Check out the beta version of our new website: LiveJumping.com

Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

ZO1* Wierzbna, Biały Łas
Wierzbna, Biały Las, 16-18.07.2021

# Status
Updated / Creation date
Rider Horse Competitions
242 ACCEPTED 2021-07-13 21:05:55
2021-07-13 21:01:37
Andrzej Opłatek CONTHINDER
  • 1x 5/C/130/Średnia Runda, konkurs dwufazowy, Art. 274.1.5.3 (wys. 130 cm)
241 ACCEPTED 2021-07-13 21:03:58
2021-07-13 20:59:54
Andrzej Opłatek STAKKATAN
  • 1x 5/C/130/Średnia Runda, konkurs dwufazowy, Art. 274.1.5.3 (wys. 130 cm)
240 ACCEPTED 2021-07-12 11:15:58
2021-07-11 20:08:11
Michał Jóskowiak ISTAMBUŁ
  • 1x 1R/L/100/Konkurs dokładności bez rozgrywki, Art. 238.1.1 (wys. 100 cm)
  • 1x 2R/P/110/Konkurs zwykły, Art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
239 ACCEPTED 2021-07-12 11:15:26
2021-07-11 16:54:39
Michał Jóskowiak WENECJA
  • 1x 2/C/130/Średnia Runda, konkurs zwykły, Art. 238.2.1 (wys. 130 cm)
  • 1x 3/CC/140/Duża Runda, konkurs dwufazowy specjalny, Art. 274.2.5 (wys. 140 cm)
238 ACCEPTED 2021-07-10 22:24:11
2021-07-10 13:34:24
Beata Szuber CHARLES DE GAULLE
  • 1x 1R/L/100/Konkurs dokładności bez rozgrywki, Art. 238.1.1 (wys. 100 cm)
  • 1x 2R/P/110/Konkurs zwykły, Art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
237 ACCEPTED 2021-07-10 12:01:13
2021-07-09 21:10:30
Weronika Kosińska ORINOKO
  • 1x 1R/L/100/Konkurs dokładności bez rozgrywki, Art. 238.1.1 (wys. 100 cm)
  • 1x 2R/P/110/Konkurs zwykły, Art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
236 ACCEPTED 2021-07-10 11:58:50
2021-07-09 21:09:10
Weronika Kosińska LEDA
  • 1x 2/C/130/Średnia Runda, konkurs zwykły, Art. 238.2.1 (wys. 130 cm)
235 ACCEPTED 2021-07-09 20:31:06
2021-07-09 19:25:02
Pola Wawrzyniak GI-GI STAR
  • 1x 1R/L/100/Konkurs dokładności bez rozgrywki, Art. 238.1.1 (wys. 100 cm)
  • 1x 2R/P/110/Konkurs zwykły, Art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
234 ACCEPTED 2021-07-09 20:29:22
2021-07-09 15:18:12
Kornelia Birunt ROBIN HOOD-LS
  • 1x 2R/P/110/Konkurs zwykły, Art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
  • 1x 3R/N/120/Konkurs dwufazowy, Art. 274.1.5.3 (wys. 120 cm)
233 ACCEPTED 2021-07-09 20:26:46
2021-07-09 15:17:58
Dominika Luty FABIAN J Z
  • 1x 1R/L/100/Konkurs dokładności bez rozgrywki, Art. 238.1.1 (wys. 100 cm)
  • 1x 2R/P/110/Konkurs zwykły, Art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
  • 1x 4R/L/100/Konkurs dokładności bez rozgrywki, Art. 238.1.1 (wys. 100 cm)
  • 1x 5R/P/110/Konkurs dwufazowy, Art. 274.1.5.3 (wys. 110 cm)
  • 1x 7R/L/100/Konkurs dokładności bez rozgrywki, Art. 238.1.1 (wys. 100 cm)
  • 1x 8R/P/110/Konkurs zwykły, Art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
232 ACCEPTED 2021-07-08 20:32:33
2021-07-08 20:32:33
Angeliki Podgórna KOSTARYKA
  • 1x 1/N/120/Mała Runda, konkurs dwufazowy specjalny, Art. 274.2.5 (wys. 120 cm)
  • 1x 4/N/120/Mała Runda, konkurs zwykły, Art. 238.2.1 (wys. 120 cm)
  • 1x 7/N1/125/Finał Małej Rundy, konkurs zwykły, Art. 238.2.1 (wys. 125 cm)
231 ACCEPTED 2021-07-09 20:32:44
2021-07-07 21:52:53
Wiktoria Stasiulewicz COTTON BOY
  • 1x 5R/P/110/Konkurs dwufazowy, Art. 274.1.5.3 (wys. 110 cm)
  • 1x 6R/N/120/Konkurs zwykły, Art. 238.2.1 (wys. 120 cm)
230 ACCEPTED 2021-07-09 20:32:41
2021-07-07 21:52:28
Wiktoria Stasiulewicz TYTAN-P
  • 1x 5R/P/110/Konkurs dwufazowy, Art. 274.1.5.3 (wys. 110 cm)
  • 1x 6R/N/120/Konkurs zwykły, Art. 238.2.1 (wys. 120 cm)
229 ACCEPTED 2021-07-07 21:13:17
2021-07-07 20:28:50
Emma Nielsen ILLAPA L
  • 1x 2R/P/110/Konkurs zwykły, Art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
  • 1x 1/N/120/Mała Runda, konkurs dwufazowy specjalny, Art. 274.2.5 (wys. 120 cm)
  • 1x 5R/P/110/Konkurs dwufazowy, Art. 274.1.5.3 (wys. 110 cm)
  • 1x 4/N/120/Mała Runda, konkurs zwykły, Art. 238.2.1 (wys. 120 cm)
  • 1x 8R/P/110/Konkurs zwykły, Art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
  • 1x 9R/N/120/Konkurs zwykły, Art. 238.2.1 (wys. 120 cm)
228 ACCEPTED 2021-07-10 12:02:23
2021-07-07 19:20:49
Paulina Rudzka CANTUCCINI
  • 1x 2R/P/110/Konkurs zwykły, Art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
  • 1x 3R/N/120/Konkurs dwufazowy, Art. 274.1.5.3 (wys. 120 cm)
227 ACCEPTED 2021-07-08 08:34:09
2021-07-07 18:10:02
Szymon Stasiak B.B KING
  • 1x 1R/L/100/Konkurs dokładności bez rozgrywki, Art. 238.1.1 (wys. 100 cm)
  • 1x 2R/P/110/Konkurs zwykły, Art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
  • 1x 4R/L/100/Konkurs dokładności bez rozgrywki, Art. 238.1.1 (wys. 100 cm)
  • 1x 5R/P/110/Konkurs dwufazowy, Art. 274.1.5.3 (wys. 110 cm)
  • 1x 8R/P/110/Konkurs zwykły, Art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
226 ACCEPTED 2021-07-07 17:37:24
2021-07-07 13:33:31
Jan Żmójdzin NEMEZIS
  • 1x 1/N/120/Mała Runda, konkurs dwufazowy specjalny, Art. 274.2.5 (wys. 120 cm)
  • 1x 2/C/130/Średnia Runda, konkurs zwykły, Art. 238.2.1 (wys. 130 cm)
  • 1x 4/N/120/Mała Runda, konkurs zwykły, Art. 238.2.1 (wys. 120 cm)
  • 1x 5/C/130/Średnia Runda, konkurs dwufazowy, Art. 274.1.5.3 (wys. 130 cm)
  • 1x 7/N1/125/Finał Małej Rundy, konkurs zwykły, Art. 238.2.1 (wys. 125 cm)
225 ACCEPTED 2021-07-07 17:37:58
2021-07-07 13:31:47
Jan Żmójdzin NORTON
  • 1x 2/C/130/Średnia Runda, konkurs zwykły, Art. 238.2.1 (wys. 130 cm)
  • 1x 3/CC/140/Duża Runda, konkurs dwufazowy specjalny, Art. 274.2.5 (wys. 140 cm)
  • 1x 6/CC/140/Duża Runda, konkurs zwykły, Art. 238.2.1 (wys. 140 cm)
  • 1x 9/CC/140/Grand Prix o puchar Firmy Equisystem - podłoża jeździeckie, konkurs zwykły z rozgrywką, Art.: 238.2.2 (wys. 140 cm)
224 ACCEPTED 2021-07-07 17:38:56
2021-07-07 13:28:29
Jan Żmójdzin CENTO BLUE
  • 1x 1/N/120/Mała Runda, konkurs dwufazowy specjalny, Art. 274.2.5 (wys. 120 cm)
  • 1x 2/C/130/Średnia Runda, konkurs zwykły, Art. 238.2.1 (wys. 130 cm)
  • 1x 5/C/130/Średnia Runda, konkurs dwufazowy, Art. 274.1.5.3 (wys. 130 cm)
  • 1x 8/C1/135/Finał Średniej Rundy, konkurs dwufazowy, Art. 274.1.5.3 (wys. 135 cm)
223 ACCEPTED 2021-07-08 08:33:37
2021-07-07 12:15:54
Szymon Stasiak CASINA JM
  • 1x 1R/L/100/Konkurs dokładności bez rozgrywki, Art. 238.1.1 (wys. 100 cm)
  • 2x 4R/L/100/Konkurs dokładności bez rozgrywki, Art. 238.1.1 (wys. 100 cm)
  • 1x 7R/L/100/Konkurs dokładności bez rozgrywki, Art. 238.1.1 (wys. 100 cm)
222 ACCEPTED 2021-07-07 17:46:07
2021-07-07 12:14:59
Szymon Stasiak CON CORDIA
  • 1x 3R/N/120/Konkurs dwufazowy, Art. 274.1.5.3 (wys. 120 cm)
  • 1x 1/N/120/Mała Runda, konkurs dwufazowy specjalny, Art. 274.2.5 (wys. 120 cm)
  • 1x 6R/N/120/Konkurs zwykły, Art. 238.2.1 (wys. 120 cm)
  • 1x 4/N/120/Mała Runda, konkurs zwykły, Art. 238.2.1 (wys. 120 cm)
  • 1x 7/N1/125/Finał Małej Rundy, konkurs zwykły, Art. 238.2.1 (wys. 125 cm)
221 ACCEPTED 2021-07-07 17:45:20
2021-07-07 12:14:08
Anna Stasiak CASCADA
  • 1x 3R/N/120/Konkurs dwufazowy, Art. 274.1.5.3 (wys. 120 cm)
  • 1x 1/N/120/Mała Runda, konkurs dwufazowy specjalny, Art. 274.2.5 (wys. 120 cm)
  • 1x 6R/N/120/Konkurs zwykły, Art. 238.2.1 (wys. 120 cm)
  • 1x 4/N/120/Mała Runda, konkurs zwykły, Art. 238.2.1 (wys. 120 cm)
  • 1x 7/N1/125/Finał Małej Rundy, konkurs zwykły, Art. 238.2.1 (wys. 125 cm)
220 ACCEPTED 2021-07-07 10:32:39
2021-07-07 09:56:38
Wojciech Wojcianiec CUTE FACE
  • 1x 2/C/130/Średnia Runda, konkurs zwykły, Art. 238.2.1 (wys. 130 cm)
219 ACCEPTED 2021-07-07 10:34:37
2021-07-07 09:55:12
Wojciech Wojcianiec AYLEEN D'IVE Z
  • 1x 1/N/120/Mała Runda, konkurs dwufazowy specjalny, Art. 274.2.5 (wys. 120 cm)
218 ACCEPTED 2021-07-07 10:36:23
2021-07-07 09:54:46
Wojciech Wojcianiec KARDINARD MELLONI
  • 1x 1/N/120/Mała Runda, konkurs dwufazowy specjalny, Art. 274.2.5 (wys. 120 cm)
217 ACCEPTED 2021-07-07 10:38:52
2021-07-07 09:54:20
Wojciech Wojcianiec KWIBUS K
  • 1x 1/N/120/Mała Runda, konkurs dwufazowy specjalny, Art. 274.2.5 (wys. 120 cm)
216 ACCEPTED 2021-07-07 10:40:40
2021-07-07 09:53:43
Wojciech Wojcianiec ZILENA
  • 1x 1/N/120/Mała Runda, konkurs dwufazowy specjalny, Art. 274.2.5 (wys. 120 cm)
215 ACCEPTED 2021-07-08 08:30:25
2021-07-07 00:51:11
Iga Tokarska FLY HIGH INNUENDO
  • 1x 1R/L/100/Konkurs dokładności bez rozgrywki, Art. 238.1.1 (wys. 100 cm)
  • 1x 2R/P/110/Konkurs zwykły, Art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
214 ACCEPTED 2021-07-08 08:29:56
2021-07-07 00:50:55
Iga Tokarska CASALL AZZURRO
  • 1x 3R/N/120/Konkurs dwufazowy, Art. 274.1.5.3 (wys. 120 cm)
  • 1x 1/N/120/Mała Runda, konkurs dwufazowy specjalny, Art. 274.2.5 (wys. 120 cm)
213 ACCEPTED 2021-07-08 08:29:41
2021-07-07 00:50:38
Beata Szuber CHARDONNAY
  • 1x 3R/N/120/Konkurs dwufazowy, Art. 274.1.5.3 (wys. 120 cm)
  • 1x 1/N/120/Mała Runda, konkurs dwufazowy specjalny, Art. 274.2.5 (wys. 120 cm)
212 ACCEPTED 2021-07-08 08:29:01
2021-07-07 00:50:15
Beata Szuber FORT
  • 1x 2/C/130/Średnia Runda, konkurs zwykły, Art. 238.2.1 (wys. 130 cm)
  • 1x 3/CC/140/Duża Runda, konkurs dwufazowy specjalny, Art. 274.2.5 (wys. 140 cm)
211 ACCEPTED 2021-07-07 21:27:34
2021-07-07 00:25:06
Andrea Kreutzer GABONA
  • 2x 1R/L/100/Konkurs dokładności bez rozgrywki, Art. 238.1.1 (wys. 100 cm)
210 ACCEPTED 2021-07-13 10:28:56
2021-07-06 19:01:55
Pola Wawrzyniak DIMPLE
  • 1x 1/N/120/Mała Runda, konkurs dwufazowy specjalny, Art. 274.2.5 (wys. 120 cm)
  • 1x 2/C/130/Średnia Runda, konkurs zwykły, Art. 238.2.1 (wys. 130 cm)
209 ACCEPTED 2021-07-06 19:55:36
2021-07-06 17:01:01
Filip Mizgier COANYERO NF
  • 1x 1/N/120/Mała Runda, konkurs dwufazowy specjalny, Art. 274.2.5 (wys. 120 cm)
  • 1x 4/N/120/Mała Runda, konkurs zwykły, Art. 238.2.1 (wys. 120 cm)
  • 1x 7/N1/125/Finał Małej Rundy, konkurs zwykły, Art. 238.2.1 (wys. 125 cm)
208 ACCEPTED 2021-07-06 19:53:28
2021-07-06 16:56:38
Filip Mizgier LASER
  • 1x 1/N/120/Mała Runda, konkurs dwufazowy specjalny, Art. 274.2.5 (wys. 120 cm)
  • 1x 2/C/130/Średnia Runda, konkurs zwykły, Art. 238.2.1 (wys. 130 cm)
  • 1x 4/N/120/Mała Runda, konkurs zwykły, Art. 238.2.1 (wys. 120 cm)
  • 1x 5/C/130/Średnia Runda, konkurs dwufazowy, Art. 274.1.5.3 (wys. 130 cm)
  • 1x 8/C1/135/Finał Średniej Rundy, konkurs dwufazowy, Art. 274.1.5.3 (wys. 135 cm)
207 ACCEPTED 2021-07-07 21:00:27
2021-07-06 14:00:12
Mariusz Kleniuk TAHIT
  • 1x 1R/L/100/Konkurs dokładności bez rozgrywki, Art. 238.1.1 (wys. 100 cm)
  • 1x 2R/P/110/Konkurs zwykły, Art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
  • 1x 4R/L/100/Konkurs dokładności bez rozgrywki, Art. 238.1.1 (wys. 100 cm)
  • 1x 5R/P/110/Konkurs dwufazowy, Art. 274.1.5.3 (wys. 110 cm)
206 ACCEPTED 2021-07-07 20:56:16
2021-07-06 09:23:58
Jacek Mierzwiński QUINO STAR
  • 1x 1R/L/100/Konkurs dokładności bez rozgrywki, Art. 238.1.1 (wys. 100 cm)
  • 1x 2R/P/110/Konkurs zwykły, Art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
  • 1x 5R/P/110/Konkurs dwufazowy, Art. 274.1.5.3 (wys. 110 cm)
  • 1x 8R/P/110/Konkurs zwykły, Art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
205 ACCEPTED 2021-07-06 16:18:51
2021-07-05 22:05:54
Andrea Kreutzer MACHO
  • 1x 1/N/120/Mała Runda, konkurs dwufazowy specjalny, Art. 274.2.5 (wys. 120 cm)
  • 1x 2/C/130/Średnia Runda, konkurs zwykły, Art. 238.2.1 (wys. 130 cm)
204 ACCEPTED 2021-07-07 20:52:12
2021-07-05 21:54:48
Mariusz Kleniuk BAWARIA
  • 1x 5R/P/110/Konkurs dwufazowy, Art. 274.1.5.3 (wys. 110 cm)
  • 1x 6R/N/120/Konkurs zwykły, Art. 238.2.1 (wys. 120 cm)
  • 1x 8R/P/110/Konkurs zwykły, Art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
  • 1x 9R/N/120/Konkurs zwykły, Art. 238.2.1 (wys. 120 cm)
203 ACCEPTED 2021-07-07 20:52:05
2021-07-05 21:53:07
Mariusz Kleniuk RINGO
  • 2x 1R/L/100/Konkurs dokładności bez rozgrywki, Art. 238.1.1 (wys. 100 cm)
  • 2x 4R/L/100/Konkurs dokładności bez rozgrywki, Art. 238.1.1 (wys. 100 cm)
  • 1x 7R/L/100/Konkurs dokładności bez rozgrywki, Art. 238.1.1 (wys. 100 cm)
202 ACCEPTED 2021-07-07 20:51:56
2021-07-05 21:46:59
Mariusz Kleniuk TEBIDORO
  • 1x 1R/L/100/Konkurs dokładności bez rozgrywki, Art. 238.1.1 (wys. 100 cm)
  • 1x 2R/P/110/Konkurs zwykły, Art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
  • 1x 4R/L/100/Konkurs dokładności bez rozgrywki, Art. 238.1.1 (wys. 100 cm)
  • 1x 5R/P/110/Konkurs dwufazowy, Art. 274.1.5.3 (wys. 110 cm)
201 ACCEPTED 2021-07-06 16:29:52
2021-07-05 21:29:05
Olga Tuliszkiewicz DASSILIO
  • 1x 2/C/130/Średnia Runda, konkurs zwykły, Art. 238.2.1 (wys. 130 cm)
  • 1x 3/CC/140/Duża Runda, konkurs dwufazowy specjalny, Art. 274.2.5 (wys. 140 cm)
200 ACCEPTED 2021-07-07 20:50:15
2021-07-05 21:19:43
Tomasz Gałczyński MAJOR
  • 2x 1R/L/100/Konkurs dokładności bez rozgrywki, Art. 238.1.1 (wys. 100 cm)
  • 2x 4R/L/100/Konkurs dokładności bez rozgrywki, Art. 238.1.1 (wys. 100 cm)
  • 1x 7R/L/100/Konkurs dokładności bez rozgrywki, Art. 238.1.1 (wys. 100 cm)
199 ACCEPTED 2021-07-06 19:53:00
2021-07-05 13:18:32
Julia Szymańska IMAR
  • 1x 1/N/120/Mała Runda, konkurs dwufazowy specjalny, Art. 274.2.5 (wys. 120 cm)
198 ACCEPTED 2021-07-07 20:50:00
2021-07-04 17:25:30
Julia Gillmaier CAMPARI 294
  • 2x 1R/L/100/Konkurs dokładności bez rozgrywki, Art. 238.1.1 (wys. 100 cm)
  • 1x 4R/L/100/Konkurs dokładności bez rozgrywki, Art. 238.1.1 (wys. 100 cm)
  • 1x 7R/L/100/Konkurs dokładności bez rozgrywki, Art. 238.1.1 (wys. 100 cm)
197 ACCEPTED 2021-07-07 20:49:53
2021-07-04 17:24:17
Julia Gillmaier SANDRO OF CHIN
  • 1x 1R/L/100/Konkurs dokładności bez rozgrywki, Art. 238.1.1 (wys. 100 cm)
  • 1x 2R/P/110/Konkurs zwykły, Art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
  • 1x 4R/L/100/Konkurs dokładności bez rozgrywki, Art. 238.1.1 (wys. 100 cm)
  • 1x 7R/L/100/Konkurs dokładności bez rozgrywki, Art. 238.1.1 (wys. 100 cm)
196 ACCEPTED 2021-07-13 10:24:55
2021-07-04 17:23:09
Krzysztof Gozdek KAPSONES W
  • 1x 1/N/120/Mała Runda, konkurs dwufazowy specjalny, Art. 274.2.5 (wys. 120 cm)
  • 1x 2/C/130/Średnia Runda, konkurs zwykły, Art. 238.2.1 (wys. 130 cm)
  • 1x 4/N/120/Mała Runda, konkurs zwykły, Art. 238.2.1 (wys. 120 cm)
  • 1x 7/N1/125/Finał Małej Rundy, konkurs zwykły, Art. 238.2.1 (wys. 125 cm)
195 ACCEPTED 2021-07-08 08:55:06
2021-07-04 17:21:28
Julia Gillmaier COLUMBIA G
  • 1x 1R/L/100/Konkurs dokładności bez rozgrywki, Art. 238.1.1 (wys. 100 cm)
  • 2x 4R/L/100/Konkurs dokładności bez rozgrywki, Art. 238.1.1 (wys. 100 cm)
  • 1x 7R/L/100/Konkurs dokładności bez rozgrywki, Art. 238.1.1 (wys. 100 cm)
194 ACCEPTED 2021-07-05 12:44:27
2021-07-04 17:20:27
Julia Gillmaier CHACCOS BOY
  • 1x 2/C/130/Średnia Runda, konkurs zwykły, Art. 238.2.1 (wys. 130 cm)
  • 1x 3/CC/140/Duża Runda, konkurs dwufazowy specjalny, Art. 274.2.5 (wys. 140 cm)
  • 1x 6/CC/140/Duża Runda, konkurs zwykły, Art. 238.2.1 (wys. 140 cm)
  • 1x 9/CC/140/Grand Prix o puchar Firmy Equisystem - podłoża jeździeckie, konkurs zwykły z rozgrywką, Art.: 238.2.2 (wys. 140 cm)
193 ACCEPTED 2021-07-05 12:47:41
2021-07-04 14:31:55
Jakub Krzyżosiak RIRONDINE
  • 1x 1/N/120/Mała Runda, konkurs dwufazowy specjalny, Art. 274.2.5 (wys. 120 cm)
  • 1x 2/C/130/Średnia Runda, konkurs zwykły, Art. 238.2.1 (wys. 130 cm)
192 ACCEPTED 2021-07-05 12:48:25
2021-07-04 14:30:59
Jakub Krzyżosiak FIDELIO'S SON
  • 1x 3R/N/120/Konkurs dwufazowy, Art. 274.1.5.3 (wys. 120 cm)
  • 1x 2/C/130/Średnia Runda, konkurs zwykły, Art. 238.2.1 (wys. 130 cm)
191 ACCEPTED 2021-07-05 12:50:17
2021-07-04 14:30:37
Jakub Krzyżosiak CALERO Z
  • 1x 2/C/130/Średnia Runda, konkurs zwykły, Art. 238.2.1 (wys. 130 cm)
  • 1x 3/CC/140/Duża Runda, konkurs dwufazowy specjalny, Art. 274.2.5 (wys. 140 cm)
190 ACCEPTED 2021-07-05 12:49:48
2021-07-04 14:30:16
Jakub Krzyżosiak CHAMPION 127
  • 1x 2/C/130/Średnia Runda, konkurs zwykły, Art. 238.2.1 (wys. 130 cm)
  • 1x 3/CC/140/Duża Runda, konkurs dwufazowy specjalny, Art. 274.2.5 (wys. 140 cm)
189 ACCEPTED 2021-07-05 12:51:12
2021-07-04 13:36:43
Krzysztof Leśniak SILVIA
  • 1x 3/CC/140/Duża Runda, konkurs dwufazowy specjalny, Art. 274.2.5 (wys. 140 cm)
188 ACCEPTED 2021-07-05 12:53:19
2021-07-04 11:19:22
Oleksandra Balialina ALEBASTR
  • 1x 2/C/130/Średnia Runda, konkurs zwykły, Art. 238.2.1 (wys. 130 cm)
  • 1x 6/CC/140/Duża Runda, konkurs zwykły, Art. 238.2.1 (wys. 140 cm)
  • 1x 9/CC/140/Grand Prix o puchar Firmy Equisystem - podłoża jeździeckie, konkurs zwykły z rozgrywką, Art.: 238.2.2 (wys. 140 cm)
187 ACCEPTED 2021-07-05 12:53:46
2021-07-04 10:27:26
Dawid Kubiak LAVISTO STAR
  • 1x 3/CC/140/Duża Runda, konkurs dwufazowy specjalny, Art. 274.2.5 (wys. 140 cm)
186 ACCEPTED 2021-07-05 12:55:24
2021-07-04 10:26:46
Dawid Kubiak ESTORIL FORTUNA
  • 1x 2/C/130/Średnia Runda, konkurs zwykły, Art. 238.2.1 (wys. 130 cm)
185 ACCEPTED 2021-07-05 12:55:48
2021-07-04 10:25:02
Dawid Kubiak KARDAMON
  • 1x 1/N/120/Mała Runda, konkurs dwufazowy specjalny, Art. 274.2.5 (wys. 120 cm)
184 ACCEPTED 2021-07-05 12:58:27
2021-07-04 10:23:25
Dawid Kubiak SZULER
  • 1x 2/C/130/Średnia Runda, konkurs zwykły, Art. 238.2.1 (wys. 130 cm)
183 ACCEPTED 2021-07-05 12:59:28
2021-07-04 10:17:32
Dawid Kubiak FLASH BLUE B
  • 1x 2/C/130/Średnia Runda, konkurs zwykły, Art. 238.2.1 (wys. 130 cm)
182 ACCEPTED 2021-07-05 13:00:50
2021-07-03 21:40:27
Karel Lamich POLYDOOR VAN DEN DRIES
  • 1x 2R/P/110/Konkurs zwykły, Art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
  • 1x 1/N/120/Mała Runda, konkurs dwufazowy specjalny, Art. 274.2.5 (wys. 120 cm)
  • 1x 4/N/120/Mała Runda, konkurs zwykły, Art. 238.2.1 (wys. 120 cm)
  • 1x 9R/N/120/Konkurs zwykły, Art. 238.2.1 (wys. 120 cm)
  • 1x 7/N1/125/Finał Małej Rundy, konkurs zwykły, Art. 238.2.1 (wys. 125 cm)
181 ACCEPTED 2021-07-05 13:01:35
2021-07-03 21:39:23
Karel Lamich CHACCOSTAR
  • 1x 2/C/130/Średnia Runda, konkurs zwykły, Art. 238.2.1 (wys. 130 cm)
  • 1x 5/C/130/Średnia Runda, konkurs dwufazowy, Art. 274.1.5.3 (wys. 130 cm)
  • 1x 8/C1/135/Finał Średniej Rundy, konkurs dwufazowy, Art. 274.1.5.3 (wys. 135 cm)
180 ACCEPTED 2021-07-07 20:48:42
2021-07-03 21:22:30
Nikola Idkowiak ILONA
  • 1x 2R/P/110/Konkurs zwykły, Art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
