Check out the beta version of our new website: LiveJumping.com

Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

# Status
Updated / Creation date
Rider Horse Competitions
76 ACCEPTED 2021-06-03 22:24:59
2021-06-03 22:24:59
Beata Szuber CHARDONNAY
  • 1x 14R/P/110/Konkurs dwufazowy, Art.: 274.1.5.3, „O Puchar Vital Horse (wys. 110 cm)
  • 1x 15R/N/120/Konkurs dwufazowy, Art.: 274.1.5.3, „O Puchar Firmy EWMAR (wys. 120 cm)
75 ACCEPTED 2021-06-03 22:23:45
2021-06-03 22:23:45
Iga Tokarska CASALL AZZURRO
  • 1x 14R/P/110/Konkurs dwufazowy, Art.: 274.1.5.3, „O Puchar Vital Horse (wys. 110 cm)
  • 1x 15R/N/120/Konkurs dwufazowy, Art.: 274.1.5.3, „O Puchar Firmy EWMAR (wys. 120 cm)
74 ACCEPTED 2021-06-03 22:21:21
2021-06-03 22:21:21
Iga Tokarska FLY HIGH INNUENDO
  • 1x 13R/L/100/Konkurs dokładności, Art.: 238.1.1 (wys. 100 cm)
  • 1x 14R/P/110/Konkurs dwufazowy, Art.: 274.1.5.3, „O Puchar Vital Horse (wys. 110 cm)
73 ACCEPTED 2021-06-03 22:19:08
2021-06-03 22:19:08
Iga Tokarska ERR-CHARGER
  • 2x 13R/L/100/Konkurs dokładności, Art.: 238.1.1 (wys. 100 cm)
72 ACCEPTED 2021-06-02 20:10:25
2021-06-01 22:55:17
Wiktoria Fraczek ETER
  • 1x 11R/LL/90/Konkurs dokładności, Art.; 238.1.1 (wys. 90 cm)
  • 1x 13R/L/100/Konkurs dokładności, Art.: 238.1.1 (wys. 100 cm)
71 ACCEPTED 2021-06-02 20:10:23
2021-06-01 22:45:42
Tomasz Klein SPOTIFY
  • 2x 3R/LL/90/Konkurs dokładności, Art.: 238.1.1 (wys. 90 cm)
70 ACCEPTED 2021-06-02 20:10:20
2021-06-01 22:40:23
Tomasz Klein SALMO COGNAC PM
  • 1x 5R/L/100/Konkurs dokładności, Art.: 238.1.1 (wys. 100 cm)
  • 1x 6R/P/110/Konkurs zwykły, Art.: 238.2.1 (wys. 110 cm)
  • 1x 13R/L/100/Konkurs dokładności, Art.: 238.1.1 (wys. 100 cm)
  • 1x 14R/P/110/Konkurs dwufazowy, Art.: 274.1.5.3, „O Puchar Vital Horse (wys. 110 cm)
69 ACCEPTED 2021-06-02 20:10:18
2021-06-01 22:37:13
Tomasz Klein AMALA
  • 1x 7R/N/120/Konkurs zwykły, Art.: 238.2.1, O Puchar Ośrodka Jeździeckiego Arkadia (wys. 120 cm)
  • 1x 8R/N1/125/Konkurs dwufazowy, Art.:274.1.5.3 (wys. 125 cm)
  • 1x 15R/N/120/Konkurs dwufazowy, Art.: 274.1.5.3, „O Puchar Firmy EWMAR (wys. 120 cm)
  • 1x 16R/N1/125/Konkurs zwykły, Art.: 238.2.1 (wys. 125 cm)
68 ACCEPTED 2021-06-02 20:10:13
2021-06-01 22:33:11
Luiza Heba CHAMP
  • 2x 1T/Mini LL/65/Konkurs dokładności, Art.: 238.1.1 (wys. do 65 cm)
  • 2x 9T/Mini LL/65/Konkurs dokładności, Art.: 238.1.1 (wys. do 65 cm)
67 ACCEPTED 2021-06-01 22:24:23
2021-06-01 19:29:53
Paulina Maćkowiak JAFHAR
  • 2x 1T/Mini LL/65/Konkurs dokładności, Art.: 238.1.1 (wys. do 65 cm)
  • 2x 9T/Mini LL/65/Konkurs dokładności, Art.: 238.1.1 (wys. do 65 cm)
66 ACCEPTED 2021-06-01 22:24:16
2021-06-01 19:28:29
Oliwia Szczepuła FIESTA EWITA
  • 1x 1T/Mini LL/65/Konkurs dokładności, Art.: 238.1.1 (wys. do 65 cm)
  • 1x 2T/Mini LL/75/Konkurs dwufazowy, Art.: 274.1.5.3 (wys. 75 cm)
  • 1x 9T/Mini LL/65/Konkurs dokładności, Art.: 238.1.1 (wys. do 65 cm)
  • 1x 10T/Mini LL/80/Konkurs dwufazowy, Art.: 274.1.5.3 (wys. 80 cm)
65 ACCEPTED 2021-06-01 22:24:10
2021-06-01 19:27:35
Wiktoria Pałys AWATARA
  • 1x 1T/Mini LL/65/Konkurs dokładności, Art.: 238.1.1 (wys. do 65 cm)
  • 1x 2T/Mini LL/75/Konkurs dwufazowy, Art.: 274.1.5.3 (wys. 75 cm)
  • 1x 9T/Mini LL/65/Konkurs dokładności, Art.: 238.1.1 (wys. do 65 cm)
  • 1x 10T/Mini LL/80/Konkurs dwufazowy, Art.: 274.1.5.3 (wys. 80 cm)
64 ACCEPTED 2021-06-01 22:24:05
2021-06-01 17:46:52
Wiktoria Woźniak CASALLINA
  • 1x 15R/N/120/Konkurs dwufazowy, Art.: 274.1.5.3, „O Puchar Firmy EWMAR (wys. 120 cm)
  • 1x 16R/N1/125/Konkurs zwykły, Art.: 238.2.1 (wys. 125 cm)
63 ACCEPTED 2021-06-01 22:24:00
2021-06-01 17:46:16
Wiktoria Woźniak QUICKY 14
  • 1x 14R/P/110/Konkurs dwufazowy, Art.: 274.1.5.3, „O Puchar Vital Horse (wys. 110 cm)
  • 1x 15R/N/120/Konkurs dwufazowy, Art.: 274.1.5.3, „O Puchar Firmy EWMAR (wys. 120 cm)
62 ACCEPTED 2021-06-01 22:23:54
2021-06-01 16:30:16
Aleksandra Kościukiewicz EFFOX
  • 2x 1T/Mini LL/65/Konkurs dokładności, Art.: 238.1.1 (wys. do 65 cm)
61 ACCEPTED 2021-06-01 22:23:51
2021-06-01 11:37:07
Weronika Guszpil FERRO
  • 1x 4R/90/100/110/Konkurs z oceną stylu jeźdźca, Eliminacyjny do Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży (wys. 90/100/110cm)
  • 1x 5R/L/100/Konkurs dokładności, Art.: 238.1.1 (wys. 100 cm)
60 ACCEPTED 2021-06-01 22:23:48
2021-06-01 10:12:38
Wiktoria Robak FUEGA DE PRELET
  • 2x 2T/Mini LL/75/Konkurs dwufazowy, Art.: 274.1.5.3 (wys. 75 cm)
59 ACCEPTED 2021-06-01 22:23:45
2021-06-01 10:12:00
Weronika Guszpil HORTENSJA
  • 1x 6R/P/110/Konkurs zwykły, Art.: 238.2.1 (wys. 110 cm)
58 ACCEPTED 2021-05-31 22:11:29
2021-05-31 22:04:43
Alicja Poniatowska CAROLINA 42
