wys. 80 cm)
  • 2x 8T/LL/80/Konkurs z trafieniem w normę czasu. ank. 5 RK (wys. 80 cm)
9 ACCEPTED 2021-09-09 08:54:38
2021-09-04 07:35:54
Aleksandra Babiarz CREOVILLA S
  • 1x 3R/L/100/Konkurs zwykły, Art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
  • 1x 4R/P/110/Konkurs zwykły, Art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
8 ACCEPTED 2021-09-09 08:54:36
2021-09-04 07:35:40
Ewa Babiarz SEKWOJA
  • 2x 3R/L/100/Konkurs zwykły, Art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
7 ACCEPTED 2021-09-21 13:23:53
2021-09-04 07:35:09
Marcin Olszewski LADY CASINIA
  • 1x 2T/LL/80/Konkurs z trafieniem w normę czasu. ank. 5 RK (wys. 80 cm)
  • 1x 3R/L/100/Konkurs zwykły, Art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
6 ACCEPTED 2021-09-06 18:24:24
2021-09-03 11:34:41
Zbigniew Szrejder RAMBO DV
  • 2x 3R/L/100/Konkurs zwykły, Art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
  • 2x 9R/L/100/Konkurs zwykły, Art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
5 ACCEPTED 2021-09-13 16:56:50
2021-09-03 11:34:04
Julia Wiese EMIRO
  • 1x 2T/LL/80/Konkurs z trafieniem w normę czasu. ank. 5 RK (wys. 80 cm)
  • 2x 3R/L/100/Konkurs zwykły, Art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
  • 1x 8T/LL/80/Konkurs z trafieniem w normę czasu. ank. 5 RK (wys. 80 cm)
  • 2x 9R/L/100/Konkurs zwykły, Art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
4 ACCEPTED 2021-09-21 13:21:44
2021-09-03 11:33:39
Julia Wiese ONLY YOU
  • 1x 2T/LL/80/Konkurs z trafieniem w normę czasu. ank. 5 RK (wys. 80 cm)
  • 2x 3R/L/100/Konkurs zwykły, Art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
  • 1x 8T/LL/80/Konkurs z trafieniem w normę czasu. ank. 5 RK (wys. 80 cm)
  • 2x 9R/L/100/Konkurs zwykły, Art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
3 ACCEPTED 2021-09-22 19:19:20
2021-09-01 19:53:38
Paula Szatkowska ELANDOR
  • 2x 2T/LL/80/Konkurs z trafieniem w normę czasu. ank. 5 RK (wys. 80 cm)
  • 2x 8T/LL/80/Konkurs z trafieniem w normę czasu. ank. 5 RK (wys. 80 cm)
2 ACCEPTED 2021-08-31 11:58:24
2021-08-29 20:37:53
Marcin Joppek JENDOLA-B PJT
  • 2x 3R/L/100/Konkurs zwykły, Art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
  • 2x 9R/L/100/Konkurs zwykły, Art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
1 ACCEPTED 2021-09-21 13:18:15
2021-08-29 20:37:24
Marcin Joppek FOR FUTURE PJT
  • 2x 3R/L/100/Konkurs zwykły, Art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
  • 2x 9R/L/100/Konkurs zwykły, Art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
No. Rider Club
Year of birth
National Equ.Fed. ID
FEI ID
1. Andrukajtis Agata St. VitaSport Brachlewo
S
O037986
2. Arkuszewska Daria KJ Stajnia Jarużyn
2006 (JM.)
O038210
3. Babiarz Aleksandra LKS Nadwiślanin Kwidzyn
S
O053777
4. Babiarz Ewa LKS Nadwiślanin Kwidzyn
2005 (J.)
O056367
5. Bala Zuzanna bpk
2005 (J.)
brak
6. Baumgart Paula St. Kujawsko-Pomorski KJ w Bydgoszczy
S
O065192
7. Bieńkowska Anna Kujawsko-Pomorski KJ w Bydgoszczy
2005 (J.)
O041488
8. Błaszkiewicz Matylda KJ Młyńska Struga
2006 (JM.)
O054489
9. Brulińska Laura MKJ Nenia w Pasłęku
2005 (J.)
O043972
10. Ciepluch Laura JKS Rywal Grudziądz
2003 (J.)
O045519
11. Ćwik Magdalena Pałucki KJ w Górkach Zagajnych
S
O011243
12. Czarnota Dominik bpk
S
brak
13. Drewka Viktoria Kujawsko-Pomorski KJ w Bydgoszczy
2004 (J.)
O035154
14. Dudkowska Monika KJ Stajnia Szyldak
S
O022478
15. Frelichowska Natalia KJ Dilmar Kobylarnia
S
O031899
16. Gajewska Dorota KJ Lotar Biskupiec
S
brak
17. Gapska Marta Kujawsko-Pomorski KJ w Bydgoszczy
