Check out the beta version of our new website: LiveJumping.com

Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

ZO1* Wierzbna, Biały Las
Wierzbna, Biały Las, 17-19.09.2021

# Status
Updated / Creation date
Rider Horse Competitions
117 ACCEPTED 2021-09-15 20:53:10
2021-09-15 18:58:08
Julia Rohde KŁOS
  • 2x 1R/L/100/Konkurs dokładności bez rozgrywki, Art. 238.1.1 (wys. 100 cm)
116 ACCEPTED 2021-09-15 20:51:34
2021-09-15 18:57:38
Julia Nowak BALTICA
  • 2x 4R/L/100/Konkurs dokładności bez rozgrywki, Art. 238.1.1 (wys. 100 cm)
115 ACCEPTED 2021-09-15 20:47:26
2021-09-15 17:46:10
Monika Gołygowska CARETINA BAJOU B
  • 1x 4R/L/100/Konkurs dokładności bez rozgrywki, Art. 238.1.1 (wys. 100 cm)
  • 1x 5R/P/110/Konkurs dwufazowy, Art. 274.1.5.3 (wys. 110 cm)
114 ACCEPTED 2021-09-14 21:30:05
2021-09-12 11:05:32
Michał Tyszko DIARADO’S DREAM
  • 1x 2/C/130/Średnia Runda, konkurs zwykły, Art. 238.2.1 (wys. 130 cm)
  • 1x 3/CC/140/Duża Runda, konkurs dwufazowy specjalny, Art. 274.2.5 (wys. 140 cm)
113 ACCEPTED 2021-09-14 21:28:25
2021-09-12 10:59:56
Michał Tyszko LENN SLAM L
  • 2x 1R/L/100/Konkurs dokładności bez rozgrywki, Art. 238.1.1 (wys. 100 cm)
  • 1x 2R/P/110/Konkurs zwykły, Art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
112 ACCEPTED 2021-09-12 09:04:07
2021-09-11 19:49:10
Amelia Otlewska SOLERO K
  • 1x 5R/P/110/Konkurs dwufazowy, Art. 274.1.5.3 (wys. 110 cm)
  • 1x 8R/P/110/Konkurs zwykły, Art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
111 ACCEPTED 2021-09-14 21:26:55
2021-09-11 19:23:24
Michał Tyszko GIBANTA
  • 1x 3/CC/140/Duża Runda, konkurs dwufazowy specjalny, Art. 274.2.5 (wys. 140 cm)
110 ACCEPTED 2021-09-10 20:34:48
2021-09-10 17:51:27
Kacper Zatwarnicki REA
  • 1x 7R/L/100/Konkurs dokładności bez rozgrywki, Art. 238.1.1 (wys. 100 cm)
109 ACCEPTED 2021-09-09 12:34:50
2021-09-09 10:20:14
Mściwoj Kiecoń CLEANY VD KATTEVENNEN Z
  • 1x 2/C/130/Średnia Runda, konkurs zwykły, Art. 238.2.1 (wys. 130 cm)
108 ACCEPTED 2021-09-16 06:51:09
2021-09-09 10:18:49
Mściwoj Kiecoń KALYPSO VAN HET LINDEHOF
  • 1x 1/N/120/Mała Runda, konkurs dwufazowy specjalny, Art. 274.2.5 (wys. 120 cm)
  • 1x 2/C/130/Średnia Runda, konkurs zwykły, Art. 238.2.1 (wys. 130 cm)
107 ACCEPTED 2021-09-16 06:52:44
2021-09-09 10:15:05
Mściwoj Kiecoń CONTANGO
  • 1x 3/CC/140/Duża Runda, konkurs dwufazowy specjalny, Art. 274.2.5 (wys. 140 cm)
106 ACCEPTED 2021-09-14 21:21:54
2021-09-09 10:14:30
Mściwoj Kiecoń BAIKA COT CHAT
  • 1x 3/CC/140/Duża Runda, konkurs dwufazowy specjalny, Art. 274.2.5 (wys. 140 cm)
105 ACCEPTED 2021-09-09 12:34:33
2021-09-09 10:13:48
Mściwoj Kiecoń SIR SAPPORO MK
  • 1x 2/C/130/Średnia Runda, konkurs zwykły, Art. 238.2.1 (wys. 130 cm)
  • 1x 3/CC/140/Duża Runda, konkurs dwufazowy specjalny, Art. 274.2.5 (wys. 140 cm)
104 ACCEPTED 2021-09-14 21:17:39
2021-09-07 17:46:06
Adrianna Ostrowska GAIRE
  • 2x 1R/L/100/Konkurs dokładności bez rozgrywki, Art. 238.1.1 (wys. 100 cm)
  • 2x 4R/L/100/Konkurs dokładności bez rozgrywki, Art. 238.1.1 (wys. 100 cm)
103 ACCEPTED 2021-09-08 10:40:52
2021-09-07 17:44:28
Adrianna Ostrowska DOBROSTAN
  • 1x 1/N/120/Mała Runda, konkurs dwufazowy specjalny, Art. 274.2.5 (wys. 120 cm)
  • 1x 2/C/130/Średnia Runda, konkurs zwykły, Art. 238.2.1 (wys. 130 cm)
  • 1x 4/N/120/Mała Runda, konkurs zwykły, Art. 238.2.1 (wys. 120 cm)
  • 1x 5/C/130/Średnia Runda, konkurs dwufazowy, Art. 274.1.5.3 (wys. 130 cm)
  • 1x 7/N1/125/Finał Małej Rundy, konkurs zwykły, Art. 238.2.1 (wys. 125 cm)
102 ACCEPTED 2021-09-08 10:40:50
2021-09-07 17:43:53
Adrianna Ostrowska LENTOLINA- S
  • 1x 1/N/120/Mała Runda, konkurs dwufazowy specjalny, Art. 274.2.5 (wys. 120 cm)
  • 1x 6R/N/120/Konkurs zwykły, Art. 238.2.1 (wys. 120 cm)
  • 1x 7/N1/125/Finał Małej Rundy, konkurs zwykły, Art. 238.2.1 (wys. 125 cm)
101 ACCEPTED 2021-09-14 21:15:34
2021-09-07 17:43:20
Adrianna Ostrowska LERTANA VDL
  • 2x 1R/L/100/Konkurs dokładności bez rozgrywki, Art. 238.1.1 (wys. 100 cm)
100 ACCEPTED 2021-09-14 21:12:13
2021-09-07 17:42:53
Adrianna Ostrowska J’HALLUCINE DE CANTRAINE
  • 1x 2R/P/110/Konkurs zwykły, Art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
  • 1x 1/N/120/Mała Runda, konkurs dwufazowy specjalny, Art. 274.2.5 (wys. 120 cm)
  • 1x 4/N/120/Mała Runda, konkurs zwykły, Art. 238.2.1 (wys. 120 cm)
  • 1x 7/N1/125/Finał Małej Rundy, konkurs zwykły, Art. 238.2.1 (wys. 125 cm)
99 ACCEPTED 2021-09-08 10:40:38
2021-09-07 17:42:00
Adrianna Ostrowska ELBERO H
  • 1x 2/C/130/Średnia Runda, konkurs zwykły, Art. 238.2.1 (wys. 130 cm)
  • 1x 3/CC/140/Duża Runda, konkurs dwufazowy specjalny, Art. 274.2.5 (wys. 140 cm)
98 ACCEPTED 2021-09-07 10:31:26
2021-09-06 20:18:44
Eryka Mikołajczyk ERRANTO
  • 1x 1/N/120/Mała Runda, konkurs dwufazowy specjalny, Art. 274.2.5 (wys. 120 cm)
  • 1x 2/C/130/Średnia Runda, konkurs zwykły, Art. 238.2.1 (wys. 130 cm)
  • 1x 4/N/120/Mała Runda, konkurs zwykły, Art. 238.2.1 (wys. 120 cm)
  • 1x 7/N1/125/Finał Małej Rundy, konkurs zwykły, Art. 238.2.1 (wys. 125 cm)
97 ACCEPTED 2021-09-07 10:31:15
2021-09-06 20:18:07
Eryka Mikołajczyk JAVENDA
  • 1x 1/N/120/Mała Runda, konkurs dwufazowy specjalny, Art. 274.2.5 (wys. 120 cm)
  • 1x 4/N/120/Mała Runda, konkurs zwykły, Art. 238.2.1 (wys. 120 cm)
  • 1x 7/N1/125/Finał Małej Rundy, konkurs zwykły, Art. 238.2.1 (wys. 125 cm)
96 ACCEPTED 2021-09-14 21:09:04
2021-09-06 16:37:27
Antoni Śliwiński ASHFORD 4
  • 1x 1R/L/100/Konkurs dokładności bez rozgrywki, Art. 238.1.1 (wys. 100 cm)
  • 1x 2R/P/110/Konkurs zwykły, Art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
  • 1x 5R/P/110/Konkurs dwufazowy, Art. 274.1.5.3 (wys. 110 cm)
  • 1x 8R/P/110/Konkurs zwykły, Art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
95 ACCEPTED 2021-09-14 21:05:00
2021-09-06 07:33:04
Olaf Rynowiecki CASSIRIANO
  • 1x 2R/P/110/Konkurs zwykły, Art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
  • 1x 3R/N/120/Konkurs zwykły, Art. 238.2.1 (wys. 120 cm)
  • 1x 5R/P/110/Konkurs dwufazowy, Art. 274.1.5.3 (wys. 110 cm)
  • 1x 6R/N/120/Konkurs zwykły, Art. 238.2.1 (wys. 120 cm)
94 ACCEPTED 2021-09-06 16:19:15
2021-09-06 06:51:41
Anna Bondziul GUINEA I
  • 1x 2R/P/110/Konkurs zwykły, Art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
  • 1x 3R/N/120/Konkurs zwykły, Art. 238.2.1 (wys. 120 cm)
93 ACCEPTED 2021-09-06 16:19:08
2021-09-06 06:51:16
Anna Bondziul GENOVA II
  • 1x 1R/L/100/Konkurs dokładności bez rozgrywki, Art. 238.1.1 (wys. 100 cm)
  • 1x 2R/P/110/Konkurs zwykły, Art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
92 ACCEPTED 2021-09-06 16:19:02
2021-09-06 06:50:19
Anna Bondziul COR DE LA SAINT VALENTIN
  • 1x 3R/N/120/Konkurs zwykły, Art. 238.2.1 (wys. 120 cm)
  • 1x 1/N/120/Mała Runda, konkurs dwufazowy specjalny, Art. 274.2.5 (wys. 120 cm)
91 ACCEPTED 2021-09-14 21:02:05
2021-09-06 06:48:38
Anna Bondziul ADAGIO ORIGINAL COR
  • 2x 1R/L/100/Konkurs dokładności bez rozgrywki, Art. 238.1.1 (wys. 100 cm)
90 ACCEPTED 2021-09-06 16:18:49
2021-09-05 21:51:24
Piotr Lubiatowski PIPPI
  • 1x 1R/L/100/Konkurs dokładności bez rozgrywki, Art. 238.1.1 (wys. 100 cm)
  • 1x 2R/P/110/Konkurs zwykły, Art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
89 ACCEPTED 2021-09-14 20:59:09