  • 1x 3R/LL/90/Konkurs dokładności, Art.: 238.1.1 (wys. 90 cm)
  • 1x 4R/90/100/110/Konkurs z oceną stylu jeźdźca, Eliminacyjny do Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży (wys. 90/100/110cm)
  • 2x 12R/90/100/110/Konkurs z oceną stylu jeźdźca, Eliminacyjny do Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży (wys. 100 cm)
57 ACCEPTED 2021-05-31 22:11:26
2021-05-31 21:48:46
Amelia Lis DIARETINA
  • 1x 6R/P/110/Konkurs zwykły, Art.: 238.2.1 (wys. 110 cm)
  • 1x 7R/N/120/Konkurs zwykły, Art.: 238.2.1, O Puchar Ośrodka Jeździeckiego Arkadia (wys. 120 cm)
  • 1x 14R/P/110/Konkurs dwufazowy, Art.: 274.1.5.3, „O Puchar Vital Horse (wys. 110 cm)
  • 1x 15R/N/120/Konkurs dwufazowy, Art.: 274.1.5.3, „O Puchar Firmy EWMAR (wys. 120 cm)
56 ACCEPTED 2021-05-31 22:11:23
2021-05-31 21:40:50
Aleksandra Całek EQUADOR
  • 2x 2T/Mini LL/75/Konkurs dwufazowy, Art.: 274.1.5.3 (wys. 75 cm)
55 ACCEPTED 2021-05-31 22:11:20
2021-05-31 16:45:32
Michał Dubiniak SPARKLING DARK KNIGHT
  • 1x 3R/LL/90/Konkurs dokładności, Art.: 238.1.1 (wys. 90 cm)
  • 1x 4R/90/100/110/Konkurs z oceną stylu jeźdźca, Eliminacyjny do Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży (wys. 90/100/110cm)
54 ACCEPTED 2021-05-31 22:11:16
2021-05-31 16:44:54
Michał Dubiniak KELLY EWITA
  • 1x 4R/90/100/110/Konkurs z oceną stylu jeźdźca, Eliminacyjny do Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży (wys. 90/100/110cm)
  • 1x 7R/N/120/Konkurs zwykły, Art.: 238.2.1, O Puchar Ośrodka Jeździeckiego Arkadia (wys. 120 cm)
53 ACCEPTED 2021-05-31 22:11:13
2021-05-31 11:41:26
Natasza Suszyńska CALITICO
  • 2x 5R/L/100/Konkurs dokładności, Art.: 238.1.1 (wys. 100 cm)
  • 2x 13R/L/100/Konkurs dokładności, Art.: 238.1.1 (wys. 100 cm)
52 ACCEPTED 2021-05-31 22:11:09
2021-05-30 18:51:04
Martyna Ziemba DIAMANTUS HZ
  • 2x 1T/Mini LL/65/Konkurs dokładności, Art.: 238.1.1 (wys. do 65 cm)
  • 2x 9T/Mini LL/65/Konkurs dokładności, Art.: 238.1.1 (wys. do 65 cm)
51 ACCEPTED 2021-05-31 22:11:05
2021-05-30 15:40:42
Natalia Gaworczak LOZANNA
  • 2x 13R/L/100/Konkurs dokładności, Art.: 238.1.1 (wys. 100 cm)
50 ACCEPTED 2021-05-31 22:11:02
2021-05-30 15:40:16
Laura Gaworczak COLDWATER
  • 1x 14R/P/110/Konkurs dwufazowy, Art.: 274.1.5.3, „O Puchar Vital Horse (wys. 110 cm)
  • 1x 15R/N/120/Konkurs dwufazowy, Art.: 274.1.5.3, „O Puchar Firmy EWMAR (wys. 120 cm)
49 ACCEPTED 2021-05-31 22:10:59
2021-05-30 15:35:20
Weronika Lucińska BARTEK
  • 1x 13R/L/100/Konkurs dokładności, Art.: 238.1.1 (wys. 100 cm)
  • 1x 14R/P/110/Konkurs dwufazowy, Art.: 274.1.5.3, „O Puchar Vital Horse (wys. 110 cm)
48 ACCEPTED 2021-05-31 22:10:57
2021-05-30 14:35:29
Jarosław Poręba LARVIK
  • 1x 14R/P/110/Konkurs dwufazowy, Art.: 274.1.5.3, „O Puchar Vital Horse (wys. 110 cm)
  • 1x 15R/N/120/Konkurs dwufazowy, Art.: 274.1.5.3, „O Puchar Firmy EWMAR (wys. 120 cm)
47 ACCEPTED 2021-06-03 22:14:16
2021-05-30 14:35:12
Jarosław Poręba CHARYZMA
  • 1x 13R/L/100/Konkurs dokładności, Art.: 238.1.1 (wys. 100 cm)
  • 1x 14R/P/110/Konkurs dwufazowy, Art.: 274.1.5.3, „O Puchar Vital Horse (wys. 110 cm)
46 ACCEPTED 2021-05-31 22:10:47
2021-05-30 14:33:54
Karolina Młodawska GOETHE
  • 1x 14R/P/110/Konkurs dwufazowy, Art.: 274.1.5.3, „O Puchar Vital Horse (wys. 110 cm)
  • 1x 15R/N/120/Konkurs dwufazowy, Art.: 274.1.5.3, „O Puchar Firmy EWMAR (wys. 120 cm)
45 ACCEPTED 2021-05-31 22:10:44
2021-05-30 13:48:59
Lidia Kozłowska DONJA
  • 1x 14R/P/110/Konkurs dwufazowy, Art.: 274.1.5.3, „O Puchar Vital Horse (wys. 110 cm)
  • 1x 15R/N/120/Konkurs dwufazowy, Art.: 274.1.5.3, „O Puchar Firmy EWMAR (wys. 120 cm)
44 ACCEPTED 2021-05-31 22:10:41
2021-05-30 12:12:57
Zofia Dereń KLEOPATRA
  • 1x 9T/Mini LL/65/Konkurs dokładności, Art.: 238.1.1 (wys. do 65 cm)
43 ACCEPTED 2021-05-31 22:10:39
2021-05-30 12:12:19
Zofia Dereń HGRZMOT
  • 1x 9T/Mini LL/65/Konkurs dokładności, Art.: 238.1.1 (wys. do 65 cm)
42 ACCEPTED 2021-05-31 22:10:37
2021-05-30 09:41:37
Klaudia Adamczewska HEAVENLY HERA
  • 1x 5R/L/100/Konkurs dokładności, Art.: 238.1.1 (wys. 100 cm)
  • 1x 6R/P/110/Konkurs zwykły, Art.: 238.2.1 (wys. 110 cm)
41 ACCEPTED 2021-05-31 22:10:35
2021-05-29 21:33:04
Paulina Jamroz WALKIRIA-H
  • 2x 3R/LL/90/Konkurs dokładności, Art.: 238.1.1 (wys. 90 cm)
  • 2x 11R/LL/90/Konkurs dokładności, Art.; 238.1.1 (wys. 90 cm)
40 ACCEPTED 2021-05-31 22:10:32
2021-05-29 21:18:10
Bruno Haniszewski GOLDI LOCKS
  • 1x 3R/LL/90/Konkurs dokładności, Art.: 238.1.1 (wys. 90 cm)
  • 1x 5R/L/100/Konkurs dokładności, Art.: 238.1.1 (wys. 100 cm)
  • 1x 11R/LL/90/Konkurs dokładności, Art.; 238.1.1 (wys. 90 cm)
  • 1x 13R/L/100/Konkurs dokładności, Art.: 238.1.1 (wys. 100 cm)