  • 1x 3R/N/120/Konkurs dwufazowy, Art. 274.1.5.3 (wys. 120 cm)
179 ACCEPTED 2021-07-07 20:48:36
2021-07-03 21:22:10
Nikola Idkowiak CALESSA
  • 1x 1/N/120/Mała Runda, konkurs dwufazowy specjalny, Art. 274.2.5 (wys. 120 cm)
  • 1x 2/C/130/Średnia Runda, konkurs zwykły, Art. 238.2.1 (wys. 130 cm)
178 ACCEPTED 2021-07-05 13:02:36
2021-07-03 21:21:52
Nikola Idkowiak C UTOPIA
  • 1x 1/N/120/Mała Runda, konkurs dwufazowy specjalny, Art. 274.2.5 (wys. 120 cm)
  • 1x 2/C/130/Średnia Runda, konkurs zwykły, Art. 238.2.1 (wys. 130 cm)
177 ACCEPTED 2021-07-05 13:02:56
2021-07-03 21:21:31
Nikola Idkowiak BLACK & WHITE 3
  • 1x 1/N/120/Mała Runda, konkurs dwufazowy specjalny, Art. 274.2.5 (wys. 120 cm)
  • 1x 2/C/130/Średnia Runda, konkurs zwykły, Art. 238.2.1 (wys. 130 cm)
176 ACCEPTED 2021-07-07 20:48:19
2021-07-03 19:08:59
Maria Martyn SUŁTAN
  • 1x 4R/L/100/Konkurs dokładności bez rozgrywki, Art. 238.1.1 (wys. 100 cm)
  • 1x 5R/P/110/Konkurs dwufazowy, Art. 274.1.5.3 (wys. 110 cm)
  • 1x 7R/L/100/Konkurs dokładności bez rozgrywki, Art. 238.1.1 (wys. 100 cm)
  • 1x 8R/P/110/Konkurs zwykły, Art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
175 ACCEPTED 2021-07-07 20:48:09
2021-07-03 18:12:42
Jacek Flisiak CLEVER CHAP
  • 1x 1R/L/100/Konkurs dokładności bez rozgrywki, Art. 238.1.1 (wys. 100 cm)
  • 1x 2R/P/110/Konkurs zwykły, Art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
174 ACCEPTED 2021-07-07 20:47:45
2021-07-03 18:12:25
Weronika Lewandowska LOLLYPOP DEL LAGHETTO
  • 1x 1R/L/100/Konkurs dokładności bez rozgrywki, Art. 238.1.1 (wys. 100 cm)
  • 1x 2R/P/110/Konkurs zwykły, Art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
173 ACCEPTED 2021-07-07 20:47:34
2021-07-03 17:55:07
Jakub Podgórny NAVARRA
  • 1x 2R/P/110/Konkurs zwykły, Art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
  • 1x 3R/N/120/Konkurs dwufazowy, Art. 274.1.5.3 (wys. 120 cm)
172 ACCEPTED 2021-07-07 20:47:27
2021-07-03 17:54:41
Jakub Podgórny CORLEO
  • 1x 1R/L/100/Konkurs dokładności bez rozgrywki, Art. 238.1.1 (wys. 100 cm)
  • 1x 2R/P/110/Konkurs zwykły, Art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
171 ACCEPTED 2021-07-05 10:00:09
2021-07-03 17:53:06
Angeliki Podgórna N. JUSTICE OF HERITAGE
  • 1x 3/CC/140/Duża Runda, konkurs dwufazowy specjalny, Art. 274.2.5 (wys. 140 cm)
170 ACCEPTED 2021-07-05 09:59:46
2021-07-03 17:52:43
Angeliki Podgórna D CAMDEN OF HERITAGE
  • 1x 2/C/130/Średnia Runda, konkurs zwykły, Art. 238.2.1 (wys. 130 cm)
169 ACCEPTED 2021-07-05 09:59:28
2021-07-03 16:51:21
Wiktoria Ryciak VERONA
  • 1x 1/N/120/Mała Runda, konkurs dwufazowy specjalny, Art. 274.2.5 (wys. 120 cm)
  • 1x 4/N/120/Mała Runda, konkurs zwykły, Art. 238.2.1 (wys. 120 cm)
  • 1x 7/N1/125/Finał Małej Rundy, konkurs zwykły, Art. 238.2.1 (wys. 125 cm)
168 ACCEPTED 2021-07-07 20:47:14
2021-07-03 12:23:19
Tomasz Klein ZIN'GALERIANI
  • 1x 1R/L/100/Konkurs dokładności bez rozgrywki, Art. 238.1.1 (wys. 100 cm)
167 ACCEPTED 2021-07-07 20:46:56
2021-07-03 12:23:03
Tomasz Klein CASIMIR
  • 1x 1R/L/100/Konkurs dokładności bez rozgrywki, Art. 238.1.1 (wys. 100 cm)
  • 1x 2R/P/110/Konkurs zwykły, Art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
166 ACCEPTED 2021-07-03 08:21:15
2021-07-03 07:52:58
Agata Dahlke-Burda IELVE
  • 1x 2/C/130/Średnia Runda, konkurs zwykły, Art. 238.2.1 (wys. 130 cm)
  • 1x 3/CC/140/Duża Runda, konkurs dwufazowy specjalny, Art. 274.2.5 (wys. 140 cm)
  • 1x 6/CC/140/Duża Runda, konkurs zwykły, Art. 238.2.1 (wys. 140 cm)
  • 1x 9/CC/140/Grand Prix o puchar Firmy Equisystem - podłoża jeździeckie, konkurs zwykły z rozgrywką, Art.: 238.2.2 (wys. 140 cm)
165 ACCEPTED 2021-07-03 08:20:57
2021-07-03 07:52:26
Agata Dahlke-Burda EULVE
  • 1x 2/C/130/Średnia Runda, konkurs zwykły, Art. 238.2.1 (wys. 130 cm)
  • 1x 3/CC/140/Duża Runda, konkurs dwufazowy specjalny, Art. 274.2.5 (wys. 140 cm)
  • 1x 6/CC/140/Duża Runda, konkurs zwykły, Art. 238.2.1 (wys. 140 cm)
  • 1x 9/CC/140/Grand Prix o puchar Firmy Equisystem - podłoża jeździeckie, konkurs zwykły z rozgrywką, Art.: 238.2.2 (wys. 140 cm)
164 ACCEPTED 2021-07-02 21:54:22
2021-07-02 20:58:06
Wiktoria Szymkowicz DOT Q
  • 1x 1/N/120/Mała Runda, konkurs dwufazowy specjalny, Art. 274.2.5 (wys. 120 cm)
  • 1x 4/N/120/Mała Runda, konkurs zwykły, Art. 238.2.1 (wys. 120 cm)
  • 1x 7/N1/125/Finał Małej Rundy, konkurs zwykły, Art. 238.2.1 (wys. 125 cm)
163 ACCEPTED 2021-07-08 08:37:54
2021-07-02 18:08:22
Maja Goncerzewicz VERONA
  • 1x 3R/N/120/Konkurs dwufazowy, Art. 274.1.5.3 (wys. 120 cm)
  • 1x 1/N/120/Mała Runda, konkurs dwufazowy specjalny, Art. 274.2.5 (wys. 120 cm)
162 ACCEPTED 2021-07-08 20:25:36
2021-07-02 18:06:19
Marta Echaust EMIKA
  • 2x 1R/L/100/Konkurs dokładności bez rozgrywki, Art. 238.1.1 (wys. 100 cm)
161 ACCEPTED 2021-07-08 08:56:16
2021-07-01 23:23:02
Jakub Przewdzięk MAJA
  • 1x 1R/L/100/Konkurs dokładności bez rozgrywki, Art. 238.1.1 (wys. 100 cm)
  • 2x 4R/L/100/Konkurs dokładności bez rozgrywki, Art. 238.1.1 (wys. 100 cm)
  • 1x 7R/L/100/Konkurs dokładności bez rozgrywki, Art. 238.1.1 (wys. 100 cm)
160 ACCEPTED 2021-07-02 10:53:05
2021-07-01 22:30:11
Anna Pęciak LAVINA
  • 1x 2/C/130/Średnia Runda, konkurs zwykły, Art. 238.2.1 (wys. 130 cm)
  • 1x 5/C/130/Średnia Runda, konkurs dwufazowy, Art. 274.1.5.3 (wys. 130 cm)
  • 1x 8/C1/135/Finał Średniej Rundy, konkurs dwufazowy, Art. 274.1.5.3 (wys. 135 cm)
159 ACCEPTED 2021-07-02 10:51:31
2021-07-01 22:11:27
Vendula Svíbová ACORADIA-MX I2M
  • 1x 1/N/120/Mała Runda, konkurs dwufazowy specjalny, Art. 274.2.5 (wys. 120 cm)
  • 1x 4/N/120/Mała Runda, konkurs zwykły, Art. 238.2.1 (wys. 120 cm)
  • 1x 7/N1/125/Finał Małej Rundy, konkurs zwykły, Art. 238.2.1 (wys. 125 cm)
158 ACCEPTED 2021-07-08 14:05:46
2021-07-01 20:27:38
Julita Kowynia INADJA UD
  • 2x 1R/L/100/Konkurs dokładności bez rozgrywki, Art. 238.1.1 (wys. 100 cm)
157 ACCEPTED 2021-07-05 13:15:35
2021-07-01 13:24:56
Marta Wypiór CAPTIANA LUTTINGHOF'S Z
  • 1x 1R/L/100/Konkurs dokładności bez rozgrywki, Art. 238.1.1 (wys. 100 cm)
  • 1x 2R/P/110/Konkurs zwykły, Art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
  • 1x 4R/L/100/Konkurs dokładności bez rozgrywki, Art. 238.1.1 (wys. 100 cm)
  • 1x 5R/P/110/Konkurs dwufazowy, Art. 274.1.5.3 (wys. 110 cm)
  • 1x 8R/P/110/Konkurs zwykły, Art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
156 ACCEPTED 2021-07-12 13:03:31
2021-07-01 13:24:03
Marta Wypiór GINA ROYALTY
  • 1x 3/CC/140/Duża Runda, konkurs dwufazowy specjalny, Art. 274.2.5 (wys. 140 cm)
  • 1x 6/CC/140/Duża Runda, konkurs zwykły, Art. 238.2.1 (wys. 140 cm)
  • 1x 9/CC/140/Grand Prix o puchar Firmy Equisystem - podłoża jeździeckie, konkurs zwykły z rozgrywką, Art.: 238.2.2 (wys. 140 cm)
155 ACCEPTED 2021-07-12 11:26:17
2021-07-01 11:58:50
Mariusz Kleniuk MONACO
  • 1x 1R/L/100/Konkurs dokładności bez rozgrywki, Art. 238.1.1 (wys. 100 cm)
  • 2x 4R/L/100/Konkurs dokładności bez rozgrywki, Art. 238.1.1 (wys. 100 cm)
  • 1x 7R/L/100/Konkurs dokładności bez rozgrywki, Art. 238.1.1 (wys. 100 cm)
154 ACCEPTED 2021-07-08 10:56:14
2021-07-01 10:57:17
Natalia Gaworczak LOZANNA
  • 1x 1R/L/100/Konkurs dokładności bez rozgrywki, Art. 238.1.1 (wys. 100 cm)
  • 2x 4R/L/100/Konkurs dokładności bez rozgrywki, Art. 238.1.1 (wys. 100 cm)
  • 1x 7R/L/100/Konkurs dokładności bez rozgrywki, Art. 238.1.1 (wys. 100 cm)
153 ACCEPTED 2021-07-07 20:46:16
2021-07-01 10:56:28
Laura Gaworczak COLDWATER
  • 1x 2R/P/110/Konkurs zwykły, Art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
  • 1x 3R/N/120/Konkurs dwufazowy, Art. 274.1.5.3 (wys. 120 cm)
  • 1x 5R/P/110/Konkurs dwufazowy, Art. 274.1.5.3 (wys. 110 cm)
  • 1x 6R/N/120/Konkurs zwykły, Art. 238.2.1 (wys. 120 cm)
  • 1x 9R/N/120/Konkurs zwykły, Art. 238.2.1 (wys. 120 cm)
152 ACCEPTED 2021-07-07 20:46:08
2021-07-01 09:20:57
Jacek Mierzwiński CHAMUEL
  • 1x 1R/L/100/Konkurs dokładności bez rozgrywki, Art. 238.1.1 (wys. 100 cm)
  • 1x 2R/P/110/Konkurs zwykły, Art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
  • 1x 5R/P/110/Konkurs dwufazowy, Art. 274.1.5.3 (wys. 110 cm)
  • 1x 8R/P/110/Konkurs zwykły, Art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
151 ACCEPTED 2021-07-07 20:46:00
2021-07-01 09:14:44
Jacek Mierzwiński KAMIL
  • 1x 2R/P/110/Konkurs zwykły, Art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
  • 1x 3R/N/120/Konkurs dwufazowy, Art. 274.1.5.3 (wys. 120 cm)
  • 1x 6R/N/120/Konkurs zwykły, Art. 238.2.1 (wys. 120 cm)
  • 1x 9R/N/120/Konkurs zwykły, Art. 238.2.1 (wys. 120 cm)
150 ACCEPTED 2021-06-30 23:25:16
2021-06-30 18:24:08
Julia Błaszczak CORCON
  • 1x 3/CC/140/Duża Runda, konkurs dwufazowy specjalny, Art. 274.2.5 (wys. 140 cm)
149 ACCEPTED 2021-06-30 23:25:36
2021-06-30 18:23:43
Julia Błaszczak KAPITO
  • 1x 2/C/130/Średnia Runda, konkurs zwykły, Art. 238.2.1 (wys. 130 cm)
148 ACCEPTED 2021-06-30 23:27:37
2021-06-30 18:23:22
Julia Błaszczak GACARLA VDL
  • 1x 2/C/130/Średnia Runda, konkurs zwykły, Art. 238.2.1 (wys. 130 cm)
147 ACCEPTED 2021-07-07 20:45:43
2021-06-30 17:17:41
Zuzanna Pisarska RINGO VAN HET MOLENHOF
  • 2x 1R/L/100/Konkurs dokładności bez rozgrywki, Art. 238.1.1 (wys. 100 cm)
  • 2x 4R/L/100/Konkurs dokładności bez rozgrywki, Art. 238.1.1 (wys. 100 cm)
  • 1x 7R/L/100/Konkurs dokładności bez rozgrywki, Art. 238.1.1 (wys. 100 cm)
146 ACCEPTED 2021-07-07 20:45:36
2021-06-30 17:16:50
Zuzanna Pisarska MY BLUE KW
  • 2x 1R/L/100/Konkurs dokładności bez rozgrywki, Art. 238.1.1 (wys. 100 cm)
  • 2x 4R/L/100/Konkurs dokładności bez rozgrywki, Art. 238.1.1 (wys. 100 cm)
  • 1x 7R/L/100/Konkurs dokładności bez rozgrywki, Art. 238.1.1 (wys. 100 cm)
145 ACCEPTED 2021-07-07 20:45:29
2021-06-30 13:44:43
Jarosław Poręba CHARYZMA
  • 1x 2R/P/110/Konkurs zwykły, Art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
  • 1x 5R/P/110/Konkurs dwufazowy, Art. 274.1.5.3 (wys. 110 cm)
  • 1x 8R/P/110/Konkurs zwykły, Art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
144 ACCEPTED 2021-07-05 13:22:57
2021-06-30 13:44:18
Jarosław Poręba LARVIK
  • 1x 1/N/120/Mała Runda, konkurs dwufazowy specjalny, Art. 274.2.5 (wys. 120 cm)
  • 1x 4/N/120/Mała Runda, konkurs zwykły, Art. 238.2.1 (wys. 120 cm)
  • 1x 7/N1/125/Finał Małej Rundy, konkurs zwykły, Art. 238.2.1 (wys. 125 cm)
143 ACCEPTED 2021-07-13 10:29:46
2021-06-30 13:43:33
Karolina Młodawska GOETHE
  • 1x 1/N/120/Mała Runda, konkurs dwufazowy specjalny, Art. 274.2.5 (wys. 120 cm)
  • 1x 4/N/120/Mała Runda, konkurs zwykły, Art. 238.2.1 (wys. 120 cm)
  • 1x 7/N1/125/Finał Małej Rundy, konkurs zwykły, Art. 238.2.1 (wys. 125 cm)
142 ACCEPTED 2021-07-05 13:24:25
2021-06-30 13:30:22
Martyna Frąckowiak FLINTSTONE 3
  • 1x 1/N/120/Mała Runda, konkurs dwufazowy specjalny, Art. 274.2.5 (wys. 120 cm)
  • 1x 2/C/130/Średnia Runda, konkurs zwykły, Art. 238.2.1 (wys. 130 cm)
141 ACCEPTED 2021-07-07 20:45:16
2021-06-30 11:35:50
Dominik Jazienicki CYNTHIA
  • 1x 1R/L/100/Konkurs dokładności bez rozgrywki, Art. 238.1.1 (wys. 100 cm)
  • 1x 2R/P/110/Konkurs zwykły, Art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
  • 1x 4R/L/100/Konkurs dokładności bez rozgrywki, Art. 238.1.1 (wys. 100 cm)
  • 1x 5R/P/110/Konkurs dwufazowy, Art. 274.1.5.3 (wys. 110 cm)
  • 1x 8R/P/110/Konkurs zwykły, Art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
140 ACCEPTED 2021-07-07 20:45:04
2021-06-30 11:08:50
Maria Adamietz CHELSEA-BLUE
  • 1x 1R/L/100/Konkurs dokładności bez rozgrywki, Art. 238.1.1 (wys. 100 cm)
  • 1x 2R/P/110/Konkurs zwykły, Art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
139 ACCEPTED 2021-07-07 20:44:55
2021-06-30 11:08:24
Maria Adamietz DROBINKA
  • 1x 1R/L/100/Konkurs dokładności bez rozgrywki, Art. 238.1.1 (wys. 100 cm)
  • 1x 2R/P/110/Konkurs zwykły, Art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
138 ACCEPTED 2021-07-07 20:44:46
2021-06-30 11:07:57
Maria Adamietz JERDI
  • 1x 1R/L/100/Konkurs dokładności bez rozgrywki, Art. 238.1.1 (wys. 100 cm)
  • 1x 2R/P/110/Konkurs zwykły, Art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
137 ACCEPTED 2021-07-05 13:46:08
2021-06-30 11:07:22
Barbara Adamietz FLY AWAY VAN HET HAVERHOF
  • 1x 2R/P/110/Konkurs zwykły, Art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
  • 1x 1/N/120/Mała Runda, konkurs dwufazowy specjalny, Art. 274.2.5 (wys. 120 cm)
136 ACCEPTED 2021-07-05 13:44:10
2021-06-30 11:06:55
Barbara Adamietz LUKATO
  • 1x 2R/P/110/Konkurs zwykły, Art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
  • 1x 1/N/120/Mała Runda, konkurs dwufazowy specjalny, Art. 274.2.5 (wys. 120 cm)
135 ACCEPTED 2021-07-07 20:44:30
2021-06-29 22:38:51
Jana Vaníčková CASH-V
  • 1x 2R/P/110/Konkurs zwykły, Art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
  • 1x 4/N/120/Mała Runda, konkurs zwykły, Art. 238.2.1 (wys. 120 cm)
  • 1x 9R/N/120/Konkurs zwykły, Art. 238.2.1 (wys. 120 cm)
134 ACCEPTED 2021-07-07 20:44:18
2021-06-29 21:38:37
Paulina Szulc BAKSZYSZ
  • 1x 4R/L/100/Konkurs dokładności bez rozgrywki, Art. 238.1.1 (wys. 100 cm)
  • 1x 5R/P/110/Konkurs dwufazowy, Art. 274.1.5.3 (wys. 110 cm)
  • 1x 7R/L/100/Konkurs dokładności bez rozgrywki, Art. 238.1.1 (wys. 100 cm)
  • 1x 8R/P/110/Konkurs zwykły, Art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
133 ACCEPTED 2021-07-07 20:44:10
2021-06-29 21:07:03
Dawid Górski FEMPIRE G
  • 1x 2R/P/110/Konkurs zwykły, Art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
  • 1x 1/N/120/Mała Runda, konkurs dwufazowy specjalny, Art. 274.2.5 (wys. 120 cm)
132 ACCEPTED 2021-06-29 21:48:34
2021-06-29 20:55:40
Szymon Najdzionek CHUPA CHUPS BS
  • 1x 1/N/120/Mała Runda, konkurs dwufazowy specjalny, Art. 274.2.5 (wys. 120 cm)
  • 1x 5/C/130/Średnia Runda, konkurs dwufazowy, Art. 274.1.5.3 (wys. 130 cm)
  • 1x 8/C1/135/Finał Średniej Rundy, konkurs dwufazowy, Art. 274.1.5.3 (wys. 135 cm)
131 ACCEPTED 2021-06-29 21:47:57
2021-06-29 20:55:06
Szymon Najdzionek FADINA PP
  • 1x 2/C/130/Średnia Runda, konkurs zwykły, Art. 238.2.1 (wys. 130 cm)
  • 1x 6/CC/140/Duża Runda, konkurs zwykły, Art. 238.2.1 (wys. 140 cm)
  • 1x 9/CC/140/Grand Prix o puchar Firmy Equisystem - podłoża jeździeckie, konkurs zwykły z rozgrywką, Art.: 238.2.2 (wys. 140 cm)
130 ACCEPTED 2021-06-29 21:45:44
2021-06-29 18:51:16
Natálie Špůrková MANILLON V
  • 1x 1/N/120/Mała Runda, konkurs dwufazowy specjalny, Art. 274.2.5 (wys. 120 cm)
  • 1x 4/N/120/Mała Runda, konkurs zwykły, Art. 238.2.1 (wys. 120 cm)
  • 1x 7/N1/125/Finał Małej Rundy, konkurs zwykły, Art. 238.2.1 (wys. 125 cm)
129 ACCEPTED 2021-06-29 21:44:52
2021-06-29 17:05:33
Oliwia Malińska VIPER W Z
  • 1x 1/N/120/Mała Runda, konkurs dwufazowy specjalny, Art. 274.2.5 (wys. 120 cm)
  • 1x 2/C/130/Średnia Runda, konkurs zwykły, Art. 238.2.1 (wys. 130 cm)
  • 1x 5/C/130/Średnia Runda, konkurs dwufazowy, Art. 274.1.5.3 (wys. 130 cm)
  • 1x 8/C1/135/Finał Średniej Rundy, konkurs dwufazowy, Art. 274.1.5.3 (wys. 135 cm)
128 ACCEPTED 2021-06-29 21:44:24
2021-06-29 16:04:02
Grzegorz Faber STACORRADO
  • 1x 1/N/120/Mała Runda, konkurs dwufazowy specjalny, Art. 274.2.5 (wys. 120 cm)
  • 1x 2/C/130/Średnia Runda, konkurs zwykły, Art. 238.2.1 (wys. 130 cm)
127 ACCEPTED 2021-06-29 21:44:00
2021-06-29 16:03:37
Grzegorz Faber CARAMELLA
  • 1x 1/N/120/Mała Runda, konkurs dwufazowy specjalny, Art. 274.2.5 (wys. 120 cm)
  • 1x 2/C/130/Średnia Runda, konkurs zwykły, Art. 238.2.1 (wys. 130 cm)
126 ACCEPTED 2021-06-29 21:43:30
2021-06-29 14:51:19
Jana Vaníčková KETTY-H
  • 1x 1/N/120/Mała Runda, konkurs dwufazowy specjalny, Art. 274.2.5 (wys. 120 cm)
  • 1x 4/N/120/Mała Runda, konkurs zwykły, Art. 238.2.1 (wys. 120 cm)
  • 1x 7/N1/125/Finał Małej Rundy, konkurs zwykły, Art. 238.2.1 (wys. 125 cm)
125 ACCEPTED 2021-06-29 21:42:54
2021-06-29 14:45:21
Jana Vaníčková ALGHERO
  • 1x 1/N/120/Mała Runda, konkurs dwufazowy specjalny, Art. 274.2.5 (wys. 120 cm)
  • 1x 5/C/130/Średnia Runda, konkurs dwufazowy, Art. 274.1.5.3 (wys. 130 cm)
  • 1x 7/N1/125/Finał Małej Rundy, konkurs zwykły, Art. 238.2.1 (wys. 125 cm)
124 ACCEPTED 2021-06-29 21:37:25
2021-06-29 14:40:29
Zuzanna Prymek TINKERBELL W
  • 1x 1/N/120/Mała Runda, konkurs dwufazowy specjalny, Art. 274.2.5 (wys. 120 cm)
123 ACCEPTED 2021-07-07 20:43:46
2021-06-29 14:40:00
Zuzanna Prymek FIGARO
  • 1x 3R/N/120/Konkurs dwufazowy, Art. 274.1.5.3 (wys. 120 cm)
122 ACCEPTED 2021-06-29 21:35:42
2021-06-29 14:39:31
Zuzanna Prymek DYLLANO
  • 1x 2/C/130/Średnia Runda, konkurs zwykły, Art. 238.2.1 (wys. 130 cm)
121 ACCEPTED 2021-06-29 21:27:26
2021-06-29 14:39:08
Zuzanna Prymek BAGAZZA M
  • 1x 1/N/120/Mała Runda, konkurs dwufazowy specjalny, Art. 274.2.5 (wys. 120 cm)
120 ACCEPTED 2021-07-16 12:51:56
2021-06-29 14:33:54
Lenka Kočí JOHANNES
  • 1x 1/N/120/Mała Runda, konkurs dwufazowy specjalny, Art. 274.2.5 (wys. 120 cm)
  • 1x 2/C/130/Średnia Runda, konkurs zwykły, Art. 238.2.1 (wys. 130 cm)
119 ACCEPTED 2021-07-08 08:51:47
2021-06-29 14:33:13
Veronika Tůmopvá MAON ŠARGOUN
  • 1x 1R/L/100/Konkurs dokładności bez rozgrywki, Art. 238.1.1 (wys. 100 cm)
118 ACCEPTED 2021-07-08 14:06:25
2021-06-29 13:19:28
Justyna Flankowska NOW OR NEVER KDW Z
  • 2x 1R/L/100/Konkurs dokładności bez rozgrywki, Art. 238.1.1 (wys. 100 cm)
117 ACCEPTED 2021-06-29 21:26:21
2021-06-29 10:43:42
Laura Jankowiak EDITT-P
  • 1x 1/N/120/Mała Runda, konkurs dwufazowy specjalny, Art. 274.2.5 (wys. 120 cm)
  • 1x 4/N/120/Mała Runda, konkurs zwykły, Art. 238.2.1 (wys. 120 cm)
  • 1x 7/N1/125/Finał Małej Rundy, konkurs zwykły, Art. 238.2.1 (wys. 125 cm)
116 ACCEPTED 2021-07-07 20:43:24
2021-06-29 10:38:23
Karolina Marszałek AMERIGO
  • 2x 1R/L/100/Konkurs dokładności bez rozgrywki, Art. 238.1.1 (wys. 100 cm)
  • 1x 4R/L/100/Konkurs dokładności bez rozgrywki, Art. 238.1.1 (wys. 100 cm)
  • 1x 5R/P/110/Konkurs dwufazowy, Art. 274.1.5.3 (wys. 110 cm)
  • 1x 8R/P/110/Konkurs zwykły, Art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
115 ACCEPTED 2021-06-28 22:13:02
2021-06-28 21:25:15
Amelia Krywult QUALITO Z