S
O025871
18. Gauza Bartosz Pałucki KJ w Górkach Zagajnych
S
O006704
19. Gębicki Piotr St. KJ G-Ride Team
S
O002455
20. Gospodarczyk Adam bpk
S
brak
21. Grzybowski Jan Pałucki KJ w Górkach Zagajnych
2005 (J.)
O040856
22. Hubacz Aleksandra KJ Kamińskich
2004 (J.)
O051431
23. Jackiewicz - Wójcik Katarzyna KJ Jackiewiczów
S
O002741
24. Janka Anna Kujawsko-Pomorski KJ w Bydgoszczy
S
O021076
25. Jankowska Dominika KJ J.J. Darboven
2009 (JM.)
O061880
26. Joppek Marcin Sopocki KJ
S
O031799
27. Józefowicz Marta KJ Młyńska Struga
S
O012571
28. Kirszkowski Dariusz JKS Rywal Grudziądz
S
O065104
29. Kołaczyk Agata Pałucki KJ w Górkach Zagajnych
2002 (MJ.)
O037464
30. Koper Dominika JKS u Robsonów
2009 (JM.)
O059397
31. Kopicka Zuzanna KJ J.J. Darboven
2003 (J.)
O059282
32. Kozik Natalia Fundacja Czterolistna-KONI-czyna
2000 (MJ.)
O027697
33. Kozłowska Paulina LKJ w Gałkowie
S
O045404
34. Kwiatkowska Agnieszka KJ Lotar Biskupiec
S
brak
35. Łątkowska Edyta Stajnia Tarant Miłomłyn
S
O043430
36. Ławrukajtis Laura Fundacja Czterolistna-KONI-czyna
2005 (J.)
brak
37. Majta Wiktoria bpk
2005 (J.)
brak
38. Mazurewicz Marta Stajnia Jerzwałd
S
brak
39. Michalska Agnieszka KJ J.J. Darboven
S
O059286
40. Mioduszewska Julia JKS Rywal Grudziądz
2001 (MJ.)
O063938
41. Miśkiewicz Tomasz LKS Nadwiślanin Kwidzyn
S
O007198
42. Moczadło Maja KJ Stajnia Jarużyn
S
O023656
43. Mularska Julia Ciechociński KJ Bonanza
2004 (J.)
O062029
44. Musiał Magdalena bpk
S
brak
45. Musiał Robert KJ Stado Kętrzyn
S
O039856
46. Obrębska Dominika bpk
2007 (JM.)
O045406
47. Olszewski Marcin LKS Nadwiślanin Kwidzyn
S
O011251
48. Olszewski Marcin LKS Nadwiślanin Kwidzyn
S
O011251
49. Olszewski Tomasz Kujawsko-Pomorski KJ w Bydgoszczy
S
O009837
50. Orlik Weronika KJ J.J. Darboven
2009 (JM.)
brak
51. Orzechowska Edyta bpk
2004 (J.)
O051582
52. Owczarek Przemysław KJ Lotar Biskupiec
S
O004341
53. Pacholec Karolina Stajnia Jerzwałd
S
brak
54. Pawłowicz Julia SKJ Stajnia pod Wierzbą
2008 (JM.)
O048843
55. Piątkowska Katarzyna JKS Poczernin
S
O021100
56. Pietrzak Kaja MKJ NENIA Pasłęk
2005 (J.)
O034646
57. Podliaskina Olha KJ Lotar Biskupiec
2000 (MJ.)
brak
58. Przewożniczuk Agata MKJ Nenia w Pasłęku
2004 (J.)
O052102
59. Przybylska Agnieszka KJ Dilmar Kobylarnia
S
O041479
60. Rogińska Zuzanna KJ Młyńska Struga
S
O010033
61. Rosiak Kornelia SKJ Stajnia pod Wierzbą
2004 (J.)
O044142
10231040
62. Ruskowski Mateusz LKS Nadwiślanin Kwidzyn
S
O002060
63. Sarnowska Julia LKS Nadwwiślanin Kwidzyn
2003 (J.)
O031797
64. Sitkowska Maja KJ Kamińskich
2001 (MJ.)
O043438
65. Somnenfelld Michalina
66. Strzelczyk Zuzanna brak
2003 (J.)
O043728
67. Syrowska Maria Pałucki KJ w Górkach Zagajnych
2006 (JM.)
O048296
68. Szatkowska Paula bpk
2005 (J.)
Brak
69. Szrejder Zbigniew JKS Rywal Grudziądz
S
O004337
70. Szukała Michał LKS Nadwiślanin Kwidzyn
S
O023422
71. Szymaniak Wiktoria SKJ Stajnia pod Wierzbą
2003 (J.)
O043738
72. Teper Zofia Ciechociński KJ Bonanza
2005 (J.)
O040299
73. Tomaszewski Beniamin KJ Leśna Podkowa Damaszka
S
O003806
74. Trocikowska Zuzanna JKS Majątek Kaniewo
2006 (JM.)
O051004
75. Vulsteke Matthias Kujawsko-Pomorski KJ w Bydgoszczy
2002 (MJ.)
O039337
76. Wiese Julia Kujawsko - Pomorski KJ w Bydgoszczy
S
O031143
77. Witkowska Natalia JKS Rywal Grudziądz
2000 (MJ.)
O035164
78. Wójcik Renata KJ Dilmar Kobylarnia
S
O004016
79. Wrótna Justyna MKJ Nenia w Pasłęku
S
O024686
80. Zieliński Daniel KJ Stajnia Jarużyn
S
brak
No. Horse number Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin National Equ.Fed. ID Passport number FEI Passport
1.