39 ACCEPTED 2021-06-02 20:10:12
2021-05-29 21:16:41
Maja Szymanowska SARA
  • 2x 4R/90/100/110/Konkurs z oceną stylu jeźdźca, Eliminacyjny do Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży (wys. 90/100/110cm)
  • 2x 12R/90/100/110/Konkurs z oceną stylu jeźdźca, Eliminacyjny do Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży (wys. 100 cm)
38 ACCEPTED 2021-06-02 20:10:09
2021-05-29 21:14:48
Weronika Grum DELI
  • 2x 4R/90/100/110/Konkurs z oceną stylu jeźdźca, Eliminacyjny do Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży (wys. 90/100/110cm)
  • 2x 12R/90/100/110/Konkurs z oceną stylu jeźdźca, Eliminacyjny do Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży (wys. 100 cm)
37 ACCEPTED 2021-05-31 22:10:15
2021-05-29 19:50:56
Natalia Nowak DEBORA
  • 2x 2T/Mini LL/75/Konkurs dwufazowy, Art.: 274.1.5.3 (wys. 75 cm)
36 ACCEPTED 2021-05-31 22:10:12
2021-05-29 17:32:06
Gabriela Dawidowska HGRZMOT
  • 1x 9T/Mini LL/65/Konkurs dokładności, Art.: 238.1.1 (wys. do 65 cm)
35 ACCEPTED 2021-05-31 22:10:08
2021-05-29 17:26:59
Gabriela Dawidowska KLEOPATRA
  • 1x 9T/Mini LL/65/Konkurs dokładności, Art.: 238.1.1 (wys. do 65 cm)
34 ACCEPTED 2021-05-31 22:10:03
2021-05-29 14:39:38
Anna-Maria Chrząszcz ARKA
  • 2x 11R/LL/90/Konkurs dokładności, Art.; 238.1.1 (wys. 90 cm)
33 ACCEPTED 2021-05-31 22:09:59
2021-05-29 14:15:54
Wiktoria Tyndyk KLEOPATRA
  • 2x 1T/Mini LL/65/Konkurs dokładności, Art.: 238.1.1 (wys. do 65 cm)
32 ACCEPTED 2021-05-31 22:09:53
2021-05-29 00:10:54
Zuzanna Siwek MARCELLO-P
  • 2x 3R/LL/90/Konkurs dokładności, Art.: 238.1.1 (wys. 90 cm)
31 ACCEPTED 2021-05-31 22:09:50
2021-05-28 19:07:12
Martyna Natkaniec B GERALDIEN
  • 1x 5R/L/100/Konkurs dokładności, Art.: 238.1.1 (wys. 100 cm)
  • 1x 6R/P/110/Konkurs zwykły, Art.: 238.2.1 (wys. 110 cm)
  • 1x 13R/L/100/Konkurs dokładności, Art.: 238.1.1 (wys. 100 cm)
  • 1x 14R/P/110/Konkurs dwufazowy, Art.: 274.1.5.3, „O Puchar Vital Horse (wys. 110 cm)
30 ACCEPTED 2021-05-31 22:09:46
2021-05-28 18:15:34
Laura Fuja PONTLASSE LADY VICTORIA
  • 2x 2T/Mini LL/75/Konkurs dwufazowy, Art.: 274.1.5.3 (wys. 75 cm)
  • 1x 10T/Mini LL/80/Konkurs dwufazowy, Art.: 274.1.5.3 (wys. 80 cm)
  • 1x 11R/LL/90/Konkurs dokładności, Art.; 238.1.1 (wys. 90 cm)
29 ACCEPTED 2021-05-31 22:09:42
2021-05-28 18:14:03
Amelia Radwan METEOR
  • 2x 2T/Mini LL/75/Konkurs dwufazowy, Art.: 274.1.5.3 (wys. 75 cm)
  • 1x 10T/Mini LL/80/Konkurs dwufazowy, Art.: 274.1.5.3 (wys. 80 cm)
  • 1x 11R/LL/90/Konkurs dokładności, Art.; 238.1.1 (wys. 90 cm)
28 ACCEPTED 2021-05-31 22:09:39
2021-05-28 11:38:02
Paula Tronina HERCULES
  • 1x 7R/N/120/Konkurs zwykły, Art.: 238.2.1, O Puchar Ośrodka Jeździeckiego Arkadia (wys. 120 cm)
  • 1x 8R/N1/125/Konkurs dwufazowy, Art.:274.1.5.3 (wys. 125 cm)
  • 1x 15R/N/120/Konkurs dwufazowy, Art.: 274.1.5.3, „O Puchar Firmy EWMAR (wys. 120 cm)
  • 1x 16R/N1/125/Konkurs zwykły, Art.: 238.2.1 (wys. 125 cm)
27 ACCEPTED 2021-05-31 22:09:36
2021-05-27 22:40:43
Kornelia Kokoszyńska AVATAR
  • 1x 15R/N/120/Konkurs dwufazowy, Art.: 274.1.5.3, „O Puchar Firmy EWMAR (wys. 120 cm)
  • 1x 16R/N1/125/Konkurs zwykły, Art.: 238.2.1 (wys. 125 cm)
26 ACCEPTED 2021-05-31 22:09:34
2021-05-27 16:10:18
Emilia Wiśniewska KASANDRA
  • 1x 13R/L/100/Konkurs dokładności, Art.: 238.1.1 (wys. 100 cm)
  • 1x 14R/P/110/Konkurs dwufazowy, Art.: 274.1.5.3, „O Puchar Vital Horse (wys. 110 cm)
25 ACCEPTED 2021-05-31 22:09:31
2021-05-27 15:28:43
Natalia Mróz NEVILLE
  • 2x 5R/L/100/Konkurs dokładności, Art.: 238.1.1 (wys. 100 cm)
  • 1x 13R/L/100/Konkurs dokładności, Art.: 238.1.1 (wys. 100 cm)
  • 1x 14R/P/110/Konkurs dwufazowy, Art.: 274.1.5.3, „O Puchar Vital Horse (wys. 110 cm)
24 ACCEPTED 2021-05-31 22:09:28
2021-05-27 13:28:07
Ewelina Gos ROTARIA
  • 2x 1T/Mini LL/65/Konkurs dokładności, Art.: 238.1.1 (wys. do 65 cm)
23 ACCEPTED 2021-05-31 22:09:26
2021-05-27 13:27:28
Ewelina Gos GORNET OBOLENSKY
  • 2x 2T/Mini LL/75/Konkurs dwufazowy, Art.: 274.1.5.3 (wys. 75 cm)
22 ACCEPTED 2021-06-01 22:23:41
2021-05-27 12:00:53
Zuzanna Kuczerawy UCAYALI
  • 2x 5R/L/100/Konkurs dokładności, Art.: 238.1.1 (wys. 100 cm)
  • 2x 13R/L/100/Konkurs dokładności, Art.: 238.1.1 (wys. 100 cm)
21 ACCEPTED 2021-05-31 22:09:19
2021-05-26 20:04:28
Hania Tomaszewska HORYZONT
  • 2x 1T/Mini LL/65/Konkurs dokładności, Art.: 238.1.1 (wys. do 65 cm)
  • 2x 9T/Mini LL/65/Konkurs dokładności, Art.: 238.1.1 (wys. do 65 cm)
20 ACCEPTED 2021-05-31 22:09:13
2021-05-26 20:02:55
Edyta Paplińska LADY
  • 2x 1T/Mini LL/65/Konkurs dokładności, Art.: 238.1.1 (wys. do 65 cm)
  • 2x 9T/Mini LL/65/Konkurs dokładności, Art.: 238.1.1 (wys. do 65 cm)