  • 1x 1/N/120/Mała Runda, konkurs dwufazowy specjalny, Art. 274.2.5 (wys. 120 cm)
114 ACCEPTED 2021-07-07 20:43:00
2021-06-28 20:40:24
Karolina Greniuk AFRYKA BH
  • 1x 2R/P/110/Konkurs zwykły, Art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
  • 1x 3R/N/120/Konkurs dwufazowy, Art. 274.1.5.3 (wys. 120 cm)
  • 1x 5R/P/110/Konkurs dwufazowy, Art. 274.1.5.3 (wys. 110 cm)
  • 1x 6R/N/120/Konkurs zwykły, Art. 238.2.1 (wys. 120 cm)
  • 1x 8R/P/110/Konkurs zwykły, Art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
113 ACCEPTED 2021-06-28 19:57:28
2021-06-28 18:23:01
Adrianna Jendrośka CASLLAR DELA PIERRE 13
  • 1x 2/C/130/Średnia Runda, konkurs zwykły, Art. 238.2.1 (wys. 130 cm)
112 ACCEPTED 2021-07-07 20:42:49
2021-06-28 17:00:17
Magdalena Kałuża LADY COCO
  • 1x 1R/L/100/Konkurs dokładności bez rozgrywki, Art. 238.1.1 (wys. 100 cm)
  • 1x 2R/P/110/Konkurs zwykły, Art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
  • 1x 4R/L/100/Konkurs dokładności bez rozgrywki, Art. 238.1.1 (wys. 100 cm)
  • 1x 5R/P/110/Konkurs dwufazowy, Art. 274.1.5.3 (wys. 110 cm)
  • 1x 8R/P/110/Konkurs zwykły, Art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
111 ACCEPTED 2021-07-05 13:33:56
2021-06-28 16:59:48
Magdalena Kałuża CHAMAN
  • 1x 3R/N/120/Konkurs dwufazowy, Art. 274.1.5.3 (wys. 120 cm)
  • 1x 1/N/120/Mała Runda, konkurs dwufazowy specjalny, Art. 274.2.5 (wys. 120 cm)
  • 1x 6R/N/120/Konkurs zwykły, Art. 238.2.1 (wys. 120 cm)
  • 1x 4/N/120/Mała Runda, konkurs zwykły, Art. 238.2.1 (wys. 120 cm)
  • 1x 7/N1/125/Finał Małej Rundy, konkurs zwykły, Art. 238.2.1 (wys. 125 cm)
110 ACCEPTED 2021-07-07 20:42:31
2021-06-28 12:33:41
Natalia Kluska JUNISZA
  • 1x 1R/L/100/Konkurs dokładności bez rozgrywki, Art. 238.1.1 (wys. 100 cm)
  • 1x 2R/P/110/Konkurs zwykły, Art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
109 ACCEPTED 2021-07-07 20:42:14
2021-06-28 09:25:58
Agata Marczak OKTAWA
  • 1x 1R/L/100/Konkurs dokładności bez rozgrywki, Art. 238.1.1 (wys. 100 cm)
  • 1x 2R/P/110/Konkurs zwykły, Art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
  • 1x 4R/L/100/Konkurs dokładności bez rozgrywki, Art. 238.1.1 (wys. 100 cm)
  • 1x 5R/P/110/Konkurs dwufazowy, Art. 274.1.5.3 (wys. 110 cm)
  • 1x 8R/P/110/Konkurs zwykły, Art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
108 ACCEPTED 2021-07-07 20:42:06
2021-06-28 07:52:20
Tomasz Gałczyński NUMERUS
  • 1x 2R/P/110/Konkurs zwykły, Art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
  • 1x 3R/N/120/Konkurs dwufazowy, Art. 274.1.5.3 (wys. 120 cm)
  • 1x 6R/N/120/Konkurs zwykły, Art. 238.2.1 (wys. 120 cm)
  • 1x 9R/N/120/Konkurs zwykły, Art. 238.2.1 (wys. 120 cm)
107 ACCEPTED 2021-06-28 11:39:51
2021-06-28 07:51:38
Tomasz Gałczyński GROGORY
  • 1x 3/CC/140/Duża Runda, konkurs dwufazowy specjalny, Art. 274.2.5 (wys. 140 cm)
  • 1x 6/CC/140/Duża Runda, konkurs zwykły, Art. 238.2.1 (wys. 140 cm)
  • 1x 9/CC/140/Grand Prix o puchar Firmy Equisystem - podłoża jeździeckie, konkurs zwykły z rozgrywką, Art.: 238.2.2 (wys. 140 cm)
106 ACCEPTED 2021-07-07 20:41:51
2021-06-27 22:39:10
Hubert Polowczyk CELLDORADO PB
  • 2x 1R/L/100/Konkurs dokładności bez rozgrywki, Art. 238.1.1 (wys. 100 cm)
105 ACCEPTED 2021-07-06 16:33:10
2021-06-27 22:38:30
Hubert Polowczyk K' ERMITAGE PREMICES
  • 1x 1/N/120/Mała Runda, konkurs dwufazowy specjalny, Art. 274.2.5 (wys. 120 cm)
104 ACCEPTED 2021-06-28 11:32:47
2021-06-27 22:37:50
Hubert Polowczyk SZYMON
  • 1x 2/C/130/Średnia Runda, konkurs zwykły, Art. 238.2.1 (wys. 130 cm)
  • 1x 3/CC/140/Duża Runda, konkurs dwufazowy specjalny, Art. 274.2.5 (wys. 140 cm)
103 ACCEPTED 2021-07-07 20:41:37
2021-06-27 22:37:16
Hubert Polowczyk GOLDEN RAIN G II
  • 1x 1R/L/100/Konkurs dokładności bez rozgrywki, Art. 238.1.1 (wys. 100 cm)
  • 1x 2R/P/110/Konkurs zwykły, Art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
102 ACCEPTED 2021-06-28 11:31:46
2021-06-27 22:36:32
Katarzyna Bawłowicz M. BLUE'S BOY Z
  • 1x 2/C/130/Średnia Runda, konkurs zwykły, Art. 238.2.1 (wys. 130 cm)
  • 1x 3/CC/140/Duża Runda, konkurs dwufazowy specjalny, Art. 274.2.5 (wys. 140 cm)
101 ACCEPTED 2021-06-28 11:31:07
2021-06-27 22:36:03
Katarzyna Bawłowicz FULL PLEASURE
  • 1x 3/CC/140/Duża Runda, konkurs dwufazowy specjalny, Art. 274.2.5 (wys. 140 cm)
100 ACCEPTED 2021-06-28 11:30:46
2021-06-27 22:04:33
Julia Zagdańska BACANTI
  • 1x 1/N/120/Mała Runda, konkurs dwufazowy specjalny, Art. 274.2.5 (wys. 120 cm)
  • 1x 2/C/130/Średnia Runda, konkurs zwykły, Art. 238.2.1 (wys. 130 cm)
  • 1x 4/N/120/Mała Runda, konkurs zwykły, Art. 238.2.1 (wys. 120 cm)
  • 1x 5/C/130/Średnia Runda, konkurs dwufazowy, Art. 274.1.5.3 (wys. 130 cm)
  • 1x 7/N1/125/Finał Małej Rundy, konkurs zwykły, Art. 238.2.1 (wys. 125 cm)
  • 1x 8/C1/135/Finał Średniej Rundy, konkurs dwufazowy, Art. 274.1.5.3 (wys. 135 cm)
99 ACCEPTED 2021-06-28 11:28:22
2021-06-27 22:04:06
Julia Zagdańska FREYA
  • 1x 2/C/130/Średnia Runda, konkurs zwykły, Art. 238.2.1 (wys. 130 cm)
  • 1x 3/CC/140/Duża Runda, konkurs dwufazowy specjalny, Art. 274.2.5 (wys. 140 cm)
  • 1x 5/C/130/Średnia Runda, konkurs dwufazowy, Art. 274.1.5.3 (wys. 130 cm)
  • 1x 6/CC/140/Duża Runda, konkurs zwykły, Art. 238.2.1 (wys. 140 cm)
  • 1x 8/C1/135/Finał Średniej Rundy, konkurs dwufazowy, Art. 274.1.5.3 (wys. 135 cm)
  • 1x 9/CC/140/Grand Prix o puchar Firmy Equisystem - podłoża jeździeckie, konkurs zwykły z rozgrywką, Art.: 238.2.2 (wys. 140 cm)
98 ACCEPTED 2021-07-05 09:35:40
2021-06-27 20:44:37
Natalia Kluska CANTANIS
  • 1x 2/C/130/Średnia Runda, konkurs zwykły, Art. 238.2.1 (wys. 130 cm)
  • 1x 3/CC/140/Duża Runda, konkurs dwufazowy specjalny, Art. 274.2.5 (wys. 140 cm)
97 ACCEPTED 2021-07-05 09:35:56
2021-06-27 20:44:20
Patrycja Ksiądz HEIDI
  • 1x 1/N/120/Mała Runda, konkurs dwufazowy specjalny, Art. 274.2.5 (wys. 120 cm)
96 ACCEPTED 2021-07-05 09:36:15
2021-06-27 20:43:56
Patrycja Ksiądz CLARISSA 169
  • 1x 1/N/120/Mała Runda, konkurs dwufazowy specjalny, Art. 274.2.5 (wys. 120 cm)
  • 1x 2/C/130/Średnia Runda, konkurs zwykły, Art. 238.2.1 (wys. 130 cm)
95 ACCEPTED 2021-07-07 20:41:13
2021-06-27 20:43:37
Patrycja Ksiądz CLARA MIA
  • 1x 1R/L/100/Konkurs dokładności bez rozgrywki, Art. 238.1.1 (wys. 100 cm)
  • 1x 2R/P/110/Konkurs zwykły, Art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
94 ACCEPTED 2021-07-13 10:32:53
2021-06-27 19:48:46
Oliwia Kosmol LOCANA
  • 1x 2/C/130/Średnia Runda, konkurs zwykły, Art. 238.2.1 (wys. 130 cm)
93 ACCEPTED 2021-07-07 20:41:00
2021-06-27 19:48:22
Alicja Kosmol CENTESSA
  • 1x 1R/L/100/Konkurs dokładności bez rozgrywki, Art. 238.1.1 (wys. 100 cm)
  • 1x 2R/P/110/Konkurs zwykły, Art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
92 ACCEPTED 2021-06-28 10:19:33
2021-06-27 19:47:41
Alicja Kosmol FEREUSA
  • 1x 3R/N/120/Konkurs dwufazowy, Art. 274.1.5.3 (wys. 120 cm)
  • 1x 1/N/120/Mała Runda, konkurs dwufazowy specjalny, Art. 274.2.5 (wys. 120 cm)
91 ACCEPTED 2021-07-07 20:40:44
2021-06-27 18:20:59
Adrianna Wiśniewska QUINZI 5
  • 1x 2R/P/110/Konkurs zwykły, Art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
  • 1x 3R/N/120/Konkurs dwufazowy, Art. 274.1.5.3 (wys. 120 cm)
90 ACCEPTED 2021-07-08 08:24:37
2021-06-27 18:20:33
Adrianna Wiśniewska ZORA
  • 1x 1R/L/100/Konkurs dokładności bez rozgrywki, Art. 238.1.1 (wys. 100 cm)
  • 2x 4R/L/100/Konkurs dokładności bez rozgrywki, Art. 238.1.1 (wys. 100 cm)
  • 1x 7R/L/100/Konkurs dokładności bez rozgrywki, Art. 238.1.1 (wys. 100 cm)
89 ACCEPTED 2021-07-08 08:24:28
2021-06-27 18:20:03
Aleksander Dur MA CHERIE 4
  • 1x 1R/L/100/Konkurs dokładności bez rozgrywki, Art. 238.1.1 (wys. 100 cm)
  • 2x 4R/L/100/Konkurs dokładności bez rozgrywki, Art. 238.1.1 (wys. 100 cm)
  • 1x 7R/L/100/Konkurs dokładności bez rozgrywki, Art. 238.1.1 (wys. 100 cm)
88 ACCEPTED 2021-07-08 08:24:07
2021-06-27 18:19:44
Aleksander Dur ABRAMOWITSCH 4
  • 1x 1R/L/100/Konkurs dokładności bez rozgrywki, Art. 238.1.1 (wys. 100 cm)
  • 2x 4R/L/100/Konkurs dokładności bez rozgrywki, Art. 238.1.1 (wys. 100 cm)
  • 1x 7R/L/100/Konkurs dokładności bez rozgrywki, Art. 238.1.1 (wys. 100 cm)
87 ACCEPTED 2021-07-07 20:40:34
2021-06-27 18:19:15
Zuzanna Kucharska MOULIN ROUGE L
  • 1x 2R/P/110/Konkurs zwykły, Art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
  • 1x 3R/N/120/Konkurs dwufazowy, Art. 274.1.5.3 (wys. 120 cm)
86 ACCEPTED 2021-07-07 20:40:27
2021-06-27 18:18:22
Zuzanna Kucharska PRIMA-DONA VAN HET VOORTVELD
  • 1x 2R/P/110/Konkurs zwykły, Art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
  • 1x 3R/N/120/Konkurs dwufazowy, Art. 274.1.5.3 (wys. 120 cm)
85 ACCEPTED 2021-07-07 20:40:19
2021-06-27 18:17:51
Zuzanna Kucharska KISSIMMEE
  • 1x 1R/L/100/Konkurs dokładności bez rozgrywki, Art. 238.1.1 (wys. 100 cm)
  • 1x 2R/P/110/Konkurs zwykły, Art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
84 ACCEPTED 2021-06-28 10:12:06
2021-06-27 18:17:21
Maria Grzesik ZASTER T
  • 1x 3R/N/120/Konkurs dwufazowy, Art. 274.1.5.3 (wys. 120 cm)
  • 1x 1/N/120/Mała Runda, konkurs dwufazowy specjalny, Art. 274.2.5 (wys. 120 cm)
83 ACCEPTED 2021-07-07 20:40:12
2021-06-27 18:16:56
Maria Grzesik TOSCA L
  • 1x 1R/L/100/Konkurs dokładności bez rozgrywki, Art. 238.1.1 (wys. 100 cm)
  • 1x 2R/P/110/Konkurs zwykły, Art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
82 ACCEPTED 2021-06-28 10:09:50
2021-06-27 18:15:37
Amelia Gramza HORAYA OMHG
  • 1x 1/N/120/Mała Runda, konkurs dwufazowy specjalny, Art. 274.2.5 (wys. 120 cm)
  • 1x 2/C/130/Średnia Runda, konkurs zwykły, Art. 238.2.1 (wys. 130 cm)
81 ACCEPTED 2021-07-07 20:40:01
2021-06-27 18:15:06
Amelia Gramza BATUMI L
  • 1x 1R/L/100/Konkurs dokładności bez rozgrywki, Art. 238.1.1 (wys. 100 cm)
  • 1x 2R/P/110/Konkurs zwykły, Art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
80 ACCEPTED 2021-07-06 16:33:40
2021-06-27 18:14:14
Leszek Gramza CASSARIO
  • 1x 2/C/130/Średnia Runda, konkurs zwykły, Art. 238.2.1 (wys. 130 cm)
79 ACCEPTED 2021-07-06 16:35:24
2021-06-27 18:13:48
Leszek Gramza DUBALOU 3
  • 1x 2/C/130/Średnia Runda, konkurs zwykły, Art. 238.2.1 (wys. 130 cm)
  • 1x 3/CC/140/Duża Runda, konkurs dwufazowy specjalny, Art. 274.2.5 (wys. 140 cm)
78 ACCEPTED 2021-06-28 10:07:34
2021-06-27 18:13:25
Leszek Gramza JACKPOT A
  • 1x 1/N/120/Mała Runda, konkurs dwufazowy specjalny, Art. 274.2.5 (wys. 120 cm)
  • 1x 2/C/130/Średnia Runda, konkurs zwykły, Art. 238.2.1 (wys. 130 cm)
77 ACCEPTED 2021-07-07 20:39:45
2021-06-27 18:12:58
Zuzanna Kucharska CASSALLIA
  • 1x 1R/L/100/Konkurs dokładności bez rozgrywki, Art. 238.1.1 (wys. 100 cm)
  • 1x 2R/P/110/Konkurs zwykły, Art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
76 ACCEPTED 2021-06-28 10:06:32
2021-06-27 18:12:31
Leszek Gramza CLEARROUND
  • 1x 2/C/130/Średnia Runda, konkurs zwykły, Art. 238.2.1 (wys. 130 cm)
  • 1x 3/CC/140/Duża Runda, konkurs dwufazowy specjalny, Art. 274.2.5 (wys. 140 cm)
75 ACCEPTED 2021-06-27 16:39:58
2021-06-27 16:25:30
Nicole Szponarska ZETA Z
  • 1x 1/N/120/Mała Runda, konkurs dwufazowy specjalny, Art. 274.2.5 (wys. 120 cm)
  • 1x 2/C/130/Średnia Runda, konkurs zwykły, Art. 238.2.1 (wys. 130 cm)
  • 1x 6/CC/140/Duża Runda, konkurs zwykły, Art. 238.2.1 (wys. 140 cm)
  • 1x 9/CC/140/Grand Prix o puchar Firmy Equisystem - podłoża jeździeckie, konkurs zwykły z rozgrywką, Art.: 238.2.2 (wys. 140 cm)
74 ACCEPTED 2021-06-27 16:39:28
2021-06-27 16:23:31
Nicole Szponarska ILASCHA V&V
  • 1x 1/N/120/Mała Runda, konkurs dwufazowy specjalny, Art. 274.2.5 (wys. 120 cm)
  • 1x 2/C/130/Średnia Runda, konkurs zwykły, Art. 238.2.1 (wys. 130 cm)
  • 1x 5/C/130/Średnia Runda, konkurs dwufazowy, Art. 274.1.5.3 (wys. 130 cm)
  • 1x 8/C1/135/Finał Średniej Rundy, konkurs dwufazowy, Art. 274.1.5.3 (wys. 135 cm)
73 ACCEPTED 2021-07-07 20:36:53
2021-06-27 15:33:45
Anna Szklarska SZALONY CHE
  • 1x 1R/L/100/Konkurs dokładności bez rozgrywki, Art. 238.1.1 (wys. 100 cm)
  • 1x 2R/P/110/Konkurs zwykły, Art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
  • 1x 4R/L/100/Konkurs dokładności bez rozgrywki, Art. 238.1.1 (wys. 100 cm)
  • 1x 5R/P/110/Konkurs dwufazowy, Art. 274.1.5.3 (wys. 110 cm)
  • 1x 7R/L/100/Konkurs dokładności bez rozgrywki, Art. 238.1.1 (wys. 100 cm)
  • 1x 8R/P/110/Konkurs zwykły, Art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
72 ACCEPTED 2021-07-08 11:02:00
2021-06-27 14:24:02
Anzelm Galicki ŁOBEZ
  • 1x 1R/L/100/Konkurs dokładności bez rozgrywki, Art. 238.1.1 (wys. 100 cm)
  • 2x 4R/L/100/Konkurs dokładności bez rozgrywki, Art. 238.1.1 (wys. 100 cm)
  • 1x 7R/L/100/Konkurs dokładności bez rozgrywki, Art. 238.1.1 (wys. 100 cm)
71 ACCEPTED 2021-06-27 14:30:04
2021-06-27 13:45:40
Weronika Koroblowska GAL
  • 1x 2/C/130/Średnia Runda, konkurs zwykły, Art. 238.2.1 (wys. 130 cm)
  • 1x 3/CC/140/Duża Runda, konkurs dwufazowy specjalny, Art. 274.2.5 (wys. 140 cm)
70 ACCEPTED 2021-06-27 14:29:04
2021-06-27 11:19:36
Agnieszka Cecuga JUST AN HERO
  • 1x 3/CC/140/Duża Runda, konkurs dwufazowy specjalny, Art. 274.2.5 (wys. 140 cm)
  • 1x 6/CC/140/Duża Runda, konkurs zwykły, Art. 238.2.1 (wys. 140 cm)
69 ACCEPTED 2021-06-27 14:25:58
2021-06-27 11:19:11
Agnieszka Cecuga BONO TER LINDEN
  • 1x 3/CC/140/Duża Runda, konkurs dwufazowy specjalny, Art. 274.2.5 (wys. 140 cm)
  • 1x 6/CC/140/Duża Runda, konkurs zwykły, Art. 238.2.1 (wys. 140 cm)
68 ACCEPTED 2021-07-17 10:49:16
2021-06-27 07:21:51
Agata Skrzypiec MESSI
  • 1x 1R/L/100/Konkurs dokładności bez rozgrywki, Art. 238.1.1 (wys. 100 cm)
67 ACCEPTED 2021-06-27 14:25:04
2021-06-27 07:21:27
Agata Skrzypiec VIVIANO
  • 1x 3/CC/140/Duża Runda, konkurs dwufazowy specjalny, Art. 274.2.5 (wys. 140 cm)
66 ACCEPTED 2021-06-27 14:22:58
2021-06-27 07:21:10
Agata Skrzypiec BERLINA
  • 1x 3/CC/140/Duża Runda, konkurs dwufazowy specjalny, Art. 274.2.5 (wys. 140 cm)
65 ACCEPTED 2021-07-07 20:36:14
2021-06-26 23:09:11
Wiktor Dziemidowicz VIVERDI
  • 1x 1R/L/100/Konkurs dokładności bez rozgrywki, Art. 238.1.1 (wys. 100 cm)
  • 1x 2R/P/110/Konkurs zwykły, Art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
64 ACCEPTED 2021-07-07 20:36:03
2021-06-26 23:08:49
Wiktor Dziemidowicz COCONUT CREAM
  • 1x 1R/L/100/Konkurs dokładności bez rozgrywki, Art. 238.1.1 (wys. 100 cm)
  • 1x 2R/P/110/Konkurs zwykły, Art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
63 ACCEPTED 2021-07-07 20:35:51
2021-06-26 22:21:27
Aleksandra Słuszniak-Marchwicka COZ I CAN
  • 1x 2R/P/110/Konkurs zwykły, Art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
  • 1x 3R/N/120/Konkurs dwufazowy, Art. 274.1.5.3 (wys. 120 cm)
  • 1x 5R/P/110/Konkurs dwufazowy, Art. 274.1.5.3 (wys. 110 cm)
  • 1x 6R/N/120/Konkurs zwykły, Art. 238.2.1 (wys. 120 cm)
  • 1x 9R/N/120/Konkurs zwykły, Art. 238.2.1 (wys. 120 cm)
62 ACCEPTED 2021-07-13 10:34:01
2021-06-26 22:13:01
Maja Marchwicka SZAFIR M
  • 1x 2/C/130/Średnia Runda, konkurs zwykły, Art. 238.2.1 (wys. 130 cm)
  • 1x 5/C/130/Średnia Runda, konkurs dwufazowy, Art. 274.1.5.3 (wys. 130 cm)
  • 1x 8/C1/135/Finał Średniej Rundy, konkurs dwufazowy, Art. 274.1.5.3 (wys. 135 cm)
61 ACCEPTED 2021-06-27 13:58:41
2021-06-26 22:12:26
Maja Marchwicka CORTAS L
  • 1x 2/C/130/Średnia Runda, konkurs zwykły, Art. 238.2.1 (wys. 130 cm)
  • 1x 3/CC/140/Duża Runda, konkurs dwufazowy specjalny, Art. 274.2.5 (wys. 140 cm)
  • 1x 5/C/130/Średnia Runda, konkurs dwufazowy, Art. 274.1.5.3 (wys. 130 cm)
  • 1x 6/CC/140/Duża Runda, konkurs zwykły, Art. 238.2.1 (wys. 140 cm)
  • 1x 9/CC/140/Grand Prix o puchar Firmy Equisystem - podłoża jeździeckie, konkurs zwykły z rozgrywką, Art.: 238.2.2 (wys. 140 cm)
60 ACCEPTED 2021-06-26 20:47:33
2021-06-26 20:32:57
Natalia Morsztyn GOLD MARKE
  • 1x 2/C/130/Średnia Runda, konkurs zwykły, Art. 238.2.1 (wys. 130 cm)
59 ACCEPTED 2021-06-26 20:45:53
2021-06-26 20:32:33
Piotr Morsztyn QUIDAM’S JOKER
  • 1x 2/C/130/Średnia Runda, konkurs zwykły, Art. 238.2.1 (wys. 130 cm)
58 ACCEPTED 2021-06-26 20:45:15
2021-06-26 20:31:25
Piotr Morsztyn QUICKSILVER VAN DE BROUWERSHOEVE
  • 1x 1/N/120/Mała Runda, konkurs dwufazowy specjalny, Art. 274.2.5 (wys. 120 cm)
57 ACCEPTED 2021-07-11 21:30:54
2021-06-26 20:30:43
Natalia Morsztyn ULOTKA-K
  • 1x 2R/P/110/Konkurs zwykły, Art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
  • 1x 3R/N/120/Konkurs dwufazowy, Art. 274.1.5.3 (wys. 120 cm)
56 ACCEPTED 2021-06-26 20:43:11
2021-06-26 17:37:20
Kaja Żuk DA VINCI
  • 1x 2/C/130/Średnia Runda, konkurs zwykły, Art. 238.2.1 (wys. 130 cm)
  • 1x 5/C/130/Średnia Runda, konkurs dwufazowy, Art. 274.1.5.3 (wys. 130 cm)
  • 1x 7/N1/125/Finał Małej Rundy, konkurs zwykły, Art. 238.2.1 (wys. 125 cm)
55 ACCEPTED 2021-07-17 12:50:15
2021-06-26 16:07:52
Adam Grzegorzewski FIDELIO
  • 1x 1/N/120/Mała Runda, konkurs dwufazowy specjalny, Art. 274.2.5 (wys. 120 cm)
54 ACCEPTED 2021-07-06 16:35:49
2021-06-26 10:09:33
Oliwia Kulej STACUDO
  • 1x 3R/N/120/Konkurs dwufazowy, Art. 274.1.5.3 (wys. 120 cm)
  • 1x 1/N/120/Mała Runda, konkurs dwufazowy specjalny, Art. 274.2.5 (wys. 120 cm)
53 ACCEPTED 2021-07-13 10:36:36
2021-06-26 06:53:14
Kamila Muszyńska-Drabarek ORESTES
  • 1x 5R/P/110/Konkurs dwufazowy, Art. 274.1.5.3 (wys. 110 cm)
  • 1x 6R/N/120/Konkurs zwykły, Art. 238.2.1 (wys. 120 cm)
52 ACCEPTED 2021-07-07 20:33:32
2021-06-25 11:08:29
Nikola Pelc LORETTA
  • 1x 1R/L/100/Konkurs dokładności bez rozgrywki, Art. 238.1.1 (wys. 100 cm)
  • 1x 2R/P/110/Konkurs zwykły, Art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
  • 1x 4R/L/100/Konkurs dokładności bez rozgrywki, Art. 238.1.1 (wys. 100 cm)
  • 1x 5R/P/110/Konkurs dwufazowy, Art. 274.1.5.3 (wys. 110 cm)
  • 1x 7R/L/100/Konkurs dokładności bez rozgrywki, Art. 238.1.1 (wys. 100 cm)
  • 1x 8R/P/110/Konkurs zwykły, Art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
51 ACCEPTED 2021-07-07 20:33:21
2021-06-25 11:07:55
Nikola Pelc DAKOTA
  • 1x 1R/L/100/Konkurs dokładności bez rozgrywki, Art. 238.1.1 (wys. 100 cm)
  • 1x 2R/P/110/Konkurs zwykły, Art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