2021-09-05 21:46:36
Beata Szuber LANTINUS N
  • 1x 2R/P/110/Konkurs zwykły, Art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
  • 1x 3R/N/120/Konkurs zwykły, Art. 238.2.1 (wys. 120 cm)
88 ACCEPTED 2021-09-06 16:18:22
2021-09-05 21:44:16
Beata Szuber FORT
  • 1x 2/C/130/Średnia Runda, konkurs zwykły, Art. 238.2.1 (wys. 130 cm)
  • 1x 3/CC/140/Duża Runda, konkurs dwufazowy specjalny, Art. 274.2.5 (wys. 140 cm)
87 ACCEPTED 2021-09-06 16:18:28
2021-09-05 21:43:53
Beata Szuber CHARLES DE GAULLE
  • 2x 1R/L/100/Konkurs dokładności bez rozgrywki, Art. 238.1.1 (wys. 100 cm)
  • 1x 2R/P/110/Konkurs zwykły, Art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
86 ACCEPTED 2021-09-06 16:18:39
2021-09-05 21:43:27
Iga Tokarska CHARDONNAY
  • 1x 2R/P/110/Konkurs zwykły, Art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
  • 1x 3R/N/120/Konkurs zwykły, Art. 238.2.1 (wys. 120 cm)
85 ACCEPTED 2021-09-06 16:18:31
2021-09-05 21:42:50
Iga Tokarska FLY HIGH INNUENDO
  • 1x 1R/L/100/Konkurs dokładności bez rozgrywki, Art. 238.1.1 (wys. 100 cm)
  • 1x 2R/P/110/Konkurs zwykły, Art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
84 ACCEPTED 2021-09-06 16:18:35
2021-09-05 21:41:59
Iga Tokarska CASALL AZZURRO
  • 1x 3R/N/120/Konkurs zwykły, Art. 238.2.1 (wys. 120 cm)
  • 1x 1/N/120/Mała Runda, konkurs dwufazowy specjalny, Art. 274.2.5 (wys. 120 cm)
83 ACCEPTED 2021-09-06 12:14:47
2021-09-05 21:35:13
Marek Wojnowski LORD RAMIRO-J
  • 2x 1R/L/100/Konkurs dokładności bez rozgrywki, Art. 238.1.1 (wys. 100 cm)
82 ACCEPTED 2021-09-14 20:55:53
2021-09-05 20:40:40
Marta Rymaszewska SHIRI
  • 1x 1R/L/100/Konkurs dokładności bez rozgrywki, Art. 238.1.1 (wys. 100 cm)
  • 1x 4R/L/100/Konkurs dokładności bez rozgrywki, Art. 238.1.1 (wys. 100 cm)
  • 1x 7R/L/100/Konkurs dokładności bez rozgrywki, Art. 238.1.1 (wys. 100 cm)
81 ACCEPTED 2021-09-14 20:54:38
2021-09-05 11:17:45
Wiktoria Boś LEVEL
  • 2x 7R/L/100/Konkurs dokładności bez rozgrywki, Art. 238.1.1 (wys. 100 cm)
80 ACCEPTED 2021-09-05 09:09:27
2021-09-05 09:03:08
Oliwia Palacz OSCAR H D'20
  • 1x 3R/N/120/Konkurs zwykły, Art. 238.2.1 (wys. 120 cm)
  • 1x 1/N/120/Mała Runda, konkurs dwufazowy specjalny, Art. 274.2.5 (wys. 120 cm)
79 ACCEPTED 2021-09-05 09:09:24
2021-09-05 09:02:53
Oliwia Palacz HIGHFORCE ONE
  • 1x 3R/N/120/Konkurs zwykły, Art. 238.2.1 (wys. 120 cm)
  • 1x 1/N/120/Mała Runda, konkurs dwufazowy specjalny, Art. 274.2.5 (wys. 120 cm)
78 ACCEPTED 2021-09-04 17:29:29
2021-09-04 17:28:27
Nikola Pelc SORENTO
  • 1x 1R/L/100/Konkurs dokładności bez rozgrywki, Art. 238.1.1 (wys. 100 cm)
  • 1x 2R/P/110/Konkurs zwykły, Art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
  • 1x 4R/L/100/Konkurs dokładności bez rozgrywki, Art. 238.1.1 (wys. 100 cm)
  • 1x 5R/P/110/Konkurs dwufazowy, Art. 274.1.5.3 (wys. 110 cm)
  • 1x 8R/P/110/Konkurs zwykły, Art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
77 ACCEPTED 2021-09-04 17:29:26
2021-09-04 17:27:41
Nikola Pelc LORETTA
  • 1x 2R/P/110/Konkurs zwykły, Art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
  • 1x 3R/N/120/Konkurs zwykły, Art. 238.2.1 (wys. 120 cm)
  • 1x 5R/P/110/Konkurs dwufazowy, Art. 274.1.5.3 (wys. 110 cm)
  • 1x 6R/N/120/Konkurs zwykły, Art. 238.2.1 (wys. 120 cm)
  • 1x 9R/N/120/Konkurs zwykły, Art. 238.2.1 (wys. 120 cm)
76 ACCEPTED 2021-09-16 06:53:20
2021-09-04 17:16:28
Amelia Miałszygrosz CONTAR
  • 1x 1R/L/100/Konkurs dokładności bez rozgrywki, Art. 238.1.1 (wys. 100 cm)
  • 1x 2R/P/110/Konkurs zwykły, Art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
  • 1x 4R/L/100/Konkurs dokładności bez rozgrywki, Art. 238.1.1 (wys. 100 cm)
  • 1x 5R/P/110/Konkurs dwufazowy, Art. 274.1.5.3 (wys. 110 cm)
  • 1x 7R/L/100/Konkurs dokładności bez rozgrywki, Art. 238.1.1 (wys. 100 cm)
  • 1x 8R/P/110/Konkurs zwykły, Art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
75 ACCEPTED 2021-09-04 14:24:09
2021-09-04 12:06:25
Amelia Miałszygrosz DEMUR
  • 1x 2R/P/110/Konkurs zwykły, Art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
  • 1x 5R/P/110/Konkurs dwufazowy, Art. 274.1.5.3 (wys. 110 cm)
  • 1x 8R/P/110/Konkurs zwykły, Art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
74 ACCEPTED 2021-09-10 11:31:00
2021-09-04 10:36:14
Mariusz Kleniuk DAKOTA
  • 1x 1R/L/100/Konkurs dokładności bez rozgrywki, Art. 238.1.1 (wys. 100 cm)
  • 1x 2R/P/110/Konkurs zwykły, Art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
  • 1x 4R/L/100/Konkurs dokładności bez rozgrywki, Art. 238.1.1 (wys. 100 cm)
  • 1x 5R/P/110/Konkurs dwufazowy, Art. 274.1.5.3 (wys. 110 cm)
  • 1x 8R/P/110/Konkurs zwykły, Art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
73 ACCEPTED 2021-09-04 09:21:35
2021-09-03 23:05:17
Anna Elbl CATINA
  • 1x 1/N/120/Mała Runda, konkurs dwufazowy specjalny, Art. 274.2.5 (wys. 120 cm)
72 ACCEPTED 2021-09-04 09:21:32
2021-09-03 23:04:59
Anna Elbl BALTAZAR DU ROUET
  • 1x 2/C/130/Średnia Runda, konkurs zwykły, Art. 238.2.1 (wys. 130 cm)
71 ACCEPTED 2021-09-04 09:14:37
2021-09-03 21:40:37
Monika Kłapińska CORJANO
  • 2x 1R/L/100/Konkurs dokładności bez rozgrywki, Art. 238.1.1 (wys. 100 cm)
  • 2x 4R/L/100/Konkurs dokładności bez rozgrywki, Art. 238.1.1 (wys. 100 cm)
70 ACCEPTED 2021-09-14 20:49:40
2021-09-03 18:23:58
Laura Kłapińska HEARTCOR F
  • 1x 3R/N/120/Konkurs zwykły, Art. 238.2.1 (wys. 120 cm)
  • 1x 1/N/120/Mała Runda, konkurs dwufazowy specjalny, Art. 274.2.5 (wys. 120 cm)
69 ACCEPTED 2021-09-14 20:49:08
2021-09-03 18:21:57
Laura Kłapińska FIDELIO
  • 1x 3R/N/120/Konkurs zwykły, Art. 238.2.1 (wys. 120 cm)
  • 1x 4/N/120/Mała Runda, konkurs zwykły, Art. 238.2.1 (wys. 120 cm)
68 ACCEPTED 2021-09-04 09:17:11
2021-09-03 14:41:10
Weronika Koroblowska GAL
  • 1x 3/CC/140/Duża Runda, konkurs dwufazowy specjalny, Art. 274.2.5 (wys. 140 cm)
67 ACCEPTED 2021-09-14 20:47:19
2021-09-03 11:00:26
Adam Grzegorzewski CERENSKY
  • 1x 2R/P/110/Konkurs zwykły, Art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
66 ACCEPTED 2021-09-14 21:30:27
2021-09-03 10:56:44
Adam Grzegorzewski CAPTAIN
  • 1x 1/N/120/Mała Runda, konkurs dwufazowy specjalny, Art. 274.2.5 (wys. 120 cm)
  • 1x 2/C/130/Średnia Runda, konkurs zwykły, Art. 238.2.1 (wys. 130 cm)
65 ACCEPTED 2021-09-03 21:45:34
2021-09-03 10:52:31
Adam Grzegorzewski UN RIO VAN TER MOUDE
  • 1x 2R/P/110/Konkurs zwykły, Art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
64 ACCEPTED 2021-09-03 21:45:38
2021-09-03 10:51:45
Adam Grzegorzewski FLANDRIA
  • 1x 3/CC/140/Duża Runda, konkurs dwufazowy specjalny, Art. 274.2.5 (wys. 140 cm)
63 ACCEPTED 2021-09-14 20:42:58
2021-09-03 10:51:19
Adam Grzegorzewski DARK FIRE
  • 1x 2R/P/110/Konkurs zwykły, Art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
62 ACCEPTED 2021-09-14 20:40:21
2021-09-03 10:50:55
Adam Grzegorzewski CAPTAIN MORGAN
  • 1x 2R/P/110/Konkurs zwykły, Art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
  • 1x 3R/N/120/Konkurs zwykły, Art. 238.2.1 (wys. 120 cm)
61 ACCEPTED 2021-09-14 20:37:59
2021-09-03 06:23:02
Wiktoria Skwarzyńska ALABAMA PRINCE
  • 1x 7R/L/100/Konkurs dokładności bez rozgrywki, Art. 238.1.1 (wys. 100 cm)
60 ACCEPTED 2021-09-03 10:14:59
2021-09-02 17:23:36
Justyna Flankowska NOW OR NEVER KDW Z