19 ACCEPTED 2021-05-31 22:09:08
2021-05-26 20:02:28
Nina Mączyńska GOSTEK
  • 2x 1T/Mini LL/65/Konkurs dokładności, Art.: 238.1.1 (wys. do 65 cm)
  • 2x 9T/Mini LL/65/Konkurs dokładności, Art.: 238.1.1 (wys. do 65 cm)
18 ACCEPTED 2021-05-31 22:08:59
2021-05-25 02:41:15
Pola Hajder TERCJA
  • 2x 1T/Mini LL/65/Konkurs dokładności, Art.: 238.1.1 (wys. do 65 cm)
  • 2x 9T/Mini LL/65/Konkurs dokładności, Art.: 238.1.1 (wys. do 65 cm)
17 ACCEPTED 2021-05-31 22:08:55
2021-05-25 02:38:44
Alicja Kozłowska POKERTIME
  • 2x 5R/L/100/Konkurs dokładności, Art.: 238.1.1 (wys. 100 cm)
  • 1x 13R/L/100/Konkurs dokładności, Art.: 238.1.1 (wys. 100 cm)
  • 1x 14R/P/110/Konkurs dwufazowy, Art.: 274.1.5.3, „O Puchar Vital Horse (wys. 110 cm)
16 ACCEPTED 2021-05-31 22:08:49
2021-05-25 02:36:28
Pola Hajder STORMING AHEAD
  • 1x 1T/Mini LL/65/Konkurs dokładności, Art.: 238.1.1 (wys. do 65 cm)
  • 1x 9T/Mini LL/65/Konkurs dokładności, Art.: 238.1.1 (wys. do 65 cm)
15 ACCEPTED 2021-05-31 22:08:38
2021-05-25 02:32:45
Aleksandra Piątkowska STORMING AHEAD
  • 1x 2T/Mini LL/75/Konkurs dwufazowy, Art.: 274.1.5.3 (wys. 75 cm)
  • 1x 10T/Mini LL/80/Konkurs dwufazowy, Art.: 274.1.5.3 (wys. 80 cm)
14 ACCEPTED 2021-05-31 22:08:31
2021-05-25 02:30:41
Samiloby Boodie AVRIL
  • 1x 1T/Mini LL/65/Konkurs dokładności, Art.: 238.1.1 (wys. do 65 cm)
  • 1x 2T/Mini LL/75/Konkurs dwufazowy, Art.: 274.1.5.3 (wys. 75 cm)
  • 1x 9T/Mini LL/65/Konkurs dokładności, Art.: 238.1.1 (wys. do 65 cm)
  • 1x 10T/Mini LL/80/Konkurs dwufazowy, Art.: 274.1.5.3 (wys. 80 cm)
13 ACCEPTED 2021-05-31 22:08:24
2021-05-25 02:27:25
Alicja Poniatowska KING
  • 1x 3R/LL/90/Konkurs dokładności, Art.: 238.1.1 (wys. 90 cm)
  • 1x 5R/L/100/Konkurs dokładności, Art.: 238.1.1 (wys. 100 cm)
  • 1x 11R/LL/90/Konkurs dokładności, Art.; 238.1.1 (wys. 90 cm)
  • 1x 12R/90/100/110/Konkurs z oceną stylu jeźdźca, Eliminacyjny do Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży (wys. 100 cm)
12 ACCEPTED 2021-05-31 22:08:12
2021-05-25 02:24:10
Alicja Poniatowska MANCHESTER 0012
  • 2x 4R/90/100/110/Konkurs z oceną stylu jeźdźca, Eliminacyjny do Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży (wys. 90/100/110cm)
  • 2x 12R/90/100/110/Konkurs z oceną stylu jeźdźca, Eliminacyjny do Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży (wys. 100 cm)
11 ACCEPTED 2021-05-31 22:08:06
2021-05-25 02:21:19
Maria Kabzińska HAZELHORST' S DIAMO
  • 2x 4R/90/100/110/Konkurs z oceną stylu jeźdźca, Eliminacyjny do Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży (wys. 90/100/110cm)
  • 2x 12R/90/100/110/Konkurs z oceną stylu jeźdźca, Eliminacyjny do Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży (wys. 100 cm)
10 ACCEPTED 2021-05-31 22:08:00
2021-05-25 02:18:23
Nayon Lee DUETTE B.
  • 1x 6R/P/110/Konkurs zwykły, Art.: 238.2.1 (wys. 110 cm)
  • 1x 7R/N/120/Konkurs zwykły, Art.: 238.2.1, O Puchar Ośrodka Jeździeckiego Arkadia (wys. 120 cm)
  • 1x 14R/P/110/Konkurs dwufazowy, Art.: 274.1.5.3, „O Puchar Vital Horse (wys. 110 cm)
  • 1x 15R/N/120/Konkurs dwufazowy, Art.: 274.1.5.3, „O Puchar Firmy EWMAR (wys. 120 cm)
9 ACCEPTED 2021-05-31 22:07:55
2021-05-24 16:59:43
Anna Bogucka BESAR
  • 2x 5R/L/100/Konkurs dokładności, Art.: 238.1.1 (wys. 100 cm)
8 ACCEPTED 2021-05-31 22:07:50
2021-05-23 15:36:50
Kamila Muszyńska-Drabarek ORESTES
  • 1x 6R/P/110/Konkurs zwykły, Art.: 238.2.1 (wys. 110 cm)
  • 1x 7R/N/120/Konkurs zwykły, Art.: 238.2.1, O Puchar Ośrodka Jeździeckiego Arkadia (wys. 120 cm)
  • 1x 14R/P/110/Konkurs dwufazowy, Art.: 274.1.5.3, „O Puchar Vital Horse (wys. 110 cm)
  • 1x 15R/N/120/Konkurs dwufazowy, Art.: 274.1.5.3, „O Puchar Firmy EWMAR (wys. 120 cm)
7 ACCEPTED 2021-05-31 22:07:45
2021-05-23 15:25:21
Igor Groblica JACKY
  • 2x 2T/Mini LL/75/Konkurs dwufazowy, Art.: 274.1.5.3 (wys. 75 cm)
6 ACCEPTED 2021-05-31 22:07:38
2021-05-23 15:24:35
Antonina Respondek BAJKOWY KSIAŻĘ
  • 2x 4R/90/100/110/Konkurs z oceną stylu jeźdźca, Eliminacyjny do Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży (wys. 90/100/110cm)
5 ACCEPTED 2021-05-31 22:07:32
2021-05-23 14:46:05
Emilia Mielnik CZARDASZ
  • 2x 3R/LL/90/Konkurs dokładności, Art.: 238.1.1 (wys. 90 cm)
  • 2x 11R/LL/90/Konkurs dokładności, Art.; 238.1.1 (wys. 90 cm)
4 ACCEPTED 2021-05-31 22:07:24
2021-05-22 21:31:01
Antonina Jankowiak BLACKIE
  • 1x 1T/Mini LL/65/Konkurs dokładności, Art.: 238.1.1 (wys. do 65 cm)
  • 1x 2T/Mini LL/75/Konkurs dwufazowy, Art.: 274.1.5.3 (wys. 75 cm)
  • 1x 9T/Mini LL/65/Konkurs dokładności, Art.: 238.1.1 (wys. do 65 cm)
  • 1x 10T/Mini LL/80/Konkurs dwufazowy, Art.: 274.1.5.3 (wys. 80 cm)
3 ACCEPTED 2021-05-31 22:07:12
2021-05-22 05:21:33