  • 1x 4R/L/100/Konkurs dokładności bez rozgrywki, Art. 238.1.1 (wys. 100 cm)
  • 1x 5R/P/110/Konkurs dwufazowy, Art. 274.1.5.3 (wys. 110 cm)
  • 1x 7R/L/100/Konkurs dokładności bez rozgrywki, Art. 238.1.1 (wys. 100 cm)
  • 1x 8R/P/110/Konkurs zwykły, Art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
50 ACCEPTED 2021-07-07 20:32:46
2021-06-25 10:49:44
Maximilian Parkitny MONT BLANC P Z
  • 2x 1R/L/100/Konkurs dokładności bez rozgrywki, Art. 238.1.1 (wys. 100 cm)
49 ACCEPTED 2021-07-07 20:32:26
2021-06-25 10:49:25
Maximilian Parkitny PASSIER P
  • 2x 1R/L/100/Konkurs dokładności bez rozgrywki, Art. 238.1.1 (wys. 100 cm)
48 ACCEPTED 2021-06-25 21:21:45
2021-06-25 10:48:41
Maximilian Parkitny CAVALIM Z
  • 1x 2/C/130/Średnia Runda, konkurs zwykły, Art. 238.2.1 (wys. 130 cm)
47 ACCEPTED 2021-06-25 21:20:48
2021-06-25 10:47:54
Maximilian Parkitny CRONA LVP Z
  • 1x 2/C/130/Średnia Runda, konkurs zwykły, Art. 238.2.1 (wys. 130 cm)
46 ACCEPTED 2021-06-25 21:20:30
2021-06-25 10:47:03
Maximilian Parkitny FERRARI K
  • 1x 2/C/130/Średnia Runda, konkurs zwykły, Art. 238.2.1 (wys. 130 cm)
  • 1x 3/CC/140/Duża Runda, konkurs dwufazowy specjalny, Art. 274.2.5 (wys. 140 cm)
45 ACCEPTED 2021-06-25 21:19:56
2021-06-25 10:14:07
Andrzej Jórga CASSORRADO
  • 1x 1/N/120/Mała Runda, konkurs dwufazowy specjalny, Art. 274.2.5 (wys. 120 cm)
  • 1x 4/N/120/Mała Runda, konkurs zwykły, Art. 238.2.1 (wys. 120 cm)
  • 1x 7/N1/125/Finał Małej Rundy, konkurs zwykły, Art. 238.2.1 (wys. 125 cm)
44 ACCEPTED 2021-06-25 21:18:07
2021-06-25 09:11:40
Jiri Hruska GUINES
  • 1x 1/N/120/Mała Runda, konkurs dwufazowy specjalny, Art. 274.2.5 (wys. 120 cm)
43 ACCEPTED 2021-06-25 21:17:08
2021-06-25 09:11:07
Vladislava Humplíková GOLDRISTA
  • 1x 1/N/120/Mała Runda, konkurs dwufazowy specjalny, Art. 274.2.5 (wys. 120 cm)
  • 1x 2/C/130/Średnia Runda, konkurs zwykły, Art. 238.2.1 (wys. 130 cm)
42 ACCEPTED 2021-06-25 21:15:41
2021-06-25 09:10:42
Vladislava Humplíková EMMA LEE Z
  • 1x 1/N/120/Mała Runda, konkurs dwufazowy specjalny, Art. 274.2.5 (wys. 120 cm)
41 ACCEPTED 2021-06-25 21:13:41
2021-06-25 09:10:06
Lenka Kočí IGOR 4
  • 1x 2/C/130/Średnia Runda, konkurs zwykły, Art. 238.2.1 (wys. 130 cm)
40 ACCEPTED 2021-06-25 21:12:28
2021-06-25 09:09:39
Lenka Kočí STING 3
  • 1x 2/C/130/Średnia Runda, konkurs zwykły, Art. 238.2.1 (wys. 130 cm)
  • 1x 3/CC/140/Duża Runda, konkurs dwufazowy specjalny, Art. 274.2.5 (wys. 140 cm)
39 ACCEPTED 2021-06-25 21:10:49
2021-06-25 09:07:58
Jiri Hruska REIKY
  • 1x 2/C/130/Średnia Runda, konkurs zwykły, Art. 238.2.1 (wys. 130 cm)
  • 1x 3/CC/140/Duża Runda, konkurs dwufazowy specjalny, Art. 274.2.5 (wys. 140 cm)
38 ACCEPTED 2021-06-25 21:09:37
2021-06-25 09:07:12
Jiri Hruska AQUARELA "B" I2M
  • 1x 2/C/130/Średnia Runda, konkurs zwykły, Art. 238.2.1 (wys. 130 cm)
  • 1x 3/CC/140/Duża Runda, konkurs dwufazowy specjalny, Art. 274.2.5 (wys. 140 cm)
37 ACCEPTED 2021-07-08 08:59:05
2021-06-24 21:49:20
Adam Grzegorzewski GOLDINI DE BAFOUR
  • 1x 1R/L/100/Konkurs dokładności bez rozgrywki, Art. 238.1.1 (wys. 100 cm)
  • 2x 4R/L/100/Konkurs dokładności bez rozgrywki, Art. 238.1.1 (wys. 100 cm)
  • 1x 7R/L/100/Konkurs dokładności bez rozgrywki, Art. 238.1.1 (wys. 100 cm)
36 ACCEPTED 2021-06-25 21:01:55
2021-06-24 21:43:19
Adam Grzegorzewski JACUZZY
  • 1x 1/N/120/Mała Runda, konkurs dwufazowy specjalny, Art. 274.2.5 (wys. 120 cm)
  • 1x 3/CC/140/Duża Runda, konkurs dwufazowy specjalny, Art. 274.2.5 (wys. 140 cm)
35 ACCEPTED 2021-06-25 20:58:44
2021-06-24 21:42:21
Adam Grzegorzewski HAPPYLINA
  • 1x 2/C/130/Średnia Runda, konkurs zwykły, Art. 238.2.1 (wys. 130 cm)
34 ACCEPTED 2021-07-13 10:38:27
2021-06-24 21:41:40
Adam Grzegorzewski GUSTIQUE
  • 1x 1/N/120/Mała Runda, konkurs dwufazowy specjalny, Art. 274.2.5 (wys. 120 cm)
  • 1x 2/C/130/Średnia Runda, konkurs zwykły, Art. 238.2.1 (wys. 130 cm)
33 ACCEPTED 2021-06-25 20:56:33
2021-06-24 21:41:14
Adam Grzegorzewski FLANDRIA
  • 1x 2/C/130/Średnia Runda, konkurs zwykły, Art. 238.2.1 (wys. 130 cm)
  • 1x 3/CC/140/Duża Runda, konkurs dwufazowy specjalny, Art. 274.2.5 (wys. 140 cm)
32 ACCEPTED 2021-07-13 10:39:30
2021-06-24 21:40:39
Adam Grzegorzewski DARK FIRE
  • 1x 2R/P/110/Konkurs zwykły, Art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
31 ACCEPTED 2021-06-23 09:41:03
2021-06-22 18:24:14
Jacek Mierzwiński SZAQUEST
  • 1x 1/N/120/Mała Runda, konkurs dwufazowy specjalny, Art. 274.2.5 (wys. 120 cm)
  • 1x 2/C/130/Średnia Runda, konkurs zwykły, Art. 238.2.1 (wys. 130 cm)
  • 1x 4/N/120/Mała Runda, konkurs zwykły, Art. 238.2.1 (wys. 120 cm)
  • 1x 7/N1/125/Finał Małej Rundy, konkurs zwykły, Art. 238.2.1 (wys. 125 cm)
30 ACCEPTED 2021-06-23 09:40:43
2021-06-22 12:17:17
Dominika Luty GRANDE DIVA
  • 1x 1/N/120/Mała Runda, konkurs dwufazowy specjalny, Art. 274.2.5 (wys. 120 cm)
  • 1x 2/C/130/Średnia Runda, konkurs zwykły, Art. 238.2.1 (wys. 130 cm)
  • 1x 5/C/130/Średnia Runda, konkurs dwufazowy, Art. 274.1.5.3 (wys. 130 cm)
  • 1x 8/C1/135/Finał Średniej Rundy, konkurs dwufazowy, Art. 274.1.5.3 (wys. 135 cm)
29 ACCEPTED 2021-06-23 09:37:14
2021-06-22 12:13:56
Wiktor Dziemidowicz NUCIA
  • 1x 1/N/120/Mała Runda, konkurs dwufazowy specjalny, Art. 274.2.5 (wys. 120 cm)
28 ACCEPTED 2021-06-23 09:36:37
2021-06-22 12:13:34
Wiktor Dziemidowicz ARASH
  • 1x 1/N/120/Mała Runda, konkurs dwufazowy specjalny, Art. 274.2.5 (wys. 120 cm)
27 ACCEPTED 2021-06-23 09:36:16
2021-06-22 12:13:11
Wiktor Dziemidowicz AHMAR SAPHIR
  • 1x 3/CC/140/Duża Runda, konkurs dwufazowy specjalny, Art. 274.2.5 (wys. 140 cm)
26 ACCEPTED 2021-06-22 09:33:38
2021-06-21 19:06:11
Krzysztof Leśniak KENZO V/D ZWINKHOEVE
  • 1x 1/N/120/Mała Runda, konkurs dwufazowy specjalny, Art. 274.2.5 (wys. 120 cm)
25 ACCEPTED 2021-06-22 09:32:15
2021-06-21 19:05:55
Krzysztof Leśniak JEDI G
  • 1x 2/C/130/Średnia Runda, konkurs zwykły, Art. 238.2.1 (wys. 130 cm)
24 ACCEPTED 2021-07-13 16:12:50
2021-06-20 21:13:03
Amelia Miałszygrosz HAGADIR DE L’EPINETTE
  • 1x 2R/P/110/Konkurs zwykły, Art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
  • 1x 3R/N/120/Konkurs dwufazowy, Art. 274.1.5.3 (wys. 120 cm)
  • 1x 5R/P/110/Konkurs dwufazowy, Art. 274.1.5.3 (wys. 110 cm)
  • 1x 6R/N/120/Konkurs zwykły, Art. 238.2.1 (wys. 120 cm)
  • 1x 9R/N/120/Konkurs zwykły, Art. 238.2.1 (wys. 120 cm)
23 ACCEPTED 2021-07-13 10:40:16
2021-06-19 15:43:30
Kornelia Kurleto LAUSANNE 65
  • 1x 3/CC/140/Duża Runda, konkurs dwufazowy specjalny, Art. 274.2.5 (wys. 140 cm)
22 ACCEPTED 2021-06-20 08:47:53
2021-06-19 15:42:31
Kornelia Kurleto HEVANTOS
  • 1x 2/C/130/Średnia Runda, konkurs zwykły, Art. 238.2.1 (wys. 130 cm)
21 ACCEPTED 2021-06-15 21:19:23
2021-06-15 17:39:37
Magdalena Piksa CHALLENGER
  • 1x 1/N/120/Mała Runda, konkurs dwufazowy specjalny, Art. 274.2.5 (wys. 120 cm)
20 ACCEPTED 2021-06-15 21:11:15
2021-06-14 12:14:27
Agnieszka Mierzwińska EMMA
  • 1x 1/N/120/Mała Runda, konkurs dwufazowy specjalny, Art. 274.2.5 (wys. 120 cm)
  • 1x 4/N/120/Mała Runda, konkurs zwykły, Art. 238.2.1 (wys. 120 cm)
  • 1x 7/N1/125/Finał Małej Rundy, konkurs zwykły, Art. 238.2.1 (wys. 125 cm)
19 ACCEPTED 2021-06-14 10:12:15
2021-06-13 17:20:41
Wiktoria Jannasz CLICQUOT
  • 1x 3/CC/140/Duża Runda, konkurs dwufazowy specjalny, Art. 274.2.5 (wys. 140 cm)
18 ACCEPTED 2021-06-13 05:51:53
2021-06-11 13:26:52
Barbara Krywult FLASH
  • 1x 2/C/130/Średnia Runda, konkurs zwykły, Art. 238.2.1 (wys. 130 cm)
  • 1x 3/CC/140/Duża Runda, konkurs dwufazowy specjalny, Art. 274.2.5 (wys. 140 cm)
17 ACCEPTED 2021-06-10 21:59:36
2021-06-10 17:12:03
Michał Dubiniak KELLY EWITA
  • 1x 1/N/120/Mała Runda, konkurs dwufazowy specjalny, Art. 274.2.5 (wys. 120 cm)
  • 1x 4/N/120/Mała Runda, konkurs zwykły, Art. 238.2.1 (wys. 120 cm)
  • 1x 7/N1/125/Finał Małej Rundy, konkurs zwykły, Art. 238.2.1 (wys. 125 cm)
16 ACCEPTED 2021-06-10 14:56:42
2021-06-10 14:46:00
Aleksandra Skąpska CISALL FS
  • 1x 2/C/130/Średnia Runda, konkurs zwykły, Art. 238.2.1 (wys. 130 cm)
  • 1x 3/CC/140/Duża Runda, konkurs dwufazowy specjalny, Art. 274.2.5 (wys. 140 cm)
15 ACCEPTED 2021-06-10 14:54:21
2021-06-10 13:56:11
Oliwia Palacz OSCAR H D'20
  • 1x 1/N/120/Mała Runda, konkurs dwufazowy specjalny, Art. 274.2.5 (wys. 120 cm)
14 ACCEPTED 2021-06-14 19:29:31
2021-06-10 13:55:52
Oliwia Palacz HIGHFORCE ONE
  • 1x 1/N/120/Mała Runda, konkurs dwufazowy specjalny, Art. 274.2.5 (wys. 120 cm)
13 ACCEPTED 2021-06-10 14:46:48
2021-06-10 11:14:02
Jarosław Koziarowski JAMIRO VAN HET EQUIETANERHOF
  • 1x 2/C/130/Średnia Runda, konkurs zwykły, Art. 238.2.1 (wys. 130 cm)
12 ACCEPTED 2021-06-10 14:46:35
2021-06-10 11:13:28
Jarosław Koziarowski CARINTENDER
  • 1x 2/C/130/Średnia Runda, konkurs zwykły, Art. 238.2.1 (wys. 130 cm)
  • 1x 3/CC/140/Duża Runda, konkurs dwufazowy specjalny, Art. 274.2.5 (wys. 140 cm)
11 ACCEPTED 2021-06-09 22:16:28
2021-06-09 16:41:07
Jagoda Data CHENET
  • 1x 1/N/120/Mała Runda, konkurs dwufazowy specjalny, Art. 274.2.5 (wys. 120 cm)
  • 1x 4/N/120/Mała Runda, konkurs zwykły, Art. 238.2.1 (wys. 120 cm)
  • 1x 7/N1/125/Finał Małej Rundy, konkurs zwykły, Art. 238.2.1 (wys. 125 cm)
10 ACCEPTED 2021-06-09 12:53:23
2021-06-09 12:34:20
Hanna Stefanowicz REFLECTION
  • 1x 1/N/120/Mała Runda, konkurs dwufazowy specjalny, Art. 274.2.5 (wys. 120 cm)
9 ACCEPTED 2021-06-09 10:59:09
2021-06-09 09:03:14
Natalia Sydow GIPSY KING - A
  • 1x 1/N/120/Mała Runda, konkurs dwufazowy specjalny, Art. 274.2.5 (wys. 120 cm)
  • 1x 2/C/130/Średnia Runda, konkurs zwykły, Art. 238.2.1 (wys. 130 cm)
8 ACCEPTED 2021-06-09 10:59:06
2021-06-09 09:02:45
Natalia Sydow USTINA
  • 1x 2/C/130/Średnia Runda, konkurs zwykły, Art. 238.2.1 (wys. 130 cm)
  • 1x 3/CC/140/Duża Runda, konkurs dwufazowy specjalny, Art. 274.2.5 (wys. 140 cm)
7 ACCEPTED 2021-06-15 08:45:37
2021-06-09 08:55:00
Eliza Masny CHEROKEE
  • 1x 2/C/130/Średnia Runda, konkurs zwykły, Art. 238.2.1 (wys. 130 cm)
6 ACCEPTED 2021-06-08 23:01:48
2021-06-08 22:25:29
Maria Brańka Borja MA BELLE DE MUZE
  • 1x 2/C/130/Średnia Runda, konkurs zwykły, Art. 238.2.1 (wys. 130 cm)
5 ACCEPTED 2021-06-08 23:01:43
2021-06-08 22:24:59
Maria Brańka Borja CAMILLA 139
  • 1x 2/C/130/Średnia Runda, konkurs zwykły, Art. 238.2.1 (wys. 130 cm)
4 ACCEPTED 2021-06-08 23:01:40
2021-06-08 15:46:07
Jakub Hudzik OUTLANDER
  • 1x 1/N/120/Mała Runda, konkurs dwufazowy specjalny, Art. 274.2.5 (wys. 120 cm)
  • 1x 2/C/130/Średnia Runda, konkurs zwykły, Art. 238.2.1 (wys. 130 cm)
3 ACCEPTED 2021-06-08 23:01:36
2021-06-08 15:45:16
Jakub Hudzik BARBADOS
  • 1x 1/N/120/Mała Runda, konkurs dwufazowy specjalny, Art. 274.2.5 (wys. 120 cm)
  • 1x 2/C/130/Średnia Runda, konkurs zwykły, Art. 238.2.1 (wys. 130 cm)
2 ACCEPTED 2021-07-07 20:28:14
2021-06-08 07:12:32
Magdalena Dąbrowska VERONA
  • 1x 2/C/130/Średnia Runda, konkurs zwykły, Art. 238.2.1 (wys. 130 cm)
1 ACCEPTED 2021-07-14 20:28:30
2021-06-08 07:12:08
Magdalena Dąbrowska KAYNE
  • 1x 3R/N/120/Konkurs dwufazowy, Art. 274.1.5.3 (wys. 120 cm)
No. Rider Club
Year of birth
National Equ.Fed. ID
FEI ID
1. Adamietz Barbara KJ Metpol Grodziec
2001 (MJ.)
O036880
2. Adamietz Maria KJ Metpol Grodziec
2003 (J.)
O036795
3. Balialina Oleksandra WLKS Krakus Swoszowice
2002 (MJ.)
O060253
4. Bawłowicz Katarzyna KS Cortina Kaczenice
S
O001993
5. Birunt Kornelia KJ Kietlów
2006 (JM.)
O049582
6. Błaszczak Julia SKJ Red Team
2001 (MJ.)
O038588
7. Brańka Borja Maria WLKS Krakus
2005 (J.)
O041924
8. Cecuga Agnieszka KJ Metpol Grodziec
S
O007314
10068161
9. Dąbrowska Magdalena KS AZS UWM Olsztyn
2003 (J.)
O029091
10. Dahlke-Burda Agata KJ Sokół Damasławek
S
O012845
11. Data Jagoda WLKS Krakus Swoszowice
2007 (JM.)
O054975
10239065
12. Dubiniak Michał JKS Jaroszówka
2007 (JM.)
O044119
13. Dziemidowicz Wiktor OSK Michalscy Trzebnica
S
O027328
14. Faber Grzegorz KJK Fabrex Stanisław Dolny
S
O006090
15. Flankowska Justyna KJ Ślęża Wrocław
S
O038733
16. Flisiak Jacek JKS Tornado Szczecin
S
O006713
17. Frąckowiak Martyna bpk
2003 (J.)
O035367
18. Galicki Anzelm OSK Michalscy Trzebnica
2001 (MJ.)
O042887
19. Gałczyński Tomasz OSK Michalscy Trzebnica
S
O003778
10037554
20. Gaworczak Laura KJ Maximus Kowary
2003 (J.)
O047661
21. Gaworczak Natalia KJ Maximus Kowary
2008 (JM.)
O055009
22. Gillmaier Julia Konie Sportowe Gillmaier
2000 (MJ.)
O024867
23. Górski Dawid WLKS Krakus Swoszowice
S
O022650
10194355
24. Gozdek Krzysztof KJ Adamietz
S
O001078
.
25. Gramza Amelia St. Rodan Club
2006 (JM.)
O036337
26. Gramza Leszek St. Rodan Club
S
O002865
27. Greniuk Karolina KS Cortina Kaczenice
2003 (J.)
O038788
28. Grzegorzewski Adam KJ Okoły
S
O011420
29. Grzesik Maria St. Rodan Club
2003 (J.)
O044553
30. Hruska Jiri JK Opava Katerinky
S
H173
31. Humplíková Vladislava JK Opava Kateřinky
S
H0177
32. Idkowiak Nikola KS Idmar Krajkowo
2003 (J.)
O048107
33. Jankowiak Laura KJ Sokół Damasławek
2002 (MJ.)
O039417
34. Jannasz Wiktoria SKJ Poczernin
2005 (J.)
O038818
35. Jazienicki Dominik bpk
2003 (J.)
O045650
36. Jendrośka Adrianna KJ Partynice
2000 (MJ.)
O028521
37. Jodko Agata KJ Biały Las
38. Jórga Andrzej LKJ Abaria Iwno
2002 (MJ.)
O038288
39. Jóskowiak Michał St. KJ Tradycja Siedlnica
S
O020561
40. Kałuża Magdalena St. Akademia Sportowa Gliwice
2006 (JM.)
O056678
41. Klein Tomasz JKS Przybyszewo
S
O000254
42. Kleniuk Mariusz LKJ Hippologia Strzegom
S
O000856
43. Kleniuk Mariusz LKJ Hippologia Strzegom
S
O000856
44. Kleniuk Mariusz LKJ Hippologia Strzegom
S
O000856
45. Kluska Natalia St. KJ Preria Wilkowice
2005 (J.)
O046739
46. Kočí Lenka JK Opava Kateřinky
S
H3223
47. Koroblowska Weronika KJ Biały Las Stajnia Przybylscy
2003 (J.)
O036714
48. Kosińska Weronika St. KJ Tradycja Siedlnica
2005 (J.)
O034411
49. Kosmol Alicja St. KJ Preria Wilkowice
2010 (Mł.)
O053605
50. Kosmol Oliwia St. KJ Preria Wilkowice
2003 (J.)
O033419
51. Kowynia Julita WLKS Krakus
S
O040428
52. Koziarowski Jarosław WLKS Krakus
S
O002981
53. Kreutzer Andrea KJ Stajnia Bukowiec
S
O026825
54. Krywult Amelia KJ Infernal Team
2020 (Mł.)
O036779
55. Krywult Barbara St. KJ Preria Wilkowice
2003 (J.)
O036409
56. Krzyżosiak Jakub KS Small Cherry Trzebnica
S
O002920
57. Ksiądz Patrycja St. KJ Preria Wilkowice
2000 (MJ.)
O039762
58. Kubiak Dawid Sobieski Jumping Team Gdańsk
S
O002632
59. Kucharska Zuzanna St. Rodan Club
2005 (J.)
O036961
60. Kulej Oliwia KJ Avanti Sp. z o.o.
2002 (MJ.)
O026123
61. Kurleto Kornelia WLKS Krakus
2004 (J.)
O044772
62. Lamich Karel JK Opava
S
H0174
63. Leśniak Krzysztof WLKS Krakus Swoszowice
S
O000877
64. Lewandowska Weronika JKS Tornado Szczecin
2004 (J.)
O045783
65. Luty Dominika Stadnina Koni Kruszyńscy Sp. z o.o.
S
O003979
10118664
66. Malińska Oliwia KJ Szumlakowscy Cysterny Brzeg
S
O024202
10171641
67. Marchwicka Maja KJ Agro-Handel Śrem
2005 (J.)
O032501
68. Marczak Agata OSK Michalscy Trzebnica
2008 (JM.)
O053563
69. Marszałek Karolina KJ Szumlakowscy-Cysterny Brzeg
S
O026247
70. Martyn Maria KS Pegaz w Chwałowicach
2006 (JM.)
O045609
71. Masny Eliza KJ Trachy Sośnicowice
S
O011415
72. Miałszygrosz Amelia KJ Ślęża Wrocław
2006 (JM.)
O054291
10215442
73. Mierzwińska Agnieszka KS Pegaz Chwałowice
S
O003208
74. Mierzwiński Jacek Stajnia Sportowa Skrzyczyńscy
S
O002733
75. Miętus Katarzyna Konie Sportowe Gillmaaier
S
O009606
10108364
76. Mizgier Filip St. Rodan Club
S
O003383
10204534
77. Młodawska Karolina KJ Ślęża Wrocław
2003 (J.)
O036609
78. Morsztyn Natalia KJ Kietlów
2001 (MJ.)
O035846
79. Morsztyn Piotr KJ Kietlów
S
O000431
80. Muszyńska-Drabarek Kamila KJ Maximus Kowary
S
O021623
81. Najdzionek Szymon KS Sentio Equestrian
2000 (MJ.)
O028637
82. Nielsen Emma bpk
2006 (JM.)
O055751
83. Orlikova Veronika JK Opava
S
H4163
84. Palacz Oliwia KS SYDOW Riding Team
2004 (J.)
O043165
85. Parkitny Maximilian KJ Maximus Kowary
2003 (J.)
O027284
86. Pęciak Anna LKJ Ochaby
S
O021301
87. Pelc Nikola LKJ Hippologia Strzegom
2005 (J.)
O053168
88. Piksa Magdalena Vanto Jumping Team
2001 (MJ.)
O047809
89. Pisarska Zuzanna KJ Partynice Wrocław
2000 (MJ.)
O027023
90. Podgórna Angeliki KJ Czahary Pogorzelica
S
O001664
91. Podgórny Jakub KJ Czahary Pogorzelica
S
O002620
92. Polowczyk Hubert KS Cortina Kaczenice
S
O003514
93. Poręba Jarosław KJ Maximus Kowary
O000520
94. Prymek Zuzanna KJ Sielanka Warka
2006 (JM.)
O040489
95. Przewdzięk Jakub OSK Michalscy Trzebnica
2005 (J.)
O050863
96. Rudzka Paulina Kielecki KJ
2000 (MJ.)
O026694
97. Ryciak Wiktoria Sopocki KJ
2008 (JM.)
O044241
98. Skąpska Aleksandra OSK Michalscy Trzebnica
2000 (MJ.)
O036344
99. Skrzypiec Agata St. KS Sentio Equestrian
2001 (MJ.)
O027059
10141798
100. Słuszniak-Marchwicka Aleksandra FKJ Zbyszko Wiączyń Dolny
S
O000889
101. Špůrková Natálie SS Nový Jičín - Hermelín klub z.s.
2005 (J.)
H4381
102. Stasiak Anna KJ Olmet-OstSped Ostrów Wlkp.
2004 (J.)
O029089
103. Stasiak Szymon KJ Olmet-OstSped Ostrów Wlkp.
S
O020154
104. Stasiulewicz Wiktoria JKS Lauden
2001 (MJ.)
O038702
105. Stefanowicz Hanna WLKS Krakus Swoszowice
2007 (JM.)
O056430
106. Svíbová Vendula Jezdecký klub Minx Equestrian Team
S
H1973
107. Sydow Natalia KS SYDOW Riding Team
2005 (J.)
O033144
108. Szklarska Anna SK Kruszyńscy
S
O021318
109. Szponarska Nicole KJ Kietlów
2002 (MJ.)
O031077
110. Szulc Paulina KS Pegaz w Chwałowicach
S
O025678
111. Szymańska Julia KJ Sokół Damasławek
2005 (J.)
O049366
112. Szymkowicz Wiktoria OSK Michalscy Trzebnica
2004 (J.)
O041598
Brak
113. Tokarska Iga KJ Bachmat Pruszowice
S
O003768
114. Tuliszkiewicz Olga KJ Sokół Damasławek
2006 (JM.)
O037941
115. Vaníčková Jana Sportovní stáj Nový Jičín-Hermelín klub, z.s.
S
H2289
116. Wawrzyniak Pola Tuszyński KJ Garbówek
2004 (J.)
O039971
10160775
117. Wojcianiec Wojciech KJ Melloni Horses
S
O001241
118. Wypiór Marta KJK Pod Żubrem Niepołomice
2005 (J.)
O032101
119. Zagdańska Julia KS Cortina Kaczenice
2001 (MJ.)
O026751
120. Żmójdzin Jan LUKS Nysa Gubin
S
O003172
121. Żuk Kaja KJ Kietlów
2005 (J.)
O042800
10209489
No. Horse number Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin National Equ.Fed. ID Passport number FEI Passport
1.