  • 1x 1R/L/100/Konkurs dokładności bez rozgrywki, Art. 238.1.1 (wys. 100 cm)
59 ACCEPTED 2021-09-14 20:35:00
2021-09-02 17:08:20
Agnieszka Barczak LUCK FOR AWAY
  • 2x 7R/L/100/Konkurs dokładności bez rozgrywki, Art. 238.1.1 (wys. 100 cm)
58 ACCEPTED 2021-09-03 21:45:59
2021-09-02 11:24:36
Julia Cichecka OLIMPIC LADY
  • 1x 1/N/120/Mała Runda, konkurs dwufazowy specjalny, Art. 274.2.5 (wys. 120 cm)
  • 1x 4/N/120/Mała Runda, konkurs zwykły, Art. 238.2.1 (wys. 120 cm)
  • 1x 7/N1/125/Finał Małej Rundy, konkurs zwykły, Art. 238.2.1 (wys. 125 cm)
57 ACCEPTED 2021-09-14 20:32:09
2021-09-01 16:09:11
Anzelm Galicki ŁOBEZ
  • 1x 1R/L/100/Konkurs dokładności bez rozgrywki, Art. 238.1.1 (wys. 100 cm)
  • 1x 2R/P/110/Konkurs zwykły, Art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
  • 1x 4R/L/100/Konkurs dokładności bez rozgrywki, Art. 238.1.1 (wys. 100 cm)
  • 1x 5R/P/110/Konkurs dwufazowy, Art. 274.1.5.3 (wys. 110 cm)
  • 1x 7R/L/100/Konkurs dokładności bez rozgrywki, Art. 238.1.1 (wys. 100 cm)
  • 1x 8R/P/110/Konkurs zwykły, Art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
56 ACCEPTED 2021-09-14 09:46:48
2021-08-31 22:57:57
Agnieszka Olszewska IRONMAN
  • 1x 2R/P/110/Konkurs zwykły, Art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
  • 1x 8R/P/110/Konkurs zwykły, Art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
55 ACCEPTED 2021-09-14 09:46:43
2021-08-31 22:55:06
Agnieszka Olszewska WESTFALIA L
  • 1x 2/C/130/Średnia Runda, konkurs zwykły, Art. 238.2.1 (wys. 130 cm)
  • 1x 5/C/130/Średnia Runda, konkurs dwufazowy, Art. 274.1.5.3 (wys. 130 cm)
  • 1x 7/N1/125/Finał Małej Rundy, konkurs zwykły, Art. 238.2.1 (wys. 125 cm)
54 ACCEPTED 2021-09-01 21:20:30
2021-08-31 22:54:20
Agnieszka Olszewska TAJNA
  • 1x 1R/L/100/Konkurs dokładności bez rozgrywki, Art. 238.1.1 (wys. 100 cm)
  • 1x 2R/P/110/Konkurs zwykły, Art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
  • 1x 5R/P/110/Konkurs dwufazowy, Art. 274.1.5.3 (wys. 110 cm)
  • 1x 8R/P/110/Konkurs zwykły, Art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
53 ACCEPTED 2021-09-12 09:03:26
2021-08-31 22:53:35
Agnieszka Olszewska JASON VDL
  • 1x 2/C/130/Średnia Runda, konkurs zwykły, Art. 238.2.1 (wys. 130 cm)
  • 1x 6/CC/140/Duża Runda, konkurs zwykły, Art. 238.2.1 (wys. 140 cm)
  • 1x 8/C1/135/Finał Średniej Rundy, konkurs dwufazowy, Art. 274.1.5.3 (wys. 135 cm)
52 ACCEPTED 2021-09-01 21:20:38
2021-08-31 22:52:42
Agnieszka Olszewska INNOCENCE
  • 1x 3/CC/140/Duża Runda, konkurs dwufazowy specjalny, Art. 274.2.5 (wys. 140 cm)
  • 1x 6/CC/140/Duża Runda, konkurs zwykły, Art. 238.2.1 (wys. 140 cm)
  • 1x 9/CC/140/Grand Prix o puchar Firmy Equisystem - podłoża jeździeckie, konkurs zwykły z rozgrywką, Art.: 238.2.2 (wys. 140 cm)
51 ACCEPTED 2021-09-14 20:29:45
2021-08-31 20:28:43
Grzegorz Faber CAPITAL BEJ
  • 1x 1R/L/100/Konkurs dokładności bez rozgrywki, Art. 238.1.1 (wys. 100 cm)
  • 1x 2R/P/110/Konkurs zwykły, Art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
50 ACCEPTED 2021-09-01 21:20:44
2021-08-31 20:28:18
Grzegorz Faber JAGUAR
  • 1x 1R/L/100/Konkurs dokładności bez rozgrywki, Art. 238.1.1 (wys. 100 cm)
  • 1x 2R/P/110/Konkurs zwykły, Art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
49 ACCEPTED 2021-09-01 21:20:46
2021-08-31 20:27:47
Grzegorz Faber STACORRADO
  • 1x 2/C/130/Średnia Runda, konkurs zwykły, Art. 238.2.1 (wys. 130 cm)
  • 1x 3/CC/140/Duża Runda, konkurs dwufazowy specjalny, Art. 274.2.5 (wys. 140 cm)
48 ACCEPTED 2021-09-01 21:20:51
2021-08-31 20:27:22
Grzegorz Faber CARAMELLA
  • 1x 2/C/130/Średnia Runda, konkurs zwykły, Art. 238.2.1 (wys. 130 cm)
  • 1x 3/CC/140/Duża Runda, konkurs dwufazowy specjalny, Art. 274.2.5 (wys. 140 cm)
47 ACCEPTED 2021-09-01 21:20:54
2021-08-31 19:45:55
Wiktoria Stasiulewicz COTTON BOY
  • 1x 5R/P/110/Konkurs dwufazowy, Art. 274.1.5.3 (wys. 110 cm)
  • 1x 6R/N/120/Konkurs zwykły, Art. 238.2.1 (wys. 120 cm)
  • 1x 8R/P/110/Konkurs zwykły, Art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
  • 1x 9R/N/120/Konkurs zwykły, Art. 238.2.1 (wys. 120 cm)
46 ACCEPTED 2021-09-01 21:20:57
2021-08-31 19:45:29
Wiktoria Stasiulewicz TYTAN-P
  • 1x 4R/L/100/Konkurs dokładności bez rozgrywki, Art. 238.1.1 (wys. 100 cm)
  • 1x 5R/P/110/Konkurs dwufazowy, Art. 274.1.5.3 (wys. 110 cm)
  • 1x 7R/L/100/Konkurs dokładności bez rozgrywki, Art. 238.1.1 (wys. 100 cm)
  • 1x 8R/P/110/Konkurs zwykły, Art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
45 ACCEPTED 2021-09-14 20:27:37
2021-08-31 17:42:21
Barbara Okunowicz GALOUBE D
  • 2x 1R/L/100/Konkurs dokładności bez rozgrywki, Art. 238.1.1 (wys. 100 cm)
  • 2x 4R/L/100/Konkurs dokładności bez rozgrywki, Art. 238.1.1 (wys. 100 cm)
44 ACCEPTED 2021-09-01 21:21:04
2021-08-31 12:35:42
Dominika Luty NUCIA
  • 1x 2R/P/110/Konkurs zwykły, Art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
  • 1x 3R/N/120/Konkurs zwykły, Art. 238.2.1 (wys. 120 cm)
  • 1x 4/N/120/Mała Runda, konkurs zwykły, Art. 238.2.1 (wys. 120 cm)
  • 1x 7/N1/125/Finał Małej Rundy, konkurs zwykły, Art. 238.2.1 (wys. 125 cm)
43 ACCEPTED 2021-09-01 21:21:07
2021-08-31 11:44:55
Natalia Sydow USTINA
  • 1x 2/C/130/Średnia Runda, konkurs zwykły, Art. 238.2.1 (wys. 130 cm)
  • 1x 3/CC/140/Duża Runda, konkurs dwufazowy specjalny, Art. 274.2.5 (wys. 140 cm)
42 ACCEPTED 2021-09-01 21:21:10
2021-08-31 11:44:37
Natalia Sydow GIPSY KING - A
  • 1x 1/N/120/Mała Runda, konkurs dwufazowy specjalny, Art. 274.2.5 (wys. 120 cm)
  • 1x 2/C/130/Średnia Runda, konkurs zwykły, Art. 238.2.1 (wys. 130 cm)
41 ACCEPTED 2021-09-14 20:24:01
2021-08-31 11:44:16
Natalia Sydow NICO GOLD
  • 1x 1R/L/100/Konkurs dokładności bez rozgrywki, Art. 238.1.1 (wys. 100 cm)
  • 1x 2R/P/110/Konkurs zwykły, Art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
40 ACCEPTED 2021-09-01 21:21:16
2021-08-31 11:11:35
Zuzanna Siwek MARCELLO-P
  • 2x 4R/L/100/Konkurs dokładności bez rozgrywki, Art. 238.1.1 (wys. 100 cm)
  • 1x 7R/L/100/Konkurs dokładności bez rozgrywki, Art. 238.1.1 (wys. 100 cm)
  • 1x 8R/P/110/Konkurs zwykły, Art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
39 ACCEPTED 2021-09-01 21:21:19
2021-08-28 12:08:17
Wiktoria Gałuszka DE NIRO
  • 1x 1R/L/100/Konkurs dokładności bez rozgrywki, Art. 238.1.1 (wys. 100 cm)
  • 1x 2R/P/110/Konkurs zwykły, Art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
  • 1x 4R/L/100/Konkurs dokładności bez rozgrywki, Art. 238.1.1 (wys. 100 cm)
  • 1x 5R/P/110/Konkurs dwufazowy, Art. 274.1.5.3 (wys. 110 cm)
  • 1x 7R/L/100/Konkurs dokładności bez rozgrywki, Art. 238.1.1 (wys. 100 cm)
  • 1x 8R/P/110/Konkurs zwykły, Art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
38 ACCEPTED 2021-09-14 12:52:18
2021-08-28 09:57:08
Maja Kluka NUMCIMBA
  • 1x 2R/P/110/Konkurs zwykły, Art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
  • 1x 3R/N/120/Konkurs zwykły, Art. 238.2.1 (wys. 120 cm)
  • 1x 5R/P/110/Konkurs dwufazowy, Art. 274.1.5.3 (wys. 110 cm)
  • 1x 6R/N/120/Konkurs zwykły, Art. 238.2.1 (wys. 120 cm)
  • 1x 8R/P/110/Konkurs zwykły, Art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
  • 1x 9R/N/120/Konkurs zwykły, Art. 238.2.1 (wys. 120 cm)
37 ACCEPTED 2021-09-08 13:23:05