Andrea Kreutzer MACHO
  • 1x 7R/N/120/Konkurs zwykły, Art.: 238.2.1, O Puchar Ośrodka Jeździeckiego Arkadia (wys. 120 cm)
  • 1x 8R/N1/125/Konkurs dwufazowy, Art.:274.1.5.3 (wys. 125 cm)
  • 1x 15R/N/120/Konkurs dwufazowy, Art.: 274.1.5.3, „O Puchar Firmy EWMAR (wys. 120 cm)
  • 1x 16R/N1/125/Konkurs zwykły, Art.: 238.2.1 (wys. 125 cm)
2 ACCEPTED 2021-05-31 22:06:22
2021-05-22 05:20:25
Agata Stasiak MROCZEK
  • 2x 4R/90/100/110/Konkurs z oceną stylu jeźdźca, Eliminacyjny do Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży (wys. 90/100/110cm)
  • 1x 10T/Mini LL/80/Konkurs dwufazowy, Art.: 274.1.5.3 (wys. 80 cm)
  • 1x 11R/LL/90/Konkurs dokładności, Art.; 238.1.1 (wys. 90 cm)
1 ACCEPTED 2021-05-31 22:04:32
2021-05-22 05:18:32
Agata Buczek FOCUS
  • 2x 1T/Mini LL/65/Konkurs dokładności, Art.: 238.1.1 (wys. do 65 cm)
  • 2x 9T/Mini LL/65/Konkurs dokładności, Art.: 238.1.1 (wys. do 65 cm)
No. Rider Club
Year of birth
National Equ.Fed. ID
FEI ID
1. Adamczewska Klaudia KJ Stajnia Odra Głoska
2004 (J.)
O038231
2. Bogucka Anna WKJ Partynice
S
O022607
3. Boodie Samiloby Królewski KJ Wiktoria Chrzanów
2008 (JM.)
O058563
4. Buczek Agata KJ Stajnia Bukowiec
2009 (JM.)
brak
5. Całek Aleksandra KS Arkadia Wielka Lipa
S
O034740
6. Chrząszcz Anna-Maria KJ PLATAN
S
O045791
7. Dawidowska Gabriela Emotion
2011 (Mł.)
brak
8. Dereń Zofia bpk
2008 (JM.)
brak
9. Dubiniak Michał JKS Jaroszówka
2007 (JM.)
O044119
10. Fraczek Wiktoria Klub Jeździecki Stajnia Siostry Stańczak Jakubów
2001 (MJ.)
O033676
11. Fuja Laura Stajnia Namlikowo
2006 (JM.)
O061853
12. Gaworczak Laura Klub Jeździecki Maximus Kowary
2003 (J.)
O047661
13. Gaworczak Natalia Klub Jeździecki Maximus Kowary
2008 (JM.)
O055009
14. Gos Ewelina Stadnina Koni Dębno
S
O013917
15. Groblica Igor KSK VOLMAR Smarchowice Wielkie
2007 (JM.)
O062743
16. Grum Weronika Klub Jeździecki Folwark Wenus Suszki
2006 (JM.)
O058822
17. Guszpil Weronika KJ Jaroszówka
2016 (Mł.)
O024189
18. Hajder Pola Królewski KJ Wiktoria Chrzanów
2010 (Mł.)
O059937
19. Haniszewski Bruno KJ Folwark Wenus Suszki
2010 (Mł.)
O042625
20. Heba Luiza Klub Jeździecki Folwark Wenus Suszki
2009 (JM.)
Brak
21. Jamroz Paulina Klub Jeździecki Folwark Wenus Suszki
2007 (JM.)
O057618
22. Jankowiak Antonina BPK
2010 (Mł.)
Brak
23. Kabzińska Maria Królewski KJ Wiktoria Chrzanów
2006 (JM.)
O058680
24. Klein Tomasz JKS Przybyszewo
S
O000254
25. Kokoszyńska Kornelia KJ Platan
S
O014035
26. Kościukiewicz Aleksandra JKS Jaroszówka
S
Brak
27. Kozłowska Alicja Królewski KJ Wiktoria Chrzanów
2004 (J.)
O042796
28. Kozłowska Lidia STW Stajnia Promyk Szklary Dolne
S
O012357
29. Kreutzer Andrea KJ Stajnia Bukowiec
S
O026825
30. Kuczerawy Zuzanna KJ Platan
2010 (Mł.)
O056534
31. Lee Nayon Królewski KJ Wiktoria Chrzanów
2004 (J.)
O053304
32. Lis Amelia St. KS Arkadia
2003 (J.)
O042801
33. Lucińska Weronika LKJ Platan Wrocław
S
O007711
.
34. Maćkowiak Paulina bpk
brak
35. Mączyńska Nina BPK
2009 (JM.)
Brak
36. Mielnik Emilia bpk
2004 (J.)
O059856
37. Młodawska Karolina Klub Jeździecki Ślęża Wrocław
2003 (J.)
O036609
38. Mróz Natalia KJ Stajnia Krzyżanowice
2002 (MJ.)
O042802
39. Muszyńska-Drabarek Kamila KJ Maximus Kowary
S
O021623
40. Natkaniec Martyna KJ Stajnia Odra Głoska
2005 (J.)
O045857
41. Nowak Natalia Bez Przynależności Klubowej
2007 (JM.)
Brak
42. Pałys Wiktoria bpk
2009 (JM.)
brak
43. Paplińska Edyta KJ Amazonka
S
3860/21
44. Piątkowska Aleksandra Królewski KJ Wiktoria Chrzanów
2007 (JM.)
O053160
45. Poniatowska Alicja Królewski KJ Wiktoria Chrzanów
2007 (JM.)
O054780
46. Poręba Jarosław Klub Jeździecki Maximus Kowary
O000520
47. Radwan Amelia Stajnia Namlikowo
2007 (JM.)
O048044
48. Respondek Antonina KSK VOLMAR Smarchowice Wielkie
2008 (JM.)
O061867
49. Robak Wiktoria JKS Jaroszówka
2003 (J.)
O050459
50. Siwek Zuzanna KS Small Cherry
2003 (J.)
O028604
51. Stasiak Agata KJ Stajnia Bukowiec
2009 (JM.)
O049263
52. Suszyńska Natasza Klub Jeździecki Victor
2003 (J.)
brak
53. Szczepuła Oliwia bpk
brak
54. Szuber Beata KJ Bachmat Pruszowice
S
O000621
55. Szymanowska Maja Klub Jeździecki Folwark Wenus Suszki
2007 (JM.)
O056602
56. Tokarska Iga KJ Bachmat Pruszowice
S
O003768
57. Tomaszewska Hania BPK
2009 (JM.)
Brak
58. Tronina Paula Soymax Horse Team
2000 (MJ.)
O036143
59. Tyndyk Wiktoria Nie przynależy
2007 (JM.)
Brak
60. Wiśniewska Emilia KJ Stajnia Odra Głoska
2002 (MJ.)
O046901
61. Woźniak Wiktoria Stajnia Sportowa Skrzyczyńscy
2002 (MJ.)
O023612
62. Ziemba Martyna Klub Jeździecki Folwark Wenus Suszki
2007 (JM.)
brak
No. Horse number Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin National Equ.Fed. ID Passport number FEI Passport
1.