122

ABRAMOWITSCH 4 NIEM. SPORT. GER 2011 wałach gniada/168 F: Askari / Acord II
M: Kate / Kolibri
K028871 DE456370006411
2.

231

ACORADIA-MX I2M Slovak Warmblood CZE 2006 mare bay/170 F: Corrado II
M: ACORDIA
KJ0GR7 KJ0GR7
3.

85

AFRYKA BH WLKP POL 2013 klacz ciemnogniada/- F: Elf / Fanimo
M: Andoria BH / Emetyt
K025536 616007661401813
4.

163

AHMAR SAPHIR SP POL 2010 wałach gniada/168 F: Torado II / It's Morado
M: Alisha H / Acord II
K017828 616009670104510
5.

245

ALEBASTR Ukraiński Wierzchowy UKR 2003 ogier ciemnogniada/168 F: Borispol /
M: Aleya /
K031203 804098100042500 UKR
6.

221

ALGHERO ČT CZE 2014 gelding chestnut/169 F: Aristo-Z
M: Garella
KJ0WD7 000080676
7.

100

AMERIGO SP POL 2015 ogier kasztanowata/174 F: Weltstein / Weltmeyer
M: Alfa / Love Affair
K028648 616009660852015
8.

172

AQUARELA B I2M CT CZE 2013 klacz skarogniada/170 F: Quaid /
M: Alexa Arista B /
brak 203009226667913
9.

164

ARASH SP POL 2014 ogier gniada/175 F: Corian's Ass / Coriano Z
M: Amaretto / Tolan R
K026941 616009670092214
10.

273

AYLEEN D'IVE Z ZANG BEL 2016 klacz siwa/0 F: Arezzo VDL / Chin Chin
M: My True Blue D'Ive Z / Mr. Blue
K031059 056015Z55791816
11.

118

B.B KING SP POL 2015 wałach kara/172 F: Ulco / Voltaire
M: Celebra / Liberatto P
K029178 616009610067115
12.

207

BACANTI WESTF GER 2010 wałach gniada/- F: Burberry / Balou Du Rouet
M: Cindy / Cordobes II
K026292 DE441410464110
13.

217

BAGAZZA M KWPN NED 2006 klacz ciemnogniada/166 F: Quidam De Revel / Jalisco B
M: Ragazza Di Olympia / Ramiro Z
K011098 5280030600032
14.

58

BAGHERA SWB SWE 2013 wałach gniada/- F: Balou Du Rouet / Baloubet Du Rouet
M: Tolero / Heartbreaker
K030144 752004041302432
15.

110

BAKSZYSZ SP POL 2014 wałach gniada/163 F: Bankiet /
M: Bojana De Quidam / Quidam De Henry
K028975 616009610138414
16.

141

BARBADOS WLKP POL 2011 Wałach gniada/178 F: Barbur / Bujak
M: Bandama / My Will
K021941 616007610048111
17.

187

BARONESSE LADY CON CALMA SP POL 2012 Klacz siwa F: Con Calma / Calato
M: Baronesse Piccadilly / Pronz Pablo
K021886 616009670032512
18.

31

BATUMI L WESTF GER 2013 wałach siwa/164 F: Corvo / Coronas
M: Romira / Grossadmiral
K024910 DE441410775113
19.

104

BAWARIA SP POL 2014 klacz siwa/166 F: Lotos / Levantos II
M: Babilonia / Jape
K025465 616009670010114
20.

190

BERLINA KWPN NED 2006 klacz kasztanowata F: Carthino Z / Carthago
M: Carolina Z / Calvaro Z
K022751 5280030607214 103YZ70
21.

254

BLACK & WHITE 3 HOL GER 2011 wałach ciemnogniada/170 F: Cosido / Cosimo
M: Natalie IX / Concerto II
K024330 DE421000268311
22.

134

BONNEUR DU DOMAINE ZANG BEL 2011 wałach ciemnogniada F: Bamiro /
M: Qujta Du Domejne Z / Quantum
K030745 056015Z55845011
23.

192

BONO TER LINDEN AES BEL 2012 Wałach siwa/165 F: Bamako De Muzes / Darco
M: Indra Ter Linden / Thunder Van De Zuuthoeve Elite
K023947 826002120024161
24.

253

C UTOPIA SP POL 2011 klacz kasztanowata/- F: Wizzerd WV / Indoctro
M: U Cassara / Utopie
K021007 616009510353911
25.

58

CALERO Z ZANG BEL 2009 wałach ciemnogniada/168 F: Cicero Z / Carthago Z
M: Shannon / Sandro Z
K018416 056015Z55678509
26.

61

CALESSA HOL GER 2013 mare bay/168 F: Cascadello I / Casall
M: Zoom / Landos
K028109 DE421000089713
27.

143

CAMILLA 139 HOL GER 2010 Klacz gniada/174 F: Caretino / Caletto II
M: Rioletta / Coronado
K026983 DE421000155210
28.

54

CAMPARI 294 BAYER GER 2010 Wałach gniada F: Chacco-Blue / Chambertin
M: Rendezvous / Sandro
K022935 DE481810068010
29.

205

CANTANIS WLKP POL 2012 Wałach ciemnogniada/168 F: Barros / Riverman
M: Centka / Caretino K
K022029 616007610053912
30.

117

CANTUCCINI HOL GER 2014 Wałach gniada/- F: Catoki / Cambridge
M: Viola XI / Calato
K026627 DE421000063414
31.

256

CAPTIANA LUTTINGHOF'S Z ZANG BEL 2013 klacz gniada/169 F: Capriano / Corofino
M: Quiteda / Quincy
K029294 056015Z55797213
32.

222

CARAMELLA WESTF GER 2013 Klacz siwa/- F: Cathanos / Carthago
M: Andorra / Piano II
K024772 DE441410393413
33.

149

CARINTENDER OLD GER 2010 Wałach siwa F: Carinue / Carthago
M: Contegra / Contender
K019953 DE418184009810
34.

285

CASALL AZZURRO HOL GER 2014 wałach gniada/175 F: Casalito / Casall
M: Vroni R / Corrado I
K027692 DE421000002414
35.

112

CASCADA HOL POL 2015 klacz kasztanowata/160 F: Cascadello I / Casall
M: I-Centa / Cento
K031173 DE421000196015
36.

48

CASH-V Holsteiner Warmblut CZE 2013 gelding bay/180 F: Clinton I
M: Onance I
KJ0WZ4 76
37.

71

CASIMIR OLD GER 2015 ogier gniada/168 F: Coupe d’Or /
M: Whisper BW /
brak -
38.

119

CASINA JM HOL GER 2017 klacz gniada/172 F: Casino Berlin / Caspar (Eurocommerce Berlin)
M: Elluisa PJ ,
brak DE431310319517
39.

213

CASLLAR DELA PIERRE 13 HOL GER 2011 wałach gniada/166 F: Casall / Caretino
M: Wespe II / Dollar De La Pierre
K025022 DE421000183111
40.

28

CASSALLIA HOL GER 2013 klacz gniada/165 F: Casall / Caretino
M: Amica II / Cassini I
K030566 DE421000089113
41.

267

CASSARIO NIEM. SPORT GER 2012 wałach kasztanowata/170 F: Casskeni II / Cassini II
M: Cyganka / Elliot
K021630 DE456570196812
42.

179

CASSORRADO HOL GER 2010 wałach siwa/176 F: Cassini II / Capitol I
M: Horiella S / Corrado I
K021127 DE421000069510
43.