66

AGARTALA WLKP POL 2016 klacz ciemnokasztanowata/164 F: Eloquent / Saint Cloud
M: Agitacja / HAmlet go
brak 616007600139416
2.

109

ANDROID SP POL 2017 wałach gniada/167 F: Castle Rock / Clearway
M: Avena /
brak 616009520012017
3.

106

ARGENTO SP POL 2008 Wałach ciemnogniada/175 F: Opar /
M: Amanita / Komplement
K017334 616009570315008
4.

114

ARKO WP Z ZANG NED 2016 wałach gniada/176 F: Andiamo Z /
M: Roulette /
K032606 056015Z55687416
5.

55

ARTEK SP POL 2013 wałach gniada/172 F: Lasko /
M: Artemida /
brak 616009510062413
6.

64

ATLETA SP POL 2004 wałach gniada/170 F: Ever For Pleasure / Espri
M: Atletyka Waro / Athletico
K008358 616009590045504
7.

46

AZALIA SP POL 2015 klacz gniada/170 F: Landacord / Landjunge
M: Aura / Cordial
K028691 616009530215615
8.

79

BALLADA WLKP POL 2015 klacz siwa/167 F: Hektor /
M: Bochema /
brak 616007520040215
9.

68

BELLE IRW NIEM. SPORT. POL 2017 klacz gniada/170 F: Big Star Jr. / Big Star
M: Bellinda / Wellington
K032900 DE4555505687
10.

120

BLACK BALOU SP POL 2017 wałach kara/167 F: Roland /
M: Boliwia /
brak 616009592022617
11.

107

BLASZKA Pełna Krew Angielska POL 2001 Klacz gniada/- F: Aramus / Royal Danzig
M: Błachostka / Diexieland
K013021 POL080000005933
12.

121

BUBA SP POL 2005 klacz kara/166 F: Barasz /
M: Bellona /
brak POL09600049405
13.

80

BURSZTYN SP POL 2016 wałach gniada/162 F: Ludger / Laptop
M: Barka / Nalot
K032465 616007680008516
14.

113

CALIMERO DN Z ZANG BEL 2012 wałach gniada/178 F: Cartier De Musk D.N / Diamant De Semilly
M: Ukiolita / Baloubet Du Rouer
K031706 056015Z55665812
15.

76

CAPTAIN JACK S SP POL 2013 wałach gniada/175 F: Black Jack / Cornet Obolensky
M: C.Fabrinia Z / Crown Z
K025750 616009520036613
16.

34

CARINO O SP POL 2015 wałach gniada/168 F: Numerus / Numero Uno
M: Cyfra / Vandamme
K029506 616009610017715
17.

16

CEJLUS TRAK POL 2015 wałach kasztanowata/162 F: Impuls / Agat
M: Cyganka / Poll
K031851 POL732010080215
18.

116

CÉLINE WESTF GER 2014 klacz siwa/168 F: Cordess KWPN / Clinton
M: Celine Qeena westf. / Cristallo westf.
K026977 DE441411424014
19.

17

CEMILLA WLKP POL 2013 klacz ciemnogniada/172 F: Mywill / Goodwill
M: Cygana / Pol
K032067 616007600255214
20.

95

CHACCO DRINK OLD GER 2017 wałach ciemnogniada/168 F: Chacco Son 2 / Chacco Blue / Chambertin
M: / Cristallo
brak -
21.

129

CHACCON ROUGE KWPN NED 2017 wałach siwa/172 F: CHACCON /
M: nn /
brak -
22.

61

CHARLIE WESTF GER 2016 wałach gniada/172 F: Chaman / Baloubet Du Rouet
M: Codyssee / Heartbreaker
K030731 DE441411159616
23.

18

CHELLO Z ZANG BEL 2007 wałach siwa/170 F: Calvino Z / Calvin Z
M: Chella Chique Z / Chellano Z
K015285 Z531007
24.

118

CIAO BELLA Z ZANG BEL 2016 klacz gniada/168 F: Corico Z /
M: Po Ramiro Z /
brak -
25.

115

CINZANO SP POL 2013 wałach gniada/180 F: Colox Cup / Con Capitol
M: Cicha Woda / Dżahil
K029459 616009600261214
26.

43

COCOLENSKY WESTF POL 2017 wałach gniada/171 F: Cornet Obolensky /
M: Channel / Levisto
brak -
27.

102

COLI HAN GER 2015 klacz gniada/166 F: Colestus / Cornet Obolensky
M: Hawana / Liberty Life
K029458 DE431436981115
28.

91

COLOR LAZAR OLD POL 2014 klacz ciemnogniada/164 F: Quinto De B / Quinar
M: Ukita / Quantum
K029317 DE433330971814
29.

74

CORTINA SP POL 2009 klacz siwa/168 F: Cantanis /
M: Całka /
brak -
30.

37

COUNTESS SP POL 2014 klacz kara/170 F: Cassilio / Cassini I
M: Cabona / Calido I
K029407 616009610120214
31.

28

CREOVILLA S SP POL 2015 Klacz kasztanowata/168 F: Leoville /
M: C.Ravenna Z / Chicago I Z
K026820 616009520037415
32.

125

CUCUMBER KWPN NED 2017 wałach gniada/172 F: nn /
M: nn/
brak -
33.

31

CZARIS SP POL 2011 wałach gniada/179 F: Solaris / Stalypso
M: Chiqita / Love Affair
K022781 616009600268411
34.

62

DAVA SP POL 2014 klacz gniada/174 F: Harper /
M: Diva /
brak 616007610113314
35.

36

DAVINELL Z ZANG POL 2011 Klacz gniada/167 F: Diamant Z / Diamant De Semilly
M: Avinell S / Grand De La Cour
K023112 056015255838911
36.

54

DE FUTORE Z ZANG BEL 2017 ogier gniada/174 F: De Flor 111 Z /
M: Magenta Van ST Maarten /
brak -
37.

83

DIAVOJ SP POL 2008 wałach gniada/170 F: Convoi / Contender
M: Diana / Romualdo
K017626 616009530267508
38.