72

AMALA PKS POL 2014 klacz gniada/180 F: Zirocco Blue VDL /
M: Aukelien /
brak 616098200131138
2.

41

ARKA SP POL 2005 klacz siwa/170 F: BASIOR
M: AGATA
K009674 POL 009670102405
3.

34

AVATAR SP POL 2010 Wałach gniada/- F: Alvarez 17 /
M: Ara / Pigmalion
K024791 616007670025610
4.

23

AVRIL KUC POL 2007 wałach gniada/kuc:kuc:ku F: Durello Top / Durello
M: Adria / Bolero
K017181 POL013640008007
5.

68

AWATARA KUC POL 2010 klacz siwa/kuc: F: nn / nn
M: nn / nn
brak
6.

38

B GERALDIEN KWPN NED 2011 klacz skarogniada/168 F: Baltic VDL / Quaprice Z
M: Carien / Tangelo Van De Zuuthoeve
K021632 528003201101176
7.

15

BAJKOWY KSIAŻĘ KUC FELIŃSKI POL 2014 wałach srokata/kuc:136 F: Wicher
M: Bajka
K031014 616013670099114
8.

51

BARTEK WLKP POL 2004 wałach gniada/173 F: Romario /
M: Bajaderka / Bakałarz
K016855 007611155804
9.

18

BESAR WIELKOPOLSKA POL 2011 wałach gniada/170 F: Kalmet
M: Belinda
K027779 616007610080011
10.

13

BLACKIE PONY POL 2013 wałach kara/kuc:kuc:ku F: NN
M: NN
Brak 826004501038493
11.

55

CALITICO HAN GER 2009 wałach ciemnogniada/170 F: Calido /
M: Alexa / Athletico
K023625 DE431314900309
12.

60

CAROLINA 42 HOLSZTYŃSKA POL 2010 klacz kasztanowata/169 F: Carolino
M: T-Quidam
K019124 DE421000203510
13.

78

CASALL AZZURRO HOL GER 2014 wałach gniada/175 F: Casalito /
M: Corrado /
K027692 DE421000002414
14.

67

CASALLINA HOL GER 2011 Klacz gniada/170 F: Casall / Caretino
M: Tessa XVIII / Cassini I
K024811 DE421000000111
15.

71

CHAMP WELSH PONY POL 2017 wałach kasztanowata/kuc:140 F: Chicago
M: Candida
Brak DE 456560337617
16.

79

CHARDONNAY HOL GER 2012 wałach kasztanowata/173 F: Corrado I / Cor De La Bryere
M: Kir Royal / Ahorn Z
K027141 DE421000152812
17.

5

CHARYZMA Szlachetna Półkrew POL 2015 klacz skarogniada/161 F: Ukato
M: C Dominique
K030134 616009510294215
18.

52

COLDWATER Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2014 wałach gniada/180 F: Carambole
M: C Dalandro- Retto
K026103 616009510134814
19.

14

CZARDASZ SP POL 2000 wałach kasztanowata/163 F: Nurjev /
M: Cynia /
K014863 POL009670070900
20.

44

DEBORA SP POL 2007 klacz gniada/172 F: LANDJONKER S old.
M: DRAGONADA xx
Brak 009610216707
21.

3

DELI SP POL 2014 klacz siwa/166 F: LUDGER
M: DORA
K027185 616009670019814
22.

54

DIAMANTUS HZ ZANGERSHEIDE POL 2017 wałach kara/165 F: Donald Z
M: Seldi H
Brak 056015Z55384717
23.

59

DIARETINA HOL GER 2012 klacz ciemnogniada/165 F: Diarado / Diamant De Semilly
M: Amely / Caretino
K024927 DE421000190612
24.

48

DONJA KWPN NED 2008 klacz gniada/160 F: Verdi / Quidam De Revel
M: Silbinne / Silbersee
K018207 528003000803577
25.

19

DUETTE B. KWPN NED 2008 klacz gniada/166 F: O'Brien / Peter Pan
M: Solo / Celano
K020618 528003000806859
26.

65

EFFOX SP POL 2005 wałach kasztanowata/165 F: Eten
M: Estonia
Brak 009680015505
27.

58

EQUADOR SP POL 2004 wałach kasztanowata/164 F: Caprioland
M: Escada
K009827 POL009580369904
28.

76

ERR-CHARGER SP POL 2013 wałach gniada/166 F: Cantero
M: Err
K026049 Xx
29.

75

ETER MAŁOPOLSKA POL 2012 wałach gniada/170 F: Emerson
M: Cedra
K031634 616006570101412
30.

64

FERRO SP POL 2017 wałach kasztanowata/167 F: Calvino C
M: / Nimmerdor I
K030536 616009670031817
31.

69

FIESTA EWITA KUC POL 2008 klacz ciemnogniada/kuc:148 F: V.I.P. / Visconti
M: Felina / Kaiserstolz
K014779 POL013670148408
32.

77

FLY HIGH INNUENDO HAN GER 2015 wałach gniada/171 F: Fly High /
M: Nyikita / Indorado
K029796 DE456560031415
33.

10

FOCUS KUC POL 2008 wałach ciemnogniada/kuc:137 F: Tryptyk /
M: Ferrari /
K029821 POL013640039808
34.

63

FUEGA DE PRELET WESTFALSKA POL 2013 klacz kasztanowata/162 F: Fuego De Prelet
M: Ceitas / Cavalier
K025365 DE441410952313
35.

49

GOETHE SP POL 2009 wałach gniada/165 cm F: Ulco / Voltaire
M: Grease / Graf Top
K020101 POL009670011609
36.

45

GOLDI LOCKS KUC POL 2009 Klacz kasztanowata/kuc:kuc: F: nn / nn
M: nn / nn
K021182 616999670165109
37.

30

GORNET OBOLENSKY SP POL 2017 ogier siwa/165 F: Cornet Obolensky
M: Grenada
K032132 616009610006017
38.

27

GOSTEK SP POL 2016 wałach jasnokasztanowata/mk:152 F: Gold Quaterback
M: Casandra
29908 616009610019816
39.

20

HAZELHORST' S DIAMO NEW FOREST PONY POL 2005 wałach gniada/kuc:- F: Kantje's Ronaldo / Watershof Pretendent
M: De Langewiek Monique / Sulaatik's Fireball
K023254 528018020051289
40.

47

HEAVENLY HERA HAN GER 2014 klacz siwa/165 F: Companiero /
M: Hanna / Sable Rose
K029730 276431436925914
41.

35

HERCULES SP POL 2012 Wałach gniada F: Clavius
M: Heraja
K022156
42.

43

HGRZMOT HAFLINGER POL 2017 wałach izabelowata/kuc:149 F: nn
M: Hilda
brak 617013670007517
43.

8

HGRZMOT HAFLINGER POL 2017 wałach bułana/mk:149 F: nn / nn
M: Hilda /
brak 617013670007517
44.

62

HORTENSJA HOLSZTYŃSKA POL 2015 klacz ciemnogniada/164 F: Uriko
M: / Ramirado
K029477 DE 421000529615
45.

29

HORYZONT SP POL 1997 Wałach kasztanowata/162 F: NN
M: NN
Brak 999670025997
46.

16

JACKY KUC POL 2013 klacz ciemnogniada/kuc:kuc:ku F: NN
M: NN
K030967 703002006107913
47.

70

JAFHAR KUC POL 2013 wałach srokata/kuc:136 F: nn
M: nn
brak 616999610040013
48.