182

CAVALIM Z ZANG BEL 2014 wałach siwa/166 F: Cavalo Z / Carthago Z
M: Lotus Z / Limbus
K027495 056015Z55725714
44.

114

CELLDORADO PB DSH GER 2014 Wałach siwa/166 F: Cellestial / Cantus
M: Estelle Du Barbour / Diarado
K025803 DE455878446014
45.

39

CENTESSA HAN GER 2007 klacz kara/163 F: C-Indoctro / Capitol I
M: Sally / Stakkato
K014088 DE431319889507
46.

279

CENTO BLUE OS GER 2014 wałach gniada/172 F: Centadel / Cento
M: Balcentia / Baloubet Du Rovet
K030420 DE418185002414
47.

240

CHACCOS BOY BAYER GER 2009 wałach gniada/171 F: Chacco-Blue / Chambertin
M: Rendezvous / Sandro
K017717 DE 481 810070609
48.

252

CHACCOSTAR KWPN NED 2009 Ogier ciemnogniada F: Chacco Blue /
M: Quick /
KD2877
49.

158

CHALLENGER WĘG.PÓŁKREW HUN 2012 wałach siwa/172 F: Agropoint Cassiloc / Cassini I
M: Lady / Szeplak x-117
K022322 348001122420110
50.

260

CHAMAN SP POL 2014 wałach gniada/178 F: Coriano's Ass / Coriano Z
M: Coco Calida / Calido I
K024489 616009610120314
51.

243

CHAMPION 127 WESTF POL 2010 wałach gniada/168 F: Comme Il Faut / Cornet Obolensky
M: Percy / Pluspunkt
K028530 DE441411328510
52.

72

CHAMUEL SP POL 2015 wałach gniada/171 F: Viscount / Pythagoras
M: Chmura / Landos
K032493 616009640001115
53.

284

CHARDONNAY HOL GER 2012 wałach kasztanowata/173 F: Corrado I / Cor De La Bryere
M: Kir Royal / Ahorn Z
K027141 DE421000152812
54.

137

CHARLES DE GAULLE HOL POL 2015 wałach gniada/174 F: Chaman /
M: Upsala V / Ephebe F. Ever
K029797 DE421000168515
55.

74

CHARYZMA SP POL 2015 klacz skarogniada/161 F: Ukato / Stakkato
M: C Dominique / Chin Chin
K030134 616009510294215
56.

90

CHELSEA-BLUE OLD GER 2005 klacz kasztanowata/166 F: Chacco- Blue / Chambertin
M: Cobette / Baloubet Du Rouet
K010510 DE418180138905
57.

148

CHENET HOL POL 2008 wałach siwa/167 F: Contender / Calypso II
M: Pepsi III / Carolus I
K014155 DE421000318808
58.

4

CHEROKEE HAN GER 2012 wałach gniada/. F: Lamberk / Lordanos
M: Cendra / Contendro I
K023614 DE431315400912
59.

227

CHUPA CHUPS BS WESTF GER 2013 wałach gniada F: Comme Il Faut / Cornet Obolensky
M: Championesse BS / Contendro I
K024220 DE441410733913
60.

153

CISALL FS NIEM. SPORT. POL 2009 wałach gniada/171 F: Ciacomo / Cor De La Bryere
M: Salanda FS / Landsiger
K018423 DE456570343309
61.

41

CLARA MIA HOL GER 2015 klacz siwa/164 F: Clarimo / Clearway
M: Zarin III / Contender
K031785 DE421000115715
62.

203

CLARISSA 169 HOL GER 2012 klacz siwa/166 F: Clarimo / Clearway
M: Iris IX / Alasca
K029020 DE421000095412
63.

197

CLEARROUND OS GER 2011 wałach gniada/165 F: Cecotto's As / Cecotto
M: Bowinnie Z / Balougran
K026275 DE418181112111
64.

66

CLEVER CHAP HOL POL 2008 wałach gniada/- F: Cristo / Contender
M: Tabbi / Lancer II
K014826 DE421000191408
65.

156

CLICQUOT NIEM. SPORT. GER 2010 Wałach siwa/172 F: Candiavolo / Cantus
M: Abraxis / Carpalo
K017799 DE455870127810
66.

269

COANYERO NF HOL POL 2010 wałach gniada/- F: Connor / Casall
M: Toi Toi Sow / Cassini II
K019921 DE421000095510
67.

79

COCONUT CREAM SP POL 2016 klacz siwa/175 F: La Calidad /
M: Colett / Contendro
K030462 616009670087116
68.

297

COLANI 70 HOL GER 2011 wałach siwa F: Cosido / Cosimo
M: Fanthasie / Liostro
K032612 DE421000240611 106GI44
69.

92

COLDWATER SP POL 2014 wałach gniada/180 F: Carambole / Cassini I
M: C Dalandro-Retto / Colandro
K026103 616009510134814
70.

56

COLUMBIA G NIEM. SPORT. GER 2016 klacz kasztanowata/167 F: Chap II /
M: Caprice / Cia Como
K029265 DE481810159816
71.

113

CON CORDIA HOL POL 2016 klacz ciemnogniada/166 F: Con Spirito R / Contender
M: Walea / Lucky Champ
K031172 DE421000709416
72.

293

CONTHINDER OS GER 2011 wałach gniada F: Conthargos / Converter
M: Nanina / Nintender
K024755 DE418184031911 105XN13
73.

228

CORCON HOL GER 2010 wałach gniada/168 F: Corrado I / Cor De La Bryere
M: Vametta / Contender
K030670 DE421000167810
74.

69

CORLEO NIEM. SPORT. POL 2015 ogier gniada/167 F: Caleo / Cachas
M: Kolonia / Limasol
K027451 DE456560395115
75.

188

CORTAS L WESTF GER 2007 wałach gniada/- F: Cornado / Cornet Obolensky
M: Pina / Polydor
K011499 DE441410260507
76.

125

COTTON BOY WESTF POL 2013 wałach gniada/170 F: Cotton Club / Cantus
M: La Le Lu / Landstreicher
K027123 DE441411002013
77.

24

COZ I CAN HOL GER 2016 wałach ciemnogniada/165 F: Con Spirito R / Contender
M: E-Campaniera / Companiero
K029980 DE421000710416
78.

181

CRONA LVP Z ZANG BEL 2011 klacz siwa/166 F: Clinton I / Carolus I
M: Ramona / Cardino
K026033 056015Z55696711
79.

296

CRUYFF Z ZANG BEL 2016 ogier gniada F: Casall / Caretino
M: Contessa I G / Turbud Quirinus
K030797 056015Z55739316
80.

272

CUTE FACE HAN GER 2014 wałach siwa/175 F: Christian / Cartani
M: Almeeda / Argentinus
brak DE431310621114
81.

101

CYNTHIA OLD GER 2011 klacz skarogniada/172 F: Carenzo /
M: Cilli / Carprilli
K030107 DE433332024711
82.

237

D CAMDEN OF HERITAGE ZANG BEL 2014 wałach kasztanowata/163 F: Diamant de Semilly / Le Tot de Semilly
M: Hashish van Berkenbroek / Takashi van Berkenbroek
K028739 056015Z55716214
83.

184

DA VINCI SP POL 2005 ogier siwa/167 F: Corde / Cor De La Bryere
M: Drosella / Drosselklang I I
K009374 POL009590064005
84.

76

DAKOTA SP POL 2015 klacz gniada/170 F: U Can't Lose / Nothing To Lose
M: Delta I / Turbud Quirinus
K027131 616009640077215 616098200193425
85.

13

DARK FIRE SP POL - wałach gniada/- F: -
M: -
brak -
86.

265

DASSILIO SP POL 2012 wałach kasztanowata/163 F: Cassilio / Cassini I
M: Dumka / Maram
K021258 616009520045712
87.

270

DIMPLE OLD POL 2009 ogier gniada/163 F: Diarado / Diamant De Semilly
M: Queen De Revel / Quidam`s Rubin
K015243 DE418180155809 104WI94
88.

233

DOT Q WESTF POL 2012 klacz kasztanowata/166 F: Lupicor / Lux
M: Jung La Toya / Deltas Pepp O Lena
K026578 DE441411462012 Brak
89.

89

DROBINKA SP POL 2012 klacz ciemnogniada/165 F: Quasimodo Van De Molendreef / Heartbreaker
M: V Danneline / Vigaro
K021566 616009510343712
90.

29

DUBALOU 3 OS GER 2014 wałach kasztanowata/168 F: Diarado's Boy / Diarado
M: Balarina Du Rouet / Balou Du Rouet
K029614 DE418184401714
91.

218

DYLLANO KWPN NED 2008 wałach kara/172 F: Whitaker / Clinton
M: Syllana / Kroongraff
K018485 528003000802193
92.

295

E-BLUE CZE CZE 2000 Wałach gniada F: x
M: x
brak
93.

216

EDITT-P SP POL 2013 klacz siwa/175 F: Con Calma / Calato
M: Etna / Landos
K025204 616009610036413
94.

133

EMIKA ŚL POL 2009 klacz gniada/161 F: Edytor / Butanol
M: Lilia / nn
K026453 POL008580449208
95.

157

EMMA OLD POL 2014 klacz siwa/170 F: Cantoblanco / Canto
M: Esme / Lake Bid
K027062 DE418180273814
96.

176

EMMA LEE Z ZANG NED 2012 klacz inna F: Emerald van´t Ruytershof /
M: Valencia /
brak
97.

247

ESTORIL FORTUNA KWPN NED 2009 ogier ciemnogniada F: Harley VDL / Heartbreaker
M: Varea Fortuna / Indoctro
K013792 528003200909938 104GY66
98.

234

EULVE KWPN NED 2009 Klacz ciemnogniada F: Carambole / Cassini I
M: Ulive / Karandasj
K023126 528003200914366
99.

134

FABIAN J Z ZANG BEL 2012 wałach kara/172 F: Fantomas De Muze / Sandro Boy
M: Gamine De Pomme / Darco
K023793 056015Z55804012
100.

226

FADINA PP KWPN NED 2010 Klacz gniada/174 F: Vigaro / Tangelo Van De Zuuthoeve
M: Padina / Burggraaf
K020756 528003201008676 105DA94
101.

87

FEMPIRE G KWPN NED 2010 Klacz siwa/- F: Cardento / Capitol I
M: Vamber Tetti / Calvados
K023270 528003201001259
102.

201

FEREUSA KWPN NED 2010 klacz gniada/169 F: Vincenzo / Numero Uno
M: Bereusa / Vittorio
K027055 528003201003825
103.

180

FERRARI K KWPN NED 2010 wałach gniada/164 F: Cardento / Capitol I
M: Wikita K / Corland
K017815 528003201005693
104.

183

FIDELIO HOL GER 2008 wałach gniada/- F: For Edition / Forsyth
M: Escalora / Escudo I
K013735 DE431314802808 103VT09
105.

242

FIDELIO'S SON HOL GER 2013 wałach gniada/167 F: Fidelio du Do / If de Merze
M: Porgy / Contender
K028974 DE421000193813
106.

47

FIGARO SP POL 2006 wałach gniada/166 F: Caretino K / Caretino
M: Fiorella / Elvis
K011042 POL009670048206
107.

168

FLANDRIA SP POL 2013 klacz kasztanowata/- F: Chacco-Fly / Chacco-Blue
M: Farina / Czad
K022729 616009640005113
108.

155

FLASH KWPN NED 2010 wałach kara/175 F: Indoctro / Capitol
M: Indoctro / Capitol
K019941 528003201005726
109.

250

FLASH BLUE B KWPN NED 2010 wałach gniada/- F: Mr. Blue / Couperus
M: Perla / Pionier
K024541 528003201002887
110.

259

FLINTSTONE 3 KWPN AUT 2010 wałach gniada F: Singapore / Acorado
M: Mardonna H / Voltaire
K024986 528003201008609
111.

262

FLY AWAY VAN HET HAVERHOF BWP BEL 2005 wałach gniada/169 F: Cardento / Capitol I
M: Anouk Van Het Pangaardenhof / Kashnir Van Schuttershof
K016311 BEL-W-239690-BWP
112.

286

FLY HIGH INNUENDO HAN GER 2015 wałach gniada/171 F: Fly High /
M: Nyikita / Indorado
K029796 DE456560031415
113.

283

FORT KWPN NED 2010 wałach gniada F: Berlin / Cassini I
M: Wucinda / Heartbreaker
K020185 528003201002934
114.

206

FREYA KWPN NED 2010 klacz gniada/168 F: Boss / Indoctro
M: Bon-Bon / Up To Date
K020835 528003201003309
115.

227

FUKS SP POL 2013 Wałach gniada F: Pauillac De Meia Lua / Jalisco B
M: Finlandia / Imequyl
K022752 616009591054713
116.

208

FULL PLEASURE HAN GER 2004 Wałach kasztanowata F: Full House / Dashing Blade
M: Fritzi / For Pleasure
K009656 DE431316627904 104PA27
117.

120

GABONA SP POL 2015 klacz skarogniada/165 F: Bolshoi /
M: Gladiola /
brak 6160096100529
118.

230

GACARLA VDL KWPN NED 2011 klacz ciemnogniada/170 F: Arezzo VDL / Chin Chin
M: Bacarla VDL / Indoctro
K030245 528003201110593
119.

194

GAL SP POL 2007 Wałach siwa F: Imequyl / Luron
M: Gracja / Rytm
K014094 POL009520042107
120.

136

GI-GI STAR SP POL 2015 klacz kasztanowata/164 F: E-Star / Big Star
M: Gejsza L / Quidamo
K030765 616009540072615
121.

53

GINA ROYALTY KWPN POL 2011 klacz gniada/168 F: Spartacus / Stakkato
M: Bente Royalty / Clinton
K021170 528003201103587
122.

146

GIPSY KING - A SP POL 2012 wałach gniada/166 F: Hingis / Marcus
M: Grejs / Dionizos
K027584 616009600157912
123.

258

GOETHE SP POL 2009 wałach gniada/165 F: Ulco / Voltaire
M: Grease / Graf Top
K020101 POL009670011609
124.

187

GOLD MARKE SP POL 2011 wałach jasnokasztanowata/- F: Calato Kama / Calato
M: Gitane De Furnes / Plein D'espoir IV
K021284 616009640057011
125.

44

GOLDEN RAIN G II SP POL 2015 klacz siwa/166 F: Cros / Chambertin
M: Goldika II / Girlsa
K031183 616009640004915
126.

16

GOLDINI DE BEAUFOUR SF FRA 2016 wałach gniada/160 F: Contendro / Contender
M: Amy De Beaufour / Calvaro
brak 25000116396816Y
127.

177

GOLDRISTA CZEWB CZE 2013 klacz kasztanowata/160 F: Aristo Z /
M: Golden Hair /
brak 203009225367913
128.

166

GRANDE DIVA KWPN NED 2011 klacz gniada/166 F: Canstakko / Canturo
M: Diva / Sandro Boy
K023225 528003201100163
129.

211

GROGORY KWPN NED 2011 wałach gniada/170 F: Up To Date / Camerino
M: New Milion / Emillion
K026756 528003201104608
130.

178

GUINES OLD CZE 2014 klacz biała/160 F: Guidam Sohn /
M: Contessa /
brak DE433330913114
131.

169

GUSTIQUE KWPN NED 2011 wałach siwa/- F: Bustique / Indoctro
M: Modependence / Corofino
K020804 528003201101450
132.

9

HAGADIR DE L’EPINETTE SBS BEL 2013 wałach siwa/170 F: Dayton Sitte / Ogano Sitte
M: Amarula les Hauts / Rexar du Houssoit
K029601 BEL007000H54741
133.

170

HAPPYLINA KWPN POL 2012 klacz ciemnogniada/- F: Lexicon / Voltaire
M: Roberlina / Hemmingway
K023155 528003201205792
134.

204

HEIDI KWPN NED 2012 klacz gniada/163 F: Quasimodo vd Molendreef / Heartbreaker
M: Loberlina / Libero H
K025813 528003201210618
135.

159

HEVANTOS KWPN NED 2012 wałach siwa/- F: Levantos II / Liostro
M: Dentana E.B. / Lucky Boy
K030394 528003201209202
136.

151

HIGHFORCE ONE HOL FRA 2013 wałach kara/178 F: Hirtentanz / Axis
M: Ultime Dedira / La Zarras
K029260 DE421000554513
137.

199

HORAYA OMHG KWPN NED 2012 klacz siwa/164 F: Quasimodo Z / Quidam De Revel
M: Shoraya / Corland
K026999 528003201207530
138.

235

IELVE KWPN POL 2013 Klacz kasztanowata F: Quidaro / Quidam de Revel
M: Eulve / Carambole / Cassini I
K024945 528003201308014
139.

175

IGOR 4 KWPN NED 2013 ogier gniada F: Warrant /
M: Exelente Vrouw /
brak 528210002865153
140.

195

ILASCHA V&V KWPN NED 2013 klacz gniada/- F: Zambesi / Heartbreaker
M: Elascha / Namelus R
K028942 DE418186666610 106QI10
141.

280

ILLAPA L SP POL 2012 klacz gniada/168 F: Che Guevara L /
M: Cyganka /
brak 616009610064512
142.

60

ILONA KWPN NED 2013 klacz kasztanowata/170 F: Dantos HBC / Cantos
M: Coliena / Roven
K024833 528003201305646
143.

91

IMAR SP POL 2007 Wałach gniada/168 F: Lesotho / Landgraf I
M: Imara / Alfaro
K014668 POL009640034307
144.

131

INADJA UD KWPN NED 2013 klacz gniada/162 F: Extase / Casall
M: Antara / Roven
K030390 528003201305911
145.

139

ISTAMBUŁ SP POL 2016 wałach gniada/170 F: Hush Hush / Echo Vont Spieveld
M: Inwazja / Ludger
K028844 616999680052216
146.

198

JACKPOT A KWPN NED 2014 wałach gniada/170 F: Zavall VDL / Casall
M: Rilja / Laroche
K028075 528003201404765
147.

171

JACUZZY BWP BEL 2009 wałach ciemnogniada/- F: Diarado / Diamant De Semilly
M: Fantasy / Warkant van't Gestelhof
K023938 056002W00294905
148.

150

JAMIRO VAN HET EQUIETANERHOF BWP BEL 2009 Wałach siwa F: Winningmood Van De Arenberg / Darco
M: Matrichta / Triton 321
K019090 056002W00290662
149.

161

JEDI G KWPN NED 2014 wałach siwa/170 F: Douglas / Darco
M: First Price G / Azteca VDL
K028452 528003201406911
150.

88

JERDI KWPN NED 2014 wałach gniada/165 F: Verdi / Quidam De Revel
M: Wusiena B / Manhattan
K032231 528003201401638
151.

220

JOHANNES KWPN CZE 2014 gelding white/160 F: Durango VDL
M: F.Triomf
528003201407337 528003201407337
152.

83

JUNISZA M. POL 2012 Klacz gniada F: Szkrab / Arcus
M: Junida / Divisor
K023049 616006590016912
153.

193

JUST AN HERO BWP BEL 2009 Wałach ciemnogniada/168 F: Erco Van't Roosakker / Darco
M: Nimfe De La Pomme / For Pleasure
K020479 056002W00293327
154.

266

K' ERMITAGE PREMICES Z FRA 2014 ogier kasztanowata/165 F: Kannan / Voltaire
M: Estelle B / Quick Star
K029762 14554840W
155.

73

KAMIL KWPN NED 2015 ogier gniada/170 F: Grand Slam VDL / Cardento
M: Rebalia W / Lancelot
K027740 528003201502923
156.

229

KAPITO SP POL 2011 Wałach gniada F: Apollo / Caletto's Son
M: Kastylia / Turbud Imbir
K019995 616009660324311 106BE67
157.

55

KAPSONES W KWPN NED 2015 ogier siwa/171 F: Cornet Obolensky / Clinton
M: Evanorella / Carambole
K027235 528002101500685
158.

248

KARDAMON HOLST GER 2012 Ogier siwa F: Corrado I / Cor de la Bryere
M: Kati H / Carthago
K025810 DE421000191812 106CA48
159.

274

KARDINARD MELLONI WESTF GER 2015 wałach gniada/173 F: Kannan / Voltaire
M: Daylight / Dinard L
K028952 DE441410320615
160.

140

KAYNE KWPN NED 2015 wałach gniada/172 F: Zirocco Blue VDL / Mr. Blue
M: Ersinaa / Emilion
K028827 528003201503158
161.

154

KELLY EWITA NIEM. SPORT. POL 2012 klacz gniada F: No Limit / Nimmerdor
M: Konopielka Ewita / Grand Ewita
K020916 DE455878280212
162.

162

KENZO V/D ZWINKHOEVE AES POL 2015 wałach gniada/165 F: Farmgraaf / Verdi
M: Charissa Ikaria / Viento Uno W
K029166 826002150874714
163.

215

KETTY-H ČT CZE 2015 klacz kasztanowata/165 F: Aristo-Z
M: Kanasta H
KJ0WZK 000083544
164.

34

KISSIMMEE HOL NED 2009 klacz siwa/167 F: Clearway / Capitol 1
M: Manuschka / Bouquet
K026757 DE42100034480
165.

288

KOSTARYKA SP POL 2011 Klacz siwa/170 F: Lesotho / Landgraf I
M: Kryza / Colman
K018911 616009640013911
166.

275

KWIBUS K KWPN NED 2015 wałach kara/- F: Douglas / Darco
M: Early Girl / Lucky Boy
K031896 528003201509657
167.

84

LADY COCO NIEM. SPORT. GER 2013 klacz gniada/173 F: Levisonn / Levisto
M: Contiga / Contender
K029783 DE455870310212
168.

257

LARVIK SP POL 2015 wałach gniada/167 F: Flying Dream ex Fapatero Royal K / Zapatero VDL
M: La Coruna / Corland
K030135 616009510235815
169.

268

LASER SP POL 2008 wałach gniada/- F: Levantino L / Levantos I
M: Laguna / Poeme
K024937 POL009610167708
170.

160

LAUSANNE 65 HOL GER 2011 klacz gniada/- F: Larimar / Lavall II
M: S-Catania / Caretino
K021560 DE421000108011
171.

232

LAVINA HOL POL 2012 klacz gniada/170 F: Lantino / Landos
M: Havina / Carthago
K026547 DE421000533212
172.

246

LAVISTO STAR BWP BEL 2011 wałach ciemnogniada/- F: Game-Boy D'10 / Winningmood van de Arenber
M: Nastaja / Voltaire
K022386 056002W00299716
173.

149

LAXTON KWPN NED 2016 wałch gniada F: Gaspahr / Berlin
M: Altijd Liefhebber / Colino
K030393 528003201606116
174.

289

LEDA SP CZE 2005 Klacz gniada F: Edminton / Emilion
M: Lukava / Lopez
K011082 203011994675805
175.

202

LOCANA OLD GER 2006 klacz ciemnogniada/- F: Cola / Contender
M: Lolita / Landor S
K029691 DE433331504006
176.

67

LOLLYPOP DEL LAGHETTO SI ITA 2013 klacz gniada/163 F: Tinka's Boy /
M: Utopi Con / Contender
K028162 UELN380007000149765
177.

77

LORETTA SP POL 2006 klacz gniada/165 F: Lorio / Loredo
M: Letycja / Efez
K011332 616009640062306
178.

129

LOZANNA Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2016 klacz skarogniada/172 F: Action- Breaker
M: Laloupa Z
K030941 616009510151216
179.

261

LUKATO HAN GER 2006 wałach gniada/175 F: Ludwig von Bayern / Landor S
M: Extasy / Espri
K020885 DE431310539406
180.

130

ŁOBEZ SP POL 2014 wałach gniada/168 F: Alabaster / Contender Son
M: Łza Quirinusa / Turbud Quirinus
K028563 616009580474414
181.