2021-08-27 21:06:39
Julia Trześniewska KARDO VAN’T STEENPUTJE
  • 1x 6R/N/120/Konkurs zwykły, Art. 238.2.1 (wys. 120 cm)
  • 1x 9R/N/120/Konkurs zwykły, Art. 238.2.1 (wys. 120 cm)
36 ACCEPTED 2021-09-08 13:22:48
2021-08-27 21:06:08
Julia Trześniewska CHEKKER ’’W’’
  • 1x 3R/N/120/Konkurs zwykły, Art. 238.2.1 (wys. 120 cm)
  • 1x 6R/N/120/Konkurs zwykły, Art. 238.2.1 (wys. 120 cm)
  • 1x 9R/N/120/Konkurs zwykły, Art. 238.2.1 (wys. 120 cm)
35 ACCEPTED 2021-09-14 09:46:42
2021-08-27 13:42:48
Izabela Krężelewska HUGO BOSS
  • 2x 1R/L/100/Konkurs dokładności bez rozgrywki, Art. 238.1.1 (wys. 100 cm)
  • 2x 4R/L/100/Konkurs dokładności bez rozgrywki, Art. 238.1.1 (wys. 100 cm)
  • 2x 7R/L/100/Konkurs dokładności bez rozgrywki, Art. 238.1.1 (wys. 100 cm)
34 ACCEPTED 2021-09-01 21:21:38
2021-08-27 13:25:26
Klaudia Danecka CON COEUR DU BALOUBET
  • 1x 3R/N/120/Konkurs zwykły, Art. 238.2.1 (wys. 120 cm)
  • 1x 5/C/130/Średnia Runda, konkurs dwufazowy, Art. 274.1.5.3 (wys. 130 cm)
  • 1x 8/C1/135/Finał Średniej Rundy, konkurs dwufazowy, Art. 274.1.5.3 (wys. 135 cm)
33 ACCEPTED 2021-09-14 12:47:06
2021-08-27 13:24:37
Klaudia Danecka H VANESSA
  • 1x 2R/P/110/Konkurs zwykły, Art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
  • 1x 4/N/120/Mała Runda, konkurs zwykły, Art. 238.2.1 (wys. 120 cm)
  • 1x 7/N1/125/Finał Małej Rundy, konkurs zwykły, Art. 238.2.1 (wys. 125 cm)
32 ACCEPTED 2021-09-14 12:45:58
2021-08-27 13:23:47
Klaudia Danecka VERMONT 22
  • 1x 2/C/130/Średnia Runda, konkurs zwykły, Art. 238.2.1 (wys. 130 cm)
  • 1x 6/CC/140/Duża Runda, konkurs zwykły, Art. 238.2.1 (wys. 140 cm)
  • 1x 9/CC/140/Grand Prix o puchar Firmy Equisystem - podłoża jeździeckie, konkurs zwykły z rozgrywką, Art.: 238.2.2 (wys. 140 cm)
31 ACCEPTED 2021-09-14 12:44:35
2021-08-27 10:31:51
Jan Dominik Chrzanowski NELSON V/D HUNTERS
  • 1x 2/C/130/Średnia Runda, konkurs zwykły, Art. 238.2.1 (wys. 130 cm)
  • 1x 5/C/130/Średnia Runda, konkurs dwufazowy, Art. 274.1.5.3 (wys. 130 cm)
  • 1x 8/C1/135/Finał Średniej Rundy, konkurs dwufazowy, Art. 274.1.5.3 (wys. 135 cm)
30 ACCEPTED 2021-09-14 12:43:29
2021-08-27 10:31:00
Jan Dominik Chrzanowski MEADOW
  • 1x 3/CC/140/Duża Runda, konkurs dwufazowy specjalny, Art. 274.2.5 (wys. 140 cm)
  • 1x 6/CC/140/Duża Runda, konkurs zwykły, Art. 238.2.1 (wys. 140 cm)
  • 1x 9/CC/140/Grand Prix o puchar Firmy Equisystem - podłoża jeździeckie, konkurs zwykły z rozgrywką, Art.: 238.2.2 (wys. 140 cm)
29 ACCEPTED 2021-08-27 10:28:52
2021-08-27 10:28:31
Jan Dominik Chrzanowski ECHO MK
  • 1x 1/N/120/Mała Runda, konkurs dwufazowy specjalny, Art. 274.2.5 (wys. 120 cm)
  • 1x 4/N/120/Mała Runda, konkurs zwykły, Art. 238.2.1 (wys. 120 cm)
  • 1x 7/N1/125/Finał Małej Rundy, konkurs zwykły, Art. 238.2.1 (wys. 125 cm)
28 ACCEPTED 2021-09-14 12:41:51
2021-08-27 10:15:26
Aleksandra Rzepa DELTA DU LYS AA
  • 2x 4R/L/100/Konkurs dokładności bez rozgrywki, Art. 238.1.1 (wys. 100 cm)
  • 2x 7R/L/100/Konkurs dokładności bez rozgrywki, Art. 238.1.1 (wys. 100 cm)
27 ACCEPTED 2021-09-01 21:25:22
2021-08-26 11:18:51
Krzysztof Mazur BALOTELLI VD KATTEVENNEN Z
  • 1x 1/N/120/Mała Runda, konkurs dwufazowy specjalny, Art. 274.2.5 (wys. 120 cm)
  • 1x 2/C/130/Średnia Runda, konkurs zwykły, Art. 238.2.1 (wys. 130 cm)
26 ACCEPTED 2021-09-01 21:22:01
2021-08-26 11:18:24
Krzysztof Mazur WALKIRIA
  • 1x 2/C/130/Średnia Runda, konkurs zwykły, Art. 238.2.1 (wys. 130 cm)
25 ACCEPTED 2021-09-01 21:22:04
2021-08-26 11:18:05
Krzysztof Mazur CICERO
  • 1x 2/C/130/Średnia Runda, konkurs zwykły, Art. 238.2.1 (wys. 130 cm)
  • 1x 3/CC/140/Duża Runda, konkurs dwufazowy specjalny, Art. 274.2.5 (wys. 140 cm)
24 ACCEPTED 2021-09-01 21:22:07
2021-08-26 11:17:31
Krzysztof Mazur ALLILAH
  • 1x 2/C/130/Średnia Runda, konkurs zwykły, Art. 238.2.1 (wys. 130 cm)
23 ACCEPTED 2021-09-14 12:39:43
2021-08-26 09:43:03
Filip Babiak IBLUE
  • 1x 1/N/120/Mała Runda, konkurs dwufazowy specjalny, Art. 274.2.5 (wys. 120 cm)
  • 1x 2/C/130/Średnia Runda, konkurs zwykły, Art. 238.2.1 (wys. 130 cm)
22 ACCEPTED 2021-09-01 21:22:15
2021-08-26 09:42:44
Filip Babiak GUSTIQUE
  • 1x 1R/L/100/Konkurs dokładności bez rozgrywki, Art. 238.1.1 (wys. 100 cm)
  • 1x 2R/P/110/Konkurs zwykły, Art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
21 ACCEPTED 2021-09-01 21:22:20
2021-08-25 13:02:10
Patryk Modelewski COCOCIANO MEL
  • 1x 1/N/120/Mała Runda, konkurs dwufazowy specjalny, Art. 274.2.5 (wys. 120 cm)
  • 1x 2/C/130/Średnia Runda, konkurs zwykły, Art. 238.2.1 (wys. 130 cm)
  • 1x 4/N/120/Mała Runda, konkurs zwykły, Art. 238.2.1 (wys. 120 cm)
  • 1x 5/C/130/Średnia Runda, konkurs dwufazowy, Art. 274.1.5.3 (wys. 130 cm)
20 ACCEPTED 2021-09-01 21:25:56
2021-08-25 11:24:50
Dominika Szotek OSKAR BLUE
  • 1x 1/N/120/Mała Runda, konkurs dwufazowy specjalny, Art. 274.2.5 (wys. 120 cm)
  • 1x 4/N/120/Mała Runda, konkurs zwykły, Art. 238.2.1 (wys. 120 cm)
  • 1x 5/C/130/Średnia Runda, konkurs dwufazowy, Art. 274.1.5.3 (wys. 130 cm)
  • 1x 7/N1/125/Finał Małej Rundy, konkurs zwykły, Art. 238.2.1 (wys. 125 cm)
19 ACCEPTED 2021-09-01 21:22:25
2021-08-25 10:02:14
Karolina Kuwik ACTION MK
  • 2x 4R/L/100/Konkurs dokładności bez rozgrywki, Art. 238.1.1 (wys. 100 cm)
  • 2x 7R/L/100/Konkurs dokładności bez rozgrywki, Art. 238.1.1 (wys. 100 cm)
18 ACCEPTED 2021-09-14 12:38:13
2021-08-25 07:15:48
Julia Cichecka ROSA CALIA M
  • 1x 2/C/130/Średnia Runda, konkurs zwykły, Art. 238.2.1 (wys. 130 cm)
17 ACCEPTED 2021-09-14 12:37:08
2021-08-25 07:15:11
Julia Cichecka GOOD FELLOW
  • 1x 1/N/120/Mała Runda, konkurs dwufazowy specjalny, Art. 274.2.5 (wys. 120 cm)
  • 1x 2/C/130/Średnia Runda, konkurs zwykły, Art. 238.2.1 (wys. 130 cm)
16 ACCEPTED 2021-09-14 12:35:26
2021-08-24 22:09:03
Wiktoria Szebysty LEGROS
  • 1x 5R/P/110/Konkurs dwufazowy, Art. 274.1.5.3 (wys. 110 cm)
  • 1x 6R/N/120/Konkurs zwykły, Art. 238.2.1 (wys. 120 cm)
  • 1x 9R/N/120/Konkurs zwykły, Art. 238.2.1 (wys. 120 cm)
15 ACCEPTED 2021-09-05 12:47:02
2021-08-24 22:08:35
Wiktoria Szebysty SWEET STAR
  • 1x 6R/N/120/Konkurs zwykły, Art. 238.2.1 (wys. 120 cm)
  • 1x 9R/N/120/Konkurs zwykły, Art. 238.2.1 (wys. 120 cm)
14 ACCEPTED 2021-09-01 21:22:47
2021-08-24 13:11:39
Dominika Kunicka CARL-OTTO IXES
  • 2x 1R/L/100/Konkurs dokładności bez rozgrywki, Art. 238.1.1 (wys. 100 cm)
  • 2x 4R/L/100/Konkurs dokładności bez rozgrywki, Art. 238.1.1 (wys. 100 cm)
  • 1x 7R/L/100/Konkurs dokładności bez rozgrywki, Art. 238.1.1 (wys. 100 cm)
13 ACCEPTED 2021-09-01 21:22:50
2021-08-24 13:11:15
Dominika Kunicka BONGO
  • 2x 1R/L/100/Konkurs dokładności bez rozgrywki, Art. 238.1.1 (wys. 100 cm)
  • 2x 4R/L/100/Konkurs dokładności bez rozgrywki, Art. 238.1.1 (wys. 100 cm)
  • 1x 7R/L/100/Konkurs dokładności bez rozgrywki, Art. 238.1.1 (wys. 100 cm)
12 ACCEPTED 2021-09-15 18:35:31
2021-08-24 12:30:10
Sonia Janus QUIMBLY
  • 1x 3R/N/120/Konkurs zwykły, Art. 238.2.1 (wys. 120 cm)
  • 1x 1/N/120/Mała Runda, konkurs dwufazowy specjalny, Art. 274.2.5 (wys. 120 cm)
  • 1x 6R/N/120/Konkurs zwykły, Art. 238.2.1 (wys. 120 cm)
  • 1x 4/N/120/Mała Runda, konkurs zwykły, Art. 238.2.1 (wys. 120 cm)
  • 1x 7/N1/125/Finał Małej Rundy, konkurs zwykły, Art. 238.2.1 (wys. 125 cm)
11 ACCEPTED 2021-09-15 18:36:19