59

DON CICCIO SP POL 2015 Wałach gniada/- F: Alvaro / Ahorn Z
M: Dejavue / Namelus R
K027762 616009610187515
39.

2

ELANDOR 00 POL 2014 wałach siwa/mk:150 F: Mogador /
M: Elania /
brak 616OPOL14010532A
40.

124

ELEFANT KWPN NED 2017 wałach gniada/170 F: nn /
M: nn/
brak -
41.

58

ELIPSA SP POL 2017 klacz kara/167 F: Farezzo B / Arezzo VDL / Chin Chin
M: Evita S / Elvis
K032567 616009520056517
42.

69

EMIR PKSP POL 2010 wałach kasztanowata/173 F: D'Cin Cin PG / Calderon
M: Eris / Rosselli
K018116 616009520111910
43.

25

EMIRO WESTF POL 2017 wałach siwa/165 F: Emir R / Colman
M: O'Carola / Carlino
K030567 441411087417
44.

50

ESCOBAR C Z ZANG BEL 2015 wałach gniada/172 F: Ephebe For Ever /
M: Ovita V /
brak -
45.

47

F-CLARISSA HOL GER 2013 Klacz kasztanowata/- F: Catoki / Cambridge
M: Zabou I / Cassini II
K025344 DE421000031713
46.

70

FABREGGIA S SP POL 2007 Klacz kasztanowata F: Regiel / Arcus
M: Fabrina / Fabriano
K024409 009520029707
47.

52

FERGIE S SP POL 2017 klacz gniada/. F: George Z /
M: Federica S / Concert
K030676 616009520048417
48.

53

FIGHTING JACK S SP POL 2016 wałach skarogniada/168 F: Black Jack / Cornet Obolensky
M: Federica S / Concert
K030454 616009520056916
49.

77

FILHARMONIA KG SP POL 2010 Klacz ciemnogniada F: Lasko / Lennon
M: Finezja / Kastet
K020023 616009610032310
50.

22

FOR FUTURE PJT HOL GER 2014 wałach ciemnogniada/170 F: For Fashion / For Plesure
M: The Best / Esteban
K028619 DE421000046314
51.

14

FRANKE KWPN POL 2010 wałach siwa/- F: Cambell / Cassini I
M: Mirda / Larne
K024563 528003201010737
52.

135

GORAN SP POL 2009 wałach kasztanowata/172 F: Ramadan / Lirnik
M: Godella / Luron
K014381 616009690135309
53.

96

GRANNUS LAZAR OLD POL 2012 klacz gniada/- F: Levinson / Levisto Z
M: / Graf Grannus
brak -
54.

85

HAPPY BOY SP POL 13 wałach kara/165 F: Golden Boy /
M: Hekabe / Kirpan
K019636 POL009600241206
55.

30

HURAGAN TYP POGRUBIANY POL 2011 wałach siwa/mk:153 F: Ali / Karel Van Gaasbeek
M: Hipcia / Emir
K031214 616999660840011
56.

40

IDYLLA SP POL 2015 klacz kara/165 F: Clavius /
M: Isabell / It's Me Du Mesmil
K029375 616020530175615
57.

42

IMPERATOR-Z SP POL 2017 wałach kara/155 F: Banderas / Ulco
M: Infantka / Barros
brak 616009610075117
58.

11

IRALSINA KWPN NED 2013 klacz ciemnogniada/166 F: Modesto / Grandeur
M: Alsina / Heartbreaker
K031420 528003201301305
59.

131

JEANS KWPN NED 2017 wałach gniada/169 F: nn /
M: nn /
brak -
60.

23

JENDOLA-B PJT KWPN NED 2014 klacz kasztanowata/170 F: Zavall VDL / Casall
M: Endola-HB / Unaniem
K029238 528003201402374
61.

128

JODOCUS KWPN NED 2014 wałach gniada/163 F: ZAVALL VDL /
M: OASE /
brak 528003201406251
62.

29

JOKER SP POL 2012 wałach ciemnogniada/167 F: Sword / Glimmerman
M: Jurta / Firstgraaf
K032694 616009580138012
63.

112

JOSHIKA WLKP POL 2011 klacz gniada/165 F: Nimroy /
M: Jurga /
brak 616007540046311
64.

117

JUKA J SP POL 2010 Klacz kara/170 F: Karbon / Landor S
M: Jazira / Jape
K022951 616009600306110
65.

90

KABESTAN SP POL 2005 wałach kasztanowata/170 F: Ostry Chef / Chef Supreme
M: Krywola / Kryzys
K021089 POL009510245605
66.

32

KACPER SP POL 2010 wałach gniada/169 F: Ludger / Laptop
M: Kopciuszek / Centesimo
K019355 616009670098010
67.

136

KAROTTA SP POL 2016 klacz kasztanowata/174 F: Larron ex. Limerick Boy / Lancer II
M: Kreta / Maram
K032806 616009610083916
68.

105

KASANDRA MŁP POL 2008 Klacz kasztanowata/168 F: Wolant /
M: Kessa / Eksponent
K028042 POL006580201408
69.

127

KASE KWPN NED 2017 klacz gniada/162 F: nn /
M: nn /
brak -
70.

48

KING KONG CARLOS KWPN NED 2015 wałach gniada/174 F: Etoulon VDL / VRH Toulon
M: Bokarla V / Indoctro
K029105 528003201502179
71.