209

M. BLUE'S BOY Z ZANG BEL 2012 Ogier siwa/167 F: Mr. Blue / Couperus
M: Henna / Contact vd Heffinck
K021044 056015Z55719112
182.

144

MA BELLE DE MUZE BWP BEL 2012 klacz siwa/170 F: Bamako de Muze / Darco
M: Geneve de Muze / Vigo D'Arsouilles
K030755 056002W00303201
183.

123

MA CHERIE 4 OS GER 2012 klacz kasztanowata/167 F: Mylord Carthago / Carthago
M: Pakita De Petra / Quidam De Revel
K026884 DE418180095712
184.

264

MACHO SP POL 2015 wałach gniada/- F: Tjungske / Carthago Z
M: Morena / Carry Son
K027147 616009610053515
185.

115

MAJA TS POL 2009 klacz kara/171 F: Krepon /
M: Monarda / Cenobit
K026376 616999610047509
186.

109

MAJOR SP POL 2017 wałach kara/167 F: Tanos /
M: Maja / Euento
K032207 651600961011281
187.

225

MANILLON V ČT CZE 2012 valach dark bay/170 F: Manillon Rouge
M: Bompari
KJ0LPI 000071873
188.

128

MAON ŠARGOUN Český Sportovní Pony CZE 2012 Stallion chestnut/kuc:144 F: Thusday
M: Myrkýza de Šargon
203001936873812 none
189.

26

MESSI KWPN POL 2017 ogier siwa/168 F: Hermantico /
M: / Orthos
brak -
190.

127

MONACO SP POL 2017 wałach siwa/170 F: Castle Rock /
M: Mon Amour / Johnny Boy II
K032260 616009610085017
191.

19

MONT BLANC P Z ZANG POL 2016 wałach siwa/176 F: Mont Blanc C / Cornet Obolensky
M: Dixi Z / Denver
K032443 056015Z55877116
192.

36

MOULIN ROUGE L HOL GER 2012 klacz kasztanowata/165 F: For Fashion / For Pleasure
M: Riana / Colman
K021788 DE421000087312
193.

99

MY BLUE KW KWPN NED 2017 wałach gniada/169 F: Great Blue / / Plot Blue
M: Bodea KW / Indoctro
K031229 528003201703039
194.

238

N. JUSTICE OF HERITAGE BWP BEL 2013 klacz gniada F: Jivaro De Fond Des Flots / Nonstop
M: Pigony Van't Scorre BWP/ Feinschnitt I V han.
K026302 056002W00306169
195.

68

NAVARRA SP POL 2016 klacz siwa/171 F: Chepettano / Chepetto
M: Noble Nature / Landjonker S
K031136 616098200161550 / A0007296S
196.

277

NEMEZIS SP POL 2013 klacz skarogniada/172 F: Lenon L / Dream On
M: Notebook / Double Alleged
K024090 616009670029913
197.

239

NEVILLE II S SP POL 2013 wałach ciemnogniada/165 F: Leoville / Elan De La Cour
M: Nestia S / Romualdo
K023765 6160095200365
198.

278

NORTON NIEM. SPORT. POL 2013 wałach siwa/168 F: Numero Uno / Achill-Libero H
M: Orinoko Plus S / Atylla
K023440 DE455879003213
199.

132

NOW OR NEVER KDW Z ZANG BEL 2012 wałach gniada F: Numero Uno / Libero H
M: Anjala / Kannan
K023027 056015Z55805412
200.

163

NUCENTO SP POL 2016 wałach ciemnpgniada F: Chepettano /
M: Nucia / Numero Uno
K030467 616009670087316
201.

165

NUCIA WESTF GER 2012 klacz gniada/168 F: Numero Uno / Achill-Libero H
M: Jung Jung Lucia / Cavalier (Mister)
K025625 DE441411086512
202.

46

NUMERUS WESTF POL 2013 ogier gniada F: Numero Uno /
M: La Gloria / Lancar III
K025159 DE441411461312
203.

106

OCTAVIO-G SP POL 2016 wałach gniada F: Lanvester L (ex Lansvester L) / Lansing
M: Olandia / Royal Court
K032635 A0003115S
204.

82

OKTAWA SP POL 2010 klacz ciemnogniada/168 F: Madison / Guidam
M: Madison / Guidam
K018337 616009640024910
205.

78

ORESTES SP POL 2013 wałach gniada/- F: Spartacus / Stakkato
M: Ornelia / Royal Court
K022585 616009510253513
206.

290

ORINOKO SP POL 2016 klacz ciemnogniada/175 F: Hush Hush / Echo Vont Speveld
M: Okawango / Con Calma
K028845 616999680052516
207.

152

OSCAR H D'20 BWP BEL 2014 wałach ciemnokasztanowata/183 F: Kasanova De La Pomme / Bamako De Muze
M: Talina / Galoubet Van De Helle
K030325 056002W00307311
208.

142

OUTLANDER DSH POL 2012 Wałach gniada F: No Limit 7 / Nimmerdor
M: Ofelia / nn
K023038 DE498878274812
209.

18

PASSIER P SP POL 2016 wałach gniada/170 F: Maaik / Equador
M: Pilgrim Star / Aquamarin
K032442 A0003182S
210.

251

POLYDOOR VAN DEN DRIES BWP CZE 2015 wałach gniada/173 F: Comme il faut
M: Lůna sun van den dries
Chybi KJ0X6D
211.

35

PRIMA-DONA VAN HET VOORTVELD BWP BEL 2015 klacz gniada/165 F: Vannan / Diamant De Semilly
M: Vaya Z / Vigaro
K028153 056002W00310991
212.

263

QANVAS ST. HUBERTUSHOEVE BWP BEL 2016 ogier gniada/165 F: Vannan / Diamant De Semilly
M: Miracoli St.Hubertushoeve / Der Senaat
K028682 056002W00313403
213.

214

QUALITO Z ZANG POL 2011 wałach gniada/176 F: Quinar Z / Quidam De Revel
M: Characolle Z / Cassini II
K022816 056015Z55605811
214.

185

QUICKSILVER VAN DE BROUWERSHOEVE BWP BEL 2016 wałach siwa/172 F: Pommeau Du Heup / Helios De La Cour II
M: Kristal Blue VH Velpedal / Mr Blue
K029765 056002W00317622
215.

186

QUIDAM’S JOKER SP POL 2014 ogier gniada/- F: Joker / Elvis
M: Quidam's Starlight / Quidam's Rubin
K028089 B0123002S
216.

103

QUINO STAR OLD POL 2015 wałach siwa/170 F: Cash Man / Cassini I
M: Quidam's Starlight / Quidam'S Rubin
K032492 616009670114515
217.

37

QUINZI 5 NIEM. SPORT. GER 2011 klacz siwa/164 F: Quite Right / Quidams Rubin
M: Louisiana / Lord De Luxe
K026883 DE456370242911
218.

147

REFLECTION Słowacka Gorącokrwista POL 2004 wałach siwa/174 F: Correli/ Corradiano
M: Vidi / Sanson
K024474 703001752123104
219.

173

REIKY CT CZE 2013 klacz inna F: Aristo-Z /
M: Regie /
brak 2030009227280113
220.

105

RINGO SP POL 2014 wałach gniada/166 F: Farmer /
M: Ratafia /
brak 616007640773314
221.

98

RINGO VAN HET MOLENHOF BWP BEL 2017 wałach gniada/173 F: Canturano / Canturo
M: Donka A / Emilion
K031230 056002W00315959
222.

241

RIRONDINE SP POL 2011 klacz gniada/169 F: Arezzo VDL /
M: Rebelia / Animo
K024528 616098200069924
223.

135

ROBIN HOOD-LS Czeska Gorąco Krwista CZE 2009 wałach gniada/173 F: Quick Lauro Z / Quick Star
M: Rokina vd Wateringhoeve / Jokinal De Bornival
K025964 203009223068709
224.

57

SANDRO OF CHIN HOL GER 2016 wałach gniada/175 F: Sandro Boy /
M: Emilia Of Chin / Chin Champ
K029261 DE421000157716
225.

244

SILVIA OLD POL 2010 klacz gniada/- F: Sir Shutterfly / Silvio I
M: Neptuna De Bonneville / Royal Bravour
K023012 DE418184091310
226.

71

SPOTIFY HAN POL 2017 ogier ciemnogniada/170 F: Stakkato gold /
M: Roya /
brak DE431310101517
227.

223

STACORRADO HOL GER 2013 Wałach gniada/- F: Spartacus / Stakkato
M: Rainbow II / Corrado I
K024809 DE421000188013
228.

23

STACUDO BAW GER 2010 wałach gniada/165 F: Stalypso / Stakkato
M: Sandyne / Medici
K019997 DE481810205810
229.

292

STAKKATAN OS GER 2009 wałach siwa/- F: Stakkatol / Stakkato
M: Goldpalme / Kannan
K022817 DE418180122109
230.

174

STING 3 CZEWB CZE 2010 wałach biała/170 F: Simplex /
M: Sosna /
brak 203009227423410
231.

111

SUŁTAN WLKP POL 2008 wałach kara/169 F: Esaul / Fort 59
M: Sanna / Bolivar
K018458 POL007600396708
232.

189

SZAFIR M SP POL 2006 wałach gniada/- F: So in Love / Calvados
M: Selene M / Elvis
K013813 POL009690058506 104LP94
233.

81

SZALONY CHE SP POL 2012 gelding bay/168 F: Che Guevara L / Cassini I / Capitol I
M: Szalona Queen / Quidam De Revel
K021133 616009690017112
234.

167

SZAQUEST SP POL 2015 wałach gniada/169 F: Qulester / Quinar
M: Szaki / Kissovo
K029793 616098200111840
235.

249

SZULER SP POL 2010 ogier ciemnogniada/- F: Luron / Guidam
M: Szaki / Kissovo
K019540 616009540018610
236.

210

SZYMON HOL GER 2008 wałach siwa F: Singulord Jot / Singularjo II
M: Luna B / Carthago
K023870 DE4211000529708
237.

102

TAHIT SP POL 2014 wałach gniada/175 F: Ormuz / Special Power
M: Thais / Elmero
K026974 616009610075114
238.

106

TEBIDORO SP POL 2015 ogier kasztanowata/164 F: Ecosse /
M: Tebi /
K029532 -
239.

219

TINKERBELL W BWP BEL 2007 klacz siwa/168 F: Cicero Z /
M: Vinny Van De Roshoeve /
K022239 -
240.

33

TOSCA L SP POL 2013 klacz gniada/164 F: Che Guevara / Cassini I
M: Tenerife L / Gayall
K023058 616009610024413
241.

138

TRITOP 2 KWPN NED 2007 klacz kasztanowata/160 F: Triomphe De Muze / Chin Chin
M: Pia / Holand
K017146 528003000701752
242.

126

TYTAN-P SP POL 2013 wałach siwa/166 F: Corvallo / Coriano Z
M: Tamira-P / Corleone Z
K025650 616009670027313
243.

22

ULOTKA-K SP POL 2011 mare white/- F: Cancoon / Colman
M: Ulena-K / Lord Star
K018808 616009610009711
244.

145

USTINA WESTF GER 2010 klacz ciemnogniada/171 F: Ustinov / Achill-Libero H
M: Contenance / Cornet Obolensky
K028320 DE441411420210
245.

2

VERONA OS GER 2013 klacz gniada/168 F: Valeron / Vigo D'Arsouilles
M: Fiorini Van De Nethe / Darco
K025852 DE418182570913
246.

236

VERONA SP POL 2008 klacz kasztanowata/- F: Turbud Quirinus / Pavarotti Van De Helle
M: Valencia / Compliment
K018832 616009640002608
247.

255

VERONA SP POL 2008 klacz siwa/162 F: Turbud Quirinus / Pavarotti Van De Helle
M: Valencia / Compliment
K018832 616009640002608
248.

224

VIPER W Z ZANG NED 2006 wałach kara F: Vigo D’arsouilles / Nabab De Reve
M: Glad Tidings / Tout Feu Dhex
K010976 Z602106 103KK07
249.

80

VIVERDI WESTF GER 2015 wałach gniada/175 F: Verdi /
M: Ceitara / Castillo
K030464 DE441410847115
250.

191

VIVIANO HAN GER 2011 wałach gniada/175 F: Uccello / Now Or Never M
M: La Belle / Laptop
K020591 DE431314007611
251.

291

WENECJA HOL GER 2012 klacz gniada/- F: Connor hol./ Casall
M: Sabrina II hol./ Barinello hol.
K024125 DE421000564912
252.

294

WEPPETANO M SP POL 2016 wałach siwa F: Chepettano / Chepetto
M: Wersja M / Pluspunkt
brak 616009690054516
253.

200

ZASTER T WESTF GER 2014 wałach gniada/160 F: Zinedine / Guidam (de Dartay)
M: Corloona Deux / Cornet's Stern
K029480 DE441411133214
254.

196

ZETA Z ZANG GER 2011 klacz gniada F: Zambesi / Heartbreaker
M: Lena / Landgold
K026529 056015Z55862211 056015Z55862211
255.

276

ZILENA AES POL 2015 klacz siwa/- F: Zirocco Blue VDL / Mr. Blue
M: Terena / Candillo
K029817 826002150874140
256.

70

ZIN'GALERIANI SP POL 2015 ogier gniada/170 F: Zinedine /
M: Aukelien /
K032620 616009670115415
257.