2021-08-24 12:29:51
Sonia Janus BALOU BALOU
  • 1x 3R/N/120/Konkurs zwykły, Art. 238.2.1 (wys. 120 cm)
  • 1x 1/N/120/Mała Runda, konkurs dwufazowy specjalny, Art. 274.2.5 (wys. 120 cm)
  • 1x 5/C/130/Średnia Runda, konkurs dwufazowy, Art. 274.1.5.3 (wys. 130 cm)
10 ACCEPTED 2021-09-01 21:23:11
2021-08-23 19:22:20
Kamila Muszyńska-Drabarek ORESTES
  • 1x 5R/P/110/Konkurs dwufazowy, Art. 274.1.5.3 (wys. 110 cm)
  • 1x 6R/N/120/Konkurs zwykły, Art. 238.2.1 (wys. 120 cm)
9 ACCEPTED 2021-09-14 12:29:47
2021-08-23 17:51:08
Dominika Luty PERLA VAN TER MOUDE
  • 1x 2R/P/110/Konkurs zwykły, Art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
  • 1x 3R/N/120/Konkurs zwykły, Art. 238.2.1 (wys. 120 cm)
  • 1x 5R/P/110/Konkurs dwufazowy, Art. 274.1.5.3 (wys. 110 cm)
  • 1x 6R/N/120/Konkurs zwykły, Art. 238.2.1 (wys. 120 cm)
  • 1x 8R/P/110/Konkurs zwykły, Art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
8 ACCEPTED 2021-09-14 12:28:35
2021-08-23 17:49:48
Dominika Luty CORDELLI
  • 1x 1/N/120/Mała Runda, konkurs dwufazowy specjalny, Art. 274.2.5 (wys. 120 cm)
  • 1x 2/C/130/Średnia Runda, konkurs zwykły, Art. 238.2.1 (wys. 130 cm)
  • 1x 4/N/120/Mała Runda, konkurs zwykły, Art. 238.2.1 (wys. 120 cm)
  • 1x 5/C/130/Średnia Runda, konkurs dwufazowy, Art. 274.1.5.3 (wys. 130 cm)
  • 1x 8/C1/135/Finał Średniej Rundy, konkurs dwufazowy, Art. 274.1.5.3 (wys. 135 cm)
7 ACCEPTED 2021-09-14 12:27:23
2021-08-23 17:48:56
Dominika Luty CASSIS
  • 2x 1R/L/100/Konkurs dokładności bez rozgrywki, Art. 238.1.1 (wys. 100 cm)
  • 2x 4R/L/100/Konkurs dokładności bez rozgrywki, Art. 238.1.1 (wys. 100 cm)
  • 2x 7R/L/100/Konkurs dokładności bez rozgrywki, Art. 238.1.1 (wys. 100 cm)
6 ACCEPTED 2021-09-14 12:25:48
2021-08-23 17:47:29
Dominika Luty CHARMONY 3
  • 1x 1/N/120/Mała Runda, konkurs dwufazowy specjalny, Art. 274.2.5 (wys. 120 cm)
  • 1x 4/N/120/Mała Runda, konkurs zwykły, Art. 238.2.1 (wys. 120 cm)
  • 1x 9R/N/120/Konkurs zwykły, Art. 238.2.1 (wys. 120 cm)
5 ACCEPTED 2021-09-14 12:24:40
2021-08-23 15:31:07
Olimpia Skrok-Wolska G
  • 1x 1R/L/100/Konkurs dokładności bez rozgrywki, Art. 238.1.1 (wys. 100 cm)
  • 1x 2R/P/110/Konkurs zwykły, Art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
  • 1x 4R/L/100/Konkurs dokładności bez rozgrywki, Art. 238.1.1 (wys. 100 cm)
  • 1x 5R/P/110/Konkurs dwufazowy, Art. 274.1.5.3 (wys. 110 cm)
  • 1x 8R/P/110/Konkurs zwykły, Art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
4 ACCEPTED 2021-09-14 12:19:00
2021-08-23 09:51:03
Renata Komperda WALOR
  • 1x 1R/L/100/Konkurs dokładności bez rozgrywki, Art. 238.1.1 (wys. 100 cm)
  • 1x 4R/L/100/Konkurs dokładności bez rozgrywki, Art. 238.1.1 (wys. 100 cm)
3 ACCEPTED 2021-08-26 21:45:12
2021-08-21 18:56:58
Maria Kaprzyk LUCABOO
  • 1x 2R/P/110/Konkurs zwykły, Art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
  • 1x 1/N/120/Mała Runda, konkurs dwufazowy specjalny, Art. 274.2.5 (wys. 120 cm)
  • 1x 5R/P/110/Konkurs dwufazowy, Art. 274.1.5.3 (wys. 110 cm)
  • 1x 4/N/120/Mała Runda, konkurs zwykły, Art. 238.2.1 (wys. 120 cm)
  • 1x 7/N1/125/Finał Małej Rundy, konkurs zwykły, Art. 238.2.1 (wys. 125 cm)
2 ACCEPTED 2021-08-26 21:43:35
2021-08-21 18:44:36
Maria Kaprzyk COUPI K
  • 1x 1/N/120/Mała Runda, konkurs dwufazowy specjalny, Art. 274.2.5 (wys. 120 cm)
  • 1x 4/N/120/Mała Runda, konkurs zwykły, Art. 238.2.1 (wys. 120 cm)
  • 1x 5/C/130/Średnia Runda, konkurs dwufazowy, Art. 274.1.5.3 (wys. 130 cm)
  • 1x 7/N1/125/Finał Małej Rundy, konkurs zwykły, Art. 238.2.1 (wys. 125 cm)
1 ACCEPTED 2021-09-16 06:54:39
2021-08-20 07:47:27
Eliza Masny CHEROKEE
  • 1x 2/C/130/Średnia Runda, konkurs zwykły, Art. 238.2.1 (wys. 130 cm)
No. Rider Club
Year of birth
National Equ.Fed. ID
FEI ID
1. Babiak Filip KJ Kietlów
2001 (MJ.)
O034130
10153034
2. Barczak Agnieszka KJ Hipologia Morów
2001 (MJ.)
O044790
3. Bondziul Anna KJ Olmet-OstSped Ostrów Wlkp.
S
O020641
4. Boś Wiktoria Sudecki LKS Książ
2005 (J.)
O048417
5. Chrzanowski Jan Dominik KJ Ślęża Wrocław
S
O000807
6. Cichecka Julia LKJ Ostroga Opole
S
O004087
7. Danecka Klaudia LZJ Drama Zbrosławice
2002 (MJ.)
O039954
8. Elbl Anna bkp
S
O025336
9. Faber Grzegorz KJK Fabrex Stanisław Dolny
S
O006090
10. Galicki Anzelm OSK Michalscy Trzebnica
2001 (MJ.)
O042887
11. Gałuszka Wiktoria JKS Hanna
2000 (MJ.)
O038080
12. Grzegorzewski Adam KJ Okoły
S
O011420
13. Hołubniak Helena LKS Stragona Strzegom
2005 (J.)
O043339
14. Janus Sonia LKJ przy Stadninie Koni w Ochabach
2004 (J.)
O041054
15. Kaprzyk Maria Vanto Jumping Team Mikołów
2004 (J.)
O044736
16. Kiecoń Mściwoj KJ Agro-Handel Śrem
S
O001959
17. Kleniuk Mariusz LKJ Hippologia Strzegom
S
O000856
18. Kluka Maja St. Sportowe Vidavia Wrocław
2001 (MJ.)
O038727
19. Kłapińska Laura KS Cortina Kaczenice
2005 (J.)
O031484
20. Kłapińska Monika KS Cortina Kaczenice
S
O027287
21. Komperda Renata bpk
S
O031190
22. Koroblowska Weronika KJ Biały Las Stajnia Przybylscy
2003 (J.)
O036714
23. Krężelewska Izabela KJ Ślęża Wojnarowice
S
O024024
24. Kunicka Dominika Vanto Jumping Team
2003 (J.)
O041922
25. Kuwik Karolina KS Small Cherry
2003 (J.)
O039250
26. Lubiatowski Piotr KJ Bachmat Pruszowice
S
O055273
27. Luty Dominika Stadnina Koni Kruszyńscy Sp. z o.o.
S
O003979
10118664
28. Masny Eliza KJ Trachy Sośnicowice
S
O011415
29. Mazur Krzysztof St. KJ Legia Kozielska Warszawa
S
O001512
30. Miałszygrosz Amelia KJ Ślęża Wrocław
2006 (JM.)
O054291
10215442
31. Mikołajczyk Eryka KJ Osadkowski Jakubowice
2007 (JM.)
O052725
32. Modelewski Patryk KS Verso La Natura
S
O009529
33. Muszyńska-Drabarek Kamila KJ Maximus Kowary
S
O021623
34. Nowak Julia KJ Dworzysko
2005 (J.)
O043124
35. Okunowicz Barbara KJ Picador Dziuplina
S
O018756
36. Olszewska Agnieszka KJ Osadkowski Jakubowice
S
O003319
10092431
37. Ostrowska Adrianna St. J Napoleońska Zagroda
S
O009229
38. Otlewska Amelia KS Jumping Events Poznań
2004 (J.)
O038379
10224852
39. Palacz Oliwia KS SYDOW Riding Team
2004 (J.)
O043165
40. Pelc Nikola LKJ Hippologia Strzegom
2005 (J.)
O053168
41. Rohde Julia KJ Dworzysko
2007 (JM.)
O058620
42. Rymaszewska Marta KJ Pawlak Equestrian Wrocław
2002 (MJ.)
O052093
43. Rynowiecki Olaf KJ Olmet - OstSped Ostrów Wlkp.
2006 (JM.)
O041140
44. Rzepa Aleksandra KS Small Cherry Trzebnica
2005 (J.)
O049318
45. Siwek Zuzanna KS Small Cherry Trzebnica
2003 (J.)
O028604
46. Skrok-Wolska Olimpia LKJ przy Stadninie Koni w Ochabach
2004 (J.)
O038361
47. Skwarzyńska Wiktoria Sudecki LKS Książ
2004 (J.)
O052377
48. Śliwiński Antoni KJ Podkowa Gruszczyn
2008 (JM.)
O044813
49. Stasiulewicz Wiktoria JKS Lauden
2001 (MJ.)
O038702
50. Sydow Natalia KS SYDOW Riding Team
2005 (J.)
O033144
51. Szebysty Wiktoria KJ Ślęża Wrocław
2004 (J.)
O043986
52. Szotek Dominika JKS Equi Verso Jastrzębie Zdrój
2000 (MJ.)
O035256
53. Szuber Beata KJ Bachmat Pruszowice
S
O000621
54. Tokarska Iga KJ Bachmat Pruszowice
S
O003768
55. Trześniewska Julia KJ Olmet-OstSped Ostrów Wlkp.
2004 (J.)
O050418
56. Tyszko Michał Tuszyński KJ Garbówek
S
O003576
57. Wojnowski Marek bpk
S
O009628
58. Zatwarnicki Kacper KJ Jaroszówka
2003 (J.)
O040625
No. Horse number Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin National Equ.Fed. ID Passport number FEI Passport
1.