110

KOBER WLKP POL 2010 Wałach gniada/168 F: Widam / Guidam
M: Koblencja / Lascadell
K018945 616007610210710
72.

57

KRIMA SP POL 2012 klacz ciemnogniada/175 F: Cruzeiro L /
M: Kwarta /
K030395 616009610128812
73.

81

L CALVADOS SON SP POL 2013 wałach gniada/174 F: Calvados /
M: Lady Jump I / Lancer III
K023233 POL0096002450
74.

82

L CALVADOS SON SP POL 2013 wałach gniada/174 F: Calvados / Uriel
M: Lady Jump I / Lancer III
K023233 616009600245013
75.

84

LADY CASINIA OLD POL 2016 klacz gniada/162 F: Lord Cassini / Lordanos
M: Elidor / Landor S
K031493 DE433332098516
76.

133

LASSINI N SP POL 2011 wałach gniada/170 F: Candillo Z / Cassini I
M: Legenda / Landor
K018481 616007520031811
77.

97

LAVERINO OLD GER 2013 wałach gniada/175 F: L’Aveu / Lawito
M: Sareca / Sandro Boy
K025962 DE418185042513
78.

132

LAWINE HDH ANGLO EUROPEAN NED 2016 klacz siwa/165 F: Sir Obolensky Z /
M: Himalaya HDH /
brak 826002160877283
79.

123

LEONARDO WLKP POL 2016 wałach gniada/mk:153 F: Alamos / Borysław
M: Lota / Lombard
K031273 616007610098116
80.

108

LESOLEY SP POL 2012 Wałach gniada/xx F: Solaris / Stalypso
M: Lunia / Baldini II
K023160 616009600245012
81.

15

LIANDROS V/D HEES Z ZANG NED 2017 wałach siwa/174 F: Lyjanero / Landos
M: Violett / Cardenio
K031720 056015Z55681717
82.

134

LIVORNO GE KWPN NED 2016 wałach gniada/171 F: Grand Slam VDL /
M: Indoctro /
brak 528003201608152
83.

103

LUBICZ SP POL 2014 wałach gniada/172 F: Solaris /
M: Lunia / Baldini II
K026046 616009600245414
84.

44

LUCKY ZUCCA SP POL 2017 ogier gniada/171 F: Zucca /
M: Lacordessa / Cordes
brak -
85.

87

LUPINUS SP POL 2015 wałach gniada/168 F: Markies V / Guidam ex Adagio IV
M: Landova / Landor S
K030528 616009600058815
86.

56

MADOU VD BISSCHOP BWP BEL 2012 wałach kasztanowata/170 F: Stakkato / Spartan
M: Jade vd Bisschop / Ogano Sitte O
K028997 056002W00302227
87.

41

MAMMA MIA SP POL 2017 klacz skarogniada/158 F: Contender Son / Contendro
M: Marina S / Grand De La Cour
K032923 616009600212617
88.

45

MARKUS SP POL 2014 wałach ciemnogniada/180 F: Almanzor L / Acord II
M: Miriam / Revel
K027309 616009600117714
89.

119

MONA LISSA SP POL 2015 klacz gniada/165 F: Lissaro /
M: Marihuana /
brak 61600952004715
90.

111

NELSON SP POL 2010 wałach gniada/168 F: Faktor /
M: Newada /
K021648 616007600283910
91.

71

NICKY BOY SP POL 2011 wałach gniada/183 F: Johny Boy II / Dolar Du Murrier
M: Nistria S / Grand De La Cour
K019158 616009520030911
92.

86

NOWATOR SP POL 2017 wałach gniada/170 F: Pielgrzym /
M: Nevada /
brak 616009520100117
93.

88

NOWATOR SP POL 2017 wałach gniada/170 F: Pielgrzym /
M: Nevada /
brak 616009520100117
94.

24

ONLY YOU OLD POL 2015 klacz gniada/169 F: Clinton I / Corolus
M: Oh Wiskey / Canto
K031943 DE418182520015
95.

126

OPIUM KWPN NED 2017 wałach kasztanowata/172 F: nn /
M: nn/
brak -
96.

38

ORENA SP POL 2013 klacz gniada/174 F: Lenon L / Dream On
M: Olivia Plus-S / Rubin
K024886 616009670029713
97.

101

QUIDAM'S NOBLESSE WESTF GER 2004 klacz kasztanowata/169 F: Quidams Rubin / Quidam De Revel
M: Favears Fea V / Faveur
K011375 DE441411739404
98.

35

QUIZ 12 HOL GER 2013 wałach gniada/170 F: Quidam de Revel / Jalisco B
M: Arizona III / Con Air
K026331 DE421000154213
99.

89

RAINBOW DASH M WLKP POL 2012 klacz gniada/175 F: Che Guevara L / Cassini I
M: Ramona / Skaner-A
K021596 616007610082012
100.

26

RAMBO DV BWP BEL 2017 wałach gniada/171 F: Bamako De Muze / Darco
M: Heoka Van Ret Netehof / Cassini
K031122 056002W00315801
101.

75

RUN 2 THE LIMIT OS POL 2014 wałach gniada/176 F: Chatender / Chacco-Blue
M: Ready To Win / Radeberger
K031465 DE418184038914
102.

73

SARA SL SP POL 2014 klacz gniada/165 F: Zinedine / Guidam
M: Sabena / Turbud Quirinus
K029241 616009661393814
103.

27

SEKWOJA SP POL 2009 Klacz gniada/165 F: Index /
M: Sigma / Maram
K026819 POL009530037109
104.