124

ZORA OLD POL 2013 klacz siwa/168 F: Easter De Regor / Nagano
M: Angie / Landgold
K023451 DE433330283113
Rider Club
Competition
Prize
Adamietz Maria KJ Metpol Grodziec
200
20
700
SUM:
920.00
Balialina Oleksandra WLKS Krakus Swoszowice
20
SUM:
20.00
Bawłowicz Katarzyna KS Cortina Kaczenice
600
27
SUM:
627.00
Błaszczak Julia SKJ Red Team
27
400
100
50
SUM:
577.00
Brańka Borja Maria WLKS Krakus
50
SUM:
50.00
Cecuga Agnieszka KJ Metpol Grodziec
200
250
SUM:
450.00
Dahlke-Burda Agata KJ Sokół Damasławek
100
300
SUM:
400.00
Dubiniak Michał JKS Jaroszówka
50
SUM:
50.00
Faber Grzegorz KJK Fabrex Stanisław Dolny
13
100
20
300
SUM:
433.00
Frąckowiak Martyna bpk
13
SUM:
13.00
Gillmaier Julia Konie Sportowe Gillmaier
20
300
SUM:
320.00
Gramza Amelia St. Rodan Club
13
SUM:
13.00
Gramza Leszek St. Rodan Club
20
100
300
20
400
20
1600
SUM:
2460.00
Grzegorzewski Adam KJ Okoły
50
400
20
1500
400
200
SUM:
2570.00
Grzesik Maria St. Rodan Club
100
SUM:
100.00
Hruska Jiri JK Opava Katerinky
900
600
1000
400
SUM:
2900.00
Humplíková Vladislava JK Opava Kateřinky
30
13
SUM:
43.00
Idkowiak Nikola KS Idmar Krajkowo
150
100
SUM:
250.00
Jendrośka Adrianna KJ Partynice
20
13
600
SUM:
633.00
Kočí Lenka JK Opava Kateřinky
13
SUM:
13.00
Koziarowski Jarosław WLKS Krakus
50
100
SUM:
150.00
Kreutzer Andrea KJ Stajnia Bukowiec
100
SUM:
100.00
Krzyżosiak Jakub KS Small Cherry Trzebnica
100
250
200
100
200
3300
100
SUM:
4250.00
Ksiądz Patrycja St. KJ Preria Wilkowice
13
50
SUM:
63.00
Kubiak Dawid Sobieski Jumping Team Gdańsk
50
1200
20
900
20
SUM:
2190.00
Kucharska Zuzanna St. Rodan Club
150
100
SUM:
250.00
Kurleto Kornelia WLKS Krakus
200
100
SUM:
300.00
Leśniak Krzysztof WLKS Krakus Swoszowice
17
300
1000
SUM:
1317.00
Mierzwiński Jacek Stajnia Sportowa Skrzyczyńscy
200
SUM:
200.00
Najdzionek Szymon KS Sentio Equestrian
20
30
SUM:
50.00
Parkitny Maximilian KJ Maximus Kowary
100
50
50
50
SUM:
250.00
Pęciak Anna LKJ Ochaby
20
SUM:
20.00
Piksa Magdalena Vanto Jumping Team
17
SUM:
17.00
Polowczyk Hubert KS Cortina Kaczenice
100
800
600
SUM:
1500.00
Poręba Jarosław KJ Maximus Kowary
13
17
SUM:
30.00
Prymek Zuzanna KJ Sielanka Warka
20
800
50
SUM:
870.00
Rudzka Paulina Kielecki KJ
100
SUM:
100.00
Ryciak Wiktoria Sopocki KJ
200
SUM:
200.00
Skąpska Aleksandra OSK Michalscy Trzebnica
20
SUM:
20.00
Skrzypiec Agata St. KS Sentio Equestrian
2500
SUM:
2500.00
Špůrková Natálie SS Nový Jičín - Hermelín klub z.s.
150
250
250
SUM:
650.00
Stasiak Anna KJ Olmet-OstSped Ostrów Wlkp.
100
300
500
250
SUM:
1150.00
Stefanowicz Hanna WLKS Krakus Swoszowice
50
SUM:
50.00
Svíbová Vendula Jezdecký klub Minx Equestrian Team
400
SUM:
400.00
Sydow Natalia KS SYDOW Riding Team
13
SUM:
13.00
Szponarska Nicole KJ Kietlów
20
50
SUM:
70.00
Szymańska Julia KJ Sokół Damasławek
13
100
300
SUM:
413.00
Szymkowicz Wiktoria OSK Michalscy Trzebnica
30
SUM:
30.00
Vaníčková Jana Sportovní stáj Nový Jičín-Hermelín klub, z.s.
50
13
50
SUM:
113.00
Wawrzyniak Pola Tuszyński KJ Garbówek
30
SUM:
30.00
Wojcianiec Wojciech KJ Melloni Horses
50
400
SUM:
450.00
Wypiór Marta KJK Pod Żubrem Niepołomice
600
SUM:
600.00
Żmójdzin Jan LUKS Nysa Gubin
300
300
20
SUM:
620.00
Żuk Kaja KJ Kietlów
20
SUM:
20.00
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Adamietz Barbara
KJ Metpol Grodziec
LUKATO (261)
2021-07-16
34
2021-07-16
47
2021-07-17
26
2021-07-18
2021-07-16
16
2021-07-16
21
2021-07-17
42
2021-07-18
Adamietz Maria
KJ Metpol Grodziec
JERDI (88)
2021-07-16
28
2021-07-16
46
2021-07-17
19
2021-07-17
50
2021-07-18
1
2021-07-18
21
2021-07-16
3
200
2021-07-16
29
2021-07-17
13
2021-07-18
40
2021-07-16
38
2021-07-17
9
20
2021-07-18
2
700
Balialina Oleksandra
WLKS Krakus Swoszowice
ALEBASTR (245)
2021-07-16
16
20
2021-07-17
19
2021-07-18
Bawłowicz Katarzyna
KS Cortina Kaczenice
2021-07-16
2
600
2021-07-17
2021-07-18
17
2021-07-16
21
2021-07-16
11
2021-07-17
9
27
2021-07-18
9
Birunt Kornelia
KJ Kietlów
2021-07-16
46
2021-07-16
19
2021-07-17
7
2021-07-17
40
2021-07-18
Błaszczak Julia
SKJ Red Team
CORCON (228)
2021-07-16
9
2021-07-17
10
27
2021-07-18
6
400
KAPITO (229)
2021-07-16
65
2021-07-17
22
2021-07-18
8
100
2021-07-16
8
50
2021-07-18
Brańka Borja Maria
WLKS Krakus
2021-07-16
44
2021-07-17
8
50
2021-07-16
52
2021-07-17
30
2021-07-18
Cecuga Agnieszka
KJ Metpol Grodziec
2021-07-17
5
200
2021-07-17
4
250
2021-07-17
18
2021-07-17
26
Dąbrowska Magdalena
KS AZS UWM Olsztyn
VERONA (2)
2021-07-16
51
2021-07-17
31
2021-07-18
24
KAYNE (140)
2021-07-16
17
2021-07-16
1
2021-07-17
35
2021-07-17
25
Dahlke-Burda Agata
KJ Sokół Damasławek
EULVE (234)
2021-07-16
31
2021-07-16
28
2021-07-17
32
2021-07-18
26
IELVE (235)
2021-07-16
25
2021-07-16
6
100
2021-07-17
12
2021-07-18
7
300
Data Jagoda
WLKS Krakus Swoszowice
CHENET (148)
2021-07-16
60
2021-07-17
35
2021-07-18
Dubiniak Michał
JKS Jaroszówka
2021-07-16
46
2021-07-17
7
50
2021-07-18
30
Dziemidowicz Wiktor
OSK Michalscy Trzebnica
2021-07-16
1
2021-07-16
47
2021-07-17
48
2021-07-18
23
VIVERDI (80)
2021-07-16
45
2021-07-17
31
2021-07-18
32
ARASH (164)
2021-07-16
36
2021-07-17
41
2021-07-18
NUCIA (165)
2021-07-16
50
2021-07-16
57
2021-07-17
42
NUCENTO (163)
2021-07-16
1
2021-07-16
26
2021-07-17
42
2021-07-18
40
Faber Grzegorz
KJK Fabrex Stanisław Dolny
CARAMELLA (222)
2021-07-16
9
13
2021-07-16
30
2021-07-17
17
2021-07-18
18
2021-07-16
4
100
2021-07-16
19
20
2021-07-17
39
2021-07-18
5
300
Flankowska Justyna
KJ Ślęża Wrocław
2021-07-16
2021-07-16
52
2021-07-17
2021-07-17
2021-07-18
25
Flisiak Jacek
JKS Tornado Szczecin
2021-07-16
48
2021-07-17
33
2021-07-18
17
Frąckowiak Martyna
bpk
2021-07-16
11
13
2021-07-16
67
2021-07-17
31
2021-07-17
49
2021-07-18
Galicki Anzelm
OSK Michalscy Trzebnica
ŁOBEZ (130)
2021-07-16
1
2021-07-16
24
2021-07-17
54
2021-07-18
41
Gałczyński Tomasz
OSK Michalscy Trzebnica
NUMERUS (46)
2021-07-16
4
2021-07-16
13
2021-07-17
22
MAJOR (109)
2021-07-16
33
2021-07-16
36
2021-07-17
46
2021-07-17
38
2021-07-18
1
Gaworczak Laura
KJ Maximus Kowary
2021-07-16
8
2021-07-16
28
2021-07-17
9
2021-07-17
2021-07-18
37
Gaworczak Natalia
KJ Maximus Kowary
LOZANNA (129)
2021-07-16
54
2021-07-17
1
2021-07-17
1
2021-07-18
26
Gillmaier Julia
Konie Sportowe Gillmaier
2021-07-16
1
2021-07-17
1
2021-07-16
36
2021-07-17
20
2021-07-18
9
2021-07-16
10
20
2021-07-16
4
300
2021-07-17
14
2021-07-18
15
Górski Dawid
WLKS Krakus Swoszowice
2021-07-16
2021-07-17
15
2021-07-17
36
2021-07-18
20
Gozdek Krzysztof
KJ Adamietz
2021-07-16
5
2021-07-17
6
2021-07-18
9
Gramza Amelia
St. Rodan Club
2021-07-16
1
2021-07-16
1
2021-07-17
23
2021-07-17
19
2021-07-18
1
2021-07-18
1
2021-07-16
10
13
2021-07-16
63
2021-07-17
25
2021-07-17
51
2021-07-18
35
Gramza Leszek
St. Rodan Club
2021-07-16
20
20
2021-07-16
7
100
2021-07-17
4
300
2021-07-18
19
2021-07-16
22
2021-07-16
14
2021-07-18
16
JACKPOT A (198)
2021-07-16
11
20
2021-07-17
22
2021-07-18
21
CASSARIO (267)
2021-07-16
2
400
2021-07-17
12
20
2021-07-18
1
1600
Greniuk Karolina
KS Cortina Kaczenice
2021-07-16
10
2021-07-16
27
2021-07-17
3
2021-07-17
23
2021-07-18
2
Grzegorzewski Adam
KJ Okoły
2021-07-16
42
2021-07-17
16
2021-07-18
4
2021-07-16
1
2021-07-16
1
2021-07-17
53
2021-07-18
15
FLANDRIA (168)
2021-07-16
50
2021-07-16
2021-07-17
7
50
2021-07-17
3
400
2021-07-18
19
GUSTIQUE (169)
2021-07-16
30
2021-07-16
26
2021-07-17
HAPPYLINA (170)
2021-07-16
15
20
2021-07-17
15
2021-07-18
3
1500
JACUZZY (171)
2021-07-16
56
2021-07-16
3
400
2021-07-17
34
2021-07-18
10
FIDELIO (183)
2021-07-16
29
2021-07-17
23
2021-07-18
6
200
Grzesik Maria
St. Rodan Club
TOSCA L (33)
2021-07-16
21
2021-07-16
20
2021-07-17
18
2021-07-17
27
2021-07-18
ZASTER T (200)
2021-07-16
23
2021-07-17
19
2021-07-17
40
2021-07-18
7
100
Hruska Jiri
JK Opava Katerinky
2021-07-16
2021-07-16
1
900
2021-07-18
14
REIKY (173)
2021-07-16
53
2021-07-17
1
600
2021-07-17
17
2021-07-18
4
1000
2021-07-17
2
400
GUINES (178)
2021-07-16
41
2021-07-16
18
2021-07-17
49
2021-07-17
28
2021-07-18
11
2021-07-18
15
Humplíková Vladislava
JK Opava Kateřinky
2021-07-16
22
2021-07-17
43
2021-07-18
11
30
GOLDRISTA (177)
2021-07-16
12
13
2021-07-16
55
2021-07-17
52
2021-07-18
16
Idkowiak Nikola
KS Idmar Krajkowo
ILONA (60)
2021-07-16
11
2021-07-16
7
2021-07-17
2
150
2021-07-18
17
CALESSA (61)
2021-07-16
35
2021-07-16
57
2021-07-17
28
2021-07-18
6
100
C UTOPIA (253)
2021-07-16
67
2021-07-16
61
2021-07-17
34
2021-07-18
2021-07-16
64
2021-07-16
60
2021-07-17
35
2021-07-18
27
Jankowiak Laura
KJ Sokół Damasławek
EDITT-P (216)
2021-07-16
66
2021-07-17
28
2021-07-18
29
2021-07-17
Jannasz Wiktoria
SKJ Poczernin
CLICQUOT (156)
2021-07-16
24
2021-07-17
24
2021-07-18
23
Jazienicki Dominik
bpk
CYNTHIA (101)
2021-07-16
46
2021-07-16
35
2021-07-17
1
2021-07-17
43
2021-07-18
28
2021-07-18
1
Jendrośka Adrianna
KJ Partynice
2021-07-16
13
20
2021-07-16
17
13
2021-07-17
45
2021-07-18
4
600
Jodko Agata
KJ Biały Las
2021-07-16
50
2021-07-16
33
2021-07-17
36
2021-07-17
19
2021-07-18
1
Jórga Andrzej
LKJ Abaria Iwno
2021-07-16
28
2021-07-17
22
2021-07-18
39
2021-07-17
21
Jóskowiak Michał
St. KJ Tradycja Siedlnica
ISTAMBUŁ (139)
2021-07-16
1
2021-07-16
33
2021-07-17
51
2021-07-17
30
2021-07-18
45
WENECJA (291)
2021-07-16
2021-07-16
19
Kałuża Magdalena
St. Akademia Sportowa Gliwice
2021-07-16
63
2021-07-16
50
2021-07-17
41
2021-07-18
31
COLANI 70 (297)
2021-07-16
15
2021-07-17
19
2021-07-17
18
2021-07-18
7
Klein Tomasz
JKS Przybyszewo
2021-07-16
1
2021-07-16
1
2021-07-17
1
2021-07-17
47
2021-07-18
1
2021-07-18
19
SPOTIFY (71)
2021-07-16
1
2021-07-17
1
2021-07-17
1
2021-07-18
19
2021-07-18
26
Kleniuk Mariusz
LKJ Hippologia Strzegom
TAHIT (102)
2021-07-16
1
2021-07-16
13
2021-07-17
1
2021-07-17
57
2021-07-18
38
Kleniuk Mariusz
LKJ Hippologia Strzegom
BAWARIA (104)
2021-07-17
45
2021-07-17
17
2021-07-18
14
2021-07-18
5
RINGO (105)
2021-07-16
54
2021-07-16
62
2021-07-17
38
2021-07-17
38
2021-07-18
19
Kleniuk Mariusz
LKJ Hippologia Strzegom
MONACO (127)
2021-07-16
36
2021-07-17
38
2021-07-17
19
2021-07-18
19
Kleniuk Mariusz
LKJ Hippologia Strzegom
OCTAVIO-G (106)
2021-07-16
63
2021-07-17
38
2021-07-16
63
2021-07-17
38
2021-07-18
1
Kluska Natalia
St. KJ Preria Wilkowice
JUNISZA (83)
2021-07-16
1
2021-07-16
32
2021-07-17
52
2021-07-18
24
CANTANIS (205)
2021-07-16
39
2021-07-16
27
2021-07-17
2021-07-18
38
Kočí Lenka
JK Opava Kateřinky
STING 3 (174)
2021-07-16
2021-07-17
48
2021-07-17
36
2021-07-18
30
IGOR 4 (175)
2021-07-16
2021-07-16
12
2021-07-17
26
2021-07-18
22
JOHANNES (220)
2021-07-16
13
13
2021-07-16
47
2021-07-17
19
2021-07-18
26
Koroblowska Weronika
KJ Biały Las Stajnia Przybylscy
GAL (194)
2021-07-16
49
2021-07-16
30
2021-07-17
27
2021-07-18
21
Kosińska Weronika
St. KJ Tradycja Siedlnica
LEDA (289)
2021-07-16
2021-07-16
29
2021-07-17
2021-07-18
14
ORINOKO (290)
2021-07-16
54
2021-07-16
36
2021-07-17
23
2021-07-17
23
2021-07-18
19
Kosmol Alicja
St. KJ Preria Wilkowice
2021-07-16
1
2021-07-16
3
2021-07-17
2
2021-07-18
1
FEREUSA (201)
2021-07-16
12
2021-07-16
25
2021-07-17
4
2021-07-17
19
2021-07-18
25
Kosmol Oliwia
St. KJ Preria Wilkowice
LOCANA (202)
2021-07-16
2021-07-17
24
2021-07-18
23
Kowynia Julita
WLKS Krakus
INADJA UD (131)
2021-07-16
54
2021-07-16
50
2021-07-17
26
2021-07-18
5
Koziarowski Jarosław
WLKS Krakus
2021-07-16
7
50
2021-07-17
7
100
2021-07-18
12
LAXTON (149)
2021-07-16
1
2021-07-16
17
2021-07-17
14
2021-07-17
23
Kreutzer Andrea
KJ Stajnia Bukowiec
GABONA (120)
2021-07-16
68
2021-07-16
54
2021-07-17
1
2021-07-17
1
MACHO (264)
2021-07-16
39
2021-07-16
59
2021-07-17
4
100
2021-07-17
53
2021-07-18
24
Krywult Amelia
KJ Infernal Team
QUALITO Z (214)
2021-07-16
52
2021-07-16
9
2021-07-17
30
2021-07-18
27
Krywult Barbara
St. KJ Preria Wilkowice
FLASH (155)
2021-07-16
48
2021-07-16
13
2021-07-17
23
2021-07-18
24
Krzyżosiak Jakub
KS Small Cherry Trzebnica
RIRONDINE (241)
2021-07-16
62
2021-07-16
2021-07-17
37
2021-07-16
3
100
2021-07-16
4
250
2021-07-17
5
200
2021-07-18
7
100
2021-07-16
5
200
2021-07-18
1
3300
BAGHERA (58)
2021-07-16
56
2021-07-16
26
2021-07-17
6
100
2021-07-18
32
Ksiądz Patrycja
St. KJ Preria Wilkowice
2021-07-16
1
2021-07-16
54
2021-07-17
39
2021-07-18
29
2021-07-16
31
2021-07-16
41
2021-07-17
33
2021-07-18
17
HEIDI (204)
2021-07-16
14
13
2021-07-17
6
50
2021-07-18
21
Kubiak Dawid
Sobieski Jumping Team Gdańsk
2021-07-16
8
50
2021-07-16
28
2021-07-17
16
2021-07-18
18
2021-07-16
34
2021-07-18
2
1200
KARDAMON (248)
2021-07-16
2021-07-17
32
SZULER (249)
2021-07-16
9
20
2021-07-17
1
900
2021-07-16
12
20
2021-07-18
11
Kucharska Zuzanna
St. Rodan Club
2021-07-16
38
2021-07-17
7
2021-07-18
10
2021-07-16
1
2021-07-16
27
2021-07-17
17
2021-07-18
35
2021-07-16
56
2021-07-17
5
2021-07-17
11
2021-07-18
2
150
2021-07-16
37
2021-07-17
27
2021-07-17
3
100
2021-07-18
3
Kulej Oliwia
KJ Avanti Sp. z o.o.
STACUDO (23)
2021-07-16
30
2021-07-16
63
Kurleto Kornelia
WLKS Krakus
2021-07-16
5
200
2021-07-17
6
100
2021-07-18
15
Lamich Karel
JK Opava
2021-07-16
5
2021-07-17
8
2021-07-16
2021-07-16
26
2021-07-17
33
2021-07-18
27
Leśniak Krzysztof
WLKS Krakus Swoszowice
JEDI G (161)
2021-07-16
49
2021-07-17
43
2021-07-18
23
2021-07-16
43
2021-07-17
11
17
2021-07-18
16
SILVIA (244)
2021-07-16
3
300
2021-07-17
2021-07-18
1
1000
Lewandowska Weronika
JKS Tornado Szczecin
2021-07-16
54
2021-07-16
14
2021-07-17
23
2021-07-17
12
2021-07-18
8
Luty Dominika
Stadnina Koni Kruszyńscy Sp. z o.o.
2021-07-16
44
2021-07-16
38
2021-07-17
21
2021-07-18
20
2021-07-17
23
2021-07-16
52
2021-07-16
1
2021-07-17
23
Malińska Oliwia
KJ Szumlakowscy Cysterny Brzeg
VIPER W Z (224)
2021-07-16
36
2021-07-17
37
2021-07-18
15
Marchwicka Maja
KJ Agro-Handel Śrem
CORTAS L (188)
2021-07-16
23
2021-07-16
22
2021-07-17
21
2021-07-18
SZAFIR M (189)
2021-07-16
40
Marczak Agata
OSK Michalscy Trzebnica
OKTAWA (82)
2021-07-16
36
Marszałek Karolina
KJ Szumlakowscy-Cysterny Brzeg
AMERIGO (100)
2021-07-16
69
2021-07-16
1
2021-07-17
23
2021-07-17
55
2021-07-18
43
2021-07-18
1
Martyn Maria
KS Pegaz w Chwałowicach
SUŁTAN (111)
2021-07-17
38
2021-07-17
59
2021-07-18
1
2021-07-18
30
Masny Eliza
KJ Trachy Sośnicowice
2021-07-16
43
2021-07-17
50
2021-07-18
13
Miałszygrosz Amelia
KJ Ślęża Wrocław
2021-07-16
55
2021-07-16
2021-07-17
30
2021-07-18
36
Mierzwińska Agnieszka
KS Pegaz Chwałowice
EMMA (157)
2021-07-16
48
2021-07-17
15
2021-07-18
13
2021-07-16
10
Mierzwiński Jacek
Stajnia Sportowa Skrzyczyńscy
CHAMUEL (72)
2021-07-16
58
2021-07-17
29
2021-07-18
19
KAMIL (73)
2021-07-16
15
2021-07-17
26
2021-07-18
8
2021-07-16
1
2021-07-16
39
2021-07-17
46
2021-07-18
33
SZAQUEST (167)
2021-07-16
61
2021-07-17
3
200
2021-07-18
22
Miętus Katarzyna
Konie Sportowe Gillmaaier
2021-07-16
36
2021-07-16
44
2021-07-17
38
2021-07-18
1
2021-07-17
23
2021-07-18
34
Mizgier Filip
St. Rodan Club
LASER (268)
2021-07-16
32
2021-07-16
35
2021-07-17
34
2021-07-18
25
2021-07-16
20
2021-07-18
41
2021-07-17
38
Młodawska Karolina
KJ Ślęża Wrocław
GOETHE (258)
2021-07-16
2021-07-17
39
2021-07-17
37
2021-07-18
25
Morsztyn Natalia
KJ Kietlów
2021-07-16
25
2021-07-16
14
2021-07-17
9
2021-07-18
10
2021-07-16
57
2021-07-17
20
2021-07-18
33
Morsztyn Piotr
KJ Kietlów
2021-07-16
8
2021-07-17
32
2021-07-18
6
2021-07-16
62
2021-07-16
2021-07-17
31
2021-07-18
31
Muszyńska-Drabarek Kamila
KJ Maximus Kowary
ORESTES (78)
2021-07-17
8
2021-07-17
13
2021-07-18
13
Najdzionek Szymon
KS Sentio Equestrian
FADINA PP (226)
2021-07-16
24
2021-07-17
35
2021-07-18
FUKS (227)
2021-07-16
55
2021-07-17
10
20
2021-07-18
10
30
Nielsen Emma
bpk
ILLAPA L (280)
2021-07-17
10
2021-07-18
6
2021-07-18
12
2021-07-17
20
Orlikova Veronika
JK Opava
E-BLUE (295)
2021-07-16
1
2021-07-16
31
2021-07-17
1
2021-07-17
22
Palacz Oliwia
KS SYDOW Riding Team
2021-07-16
45
2021-07-16
26
2021-07-17
14
2021-07-17
32
2021-07-18
2021-07-16
65
2021-07-16
16
2021-07-17
31
2021-07-17
38
2021-07-18
42
Parkitny Maximilian
KJ Maximus Kowary
2021-07-16
1
2021-07-16
1
2021-07-17
23
2021-07-17
1
2021-07-18
13
2021-07-16
36
2021-07-16
1
2021-07-17
23
2021-07-17
23
2021-07-18
18
FERRARI K (180)
2021-07-16
16
2021-07-17
28
2021-07-18
8
100
2021-07-16
7
50
2021-07-17
27
2021-07-18
8
50
CAVALIM Z (182)
2021-07-16
32
2021-07-17
25
2021-07-18
9
50
Pęciak Anna
LKJ Ochaby
LAVINA (232)
2021-07-16
14
20
2021-07-17
44
2021-07-18
31
2021-07-16
25
Pelc Nikola
LKJ Hippologia Strzegom
DAKOTA (76)
2021-07-16
36
2021-07-16
53
2021-07-17
1
2021-07-17
38
2021-07-18
27
LORETTA (77)
2021-07-16
1
2021-07-16
6
2021-07-17
11
2021-07-18
4
Piksa Magdalena
Vanto Jumping Team
2021-07-16
37
2021-07-16
25
2021-07-17
9
17
2021-07-17
47
2021-07-18
19
Pisarska Zuzanna
KJ Partynice Wrocław
2021-07-16
36
2021-07-16
33
2021-07-17
2021-07-17
1
2021-07-18
28
2021-07-18
1
2021-07-16
1
2021-07-16
1
2021-07-17
1
2021-07-17
23
2021-07-18
1
2021-07-18
1
Podgórna Angeliki
KJ Czahary Pogorzelica
2021-07-16
2021-07-17
18
2021-07-18
28
2021-07-16
10
2021-07-17
25
2021-07-18
20
KOSTARYKA (288)
2021-07-16
23
2021-07-17
21
2021-07-18
34
Podgórny Jakub
KJ Czahary Pogorzelica
NAVARRA (68)
2021-07-16
51
2021-07-16
21
2021-07-17
12
CORLEO (69)
2021-07-16
1
2021-07-16
18
2021-07-17
13
2021-07-17
29
2021-07-18
20
Polowczyk Hubert
KS Cortina Kaczenice
2021-07-16
49
2021-07-17
4
2021-07-17
24
2021-07-18
7
2021-07-16
53
2021-07-16
6
100
2021-07-17
36
2021-07-18
3
800
SZYMON (210)
2021-07-16
27
2021-07-16
15
2021-07-17
2
600
2021-07-18
13
CRUYFF Z (296)
2021-07-16
63
2021-07-16
1
2021-07-17
23
2021-07-17
36
2021-07-18
1
Poręba Jarosław
KJ Maximus Kowary
2021-07-16
20
2021-07-17
44
2021-07-18
2021-07-18
22
LARVIK (257)
2021-07-16
15
13
2021-07-17
10
17
2021-07-18
14
Prymek Zuzanna
KJ Sielanka Warka
BAGAZZA M (217)
2021-07-16
59
2021-07-17
11
20
2021-07-18
12
DYLLANO (218)
2021-07-16
33
2021-07-17
20
2021-07-18
5
800
2021-07-16
27
2021-07-17
24
2021-07-18
11
50
Przewdzięk Jakub
OSK Michalscy Trzebnica
MAJA (115)
2021-07-16
63
2021-07-17
1
2021-07-16
54
2021-07-17
56
2021-07-18
44
Rudzka Paulina
Kielecki KJ
2021-07-16
12
2021-07-16
6
2021-07-17
5
2021-07-18
3
100
Ryciak Wiktoria
Sopocki KJ
VERONA (236)
2021-07-16
24
2021-07-17
16
2021-07-18
5
200
Skąpska Aleksandra
OSK Michalscy Trzebnica
CISALL FS (153)
2021-07-16
18
2021-07-17
13
20
2021-07-18
26
GROGORY (211)
2021-07-16
51
2021-07-17
29
Skrzypiec Agata
St. KS Sentio Equestrian
MESSI (26)
2021-07-16
54
2021-07-16
36
2021-07-17
1
2021-07-18
1
BERLINA (190)
2021-07-16
21
2021-07-17
11
2021-07-18
2
2500
Słuszniak-Marchwicka Aleksandra
FKJ Zbyszko Wiączyń Dolny
2021-07-16
52
2021-07-16
24
2021-07-17
25
2021-07-18
16
Špůrková Natálie
SS Nový Jičín - Hermelín klub z.s.
2021-07-16
23
2021-07-16
2
150
2021-07-17
1
250
2021-07-17
1
2021-07-18
1
250
Stasiak Anna
KJ Olmet-OstSped Ostrów Wlkp.
CASCADA (112)
2021-07-16
11
2021-07-16
5
100
2021-07-17
2
300
2021-07-18
3
500
2021-07-16
1
250
2021-07-16
42
2021-07-17
27
2021-07-18
18
Stasiak Szymon
KJ Olmet-OstSped Ostrów Wlkp.
B.B KING (118)
2021-07-16
1
2021-07-16
2
2021-07-17
CASINA JM (119)
2021-07-16
1
2021-07-17
1
2021-07-18
1
Stasiulewicz Wiktoria
JKS Lauden
2021-07-17
21
2021-07-17
10
TYTAN-P (126)
2021-07-17
34
2021-07-17
33
Stefanowicz Hanna
WLKS Krakus Swoszowice
2021-07-16
32
2021-07-17
8
50
2021-07-18
Svíbová Vendula
Jezdecký klub Minx Equestrian Team
2021-07-16
40
2021-07-17
1
400
2021-07-18
38
Sydow Natalia
KS SYDOW Riding Team
USTINA (145)
2021-07-16
54
2021-07-16
20
2021-07-17
13
2021-07-18
22
2021-07-16
19
13
2021-07-16
66
2021-07-17
46
2021-07-18
34
Szklarska Anna
SK Kruszyńscy
2021-07-16
46
2021-07-16
40
2021-07-17
58
2021-07-18
46
Szponarska Nicole
KJ Kietlów
2021-07-16
2021-07-16
17
20
2021-07-17
29
2021-07-18
33
ZETA Z (196)
2021-07-16
6
50
Szulc Paulina
KS Pegaz w Chwałowicach
BAKSZYSZ (110)
2021-07-17
23
2021-07-17
36
2021-07-18
1
2021-07-18
42
Szymańska Julia
KJ Sokół Damasławek
IMAR (91)
2021-07-16
16
13
2021-07-17
5
100
2021-07-18
4
300
Szymkowicz Wiktoria
OSK Michalscy Trzebnica
DOT Q (233)
2021-07-16
54
2021-07-17
30
2021-07-18
12
30
Tokarska Iga
KJ Bachmat Pruszowice
2021-07-16
29
2021-07-16
30
2021-07-18
11
2021-07-18
14
2021-07-16
59
2021-07-18
19
2021-07-18
39
Tuliszkiewicz Olga
KJ Sokół Damasławek
DASSILIO (265)
2021-07-16
29
2021-07-16
17
2021-07-17
29
2021-07-18
25
Vaníčková Jana
Sportovní stáj Nový Jičín-Hermelín klub, z.s.
CASH-V (48)
2021-07-16
43
2021-07-18
16
2021-07-16
22
2021-07-17
28
2021-07-17
16
KETTY-H (215)
2021-07-17
17
2021-07-18
32
2021-07-16
8
50
ALGHERO (221)
2021-07-16
18
13
2021-07-17
18
2021-07-16
58
2021-07-18
10
50
Wawrzyniak Pola
Tuszyński KJ Garbówek
2021-07-16
46
2021-07-16
22
2021-07-17
2021-07-17
24
2021-07-18
12
DIMPLE (270)
2021-07-16
19
2021-07-17
12
2021-07-18
9
30
Wojcianiec Wojciech
KJ Melloni Horses
CUTE FACE (272)
2021-07-16
46
2021-07-17
15
2021-07-18
29
2021-07-16
9
2021-07-16
4
2021-07-17
15
2021-07-16
41
2021-07-17
8
50
2021-07-18
36
KWIBUS K (275)
2021-07-16
58
2021-07-17
33
ZILENA (276)
2021-07-16
1
400
2021-07-16
64
2021-07-17
40
2021-07-18
28
Wypiór Marta
KJK Pod Żubrem Niepołomice
2021-07-16
1
600
2021-07-16
2021-07-17
16
2021-07-18
2021-07-16
36
2021-07-16
7
2021-07-17
6
2021-07-18
26
2021-07-17
Zagdańska Julia
KS Cortina Kaczenice
FREYA (206)
2021-07-16
37
2021-07-17
32
2021-07-18
37
BACANTI (207)
2021-07-16
2021-07-16
2021-07-17
14
2021-07-17
20
2021-07-18
Żmójdzin Jan
LUKS Nysa Gubin
NEMEZIS (277)
2021-07-16
2
300
2021-07-16
42
2021-07-17
3
300
2021-07-18
37
NORTON (278)
2021-07-16
2021-07-16
23
2021-07-18
2021-07-17
41
2021-07-16
34
2021-07-16
45
2021-07-17
14
20
2021-07-18
35
Żuk Kaja
KJ Kietlów
DA VINCI (184)
2021-07-16
18
20
2021-07-17
2021-07-18
36

Number of Riders: 121

Number of Horses: 257

The sum of prizes: 31 828.00

Competition results developed by:
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: H2-062017-1, TARANT EVENTS Szymon Tarant)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2021
design and realization: signus.pl