73

ACTION MK SP POL 2017 wałach gniada/165 F: Corleolord L /
M: Andaluzja /
K031616 B0101228S
2.

34

ADAGIO ORIGINAL COR HOL POL 2017 ogier gniada/173 F: Adagio De Talm / Lamm De Fetan
M: Cesena / Cardino
K032110 DE421000751017
3.

87

ALABAMA PRINCE SP POL 2008 wałach gniada/165 F: Olivier / Mag
M: Amika / Izydor
K013180 POL009690032908
4.

68

ALLILAH SP POL 2006 klacz gniada/168 F: Ever For Pleasure / Espri
M: Astra / Roland
K011403 POL009660048206 104DJ53
5.

119

ASHFORD 4 OLD GER 2014 ogier ciemnogniada/168 F: Ars Vivendi / Accord ll
M: Petite Croix / Coupon
K018359 DE433331414202
6.

129

BAIKA COT CHAT SF FRA 2011 klacz gniada/170 F: Diamant De Semilly / Le Tot De Semilly
M: Nacre De Presle / Damiro B
K020710 25000111532839E
7.

65

BALOTELLI VD KATTEVENNEN Z BWP BEL 2014 wałach gniada/170 F: Baloubet Du Rouet / Galoubet A
M: Haya vd Kattevennen Z / Heartbreaker
K026795 056015Z55765614
8.

79

BALOU BALOU SP POL 2013 wałach kasztanowata/168 F: Bijou Be / Balou Du Rouet
M: Sofia / Wantoz
K023192 616009540029713
9.

98

BALTAZAR DU ROUET OLD GER 2003 wałach kasztanowata/- F: Baloubet Du Rouet / Galoubet A
M: Cozette Z / Continue
K009763 DE418180010103
10.

140

BALTICA TRAK POL 2017 klacz jasnokasztanowata/171 F: Cargo /
M: Bekesza / Cugnot
K031488 616003010096217
11.

77

BONGO WLKP POL 2006 wałach ciemnogniada/170 F: Chef Supreme / Chiefs Crown
M: Bogota / Elmero
K011755 POL007610099306
12.

142

BURBON OS POL 2012 wałach gniada/175 F: Bernini (ex Vigourous Z) / Vigo D'Arsouilles
M: Politesse d'Ete / Italic Des Salines
K020914 DE418182531712
13.

46

CAPITAL BEJ NIEM. SPORT. POL 2011 wałach kara/170 F: Contenaro / Contender
M: Acani Bej / Berlin Bej
K019234 DE4556678063411
14.

27

CAPTAIN KWPN NED 2007 wałach gniada/170 F: Unaniem / Numero Uno
M: Symphonie / Mermus R
K020293 528003000701074
15.

96

CAPTAIN MORGAN HOL GER 2013 wałach gniada/- F: Cormint / Calido I
M: Lafayette / Contender
K029446 DE421000020513
16.

49

CARAMELLA WESTF GER 2013 Klacz siwa/- F: Cathanos / Carthago
M: Andorra / Piano II
K024772 DE441410393413
17.

139

CARETINA BAJOU B SP POL 2014 klacz ciemnogniada/175 F: Michael Angelo P /
M: Carmen / Calypso III
K024805 616009610124514
18.

76

CARL-OTTO IXES HAN GER 2015 wałach gniada/175 F: Comte /
M: Arosa /
brak DE431316005815
19.

111

CASALL AZZURRO HOL GER 2014 wałach gniada/175 F: Casalito / Casall
M: Vroni R / Corrado I
K027692 DE421000002414
20.

118

CASSIRIANO HOL POL 2014 ogier gniada/167 F: Cassilano / Cassini I
M: Athina / Coriano
K024831 DE421000548214
21.

83

CASSIS SP POL 2016 klacz gniada/165 F: La Calidad /
M: Cimba / Castillo
K030898 616009670093816
22.

99

CATINA HOL GER 2010 klacz gniada/168 F: Clarimo / Clearway
M: Moreen I / Corrado I
K023044 DE421000051810
23.

92

CERENSKY HOL POL 2009 wałach gniada/170 F: Cornet Obolen / Clinton
M: T-Iguacu / C-Ingmar
K024737 DE421000278310
24.

112

CHARDONNAY HOL GER 2012 wałach kasztanowata/173 F: Corrado I / Cor De La Bryere
M: Kir Royal / Ahorn Z
K027141 DE421000152812
25.

109

CHARLES DE GAULLE HOL POL 2015 wałach gniada/174 F: Chaman /
M: Upsala V / Ephebe F. Ever
K029797 DE421000168515
26.

84

CHARMONY 3 OS GER 2009 klacz ciemnogniada/168 F: Chacco-Blue / Chambertin
M: Salvara / Calvaro
K022767 DE418184088709
27.

9

CHEKKER ’’W’’ SP POL 2005 Wałach gniada/167 F: Grandie / Garantie
M: Chałtura / Jurand
K010381 616009680027505
28.

39

CHEROKEE HAN GER 2012 wałach gniada/- F: Lamberk / Lordanos
M: Cendra / Contendro I
K023614 DE431315400912
29.

67

CICERO SP POL 2012 wałach gniada/172 F: Eldorado van de Zeshoek / Clinton
M: Ciantha D / Harley VDL
K020622 616009510343012
30.

132

CLEANY VD KATTEVENNEN Z ZANG BEL 2014 klacz gniada/166 F: Clearway / Capitol I
M: Haya vd Kattevennen Z / Heartbreaker
K028510 056015Z55765714
31.

71

COCOCIANO MEL OLD POL 2015 wałach skarogniada/173 F: Its me du Mesnil / Narcos II
M: Coco Chanel / Lacantus
K028513 DE418180608215
32.

60

CON COEUR DU BALOUBET OLD POL 2012 Wałach gniada/- F: Con-Tico / Cyrano De Bergerac
M: Bonjour Baloubet Z / Baloubet Du Rouet
K028471 DE473730690212
33.

130

CONTANGO HAN POL 2011 wałach gniada/- F: Concetto /
M: Calista /
brak DE431310036811
34.

101

CONTAR OS GER 2014 ogier gniada/166 F: Conthargos / Converter
M: Quidoxa / Quick Star
K030642 DE418185004014
35.

115

COR DE LA SAINT VALENTIN HOL GER 2012 ogier kasztanowata/172 F: Cor De La Bryere / Rantzau
M: Shacira / Carolus I
K023639 DE421000581912
36.

82

CORDELLI WESTF GER 2013 wałach siwa/170 F: Cordess / Clinton
M: Winzerin As / Weinberg
K025211 DE441410264213
37.

22

CORJANO HOL GER 2010 Wałach ciemnogniada/166 F: Cornet Obolensky / Clinton
M: Utendra DS / Contendro I
K021047 DE421000513410
38.

50

COTTON BOY WESTF POL 2013 wałach gniada/170 F: Cotton Club / Cantus
M: La Le Lu / Landstreicher
K027123 DE441411002013
39.

40

COUPI K OLD POL 2012 klacz kasztanowata/170 F: Coupe De Coeur / Calido
M: Cosanostra K / Clinton
K030718 DE433330664512
40.

31

DAKOTA SP POL 2015 klacz gniada/170 F: U Can't Lose / Nothing To Lose
M: Delta I / Turbud Quirinus
K027131 616009640077215 616098200193425
41.

95

DARK FIRE HOL GER 2016 wałach ciemnogniada/- F: Darcodello / Darco
M: Estrada / Quick Fire
K030037 DE421000126916
42.

58

DE NIRO SP POL 2015 wałach ciemnogniada/163 F: Cassilio /
M: Dirty Dancing / Adrian
K027897 616009690037415
43.

13

DELTA DU LYS AA AA POL 2013 wałach kasztanowata/168 F: Don Giovanni De Bearn / Ryon D'Anzex
M: Iroise Du Defey / Quartz De Frely
K028248 25000113411611L
44.

100

DEMUR HAN GER 2012 klacz gniada/162 F: Drosselklang II / Don Carlos
M: Lamur / Lordanos
K030196 DE431316937212
45.

138

DIARADO’S DREAM OLD GER 2013 ogier gniada/168 F: Diarado's Boy / Diarado
M: Stakkara / Stakkatol
K023500 DE418185040313
46.

126

DOBROSTAN SP POL 2015 wałach gniada/170 F: Qulester / Quinar
M: Demeter / Cantanis
K029029 616009590024315
47.

42

ECHO MK SP POL 2010 Klacz ciemnogniada F: Carry Son / Carry
M: Echeveria / Landos
K020351 616009600231310
48.

122

ELBERO H KWPN NED 2009 Klacz siwa F: Odermus R / Calido
M: Niporto / Libero H
K020078 528003200908142 104SQ56
49.

121

ERRANTO KWPN NED 2009 wałach gniada/173 F: Warrant /
M: Pirona / Jackson
brak 528003200901
50.

90

FIDELIO HAN GER 2008 wałach gniada/168 F: For Edition / Forsyth
M: Escalora / Escudo I
K013735 DE431314802808
51.

94

FLANDRIA SP POL 2013 klacz kasztanowata/- F: Chacco-Fly / Chacco-Blue
M: Farina / Czad
K022729 616009640005113
52.

110

FLY HIGH INNUENDO HAN GER 2015 wałach gniada/171 F: Fly High /
M: Nyikita / Indorado
K029796 DE456560031415
53.

108

FORT KWPN NED 2010 wałach gniada F: Berlin / Cassini I
M: Wucinda / Heartbreaker
K020185 528003201002934
54.

85

G KWPN NED 2011 wałach gniada/165 F: Phin-Phin / Chin Chin
M: Tiedance / Burggraaf
K028010 528003201107012
55.

127

GAIRE TARKEN LTU 2014 klacz gniada/156 F: Ice Age /
M: Galuota / Luitas
K031461 LTU002520277614
56.

91

GAL SP POL 2007 Wałach siwa F: Imequyl / Luron
M: Gracja / Rytm
K014094 POL009520042107
57.