51

SIR DIARADO SP POL 2016 wałach gniada/167 F: Diarado / Diamant De Semilly
M: Sharisma / Charisma 115
K028761 616009600064116
105.

65

SORENTO SP POL 2014 wałach gniada/170 F: Almanzor L /
M: Sunshine / Saganek
K028061 61600960018
106.

49

TAJGA WLKP POL 2015 klacz siwa/175 F: Bolero De Ravel / Bachus
M: Taja / Boraks
K028760 616007610043615
107.

63

TISJAN DWB DEN 2004 wałach kasztanowata/170 F: Tiziano / Hors La Loi II
M: U.N. / Aston
K019509 208333DW0406699
108.

78

TOKYO WESTF POL 2017 wałach gniada/172 F: Think Twice D'Ici / Burggraaf
M: Fine Fine / Florestan I
K030411 DE441411087317
109.

67

TOLA Z SP POL 2005 klacz gniada/170 F: Cartree Z / Caretano Z
M: Toscania / Marino
K010036 POL009520000705
110.

93

TORNADO KUC POL 2006 wałach gniada/kuc:- F: nn / nn
M: nn / nn
K030133 616999600326306
111.

98

VANILIA LAZAR OLD POL 2016 klacz kasztanowata/167 F: Vagabond De La Pomme / Vigo D'Arsouilles
M: Velvet Lazar / Verdi
K032433 DE433330872616
112.

94

VIVARO WLKP POL 2004 wałach siwa/155 F: Cewar /
M: Visa /
brak POL007520067004
113.

92

VLADISLAV LAZAR OLD POL 2015 wałach kasztanowata/170 F: Quinto De B / Quinar
M: Via M / Quick Star
K026988 DE433330855415
114.

72

WHISKY SP POL 2011 klacz gniada F: Okruch /
M: Workuta / Gorgon I
K025968 616007520096211
115.

60

WHISPER SP POL 2014 klacz gniada/171 F: Aston Martin / Rhytmus S
M: Winona II / Love Affair
K027374 616009661261614
116.

39

WHY NOT WLKP POL 2016 wałach siwa/163 F: MJT Nevados S sp / Calvados II
M: Whiskey wlkp/ Solaris han.
K029406 616007520047816
117.

33

WINCI SP POL 2011 wałach gniada/170 F: Winston / Nobody
M: Wiagra / Rokosz
K024808 616009530285911
118.

100

WIRGINIA SP POL 2012 klacz ciemnogniada/170 F: Con Calma / Calato
M: Witara / Cavallo
K026722 616009640047112
119.

104

WISTARIA SP POL 2016 klacz gniada/158 F: Corde Star /
M: Wiżawa /
brak 616009530070016
120.

122

WRÓBLICA CWANIARA SP POL 2017 klacz gniada/162 F: Lissaro /
M: Wena /
brak 616009520003817
121.

99

ZIBI LAZAR OLD POL 2017 klacz ciemnokasztanowata/168 F: For Pleasure / Furioso 2
M: Grannus Lazar / Levison
brak -
122.