33

KASANDRA KWPN NED 2015 klacz ciemnogniada/160 F: Cascarillo / Casall
M: Zissi / Karandasj
K028205 528003201506741
49.

56

KELLY EWITA NIEM. SPORT. POL 2012 Klacz gniada F: No Limit /
M: Konopielka Ewita / Grand Ewita
K020916 DE455878280212
50.

22

KING WESTF GER 2013 wałach siwa/mk:mk:mk:m F: Nexus /
M: Paloma / Polydor
K027526 DE441410523013
51.

40

KLEOPATRA Szlachetna Półkrew POL 2005 klacz ciemnogniada/158cm F: Fred
M: Teska
Brak 616999670145605
52.

42

KLEOPATRA SP POL 2005 klacz gniada/159 F: Fred
M: Teska Hol
brak 616999670145605
53.

9

KLEOPATRA SP POL 27.04.2005 klacz gniada/162 F: Fred /
M: Teska /
brak 616999670145605
54.

28

LADY TINKER POL 2013 klacz srokata/mk:152 F: NN
M: NN
Brak 826073001748809
55.

50

LARVIK Polski Koń Sportowy POL 2015 wałach gniada/167 F: Flying Dream ex Fapatero Royal K
M: La Coruna
K030135 616009510235815
56.

53

LOZANNA Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2016 klacz skarogniada/172 F: Action- Breaker
M: Laloupa Z
K030941 616009510151216
57.

12

MACHO SP POL 2015 wałach gniada/- F: Tjungske / Carthago Z
M: Morena / Carry Son
K027147 616009610053515
58.

21

MANCHESTER 0012 DRP POL 2001 wałach kasztanowata/kuc:kuc:ku F: Monarch / Magic Gold
M: Brica Hansegard / Silver Socks
K007299 DE410100383201
59.

39

MARCELLO-P Polski Koń Sportowy POL 2015 wałach gniada/170 F: CORVALLO
M: MAXSIMA-P/CORLEONE Z
K031351 616009670016715
60.

36

METEOR KUC POL 2006 Wałach gniada/mk:144 F: Nowator /
M: Mojra /
brak POL013660468 06
61.

11

MROCZEK KUC POL 2008 wałach kasztanowata/kuc:- F: Santara Dannys Boy /
M: Mona /
K016405 POL616013680076009
62.

32

NEVILLE SP POL 1998 wałach kasztanowata/161 F: Dansing / Rahman
M: Newis / Elvis
K007329 POL009670000898
63.

17

ORESTES SP POL 2013 wałach gniada F: Stakkato
M: Ornelia
K022585 616009510253513
64.

25

POKERTIME NIEM. SPORT. GER 2012 klacz gniada/166 F: Skyflight /
M: Paloma / Polydor
K028949 DE455870314812
65.

37

PONTLASSE LADY VICTORIA KUC WALIJSKI GBR 2016 klacz kara/kuc:148 F: Cynheidrefawr Heathcliff
M: Fronarth lLdy vVctoria /
brak -
66.

66

QUICKY 14 HAN GER 2003 klacz gniada/158 F: Quidam's Rubin / Quidam de Revel
M: Cara / Calypso II
K011968 DE431319836103
67.

31

ROTARIA SP POL 2015 klacz gniada/164 F: Landor
M: Rotacja
Brak 616009610111615
68.

73

SALMO COGNAC PM OLDENBURGER POL 2015 wałach kasztanowata/168 F: Self Control
M: Sprehe All The Beast
brak DE 418180085815
69.

4

SARA KUC POL 2016 klacz kara/kuc:kuc:13 F: Anapon Spartacus
M: Swatka
K029209 61601360019716
70.

57

SPARKLING DARK KNIGHT Irlandzki Kuc Sportowy GBR 2007 wałach kara/kuc:kuc:ku F: nn / nn
M: nn / nn
K025093 826082001100940
71.

74

SPOTIFY HANNOVERANER POL 2017 ogier ciemnogniada/170 F: STAKKATO GOLD
M: ROYA
BRAK DE 431310101517
72.

24

STORMING AHEAD ISH POL 2007 wałach siwa/kuc:kuc:ku F: nn / nn
M: nn / nn
K024941 826073001322208
73.

26

TERCJA KUC POL 2004 Klacz dereszowata/kuc:kuc:ku F: nn / nn
M: Karina / nn
K019807 POL999670132904
74.

2

UCAYALI SP POL 2002 klacz kasztanowata/170 F: Qumball
M: Uraca v.d.Heydehoek
K007837 POL009670046302
75.