52

GALOUBE D SP POL 2008 ogier gniada/168 F: Aloube Z /
M: Golanda / Able Albert
K013667 POL009670005508
58.

116

GENOVA II HOL GER 2014 klacz gniada/168 F: For Pleasure / Furioso II
M: U-Nora / Lord
K028958 DE421000548514
59.

135

GIBANTA KWPN NED 2011 klacz gniada/174 F: Harley VDL / Heartbreaker
M: Zibanta / Namelus R
K020276 528003201106593
60.

55

GIPSY KING - A SP POL 2012 wałach gniada/166 F: Hingis / Marcus
M: Grejs / Dionizos
K027584 616009600157912
61.

74

GOOD FELLOW SP POL 2011 wałach gniada F: Candiavolo / Cantus
M: Garantine / nn
K021887 616009690138711
62.

117

GUINEA I HOL GER 2014 klacz gniada/168 F: Chin Chin / Constant
M: Catolica / Cassini I
K028955 DE421000547814
63.

70

GUSTIQUE KWPN NED 2011 klacz siwa/166 F: Bustique / Indoctro
M: Modependence / Corofino
K020804 528003201101450
64.

61

H VANESSA KWPN NED 2012 klacz kasztanowata/- F: Tangelo Van De Zuuthoeve / Narcos
M: Roxana-Vanessa / Kroongraaf
K028470 528003201206400
65.

89

HEARTCOR F KWPN NED 2012 ogier siwa/168 F: Corland/ Cor De La Bryere
M: Cornville F/ Heartbreaker
K021144 5280030403262
66.

104

HIGHFORCE ONE HOL FRA 2013 wałach kara/178 F: Hirtentanz / Axis
M: Ultime Dedira / La Zarras
K029260 DE421000554513
67.

11

HUGO BOSS SP POL 2015 wałach siwa/176 F: Telco /
M: Harfa / Cancoon
K028438 616009610019415
68.

69

IBLUE KWPN VAT 2013 wałach gniada/168 F: Zirocco Blue / Mr. Blue
M: Kakina / Zeoliet
K028638 528003201303531
69.

45

INNOCENCE KWPN NED 2013 ogier gniada/- F: Zirocco Blue VDL / Mr. Blue
M: Ersina / Indoctro
K023213 528003201303547
70.

7

IRONMAN KWPN NED 2013 wałach kasztanowata/172 F: Babalu VDL / Baloubet Du Rouet
M: Alberdine v. Vlaswinkel / Tangelo Van De Zuuthoeve
K024388 528210002969233
71.

123

J’HALLUCINE DE CANTRAINE SBS BEL 2015 klacz gniada/168 F: Hunters Scendro / Hunters Scendix
M: Voltera De Cantraine / Ogano Sitte
K031278 056007000J56224
72.

47

JAGUAR KWPN NED 2014 wałach gniada/165 F: Carrera VDL / Cardento
M: Walzing Patty / Radisson
K027111 528003201400378
73.

134

JASON VDL KWPN NED 2014 ogier siwa/169 F: Dakar VDL / Cardento
M: Zafaranta VDL / Diamant De Semilly
K026203 528003201404053
74.

120

JAVENDA KWPN NED 2014 klacz gniada/166 F: Harley VDL /
M: Avenda De Revel / Quidam De Revel
brak 528003201405945
75.

131

KALYPSO VAN HET LINDEHOF BWP BEL 2010 wałach gniada/- F: Dalton Van Het Lindehof /
M: Dunellie Vsn Het Lindrhof /
brak 056-002-W00297676
76.

8

KARDO VAN’T STEENPUTJE BWP BEL 2010 wałach ciemnogniada/170 F: Darco / Lugano van la Roche
M: Pehatra Van't Steenputje / Feinschnitt I V D Richter
K023507 056002W00295062
77.

141

KŁOS Wlkp /poch. Trak POL 2015 wałach ciemnogniada/168 F: Eloquent /
M: Kirka / Zagon
K028422 616007606199015
78.

113

LANTINUS N SP POL 2009 wałach gniada/161 F: -
M: -
brak -
79.

15

LEGROS SP POL 2013 wałach gniada/168 F: Van Gogh / Numero Uno
M: Lizystrata L / Player
K026032 616009550000713
80.

137

LENN SLAM L KWPN NED 2016 ogier gniada/167 F: Grand Slam VDL / Cardento
M: Ulla XIII / Caretino
K028938 528003201605727
81.

125

LENTOLINA- S KWPN NED 2016 klacz gniada/170 F: Great Blue / Plot-Blue
M: Centolina / Cento
K030831 528003201600159
82.

124

LERTANA VDL KWPN NED 2016 klacz gniada/174 F: Baltic VDL /
M: B-Ertana /
brak 528003201601332
83.

4

LEVEL MŁP POL 2012 wałach gniada/170 F: Filantrop /
M: Laszka / Len
K023745 616006600279312
84.

107

LORD RAMIRO-J SP POL 2015 wałach ciemnogniada/176 F: Ramirado /
M: Lozanna L / Cruzeiro L
K028375 616009610080315
85.

102

LORETTA SP POL 2006 klacz gniada/165 F: Lorio / Loredo
M: Letycja / Efez
K011332 616009640062306
86.

41

LUCABOO HAN GER 2013 wałach gniada/172 F: Lord Argentinus /
M: Copita /
brak DE431310361413
87.

21

LUCK FOR AWAY SP POL 2015 wałach skarogniada/167 F: Cotton Club (ex. Catmaran) / Cantus
M: Letina 4 / Lenys Lemon
K030500 616009530230815
88.

43

ŁOBEZ SP POL 2014 wałach ciemnogniada/168 F: Alabaster / Contender Son
M: Łza Quirinusa / Turbud Quirinus
K028563 616009580474414
89.

57

MARCELLO-P SP POL 2015 wałach gniada/170 F: Corvallo /
M: Maxsima - P / Corleone Z
K031351 616009670016715
90.

64

MEADOW BWP BEL 2012 klacz ciemnogniada/- F: Horion De Libersart / Cardento
M: Ischa / Indoctro
K022913 056002W00306418
91.

63

NELSON V/D HUNTERS BWP BEL 2013 wałach gniada/164 F: Hunter's Scendro / Scendix
M: Freya / Flemmingh
K026752 056002W00305653
92.

56

NICO GOLD HOL GER 2016 wałach siwa/166 F: Number One / Numero Uno
M: Elastiqua / Cachas
K031010 DE421000709116
93.

88

NOW OR NEVER KDW Z ZANG BEL 2012 wałach gniada F: Numero Uno / Libero H
M: Anjala / Kannan
K023027 056015Z55805412
94.

53

NUCIA WESTF POL 2012 Klacz gniada F: Numero Uno /
M: Jung Jung Lucia / Cavalier (Mister)
K025625 DE441411086512
95.

59

NUMCIMBA WESTF POL 2012 klacz gniada/165 F: Numero Uno / Achill-Libero H
M: Cimba / Castillo
K023099 DE441411088012
96.

97

OLIMPIC LADY WLKP POL 2011 klacz gniada/168 F: Placido / Animo
M: Odra / Oder
K018730 616007680003111
97.

143

OMARA VD WELLINGTON BWP BEL 2014 Klacz gniada/170 F: Jenson Van't Meulenhof / Vagabond De La Pomme
M: Karen Van D'Abdijhoeve / Diabeau
K027435 056002W00308022 106LY12
98.

80

ORESTES SP POL 2013 wałach gniada/- F: Spartacus / Stakkato
M: Ornelia / Royal Court
K022585 616009510253513
99.

105

OSCAR H D'20 BWP BEL 2014 wałach ciemnokasztanowata/183 F: Kasanova De La Pomme / Bamako De Muze
M: Talina / Galoubet Van De Helle
K030325 056002W00307311
100.

72

OSKAR BLUE OLD GER 2009 Wałach gniada/173 F: Chacco Blue/ Chambertin
M: Bali/ Acobat II
K022403
101.

81

PERLA VAN TER MOUDE BWP BEL 2015 klacz siwa/170 F: Cornet Obolensky / Clinton
M: Kacharel van ter Moude / Cashman (Collezione Cesaro)
K029935 056002W00311798
102.

114

PIPPI HAN GER 2011 klacz kara/169 F: Perigueux /
M: A Lafayette / Perpignon
K022654 DE431318501211
103.

78

QUIMBLY HAN GER 2014 wałach siwa/173 F: Qualitat /
M: Donna Carina /
brak DE431316612314
104.

133

REA SP POL 2015 klacz gniada/165 F: Mars / Avero
M: Ramona KG / Campari M
K029722 616009610123115
105.

14

ROSA CALIA M SP POL 2013 klacz kara F: Cassilio / Cassini I
M: Rosa M / Faust Z
K024657 616009690055113
106.

106

SHIRI SP POL 2009 klacz gniada/168 F: Bard /
M: Shanti KIN / Landos
K020673 616009610115109
107.

128

SIR SAPPORO MK OLD GER 2012 Wałach gniada/168 F: Spartacus / Stakkato
M: Chacbelle / Chacco-Blue
K022099 DE418185043412
108.

136

SOLERO K HAN GER 2013 gelding bay/166 F: Stolzenberg / Stakkato
M: La Paz / Lancer III
K029774 DE431311327213
109.

103

SORENTO SP POL 2014 wałach gniada/167 F: Bolshoi / Favoritas
M: Somatina M / Qulester
K031000 616009610071914
110.

48

STACORRADO HOL GER 2013 Wałach gniada/- F: Spartacus / Stakkato
M: Rainbow II / Corrado I
K024809 DE421000188013
111.

75

SWEET STAR Pełna Krew Angielska POL 2011 klacz gniada/175 F: Mr. Alkohol / Rock Hopper
M: Sea of Star / Persian Bold
K025338 616POL11007290T
112.

44

TAJNA TS POL 2016 klacz kasztanowata/164 F: Hush Hush / Echo Van't Spieveld
M: Tamiza / Landjonker S
K028979 616999680051716
113.

51

TYTAN-P SP POL 2013 wałach siwa/166 F: Corvallo / Coriano Z
M: Tamira-P / Corleone Z
K025650 616009670027313
114.

93

UN RIO VAN TER MOUDE AES POL 2016 wałach gniada/- F: Ultimo Van Ter Moude / Capitol I
M: Nilima / Cassini I
K031084 826002160876922
115.

54

USTINA WESTF GER 2010 klacz ciemnogniada/171 F: Ustinov / Achill-Libero H
M: Contenance / Cornet Obolensky
K028320 DE441411420210
116.

62

VERMONT 22 HAN POL 2010 wałach gniada/172 F: Valentino / Now or Never M
M: Pinta / Picard
K030473 DE431319400610
117.

66

WALKIRIA SP POL 2013 wałach siwa/165 F: Quality Time / Quantum
M: W Darla / Warrant
K023681 616009510253213
118.