130

ZIRCO KWPN NED 2017 wałach siwa/167 F: ZIRROCO BLUE /
M: nn /
brak -
Rider Club
Competition
Prize
Babiarz Ewa LKS Nadwiślanin Kwidzyn
100
SUM:
100.00
Grzybowski Jan Pałucki KJ w Górkach Zagajnych
150
SUM:
150.00
Olszewski Marcin LKS Nadwiślanin Kwidzyn
50
SUM:
50.00
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Andrukajtis Agata
St. VitaSport Brachlewo
2021-09-26
2021-09-26
Arkuszewska Daria
KJ Stajnia Jarużyn
2021-09-25
2021-09-25
17
2021-09-26
2021-09-26
Babiarz Aleksandra
LKS Nadwiślanin Kwidzyn
2021-09-25
28
2021-09-25
Babiarz Ewa
LKS Nadwiślanin Kwidzyn
SEKWOJA (27)
2021-09-25
2
100
Bala Zuzanna
bpk
NOWATOR (86)
2021-09-26
Baumgart Paula
St. Kujawsko-Pomorski KJ w Bydgoszczy
JOKER (29)
2021-09-25
2021-09-25
2021-09-26
2021-09-26
Bieńkowska Anna
Kujawsko-Pomorski KJ w Bydgoszczy
2021-09-26
2021-09-26
Błaszkiewicz Matylda
KJ Młyńska Struga
2021-09-25
14
2021-09-25
8
2021-09-26
2021-09-26
Brulińska Laura
MKJ Nenia w Pasłęku
LESOLEY (108)
2021-09-26
Ciepluch Laura
JKS Rywal Grudziądz
DIAVOJ (83)
2021-09-25
5
2021-09-25
Ćwik Magdalena
Pałucki KJ w Górkach Zagajnych
ORENA (38)
2021-09-25
2021-09-25
2021-09-26
2021-09-26
Czarnota Dominik
bpk
2021-09-26
2021-09-26
Drewka Viktoria
Kujawsko-Pomorski KJ w Bydgoszczy
TOLA Z (67)
2021-09-26
2021-09-26
Dudkowska Monika
KJ Stajnia Szyldak
ATLETA (64)
2021-09-25
2021-09-25
SORENTO (65)
2021-09-25
9
Frelichowska Natalia
KJ Dilmar Kobylarnia
2021-09-25
2021-09-25
2021-09-26
2021-09-26
TOKYO (78)
2021-09-25
27
2021-09-25
23
2021-09-26
2021-09-26
Gajewska Dorota
KJ Lotar Biskupiec
KASE (127)
2021-09-25
8
2021-09-25
JODOCUS (128)
2021-09-25
25
Gapska Marta
Kujawsko-Pomorski KJ w Bydgoszczy
WHY NOT (39)
2021-09-25
18
2021-09-25
2021-09-26
2021-09-26
Gauza Bartosz
Pałucki KJ w Górkach Zagajnych
2021-09-25
2021-09-26
2021-09-26
2021-09-25
2021-09-25
6
2021-09-25
2021-09-26
2021-09-26
Gębicki Piotr
St. KJ G-Ride Team
ARKO WP Z (114)
2021-09-25
11
2021-09-25
CINZANO (115)
2021-09-25
15
2021-09-25
3
Gospodarczyk Adam
bpk
VIVARO (94)
2021-09-25
24
2021-09-25
2021-09-26
2021-09-26
Grzybowski Jan
Pałucki KJ w Górkach Zagajnych
QUIZ 12 (35)
2021-09-25
7
2021-09-25
2021-09-26
2021-09-26
2021-09-25
1
150
2021-09-25
5
2021-09-26
2021-09-26
Hubacz Aleksandra
KJ Kamińskich
CEMILLA (17)
2021-09-26
2021-09-26
Jackiewicz - Wójcik Katarzyna
KJ Jackiewiczów
IDYLLA (40)
2021-09-25
2021-09-25
2021-09-26
2021-09-26
2021-09-25
6
2021-09-25
2021-09-26
2021-09-26
Janka Anna
Kujawsko-Pomorski KJ w Bydgoszczy
TISJAN (63)
2021-09-26
2021-09-26
Jankowska Dominika
KJ J.J. Darboven
HURAGAN (30)
2021-09-25
1
2021-09-25
2021-09-26
2021-09-26
Joppek Marcin
Sopocki KJ
2021-09-25
14
2021-09-25
2021-09-26
2021-09-26
2021-09-25
16
2021-09-25
2021-09-26
2021-09-26
Józefowicz Marta
KJ Młyńska Struga
2021-09-25
2021-09-25
9
2021-09-26
2021-09-26
WHISPER (60)
2021-09-25
6
2021-09-25
10
2021-09-26
2021-09-26
Kirszkowski Dariusz
JKS Rywal Grudziądz
CORTINA (74)
2021-09-25
18
2021-09-25
27
2021-09-26
2021-09-26
Kołaczyk Agata
Pałucki KJ w Górkach Zagajnych
GORAN (135)
2021-09-25
26
2021-09-26
2021-09-26
GORAN (135)
2021-09-25
7
Koper Dominika
JKS u Robsonów
TORNADO (93)
2021-09-25
2021-09-25
3
2021-09-26
2021-09-26
Kopicka Zuzanna
KJ J.J. Darboven
WINCI (33)
2021-09-25
2
2021-09-25
20
2021-09-26
2021-09-26
Kozik Natalia
Fundacja Czterolistna-KONI-czyna
NELSON (111)
2021-09-26
Kozłowska Paulina
LKJ w Gałkowie
COLI (102)
2021-09-25
1
2021-09-25
2021-09-26
2021-09-26
LUBICZ (103)
2021-09-25
2021-09-25
2021-09-26
2021-09-26
Kwiatkowska Agnieszka
KJ Lotar Biskupiec
JODOCUS (128)
2021-09-25
Łątkowska Edyta
Stajnia Tarant Miłomłyn
2021-09-25
12
2021-09-25
Ławrukajtis Laura
Fundacja Czterolistna-KONI-czyna
JOSHIKA (112)
2021-09-26
2021-09-26
Majta Wiktoria
bpk
NOWATOR (88)
2021-09-26
2021-09-26
Mazurewicz Marta
Stajnia Jerzwałd
2021-09-25
4
2021-09-25
26
Michalska Agnieszka
KJ J.J. Darboven
CZARIS (31)
2021-09-25
1
2021-09-25
12
2021-09-26
2021-09-26
Mioduszewska Julia
JKS Rywal Grudziądz
2021-09-26
2021-09-26
Miśkiewicz Tomasz
LKS Nadwiślanin Kwidzyn
2021-09-25
2021-09-25
9
2021-09-25
2021-09-25
24
2021-09-25
4
2021-09-25
13
2021-09-25
WIRGINIA (100)