46

WALKIRIA-H SP POL 2015 klacz gniada/170 F: Corleone Z
M: Wenus
K030377 616009670070215
Rider Club
Competition
Prize
Guszpil Weronika KJ Jaroszówka
100
SUM:
100.00
Klein Tomasz JKS Przybyszewo
150
150
200
500
SUM:
1000.00
Kokoszyńska Kornelia KJ Platan
700
SUM:
700.00
Kozłowska Lidia STW Stajnia Promyk Szklary Dolne
300
SUM:
300.00
Kreutzer Andrea KJ Stajnia Bukowiec
100
200
SUM:
300.00
Lee Nayon Królewski KJ Wiktoria Chrzanów
150
150
SUM:
300.00
Muszyńska-Drabarek Kamila KJ Maximus Kowary
200
300
SUM:
500.00
Poręba Jarosław Klub Jeździecki Maximus Kowary
100
SUM:
100.00
Tronina Paula Soymax Horse Team
100
SUM:
100.00
Woźniak Wiktoria Stajnia Sportowa Skrzyczyńscy
200
1000
SUM:
1200.00
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Adamczewska Klaudia
KJ Stajnia Odra Głoska
2021-06-05
2021-06-05
6
Bogucka Anna
WKJ Partynice
BESAR (18)
2021-06-05
1
2021-06-05
1
Boodie Samiloby
Królewski KJ Wiktoria Chrzanów
AVRIL (23)
2021-06-05
1
2021-06-05
2021-06-06
1
2021-06-06
3
Buczek Agata
KJ Stajnia Bukowiec
FOCUS (10)
2021-06-05
23
2021-06-05
1
2021-06-06
1
2021-06-06
1
Całek Aleksandra
KS Arkadia Wielka Lipa
EQUADOR (58)
2021-06-05
2021-06-05
6
2021-06-06
8
2021-06-06
Chrząszcz Anna-Maria
KJ PLATAN
ARKA (41)
2021-06-06
5
2021-06-06
Dawidowska Gabriela
Emotion
2021-06-06
18
HGRZMOT (43)
2021-06-06
17
Dereń Zofia
bpk
2021-06-06
19
2021-06-06
Dubiniak Michał
JKS Jaroszówka
2021-06-05
4
2021-06-05
4
2021-06-06
1
2021-06-06
6
2021-06-05
1
2021-06-05
1
2021-06-06
5
2021-06-06
5
Fraczek Wiktoria
Klub Jeździecki Stajnia Siostry Stańczak Jakubów
ETER (75)
2021-06-06
11
2021-06-06
1
Fuja Laura
Stajnia Namlikowo
2021-06-05
2021-06-05
10
2021-06-06
2021-06-06
Gaworczak Laura
Klub Jeździecki Maximus Kowary
2021-06-06
10
2021-06-06
8
Gaworczak Natalia
Klub Jeździecki Maximus Kowary
LOZANNA (53)
2021-06-06
15
2021-06-06
1
Gos Ewelina
Stadnina Koni Dębno
2021-06-05
5
ROTARIA (31)
2021-06-05
1
Groblica Igor
KSK VOLMAR Smarchowice Wielkie
JACKY (16)
2021-06-05
11
2021-06-05
Grum Weronika
Klub Jeździecki Folwark Wenus Suszki
DELI (3)
2021-06-05
4
2021-06-05
13
2021-06-06
7
2021-06-06
1
Guszpil Weronika
KJ Jaroszówka
2021-06-05
3
100
FERRO (64)
2021-06-05
9
Hajder Pola
Królewski KJ Wiktoria Chrzanów
2021-06-06
1
2021-06-06
6
TERCJA (26)
2021-06-05
1
2021-06-05
1
2021-06-06
1
2021-06-06
1
Haniszewski Bruno
KJ Folwark Wenus Suszki
2021-06-05
17
2021-06-05
9
2021-06-06
7
2021-06-06
12
Heba Luiza
Klub Jeździecki Folwark Wenus Suszki
CHAMP (71)
2021-06-05
1
2021-06-05
19
2021-06-06
1
2021-06-06
1
Jamroz Paulina
Klub Jeździecki Folwark Wenus Suszki
2021-06-05
7
2021-06-05
10
2021-06-06
1
2021-06-06
1
Jankowiak Antonina
BPK
BLACKIE (13)
2021-06-05
1
2021-06-05
1
2021-06-06
1
2021-06-06
2
Kabzińska Maria
Królewski KJ Wiktoria Chrzanów
2021-06-05
9
2021-06-05
14
2021-06-06
10
Klein Tomasz
JKS Przybyszewo
AMALA (72)
2021-06-05
2
150
2021-06-05
2
150
2021-06-06
14
2021-06-06
4
2021-06-05
1
2021-06-05
1
200
2021-06-06
12
2021-06-06
3
500
SPOTIFY (74)
2021-06-05
10
2021-06-05
9
2021-06-06
8
2021-06-06
16
Kokoszyńska Kornelia
KJ Platan
AVATAR (34)
2021-06-06
2
700
2021-06-06
1
Kościukiewicz Aleksandra
JKS Jaroszówka
EFFOX (65)
2021-06-05
1
2021-06-05
1
Kozłowska Alicja
Królewski KJ Wiktoria Chrzanów
2021-06-05
14
2021-06-05
9
2021-06-06
1
2021-06-06
13
Kozłowska Lidia
STW Stajnia Promyk Szklary Dolne
DONJA (48)
2021-06-06
1
300
2021-06-06
13
Kreutzer Andrea
KJ Stajnia Bukowiec
MACHO (12)
2021-06-05
3
100
2021-06-05
1
200
Kuczerawy Zuzanna
KJ Platan
2021-06-05
1
2021-06-05
13
2021-06-06
11
2021-06-06
1
Lee Nayon
Królewski KJ Wiktoria Chrzanów
2021-06-05
2
150
2021-06-05
5
2021-06-06
4
2021-06-06
5
150
Lis Amelia
St. KS Arkadia
2021-06-05
Lucińska Weronika
LKJ Platan Wrocław
BARTEK (51)
2021-06-06
10
Maćkowiak Paulina
bpk
JAFHAR (70)
2021-06-05
2021-06-05
2021-06-06
2021-06-06
Mączyńska Nina
BPK
GOSTEK (27)
2021-06-05
21
2021-06-05
2021-06-06
1
2021-06-06
20
Mielnik Emilia
bpk
2021-06-05
1
2021-06-05
1
2021-06-06
7
2021-06-06
1
Młodawska Karolina
Klub Jeździecki Ślęża Wrocław
GOETHE (49)
2021-06-06
7
2021-06-06
11
Mróz Natalia
KJ Stajnia Krzyżanowice
NEVILLE (32)
2021-06-05
1
2021-06-05
9
2021-06-06
1
2021-06-06
16
Muszyńska-Drabarek Kamila
KJ Maximus Kowary
ORESTES (17)
2021-06-05
5
2021-06-05
1
200
2021-06-06
6
2021-06-06
4
300
Natkaniec Martyna
KJ Stajnia Odra Głoska
2021-06-05
1
2021-06-05
4
2021-06-06
14
2021-06-06
12
Nowak Natalia
Bez Przynależności Klubowej
DEBORA (44)
2021-06-05
2021-06-05
4
Pałys Wiktoria
bpk
AWATARA (68)
2021-06-05
1
2021-06-05
9
2021-06-06
1
2021-06-06
7
Paplińska Edyta
KJ Amazonka
LADY (28)
2021-06-05
1
2021-06-05
1
2021-06-06
1
2021-06-06
1
Piątkowska Aleksandra
Królewski KJ Wiktoria Chrzanów
2021-06-05
8
2021-06-05
1
Poniatowska Alicja
Królewski KJ Wiktoria Chrzanów
2021-06-05
9
2021-06-05
2
2021-06-06
4
KING (22)
2021-06-05
7
2021-06-05
9
2021-06-06
1
2021-06-06
2021-06-05
1
2021-06-05
16
2021-06-06
13
2021-06-06
7
Poręba Jarosław
Klub Jeździecki Maximus Kowary
2021-06-06
11
2021-06-06
11
LARVIK (50)
2021-06-06
3
100
2021-06-06
7
Radwan Amelia
Stajnia Namlikowo
METEOR (36)
2021-06-05
2
2021-06-05
2021-06-06
4
2021-06-06
6
Respondek Antonina
KSK VOLMAR Smarchowice Wielkie
2021-06-05
9
2021-06-05
4
Robak Wiktoria
JKS Jaroszówka
2021-06-05
3
2021-06-05
Siwek Zuzanna
KS Small Cherry
2021-06-05
1
2021-06-05
1
Stasiak Agata
KJ Stajnia Bukowiec
MROCZEK (11)
2021-06-05
2
2021-06-06
1
2021-06-06
1
2021-06-05
4
Suszyńska Natasza
Klub Jeździecki Victor
2021-06-05
1
2021-06-05
1
2021-06-06
1
2021-06-06
1
Szczepuła Oliwia
bpk
2021-06-05
1
2021-06-05
7
2021-06-06
1
2021-06-06
5
Szuber Beata
KJ Bachmat Pruszowice
2021-06-06
5
2021-06-06
10
Szymanowska Maja
Klub Jeździecki Folwark Wenus Suszki
SARA (4)
2021-06-05
15
2021-06-05
4
2021-06-06
10
2021-06-06
1
Tokarska Iga
KJ Bachmat Pruszowice
2021-06-06
11
2021-06-06
9
2021-06-06
8
2021-06-06
16
Tomaszewska Hania
BPK
2021-06-05
1
2021-06-05
19
2021-06-06
1
2021-06-06
21
Tronina Paula
Soymax Horse Team
2021-06-05
6
2021-06-05
3
100
2021-06-06
15
2021-06-06
3
Tyndyk Wiktoria
Nie przynależy
2021-06-05
21
2021-06-05
1
Wiśniewska Emilia
KJ Stajnia Odra Głoska
2021-06-06
1
2021-06-06
15
Woźniak Wiktoria
Stajnia Sportowa Skrzyczyńscy
2021-06-06
2
200
2021-06-06
9
2021-06-06
1
1000
2021-06-06
2
Ziemba Martyna
Klub Jeździecki Folwark Wenus Suszki
2021-06-05
1
2021-06-05
1
2021-06-06
1
2021-06-06

Number of Riders: 62

Number of Horses: 75

The sum of prizes: 4 600.00

Competition results developed by:
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: H2-062017-1, TARANT EVENTS Szymon Tarant)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2021
design and realization: signus.pl