86

WALOR MŁP POL 2013 wałach kasztanowata/160 F: Rashim /
M: Wena /
brak 616006530046413
119.

6

WESTFALIA L WESTF GER 2013 klacz gniada/172 F: Darjeeling / Diarado
M: Cracker Jane / Coronino
K022801 DE441410800213
Rider Club
Competition
Prize
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Babiak Filip
KJ Kietlów
IBLUE (69)
2021-09-17
2021-09-17
2021-09-17
2021-09-17
Barczak Agnieszka
KJ Hipologia Morów
2021-09-19
2021-09-19
Bondziul Anna
KJ Olmet-OstSped Ostrów Wlkp.
2021-09-17
2021-09-17
2021-09-17
2021-09-17
GENOVA II (116)
2021-09-17
2021-09-17
GUINEA I (117)
2021-09-17
2021-09-17
Boś Wiktoria
Sudecki LKS Książ
LEVEL (4)
2021-09-19
2021-09-19
Chrzanowski Jan Dominik
KJ Ślęża Wrocław
ECHO MK (42)
2021-09-17
2021-09-18
2021-09-19
2021-09-17
2021-09-18
2021-09-19
2021-09-17
MEADOW (64)
2021-09-17
2021-09-18
2021-09-19
2021-09-17
2021-09-17
2021-09-17
2021-09-18
2021-09-18
Cichecka Julia
LKJ Ostroga Opole
2021-09-17
2021-09-17
2021-09-17
2021-09-17
2021-09-18
2021-09-19
Danecka Klaudia
LZJ Drama Zbrosławice
2021-09-18
2021-09-19
2021-09-17
2021-09-17
2021-09-17
2021-09-18
2021-09-19
2021-09-17
2021-09-17
2021-09-18
2021-09-19
2021-09-17
Elbl Anna
bkp
2021-09-17
CATINA (99)
2021-09-17
Faber Grzegorz
KJK Fabrex Stanisław Dolny
2021-09-17
2021-09-17
JAGUAR (47)
2021-09-17
2021-09-17
2021-09-17
2021-09-17
2021-09-17
2021-09-17
Galicki Anzelm
OSK Michalscy Trzebnica
ŁOBEZ (43)
2021-09-17
2021-09-18
2021-09-18
2021-09-19
2021-09-19
2021-09-17
Gałuszka Wiktoria
JKS Hanna
DE NIRO (58)
2021-09-17
2021-09-17
2021-09-18
2021-09-18
2021-09-19
2021-09-19
Grzegorzewski Adam
KJ Okoły
CAPTAIN (27)
2021-09-17
2021-09-17
2021-09-17
2021-09-17
2021-09-17
2021-09-17
2021-09-17
2021-09-17
Hołubniak Helena
LKS Stragona Strzegom
BURBON (142)
2021-09-17
2021-09-18
2021-09-17
Janus Sonia
LKJ przy Stadninie Koni w Ochabach
QUIMBLY (78)
2021-09-17
2021-09-18
2021-09-18
2021-09-19
2021-09-17
2021-09-17
2021-09-17
2021-09-18
Kaprzyk Maria
Vanto Jumping Team Mikołów
COUPI K (40)
2021-09-17
2021-09-18
2021-09-18
2021-09-19
LUCABOO (41)
2021-09-17
2021-09-18
2021-09-18
2021-09-19
Kiecoń Mściwoj
KJ Agro-Handel Śrem
2021-09-17
2021-09-17
2021-09-17
CONTANGO (130)
2021-09-17
2021-09-17
2021-09-17
2021-09-17
Kleniuk Mariusz
LKJ Hippologia Strzegom
DAKOTA (31)
2021-09-17
2021-09-17
2021-09-18
2021-09-18
2021-09-19
Kluka Maja
St. Sportowe Vidavia Wrocław
2021-09-17
2021-09-17
2021-09-18
2021-09-18
2021-09-19
2021-09-19
Kłapińska Laura
KS Cortina Kaczenice
2021-09-17
2021-09-17
FIDELIO (90)
2021-09-17
2021-09-18
2021-09-17
Kłapińska Monika
KS Cortina Kaczenice
CORJANO (22)
2021-09-17
2021-09-17
2021-09-18
2021-09-18
Komperda Renata
bpk
WALOR (86)
2021-09-17
2021-09-18
Koroblowska Weronika
KJ Biały Las Stajnia Przybylscy
GAL (91)
2021-09-17
Krężelewska Izabela
KJ Ślęża Wojnarowice
2021-09-17
2021-09-17
2021-09-18
2021-09-18
2021-09-19
2021-09-19
Kunicka Dominika
Vanto Jumping Team
2021-09-17
2021-09-17
2021-09-18
2021-09-18
2021-09-19
BONGO (77)
2021-09-17
2021-09-17
2021-09-18
2021-09-18
2021-09-19
Kuwik Karolina
KS Small Cherry
2021-09-18
2021-09-18
2021-09-19
2021-09-19
Lubiatowski Piotr
KJ Bachmat Pruszowice
PIPPI (114)
2021-09-17
2021-09-17
Luty Dominika
Stadnina Koni Kruszyńscy Sp. z o.o.
NUCIA (53)
2021-09-17
2021-09-17
2021-09-18
2021-09-19
2021-09-17
2021-09-17
2021-09-18
2021-09-18
2021-09-19
2021-09-17
2021-09-18
2021-09-18
2021-09-19
2021-09-17
CASSIS (83)
2021-09-17
2021-09-17
2021-09-18
2021-09-18
2021-09-19
2021-09-19
2021-09-17
2021-09-18
2021-09-19
Masny Eliza
KJ Trachy Sośnicowice
2021-09-17
Mazur Krzysztof
St. KJ Legia Kozielska Warszawa
2021-09-17
2021-09-17
2021-09-17
CICERO (67)
2021-09-17
2021-09-17
ALLILAH (68)
2021-09-17
Miałszygrosz Amelia
KJ Ślęża Wrocław
DEMUR (100)
2021-09-18
2021-09-19
2021-09-17
2021-09-17
CONTAR (101)
2021-09-17
2021-09-18
2021-09-18
2021-09-19
2021-09-19
2021-09-17
Mikołajczyk Eryka
KJ Osadkowski Jakubowice
JAVENDA (120)
2021-09-17
2021-09-18
2021-09-19
ERRANTO (121)
2021-09-17
2021-09-17
2021-09-18
2021-09-19
Modelewski Patryk
KS Verso La Natura
2021-09-17
2021-09-17
2021-09-18
2021-09-18
Muszyńska-Drabarek Kamila
KJ Maximus Kowary
ORESTES (80)
2021-09-18
2021-09-18
Nowak Julia
KJ Dworzysko
BALTICA (140)
2021-09-18
2021-09-18
Okunowicz Barbara
KJ Picador Dziuplina
2021-09-17
2021-09-17
2021-09-18
2021-09-18
Olszewska Agnieszka
KJ Osadkowski Jakubowice
2021-09-17
2021-09-18
2021-09-19
2021-09-17
2021-09-19
TAJNA (44)
2021-09-17
2021-09-17
2021-09-18
2021-09-19
2021-09-17
2021-09-18
2021-09-19
JASON VDL (134)
2021-09-17
2021-09-18
2021-09-19
Ostrowska Adrianna
St. J Napoleońska Zagroda
ELBERO H (122)
2021-09-17
2021-09-17
2021-09-17
2021-09-17
2021-09-18
2021-09-19
2021-09-17
2021-09-18
2021-09-19
DOBROSTAN (126)
2021-09-17
2021-09-17
2021-09-18
2021-09-18
2021-09-19
2021-09-17
Otlewska Amelia
KS Jumping Events Poznań
SOLERO K (136)
2021-09-18
2021-09-19
Palacz Oliwia
KS SYDOW Riding Team
2021-09-17
2021-09-17
2021-09-17
2021-09-17
Pelc Nikola
LKJ Hippologia Strzegom
LORETTA (102)
2021-09-17
2021-09-17
2021-09-18
2021-09-18
2021-09-19
SORENTO (103)
2021-09-17
2021-09-17
2021-09-18
2021-09-18
2021-09-19
Rohde Julia
KJ Dworzysko
KŁOS (141)
2021-09-18
2021-09-18
Rymaszewska Marta
KJ Pawlak Equestrian Wrocław
SHIRI (106)
2021-09-17
2021-09-18
2021-09-19
Rynowiecki Olaf
KJ Olmet - OstSped Ostrów Wlkp.
2021-09-17
2021-09-17
2021-09-18
2021-09-18
Rzepa Aleksandra
KS Small Cherry Trzebnica
2021-09-18
2021-09-18
2021-09-19
2021-09-19
Siwek Zuzanna
KS Small Cherry Trzebnica
2021-09-18
2021-09-18
2021-09-19
2021-09-19
Skrok-Wolska Olimpia
LKJ przy Stadninie Koni w Ochabach
G (85)
2021-09-17
2021-09-17
2021-09-18
2021-09-18
2021-09-19
Skwarzyńska Wiktoria
Sudecki LKS Książ
2021-09-19
Śliwiński Antoni
KJ Podkowa Gruszczyn
ASHFORD 4 (119)
2021-09-17
2021-09-17
2021-09-18
2021-09-19
Stasiulewicz Wiktoria
JKS Lauden
2021-09-18
2021-09-18
2021-09-19
2021-09-19
TYTAN-P (51)
2021-09-18
2021-09-18
2021-09-19
2021-09-19
Sydow Natalia
KS SYDOW Riding Team
USTINA (54)
2021-09-17
2021-09-17
2021-09-17
2021-09-17
2021-09-17
2021-09-17
Szebysty Wiktoria
KJ Ślęża Wrocław
LEGROS (15)
2021-09-18
2021-09-18
2021-09-19
2021-09-18
2021-09-19
Szotek Dominika
JKS Equi Verso Jastrzębie Zdrój
2021-09-17
2021-09-18
2021-09-18
2021-09-19
2021-09-17
Szuber Beata
KJ Bachmat Pruszowice
FORT (108)
2021-09-17
2021-09-17
2021-09-17
2021-09-17
2021-09-17
Tokarska Iga
KJ Bachmat Pruszowice
2021-09-17
2021-09-17
2021-09-17
2021-09-17
2021-09-17
2021-09-17
Trześniewska Julia
KJ Olmet-OstSped Ostrów Wlkp.
2021-09-18
2021-09-19
2021-09-17
2021-09-17
2021-09-18
2021-09-19
Tyszko Michał
Tuszyński KJ Garbówek
GIBANTA (135)
2021-09-17
2021-09-17
2021-09-17
2021-09-17
2021-09-17
2021-09-17
Wojnowski Marek
bpk
2021-09-17
2021-09-17
Zatwarnicki Kacper
KJ Jaroszówka
REA (133)
2021-09-19

Number of Riders: 58

Number of Horses: 119

The sum of prizes: 0.00

Competition results developed by:
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: H2-062017-1, TARANT EVENTS Szymon Tarant)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2021
design and realization: signus.pl