2021-09-25
CÉLINE (116)
2021-09-25
2021-09-25
23
2021-09-25
Moczadło Maja
KJ Stajnia Jarużyn
ELIPSA (58)
2021-09-25
22
2021-09-25
25
2021-09-26
2021-09-26
Mularska Julia
Ciechociński KJ Bonanza
KRIMA (57)
2021-09-25
2021-09-25
21
Musiał Magdalena
bpk
ARTEK (55)
2021-09-25
2021-09-25
8
2021-09-26
2021-09-26
Musiał Robert
KJ Stado Kętrzyn
2021-09-25
2021-09-25
11
2021-09-26
2021-09-26
2021-09-26
Obrębska Dominika
bpk
2021-09-26
2021-09-26
2021-09-26
Olszewski Marcin
LKS Nadwiślanin Kwidzyn
2021-09-25
19
2021-09-25
29
2021-09-25
3
50
2021-09-25
8
Olszewski Marcin
LKS Nadwiślanin Kwidzyn
WISTARIA (104)
2021-09-26
2021-09-26
Olszewski Tomasz
Kujawsko-Pomorski KJ w Bydgoszczy
2021-09-25
2021-09-25
LASSINI N (133)
2021-09-25
30
2021-09-25
2
2021-09-25
13
2021-09-25
Orlik Weronika
KJ J.J. Darboven
KACPER (32)
2021-09-25
2021-09-25
6
2021-09-26
2021-09-26
Orzechowska Edyta
bpk
BALLADA (79)
2021-09-25
2021-09-25
3
Owczarek Przemysław
KJ Lotar Biskupiec
ELEFANT (124)
2021-09-25
2021-09-25
CUCUMBER (125)
2021-09-25
29
2021-09-25
OPIUM (126)
2021-09-25
5
2021-09-25
Pacholec Karolina
Stajnia Jerzwałd
BUBA (121)
2021-09-25
2021-09-25
16
Pawłowicz Julia
SKJ Stajnia pod Wierzbą
LUPINUS (87)
2021-09-26
2021-09-26
Piątkowska Katarzyna
JKS Poczernin
SARA SL (73)
2021-09-26
2021-09-26
Pietrzak Kaja
MKJ NENIA Pasłęk
2021-09-25
2021-09-26
2021-09-26
2021-09-25
2021-09-25
2021-09-26
2021-09-26
Podliaskina Olha
KJ Lotar Biskupiec
2021-09-25
2021-09-25
7
ZIRCO (130)
2021-09-25
2021-09-25
10
JEANS (131)
2021-09-25
2021-09-25
5
2021-09-25
33
2021-09-25
Przewożniczuk Agata
MKJ Nenia w Pasłęku
KASANDRA (105)
2021-09-26
2021-09-26
ARGENTO (106)
2021-09-26
2021-09-26
Przybylska Agnieszka
KJ Dilmar Kobylarnia
2021-09-25
2021-09-25
20
Rogińska Zuzanna
KJ Młyńska Struga
2021-09-25
2021-09-25
2021-09-26
2021-09-26
2021-09-25
2021-09-25
2021-09-26
2021-09-26
Rosiak Kornelia
SKJ Stajnia pod Wierzbą
MARKUS (45)
2021-09-25
2021-09-25
Ruskowski Mateusz
LKS Nadwiślanin Kwidzyn
2021-09-25
2021-09-25
2021-09-26
2021-09-26
Sarnowska Julia
LKS Nadwwiślanin Kwidzyn
ANDROID (109)
2021-09-25
2021-09-25
7
KOBER (110)
2021-09-26
2021-09-26
Sitkowska Maja
KJ Kamińskich
CEJLUS (16)
2021-09-26
2021-09-26
Somnenfelld Michalina
2021-09-25
15
2021-09-25
Strzelczyk Zuzanna
brak
2021-09-26
2021-09-26
2021-09-26
Syrowska Maria
Pałucki KJ w Górkach Zagajnych
2021-09-26
2021-09-26
Szatkowska Paula
bpk
2021-09-25
28
2021-09-25
2021-09-26
2021-09-26
Szrejder Zbigniew
JKS Rywal Grudziądz
2021-09-25
10
2021-09-25
2021-09-26
2021-09-26
2021-09-25
2021-09-25
4
2021-09-26
2021-09-26
2021-09-25
2021-09-25
2
2021-09-26
2021-09-26
Szukała Michał
LKS Nadwiślanin Kwidzyn
FRANKE (14)
2021-09-25
2021-09-25
2021-09-26
2021-09-26
Szymaniak Wiktoria
SKJ Stajnia pod Wierzbą
JUKA J (117)
2021-09-26
2021-09-26
2021-09-26
Teper Zofia
Ciechociński KJ Bonanza
2021-09-26
2021-09-26
EMIR (69)
2021-09-26
2021-09-26
LEONARDO (123)
2021-09-26
2021-09-26
Tomaszewski Beniamin
KJ Leśna Podkowa Damaszka
AZALIA (46)
2021-09-25
4
2021-09-25
2021-09-25
TAJGA (49)
2021-09-25
2021-09-25
2021-09-25
17
CHARLIE (61)
2021-09-25
21
DAVA (62)
2021-09-25
19
Trocikowska Zuzanna
JKS Majątek Kaniewo
2021-09-26
2021-09-26
Vulsteke Matthias
Kujawsko-Pomorski KJ w Bydgoszczy
2021-09-25
2021-09-25
2021-09-26
2021-09-26
Wiese Julia
Kujawsko - Pomorski KJ w Bydgoszczy
2021-09-25
2021-09-25
31
2021-09-26
2021-09-26
2021-09-26
EMIRO (25)
2021-09-25
2021-09-25
32
2021-09-26
2021-09-26
2021-09-26
Witkowska Natalia
JKS Rywal Grudziądz
WHISKY (72)
2021-09-26
2021-09-26
Wójcik Renata
KJ Dilmar Kobylarnia
2021-09-25
2021-09-25
2021-09-26
2021-09-26
2021-09-25
22
2021-09-26
2021-09-26
Wrótna Justyna
MKJ Nenia w Pasłęku
BLASZKA (107)
2021-09-26
2021-09-26
LESOLEY (108)
2021-09-26
Zieliński Daniel
KJ Stajnia Jarużyn
2021-09-25
2021-09-25
2021-09-25
2021-09-26
2021-09-26
2021-09-26

Number of Riders: 80

Number of Horses: 122

The sum of prizes: 300.00

Competition results developed by:
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: H2-062017-1, TARANT EVENTS Szymon Tarant)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2021
design and realization: signus.pl